hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2017.03.23

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w czwartek 23 marca 2017 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się A little Life (Hanya Yanagihara), na drugim Green Velo mapa rowerowa. Województwo podlaskie, część północna (praca zbiorowa). Kolejny produkt to Odpowiedź (Allan Pease, Barbara Pease) oraz Green Velo. Województwo podlaskie – część południowa. Mapa rowerowa, 1:100 000 (praca zbiorowa).
1
A little Life - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
A little Life
Dostępny27 szt.

A Little Life by Hanya Yanagihara is an immensely powerful and heartbreaking novel of brotherly love and the limits of human endurance. When four graduates from a small Massachusetts college move to New York to make their way, they're broke, adrift, and buoyed only by their friendship and ambition. There is kind, handsome Willem, an aspiring actor; JB, a quick-witted, sometimes cruel Brooklyn-born painter seeking entry to the art world; Malcolm, a frustrated architect at a prominent firm; and withdrawn, brilliant, enigmatic Jude, who serves as their centre of gravity. Over the decades, their relationships deepen and darken, tinged by addiction, success, and pride. Yet their greatest challenge, each comes to realize, is Jude himself, by midlife a terrifyingly talented litigator yet an increasingly broken man, his mind and body scarred by an unspeakable childhood, and haunted by what he fears is a degree of trauma that he'll not only be unable to overcome - but that will define his life forever.

49,00 zł
44,10 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,90 zł

2
Green Velo mapa rowerowa. Województwo podlaskie, część północna - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Green Velo mapa rowerowa. Województwo podlaskie, część północna
Dostępny25 szt.

skala 1: 100 000 dokładny przebieg szlaku zabytki ,muzea baza noclegowa punkty widokowe

15,90 zł
11,77 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 4,13 zł

3
Odpowiedź - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Odpowiedź
NiedostępnyBrak

Jak przejąć kontrolę nad własnym życiem i stać się tym, kim pragniesz być. Jeśli masz w życiu wątpliwości i zadajesz sobie różne pytania – oto ODPOWIEDŹ – nowa, przełomowa książka autorów międzynarodowych bestsellerów na temat mowy ciała i relacji międzyludzkich. Co jest dla mnie w życiu naprawdę ważne? Dlaczego nie udaje mi się osiągać wyznaczonych celów? Czy można przekuć porażkę w sukces? Autorzy po serii własnych bolesnych doświadczeń sięgnęli do najnowszych odkryć naukowych, żeby przeprogramować swój sposób myślenia, tak by dostrzegać możliwości zamiast problemów. Szczerze i z humorem opowiadają o osobistych przeżyciach i udowadniają, że ty też możesz odmienić swoje życie. Odpowiedź · przedstawia nowe badania naukowe obrazujące, jaką rolę odgrywa mózg w osiąganiu życiowych sukcesów, · pomaga zdecydować, na czym ci w życiu zależy, i wykonać pierwszy krok w stronę zmian, · daje pewność siebie potrzebną, by wytyczać sobie odważne cele. Jeśli zatem pragniesz poprawić swoją sytuację, Odpowiedź pokaże ci, jak odkryć, czego naprawdę chcesz od życia, a następnie jak to urzeczywistnić.

39,90 zł
29,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,97 zł

4
Green Velo. Województwo podlaskie – część południowa. Mapa rowerowa, 1:100 000 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Green Velo. Województwo podlaskie – część południowa. Mapa rowerowa, 1...
Dostępny32 szt.

Seria map podążająca szlakiem najpiękniejszych tras rowerowych. Mapy w skali 1:100 000 zawierają: – dokładny przebieg szlaku, – udogodnienia dla rowerzystów, – kilometraż i nachylenie terenu, – zabytki, muzea, – punkty widokowe, – baza noclegowa. Mapa w poręcznym plastikowym etui.

15,90 zł
11,77 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 4,13 zł

5
Green Velo mapa rowerowa. Województwo warmińsko-mazurskie, część zachodnia - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Green Velo mapa rowerowa. Województwo warmińsko-mazurskie, część zacho...
Dostępny15 szt.

dokładny przebieg tras rowerowych, kilometraż ,zabytki, muzea ,punkty widokowe ,baza noclegowa

15,90 zł
11,77 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 4,13 zł

6
Nieudany urlop majora Downara - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nieudany urlop majora Downara
Dostępny7 szt.

Major Downar rozkoszuje się urlopem w Sopocie. Jego wypoczynek zostaje przerwany, gdy w pensjonacie, w którym przebywa, zostaje znalezione ciało żony profesora archeologii Skoczyńskiego. Prowadzący śledztwo Sarnecki prosi Downara o pomoc. Ten, początkowo niechętny, zgadza się, zwłaszcza że dochodzi do kolejnego morderstwa, tym razem w Gdańsku, gdzie ginie Olga Terner. Okazuje się, że jej mąż romansował ze Skoczyńską. Ponadto sam archeolog także miał kochankę, a żona odmówiła mu rozwodu. Motywy się mnożą, ale znalezienie sprawcy nie jest łatwe. W walizce Ternerowej Downar znajduje męski płaszcz, a w jego kieszeni fragment zapisu nutowego. Melodia jest mu skądś znana. Major podąża jej tropem

21,00 zł
15,12 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 5,88 zł

7
Mężczyzna od A do Z, wydanie IV - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mężczyzna od A do Z, wydanie IV
Dostępny6 szt.

Bestsellerowy poradnik o mężczyznach, napisany przez faceta z myślą o kobietach! Facet, jaki jest, każdy widzi Czy zrozumienie mężczyzny rzeczywiście jest Ci potrzebne do szczęścia? Zresztą czego tu nie rozumieć? Nic nadzwyczajnego – chodząca góra mięśni, głowa w chmurach, przepełniona nieustającymi myślami o seksie, a pod względem emocjonalnym wieczne dziecko... STOP! Drogie koleżanki, posługiwanie się stereotypami to droga donikąd! Chcesz wiedzieć, co naprawdę działa na mężczyzn? Masz ochotę nauczyć się ich uwodzić, rozkochiwać w sobie, sprawiać, by jedli Ci z ręki? Po przeczytaniu tej książki poczujesz się tak, jakby ktoś wreszcie zdjął Ci klapki z oczu. Zobaczysz męski świat w zupełnie nowym świetle. Dowiesz się też, jak przejąć pełną kontrolę nad swoim związkiem. Już nigdy nie będziesz musiała głowić się, o co chodzi Twojemu partnerowi! To książka, na którą czekałaś całe życie! ...i nie ma w tym cienia przesady. To poradnik z prawdziwego zdarzenia, zdradzający sekrety męskiej natury, które Cię zaskoczą, a czasem i zaszokują. Pozwoli Ci zrozumieć mężczyznę, jego zachowania, oczekiwania i potrzeby. Kryje w sobie jeszcze jedną słodką tajemnicę: da Ci coś, czego nie znajdziesz w innych poradnikach! Sprawi, że lepiej zrozumiesz samą siebie, rozwiniesz swoją kobiecość, nabierzesz pewności siebie i zaczniesz być postrzegana jako fascynująca, godna pożądania i piękna – bez względu na wiek czy wygląd! Tysiące zachwyconych kobiet, które przeczytały pierwsze wydanie książki, nie mogą się mylić!

39,90 zł
27,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 11,97 zł

8
Kwiatki św. Jana Pawła II - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kwiatki św. Jana Pawła II
Dostępny50 szt.

Ta minibiografia - lekka, miejscami humorystyczna - pokazuje św. Jana Pawła II, jakiego kochaliśmy: dowcipnego, mądrego i bliskiego ludziom. Z zamieszczonych w niej anegdot wyłania się obraz Wielkiego Papieża, a jednocześnie człowieka bardzo skromnego. Wciąż za Nim tęsknimy. Karol Wojtyła dyscyplinował księży w szczególny sposób. Kiedyś wezwał do siebie młodego prezbitera, który poważnie narozrabiał. Rozmawiali w cztery oczy: kardynał nie owijał w bawełnę, mówił wprost, co myśli o postępku księdza. A potem zaprosił go do kaplicy, żeby się razem pomodlić. Po długiej chwili - pisze George Weigel - kardynał Wojtyła "spojrzał na młodego człowieka, którego dopiero co był skarcił, i zapytał: «Czy zechciałby ksiądz wysłuchać mojej spowiedzi?»". Jeden z gwardzistów Gwardii Szwajcarskiej, pełniący służbę przed apartamentem papieskim w wigilię Bożego Narodzenia, zeznał w trakcie procesu beatyfikacyjnego Jana Pawła II, że w tę noc mijało go wielu duchownych idących do Ojca Świętego ze świątecznym pozdrowieniem, ale jedynym, który złożył mu życzenia bożonarodzeniowe, był papież.

29,90 zł
21,53 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,37 zł

9
Makarony Siostry Salomei - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Makarony Siostry Salomei
Dostępny10 szt.

Siostra Salomea fantastycznie gotuje. Myślę, że może być bardziej cenioną kucharką Siostra Anastazja Wydaje się, że o makaronach wiemy wszystko, każdy przecież od czasu do czasu robi spaghetti, penne czy łazanki. Ale czy rzeczywiście jesteśmy takimi specjalistami? Nikt nie wie o makaronach więcej niż Włosi. I to właśnie w słonecznej Italii, w przepięknym miasteczku Grottaferrata, położonym niedaleko Rzymu, Siostra Salomea zgłębiała tajniki gotowania i przygotowywania makaronów. Okazuje się bowiem, że choć dania z makaronem są szybkie, smaczne i pożywne, to aby wydobyć z nich to, co najcenniejsze, trzeba trzymać się pewnych żelaznych zasad. Dziś Siostra Salomea przekazuje je Państwu. Podpowiada, jaki makaron wybrać, jak go dobrze przygotować, jaki sos do niego przyrządzić. Mięsny, rybny, warzywny? Pikantny a może na słodko np. z suszonymi śliwkami? Możliwości są setki. Makaron nie jest nudny. Dajmy zaskoczyć się bogactwem jego smaków.

24,90 zł
17,93 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 6,97 zł

10
Mężczyzna na Bożą miarę - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mężczyzna na Bożą miarę
Dostępny1 szt.

Co znaczy być stuprocentowym mężczyzną według zamysłu Bożego?Jak mądrze zmagać się ze światem, ze sobą? Jak troszczyć się o innych, którzy są nam powierzeni? Jak oprzeć się na tym, co jest prawdziwą wartością? Wreszcie Jak po męsku kochać? Mężczyźni! Wspólnie z o. Nowakiem szukamy odpowiedzi u św. Józefa. On jest stuprocentowym mężczyzną. I nie w znaczeniu macho, osiłka czy jakiegoś superbiznesmena, ale mężczyzny w stu procentach otwartego na Boga i na drugiego człowieka.

12,50 zł
11,25 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 1,25 zł

11
Wybacz, pojednaj się i kochaj! - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wybacz, pojednaj się i kochaj!
Dostępny17 szt.

W sposób pogodny i szczęśliwy żyją ci, którzy rozliczają się ze swoją bolesną przeszłością, by kochać oraz by wiązać się z tymi, którzy najbardziej kochają. Kluczem do odzyskania utraconej miłości jest miłosierdzie, a jej owocem przebaczenie i pojednanie.Książka przeznaczona jest dla tych, którzy chcą pomóc sobie i innym uleczyć zranione więzi i odzyskać siłę potrzebną do życia w miłości tu i teraz.

30,00 zł
27,00 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,00 zł

12
Świat Szkraba. Książeczka dżwięków. Dzieci - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Świat Szkraba. Książeczka dżwięków. Dzieci
Dostępny3 szt.

Książka edukacyjna typu harmonijka dla najmłodszych.

6,10 zł
4,39 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 1,71 zł

13
Green Velo mapa rowerowa. Województwo Lubelskie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Green Velo mapa rowerowa. Województwo Lubelskie
Dostępny9 szt.

Dokładny przebieg szlaku, kilometraż, zabytki, muzea, punkty widokowe, baza noclegowa.

15,90 zł
11,77 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 4,13 zł

14
Św. Józef. Orędownik w życiowych potrzebach - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Św. Józef. Orędownik w życiowych potrzebach
Dostępny18 szt.

Książka o św. Józefie orędowniku to: historia i kult św. Józefa świadectwa osób, które doświadczyły niezwykłej pomocy św. Józefa modlitewnik zawierający modlitwy papieży, świętych i błogosławionych, nowenny, akty strzeliste do św. Józefa.

14,90 zł
11,18 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 3,72 zł

15
Angielski w samochodzie. Phrasal Verbs. Poziom B1-C1. Audiobook - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Angielski w samochodzie. Phrasal Verbs. Poziom B1-C1. Audiobook
Dostępny25 szt.

Angielski w samochodzie Phrasal Verbs: - dla osób średnio zaawansowanych i zaawansowanych - blisko 200 najpopularniejszych Phrasal Verbs wraz z tłumaczeniami i zdaniami przykładowymi - krótkie dialogi oraz teksty ukazujące użycie Phrasal Verbs w kontekście - ćwiczenia ze słuchu - ponad 70 minut nagrań profesjonalnych lektorów - dodatkowo książeczka z transkrypcją oraz tłumaczeniami Z kursem Angielski w samochodzie: - nauczysz się nowych słów i zwrotów metodą powtarzania - poznasz gotowe wzorce komunikacyjne - udoskonalisz rozumienie ze słuchu - poprawisz wymowę i akcent oraz bez problemu porozumiesz się z obcokrajowcami!

26,90 zł
18,83 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 8,07 zł

16
Święty Brat Albert - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Święty Brat Albert
Dostępny18 szt.

Osobą św. br. Alberta Adama Chmielowskiego fascynuje się wciąż wielu ludzi o różnorodnych zainteresowaniach i postawach życiowych, w tym także; badaczy, pisarzy oraz biografów. Każdy kto zetknął się z tą postacią, nie może przejść wobec niej obojętnie dlatego, że jest coś w tym człowieku co zachwyca i oczarowuje . Jako student Instytutu Politechnicznego w Puławach wziął udział w powstańczej walce o wolność Ojczyzny, którą okupił dozgonnym kalectwem. Rozmiłowany w sztuce - artysta malarz, absolwent Bawarskiej Akademii Sztuk Pięknych odznaczał się ciągłym wewnętrznym dążeniem, pełnym rozterek poszukiwaniem istoty idei piękna w jej klasycznym platońskim i augustyńskim wyrazie. Na gruncie polskiego malarstwa rodzajowego, jako oryginalny jego twórca wprowadził nowe formy artystycznej ekspresji impresjonizmu i późniejszego małopolskiego symbolizmu, które były wcześniej prezentowane w salonach sztuki europejskich galerii. Humanista wychowany na najlepszych wzorcach klasycznej, europejskiej i rodzimej kultury jest wzorem jak właściwie przeżywać dobro i piękno, a także dramat ludzkiej przyjaźni. Na podstawie swoich humanistycznych zapatrywań i nastawienia kształtował konkretne postawy opiekuna ubogich i wychowawcy opuszczonej młodzieży, poszukując nowych form ocalania i promocji człowieka oraz dążąc do realizowania ideału miłości Boga i człowieka służąc dobru i pięknu w sponiewieranym człowieczeństwie. Autor opracowania w kilku szkicach ukazuje kim był człowiek, którego później nazwano „Bratem naszego Boga”. Twórczy wewnętrzny niepokój młodego patrioty walczącego o wolność Ojczyzny oraz artysty poszukującego istoty idei piękna, który ostatecznie wiedziony twórczym pięknem miłości poświęca się pracy wśród odrzuconych. Wskazując jednocześnie, że głębia jego wejrzenia w tajniki człowieczeństwa upoważnia do nadania św. br. Albertowi Chmielowskiemu miana największego chrześcijańskiego humanisty - jak pisał o nim ks. prof. Konstanty Michalski. Nowością tego opracowania jest ukazanie realizmu życia, osoby i działalności br. Alberta Adama Chmielowskiego w wielu wątkach dotychczas pomijanych lub dowolnie interpretowanych.

24,90 zł
17,93 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 6,97 zł

17
Szkolenie taktyczne rosyjskich pododdziałów rozpoznawczych, część II - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szkolenie taktyczne rosyjskich pododdziałów rozpoznawczych, część II
Dostępny12 szt.

W drugiej części serii „Szkolenie taktyczne rosyjskich pododdziałów rozpoznawczych” omówiono kolejno: akrobatykę bojową z uwzględnieniem specyficznej metodyki nauczania, strzelanie statyczne oraz strzelanie bojowo-taktyczne, przy czym główny nacisk położono na wykorzystanie poszczególnych elementów w działaniach na polu walki. Większość z przedstawionego materiału stała się przedmiotem wnikliwych analiz autorów i była wielokrotnie testowana zarówno na sali gimnastycznej, w terenie, jak i na strzelnicach. Każdy element budzący wątpliwości został sprawdzony pod kątem wykonalności w warunkach bojowych, a następnie pod kątem skuteczności bojowej. Publikacja przeznaczona jest dla osób zainteresowanych problematyką działań Specnazu, grup rekonstrukcyjnych i grup ASG. Może również stanowić pomocniczy podręcznik taktyczny dla żołnierzy wojska polskiego (również pododdziałów OPFOR), jak też przedmiot zainteresowania wszystkich zajmujących się strzelectwem sportowym, a także instruktorów szkolenia ogniowego różnych formacji mundurowych, których mogą zainteresować nietypowe rozwiązania taktyczne. Partnerzy wydania: Defence24.pl, Special Ops, ObronaNarodowa.pl, SJS Strzelec, Collegium Civitas, Tobie Ojczyzno.

40,00 zł
32,80 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 7,20 zł

18
Green Velo mapa rowerowa. Województwo podkarpackie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Green Velo mapa rowerowa. Województwo podkarpackie
Dostępny11 szt.

skala 1: 100 000, dokładny przebieg tras, terasy widokowe, zabytki, baza noclegowa,

15,90 zł
11,77 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 4,13 zł

19
Z drugiej strony Biblii. Antologia noweli biblijnej - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Z drugiej strony Biblii. Antologia noweli biblijnej
Dostępny8 szt.

Nie mówię ci jednak rzeczy najważniejszej. Ten człowiek nie tylko ogłosił, że jest Bogiem. Był Nim naprawdę. Jest Nim ciągle, gdyż nie leży w mocy ludzkiej zabić Boga. Zmienił jedynie swą postać i istnieje poza nami. Uczniowie Jego twierdzą, iż taki los był dlań potrzebny, lecz ja wzdragam się przed tą myślą. Zetknąłem się nieraz z Jego wyznawcami. Słyszałeś o chrześcijanach?Biblia jest dziełem podstawowym dla każdego chrześcijanina, świętym i natchnionym, źródłem wiary i moralności. Utwory zebrane w niniejszym tomie stanowią dużą dawkę refleksji nie tylko nad tekstem biblijnym, lecz także nad losem ludzkim – tym samym pokazują uniwersalizm tematyki biblijnej. Celem tej antologii było przybliżenie Czytelnikom tekstu Biblii poprzez pokazanie, jak odczytywali go pisarze. Wszystkie teksty prezentują wysoki poziom literacki; dość wspomnieć tu sylwetki takich twórców, jak: Henryk Sienkiewicz, Jakub de Voragine czy Selma Lagerlöf. Autor żywi nadzieję, że antologia pomoże Czytelnikom odkryć lub przynajmniej nieco odsłonić Oblicze Pana.

44,90 zł
32,33 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,57 zł

20
Wykop - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wykop
Dostępny14 szt.

Książka z pogranicza prozy egzystencjalnej i absurdu, odzwierciedlająca jednak sowiecką rzeczywistość. Sprzeczność? Nie, to proza Platonowa, zamierzona mieszanka pustej nowomowy partyjnej, języka „chłopsko-robotniczego” i pozornie bezsensownego gaworzenia. Czytając Wykop trafiamy na lekcję historii stosunkowo świeżej, bo raptem sprzed 80 lat, czyli z czasów tworzenia sowieckiego socjalizmu, pierwszego planu pięcioletniego, „rozkułaczania” chłopów i przymusowego wcielania do kołchozów. Płatonow ukrył pod właściwym tylko jemu językiem okrutne realia 1930 roku. Niektóre sceny są jakby żywcem wzięte z jakiegoś super naturalizmu. Jednocześnie sarkazm, przesunięcia w farsę, tragikomedię, ironię, ale jakże surową, np.: „...zaczął upadać w wierze proletariackiej i zapragnął udać się w głąb miasta, by pisać tam szkalujące oświadczenia i organizować różne konflikty w celu osiągnięć organizacyjnych”. Ta proza nie mieściła się rzecz jasna w obowiązujących sztywnych ramach, praktycznie otwarcie krytykowała jedynie słuszny ustrój. Powstała po wstępnym, krótkim, w miarę udanym flircie Autora z komunizmem, ale już po pierwszych rozczarowaniach. Nie takiego pisania oczekiwano od młodych twórców i jasne, że nikt tego w ówczesnym Związku Sowieckim nie zamierzał publikować. Czytelniku, przewróć następną kartkę i przejdź wraz z Płatonowem na drugą stronę lustra. Zanurz się w tragifarsę, wniknij w czasy, kiedy obowiązkowo należało „zdawać” makulaturę i zachęcano do obcinania koniom ogonów, żeby sowiecka ojczyzna mogła za uzyskane z tego środki zakupić traktory dla tworzonych na siłę kołchozów i torować ludzkości drogę w świetlaną przyszłość „na czele planety całej.” My wiemy, że to się na szczęście nie udało. Przynajmniej na razie… Powieść krótka, a ileż w niej treści.

34,90 zł
25,13 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,77 zł

21
Gra Chińczyk - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gra Chińczyk
Dostępny23 szt.

Gra znana na całym świecie, wielopokoleniowa. Liczba graczy: 2 - 4 Czas gry: ok. 60 min. Edycja: europejska Instrukcja: polska Rozgrywka między zawodnikami może przebiegać na wiele sposobów, dzięki czemu gra staje się ciekawsza oraz skłania do myślenia i opracowywania nowych strategii. Wymiary planszy: 28 x 28 cm.

76,40 zł
66,47 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 9,93 zł

22
Świat szkraba. Co jemy i pijemy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Świat szkraba. Co jemy i pijemy
Dostępny14 szt.

Książeczka edukacyjna typu harmonijka dla najmłodszych.

6,10 zł
4,39 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 1,71 zł

23
Ostatni bierze wszystko - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ostatni bierze wszystko
Dostępny1 szt.

Według starego prawa na trzydzieści dni przed koronacją ogłasza się wolne łowy. Kto następcę tronu zabije, ten ma szansę na zajęcie jego miejsca. Na miesiąc przed koronacją starszy syn władcy ginie w wyniku nieszczęśliwego wypadku, a jego bratu Tekuardowi, który właśnie stał się zwierzyną łowną, nie pozostaje nic innego prócz ucieczki przed zabójcami, najemnymi czarodziejami, przed całym światem. Mimo iż jego szanse na przeżycie są niemal równe zeru, za wszelka cenę stara sie umknąć łowcom. "Miałem już wszystkiego dość. Czarodziejów, wyszkolonych assasinów, treningu i studiowania magii. Nigdy nie chciałem być czarodziejem, unikałem ich, nie ceniłem magii bardziej niż to było konieczne. Wszystko to zdało się na nic, ponieważ mój ojciec był największym magiem na Kontynencie a ja będę musiał umrzeć z tego powodu. A wraz ze mną bliżej nieokreślona ilość innych ludzi." Trzy historie. Prawdziwy popis zręczności literackiej najpopularniejszego czeskiego autora Fantasy. Długi sprint bez tchu, gdzie o dziwo, to ostatni bierze wszystko.

39,90 zł
31,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,98 zł

24
Angielski w samochodzie. Idiomy + CD - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Angielski w samochodzie. Idiomy + CD
Dostępny24 szt.

Angielski w samochodzie. Idiomy: – dla osób średnio zaawansowanych i zaawansowanych, – ponad 150 idiomów wraz z tłumaczeniami i zdaniami przykładowymi, – krótkie dialogi oraz teksty ukazujące użycie idiomów w kontekście, – ćwiczenia ze słuchu, – ponad 70 minut nagrań profesjonalnych lektorów, – dodatkowo książeczka z transkrypcją oraz tłumaczeniami. Z kursem Angielski w samochodzie: – nauczysz się nowych słów i zwrotów metodą powtarzania, – poznasz gotowe wzorce komunikacyjne, – udoskonalisz rozumienie ze słuchu, – poprawisz wymowę i akcent oraz bez problemu porozumiesz się z obcokrajowcami!

26,90 zł
18,83 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 8,07 zł

25
Punkty za pochodzenie. Powojenna modernizacja i uniwersytet w robotniczym mieście - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Punkty za pochodzenie. Powojenna modernizacja i uniwersytet w robotnic...
Dostępny8 szt.

Punkty za pochodzenie to książka o projekcie socjalistycznego uniwersytetu. Ujmując powojenną odbudowę Polski jako modernizację, śledzi próby otwarcia szkolnictwa wyższego dla klas pracujących. Traktuje o nauce i polityce, ale i zmianie społecznej: rozbudzonych nadziejach, reformach i ich społecznych konsekwencjach. Praca Agaty Zysiak jest wyjątkowo bogata i ambitna. Odnosi się ona nie tylko do tego, jak myślimy o tym konkretnym uniwersytecie czy uniwersytetach w rządzonej przez komunistów Polsce w ich historycznych i socjologicznych kontekstach, ale porusza także ogólniejsze pytanie o rolę uniwersytetów w zmianie społecznej, zwłaszcza w XX wieku. (...) Kiedy rozważam jakość pracy naukowej, staram się brać pod uwagę nie tylko bogactwo materiału empirycznego oraz naukową i teoretyczną głębię badania, które to elementy są obecne w recenzowanej pracy. Mam przed wszystkim nadzieję dowiedzieć się czegoś ważnego. W przypadku końcowych ustaleń pracy uważam, że mamy do czynienia z tego typu istotnym i empirycznie udokumentowanym odkryciem naukowym. Z recenzji prof. Michaela D. Kennedy'ego W książce Agaty Zysiak dostrzegam krytycyzm w postrzeganiu rzeczywistości społecznej powojennej Polski, co pozwoliło Autorce na postawienie wielu celnych pytań. Zaowocowało to walorami dzieła: wskazaniem luk w badaniach powojennych dziejów Polski, próbą wypełnienia tych luk, pokazaniem sprzeczności i wielowymiarowości dokonujących się procesów modernizacyjnych, na co nie zdobyła się dotąd historiografia, przynosząca spłaszczony obraz rzeczywistości. Z recenzji prof. dr. hab. Włodzimierza Wincławskiego

44,00 zł
31,68 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,32 zł

26
Skuteczni Święci. Święty Antoni - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Skuteczni Święci. Święty Antoni
NiedostępnyBrak

Święci to ludzie, którzy mają odwagę wierzyć, że Bóg jest Panem i może zrobić wszystko.– Papież Franciszek Święty Antoni (1195-1231), zakonnik, wędrowny kaznodzieja, płomienny głosiciel Ewangelii, duchowy syn św. Franciszka z Asyżu. Święty, który pragnął poświęcić swoje życie i zginąć śmiercią męczeńską, lecz Bóg miał wobec niego zupełnie inne plany. Święty, którego skuteczność orędownictwa jest równie wielka jak jego moc cudotwórcza, którą Bóg obficie obdarzył go już za życia i pozwolił mu uzdrawiać, wskrzeszać umarłych, przebywać równocześnie w dwóch miejscach, prorokować, czytać w sumieniach ludzkich. Święty wzywany w przypadku zaginięcia osób, rzeczy, a przede wszystkim zagubienia tego, co najcenniejsze: wiary, sensu życia, miłości, nadziei.Nikt inny nie jest tak blisko Boga jak nasi święci patronowie. Dlatego warto się z nimi zaprzyjaźnić, aby w ten sposób być bliżej Ojca. Dzięki modlitewnikom z serii „Skuteczni Święci” poznasz ciekawe życie danego świętego, cuda, jakich dokonuje, sam nawiążesz z nim modlitewną relację, która przybliży cię do Boga i wyjedna łaski.Mówi się, że Bóg nie odmawia swoim świętym ulubieńcom spełnienia żadnej prośby. Nie pozostaje nam więc nic innego niż pokorna, ale pełna wiary modlitwa do Boga za pośrednictwem „Skutecznego Świętego”!Seria „Skuteczni Święci” będzie się rozrastać, aby powstała jedna wielka rodzina Skutecznych Świętych, do których każdy będzie się mógł zwracać się w różnych potrzebach. Dla ułatwienia książeczka ma skrzydełko-zakładkę, aby bez przeszkód wrócić do wybranej modlitwy. Strony ozdobione są kolorowymi ornamentami, aby modlitwa była miłym czasem spędzonym ze świętymi.Wszystkie książki z serii posiadają nihil obstat władz duchownych.

8,80 zł
7,92 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 0,88 zł

27
Biblia Starego i Nowego Testamentu. Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Biblia Starego i Nowego Testamentu. Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej
Dostępny4 szt.

Teraz do nabycia w pięknej obwolucie na wyjątkową okazję - Pierwszą Komunię Świętą!Pełny tekst Pisma Świętego w najnowszym tłumaczeniu z języków oryginalnych (tzw. Biblia Paulistów) w małym, poręcznym formacie!Wydanie zawiera:- elegancką pamiątkę uroczystości z miejscem na dedykację i życzenia,- przejrzysty układ, dwukolorowy druk, na marginesach oznaczenia poszczególnych ksiąg ułatwiające wyszukiwanie tekstu,- dwa kolorowe dodatki z wprowadzeniem w lekturę Biblii i atlasem biblijnym- wskazówki, jak czytać i modlić się słowem Bożym- plan lektury Biblii w 365 dni, pozwalający na zaplanowanie przeczytania Pisma Świętego w ciągu rokuUczyń Pismo Święte przewodnikiem po Twoich życiowych ścieżkach!

75,00 zł
67,50 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,50 zł

28
Green Velo mapa rowerowa. Województwo warmińsko-mazurskie, część wschodnia - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Green Velo mapa rowerowa. Województwo warmińsko-mazurskie, część wscho...
Dostępny31 szt.

skala 1: 100 000, dokładny przebieg szlaku ,zabytki ,muzea, punkty widokowe, baza noclegowa

15,90 zł
11,77 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 4,13 zł

29
Esej o człowieku - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Esej o człowieku
Dostępny24 szt.

Jeden z najwybitniejszych XX-wiecznych filozofów niemieckich Ernst Cassirer (1874-1945) przeszedł do historii jako teoretyk "form symbolicznych". Jego monumentalna Philosophie der symbolischen Formen (Filozofia form symbolicznych, 1923-1929) nie została (i zapewne już nie zostanie) przełożona na język polski, ale Esej o człowieku stanowi poniekąd skrót tamtego dzieła i jego uaktualnienie napisane w innym czasie (1944), w innym języku i w innym miejscu (w USA, Cassirer bowiem, żydowskiego pochodzenia wrocławianin, w 1933 roku wyemigrował z Niemiec). Autor, zaliczany do neokantystów, postrzega formy symboliczne jako swoistą sieć narzuconą na rzeczywistość i pośredniczącą w jej postrzeganiu. Człowiek nie żyje już w świecie fizycznym, lecz w symbolicznym: w świecie języka, mitu, religii, sztuki, nauki? Nie odnosi się bezpośrednio do rzeczywistości, nie stoi wobec niej "twarzą w twarz". Ta sieć to echo Kantowskich form naoczności i kategorii intelektu "nakładanych" na "rzecz w sobie", a zarazem umożliwiających w ogóle jakiekolwiek poznanie. Cassirer uprawia jednak raczej antropologię niż metafizykę. Bardziej niż wyjaśnianie tego odwrócenia "naturalnego porządku" zajmuje go działalność ludzkiego animal symbolicum wewnątrz "sieci". Najwyżej sytuując w kulturze naukę, jest świadkiem i komentatorem jej gwałtownego rozwoju w pierwszych dekadach XX wieku, ale stara się ją ujrzeć w całokształcie "form symbolicznych".

54,00 zł
37,80 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 16,20 zł

30
Przerwana lekcja muzyki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przerwana lekcja muzyki
NiedostępnyBrak

Wrażliwość to nie choroba! Jeśli miałeś szczęście – jechałeś na Woodstock, jeśli miałeś pecha – jechałeś do Wietnamu. A jeśli nie wiedziałeś, czego chcesz – lądowałeś w domu wariatów Wrażliwa, mająca problemy emocjonalne, nie potrafiąca odnaleźć się w otaczającym ją świecie Susanna po próbie samobójczej zostaje umieszczona przez swoich rodziców w szpitalu psychiatrycznym. Rozpoznane zostaje u niej występowanie osobowości borderline. Początki szpitalnego życia są dla Susanny bardzo trudne, nie potrafi się pogodzić z rygorem, który zostaje jej narzucony już pierwszego dnia. Dziewczyna spotyka tu całą gamę barwnych charakterów i zaburzeń – od kleptomanki Giorginy przez molestowaną seksualnie, uzależnioną od valium i kurczaków Daisy, oszpeconą w trakcie pożaru Polly, aż po dominującą, żywiołową socjopatkę Lisę. Susanna szybko orientuje się, że bycie wzorową pacjentką nie jest tu mile widziane – kwitnie nielegalny handel valium, niesfornej Lisie zdarzają się ucieczki, a pielęgniarka Val lubi przymykać oko, na niektóre przewinienia. Na podstawie książki nakręcono kultowy już film pod tym samym tytułem z Winoną Ryder, Angeliną Jolie, Brittany Murphy i Whoopi Goldberg.

32,90 zł
24,35 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 8,55 zł

31
Świat Szkraba. W Kuchni - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Świat Szkraba. W Kuchni
Dostępny12 szt.

Książeczka edukacyjna typu harmonijka dla najmłodszych.

6,10 zł
4,39 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 1,71 zł

32
Cambridge BEC Higher 4 Audio CD - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cambridge BEC Higher 4 Audio CD
NiedostępnyBrak

Cambridge BEC 4 Higher provides a set of four complete practice tests for the Cambridge BEC Higher exam. These past examination papers from University of Cambridge ESOL Examinations (Cambridge ESOL) provide the most authentic exam preparation available. They allow candidates to familiarise themselves with the content and format of the examination and to practise useful examination techniques. The Audio CD contains the audio material for the Listening paper.

48,00 zł
42,24 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 5,76 zł

33
Cambridge BEC Vantage 4 Audio CDs - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cambridge BEC Vantage 4 Audio CDs
NiedostępnyBrak

Cambridge BEC 4 Vantage provides a set of four complete practice tests for the Cambridge BEC Vantage exam. These past examination papers from University of Cambridge ESOL Examinations (Cambridge ESOL) provide the most authentic exam preparation available. They allow candidates to familiarise themselves with the content and format of the examination and to practise useful examination techniques. The Audio CDs contain the audio material for the Listening paper.

81,00 zł
71,28 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 9,72 zł

34
Długopis ze sznurkiem Real Madrid display 36 sztuk - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Długopis ze sznurkiem Real Madrid display 36 sztuk
Dostępny5 szt.

Długopis ze sznurkiem Real Madrid display, opakowanie 36 sztuk.

143,20 zł
110,26 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 32,94 zł

35
Notes Skyline City A6 6 sztuk - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Notes Skyline City A6 6 sztuk
NiedostępnyBrak

Notatnik A6 na gumkę, 96 kartek w linię.

46,00 zł
39,10 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 6,90 zł

36
Harmonijka ustna w praktyce - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Harmonijka ustna w praktyce
NiedostępnyBrak

Harmonijka ustna w praktyce - książka zawiera: - riffy i zagrywki - ćwiczenia oddechhu - poprawa brzmienia - beznutowa nauka gry.

45,00 zł
34,65 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 10,35 zł

37
Applied Psychology of Time - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Applied Psychology of Time
Dostępny100 szt.

Polish psychologist, Urszula Tokarska, has done a great service to the emerging field of temporal psychology by creating this unique volume, along with 18 authors from around the world, which illustrates the exquisite interplay of research and practice in many domains. New vistas are realised by extending earlier applications of time perspective theory to a broad range of therapeutic practices, as well as explorations in education, counselling, risk management in business, prevention approaches along with new treatment strategies, and much more. I wholeheartedly endorse Applied Psychology of Time to everyone interested in understanding some fundamentals of human nature, and also those focused on ways to improve the human condition with new, empirically-validated strategies and tactics. Professor Philip G. Zimbardo Author of The Time Paradox and The Time Cure [?] temporal psychology is a prominent field of research not only for cognitive but also practical reasons, which is perfectly illustrated by this volume. Psychologists from around the world are now embracing the Time Perspective Inventory, just as they once did the Locus of Control Scale by Rotter [?]. The volume as a whole is one of the first attempts to showcase the potential applications of Time Perspective in research as well as education, intervention, and therapy, and as such can provide a powerful stimulus for practical and scientific use [...]. I find it very interesting and worth a wider readership. Prof. dr hab. Zbigniew Zaleski John Paul II Catholic University of Lublin, Poland The book [?] covered a notable part of the field of potential practical applications of temporal psychology, focusing mainly on positive, non-clinical aspects of applications of the knowledge from the area. What is particularly important, the authors apply different approaches to the psychology of time, which should definitely be interpreted as a merit of this volume. The book can serve as a valuable resource for practitioners interested in applying temporal psychology in positive, developmental interventions. It is also complementary to other books in the area, which focused mainly (albeit not solely) on the basic, scientific approach to the psychology of time. However, academic scholars will also find some valuable points for stimulating their research ideas. The book appears to be one more important step forward in advancing the area of temporal psychological science. Dr Maciej Stolarski Faculty of Psychology, University of Warsaw, Poland

89,00 zł
78,32 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 10,68 zł

38
Moi papierowi kochankowie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Moi papierowi kochankowie
NiedostępnyBrak

Zbiór artystycznych esejów Ewy Sonnenberg, zatytułowany Moi papierowi kochankowie, to kolejna, najnowsza pozycja w dorobku wrocławskiej poetki. Autorka w niekonwencjonalny sposób ukazuje sylwetki artystów z różnych epok. Poznajemy na nowo Leonarda da Vinci, Michała Anioła, Jeana Cocteau, Francisa Bacona, Andy'ego Warhola, Artura Rimbaud, Davida Bowie, Ludwiga Wittgensteina. Postacie artystów światowej rangi pokazane są z osobistej i poetyckiej perspektywy autorki. Czytelnik może dzięki temu przeżyć wyjątkową i jedyną w swoim rodzaju przygodę z językiem i wyobraźnią oraz ikonami kultury. Książka zaskakuje niestereotypowym zestawieniem czasu przeszłego i czasu teraźniejszego, budującym liczne odniesienia do współczesności. Ta pisarska metoda odkrywa świeże, niekonwencjonalne konteksty kulturowe. Eseje te mają szczególną formę; to właściwie poematy pisane prozą. Jest to swoisty, poetycki przewodnik po archetypach kulturowych. Ewa Sonnenberg - poetka. Opublikowała 10 książek poetyckich, powieść-poemat Obca. Tłumaczona na kilkanaście języków. Publikowała w pismach literackich i na portalach internetowych w Polsce i za granicą. Jej wiersze pojawiały się w wielu antologiach. W 1996 roku za tomik Hazard otrzymała Literacką Nagrodę Georga Trakla, w 2008 nagrodę dla najlepszego poety festiwalu Ilinden/Skopje, Macedonia, w 2012 Nagrodę Literacką Czterech Kolumn za całokształt twórczości. W 2016 została finalistką Orfeusza ? Nagrody Poetyckiej im. K. I. Gałczyńskiego za tomik Hologramy.

34,90 zł
24,43 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 10,47 zł

39
Zakładka do książki rozkładana BKM 009 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zakładka do książki rozkładana BKM 009
Dostępny9 szt.

Ozdobna rozkładana zakładka do książki o gramaturze 250g/m2 Produkt z ekskluzywnejgalanterii wyprodukowany we włoskiej manufakturze.

8,00 zł
7,20 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 0,80 zł

40
Zakładka do książki rozkładana BKM 016 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zakładka do książki rozkładana BKM 016
Dostępny11 szt.

Ozdobna rozkładana zakładka do książki o gramaturze 250g/m2 Produkt z ekskluzywnejgalanterii wyprodukowany we włoskiej manufakturze.

8,00 zł
7,20 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 0,80 zł

41
Zakładka do książki rozkładana BKM 017 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zakładka do książki rozkładana BKM 017
Dostępny2 szt.

Ozdobna rozkładana zakładka do książki o gramaturze 250g/m2 Produkt z ekskluzywnejgalanterii wyprodukowany we włoskiej manufakturze.

8,00 zł
7,20 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 0,80 zł

42
Turba Turbo - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Turba Turbo
Dostępny41 szt.

Autorska publikacja rzeźbiarki, rysowniczki i performerki Izy Tarasewicz, powstała we współpracy z Magdą i Arturem Frankowskimi (Fontarte), stanowi część nagrody głównej w konkursie Spojrzenia 2015 -Nagroda Deutsche Bank. 7 edycja. Książka jest wizualną opowieścią o pracy TURBA, TURBO - od pierwszych pomysłów i inspiracji, przez szkice i precyzyjne projekty po kolejne realizacje i odsłony instalacji: w Zachęcie, Centrum Sztuki Współczesnej Znaki czasu w Toruniu, Kostka Gallery, Meetfactory w Pradze i Biennale w Sao Paulo 2016. Materiał ilustracyjny uzupełniony został cytatami z The Birth of Phsysics Michaela Serresa, książki o procesie twórczym, który zdaje się nie mieć ani początku ani końca, a bywa ważniejszy niż jego efekt końcowy, czyli samo dzieło. Publikacja dostępna wyłącznie w języku angielskim.

100,00 zł
70,00 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 30,00 zł

43
Pudełko na dokumenty DH 078A - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pudełko na dokumenty DH 078A
NiedostępnyBrak

Ozdobne pudełko na dokumenty - segregator. Oklejone włoskim papierem dekoracyjnym. Produkt z ekskluzywnej galanterii wyprodukowany we włoskiej manufakturze.

16,40 zł
14,76 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 1,64 zł

44
Notatnik ozdobny A5 64 kartki BR NB S18A - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Notatnik ozdobny A5 64 kartki BR NB S18A
Dostępny1 szt.

Notatnik z gładkimi kremowymi kartkami. Format A5, 64 kartki. Produkt z ekskluzywnej galanterii wyprodukowany we włoskiej manufakturze.

25,70 zł
18,25 zł

Rabat 29,0%
oszczędzasz 7,45 zł

45
Teczka na dokumenty FF 002B - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Teczka na dokumenty FF 002B
NiedostępnyBrak

Ozdobna teczka na dokumenty. Produkt z ekskluzywnej galanterii wyprodukowany we włoskiej manufakturze.

8,40 zł
7,56 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 0,84 zł

46
Zakładka do książki rozkładana BKM 006 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zakładka do książki rozkładana BKM 006
Dostępny23 szt.

Ozdobna rozkładana zakładka do książki o gramaturze 250g/m2 Produkt z ekskluzywnejgalanterii wyprodukowany we włoskiej manufakturze.

8,00 zł
7,20 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 0,80 zł

47
Zakładka do książki rozkładana BKM 001 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zakładka do książki rozkładana BKM 001
Dostępny6 szt.

Ozdobna rozkładana zakładka do książki o gramaturze 250g/m2 Produkt z ekskluzywnej galanterii wyprodukowany we włoskiej manufakturze.

8,00 zł
7,20 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 0,80 zł

48
Zakładka do książki rozkładana BKM 003 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zakładka do książki rozkładana BKM 003
NiedostępnyBrak

Ozdobna rozkładana zakładka do książki o gramaturze 250g/m2 Produkt z ekskluzywnej galanterii wyprodukowany we włoskiej manufakturze.

8,00 zł
7,20 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 0,80 zł

49
Aktywny senior. Jak zachować sprawność intelektualną w podeszłym wieku? - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Aktywny senior. Jak zachować sprawność intelektualną w podeszłym wieku...
Dostępny10 szt.

Rośnie średnia długość życia Europejczyków. Przybywa seniorów. Współczesny emeryt to jednak człowiek aktywny, który chce jeszcze czerpać z życia pełnymi garściami. Chce spędzać czas ciekawie i przyjemnie. Chce zaspokajać także swą potrzebę aktywności intelektualnej. Oferta zajęć w tym obszarze, zwłaszcza dla seniorów zamieszkałych w środowisku wiejskim, jest jednak mniej niż skromna. Książka uczy, jak krok po kroku zorganizować i przeprowadzić warsztaty aktywizacji intelektualnej seniorów oraz zawiera gotowe scenariusze różnorodnych zajęć z tego zakresu. Część praktyczna obudowana jest informacjami na temat problemów seniorów, sposobów spędzania przez nich wolnego czasu, ich zainteresowań. Ukazany jest też obraz seniora w świadomości ludzi młodych.

39,00 zł
31,98 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 7,02 zł

50
Mój Teatrzyk - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mój Teatrzyk
Beniamin, od 5 lat
NiedostępnyBrak

Gra rodzinna „Mój teatrzyk” została stworzona z myślą o dzieciach ze zmysłem artystycznym i aktorskim. Za pomocą sceny i pacynek dziecko może stworzyć swój własny show. Zabawa w teatrzyk znakomicie rozbudza dziecięca wyobraźnię, uczy empatii i wrażliwości! Tylko od dziecięcej kreatywności zależy, jaki repertuar będzie grał teatrzyk i jaką baśniową stworzy scenografię. Wspólne przedstawienia to idealny pomysł na rodzinne wieczory. Gra zawiera m.in.: przestrzenny teatrzyk, pacynki, elementy ozdobne. Rozmiar opakowania: 22.6 x 32.1 cm

25,30 zł
22,77 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,53 zł

Wróć do góry