hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2017.08.02

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w środę 2 sierpnia 2017 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Księga cmentarna (Neil Gaiman), na drugim Stanley Kubrick. Kolekcja, 7 DVD (Stanley Kubrick ). Kolejny produkt to Camino Portugalskie Centralne. Poradnik pielgrzyma (Jolanta Grabowska-Markowska) oraz Ana Lucía. Cambia la Vida (Agnieszka Wiśniewska).
1
Księga cmentarna - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Księga cmentarna
Dostępny3324 szt.

Kiedy małemu dziecku udaje się uciec przed mordercą zamierzającym zabić całą rodzinę, kto mógłby przypuszczać, że schronienia udzieli mu miejscowy cmentarz? Wychowany przez zamieszkujące go duchy, zjawy i widma, Nik musi uczyć się życia od umarłych. Ale wciąż grozi mu niebezpieczeństwo. Morderca nie ustaje w wysiłkach, żeby dokończyć swoje zadanie...

32,00 zł
23,36 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 8,64 zł

2
Stanley Kubrick. Kolekcja, 7 DVD - Filmy
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Stanley Kubrick. Kolekcja, 7 DVD
Stanley Kubrick , 2016
Dostępny101 szt.

Prestiżowa kolekcja wyjątkowych arcydzieł filmowych jednego z największych reżyserów w historii kina – Stanleya Kubricka. W zestawie znajduje się 7 filmów: • „Mechaniczna pomarańcza”, • „Lśnienie”, • „Bary Lyndon”, • „Full Metal Jacket”, • „2001: Odyseja kosmiczna”, • „Lolita”, • „Oczy szeroko zamknięte”. Ekskluzywne wydanie digipack.

80,90 zł
74,43 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 6,47 zł

3
Camino Portugalskie Centralne. Poradnik pielgrzyma - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Camino Portugalskie Centralne. Poradnik pielgrzyma
Dostępny5 szt.

Poradnik prowadzi nas drogą Camino Portugalskiego Centralnego z Porto do Santiago de Compostela. Jest to 11 etapów drogi – około 240 km Camino Portugalskiego Centralnego w wersji optymalnej dla dwutygodniowego urlopu. Nie jest to typowy przewodnik. Autorka dzieli się tym wszystkim, co udało jej się przeżyć i zrozumieć podczas wielokrotnych pielgrzymek tą drogą. Santiago de Compostela, gdzie mieści się grób głównego patrona Hiszpanii, jest jednym z trzech najbardziej zakorzenionych w historii chrześcijaństwa miejsc pielgrzymkowych na świecie obok Jerozolimy i Rzymu. Drogi do Santiago de Compostela prowadzą z różnych krajów europejskiego kontynentu, przede wszystkim z Francji, Hiszpanii i Portugalii. Już od średniowiecza pielgrzymi zdążali na spotkanie ze św. Jakubem – pierwszym apostołem, który poniósł śmierć męczeńską w imię Chrystusa. Ruch pielgrzymkowy ożywia się z roku na rok, a motywy pielgrzymowania są bardzo różne: religijne, duchowe, turystyczne, kulturowe, często towarzyskie. Poradnik jest zaproszeniem do wspólnego wędrowania. A zatem… w drogę!

23,50 zł
17,63 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 5,87 zł

4
Ana Lucía. Cambia la Vida - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ana Lucía. Cambia la Vida
Dostępny72 szt.

Napisana na poziomie A1-A2 Część ta jest wprowadzeniem do serii książek do nauki hiszpańskiego. Pozwala poznać tytułową bohaterkę oraz jest wprowadzeniem do kolejnych części serii. Każdy z nas uczy lub uczył się języka obcego - „Ana Lucía" została stworzona, aby móc poznać prawdziwy, mówiony język w sytuacjach życia codziennego. Książka pozwoli nam poznać różne dialekty, slang i mowę potoczną.

31,50 zł
22,37 zł

Rabat 29,0%
oszczędzasz 9,13 zł

5
George Soros Spekulant i miliarder Droga do fortuny - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
George Soros Spekulant i miliarder Droga do fortuny
Dostępny6 szt.

AUDIOBOOK JEST NAGRANIEM AUTORSKIM W 1969 roku George Soros zainwestował 250 tys. dolarów w stworzony przez siebie fundusz hedgingowy zlokalizowany na holenderskich Antylach. Dziś jego prywatna fortuna jest warta 100 tys. razy więcej, czyli 25 miliardów. Zobacz, jakie decyzje inwestycyjne podejmował, zarządzając pieniędzmi bogatych Europejczyków i Saudyjczyków. George Soros, nazywany w latach 90-tych najbardziej wpływowym człowiekiem między Renem a Uralem, posiada obecnie 7 razy większy majątek od Donalda Trumpa i znajduje się wśród 30 najbogatszych ludzi naszego globu wg magazynu Forbes. Zobacz, jak zbudował swoje imperium, zaczynając życie w Londynie jako 17-letni imigrant, pracujący w zawodzie kelnera, malarza domów, ratownika na basenie, nocnego portiera i sprzedawcy damskich torebek.

22,00 zł
17,60 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 4,40 zł

6
Diagnoza gotowości szkolnej. Karty pracy. Klasa 1. Edukacja wczesnoszkolna - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Diagnoza gotowości szkolnej. Karty pracy. Klasa 1. Edukacja wczesnoszk...
Dostępny204 szt.

Publikacja zawiera kolorowe karty pracy pomocne podczas przeprowadzenia diagnozy szkolnej na początku klasy 1. Dzięki niej nauczyciel będzie miał możliwość zapoznania się z poziomem umiejętności dzieci, które rozpoczynają naukę w szkole. Punktem wyjścia jest podstawa programowa wychowania przedszkolnego. Karty pracy zawierają zestawy ćwiczeń nawiązujących do najważniejszych obszarów rozwoju dziecka: poznawczego (przygotowanie do pisania, czytania i liczenia) i społecznego. Na końcu kart znajdują się arkusze do wpisania wyników diagnozy ucznia zarówno związanych z wykonaniem zadań w kartach pracy, jak i z przebiegiem obserwacji dokonanych przez nauczyciela zgodnie z wytycznymi.

24,55 zł
21,36 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 3,19 zł

7
Wysoki zamek. Audiobook - Audiobooki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wysoki zamek. Audiobook
Stanisław Lem, StoryBox
Dostępny7 szt.

„Wysoki zamek” to jeden z najciekawszych portretów świata dzieciństwa, jaki pojawił się w literaturze polskiej lat powojennych. Pełna błyskotliwego humoru autoanaliza, w której pisarz przygląda się swym początkom, aby odkryć najważniejsze pierwiastki twórczej natury: skłonność do marzeń, oryginalną wyobraźnię i nieposkromioną dociekliwość. Udaje się także Lemowi opisać przedwojenny Lwów – jego wielonarodową i wielokulturową społeczność, charakterystyczne miejsca i postacie, zapamiętane najważniejsze wydarzenia.

29,90 zł
23,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,98 zł

8
Parkingi. Ty też możesz zostać rentierem. Audiobook - Audiobooki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Parkingi. Ty też możesz zostać rentierem. Audiobook
Łukasz Tomys, StoryBox
Dostępny4 szt.

Blisko 7% najbogatszych ludzi na świecie dorobiło się inwestując bezpośrednio w nieruchomości, a pośrednio robią to także takie firmy jak McDonald's i Lidl. Bycie rentierem to nie luksus, to konieczność dla każdej myślącej perspektywicznie osoby, która nie zamierza czekać w wielomiesięcznej kolejce do lekarza i korzystać z publicznej służby zdrowia, o ile jeszcze będzie taka istnieć za 30 lat. Dowiedz się, jak nie posiadając oszczędności można zarabiać na wynajmowaniu nieruchomości i uzyskać wolność finansową przed emeryturą. Jak można się oddłużyć dzięki inflacji? Co wybrałby "bogaty ojciec": miejsca parkingowe czy kawalerki? Z tego praktycznego poradnika dowiesz się także: dlaczego warto samodzielnie inwestować w nieruchomości zamiast powierzać środki "ekspertom" i instytucjom finansowym? W jakich lokalizacjach warto inwestować, aby nie stracić kapitału? Dlaczego miejsca postojowe mają wyższą rentowność niż mieszkania? Czy można sfinansować ich zakup kredytem hipotecznym? Im szybciej zaczniesz, tym większy kapitał zdołasz zgromadzić. Odważ się na pierwszy krok w stronę wolności finansowej.

22,00 zł
17,60 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 4,40 zł

9
Bugs Team 1. Książka ucznia - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bugs Team 1. Książka ucznia
Dostępny414 szt.

Bugs Team to nowa seria podręczników dla uczniów klas 0–3, przygotowana zgodnie z wymogami nowej podstawy programowej. Zawiera wszystko to, za co uwielbiany był kurs Bugs World . Są tutaj znani bohaterowie, najlepsze historyjki oraz ukochane piosenki, dodatkowo przygotowane w specjalnej formie guided singing umożliwiającej śpiewanie z przewodnikiem.Seria Bugs Team kładzie szczególny nacisk na naukę angielskich słów i zwrotów, które wprowadzane są w przyjemny sposób i umożliwiają konstruowanie krótkich, samodzielnych wypowiedzi, a zabawne łamańce językowe pozwalają ćwiczyć prawidłową wymowę. Bugs Team umożliwia również rozwijanie umiejętności językowych poprzez słuchanie zabawnych historyjek, które można odgrywać w klasie, oraz umiejętności pozajęzykowych: kojarzenie, porównywanie, klasyfikowanie, zdobywanie wiedzy o świecie i kulturze, a także naukę postaw prospołecznych, bezpiecznych zachowań i pracy zespołowej wyszczególnionych w wymaganiach nowej podstawy.

35,50 zł
30,89 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 4,61 zł

10
Decibel 1. Podręcznik + CD - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Decibel 1. Podręcznik + CD
Dostępny10 szt.

„Decibel” to atrakcyjny i dynamiczny kurs języka francuskiego dla uczniów szkoły podstawowej, rozpoczynających naukę języka francuskiego, nastawiony na praktyczne opanowanie umiejętności rozumienia i mówienia. - Różnorodne sytuacje komunikacyjne - Interdyscyplinarna tematyka - Strategie skutecznego uczenia się - Gry i zabawy utrwalające umiejętności językowe - Dwa zadania praktyczne i dwa projekty końcowe w każdym rozdziale - Weryfikacja sprawności mówienia po każdym rozdziale - Systematyczna weryfikacja poziomu opanowania czterech sprawności językowych - Płyta CD z piosenkami i ćwiczeniami na rozumienie ze słuchu

39,90 zł
37,51 zł

Rabat 6,0%
oszczędzasz 2,39 zł

11
Cichym ścigałam go lotem. Audiobook - Audiobooki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cichym ścigałam go lotem. Audiobook
Joe Alex, StoryBox
Dostępny4 szt.

Pewnej niedzielnej nocy w willi na przedmieściach Londynu zostaje znalezione ciało Sir Gordona Bedforda, wybitnego ekonomisty i entomologa – naukowca specjalizującego się w badaniu owadów. Zmarły, uchodzący w oczach opinii publicznej za wzór uczciwości, zostawił list samobójczy, w którym przyznał się do popełnienia oszustw finansowych. Wszystko wskazywałoby na samobójstwo, gdyby przy denacie nie znaleziono drugiego listu pożegnalnego podającego odmienne przyczyny jego kroku. Chłodne i skrupulatne śledztwo, postacie wyraziste i pełne namiętności oraz czarny humor i narcystyczna postać pisarza-detektywa składają się na kolejną wybitną powieść detektywistyczną autorstwa Macieja Słomczyńskiego.

25,00 zł
20,00 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,00 zł

12
Jak uwolnić się od stresu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jak uwolnić się od stresu
Dostępny429 szt.

Jest to kompletny coaching umożliwiający naukę życia w spokojniejszy sposób, przygotowany przez „Psychologies Magazine”, pismo wyspecjalizowane w szeroko pojętej tematyce rozwoju osobistego. Zamieszczone porady, ćwiczenia i studia przypadków pozwolą Ci osiągnąć cele, które stopniowo, krok po kroku, staną się podstawą lepszego zarządzania poziomem stresu. Dzięki nim nauczysz się: • odróżniać dobry stres od złego, • ustalać priorytety zadaniowe i robić sobie chwile przerwy, • opanowywać przytłaczające emocje własne i cudze, • wyciągnąć korzyści z krytyki i przyswoić sztukę bycia lepiej rozumianym. Ten podręcznik będzie Twoim towarzyszem w odzyskiwaniu spokoju z każdym upływającym dniem.

26,30 zł
23,14 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,16 zł

13
Widziadła Gra wywiadów Walka mocarstw - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Widziadła Gra wywiadów Walka mocarstw
Dostępny33 szt.

W książce tej czytelnik odnajdzie opowieści o minionych dniach: o walce wywiadów, grze szpiegów radzieckich i rosyjskich, potykających się m.in. z agentami służb III Rzeszy, Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii. Jest to próba rekonstrukcji operacji szpiegowskich, począwszy od rewolucji październikowej, poprzez II wojnę światową, zimną wojnę, rozpad Związku Radzieckiego, aż do współczesnej nam mrocznej Rosji Putina. To opowieść o walce mocarstw, wyścigu zbrojeń, marzeniach o ?cudownej broni?, o rozszczepieniu atomu i kosmicznych lotach. A także o okrutnej walce wewnątrz Rosji, o likwidacji wrogów, o porwaniach i tworzeniu coraz wymyślniejszych trucizn. O szpiegach prawdziwych oraz tych, z których szpiegów uczyniono ? po to by ich zniszczyć, po to, by snuć dalej mroczną i bajkową opowieść o czających się wszędzie zewnętrznych wrogach. Autor starał się spojrzeć na historię gry wywiadów świeżym okiem, pod innym niż zwykle kątem i powiązać to, co dostrzegł, z procesami politycznymi. Dlatego też niniejsza książka, to raczej próba uchwycenia i odmalowania wzajemnych odbić agentów, ich widmowych działań, niemożliwych do rozwikłania wersji wydarzeń. To opowieść o paranoicznych wizjach, wielopiętrowych intrygach, o wzajemnej dezinformacji i królestwie obłędu, z którego nie ma już powrotu. ?Czasem zdaje się, iż szpiedzy całego świata występują w jednej, niekończącej się nigdy telenoweli, występują w niej już tak długo, że prawdziwy świat zmieszał im się z planem reality show. (?) W pojedynku, w którym każdy usiłuje pokonać odbicie przeciwnika, nie ma zwycięzców. W lustrzanym świecie wszystko jest na opak: klęska agenta zmienia się w chwalebne zwycięstwo ? byle zdołał zarazić oponenta obłędem, byle zmusić go do poszukiwania zdrady we własnych murach. (?) Prawdziwa historia wywiadu nie zostanie nigdy napisana. Nie dlatego nawet, iż kreślą ją głównie emerytowani szpiedzy, malujący apologię swej mało zaszczytnej profesji. Nie dlatego, że wielu tajemnic ciągle nie ujawniono. Prawdziwej historii napisać się nie da, bo jej nie ma ? wewnątrz jest tylko owa lustrzana pustka. Z drugiej jednak strony, nie sposób zaprzeczyć, iż szpiegostwo odegrało istotną rolę w historii, szczególnie w czasach zimnej wojny. Rola owa była jednak zgoła inna niż ją sobie wyobrażamy?. Władimir Abarinow

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

14
Inwestowanie w nieruchomości Poradnik w 100% praktyczny - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Inwestowanie w nieruchomości Poradnik w 100% praktyczny
Dostępny5 szt.

AUDIOBOOK JEST NAGRANIEM AUTORSKIM Posłuchaj z ust praktyka, jak wygląda zarabianie na wynajmie mieszkań. Z tego audiobooka dowiesz się między innymi : ?Jak kupić mieszkanie po okazyjnej cenie, gdzie szukać ofert tanich mieszkań??Jakimi argumentami posługiwać się w negocjacjach i w jakiej kolejności? ?Ile się zarabia na wynajmie, jaką stopę zwrotu z inwestycji można uzyskać kupując za gotówkę i na kredyt? ?W jaki sposób zwiększyć swoją zdolność kredytową i ile trzeba mieć pieniędzy aby zacząć inwestować? ?Jakie są mocne i słabe strony mieszkań w kamienicach i w wielkiej płycie? ?Czy umowa najmu okazjonalnego sprawdza się w praktyce? ?W jakich miastach warto kupować mieszkania pod wynajem? ?Czy warto inwestować w nieruchomości w kraju, który będzie się wyludniał? Będą też bardziej konkretne tematy: ?Czy w wynajmowanym mieszkaniu lepiej zainstalować wannę czy kabinę prysznicową? ?Czym jest list mazalny i jak go uzyskać? ?Na jakie kwestie techniczne zwrócić uwagę kupując mieszkanie w kamienicy?

22,00 zł
17,60 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 4,40 zł

15
Amis et compagnie 1. Podręcznik + CD - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Amis et compagnie 1. Podręcznik + CD
Dostępny33 szt.

Kurs języka francuskiego przeznaczony dla uczniów szkoły podstawowej. • Nacisk na ćwiczenie mówienia i pisania. • Ćwiczenia przygotowujące do egzaminu DELF. • Na końcu podręcznika strony z przydatnymi zwrotami, wymową oraz zagadnieniami gramatycznymi. • Dodatkowe ćwiczenia dostępne on-line. Do podręcznika dołączono płytę CD audio.

39,90 zł
35,91 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,99 zł

16
Jesteś tylko diabłem. Audiobook - Audiobooki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jesteś tylko diabłem. Audiobook
Joe Alex, StoryBox
Dostępny5 szt.

Młoda kobieta, Patrycja Lynch z rodu Ecclestone, popełniła samobójstwo... Tylko takie wyjaśnienie nasunęło się policji, ze względu na okoliczności, w których znaleziono zmarłą. Jednak jej bliscy, znany prawnik Gilburne i młody architekt Kempt podejrzewają, że została zamordowana. Proszą Joe Alexa o pomoc w rozwikłaniu zagadki jej śmierci. Alex przyjeżdża do Norford, gdzie zapoznaje się z diabelską legendą dotyczącą dziedziców Norford Manor. Śmierć Patrycji stała się bowiem dopełnieniem klątwy, rzuconej na ród Ecclestonów kilkaset lat wcześniej... Joe musi działać szybko. Mieszkańcy Norford Manor przeczuwają kolejne niebezpieczeństwo. Czy istnieje zbrodnia absolutna? Tylko taka zbrodnia, której okoliczności eliminują wszystkich możliwych zabójców, musi wyeliminować wraz z nimi i mordercę (...) taką zbrodnię mógłby popełnić tylko sam Diabeł.

25,00 zł
20,00 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,00 zł

17
Wiara i teologia - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wiara i teologia
NiedostępnyBrak

Jacek Salij OP udowadnia, że szukanie Boga jest powołaniem chrześcijanina. A jeśli Go szukamy, to powinniśmy rozumieć, czym jest wiara i jak, próbując się tego dowiedzieć, zabezpieczyć się przed podejmowaniem błędnych tropów. Ojciec Jacek dzięki niezliczonym tekstom z dziedziny duchowości i teologii – przez wiele lat prowadził w miesięczniku „W drodze” popularną rubrykę „Szukającym drogi”, która zaowocowała kilkoma wydaniami książkowymi – zyskał opinię dominikanina, któremu można zadać każde, nawet najtrudniejsze pytanie. W zbiorze Wiara i teologia Autor mierzy się z zasadniczymi kwestiami. Dowiemy się, czy możliwa jest teologia poza Kościołem, czym jest światło wiary, jak również dlaczego Pan Jezus tak wiele się modlił.

29,90 zł
26,91 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,99 zł

18
Peter Lynch legendarny inwestor 1800% w 13 lat. Ucz się od najlepszych - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Peter Lynch legendarny inwestor 1800% w 13 lat. Ucz się od najlepszych
Dostępny6 szt.

AUDIOBOOK JEST NAGRANIEM AUTORSKIM W latach 1977-1990 Peter Lynch pomnażał środki w oszałamiającym tempie 29% rocznie i była to najlepsza passa dla jakiegokolwiek zarządzającego funduszem inwestycyjnym w historii. Chętnie inwestował w firmy przemysłowe, których na polskiej giełdzie nie brakuje. Ten audiobook powie Ci, czego możemy się nauczyć od tego inwestora i jak zastosować jego rady na warszawskiej giełdzie lub inwestując za granicą.

22,00 zł
17,60 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 4,40 zł

19
Inwestowanie na giełdzie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Inwestowanie na giełdzie
Dostępny4 szt.

AUDIOBOOK JEST NAGRANIEM AUTORSKIM Czy lepiej inwestować w akcje, czy w nieruchomości i ile można na nich zarobić? W jaki sposób inflacja może pozbawić wartości Twoje oszczędności zgromadzone na lokacie? Dlaczego akcje warto kupować podczas kryzysu i sprzedawać, gdy bezrobocie jest niskie, a nastroje dobre? Czy Warren Buffett kupowałby akcje PZU i dlaczego The Coca-Cola Company to tzw. ?spółka twierdza?? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziesz w tym nagraniu. Po wysłuchaniu tego szkolenia będziesz już dokładnie wiedział, czym są Wibor, stopy procentowe, cykl koniunkturalny oraz jaki mają wpływ na zachowanie rynku akcji i ceny nieruchomości. Wszystkie pojęcia ekonomiczne zostały wytłumaczone w niezwykle przystępny sposób i poprzez praktyczne przykłady, które znamy z życia.

22,00 zł
17,60 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 4,40 zł

20
Sing & Play Every Day + CD - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sing & Play Every Day + CD
Dostępny3 szt.

Publikacja Sing & Play Every Day składa się z książki i płyty CD zawierającej 20 piosenek w języku angielskim przeznaczonych dla dzieci w wieku przedszkolnym.Treści zawarte w piosenkach poruszają tematy bliskie dzieciom takie, jak:• rodzina• zabawki,• części ciała• zjawiska związane z porami roku.Dzięki tak dobranej tematyce przedszkolaki w przystępny sposób poznają język obcy oraz uczą się słów i całych wyrażeń angielskich, będących odpowiednikami słownictwa języka ojczystego małego dziecka.W książce, obok zapisów nutowych i tekstów piosenek, znajdują się propozycje zabaw wspomagających naukę języka angielskiego. Zabawy oparte na piosenkach pozwalają wykorzystać dany utwór na kilka sposobów; niektóre z zabaw nawiązują tematycznie do piosenek, ale nie wymuszają korzystania z nich.Publikacja może być z powodzeniem wykorzystywana zarówno w młodszych, jak i w starszych grupach przedszkolnych. Część piosenek opiera się na prostych tekstach, których opanowanie jest łatwe, nawet dla dzieci rozpoczynających dopiero przygodę z językiem angielskim. Pozostałe piosenki są bardziej rozbudowane i stanowią atrakcyjną pomoc w doskonaleniu umiejętności językowych starszych przedszkolaków.

30,00 zł
21,90 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 8,10 zł

21
Team Up Plus 4. Materiały ćwiczeniowe + online - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Team Up Plus 4. Materiały ćwiczeniowe + online
NiedostępnyBrak

Team Up Plus to najnowsze wydanie podręcznika Team Up do nauki języka angielskiego dla klas IV-VIII szkoły podstawowej, zgodne z wymogami ustawy Prawo oświatowe i zapewniające pełne wsparcie w przygotowaniach do egzaminu po VIII klasie. W nowym wydaniu zostały zachowane sprawdzone rozwiązania ułatwiające pracę w licznej klasie. Kurs oferuje bogaty zestaw materiałów wspierających nauczyciela w pracy z uczniami ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Materiał został zmodyfikowany tak, aby ułatwić pracę z podręcznikiem, w którym uczeń nie może pisać i efektywnie wykorzystać czas na lekcji. W nowych materiałach ćwiczeniowych z kodem dostępu do Online Practice uczeń znajdzie również więcej ćwiczeń do pracy w domu.

11,80 zł
10,62 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 1,18 zł

22
Team Up 3. Podręcznik + CD - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Team Up 3. Podręcznik + CD
NiedostępnyBrak

Team Up to przejrzysty, rzetelny i nowoczesny kurs, który spełnia wszelkie wymagania stawiane przez nauczycieli klas IV-VI: • ułatwia pracę w dużej klasie o zróżnicowanym poziomie zdolności i umiejętności językowych uczniów. • efektywnie przygotowuje do sprawdzianu szóstoklasisty, a przygotowanie obejmuje stopniowe zapoznawanie się uczniów z typami zadań oraz umiejętnościami potrzebnymi na sprawdzianie. • jest ciekawy i motywuje uczniów do nauki, a także uczy pracy zespołowej i funkcjonowania w grupie. Team Up wspiera pracę w licznej klasie, pełnej uczniów na zróżnicowanym poziomie znajomości języka. Przejrzysty układ, konkretne wskazówki i dobrze oznaczone powiązania między elementami w różnych komponentów zapewniają sprawną pracę w klasie i w domu. Zawiera pełne, systematyczne i bezstresowe przygotowanie do sprawdzianu szóstoklasisty, które rozpoczyna się już w IV klasie. Uczniowie od początku zapoznają się z typami zadań, jakie znajdą się na sprawdzianie, obecnymi zarówno w podręczniku z repetytorium, jak i w pozostałych komponentach kursu, wyraźnie oznaczonych fioletową literą S.

36,80 zł
33,12 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,68 zł

23
Steps Forward 3 Podręcznik z repetytorium - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Steps Forward 3 Podręcznik z repetytorium
NiedostępnyBrak

Nowoczesny kurs dla klas 4-6 szkoły podstawowej, napisany zgodnie z wytycznymi najnowszej podstawy programowej i przygotowujący do sprawdzianu szóstoklasisty. Zadania sprawdzianowe zintegrowane z podręcznikiem stopniowo przygotowują do pierwszego ważnego egzaminu Przejście od zadań łatwiejszych do trudniejszych Im bliżej sprawdzianu, tym więcej zadań w typie egzaminacyjnym Nauka do sprawdzianu powiązana z materiałem słownikowym i gramatycznym w rozdziale Unikalny, nowy materiał w lekcjach Learning Steps rozwija samodzielność uczniów w nauce Odpowiednio dobrane ćwiczenia przygotowujące do zadań sprawdzianowych Rozwój umiejętności potrzebnych w dalszej nauce języka angielskiego Usamodzielnianie uczniów w rozwiązywaniu różnych typów zadań Nowy, przejrzysty projekt graficzny sprawi, że praca na lekcji będzie jeszcze bardziej efektywna Krótsze polecenia, mniej tekstu na stronie Przyjazny w użyciu materiał ikonograficzny Odpowiednie proporcje między materiałem graficznym a tekstowym

36,80 zł
33,12 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,68 zł

24
New English Plus 4. Materiały ćwiczeniowe. Wersja podstawowa - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
New English Plus 4. Materiały ćwiczeniowe. Wersja podstawowa
NiedostępnyBrak

Nowe rozwiązania do nauki języka angielskiego na każdą sytuację w klasie! Idealny podręcznik do zrealizowania w każdej klasie w jeden rok szkolny. Wielowymiarowe przygotowanie uczniów do egzaminu. Pełne wsparcie w realizacji indywidualnych potrzeb uczniów. Dostosowanie nauczanych treści do potrzeb konkretnej klasy dzięki mnogości opcjonalnych rozwiązań oraz elastycznemu rozkładowi materiału. Ćwiczenia o różnych poziomach trudności. Przejrzysty układ: 1 strona = 1 lekcja. Tylko skuteczne metody pracy sprawdzone przez tysiące nauczycieli j. angielskiego w gimnazjum. Wielowymiarowe przygotowanie uczniów do egzaminu Gruntowne utrwalenie struktur gramatycznych. Nacisk na rozwój umiejętności niezbędnych do skutecznej komunikacji. Słowniczek i lista przydatnych zwrotów w każdym rozdziale. Pełne wsparcie w realizacji indywidualnych potrzeb uczniów. Zadania dla uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Ćwiczenia na różnych poziomach trudności w zeszycie ćwiczeń oraz dodatkowe lekcje i zadania Finished dla uczniów pracujących szybciej. Rozbudowana metoda diagnozowania i sprawdzania postępów uczniów po każdym rozdziale.

11,80 zł
10,62 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 1,18 zł

25
Gold Sparks. Klasa 1. Zeszyt ćwiczeń - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gold Sparks. Klasa 1. Zeszyt ćwiczeń
NiedostępnyBrak

Gold Sparks to nowa, specjalna edycja cenionego przez nauczycieli i uwielbianego przez uczniów trzyczęściowego kursu języka angielskiego dla klas I-III szkoły podstawowej. Niniejsze wydanie jest w pełni zgodne z wymogami obowiązującego prawa oświatowego. Sprawdzone rozwiązania: • Więcej powtórek i ćwiczeń utrwalających • Dodatkowe zadania o różnym stopniu trudności • Więcej okazji do mówienia • Bogata kolekcja materiałów Best of Sparks Przyjazne i bezpieczne środowisko dla ucznia: • Melodyjne piosenki • Wciągające historyjki z Zabadellą i innymi lubianymi bohaterami • Połączenie świata fantazji i świata bliskiego dziecku Pełna realizacja nowej podstawy programowej: • Materiał odpowiedni dla 7-latków w pierwszej klasie • Doskonalenie umiejętności czytania i pisania • Tematyka zgodna z wytycznymi MEN

25,00 zł
22,50 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,50 zł

26
Galeria możliwości. Zajęcia komputerowe. Klasa 2, CD - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Galeria możliwości. Zajęcia komputerowe. Klasa 2, CD
NiedostępnyBrak

CD-ROM do klasy 2 jest ściśle związany z tematyką podręcznika do zajęć komputerowych. Dodatkowy materiał podzielono na dwa zestawy. W zestawie zatytułowanym „Szkoła” przygotowano ćwiczenia, dzięki którym uczniowie doskonalą umiejętność posługiwania się narzędziami poznanymi podczas lekcji. W zestawie „Zabawa i edukacja” dzieci znajdą gry edukacyjne. Można je wykorzystać jako materiał powtórzeniowy lub zadania dodatkowe dla uczniów pracujących szybciej, którzy wykonali już zadania obowiązkowe.

6,20 zł
5,39 zł

Rabat 13,1%
oszczędzasz 0,81 zł

27
Piórnik młodzieżowy, różne wzory - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórnik młodzieżowy, różne wzory
Jawi, 1
NiedostępnyBrak

Piórnik wykonany z wysokiej jakości, wytrzymałego materiału Oxford. Pomieści wszystkie podstawowe przybory szkolne. Dodatkowo do piórnika dołączona jest zawieszka w kształcie serca oraz karabińczyk. Wymiary: 23.5 x 11.0 x 1.0 cm. Towar wysyłany losowo.

15,00 zł
28
Piórnik młodzieżowy Emilia - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórnik młodzieżowy Emilia
Jawi
NiedostępnyBrak

Piórnik wykonany z wysokiej jakości, wytrzymałego materiału Oxford. Pomieści wszystkie podstawowe przybory szkolne. Dodatkowo do piórnika dołączona jest zawieszka w kształcie serca oraz karabińczyk. Wymiary: 23,5 x 11 x 1 cm

17,10 zł
29
Piórnik młodzieżowy Gabrysia - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórnik młodzieżowy Gabrysia
Jawi
NiedostępnyBrak

Piórnik wykonany z wysokiej jakości, wytrzymałego materiału Oxford. Pomieści wszystkie podstawowe przybory szkolne. Dodatkowo do piórnika dołączona jest zawieszka w kształcie korony oraz karabińczyk. Wymiary: 23,5 x 11 x 1cm

17,10 zł
30
Piórnik młodzieżowy Hania - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórnik młodzieżowy Hania
Jawi
NiedostępnyBrak

Piórnik wykonany z wysokiej jakości, wytrzymałego materiału Oxford. Pomieści wszystkie podstawowe przybory szkolne. Dodatkowo do piórnika dołączona jest zawieszka w kształcie serca oraz karabińczyk. Wymiary: 23,5 x 11 x 1 cm

17,10 zł
31
Piórnik młodzieżowy Klaudia - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórnik młodzieżowy Klaudia
Jawi
NiedostępnyBrak

Piórnik wykonany z wysokiej jakości, wytrzymałego materiału Oxford. Pomieści wszystkie podstawowe przybory szkolne. Dodatkowo do piórnika dołączona jest zawieszka w kształcie korony oraz karabińczyk. Wymiary: 23,5 x 11 x 1cm

17,10 zł
32
Piórnik młodzieżowy Magda - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórnik młodzieżowy Magda
Jawi
NiedostępnyBrak

Piórnik wykonany z wysokiej jakości, wytrzymałego materiału Oxford. Pomieści wszystkie podstawowe przybory szkolne. Dodatkowo do piórnika dołączona jest zawieszka w kształcie korony oraz karabińczyk. Wymiary: 23,5 x 11 x 1 cm

17,10 zł
33
Piórnik młodzieżowy Marysia - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórnik młodzieżowy Marysia
Jawi
NiedostępnyBrak

Piórnik wykonany z wysokiej jakości, wytrzymałego materiału Oxford. Pomieści wszystkie podstawowe przybory szkolne. Dodatkowo do piórnika dołączona jest zawieszka w kształcie serca oraz karabińczyk. Wymiary: 23,5 x 11 x 1 cm

17,10 zł
34
Piórnik młodzieżowy Patrycja - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórnik młodzieżowy Patrycja
Jawi
NiedostępnyBrak

Piórnik wykonany z wysokiej jakości, wytrzymałego materiału Oxford. Pomieści wszystkie podstawowe przybory szkolne. Dodatkowo do piórnika dołączona jest zawieszka w kształcie korony oraz karabińczyk. Wymiary: 23,5 x 11 x 1 cm

17,10 zł
35
Piórnik młodzieżowy Kacper - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórnik młodzieżowy Kacper
Jawi
NiedostępnyBrak

Piórnik wykonany z wysokiej jakości, wytrzymałego materiału Oxford. Pomieści wszystkie podstawowe przybory szkolne. Dodatkowo do piórnika dołączona jest zawieszka oraz karabińczyk. Wymiary: 23,5 x 11 x 1cm

17,10 zł
36
Piórnik młodzieżowy Michał - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórnik młodzieżowy Michał
Jawi
NiedostępnyBrak

Piórnik wykonany z wysokiej jakości, wytrzymałego materiału Oxford. Pomieści wszystkie podstawowe przybory szkolne. Dodatkowo do piórnika dołączona jest zawieszka w kształcie "nieśmiertelnika" oraz karabińczyk. Wymiary: 23,5 x 11 x 1cm

17,10 zł
37
Piórnik młodzieżowy Szymon - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórnik młodzieżowy Szymon
Jawi
NiedostępnyBrak

Piórnik wykonany z wysokiej jakości, wytrzymałego materiału Oxford. Pomieści wszystkie podstawowe przybory szkolne. Dodatkowo do piórnika dołączona jest zawieszka oraz karabińczyk. Wymiary: 23,5 x 11 x 1 cm

17,10 zł
38
Piórnik młodzieżowy Wojtek - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórnik młodzieżowy Wojtek
Jawi
NiedostępnyBrak

Piórnik wykonany z wysokiej jakości, wytrzymałego materiału Oxford. Pomieści wszystkie podstawowe przybory szkolne. Dodatkowo do piórnika dołączona jest zawieszka w kształcie „nieśmiertelnika” oraz karabińczyk. Wymiary: 23,5 x 11 x 1 cm

17,10 zł
39
Szybcy i wściekli 8, Blu-ray - Filmy
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szybcy i wściekli 8, Blu-ray
Felix Gary Gray, 2017
NiedostępnyBrak

Szybcy i wściekli nie mają dość niezwykłych pościgów, adrenaliny i fenomenalnych zwrotów akcji. Wydaje się również, że nie wszystkie porachunki zostały wyrównane. Po gigantycznym sukcesie siódmej części twórcy serii zdecydowali, że znów spotkamy się z naszymi ulubieńcami – rodziną Toretto i jej antagonistami. Siódma część od początku planowana była jako początek nowej trylogii. Rzecz dziać się będzie w Nowym Jorku. W obsadzie, oprócz „starej gwardii”, zobaczymy ponownie Kurta Russella. Vin Diesel: „Zrobimy najlepszy film, jaki możecie sobie w ogóle wyobrazić”.

39,99 zł
37,99 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,00 zł

40
100 taktycznych zasad sprzedaży - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
100 taktycznych zasad sprzedaży
NiedostępnyBrak

Tobie też mówiono, że masz pracować, uczyć się, pracować na etacie, płacić podatki, a na starość kiedy przejdziesz na emeryturę, zacząć żyć? Przez 24 lata właśnie tak żyłem, ale w 2010 nastąpił przełom, a ja rozpocząłem wędrówkę do sukcesu, ucząc się sprzedaży. Poznaj drogę, jaką przebył chłopak z maleńkich Pisarzowic, aby stać się właścicielem kilku biznesów, skutecznym przedsiębiorcą, trenerem i mówcą, ale przede wszystkim szczęśliwym człowiekiem. 100 taktycznych zasad sprzedaży do wdrożenia od zaraz. Mocna, nieprzegadana, zaskakująca wiedza w pigułce. Nie tylko dla osób, które chcą ćwiczyć swoje umiejętności sprzedaży i z sukcesem domykać procesy sprzedażowe, ale dla każdego kto chce w życiu dojść dalej i osiągnąć więcej niż przeciętny zjadacz chleba. Dlaczego powinieneś przeczytać tę książkę? To zbiór 10-letnich doświadczeń w biznesie i sprzedaży, wniosków z ponad 30 000 rozmów przeprowadzonych z klientami, poniesionych porażek, osiągniętych sukcesów oraz wiedza zdobyta z setek książek, audiobooków, szkoleń, konferencji i seminariów podana w skondensowanej formie. Zastosowanie opisanych zasad i wskazówek zapewnia sukces w sprzedaży i w biznesie. Karol Froń zamknął kilka tysięcy sprzedaży oraz zbudował kilkadziesiąt zespołów handlowych i menedżerskich. Wydobywa z ludzi ich potencjał za pomocą autorskich, sprawdzonych metod opartych na doświadczeniu, intuicji, empatii i głębokim słuchaniu. Od dekady związany z branżami contact center i rozwojem osobistym.

49,00 zł
43,61 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 5,39 zł

41
Owen Yeates Tom 3 Flashback - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Owen Yeates Tom 3 Flashback
NiedostępnyBrak

Standardowy detektyw jest samotny, zgorzkniały, cyniczny i bezprzykładnie sprawiedliwy. Owen Yeates ma poza tym doświadczenie komandosa, wypasionego bastaada i ogromnego Elephanta. I wcale nie jest samotny ani zgorzkniały. Ma żonę i potomka i dlatego wycofał się na zasłużoną i niezmiernie nudną emeryturę. Może dlatego chętnie udaje, że został zmuszony przez cesarza kryminalnego podziemia do rozwikłania nie dającej się rozwikłać zagadki. Zdaje sobie sprawę, że każde rozwiązanie uderza przede wszystkim w niego, świadka i moderatora wydarzeń, ale wrodzona nieposkromiona ciekawość nie pozwala mu przejść obojętnie obok zagadki. Przejść obojętnie, bez strzelaniny, walki wręcz, kilku kopniaków i kilku butelek niezwykle drogich trunków. Cały Owen...

28,00 zł
22,40 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,60 zł

42
Światło znad Biebrzy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Światło znad Biebrzy
NiedostępnyBrak

Fotografie Marka Sochy wyróżnia piękno krajobrazów Biebrzy i światło, które potrafił pokazać w mistrzowski sposób. Światło nad Biebrzą jest wyjątkowe. Czy to za sprawą tła, nasyconego zielonością traw, czy to przez białe mgły i bagniste opary, a może przez błyski kwiatostanów lub kurz z pól i polnych dróg. Znajdziemy w albumie zdjęcia wykonane o świcie i o zmierzchu, w słoneczną i pochmurną pogodę, podczas wszystkich pór roku. Dzięki fotografiom Marka Sochy możemy zanurzyć się w doliny zasnute mgłami, towarzyszyć mu w miejscach, które wybrał i upodobał jako niepowtarzalny artysta biebrzańskiej przyrody. Na zdjęciach Marka Sochy każdy znajdzie coś sobie bliskiego – liryzm zachodów słońca, tajemniczość zmierzchu, spokój wielkich przestrzeni, żywiołowość ptaków, dostojeństwo żurawi, a nade wszystko spokój nie niepokojonej przez człowieka przyrody. A może zostaniecie „biebrzniętymi”, tak jak {biebrzniętym” był na pewno Marek, co udowodnił swoim życiem i pasją fotografowania przyrody.

49,90 zł
35,93 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 13,97 zł

43
Śledztwo - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Śledztwo
Dostępny5 szt.

?Śledztwo? to powieść na pozór staroświecka, w tradycyjnym, angielskim stylu. Im dalej jednak zagłębiamy się w zagadkę, tym bardziej odległe zdaje się rozwiązanie, a przy tym świat powieści - z poczciwej dekoracji do konwencjonalnego ?przestępstwa? - przemienia się w nowoczesną wizję świata-chaosu, świata przepełnionego, w którego labiryncie szukać sobie musimy nowych, nie zawsze godnych zaufania przeciwników.

29,90 zł
23,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,98 zł

44
Krüger Tom 3 - Lew - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Krüger Tom 3 - Lew
Dostępny4 szt.

Stworzono go, by zadziwiał Świat, lecz on ten Świat postanowił podbić. Inteligentny, bezwzględny, drapieżny. Złodziej. Doskonale przystosowany do czasów, w których przyszło mu żyć. Dostawszy się w ręce Czeka, Krüger unika śmierci tylko za cenę wyrzeczenia się ideałów. Musi współpracować, by przeżyć. Nie porzuca jednak myśli o uwolnieniu siostry z rąk śmiertelnego wroga ? Iwana Piotrowicza Kolcowa, który wciąż wyprzedza go o krok... W sierpniu 1920 roku, w kluczowej fazie Bitwy Warszawskiej, jeden z nich stara się przeniknąć tajemnice polskiego Sztabu Generalnego. Drugi ? udowodnić, że jest odważnym, ideowym żołnierzem. Obaj, by odzyskać szacunek do samych siebie, muszą uporać się z własną przeszłością. ?Krüger. Lew? to trzeci tom czterotomowego cyklu o Wilhelmie Krügerze, lwowskim złodzieju wplątanym w tryby wielkiej historii u zarania niepodległości II Rzeczpospolitej.

29,90 zł
23,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,98 zł

45
Powrót do starego domu. Audiobook - Audiobooki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Powrót do starego domu. Audiobook
Ilona Gołębiewska, StoryBox
Dostępny3 szt.

Życie Alicji Pniewskiej to pasmo nieszczęść i porażek. Za namową przyjaciółki jedzie do rodzinnego domu w Pniewie. Zaskakujące zdarzenia, napotkani ludzie i odnaleziony w szafie dokument, który skrywa rodzinny sekret, wystawiają ją na wiele ciężkich prób. Pewnej tragicznej nocy Alicja trafia do podziemnego schronu, gdzie mieszka Henryk Sokolski, legendarny uczestnik wydarzeń, które wstrząsnęły Pniewem przed kilkudziesięcioma laty. Alicja otrzymuje od niego pamiętnik swojego dziadka Jana, opisujący piekło obozu zagłady. Dzięki jego lekturze wpada na trop ważnych dokumentów. Jej podejście do życia zmieni spotkanie mieszkającego po sąsiedzku Michałka, który ma tragiczną przeszłość, remont domu przysporzy zmartwień, a nieszczęsny wypadek sprowadzi na nią miłość, której się najmniej spodziewała. Czy prawda o przeszłości rodziny i zaskakująca codzienność pozwolą Alicji na odnalezienie szczęścia? Opowieść o sile ludzkich pragnień i nadziei na to, że zawsze jest dobry moment na zaczynanie od nowa. Przenosi do świata wspomnień i rodzinnego domu.

28,00 zł
22,40 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,60 zł

46
Espadryle – jak uszyć - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Espadryle – jak uszyć
Dostępny60 szt.

Uszyj sobie espadryle Nowoczesne, sportowe, klasyczne lub wymyślne – daj ponieść się fantazji i zrób swoje własne espadryle. 18 ilustrowanych modeli i niezbędne szablony poprowadzą Cię krok po kroku do realizacji twojego dzieła. Wykorzystując proste sznurkowe podeszwy i kilka narzędzi, możesz spersonalizować swoją parę butów w sposób łatwy i fantazyjny.

21,00 zł
18,48 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 2,52 zł

47
Szwecja. Książka do pisania - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szwecja. Książka do pisania
Austeria
Dostępny6 szt.

Notes do prowadzenia prywatnych zapisków, zawierający wiersze dwóch szwedzkich noblistów: Harry'ego Martinsona i Tomasa Tranströmera, ilustrowany nastrojowymi fotografiami Wojciecha Nowickiego. Strony numerowane. Notes z indeksem ułatwiającym porządkowanie dokonanych wpisów. Wybór i przekład tekstów: Leonard Neuger. Format: A5.

44,00 zł
31,68 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,32 zł

48
Dziewczyna z Brooklynu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dziewczyna z Brooklynu
NiedostępnyBrak

Guillaume Musso, który od lat utrzymuje się na pierwszym miejscu listy najpopularniejszych francuskich pisarzy, słusznie nazywany jest mistrzem suspensu! „Doskonale pamiętam ten moment: stoimy nad brzegiem morza, patrząc, jak zachodzące słońce rozświetla horyzont. Wtedy Anna zapytała: „Czy wciąż byś mnie kochał, gdybym zrobiła coś naprawdę złego?” Co mogłem odpowiedzieć? Anna była kobietą mojego życia. Za trzy miesiące mieliśmy się pobrać. Oczywiście, że ją kochałem, niezależnie od tego, co zrobiła. Tak przynajmniej myślałem, gdy ona gorączkowo szperała w torebce i wręczała mi zdjęcie, mówiąc: „Oto, co zrobiłam". Patrzyłem oszołomiony na jej sekret i wiedziałem, że nasz los odmienił się bezpowrotnie. Zszokowany, odszedłem bez słowa. Kiedy wróciłem, było już za późno. Anna zniknęła. Od tamtej chwili wciąż jej szukam”.

34,00 zł
27,20 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,80 zł

49
Broń matematycznej zagłady - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Broń matematycznej zagłady
NiedostępnyBrak

Książka dedykowana wszystkim przegranym Kiedy na świecie żyje ponad 7 mld osób, osobne rozpatrzenie każdego wniosku kredytowego, aplikacji na studia czy ocena indywidualnego pracownika staje się niemożliwa. By przetworzyć taką ilość danych, firmy korzystają z algorytmów. Niezależne i wolne od uprzedzeń mają tylko jedno zadanie: wskazać poprawny, obiektywny i właściwy wynik. Problem polega na tym, że te algorytmy pisane są przez ludzi, a ci bardzo rzadko bywają obiektywni. Zaprojektowane przez nich narzędzia zamiast opisywać świat, kreują rzeczywistość zgodnie z tym, w co wierzy ich stwórca. To właśnie Broń Matematycznej Zagłady – BMZ – ten szczególny rodzaj algorytmu, który działa poza prawem i zasięgiem naszego wzroku. Z ich powodu parabanki pogrążają ubogich i zdesperowanych, słabo wykształceni kończą na uczelniach, których dyplomy nie mają żadnej wartości, a osoby ubiegające się o pracę wypełniają kwestionariusze, których precyzji pozazdrościłby niejeden psychoterapeuta. Cathy O'Neil podąża tropem przegranych i skrzywdzonych, odkrywając kolejne Beemzety wszędzie: na uczelniach i w szkołach, w sieciowych restauracjach, służbie zdrowia, internetowych agencjach reklamowych, bankach, towarzystwach ubezpieczeniowych, policji, mediach społecznościowych czy podczas kampanii wyborczych.

49,00 zł
43,12 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 5,88 zł

50
Nocny film - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nocny film
NiedostępnyBrak

Historia dziennikarza ogarniętego obsesją na punkcie zagadkowego zabójstwa córki filmowego geniusza żyjącego od lat w nieznanym odosobnieniu W wilgotną październikową noc w opuszczonym magazynie na dolnym Manhattanie zostaje odnalezione ciało pięknej młodej Ashley Cordovy. Choć jej śmierć zostaje z miejsca uznana za samobójstwo, doświadczony detektyw śledczy Scott McGrath podejrzewa inną przyczynę zgonu. Badając dziwne okoliczności śmierci dziewczyny i próbując dowiedzieć się czegoś o jej życiu, McGrath staje twarzą w twarz z dziedzictwem jej ojca – Stanislasa Cordovy, legendarnego otoczonego aurą tajemnicy, reżysera kultowych horrorów, którego nikt nie widział od ponad trzydziestu lat. Choć o filmach Cordovy napisano wiele, jego samego zawsze skrywał cień. W opinii dziennikarza kolejna śmierć w tej przeklętej rodzinie nie jest przypadkiem. Wiedziony ciekawością, potrzebą poznania prawdy, ale także zemsty, McGrath pogrąża się coraz bardziej w niesamowitym, hipnotyzującym świecie wykreowanym przez diabolicznego reżysera. Ostatnim razem, gdy był blisko zdemaskowania Cordovy, utracił rodzinę i pracę. Teraz ryzykuje znacznie więcej…

42,90 zł
34,32 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 8,58 zł

Wróć do góry