hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2016.07.12

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli we wtorek 12 lipca 2016 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Harry Potter i Kamień Filozoficzny (J.K. Rowling), na drugim Harry Potter i Komnata Tajemnic (J.K. Rowling). Kolejny produkt to Harry Potter i więzień Azkabanu (J.K. Rowling) oraz Harry Potter i Czara Ognia (J.K. Rowling).
1
Harry Potter i Kamień Filozoficzny - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Harry Potter i Kamień Filozoficzny
Dostępny637 szt.

Harry Potter, sierota i podrzutek, od niemowlęcia wychowywany był przez ciotkę i wuja, którzy traktowali go jak piąte koło u wozu. Pochodzenie chłopca owiane jest tajemnicą; jedyną pamiątką Harry'ego z przeszłości jest zagadkowa blizna na czole. Skąd jednak biorą się niesamowite zjawiska, które towarzyszą nieświadomemu niczego Potterowi? Wszystko zmienia się w dniu jedenastych urodzin chłopca, kiedy dowiaduje się o istnieniu świata, o którym nie miał dotąd pojęcia.

35,00 zł
22,75 zł

Rabat 35,0%
oszczędzasz 12,25 zł

2
Harry Potter i Komnata Tajemnic - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Harry Potter i Komnata Tajemnic
Dostępny761 szt.

Harry po pełnym przygód roku w Hogwarcie spędza nudne wakacje u Dursleyów i z utęsknieniem wyczekuje powrotu do szkoły. Sprawy jednak znacznie się komplikują, gdy pewnego dnia odwiedza go tajemniczy przybysz i ostrzega przed… powrotem do Szkoły Magii i Czarodziejstwa, gdzie ma dojść do strasznych wydarzeń. Czy Harry posłucha ostrzeżenia? Co złego ma się wydarzyć w Hogwarcie? Jakie tajemnice skrywa rodzina Malfoya? I najważniejsze – czym jest i gdzie znajduje się tytułowa Komnata Tajemnic?

35,00 zł
22,75 zł

Rabat 35,0%
oszczędzasz 12,25 zł

3
Harry Potter i więzień Azkabanu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Harry Potter i więzień Azkabanu
Dostępny172 szt.

Z pilnie strzeżonego więzienia dla czarodziejów ucieka niebezpieczny przestępca. Kim jest? Co go łączy z Harrym? Dlaczego lekcje przepowiadania przyszłości stają się dla bohatera udręką? W trzecim tomie przygód Harry'ego Pottera poznajemy nowego nauczyciela obrony przed czarną magią, oglądamy Hagrida w nowej roli oraz dowiadujemy się więcej o przeszłości profesora Snape'a. Wyprawiamy się również wraz z trzecioklasistami do obfitującego w atrakcje Hogsmeade, jedynej wioski w Anglii zamieszkanej wyłącznie przez czarodziejów.

39,00 zł
25,35 zł

Rabat 35,0%
oszczędzasz 13,65 zł

4
Harry Potter i Czara Ognia - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Harry Potter i Czara Ognia
Dostępny215 szt.

W tym roku w Szkole Magii i Czarodziejstwa Hogwart rozegra się Turniej Trójmagiczny, na który przybędą uczniowie z Bułgarii i Francji. Zgodnie z prastarymi regułami w turnieju uczestniczyć ma trzech uczniów – reprezentantów każdej ze szkół, wybranych przez Czarę Ognia. W tajemniczych i niewyjaśnionych okolicznościach wybranych zostaje czterech. Co z tego wyniknie dla Harry'ego, jego przyjaciół i całego świata czarodziejów, dowiecie się z lektury czwartego tomu przygód nastoletniego czarodzieja.

49,00 zł
31,85 zł

Rabat 35,0%
oszczędzasz 17,15 zł

5
Harry Potter i Książę Półkrwi - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Harry Potter i Książę Półkrwi
Dostępny163 szt.

Po nieudanej próbie przechwycenia przepowiedni Lord Voldemort jest gotów uczynić wszystko, by zawładnąć światem czarodziejów. Organizuje tajemny zamach na swego przeciwnika, a narzędziem w jego ręku staje się jeden z uczniów. Czy jego plan się powiedzie? Szósta część przygód Harry'ego Pottera przynosi cenne informacje o matce Voldemorta, jego dzieciństwie oraz początkach kariery młodego Toma Riddle’a, które rzucą nowe światło na sylwetkę głównego antagonisty Pottera. Na czym polega sekret nadprzyrodzonej mocy Czarnego Pana? Jaki jest cel tajemniczych i niebezpiecznych wypraw Dumbledore'a? I wreszcie, kto jest tytułowym Księciem Półkrwi i jaką misję ma on do spełnienia?

45,00 zł
29,70 zł

Rabat 34,0%
oszczędzasz 15,30 zł

6
Harry Potter i Zakon Feniksa - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Harry Potter i Zakon Feniksa
Dostępny253 szt.

Harry znów spędza nudne, samotne wakacje w domu Dursleyów. Czeka go piąty rok nauki w Hogwarcie i chciałby jak najszybciej spotkać się ze swoimi najlepszymi przyjaciółmi, Ronem i Hermioną. Ci jednak wyraźnie go zaniedbują. Gdy Harry ma już dość wszystkiego i postanawia zmienić swoją nieznośną sytuację, sprawy przyjmują całkiem nieoczekiwany obrót. Wygląda na to, że nowy rok nauki w Hogwarcie będzie bardzo dramatyczny. Po raz pierwszy w życiu Harry poczuje się tam nie jak w domu, tylko... więzieniu, i to nie za sprawą przywróconego do życia Lorda Voldemorta.

55,00 zł
36,30 zł

Rabat 34,0%
oszczędzasz 18,70 zł

7
Harry Potter i Insygnia Śmierci - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Harry Potter i Insygnia Śmierci
Dostępny179 szt.

Zakon Feniksa wzmaga swoją działalność, próbując przeciwstawić się coraz potężniejszym siłom śmierciożerców. Harry wraz z przyjaciółmi nie wraca do Hogwartu, tylko wyrusza z misją znalezienia sposobu na pokonanie Voldemorta. Wyprawa ta pełna niepewności i zwątpienia najeżona jest niebezpieczeństwami, a co gorsza nikt nie wie, czy zakończy się sukcesem i czy wszyscy dotrwają do jej końca. Dlaczego Dumbledore nie pozostawił Harry'emu czytelnych wskazówek? Czy przeszłość nieżyjącego dyrektora kryje jakieś niezwykłe tajemnice? Jaką rolę odegra Snape przy boku Voldemorta? Czy Harry'emu uda się dotrzeć do najważniejszych miejsc i faktów dotyczących jego rodziny? Siódmy tom przyniesie odpowiedzi na wszystkie istotne dla potteromaniaków pytania.

49,00 zł
32,34 zł

Rabat 34,0%
oszczędzasz 16,66 zł

8
Dzień cudu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dzień cudu
Dostępny10 szt.

Czasem trzeba prawie umrzeć, by zacząć żyć na nowo. Pewnej nocy los na drodze Piotra stawia Hankę. Piotr ratuje jej życie i czuje się za nią odpowiedzialny. Hanka początkowo jest nieufna, powoli otwiera się przed nim. Skrajnie różni, a potrzebni sobie. Ona z bagażem trudnych doświadczeń i piętnem śmierci, on niedoceniony z porażającą niemocą twórczą. Zawierają układ. On jej pomoże wymyślić sposób, by mogła odejść na swoich warunkach, a w zamian zyska temat na książkę. Hanka sporządza listę marzeń, które chciałaby zrealizować przed śmiercią. Każdy dzień z Piotrem to dla Hanki dzień cudu. Wioletta Sawicka urodziła się i mieszka na Warmii. Z wykształcenia pedagog, z pasji dziennikarka radiowa, prasowa i telewizyjna. Zawodowo realizuje się w pisaniu reportaży i przeprowadzaniu wywiadów z ciekawymi ludźmi. O sobie wie jedno – że składa się z samych sprzeczności. Prywatnie szczęśliwa żona wciąż tego samego męża, matka bardzo dorosłego syna oraz dorastającej córki. Pasjami lubi czytać książki. Najlepiej kilka naraz. Autorka powieści Wyjdziesz za mnie, kotku?, Będzie dobrze, kotku i Jeśli się odnajdziemy, kotku.

34,00 zł
25,50 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,50 zł

9
Bystry maluch: Zadania na łące - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bystry maluch: Zadania na łące
Dostępny28 szt.

Znakomite zadania dla dzieci w wieku 2-3 lat Zadania z książeczki pozwalają: - przyzwyczajać dziecko do działania w określonej przestrzeni, - rozwijać spostrzegawczość i logiczne myślenie, - zdobywać wiedzę i kształtować nawyki, - nauczyć łączyć punkty, rysować szlaczki i linie. Naklejając nalepki, dziecko: - usprawni prace paluszków i koordynację wzrokowo-ruchową. Przyglądając się obrazkom, dziecko: - zainteresuje się otoczeniem, - pozna zwierzęta, - poszerzy zasób słów. W tej serii: Zadania w lesie, Zadania w zoo, Zadania na wsi, Zadania na łące.

6,10 zł
4,82 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 1,28 zł

10
Pascal Lajt. Kraków - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pascal Lajt. Kraków
Dostępny7 szt.

• Ile dzielnic jest w Krakowie? • Wisła Kraków czy Cracovia? • Którędy do ogrodu Stanisława Lema? • Skąd nadawana jest najstarsza audycja radiowa? Nie ma jednego Krakowa, jak nie ma jednego Paryża, Nowego Jorku czy Lizbony. Tym większa zatem przyjemność odnajdywać swój Kraków, oswajać go i odkrywać, przeżywać i poznawać jego skarby i czar, którymi tak hojnie został obdarowany. Mówi się, że tylko miasto, w którym można się zgubić, warte jest tego, by poświęcić mu więcej uwagi. W Krakowie można się zgubić. Zgubić, co oznacza po prostu: zakochać.

26,90 zł
19,91 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 6,99 zł

11
Wołyń. Wspomnienia ocalałych. Tom 1 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wołyń. Wspomnienia ocalałych. Tom 1
Dostępny65 szt.

Wspomnienia ludzi, którzy przeszli przez piekło. Utworzone w 1921 roku województwo wołyńskie miało stać się Ziemią Obiecaną dla osiedlających się tam Polaków. Wielu spośród nich było legionistami Józefa Piłsudskiego i bohaterami wojny polsko-bolszewickiej. Jednak II wojna światowa wymazała ten obszar z mapy Polski. Przedtem jednak jego mieszkańcy przeszli katorgę okupacji sowieckiej i niemieckiej oraz piekło ukraińskich rzezi. Ale przecież życie na Wołyniu to nie tylko lata okupacji i bestialskie ludobójstwo, świadomie zaplanowane i przeprowadzone przez Ukraińców w 1943 roku. Zgromadzone w niniejszym tomie relacje mówią także wiele o życiu na Wołyniu przed II wojną światową, o świecie, który przestał istnieć. Dopowiadają również dalsze, powojenne losy ich bohaterów. To unikatowe, bezpośrednie wspomnienia Polaków, którzy osobiście doświadczyli na Wołyniu gehenny ze strony trzech wrogów. Niektórzy podjęli z nimi walkę. Niemniej jednak po wygranej ponoć wojnie musieli opuścić swoje domy i na nowo zapuścić brutalnie wyrwane korzenie w nowych granicach Polski. Z trudem znosili swój los i spadające na nich prześladowania ze strony niechętnej im władzy ludowej. Wszystkie zgromadzone tu relacje pieczołowicie opracował Marek A. Koprowski – pisarz, dziennikarz i reporter, niestrudzony tropiciel wciąż istniejących śladów polskości na dawnych Kresach II Rzeczpospolitej.

49,90 zł
36,93 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 12,97 zł

12
Układanki dwusylabowe - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Układanki dwusylabowe
Dostępny3 szt.

Układanki dwusylabowe i trzysylabowe to dwa komplety złożone po osiemnaście kolorowych obrazków formatu pocztówkowego. Zabawa w rozcinanie kartoników (dzielenie na sylaby) jest czynnością chętnie wykonywaną przez dzieci w wieku przedszkolnym. Pomoc ta służy ćwiczeniu pamięci wzrokowej i koncentracji uwagi. Przydatne do analizy oraz syntezy słuchowej i wzrokowej wyrazów i głosek w słowach, poznawania obrazu graficznego liter drukowanych. Zabawy układankami przygotowują dziecko do nauki szkolnej. Przyjemnej zabawy i miłej nauki!Wymiary kart:18,5 x 10 cm

21,00 zł
18,06 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 2,94 zł

13
Sprawdź, jak mówię i wymawiam - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sprawdź, jak mówię i wymawiam
Dostępny2 szt.

Książka Sprawdź, jak mówię i wymawiam zawiera: – kwestionariusz obrazkowy wraz z kartą mowy i kartą ćwiczeń logopedycznych – metodykę badania mowy – zestaw zagadek do wykorzystania w badaniu i terapii osób z zaburzeniami mowy – wielorakie możliwości stosowania terapii osób z różnymi zaburzeniami mowy – skalę oceny oraz poziomy rozwoju mowy i wymowy – metodykę wykorzystania kwestionariusza w terapii logopedycznej – głosy czytelników wskazujące na różne możliwości wykorzystania kwestionariusza do usprawniania dzieci ryzyka dysleksji, oraz osób dorosłych, które (z różnych przyczyn) utraciły zdolność porozumiewania się słownego.

63,00 zł
54,18 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 8,82 zł

14
Bystry maluch: Zadania w zoo - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bystry maluch: Zadania w zoo
Dostępny11 szt.

Znakomite zadania dla dzieci w wieku 2-3 lat Zadania z książeczki pozwalają: - przyzwyczajać dziecko do działania w określonej przestrzeni, - rozwijać spostrzegawczość i logiczne myślenie, - zdobywać wiedzę i kształtować nawyki, - nauczyć łączyć punkty, rysować szlaczki i linie. Naklejając nalepki, dziecko: - usprawni prace paluszków i koordynację wzrokowo-ruchową. Przyglądając się obrazkom, dziecko: - zainteresuje się otoczeniem, - pozna zwierzęta, - poszerzy zasób słów. W tej serii: Zadania w lesie, Zadania w zoo, Zadania na wsi, Zadania na łące.

6,10 zł
4,82 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 1,28 zł

15
Jak pokonać seplenienie. Uczymy sie wymawiać s-sz - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jak pokonać seplenienie. Uczymy sie wymawiać s-sz
Dostępny6 szt.

Książka Jak pokonać seplenienie. Uczymy się wymawiać głoski s-sz wypełnia lukę w literaturze dla rodziców i nauczycieli. Zawiera metodykę wywołania i utrwalania poprawnej wymowy tych głosek. Zachęca do lepszego poznania dziecka, dostrzegania tego, jak mówi, jak wymawia poszczególne głoski. Proponowane zabawy i ćwiczenia są swoistą profilaktyką dysleksji. Na przedostatniej stronie książki zamieszczona jest szafa – pomoc do utrwalania w ciekawej i atrakcyjnej formie głosek w słowach nazywających to, co znajduje się w szafie oraz beczce. Książka ta winna trafić do przedszkoli, szkół oraz rodziców małych dzieci.

26,30 zł
22,62 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 3,68 zł

16
Stan zagrożenia. Audiobook - Audiobooki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Stan zagrożenia. Audiobook
Steve Berry, Sonia Draga
Dostępny7 szt.

Międzynarodowa intryga, wartka akcja i śmiałe spekulacje tworzą ekscytujący i prowokacyjny thriller, w którym realia epoki Franklina Delano Roosevelta mieszają się ze szczegółami z czasu podpisania 16. poprawki do konstytucji w 1913 roku i współczesnością. Na podstawie 16. poprawki do konstytucji obywatele Stanów Zjednoczonych muszą płacić podatek dochodowy. Co by się jednak stało, gdyby z samą poprawką wiązały się prawne wątpliwości, a na jaw wyszły tajemnice podważające zasadność poboru podatków? Cotton Malone, agent Magellan Billet, elitarnej jednostki wywiadowczej w ramach Departamentu Sprawiedliwości USA, przechodzi na emeryturę i zostaje właścicielem antykwariatu w Kopenhadze. Niedługo jednak cieszy się nowym zajęciem, gdyż była szefowa, Stephanie Nelle, prosi go o wytropienie pewnego groźnego Koreańczyka. Jeśli rzeczywiście przestępca zdobył tajne dokumenty Departamentu Skarbu, istnieniu Stanów Zjednoczonych grozi wielkie niebezpieczeństwo... Malone zostaje wciągnięty w niesamowity, dwudziestoczterogodzinny pościg od kanałów Wenecji po odludne góry Chorwacji. Powieść oparta na niezwykłych przesłankach. Szybka, bazująca na prawdopodobieństwie akcja. Miłośnicy political fiction będą bardzo zadowoleni. – „Publisher's Weekly” Kolejny thriller, od którego nie można się oderwać. Wielowątkowy, pełen przypuszczeń co do możliwego rozwoju sytuacji oraz zapierającej dech w piersiach akcji. – „Kirkus” Miłośnicy Berry'ego nie będą rozczarowani – znajdą tu charakterystyczne dla niego szybkie tempo akcji i złożoną fabułę. – „Library Journal”

34,90 zł
27,22 zł

Rabat 22,0%
oszczędzasz 7,68 zł

17
Leyendas de Cracovia. Legendy o Krakowie (wersja hiszpańska) - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Leyendas de Cracovia. Legendy o Krakowie (wersja hiszpańska)
Dostępny16 szt.

Para poder conocer la historia y cultura de Cracovia es imprescindible sumergirse en sus leyendas, las cuales crean el ambiente mágico y único de esta extraordinaria ciudad. En este libro podemos encontrar las más famosas, como la del dragón de Wawel, la del Lajkonik, la de las dos torres de la Iglesia de Santa María o la de la campana de Segismundo. También son muy interesantes las leyendas acerca de las palomas de la Plaza del Mercado, del trompetista de la torre de la Iglesia de Santa María o del chakra de Wawel. Estas leyendas constituyen una lectura apasionante para todos los visitantes de Cracovia. Es un libro para adultos, adolescentes y niños, cuyo lenguaje pintoresco y fantástico permite conocer la historia y cultura de Cracovia. "Quien no conozca las leyendas de Cracovia, ya no volverá más a esta ciudad."

17,00 zł
12,24 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 4,76 zł

18
Bystry maluch: Zadania w lesie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bystry maluch: Zadania w lesie
Dostępny29 szt.

Znakomite zadania dla dzieci w wieku 2-3 lat Zadania z książeczki pozwalają: - przyzwyczajać dziecko do działania w określonej przestrzeni, - rozwijać spostrzegawczość i logiczne myślenie, - zdobywać wiedzę i kształtować nawyki, - nauczyć łączyć punkty, rysować szlaczki i linie. Naklejając nalepki, dziecko: - usprawni prace paluszków i koordynację wzrokowo-ruchową. Przyglądając się obrazkom, dziecko: - zainteresuje się otoczeniem, - pozna zwierzęta, - poszerzy zasób słów. W tej serii: Zadania w lesie, Zadania w zoo, Zadania na wsi, Zadania na łące.

6,10 zł
4,82 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 1,28 zł

19
Jak pokonać seplenienie. Uczymy sie wymawiać c-cz - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jak pokonać seplenienie. Uczymy sie wymawiać c-cz
Dostępny2 szt.

Książka Jak pokonać seplenienie. Uczymy się wymawiać głoski c-cz wypełnia lukę w literaturze dla rodziców i nauczycieli. Zawiera metodykę wywołania i utrwalania poprawnej wymowy tych głosek. Zachęca do lepszego poznania dziecka, dostrzegania tego jak mówi, jak wymawia poszczególne głoski. Proponowane zabawy i ćwiczenia są swoistą profilaktyką dysleksji. Na przedostatniej stronie książki zamieszczona jest szafa – pomoc do utrwalania w ciekawej i atrakcyjnej formie głosek w słowach nazywających to, co znajduje się w szafie oraz beczce. Książka ta winna trafić do przedszkoli, szkół oraz rodziców małych dzieci.

28,00 zł
24,08 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 3,92 zł

20
Przygody Ślimaka - plansza - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przygody Ślimaka - plansza
Dostępny20 szt.

Gra dydaktyczna „Przygody Ślimaka” rozwija mowę, wymowę, percepcję słuchową, wzrokową i sprawność ruchową. Jest uzupełnieniem książki Antoniego Balejko Jak pokonać trudności w mówieniu, czytaniu i pisaniu – dysleksja. Adresowana do terapeutów, reedukatorów, pracowników poradni i rodziców. Jest to gra dla całej rodziny: od czterolatka do mamy, taty, babci i dziadka. Bawiąc się z dziećmi w wieku 3–9 lat rodzice i nauczyciele są w stanie określić, czy dziecko dotyczy ryzyko dysleksji.

15,80 zł
13,59 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 2,21 zł

21
Diagnoza i terapia osób z afazją - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Diagnoza i terapia osób z afazją
Dostępny4 szt.

Aby pomagać innym, trzeba umieć pomóc sobie. Na wszystkich poziomach działania potrzebna jest wiedza i umiejętność korzystania z niej. Nikt z nas nie wie sam, tyle ile możemy wiedzieć razem. Zamierzeniem twórców książki Diagnoza i terapia osób z afazją było poszerzenie granic osobistego widnokręgu czytelnika o kolejne doznania – rozpaczy, tragedii i strachu, ale też i radości z umiejętnie zorganizowanej pomocy drugiemu człowiekowi.

35,00 zł
30,10 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 4,90 zł

22
Bystry maluch: Zadania na wsi - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bystry maluch: Zadania na wsi
Dostępny27 szt.

Znakomite zadania dla dzieci w wieku 2-3 lat Zadania z książeczki pozwalają: - przyzwyczajać dziecko do działania w określonej przestrzeni, - rozwijać spostrzegawczość i logiczne myślenie, - zdobywać wiedzę i kształtować nawyki, - nauczyć łączyć punkty, rysować szlaczki i linie. Naklejając nalepki, dziecko: - usprawni prace paluszków i koordynację wzrokowo-ruchową. Przyglądając się obrazkom, dziecko: - zainteresuje się otoczeniem, - pozna zwierzęta, - poszerzy zasób słów. W tej serii: Zadania w lesie, Zadania w zoo, Zadania na wsi, Zadania na łące.

6,10 zł
4,82 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 1,28 zł

23
Słuchamy i rysujemy. Śmieszny dzień - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Słuchamy i rysujemy. Śmieszny dzień
Dostępny114 szt.

Naucz rączkę pisać! Czytając bajeczkę dziecko: • będzie ćwiczyło pamięć, • będzie pomagało bohaterom, • będzie rysowało długie i krótkie kreski, by przygotować rączkę do pisania liter: A, I, E, T, Y, F, H, K, L, • będzie rysowało koła i przyzwyczajało rączkę do pisania liter: D, G, P, R, B, U, J, • będzie kreśliło zygzaki, by nauczyć się pisać litery: Z, Ż, W, N, M.

6,10 zł
4,82 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 1,28 zł

24
Kapitan Żbik. Portret pamięciowy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kapitan Żbik. Portret pamięciowy
NiedostępnyBrak

Kapitan Żbik. Portret pamięciowy to podróż w czasy PRL-u, kiedy nieoczekiwanie władza postanowiła posłużyć się komiksem, jako medium do uprawiania propagandy wobec dzieci i młodzieży. Najważniejszą i największą serią komiksową socjalistycznej Polski były tzw. "kolorowe zeszyty" z supermilicjantem: kapitanem Żbikem w roli głównej. Autor książki w dowcipny sposób opowiada o okolicznościach powstania serii w roku 1968, jej złotym okresie w latach 70-tych, oraz wydarzeniach towarzyszących jej zamknięciu w roku 1982. To również sentymentalna podróż po najważniejszych dokonaniach popkultury PRL-owskiej. Dodatkowym walorem książki jest duża ilość ilustracji oraz wywiady z twórcami Żbika, wybitnymi rysownikami: Grzegorzem Rosińskim oraz Bogusławem Polchem.

54,90 zł
38,43 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 16,47 zł

25
Warszawa Stolica Polski / Warschau Hauptstadt Polens. Wersja niemiecka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Warszawa Stolica Polski / Warschau Hauptstadt Polens. Wersja niemiecka
Dostępny12 szt.

Ten albumik to najlepszy fotograficzny przewodnik po Warszawie i pamiątka z pobytu w tym mieście. W albumie pokazaliśmy najbardziej znane i charakterystyczne obiekty historyczne ale również współczesne oblicze Warszawy. Dostępne wersje językowe: polska, angielska, niemiecka, francuska, rosyjska, włoska, hiszpańska.

29,00 zł
20,88 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,12 zł

26
Mówi Tomasz Zimoch. Panie... kończ Pan ten mecz - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mówi Tomasz Zimoch. Panie... kończ Pan ten mecz
NiedostępnyBrak

Tomasz Zimoch, wybitny komentator sportowy - radiowy i telewizyjny - opowiada o kulisach swojej pracy. Anegdotom o znanych sportowcach, dziennikarzach, politykach, towarzyszą nigdy nieopowiadane historie z igrzysk olimpijskich, mistrzostw Europy i mistrzostw świata w piłce nożnej. Zimoch, wyrzucony kilka tygodni temu z pracy w radiu publicznym za udzielenie wywiadu jednej z gazet, nie stroni od opisu okoliczności zwolnienia. Mówi prosto z mostu, nazywając po imieniu obłudę i hipokryzję polityków, a także części środowiska dziennikarskiego.

29,90 zł
23,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,98 zł

27
Puzzle 100 elementów XXL. Gdzie jest Dory? - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 100 elementów XXL. Gdzie jest Dory?
Ravensburger
NiedostępnyBrak

Puzzle Ravensburger charakteryzują się wysoką jakością. Przez ponad 100 lat cieszą dzieci i dorosłych na całym świecie. Idealne kształty i obrazy dla każdego wieku. Puzzle Ravensburger uczą dzieci cennych umiejętności, wykorzystując funkcję nauki poprzez zabawę. Wymiary po ułożeniu: 49x36 cm Wiek: 6+

27,90 zł
25,11 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,79 zł

28
Pomarańcza życia - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pomarańcza życia
NiedostępnyBrak

Przedstawiamy magiczną baśń pełną nadziei i miłości Autorka zwraca w niej uwagę na ponadczasowe wartości, które towarzyszą nam na co dzień, ale często o nich zapominamy, gdyż przysłania je szara rzeczywistość. Dopiero w obliczu niebezpieczeństwa, gdy zagrożone jest życie, w tym wypadku akurat dzieci pary królewskiej, okazuje się, co tak naprawdę jest ważne. Nie bogactwa, nie sława, nie uznanie, lecz rodzina, miłość, zdrowie i nadzieja, która pomaga przetrwać najgorsze chwile. Baśń zaraża optymizmem i pozwala z radością spojrzeć w przyszłość.

25,00 zł
18,00 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 7,00 zł

29
Kroniki Shannary. Kamienie elfów Shannary. Tom II - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kroniki Shannary. Kamienie elfów Shannary. Tom II
NiedostępnyBrak

Bestsellerowa powieść fantasy z przeniesionego na ekrany cyklu „Kroniki Shannary” Gdy starożytne drzewo Ellcrys zaczyna umierać, siły zła znajdują sposób, by powrócić na ziemię… Magiczne drzewo Ellcrys przez lata chroniło Cztery Krainy przed powrotem demonów. Teraz drzewo umiera, a utrzymywana przez nie Ściana Zakazu słabnie, przepuszczając demony do świata ludzi, elfów, trolli i gnomów. Księżniczka Amberle, półelf Wil Ohmsford oraz waleczna Eretria wyruszają w niebezpieczną misję, mającą doprowadzić do odrodzenia drzewa. Nad bohaterami czuwa legendarny druid, Allanon, lecz każdy krok wybrańców śledzi najgroźniejszy z demonów, bezlitosny Dagda Mor.

39,90 zł
13,50 zł

Rabat 66,2%
oszczędzasz 26,40 zł

30
Puzzle 2x12 elementów. Gdzie jest Dory? - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 2x12 elementów. Gdzie jest Dory?
Ravensburger, 2x12
NiedostępnyBrak

Puzzle Ravensburger charakteryzują się wysoką jakością. Przez ponad 100 lat cieszą dzieci i dorosłych na całym świecie. Idealne kształty i obrazy dla każdego wieku. Puzzle Ravensburger uczą dzieci cennych umiejętności, wykorzystując funkcję nauki poprzez zabawę. Wymiar po ułożeniu: 26.0 x 18.0 cm

22,99 zł
20,69 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,30 zł

31
Le Leggende di Cracovia. Legendy o Krakowie (wersja włoska) - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Le Leggende di Cracovia. Legendy o Krakowie (wersja włoska)
Dostępny6 szt.

La base della conoscenza della storia e della cultura di Cracovia è di conoscere le leggende di questa straordinaria città. Loro creano un'atmosfera del tutto unica di Cracovia. Nel libro si possono trovare quelle più popolari, come ad esempio quella del drago di Wawel, di Lajkonik, delle due torri della Chiesa di Santa Maria (Mariacki) e della campana di Zygmunt. Altrettanto interessanti sono anche le leggende dei piccioni, del trombettista sulla torre della chiesa e del chakra di Wawel. Per tutti i visitatori di Cracovia sono una lettura molto interessante e affascinante. Questo è un libro per adulti, adolescenti e bambini. Scritto con un linguaggio colorato e fiabesco, permette di conoscere la storia e la cultura di Cracovia. "Chi non legge le leggende di Cracovia, a Cracovia non tornerà più."

17,00 zł
12,24 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 4,76 zł

32
Niewinni. Prawdziwe historie z życia obrońcy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Niewinni. Prawdziwe historie z życia obrońcy
NiedostępnyBrak

"Niewinni" to historie ludzi, którzy zostali wciągnięci w niszczące tryby wymiaru sprawiedliwości. Czasem przypadkiem, niekiedy w wyniku nadgorliwości policji, złej woli śledczych lub wszechwładzy lokalnego układu. Kiedy system się pomyli, życie zwykłego człowieka zamienia się w horror podobny do tego, jaki przeżywał Józef K. Te prawdziwe sprawy opisuje Grzegorz Gozdór. Adwokat, który ma dość tego, że polska Temida zbyt często miażdży niewinnych ludzi.

34,90 zł
24,43 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 10,47 zł

33
Puzzle 4 w 1. Gdzie jest Dory? - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 4 w 1. Gdzie jest Dory?
Ravensburger
NiedostępnyBrak

Puzzle Ravensburger charakteryzują się wysoką jakością. Przez ponad 100 lat cieszą dzieci i dorosłych na całym świecie. Idealne kształty i obrazy dla każdego wieku. Puzzle Ravensburger uczą dzieci cennych umiejętności, wykorzystując funkcję nauki poprzez zabawę. W pudełku znajdują się cztery układanki o 12, 16, 20 i 24 elementach. Wiek: 3+

15,90 zł
14,31 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 1,59 zł

34
Lwica na brzegu rzeki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lwica na brzegu rzeki
Dostępny24 szt.

Okrzyknięto ją lwicą lewicy. Z mężnym sercem w kształtnej piersi, jak mawiał o niej Leszek Miller. Jej znakiem firmowym stał się gest zabrania torebki – po raz pierwszy zrobiła to, żegnając się z widzami "Wiadomości" w 1991 roku. W polityce miała spektakularne wzloty i niemniej widowiskowe upadki. Jaka naprawdę jest Aleksandra Jakubowska? Po raz pierwszy zdecydowała się opowiedzieć o sobie całą prawdę i jest to opowieść bez retuszu. O dzieciństwie i młodości w szemranej dzielnicy Pruszkowa – Żbikowie, o małżeńskim mezaliansie, trudnym macierzyństwie, o pracy w mediach w czasach polskiej transformacji, wreszcie o polityce. A jeśli polityka, to i afery, a wśród nich ta najgłośniejsza – afera Rywina i faktyczny w niej udział Aleksandry Jakubowskiej. Z tych opowieści wyłania się obraz kobiety niezwykle silnej, przebojowej, lojalnej nawet wbrew sobie. Ale jest to także obraz Polski i polskiej polityki, pełnej zakrętów, niespodziewanych zwrotów akcji, okraszony mnóstwem anegdotycznych historii dotyczących osób, które swego czasu nadawały ton politycznej scenie. Komu się naraziła? Kto ją zdradził? A wreszcie też – kto się boi Aleksandry Jakubowskiej? O tym w najgłośniejszym tego roku wywiadzie rzece, jaki z Aleksandrą Jakubowską przeprowadziła Anita Czupryn.

39,90 zł
27,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 11,97 zł

35
Zima stulecia - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zima stulecia
NiedostępnyBrak

Po ciepłym i deszczowym Bożym Narodzeniu 1978 roku mało kto się spodziewał mroźnej zimy. A jednak front atmosferyczny ruszył, zmuszając cały kraj do wojny z naturą. Za sprawą rzadkiego układu niżów i wyżów zima nadeszła nagle znad Skandynawii. Kulminacyjny atak nastąpił w Sylwestra. Od 1 stycznia 1979 roku Polska była sparaliżowana. Skuta mrozem i zasypana śniegiem. System znowu się nie sprawdził, ale jak zawsze sprawdzili się zwykli ludzie. To oni walczyli z żywiołem i nieporadnością socjalistycznego państwa. To była bitwa o ciepłe kaloryfery, ale niekiedy także o ludzkie życie. Chwila, w której małe rzeczy są wielkimi sprawami. To była prawdziwa Zima Stulecia.

39,90 zł
27,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 11,97 zł

36
Dowcipy o sekretarkach i blondynkach - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dowcipy o sekretarkach i blondynkach
Dostępny150 szt.

W tej książeczce w wygodnym kieszonkowym formacie znajdziesz kilkaset dowcipów w wygodnym kieszonkowym formacie – o blondynkach i sekretarkach na wesoło, o brunetkach i szefach również!

3,90 zł
3,59 zł

Rabat 7,9%
oszczędzasz 0,31 zł

37
Pope Francis (wydanie angielskie) - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pope Francis (wydanie angielskie)
Dostępny36 szt.

This book, which consists of text and carefully selected photographs, presents the path Jorge Mario Bergoglio has been on since he was born in the Argentinian family of Italian immigrants, until he became the head of the Holy See. We first learn about his childhood, with a priceless influence of his grandmother, his youth, when he went his own ways, and the time he grew ready for the priesthood. We then move to his biography as a priest (1969– 1992), the Auxiliary Bishop of Archdiocese in Buenos Aires (1992–1998) and the Archbishop of Buenos Aires (1998–2013), who was elevated to the rank of cardinal by Pope John Paul II in 2001. A separate part covers the Conclave after the resignation of Benedict XVI from the post of the Bishop of Rome, when his successor was appointed. The other information and photographs are an attempt to summarise the pontificate so far.

29,90 zł
21,53 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,37 zł

38
W sercu oceanu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
W sercu oceanu
NiedostępnyBrak

W XVI wieku Korona Kastylii prowadzi intensywny podbój Nowego Świata. Karol V pragnie wprowadzić chrześcijaństwo w odległych rejonach imperium. Aby zapobiec mieszaniu się krwi kolonizatorów z tubylcami, hiszpańska Rada do spraw Indii wysyła do Ameryki pierwszą ekspedycję kobiet w historii: osiemdziesiąt dziewcząt pochodzących z najznakomitszych rodzin szlacheckich, które utraciły swe fortuny na skutek kryzysu dotykającego wówczas Hiszpanię. Trudy podróży za ocean oraz nieporządek Nowego Świata wystawią je na niejedną próbę. Książka "W sercu oceanu" to emocjonująca powieść o przygodzie, bohaterstwie i namiętności.

44,90 zł
31,43 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 13,47 zł

39
Latarnik - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Latarnik
NiedostępnyBrak

Jasna, letnia noc Młoda kobieta wskakuje do samochodu. Chwyta kierownicę w zakrwawione dłonie. Wraz z synkiem znajdującym się na tylnym siedzeniu ucieka do jedynego znanego jej bezpiecznego miejsca – na wyspę Graskär nieopodal Fjällbacki. Kilka dni później w swoim mieszkaniu zostaje zamordowany Mats Sverin, człowiek rzetelny i powszechnie lubiany, który po latach nieobecności powrócił do Fjällbacki, by zostać szefem gminnego wydziału finansów. Inspektor Patrik Hedström i policja w Tanumshede prześwietlają jego przeszłość i na jaw wychodzą rozmaite tajemnice. Okazuje się, że mężczyzna przed śmiercią odwiedził Graskär, czyli Wyspę Duchów, jak ją nazywają okoliczni mieszkańcy... Saga kryminalna Camilli Läckberg osiągnęła światowy sukces czytelniczy. To nie tylko mroczne thrillery, ale również doskonałe powieści obyczajowe, znakomicie oddające klimat współczesnej szwedzkiej prowincji. Od lat zajmują czołowe miejsca na europejskich listach bestsellerów. Książki Läckberg przetłumaczono na ponad 35 języków. Jesienią 2011 roku rozpoczęły się zdjęcia do międzynarodowej produkcji filmowej „Morderstwa we Fjällbace”, osnutej na kanwie jej powieści.

29,90 zł
22,43 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 7,47 zł

40
Apprends a lire avec Alex et Zoé 1 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Apprends a lire avec Alex et Zoé 1
NiedostępnyBrak

Uczymy się czytać z Alexem i Zoé. Książeczka ta przeznaczona dla dzieci pomaga im uczyć się płynnie czytać po francusku. Pomagają im w tym ich ulubieni bohaterowie: Alex i Zoé. Książka składa się z 15 rozdziałów. Jest ona zbudowana wg schematu, iż jedna strona służy odkrywaniu sztuki czytania, druga z kolei ma na celu trenowanie tejże czynności. Dodatkowo, w celu lepszego zrozumienia omawianego materiału porządkuje struktury językowe z poprzedniej strony oraz jednocześnie pomaga rozwijać zdolność płynnego czytania.   

34,60 zł
31,14 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,46 zł

41
Obudź się, Karolino - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Obudź się, Karolino
NiedostępnyBrak

Obudź się, Karolino! Poukładaj swoje życie, a nie książki! Karolina, choć jest uroczą i inteligentną młodą osobą, nie potrafi uporać się z własnymi, wyolbrzymianymi przez lata kompleksami. Nad losem dziewczyny, jak fatum, wisi przekonanie, że wszelkie niepowodzenia w miłości spowodowane są mankamentem urody, jakim według niej są piegi. Żyje w przeświadczeniu, że żaden normalny mężczyzna nie zwróci uwagi na kogoś takiego jak ona. Gdy w bibliotece, gdzie pracuje, pojawia się niezwykle przystojny Filip, Karolina wierzy, że urzeczywistnią się jej skryte marzenia. Kilka banalnych uprzejmych gestów wystarcza, by nabrała przekonania, że na jej drodze stanął ktoś naprawdę wyjątkowy, z kim będzie szczęśliwa do końca życia. Choć nad związkiem zbierają się czarne chmury, Karolina, ślepo wpatrzona w swego ukochanego, nie dostrzega cieni rzucanych na idealny obraz Filipa. Tak bardzo pragnie zapełnić pustkę w swoim sercu, że przystaje na coraz to nowe kompromisy i upokorzenia, biorąc winę na siebie i tłumacząc to brakiem swojego doświadczenia. Gdzie ją to zaprowadzi? A wszystko w imię miłości...

34,90 zł
12,00 zł

Rabat 65,6%
oszczędzasz 22,90 zł

42
Macmillan English 1 PB+CD MACMILLAN - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Macmillan English 1 PB+CD MACMILLAN
NiedostępnyBrak

Nauka tak naturalna jak język ojczysty.Macmillan English jest pierwszym międzynarodowym kursem dla dzieci, który uczy języka obcego w ten sam sposób, w jaki następuje naturalne przyswajanie języka ojczystego. Każdy z oddzielnych komponentów ćwiczy inne sprawności językowe, dzięki czemu są one harmonijnie rozwijane. Fluency Book wraz z plakatami kształci sprawności mówienia i słuchania. Language Book rozwija język poznawany w Fluency Book, kładąc nacisk na pisanie, gramatykę i czytanie. Practice Book utrwala poznane struktury językowe i słownictwo, wspierając naukę ciekawymi projektami. Całość uzupełnia dodatkowy program ćwiczący pisanie odręczne, przyczyniający się do szybkiego i prawidłowego wykształcenia tej sprawności u dzieci. Kurs szczególnie dobrze sprawdzi się w grupach z dużą ilością godzin tygodniowo lub klasach z rozszerzonym językiem angielskim.

41,60 zł
36,19 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 5,41 zł

43
Kościół w okowach. Represje wobec osób duchownych i zakonnych na terenie woj. krakowskiego 1944-1975. Leksykon biograficzny. Tom 2 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kościół w okowach. Represje wobec osób duchownych i zakonnych na teren...
NiedostępnyBrak

W ostatniej dekadzie powstało wiele publikacji ukazujących historię Kościoła katolickiego w Polsce po II wojnie światowej. Dotyczą dziejów diecezji, parafii i wspólnot zakonnych, poszczególnych osób, niektórych kwestii pastoralnych, budownictwa sakralnego, działalności grup duszpasterskich. Obejmują zagadnienia dotyczące gloryfikacji postaw osób duchownych, zakonnych jak i świeckich, działań represyjnych, a niekiedy także sprawy współpracy z bezpieką. Pojawiają się także liczne edycje źródłowe dotyczące najnowszej historii Kościoła katolickiego w Polsce.Niniejsza publikacja ma na celu przybliżenie zarówno sylwetek osób duchownych i zakonnych jak i represji, którym im poddano na terenie województwa krakowskiego w latach 1944-1975. Należy wyjaśnić, że po II wojnie światowej granice województwa krakowskiego zmieniały się kilkakrotnie w wyniku reform administracyjnych. Początkowo województwo krakowskie działało w granicach z okresu międzywojennego. W 1946 roku jego granice nieznacznie zmieniono. W 1975 roku jego obszar znacznie się zmniejszył, a część jego dotychczasowego terytorium weszła w skład województwa bielskiego, katowickiego, kieleckiego, nowosądeckiego i tarnowskiego. W 1999 roku, w wyniku kolejnej reformy administracyjnej, powstało województwo małopolskie z siedzibą władz w Krakowie. Z powyższego wynika, że badania represji wobec duchowieństwa diecezjalnego i osób zakonnych przeprowadzono na obszarze województwa krakowskiego funkcjonującego od chwili wejścia Armii Czerwonej na jego wschodnie tereny w 1944 roku do reformy administracyjnej w 1975 roku.

19,90 zł
15,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 3,98 zł

44
Miś Blue nose - Mamut Needles - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Miś Blue nose - Mamut Needles
Carte Blanche
NiedostępnyBrak

Poznaj pluszowe zwierzątko z niebieskim noskiem z kolekcjonerskiej serii Przyjaciele Niebieskiego Noska - Me To You: Witaj, nazywam się Needles, jestem mamutem. Komiczny mamut, którego żarty rozśmieszą Cię do łez! Sugerowany wiek: 18 miesięcy +

24,90 zł
22,41 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,49 zł

45
Malinowy miś 27 cm, 2 kolory - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Malinowy miś 27 cm, 2 kolory
NiedostępnyBrak

Malinowy miś to wyjątkowy pluszak.Wykonany jest z mięciutkiego w dotyku pluszu. Ozdobą misia jest nosek w kształcie serduszka.Malinowy słodziak będzie wspaniałym prezentem dla małej księżniczki.UWAGA!Towar wybierany losowo.

27,90 zł
25,11 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,79 zł

46
Campusitalia 2 podręcznik + ćwiczenia poziom B1-B2 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
153,90 zł
132,35 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 21,55 zł

47
Macmillan English 2 PB+CD MACMILLAN - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Macmillan English 2 PB+CD MACMILLAN
NiedostępnyBrak

Nauka tak naturalna jak język ojczysty.Macmillan English jest pierwszym międzynarodowym kursem dla dzieci, który uczy języka obcego w ten sam sposób, w jaki następuje naturalne przyswajanie języka ojczystego. Każdy z oddzielnych komponentów ćwiczy inne sprawności językowe, dzięki czemu są one harmonijnie rozwijane. Fluency Book wraz z plakatami kształci sprawności mówienia i słuchania. Language Book rozwija język poznawany w Fluency Book, kładąc nacisk na pisanie, gramatykę i czytanie. Practice Book utrwala poznane struktury językowe i słownictwo, wspierając naukę ciekawymi projektami. Całość uzupełnia dodatkowy program ćwiczący pisanie odręczne, przyczyniający się do szybkiego i prawidłowego wykształcenia tej sprawności u dzieci. Kurs szczególnie dobrze sprawdzi się w grupach z dużą ilością godzin tygodniowo lub klasach z rozszerzonym językiem angielskim.

44,00 zł
38,28 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 5,72 zł

48
Kolekcja Kropeczki - Miś 20 cm, 2 kolory - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolekcja Kropeczki - Miś 20 cm, 2 kolory
NiedostępnyBrak

Pluszaki posiadają pastelowe, ciepłe kropeczki, różowe lub niebieski łapki i noski.Są wyjątkowo mięciutkie i delikatne.Nigdy nie zastąpią mamy ani taty ale na pewno pomogą uspokoić maluszka, a nawet ułatwić jego zaśnięcie.Zajmują pierwsze miejsce w kategorii "Mój pierwszy przyjaciel".Oprócz misia w skład kolekcji wchodzą: kaczuszka, słonik, piesek.UWAGA!Towar wybierany losowo.

15,90 zł
14,31 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 1,59 zł

49
Damy we fiolecie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Damy we fiolecie
NiedostępnyBrak

Dla mieszkańców Morbus – państwa-miasta rządzonego twardą ręką przez cesarzową Segvinę – bez wątpienia nadchodzą ciężkie czasy. Niektórzy spośród nich spoglądają na cesarski pałac z trwogą, inni zaś z nieskrywaną pokusą, bo ciężkie czasy sprzyjają błyskawicznym karierom – i jeszcze szybszym upadkom.Alena, pracownica manufaktury obuwniczej, podejmuje pierwsze kroki w walce o demokrację i obalenie tyranii. Jest tylko jeden kłopot: tyrani rzadko kiedy pozwalają się dobrowolnie obalać.Lock, drobny złodziejaszek, nie ma tak wielkich ambicji. Od życia pragnie tylko pełnego brzucha i ciepłego kąta. Przypadkiem wplątany zostaje jednak w ciąg wydarzeń, które mogą uczynić go bohaterem. Albo martwym bohaterem.

33,00 zł
24,09 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 8,91 zł

50
Studia Iuridica nr 62. Legal Education and Legal Profession in the Global World – Polish-American Perspectives - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Studia Iuridica nr 62. Legal Education and Legal Profession in the Glo...
NiedostępnyBrak

Czasopismo z zakresu nauk prawnych. Wydawane od 1974 roku. Autorami tekstów są nie tylko wybitni naukowcy, ale również praktycy polscy i zagraniczni. Opisują i wyjaśniają problemy pojawiające się w prawie polskim i innych krajów, a także w prawie międzynarodowym. Zawiera artykuły w języku angielskim.

30,00 zł
25,20 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 4,80 zł

Wróć do góry