hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2017.08.04

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w piątek 4 sierpnia 2017 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Naboje do piór niebieskie, 6 sztuk (Cresco), na drugim Tajemniczy tunel. Skarb Troi (Olaf Fritsche). Kolejny produkt to Pechowa klasa nr 13. Tom 1. Przegrane wygrane (Honest Lee, Matthew J. Gilbert) oraz Naboje do piór czarne, 6 sztuk (Cresco).
1
Naboje do piór niebieskie, 6 sztuk - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Naboje do piór niebieskie, 6 sztuk
Cresco, 6
NiedostępnyBrak

Naboje atramentowe marki Cresco wyposażone są w najwyższej jakości atrament w kolorze niebieskim. Zapewniając najwyższy standard pisania niebieski szybkoschnący atrament rekomendowany dla osób piszących lewą ręką formuła poprawiającą jakość pisania piór kulkowych zasilanych standardowymi nabojami atramentowym zapachowym w ośmiu różnych zapachach. Wszystkie naboje atramentowe marki Cresco można wykorzystywać do tradycyjnych piór wiecznych. 6 sztuk w opakowaniu.

0,99 zł
2
Tajemniczy tunel. Skarb Troi - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tajemniczy tunel. Skarb Troi
Dostępny519 szt.

Poszukiwanie skarbu to świetna zabawa! Lilly, Albert i Magnus to paczka przyjaciół, którzy miewają niesamowite przygody. Za pomocą magicznego tunelu młodzi odkrywcy cofną się w czasie do… starożytności! Potem przeniosą się do XIX wieku, aby pomóc słynnemu archeologowi, Heinrichowi Schliemannowi, w poszukiwaniu skarbu antycznej Troi. Jakie przygody spotkają ich po drodze? I czy uda się im znaleźć zaginiony skarb?

24,90 zł
16,43 zł

Rabat 34,0%
oszczędzasz 8,47 zł

3
Pechowa klasa nr 13. Tom 1. Przegrane wygrane - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pechowa klasa nr 13. Tom 1. Przegrane wygrane
Dostępny8 szt.

Kiedy wyjątkowo pechowa nauczycielka Andżelika Szczęsna wygrywa los na loterii, postanawia podzielić się pieniędzmi ze swoimi uczniami. W ten oto sposób każde dziecko z klasy numer 13 zostaje obdarowane czekiem na ponad miliard złotych. Jeśli myślicie, że to miły gest, jesteście w błędzie. To początek katastrofy! Razem z wielkimi pieniędzmi pojawiają się wielkie kłopoty – potworne alergie, eksplodujące wulkany i cała masa innych problemów. A uczniowie z klasy numer 13 przekonują się, że wygrana na loterii nie zawsze daje szczęście…

19,90 zł
14,73 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 5,17 zł

4
Naboje do piór czarne, 6 sztuk - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Naboje do piór czarne, 6 sztuk
Cresco, 6
Dostępny61 szt.

Naboje atramentowe marki CRESCO wyposażone są w najwyższej jakości atrament w kolorze czarnym. Zapewniając najwyższy standard pisania niebieski szybkoschnący atrament rekomendowany dla osób piszących lewą ręką formuła poprawiającą jakość pisania piór kulkowych zasilanych standardowymi nabojami atramentowym zapachowym w ośmiu różnych zapachach. Wszystkie naboje atramentowe marki CRESCO można wykorzystywać do tradycyjnych piór wiecznych. 6 sztuk w opakowaniu.

0,99 zł
5
Pastele olejne 24 kolory - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
8,50 zł
6
Ronaldinho. Uśmiech futbolu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ronaldinho. Uśmiech futbolu
Dostępny8 szt.

Pierwsza w Polsce biografia piłkarskiego magika! Kiedy jako 19-latek w derbach Porto Alegre raz za razem ogrywał legendarnego Dungę, kibice byli w szoku. Gdy założył mu siatkę, po czym zdobył zwycięskiego gola, przesądzając o mistrzostwie dla Grêmio, fani zrozumieli, że są świadkami narodzin wielkiej gwiazdy. Piękne gole, jak piłka wrzucona „za kołnierz” Seamanowi w meczu Brazylia – Anglia. Niezwykłe triki, jak zaczarowanie obrony Chelsea i strzał z miejsca, który przeszedł do historii. Niezapomniane występy, jak El Clásico na Santiago Bernabéu w 2005 roku, po którym kibice Realu zgotowali mu owację na stojąco. Dzięki tej książce jeszcze raz wrócisz do wszystkich momentów naznaczonych magią Ronaldinho. Ale dowiesz się też o tragicznej śmierci jego ojca, zrozumiesz, dlaczego idolem piłkarza nie była żadna z gwiazd futbolu, a także przeczytasz o 23 golach strzelonych przez Brazylijczyka w jednym spotkaniu. Poznaj życie futbolowego wirtuoza. Poznaj historię piłkarza, którego nie da się nie lubić!

39,90 zł
35,91 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,99 zł

7
Tańczę boso - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tańczę boso
Dostępny27 szt.

Wydana w limitowanym nakładzie książka jednej z najważniejszych kobiet w historii muzyki współczesnej – Patti Smith. Unikalna publikacja zawiera nie tylko kilka utworów artystki przetłumaczonych przez Filipa Łobodzińskiego, lecz także jej niezapomniane portrety fotograficzne stworzone przez Franka Stefankę oraz reprodukcje rękopisów piosenkarki. Dzięki tej edytorskiej perełce po raz pierwszy w polszczyźnie rozbłyśnie „gloria” najbardziej charyzmatycznej poetki rocka.

37,00 zł
26,64 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,36 zł

8
Zanzibar. Wyspa skarbów. Opowieści ze świata Suahili - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zanzibar. Wyspa skarbów. Opowieści ze świata Suahili
Dostępny1097 szt.

Beata Lewandowska-Kaftan – z wykształcenia geograf, z zawodu wydawca, z zamiłowania – kobieta w podróży. Przez ponad 30 lat pracowała dla szacownych oficyn polskich i międzynarodowych koncernów wydawniczych. 15 lat temu zakochała się w Afryce od pierwszego wejrzenia i wciąż tam wraca – jak do domu. Podróżowała po Kenii, Tanzanii i Zanzibarze, Ugandzie, Etiopii, Namibii, Botswanie, Zimbabwe, Mali i Burkina Faso. Zafascynowana Afryką, postanowiła o niej pisać. Sukces pierwszej książki, Afryka jest kobietą, zachęcił ją do napisania następnej – o Zanzibarze, sercu niezwykłego świata Suahili. Zaczyna się od zachwytu. Oczy chłoną intensywne kolory kobiecych kang łopoczących na wietrze. Po horyzont ciągną się niemożliwe odcienie błękitu, turkusu, szmaragdu. Nos chciwie podąża za smużkami nieznanych zapachów, a stopy, wreszcie wolne, nurzają się to w bieli, to w błękicie. I jeszcze boski smak mango rozgrzanego słońcem… Potem pojawia się zadziwienie. To tak, jak gdyby podróżować przez pół świata. Jednocześnie przez Afrykę, Indie, Arabię, daleką Azję, starą Persję. A przecież zaledwie krążysz po uliczkach starego, kamiennego Stone Town. Zaledwie wędrujesz białymi plażami wzdłuż rybackich wsi nad oceanem. Gdzie właściwie jesteś? Dobry los, ciekawość, przyjaciele – cokolwiek przywiodło cię na Zanzibar, trafiłeś do raju. Jak przed wiekami żeglarze i kupcy, których łodzie i statki docierały tu niesione monsunem. Wymieszały się smaki, zapachy, stroje, zwyczaje, wierzenia i języki. I powstał klejnot – kultura Suahili. Nie starczy życia, by ją poznać w pełni. Ale warto szukać, dotykać, oglądać, smakować. Odkrywać skarby Zanzibaru, serca świata Suahili.

49,90 zł
37,92 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 11,98 zł

9
Rachunkowość finansowa z uwzględnieniem MSSF. Wydanie trzecie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rachunkowość finansowa z uwzględnieniem MSSF. Wydanie trzecie
Dostępny150 szt.

Trzecie, uaktualnione wydanie cieszącego się od lat dużą popularnością podręcznika z zakresu rachunkowości finansowej. Autorzy przedstawiają w nim zarówno podstawy teoretyczne, takie jak: miejsce rachunkowości finansowej w systemie informacji ekonomicznej, definicje pojęć, krajowe i międzynarodowe podstawy prawne, jak i szczegółowe zasady prowadzenia rachunkowości finansowej w przedsiębiorstwie. Omawiają także sposoby ewidencjonowania, rozliczania i ujęcia w sprawozdawczości: kosztów, inwestycji, wartości niematerialnych i prawnych, działalności operacyjnej, zobowiązań finansowych, rezerw, obrotu towarowego, zakupu i zużycia materiałów. Wszystkie prezentowane zagadnienia są opisane z uwzględnieniem zarówno obowiązującego polskiego prawa bilansowego, jak i aktualnych Międzynarodowych Standardów Sprawozdawczości Finansowej (MSSF). Książka została wzbogacona licznymi schematami prowadzenia ewidencji na kontach oraz przykładami liczbowymi. Publikacja jest adresowana przede wszystkim do studentów, słuchaczy studiów podyplomowych, uczestników kursów i szkoleń, kandydatów na biegłych rewidentów, menedżerów zarządzających firmami oraz do pracowników służb finansowo-księgowych. Książka powstała pod kierunkiem prof. dr. hab. Józefa Pfaffa, kierownika Katedry Rachunkowości Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach oraz przewodniczącego Głównej Zawodowej Komisji Egzaminacyjnej Stowarzyszenia Księgowych w Polsce.

89,00 zł
78,32 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 10,68 zł

10
Akademia Canterwood. Tom 16. Powrót do gry - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Akademia Canterwood. Tom 16. Powrót do gry
NiedostępnyBrak

Lauren czuje się w nowej szkole coraz lepiej, mimo iż jej tajemnica wyszła na jaw. Mało tego, została przyjęta całkiem dobrze! Jej trener zapowiada pierwsze w tym sezonie zawody, które odbędą się w Canterwood. Czy Lauren przezwycięży strach przed parkurem? Czy da się skusić na ponowny start w zawodach po tak długiej przerwie?

23,90 zł
17,45 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 6,45 zł

11
Biologia Zbiór zadań wraz z odpowiedziami Tom 2 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Biologia Zbiór zadań wraz z odpowiedziami Tom 2
Dostępny3000 szt.

Jesteś uczniem przygotowującym się do matury z BIOLOGII by studiować medycynę (lekarski, farmacja, stomatologia, analityka medyczna, pielęgniarstwo, ratownictwo medyczne i inne) na Uniwersytecie Medycznym, weterynarię, biotechnologię, psychologię lub inne nauki przyrodnicze? Zamierzasz skutecznie powtórzyć materiał do egzaminu, chodzisz na korepetycje z biologii, chcesz perfekcyjnie utrwalić przerabiany materiał? Jesteś nauczycielem biologii, prowadzisz zajęcia dla uczniów w klasach biol?chem, masz fakultet i koło przedmiotowe, udzielasz korepetycji, zależy Ci, by Twoi uczniowie zdali maturę jak najlepiej? Ta książka może w 100% pozwolić Ci spełnić wszystkie oczekiwania! Książka zawiera cały zakres materiału z biologii dotyczący problemów anatomii i fizjologii człowieka, który należy posiąść w szkole średniej, aby właściwie przygotować się do egzaminu maturalnego a tym samym by dostać się na wymarzone studia. Zbiór (podobnie jak znane Zbiory z chemii) zawiera zadania na poziomie rozszerzonym jak też i na poziomie podstawowym. Tom 2 zawiera 390 stron i pokrywa materiał z działów rośliny i zwierzęta i innych: cytologię komórek roślinnych i zwierzęcych; analizę wybranych procesów metabolicznych; podziały komórkowe; bakterie, wirusy, protisty i grzyby; tkanki roślinne i zwierzęce; ROŚLINY (mszaki, paprotniki, nasienne?) ZWIERZĘTA (gąbki, jamochłony, płazińce, obleńce, pierścienice, stawonogi, mięczaki, szkarłupnie?) strunowce (ryby, płazy, gady, ptaki, ssaki?)

38,00 zł
12
Glazurnik - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Glazurnik
NiedostępnyBrak

W książce zostały przedstawione w sposób zwięzły, a zarazem przystępny, podstawowe wiadomości wymagane od osób chcących zdobyć zawód glazurnika. Książka może być także wykorzystana przez osoby, które zechcą wykonać prace glazurnicze we własnym mieszkaniu.

21,40 zł
13
Tajemnicza wyspa - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tajemnicza wyspa
NiedostępnyBrak

Tajemnicza wyspa to ostatnia z cyklu „Niezwykłe podróże”, a zarazem jedna z najwspanialszych powieści Juliusza Verne'a, w której po raz ostatni spotykamy Kapitana Nemo. Grupa sześciu uciekinierów z obleganego podczas wojny secesyjnej Richmondu rozbija się na niezamieszkanej wyspie. Kilkuletni pobyt na niej przeżyli dzięki swojej wiedzy i umiejętności zagospodarowania wyspy. Jednak od początku towarzyszą im niezwykłe zjawiska oraz pomocna „niewidzialna ręka”.

29,50 zł
21,24 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,26 zł

14
Kosmos. Pytania i odpowiedzi - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kosmos. Pytania i odpowiedzi
NiedostępnyBrak

Gdzie w kosmosie jest nasza planeta? Dlaczego Ziemia obiega Słońce? Kto pierwszy spacerował po Księżycu? Otwieraj okienka, by znaleźć odpowiedzi na pytania i dowiedzieć się więcej o kosmosie.

35,00 zł
27,65 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 7,35 zł

15
Robotnik - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Robotnik
NiedostępnyBrak

Robotnik to najważniejsze dzieło filozoficzne Ernsta Jungera - prorocze i pionierskie. Jego echa można odnaleźć u Heideggera, Deleuze'a, Baudrilarda czy Virilio, teoretyków społeczeństwa masowego. Autor obdarzony wybitną wyobraźnią koncepcyjną, łączy styl pełen metafor i oryginalnych pojęć z bardzo rygorystycznym, konsekwentnym wywodem. Konstruuje całościową teorię nowoczesności, penetrując obszary ontologii społecznej, filozofii techniki, historii politycznej i antropologii nowoczesności.

59,00 zł
51,92 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 7,08 zł

16
Zbiór przepisów z obszaru kultury - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zbiór przepisów z obszaru kultury
NiedostępnyBrak

Poznaj odpowiedzi na 144 pytania, jak stosować w praktyce najważniejszą dla ludzi kultury ustawę o działalności kulturalnej. Dodatkowo w książce znajdziesz 3 akty prawne, bez których funkcjonowanie instytucji kultury jest niemożliwe.

69,90 zł
58,72 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 11,18 zł

17
Raj na kredyt - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Raj na kredyt
Dostępny162 szt.

To nie jest książka o finansach. „Raj na kredyt to książka o poszukiwaniu drogi do wnętrza siebie, drogi do spełnienia marzeń i przeistoczenia w innego, lepszego człowieka. Raj na kredyt to powieść, która pochłonie nie tylko wielbicieli subiektywnej, intymnej literatury, poszukującej fundamentalnych prawd o ludzkiej egzystencji. Swój świat odnajdą w niej także czytelnicy zafascynowani jungowską psychologią głębi, opisującą fascynujący, tajemniczy świat archetypów – tworów naszej wyobraźni, odpowiadających pierwotnym reakcjom na rzeczywistość”. – Dominik Sołowiej, krytyk literacki „Proza Krzysi Bezubik porusza, gdy stoję. Uspokaja, gdy jestem nadmiernie poruszony”. – Adam Siemieńczyk, poeta

35,00 zł
31,15 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 3,85 zł

18
Od stresu do sukcesu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Od stresu do sukcesu
NiedostępnyBrak

Inspirujący poradnik dla wszystkich, którzy na co dzień chcą świadomie dbać o jakość swojego życia. Dzięki tej książce: • poznasz 9 prostych sposobów na szczęśliwe życie każdego dnia; • uświadomisz sobie, dlaczego warto dbać o siebie codziennie; • osiągniesz spokój i równowagę; • przekonasz się, że możliwe jest życie bez stresu; • poznasz źródła stresu w życiu prywatnym i zawodowym; • sprawdzisz, czy jesteś zestresowany; • nauczysz się niwelować wpływ codziennego stresu; • zyskasz motywację do wprowadzenia prostych, pozytywnych zmian; • określisz, co naprawdę jest dla Ciebie ważne w życiu. Agata Limanówka – praktyk i psycholog biznesu. Trener rozwoju osobistego. Mentor i coach ICF. Szlifuje diamenty, dopóki nie zaczynają idealnie błyszczeć. Narzędzia, dzięki którym uzyskuje tak jasny blask, to szkolenia, coaching i mentoring. Jest przekonana, że najważniejsi są ludzie. Pracuje z klientami indywidualnymi i korporacjami, pomagając tworzyć i wdrażać indywidualne strategie efektywności. Autorka programów rozwojowych, wielu publikacji naukowych oraz bloga o rozwoju osobistym. Opinie: „Książka dla ludzi zainteresowanych świadomym życiem i wprowadzaniem konstruktywnych zmian, głównie na poziomie energetycznym i emocjonalnym. Uważna lektura i wykonywanie proponowanych ćwiczeń nie tylko skróci dystans od stresu do sukcesu, lecz także zahamuje drogę w odwrotnym kierunku. Z kolei dla osób rozpoczynających swoją przygodę z psychologią powinna być inspirującym początkiem własnych refleksji i poszukiwań indywidualnej drogi do osiągnięcia wewnętrznej harmonii i bio-psycho-społeczno-duchowego ładu”. – Dr Paweł Fortuna „Możliwe jest życie bez stresu? Nie sadzę, ale wiem, że Agata podpowiada, jak się ze stresem zaprzyjaźnić. Książka Od stresu do sukcesu jest jak dobry przyjaciel, z którym można porozmawiać przy lampce wina, pomilczeć przy zachodzie słońca, obudzić się o świcie. To wspólna podróż przez to, co praktyczne i możliwe do zastosowania; łatwe, ale i efektywne. Choć o stresie napisano sporo, część informacji jest od dawna nieaktualna. Agata, jako psycholog i coach, rozprawia się z mitami ze znaną sobie ostrą delikatnością. Lektura tej książki pozwala delektować się dialogiem, otwiera nowe możliwości i daje odwagę do tego, by spróbować dążyć do sukcesu – bez stresu. Agata daje przestrzeń i wybór, dzieląc się z czytelnikiem bogatym doświadczeniem – tak osobistym, jak i wynikającym z pracy z wieloma osobami w ostatnich latach. To książka napisana przez eksperta od stresu i sukcesu. To książka napisana dla eksperta od swojego życia – dla Ciebie”. – Kamila Pępiak-Kowalska, trener i nauczyciel, akredytowany coach PCC ICF, politolog, ekonomista, pedagog, behawiorysta

39,90 zł
33,92 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 5,98 zł

19
Siła odwagi - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Siła odwagi
NiedostępnyBrak

Autentyczna historia kobiety, która odważyła się mówić „nie”, słuchać siebie i nie zgadzać się na to, aby ktoś tworzył dla niej iluzję świata i nakazywał, jak ma żyć. Ta książka to opowieść kilku lat mojego życia, napisana szczerze i od serca, tak, aby każdy, w którego ręce trafi, znalazł w niej wartość dla siebie. Jej celem jest przypomnienie ludziom, jak wiele sił i odwagi mają w sobie. Nieważne, w jakim miejscu jesteś; nieważne, w jakiej sytuacji życiowej się znajdujesz – zawsze masz prawo walczyć o siebie, słuchać siebie i wyrażać własne zdanie. Nawet jeśli świat nie reaguje na to, co masz do powiedzenia, od nas samych zależy, czy zrobimy krok do przodu, otworzymy oczy i zaznaczymy nasze granice! To książka o współpracy, zaangażowaniu, pomaganiu innym i proszeniu o pomoc, szacunku dla siebie i innych. Bo liczy się człowiek.

34,00 zł
30,26 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 3,74 zł

20
Piórnik młodzieżowy Nikola - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórnik młodzieżowy Nikola
Jawi, 1
NiedostępnyBrak

Piórnik wykonany z wysokiej jakości, wytrzymałego materiału Oxford. Pomieści wszystkie podstawowe przybory szkolne. Dodatkowo do piórnika dołączona jest zawieszka w kształcie korony oraz karabińczyk. Wymiary: 23.5 x 11.0 x 1.0 cm.

17,10 zł
21
Saszetka nerka KSW - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Saszetka nerka KSW
Astra, 1
NiedostępnyBrak

Saszetka nerka z logiem KSW • 1 komora, • 1 kieszeń zewnętrzna, • plastikowe uchwyty do suwaka, • tkanina: Gucci nylon 600D x 600D. Wymiary: 26.0 x 10.0 x 7.0 cm.

45,20 zł
40,68 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,52 zł

22
Zaakceptuj siebie. O sile samowspółczucia - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zaakceptuj siebie. O sile samowspółczucia
NiedostępnyBrak

Przedstawiamy niezwykły poradnik dla osób, które chcą przestać siebie krytykować na drodze do osiągania celów, dać sobie prawo do błędów i brać za nie odpowiedzialność, a przede wszystkim z odwagą podążać własną ścieżką. Psycholog Malwina Huńczak prezentuje samowspółczucie (ang. self-compassion) jako rodzaj treningu umysłowego, który pomaga wypracować postawę pełną empatii i zrozumienia wobec samego siebie. Autorka pokazuje, że umiejętność samowspółczucia nie oznacza przyzwolenia na lenistwo czy folgowania sobie, ale raczej akceptację siebie bez osądzania i krytyki. Okazywanie sobie ciepłych uczuć wiąże się z aktywnością, mądrością i przemyślanym wyborem. Badania naukowe dowodzą, że takie podejście pozwala jeszcze lepiej radzić sobie z trudnymi emocjami, obniża poziom niepokoju i zwiększa zaufanie do własnych decyzji. Co najważniejsze – samowspółczucia można się nauczyć! Dzięki lekturze tej książki: • dowiesz się, dlaczego warto mówić do siebie językiem dobroci; • nauczysz się radzić sobie z trudnymi emocjami, takimi jak smutek, złość, strach, wstyd czy zazdrość; • zaczniesz reagować na trudności z pozycji nowej i trwałej siły; • zyskasz wiarę we własne możliwości i pewność siebie.

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

23
Pierwsze Czytanki. Michałek i pudełko niespodzianek - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pierwsze Czytanki. Michałek i pudełko niespodzianek
NiedostępnyBrak

Pełne przygód opowiadanie + atrakcyjna szata graficzna + duża czcionka = płynne czytanie. „Pierwsze Czytanki” gwarantują wysoki poziom literacki i artystyczny, wpływając na kształtowanie gustu najmłodszych. Książki z tej serii pomogły już wielu dzieciom rozczytać się w książkach. Jeśli dziecko zna już wszystkie litery, potrafi składać całe wyrazy a nawet całe zdania (radzi sobie z dłuższymi – nie tylko pojedynczymi, lecz także złożonymi), zna dwuznaki i zmiękczenia, ale brakuje mu jeszcze umiejętności doskonałego, płynnego czytania, ta książeczka jest dla niego wprost idealna.

10,70 zł
7,81 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 2,89 zł

24
Słodkie życie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Słodkie życie
NiedostępnyBrak

Kornelia Rudzka wreszcie opuszcza dom rodzinny. Nie jest to łatwe, jeśli spędziło się w nim prawie 30 lat. Kornelia nie wierzy w siebie, wyprowadzka to dla niej trudny krok. Na szczęście dziewczyna ma kilka pięknych marzeń, które dodają jej skrzydeł. Przed nią wielkie wyzwania, kilka trudnych decyzji i walka z własnymi słabościami. Dziewczyna spotyka na swojej drodze życzliwe osoby, dzięki którym to, co wydaje się trudne, staje się możliwe. Okazuje się, że wystarczy otworzyć serce na świat i ludzi wokół, aby wypełnić dojmującą pustkę i poczuć się mniej samotnym. Tak właśnie wygląda życie. Wszyscy musimy przedrzeć się przez gąszcz życiowych wyborów, by kiedyś wreszcie, w jednej chwili, poczuć słodki smak życia.

36,90 zł
26,94 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 9,96 zł

25
Pakt krwi, DVD - Filmy
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pakt krwi, DVD
Steven C. Miller, 2017
NiedostępnyBrak

W dzieciństwie bracia Lindel mogli liczyć wyłącznie na siebie. Jednak z czasem ich drogi się rozeszły. JP (Adrian Grenier) odniósł sukces w branży budowlanej, a Mikey (Johnathon Schaech) wszedł w konflikt z prawem i został gangsterem. Losy braci ponownie przecinają się, gdy Mikey zostaje porwany, a do JP trafia żądanie zapłaty okupu. Podczas gdy wszyscy z otoczenia biznesmena są przekonani, że to jego brat stara się wyłudzić pieniądze, JP nie przestaje wierzyć w niewinność Mikeya. Przeczuwając najgorsze, zwraca się o pomoc do dawnego znajomego – prywatnego detektywa Sala (John Cusack). Razem rzucą wyzwanie lokalnej mafii, na której czele stoi bezwzględny Eddie King (Nicolas Cage).

29,99 zł
27,59 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 2,40 zł

26
Jadwiga Przygoda i Franciszek Wszędobylski odkrywają Polskę - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jadwiga Przygoda i Franciszek Wszędobylski odkrywają Polskę
NiedostępnyBrak

Redakcja czasopisma „Bazgrołki z podróży” znajduje się w starej wilii pod Otwockiem. Budynkowi z pewnością przydałby się remont. Na parterze mieszkała siostra Jadwigi, Anna, z mężem Karolem i siedmioletnią córeczką Polą. Rodzice Poli często wyjeżdżają w podróże służbowe, dlatego dziewczynka większość czasu spędza na pierwszym piętrze w mieszkaniu Jadwigi, albo na poddaszu, gdzie zawsze tyle się dzieje. No i Pola pełni funkcję redaktor naczelnej „Bazgrołków”, więc tym bardziej nie może jej w redakcji zabraknąć. Oprócz Jadwigi Przygody, swoje teksty do czasopisma pisuje też słynny podróżnik Franciszek Wszędobylski, któremu zawsze towarzyszył pies Nicpoń. Razem z tą wesołą ekipą dzieciaki z przedszkola i młodszych klas szkolnych uczą się geografii. Na początek – swojego kraju. Książeczki z opowiadaniami i edukacyjnymi ćwiczeniami.

30,00 zł
24,00 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,00 zł

27
Dbam o zdrowie. Czyścioszek Bartoszek - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dbam o zdrowie. Czyścioszek Bartoszek
Dostępny21 szt.

Każdy Ci to powie: trzeba dbać o zdrowie! Seria zawiera ilustrowane wierszyki o przedszkolakach. Podejmuje tematykę dbałości o zdrowie od najmłodszych lat. - Zachęta do aktywności fizycznej, - propagowanie dbałości o higienę, - podkreślanie znaczenia ostrożności, - zwrócenie uwagi na odpowiedni sposób ubierania, - pogłębianie wiedzy o świecie, - wzbogacanie słownictwa, - świetna nauka przez zabawę. W serii: Ćwiczenia Henia, Ostrożna Basia, Czyścioszek Bartoszek, Strojnisia Marysia.

8,00 zł
5,76 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 2,24 zł

28
Dbam o zdrowie. Ostrożna Basia - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dbam o zdrowie. Ostrożna Basia
Dostępny7 szt.

Każdy Ci to powie: trzeba dbać o zdrowie! Seria zawiera ilustrowane wierszyki o przedszkolakach. Podejmuje tematykę dbałości o zdrowie od najmłodszych lat. - Zachęta do aktywności fizycznej, - propagowanie dbałości o higienę, - podkreślanie znaczenia ostrożności, - zwrócenie uwagi na odpowiedni sposób ubierania, - pogłębianie wiedzy o świecie, - wzbogacanie słownictwa, - świetna nauka przez zabawę. W serii: Ćwiczenia Henia, Ostrożna Basia, Czyścioszek Bartoszek, Strojnisia Marysia.

8,00 zł
5,76 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 2,24 zł

29
Pierwsze Czytanki. Adaś i trudna zagadka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pierwsze Czytanki. Adaś i trudna zagadka
NiedostępnyBrak

Pełne przygód opowiadanie + atrakcyjna szata graficzna + duża czcionka = płynne czytanie. „Pierwsze Czytanki” gwarantują wysoki poziom literacki i artystyczny, wpływając na kształtowanie gustu najmłodszych. Książki z tej serii pomogły już wielu dzieciom rozczytać się w książkach. Jeśli dziecko zna już wszystkie litery, potrafi składać całe wyrazy a nawet całe zdania (radzi sobie z dłuższymi – nie tylko pojedynczymi, lecz także złożonymi), zna dwuznaki i zmiękczenia, ale brakuje mu jeszcze umiejętności doskonałego, płynnego czytania, ta książeczka jest dla niego wprost idealna.

10,70 zł
7,81 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 2,89 zł

30
Dbam o zdrowie. Strojnisia Marysia - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dbam o zdrowie. Strojnisia Marysia
NiedostępnyBrak

Każdy Ci to powie: trzeba dbać o zdrowie! Seria zawiera ilustrowane wierszyki o przedszkolakach. Podejmuje tematykę dbałości o zdrowie od najmłodszych lat. - Zachęta do aktywności fizycznej, - propagowanie dbałości o higienę, - podkreślanie znaczenia ostrożności, - zwrócenie uwagi na odpowiedni sposób ubierania, - pogłębianie wiedzy o świecie, - wzbogacanie słownictwa, - świetna nauka przez zabawę. W serii: Ćwiczenia Henia, Ostrożna Basia, Czyścioszek Bartoszek, Strojnisia Marysia.

6,00 zł
4,32 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 1,68 zł

31
Pierwsze Czytanki. Helenka i różowe okulary - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pierwsze Czytanki. Helenka i różowe okulary
NiedostępnyBrak

Pełne przygód opowiadanie + atrakcyjna szata graficzna + duża czcionka = płynne czytanie. „Pierwsze Czytanki” gwarantują wysoki poziom literacki i artystyczny, wpływając na kształtowanie gustu najmłodszych. Książki z tej serii pomogły już wielu dzieciom rozczytać się w książkach. Jeśli dziecko zna już wszystkie litery, potrafi składać całe wyrazy a nawet całe zdania (radzi sobie z dłuższymi – nie tylko pojedynczymi, lecz także złożonymi), zna dwuznaki i zmiękczenia, ale brakuje mu jeszcze umiejętności doskonałego, płynnego czytania, ta książeczka jest dla niego wprost idealna.

10,70 zł
7,81 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 2,89 zł

32
Myśl! - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Myśl!
NiedostępnyBrak

Pozycję tę dedykuję wszystkim ludziom lubiącym myśleć w sposób niekonwencjonalny. Także tym, którzy chcą doskonalić swoje i swoich bliskich umiejętności bazujące na logice i matematyce. Książka dla wielu pokoleń, do której można wracać po latach. Do rozwiązania 70 zadań znajdujących się w zbiorze, niewymagany jest wysoki poziom wiedzy, ale ich stopień trudności rośnie, a każde zawiera jakiś „haczyk”. Dodatkowo umieszczonych jest kilka zadań z pełnym rozwiązaniem, a dotarcie do odpowiedzi nie jest łatwe. W książce pokazano kilka trików pozwalających demonstrować sztuczki: z odgadywaniem imion, karcianych i z kalkulatorem, co razem z kilkoma zabawami znakomicie urozmaici spotkania towarzyskie i rodzinne. Całość dość zróżnicowana, napisana barwnym językiem, pozwala uczyć się łatwo i jednocześnie dobrze bawić.

69,00 zł
49,68 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 19,32 zł

33
Owoce Lukrecji - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Owoce Lukrecji
Dostępny15 szt.

Wielkie namiętności, wyrafinowane smaki i życie na romantycznym rauszu – to codzienność tytułowej bohaterki, która zdążyła już zdobyć serca czytelniczek w Przebudzeniu Lukrecji Jest kobietą świadomą siebie, co w połączeniu ze szczyptą szaleństwa i humoru sprawia, że odnajduje swoją życiową pasję i wielką miłość. Teraz pragnie rozwijać i jedno, i drugie. O ile z rozwojem biznesu idzie jej coraz lepiej, to z miłością bywa trudniej. Wprawdzie spotkała wreszcie mężczyznę pragnącego być tam, gdzie ona i smakować z nią życie, jednak nawet tryskająca fontanna endorfin nie wystarcza w zderzeniu z odmiennością natury dwóch płci. Jak poradzi sobie nasza bohaterka? Czy uda jej się pokonać małe klęski i zaznać miłosnego triumfu?

34,99 zł
26,24 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,75 zł

34
Czytam sylabami. Pieski Tereski - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czytam sylabami. Pieski Tereski
NiedostępnyBrak

Zapraszamy do świata przezabawnych opowiastek znanej autorki Joanny Krzyżanek, m.in. o Pieskach Tereski, Poli i parasolce, Kameleonie Leonie i wielu, wielu innych... Zastosowana w książce metoda czytania sylabami jest jedną z najskuteczniejszych. Każdą opowiastkę podzieliliśmy na sylaby i ubraliśmy w piękne ilustracje. Całość tworzy dzieło doskonałe do nauki czytania, nawet dla opornych małych czytaczy. Z tą książką nauka czytania to pestka! Nie wierzycie? Przekonajcie się sami!

34,90 zł
25,48 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 9,42 zł

35
Pierwsze Czytanki. Maja i czerwony balonik - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pierwsze Czytanki. Maja i czerwony balonik
NiedostępnyBrak

Pełne przygód opowiadanie + atrakcyjna szata graficzna + duża czcionka = płynne czytanie. „Pierwsze Czytanki” gwarantują wysoki poziom literacki i artystyczny, wpływając na kształtowanie gustu najmłodszych. Książki z tej serii pomogły już wielu dzieciom rozczytać się w książkach. Jeśli dziecko zna już wszystkie litery, potrafi składać całe wyrazy, a nawet całe zdania (radzi sobie z dłuższymi – nie tylko pojedynczymi, lecz także złożonymi), zna dwuznaki i zmiękczenia, ale brakuje mu jeszcze umiejętności doskonałego, płynnego czytania, ta książeczka jest dla niego wprost idealna.

10,70 zł
7,81 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 2,89 zł

36
All Clear 7. Workbook - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
All Clear 7. Workbook
Dostępny3 szt.

All Clear to seria podręczników dla uczniów klas 7 i 8. Opracowana według nowej podstawy programowej, realizuje wszystkie założenia, które uczeń musi spełnić, przygotowując się do egzaminu ósmoklasisty. Seria idealnie dopasowana do liczby godzin, określonej w ramowym planie nauczania. Klarowna struktura działu ułatwia uczniom przyswajanie nowego materiału gramatycznego, a powtórki po krótkich partiach materiału pomogą jeszcze lepiej go opanować. Dodatkowe sekcje „speaking” i „writing” zaznajamiają uczniów z formułą egzaminu, a obszerny Zeszyt ćwiczeń z dodatkowymi 20 stronami zadań w formacie testowym pomaga przygotować się do egzaminu ósmoklasisty już od początku nauki w klasie 7.

14,50 zł
12,62 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 1,88 zł

37
Teczka N-11099 różowa FOLDERMATE - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Teczka N-11099 różowa FOLDERMATE
NiedostępnyBrak

Rozmiar: A4, poręczny format, elastyczne zamknięcie, łatwy dostęp do dokumentów

32,60 zł
27,71 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 4,89 zł

38
Pędzle okrągłe 582 12szt szczecina GRAND - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pędzle okrągłe 582 12szt szczecina GRAND
Dostępny7 szt.

do akwareli i retuszuartystyczne, okrągłedrewniana rękojeść, metalowe okucie, szczecinaopak. blister 12 szt.

29,40 zł
39
I wojna polska 1806-1807. Tom 2. Od leży zimowych w Prusach Wschodnich do Tylży - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
I wojna polska 1806-1807. Tom 2. Od leży zimowych w Prusach Wschodnich...
NiedostępnyBrak

Hureau de Sénarmont uznał, że nadeszła stosowna chwila dla niego i włączył się do boju z 36 działami I korpusu. Sformował je w dwie baterie po 15 dział i 6-działową rezerwę pod osłoną 1. batalionu 9. pułku piechoty i dywizji dragonów Lahoussaye`a (4 pułki). Wprowadził całość do bezpośredniej walki, zmuszając najpierw do milczenia rosyjskie działa ustawione na przeciwnym brzegu Łyny. Zajechał następnie na 600 m od pozycji przeciwnika, bijąc w ścieśnione masy i odpłacając za straty VI korpusu. Napoleon, obawiając się, że Hureau de Sénarmont nierozważnie narazi baterię na zniszczenie, posłał do niego gen. Moutona, ale ten otrzymał krótką odpowiedź: Pozwól tylko mi i moim kanonierom działać, odpowiadam za wszystko. Gdy ten wrócił z taką odpowiedzią cesarz rzekł: Artylerzyści to ludzie uparci, zostawmy ich w spokoju. Marion zanotował: „Za przyzwoleniem Victora, ale wbrew protestom generałów dywizji, zebrał on (Sénarmont – przyp. TR) całą artylerię złożoną z 36 dział pod swoim dowództwem i ruszył galopem na drugą stronę mamelonu, który osłaniał trzy dywizje 1 korpusu. Artylerię ustawił w baterię o 400 metrów od wroga; po pięciu czy sześciu salwach podprowadził ją na 200 metrów i rozpoczął straszliwy ogień”. Tomasz Rogacki (XII 1959). Autor 23 książek i szeregu artykułów historycznych i społecznościowych. Wśród książek są też opracowania lokalne jak: Nakielskie bractwo kurkowe pw. św. Jerzego, Parafia pw. św. Stanisława, Atlas Miasta i Gminy Nakło nad Notecią. Jest również książka zaliczana do niepoprawnie politycznych – Mord na carskiej rodzinie. Kto i dlaczego? Jednak trzon zainteresowań autora stanowi epoka napoleońska. I wojna polska 1806–1807 jest pierwszą polską próbą całościowego przedstawienia kampanii, która przekreśliła rozbiory i przyczyniła się do odrodzenia namiastki polskiej państwowości w postaci Księstwa Warszawskiego.

51,00 zł
36,72 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 14,28 zł

40
Live In Amsterdam, 2 CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Live In Amsterdam, 2 CD
Joe Bonamassa, Beth Hart, Mystic Production
Dostępny20 szt.

Po kolejnej udanej kolaboracji z 2013 roku Beth Hart i Joe Bonamassa zdecydowali się po raz pierwszy na nagranie wydawnictwa koncertowego. Sztuka została zarejestrowana na wyprzedanym koncercie w Carre Theater w Amsterdamie. Wspaniały kameralny wystrój wnętrza teatru dodał tylko magii bluesowo rockowemu koncertowi. Beth Hart i Joe Bonamassa to dwójka wyjątkowych artystów, których artystyczne drogi już dwa razy się zeszły. W 2012 roku ukazał się ich pierwszy studyjny album „Don’t Explain”, a już rok później pojawił się nominowany do Grammy drugi krążek zatytułowany „Seesaw”. Wtedy duet postanowił udać się w krótką trasę koncertową pojawiając się w kultowych i prestiżowych salach. Dwa ostatnie, wyprzedane, występy odbyły się w historycznym Carre Theater w Amsterdamie. Wyjątkowy głos Beth, niepowtarzalne brzmienie gitary Joe i piękne miejsce po prostu zachwyciły widzów.

59,90 zł
55,11 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,79 zł

41
Empire Of The Undead, CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Empire Of The Undead, CD
Gamma Ray, Mystic Production
Dostępny20 szt.

Najnowsza płyta z 2014 roku zespołu muzycznego z Niemiec grającego power metal, założona przez byłego gitarzystę i wokalistę Helloween, Kaia Hansena. Zespół zdobył dużą popularność w Niemczech, Japonii oraz niemałą w Polsce.

53,90 zł
49,59 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,31 zł

42
Wszystko albo nicbooklet + DVD - Filmy
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wszystko albo nicbooklet + DVD
Marta Ferencová, 2016
NiedostępnyBrak

Inspirowana „Bridget Jones” komedia opowiada o sercowych poszukiwaniach grupy znajomych, których codzienność wygląda jak najlepsze odcinki kultowych „Przyjaciół”. Film powstał na podstawie bestsellerowej serii książek Evy Urbaníkovej o singlach i miłości, której lepiej nie mieszać z nimfomanią, dietą wege, ani zbyt szybkim zakochaniem. Przebojową piosenkę promującą film napisała Ewa Farna. Jej utwór – Wszystko albo nic – podbił listy przebojów i serca słuchaczy, a w serwisie Youtube zanotował blisko 2 miliony wyświetleń.

29,99 zł
27,59 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 2,40 zł

43
Ostatnia klątwa. DVD - Filmy
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ostatnia klątwa. DVD
Simon Rumley, 2016
NiedostępnyBrak

Inspirowana prawdziwymi wydarzeniami historia 18-letniego Teksańczyka, Johnny'ego Franka Garretta, skazanego na karę śmierci za brutalny gwałt i morderstwo zakonnicy. Chłopak do końca utrzymuje, że jest niewinny, rzucając klątwę na wszystkich, którzy mieli jakikolwiek związek z niesprawiedliwym wyrokiem. Wkrótce po egzekucji zaczynają ginąć ludzie zamieszani w sprawę. Kiedy w śmiertelnym niebezpieczeństwie znajdzie się syn jednego z ławników, mężczyzna zrobi wszystko, by odnaleźć prawdziwego mordercę, doprowadzić do jego skazania i odwrócić klątwę.

29,99 zł
27,59 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 2,40 zł

44
Tupcio Chrupcio. Filmowe opowieści. Tom 4. Magiczne słowa + DVD - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tupcio Chrupcio. Filmowe opowieści. Tom 4. Magiczne słowa + DVD
NiedostępnyBrak

Nowa seria książeczek i płyt DVD z przygodami Tupcia Chrupcia, skierowana do dzieci w wieku 2-7 lat. Każdy tom wydano w twardej oprawie i pięknej szacie graficznej. Dodatkową atrakcją są odcinki z przygodami ulubionego bohatera. 7 bajek: 1. Praca wcale nie jest zabawna. 2. Obudź się! Pada śnieg! 3. Ja chcę moją mamę. 4. W pracowni taty. 5. Nie znoszę dobrego wychowania. 6. Nie to miałem na myśli. 7. Nie chcę się kąpać.

25,00 zł
18,25 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 6,75 zł

45
Psi Patrol. Tom 2. Pieski i leśna misja + DVD - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Psi Patrol. Tom 2. Pieski i leśna misja + DVD
NiedostępnyBrak

W tej opowieści Skye i Rocky rozbiją obóz w lesie. Ale zanim zapadnie zmrok, będą musieli wezwać na pomoc pozostałe pieski z Psiego Patrolu. Trzeba uwolnić kurę Chickalettę, która wpadła do szczeliny. Jak skończy się ta akcja ratunkowa?Książka z płytą DVD. Cztery odcinki z przygodami piesków:1. Pieski ratują obóz skautów.2. Pieski i kłopoty z żółwiami.3. Pieski ratują świnki.4. Pieski i duch w chatce.

25,00 zł
18,25 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 6,75 zł

46
Cambridge English IELTS 12. General Training. Authentic examination papers with answers - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cambridge English IELTS 12. General Training. Authentic examination pa...
NiedostępnyBrak

Cambridge IELTS 12 contains four authentic IELTS examination papers from Cambridge English Language Assessment, providing excellent exam practice. The Student's Book with answers allows students to familiarise themselves with IELTS General Training and to practise examination techniques using authentic tests. An introduction to these different modules is included in each book, together with an explanation of the scoring system used by Cambridge English Language Assessment. A comprehensive section of answers and tapescripts makes the material ideal for students working partly or entirely on their own. Downloadable audio contains the listening tests material. The Student's Book and Audio CDs are also available separately. These tests are also available as IELTS General Training Tests 5-8 on Testbank.org.uk.

144,00 zł
126,72 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 17,28 zł

47
Matura Focus 5. Zeszyt ćwiczeń - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Matura Focus 5. Zeszyt ćwiczeń
Dostępny2653 szt.

„Matura Focus” to pierwsza seria dla szkół ponadgimnazjalnych zintegrowana z bestsellerowymi Repetytoriami Longmana dla jeszcze lepszego przygotowania do egzaminu. „Matura Focus” dba o potrzeby uczniów słabszych oraz buduje poprawność językową, potrzebną na egzaminie i w codziennej komunikacji.

59,90 zł
53,31 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 6,59 zł

48
Tajlandia. Map&guide XL. Laminowany przewodnik i mapa - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tajlandia. Map&guide XL. Laminowany przewodnik i mapa
NiedostępnyBrak

Tajlandia: – atrakcje Bangkoku, Phuket oraz Krabi, – plaże, pływające targi i trekking w dżungli, – tajskie przysmaki: pad thai i zupa tom yum, – ogromny posąg leżącego Buddy w Bangkoku. – niezwykły pływający targ Damnoen Saduak, – legendarny most na rzece Kwai, – słodkie lenistwo na Phuket, Ko Samui lub półwyspie Railay i kąpiel u podnóża dających ochłodę wodospadów Erawan, – nurkowanie wśród rafy koralowej, trekking w dżungli, delektowanie się przysmakami tajskiej kuchni: makaronowym pad thai, ostrym curry czy słodkim ryżem z mango. comfort! map & guide XL. Tajlandia pomoże w odkrywaniu uroków Krainy Uśmiechu. To wyjątkowe połączenie mapy i przewodnika zawiera wszystkie informacje niezbędne zarówno na krótki wyjazd, jak i dłuższe wakacje. Map & guide w nowej odsłonie – większy format i jeszcze więcej treści: – zajmujące opisy kilkudziesięciu niezwykłych miejsc wartych odwiedzenia, – łatwa nawigacja: atrakcje z przewodnika ponumerowane i zaznaczone na mapach, – poręczny format, wygoda składania i trwałość, – mapy i plany w dogodnych dla turysty skalach: Tajlandia (1:1 650 000), wyspa Phuket (1:700 000), Ko Samui (1:260 000), Bangkok (1:21 000), Chiang Mai (1:27 000), – przydatne informacje praktyczne: adresy, dni i godziny otwarcia obiektów, wskazówki dotyczące transportu i noclegów, – informacje o lokalnej kuchni, – ciekawostki i kolorowe fotografie.

24,90 zł
17,43 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 7,47 zł

49
W hetmańskim trudzie. Księga Pamiątkowa ku czci Profesora Jana Wimmera - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
W hetmańskim trudzie. Księga Pamiątkowa ku czci Profesora Jana Wimmera
Dostępny4 szt.

W pierwotnej wersji niniejsza publikacja powinna ukazać się drukiem jako Księga Jubileuszowa Profesora Jana Wimmera, wydana z okazji 90. rocznicy urodzin naszego Znakomitego Mistrza i Nauczyciela, jednak śmierć Profesora przekreśliła owe zamierzenia. Latem 2016 r. postanowiliśmy kontynuować nasze plany wydawnicze i przygotować Księgę Pamiątkową, w której obok opisu dorobku naukowego Profesora oraz bibliografii Jego prac naukowych znalazły się również artykuły Uczniów i Przyjaciół Jana Wimmera. Doszliśmy do wniosku, że taka publikacja będzie najlepszą formą uczczenia pamięci Zmarłego i wyrazem wdzięczności za Jego trud i pomoc okazaną w naszych dotychczasowych pracach naukowych.

55,00 zł
42,35 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 12,65 zł

50
Przybornik metalowy, Legia - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przybornik metalowy, Legia
Astra, 1
NiedostępnyBrak

Przybornik idealny dla wszystkich fanów klubu piłkarskiego Legia Warszawa wykonany z lakierowanego metalu. Wymiary: 7.5 x 7.5 x 9.3 cm

10,50 zł
9,45 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 1,05 zł

Wróć do góry