hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2016.09.03

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w sobotę 3 września 2016 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Szkoła na miarę. Zabawa z matematyką. Zeszyt ćwiczeń. 8-9 lat. Część 5 (praca zbiorowa), na drugim Szkoła na miarę. Zabawa z matematyką. Zeszyt ćwiczeń. 7-8 lat. Część 4 (praca zbiorowa). Kolejny produkt to Kolekcja indywidualnego rozwoju. Wypatrywanki. Czterolatki (praca zbiorowa) oraz Dinozaur Paralititan Deluxe (Collecta).
1
Szkoła na miarę. Zabawa z matematyką. Zeszyt ćwiczeń. 8-9 lat. Część 5 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szkoła na miarę. Zabawa z matematyką. Zeszyt ćwiczeń. 8-9 lat. Część 5
Dostępny9 szt.

Zeszyt ćwiczeń Zabawa z matematyką część 5 jest skierowany do dzieci 8–9 letnich. Rozwija logiczne myślenie, doskonali sprawne liczenie i uczy rozwiązywania zadań tekstowych. • Doskonali sprawność dodawania i odejmowania oraz mnożenia i dzielenia dzięki różnorodnym, atrakcyjnym ćwiczeniom i zadaniom. • Uczy rozwiązywania złożonych zadań tekstowych o różnym stopniu trudności. • Rozwija logiczne myślenie dzięki ćwiczeniom inspirującym do samodzielnego konstruowania zadań. • Daje poczucie sukcesu i motywuje do dalszej pracy dzięki naklejkom (puzzlom), które umożliwiają dzieciom udokumentowanie swoich postępów i wykazanie się umiejętnością rozwiązywania zadań. • Pozwala ocenić przyrost umiejętności dziecka za pomocą „Sprawdzianu” znajdującego się na końcu zeszytu.

17,50 zł
16,63 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 0,87 zł

6 osób kupiło
2
Szkoła na miarę. Zabawa z matematyką. Zeszyt ćwiczeń. 7-8 lat. Część 4 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szkoła na miarę. Zabawa z matematyką. Zeszyt ćwiczeń. 7-8 lat. Część 4
Dostępny12 szt.

Zeszyt ćwiczeń Zabawa z matematyką część 3 jest skierowany do dzieci 7–8 letnich. W zeszycie znajdziesz mnóstwo zadań na: • dodawanie i odejmowanie w zakresie do 100, • mnożenie i dzielenie w zakresie do 50, • rozwiązywanie złożonych zadań tekstowych, • obliczenia długości boków i obwodów figur geometrycznych, • obliczenia zegarowe, pieniężne i kalendarzowe.

17,50 zł
16,63 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 0,87 zł

2 osoby kupiły
3
Kolekcja indywidualnego rozwoju. Wypatrywanki. Czterolatki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolekcja indywidualnego rozwoju. Wypatrywanki. Czterolatki
Dostępny20 szt.

Dzieci są z natury spostrzegawcze. Uwielbiają się przyglądać, wyszukiwać różnice, znajdować szczegóły. Nie znaczy to jednak, że nie można tej dziecięcej spostrzegawczości dodatkowo doskonalić. Wypatrywanki wspomagają rozwój percepcji wzrokowej, doskonalą koordynację wzrokowo-ruchową, stałość spostrzegania i pamięć wzrokową. Kształtują także umiejętność rozpoznawania wzorów literopodobnych i dostrzegania różnic między nimi. Przygotowując do nauki czytania i pisania, zmniejszają ryzyko pojawienia się późniejszych trudności w szkole. Ciekawe ilustracje i zdjęcia czynią z tej publikacji wartą polecenia pozycję na półce każdego pięciolatka.

18,90 zł
17,96 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 0,94 zł

2 osoby kupiły
4
Dinozaur Paralititan Deluxe - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dinozaur Paralititan Deluxe
Collecta
Dostępny140 szt.

DINOZAUR PARALITITAN DELUXE to figurka kolekcjonerska firmy Collecta. Produkty tej firmy cechuje wysoka jakość wykonania oraz wiernie oddany kształt oraz kolor zwierzęcia.

37,20 zł
32,74 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 4,46 zł

1 osoba kupiła
5
Przypadki miłosne pięciu kobiet - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przypadki miłosne pięciu kobiet
Dostępny3 szt.

„Kōshoku gonin onna Ihary Saikaku to tekst należący do popularnego w okresie Edo nurtu gesaku bungaku (literatury ku rozrywce) i zaliczany dziś do kanonu literatury japońskiej. Cechują go eliptyczny, a zarazem aluzyjny sposób opisu oraz bogactwo przedstawianych szczegółów z życia mieszczan w siedemnastowiecznej Japonii. Redakcja naukowa tego tekstu, autorstwa dr Katarzyny Sonnenberg, opiera się na osiągnięciach teoretycznych literaturoznawstwa japońskiego, ale też uwzględnia tło kulturowe oraz budowę świata przedstawionego i charakterystykę narracji. Krytycznoliteracki wstęp wpisuje Kōshoku gonin onna w szerszy kontekst twórczości Ihary Saikaku, wskazując na jej charakterystyczne cechy: nawiązania do rzeczywistych wydarzeń, odwołania do utworów literackich i przysłów, wielopoziomowy komizm oraz dygresyjność narracji. Staranne, rzetelne tłumaczenie siedemnastowiecznego tekstu na język polski opatrzone jest przypisami wyjaśniającymi kluczowe kwestie dotyczące społeczeństwa, geografii i języka czasów Saikaku. Dzięki istotnym walorom poznawczym publikacja stanowi istotny wkład do rozwoju literaturoznawstwa japonistycznego w Polsce, zwłaszcza w zakresie znajomości literatury japońskiej okresu Edo, niezwykle ważnej także w kontekście późniejszego rozwoju form narracyjnych w Japonii”. Z recenzji prof. dr. hab. Romualda Huszczy

39,90 zł
33,12 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 6,78 zł

1 osoba kupiła
6
Dinozaur Herreazaur M - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dinozaur Herreazaur M
Dostępny176 szt.

DINOZAUR HERREAZAUR to figurka kolekcjonerska firmy Collecta. Produkty tej firmy cechuje wysoka jakość wykonania oraz wiernie oddany kształt oraz kolor zwierzęcia.

15,90 zł
13,99 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 1,91 zł

1 osoba kupiła
7
Torebka świąteczna 3D pionowa średnia Święty Mikołaj - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Torebka świąteczna 3D pionowa średnia Święty Mikołaj
Niedostępny
Brak

TOREBKA OZDOBNA GRUBA O WYMIARACH 260x100x320MM. WYKONANA Z KARTONU 210G POKRYTEGO FOLI MAT. 4 WZORY. SPÓD TOREBKI USZTYWNIONY SZAR WKŁADK. DO TOREBKI PRZYKLEJONE S ELEMENTY POKRYTE BROKATEM - DAJE TO EFEKT TRÓJWYMIAROWOŚCI.

8,00 zł
7,60 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 0,40 zł

8
Polska kuchnia Rozsmakuj się w tradycji - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Polska kuchnia Rozsmakuj się w tradycji
Dostępny155 szt.

?Polska kuchnia. Rozsmakuj się w tradycji? to powrót do smaków z dzieciństwa. W elegancko wydanej książce autorstwa Joanny Furgalińskiej znajdują się przepisy na tradycyjne potrawy polskie, które pamiętamy z domu naszych rodziców lub dziadków, ale których dziś sami często nie umiemy przygotować, np. krupnik, leniwe pierogi, ogórki kiszone, rydze smażone czy ciasteczka ze skwarek. Przepisy są zebrane w kilku tematycznych rozdziałach: zupy, potrawy z mąki i ziemniaków, potrawy mięsne, dania z ryb, warzywa, smakołyki, dodatki i napoje. Na końcu książki zamieszczony został alfabetyczny indeks przepisów oraz miary i wagi. Całość bogato i dowcipnie ilustrowana przez Autorkę, na wzór wydanej w 2015 roku książki ?Ślónsko kuchnia dla Hanysów i Goroli?, cieszącej się ogromnym zainteresowaniem. Joanna Furgalińska ? absolwentka Katowickiego Wydziału Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Specjalizuje się w litografii barwnej, ilustracji książkowej i malarstwie. Miała wiele wystaw indywidualnych, między innymi dwukrotnie w Ottawie (grafika), dwukrotnie w Amsterdamie (grafika) i wielu innych miejscach. Jest autorką ilustracji do kilkudziesięciu książek. Wydała kilka autorskich książek dla dzieci. Jest także autorką pozycji ?Ślónsko godka ? ilustrowany słownik dla Hanysów i Goroli? oraz książki kulinarnej ?Ślónsko kuchnia. Dla Hanysów i Goroli?. Prace autorki znajdują się w zbiorach muzealnych w kraju oraz w kolekcjach prywatnych w kraju i za granicą.

59,00 zł
51,92 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 7,08 zł

9
Jesień, CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jesień, CD
Ewa Błaszczyk, Wojciech Malajkat, MTJ Agencja Artystyczna
Niedostępny
Brak

„Teatr Malucha - Cztery Pory Roku” to seria, która składa się z czterech części: „Wiosna”, „Lato”,„Jesień” i „Zima”. Każda część, to płyta zawierająca dwanaście piosenek dla dzieci w wieku 4-10 lat o określonej tematyce związanej z daną porą roku. Oprócz piosenek na każdej płycie znajduje się narracja, która jest wprowadzeniem do poszczególnych piosenek. Ich autorami są Lidia Gierwiałło i Marek Bartkowicz. W realizacji każdej części bierze udział dwoje popularnych aktorów, którym towarzyszy zespół muzyczny w składzie: Tomasz Kirszling, Stefan Janowski, Lesław Matecki, Dariusz Polubiec, Robert Obcowski oraz dzieci ze Studia Piosenki Fart z Bielskiego Domu Kultury. Lista utworów: 1. Wiatr i pory roku - jesień - Wojciech Malajkat 2. Wiatr żartowniś - Ewa Błaszczyk, Zespół Fart 3. Jesienne wędrówki - Wojciech Malajkat, Zespół Fart 4. Co może wiatr - Wojciech Malajkat 5. Deszcz - Ewa Błaszczyk, Zespół Fart 6. Kropelkę deszczu złap - Ewa Błaszczyk, Zespół Fart 7. Rozmowa o chmurach - Wojciech Malajkat, Lidia Gierwiałło 8. Burza - Wojciech Malajkat, Zespół Fart 9. Kalosze - Wojciech Malajkat, Zespół Fart 10. Prośba drzew - Wojciech Malajkat, Lidia Gierwiałło 11. Liście z zeszytów - Ewa Błaszczyk, Zespół Fart 12. Kasztanowe jeże - Wojciech Malajkat, Gabrysia Perkowska, Zespół Fart 13. Jesienne zapachy - Wojciech Malajkat 14. Jesień i konfitury - Ewa Błaszczyk, Zespół Fart 15. Jesienne sikoreczki - Ewa Błaszczyk, Zespół Fart 16. Wiatr i miś - Wojciech Malajkat, Lidia Gierwiałło 17. Jesień niedźwiedzia - Wojciech Malajkat, Zespół Fart 18. Listopadowe sny - Wojciech Malajkat, Zespół Fart

30,90 zł
29,36 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,54 zł

10
Uprawa adehadowca w warunkach domowych - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Uprawa adehadowca w warunkach domowych
Dostępny7 szt.

Jak pomóc dzieciom nadpobudliwym, z ADHD? Jest ich coraz więcej, przysparzają wiele zmartwień rodzicom, nauczycielom. Jednak najwięcej kłopotów mają same ze sobą. Jak im pomóc? Jak z nimi postępować? Jak je wychowywać? Autora książki odpowiada na te pytania w sposób kompetentny, posługując się barwnym językiem i przykładami z życia dzieci z ADHD.

38,00 zł
32,30 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 5,70 zł

11
Zatrudnianie kierowców - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zatrudnianie kierowców
Niedostępny
Brak

Zatrudnienie na stanowisku kierowcy wiąże się dla pracodawcy z dopełnieniem szeregu formalności wynikających z przepisów. Związane są one m.in. z dodatkowymi obowiązkami w zakresie kierowania na badania i szkolenia, jak również prowadzeniem dokumentacji. W książce znalazło się wiele praktycznych informacji w zakresie m.in.: zasad zawierania umów z osobami zatrudnionymi na stanowisku kierowcy, kierowania na badania lekarskie i obowiązków w zakresie bhp, rozliczania podroży służbowych oraz gromadzenia odpowiedniej dokumentacji.

69,00 zł
57,96 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 11,04 zł

12
Klucz do Biblii - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klucz do Biblii
Dostępny4 szt.

Wprowadzenie do każdej protokanonicznej księgi Biblii z tłem historycznym, kontekstem, głównym przesłaniem i planem księgi. Bóg podarował nam bibliotekę złożoną z sześćdziesięciu sześciu protokanonicznych ksiąg. Greckie słowo BIBLIA znaczy dosłownie "księgi". Zbiór ten obejmuje manuskrypty spisywane przez okres ponad dwóch tysięcy lat. Utwory te zostały spisane przez bardzo różnych ludzi i reprezentują szeroki wachlarz gatunków literackich. Nic dziwnego, że wielu czytelników zastanawia się, jak biblijne księgi mogą do siebie pasować. Bóg nie uporządkował Biblii według klucza tematycznego, abyśmy mogli studiować poszczególne zagadnienia. Ułożył ją w taki sposób, aby rozważać księgę po księdze. Biblia ukazuje więc, w kontekście historycznym, prawdę o Bogu i tym, jak mamy się do Niego zwracać. Przedstawia drogę, na której ludzie, a szczególnie naród Izraela, doświadczali Boga i przyjmowali Jego Słowo. Pismo święte nie jest martwym podręcznikiem teologii, ale pasjonującą opowieścią o zbawczym działaniu Boga w życiu Jego ludu. Wyjątkowość Biblii polega także na tym, że ukazuje ona historię z Bożej perspektywy. Historia polityki lub materialna historia wszechświata koncentrują się na zagadnieniach interesujących człowieka, natomiast w Biblii Bóg umieścił to, co jest ważne dla Niego. Wiele osób nie rozumie jednak całościowego przesłania Pisma świętego, ponieważ nie posiada wystarczającej wiedzy ani na jej temat, ani na temat kontekstu kulturowego, w jakim powstawała. Ta książka, będąca podsumowaniem życiowego dorobku Davida Pawsona, znanego nauczyciela Biblii, odpowiada - księga po księdze - na takie pytania jak: Z jaką księgą mamy do czynienia? Kiedy została napisana? Kto jest jej autorem? Przede wszystkim zaś pokazuje, dlaczego dana księga została napisana i jaki jest zasadniczy cel jej istnienia. Odpowiedzi na te pytania przypominają "klucz" otwierający dostęp do treści Biblii i pomagają w pełni zrozumieć jej najgłębsze przesłanie.

150,00 zł
111,00 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 39,00 zł

13
Oficjalne centrum świata - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Oficjalne centrum świata
Niedostępny
Brak

Notatki, eseje i spostrzeżenia z doświadczeń życia i pracy w Nowym Jorku i w Hollywood, mieniące się barwnymi opisami znanych gwiazd, z którymi autor miał styczność. Jedziemy autostradą poprzecinaną błyskawicznie tworzącymi się zaspami piachu. Kto je sprząta? Grupki Meksykanów wdzierają się na wydmy i biegną w głąb Ameryki. Nad ich głowami powiewają prześcieradła w żółtym kolorze. Gdy na niebie zawisa helikopter Coast Guard. Meksykanie znikają, jakby zapadli się pod ziemię. Helikopter, niczym archaiczna ważka, rozgląda się po okolicy, wisi chwilę nad naszym dachem, wprawiając samochód w wibrację, po czym znika. Meksykanie wychylają się spod maskujących prześcieradeł i biegną dalej. Zza zakrętu wyłania się ogromny billboard. Koślawe, ręcznie napisane litery: OFICJALNE CENTRUM ŚWIATA. WSTP I ZOBACZ – TERAZ SKRĘĆ W PRAWO skłaniają nas do posłuszeństwa. Skręcamy. Piaszczysta droga wije się i urywa. Ponad pustkowiem góruje piramida. Z marmuru. Wysoka na dwadzieścia metrów. Obok zamknięty barak-muzeum oraz spiralne schody do nieba. Przy schodach tabliczka: SCHODY WIEŻY EIFFLA. Wszystko otoczone drucianym płotem. Ani śladu człowieka

35,90 zł
26,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,97 zł

14
Teraz matura. Biologia. Zadania i arkusze maturalne - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Teraz matura. Biologia. Zadania i arkusze maturalne
Niedostępny
Brak

Publikacja umożliwiająca systematyczne ćwiczenie umiejętności biologicznych sprawdzanych na maturze. Oswaja z formą egzaminu, a jednocześnie pomaga sprawdzić poziom przygotowania. Opracowana przez ekspertów zgodnie z z aktualnymi wytycznymi dla egzaminu maturalnego. • Bogaty komplet pogrupowanych w działy zadań typu maturalnego wraz z odpowiedziami. • Zadania odnoszące się do doświadczeń zamieszczone w każdym dziale. • Przykładowe zadania rozwiązane krok po kroku, pokazujące, jak wykorzystać nabytą wiedzę do rozwiązywania poszczególnych typów zadań maturalnych. • Arkusze maturalne, które pomogą zapoznać się ze strukturą arkusza egzaminacyjnego. • Praktyczne informacje o nowej maturze z biologii.

39,90 zł
35,91 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,99 zł

15
Teraz matura. Język polski. Zadania i arkusze maturalne - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Teraz matura. Język polski. Zadania i arkusze maturalne
Niedostępny
Brak

Zestaw zadań i arkuszy maturalnych stanowi doskonałą pomoc w skutecznym przygotowaniu do nowego egzaminu maturalnego z języka polskiego zarówno na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym. Umożliwia wyćwiczenie wszystkich umiejętności wymaganych na maturze ustnej i pisemnej. Publikacja zawiera: • najważniejsze informacje o przebiegu i strukturze nowego egzaminu, • bogaty komplet zadań maturalnych sprawdzających wiedzę i umiejętności wskazane w podstawie programowej dla II, III i IV etapu edukacyjnego, • praktyczne wskazówki podpowiadające, jak krok po kroku rozwiązać zadania egzaminacyjne – zbudować wypowiedź ustną, zredagować wypracowanie, napisać test, • przykładowe arkusze maturalne, które pomogą się zapoznać z formułą nowego egzaminu i pozwalają sprawdzić poziom przygotowania, • odpowiedzi do zadań.

39,90 zł
35,91 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,99 zł

16
Teraz matura. Fizyka. Zadania i arkusze maturalne - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Teraz matura. Fizyka. Zadania i arkusze maturalne
Niedostępny
Brak

Publikacja dla ucznia zapewniająca skuteczne przygotowanie do egzaminu maturalnego. Opracowana przez ekspertów zgodnie z wytycznymi CKE dotyczącymi matury z fizyki od roku 2014/2015. Umożliwia systematyczne ćwiczenie umiejętności z fizyki sprawdzanych na maturze, oswaja z formą egzaminu, a jednocześnie pomaga sprawdzić poziom przygotowania ucznia. • Bogaty komplet pogrupowanych w działy zadań typu maturalnego. • Odpowiedzi i pełne rozwiązania pokazujące, jak wykorzystać nabytą wiedzę do rozwiązywania różnych typów zadań na egzaminie. • Arkusze maturalne, które pomogą zapoznać się ze strukturą arkusza egzaminacyjnego. • Praktyczne informacje o nowej maturze z fizyki.

39,90 zł
35,91 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,99 zł

17
Statki, okręty, żaglowce... - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Statki, okręty, żaglowce...
Dostępny24 szt.

Trzeci już album z serii "Moto Retro" prezentuje flotę II Rzeczypospolitej. Polska, uzyskawszy po pierwszej wojnie światowej 140-kilometrowy odcinek wybrzeża Bałtyku, od razu postawiła na rozwój gospodarki morskiej. Szybko podjęto decyzję o budowie pełnomorskiego portu w Gdyni, kupowano statki handlowe, a wkrótce, w latach 30., także pasażerskie transatlantyki, w tym nowoczesne m/s Piłsudski i m/s Batory, które przeznaczono do obsługi reprezentacyjnej linii Gdynia - Nowy York. Na żaglowcach "Lwów" i "Dar Pomorza" szkoliły się kadry wykwalifikowanych marynarzy i nawigatorów. To właśnie w międzywojennej Polsce ustanowiono Święto Morza i niezwykle uroczyście obchodzono je w całym kraju od Gdyni aż po Kraków. Zdjęcia pochodzą z Narodowego Archiwum Cyfrowego, a wstęp napisał Grzegorz Rogowski, autor książki Pod polską banderą przez Atlantyk.

34,90 zł
25,48 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 9,42 zł

18
Teraz matura. Historia. Zadania i arkusze maturalne - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Teraz matura. Historia. Zadania i arkusze maturalne
Niedostępny
Brak

Zestaw zadań i arkuszy maturalnych, opracowanych zgodnie z wymaganiami z Informatora Maturalnego 2014/2015 CKE dotyczącymi nowej matury, to doskonała pomoc w skutecznym przygotowaniu do egzaminu. Publikacja zawiera: • praktyczne informacje o nowej maturze z historii – wskazówki i rozwiązania modelowe pokazujące, jak wykorzystać zdobytą wiedzę do pracy z różnymi typami zadań na egzaminie, • zadania typu maturalnego sprawdzające wiadomości ze wszystkich etapów edukacyjnych, pogrupowane chronologicznie według epok, • arkusze maturalne umożliwiające zapoznanie się ze strukturą arkusza egzaminacyjnego, a także sprawdzenie swoich umiejętności, • rozwiązania i odpowiedzi do wszystkich zadań i arkuszy maturalnych, ułatwiające zweryfikowanie postępów w nauce.

39,90 zł
35,91 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,99 zł

19
Teraz matura. Chemia. Zadania i arkusze maturalne - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Teraz matura. Chemia. Zadania i arkusze maturalne
Niedostępny
Brak

Doskonała pomoc w skutecznym przygotowaniu do egzaminu – zestaw zadań i arkuszy maturalnych opracowanych zgodnie z wymaganiami CKE dotyczącymi matury – zawiera: • zadania pogrupowane w działy tematyczne skorelowane z Vademecum – ułatwią systematyczne sprawdzanie wiadomości i ćwiczenie umiejętności, • „Jest na to sposób!” – metody na zapamiętanie trudnych treści, • rozwiązane przykłady – pomogą opanować umiejętności rozwiązywania wielu typów zadań oraz umożliwią zapoznanie się z zasadami oceniania na maturze, • arkusze maturalne – umożliwią oswojenie się z formą egzaminu maturalnego i przekrojowe sprawdzenie wiedzy, • rozwiązania i odpowiedzi – ułatwią sprawdzanie postępów i poznanie sposobów rozwiązywania zadań wymagających operowania wiedzą i łączenia faktów z różnych obszarów chemii. Rozwiązania i odpowiedzi do wszystkich zadań i arkuszy ułatwiają sprawdzanie postępów w nauce. W publikacji znajdują się kody dostępu do czterech dodatkowych arkuszy maturalnych na terazmatura.pl.

39,90 zł
35,91 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,99 zł

20
Teraz matura. Matematyka, poziom podstawowy. Arkusze maturalne - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Teraz matura. Matematyka, poziom podstawowy. Arkusze maturalne
Niedostępny
Brak

Przedstawiamy publikację, dzięki której uczeń może oswoić się z formą egzaminu maturalnego na poziomie podstawowym i zweryfikować swój poziom przygotowania do niego Zestawy zadań egzaminacyjnych wzorowane na arkuszach CKE pozwalają na przekrojowe sprawdzenie wiedzy przed maturą. • 12 arkuszy maturalnych opracowanych przez ekspertów. • Arkusz próbny CKE. • Odpowiedzi i modele rozwiązań pokazujące, jak wykorzystać nabytą wiedzę do rozwiązywania różnych typów zadań na egzaminie. • Praktyczne informacje o nowej maturze z matematyki.

25,20 zł
22,68 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,52 zł

21
Teraz matura 2017. Geografia. Zadania i arkusze maturalne - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Teraz matura 2017. Geografia. Zadania i arkusze maturalne
Niedostępny
Brak

Publikacja dla ucznia zapewniająca skuteczne przygotowanie do egzaminu maturalnego. Opracowana przez ekspertów zgodnie z aktualnymi wytycznymi do egzaminu maturalnego. • Umożliwia systematyczne ćwiczenie umiejętności geograficznych sprawdzanych na maturze, oswaja z formą egzaminu, a jednocześnie pomaga sprawdzić poziom przygotowania ucznia. • Bogaty komplet pogrupowanych w działy zadań typu maturalnego. • Odpowiedzi i pełne rozwiązania pokazujące, jak wykorzystać nabytą wiedzę do rozwiązywania różnych typów zadań na egzaminie. • Arkusze maturalne, które pomogą zapoznać się ze strukturą arkusza egzaminacyjnego. • Praktyczne informacje o nowej maturze z geografii.

38,50 zł
34,65 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,85 zł

22
Przed egzaminem. Matematyka. Teoria, zadania i arkusze egzaminacyjne - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przed egzaminem. Matematyka. Teoria, zadania i arkusze egzaminacyjne
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.03

Przed egzaminem. Matematyka pomaga skutecznie przygotować się do egzaminu gimnazjalnego z tego przedmiotu. W jednej publikacji połączono bowiem odpowiednio dobraną i przejrzyście opracowaną teorię z zadaniami o charakterze egzaminacyjnym: – zadania typu egzaminacyjnego pogrupowane według działów, – przykładowe arkusze egzaminacyjne, – niezbędna teoria w pigułce, – poziom trudności zadań odpowiadający poziomowi egzaminu, – czytelny i uporządkowany układ treści, – przejrzysta struktura każdej jednostki tematycznej, – rozwiązania przykładowych zadań i pomocne wskazówki, – odpowiedzi umożliwiające weryfikację samodzielnej pracy, – przystępna forma pozwalająca każdemu uczniowi na efektywne opanowanie materiału, – kody QR odsyłające do dodatkowych arkuszy i pełnych rozwiązań zadań.

21,90 zł
19,71 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,19 zł

23
Istanbul: Mokka & Bakszysz (rozszerzenie) - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Istanbul: Mokka & Bakszysz (rozszerzenie)
Portal Games
Niedostępny
Brak

Sprzedaż cennych tkanin, najlepszych przypraw i świeżych owoców w Stambule szła świetnie. Ale teraz klienci na bazarze odkryli nowy przysmak: kawę! Jako przebiegły kupiec, wyczułeś, że można zrobić na tym fortunę. Aby skorzystać z tej sposobności, będziesz potrzebował dodatkowego wsparcia. Na szczęście goście w tawernie chętnie przyjmą zlecenie w zamian za bakszysz. Ponadto w ratuszu udzielą ci bezcennej pomocy.Uwaga! To nie jest samodzielna gra! Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Istanbul.

55,90 zł
47,52 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 8,38 zł

24
Rachunkowość zarządcza. Zadania i testy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rachunkowość zarządcza. Zadania i testy
Niedostępny
Brak

Książka stanowi zbiór przykładów oraz zadań i pytań testowych, który został przygotowany jako pomoc dydaktyczna dla studentów zdobywających wiedzę z zakresu rachunku kosztów i rachunkowości zarządczej/controllingu na kierunkach Finanse i Rachunkowość, Zarządzanie, Logistyka oraz na kierunkach ekonomicznych. Łącznie z głównym podręcznikiem będzie także pozycją wydawniczą przydatną praktykom: zarówno specjalistom rachunkowości zarządczej (controllingu), jak i menedżerom.

34,90 zł
30,01 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 4,89 zł

25
Rewolucje. Integral (tomy 1-4) - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rewolucje. Integral (tomy 1-4)
Dostępny10 szt.

Rewolucja techniczna dała nam wszystkim nieograniczone wręcz możliwości. W erze silnika parowego i żarówki elektrycznej nic nie jest w stanie zatrzymać zwycięskiego marszu cywilizacji ku świetlanej przyszłości. Tak nam się wszystkim wydawało... Jednak w świecie przerażających morskich stworów, pradawnych bóstw, praw rządzących kosmosem, których nie potrafimy zrozumieć, jedynie wybitnie uzdolnione jednostki mogą czuć się bezpiecznie. Niedoskonałość naszych maszyn spycha nas z powrotem w gąszcz wielkich miast, a walka techniki z naturą daleka jest od zakończenia… Pierwsze cztery tomy serii Rewolucje, od dawna niedostępne na rynku, powracają w twardookładkowym wydaniu zbiorczym. Mateusz Skutnik – polski twórca komiksów mieszkający w Gdańsku, rysownik, scenarzysta i projektant gier komputerowych.

126,00 zł
90,72 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 35,28 zł

26
Zbiór zadań z języka angielskiego dla szkoły podstawowej - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zbiór zadań z języka angielskiego dla szkoły podstawowej
Niedostępny
Brak

Zbiór zadań z języka angielskiego dla szkoły podstawowej to publikacja, przeznaczona dla uczniów klas 5-6 szkoły podstawowej. Doskonale sprawdzi się jako materiał uzupełniający, niezależnie od wybranego przez nauczyciela podręcznika wiodącego.Zbiór zadań jest przyjazny dla uczniów pozwala im powtórzyć i przećwiczyć słownictwo oraz sprawności językowe, w atrakcyjnych graficznie i angażujących ćwiczeniach, odpowiadających zainteresowaniom młodszych nastolatków.Zagadnienia w części gramatycznej wyjaśniane są stopniowo, metodą krok po kroku, a na każdym etapie uczniowie wykonują ćwiczenia utrwalające. Zbiór zadań zawiera także słowniczek tematyczny a prawidłowa wymowa słów nagrana jest na płycie w formacie MP3.

30,90 zł
26,88 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 4,02 zł

27
Podejrzeć wariata. O niszczycielskiej i uzdrowicielskiej mocy sztuki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Podejrzeć wariata. O niszczycielskiej i uzdrowicielskiej mocy sztuki
Dostępny50 szt.

Jako publikacja naukowa jest pozycją wartościową, inspirującą do dyskusji, udaną pod względem merytorycznym i formalnym, napisaną pięknym , momentami eseistycznym stylem, a przy tym z rozwagą i odpowiedzialnością sumiennego badacza(...)Aktualność podjętego tematu, wymagającego nie tylko wszechstronnej wiedzy, ale również odwagi i pasji, konsekwentny wywód oraz poprawnie sformułowane wnioski pozwalają stwierdzić, iż książka Podejrzeć wariata. O niszczycielskiej i uzdrowicielskiej mocy sztuki prezentuje sposób percepcji świata artystki wrażliwej i doświadczonej w pracy z osobami odznaczającymi się ponadprzeciętnymi umiejętnościami i ograniczającymi dysfunkcjami(...)fragm. recenzji prof. UKSW dr hab. Grzegorza Łęcickiego

29,90 zł
20,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 8,97 zł

28
Przed egzaminem. Język polski. Teoria, zadania i arkusze egzaminacyjne - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przed egzaminem. Język polski. Teoria, zadania i arkusze egzaminacyjne
Niedostępny
Brak

Przed egzaminem. Język polski pomaga skutecznie przygotować się do egzaminu gimnazjalnego z tego przedmiotu. Publikacja integruje trzy funkcje powtórzeniową, objaśniającą i ćwiczeniową, dzięki czemu pozwala oszczędzić czas, jaki trzeba poświęcić na naukę przed egzaminem: – czytelny układ treści, – arkusze egzaminacyjne z kluczem odpowiedzi, – zadania typu egzaminacyjnego, – przejrzyście opracowana teoria, – poziom trudności dostosowany do przeciętnego ucznia, – samouczki umożliwiające kształcenie umiejętności wymaganych na egzaminie, – opracowania lektur pod kątem zagadnień sprawdzanych na egzaminie, – przykładowe wypowiedzi pisemne z komentarzami, – kody QR odsyłające do dodatkowych zadań i arkuszy egzaminacyjnych.

22,50 zł
20,25 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,25 zł

29
Sąsiedzi 2. DVD + książka - Filmy
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sąsiedzi 2. DVD + książka
Nicholas Stoller, 2016
Niedostępny
Brak

Mac (Seth Rogen) i Kelly Radner (Rose Byrne) spodziewają się drugiego dziecka, a to świetna okazja, by zrobić ostateczny krok w dorosłość: przenieść się na przedmieścia. Ale kiedy już udało im się sprzedać swój dom, okazało się, że obok ponownie zamieszkało mocno imprezujące towarzystwo, któremu przewodzi Shelby (Chloe Grace Moretz). Aby kupcy nie zdążyli wycofać się z transakcji, Mac i Kelly sięgają tajną broń – swojego byłego sąsiada Teddy’ego (Zac Efron). Ale panienki z Kappa Nu nie poddadzą się bez walki. Materiały dodatkowe: - sceny usunięte - mnóstwo gagów - najlepsze puenty - sąsiadki z Kappa Nu - powrót brata marnotrawnego - dziewczyny rządzą - ostateczna impreza - komentarze reżysera i współscenarzysty Nicholas Stollera i producenta Jamesa Weavera

20,79 zł
19,75 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,04 zł

30
New Voices 3. Zeszyt do języka angielskiego - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
New Voices 3. Zeszyt do języka angielskiego
Dostępny6 szt.

New Voices to nowa wersja bestsellerowego kursu dla uczniów gimnazjum. Seria w pełni realizuje założenia podstawy programowej - zarówno dla poziomu III.0, jak i III.1. Jest zgodna z założeniami znowelizowanej ustawy oświatowej. New Voices doskonale przygotowuje do egzaminu gimnazjalnego oraz pozwala rozwinąć sprawności komunikacyjne w sytuacjach bliskich realiom nastolatków. Seria w przemyślany sposób wzbogaca zasoby leksykalne uczniów. Podstawowe zwroty i wyrażenia wprowadzane są w sekcjach Vocabulary, a następnie utrwalane i rozwijane w czytankach i tekstach kulturowych. Trudniejsze słownictwo do każdego rozdziału pojawia się w dodatkowej sekcji Vocabulary plus. W New Voices wszystkie teksty są nowe. Ich tematyka odzwierciedla aktualne zainteresowania uczniów oraz pozwala na poszerzenie wiedzy z różnych dziedzin nauki i kultury. Seria pozwala na solidne przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego na poziomie podstawowym i rozszerzonym już od pierwszej części kursu. Zadania egzaminacyjne zamieszczono zarówno w sekcjach rozwijających umiejętności językowe, jak i sekcji egzaminacyjnej Test Practice, która pojawia się na końcu każdego rozdziału.

16,00 zł
13,92 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 2,08 zł

31
Smooth jazz po polsku. Dobry wieczór, 2 CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Smooth jazz po polsku. Dobry wieczór, 2 CD
różni wykonawcy, MTJ Agencja Artystyczna
Dostępny5 szt.

Tytułowy smooth jazz jest klamrą, w którą udało się zapiąć bardzo szeroką stylistycznie propozycję. Od klasycznych smooth jazzowych kompozycji, poprzez klimaty bardzie popowe, aż do takich, które ocierają się o folk i bluesa. Elementem, który wszystkie łączy i sprawia, że płyta jest wysoka jakość kompozycji i wykonania. Artyści, których mogą państwo usłyszeć na "Smooth Jazz Po Polsku" to absolutny top polskiej sceny muzycznej. Takie nazwiska jak Urszula Dudziak, Monika Brodka, Karolina Kozak, Maja Kleszcz, Marysia Sadowska, Grażyna Łobaszewska, Marek Napiórkowski czy Mateusz Krautwurst to gwarancja naprawdę dobrze spędzonego czasu. Dwupłytowe wydawnictwo to wybór znakomitych, stylowych kompozycji, które sprawią, że każdy wieczór stanie się przyjemniejszy i nabierze niepowtarzalnego klimatu. Lista utworów: CD 1: 1. Urszula Dudziak - Wookies Walk 2. Kamila Dauksz - Taka Tumba 3. Łukasz Matuszczyk - Drugi Etap 4. Karolina Łopuch & Maciek Czemplik - Rozstroje 5. Joanna Lewandowska - Niegroźna Księżniczka 6. Olga Bończyk - Czułość tamtych dni 7. Dominika Barabas - Czas pożegnań 8. Monika Brodka - Znam Cię na pamięć 9. Małgosia Bręczewska - Przedtem 10. Slow - Jak dużo (feat. Jahga) 11. Tricolor & Iwona Loranc - Kinematografia serc 12. Dorota Miśkiewicz - Nucę, gwiżdże sobie 13. Iza Kowalewska - Spadam w dół 14. Karolina Kozak - Razem zestarzejmy się 15. Slow - Workaround 16. Maria Sadowska - Baba 17. Marek Napiórkowski - Cafe Batavia CD 2: 1. Nash - Mandalay 2. Maja Kleszcz & Incarnations - Zanim wstanie miasto 3. Joanna Lewandowska - Taka Itaka 4. Krzysztof Pełech - O karuzeli życia (ft. L.U.C.) 5. Joanna Jeżewska - Autostrada 6. Olga Bończyk - Czułość tamtych dni 7. Magda Umer & Janusz Gajos - Pa Role 8. Marek Napiórkowski - Wojna domowa 9. Grażyna Łobaszewska - Obok Nas 10. Lora Szafran - Na sam koniec dnia 11. Magdalena Czomprelik - Inną Drogą 12. Martina M - Mantra 13. Slow - Workarund 14. Nika Lubowicz - Zimowy Sen 15. Beata Jankowska - Nie udawaj 16. Olga Bończyk - Nic prócz miłości 17. Swoją drogą - Bez łez

45,90 zł
43,61 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,29 zł

32
Zabawa z bajką. Wiejska zagroda - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zabawa z bajką. Wiejska zagroda
Dostępny4 szt.

Zabawa z bajką - Wiejska zagroda to kreatywna pozycja dla dzieci lubiących czytać i rozwiązywać zadania. Książeczka posiada bajkę, łamigłówki oraz kolorowankę. Okładka książki jest złocona, całość jest wykonana starannie z dbałością o każdy szczegół.

11,20 zł
8,18 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 3,02 zł

33
Wiem co je moje dziecko - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wiem co je moje dziecko
Niedostępny
Brak

Poradnik dla rodziców, niań, dziadków, lekarzy! Pierwsza tak rzetelna, przystępna i praktyczna książka. Profesor Mikołaj Spodaryk i dietetyk Elżbieta Gabrowska dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem, a także skutecznie, rozważnie i nierzadko zabawnie rozprawiają się z powszechnymi mitami i wątpliwościami. Zastanawiasz się: ? czy pozwalać dziecku jeść chipsy? ? czy pizza na obiad to dobry pomysł? ? czego jako rodzic powinieneś się bezwzględnie wystrzegać? Sięgnij po książkę Wiem, co je moje dziecko. Porcja przykładowych zestawów śniadaniowych czy obiadowych oraz praktycznych przepisów, sporządzonych przez doświadczonego dietetyka, pomoże nawet najbardziej zagubionemu rodzicowi mądrze karmić dzieci.

39,90 zł
29,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,97 zł

34
Dinozaur Polakant L - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dinozaur Polakant L
Collecta
Dostępny158 szt.

DINOZAUR POLAKANT to figurka kolekcjonerska firmy Collecta. Produkty tej firmy cechuje wysoka jakość wykonania oraz wiernie oddany kształt oraz kolor zwierzęcia.

26,60 zł
23,41 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,19 zł

35
Dinozaur Lufengozaur L - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dinozaur Lufengozaur L
Collecta
Niedostępny
Brak

DINOZAUR LUFENGOZAUR to figurka kolekcjonerska firmy Collecta. Produkty tej firmy cechuje wysoka jakość wykonania oraz wiernie oddany kształt oraz kolor zwierzęcia.

18,70 zł
16,46 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 2,24 zł

36
Dinozaur Hatzegopteryx L - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dinozaur Hatzegopteryx L
Collecta
Dostępny54 szt.

DINOZAUR HATZEGOPTERYX to figurka kolekcjonerska firmy Collecta. Produkty tej firmy cechuje wysoka jakość wykonania oraz wiernie oddany kształt oraz kolor zwierzęcia.

27,90 zł
24,55 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,35 zł

37
Dinozaur Jobaria Deluxe 1:40 - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dinozaur Jobaria Deluxe 1:40
Dante
Dostępny80 szt.

DINOZAUR JOBARIA DELUXE 1:40 SKALA to figurka kolekcjonerska firmy Collecta. Produkty tej firmy cechuje wysoka jakość wykonania oraz wiernie oddany kształt oraz kolor zwierzęcia.

62,00 zł
55,80 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,20 zł

38
Skale Obserwacji Zachowania Dzieci i Rodziców uczestniczących w zajęciach Ruchu Rozwijającego - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Skale Obserwacji Zachowania Dzieci i Rodziców uczestniczących w zajęci...
Dostępny19 szt.

Jest to czytelnie przedstawione narzędzie badawcze stosowane do oceny wpływu zajęć prowadzonych Metodą Ruchu Rozwijającego (MRR) Weroniki Sherborne na uczestników, zwłaszcza w zakresie rozwoju poznawczego, emocjonalnego, społecznego i ruchowego. W książce zamieszczono dwie skale. Skala Obserwacji Zachowania Dzieci (SOZ-D) służy do oceny skuteczności zajęć prowadzonych MRR oraz ich wpływu na rozwój dziecka. Ułatwia prowadzenie i rejestrację obserwacji wybranych aspektów zachowania. Skala Obserwacji Zachowania Rodziców (SOZ-R) służy natomiast do oceny dorosłego w roli partnera dziecka podczas zajęć. Ponadto umożliwia ocenę wpływu uczestnictwa badanego w zajęciach na jego funkcjonowanie i rozwój osobisty.

11,00 zł
8,69 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 2,31 zł

39
Białe lwiątko leżące M - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Białe lwiątko leżące M
Niedostępny
Brak

LWITKO BIAŁE LEŻCE to figurka kolekcjonerska firmy Collecta. Produkty tej firmy cechuje wysoka jakość wykonania oraz wiernie oddany kształt oraz kolor zwierzęcia.

19,40 zł
17,46 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 1,94 zł

40
Dinozaur Wuerhozaur L - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dinozaur Wuerhozaur L
Dostępny165 szt.

DINOZAUR WUERHOZAUR to figurka kolekcjonerska firmy Collecta. Produkty tej firmy cechuje wysoka jakość wykonania oraz wiernie oddany kształt oraz kolor zwierzęcia.

22,90 zł
20,61 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,29 zł

41
Career Paths: Computer Engineering - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Career Paths: Computer Engineering
Niedostępny
Brak

Career Paths: Computer Engineering is a new educational resource for computer engineering professionals who want to improve their English communication in a work environment. Incorporating career-specific vocabulary and contexts, each unit offers step-by-step instruction that immerses students in the four key language components: reading, listening, speaking, and writing. Career Paths: Computer Engineering addresses topics including working with numbers, computer accessories, computer hardwage, writing software, and operating systems. The series is organized into three levels of difficulty and offers a minimum of 400 vocabulary terms and phrases. Every unit includes a test of reading comprehension, vocabulary, and listening skills, and leads students through written and oral production.

64,00 zł
55,68 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 8,32 zł

Wróć do góry