hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2017.01.21

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w sobotę 21 stycznia 2017 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Puzzle 30 elementów. Myszka Minnie. Najlepsze przyjaciółki (Trefl), na drugim Puzzle 1000 elementów. Forum Romanum (Trefl). Kolejny produkt to Puzzle 3000 elementów. Balony nad Kapadocją (Trefl) oraz Puzzle 1000 elementów. Galopujące konie (Trefl).
1
Puzzle 30 elementów. Myszka Minnie. Najlepsze przyjaciółki - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 30 elementów. Myszka Minnie. Najlepsze przyjaciółki
Trefl, 30 elementów
Dostępny20 szt.

Przedstawiamy puzzle z bohaterkami Minnie Mouse Disneya. Po ułożeniu powstanie obrazek o wymiarach 27.0 x 20.0 cm. Wysoką jakość, nasycenie kolorów i bezpieczeństwo układania zapewnia kalandrowany papier odbijający światło, pokryty ekologicznymi farbami spożywczymi.

11,05 zł
9,61 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 1,44 zł

80 osób kupiło
2
Puzzle 1000 elementów. Forum Romanum - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. Forum Romanum
Trefl, 1000
Dostępny17 szt.

Puzzle z widokiem na Forum Romanum po ułożeniu mają wymiary 68.0 x 48.0 cm. Wysoką jakość, nasycenie kolorów i bezpieczeństwo układania zapewnia kalandrowany papier odbijający światło, pokryty ekologicznymi farbami spożywczymi. Wymiary opakowania: 40.0 x 27.0 x 6.0 cm

27,00 zł
23,49 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 3,51 zł

38 osób kupiło
3
Puzzle 3000 elementów. Balony nad Kapadocją - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 3000 elementów. Balony nad Kapadocją
Trefl, 3000
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.26

Puzzle 3000 elementów przedstawiają balony lecące nad Kapadocją. Wysoką jakość, nasycenie kolorów i bezpieczeństwo układania zapewnia kalandrowany papier odbijający światło, pokryty ekologicznymi farbami spożywczymi. Wymiary obrazka po ułożeniu: 116.0 x 85.0 cm

55,29 zł
48,10 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 7,19 zł

38 osób kupiło
4
Puzzle 1000 elementów. Galopujące konie - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. Galopujące konie
Trefl, 1000
Dostępny40 szt.

Puzzle 1000 elementów przedstawiające galopujące konie. Po ułożeniu powstanie obrazek o wymiarach 68x48 cm. Wysoką jakość, nasycenie kolorów i bezpieczeństwo układania zapewnia kalandrowany papier odbijający światło, pokryty ekologicznymi farbami spożywczymi.

24,88 zł
21,65 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 3,23 zł

18 osób kupiło
5
Puzzle 3000 elementów. Zachód słońca w Bangkoku - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 3000 elementów. Zachód słońca w Bangkoku
Trefl, 3000
Dostępny53 szt.

Przedstawiamy puzzle z widokiem na zachód słońca w Bangkoku Po ułożeniu powstanie obrazek o wymiarach 116.0 x 85.0 cm. Wysoką jakość, nasycenie kolorów i bezpieczeństwo układania zapewnia kalandrowany papier odbijający światło, pokryty ekologicznymi farbami spożywczymi.

55,29 zł
48,10 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 7,19 zł

16 osób kupiło
6
Spod zamarzniętych powiek - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Spod zamarzniętych powiek
Dostępny41 szt.

Po bestsellerowym Kukuczce czas na opowieść o młodym następcy najsłynniejszego polskiego himalaisty Adam Bielecki stał się jednym z najmocniejszych himalaistów na świecie, ale gdy miał trzynaście lat, z powodu wieku odmówiono mu udziału w kursie skałkowym. Gdy skończył piętnaście, usłyszał od starszego taternika, że kiedyś będzie z niego świetny wspinacz. Jeśli wcześniej się nie zabije. Ta książka to pierwsza pełna opowieść Adama Bieleckiego o jego drodze z górniczych Tychów na szczyty najwyższych gór świata. To także hołd dla bohaterów i twórców polskiego himalaizmu zimowego, w których szeregu Bielecki ustawił się, zdobywając jako pierwszy człowiek zimą Gaszerbrum I i Broad Peak. W dramatycznych historiach tych wejść Bielecki przede wszystkim opowiada o nieludzkich warunkach zimowej wspinaczki w Himalajach i Karakorum, sztuki uprawianej przez nielicznych na świecie, która stała się naszą narodową specjalnością. „Możesz zostać w życiu, kim chcesz. Byleby nie górnikiem” – usłyszał od ojca młody Adam Bielecki. Dorosły Adam nie mógł wziąć sobie tych słów do serca bardziej.

44,99 zł
25,19 zł

Rabat 44,0%
oszczędzasz 19,80 zł

15 osób kupiło
7
Puzzle 500 elementów. Śpiące kotki - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 500 elementów. Śpiące kotki
Trefl, 500 elementów
Dostępny9 szt.

Puzzle 500 elementów przedstawiające śpiące kotki Po ułożeniu powstanie obrazek o wymiarach 48.0 x 34.0 cm. Wysoką jakość, nasycenie kolorów i bezpieczeństwo układania zapewnia kalandrowany papier odbijający światło, pokryty ekologicznymi farbami spożywczymi.

22,12 zł
19,24 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 2,88 zł

12 osób kupiło
8
23 rzeczy, których nie mówią Ci o kapitalizmie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
23 rzeczy, których nie mówią Ci o kapitalizmie
Dostępny53 szt.

Czy lepiej opłacany dyrektor osiągnie lepsze wyniki? A. Tak, B. Nie Czy ludzie w krajach rozwijających się nie są przedsiębiorczy? A. Tak, B. Nie Czy reputacja gospodarki planowej runęła wraz z komunizmem? A. Tak, B. Nie Jaki wynalazek miał większy wpływ na gospodarkę? A. Internet, B. Lodówka Jeśli na wszystkie te pytania udzieliliście odpowiedzi A, nie mieliście racji. Koniecznie sięgnijcie po tę książkę, zaskoczy was bardziej niż inwazja Marsjan. Jeśli wybieraliście poprawne odpowiedzi, gratulujemy. W 23 rzeczach znajdziecie jeszcze wiele innych dowodów na to, że to wy macie rację, a mainstreamowa ekonomia nie.

34,90 zł
25,83 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 9,07 zł

7 osób kupiło
9
Bukowina i Maramuresz (Bucovina, Maramures); laminowana mapa samochodowo-turystyczna 1:250 000 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bukowina i Maramuresz (Bucovina, Maramures); laminowana mapa samochodo...
Dostępny16 szt.

Doskonała i komfortowa w użytkowaniu mapa turystyczna północnej części Rumunii – regionów Maramuresz i Bukowina. Mapa wzbogacona została dodatkowo o przedstawione w dokładnej skali pasmo górskie Alp Rodniańskich. Wyróżnia się dokładną treścią topograficzną i turystyczną. Została stworzona specjalnie z myślą o osobach aktywnych, wyruszających do północnej Rumunii w rejon słynący z malowanych klasztorów. Mapę charakteryzuje: – zasięg obejmujący tereny od Satu Mare na zachodzie przez Baia Mare i Alpy Rodniańskie, po Suczawę na wschodzie, – bogata treść turystyczna, m.in.: trasy trekkingów, infrastruktura turystyczna, atrakcje przyrodnicze i inne interesujące obiekty, – cieniowanie plastycznie pokazujące ukształtowanie terenu, – zgodność mapy z GPS – współrzędne geograficzne w układzie WGS-84. Mapa wykonana została w systemie Comfort! Map firmy ExpressMap (P) i pokryta jest laminatem, co pozwala na dłuższe i wygodniejsze jej użytkowanie, nawet w najtrudniejszych warunkach atmosferycznych, panujących na szlakach. Mapa ta jest częścią wielokrotnie nagradzanej serii map trekkingowych wydawnictwa terraQuest, która zdobyła zaufanie wielu amatorów wypraw trekkingowych w wielu krajach Europy i poza nią.

24,90 zł
17,43 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 7,47 zł

2 osoby kupiły
10
Historia ewolucji - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Historia ewolucji
Dostępny73 szt.

Ta obszerna, wspaniale ilustrowana książka jest jak podróż w czasie - od początków z życia na Ziemi do XXI wieku. Poznamy punkty zwrotne ewolucji, jej rozmaite błędne drogi i nieudane eksperymenty, oraz globalne katastrofy, a także przełomowe odkrycia naukowe, które przyczyniły się do zrozumienia dziejów życia istniejącego dawniej i dziś na naszej planecie. Znajdziemy tu: - pełny przegląd wszystkich głównych grup organizmów, od wczesnych jednokomórkowych drobnoustrojów i pierwszych prymitywnych roślin po współczesne formy życia - około 1000 wspaniałych ilustracji, ukazujących miedzy innymi skamieniałości, szkielety, wierne rekonstrukcje organizmów wymarłych oraz żyjące obecnie rośliny i zwierzęta - tabele stratygraficzna przedstawiająca powstanie i rozwój życia na wczesnej Ziemi - dokładne charakterystyki najważniejszych wymarłych gatunków - szczegółowe opisy zdjęć i rysunków ukazujących najistotniejsze ewolucyjnie cechy omawianych roślin i zwierząt - przejrzyste kladogramy obrazujące związki miedzy poszczególnymi grupami organizmów - kluczowe zdarzenia ewolucyjne i przełomowe odkrycia uporządkowane zgodnie z ich chronologia - sylwetki badaczy, którzy w największym stopniu przyczynili się do naszego zrozumienia przebiegu ewolucji.

129,00 zł
95,46 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 33,54 zł

2 osoby kupiły
11
Kościół w świecie późnego antyku - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kościół w świecie późnego antyku
Dostępny151 szt.

Książka jest zbiorem znakomicie napisanych esejów, traktujących o Kościele w świecie późnego antyku. Profesor Wipszycka stara się pogodzić wykład wiedzy o najważniejszych wydarzeniach, postaciach, prądach doktrynalnych starożytnego Kościoła z pasjonującymi wywodami, odkrywającymi tajniki rozmaitych dyskusji, które od zawsze towarzyszyły chrześcijańskiej refleksji nad własną przeszłością. Odsłaniając kulisy badań historycznych, tłumacząc, o co i dlaczego spierają się uczeni, jakie padają w debatach argumenty, autorka pomaga czytelnikowi zrozumieć dzieje Kościoła, nieraz bardzo skomplikowane, których interpretacja wywołuje skrajne emocje dawnych i współczesnych historyków. Profesor, który po wielu latach pracy uniwersyteckiej tworzy syntezę przeznaczoną dla czytelnika nie będącego specjalistą, pisze zazwyczaj dzieło klarowne, wyważone (żeby nie powiedzieć - dostojne), wsparte licznymi lekturami i doświadczeniem, jakie się zdobywa ucząc studentów, ci zaś nie najlepiej przyjmują uczone szaleństwa. Nie ten profesor. I nie takie dzieło. I nie jego studenci. Napisałam tę książkę wbrew wszelkim tradycjom nakazującym spokój, zwłaszcza w tak ważnej materii, nie stroniłam od pasji. Starałam się pogodzić wykład wiedzy o najważniejszych wydarzeniach, postaciach, prądach doktrynalnych starożytnego Kościoła z wywodami odkrywającymi tajniki rozmaitych dyskusji, które od zawsze towarzyszyły chrześcijańskiej refleksji nad własną przeszłością. Wybrałam ten sposób przedstawiania historii chrześcijaństwa w przekonaniu, że odsłaniając kulisy badań historycznych, tłumacząc, o co i dlaczego spierają się uczeni, jakie padają w debatach argumenty, pomogę czytelnikowi wyrobić sobie zdolność rozumienia dziejów Kościoła. Może przyda się i dziś umiejętność dociekania sensu tego, co się w Kościele działo i dzieje. Pilna obserwacja dziejów antycznego chrześcijaństwa jasno pokazuje, że nie stanowiły one prostego, tryumfalnego marszu, nie dadzą się ułożyć w jedną linię; nie można oddzielić tych, którzy mieli zawsze absolutną rację, od tych, którzy we wszystkim się mylili. Historia przeze mnie opowiedziana pełna jest napięć i konfliktów, w najwyższym stopniu bolesnych dla jej uczestników. Jesteśmy spadkobiercami dziedzictwa stron, które uczestniczyły w ówczesnych kontrowersjach, wszyscy bohaterowie tamtych wydarzeń zasługują na naszą dociekliwą uwagę. I pełną szacunku sympatię. Prof. dr hab. Ewa Wipszycka

49,00 zł
41,16 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 7,84 zł

2 osoby kupiły
12
Puzzle 1000 elementów. Wieża w Pizie - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. Wieża w Pizie
Trefl, 1000
Dostępny1 szt.

Puzzle 1000 elementów z widokiem na Wieżę w Pizie. Po ułożeniu powstanie obrazek o wymiarach 68.0 x 48.0 cm. Wysoką jakość, nasycenie kolorów i bezpieczeństwo układania zapewnia kalandrowany papier odbijający światło, pokryty ekologicznymi farbami spożywczymi.

24,88 zł
21,65 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 3,23 zł

1 osoba kupiła
13
Radykalni. Terror - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Radykalni. Terror
Niedostępny
Brak

Rok 2023. Europa powoli traci integralność, a wielomilionowa migracja muzułmanów z Afryki Północnej i Bliskiego Wschodu zalewa targany konfliktami kontynent. Strefa Schengen to przeszłość, strefy szariatu w największych metropoliach rozrastają się w zastraszającym tempie, imigranckie getta toczy rak radykalnego islamu. W odpowiedzi do głosu zaczyna dochodzić skrajna prawica. Kuba Polak na wymianie studenckiej w Hiszpanii zakochuje się w pięknej Arabce, z którą spodziewa się dziecka. Jego szczęście nie trwa jednak długo? wybranka pada ofiarą zabójstwa honorowego, a on wraz ze swoim przyjacielem Michałem ledwo uchodzą z życiem. Kiedy uprowadzona zostaje partnerka Michała, mężczyźni wraz z jej bratem Krzyśkiem, żołnierzem Legii Cudzoziemskiej, ruszają za mordercami Nawal i porywaczami Moniki. Ich droga przez tętniącą wzbierającą nienawiścią Europę staje się dla młodych ludzi przeprawą przez piekło. Radykalni. Terror to mroczna wizja Starego Kontynentu, która wcale nie jest tak nieprawdopodobna i odległa, jak mogłoby się nam wydawać. To historia młodych ludzi, którzy wkraczają w życie, gdy świat zaczyna trząść się w posadach, aby wkrótce runąć i zalać wszystkich falą niewyobrażalnego okrucieństwa. To dopiero początek. Wojna jest nieuchronna. Ludzie znów będą zabijać w imię Boga?

14,90 zł
11,18 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 3,72 zł

14
Potęga KIEDY - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Potęga KIEDY
Niedostępny
Brak

Odkryj potęgę KIEDY Podejmuj właściwe decyzje we właściwym czasie O której organizować burzę mózgu, aby nie była burzą w mózgu? Czy najlepszy czas na prośbę o podwyżkę zależy od faz Księżyca? Seks tylko przed snem, a fitness o poranku? I o której trzeba iść spać, żeby w końcu się wyspać? Na te pytania odpowie ci twój zegar biologiczny. Ludzie wcale nie dzielą się na SOWY i SKOWRONKI! Ta książka całkowicie zmieni twój sposób myślenia. Dowiedz się, którym typem jesteś: DELFINEM, LWEM, NIEDŹWIEDZIEM CZY WILKIEM? Wiedza o twoim naturalnym zegarze biologicznym sprawi, że poznasz swój idealny moment. Na regenerujący sen, udany trening, kreatywne myślenie, a nawet podwyżkę i seks? Wystarczą drobne zmiany w planie dnia, by w pełni uwolnić swój potencjał. Nie musisz zmieniać tego, CO i JAK robić. Kluczem do sukcesu jest KIEDY. Ta książka sprawi, że odnajdziesz swój własny rytm. Doktor Michael Breus jest chronobiologiem i psychologiem klinicznym. Dzięki codziennej pracy z pacjentami stworzył przełomową teorię chronotypów. Jest autorem zaskakująco prostego i skutecznego programu, który prowadzi do synchronizacji rytmu życia z wewnętrznym zegarem biologicznym.

39,90 zł
30,72 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 9,18 zł

15
Fatima. Konsulat Matki Bożej - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fatima. Konsulat Matki Bożej
Dostępny9 szt.

Przekazujemy Czytelnikom niewielką książeczkę poświęconą 100. rocznicy objawień fatimskich. Nie jest to jakieś poważne dzieło teologiczne, ale przystępnie napisana historia objawień, a także losów jej bohaterów - Łucji, Franciszka i Hiacynty. Ta prosta książeczka może posłużyć jako pomoc podczas nabożeństw fatimskich albo jako czytanki majowe (31 krótkich rozważań). Pośród innych publikacji również ta pragnie przyczynić się do upowszechnienia orędzia fatimskiego, a w ten sposób przybliżyć nas do Jezusa przez Maryję

13,00 zł
11,05 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 1,95 zł

16
Literatura Kanon Gender - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Literatura Kanon Gender
Niedostępny
Brak

Artykuły zawarte w publikacji dotyczą (re)definicji pojęcia kanonu, głównie z punktu widzenia gender studies w literaturze, kulturze (także popularnej) oraz dydaktyce. Podjęto temat (nie)obecności autorek wśród twórców uznanych za wybitnych, wielkich, ważnych. Przeprowadzono analizy kulturowe i literackie mechanizmów powodujących pomijanie ? lekceważenie ? zapominanie twórczyń (ale ukazano też, jak działają one w pojedynczej ważnej sprawie).

27,30 zł
25,12 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 2,18 zł

17
Transylwania (Transylvania); laminowana mapa samochodowo-turystyczna 1:250 000 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Transylwania (Transylvania); laminowana mapa samochodowo-turystyczna 1...
Niedostępny
Brak

Doskonała i komfortowa w użytkowaniu mapa turystyczna rejonu w środkowej Rumunii – Transylwanii. Wyróżnia się dokładną treścią topograficzną i turystyczną. Została stworzona specjalnie z myślą o osobach aktywnych, wyruszających do środkowej Rumunii by zobaczyć liczne zamki i słynne warowne kościoły. Mapę charakteryzuje: – zasięg obejmujący tereny ograniczone pasmami górskimi – Apuseni na zachodzie, Karpatami Wschodnimi na północy i wschodzie oraz Górami Fogaraskimi, Paring i Retezat na południu, – bogata treść turystyczna, m.in.: obiekty zabytkowe, infrastruktura turystyczna, atrakcje przyrodnicze i inne interesujące obiekty, – cieniowanie plastycznie pokazujące ukształtowanie terenu, zgodność mapy z GPS – współrzędne geograficzne w układzie WGS-84. Mapa wykonana została w systemie Comfort! Map firmy ExpressMap i pokryta jest laminatem, co pozwala na dłuższe i wygodniejsze jej użytkowanie, nawet w najtrudniejszych warunkach atmosferycznych, panujących na szlakach. Mapa ta jest częścią wielokrotnie nagradzanej serii map trekkingowych wydawnictwa terraQuest, która zdobyła zaufanie wielu amatorów wypraw trekkingowych w wielu krajach Europy i poza nią.

24,90 zł
17,43 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 7,47 zł

18
Bidon Aluminiowy Mia and Me - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bidon Aluminiowy Mia and Me
Niedostępny
Brak

Aluminiowy, poręczny bidon z podwójnym zamknięciem - na wcisk z przykrywką. Pojemność 500 ml. Licencja Mia & Me

22,40 zł
19,04 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 3,36 zł

19
Notes A5 Retro ze sznurkami - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Notes A5 Retro ze sznurkami
Niedostępny
Brak

Notes A5, Retro cechy: Spirala wiązana, liny z włókien naturalnych Wymiary: 145 x 190 mm Ilość wzorów: 4 Wysoka jakość wykonania, produkcja serbska

38,00 zł
32,30 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 5,70 zł

20
Pakiet Logoobrazki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pakiet Logoobrazki
Niedostępny
Brak

Program Logoobrazki. Część I sygmatyzmProgram Logoobrazki. Część II rotacyzmProgram Logoobrazki. Część III - mowa bezdźwięczna

140,00 zł
126,00 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 14,00 zł

21
Puzzle 200 elementów. Księżniczki. Spotkanie w lesie - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 200 elementów. Księżniczki. Spotkanie w lesie
Trefl, 200 elementów
Niedostępny
Brak

Przedstawiamy puzzle 200 elementów z bohaterami filmu animowanego Disneya. Po ułożeniu powstanie obrazek o wymiarach 48.0 x 34.0 cm. Wysoką jakość, nasycenie kolorów i bezpieczeństwo układania zapewnia kalandrowany papier odbijający światło, pokryty ekologicznymi farbami spożywczymi.

15,30 zł
13,31 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 1,99 zł

22
Puzzle 1500 elementów. Portret lwa - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1500 elementów. Portret lwa
Trefl, 1500
Dostępny61 szt.

Puzzle 1500 elementów z portretem lwa. Po ułożeniu powstanie obrazek o wymiarach 85.0 x 58.0 cm. Do produkcji puzzli użyto ekologicznych farb spożywczych i płótnowanego papieru eliminującego odbijanie światła, co gwarantuje bezpieczeństwo i radość zabawy. Wzór wysyłany losowo. Układanie puzzli rozwija koncentrację i cierpliwość, a także rozwija pamięć. Idealny sposób na spędzanie wolnego czasu zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych.

27,65 zł
24,06 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 3,59 zł

1 osoba kupiła
23
Puzzle 1500 elementów. Tower Bridge nad Tamizą - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1500 elementów. Tower Bridge nad Tamizą
Trefl, 1500
Niedostępny
Brak

Puzzle 1500 elementów przedstawiające Tower Bridge nad Tamizą w Londynie. Po ułożeniu powstanie obrazek o wymiarach 85.0 x 58.0 cm. Wysoką jakość, nasycenie kolorów i bezpieczeństwo układania zapewnia kalandrowany papier odbijający światło, pokryty ekologicznymi farbami spożywczymi.

28,00 zł
24,36 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 3,64 zł

24
Liternictwo. Sztuka pięknego pisania - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Liternictwo. Sztuka pięknego pisania
Niedostępny
Brak

Naucz się tworzyć liternicze dzieła sztuki. Pomoże ci w tym Liternictwo. Sztuka pięknego pisania, niezwykła, interaktywna książka, pełna twórczych propozycji, zabawnych ćwiczeń i prostych zadań do wykonania krok po kroku. Od nowoczesnej kaligrafii do pisania kredą – odkryjesz różnorodność niepowtarzalnych sposobów przemieniania słów i liter w zachwycające dzieła, które można wykorzystać jako prezenty, ozdoby domu i na wiele innych sposobów. Zobacz, jak rysować spirale i zawijasy, pisać pędzlem na płótnie, sporządzić kartę dań, zdobić ceramikę i konwertować prace na formę cyfrową, by móc je wydrukować. Prócz tego książka zapewni ci bogactwo inspiracji i pomocnych wskazówek, zachęcając i ucząc w trakcie twojej twórczej podróży literniczej. Znajdziesz tu też liczne strony, na których możesz poćwiczyć, żeby rozwinąć własny styl pięknego pisania.

45,00 zł
33,30 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 11,70 zł

25
Puzzle 200 elementów. Kopciuszek. Taniec w świetle księżyca - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 200 elementów. Kopciuszek. Taniec w świetle księżyca
Trefl, 200
Niedostępny
Brak

Przedstawiamy puzzle 200 elementów z bohaterami filmu animowanego Disneya. Po ułożeniu powstanie obrazek o wymiarach 48.0 x 34.0 cm. Wysoką jakość, nasycenie kolorów i bezpieczeństwo układania zapewnia kalandrowany papier odbijający światło i wykorzystanie materiałów ekologicznych.

13,90 zł
12,09 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 1,81 zł

26
ABC sprawozdań finansowych - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
ABC sprawozdań finansowych
Niedostępny
Brak

Sprawozdanie finansowe jest produktem prowadzonej przez przedsiębiorstwo rachunkowości. Stanowi ono podstawowe źródło informacji o sytuacji majątkowo-finansowej oraz rentowności podmiotu gospodarczego. Obecnie stale rośnie zapotrzebowanie na rzetelną informację księgową. Zatem, należy szczególną uwagę poświęcić prawidłowości prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz sporządzania sprawozdań finansowych. Podstawowym celem niniejszego opracowania jest przedstawienie zasad budowy, sporządzania oraz interpretacji elementów sprawozdania finansowego, a mianowicie: wprowadzenia do sprawozdania finansowego, bilansu, rachunku zysków i strat, dodatkowych informacji i objaśnień, rachunku przepływów pieniężnych, a także zestawienia ze zmian kapitału (funduszu) własnego. Dzięki tej książce zdobędziesz nie tylko wiedzę, ale również praktyczne umiejętności przydatne w życiu zawodowym, do których należą: - sporządzanie sprawozdania finansowego, - "czytanie" informacji zawartych w sprawozdaniu finansowym i ich wykorzystanie w podejmowaniu decyzji.

51,00 zł
41,31 zł

Rabat 19,0%
oszczędzasz 9,69 zł

27
Puzzle 500 elementów. Pora na lody - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 500 elementów. Pora na lody
Trefl, 500
Dostępny3 szt.

Puzzle 500 elementów ze zdjęciem małych piesków jedzących lody. Po ułożeniu powstanie obrazek o wymiarach 48x34 cm. Wysoką jakość, nasycenie kolorów i bezpieczeństwo układania zapewnia kalandrowany papier odbijający światło, pokryty ekologicznymi farbami spożywczymi.

22,12 zł
19,24 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 2,88 zł

28
Prokletije i Durmitor. Alpy Albanii i Czarnogóry (Prokletije, Durmitor. Albanian and Montenegro Alps); laminowana mapa trekkingowa 1:65 000 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Prokletije i Durmitor. Alpy Albanii i Czarnogóry (Prokletije, Durmitor...
Niedostępny
Brak

Doskonała i komfortowa w użytkowaniu mapa trekkingowa rejonu pogranicza Albanii, Czarnogóry i Kosowa – pasma górskiego Prokletije (Góry Przeklęte). Obszar pokazany na mapie to najwyższe i najciekawsze rejony Gór Dynarskich. Mapa swym zasięgiem obejmuje tereny pasma górskiego Prokletije (okolice miejscowości Gusinje i Theth), a także pasmo Komovi. Dodatkowo na mapie zaznaczono sąsiednie góry Durmitor. Mapa została stworzona specjalnie z myślą o osobach aktywnych, wyruszających na trekking w ten region. Publikacja wyróżnia się dokładną treścią topograficzną i turystyczną. Została wykonana w systemie Comfort! Map firmy ExpressMap (P) i pokryta jest laminatem, co pozwala na dłuższe i wygodniejsze jej użytkowanie, nawet w najtrudniejszych warunkach atmosferycznych, panujących na szlakach. Zawiera legendę w sześciu językach: angielskim, niemieckim, francuskim, hiszpańskim, włoskim, polskim. Mapę charakteryzuje: • bogata treść turystyczna, zaznaczono na niej m.in.: trasy trekkingów, atrakcje przyrodnicze, • obiekty noclegowe i inne interesujące obiekty, • cieniowanie plastycznie pokazujące ukształtowanie terenu, • zgodność z GPS – współrzędne geograficzne w układzie WGS-84 Seria map trekkingowych terraQuest została stworzona z myślą o tych, którzy kochają dalekie podróże i trudno dostępne miejsca. Duży zasięg, szczegółowa skala i bogata treść map pomogą dobrze zaplanować wędrówkę. Mapy są dwustronnie laminowane, dzięki czemu sprawdzą się nawet w najtrudniejszych górskich warunkach.

49,90 zł
34,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 14,97 zł

29
Poznaj cyfry. Fun for everyone - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Poznaj cyfry. Fun for everyone
Trefl, od 4 lat
Niedostępny
Brak

Poznaj cyfry to gra planszowa oraz zestaw zabaw, które uczą cyfr od 1 do 9, a także podstawowych działań matematycznych. Razem z Jej Wysokością Zosią, wybierzecie się w pełną przygód wyprawę do morskich głębin. Sprawdźmy, kto z Was zbierze wszystkie skarby i dotrze do mety jako pierwszy. Fun For Everyone to nowe integracyjne produkty, które pobudzają wyobraźnię każdego dziecka. Dzieci dotykają, słuchają i patrzą, ucząc się, jak wygląda świat odkrywany różnymi zmysłami. W zestawie: – plansza do gry, – 4 pionki, – kostka, – 9 planszetek z cyframi, – 45 żetonów ze skarbami, – książeczka z instrukcją oraz inspiracjami zabaw. Rozmiar opakowania: 24.5 x 24.5 x 5.5 cm

36,60 zł
31,84 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 4,76 zł

30
W ogrodzie. Fun for everyone - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
W ogrodzie. Fun for everyone
Trefl, od 3 lat
Niedostępny
Brak

"W ogrodzie" - to sposób na naukę nazw warzyw i owoców. Wykaż się spostrzegawczością i dobrą pamięcią, odszukaj jak najwięcej par, a zostaniesz zwycięzcą. Wykaż się wyobraźnią i spróbuj dokładnie opisać pozostałym graczom wylosowane owoce i warzywa. Kompletuj pary, łącz produkty w zbiory. Baw się z nami w owocowo-warzywnym ogrodzie. Fun for everyone to nowe integracyjne produkty, które pobudzają wyobraźnię każdego dziecka. Dzieci dotykają, słuchają i patrzą, ucząc się, jak wygląda świat odkrywany różnymi zmysłami. Rozwój zmysłów Dzięki specjalnej warstwie sensorycznej oraz niezwykłej grafice nasze produkty rozwijają percepcję dotykową oraz wzrokową. A dźwiękowe zabawy wraz z rymowankami i zgadywankami doskonale stymulują rozwój zmysłu słuchu. Edukacja Fun for everyone to nie tylko zabawa, ale również edukacja. Dzieci odkrywają świat na wiele sposobów, ucząc się kolorów, cyfr, kształtów, wzorków czy nazw zwierząt. Poznają też pory roku, owoce, warzywa oraz zasady zdrowego żywienia. Seria wzbogaca jednocześnie ich słownictwo i pobudza dziecięcą wyobraźnię. Integracja Tym samym produktem mogą bawić się wszystkie maluchy, ponieważ Fun for everyone łączy świat dzieci pełnosprawnych i niepełnosprawnych. Naszą serię wyróżnia zabawa w szyfrowanie ucząca dzieci alfabetu brajla oraz filmy z instrukcją w języku migowym. Dodatkowym atutem są czytane przez lektora scenariusze zabaw i opowieści, które opisują to, co widnieje na obrazku. Wiek graczy: 3+ Liczba graczy: 1+

28,90 zł
25,14 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 3,76 zł

31
Bohater do wynajęcia - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bohater do wynajęcia
Portal Games, 10+
Dostępny9 szt.

Lokalne królestwa od dawna prowadzą niekończące się wojny i wojenki. To trwa zdecydowanie za długo. Jest tylko jeden sposób by zakończyć ten konflikt i osiągnąć ostateczne zwycięstwo: zebrać grupę sześciu najodważniejszych bohaterów. I to właśnie będzie wasze zadanie. Bohaterowie mogą na pierwszy rzut oka nie wyglądać na poważnych zawodników, ale zapewniamy - w kupie są niepokonani! W różnorodności tkwi ich siła. Wykorzystajcie wasz spryt i otrzymane wskazówki by zgromadzić pełen skład, zanim zrobią to inni gracze. "Bohater do wynajęcia" to nowa gra od Portal Games i 2 Pionków. Zbierz grupę najodważniejszych, najwaleczniejszych, najsprytniejszych, najbardziej heroicznych herosów! Na początku gry każdy ma dwóch herosów w swojej drużynie i pięć kart na ręce. Rozpoczynający rozgrywkę odsłania pierwszą kartę ze stosu i na podstawie zawartych na niej informacji wybiera Wędrującego Bohatera. Przekazuje go (zakrytego) kolejnemu graczowi. Ten może go przyjąć do swojej drużyny, lub podać dalej. Uważajcie! Jeśli przyłączycie do swojej drużyny bohatera, który już w niej jest, obie karty muszą zostać odrzucone. Pamiętajcie o specjalnych zdolnościach swoich herosów. Wiedźma, Sierżant, Piroman, Treser Psów, Wściekły Kurczak, Czarny Rycerz i Czarodziej mogą wam bardzo pomóc w zebraniu całej drużyny, a także poważnie zaszkodzić waszym konkurentom. Osoba, która pierwsza zgromadzi pod swoim sztandarem sześciu z siedmiu dostępnych bohaterów - wygrywa. Jeśli do końca talii nikt tego nie osiągnie, zwycięzcą jest gracz z największą liczbą różnych postaci. Nowy tytuł od Portal Games to kawał solidnej, pełnej humoru zabawy dla osób w każdym wieku. Proste reguły, przezabawne ilustracje oraz krótki czas rozgrywki sprawiają, że w "Bohater do wynajęcia" jest idealną grą imprezową. Zbierz drużynę największych bohaterów i poprowadź ich ku zwycięstwu! Zawartość: 77 kart, bohaterów, 5 kart Pomocy, instrukcja Wiek graczy: 10+ Liczba graczy: 3-5 Czas rozgrywki: 30 minut

49,95 zł
34,10 zł

Rabat 31,7%
oszczędzasz 15,85 zł

32
Poznaj wzorki. Fun for everyone - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Poznaj wzorki. Fun for everyone
Trefl, od 4 lat
Niedostępny
Brak

Poznaj wzorki to gra planszowa oraz zestaw zabaw, dzięki którym poznamy różne faktury i wzory. Zapraszamy do salonu krawieckiego Minnie. Kto pierwszy zdobędzie odpowiedni materiał i uszyje piękną poduszkę, wygrywa! Fun for everyone to nowe integracyjne produkty, które pobudzają wyobraźnię każdego dziecka. Dzieci dotykają, słuchają i patrzą, ucząc się, jak wygląda świat odkrywany różnymi zmysłami. Rozwój zmysłów Dzięki specjalnej warstwie sensorycznej oraz niezwykłej grafice nasze produkty rozwijają percepcję dotykową oraz wzrokową. A dźwiękowe zabawy wraz z rymowankami i zgadywankami doskonale stymulują rozwój zmysłu słuchu. Edukacja Fun for everyone to nie tylko zabawa, ale również edukacja. Dzieci odkrywają świat na wiele sposobów, ucząc się kolorów, cyfr, kształtów, wzorków czy nazw zwierząt. Poznają też pory roku, owoce, warzywa oraz zasady zdrowego żywienia. Seria wzbogaca jednocześnie ich słownictwo i pobudza dziecięcą wyobraźnię. Integracja Tym samym produktem mogą bawić się wszystkie maluchy, ponieważ Fun for everyone łączy świat dzieci pełnosprawnych i niepełnosprawnych. Naszą serię wyróżnia zabawa w szyfrowanie ucząca dzieci alfabetu brajla oraz filmy z instrukcją w języku migowym. Dodatkowym atutem są czytane przez lektora scenariusze zabaw i opowieści, które opisują to, co widnieje na obrazku.

36,60 zł
31,84 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 4,76 zł

33
Puzzle 1000 elementów. Bajkowe Santorini - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. Bajkowe Santorini
Trefl, 1000
Dostępny6 szt.

Puzzle 1000 elementów z widokiem na Santorini. Wysoką jakość, nasycenie kolorów i bezpieczeństwo układania zapewnia kalandrowany papier odbijający światło, pokryty ekologicznymi farbami spożywczymi. Rozmiar obrazka po ułożeniu: 68.0 x 48.0 cm

24,88 zł
21,65 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 3,23 zł

34
Puzzle sensoryczne 15 elementów. Fun for everyone. Jej Wysokość Zosia - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle sensoryczne 15 elementów. Fun for everyone. Jej Wysokość Zosia
Trefl, 15 elementów
Niedostępny
Brak

Puzzle sensoryczne – 15-elementowe, dwustronne puzzle z wyjątkową powłoką. Przygotowany specjalnie zestaw zabaw sprawia, że układanie puzzli nabiera zupełnie nowego wymiaru. Fun for everyone to nowe integracyjne produkty, które pobudzają wyobraźnię każdego dziecka. Dzieci dotykają, słuchają i patrzą, ucząc się, jak wygląda świat odkrywany różnymi zmysłami. Rozwój zmysłów Dzięki specjalnej warstwie sensorycznej oraz niezwykłej grafice nasze produkty rozwijają percepcję dotykową oraz wzrokową. A dźwiękowe zabawy wraz z rymowankami i zgadywankami doskonale stymulują rozwój zmysłu słuchu. Edukacja Fun for everyone to nie tylko zabawa, ale również edukacja. Dzieci odkrywają świat na wiele sposobów, ucząc się kolorów, cyfr, kształtów, wzorków czy nazw zwierząt. Poznają też pory roku, owoce, warzywa oraz zasady zdrowego żywienia. Seria wzbogaca jednocześnie ich słownictwo i pobudza dziecięcą wyobraźnię. Integracja Tym samym produktem mogą bawić się wszystkie maluchy, ponieważ Fun for everyone łączy świat dzieci pełnosprawnych i niepełnosprawnych. Naszą serię wyróżnia zabawa w szyfrowanie ucząca dzieci alfabetu brajla oraz filmy z instrukcją w języku migowym. Dodatkowym atutem są czytane przez lektora scenariusze zabaw i opowieści, które opisują to, co widnieje na obrazku.

24,40 zł
21,23 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 3,17 zł

35
Puzzle sensoryczne 15 elementów. Fun for Everyone, Śnieżka - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle sensoryczne 15 elementów. Fun for Everyone, Śnieżka
Trefl, 15
Niedostępny
Brak

Gry z serii „Fun For Everyone” otrzymały wyróżnienie w konkursie „Świat Przyjazny Dziecku“, który jest organizowany przez Komitet Ochrony Praw Dziecka. Produkty tej serii pomogą dziecku odkrywać świat wszystkimi zmysłami, rozwijają spostrzegawczość, koncentrację, orientację przestrzenną, słownictwo, a przede wszystkim pobudzają wyobraźnię. Dzieci dotykają, słuchają i patrzą, ucząc się, jak wygląda świat odkrywany różnymi zmysłami. Rozwój zmysłów Dzięki specjalnej warstwie sensorycznej oraz niezwykłej grafice nasze produkty rozwijają percepcję dotykową oraz wzrokową. A dźwiękowe zabawy wraz z rymowankami i zgadywankami doskonale stymulują rozwój zmysłu słuchu. Edukacja „Fun for everyone” to nie tylko zabawa, ale również edukacja. Dzieci odkrywają świat na wiele sposobów, ucząc się kolorów, cyfr, kształtów, wzorków czy nazw zwierząt. Poznają też pory roku, owoce, warzywa oraz zasady zdrowego żywienia. Seria wzbogaca jednocześnie ich słownictwo i pobudza dziecięcą wyobraźnię. Integracja Tym samym produktem mogą bawić się wszystkie maluchy, ponieważ „Fun for everyone” łączy świat dzieci pełnosprawnych i niepełnosprawnych. Naszą serię wyróżnia zabawa w szyfrowanie ucząca dzieci alfabetu brajla oraz filmy z instrukcją w języku migowym. Dodatkowym atutem są czytane przez lektora scenariusze zabaw i opowieści, które opisują to, co widnieje na obrazku. Wymiar opakowania: 24.5 x 51.0 x 24.5 Cm Wymiary obrazka po ułożeniu: 33.4 x 47.2 cm Zawartość opakowania: • duże dwustronne wypukłe 15 elementowe puzzle, • ramka ułatwiająca układanie, • książeczka z instrukcją i propozycjami 6 zabaw. Gra ma instrukcję w języku migowym oraz instrukcje czytaną przez lektora.

24,40 zł
21,23 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 3,17 zł

36
Zwierzakowo. Fun for everyone - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zwierzakowo. Fun for everyone
Trefl, od 4 lat
Niedostępny
Brak

Przedstawiamy edukacyjną grę dla najmłodszych Zaglądamy na wiejskie podwórko, poznajemy tam zwierzęta, ich ślady i kojarzące się z nimi symbole. Kto pierwszy przyporządkuje odpowiednie żetony do swojego zwierzaka, zostanie zwycięzcą. Dobrze planuj swoje ruchy i spróbuj utrudnić zadanie przeciwnikom, używając do tego specjalnych akcji. „Fun for everyone” to nowe integracyjne produkty, które pobudzają wyobraźnię każdego dziecka. Dzieci dotykają, słuchają i patrzą, ucząc się, jak wygląda świat odkrywany różnymi zmysłami. Dzięki specjalnej warstwie sensorycznej oraz niezwykłej grafice nasze produkty rozwijają percepcję dotykową oraz wzrokową. A dźwiękowe zabawy wraz z rymowankami i zgadywankami doskonale stymulują rozwój zmysłu słuchu.

40,00 zł
34,80 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 5,20 zł

37
Creation and enforcement of financial market law in the light of the economisation of law - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Creation and enforcement of financial market law in the light of the e...
Niedostępny
Brak

This book raises some topical issues around the creation and enforcement of financial market law through the prism of the economisation of law. Its topicality arises from the fact that today when everyday life is becoming financialized, or in other words, when the financial sphere is gradually taking it over, the role of the legislator in shaping market relationships must be redefined. This means that the specificity of the matter regulated (i.e. the financial market) must be taken into consideration in the law-making process because this market constitutes an element of a greater whole which, apart from the financial and the economic system, consists of the social system as well. This thesis has been confirmed in recent years when the crises in financial markets have shaken the foundations of global society. Thus the legislator as an architect of the surrounding reality must take into account other factors as well, such as economic or psychological, and not just legal ones. This thesis can be found in earlier publications as well, for example in the work of Leon Petrażycki, but there has been no attempt as yet to transfer it to laws regulating the functioning of the financial market and which the behavioral concept of law would help us to understand. This concept may in the near future be regarded as a new paradigm of financial market law.

48,00 zł
38
Lifelong learning for labour market needs - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lifelong learning for labour market needs
Niedostępny
Brak

The volume discusses lifelong learning in view of contemporary challenges, in particular those encountered on the ever-changing labour market. Owing to their diverse theoretical and methodological approaches, the volume authors have been able to depict lifelong learning as an educational concept and a policy area on the one hand and a variable social practice embedded in a broad spectrum of issues related to employment, work quality, work efficiency and learning within organisations on the other. Learning is also presented as a unique phenomenon described as a way of life and a lifestyle and defined by the constant need to improve one professional and other competences. The best way to modify lifelong learning to address today challenges in the rapidly changing educational environment is to align it with the labour market. Note, however, that lifelong learning strategies go beyond the purely economic perspective and the focus on adult education. They place much emphasis on active citizenship, social inclusion and personal improvement, all of which reflect the "social existence of a given educational concept.

24,00 zł
39
Acquiring financial capital by small business with special emphasis on debt financing - the case of California - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Acquiring financial capital by small business with special emphasis on...
Niedostępny
Brak

Monografia skierowana jest przede wszystkim do czytelników polskich, a jedną z podstawowych przesłanek przyświecających jej autorowi jest wypełnienie luki informacyjnej i pogłębienie wiedzy na temat amerykańskich pośredników finansowych i ich współpracy z sektorem small businessu (odpowiednikiem europejskiego sektora MŚP). Publikacja ta może być użyteczna zarówno dla teoretyków, jak i praktyków, przyczyniając się do wzrostu efektywności finansowania rozwoju przedsiębiorczości. Bardzo ważne jest, aby zrozumieć fundamentalną rolę sukcesu małych firm oraz swoistej "gry bankowej" tak, aby politycy, bankowcy, naukowcy i przedsiębiorcy mogli czerpać wzorce i na tej podstawie utrzymywać wzrost gospodarczy na odpowiednim, wysokim poziomie. Ponadto, korzystanie z amerykańskich doświadczeń w finansowaniu small businessu długiem (w tym poprzez kredytowanie) może przyczynić się do zwiększenia niezależności ekonomicznej jednostek, do rozwoju samozatrudnienia oraz zakładania i dynamicznego rozwoju działalności gospodarczej na własny rachunek - co może pomoc w przezwyciężeniu problemów ekonomicznych i społecznych w krajach członkowskich UE.

56,00 zł
40
Puzzle 1000 elementów. Afrykańskie słonie - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. Afrykańskie słonie
Trefl, 1000 elementów
Dostępny8 szt.

Puzzle 1000 elementów przedstawiające słonie afrykańskie. Po ułożeniu powstanie obrazek o wymiarach 68.0 x 48.0 cm. Wysoką jakość, nasycenie kolorów i bezpieczeństwo układania zapewnia kalandrowany papier odbijający światło, pokryty ekologicznymi farbami spożywczymi.

24,88 zł
21,65 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 3,23 zł

41
Puzzle 4w1. Gwiezdne przyjaciółki - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 4w1. Gwiezdne przyjaciółki
Trefl
Niedostępny
Brak

Nie jedna, nie dwie, ale aż cztery układanki zamknięte w jednym pudełku to prawdziwa gratka dla miłośników puzzli! Po ułożeniu otrzymamy cztery zabawne obrazki różnej wielkości z serialu "Star Darlings". Zestaw doskonale spełnia oczekiwania rodzeństwa - każdy ułoży swój ulubiony obrazek nawet w tym samym czasie. Zróżnicowana liczba elementów pozwala na zabawę zarówno młodszym, jak i nieco starszym dzieciom. Dodatkowym urozmaiceniem zabawy może być układanie na czas, porównywanie obrazków, szukanie różnic i podobieństw. Piękna grafika i możliwość wspólnego tworzenia to powody, dla których dzieci uwielbiają układać puzzle. Puzzle przyjazne dziecku! Do produkcji puzzli użyliśmy materiałów ekologicznych i płótnowanego papieru eliminującego odbijanie światła, co gwarantuje bezpieczeństwo i radość zabawy. Zawartość pudełka: - układanka 70 elementów, - układanka 54 elementy, - układanka 48 elementów, - układanka 35 elementów.

22,00 zł
19,14 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 2,86 zł

42
Improve your Skills for IELTS 6.0-7.5 Writing Książka ucznia z kluczem + Macmillan Practice Online - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Improve your Skills for IELTS 6.0-7.5 Writing Książka ucznia z kluczem...
Niedostępny
Brak

Przeznaczeniem serii Improve your skills jest rzetelne przygotowanie do egzaminu IELTS. Każdy z rozdziałów systematycznie rozwija umiejętności potrzebne na egzaminie. Z serii można korzystać samodzielnie i na zajęciach.

70,60 zł
61,42 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 9,18 zł

43
Zaufanie społeczne - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zaufanie społeczne
Dostępny5 szt.

Autorzy analizują m.in. takie kwestie, jak źródła, determinanty i funkcje zaufania oraz jego związki z kulturą, religijnością i mobilnością społeczną, państwem i społeczeństwem obywatelskim, edukacją i nauką, naznaczaniem społecznym, aktywnością sportową i zjawiskiem komunikacji niewerbalnej (rolą ciała człowieka w interakcjach społecznych). Zaufanie to silniejsze lub słabsze przekonanie czy wiara jednostek w dobre intencje innych podmiotów, że te ich nie skrzywdzą, nie oszukają, co oznacza u ludzi ufających sobie nawzajem zmniejszenie niepewności, strachu, ryzyka. Na poziom zaufania wpływa zakres posiadanej wiedzy, osąd jednostki, informacje dotyczące danej osoby, instytucji czy sposobów funkcjonowania określonych kategorii. Niniejsza publikacja stanowi czwarty tom serii wydawniczej STUDIA NAD WARTOŚCIAMI. PERSPEKTYWA SOCJOLOGII MAKROSTRUKTUR I RUCHÓW SPOŁECZNYCH, wydawanej z inicjatywy Katedry Socjologii Makrostruktur i Ruchów Społecznych KUL pod redakcją Jana Szymczyka.

38,00 zł
26,60 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 11,40 zł

44
Puzzle 500 elementów. Misie polarne - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 500 elementów. Misie polarne
Trefl, 500 elementów
Niedostępny
Brak

Puzzle 500 elementów przedstawiają misie polarne. Po ułożeniu powstanie obrazek o wymiarach 34.0 x 48.0 cm. Wysoką jakość, nasycenie kolorów i bezpieczeństwo układania zapewnia kalandrowany papier odbijający światło, pokryty ekologicznymi farbami spożywczymi.

15,90 zł
13,83 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 2,07 zł

45
Palce lizać. Fun for everyone - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Palce lizać. Fun for everyone
Trefl, od 4 lat
Niedostępny
Brak

Palce lizać to edukacyjna gra planszowa z zasadami zdrowego żywienia. Idź do odpowiedniego sklepu, kupuj składniki i skompletuj danie na swoim talerzu. Uważaj na chipsy, lody i hot-dogi. Kto na nie trafi, wykonuje serię ćwiczeń. Prosta gra o kupowaniu i jedzeniu z 6 wariantami rozgrywek. Fun for everyone to nowe integracyjne produkty, które pobudzają wyobraźnię każdego dziecka. Dzieci dotykają, słuchają i patrzą, ucząc się, jak wygląda świat odkrywany różnymi zmysłami. Rozwój zmysłów Dzięki specjalnej warstwie sensorycznej oraz niezwykłej grafice nasze produkty rozwijają percepcję dotykową oraz wzrokową. A dźwiękowe zabawy wraz z rymowankami i zgadywankami doskonale stymulują rozwój zmysłu słuchu. Edukacja Fun for everyone to nie tylko zabawa, ale również edukacja. Dzieci odkrywają świat na wiele sposobów, ucząc się kolorów, cyfr, kształtów, wzorków czy nazw zwierząt. Poznają też pory roku, owoce, warzywa oraz zasady zdrowego żywienia. Seria wzbogaca jednocześnie ich słownictwo i pobudza dziecięcą wyobraźnię. Integracja Tym samym produktem mogą bawić się wszystkie maluchy, ponieważ Fun for everyone łączy świat dzieci pełnosprawnych i niepełnosprawnych. Naszą serię wyróżnia zabawa w szyfrowanie ucząca dzieci alfabetu brajla oraz filmy z instrukcją w języku migowym. Dodatkowym atutem są czytane przez lektora scenariusze zabaw i opowieści, które opisują to, co widnieje na obrazku. Rozmiar opakowania: 28.0 x 6.2 x 28.0 cm

75,90 zł
66,03 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 9,87 zł

46
Puzzle 100 elementów. Gwiezdny koncert - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 100 elementów. Gwiezdny koncert
Trefl, 100
Niedostępny
Brak

Przedstawiamy puzzle 100 elementów z bohaterkami serialu Disneya „Star Darlings”. Po ułożeniu powstanie obrazek o wymiarach 41.0 x 27.8 cm. Wysoką jakość, nasycenie kolorów i bezpieczeństwo układania zapewnia kalandrowany papier odbijający światło i wykorzystanie materiałów ekologicznych.

11,00 zł
9,57 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 1,43 zł

47
Improve your Skills. Listening & Speaking for IELTS with Answer Key - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Improve your Skills. Listening & Speaking for IELTS with Answer Key
Niedostępny
Brak

Przeznaczeniem serii "Improve your Skills" jest rzetelne przygotowanie do egzaminu IELTS. Każdy z rozdziałów systematycznie rozwija umiejętności potrzebne na egzaminie. Z serii można korzystać samodzielnie i na zajęciach.

73,70 zł
64,12 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 9,58 zł

48
Metodyka rozwiązywania zadań z mechaniki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Metodyka rozwiązywania zadań z mechaniki
Dostępny6 szt.

Podręcznik zawiera zbiór zadań z mechaniki ogólnej, uzupełniony syntetycznym omówieniem metod ich rozwiązywania. Zadania obejmują, zgodnie z programem obowiązującym na uczelniach technicznych, zagadnienia z zakresu statyki, kinematyki i dynamiki. Każdy rozdział rozpoczyna się krótkim omówieniem podstawowych praw, wzorów i równań. Następnie przedstawiona jest analiza kilku przykładów oraz podany zestaw zadań do samodzielnej pracy, opatrzony wskazówkami i uwagami ułatwiającymi wybór odpowiedniej metody rozwiązania, a także odpowiedziami umożliwiającymi zweryfikowanie poprawności obliczeń. Książka pozwala sprawdzić i utrwalić wiedzę z mechaniki. Wydawnictwo WNT poleca podręcznik studentom uczelni technicznych, szczególnie kierunków: mechanika i budowa maszyn, automatyka, robotyka, inżynieria materiałowa, transport oraz budownictwo.

94,00 zł
82,72 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 11,28 zł

49
Koloruj według numeru. Piraci - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Koloruj według numeru. Piraci
Niedostępny
Brak

Unikatowa kolekcja książeczek do kolorowania według numeru. Każdemu kolorowi został nadany inny numer. W zabawny i fascynujący sposób Twoje dziecko sprawdzi, który numer odpowiada danemu kolorowi i zabierze się do kolorowania.

6,00 zł
4,50 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 1,50 zł

50
Koloruj według numeru. Książęta i księżniczki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Koloruj według numeru. Książęta i księżniczki
Niedostępny
Brak

Unikatowa kolekcja książeczek do kolorowania według numeru. Każdemu kolorowi został nadany inny numer. W zabawny i fascynujący sposób Twoje dziecko sprawdzi,który numer odpowiada danemu kolorowi i zabierze się do kolorowania.

6,00 zł
4,50 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 1,50 zł

Wróć do góry