hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2017.11.06

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w poniedziałek 6 listopada 2017 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Sztuka czułości. Ksiądz Jan Kaczkowski o tym, co najważniejsze (Joanna Podsadecka), na drugim Warto żyć! (Fulton J. Sheen). Kolejny produkt to Piosenka musi posiadać tekst. I muzykę. 200 najważniejszych utworów polskiego rocka (Jan Skaradziński, Konrad Wojciechowski) oraz Jak Johan uratował cielaka (Astrid Lindgren, Marit Törnqvist).
1
Sztuka czułości. Ksiądz Jan Kaczkowski o tym, co najważniejsze - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sztuka czułości. Ksiądz Jan Kaczkowski o tym, co najważniejsze
Dostępny12 szt.

Potrzeba nam dziś tylko jednego - odrobiny czułości Wrażliwość na drugiego, choćby nie wiem jak był inny, choćby nie wiem jak był dziwny, jest właściwie kryterium zbawienia. Jeśli przestaniecie walczyć o relacje z najbliższymi, to będzie coś najgorszego, co możecie w życiu zrobić. Ks. Jan Kaczkowski Autorytet, powiernik, przyjaciel. Ksiądz, któremu można było zaufać. Rozumiał dramat ludzkiego cierpienia i potrafił na nie odpowiedzieć - czułością. Dziesięć miesięcy przed śmiercią otrzymał z Australii list z prośbą o pomoc od człowieka, którego nie znał. Wybrał się w podróż na drugi koniec świata, choć wszyscy próbowali wybić mu to z głowy. Dla bohaterów tej książki jego wizyta okazała się przełomowa. Dopiero czułość księdza Jana pozwoliła im po wielu latach udręki pogodzić się z własnym życiem. Poznaj historie Barbary i Marka. Przekonaj się, jak potężna jest siła bliskości, wrażliwości, życzliwego gestu, uważnego słuchania, autentycznej troski. Kupując tę książkę, wspierasz Puckie Hospicjum pw. św. Ojca Pio założone przez księdza Jana Kaczkowskiego.

29,90 zł
18,54 zł

Rabat 38,0%
oszczędzasz 11,36 zł

2
Warto żyć! - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Warto żyć!
NiedostępnyBrak

Gdy abp Fulton Sheen odbierał nagrodę Emmy za najlepszy program telewizyjny w USA, powiedział: „Dziękuję moim scenarzystom: Mateuszowi, Markowi, Janowi i Łukaszowi”. Słowa te wzbudziły w Hollywood wielkie poruszenie. „Warto żyć!” to emitowany w amerykańskiej telewizji cykl programów, w których błyskotliwy duchowny udzielał odpowiedzi na trudne i bardzo życiowe pytania, które zadaje sobie każdy człowiek. Niezwykłe w wystąpieniach abpa Sheena było to, że jasnym i pełnym humoru językiem przekazywał praktyczne rady dotyczące duchowych i przyziemnych aspektów naszego życia. Treści jego wystąpień zamieszczono w tej książce. Ich efektem były liczne nawrócenia, świadectwa dobrych zmian w życiu, a także… wielka porażka słynnego Franka Sinatry, którego koncerty nadawane w tym samym pasmie programowym gwałtowanie traciły oglądalność.

34,90 zł
25,48 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 9,42 zł

3
Piosenka musi posiadać tekst. I muzykę. 200 najważniejszych utworów polskiego rocka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piosenka musi posiadać tekst. I muzykę. 200 najważniejszych utworów po...
Dostępny4 szt.

Od „Niedzieli” Niebiesko-Czarnych przez inne największe przeboje lat 60. oraz z okresu boomu lat 80. po „Prędko, prędzej” Heya. Wnikliwy opis i dokładna analiza 200 najważniejszych i najpopularniejszych piosenek polskiego rocka – i nie tylko rocka, bo książka obejmuje też np. „Pod Papugami” Czesława Niemena i „Zegarmistrza światła” Tadeusza Woźniaka. Zresztą obok piosenek są w niej utwory instrumentalne, bo i one tworzyły historię polskiej muzyki. Autorzy piszą o inspiracjach kompozytorów i autorów tekstów, analizują muzykę i słowa, zwracają uwagę na niuanse brzmieniowe, przedstawiają dzieje poszczególnych utworów, a całość dopełniają zarówno danymi statystycznymi, jak i ciekawostkami. Do tego wypowiedzi samych twórców, wykonawców, producentów, czasem autorów nowych wersji, a niekiedy nawet słuchaczy. Opis ilustrują zdjęcia przedmiotów i miejsc związanych z omawianymi utworami, takich jak rękopisy, portrety bohaterów (częściej bohaterek) tekstów, miejsc powstania względnie nagrania, wykorzystanych instrumentów, a także reprodukcje okładek rzadkich płyt.

99,90 zł
71,93 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 27,97 zł

4
Jak Johan uratował cielaka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jak Johan uratował cielaka
Dostępny36 szt.

Johan i jego rodzice mieli tylko jedną krowę. Niestety, pewnego zimowego dnia Embla zjadła gwóźdź i zdechła. Johan jest zrozpaczony – dlaczego takie nieszczęście musiało spotkać jego jedyną, ukochaną krowę? Niedługo potem, odgarniając wieczorem śnieg z obejścia, Johan słyszy dziwne odgłosy dochodzące od strony gościńca. Kiedy zagląda do przydrożnego rowu, dokonuje niezwykłego odkrycia! Opowiadanie Astrid Lindgren zilustrowane przez mało jeszcze znaną w Polsce Marit Törnqvist, której wspaniale udało się oddać charakter dawnej Smalandii oraz jej mieszkańców. Polecamy również historię innego smalandzkiego chłopca zilustrowaną przez tę samą ilustratorkę „Jak Kalle rozprawił się z bykiem”.

29,90 zł
21,83 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 8,07 zł

5
Czarny Piotruś, mix wzorów - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czarny Piotruś, mix wzorów
Adamigo, od 3 lat
Dostępny20 szt.

Przedstawiamy popularną, nieskomplikowaną grę karcianą dla dzieci „Czarny Piotruś” to wciągająca zabawa, w która można grać w każdej wolnej chwili. Zestaw gry zawiera 12 par kart oraz kartę Czarny Piotruś. Uwaga. Mix wzorów, towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 zestawu.

7,99 zł
6,55 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 1,44 zł

6
Autobus przegubowy 1:50, mix kolorów - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Autobus przegubowy 1:50, mix kolorów
Siku
Dostępny15 szt.

Autobus przegubowy MAN Lions City wykonany z metalowych i plastikowych części w skali 1:50 odzwierciedla wygląd pojazdu rzeczywistego. Doskonała zabawka dla małych kierowców i atrakcyjny model kolekcjonerski. Wymiary: 40,5 x 9,7 x 6,5 cm W ofercie dostępne różne wersje kolorystyczne. Towar wysyłany losowo.

130,00 zł
117,00 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 13,00 zł

7
Krystalicznie czysta. Święta Elżbieta od Trójcy Przenajświętszej - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Krystalicznie czysta. Święta Elżbieta od Trójcy Przenajświętszej
Dostępny5 szt.

Droga do świętości z Elżbietą. Święta Elżbieta była piękną, uroczą dziewczyną obdarzoną wieloma talentami. Co sprawiło, że postanowiła oddać swoje życie Bogu? Jaka była jej recepta na świętość? Krótkie życie świętej karmelitańskiej mistyczki Elżbiety od Trójcy Przenajświętszej to przykład oddania Bogu wbrew przeciwnościom i cierpieniu. Przyglądamy się odkrywaniu przez Elżbietę powołania do życia w czystości, jej niełatwym relacjom z matką, wewnętrznej walce z trudnym charakterem, a także dowiadujemy się, w jaki sposób, krok po kroku, budowała swoją relację z Bogiem. Życie tej niesamowitej dziewczyny uczy duchowej prostoty i stanowi przykład na to, że nasza świętość kształtuje się w codzienności. W jaki sposób zdać egzamin, przed którym stawia nas Bóg? Patrick-Marie Févotte – francuski ksiądz katolicki posługujący na jednej z parafii w mieście Dijon, w którym zmarła św. Elżbieta. Od lat jest zafascynowany jej postacią. Napisał o niej kilka książek. Jest także autorem wielu poczytnych biografii i powieści chrześcijańskich, w tym książki o św. Franciszku Salezym.

24,90 zł
18,18 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 6,72 zł

8
Puste noce - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puste noce
Dostępny6 szt.

W wierszach z tomu Puste noce do głosu dochodzi dobitniej niż do tej pory doświadczenie żałoby, pożegnań i rozstań; daje o sobie znać traumatyzująca obecność odziedziczonej pamięci o wojnie, odzywają się głosy ze składnicy dawnych i współczesnych mitów, klisz i fantazmatów. Tłem wielu tych wierszy jest rozpad dotychczasowego ładu i przemieszanie porządków, którym towarzyszy brutalizacja coraz bardziej rozproszonego języka. Ale Puste noce to przede wszystkim zbiór współczesnych erotyków, które wikłają się w polityczne, prawnicze czy medialne dyskursy, w języki propagandy i kultury masowej, dążąc do nieosiągalnej bezpośredniości wyrazu.

27,00 zł
19,44 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 7,56 zł

9
Na ścieżkach złudzeń - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Na ścieżkach złudzeń
NiedostępnyBrak

Prawdziwe życie często skrywa się za fasadami pozorów. Trawa po drugiej stronie płotu zawsze wydaje się bardziej zielona. W życiu karmimy się złudzeniami, tak jak bohaterowie najnowszej powieści Joanny Sykat. Jak będzie wyglądało ich zderzenie z rzeczywistością? Czy Aldona i Wiola wyjdą z niego cało? Przeczytajcie koniecznie. Ta książka zostaje w głowie i w sercu. – Magdalena Majcher, pisarka Aldona ma kochającego męża, który zrobiłby dla niej wszystko, i kilkuletniego syna Michałka. Wydaje się kobietą spełnioną, zwłaszcza na tle nowej podwładnej – zaniedbanej, przytłoczonej obowiązkami żony i matki. Do czasu. Świat bohaterów, którym dawno temu los przydzielił role, nagle zaczyna się kruszyć. Na idealnych wizerunkach żon, matek, mężów i ojców pojawiają się rysy i pęknięcia. Czy uda się ocalić ich rodziny? Czy katastrofa oduczy Aldonę oceniania innych z perspektywy własnej urody i bogactwa?

34,90 zł
25,83 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 9,07 zł

10
A właśnie, że baśnie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
A właśnie, że baśnie
NiedostępnyBrak

Książka jest propozycją dla dzieci i tych dorosłych, którzy wciąż cenią sobie magiczny świat dziecięcej wyobraźni, który bawi i uczy, ale przede wszystkim wzrusza. Zwyczajne przedmioty i codzienne sytuacje zmieniają się, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Dostarczają wiedzy o tym, jak żyć pięknie i mądrze, radząc sobie z własnymi słabościami i przeciwnościami losu. Czym był mityczny jednorożec i czy istniał naprawdę? Co się dzieje w dziecięcym pokoju po zgaszeniu lampy i czy naprawdę są jakieś powody do strachu? Czy towarzystwo warzyw może gwarantować nie tylko zdrowie, ale i dobrą zabawę? Na te i inne pytania Czytelnik znajdzie odpowiedź w książce A właśnie, że baśnie.

15,00 zł
10,80 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 4,20 zł

11
Potworna Michasia - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Potworna Michasia
Dostępny17 szt.

Michasia ma siedem lat, blond włoski i duże niebieskie oczka. Wygląda niewinnie, niczym aniołek. Nie ma ani brata, ani siostry. Jest jedynaczką. Rozpieszczoną jedynaczką. Zawsze musi być tak, jak chce dziewczynka. Zwłaszcza w domu. Rodzice ustępują jej na każdym kroku. Dziadkowie również. Wszystko zmienia się, gdy do domu przybywa nowy lokator... Książka wciągająca i moralnie rozwijająca.

16,90 zł
12,17 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 4,73 zł

12
3Doodler. Wkład jednokolorowy zielony - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
3Doodler. Wkład jednokolorowy zielony
TM Toys, 3Doodler
Dostępny1 szt.

3Doodler umożliwia tworzenie trójwymiarowych obiektów w czasie rzeczywistym rysując zarówno na kartce, jak i w powietrzu. Wystarczy włożyć specjalny eko-wkład, który jest podgrzewany wewnątrz urządzenia (wkład nagrzewa się do temperatury 45°), dzięki czemu nabiera on właściwości plastycznych i pozwala dzieciom tworzyć dowolne kształty. Produkt jest całkowicie bezpieczny i prosty w użyciu. Jedno naładowanie długopisu (za pomocą mikro USB) pozwala na 45-60 minut zabawy!

34,20 zł
30,78 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,42 zł

13
Historyjki dla dzieci w języku polskim i angielskim. Część II - kolorowanka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Historyjki dla dzieci w języku polskim i angielskim. Część II - koloro...
NiedostępnyBrak

Nauka połączona z zabawą to jeden z najlepszych sposobów na zachęcenie dziecka do poznawania nowych słów i pojęć. Książka zawiera dziesięć urzekających opowieści opatrzonych kolorowankami i angielskimi odpowiednikami. Historyjki traktują o różnych zwierzęcych bohaterach. Tutaj nawet mysz potrafi dogadać się z kotem, a rybka z rekinem. To propozycja dla tych, którzy chcą, aby ich dziecko obcowało z językiem angielskim. Książka daje dużo radości, bawi i uczy.

21,90 zł
15,77 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 6,13 zł

14
Pakiet: Disney Hity. Piękna i Bestia / Kopciuszek / Czarownica, 3 DVD - Filmy
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pakiet: Disney Hity. Piękna i Bestia / Kopciuszek / Czarownica, 3 DVD
Bill Condon, Kenneth Branagh, Robert Stromberg, 2017
Dostępny300 szt.

Najpiękniejsze baśnie wszech czasów w spektakularnych wersjach aktorskich! Daj się oczarować zrealizowanym z wielkim rozmachem, fabularnym adaptacjom klasycznych animacji Disneya o Pięknej i Bestii, Kopciuszku i Śpiącej Królewnie. W rolach głównych Emma Watson, Angelina Jolie, Cate Blanchett i wiele innych gwiazd światowego kina.

65,90 zł
60,63 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,27 zł

15
Ja, ciąża i cała reszta. Mój ciążowy notatnik - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ja, ciąża i cała reszta. Mój ciążowy notatnik
NiedostępnyBrak

Jesteś w ciąży? Wspaniale! Przed tobą niezwykły czas – przeżyjesz furię, apatię i euforię, twoje ciało zmieni się nie do poznania, a od bliskich usłyszysz milion dobrych rad. Ten notatnik pozwoli ci nie zwariować, ale w dobrym humorze wyczekiwać na to najważniejsze pierwsze spotkanie. Notuj, rysuj, planuj i odliczaj, aby zachować jak najwięcej z tych wyjątkowych dziewięciu miesięcy.

34,90 zł
25,48 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 9,42 zł

16
Z ziemi egipskiej do ziemi obiecanej. Od grzechu do wolności. Droga uzdrowienia wewnętrznego - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Z ziemi egipskiej do ziemi obiecanej. Od grzechu do wolności. Droga uz...
Dostępny6 szt.

Wyrusz w drogę do pełnej wolności. Chrześcijaństwo od początku było nazywane drogą. Nie bez powodu. Życie ludzi wierzących na ziemi to nieustanna wędrówka od grzechu do bliskości z Bogiem. Decyzja o porzuceniu własnych zniewoleń czasem jednak wydaje się trudna. Wytrwanie w niej – jeszcze trudniejsze… Ojciec Józef Witko przeprowadza nas przez historię narodu wybranego, który dzięki Bożej interwencji dotarł do Ziemi Obiecanej. Liczne świadectwa zawarte w książce pokazują, że droga – choć wymagająca – zawsze prowadzi do prawdziwego szczęścia. Odważysz się na wyjście ze swojego Egiptu, domu niewoli? Bóg daje nam dwie drogi: drogę życia i drogę śmierci. Droga życia to droga błogosławieństwa, droga śmierci to droga przekleństwa. Bóg mówi: wybieraj. Otrzymasz to, co wybrałeś. o. Józef Witko OFM – franciszkanin, duszpasterz i rekolekcjonista, autor książek o tematyce duchowej, m.in. W miłości nie ma lęku i Uzdrawiająca moc Ducha Świętego. Na co dzień posługuje w Sekretariacie Misji i Ewangelizacji Prowincji Matki Bożej Anielskiej.

25,00 zł
18,25 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 6,75 zł

17
Ojciec Brown. Trzy narzędzia śmierci - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ojciec Brown. Trzy narzędzia śmierci
NiedostępnyBrak

Kolejne opowiadania o sympatycznym, bystrym i skromnym ojcu Brownie! Ten niepozorny duchowny, w rzeczywistości nadprzeciętnie inteligentny, obdarzony jest niezwykłą spostrzegawczością i dociekliwością, dzięki którym potrafi rozwiązać najbardziej skomplikowane zagadki kryminalne. Tajemnice, z którymi przychodzi mu się zmierzyć, często wydają się wręcz niemożliwe do wyjaśnienia, jednak upartemu duchownemu zawsze udaje się znaleźć prawidłowe rozwiązanie, choćby i było najbardziej nieprawdopodobne. Niezwykle intrygujące opowiadania, pełne charakterystycznego dla Chestertona angielskiego humoru. Na motywach opowiadań o księdzu Brownie powstał rewelacyjny serial telewizyjny „Ojciec Brown” z Markiem Williamsem w roli tytułowej. Po raz pierwszy w Polsce – trzy tomy kompletujące wszystkie opowiadania G.K. Chestertona o ojcu Brownie!

34,90 zł
12,00 zł

Rabat 65,6%
oszczędzasz 22,90 zł

18
Gra słowna. Bananagrams Party - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gra słowna. Bananagrams Party
Trefl, od 7 lat
NiedostępnyBrak

Witamy na imprezie! Banangrams Party to imprezowa wersja szybkiej gry słownej, która dzięki płytkom specjalnym wprowadza sporo zamieszania do rozgrywki. Kradzież liter, zamiana miejscami, a nawet niszczenie krzyżówek innych graczy, to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekają w trakcie rozgrywki. Bitwę na słowa czas zacząć!

53,90 zł
45,82 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 8,08 zł

19
Fritz Bauer. Auschwitz przed sądem - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fritz Bauer. Auschwitz przed sądem
NiedostępnyBrak

Fritz Bauer ‒ człowiek który nie pozwolił Niemcom zapomnieć o przeszłości. Pracując w wymiarze sprawiedliwości rodzącej się Republiki Federalnej Niemiec, prokurator Fritz Bauer starał się być głosem jej sumienia. Więzień obozów, zbiegły Żyd, który w 1949 r. powrócił do kraju, by objąć stanowisko prokuratora generalnego Hesji we Frankfurcie nad Menem. Za jego sprawą zrehabilitowano uczestników zamachu na Hitlera z 20 lipca 1944 r., a III Rzesza oficjalnie została uznana przez sąd za „państwo bezprawia”. To Bauer przekazał izraelskiemu Mosadowi trop, który doprowadził do porwania i osądzenia Adolfa Eichmanna. Ogromny był także jego wkład w przeprowadzony w latach 60. we Frankfurcie proces zbrodniarzy SS z KL Auschwitz-Birkenau. Działając w powojennej, a więc pozornie sprzyjającej rzeczywistości, Fritz Bauer często natrafiał na niechęć czy wręcz sprzeciw kolegów, mających nierzadko niejasną przeszłość uwikłaną w narodowy socjalizm. Również państwo niemieckie starało się unikać rozliczania z udziału w zbrodniach nazistowskich. Dlatego Bauer nie ufał jego organom. Stąd też o większości jego dokonań dowiedzieliśmy się dopiero po jego śmierci. Śmierci nader tajemniczej. Kim tak naprawdę był ten osamotniony wojownik o prawdę? Ronen Steinke ‒ także prawnik, a zarazem dziennikarz ‒ zarysowuje historię człowieka, który po wojnie atakowany był w RFN jak nikt inny. Korzystając z niepublikowanych wcześniej źródeł, odtwarza dzieje wielkiego prawnika i humanisty, którego osobiste losy stały się sprawą polityczną. Spisuje biografię niemieckiego Żyda, który cudem uniknął nazistowskich prześladowań, po to, by przywracać elementarne poczucie sprawiedliwości. Gdy opuszczam moje biuro, wkraczam na wrogie terytorium. – Fritz Bauer

44,90 zł
15,00 zł

Rabat 66,6%
oszczędzasz 29,90 zł

20
Żeglowanie bez stresu. W małej załodze i w pojedynkę - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Żeglowanie bez stresu. W małej załodze i w pojedynkę
NiedostępnyBrak

Żeglowanie bez stresu odpowiada na potrzeby żeglarzy samotnych i tych, którzy pływają z nielicznymi załogami. Jest to podręcznik opisujący krok po kroku podstawowe sytuacje, z którymi każdy żeglarz musi się zmierzyć. Znajdują się w nim sprytne, efektywne i wypróbowane rozwiązania do wykorzystania przy braku załogi w manewrach takich, jak podejście i odejście od kei przy wiatrach i prądach z różnych kierunków, stawianie i refowanie żagli, cumowanie i kotwiczenie, a także żeglowanie w trudnych warunkach pogodowych. Są też opisane nowe techniki podejmowania człowieka za burtą. Wszystkie zagadnienia są zilustrowane przejrzystymi schematami i zdjęciami. Dwadzieścia jeden rozmieszczonych kodów QR umieszczonych w książce pozwoli na obejrzenie filmów instruktażowych online, dzięki czemu można zobaczyć opisywane techniki na żywo. Żeglarze samotni lub pływający w nielicznych załogach muszą z uwagą planować, właściwie przygotowywać i przewidywać przebieg każdego manewru. Techniki zaprezentowane w tej książce są bezcennymi wskazówki postępowania w każdej sytuacji. Duncan Wells jest instruktorem RYA i dyrektorem Westview Sailing School, pisze także regularnie dla magazynów „Yachting Monthly”, „Sailing Today” oraz „SAIL”. Jest wydawcą Westview Sailing, czyli filmów instruktażowych RYA stanowiących suplement do kursów teoretycznych. Duncan był związany z wodą przez całe swoje życie, począwszy od członkostwa w szkolnej sekcji wioślarskiej, przez pływanie regatowe, po żeglowanie na DOROTHY LEE, swoim ukochanym Hallberg Rassy 352.

50,00 zł
40,50 zł

Rabat 19,0%
oszczędzasz 9,50 zł

21
Cupcake Surprise. Edycja ślubna. Pachnąca laleczka, mix wzorów - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cupcake Surprise. Edycja ślubna. Pachnąca laleczka, mix wzorów
TM Toys, Cupcake Surprise
NiedostępnyBrak

Cupcake Surprise to kolekcja słodkich, pachnących słodkimi zapachami laleczek, ukrytych w zaskakujących, nietypowych opakowaniach – ślicznych babeczkach! Rozbudź swoją wyobraźnię i wyrusz na spotkanie przepysznej przygody. Kolekcjonuj babeczki i zmieniaj je w piękne panny młode z Edycji Ślubnej. Przekonaj się, jak łatwo zmienisz kolorową babeczkę w uroczą laleczkę... a laleczkę – w babeczkę! Uwaga. Mix wzorów, towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

34,90 zł
31,41 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,49 zł

22
O psie, który jeździł koleją + audiobook - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
O psie, który jeździł koleją + audiobook
NiedostępnyBrak

O psie, który jeździł koleją w serii „Kolorowa Klasyka” to najpiękniejsze kolorowe wydanie tej powieści na rynku! Książka zawiera wspaniałe, barwne ilustracje, jej atutem jest duża, ułatwiająca szybkie czytanie czcionka. Edycja na szlachetnym papierze, bardzo trwała i estetyczna. W latach 50. ubiegłego wieku żył we Włoszech wyjątkowy pies. Lampo, kundelek, o niebywałych umiejętnościach – potrafił samodzielnie podróżować koleją. Zawsze trafiał tam, gdzie chciał. Ta prawdziwa historia stała się kanwą opowieści, którą napisał Roman Pisarski. O psie, który jeździł koleją to książka opowiadająca o losach Lampo i ludzi, których spotykał na swej drodze. Historia przyjaźni miedzy człowiekiem i zwierzęciem, przywiązania, tęsknoty i prawdziwego oddania. Od lat kochana przez kolejne pokolenia dzieci, dla wielu stała się jedną z najważniejszych książek dzieciństwa. Wyjątkowa edycja z kolorowymi ilustracjami, w twardej oprawie dodatkowo zawiera audiobook – książkę czyta Paulina Więzik.

25,00 zł
17,50 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 7,50 zł

23
Łączność na morzu. Poradnik dla żeglarzy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Łączność na morzu. Poradnik dla żeglarzy
NiedostępnyBrak

Publikacja omawia elementy składowe systemu GMDSS oraz praktyczne aspekty możliwości jego wykorzystania, a także łączność pozasystemową stosowaną w żegludze jachtowej. Książka przydatna wszystkim tym, którzy posługują się środkami łączności na morzu, pragną zdobyć świadectwa operatorów: VHF, GMDSS bliskiego (SRC) i dalekiego zasięgu (LRC) oraz szkolić się na morskie stopnie żeglarskie czy w końcu pogłębiać swą wiedzę. Pozycja zalecana przez Komisję Szkolenia Polskiego Związku Żeglarskiego.

50,00 zł
40,50 zł

Rabat 19,0%
oszczędzasz 9,50 zł

24
Imperatyw Boga - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Imperatyw Boga
Dostępny16 szt.

Imperatyw Boga sugeruje, że wszyscy jesteśmy na Boga skazani, religijnie zniewoleni do tego stopnia, że już nie jesteśmy w stanie zidentyfikować źródła naszej tożsamości, która, w przekonaniu autora książki, jest raczej schizotożsamością – chodzi o efekt nałożenie na kulturę Słowian płaszcza ideologii katolickiej. Niemniej, już na okładce książki znajdziemy podpowiedź, że przeciwstawiając Boga Porządku chrześcijańskiemu Bogu Cudów, możemy wydostać się z religijnego zamroczenia poszukując sensu i korzeni ludzkiej moralności w filozofii przyrody, w syntezie serca i rozumu. Stąd tak duże znaczenie w percepcji Boga nadał autor zagadnieniom naukowym, przekonując Czytelnika, że współcześnie nauka i sztuka wiedzą o Bogu więcej niż religia.

37,90 zł
27,29 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,61 zł

25
M do potęgi N - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
M do potęgi N
NiedostępnyBrak

Kobieca antypowieść wyklęta przez Kościół za sposób ukazania Jezusa N bohaterek o imionach zaczynających się na M – kobiet współczesnych i bohaterek historycznych prowadzi dialog z autorem zadając mu pytania na temat sławnych mężczyzn i ich stosunku do kobiet.

26,00 zł
20,80 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,20 zł

26
Na wpółświadomy. Powtarzając za samym sobą - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Na wpółświadomy. Powtarzając za samym sobą
Dostępny25 szt.

Na wpółświadomy. Powtarzając za sobą samym to tomik wierszy autorstwa Maksymilana Brona, w którym każdy czytelnik odnajdzie utwory skłaniające do głębszych przemyśleń. Poruszają one bowiem tematykę egzystencjalną. Część z nich dotyczy jednego z najpiękniejszych uczuć, bez którego człowiek nie nigdy nie będzie szczęśliwy – miłości. Wsparcie, wzajemne zaufanie, poczucie bliskości drugiej osoby sprawiają, że rodzi się w nas więcej odwagi do życia. Kilka liryków to typowe wyznania miłosne. Ale autor nie zapomina o innych właściwościach ludzi – podsianiu masek, pod którymi kryją się inne oblicza, czy nieustannym dążeniu do osiągnięcia sukcesu. Wszechobecny konsumpcjonizm przysłania podstawowe, a jednocześnie niezwykle ważne wartości, takie jak przyjaźń, szczerość, życzliwość. A podmiot liryczny jednego z wierszy wyznaje, że to co najbardziej boli, to samotność w pięknym ubraniu. Warto zatem zagłębić się w lekturze i uświadomić sobie, że to indywidualność jest najważniejsza, a nie kopiowanie zachowań czy poglądów.

19,90 zł
14,33 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 5,57 zł

27
Tatuaże podświadomości - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Tatuaże podświadomości
Dostępny1 szt.

Poruszająca opowieść, która uświadomi nam, że nie da się uciec od złej przeszłości. Akcja zabierze nas na Mazury. Tu poznamy trzy niezwykłe bohaterki. Teresę–bizneswoman prowadzącą własną knajpkę w mieście. Grażkę mieszkającą za miastem, na odludziu, w lesie, dawniej prowadzącą rekreację konną. Gabrysię, która swego czasu przyjeżdżała do niej z wnukami. Czytelnik stanie się świadkiem procesu godzenia się Gabrysi z bolesną przeszłością, która niczym tatuaż pozostawiła niezmywalne piętno w jej umyśle. Jego początki mają miejsce w gabinecie psychologa. To tam poznaje zawartość swojej głowy, rozkładając życie na elementy i od nowa składając je już w zupełnie inny sposób. Czy wreszcie poradzi sobie z traumą i będzie szczęśliwa?

34,90 zł
17,45 zł

Rabat 50,0%
oszczędzasz 17,45 zł

28
Sanatio - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sanatio
Dostępny28 szt.

Zaskakujące science fiction z elementami satyry polityczno-społecznej. Wnikając w pełną zaskakujących zwrotów akcji treść, natkniemy się na szalonego naukowca. Człowieka owładniętego chorą wizją uzdrowienia ludzkości. Narrator opowieści–Dżon jest przeciętnym obywatelem. Jego życie zmieni się jednak po wysłuchaniu doktora Taraza - naukowca, który na forum ONZ przedstawi plan uzdrowienia ludzkości. Dla większości osób zagmatwane wystąpienie nie miało znaczenia. Dżon, który uważa, że rasa ludzka pogrąża się w degrengoladzie, ulega jednak patologicznej fascynacji. Niespodziewana śmierć Taraza motywuje go do napisania i zaprezentowania światu biografii naukowca.

22,90 zł
16,49 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 6,41 zł

29
Ben 10. Odlotowe zabawy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ben 10. Odlotowe zabawy
NiedostępnyBrak

Daj się wciągnąć w odlotowe zabawy! Na stronach tej książki znajdziesz: - ciekawe zadania, - odjazdowe bazgrołki, - zaskakujące wyrywanki, - ulubione kolorowanki, - supernaklejki.

15,00 zł
11,85 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 3,15 zł

30
Atomówki. Moc łamigłówek - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Atomówki. Moc łamigłówek
NiedostępnyBrak

Tylko bez wymówek, chcemy więcej Atomówek! Moc Łamigłówek to książka zawierająca atomowe zadania typu labirynty, sudoku, łamanie szyfrów. Praktyczna i wygodna konstrukcja w postaci pada ułatwi każdemu zabawę. W książce znajdziesz aż 8 arkuszy fantastycznych naklejek. Rozwiązuj zadania i stań się jedną z atomowych superbohaterek.

15,00 zł
11,85 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 3,15 zł

31
Modlitewnik rodzinny. Modlitwy zawierzenia, uzdrowienia i nadziei - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Modlitewnik rodzinny. Modlitwy zawierzenia, uzdrowienia i nadziei
NiedostępnyBrak

Zaproś Boga do swojej rodziny! Modlitewnik rodzinny zawiera najpiękniejsze modlitwy, które pomogą całej twojej rodzinie dojrzewać i wzrastać w wierze. Z jego pomocą możesz wypraszać liczne łaski dla współmałżonka, modlić się o dar życia, powierzać Panu Jezusowi swoje dzieci, a także uczyć je najpiękniejszych form rozmowy z Bogiem. Obok aktów zawierzenia i wielu modlitw o wstawiennictwo świętych znajdziesz tutaj również modlitwy, za sprawą których zaprosisz Pana Jezusa do swojego życia w każdej chwili: podczas nauki, pracy, korzystania z Internetu, codziennych obowiązków oraz problemów i życiowych wyzwań.

29,90 zł
21,83 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 8,07 zł

32
Atomówki. Odlotowe zabawy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Atomówki. Odlotowe zabawy
NiedostępnyBrak

Trzy bohaterki, trzy kolory i dwa arkusze neonowych naklejek – to gwarancja wyśmienitej zabawy. Kreatywne zadania, kolorowanki, wycinanki, rysowanki, bazgroły to początek fantastycznej przygody w świecie Atomówek. Zaczynamy? Przygotuj się na prawdziwy odlot!

15,00 zł
11,85 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 3,15 zł

33
Ben 10. Transformacje - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ben 10. Transformacje
NiedostępnyBrak

Transformacje nie są obce Benowi! Ty też chcesz zobaczyć, jak to jest? Nic prostszego – przed tobą książka z naklejkami wielokrotnego użytku. A w niej dużo możliwości zamiany kogoś w coś lub totalnie na odwrót. Na pewno nie raz mooocno się zdziwisz!

14,00 zł
11,06 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 2,94 zł

34
Atomówki. Atomowy dziennik. Nie tylko dla świrusek - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Atomówki. Atomowy dziennik. Nie tylko dla świrusek
NiedostępnyBrak

Zawsze marzyłaś o tym, żeby być superbohaterką? Atomowy dziennik to coś w sam raz dla Ciebie. Rozwiąż quizy i poznaj swoje supermoce, zdobądź wyjątkową zakładkę do książki, zapisz w planerze najważniejsze akcje tygodnia, a na koniec zaplanuj ekstraimprezę w pidżamach. Wśród zadań specjalnych czekają na Ciebie także Zwariowane historie – absolutnie rewelacyjna zabawa słowna, od której prędko się nie oderwiesz. Już dziś uratuj świat z Atomówkami!

18,99 zł
15,00 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 3,99 zł

35
Atomówki. Plakaty do kolorowania - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Atomówki. Plakaty do kolorowania
NiedostępnyBrak

Przed tobą spotkanie pełne energii! I to w jakim towarzystwie – Bójka, Bajka i Brawurka już czekają, a wraz z nimi... moce do ratowania świata. Koloruj i stwórz MEGAplakat. Po jego drugiej stronie znajdziesz wystrzałowe grafiki, także do samodzielnego pokolorowania. Aha, ale to nie wszystko! Czeka na ciebie prawdziwy hit w postaci czterech GIGAnaklejek. Możesz nimi ozdobić swój pokój – będzie wyglądał jak prawdziwa baza superbohaterek. Dodatkowo powieś na ścianach gotowe plakaty, a być może Atomówki wpadną do ciebie z wizytą.

20,00 zł
15,80 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 4,20 zł

36
Ben 10. Moc łamigłówek - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ben 10. Moc łamigłówek
NiedostępnyBrak

Dołącz do Bena Tennysona i jego nieustraszonej drużyny Przed wami nie lada wyzwanie – całe mnóstwo łamigłówek, wykreślanek, zadań typu labirynty i sudoku. Ale to jeszcze nie wszystko – 250 naklejek nie pozwoli wam szybko zapomnieć o zabawie.

14,99 zł
11,84 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 3,15 zł

37
Super Wings. - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Super Wings.
NiedostępnyBrak

Wspaniała zabawa dla małych wielbicieli samolotów Super Wings. Za pomocą naklejek dzieci będą mogły dowolnie zmieniać i na nowo kreować wizerunki swoich ulubionych bohaterów. Naklejki są wielokrotnego użytku, co sprawia, że maluchy mogą powracać do ulubionych zadań, a na najbardziej wytrwałych czeka naklejkowa gra. Zabawa w transformacje to doskonałe ćwiczenie rozwijające wyobraźnię i spostrzegawczość.

14,40 zł
11,38 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 3,02 zł

38
Atomówki. Superbohaterki w akcji - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Atomówki. Superbohaterki w akcji
NiedostępnyBrak

Superbohaterki w akcji! Walcz z przestępcami jak… dziewczyna! Bójka, Bajka i Brawurka to dziewczynki, na których spoczywa ogromna odpowiedzialność. Dołącz do trzech małych, ale dzielnych wojowniczek i razem z nimi ratuj świat. Łam szyfry, znajduj właściwe ścieżki w labiryntach, wyklejaj i trop złoczyńców. Kolorowanki i zgadywanki z Atomówkami to moc świetnej zabawy!

10,00 zł
7,90 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 2,10 zł

39
Elena z Avaloru. Wyzwania - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Elena z Avaloru. Wyzwania
NiedostępnyBrak

Ramię w ramię to wyzwanie! Co twoja koleżanka powie na wspólną zabawę? Przygotujcie ołówki, kredki, mazaki i ścigajcie się na czas w rozwiązywaniu zadań. Pamiętajcie jednak, że nie tylko szybkość jest ważna. Na każdym etapie liczy się też refleks, koncentracja oraz bystrość umysłu. Co na was czeka? Labirynty, wykreślanki, sudoku, szukanie różnic oraz łamanie szyfrów! Gotowe? Start! Zestaw zawiera dwa notesy z takimi samymi zadaniami. Zawodniczki wspólnie wybierają wyzwanie i rozpoczynają rywalizację. Wygrywa ta, która pierwsza poda prawidłowe rozwiązanie.

17,00 zł
13,43 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 3,57 zł

40
Atomówki. Atomowe opowieści - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Atomówki. Atomowe opowieści
NiedostępnyBrak

Atomowe opowieści to trzy wystrzałowe historie o przygodach Atomówek, które przełożyła Liliana Fabisińska – pisarka, dziennikarka, autorka sztuk teatralnych oraz książek dla dzieci i młodzieży. Bójka ma nową pracę, Bajka postanawia zaopiekować się zwierzątkiem, a Brawurka koniecznie chce zwyciężyć w tegorocznym festiwalu nauki. Jesteś ciekawa, co z tego wyniknie? Czy ktoś pokrzyżuje plany Atomówkom? Czy ze wszystkich trzech przygód wyjdą zwycięsko? Nie czekaj, daj się wciągnąć lekturze!

25,00 zł
19,75 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 5,25 zł

41
Bajki Perraulta - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bajki Perraulta
Dostępny27 szt.

Witamy w świecie niezwykłych bajek Perraulta. Tutaj każdy może zamienić się w piękną królewnę bądź roztropnego księcia. Barwne ilustracje, jakie zawiera każda ze stron książki, pobudza wyobraźnie Twojego dziecka, a dydaktyczne teksty nauczą je, jak radzić sobie z niełatwymi sytuacjami w życiu codziennym. Gwarantujemy, że ciężko Ci będzie rozstać się z tak ciekawą lekturą. Spis treści: „Księżniczka Różyczka” „Piękna i Bestia” „Tomcio Paluch” „Knyps z Czubkiem” „Kopciuszek” „Ośla Skórka” „Niedorzeczne życzenia” „Diamenty i ropuchy” „Kot w butach”

19,99 zł
15,19 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 4,80 zł

42
Encyklopedia. Nauka i Świat - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Encyklopedia. Nauka i Świat
NiedostępnyBrak

Przedstawiamy Encyklopedię. Nauka i świat, książkę, która zawiera informacje z przeróżnych dyscyplin, takich jak; świat natury, ciało człowieka, wszechświat, nasza planeta, historia, sport, kontynenty, kultura i sztuka, religia i filozofia, nauka i technika oraz wybitni ludzie. Bezlik zgromadzonych tu informacji pozwoli znaleźć Ci odpowiedzi na wiele nurtujących pytań, a także wesprze w rozwiązywaniu zadań domowych. Dzięki temu wydaniu nie tylko poszerzysz swoją wiedzę, ale także zabłyśniesz w towarzystwie. Publikacja ta otworzy drzwi do zadziwiającego świata nauki, a każdy jej kolejny dział to zbiór najważniejszych faktów i nowinek. Dodatkowo barwna szata graficzna, urozmaicona efektownymi ilustracjami, pomoże zapamiętać i lepiej zrozumieć czytaną treść.

50,00 zł
38,00 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 12,00 zł

43
Przepisy regatowe w praktyce 2017-2020 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przepisy regatowe w praktyce 2017-2020
Dostępny186 szt.

Biblia przepisów regatowych, całkowicie uaktualniona w oparciu o Przepisy Regatowe Żeglarstwa 2017–2020. Niezbędny przewodnik dla żeglarzy regatowych. Nie musisz znać wszystkich przepisów na pamięć, ale na wodzie musisz znać swoje prawa i obowiązki – przepisy można bowiem sprawdzić na brzegu. Ta książka przeprowadzi cię przez najważniejsze, powtarzające się na trasie sytuacje. Przedstawione są one z punktu widzenia każdego jachtu z osobna, pokazują co możesz, co musisz, a czego nie wolno ci robić. Kolorowe rysunki gwarantują łatwe zrozumienie omawianych kwestii. Ostatnie zmiany w przepisach są wyszczególnione na początku książki, podobnie jak i ich wpływ na rozgrywanie regat. Bryan Willis jest autorytetem z zakresu przepisów regatowych dla dużych jachtów i małych łodzi typu dinghy. Autor był przewodniczącym jury i głównym arbitrem w najbardziej prestiżowych imprezach żeglarskich, w tym także w Pucharze Ameryki i igrzyskach olimpijskich. Działał na rzecz Międzynarodowej Federacji Żeglarskiej (obecnie World Sailing) w Komisji ds. Przepisów Regatowych Żeglarstwa przez ponad 25 lat.

9,99 zł
8,09 zł

Rabat 19,0%
oszczędzasz 1,90 zł

44
Fine Polish cuisine. All the flavours of the year - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fine Polish cuisine. All the flavours of the year
Dostępny4 szt.

Pozycja wyjątkowa w tegorocznej ofercie wydawnictwa, powstała pod patronatem Anny Komorowskiej, Małżonki Prezydenta RP W pięknej, bogato ilustrowanej, albumowej książce znalazły się propozycje wykwintnych dań, przygotowanych przez uznanych szefów kuchni, takich jak Wojciech Modest Amaro, Karol Okrasa, Paweł Oszczyk, Marek Widomski czy Dariusz Struciński. Mistrzowie skomponowali menu zgodne z porami roku, wykorzystując tradycyjne polskie produkty w nowych daniach i smakach. Swoje propozycje przedstawiła także pani Anna Komorowska. Bardzo oryginalne potrawy zostały wspaniale zaaranżowane, dzięki czemu towarzyszące przepisom zdjęcia są w istocie artystycznymi kulinarnymi obrazami. Dodatkową atrakcją są fotografie wykonane w Belwederze, siedzibie Prezydenta RP. Wstępem tę niepowtarzalną i niezwykłą książkę kucharską opatrzyli – w wersji polskiej – prof. Jerzy Bralczyk, który skupił się na językowo-smakowych doświadczeniach, a w wersji angielskiej Jan Łoziński, przedstawiający polską historię „od kuchni”.

300,00 zł
219,00 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 81,00 zł

45
Jakiego koloru są buziaki ? - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jakiego koloru są buziaki ?
Dostępny29 szt.

Minimoni uwielbia malować różne kolorowe rzeczy: czerwone biedronki, niebieskie niebo, żółte banany… Za to nigdy nie malowała buziaka. Jakiego koloru powinien być? Czerwony, jak pyszny sos pomidorowy? Nie, bo czerwień to także kolor gniewu. A może zielony, jak krokodyle, które zawsze wydawały jej się takie sympatyczne? Nie ma mowy, to przecież kolor warzyw, a ona ich nie lubi! A więc jak się dowiedzieć, jakiego koloru są buziaki?

36,00 zł
25,92 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,08 zł

46
Bajki Ezopa - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bajki Ezopa
Dostępny33 szt.

Bajki Ezopa to zbiór krótkich opowiadań z morałem. Zabawne historyjki przedstawiają sytuacje z życia codziennego, które mogą przytrafić się każdemu z nas. Ciekawe teksty skłonią do refleksji, natomiast kolorowe ilustracje pomogą rozbudzić wyobraźnię Twojego dziecka. Ta niezwykła księżniczka będzie nie tylko świetną lekturą, ale i wyjątkowym prezentem dla najbliższych.

17,99 zł
13,67 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 4,32 zł

47
Księga Wysp Ostatnich - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Księga Wysp Ostatnich
Dostępny12 szt.

Charyzmatyczny, obdarzony nieprzeciętną intuicją dziennikarz śledczy Emil Żądło znów trafia na trop sensacji! We współczesnym Gdańsku giną ludzie, a zabójstwa mają ścisły związek ze środowiskiem handlarzy oraz kolekcjonerów starych książek. Jaką rolę w tym krwawym teatrze odgrywa tajemniczy starodruk, zawierający dawno zaginioną treść jeszcze starszej księgi? Z jakiego powodu staje się zarzewiem pasma okrutnych zbrodni? Gdzie dotarła i co odkryła załoga pewnej legendarnej antycznej wyprawy morskiej na daleką Północ? Na te pytania musi znaleźć odpowiedź dziennikarz śledczy Emil Żądło wraz ze swoją partnerką, muzealniczką Martą Zabłocką. Bo nawet policja jest bezradna. My zadajmy sobie tymczasem inne pytanie: czy naszej parze detektywów uda się rozwikłać tę zagmatwaną intrygę? I… przeżyć? To więcej niż kryminalna lektura! Tym razem książka u Anny Klejzerowicz staje się przedmiotem śledztwa, narzędziem zbrodni, a nawet czymś więcej. Jesteś pewien, że pokonasz strach i nie ulegniesz literackiej zagadce? Serdecznie polecam! – Leszek Koźmiński, http://blog.kryminalnapila.pl, Kryminalna Piła

34,90 zł
25,83 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 9,07 zł

Wróć do góry