hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2016.07.03

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w niedzielę 3 lipca 2016 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Kid`s Box Starter Interactive DVD with Teacher, na drugim Kid's Box. Second Edition. Level2. Interactive (Caroline Nixon). Kolejny produkt to The Greatest Invention Of All Time. Level A2 (Harris Nic) oraz „Kariera” klawisza (Andrzej Dembiński).
1
Kid`s Box Starter Interactive DVD with Teacher - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
95,00 zł
2
Kid's Box. Second Edition. Level2. Interactive - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kid's Box. Second Edition. Level2. Interactive
Niedostępny
Brak

Well-loved by children and teachers the world over, Kid's Box is bursting with bright ideas to inspire you and your pupils. Perfect for general use, the course also fully covers the syllabus of the Cambridge Young Learners English (YLE) tests, preparing your students better than ever for success at Starters, Movers and Flyers. The new edition offers enhanced digital support including a new Presentation Plus with interactive whiteboard tools, interactive Pupil's and Activity Books, extra teacher's resources and online teacher training. The online platform includes games and extra activities for every unit, and all the students' online work can be tracked and reviewed by the teacher.

95,00 zł
85,50 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 9,50 zł

3
The Greatest Invention Of All Time. Level A2 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Greatest Invention Of All Time. Level A2
Dostępny30 szt.

Poziom A2. Determining the greatest invention of all time invites the greatest debate. From the internet to antibiotics, this reader explores our most significant contributions to education, technology, medicine, and transportation. Cambridge Discovery Education Interactive Readers are the next generation of graded readers - captivating topics, high-impact video, and interactive exercises designed to motivate and engage. • Each Reader comes with access to the Cambridge Learner Management System with robust online teaching and learning tools such as an interactive glossary, video transcription and a notation feature which provides the right amount of support and confidence for student success. • Online Discovery Education video, audio and interactive exercises promote reader autonomy and persistence while matching the way the modern student learns. • Available on computers, netbooks, tablets and smartphones for maximum flexibility.

39,00 zł
35,10 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,90 zł

4
„Kariera” klawisza - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
„Kariera” klawisza
Niedostępny
Brak

Znakomita książka wspomnieniowa, która zainteresuje studentów resocjalizacji i psychologii, a także przedstawicieli służb mundurowych oraz osoby ciekawe, jak wygląda rzeczywistość w więzieniu. Nie jest to książka dla wszystkich, bo opisywane są w niej tragiczne zachowania, upadki moralne i fizyczne. próby samobójcze, i wiele innych spraw dotyczących osadzonych. O tych, co mieli i mają honor, jak i zwykłych ojszczymurków. Każdy z nas, funkcjonariuszy musiał na tym swoim odcinku pracy dawać sobie radę. Zaglądaliśmy wielokrotnie śmierci w oczy. I nie uważamy się za bohaterów. Każdy klawisz, który to przeszedł, pracował lub pracuje minimum 4 lata na oddziale mieszkalnym jako oddziałowy, spokojnie może tą książkę podpisywać dając autografy. To ja, będąc autorem tego tekstu, opartego na faktach autentycznych - im zezwalam. Możecie porównać, jak było kiedyś, a jak jest teraz.

44,80 zł
31,36 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 13,44 zł

5
Chazarowie. Polityka, kultura, religia - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Chazarowie. Polityka, kultura, religia
Niedostępny
Brak

Książka w serii Korzenie Europy, skupiająca się na dziejach Państwa Chazarów, prototureckiego ludu, który w VII-XI wieku panował na terenach obecnej wschodniej Ukrainy i Kaukazu. Wykorzystując dostępne źródła, wyniki badań archeologicznych i zasoby literatury światowej, autor przedstawia dzieje polityczne, gospodarcze, społeczne, ustrojowe i religijne Chazarii. Pokazuje przyczyny upadku tego państwa oraz niezwykle ciekawą i złożoną kwestię konwersji elit chazarskich na judaizm, a także relacje z głównymi sąsiadami: Bizancjum i kalifatem. Jarosław Dudek - profesor historii na Uniwersytecie Zielonogórskim, członek Polskiego Towarzystwa Historycznego, uczestnik prac Komisji Bizantynologicznej przy Komitecie Nauk o Kulturze Antycznej PAN oraz Komisji Bałkanistyki przy Wydziale I PAN w Poznaniu. Odbył stypendium naukowe w Republice Macedonii (1991) oraz brał udział w badaniach archeologicznych w Novae-Svištov w Bułgarii. Autor publikacji i artykułów na temat Bizancjum i ludów koczowniczych.

69,00 zł
60,72 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 8,28 zł

6
Badania i publikacje w naukach biomedycznych. Tom 2 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Badania i publikacje w naukach biomedycznych. Tom 2
Niedostępny
Brak

(z Przedmowy) Oto otrzymujemy dwutomowe dzieło [...] tak wyjątkowe, jak wybitne. Jest to pierwsza tak wnikliwa praca dotycząca podstaw metodologii prowadzenia badań w zakresie nauk przyrodniczych i medycznych, pozycja bardziej niż niezbędna na rynku wydawniczym, wypełniająca dotkliwą lukę piśmienniczą. Książka pisana jest językiem soczystym, żywym, niestroniącym od kolokwializmów, wszelako operującym terminologią z najlepszego arsenału epistemologii. Ułatwia to lekturę, czyni ją zaangażowaną, nieprzymuszoną [...] sprawia, że książkę [...] doskonale się czyta. Mądre i wyważone są rady autorów nakazujące rzetelność i uczciwość w stosunku do nauki, w podejściu do swojej roli badacza, w unikaniu dróg na skróty, w rzetelności i uczciwości myślenia, w stawianiu istotnie uczciwych pytań i - eo ipso - znajdowaniu rzetelnych rozwiązań. Wojciech Kozubski, profesor neurologii

44,10 zł
7
Badania i publikacje w naukach biomedycznych. Tom 1 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Badania i publikacje w naukach biomedycznych. Tom 1
Niedostępny
Brak

(z Przedmowy) Oto otrzymujemy dwutomowe dzieło [...] tak wyjątkowe, jak wybitne. Jest to pierwsza tak wnikliwa praca dotycząca podstaw metodologii prowadzenia badań w zakresie nauk przyrodniczych i medycznych, pozycja bardziej niż niezbędna na rynku wydawniczym, wypełniająca dotkliwą lukę piśmienniczą. Książka pisana jest językiem soczystym, żywym, niestroniącym od kolokwializmów - wszelako operującym terminologią z najlepszego arsenału epistemologii. Ułatwia to lekturę, czyni ją zaangażowaną, nieprzymuszoną [...] sprawia, że książkę [...] doskonale się czyta. Mądre i wyważone są rady autorów nakazujące rzetelność i uczciwość w stosunku do nauki, w podejściu do swojej roli badacza, w unikaniu dróg na skróty, w rzetelności i uczciwości myślenia, w stawianiu istotnie uczciwych pytań i - eo ipso - znajdowaniu rzetelnych rozwiązań. Wojciech Kozubski, profesor neurologii

44,10 zł
8
Bestia w sercu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestia w sercu
Niedostępny
Brak

Powieść o sile namiętności i o rozrachunku z własną przeszłością. Czy każdy z nas skrywa w sobie mroczną tajemnicę? Książka stała się kanwą filmu, który otrzymał nominację do Oscarów w kategorii najlepszy film obcojęzyczny. Związek Sabiny i Franco jest żywy, daje im poczucie satysfakcji, dobrze rokuje na przyszłość. A jednak kiedy Sabina zachodzi w ciążę, postanawia o niczym nie mówić swojemu partnerowi i wyjeżdża do Ameryki, gdzie już od wielu lat mieszka jej brat. Świąteczny pobyt w Stanach staje się w rzeczywistości wstrząsającym rozrachunkiem z dzieciństwem.

29,90 zł
21,83 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 8,07 zł

9
Firma przewozowa Gonzales i córka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Firma przewozowa Gonzales i córka
Niedostępny
Brak

Libertad Gonzalez odsiaduje wyrok nie potrafi wyjawić współwięźniarkom, które starają się ją skłonić do zwierzeń, za co została skazana. W końcu jednak znajduje sposób, aby przedstawić swoją historię. Zakłada więzienny klub książki, w którym opowiada niezwykłe losy kierowcy ciężarówki i jego osieroconej przez matkę córki, przemierzających bezdroża Ameryki...

29,90 zł
21,83 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 8,07 zł

10
Suchanowa życie we śnie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Suchanowa życie we śnie
Niedostępny
Brak

Jest rok 1985 Przeszło pięćdziesięcioletni krytyk malarstwa – Anatolij Suchanow – mieszka w Moskwie i zarabia niezłe pieniądze jako redaktor naczelny pisma „Sztuka świata”, piętnuje ono wszelką sztukę, poza tą, która przedstawia traktorzystów i przodowników pracy. Suchanow wraz z żoną i dwójką niemal dorosłych dzieci zajmują dość wygodne mieszkanie i jeżdżą wołgą prowadzoną przez szofera, jednak nagle coś zaczyna w tym niby poukładanym życiu szwankować. Najpierw na wernisażu z okazji osiemdziesiątych urodzin teścia – jednego z czołowych malarzy radzieckich – Suchanow popełnia gafę wobec samego ministra. Potem następuje seria dziwnych zdarzeń: do domu Anatolija wprowadza się na kilka tygodni niejaki Fiodor Dalewicz – dziwny rudobrody człowiek – który twierdzi, że jest jego kuzynem.

34,90 zł
25,48 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 9,42 zł

11
Wołam o pokój. Pielgrzymka Ojca Świętego do Azerbejdżanu i Bułgarii - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wołam o pokój. Pielgrzymka Ojca Świętego do Azerbejdżanu i Bułgarii
Niedostępny
Brak

„Dopóki mi głosu starczy, dopóty wołał będę: pokój w imię Boże!” – usłyszeliśmy podczas pielgrzymki do dalekiego Azerbejdżanu. I po raz kolejny słowa Ojca świętego wstrząsnęły światem. Choć jest tylko człowiekiem, już starym człowiekiem – siły ma nadludzkie. I jako następca Chrystusa na Ziemi nieustannie przemawia do ludzkich sumień, niestrudzenie nawraca, zasiewa ziarno Ewangelii. Trzeba jednak czasu, aby ziarno zasiane w twardej ziemi zdołało ją poruszyć, zakiełkować, przebić się przez warstwy zacietrzewienia, fałszywych idei, nietolerancji. Na kartach tej wzruszającej książki możemy zobaczyć, jak sędziwy Siewca nie ustaje w swej pracy, jak rzuca ziarno na coraz to nowe pola nadziei.

88,00 zł
64,24 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 23,76 zł

12
Długa podróż w bardzo krótkim czasie. Biografia Andrzeja Bukowińskiego - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Długa podróż w bardzo krótkim czasie. Biografia Andrzeja Bukowińskiego
Dostępny100 szt.

"Negatyw łapie atmosferę, jest wrażliwy na klimat, jaki towarzyszy pracy" - mówi w tej książce Andrzej Bukowiński, zdobywca 25 nagród na Festiwalu Filmu Reklamowego w Wenecji i Cannes. Szybko zrozumiał, że bez zwykłego ludzkiego ciepła i humoru nawet najwymyślniejsze pomysły nie będą przemawiać do widza. To dlatego wielkie agencje z ogromnymi budżetami przegrywały na festiwalach z filmami Andrzeja, w których najważniejszy był niebanalny pomysł i uważna obserwacja ludzkich zachowań. "Jego znakiem firmowym stała się prostota" - pisze Aleksandra Pluta. Ale ta prostota nie przemówiłaby w pełni do widzów, gdyby nie inteligencja i wrażliwość twórcy tych filmów. To książka o niezwykłym człowieku, niezwykłym życiorysie i szczęściu w życiu, szczęściu, które jest uśmiechem Boga. Andrzej tych uśmiechów widział w swojej karierze wiele. Ale nie odkrywa do końca wszystkich kart w pokerze życia. Aleksandra Pluta robi pewną celną obserwację: "Można Andrzeja ugryźć z tej lub tamtej strony, choć on sam do końca nie pozwoli się rozgryźć". Przeczytajcie tę książkę i sami sprawdźcie, czy to prawda. (fragment przedmowy Piotra Semki) Aleksandra Pluta (ur. 1984 w Łodzi), absolwentka dziennikarstwa na wydziale literatury i filozofii Uniwersytetu La Sapienza w Rzymie oraz studiów podyplomowych z zakresu protokołu dyplomatycznego na Pontificia Universidad Catolica de Chile. Tłumaczka, autorka książek Na fali historii. Wspomnienia Polaków w Chile (2009) oraz Raul Nałęcz-Małachowski. Wspomnienia z dwóch kontynentów (2012).

39,00 zł
33,54 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 5,46 zł

13
Język rosyjski. Nowyj Dialog 2. Zeszyt ćwiczeń do szkół ponadgimnazjalnych. Zakres podstawowy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Język rosyjski. Nowyj Dialog 2. Zeszyt ćwiczeń do szkół ponadgimnazjal...
Niedostępny
Brak

Zeszyt ćwiczeń utrwala materiał zawarty w podręczniku. Poznane już słowa i wyrażenia prezentuje w nowych kontekstach. Urozmaicone zadania pomagają utrwalić zdobyte umiejętności oraz umożliwiają powtórzenie i sprawdzenie stopnia opanowania materiału. Są one przeznaczone do wykonania głównie w formie pisemnej. Zadaniem zeszytu ćwiczeń jest wspomaganie zarówno działań dydaktycznych nauczyciela, jak i pracy samodzielnej ucznia. Dodatkowo, w zeszycie ćwiczeń znajduje się wiele zadań typu egzaminacyjnego. W ćwiczeniach wykorzystano zabawę jako formę nauki, dlatego oprócz standardowych zadań w zeszycie znajdziemy krzyżówki, węże wyrazowe, rebusy. Ponadto w zeszycie znajdziemy takie elementy, jak: strategie uczenia się, informacje realio- i kulturoznawcze dotyczące Rosji.

36,90 zł
32,84 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 4,06 zł

Wróć do góry