hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2017.06.04

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w niedzielę 4 czerwca 2017 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Płyn do baniek mydlanych 5 L (Tuban), na drugim Sznurek do wielkich baniek mydlanych (Tuban). Kolejny produkt to Kalka ołówkowa A4 - 25 arkuszy (Koh-I-Noor) oraz Obręcz do baniek mydlanych (Tuban).
1
Płyn do baniek mydlanych 5 L - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Płyn do baniek mydlanych 5 L
Tuban
Dostępny1063 szt.

Płyn do baniek mydlanych polskiej marki Tuban został wyprodukowany zgodnie z normą PN EN71, tzn. normą dotyczącą bezpieczeństwa zabawek. Dlatego jest całkowicie bezpieczny. Posiada znak CE. Płyn jest produktem najwyższej jakości oraz jednym z najtańszych na rynku. Idealny do wytwornic baniek mydlanych i uzupełniania wszystkich zabawek wymagających płynu do baniek. Za jego pomocą można wykonać bańki ponad dwumetrowej średnicy. Płyn marki Tuban został niejednokrotnie doceniony. Bańki Tuban stały się motywem przewodnim reklamy telewizyjnej popularnej sieci komórkowej.

43,90 zł
38,63 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 5,27 zł

2
Sznurek do wielkich baniek mydlanych - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sznurek do wielkich baniek mydlanych
Tuban
Dostępny53 szt.

Pierwsze tego typu urządzenie na polskim rynku. Doskonałe narzędzie do tworzenia olbrzymich baniek. Sznurek dostępny jest w szerokiej gamie kolorów (zarówno sam sznurek, jak i rączki). Całkowita długość sznurka ok. 2 metry. Kolor zabawki wysyłany losowo.

17,20 zł
15,14 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 2,06 zł

3
Kalka ołówkowa A4 - 25 arkuszy - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalka ołówkowa A4 - 25 arkuszy
Koh-I-Noor
Dostępny43 szt.

Kalka ołówkowa pokryta jest fioletową masą piszącą i przeznaczona jest do sporządzania odbitek ręcznych. Kalki produkowane są z wysokiej jakości surowców, mogą być wielokrotnie używane. Posiadają warstwę zapobiegającą samoczynnemu przesuwaniu się kalki.

9,60 zł
8,64 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 0,96 zł

4
Obręcz do baniek mydlanych - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Obręcz do baniek mydlanych
Tuban
Dostępny42 szt.

Wygodna rączka powlekana wysokiej jakości tworzywem sztucznym. Sama obręcz powlekana jest materiałem, który bardzo dobrze nasiąka płynem. Jest specjalnie wyprofilowana, dlatego bańki robi się dużo lepiej. Obręcz jest dostępna w szerokiej gamie kolorów. Obwód obręczy wynosi ok. 50 cm. Kolory wysyłane losowo.

14,80 zł
13,02 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 1,78 zł

5
Obręcz Pro Multi. Motylek - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Obręcz Pro Multi. Motylek
Tuban
Dostępny43 szt.

Wygodna rączka powlekana wysokiej jakości tworzywem sztucznym. Sama obręcz powlekana jest specjalnym materiałem, który bardzo dobrze nasiąka płynem. Jest specjalnie wyprofilowana, dlatego bańki robi się dużo lepiej. Obręcz jest dostępna w szerokiej gamie kolorów. Obwód obręczy to ok. 50 cm. Kolory wysyłane losowo.

18,90 zł
16,63 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 2,27 zł

6
Kalka maszynowa A4 - 25 arkuszy - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalka maszynowa A4 - 25 arkuszy
Koh-I-Noor
Dostępny9 szt.

Kalka maszynowa powlekana jest czarną masą piszącą i służy do sporządzania odbitek maszynowych (maszyny do pisania, drukarki igłowe). Kalki produkowane są w wysokiej jakości surowców, mogą być wielokrotnie używane. Posiadają warstwę zapobiegającą samoczynnemu przesuwaniu się kalki.

9,60 zł
8,64 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 0,96 zł

7
Sznurek do baniek. Okulary - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sznurek do baniek. Okulary
Tuban
Dostępny55 szt.

Pierwsze tego typu urządzenie na polskim rynku. Doskonałe narzędzie do tworzenia olbrzymich baniek. Długość rączek to około 50 cm. Sznurki łączą bańki w jedną dużą. Po chwili bańki się rozdzielają i powstaje wiele różnokształtnych i o różnej wielkości baniek mydlanych. Kolor zabawki wysyłany losowo.

22,60 zł
19,89 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 2,71 zł

8
Układanka logiczna, drewniana - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Układanka logiczna, drewniana
Goki, od 7 lat
Dostępny2 szt.

W zestawie 7 elementów o różnych kształtach, z których należy ułożyć kostkę. Zabawka zapakowana jest w bawełniany woreczek. Wymiary kostki: 4.2 x 4.2.cm.

12,90 zł
11,22 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 1,68 zł

9
Sznurek do baniek + 400 ml płynu - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sznurek do baniek + 400 ml płynu
Tuban
Dostępny43 szt.

Przedstawiamy zestaw idealny dla wszystkich, którzy uwielbiają oglądać świat przez bańkowe okulary Nasz sznurek i płyn dają niesamowite efekty. Sam możesz stworzyć duże bańki i łączone bańkowe tunele. W skład zestawu wchodzi: • 400 ml płynu Tuban, • sznurek do baniek „okulary”.

38,20 zł
33,62 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 4,58 zł

10
Obręcz Pro Motylek - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Obręcz Pro Motylek
Tuban
Dostępny30 szt.

Wygodna rączka powlekana wysokiej jakości tworzywem sztucznym. Sama obręcz powlekana jest specjalnym materiałem, który bardzo dobrze nasiąka płynem. Jest specjalnie wyprofilowana, dlatego bańki robi się dużo lepiej. Bańki łączą się i rozdzielają, tworząc niesamowite efekty. Motylek dzięki większej powierzchni nasączenia pozwala dłużej puszczać bańki po jednorazowym zamoczeniu niż standardowa obręcz, dodatkowo umożliwia puszczanie baniek różnej wielkości. Długość rączki to około 30 cm. Seria PRO przeznaczona jest dla profesjonalistów oraz amatorów, którzy chcą spróbować czegoś niespotykanego. Kolory wysyłane losowo.

17,20 zł
15,14 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 2,06 zł

11
Cyrkiel - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cyrkiel
Koh-I-Noor
Dostępny21 szt.

Zestaw zawiera cyrkiel szkolny z plastikowym uchwytem oraz metalowymi ramionami, a także zapasowy grafit.

19,10 zł
17,19 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 1,91 zł

12
Zbiór zadań z logistyki. Część 1. Branża ekonomiczna. Technik logistyk. Magazynier-logistyk, wydanie 3 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zbiór zadań z logistyki. Część 1. Branża ekonomiczna. Technik logistyk...
Dostępny929 szt.

Zbiór zadań pomaga kandydatom do zawodu technik logistyk sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności z zakresu kwalifikacji A.30. Organizacja i monitorowanie przepływu zasobów i informacji w procesach produkcji, dystrybucji i monitorowania. Publikacja zapoznaje też ze strukturą i zasadami oceniania praktycznych zadań egzaminacyjnych! Zbiór obejmuje takie zagadnienia, jak: sporządzanie dokumentacji magazynowej, kalkulacja ceny jednostkowej metodami „od stu” i „w sta”, wydania magazynowe według zasad FIFO i LIFO, sporządzanie faktur, dobór dostawców, analizy ABC i XYZ zapasów, metody ustalania wielkości dostaw, kompletowanie, formowanie i oznakowanie ładunków, prognozowanie, planowanie potrzeb materiałowych MRP, potencjał produkcyjny, kalkulacja kosztu jednostkowego, dystrybucja. Trening czyni mistrza, dlatego zbiór zbudowano tak, by uczeń mógł kilkakrotnie wykonać zadania podobnego typu. Ostatni dział to utrwalenie umiejętności: zadania obejmują szerszy zakres materiału i mogą służyć do sprawdzenia wiedzy uczniów (w Klubie Nauczyciela podano rozwiązania). Publikacja sprawdzi się jako pomoc na zajęciach w technikum i na kwalifikacyjnych kursach zawodowych w zawodzie technik logistyk.

49,20 zł
42,80 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 6,40 zł

13
Wzgórze psów. Audiobook - Audiobooki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wzgórze psów. Audiobook
Jakub Żulczyk, Świat Książki
Dostępny230 szt.

Zimna, ciemna warmińsko-mazurska prowincja. Na jej tle doskonale skonstruowany mroczny thriller: zaskakujący, niepokojący, wciągający od pierwszej strony. Ale to tylko najprostsze odczytanie nowej powieści Żulczyka... Tajemnicze zaginięcia ludzi, makabryczne odkrycia związane z ich odnalezieniem, dramat rodzinny głównego bohatera to pretekst do mistrzowsko nakreślonego portretu lokalnej społeczności oraz uwikłanej w miejscowe układy rodziny. Żulczyk pokazuje, jak ojcowie niszczą swoich synów, mężowie – żony, przyjaciele – przyjaciół. Zajmuje go pamięć o krzywdzie i wybiórczość tej pamięci. Prowincja Polski jako miejsce, w którym widać metafizyczną prawdę o „polskim losie” i Warszawa jako miejsce, gdzie przyjezdny z prowincji może wygrać albo przegrać, ale nie może spokojnie żyć. Czy karą za zło może być inne zło? Gdzie jest granica w wymierzaniu sprawiedliwości? Jak zwykle Żulczyka interesuje to, co kryje się pod powierzchnią.

39,90 zł
31,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,98 zł

14
Zestaw do baniek mydlanych, mix kolorów - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw do baniek mydlanych, mix kolorów
Tuban
Dostępny104 szt.

Rozpoczynasz przygodę w świecie baniek? Zestaw w siatce to idealne rozwiązanie dla adeptów bańkowej magii. Zawiera wszystko, co powinien posiadać uczeń na kierunku bańkologia. W zestawie mamy miskę, obręcz i oczywiście nasz magiczny płyn, bez którego nie moglibyśmy rozpocząć wspólnej bańkowej przygody. Zestaw to kompletna dawka bańkowej radości. Polecamy nawet najmłodszym dzieciom. Zestaw zawiera: • plastikową obręcz, • 250 ml płynu marki Tuban, • plastikowy talerz. Uwaga. Mix kolorów, towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 zestawu.

18,90 zł
16,63 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 2,27 zł

15
Sznurek do wielkich baniek mydlanych + płyn, mix kolorów - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sznurek do wielkich baniek mydlanych + płyn, mix kolorów
Tuban
Dostępny49 szt.

Przedstawiamy zestaw do dużych baniek mydlanych, produkcji firmy Tuban. W skład zestawu wchodzi: • 400 ml płynu, • sznurek do wielkich baniek mydlanych. Uwaga. Mix kolorów, towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 zestawu.

28,90 zł
25,43 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,47 zł

16
Będziemy sądzeni z miłości. Biografia Dorothy Day - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Będziemy sądzeni z miłości. Biografia Dorothy Day
Dostępny13 szt.

Dorothy Day: lewicowa dziennikarka, uczestniczka anarchistycznych demonstracji, która w młodości poddała się aborcji. Czy może zostać kandydatką na ołtarze? Tak, bo się nawróciła i całe późniejsze życie pomagała potrzebującym oraz walczyła o pokój. Była niezwykłą osobą, założycielką gazety "Catholic Worker" oraz ruchu o tej samej nazwie. Nawet w podeszłym wieku brała udział w manifestacjach w obronie praw człowieka, często lądując w areszcie. Podróżowała po świecie, przyjaźniła się z Matką Teresą z Kalkuty, a w młodości pisała powieści. Jej przesłanie zupełnie się nie zestarzało, a współcześni działacze społeczni nadal mogliby się od niej wiele nauczyć.

34,90 zł
26,87 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 8,03 zł

17
Ja i moje potrzeby - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ja i moje potrzeby
Dostępny20 szt.

Publikacja Ja i moje potrzeby jest skierowana głównie do rodziców dzieci z głęboką i znaczną niepełnosprawnością intelektualną oraz z niepełnosprawnościami sprzężonymi. Powstała w odpowiedzi na potrzeby związane z chęcią ułatwienia dziecku funkcjonowania w środowisku domowym na podstawowym poziomie. To również doskonała pomoc dla terapeutów, którzy wiedzą, jak ważne jest obranie wraz z rodzicami wspólnego modelu oddziaływania na dziecko. Pierwsza część publikacji poświęcona jest utworzeniu prostego systemu komunikowania podstawowych potrzeb. Zawiera system opartych na założeniach terapii wielozmysłowej znaków symbolizujących najważniejsze potrzeby dziecka. Druga część przedstawia propozycję tworzenia mapy sytuacji, czyli systemu komunikacji bazującego na rzeczywistych fotografiach.

10,30 zł
8,14 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 2,16 zł

18
Prowadzenie działalności gospodarczej w branży elektronicznej, informatycznej i elektrycznej. Efekty kształcenia wspólne dla branży - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Prowadzenie działalności gospodarczej w branży elektronicznej, informa...
Dostępny80 szt.

Podręcznik do kształcenia zawodowego, skierowany do uczniów klas 1-3 szkół ponadgimnazjalnych. Podręcznik przybliża zagadnienia związane z podejmowaniem i prowadzeniem działalności gospodarczej w branży elektronicznej, informatycznej i elektrycznej. Autor omówił w niej między innymi: podstawy prawne i organizacyjne prowadzenia działalności gospodarczej, jej finansowanie, obowiązki przedsiębiorcy, przychody, koszty, działania marketingowe, możliwość pozyskania i wykorzystania funduszy unijnych oraz sposoby rozliczania działalności. Wiadomości uzupełnione zostały licznymi przykładami uwzględniającymi specyfikę branży. Przejrzyste schematy, rysunki, zrzuty ekranowe i tabele ułatwiają przyswojenie wiadomości. Pytania kontrolne z kolei pomogą uczniowi sprawdzić stan swojej wiedzy. Dla nauczycieli dostępne są bezpłatne materiały metodyczne – do pobrania w Klubie Nauczyciela. Tomasz Klekot – wieloletni nauczyciel i egzaminator przedmiotów zawodowych z branży elektronicznej, informatycznej i elektrycznej.

53,20 zł
46,28 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 6,92 zł

19
Surowe pyszności. Smaczne i odświeżające sałatki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Surowe pyszności. Smaczne i odświeżające sałatki
Dostępny5 szt.

Ponad 100 przepisów na surówki, sałatki, dressingi i posypki przygotowanych przez królującą na Instagramie Amber Locke Książka zawiera propozycje pozwalające tworzyć barwne, niezwykle dekoracyjne sałatki i surówki, które dzięki kreatywnym technikom wykonania są niepowtarzalne. A wszystko to przeplata się z niesamowitymi kompozycjami tworzonymi przez Amber z warzyw i owoców, które pokazują, jak wielka jest jej miłość do darów przyrody oraz radość z zabawy formami i barwami natury.

20,00 zł
15,80 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 4,20 zł

20
Dinozaur Guidraco Ruchoma szczęka 1:40 Deluxe - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dinozaur Guidraco Ruchoma szczęka 1:40 Deluxe
Collecta
NiedostępnyBrak

To figurka kolekcjonerska firmy Collecta. Produkty tej firmy cechuje wysoka jakość wykonania oraz wiernie oddany kształt oraz kolor zwierzęcia.

100,60 zł
88,53 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 12,07 zł

21
Bańki, rakietki i bańkowie obręcze - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bańki, rakietki i bańkowie obręcze
Tuban
NiedostępnyBrak

Bańkowy turniej? Czemu nie? Stań w szranki ze wszystkimi amatorami bańkowego szaleństwa! Pamiętaj, że i Ty możesz zostać Mistrzem baniek. Potrzebujesz do tego tylko naszego zestawu. Rakietki umożliwią opanować Ci do perfekcji grę w bańko-ponga. A same obręcze będą doskonałym pomocnikiem w tworzeniu baniek! To co, gramy? Jak to działa? Zakładasz materiałowe nakładki na obręcz – paletki gotowe. Tworzysz bańkę i grasz. Jeśli zakończysz turniej, możesz zdjąć nakładki i zanurzyć sama obręcz w płynie. Z obręczą możesz zrobić piękbańkaowe tunele lub wiele małych banieczek! Nasze porady: Najlepiej podbija się bańkę niewielkich rozmiarów. Za pomocą rurki z zestawu powoli wydmuchaj jedną banieczkę – najlepsza do podbijania będzie pierwsza bańka – bardzo sprężysta i trwała. Powodzenia!

40,60 zł
35,73 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 4,87 zł

22
Repetytorium i testy. Egzamin zawodowy. Kwalifikacja M.18. Technik pojazdów samochodowych. Mechanik pojazdów samochodowych - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Repetytorium i testy. Egzamin zawodowy. Kwalifikacja M.18. Technik poj...
Dostępny3 szt.

Publikacja skierowana do uczniów klas 3 szkół ponadgimnazjalnych kształcących się w zawodzie mechanik pojazdów samochodowych. Realizuje treści z zakresu kwalifikacji M.18. (Diagnozowanie i naprawa podzespołów i zespołów pojazdów samochodowych). Książka prezentuje i porządkuje najważniejsze wiadomości dotyczące między innymi diagnostyki ogólnej oraz diagnostyki poszczególnych zespołów i układów samochodu, a także metod i zakresu napraw pojazdu samochodowego. Poza tym autorzy książki zamieścili w niej 5 zestawów testów. Każdy zestaw składa się z 40 zadań zamkniętych. Na końcu publikacji zamieszczono klucz odpowiedzi do testów. Materiał ilustracyjny w postaci schematów, druków, formularzy, zrzutów ekranowych uatrakcyjnia szatę graficzną książki, przez ułatwia zrozumienie przekazywanych treści i stanowi dla ucznia dodatkowe źródło informacji.

52,90 zł
46,02 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 6,88 zł

23
Obręcz mini motylek + płyn do baniek - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Obręcz mini motylek + płyn do baniek
Tuban
NiedostępnyBrak

Wiosna i zbliżające się lato to idealny czas na wybranie się do parku, lasu czy na plac zabaw i puszczanie baniek mydlanych Tę wspaniałą i uniwersalną zabawę uwielbiają zarówno dzieci, jak i dorośli. Zabawa z pewnością przypadnie do gustu wszystkim maluchom uwielbiającym harce na wolnym powietrzu, a w szczególności robienie baniek mydlanych. Bańki mydlane stworzone za pomocą płynu oferowanego w zestawie oraz dołączonej obręczy zachwycą wszystkich. Niezapomniane wrażenia i moc zabawy na długie godziny gwarantowane! Butelka z płynem ma pojemność 250 ml oraz zawiera wysokiej jakości płyn gwarantujący skuteczność zabawy. Obręcz ma wygodny do trzymania plastikowy uchwyt o długości 19.0 cm oraz pętlę wykonaną z kolorowego sznurka, dzięki której można wyczarować piękne bańki mydlane. Wymiary opakowania: 48.0 x 9.6 x 6.0 cm

19,78 zł
17,41 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 2,37 zł

24
Lew Alex fioletowy 42cm - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lew Alex fioletowy 42cm
NiedostępnyBrak

 Maskotka wykonana z wysokiej jakości pluszu, rozkochuje w sobie dziecko od pierwszego wejrzenia.

60,50 zł
54,45 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,05 zł

25
Catan: Pojedynek - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Catan: Pojedynek
Galakta, od 12 lat
NiedostępnyBrak

Wcielcie się we władców i rozwijajcie swoje księstwa poprzez budowę osad i miast oraz zdobywanie coraz większej liczby terenów. Produkowane przez nie surowce pozwolą wam wybudować budynki, statki oraz wyjątkowe miejsca niezbędne do zdobycia przewagi nad przeciwnikiem. Mądrze planujcie swoje działania, bo każde z nich może przesądzić o zwycięstwie lub przegranej! Zbudujcie potężne księstwo, jednocześnie bacznie pilnując poczynań swojego przeciwnika! Gracz, któremu uda się zdobyć więcej punktów zwycięstwa, wygra grę i zostanie jedynym władcą Catanu! Zawartość pudełka: - 180 kart, - 1 żeton siły, - 1 żeton handlu, - 1 kość z oczkami, - 1 kość z symbolami, - 4 podajniki na karty, - instrukcja.

89,90 zł
83,61 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 6,29 zł

26
Lew Alex fioletowy 34cm - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lew Alex fioletowy 34cm
NiedostępnyBrak

 Maskotka wykonana z wysokiej jakości pluszu, rozkochuje w sobie dziecko od pierwszego wejrzenia.

38,80 zł
34,92 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,88 zł

27
Lew Alex żółty 42cm - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lew Alex żółty 42cm
Dostępny3 szt.

Maskotka wykonana z wysokiej jakości pluszu, rozkochuje w sobie dziecko od pierwszego wejrzenia. Żywa kolorystyka i miękki plusz sprawiają, iż jest ona bardzo oryginalna i niezastąpiona dla naszych milusińskich jako cichy ich przyjaciel. Świetnie sprawdzi się jako oryginalny prezent na każdą okazję.

60,50 zł
54,45 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,05 zł

28
Obręcz do baniek mydlanych + płyn 250 ml - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Obręcz do baniek mydlanych + płyn 250 ml
Tuban
NiedostępnyBrak

Nowy zestaw do dużych baniek mydlanych, produkcji firmy Tuban. W skład zestawu wchodzi: - 250 ml płynu, - obręcz. Kolor zabawki wysyłany losowo.

20,00 zł
17,60 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 2,40 zł

29
Praktyczna nauka zawodu. Pracownia organizacji i monitorowania przepływu zasobów i informacji w jednostkach organizacyjnych. Kwalifikacja A.32. Technik logistyk - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Praktyczna nauka zawodu. Pracownia organizacji i monitorowania przepły...
Dostępny11 szt.

Publikacja przeznaczona do praktycznej nauki zawodu technik logistyk w zakresie kwalifikacji A.32. Organizacja i monitorowanie przepływu zasobów i informacji w jednostkach organizacyjnych. Podobnie jak inne tytuły z cyklu „Pracownia” Pracownia organizacji i monitorowania przepływu zasobów i informacji w jednostkach organizacyjnych zapewnia zdobycie umiejętności potrzebnych do wykonywania zawodu technik logistyk. Zamieszczono tu przede wszystkim ćwiczenia i zadania przewidziane do realizacji podczas zajęć w pracowni logistycznej. Dzięki przemyślanym, znakomicie opracowanym przez autora materiałom ćwiczeniowym uczniowie dobrze przygotują się do wykonywania zadań, które czekają ich w przyszłej pracy zawodowej. Książkę można też wykorzystać w celu przygotowania słuchaczy do egzaminu zawodowego z kwalifikacji A.32.

55,35 zł
48,15 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 7,20 zł

30
Lew Alex różowy 42cm - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lew Alex różowy 42cm
NiedostępnyBrak

 Maskotka wykonana z wysokiej jakości pluszu, rozkochuje w sobie dziecko od pierwszego wejrzenia.

60,50 zł
54,45 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,05 zł

31
Zapisane w wodzie. Audiobook - Audiobooki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zapisane w wodzie. Audiobook
Paula Hawkins, Świat Książki
Dostępny284 szt.

Kilka dni przed śmiercią Nel Abbott dzwoni do swojej siostry. Jules nie odbiera, ignorując jej prośbę o pomoc. Nel umiera. Mieszkańcy miasteczka mówią, że „skoczyła”. A Jules musi wrócić do miejsca, z którego kiedyś uciekła – miała nadzieję, że na dobre – aby zaopiekować się swoją piętnastoletnią siostrzenicą. Julia się boi. Tak bardzo się boi. Dawno pogrzebanych wspomnień, starego młyna, świadomości, że Nel nigdy by tego nie zrobiła. Ale najbardziej boi się wody i zakola rzeki, które miejscowi nazywają Topieliskiem. W tym samym dynamicznym stylu i z tym samym dogłębnym zrozumieniem kierujących człowiekiem instynktów, które pochłonęło miliony czytelników jej debiutanckiej powieści, Paula Hawkins przedstawia nowy, porywający thriller, w którego tle czają się historie z przeszłości oraz siła, z jaką potrafią one zniszczyć nam życie.

36,90 zł
29,52 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,38 zł

32
Samochód Wiesmann GT, mix kolorów - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Samochód Wiesmann GT, mix kolorów
Siku
Dostępny118 szt.

Model sportowego samochodu osobowego marki Wiesmann GT wykonany z najwyższej jakości metalowych i plastikowych elementów. Gumowe opony zapewniają swobodne poruszanie po różnych powierzchniach. Doskonała zabawka dla najmłodszych i atrakcyjny model kolekcjonerski. Wymiary opakowania: 7.8 x 9.7 x 3.5 cm Uwaga! Towar wysyłany losowo

11,90 zł
10,71 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 1,19 zł

33
Wiesmann GT MFS Roadster - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wiesmann GT MFS Roadster
Siku
Dostępny14 szt.

Ekskluzywna edycja sportowego samochodu Wiesmann GT MFS Roadster. Samochód ma ultraszerokie opony. Metalowy korpus z zaawansowaną aerodynamiką zapewnia odpowiednią stabilność modelu. Wymiary opakowania: 7.7x3.7x9.7 cm

13,99 zł
12,59 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 1,40 zł

34
Catan: Skarby, smoki i odkrywcy - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Catan: Skarby, smoki i odkrywcy
Galakta, od 12 lat
Dostępny37 szt.

Rozszerzenie Catan: Skarby, Smoki i Odkrywcy składa się z 6 różnych scenariuszy. Są one przeznaczone przede wszystkim dla graczy, którzy znają już dobrze rozszerzenia "Żeglarze" oraz "Miasta i Rycerze" i chcieliby wypróbować nieco trudniejsze scenariusze. Szczególnie, powinny im przypaść do gustu scenariusze "Pustynne smoki", "Wielki Catan", "Wielki kanał" i "Zaczarowana kraina". Gracze, którzy wolą prostsze scenariusze, skupiające się na odkrywaniu, powinni sięgnąć po "Wyspy skarbów" i "Wyprawę w nieznane". Ponadto, dzięki bogactwu rozszerzenia Catan: Skarby, Smoki i Odkrywcy, gracze lubiący tworzyć własne scenariusze lub rozwijać te już istniejące mogą wykorzystać w nich wiele nowych elementów. Powodzenia w odkrywaniu Catanu! Uwaga: to nie jest samodzielna gra, do rozgrywki wymagane jest posiadanie gier: Catan, Catan: Żeglarze oraz Catan: Miasta i Rycerze. Zawartość - 18 pól. - 2 ramki morza, - 12 żetonów liczbowych, - 9 kafelków kanału, - 20 kafelków skarbów, - 19 kafelków smoków, - 16 plastikowych figurek, - 5 woreczków strunowych, - instrukcja

69,90 zł
65,01 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 4,89 zł

35
Cyrkiel - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cyrkiel
Koh-I-Noor
Dostępny49 szt.

Cyrkiel szkolny średni, przeznaczony do celów szkolnych. Składa się z metalowych ramion i plastikowego uchwytu. Posiada metalowy mechanizm wymienny na grafity. W zestawie dołączony jest zapasowy grafit.

10,30 zł
9,27 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 1,03 zł

36
Kombajn Class Jaguar 960 - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kombajn Class Jaguar 960
Siku
Dostępny19 szt.

W tym sezonie na pola wyjeżdża nowa maszyna – sieczkarka polowa marki Claas. Imponujący wygląd i możliwości pojazdu oraz najwyższy poziom wykonania modelu sprawiają, że jest to obowiązkowy element każdej kolekcji modeli Siku Farmer lub Siku Super. Model w skali 1:50. Model, może się różnić kolorem od prezentowanego. Wymiary opakowania: 11.5 x 25.5 x 10.6 cm

84,99 zł
76,49 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 8,50 zł

Wróć do góry