hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2017.01.01

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w niedzielę 1 stycznia 2017 roku.
1
Magiczna lampka paw 15100117n - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
50,30 zł
2
Drużyna. Tom 2. Najeźdźcy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Drużyna. Tom 2. Najeźdźcy
NiedostępnyBrak

Hal wraz z drużyną Czapli poradzili sobie z próbą, pokonali rywali i udowodnili, że zasługują na miano prawdziwych wojowników. Niestety – radość ze zwycięstwa nie trwała długo... Najcenniejsza skandyjska relikwia, od trzystu dwudziestu lat leżąca w świątyni, została skradziona. To Czaple stały tej nocy na warcie i to one ponoszą odpowiedzialność za to, co się stało.

43,90 zł
32,49 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 11,41 zł

3
A Christmas Carol. „Opowieść wigilijna” w wersji do nauki języka angielskiego - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
A Christmas Carol. „Opowieść wigilijna” w wersji do nauki języka angie...
Dostępny14 szt.

Język angielski - Poziom B2. Lubisz czytać dobre powieści a jednocześnie chcesz doskonalić swój angielski? Mamy dla Ciebie idealne połączenie! Klasyka literatury światowej w wersji do nauki języka angielskiego. CZYTAJ – dzięki oryginalnemu angielskiemu tekstowi powieści "A Christmas Carol" przyswajasz nowe słówka, uczysz się ich zastosowania w zdaniach i poszerzasz słownictwo. Wciągająca fabuła książki sprawi, że nie będziesz mógł się oderwać od lektury, co zapewni regularność nauki. Czytanie tekstów po angielsku to najlepsza metoda nauki angielskiego. SŁUCHAJ – pobierz bezpłatne nagranie oryginalnego tekstu "A Christmas Carol" dostępne na librivox.org. Czytaj jednocześnie słuchając nagrania i utrwalaj wymowę. ĆWICZ – do każdego rozdziału powieści przygotowane zostały specjalne dodatki i ćwiczenia: • na marginesach stron znajdziesz minisłownik i objaśnienia trudniejszych wyrazów; • w części O słowach poszerzysz słownictwo z danej dziedziny, a w części gramatycznej poznasz struktury i zagadnienia językowe; • dzięki zamieszczonym na końcu rozdziału testom i różnorodnym ćwiczeniom sprawdzisz rozumienie przeczytanego tekstu; • odpowiedzi do wszystkich zadań zamkniętych znajdziesz w kluczu na końcu książki.

29,90 zł
25,42 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 4,48 zł

Wróć do góry