hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2017.01.18

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w środę 18 stycznia 2017 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy. Tom 2. Morze potworów (Rick Riordan), na drugim Jak kózka uczyła się pływać (Nele Moost, Pieter Kunstreich). Kolejny produkt to Eucharystia. Moja autostrada do nieba. Historia Carlo Acutisa (Nicola Gori) oraz Przygody Fenka. Myję ręce (Magdalena Gruca).
1
Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy. Tom 2. Morze potworów - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy. Tom 2. Morze potworów
NiedostępnyBrak

W porywającym, dowcipnym i cieszącym się ogromną popularnością dalszym ciągu opowieści rozpoczętej w Złodzieju pioruna Percy wraz z przyjaciółmi musi udać się w rejs po Morzu Potworów, aby ocalić obóz. Najpierw jednak odkryje szokującą rodzinną tajemnicę, która każe mu się zastanowić, czy to, że Posejdon uznał go za syna, jest zaszczytem czy okrutnym żartem. Siódma klasa była dla Percy'ego Jacksona wyjątkowo spokojna. Żaden potwór nie przedostał się na teren jego nowojorskiej szkoły. Ale kiedy niewinna gra w zbijanego z kolegami z klasy zmienia się w śmiertelną rozgrywkę z brutalną bandą olbrzymów-ludożerców... sprawy przyjmują paskudny obrót. Niespodziewana wizyta Annabeth, przyjaciółki Percy'ego, oznacza kolejne złe wieści: magiczna granica broniąca Obozu Herosów została zniszczona przez truciznę podrzuconą przez tajemniczego wroga. Jeśli lekarstwo nie znajdzie się na czas, jedyna bezpieczna przystań dla herosów przestanie istnieć.

36,90 zł
27,31 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 9,59 zł

2
Jak kózka uczyła się pływać - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jak kózka uczyła się pływać
Dostępny4 szt.

Dawno, dawno temu zdarzyła się rzecz niezwykła – zwierzęta postanowiły pójść do szkoły. Nauczyciele uznali, że każde przyzwoite zwierzątko musi umieć pływać, latać, biegać i wspinać się na drzewa. Okazało się jednak, że nie wszyscy radzili sobie z tymi przedmiotami równie dobrze. Mimo to niektórzy starali się, jak mogli. Ci zaś, którzy osiągali gorsze wyniki, z czasem rezygnowali i przestawali wierzyć w siebie – albo stawali się krnąbrni. Bajeczka o kózce oraz jej koleżankach i kolegach ze szkoły broni prawa do zachowania indywidualności i wskazuje na konieczność rozwijania wyjątkowych talentów każdego dziecka. Nie musimy być idealni; każdy ma niezbywalne prawo do odkrywania świata na swój sposób, przy wykorzystaniu własnych niepowtarzalnych uzdolnień.

29,90 zł
18,24 zł

Rabat 39,0%
oszczędzasz 11,66 zł

3
Eucharystia. Moja autostrada do nieba. Historia Carlo Acutisa - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Eucharystia. Moja autostrada do nieba. Historia Carlo Acutisa
Dostępny89 szt.

Na pierwszy rzut oka Carlo Acutis był zwyczajnym nastolatkiem. Tak jak wielu jego rówieśników uwielbiał kreskówki, filmy i gry komputerowe. Pasjonował się informatyką – uważany był za komputerowego geniusza, lubił podróże, morze i spotkania z przyjaciółmi. Jednak wszystkich, którzy się z nim stykali, urzekała jego niezwykła uczynność, bezinteresowność i skromność. Sporą część swojego czasu poświęcał na pomoc kolegom i koleżankom w nauce, w parafii udzielał się jako wolontariusz, brał udział w wielu akcjach charytatywnych. Najbardziej jednak niezwykła była jego pobożność, a przede wszystkim umiłowanie Eucharystii, w której codziennie uczestniczył. W 2006 roku, w wieku 15 lat, Carlo zmarł na białaczkę, ofiarując swoje cierpienie za Ojca Świętego i Kościół. Pozostawił rodzinę, przyjaciół i kolegów w przekonaniu, że dane im było obcować z prawdziwym przyjacielem Boga. W 2016 roku został zakończony, pierwszy, diecezjalny, etap procesu beatyfikacyjnego Carla. Wedle słów prefekta Sekretariatu ds. Komunikacji Stolicy Apostolskiej, księdza Dario Vigano, może on zostać uznany za patrona Internetu.

29,90 zł
17,64 zł

Rabat 41,0%
oszczędzasz 12,26 zł

4
Przygody Fenka. Myję ręce - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przygody Fenka. Myję ręce
Dostępny102 szt.

Dlaczego powinniśmy myć ręce? Co to jest mikroskop cyfrowy? Jak wyglądają bakterie? Pani Panda zadba o to, by Fenek i pozostałe dzieci ze Słonecznej Krainy znały odpowiedzi na wszystkie te pytania. Chcecie się przyłączyć?

10,70 zł
7,70 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 3,00 zł

5
Przewodnik do kart pracy dla I etapu nauczania uczniów z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przewodnik do kart pracy dla I etapu nauczania uczniów z niepełnospraw...
Dostępny52 szt.

Publikacja Przewodnik do kart pracy dla I etapu nauczania uczniów z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym obejmuje treści kształcenia zgodne z podstawą programową MEN. Przewodnik jest skierowany do nauczycieli wykorzystujących w swojej pracy karty pracy dla I etapu nauczania uczniów z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym: Jest już jesień, Nadeszła zima, Przyszła wiosna, Nareszcie lato. Przewodnik umożliwi nauczycielom: - monitorowanie realizacji podstawy programowej uczniów z niepełnosprawnością w stopniu umiarkowanym, - zaplanowanie indywidualnego programu edukacyjno-terapeutycznego dla swojego ucznia, - zapis tematów realizacji zajęć w dziennikach lekcyjnych.

13,50 zł
10,67 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 2,83 zł

6
Przygody Fenka. Moje zdrowie. Lubię sport! - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przygody Fenka. Moje zdrowie. Lubię sport!
Dostępny39 szt.

Fenek grał już w piłkę nożną, pływał w morzu i na basenie, biegał, kręcił hula hop... Dzisiaj pozna zupełnie nowy sport! Czy mu się spodoba?

10,70 zł
7,70 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 3,00 zł

7
Cyklady - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cyklady
Rebel, od 14 lat
Dostępny27 szt.

Wybierz się w podróż do archipelagu Cyklady Wybierz się w podróż do archipelagu Cyklady w czasie złotego wieku antycznej Grecji. Rekrutuj oddziały, buduj okręty, wznoś fortece, konstruuj metropolie, wzywaj mitologiczne istoty i módl się o pomoc do Bogów Olimpu. Walka o doprowadzenie twojego ludu do największej chwały stanie się legendą. „Cyclady” to gra, w której w ciągu 90 minut gracze będą mogli rozwijać swoje greckie miasta-państwa jednocześnie ostro konkurując i walcząc ze sobą. Trzeba będzie zadbać o ekonomię, wojsko, flotę, naukę i religię a wszystko to w prosty i emocjonujący sposób. Aby w danej turze móc rozwijać którąś ze sfer swojego państwa trzeba zdobyć przychylność odpowiedniego boga co czyni się w ciekawie skonstruowanej i emocjonującej licytacji. Bogowie pozwalają także na wykonanie odpowiednich dla swojej sfery wpływów akcji. Jeśli gracz chce rozwinąć się militarnie bądź atakować innych graczy, musi zdobyć przychylność Aresa. Jeśli zależy mu na rozwoju filozofii, musi wylicytować względy Ateny. Grę wygrywa gracz, który jako pierwszy będzie miał 2 metropolie, przy czym można je zdobywać przez podbój, rozwój filozofii i tradycyjnie konstruując. Gra jest przepięknie wydana i łączy prostotę zasad z wyrafinowaniem rozgrywki. Zawartość opakowania: • 3-częściowa plansza, • 2 specjalne kości, • 98 żetonów złota, • 16 znaczników prosperity, • 18 kart mitologicznych stworzeń, • 17 kart filozofów, • 17 kart kapłanów, • 4 duże kafle bogów, • żetony budynków: – 10 fortec, – 10 portów, – 10 świątyń, – 10 uniwersytetów, – 10 metropolii, • figurka krakena, • figurka minotaura, • figurka Medusy, • figurka Polifema, • figurka Chirona, • 5 zestawów w innych kolorach: – 2 żetony ofiar, – 3 żetony terytorium, – 8 figurek floty, – 8 figurek hoplitów, – zasłonka gracza, • instrukcja.

189,90 zł
167,11 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 22,79 zł

8
Przygody Fenka. Moje zdrowie. Jem zdrowo! - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przygody Fenka. Moje zdrowie. Jem zdrowo!
Dostępny133 szt.

Rodzice starają się przekonać Fenka do jedzenia zdrowej, warzywnej sałatki. Chłopiec jednak nie chce o tym słyszeć i ma własny pomysł na śniadanko... czekoladowe. Czy to mu wyjdzie na dobre?

10,70 zł
7,70 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 3,00 zł

9
Dziennik kasztelana - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dziennik kasztelana
Dostępny64 szt.

Ta powieść chwyta za gardło i trzyma do ostatniej strony! Zmęczony metropolią Wiktor wyjeżdża z Pragi, by zostać kasztelanem morawskiego zamku. Pragnie odnaleźć wewnętrzną równowagę i zażegnać kryzys małżeński. Jednak wizja spokojnego życia wśród zabytkowych mebli i dzieł sztuki szybko odchodzi w zapomnienie. Na zamku czeka dość zagadkowy personel oraz… demony przeszłości. Tajemnicze odgłosy i niewyjaśnione zdarzenia przejmują władzę nad Wiktorem i jego rodziną. Czy mają swoje wytłumaczenie? Czy racjonalny umysł Wiktora rozwikła tajemnicę zamku? Pamiętajcie: niczemu się tutaj nie dziwcie! Evžen Boček – kasztelan, autor bestsellerowej Ostatniej arystokratki i Arystokratki w ukropie.

36,00 zł
25,92 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,08 zł

10
Bradl, tom 1 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bradl, tom 1
Dostępny11 szt.

Komiks Bradl Tobiasza Piątkowskiego i Marka Oleksickiego powstał na kanwie losów jednego z uczestników Powstania Warszawskiego – Kazimierza Leskiego Bradla. As polskiego wywiadu miał tak bogaty życiorys, że własną biografię zatytułował Życie niewłaściwie urozmaicone. Przed wojną był inżynierem w zespole budującym słynne polskie okręty ORP „Orzeł” i ORP „Sęp”, uczęszczał do szkoły lotniczej w Dęblinie i właściwie tylko jeden wypadek sprawił, że zamiast do RAF trafił do konspiracji. Jako szpieg pracował dla jednej z najlepszych polskich organizacji wywiadowczych – był oficerem Oddziału II Informacyjno-Wywiadowczego Komendy Głównej Armii Krajowej. Wychodził cało z każdej opresji, przedzierał się przez okupowaną Europę z fałszywymi dokumentami, wytyczał szlaki dla kurierów i wykradał najpilniej strzeżone tajemnice III Rzeszy. Jego losy stały się doskonałą inspiracją do stworzenia wyjątkowej serii komiksowej. Akcja pierwszego tomu rozgrywa się w Warszawie – mieście sterroryzowanym przez okupanta, a jednocześnie tętniącym ukrytym życiem, z galerią barwnych, nieco przerysowanych postaci. Na tom składają się dwie opowieści graficzne: Dom pełen robaków oraz Zmartwychwstanie w Szpitalu Ujazdowskim. Fabuła komiksu jest fikcyjna, choć przedstawione wydarzenia opierają się na faktach historycznych. Wydawcami komiksu są Muzeum Powstania Warszawskiego i Egmont Polska. Tobiasz Piątkowski (ur. 1979) – scenarzysta, absolwent Politechniki Warszawskiej na Wydziale Architektury. Współautor m.in. serii Status 7, 48 stron, Rezydent, Koszmary zebrane, Pierwszej brygady oraz Nowych przygód Stasia i Nel, a także komiksów i magazynów dziecięcych. Pracuje jako conceptual designer. Marek Oleksicki (ur. 1979) – absolwent warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych na Wydziale Grafiki. Pracuje w reklamie, jest też ilustratorem, plakacistą i rysownikiem komiksów. W Polsce ukazały się dwa albumy z jego rysunkami – Odmieniec. Trzy i Ursynowska specgrupa od rozwałki. Metametal. Jego prace publikowane były także w antologii komiksów o Powstaniu Warszawskim – Powstanie ʼ44. Przede wszystkim jednak współpracuje z zagranicznymi wydawnictwami. Jego najbardziej znane komiksy to Frankenstein’s Womb (do scenariusza Warrena Ellisa), 28 Days Later (do scenariusza Michaela Alana Nelsona), a także The Darkness: Close Your Eyes i głośna seria Zero (do scenariuszy Alesa Kota).

30,00 zł
23,10 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 6,90 zł

11
Atlas Obrazów Mnemosyne - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Atlas Obrazów Mnemosyne
Dostępny11 szt.

Uznawany za opus magnum Warburga, Atlas obrazów Mnemosyne, jest przedsięwzięciem niezwykłym: wybitny badacz kultury zestawiając ze sobą między innymi dzieła sztuki z różnych epok, zdjęcia prasowe, reklamy, grafiki czy stronice z traktatów naukowych zamierzał stworzyć narzędzie unaoczniające i problematyzujące pamięć zbiorową Europejczyków. Atlas nigdy nie został ukończony, ale i tak zyskał status jednej z najważniejszych książek XX wieku, stając się inspiracją dla historyków sztuki, kultury, filozofów, artystów i kuratorów.

80,00 zł
56,80 zł

Rabat 29,0%
oszczędzasz 23,20 zł

12
Ms Marvel. Tom 1. Niezwykła - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ms Marvel. Tom 1. Niezwykła
Dostępny10 szt.

Kamala Khan, do niedawna zwykła muzułmańska nastolatka z Jersey City, nagle staje się superbohaterką. Jak wpłynie to na jej codzienne, uporządkowane życie? Czy Kamala zdoła ukryć ten sekret przed rodziną? Jak odnajdzie się w świecie pełnym Marvelowskich herosów? Oto pierwszy tom nowej serii komiksowej. Tom, który dostał pięć nominacji do Nagrody Eisnera i zdobył statuetkę Hugo. Autorzy komiksu to debiutująca tym tytułem jako scenarzystka komiksów superbohaterskich G. Willow Wilson (Cair, Air, A-Force) i rysownik Adrian Alphona (Runaways, Spider-Man Loves Mary Jane).

40,00 zł
30,80 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 9,20 zł

13
Ego Family - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ego Family
Trefl, od 8 lat
Dostępny759 szt.

Sprawdź, czy dobrze znasz swoją rodzinę! Popularna gra towarzyska w rodzinnej odsłonie. Wyciągnij kartę z jednym z 330 niebanalnych pytań i wybierz odpowiedź. „Ego Family” to gra, która przede wszystkim ma zapewnić dobrą rozrywkę, ale dzięki niej pojawia się także możliwość porozmawiania o niektórych rzeczach i sprawach, które mogą umykać w życiu codziennym. Wyobraź sobie, że znasz się z partnerem jak łyse konie, czy wiesz jednak, jaki jest jego ulubiony serial? Albo co najbardziej lubi jeść na śniadanie? A pamiętasz może jej ulubiony kolor i kwiaty? To nie wszystko, sprawdź jak dobrze znasz swoje dzieci, rodziców, rodzeństwo i przyjaciół. Ego Family to gra przeznaczona dla wielu osób, nie tylko najbliższych. Pytaj, obstawiaj i sprawdzaj czy wiesz o drugiej osobie wszystko. Uważaj! Prawdopodobnie dowiesz się rzeczy nie do pomyślenia! Gra na spotkania rodzinne: „Ego Family” promowana jest jako idealna rozrywka na wieczory w gronie rodzinnym. W rzeczywistości sprawdzi się na każdych spotkaniach towarzyskich, wśród osób, które zna się mniej lub bardziej. To nie tylko gra weryfikująca nasze wyobrażenia o innej osobie, ale także gra pozwalająca zadać komuś pytania, które nie padają na co dzień. Zawartość gry to ponad kilkaset pytań o różnej tematyce. Są małe szanse, że pytania zostaną zbyt szybko poznane i zapamiętane. Kilkanaście rozrywek z tymi samymi osobami zawsze będzie zaskoczeniem. Sposób zadawania pytań, ich trudność oraz atrakcyjność jest dopasowana do najmłodszych uczestników, czyli 8-10 latków. Ze względu na przeznaczenie rodzinne, pytania nie są ośmieszające. Ilość pytań i sposób rozgrywki pozwalają na 30 minut do nawet 1 godzinny wspaniałej zabawy Zasady gry „Ego Family”: Gra polega na dobraniu przez gracza karty z pytaniem i przeczytaniu go na głos raz z trzema propozycjami odpowiedzi. Następnie gracz korzystając ze swoich żetonów wybiera odpowiedź. Pozostali gracze mają za zadanie odgadnąć odpowiedź, obstawiając odpowiednie żetony. Dodatkowo dokładają do tego swoją punktację w zależności od tego, jak bardzo pewni są odpowiedzi pierwszego gracza. Po sprawdzeniu żetonów, gracz, którego dotyczyło pytanie, otrzymuje żetoniki punktowe równe liczbie graczy, którzy prawidłowo wskazali wybraną odpowiedź. Źle wskazana odpowiedź skutkuje oddaniem żetonów do puli. Rozgrywka kończy się wraz z wyczerpaniem całej puli żetonów.

85,07 zł
74,01 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 11,06 zł

14
Drakulcio ma kłopoty. Mistrz jazdy na krechę - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Drakulcio ma kłopoty. Mistrz jazdy na krechę
Dostępny2 szt.

Juhuu, jesteśmy na zimowisku w górach! Będziemy szaleć na nartach i snowboardzie! Jest tylko jeden problem: nie umiem jeździć, a w dodatku mam chyba najstarszy model nart na świecie! Spotkamy nie tylko zakręconych górali, ale i niedźwiedzia! Czy te ferie zamienią się w kompletną katastrofę?

22,90 zł
17,86 zł

Rabat 22,0%
oszczędzasz 5,04 zł

15
Ego Love - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ego Love
Trefl, od 18 lat
Dostępny232 szt.

Sprawdź, jak dobrze znasz swoją drugą połówkę! Popularna gra towarzyska w nowej odsłonie. Wylosuj kartę z jednym z 330 pytań dotyczących relacji damsko-męskich i wybierz odpowiedź, która najbardziej ciebie dotyczy. Zawartość opakowania: • 165 dwustronnych kart z pytaniami w poręcznym pudełku, • 15 dużych żetonów do oznaczania odpowiedzi, • 10 małych żetonów w kształcie serca, • 5 pionków w kształcie.

96,50 zł
83,96 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 12,54 zł

16
Podstawka korkowa z cytatem - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Podstawka korkowa z cytatem
Szaron
Dostępny7 szt.

Podstawka korkowa pod kubek umili spotkanie przy stole z rodziną lub przyjaciółmi. Subtelna grafika oraz cytat z Pierwszego Listu do Koryntian. Wymiary podstawki: 9.5 x 9.5 cm

7,00 zł
5,46 zł

Rabat 22,0%
oszczędzasz 1,54 zł

17
Ostatni olimpijczyk - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ostatni olimpijczyk
Dostępny105 szt.

Przez cały rok herosi przygotowywali się do walki z tytanami, wiedząc, że mają małe szanse na zwycięstwo. Armia Kronosa jest coraz potężniejsza, a z każdym dołączającym do niej bogiem lub herosem moc złowrogiego tytana wzrasta. Podczas gdy Olimpijczycy usiłują powstrzymać siejącego zniszczenie Tyfona, Kronos szykuje się do ataku na Nowy Jork, gdzie Olimp pozostaje praktycznie bez ochrony. Percy Jackson i armia herosów muszą powstrzymać Pana Czasu. Czy wreszcie wyjaśni się tajemnica przepowiedni związanej z szesnastymi urodzinami Percy'ego? Kiedy na ulicach Manhattanu toczy się bitwa w obronie cywilizacji Zachodu, chłopak zaczyna mieć przerażające podejrzenie, że walczy... z własnym przeznaczeniem.

36,90 zł
27,31 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 9,59 zł

18
Anioł Stróż - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Anioł Stróż
Dostępny7 szt.

Emilka przeżywa trudny czas: nie ma przyjaciół, ma za to poczucie, że nic jej nie wychodzi i nikt jej nie rozumie. Dziewczynce wydaje się, że dla rówieśników liczą się tylko smartfony, ubrania i gry. W dodatku mama jest pochłonięta własnymi problemami i nie poświęca jej zbyt wiele uwagi. Życie Emilki zmienia się jednego dnia, a właściwie jednej nocy. Gdy mama jak co dzień życzy jej na dobranoc: „Niech ci się przyśnią aniołki” – anioł rzeczywiście przychodzi! Anioł Stróż w czasie niesamowitej podróży pokazuje dziewczynce przyczynę wielu problemów, z jakimi boryka się ona i jej rodzina. A przede wszystkim – prowadzi ją do Matki Bożej i Jej Syna, dzięki czemu wszystko zaczyna się układać... Anioł Stróż to książka skierowana do dzieci w wieku szkolnym, która przypomina, że jest Ktoś, kto cały czas troszczy się o nas i pomaga nam w odnalezieniu właściwej drogi. Pokazuje, że warto powierzyć swoje życie Bogu, bo z Nim nasze większe i mniejsze problemy są naprawdę znacznie łatwiejsze do rozwiązania.

12,40 zł
8,93 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 3,47 zł

19
Magnes "Jeżeli Bóg z nami..." - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Magnes "Jeżeli Bóg z nami..."
Szaron, 1
Dostępny6 szt.

Magnes z wersetem biblijnym to świetny pomysł na drobny prezent na każdą wyjątkową okazję, zarówno dla dziecka, jak i dorosłego.

7,00 zł
5,46 zł

Rabat 22,0%
oszczędzasz 1,54 zł

20
Lucky Luke, tom 35. Jesse James - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lucky Luke, tom 35. Jesse James
Dostępny17 szt.

Kolejny tom humorystycznego cyklu przygód komiksowego kowboja Lucky Luke’a, którego postać wymyślili sławni autorzy francuscy – Morris i René Goscinny. Robin Hood był znany z tego, że zabierał bogatym, aby dawać biednym. Pewien młodzieniec z Missouri, zafascynowany czynami bohatera z Lasu Sherwood, postanawia zostać amerykańskim Robin Hoodem. Wraz z bratem i kuzynem tworzą nową Wesołą Kompanię na wzór tej znanej z angielskiej opowieści. Zabierają bogaczom pieniądze, ale już gorzej idzie im rozdawanie łupów biedakom... Tak rozpoczyna się kariera słynnego Jessiego Jamesa, która trwa w najlepsze do czasu, aż na drodze bandyty staje Lucky Luke. Seria Lucky Luke została stworzona przez dwie legendy frankofońskiego rynku komiksowego: pisarza René Goscinnego (1926–1977, autora bestsellerowych książek o Mikołajku i scenariuszy do słynnych cykli komiksowych takich jak Asteriks czy Iznogud) oraz rysownika Morrisa (właśc. Maurice’a de Bevere’a, 1923–2001). Po śmierci Goscinnego scenariusze kolejnych odcinków serii były tworzone przez kontynuatorów.

24,99 zł
19,24 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 5,75 zł

21
Podstawka korkowa - Modlitwa Jabesa - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Podstawka korkowa - Modlitwa Jabesa
Dostępny5 szt.

Podstawka korkowa pod kubek o wymiarach 9,5 cm x 9,5 cm.Podstawka zawiera tekst biblijny.

7,00 zł
5,46 zł

Rabat 22,0%
oszczędzasz 1,54 zł

22
Podstawka korkowa - Radość w Panu jest - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Podstawka korkowa - Radość w Panu jest
Dostępny2 szt.

Podstawka korkowa pod kubek o wymiarach 9,5 cm x 9,5 cm.Podstawka zawiera tekst biblijny.

7,00 zł
3,50 zł

Rabat 50,0%
oszczędzasz 3,50 zł

23
Magnes na lodówkę - Owocem zaś Ducha - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Magnes na lodówkę - Owocem zaś Ducha
Szaron
Dostępny7 szt.

Magnes na lodówkę w rozmiarze 5,5 x 8 cm.Tekst na magnesie zaczerpnięty jest z Pisma Świętego, List do Galatów 5,22Grubość magnesu idealnie trzyma materiały, które chcemy mieć zawieszone na lodówce.

7,00 zł
5,46 zł

Rabat 22,0%
oszczędzasz 1,54 zł

24
Magnes na lodówkę - Jestem Bowiem świadomy Jabłoń - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
7,00 zł
5,46 zł

Rabat 22,0%
oszczędzasz 1,54 zł

25
Corto Maltese. Tom 1. Opowieść słonych wód - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Corto Maltese. Tom 1. Opowieść słonych wód
Dostępny2 szt.

Nowe, kolorowe wydanie legendarnego komiksu stworzonego przez Hugona Pratta. W 1913 roku na Oceanie Spokojnym piraci znajdują troje rozbitków, pośród których jest Corto Maltese, były kapitan statku handlowego. Niedługo potem rozbójnicy morscy napadają na holenderski transportowiec z węglem, po czym sprzedają ładunek wojsku niemieckiemu z pobliskiej Nowej Gwinei Niemieckiej. W tym czasie rozbitkom udaje się uciec z rąk piratów, ale lądują w niewoli u dzikich Papuasów. Jedyną nadzieją trójki białych jest przedostanie się do Niemców... Tak rozpoczyna się epopeja o przygodach marynarza włóczęgi i romantycznego awanturnika Corto Maltese. Corto przemierza świat, docierając do najdalszych krain, wplątuje się w intrygi polityczne, a nawet bierze udział w niezwykłych wydarzeniach o charakterze mistycznym... Twórcą serii jest sławny włoski scenarzysta i rysownik Hugo Pratt (1927–1995), znany polskiemu czytelnikowi ze znakomitych albumów Indiańskie lato i El Gaucho. Pratt kontynuował prace nad Corto Maltese przez 25 lat, w czasie których stworzył dwanaście obszernych tomów cyklu.

80,00 zł
61,60 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 18,40 zł

26
Podstawka korkowa - Lecz ci co zaufali - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Podstawka korkowa - Lecz ci co zaufali
Dostępny3 szt.

Podstawka korkowa pod kubek o wymiarach 9,5 cm x 9,5 cm.Podstawka zawiera tekst biblijny.

7,00 zł
5,46 zł

Rabat 22,0%
oszczędzasz 1,54 zł

27
Siedem rozdziałów z życia Václava Netušila albo rowerem dookoła świata - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Siedem rozdziałów z życia Václava Netušila albo rowerem dookoła świata
Dostępny21 szt.

Siedem rozdziałów z życia Václava Netušila albo Rowerem dookoła świata czeskiego pisarza Ivana Binara to powieść, po którą powinni sięgnąć miłośnicy twórczości Haška, Čapka czy Hrabala, ale również czytelnicy rozsmakowani w realizmie magicznym. Tytułowy Václav Netušil błądzi po labiryncie ponurego totalitarnego świata, jakim stała się socjalistyczna Czechosłowacja pod sowieckim nadzorem, natomiast jego alter ego – Wieńczysław Paw, podróżuje po magicznej krainie, istniejącej równolegle do świata rzeczywistego. Wspólnym doświadczeniem obu, a także autora, jest poczucie samotności i bezsilności w zetknięciu z brutalnością wszechmogącej władzy tamtych lat. Powieść stanowi rozliczenie autora, czeskiego opozycjonisty, ze współpracownikami służby bezpieczeństwa, których po latach odkrył nawet wśród swoich przyjaciół. Nie jest to jednak głos wołającym o zemstę czy wyrazem żądzy odwetu. Przyświeca jej przesłanie, że aby zamknąć przeszłość i żyć dalej, trzeba nazwać rzeczy po imieniu. Na tym właśnie polega zdaniem Binara prawdziwe, pozytywne, rozliczenie z przeszłością: wystarczy postawić wyraźną granicę między złem a dobrem – i określić swoje miejsce po stronie dobra… Konstrukcję powieści tworzą trzy przeplatające się linie narracyjne: 1) przeżycia samego autora z Czechosłowacji doby tzw. normalizacji, a później z emigracji, wśród których nie brak wydarzeń dramatycznych, 2) życie Václava Netušila – outsidera walczącego z losem i bezwzględnie przezeń poniewieranego, 3) pełna przygód podróż Wieńczysława Pawia (będącego podwójnym alter ego – zarówno narratora, jak i Netušila) po fantastycznej, niebezpiecznej krainie, która przez swą odmienność i nieprzewidywalność staje się paralelą świata rzeczywistego. Autor odwołuje się do znanego z literatury motywu życia jako labiryntu – wystarczy wspomnieć choćby „Labirynt świata i raj serca” Jana Amosa Komenskiego czy błądzenie Haszkowskiego dobrego wojaka Szwejka. Václav Netušil jest bożym prostaczkiem miotanym przez życie od jednej katastrofy życiowej do drugiej. Mimo wysiłków zawsze wszystko układa się nie po jego myśli – nieustannie prześladuje go bezpieka, w więzieniu spotyka go najgorsze, co może człowieka spotkać, a znienawidzony mundurek marynarski, w który w dzieciństwie wbijała go matka, straszy go jeszcze w dorosłym życiu. Wieńczysław Paw na zdezelowanym rowerze w towarzystwie kotki Čiči przemierza ziemię, która kryje się we wnętrzu tej naszej, tylko jest od niej większa, a czyni to po to, by sporządzić dla potomnych relację o świecie, w którym wszystko jest inne, niż się wydaje. Jest to zarazem główne przesłanie książki Ivana Binara: „Żebyśmy wiedzieli, kto jest kim i jacy jesteśmy”.

41,00 zł
28,70 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 12,30 zł

28
A Kartka składana - Niech Ci błogosławi Serca - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
A Kartka składana - Niech Ci błogosławi Serca
Dostępny7 szt.

Kartka składana z kopertą.Kartka zawiera tekst:Księga Liczb 6,24-27Kartka, w której możesz wpisać dowolny tekst lub życzenia na dowolną okazję.

8,00 zł
6,24 zł

Rabat 22,0%
oszczędzasz 1,76 zł

29
Podstawka korkowa - Albowiem nie dał nam Pan - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Podstawka korkowa - Albowiem nie dał nam Pan
Dostępny4 szt.

Podstawka korkowa pod kubek umili spotkanie przy stole z rodziną lub przyjaciółmi.Rozmiar 9,5 x 9,5 cmTekst z 2 Listu do Tymoteusza 1,7Albowiem nie dał nam Bóg ducha bojaźni, ale mocy i miłości oraz trzeźwego myślenia.

7,00 zł
5,46 zł

Rabat 22,0%
oszczędzasz 1,54 zł

30
Noni. Polinezyjski sekret zdrowia - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Noni. Polinezyjski sekret zdrowia
Dostępny13 szt.

Uzdrawiające właściwości noni, czyli morwy indyjskiej, są znane Polinezyjczykom od stuleci. Kahuni, czyli hawajscy szamani i uzdrowiciele, czcili tę roślinę, natomiast Europejczycy stosunkowo niedawno odkryli jej leczniczą moc. Czas abyś i Ty poznał niezwykłe zdrowotne korzyści owocu noni. Jest on doskonałym źródłem witamin, składników mineralnych i aminokwasów oraz posiada niezwykle silne właściwości przeciwbólowe. Autorka przedstawia informacje pozyskane bezpośrednio od mieszkańców wysp Polinezji Francuskiej, które potwierdziły się podczas jej wieloletniej praktyki zawodowej. Ludzie ci zalecają noni przy ciężkich chorobach skóry, owrzodzeniach, ropniach i ranach. Piją sok przy zakłóceniach układu immunologicznego, przeziębieniach, infekcjach bakteryjnych, grzybiczych i wirusowych, jak również nadciśnieniu, zapaleniu płuc, malarii czy grypie. Podaje się go diabetykom, osobom cierpiącym na raka, w leczeniu dróg oddechowych, kaszlu, a także hemoroidów. Noni zawiera wyjątkowo wysokie stężenie prokseroniny, enzymu mającego zdolność naprawy chorych komórek, w tym nowotworowych. Obecność tego związku tłumaczy zdumiewające właściwości terapeutyczne, potwierdzone w wielu badaniach naukowych. Z książki dowiesz się, czym należy się kierować przy wyborze soku z noni i jak stosować go na dręczące Cię dolegliwości. Pijąc go zyskasz więcej energii i chęci do życia, zwiększysz swoją odporność oraz wyeliminujesz schorzenia cywilizacyjne. Noni – Twój sposób na zdrowie.

34,30 zł
25,04 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 9,26 zł

31
A Kartka składana - Niech cię błogosławi Maki - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
A Kartka składana - Niech cię błogosławi Maki
Szaron
Dostępny3 szt.

Kartka składana z kopertą.Kartka zawiera tekst:I Księga Kronik 4,10Kartka, w której możesz wpisać dowolny tekst lub życzenia na dowolną okazję.

7,00 zł
5,46 zł

Rabat 22,0%
oszczędzasz 1,54 zł

32
Star Wars Legendy. Karmazynowe Imperium II: Rada we krwi - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Star Wars Legendy. Karmazynowe Imperium II: Rada we krwi
Dostępny3 szt.

Kontynuacja świetnie przyjętego komiksu „Karmazynowe Imperium”, opowiadającego o losach członków Gwardii Imperialnej. Po śmierci zdrajcy, Carnora Jaxa, który zginął z ręki ostatniego gwardzisty, Kira Kanosa, Imperium Galaktyczne traci przywódcę. Do czasu wyboru nowego władcy rządzi Tymczasowa Rada. Gdy jej członkowie stają się celami zamachów, Kanos zostaje głównym podejrzanym i ponownie znajduje się w centrum intryg i walk, które grożą upadkiem Imperium. W kolekcji „Star Wars Legendy” prezentujemy najciekawsze pozycje z dorobku wydawnictwa Dark Horse Comics, które przez ćwierć wieku publikowało komiksy osadzone w uniwersum Gwiezdnych Wojen.

50,00 zł
38,50 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 11,50 zł

33
Podstawka korkowa - Większy jest Ten - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Podstawka korkowa - Większy jest Ten
Dostępny5 szt.

Podstawka korkowa pod kubek o wymiarach 9,5 cm x 9,5 cm.Podstawka zawiera tekst biblijny.

7,00 zł
5,46 zł

Rabat 22,0%
oszczędzasz 1,54 zł

34
Przedszkolaku, play and learn + 3 CD - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przedszkolaku, play and learn + 3 CD
NiedostępnyBrak

Angielskie piosenki z polskimi opisami zabaw. Piosenki i zabawy zostały napisane z myślą o dzieciach w wieku przedszkolnym oraz młodszym szkolnym. Książka zawiera 39 utworów i opisów zabaw. Wszystkie piosenki znajdują się na trzech płytach CD dołączonych do publikacji. Dotyczą one tego, co bliskie dzieciom: części ciała, zabawek, kolorów, przyrody czy dni tygodnia. Piosenki z zabawami mogą być wykorzystywane przez nauczycieli języka angielskiego podczas zajęć dydaktycznych. Jednak dzięki temu, że opisy zabaw napisano po polsku, mogą je przeprowadzać również nauczyciele przedszkola lub edukacji wczesnoszkolnej, którzy w mniejszym stopniu opanowali język angielski. Podczas zabawy z piosenkami dzieci poznają angielskie słownictwo, udoskonalą uwagę, rozwiną koordynację ruchową, a przede wszystkim będą się wspólnie bawić!

36,30 zł
28,68 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 7,62 zł

35
Podstawka korkowa - Śpiewajcie Jemu pieśń nową - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Podstawka korkowa - Śpiewajcie Jemu pieśń nową
Dostępny3 szt.

Podstawka korkowa pod kubek o wymiarach 9,5 cm x 9,5 cm.Podstawka zawiera tekst biblijny.

5,00 zł
3,90 zł

Rabat 22,0%
oszczędzasz 1,10 zł

36
Invizimals Starcie Łowców Talia Łowcy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Invizimals Starcie Łowców Talia Łowcy
Dostępny100 szt.

Nowa, kolekcjonerska gra karciana Invizimals, w której poprawiono grafikę postaci oraz środowisk, powiększono wizerunki, dodano więcej tekstu oraz zamieniono kod QR na kod alfanumeryczny. Liczba kart w kolekcji 312. Dla nowej kolekcji powstała bezpłatna aplikacja na urządzenia mobilne. Po wpisaniu kodu z karty przenosimy się do wirtualnego świata Invizimals! Zawartość: talia 50 kart, książeczka z regułami gry. Wiek graczy: 7+

39,00 zł
34,71 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 4,29 zł

37
Magnes na lodówkę - Lecz ci co zaufali - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Magnes na lodówkę - Lecz ci co zaufali
Dostępny5 szt.

Magnes z wersetem Biblijnym

7,00 zł
5,46 zł

Rabat 22,0%
oszczędzasz 1,54 zł

38
Chef. Zestaw do pieczenia ciasta - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Chef. Zestaw do pieczenia ciasta
Smoby
Dostępny6 szt.

Zestaw Chef to po prostu pyszna zabawa! W asortymencie występują zestawy do sporządzania wyjątkowych smakołyków, uwielbianych przez wszystkie dzieci. To także doskonały pomysł na spędzenie wolnego czasu dorosłych z dziećmi. Zachęci dzieci do zabawy w małych cukierników, pokaże, jak przygotować bajeczną ucztę. Zawartość opakowania: • 6 kubeczków – foremek, • taca, • miseczka, • 4 łyżeczki – miareczki, • szpryca z 3 różnymi końcówkami, • obrazkowe przepisy kulinarne. Uwaga. Składniki spożywcze nie są dołączone do zestawu. Zestaw można myć w zmywarce. Wymiary tacy: 25.5 x 14.0 cm Wymiary opakowania: 30.0 x 30.0 x 7.0 cm

90,00 zł
44,10 zł

Rabat 51,0%
oszczędzasz 45,90 zł

39
Anihilacja. Tom 1 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Anihilacja. Tom 1
Dostępny4 szt.

Wielka fala anihilacji zagraża całemu kosmosowi. Annihilus, władca Strefy Negatywnej, chce zniszczyć wszystko, co istnieje, i tylko garstka bohaterów może stawić mu czoło. To jedna z najsłynniejszych i najbardziej rozbudowanych fabuł rozgrywających się w kosmosie Marvela. Całość zamyka się w trzech tomach. Autorami albumu są m.in. scenarzyści Keith Giffen (Lobo, Thanos) oraz duet Dan Abnett i Andy Lanning (Punisher, Guardians of the Galaxy) oraz rysownicy Mitch Breitweiser (Marvel Zombies, Journey into Mystery) i Kev Walker (Thunderbolts, Avengers Arena).

80,00 zł
61,60 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 18,40 zł

40
Smerfy. Tom 14. Latający smerf - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Smerfy. Tom 14. Latający smerf
NiedostępnyBrak

Kolejny tom przygód Smerfów autorstwa słynnego rysownika i scenarzysty Peyo. Album składa się z pięciu krótkich historii. Lasy otaczające wioskę Smerfów kryją wiele niebezpieczeństw. Największym zagrożeniem dla skrzatów jest czarownik Gargamel mieszkający w ruinach starego zamku. Marzeniem okrutnego maga jest wyłapanie wszystkich Smerfów i zrobienie z nich pysznej zupy! Ale Smerfy dobrze wiedzą, co im grozi ze strony Gargamela, więc zawsze znajdują sposób, aby go przechytrzyć. Czy to za pomocą szybkiego smerfolotu pilotowanego przez Latającego Smerfa, czy dzięki wsparciu psa z magicznym amuletem, czy używając wybuchowych niespodzianek Zgrywusa. Czasem jednak same Smerfy ściągają na swe głowy kłopoty znacznie większe niż te sprowadzone czarami złego Gargamela... Komiksowe Smerfy zostały powołane do życia pod koniec lat 50. XX wieku przez belgijskiego rysownika Pierre’a Culliforda (1928–1992), używającego pseudonimu Peyo. Już kilka lat później stały się tak popularne, że Peyo otworzył własne studio filmowe. Dziś zarówno filmy animowane, jak i kolejne komiksy o niebieskich skrzatach tworzą współpracownicy oraz następcy Peyo, w tym jego syn Thierry.

20,00 zł
15,40 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 4,60 zł

41
The Superior Spider-Man. Tom 6. Superior Venom - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Superior Spider-Man. Tom 6. Superior Venom
NiedostępnyBrak

Otto Octavius zadomowił się już w ciele Petera Parkera i wszystko wskazuje na to, że nie tylko stał się lepszym Spider-Manem, ale i że zostanie nim już na zawsze. Ciekawe, jak na te zmiany zareaguje Venom, kosmiczny symbiont, który kiedyś był mocno związany z Parkerem. Dziś jego nosicielem jest przyjaciel Petera z dzieciństwa, Flash Thompson. A kto będzie jutro? Twórcami tego tomu są scenarzyści Dan Slott (The Amazing Spider-Man, She-Hulk) i Christos Gage (Spider-Verse, Buffy Postrach wampirów) oraz rysownicy Humberto Ramos (The Amazing Spider-Man, Runaways) i Javier Rodriguez (Daredevil, AXIS: Hobgoblin, Spider-Woman).

39,99 zł
30,79 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 9,20 zł

42
Trolle. Kolorowe perypetie trolli. Znikające babeczki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Trolle. Kolorowe perypetie trolli. Znikające babeczki
NiedostępnyBrak

Wskocz do świata trolli i razem z nimi przeżywaj niesamowite przygody! Poppy i Mruk na pewno nie pozwolą ci się nudzić. Trollowice to miejsce, w którym zawsze coś się dzieje, a dobra zabawa kryje się na każdym kroku!

7,99 zł
6,07 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 1,92 zł

43
Agent 6 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Agent 6
NiedostępnyBrak

Trzecia powieść z Lwem Demidowem. Na znalezienie odpowiedzi na to pytanie Lew Demidow, były agent MGB i KGB, jest gotowy poświęcić resztę życia. Tylko Agent 6 wie, co naprawdę zdarzyło się w Nowym Jorku w 1965 roku. Demidow zrobi wszystko, by go dopaść. Jedynie w ten sposób może odkryć, dlaczego stracił to, co kochał najbardziej.

14,99 zł
11,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 3,00 zł

44
JDabrowsky.Takie tam (książka z autografem) - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
JDabrowsky.Takie tam (książka z autografem)
NiedostępnyBrak

Pisząc książkę Takie tam miałem podobny cel, co przy tworzeniu filmów na YT - chciałem, by Twoje mięśnie twarzy, chociaż na chwilkę wywołały bezcenny uśmiech. Mam nadzieję, że mi się to udało i będziesz się przy czytaniu bawić wybornie. Wierzę, że dzięki tej książce uwierzysz, że wszystko w dzisiejszym świecie jest możliwe, a dzięki internetowi i jego wielkim zasobom, masz szansę na rozwój w każdej dziedzinie. świat stoi przed Tobą otworem!

40,00 zł
32,00 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 8,00 zł

45
JLA. Amerykańska Liga Sprawiedliwości. Tom 4 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
JLA. Amerykańska Liga Sprawiedliwości. Tom 4
Dostępny4 szt.

Czwarty tom serii o największych superbohaterach uniwersum DC, którzy zebrali się, by odtworzyć drużynę obrońców naszej planety – Amerykańską Ligę Sprawiedliwości (JLA). Bohaterowie mierzyli się już z niezliczonymi zagrożeniami – i za każdym razem zwyciężali. Co się jednak stanie, gdy nadciągnie Mageddon – broń ostatecznej zagłady Starych Bogów – aby zniszczyć wszelkie życie? W tym samym czasie najwięksi wrogowie JLA zbierają się, by założyć całkiem nowy Gang Niesprawiedliwości. Trzecia wojna światowa wisi na włosku... Historie o przebudowanej Lidze zostały napisane przez sławnego szkockiego scenarzystę Granta Morrisona (The Invisibles, WE3, All-Star Superman, New X-Men), a narysowane przez zespół świetnych grafików, w tym Howarda Portera (Fantastyczna Czwórka, Flash).

100,00 zł
77,00 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 23,00 zł

46
Tomek i Przyjaciele. Kolorowe perypetie Tomka i przyjaciół. Dookoła wyspy Sodor - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tomek i Przyjaciele. Kolorowe perypetie Tomka i przyjaciół. Dookoła wy...
NiedostępnyBrak

Baw się naklejkami i koloruj razem z Tomkiem! Przeżyj wielką przygodę na wyspie Sodor i dowiedz się, jak spędzają dzień Bardzo Użyteczne Parowozy. Odwiedź ciekawe miejsca: parowozownię, doki, warsztat i wiele innych intrygujących zakątków. Kolorowe naklejki oraz ilustracje do pokolorowania zapewnią ci wiele godzin doskonałej zabawy!

7,99 zł
6,07 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 1,92 zł

47
Modlitewnik do św. Józefa - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Modlitewnik do św. Józefa
Dostępny12 szt.

Święty Józef jest wyjątkowym opiekunem. Wstawia się za wiernymi uciekającymi się do niego we wszelkich potrzebach. Z równie wielką uwagą wysłuchuje modlitw o rozwiązanie drobnych, codziennych problemów, jak i próśb dotyczących spraw trudnych, a nawet ostatecznych. W niniejszej książeczce znalazły się modlitwy, które pozwolą nawiązać jeszcze głębszą relację ze św. Józefem, a ponadto rozważania na każdy dzień marca poświęcone temu szczególnemu orędownikowi. Święty Józefie, módl się za nami!

19,90 zł
14,33 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 5,57 zł

48
Amerykański Wampir. Tom 8 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Amerykański Wampir. Tom 8
Dostępny4 szt.

Ósmy tom serii kontynuuje opowieść rozgrywającą się w roku 1965. Trwa nierówna walka między osłabionymi siłami dobra a potężnym Szarym Kupcem. Niedobitki Wasalów Gwiazdy Zarannej starają się powstrzymać zastępy służące demonicznemu przybyszowi, ale przegrywają starcie za starciem. Tymczasem pierwszemu amerykańskiemu wampirowi Skinnerowi Sweetowi, jego przyjaciółce Pearl Jones i agentowi Poolowi udaje się przeżyć spotkanie z Kupcem. Dochodzą wtedy do wniosku, że muszą odszukać tych członków WGZ, którzy zeszli do podziemia. Tak rozpoczyna się rozgrywka na ziemi i w komosie, której stawką jest ocalenie świata oraz zachowanie rodzaju ludzkiego, a także... rodzaju wampirzego. Do czego dąży Szary Kupiec, skoro zabija lub przekształca w odrażające potwory nawet pradawnych krwiopijców? Zagadka straszliwego wroga okaże się sięgać znacznie dalszej przeszłości, niż ktokolwiek z bohaterów mógłby sobie wyobrazić... Autorami bestsellerowej serii są gwiazdy komiksu amerykańskiego: scenarzysta Scott Snyder (Batman, Detective Comics, Swamp Thing) i rysownik Rafael Albuquerque (Blue Beetle, Superman/Batman).

70,00 zł
53,90 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 16,10 zł

49
Smerfy. Kolorowe perypetie Smerfów. Dżungla kłopotów - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Smerfy. Kolorowe perypetie Smerfów. Dżungla kłopotów
NiedostępnyBrak

Wskocz do świata Smerfów i razem z nimi przeżywaj niesamowite przygody! Papa Smerf i jego przyjaciele na pewno nie pozwolą ci się nudzić. Wioska Smerfów to miejsce, w którym zawsze coś się dzieje, a dobra zabawa kryje się na każdym kroku! Poznaj doskonałą opowieść o twoich ulubionych bohaterach, wypełniając ją kolorami i przyklejając naklejki!

7,99 zł
6,07 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 1,92 zł

50
Comic Race! - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Comic Race!
Trefl, od 4 lat
NiedostępnyBrak

Blaze i jego przyjaciele: Darington, Stripes i Zeg szykują się do kolejnej przygody. Tym razem przeniosą się w świat komiksu i wezmą udział w komiksowym wyścigu. Żeby dotrzeć do mety, nasi bohaterowie będą musieli nie tylko szybko jechać, ale też zbierać specjalne żetony przyspieszenia i unikać poślizgów. Zgromadzenie jak największej liczby żetonów przyspieszenia pozwoli im szybciej pokonać kolejny etap rajdu. Prędzej, prędzej, prędzej… na pierwszego z graczy na mecie czeka Megapuchar! Kto dziś będzie mieć najlepsze z miejsc? Zawartość opakowania: • plansza pochyła, • plansza w pudełku, • konstrukcja jezdni, • Megakoło, • 4 pionki postaci, • Megapuchar, • 5 podstawek pod pionki, • 24 żetony przyspieszenia, • kostka, • instrukcja.

34,90 zł
30,36 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 4,54 zł

Wróć do góry