hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2016.08.04

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w czwartek 4 sierpnia 2016 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Thorgal Louve. Tom 6. Królowa czarnych elfów (Yann, Roman Surżenko), na drugim Szkoła żon / Pensjonat marzeń (Magdalena Witkiewicz). Kolejny produkt to Thorgal Louve 6. Królowa czarnych elfów (Yann, Roman Surżenko) oraz Wyliczanki, rymowanki. Ene, due, rabe (praca zbiorowa).
1
Thorgal Louve. Tom 6. Królowa czarnych elfów - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Thorgal Louve. Tom 6. Królowa czarnych elfów
Dostępny6 szt.

Szósta część serii fantasy poświęconej Louve, znającej mowę zwierząt córce szlachetnego wikinga Thorgala Aegirssona i księżniczki Aaricii. Dziewczynka nie może wytrzymać w rodzinnym domu u boku matki i postanawia wyruszyć wraz ze swoją małpką na poszukiwanie Thorgala do dalekiego Bag Dadhu. Nie dociera jednak zbyt daleko, gdyż odnajduje ją krasnal Thjazi z podziemnej krainy kowali. Opowiada Louve, że jego ojczyzna została zajęta przez okrutne czarne elfy, których królowa dąży do wojny z bogami. Aby ją wywołać, zmusza krasnoludy do wykucia topora zdolnego przeciąć jeden z korzeni Yggdrasila, drzewa utrzymującego w całości dziewięć krain świata Północy. Dziewczynka postanawia pomóc Thjaziemu, lecz nie wie, na co się porywa. Okazuje się, że w rozgrywkę uwikłani są bogowie, Strażniczka Kluczy i ogromny wąż Nidhogg. Szykuje się wielkie starcie między mocami chaosu a siłami porządku. Od postawy dziewczynki będzie zależał los wszystkich światów. Scenariusze albumów serii „Thorgal Louve” pisze francuski twórca Yann le Pennetier, współautor kilkudziesięciu cykli przygodowych i humorystycznych, a rysunkami zajmuje się rosyjski grafik Roman Surżenko (znany też z serii „Thorgal Młodzieńcze Lata”).

30,00 zł
23,10 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 6,90 zł

2
Szkoła żon / Pensjonat marzeń - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szkoła żon / Pensjonat marzeń
Dostępny898 szt.

Dwie powieści bestsellerowej autorki w jednym tomie! Wydanie specjalne. Julia jest świeżo po rozwodzie. Bardzo świeżo. Dokładnie pięć godzin i dwadzieścia siedem minut. Właśnie opija w klubie z przyjaciółkami imprezę rozwodową, kiedy w loterii wizytówkowej wygrywa tajemnicze zaproszenie do luksusowego spa o nietuzinkowej nazwie? Lista rzeczy, które ma ze sobą zabrać do „Szkoły żon” ogranicza się do szczoteczki do zębów i jednej pary bielizny. Julia, która porzuciła wiarę w miłość i w ogóle we wszystko, nie ma już nic więcej do stracenia, decyduje się jechać. W niesamowitym luksusowym spa, ona i kilka innych, zwyczajnych kobiet, przeżywają przygodę życia. Zostają tam przez 3 tygodnie, a po powrocie nic nie jest już takie samo? Już nigdy żaden facet ich nie zostawi. Po kilku miesiącach bohaterki Szkoły żon znowu biorą sprawy w swoje ręce. Podupadły hotel położony w samym sercu kaszubskich lasów zamieniają w Pensjonat marzeń. Czy mimo życiowych przeszkód dadzą sobie radę? Czy po raz kolejny okaże się, że w kobietach tkwi siła, która pozwala przenosić góry? Prawa do ekranizacji sprzedane!

39,90 zł
29,13 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,77 zł

3
Thorgal Louve 6. Królowa czarnych elfów - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Thorgal Louve 6. Królowa czarnych elfów
Dostępny9 szt.

Szósta część serii fantasy poświęconej Louve, znającej mowę zwierząt córce szlachetnego wikinga Thorgala Aegirssona i księżniczki Aaricii. Dziewczynka nie może wytrzymać w rodzinnym domu u boku matki i postanawia wyruszyć wraz ze swoją małpką na poszukiwanie Thorgala do dalekiego Bag Dadhu. Nie dociera jednak zbyt daleko, gdyż odnajduje ją krasnal Thjazi z podziemnej krainy kowali. Opowiada Louve, że jego ojczyzna została zajęta przez okrutne czarne elfy, których królowa dąży do wojny z bogami. Aby ją wywołać, zmusza krasnoludy do wykucia topora zdolnego przeciąć jeden z korzeni Yggdrasila, drzewa utrzymującego w całości dziewięć krain świata Północy. Dziewczynka postanawia pomóc Thjaziemu, lecz nie wie, na co się porywa. Okazuje się, że w rozgrywkę uwikłani są bogowie, Strażniczka Kluczy i ogromny wąż Nidhogg. Szykuje się wielkie starcie między mocami chaosu a siłami porządku. Od postawy dziewczynki będzie zależał los wszystkich światów. Scenariusze albumów serii Thorgal Louve pisze francuski twórca Yann le Pennetier, współautor kilkudziesięciu cykli przygodowych i humorystycznych, a rysunkami zajmuje się rosyjski grafik Roman Surżenko (znany też z serii Thorgal Młodzieńcze Lata).

22,99 zł
17,70 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 5,29 zł

4
Wyliczanki, rymowanki. Ene, due, rabe - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyliczanki, rymowanki. Ene, due, rabe
Dostępny163 szt.

Zbiór najbardziej znanych rymowanek i wyliczanek dla dzieci (m.in.: Entliczek pentliczek?, Ele mele dudki... Ślimak, ślimak, pokaż rogi..., Idzie rak nieborak?, Mam chusteczkę haftowaną?, W murowanej piwnicy). Atrakcyjna szata graficzna.

5,90 zł
5,43 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 0,47 zł

5
Trening twórczego myślenia. Część 3 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Trening twórczego myślenia. Część 3
Dostępny5 szt.

Chcecie, aby Wasze dziecko było odważne, kreatywne i ciekawe świata? Przed Wami książka zawierająca ponad 70 ćwiczeń, które zaskakują, budzą ciekawość i inspirują do twórczego i nieszablonowego działania.Kreatywne myślenie jest wymogiem naszych czasów, dlatego przygotowaliśmy serię, której celem jest wspieranie rozwoju dziecka, by mogło odnaleźć i rozwijać uzdolnienia, ćwiczyć myślenie abstrakcyjne, uczyć się łamać stereotypy i budować samoakceptację. Zabawą obudźmy wyobraźnię dzieci. Kojarz, wymyślaj i twórz!

13,40 zł
9,92 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 3,48 zł

6
Świat Maksa i Zuzi. Maks podejmuje wyzwania - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Świat Maksa i Zuzi. Maks podejmuje wyzwania
Dostępny10 szt.

Maks to bardzo ambitny hipopotamek, który z wielkim zapałem zdobywa nowe umiejętności. Tym razem czeka go wiele wyzwań, m.in. występ na arenie cyrkowej i udział w konkursie na najlepszą rymowankę. Czy nasz mały bohater przezwycięży tremę?

8,90 zł
6,59 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 2,31 zł

7
Góry z duszą. Tom 2. Pasja i przygoda - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Góry z duszą. Tom 2. Pasja i przygoda
Dostępny16 szt.

Góry z duszą to pozycja uniwersalna: zarówno dla tych, którzy po górach chodzą albo nawet się w nich wspinają, jak i tych, których górskie zainteresowania ograniczają się tylko do książek. Na treść poszczególnych rozdziałów składają się relacje z wypraw autorki, uzupełnione wieloma ciekawostkami, legendami, informacjami przyrodniczymi, historycznymi, etnograficznymi, a ponadto radami praktycznymi dla tych, którzy opisane góry też może zapragną zdobyć. To już drugi tom serii „Gór z duszą”, ale jeśli ktoś nie zna pierwszego, to nie szkodzi – kolejność czytania jest dowolna!

49,90 zł
36,43 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 13,47 zł

8
Barca. Złota dekada - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Barca. Złota dekada
Dostępny12 szt.

Fenomen najlepszej drużyny świata. Siedem tytułów mistrza Hiszpanii, czterokrotny triumf w Lidze Mistrzów, sześć Superpucharów Hiszpanii i trzy zwycięstwa w Copa del Rey, Klubowych Mistrzostwach Świata oraz Superpucharze Europy. Nikt nie powinien mieć wątpliwości, że FC Barcelona z lat 2006–2015 to najlepsza drużyna XXI wieku, a może nawet w całej historii futbolu. Leszek Orłowski, największy w Polsce znawca hiszpańskiej piłki, postanowił rozłożyć poszczególne sezony „złotej dekady Barçy” na czynniki pierwsze. Opowiada o kluczowych wydarzeniach, które decydowały o sukcesach, ale wymienia też czynniki, które doprowadziły do porażek. Zlatan Ibrahimović jako ojciec sukcesów tria Messi – Neymar – Suárez. Zbawienna dla Iniesty kontuzja Xaviego. Transfer Javiera Mascherano ważniejszy niż sprowadzenie Davida Villi i rekord Messiego, który wziął się z fatalnej postawy reszty zespołu. Barça. Złota dekada to nie kronika, lecz błyskotliwa analiza dziesięciu sezonów, podczas których Blaugrana zdominowała rozgrywki piłkarskie na świecie. I zawładnęła sercami milionów fanów. *** Sukcesy FC Barcelony w latach 2006–2015 to dla mnie fenomen. Nie wiem, czy w dzisiejszych futbolowych realiach ktokolwiek zdoła się do nich zbliżyć. Wiem, że poprzeczka wisi niebywale wysoko. Takie osiągnięcia intrygują, przyciągają jak magnes, powodują olbrzymie zainteresowanie, wywołują pytania i podziw. A o sukcesach Barçy opowiedziano w tej książce z prawdziwą pasją. Bardzo trudno o lepsze połączenie… Rafał Wolski, komentator piłkarski nc+ O Barcelonie pisać każdy może, lepiej lub gorzej. Nikt jednak nie robi tego z takim znawstwem jak Leszek Orłowski. Najlepszy polski komentator Primera División zaprasza w fascynującą podróż przez najwspanialsze lata Dumy Katalonii. Naprawdę trudno się tej opowieści oprzeć. Adam Godlewski, „Piłka Nożna”

39,90 zł
35,91 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,99 zł

9
Z archiwum Jerzego Wróblewskiego. Tom 3. Skarb Irokezów / My nigdy nie śpimy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Z archiwum Jerzego Wróblewskiego. Tom 3. Skarb Irokezów / My nigdy nie...
Dostępny37 szt.

Trzeci tom serii "Z archiwum Jerzego Wróblewskiego" zawiera dwie klasyczne historie westernowe. Pierwsza z nich zatytułowana Skarb Irokezów (na podstawie tekstu Andrzeja Białoszyckiego) nawiązuje swoją treścią do przebojowych filmów z lat 60. ubiegłego wieku, w tym szczególnie do westernu Złoto MacKenny. Komiks był drukowany w 1976 r. na łamach "Dziennika Wieczornego". W 1990 r. był planowany jego przedruk w drugim - po Leworękim - tomie, jaki miało przygotować wydawnictwo "Hulak, Chudzinski i synowie". Jednak ostatecznie album zatytułowany Powrót Baxtera nigdy się nie ukazał. My nigdy nie śpimy (na podstawie scenariusza Andrzeja Janickiego) to natomiast komiks premierowy. Ostatni, nad którym pracował Jerzy Wróblewski i którego rysowanie przerwała przedwczesna śmierć artysty. Komiks ten miał być częścią gazety komiksowej, którą planowali tworzyć na początku lat 90. bydgoscy autorzy komiksów. - Chcieliśmy zaangażować do tego pomysłu, tych polskich rysowników, których wówczas znaliśmy. Ja zebrałem jakieś materiały o Agencji Pinkertona i to zainspirowało mnie do napisania scenariusza, specjalnie dla Jerzego Wróblewskiego. Poszedłem z tym do niego, żeby przekonać go, do tego projektu. Zgodził się na współpracę bez szczególnych zastrzeżeń. Namawiałem go, żeby zrobić ten komiks bardziej w stylu spaghetti-westernów, czyli długie płaszcze, brudne stroje i zarośnięte twarze, bez białych koszul, dopasowanych, czarnych kamizelek i ślicznych kapeluszy. Zgodził się na taką wizję bez wahania - wspomina Janicki. Album uzupełniają komiksowe paski z serii Szeryf Bill, które Jerzy Wróblewski wymyślił i narysował najprawdopodobniej w połowie lat 60. Miesza w nich polskie realia czasów PRL-u z westernową stylistyką. Wydanie II.

24,90 zł
17,93 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 6,97 zł

10
Pamiętniki żołnierzy baonu „Pięść” - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pamiętniki żołnierzy baonu „Pięść”
Dostępny126 szt.

Pierwsze i jedyne do tej pory wydanie w całości poświęcone żołnierzom batalionu „Pięść”. Żołnierze tego batalionu walczyli na Muranowie, Woli, Starym Mieście, Śródmieściu i w Kampinosie. Byli używani tam, gdzie wymagała tego sytuacja, a przy końcu powstania stanowili ochronę Komendy Głównej AK. Dramatyczne wspomnienia z walk, przejścia kanałami i pobycie w niewoli.

59,00 zł
47,79 zł

Rabat 19,0%
oszczędzasz 11,21 zł

11
Z archiwum Jerzego Wróblewskiego 9. Ringo - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
24,90 zł
17,93 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 6,97 zł

12
Amerykańskie wstrząsy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Amerykańskie wstrząsy
Dostępny4 szt.

Amerykanie wybierają nowego prezydenta. Jaka dziś jest Ameryka, mityczna ziemia obiecana dla wielu pokoleń Polaków? Nie da się ukryć, że Stany Zjednoczone cały czas są potęgą militarną i ekonomiczną, ale dzisiaj świat nie jest już ani jedno-, ani tym bardziej dwubiegunowy. W ciągu kilkudziesięciu lat na światową potęgę wyrosły Chiny, nie wolno zapominać o Rosji, a w Europie wystarczy wspomnieć o Niemczech czy ostatnio choćby Turcji, która jest najpotężniejszym, po USA, członkiem NATO. Autorka książki, polska dziennikarka mieszkająca od ponad 20 lat w Ameryce, opisuje tamtejszą rzeczywistość w sposób dosyć zaskakujący, stawia tezę, że mamy tam do czynienia z socjoekonomicznym trzęsieniem ziemi, do którego doprowadziła globalizacja, korporatyzacja, elektronizacja życia prywatnego i publicznego. Amerykańska klasa średnia, która była filarem sukcesu gospodarczego, kurczy się coraz bardziej, rysują się coraz większe podziały na rozszerzającą się warstwę biednych i coraz biedniejszych, i coraz węższą warstwę osób bogatych, które stają się coraz bogatsze. W książce Sarnacka zwraca także uwagę na słano zauważaną na świecie monstrualną metamorfozę etnicznego makeupu USA, która jest wynikiem głębokich zmian nie tylko samej kultury, ale także jej fundamentalnych zasad. Zbiór felietonów powstawał na przestrzeni kilku ostatnich lat, odnosi się także do ostatnich zmian wprowadzanych przez Baracka Obamę.

31,40 zł
22,61 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,79 zł

13
Wina - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wina
NiedostępnyBrak

Mocna, przejmująca opowieść o przemocy wobec niewinnych. Zimna, dynamiczna i perfekcyjna. – „The Washington Post”. Alex Delaware, najsłynniejszy psycholog dziecięcy w literaturze, wobec zbrodni i obłędu ukrytych w oślepiającym blasku słońca Los Angeles. Stuletni dom wydaje się spełnieniem marzeń młodego małżeństwa, dopóki w trakcie remontu nie natrafiają na makabryczne znalezisko. W zakopanej pod drzewem skrzynce spoczywa szkielet niemowlęcia owinięty w gazetę sprzed sześćdziesięciu lat... Wkrótce w pobliżu domu zostaje znalezione ciało zastrzelonej dziewczyny, a obok... szczątki dziecka. Porucznik Sturgis prosi o pomoc doktora Delaware. Alex zagłębia się w historię kolejnych mieszkańców domu. Dawno pogrzebana sprawa ożywa, pojawia się coraz więcej podejrzanych, śledztwo kieruje się w stronę najbardziej znanych celebrytów. Zanim Alex rozwikła zagadkę, zmierzy się z fanatycznym umysłem, z jakim nie spotkał się u najbardziej zdeprawowanego szaleńca...

39,80 zł
27,86 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 11,94 zł

14
Kapitan Wrona - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kapitan Wrona
NiedostępnyBrak

Rok 1960 to w pamięci zbiorowej wszechobecne kolejki, papierosy, czarna kawa w szklankach i przemycane nylony. Już za chwilę wybuchnie rewolucja rock&rolla i Czerwonych Gitar, ale teraz młodzi jazzmani grają na dansingach smutne przeboje Sławy Przybylskiej. Zagraniczni marynarze płacą dolarami za miłość dziewczyn, które marzą o lepszym życiu. Młodzi bikiniarze handlują przemyconym towarem i próbują umknąć stróżom prawa. Wszyscy pamiętają wojnę, choć nie chcą o niej mówić. A wolność zdobywa się sposobem, przekupstwem albo kłamstwem. W realiach Polski gomułkowskiej, w powojennej Gdyni, odbywa się śledztwo dotyczące morderstwa młodej dziewczyny, Krystyny Braun. Milicyjne zakulisowe przepychanki zaciemniają obraz dochodzenia. śledczy gubią wątki, próbując ukryć własne tajemnice. Pomyłkowe tropy wiodą ich na manowce, sprowadzając zagrożenie ze strony czyhającego na wolności sprawcy. Czy mordercy uda się umknąć? Czy kapitan Wrona rozwiąże zagadkę? Kapitan Wrona nawiązuje pośrednio do poprzedniego albumu, bohaterka Jadwiga Wrona znana jest czytelnikom Miasta z widokiem. Osadzenie historii w roku 1960. pozwala pokazać miasto z innej perspektywy historycznej i społecznej, ale z uwagi na małe zasoby zdjęć skupia się przede wszystkim na opowieści fabularnej. Nie znaczy to jednak, że na kadrach komiksowych nie można rozpoznać charakterystycznych dla Gdyni obiektów czy widoków portu i miasta.

37,00 zł
26,64 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,36 zł

15
Jedyne wyjście - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jedyne wyjście
NiedostępnyBrak

Niektórzy ludzie uwielbiają pożegnania… Dwudziestotrzyletnia Catherine zajmuje się głównie przesiadywaniem na Facebooku i flirtowaniem z chłopakami, dlatego też zmuszona przez swoją matkę dość niechętnie przyjmuje pracę w miejscowym domu spokojnej starości. Wkrótce odkrywa jednak, że jej nowe miejsce pracy skrywa wiele tajemnic. Jedna z pensjonariuszek, osiemdziesięciodwuletnia Rose, jest przekonana, że w pokoju numer 7 dzieje się coś niepokojącego, a jej własne życie znajduje się w niebezpieczeństwie. Tylko że Rose cierpi na demencję, więc co ona tam może wiedzieć i kto by jej w ogóle uwierzył. Gdy Catherine zaczyna sprawdzać teorie Rose, na jaw wychodzą przerażające fakty. Czy Catherine zdoła się dowiedzieć, co tak naprawdę dzieje się w murach domu opieki?

34,90 zł
25,48 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 9,42 zł

16
I nam wybacz Panie (wybór wierszy) - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
I nam wybacz Panie (wybór wierszy)
Dostępny4 szt.

Tomik wierszy prezentujący twórczość żony Romana Mycielskiego, autora dwóch tomów wspomnień rodzinnych: Pałacu na Opieszynie i Po zwycięstwie. Helena Mycielska zgrabnie oddaje uczucia towarzyszące ważnym wydarzeniom z jej życia. Tomik uzupełniają dwa szkice: o majorze Albinie Ziemeckim, stryju autorki, oraz o Opieszynku - ulubionym zaciszu rodzinnym.

24,00 zł
17,28 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 6,72 zł

17
Sonata dla motyla - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sonata dla motyla
NiedostępnyBrak

Anna czy Julia? Którą z nich główna bohaterka czuje się bardziej? Kiedy po dłuższym czasie nieobecności przybywa do Bluszczowego Dworku, domu, w którym się wychowała, chce być Anną. Tą, którą stała się w Warszawie − niezależną, przebojową, z charakterem, radosną. Uważa, że Julia, jak w przeszłości nazywała ją rodzina zastępcza, była zakompleksiona, nieśmiała i niepewna siebie. Winą za to obarcza swoje przybrane rodzeństwo, zwłaszcza Kamila, któremu nigdy nie wyjaśniła, dlaczego pewnego dnia uciekła bez słowa z ich wspólnego domu. Gdy go znów spotyka, przestaje być pewna, czy pozbyła się „Julii” na zawsze. Kiedy do Bluszczowego Dworku przybywają wszyscy członkowie tej patchworkowej rodziny, zaniepokojeni stanem zdrowia ukochanej matki Elżbiety, wraz z nimi powracają liczne wspomnienia, zarówno te dobre, jak i złe, których Anna-Julia nie umie wyrzucić ze swej pamięci... Czy na wsi, daleko od stolicy, bez komputera i szalonych znajomych, odkryje swoje prawdziwe „ja”, czy wręcz przeciwnie – poczuje jeszcze większy zamęt w głowie? Kim tak naprawdę chce być? Pobyt w Bluszczowym Dworku z pewnością zweryfikuje wiele jej dotychczasowych poglądów – na ludzi, na życie, na miłość i przyjaźń. I już nigdy nie będzie takie samo…

34,90 zł
25,83 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 9,07 zł

18
Śmiertelna choroba Hitlera i inne tajemnice nazistowskich przywódców - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Śmiertelna choroba Hitlera i inne tajemnice nazistowskich przywódców
Dostępny6 szt.

Relacja lekarza przy trybunale norymberskim. Szokująca kolekcja niepublikowanych 400 zdjęć z prywatnego archiwum doktora Johna K. Lattimera. Dlaczego Hitler zaatakował Związek Radziecki już w 1941 roku? Powodem mogła być jego nieuleczalna choroba. Prawdopodobnie w 1940 roku dowiedział się, że pozostało mu kilka lat życia. Dlatego wydał rozkaz uderzenia na Rosję, chociaż Niemcy walczyły jeszcze na innych frontach. W następnych latach skrzętnie ukrywana choroba Hitlera stała się przyczyną nie tylko jego słynnych ataków niekontrolowanej furii, ale także serii katastrofalnych decyzji, które doprowadziły do upadku Trzeciej Rzeszy. W roku 1945 doktor John K. Lattimer, oficer służby medycznej armii Stanów Zjednoczonych, sprawował opiekę lekarską nad nazistowskimi przywódcami sądzonymi przez Międzynarodowy Trybunał Wojskowy w Norymberdze. Własne obserwacje i dostęp do nieznanych ekspertyz medycznych pozwoliły mu wysunąć zaskakujące tezy na temat zdrowia wodzów Trzeciej Rzeszy. W tej książce doktor Lattimer po raz pierwszy ujawnił także sensacyjne rozmowy z dwudziestoma dwoma najwyższymi hitlerowskimi dygnitarzami. To, co Göring, Hess, Ribbentrop, Kaltenbrunner opowiedzieli mu prywatnie w swoich celach, odsłania mało znane szczegóły z ich życia. Ponad 400 niepublikowanych wcześniej zdjęć ich osobistych przedmiotów – pocerowanych skarpetek Hitlera, ogromnej koszuli nocnej Göringa, protez dentystycznych Ewy Braun, spinek do mankietów Kaltenbrunnera w kształcie trupiej główki – uzupełnia szokującą relację ze spotkań z ludźmi, którzy dopuścili się największej w dziejach zbrodni. Doktor John K. Lattimer (1914–2007) – wybitny urolog i chirurg, profesor Columbia University, członek Amerykańskiego Kolegium Chirurgów, przewodniczący Międzynarodowego Towarzystwa Urologicznego. Wśród jego pacjentów byli Greta Garbo, Katherine Hepburn, Charles Lindbergh, Dymitr Szostakowicz. W 1972 na prośbę rodziny Kennedych jako pierwszy pozarządowy ekspert i specjalista od balistyki badał dowody dotyczące zabójstwa Johna Kennedy’ego. Z zamiłowania historyk i kolekcjoner stworzył imponującą kolekcję eksponatów z okresu wojny secesyjnej i II wojny światowej.

49,80 zł
34,86 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 14,94 zł

19
Niepokonani. Wojna Polaków 1939-1945 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Niepokonani. Wojna Polaków 1939-1945
NiedostępnyBrak

Jak Polacy walczyli i umierali — od Uralu po Normandię Wojenne losy Polski i Polaków są powszechnie znane. Wrześniowa porażka, rozbiór kraju, niewolnicza tułaczka po terytoriach okupantów ‒ niemieckiego i sowieckiego, a jednocześnie nieustanna walka z agresorami ‒ praktycznie na wszystkich frontach i w konspiracji. Zwykle traktuje się te wszystkie batalie wyrywkowo. Rzadko i zwykle z trudem mówi się o nich razem, jednym tchem, a jeszcze rzadziej ‒ w kontekście ludzkich losów; wydarzeń widzianych oczami zwykłego człowieka. Tym razem to się udało. Autorzy przystępnym językiem mówią o zawiłych dziejach Polaków podczas drugiej wojny światowej. Piszą o „Blitzkriegu” w 1939 roku, o zmaganiach tych, którzy, uciekając przed nazistami, zostali deportowani do sowieckich Gułagów; o ich podziemnej walce o przetrwanie. Przede wszystkim jednak bez nadmiaru szczegółów piszą o ludziach i ich pogmatwanych wojennych losach. O pilotach, żołnierzach i marynarzach, kobietach i dzieciach, którzy, nawet rozproszeni po świecie, łączyli siły w walce przeciwko narzuconej tyranii. Efektem pracy Johnsona i Medyńskiej jest unikatowa, zwięzła, a zarazem bezstronna opowieść o odwadze i harcie ducha w trakcie wojny. Autorzy patrzą na Polaków „z zewnątrz”, chłodnym okiem obserwatorów pozbawionych uwikłań politycznych i ideologicznych. Ich zdaniem wojenne dzieje naszych rodaków są tak niesamowite, że nie wolno pozwolić im zaginąć w odmętach niepamięci. Nie kryją przy tym swego szacunku i podziwu dla nich. Swoją narrację wzbogacają niepublikowanymi dotąd wspomnieniami świadków oraz fotografiami. Wykraczają w ten sposób daleko poza rozważania ogólne czy akademickie, nadając historycznym faktom treść i barwy, jakie towarzyszyły codziennemu życiu w tamtych trudnych czasach. Mark Johnson urodził się w Londynie w 1959 roku. Jego ojciec pochodził z Jamajki. Matka o korzeniach holendersko-szkockich straciła większość rodziny w Holocauście. Na początku lat 70. Mark zaciągnął się do wojska. Służył na Jamajce, gdzie zwalczał handlarzy narkotyków i gangi na ulicach Kingston. Po odejściu z armii podjął współpracę z służbami celnymi. Niepokonani to owoc jego pasji, którą jest historia militarna. To książka kierowana do szerokiego czytelnika. Opisując jeden z mniej rozumianych na Zachodzie epizodów współczesnej historii, starałem się przedstawić, jak działania wojenne – te, prowadzone na polach bitew, jak i poza nimi – wpłynęły na zwykłych ludzi, mężczyzn i kobiety. W głównej mierze skupiłem się na opisaniu prawdziwych ludzkich przeżyć i emocji ujętych na tle wydarzeń historycznych. Zaintrygowała mnie również niesamowita zawziętość okazana w obliczu porażki oraz okupacji, a także ekstremalnej wrogości w postaci represji i brutalności. Mark Johnson mieszka obecnie w Wielkiej Brytanii, ale większość czasu spędza podróżując i badając mało znane historie mniejszości etnicznych, mających olbrzymi wkład w zwycięstwa Aliantów podczas drugiej wojny światowej w Europie i Azji. Esti Medyńska ‒ urodzona w prima aprilis dziennikarka, tłumaczka i obserwatorka. Ślązaczko-Zaolzianka, która nie posługuje się ani jedną gwarą. Jej pasją są militaria i historia, stąd praca w angielskiej policji i pisanie książek o drugiej wojnie światowej. Podróżuje w każdej wolnej chwili, prowadząc wywiady z ocalałymi z tamtych wydarzeń.

39,90 zł
29,53 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 10,37 zł

20
Gumki do mazania. Zestaw narzędzi - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gumki do mazania. Zestaw narzędzi
WABA Fun
NiedostępnyBrak

Zestaw gumek dobrej jakości i wykonaniu. Zabawne i ciekawe kształty: zestaw narzędzi. Wymiary: 12,0 x 13,0 cm Wiek: 3+

12,90 zł
11,61 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 1,29 zł

21
Dziennik Pilar. Mała podróżniczka w Amazonii - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dziennik Pilar. Mała podróżniczka w Amazonii
NiedostępnyBrak

Poznajcie Pilar, niezwykłą dziewczynkę, którą magiczny hamak przenosi do Amazonii. Podczas niebezpiecznej przeprawy przez Amazonkę mała bohaterka ratuje życie podróżującemu z nią Brenowi, a potem razem z nowymi przyjaciółmi dociera do niezwykłego lasu, w którym musi się zmierzyć z groźnym ocelotem i anakondą. Tam właśnie poznaje profesora Roberta, który bardzo przypomina jej zaginionego ojca! To dla niego udaje się głęboko w dżunglę na spotkanie z wojowniczymi Indiankami. Dzięki temu, że wszystko notuje w dzienniku, Wy również macie okazję poznać egzotyczny świat Amazonii!

19,90 zł
14,73 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 5,17 zł

22
Gumki do mazania. Zestaw biurowy - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gumki do mazania. Zestaw biurowy
WABA Fun
NiedostępnyBrak

Zestaw gumek dobrej jakości i wykonaniu. Zabawne i ciekawe kształty; przedmioty biurowe. Wymiary: 12,0 x 13,0 cm

12,90 zł
11,61 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 1,29 zł

23
Wyliczanki, rymowanki. Tere fere kuku - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyliczanki, rymowanki. Tere fere kuku
NiedostępnyBrak

Zbiór najbardziej znanych rymowanek i wyliczanek dla dzieci.Znajdziesz tu m.in:Tere fere kuku...Lata osa koło nosa...Dylu - dylu na badylu...Krakowiaczek jeden...Ślimak, ślimak...Chodzi lisek koło drogi...Ciekawa szata graficzna zbioru rymowanek i wyliczanek.

6,90 zł
6,35 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 0,55 zł

24
Interface 3. Podręcznik - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Interface 3. Podręcznik
Dostępny16 szt.

Interface to nowy czteropoziomowy kurs dla gimnazjum, który już od pierwszego poziomu przygotowuje uczniów do egzaminu gimnazjalnego zarówno w zakresie podstawowym, jak i rozszerzonym. Seria sprawdza się w pracy z uczniami, którzy w gimnazjum rozpoczynają naukę języka angielskiego (poziom III.0), jak również z tymi, którzy kontynuują naukę rozpoczętą w szkole podstawowej (poziom III.1). Stała struktura każdego rozdziału, przejrzysta prezentacja materiału oraz liczne wskazówki sprawiają, że jest to seria idealna dla nauczycieli, którzy lubią uczyć w sposób uporządkowany i dobrze zorganizowany.

99,00 zł
86,13 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 12,87 zł

25
Gumki do mazania. Zestaw kuchenny - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gumki do mazania. Zestaw kuchenny
WABA Fun
NiedostępnyBrak

Zestaw gumek dobrej jakości i wykonaniu. Zabawne i ciekawe kształty: zestaw kuchenny. Wymiar 12,0 x 13,0 cm

12,90 zł
11,61 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 1,29 zł

26
Gumki do mazania. Zestaw herbaciany - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gumki do mazania. Zestaw herbaciany
WABA Fun
NiedostępnyBrak

Zestaw gumek dobrej jakości i wykonania. Zabawne i ciekawe kształty: zestaw herbaciany.

12,90 zł
11,61 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 1,29 zł

27
Negocjuj, kobieto! - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Negocjuj, kobieto!
NiedostępnyBrak

Negocjacje – jak je prowadzić skutecznie? W biznesie, w czasie rozmowy o pracę, w życiu codziennym. Jak z kobiecości zrobić atut? Jak zmieniać sytuację, w której czujemy się niekomfortowo? Zasady negocjacji, teoria i praktyki, mity negocjacyjne. Scenariusze, style, cele, techniki negocjacji. Ze świata tego każdy ma tyle, ile sam sobie weźmie. Giovanni Boccaccio W biznesie tak jak w życiu nie dostaniesz tego na co zasługujesz, dostaniesz to co wynegocjujesz. dr Chester L. Karrass

34,90 zł
25,48 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 9,42 zł

28
Mała Helenka Wielka Faustyna - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mała Helenka Wielka Faustyna
NiedostępnyBrak

Publikacja w sposób bardzo ciekawy ukazuje fascynację życiem małej Helenki. Ta niezwykła bohaterka z radością poznaje świat i zbiera doświadczenia, jakimi w przyszłości będzie dysponować. Jest przy tym szczera, pełna prostoty i niezwykłego zaangażowania we wszystko co robi. Helenka zwraca się do Jezusa jak do swojego najlepszego przyjaciela i powiernika. Tej ogromnej umiejętności uczy nie tylko dzieci ale i dorosłego czytelnika. Ciekawe, pięknie wykonane ilustracje pobudzają wyobraźnię dziecka i umożliwiają poznawanie świata w czasach, w jakich żyła Helenka Kowalska. Wydanie książki w wersji dwujęzycznej, polsko-angielskiej, której teksty można łatwo skonfrontować, daje szansę na rozwijanie języka angielskiego, a odbiorcom, którzy posługują się tym językiem na co dzień umożliwi poznanie życia Faustyny Kowalskiej jako małej dziewczynki. Książka jest szansą na wydobycie z serca dziecka pokładów dobra i miłości, które wyzwolone w dzieciństwie stanowią bazę na udane życie w dorosłości.

20,00 zł
14,40 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 5,60 zł

29
Z archiwum Jerzego Wróblewskiego. Tom 2. Rycerze prerii / Tom Texas - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Z archiwum Jerzego Wróblewskiego. Tom 2. Rycerze prerii / Tom Texas
NiedostępnyBrak

Drugi tom serii "Z archiwum Jerzego Wróblewskiego". Album ten zawiera dwa humorystyczne westerny, które Jerzy Wróblewskiego wymyślił i narysował w latach 60. ubiegłego wieku dla "Dziennika Wieczornego". Tom Texas to jedyna posiadająca dymki historia obrazkowa spośród licznych stworzonych dla bydgoskiej popołudniówki. Natomiast bohaterowie Rycerzy prerii są swoistym protoplastą szeryfa Binio Billa, którego przygody w latach 80. publikował "Świat Młodych". Rycerze prerii obrazują także, jak sprawnie, w wieku niespełna dwudziestu czterech lat, Wróblewski posługiwał się kreską humorystyczną. Album powstał w ramach programu stypendialnego dla osób zajmujących się twórczością artystyczną oraz upowszechnianiem kultury. Program został zrealizowany dzięki wsparciu finansowemu miasta Bydgoszczy. Okładkę przygotował i pokolorował Andrzej Janicki. Wydanie II.

24,90 zł
17,93 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 6,97 zł

30
NoSQL. Przyjazny przewodnik - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
NoSQL. Przyjazny przewodnik
NiedostępnyBrak

Systemy do zarządzania danymi muszą dziś spełniać o wiele wyższe wymagania niż kiedyś. W wielu przypadkach nierelacyjne bazy danych, zwane NoSQL, są lepszym rozwiązaniem niż dominujące do niedawna bazy relacyjne. Projektant systemu ma więc do dyspozycji dobrze znane bazy relacyjne oraz systemy NoSQL, takie jak bazy klucz–wartość, bazy dokumentów, rodziny kolumn i bazy grafowe. Do rozstrzygnięcia pozostaje problem: którą technologię zarządzania danymi wybrać w danym przypadku.Niniejsza książka jest przystępnym, pragmatycznym przewodnikiem po nierelacyjnych systemach bazodanowych. Pokazano w niej, czym różnią się NoSQL od baz relacyjnych. Szczególny nacisk położono na wyjaśnienie tych cech i funkcjonalności, które powinny być uwzględniane podczas projektowania aplikacji i wybierania technologii bazodanowych. Przedstawiono wewnętrzne mechanizmy baz NoSQL i wyjaśniono, w jaki sposób da się zbudować za ich pomocą skalowalne, niezawodne aplikacje. Nie zabrakło przydatnych wskazówek, zasad projektowych i najlepszych praktyk.W tej książce znajdziesz:podstawy relacyjnych baz danych w odniesieniu do systemów NoSQLbazy klucz–wartość — ich charakterystykę, zasady projektowania i słabe stronybazy dokumentów — koncepcje baz bez schematu, podstawowe operacje, najpowszechniejsze wzorce projektowebazy rodzin kolumn — aplikacje BigData, architekturę baz, zasady projektowania i wykorzystywaniabazy grafowe — modelowanie grafów i sieci, wskazówki projektowe, możliwe problemyzasady dobierania technologii bazodanowej do konkretnych zastosowańNie wiesz jeszcze, którą bazę wybrać? Najwyższy czas to rozstrzygnąć!Dan Sullivan — jest naukowcem i architektem danych. Od dwudziestu lat zajmuje się m.in. analizą biznesową, uczeniem maszynowym i data miningiem. Sullivan jest uznanym ekspertem w dziedzinie baz danych, zarówno relacyjnych, jak i NoSQL.

69,00 zł
48,30 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 20,70 zł

31
Kolorowy piasek. Auta - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolorowy piasek. Auta
Dumel Discovery
NiedostępnyBrak

Piaskowe obrazki to kreatywna zabawa z ulubionymi postaciami z filmów Disneya. Polega ona na posypywaniu kolorowego piasku na karty – naklejanki. Malowanie piaskiem rozwija u dzieci zdolności manualne i precyzyjność ruchów.

7,70 zł
6,78 zł

Rabat 11,9%
oszczędzasz 0,92 zł

32
Kukułcze jajo - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kukułcze jajo
NiedostępnyBrak

Tego samego dnia, w Warszawie i okolicy, w zagadkowych okolicznościach ginie kilka osób.Pracująca w stołecznym hotelu Beida jest świadkiem tragicznego w skutkach wypadku samochodowego.Kierowana odruchem, pomaga ocalałemu w katastrofie niemowlęciu. Tymczasem w jej hotelu policja znajduje zwłoki obcokrajowca, handlarza diamentami. Komisarz Kwiatek odkrywa, że w sprawę zamieszany jest były agent służb specjalnych.W czasie II wojny światowej na terenie Gór Sowich Niemcy tworzyli olbrzymi kompleks, znany pod nazwą Riese. Czy tajemnica z tamtych czasów może mieć wpływ na śmiertelne porachunki uwikłanych w tę historię bohaterów?Przez pryzmat opisanej historii autor w błyskotliwy sposób kreśli zawiłość sfery emocjonalnej kobiet.Niewiarygodne połączenie wytworów ludzkiej wyobraźni, z ciekawymi doświadczeniami zawodowymi. kolejna doskonała powieść kryminalna napisana przez POLICYJNEGO PSYCHOLOGA.

28,00 zł
21,00 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 7,00 zł

33
Wiek Hitlera - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wiek Hitlera
NiedostępnyBrak

Nowatorskie spojrzenie na historię Europy od I wojny światowej do końca II wojny światowej. Gdybym miał syna, chciałbym, aby był taki jak ty – miał powiedzieć Hitler o autorze niniejszej książki. Przez wiele lat obowiązywał zakaz publikacji tej pracy w Europie.

49,00 zł
39,69 zł

Rabat 19,0%
oszczędzasz 9,31 zł

34
Zestaw szkolny. Przybory 9597 - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw szkolny. Przybory 9597
DELI
NiedostępnyBrak

Zestaw geometryczny:- linijka 15 cm- dwie ekierki,- kątomierz 180- zamykane etui (zipp-bag)

6,40 zł
5,76 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 0,64 zł

35
Kalendarz 2017. Trójdzielny. Tatry - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz 2017. Trójdzielny. Tatry
NiedostępnyBrak

Czterojęzyczne kalendarium (PL, GB, D, RUS) z numeracją tygodni i imieninami, bieżący miesiąc wyróżniony kolorystycznie. Wykończenie pasek z czerwonym okienkiem oraz dziurka do zawieszenia.

9,50 zł
8,55 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 0,95 zł

36
Gumki do mazania. Zestaw: torebki i portmonetki - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gumki do mazania. Zestaw: torebki i portmonetki
WABA Fun
NiedostępnyBrak

Zestaw gumek dobrej jakości i wykonaniu. Zabawne i ciekawe kształty: torebki i portmonetki.

13,50 zł
12,15 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 1,35 zł

37
Active Grammar 3 without Answers and CD-ROM - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Active Grammar 3 without Answers and CD-ROM
Dostępny3 szt.

A three-level series of grammar reference and practice books for teenage and young adult learners. Active Grammar Level 3 covers all the grammar taught at C1-C2 (CEF) level. The book presents grammar points in meaningful contexts through engaging and informative texts, followed by clear explanations. Useful tips highlight common mistakes that advanced level students can make. Carefully graded exercises provide plenty of challenging practice and encourage students to apply their own ideas creatively to grammar learning. A large number of contrastive revision exercises in the book and on the CD-ROM allow students to assess and monitor their progress. This version without answers is suitable for classroom use only.

76,00 zł
68,40 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,60 zł

38
Active Grammar 2 without Answers + CD - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Active Grammar 2 without Answers + CD
NiedostępnyBrak

A three-level series of grammar reference and practice books for teenage and young adult learners. Active Grammar Level 2 covers all the grammatical points usually taught at B1-B2 (CEF) level. The book presents grammar points in meaningful context through engaging and informative texts, followed by clear explanations. Useful tips highlight common mistakes that intermediate students usually make. Carefully graded exercises provide plenty of challenging practice and encourage students to apply their own ideas creatively to grammar learning. A large number of contrastive revision exercises in the book and on the CD-ROM allow students to assess and monitor their progress. This version without answers and CD-ROM is suitable for classroom use and self-study.

76,00 zł
68,40 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,60 zł

39
Active Grammar  1 without Answers + CD - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Active Grammar 1 without Answers + CD
Dostępny2 szt.

A three-level series of grammar reference and practice books for teenage and young adult learners. Active Grammar Level 1 covers all the grammar taught at A1-A2 (CEF) level. The book presents grammar points in meaningful context through engaging and informative texts, followed by clear explanations and useful tips that highlight common mistakes usually made by low-level learners. Exam-style exercises provide plenty of challenging practice and encourage students to apply their own ideas creatively to grammar learning. A large number of contrastive revision exercises in the book and on the CD-ROM allow students to assess and monitor their progress at regular intervals. This version without answers and CD-ROM is suitable for classroom use and self-study.

76,00 zł
68,40 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,60 zł

40
Communicating Across Cultures DVD - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Communicating Across Cultures DVD
NiedostępnyBrak

Communicating Across Cultures is an innovative short course for learners of business English who want to function effectively in an international environment by developing their intercultural skills in English. The DVD contains six dramatised sequences which can be used either stand-alone or as a linked narrative, and which explore the cultural issues and cultural competencies discussed in Communicating Across Cultures Student's Book. The episodes include first meetings, working in an international team, decision-making, negotiating and influencing, giving feedback, managing conflict and cross-cultural communication. The author acts as narrator, and throughout the DVD viewers are invited to discuss and analyse behaviour and techniques at key points within each sequence. The DVD is supported by free online photocopiable worksheets which further exploit the DVD's content.

82,00 zł
73,80 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 8,20 zł

41
Language Activities for Teenagers - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Language Activities for Teenagers
NiedostępnyBrak

Here are 99 enjoyable activities, for 11-16 year olds, to coax, cajole and tempt them into learning English. The authors, drawing on their own vast experience, share ideas on maintaining discipline, using ice-breakers, warmers, fillers, developing vocabulary and using literature.

102,00 zł
91,80 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 10,20 zł

42
English Unlimited Starter Coursebook with e-Portfolio - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
English Unlimited Starter Coursebook with e-Portfolio
NiedostępnyBrak

English Unlimited is a six-level (A1 to C1) goals-based course for adults. Centred on purposeful, real-life objectives, it prepares learners to use English independently for global communication. Through universal topics and activities, and a focus on intercultural competence as a 'fifth skill', this international coursebook helps learners become more sensitive, more effective communicators. Teaching natural, dependable language, and with CEF goals at its core, it brings real life into the classroom and gives learners the skills and strategies to communicate confidently outside it. Explore sections provide the extra ingredients for enhancing communicative ability, from further development of speaking skills to independent learning strategies. The e-Portfolio DVD-ROM enables learners to create a 'can-do' record of their work and progress. It also provides reference tools and a vocabulary trainer.

89,00 zł
80,10 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 8,90 zł

43
Connect 3 Student's Book + Self-study Audio CD - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Connect 3 Student's Book + Self-study Audio CD
NiedostępnyBrak

Connect, Second Edition, is a fun, four-level, multi-skills American English course especially written and designed for young adolescents. Connect Student's Book 3 is a low intermediate level text for students aged 11-15 who are learning English for the first time. It develops speaking, listening, reading, and writing skills in engaging contexts. The Audio CD includes the Vocabulary, Language Focus, and Get Connected sections.

73,00 zł
65,70 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,30 zł

44
English Unlimited Intermediate Coursebook + e-Portfolio - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
English Unlimited Intermediate Coursebook + e-Portfolio
NiedostępnyBrak

English Unlimited is a six-level (A1 to C1) goals-based course for adults. Centred on purposeful, real-life objectives, it prepares learners to use English independently for global communication. Through universal topics and activities, and a focus on intercultural competence as a 'fifth skill', this international coursebook helps learners become more sensitive, more effective communicators. Teaching natural, dependable language, and with CEF goals at its core, it brings real life into the classroom and gives learners the skills and strategies to communicate confidently outside it. Explore sections provide the extra ingredients for enhancing communicative ability, from further development of speaking skills to independent learning strategies. The e-Portfolio DVD-ROM enables learners to create a 'can-do' record of their work and progress. It also provides reference tools and a vocabulary trainer.

89,00 zł
80,10 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 8,90 zł

45
Compact Advanced. Podręcznik - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Compact Advanced. Podręcznik
NiedostępnyBrak

A focused, 50-60 hour course for the revised Cambridge English: Advanced (CAE) exam from 2015. Compact Advanced Student's Book with answers provides C1-level students with thorough preparation and practice needed for exam success. Ten units cover all four exam papers in a step-by-step approach. 'Quick steps' and Writing and Speaking guides, explain what to expect in the exam, and provide strategies on approaching each paper, model answers, useful expressions and further practice. A Grammar Reference covers all key areas of grammar. Two practice tests with audio are online for teachers to access. The CD-ROM provides interactive language and skills practice, and the Class Audio CDs contain the Student's Book listening material.

161,00 zł
144,90 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 16,10 zł

46
First for Schools Trainer. Six Practice Tests without Answers with Audio - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
First for Schools Trainer. Six Practice Tests without Answers with Aud...
NiedostępnyBrak

Six full practice tests with tips and training for the 2015 revised Cambridge English: First (FCE) for Schools. First for Schools Trainer offers six practice tests for the revised Cambridge English: First (FCE) for Schools exam combined with easy-to-follow guidance and exam tips. The first two tests are fully guided with advice on how to tackle each paper. Extra practice activities, informed by the Cambridge Learner Corpus, a bank of real candidates' exam papers, focus on areas where students typically need the most help. This 'without answers' edition is ideal for class use. Audio for the listening and speaking test activities is available online for download. Audio CDs featuring the listening material are also available, separately.

122,00 zł
109,80 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 12,20 zł

47
Cambridge English. Poziom A2. Empower Elementary Class DVD - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cambridge English. Poziom A2. Empower Elementary Class DVD
Dostępny4 szt.

Cambridge English Empower is a general adult course that combines course content from Cambridge University Press with validated assessment from the experts at Cambridge English Language Assessment. The Elementary Class DVD provides all the video from the Elementary Student's Book.

109,00 zł
98,10 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 10,90 zł

48
Cambridge English. Poziom B1. Empower Pre-intermediate Class DVD - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cambridge English. Poziom B1. Empower Pre-intermediate Class DVD
Dostępny4 szt.

Cambridge English Empower is a general adult course that combines course content from Cambridge University Press with validated assessment from the experts at Cambridge English Language Assessment. The Class DVD provides all the video from the Pre-intermediate Student's Book.

109,00 zł
98,10 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 10,90 zł

49
Cambridge English Empower Advanced Class DVD - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cambridge English Empower Advanced Class DVD
NiedostępnyBrak

Cambridge English Empower is a general adult course that combines course content from Cambridge University Press with validated assessment from the experts at Cambridge English Language Assessment. The Advanced Class DVD provides all the video from the Advanced Student's Book.

96,00 zł
86,40 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 9,60 zł

50
First Trainer. Six Practice Tests without Answers + Audio - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
First Trainer. Six Practice Tests without Answers + Audio
NiedostępnyBrak

Six full practice tests with tips and training for the 2015 revised Cambridge English: First (FCE). First Trainer Second edition offers six practice tests for the revised Cambridge English: First (FCE) exam combined with easy-to-follow guidance and exam tips. The first two tests are fully guided with advice on how to tackle each paper. Extra practice activities, informed by the Cambridge Learner Corpus, a bank of real candidates' exam papers, focus on areas where students typically need the most help. This 'without answers' version is ideal for class use. Audio for the listening and speaking test activities is available online for download. Audio CDs featuring the listening material are also available, separately.

122,00 zł
109,80 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 12,20 zł

Wróć do góry