hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2017.12.18

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w poniedziałek 18 grudnia 2017 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Rysunek dla początkujących + ołówki (praca zbiorowa), na drugim Kiedyś (Alison McGhee, Peter H. Reynolds). Kolejny produkt to Paweł Włodkowic i Stanisław ze Skarbimierza (Ludwik Ehrlich) oraz Morderstwo w środku zimy (Fleur Hitchcock).
1
Rysunek dla początkujących + ołówki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rysunek dla początkujących + ołówki
Dostępny416 szt.

W tym pięknie wydanym zestawie znajdziesz książkę z wszechstronnym i wyczerpującym wprowadzeniem do sztuki rysunku. Zapoznasz się z najważniejszymi materiałami i przyborami, poznasz podstawowe techniki, a następnie przystąpisz do rysowania samodzielnie i krok po kroku rozwiniesz swoje umiejętności. Narysujesz zapierające dech w piersiach pejzaże, portrety – i nie tylko! W zestawie znajdują się też ołówki (grafitowe i węglowe), dzięki którym od razu przystąpisz do pracy!

44,99 zł
35,54 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 9,45 zł

10 osób kupiło
2
Kiedyś - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
Kiedyś
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.28

Kiedyś spojrzysz na dom i zdziwisz się, że coś tak małego może tak bardzo poruszyć. Kiedyś poczujesz słodki ciężar na swoich silnych plecach. Kiedyś będę się przyglądać, jak czeszesz swoje dziecko”. Oszczędna w słowach i wzruszająca książka o miłości macierzyńskiej, która trwa mimo upływu czasu. Pięknie zilustrowana przez Petera H. Reynoldsa, poruszy każde serce, nie tylko dziecięce. Alison McGhee – bestsellerowa powieściopisarka i autorka książek dla dzieci. Peter H. Reynolds – obsypywany nagrodami autor i ilustrator książek dla dzieci. W Polsce znany przede wszystkim jako twórca „Kropki”, która zapoczątkowała obchodzenie Międzynarodowego Dnia Kropki – święta kreatywności i odwagi w odkrywaniu talentów.

34,90 zł
19,20 zł

Rabat 45,0%
oszczędzasz 15,70 zł

6 osób kupiło
3
Paweł Włodkowic i Stanisław ze Skarbimierza - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Paweł Włodkowic i Stanisław ze Skarbimierza
Dostępny3 szt.

Celem serii jest przypomnienie dorobku polskiej szkoły prawa międzynarodowego oraz osiągnięć dotychczasowych badań nad jej najwybitniejszymi przedstawicielami, takimi jak Paweł Włodkowic i Stanisław ze Skarbimierza. Jest to wznowienie klasycznej pracy prof. Ludwika Ehrlicha poświęconej obu wyżej wymienionym myślicielom, ich dziełu oraz okolicznościom historycznym, w których tworzyli: sporom polsko-krzyżackim i Soborowi w Konstancji. Książka prof. Ludwika Ehrlicha dotycząca Pawła Włodkowica i Stanisława ze Skarbimierza pokazuje kontekst ich działalności i myśli: konflikt polsko-krzyżacki i Sobór w Konstancji oraz przybliża ich poglądy na prawo międzynarodowe i wojnę sprawiedliwą. redaktor naukowy: Marek A. Cichocki, Adam Talarowski

37,00 zł
25,90 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 11,10 zł

5 osób kupiło
4
Morderstwo w środku zimy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
Morderstwo w środku zimy
Dostępny50 szt.

Gdy jadąca autobusem Maya robi zdjęcie, nie ma zielonego pojęcia, w jakie to ją wpakuje tarapaty. Oświetlona sklepowa witryna wygląda wspaniale, kłócąca się przy niej para sprawia jednak wrażenie, jakby mieli się zaraz pozabijać. W momencie gdy błyska lampa aparatu nastolatki, oboje wyglądają tak, jakby mieli ochotę zabić także i ją… Później pojawia się trup, a policja sugeruje, że Maya powinna zaszyć się na jakiś czas w bezpiecznym miejscu. Farma jej ciotki, położona w walijskich górach, wydaje się idealnym miejscem na kryjówkę. Zostaje jednak odcięta od reszty świata, gdy drogi zasypuje gruba warstwa śniegu. Nikt nie może wyjechać z gospodarstwa ani do niego dotrzeć. Czy to oznacza, że nie ma się czego bać?

29,90 zł
17,94 zł

Rabat 40,0%
oszczędzasz 11,96 zł

4 osoby kupiły
5
Nelly Rapp i człowiek śniegu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
Nelly Rapp i człowiek śniegu
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.28

Nareszcie zimowe ferie! Nelly Rapp spędza je razem z rodzicami i Londynem w miłym hotelu o nazwie „Górzysta Kraina”. Ale nie będzie czasu na odpoczynek – z Upiornej Akademii nadchodzi list, w którym Lena-Sleva informuje o podejrzanych ruchach jednego z niewielu pozostałych na świecie yeti! Opis zadziwiająco dobrze pasuje do pewnego człowieka (?) napotkanego w pobliżu hotelu… Łatwe do czytania i ekscytujące przygody upiornej agentki Nelly Rapp i jej psa Londyna autorstwa Martina Widmarka, bestsellerowego autora dla dzieci. W serii ukazało się po polsku już 8 tytułów, które spotkały się z ogromnym zainteresowaniem czytelników. W przygotowaniu kolejne.

34,90 zł
19,20 zł

Rabat 45,0%
oszczędzasz 15,70 zł

5 osób kupiło
6
Moje bajeczki o Smerfach - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Moje bajeczki o Smerfach
Dostępny39 szt.

Aż sześć niezwykłych opowieści ze świata smerfów w jednej książeczce! Sięgnij po te zabawne, a czasem wzruszające i pouczające historie z twoimi ulubionymi bohaterami w rolach głównych. Wpadnij do wioski smerfów, by poznać przybysza z kosmosu, posiedź z Ważniakiem w szkolnej ławce i spróbuj swoich sił w smerfowej orkiestrze! Pamiętaj, by zachować czujność – zły czarnoksiężnik Gargamel i jego kot Klakier na pewno czają się gdzieś w pobliżu! Przygotuj się na mnóstwo smerfastycznej zabawy, która wciągnie cię na długo!

20,00 zł
15,20 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 4,80 zł

4 osoby kupiły
7
Strażak Sam. Pierwsza znajdywanka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Strażak Sam. Pierwsza znajdywanka
Dostępny10 szt.

To idealna książka łącząca ukochanego bohatera kreskówek i zabawek z zabawą w poszukiwanie wybranych z wielkiego obrazka detali. Książka ćwiczy spostrzegawczość i umiejętność skupiania uwagi na tekście i obrazku.

29,99 zł
23,69 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 6,30 zł

3 osoby kupiły
8
Elf. Rozśpiewane święta, DVD - Filmy
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Elf. Rozśpiewane święta, DVD
Mark Caballero, Seamus Walsh, 2014
Dostępny102 szt.

Pokochaj elfa Buddyego i daj się oczarować magii świąt! „Elf. Rozśpiewane święta” to ujmująca i pełna fantazji animacja dla całej rodziny oparta na popularnym filmie fabularnym i bestsellerowym broadwayowskim musicalu. Kiedy Buddy odkrywa swoją tożsamość, wyrusza do Nowego Jorku, by odszukać ojca. Śmiej się, śpiewaj i zobacz, jak elf i jego nowi przyjaciele przywrócą w mieście ducha świąt.

26,90 zł
25,56 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,34 zł

2 osoby kupiły
9
Ostatnie dni Nowego Paryża - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ostatnie dni Nowego Paryża
Dostępny31 szt.

Rok 1941. W ogarniętej wojennym chaosem Marsylii zjawia się Jack Parsons, amerykański inżynier i adept sztuk tajemnych. W kryjówce antynazistowskiej organizacji spotyka członków ruchu oporu, w tym André Bretona, czołowego teoretyka surrealizmu. Podczas dziwnych gier towarzyskich rozgrywanych przez niepokornych dyplomatów, wygnanych rewolucjonistów i awangardowych twórców Parsons za pomocą swego wynalazku odnajduje i gromadzi nadzieję. A jednak wbrew intencjom doprowadza do uwolnienia mocy zrodzonej ze snów i koszmarów, zmieniając losy wojny i świata na zawsze. Rok 1950. Thibaut, samotny bojownik surrealistów idzie ulicami nawiedzonego Paryża, gdzie naziści i członkowie ruchu oporu zmagają się w ciągłym konflikcie, a po ulicach przechadzają się żywe obrazy i manifestacje tekstów literackich, a także istoty z głębi piekieł. Aby wydostać się z miasta, musi połączyć siły z Sam, amerykańską fotografką, próbującą utrwalić obraz zrujnowanego Paryża, a oboje znajdą sprzymierzeńca w postaci enigmatycznego symbolu łączącego w sobie przypadek i bunt: wyrafinowanego trupa... „Przemyślana, ambitna powieść... Styl prozy Miéville'a, jak zawsze pewny siebie, pozostaje przy tym głęboko ludzki, podczas gdy dziwne, surrealistyczne potwory zapewniają Ostatnim dniom ciekawy posmak szalonej nauki”. – „USA Today”

32,90 zł
25,99 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 6,91 zł

1 osoba kupiła
10
Siesta 13 - Marcin Kydryński prezentuje, 2CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Siesta 13 - Marcin Kydryński prezentuje, 2CD
różni wykonawcy, Universal Music Polska
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.23

"Siesta" to bestsellerowa seria płytowa sygnowana nazwiskiem znanego dziennikarza, fotografa, podróżnika oraz miłośnika i propagatora muzyki - Marcina Kydryńskiego. "Siesta" to także jedna z najpopularniejszych autorskich kompilacji na polskim rynku i kultowa już audycja w radiowej Trójce. Kolejna trzynasta już część, wydana zostaje jako album dwupłytowy. Pierwsza CD to bolera pod różną postacią. Druga CD inspirowana jest muzyką latynoską. Tracklista: CD 1 1. Marcin Kydryński: Siesta Theme 2. Pedro Vargas: Espérame En El Cielo 3. Antonio Machín: Dos Gardenias 4. Lucho Gatica: Encadenados5. Blanca Rosa Gil: Sombras 6. Nat King Cole: Nadie Me Ama 7. Tristão da Silva: Desejo Alguém 8. Gloria Lasso: Aquellos Ojos Verdes 9. Lucho Gatica: Somos 10. Pedro Vargas & Libertad Lamárque: Quiereme Mucho 11. Antonio Machín: Mira Que Eres Linda 12. Nat King Cole: Tres Palabras 13. Beny More: Fiebre De Ti 14. Pedro Vargas: Franqueza 15. Max: Tomar 16. Omara Portuondo: Noche Cubana 17. Marian Demar: To Ostatnia Niedziela CD 2 1. Marcin Kydryński: Siesta Theme 2. Elida Almeida: Bersu D’Oru 3. Fábia Rebordão: Canção Do Amor Para Sempre 4. Alune Wade & Harold López Nussa: Yarahya 5. Paquito D’Rivera: La Comparsa 6. Tito Paris: Cidade Velha 7. Sara Tavares: Coisas Bunitas 8. Diego El Cigala: Fiesta Para Bebo 9. Buika & Chucho Valdés: Somos 10. Michel Camilo: Y La Negra Bailaba 11. Eddie Palmieri & Tito Puente: Enseñame Tu/Piensalo Bien 12. Cristina Branco: Dos Gardenias 13. Septeto Ecos del Tivolí: Mujeres en Soledad 14. Marta Gómez: La Flor 15. Omara Portuondo: Hermosa Habana 16. Danilo Pérez: Baile 17. Anna Maria Jopek & Gonzalo Rubalcaba: To Ostatnia Niedziela

45,90 zł
44,98 zł

Rabat 2,0%
oszczędzasz 0,92 zł

1 osoba kupiła
11
Mr. Men i Mała Miss. Mała Pomocnica - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mr. Men i Mała Miss. Mała Pomocnica
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.03

Mała Pomocnica należy do tych osób, które uwielbiają pomagać, ale zawsze przynoszą więcej szkody niż pożytku. Wiecie chyba, o co mi chodzi. Ma dobre intencje, ale straszna z niej łamaga. Większość jej przyjaciół natychmiast odmawia, gdy oferuje im pomoc. Może Mała Pomocnica to Ty? Jedna z najbardziej rozpoznawalnych serii książkowych dla dzieci na świecie nareszcie w Polsce. Poznaj bohaterów cyklu „Mr. Men i Mała Miss”. Książeczki z charakterkiem.

6,10 zł
4,64 zł

Rabat 23,9%
oszczędzasz 1,46 zł

1 osoba kupiła
12
24 opowieści w oczekiwaniu na Boże Narodzenie. U stóp choinki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
24 opowieści w oczekiwaniu na Boże Narodzenie. U stóp choinki
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.03

Zbiory krótkich historyjek i rymowanek dla najmłodszych dzieci (3-6 lat), które niecierpliwie czekają na Boże Narodzenie. Ciepłe, pogodne i zabawne opowiastki do czytania przed zaśnięciem każdego z 24 dni adwentu zostały uzupełnione pięknymi ilustracjami, które otwierają przed maluchami świat marzeń.

28,00 zł
22,12 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 5,88 zł

1 osoba kupiła
13
Kamienie, CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kamienie, CD
Przemysław Gintrowski, Warner Music Polska
Dostępny101 szt.

Reedycja albumu wydanego w 1991 roku. Solowy program Przemysława Gintrowskiego, „Kamienie” – zarejestrowany na płycie dopiero latem 1991 roku – narodził się pod koniec mrocznych i wyzbytych nadziei lat 80, co dobrze tłumaczy tematykę poruszaną w nowych pieśniach barda. Wykonywany był na recitalach artysty z parateatralną, ruchomą scenografią (m.in. nowatorskie efekty świetlne) zdolnego reżysera młodego pokolenia, Leszka Mądzika. Historia – od antyku („Ifigenia”), po wiek XIX, a nawet XX („Wyspiański”) – miesza się tutaj z polityką, tym razem personifikowaną. Można powiedzieć, że owe „Kamienie” Gintrowskiego, to jednostki, które historię współtworzyły. Postacie historyczne, legendarne i mityczne. Zawsze wybitne, co nie oznacza, że zawsze... moralne. Przeciwnie. Wśród bohaterów tych pieśni spotykamy despotów („Iwan Groźny”), cyników („Machiavelli”), czy postaci „kontrowersyjne” („Margrabia Wielopolski”). Byłby to jednak obraz jednostronny, gdyby zabrakło w nim bohaterów z gruntu pozytywnych, jak „Książę Józef Poniatowski” albo też literacki „Anhelli” z poematu Słowackiego. Zawsze są to jednak postaci tragiczne. A nawet jeżeli pieśniarz dostrzega cień nadziei na niepodległy byt i upatruje go w sztuce („Wyspiański”), przestrzega nas, że nieustannie grozić nam będą „Barbarzyńcy” – owa zmora intelektualistów od Rzymian, przez Witkacego, po Zbigniewa Herberta. Autorem niemal wszystkich wierszy jest Jerzy Czech (choć bohaterów swych pieśni wybrał sam Przemysław Gintrowski, twórca muzyki), ale właśnie Herberta nie mogło wśród nich zabraknąć. Wybitny poeta, samotny filozof naszych czasów, fascynował zawsze i Gintrowskiego i Kaczmarskiego – tutaj reprezentuje go wiersz „Damastes z przydomkiem Prokrustes” mówi, przypowiastka o mitycznym wynalazcy „łoża madejowego”, który jest przekonany, że „postęp wymaga ofiar”. A czy jest tak rzeczywiście? Czy słuszna sprawa jest w polityce tylko „konceptem prostaczym”, jak chce Machiavelli przemawiający ustami Gintrowskiego? Czy nasz byt narodowy zawsze charakteryzować będzie „Chopin i groch i kapusta i od czasu do czasu – powstanie”, jak ubolewa „Margrabia Wielopolski”? Przemysław Gintrowski prowokuje nas do stawiania pytań, a jego pieśni są nadal aktualne. Niestety? Lista utworów: 1. Prolog 2. Postacie 3. Iwan Groźny 4. Karol Levittoux 5. Margrabia Wielopolski 6. Dekabryści 7. Ks. Józef Poniatowski 8. Kołysanka Króla Artura 9. Wyspiański 10. Barbarzyńcy 11. Machiavelli 12. Damastes z przydomkiem Prokrustes mówi 13. Ifigenia 14. Anhelli 15. Kataryniarz

18,90 zł
17,39 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 1,51 zł

1 osoba kupiła
14
Rozproszenie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rozproszenie
Dostępny18 szt.

Druga część Outliersów, opowieści o sekretach, zdradzie i zamkniętym świecie dziewcząt obdarzonych niezwykłą mocą. Wylie udaje się uciec z obozu w Maine, ale wciąż grozi jej niebezpieczeństwo. Jedynym ratunkiem dla niej jest zrozumienie swojego niespotykanego talentu – umiejętności czytania uczuć. Jednak zatopienie się w cudzych emocjach nie jest łatwe dla kogoś, kto od dzieciństwa ignorował swoje własne. Jednak nie tylko Wylie ma poważne kłopoty. Od powrotu z Maine Jasper stacza się w otchłań poczucia winy za to, co się stało Cassie. Po tym, co wspólnie przeszli, Wylie i Jasper gotowi są zrobić dla siebie wszystko, ale Wylie nie jest pewna, czy łącząca ich więź jest na tyle silna, by pokonać dręczące ich upiory przeszłości. Wylie staje przed trudnym wyborem. Dla Cassie mogła zrobić absolutnie wszystko, ale czy będzie potrafiła poświęcić się dla grupy nieznanych dziewcząt? Nawet jeśli są takie same jak ona?

34,99 zł
26,24 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,75 zł

1 osoba kupiła
15
Ufność. Przeżywaj swoje życie otwarcie i spontanicznie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ufność. Przeżywaj swoje życie otwarcie i spontanicznie
Dostępny31 szt.

Kto w naszych czasach wciąż jeszcze ufa ideologiom, religiom, politykom czy wartościom moralnym przekazywanym przez pokolenia? Zdajemy sobie sprawę z tego, że ufność stawia nas często w roli osoby bezbronnej, naiwnej, łatwej do wykorzystania. Czy pojęcie zaufania nie zostało przez wieki wypaczone? Instytucje religijne i społeczne uczą nas, by szukać zaufania na zewnątrz? Osho zachęca nas do odkrycia ufności, z którą przychodzimy na świat. Nie ma potrzeby ufać innym ani skłaniać ich, by nam ufali. To źródło nieporozumień, rozczarowań i zdrad. Wierz w siebie, miej do siebie zaufanie, a zamiast bezbronności uzyskasz siłę, zamiast lęku – odwagę. Dojdziesz wtedy do swojej unikalnej, własnej prawdy.

24,99 zł
18,74 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 6,25 zł

1 osoba kupiła
16
Złudzenia wzrokowe - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Złudzenia wzrokowe
Dostępny40 szt.

Wpraw w zadziwienie swój umysł i oszukaj oczy! Oglądaj strony z wirującymi i zmieniającymi się rysunkami, patrz, jak się pojawiają i zmieniają kolory oraz odcienie, szukaj ukrytych twarzy i poznaj sekrety stereogramów. Ta znakomita książka poświęcona złudzeniom optycznym tłumaczy, dlaczego tak, a nie inaczej postrzegasz rzeczywistość, i wyjaśnia jak - na wiele różnych sposobów - twoje oczy oraz mózg można wprowadzić w błąd. Po lekturze już nigdy nie spojrzysz na otaczający świat tak jak dotychczas!

30,00 zł
23,70 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 6,30 zł

1 osoba kupiła
17
Moje bajeczki. Najpiękniejsze filmowe historie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Moje bajeczki. Najpiękniejsze filmowe historie
Niedostępny
Brak

Usiądź wygodnie i pozwól, by ulubione bajeczki zabrały cię do świata magii, w którym wszystko jest możliwe, a niezwykłe przygody zawsze dobrze się kończą. Przed tobą osiem sympatycznych opowieści o przygodach Nemo, Zygzaka McQueena, rodzinki Iniemamocnych oraz innych sław filmów Disneya. Miłej lektury!

20,00 zł
15,20 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 4,80 zł

18
Batman. Świt mrocznego Księżyca - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Batman. Świt mrocznego Księżyca
Dostępny12 szt.

Wyjątkowy album wydany w serii DC Deluxe zawiera dwie miniserie Matta Wagnera: Batman i ludzie potwory oraz Batman i szalony mnich, czyli znakomite opowieści o młodości i początkach kariery Mrocznego Rycerza. Prawie nikt w Gotham nie wie, czy Człowiek Nietoperz to kolejny złoczyńca, czy sprzymierzeniec obrońców prawa. Sam Batman też nie ma jeszcze ostatecznie wypracowanych metod walki ani nawet swego sławnego batmobilu. Nie przeszkadza mu to jednak w potyczkach z mafią oraz takimi niezwykłymi złoczyńcami jak profesor Hugo Strange i jego zmienione genetycznie potwory żywiące się ludzkim mięsem. Obrońca Gotham staje także do walki z członkami sekty, na której czele stoi złowroga istota podająca się za wampira. Czy przeciwnik naprawdę okaże się nieśmiertelnym krwiopijcą? Jeśli Batman nie rozwiąże tej zagadki, kolejną ofiarą będzie jego ukochana. Scenarzysta i rysownik Matt Wagner jest kilkakrotnym laureatem Nagrody Eisnera znanym przede wszystkim z takich komiksów jak: Trójca, Mage, Grendel, Sandman Mystery Theatre oraz opowieści o Batmanie.

99,99 zł
76,99 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 23,00 zł

19
Hellboy. Tom 2. Spętana trumna / Prawa ręka zniszczenia - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hellboy. Tom 2. Spętana trumna / Prawa ręka zniszczenia
Dostępny12 szt.

Piętnaście krótkich opowiadań z różnych etapów życia Hellboya. Od rozbrajających Placuszków, przez słynne spotkanie z Babą-Jagą, po mroczną Szkatułkę pełną zła. Historie te rzucają światło na kwestię pochodzenia, dzieciństwa i przeznaczenia Hellboya. Jak zwykle opowieści o „piekielnym chłopcu” przeplatają się z motywami z folkloru i okultyzmu, czarują klimatem i są okraszone wyjątkowym poczuciem humoru. „Hellboy to mistrzostwo komiksowej roboty. Czy brać pod uwagę styl, wyobraźnię twórcy, czy prostotę założeń – składa się to wszystko na spójny świat tajemnic i koszmarów, dla którego konkurencji ze świecą szukać pośród innych dokonań komiksowych. Czuję wielki podziw i uwielbienie dla Mike’a Mignoli i jego demonów. Hellboy ponownie rozniecił moją wiarę w to, że komiksy mogą być dobre”. - Clive Barker

90,00 zł
69,30 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 20,70 zł

1 osoba kupiła
20
Axis. Carnage i Hobgoblin - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Axis. Carnage i Hobgoblin
Dostępny5 szt.

Dwaj śmiertelni wrogowie Spider-Mana przechodzą na stronę dobra! Roderick Kingsley, pierwszy Hobgoblin, wkłada garnitur i wraca do Nowego Jorku, by rozkręcić nowy superbohaterski biznes. Jego działania uważnie obserwuje Phil Urich, który chce się pozbyć rywala raz na zawsze. Tymczasem seryjny morderca Carnage próbuje nauczyć się, jak być bohaterem. Na drodze staje mu jednak istota, która żywi się ludzkimi grzechami. Autorami historii opowiedzianych w tym tomie są Rick Spears (Repo, The Auteur) i Kevin Shinick – współtwórca satyrycznych programów Mad i Robot Chicken. Za rysunki odpowiadają Germán Peralta (Moon Knight) i Javier Rodriguez (The Superior Spider-Man).

40,00 zł
30,80 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 9,20 zł

21
Anihilacja. Podbój. Tom 1 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Anihilacja. Podbój. Tom 1
Dostępny3 szt.

Kontynuacja monumentalnej kosmicznej sagi Anihilacja. Wojna z władcą Strefy Negatywnej dobiegła końca, ale mieszkańcy wszechświata niedługo mogli cieszyć się pokojem. Hala, stołeczna planeta Imperium Kree, padła ofiarą podstępnej inwazji. Aby ją uratować, Star-Lord wyrusza na niebezpieczną misję za linię wroga, a towarzyszą mu przyszli Strażnicy Galaktyki – szop Rocket i Groot. Tymczasem Quasar, córka Kapitana Marvela, szuka tajemniczego zbawiciela. Czy garstka bohaterów zdoła pokonać wroga, który ma własny pomysł na zaprowadzenie pokoju we wszechświecie? Historie zebrane w tym tomie napisali znani z trylogii Anihilacja scenarzyści: Dan Abnett i Andy Lanning (Imperatyw Thanosa), Keith Giffen (Lobo: Portret bękarta) oraz Christos N. Gage (The Superior Spider-Man). Twórcami rysunków są Mike Perkins (Captain America), Timothy Green II (The Immortal Iron Fist) i Mike Lilly (Nightwing).

90,00 zł
69,30 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 20,70 zł

22
Avengers i X-Men. Axis - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Avengers i X-Men. Axis
Dostępny10 szt.

Red Skull, nazistowski łotr dążący do zagłady mutantów, wykorzystuje telepatyczne moce Charlesa Xaviera, by zalać świat falą nienawiści. Avengers i X-Men jednoczą się, aby go powstrzymać, ale ceną zwycięstwa okazuje się odwrócenie charakterów. Dobrzy stają się źli. Wybuch wojny między X-Men a Avengers, którym brutalnie przewodzi nowy Kapitan Ameryka, wydaje się tylko kwestią czasu. Kto uratuje świat przed zagładą, gdy wszyscy bohaterowie zmienią się w złoczyńców? Historię tę napisał Rick Remender, autor serii takich jak Uncanny Avengers, Uncanny X-Force, Punisher i Venom. Rysunki stworzyli: Adam Kubert (Avengers, Wolverine), Leinil Francis Yu (Tajna Inwazja), Jim Cheung (Nieskończoność) i Terry Dodson (Spider-Man i Czarna Kotka: Zło, które ludzie czynią).

70,00 zł
53,90 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 16,10 zł

23
Poczytaj ze mną. Tropem jeźdźca na słoniu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Poczytaj ze mną. Tropem jeźdźca na słoniu
Niedostępny
Brak

– Panie Witoldzie, choć pana ubiór często pozostawia wiele do życzenia, postanowiłem dać panu szansę. Pojedzie pan na wykopaliska! O takiej możliwości marzyłem od lat! Będę wreszcie kopał w ziemi i znajdował zaginione miasta, domy, sprzęty – kto wie, może nawet trafi się jakiś pradawny szkielet... Tropem jeźdźca na słoniu to dziennik, czyli notatki pisane codziennie bądź co kilka dni. Piszę się go głównie po to, by chwile czy zdarzenia zostały z nami na zawsze. Ten dziennik to zapiski archeologa - Witolda Dobrowolskiego. Trochę zmyślone na potrzeby książki. Gdy pewnego dnia profesor Bębenek informuje Witolda o tym, że pojedzie do Tarkwinii na wykopaliska, ten nie posiada się ze szczęścia. Gorzej, że pojedzie tam z nim nielubiany kolega, doktor Śmietana. Badacze dostają za zadanie odnalezienie etruskiego grobowca jeźdźca na słoniu. Każdy z nich będzie miał swój sposób na poradzenie sobie z tym zadaniem. Czy rzeczywiście tylko łopata i kopanie w ziemi to narzędzia pracy archeologa? Czy może w inny sposób można odkryć zagadki przeszłości? Poczytajcie ze mną… Literatura ma wiele barw. Dzięki serii „Poczytaj ze mną” dziecko może je dostrzec, bo wspiera ona poznawanie gatunków i form literackich. Reportaż, fabuła, dziennik, kryminał, biografia i wiele innych… Warto pokazać je dzieciom, by odkryły bogactwo utworów literackich. Seria jest również doskonałym narzędziem do kształtowania nawyku wspólnego czytania i wspólnego przeżywania emocji towarzyszących lekturze. „Poczytaj ze mną” tworzą czołowi współcześni polscy autorzy i ilustratorzy.

15,00 zł
11,40 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 3,60 zł

24
Corto Maltese. Tom 5. Przygody etiopskie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Corto Maltese. Tom 5. Przygody etiopskie
Dostępny5 szt.

Piąty tom historii przygodowej o awanturniku Corto Maltese składa się z czterech opowieści rozgrywających się w Arabii i Afryce w roku 1918, pod koniec I wojny światowej. Corto przybywa z tajną misją do Jemenu, gdzie trwa walka między Arabami a Turkami. Kolejne przygody maltańskiego żeglarza rozgrywają się w regionie Afryki nazwanym przez starożytnych Greków Etiopią – Krainą Ludzi o Spalonych Słońcem Obliczach. W Somali Brytyjskim Corto ledwie uchodzi z życiem z rąk fanatyków Szalonego Mułły. Na pograniczu abisyńsko-danakilskim bierze udział w konflikcie plemiennym i spotyka czarownika z pradawnych czasów. W Tanganice poznaje tajemnice owianego ponurą sławą bractwa ludzi-lampartów... Liczący dwanaście tomów cykl Corto Maltese został stworzony przez włoskiego mistrza komiksu Hugona Pratta (1927–1995).

70,00 zł
53,90 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 16,10 zł

25
Orientalizm - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Orientalizm
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.03

W tym uznanym przez krytyków na całym świecie dziele Edward W. Said bada historię i naturę zachodnich postaw wobec Wschodu, uważając orientalizm za europejski twór ideologiczny, który narzucił pokutujące aż do dziś stereotypy Orientu, a w szczególności islamu. Autor pokazuje, jak pisarze, filozofowie i politycy radzili sobie niegdyś z innością dalekowschodniej kultury, z jej zwyczajami i religiami, tworząc uproszczony i z gruntu fałszywy obraz. Said śledzi ten punkt widzenia poprzez pisarstwo Homera, Nervala i Flauberta, Chatraubrianda i Kiplinga, których wspaniałe teksty w sposób decydujący przyczyniły się do romantycznego i egzotycznego obrazu Orientu. Wykorzystując własne doświadczenie palestyńskiego Araba mieszkającego na Zachodzie, Said zastanawia się, czy te idee stanowią i w jakim stopniu odbicie europejskiego imperializmu i rasizmu.

59,90 zł
47,32 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 12,58 zł

26
Niemożliwa forteca - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Niemożliwa forteca
Dostępny10 szt.

Aż do maja 1987 roku czternastoletni Billy Marvin z Wetbridge, w stanie New Jersey, jest maniakiem komputerowym, ale mimo to szczęśliwym. Popołudnia spędza z kolegami, nieustannie przesiadując przed telewizorem, sycąc się ciastkami, debatując, kto z kim by wygrał (Rocky Balboa czy Freddy Krueger? Bruce Springsteen czy Billy Joel? Magnum P.I. czy T.J. Hooker?), oraz programując gry wideo na swoim Commodore 64 do późna w nocy. Ale wtedy „Playboy” publikuje zdjęcia hostessy z teleturnieju „Koło Fortuny” - Vanny White, Billy poznaje Mary Zelinsky, znakomitą programistkę, i wszystko nieodwracalnie się zmienia... Niemożliwa forteca to laurka dla lat osiemdziesiątych, dla nowej ery komputerowej oraz dla wieku dojrzewania – czasu, kiedy wszystko wydaje się możliwe...

39,60 zł
31,28 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 8,32 zł

27
Matematyka miłości. Wzory, dowody, równania i powiązania - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Matematyka miłości. Wzory, dowody, równania i powiązania
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.25

Królowa nauk odsłania kurtynę ukrywającą stałe wzory, którym podlegają serwisy randkowe i rozwody, seks i małżeństwo, wszystkie te miłosne rytuały. Czyżby romans był równaniem z dwiema (albo i więcej!) niewiadomymi? Dr Hannah Fry zabiera czytelnika w fascynującą podróż przez wzory, które kształtują nasze życie miłosne. Przekładając język matematyki na język miłości, stara się naukowo odpowiedzieć na nurtujące ludzi pytania: – Jaka jest szansa na znalezienie miłości życia?– Jakie jest prawdopodobieństwo uzyskania wzajemności?– Jak właściwie działają algorytmy serwisów randkowych?– Czy znajomość teorii gier pomoże nam zdecydować, do kogo podejść w barze? Hannah Fry – matematyczka z University College London. W swojej pracy naukowej używa matematycznych modeli do badania wzorów ludzkich zachowań, co pomaga zarówno śledzić działania terrorystyczne, jak i przyzwyczajenia zakupowe. Jako ceniona ekspertka współprowadzi kanał BBC Worldwide na YouTube'ie i jest regularnie zapraszana do brytyjskich programów radiowych i telewizyjnych. O książkach z serii TED Books: Małe książki o wielkich ideach. Są na tyle krótkie, że można je przeczytać za jednym posiedzeniem, ale na tyle długie, że pozwalają na pogłębione poznanie tematu. Ta różnorodna seria zawiera pozycje, których tematyka krąży od architektury do świata biznesu, od podróży w czasie do miłości, i doskonale nadaje się dla ciekawych świata wielbicieli czytania. Każdej z książek TED towarzyszy powiązana z nią prelekcja, którą można obejrzeć online na TED.com. Książki kontynuują tam, gdzie kończy się wykład.

34,90 zł
24,43 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 10,47 zł

28
Panie na zamku - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Panie na zamku
Niedostępny
Brak

Trzy kobiety, skrywane tajemnice, mroczna przeszłość. Po klęsce hitlerowskich Niemiec Marianne von Lingenfels wraca do imponującego niegdyś zamku, który należał do przodków jej męża. Chce dotrzymać słowa danego przyjaciołom męża i zaopiekować się ich bliskimi. Marianne buduje nową rodzinę z ocalałych wdów i dzieci członków ruchu oporu i liczy na to, że bolesne doświadczenia ich zjednoczą. Okazuje się jednak, że czarno-biały, prosty świat arystokratycznych wartości nagle bardzo się skomplikował, że wypełniają go mroczne sekrety i namiętności zagrażające jej rodzinie. Z czasem wszystkie trzy kobiety muszą stawić czoła wyborom, które zdecydowały o ich losie, zarówno przed, jak i po wojnie... Wzruszająca, zaskakująca, przerażająca. – „New York Times Book Review” Mistrzowska powieść. – „People” Wyjątkowa, fascynująca powieść, która odkrywa nowe oblicze jednego z najtragiczniejszych okresów w historii. – „USA Today”

36,99 zł
27,74 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,25 zł

29
Wyginacze łyżeczek - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyginacze łyżeczek
Dostępny6 szt.

Niesamowita, zabawna powieść o rodzinie marzycieli obdarzonych niezwykłymi zdolnościami oraz niewidzialnych mocach, które łączą nas wszystkich. Teddy Telemachus to czarujący kanciarz, który ma talent do sztuczek magicznych i na koncie współpracę z podejrzanymi gośćmi z przestępczych kręgów. By zdobyć gotówkę, postanawia podstępem dostać się do sponsorowanego przez rząd tajnego badania nad właściwościami telekinezy i jej roli w zdobywaniu sekretnych informacji. Poznaje Maureen McKinnon, która bez reszty go oczarowuje – nie tylko za sprawą swych przenikliwych, niebieskich oczu, ale też umysłu – Maureen jest jasnowidzem o potężnych mocach. Teddy i Maureen biorą ślub, a gdy rodzi im się trójka obdarzonych paranormalnymi zdolnościami dzieci, zostają Niesamowitą Rodziną Telemachusów, która jeździ po kraju, dając popisy zdumiewających umiejętności. Irene jest wykrywaczem kłamstw, Frankie porusza przedmiotami siłą woli, a Buddy potrafi przewidywać przyszłość. Jednak pewnego wieczoru na ich rodzinę spada nieszczęście…

40,00 zł
30,00 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 10,00 zł

30
Biały Kieł - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Biały Kieł
Dostępny53 szt.

Niektórzy boją się wilków, ale czy ktoś się zastanawia, co właściwie wilki myślą o ludziach? Wśród malowniczych krajobrazów mroźnej Kanady dziewiętnastowieczni poszukiwacze przygód i złota zapominają o tym, co w życiu najważniejsze. W dzikiej głuszy wraz ze zwierzętami uczą się na nowo miłości i przyjaźni – bo tam, gdzie nie można liczyć na pomoc drugiego człowieka, najwierniejszymi przyjaciółmi mogą się nagle okazać najgroźniejsze bestie. Oczywiście tylko wtedy, gdy ktoś potrafi traktować je z szacunkiem. Biały Kieł jest w jednej czwartej psem, w trzech czwartych budzącym strach wilkiem. Kiedy trafia pod opiekę ludzi, z trudem przystosowuje się do domowego życia. Spotyka go wiele wyzwań i przykrości, w końcu jednak znajduje właściwego opiekuna, od którego dostaje wsparcie i szczęście. Klasyczna przygodowa powieść Jacka Londona uczy dzieci i dorosłych miłości do zwierząt, a także oczarowuje pięknem nieposkromionej natury.

35,00 zł
27,65 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 7,35 zł

31
Patriotyzm gospodarczy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Patriotyzm gospodarczy
Dostępny17 szt.

Czym naprawdę są korporacje? Czy Polska potrzebuje euro? Jaką rolę w gospodarce odgrywa rodzina? To zaledwie kilka z wielu pytań nurtujących współczesnych ekonomistów. Patriotyzm gospodarczy jest książką opartą na serii wykładów wygłoszonych przez Eryka Łona na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Autor zachęca w niej do refleksji nad rolą narodu oraz patriotycznych postaw w kształtowaniu gospodarki, co zdaje się szczególnie wartościowe z okazji setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Łon skupia się w szczególności na zagadnieniach rynku kapitałowego i bankowości, ale interesują go także prawo finansowe, polityka pieniężna i budżetowa oraz międzynarodowe stosunki finansowe. Specjalną wagę przykłada do pojęcia patriotyzmu gospodarczego i w tej książce wyjaśnia, na czym polegają patriotyczne postawy w kontekście ekonomicznym, oraz jaki korzystny wpływ mogą mieć na polską gospodarkę. Eryk Łon (ur. 1970) jest profesorem nadzwyczajnym w Katedrze Finansów Publicznych na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Opublikował raport "Dlaczego Polska nie powinna wchodzić do strefy euro", stworzył studium podyplomowe Mistrzowie rynków finansowych, należy do Narodowej Rady Rozwoju przy Prezydencie RP Andrzeju Dudzie a od 2016 roku wchodzi w skład Rady Polityki Pieniężnej.

32,90 zł
25,99 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 6,91 zł

32
Porządki miłości, czyli być sobą i żyć swoim życiem - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Porządki miłości, czyli być sobą i żyć swoim życiem
Niedostępny
Brak

Podstawowe dzieło Berta Hellingera. Książka o ludzkich losach i o tym, jak można odwrócić je na lepsze. Warsztaty terapeutyczne zostały tutaj przedstawione bez skrótów – czytelnik bierze udział w poszukiwaniu rozwiązania tak, jak gdyby sam był na nich obecny. Bert Hellinger obszernie przedstawia swój sposób postępowania terapeutycznego, czyli technikę ustawień rodzinnych. Zabiera czytelnika w podróż, która prowadzi do odkrycia opisanych tutaj porządków. Na zakończenie w obszernym wywiadzie wyjaśnia podstawowe zasady swojej terapii. Polskie wydanie zostało poszerzone o protokół ustawienia z warsztatów w Warszawie, które Bert Hellinger prowadził we wrześniu 2003 roku: „Polacy i Ukraińcy – drogi pojednania”. Ukazują one sugestywnie, jak złożone i trudne są to problemy, i którędy wiedzie droga do prawdziwego pojednania.

40,00 zł
30,00 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 10,00 zł

33
Królewna chomik. Harriet Niepokonana - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Królewna chomik. Harriet Niepokonana
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.03

Nowa seria, która zmieni wszystko, co do tej pory myśleliście o królewnach, baśniach, książkach i komiksach. Harriet Chomikowska nie jest typową królewną z bajki. Może i nieźle odnajduje się w świecie gryzoni, ale nie jest zbyt dobra w dostojnym kroczeniu po pałacu w oparach melancholii. Jej zdaniem królewskie życie jest raczej… nudnawe. Ale pewnego dnia rodzice Harriet wyjawiają jej straszliwą tajemnicę – tuż po narodzinach królewny została na nią rzucona straszliwa klątwa. Kiedy będzie miała dwanaście lat, ukłuje się chomiczym kołowrotkiem i zapadnie w sen podobny do śmierci… Typowa królewna zalałaby się łzami rozpaczy. Ale nie Harriet! Przecież klątwa musi się wypełnić, a to oznacza, że aż do dnia dwunastych urodzin Harriet będzie niepokonana! Może teraz rozpocząć życie pełne przygód i nic jej się nie stanie! Póki nie nadejdzie ten dzień, kiedy klątwa spełni się w najbardziej nieoczekiwany sposób… Ursula Vernon – laureatka Nagrody Hugo za najlepszą powieść graficzną, wielokrotnie nagradzana autorka i ilustratorka.

34,90 zł
19,20 zł

Rabat 45,0%
oszczędzasz 15,70 zł

34
Dziedzictwo Rodu Poldarków. Tom 8. Przybysz z morza - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dziedzictwo Rodu Poldarków. Tom 8. Przybysz z morza
Niedostępny
Brak

Ósma powieść osadzonej w malowniczej Kornwalii sagi rodu Poldarków. Kornwalia, rok 1810. Rodzina Poldarków oczekuje powrotu Rossa z armii Wellingtona walczącej w Portugalii. Kiedy Jeremy ratuje przybysza z morza, ich uporządkowane życie ogarnia chaos. Przybycie Stephena Carringtona odmieni życie Poldarków. Zwłaszcza dla Clowence i Jeremy'ego, dorosłych już dzieci Rossa i Demelzy, wydarzenie to stanie się kluczem do nowego świata – pełnego miłości, ale i niebezpieczeństw.

34,99 zł
26,24 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,75 zł

35
Naucz się, kocie. Jak sprawić, by ludzie i koty żyli razem szczęśliwiej - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Naucz się, kocie. Jak sprawić, by ludzie i koty żyli razem szczęśliwie...
Niedostępny
Brak

Zakłada się, że koty nie poddają się tresurze i że szkolenie nie jest im potrzebne. Autorzy dowodzą, że jest to możliwe, a nawet bardzo wskazane. Wyrobienie u zwierzęcia odpowiednich umiejętności i nawyków podnosi jego komfort życia i obniża stres, sprzyja zacieśnieniu więzi między nim a właścicielem. Poznamy krok po kroku metody treningu pozwalające wyrobić u zwierzęcia pożądane nawyki. Nauczymy się, jak ułatwiać mu radzenie sobie ze stresującymi sytuacjami, takimi jak: kontakt z ludźmi, zwierzętami, wizyty u weterynarza, zabiegi medyczne, noszenie obroży lub szelek i przebywanie poza domem. Szczegółowym praktycznym wskazówkom towarzyszą liczne przykłady „z życia”, zaczerpnięte głównie z doświadczeń Sarah z jej własnymi kotami, a także efektowne fotografie. Jest to książka niezbędna dla każdego, kto naprawdę ceni swoją przyjaźń z domowym kotem i chciałby uczynić jego życie łatwiejszym. John Bradshaw jest dyrektorem Instytutu Antrozoologii w Uniwersytecie Bristolskim oraz autorem bestsellerów z listy „New York Timesa”: Cat Sense i Dog Sense (wyd. pol. Zrozumieć kota i Zrozumieć psa). Mieszka w Southampton w Anglii. Sarah Ellis jest behawiorystką zwierzęcą specjalizującą się w problemach kotów, pracuje w organizacji charytatywnej International Cat Care, wykłada na Uniwersytecie Lincoln. Mieszka w Wiltshire w Anglii.

37,00 zł
27,75 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,25 zł

36
Czy można umrzeć dwa razy? - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czy można umrzeć dwa razy?
Niedostępny
Brak

Podczas letniego obozu skautów dziesięcioletni Edvin znajduje na jednej z wysp jeziora Mälaren ludzką czaszkę. Chłopiec starannie wkłada znalezisko do torby, ucieka z obozu i jedzie do swojego sąsiada – komisarza Everta Bäckströma. W drodze dokonuje wstępnej analizy, by przekazać swoje spostrzeżenia policjantowi. Odkrywa, że to czaszka dorosłej kobiety pochodzenia azjatyckiego, zmarłej na skutek postrzału około dziesięciu lat temu. Bäckström już po kilku drinkach, wybudzony z drzemki, obiecuje zająć się sprawą, co w jego przypadku oznacza przerzucenie pracy na podwładnych.

39,99 zł
29,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 10,00 zł

37
Misia i jej mali pacjenci. Ulubione przygody - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Misia i jej mali pacjenci. Ulubione przygody
Niedostępny
Brak

Poznaj małą weterynarz Misię, która w magicznej Lipowej Klinice pomaga swoim małym pacjentom. Misia to wesoła siedmiolatka, która wraz z rodzicami i ukochanym pieskiem Popikiem mieszka w niewielkim miasteczku. Misia ma też niezwykły dar – rozumie mowę zwierząt. Jest to jej sekret. Seria „Misia i jej mali pacjenci” to wzruszające, urocze i ciepłe historie, które na długo zapadną w pamięci dzieciom. Idealne do wspólnego czytania na dobranoc, a idealnym dopełnieniem tekstów są ciepłe ilustracje.

34,90 zł
25,13 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,77 zł

38
Wielka księga rysowania krok po kroku - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wielka księga rysowania krok po kroku
Niedostępny
Brak

Twoje dziecko nie musi świetnie rysować, aby tworzyć wyjątkowe i piękne rysunki! Wystarczy postępować zgodnie z instrukcją, aby w prosty sposób powstały kolorowe zwierzęta, postacie, pojazdy i budowle. Od myszy po goryla, od syrenki po supermena, od psa po smoka, kosmonautę i samochód formuły 1. Dzięki tej niezwykłej książce odkryjesz, jak narysować różne zwierzęta: lisa, wilka, kangura, zebrę, papugę, konika morskiego i wiele innych. Mnóstwo wspaniałej, kreatywnej zabawy gwarantowane! W środku znajdziesz dużo miejsca na swoje rysunki. Rysuj krok po kroku zgodnie z poleceniami i baw się dobrze!

34,90 zł
25,13 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,77 zł

39
Zosia i jej zoo. Najpiękniejsze opowieści o zwierzętach - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zosia i jej zoo. Najpiękniejsze opowieści o zwierzętach
Niedostępny
Brak

Azyl to wyjątkowe miejsce założone przez pana Horacego, słynnego podróżnika. Jeździ on po całym świecie i spotyka na swej drodze zwierzęta, które potrzebują pomocy i są w niebezpieczeństwie. Uratowane przez niego zwierzaki trafiają do Azylu, gdzie odnajdują nowy dom, przyjaciół i mają wspaniałą opiekę. W Azylu zawsze dzieje się coś ekscytującego. Mieszka w nim też Zosia, która kocha zwierzęta i uwielbia się nimi zajmować. Ma ona pewien niezwykły dar… rozumie mowę zwierząt! Jest to jej największy sekret. Przeczytaj wyjątkowe historie o foczce, niezwykłej śnieżnej panterze i bardzo niesfornym misiu polarnym.

34,90 zł
25,13 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,77 zł

40
Burze na Słońcu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Burze na Słońcu
Dostępny34 szt.

Szamańska powieść osadzona we współczesnych realiach. Główna bohaterka Ewa z jednej strony wpasowuje się w schemat dzisiejszej bizneswoman, z drugiej strony w głębi serca czuje, że to nie jest jej świat. Pracuje w dużej korporacji, ma obowiązków na co najmniej trzy etaty, nigdy nie wychodzi z pracy o czasie, a o realizację planów sprzedażowych musi codziennie walczyć. Brzmi znajomo? Bo Ewa jest uosobieniem naszych czasów, gdzie w pędzie życia staramy się odnaleźć bezpieczną przystań. Coś, co wskaże nam drogę do spokoju i pomoże osiąść tu i teraz. Z tego właśnie powodu Ewa dostaje się w świat ezoteryki. Jej nauczyciel duchowy okaże się osobą niegodną zaufania, ale o tym dziewczyna przekona się dopiero w momencie, kiedy straci... wszystko.

29,00 zł
21,17 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 7,83 zł

41
Permission To Land - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
30,90 zł
28,43 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 2,47 zł

42
Live At Royal Albert Hall, 2 DVD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Live At Royal Albert Hall, 2 DVD
Cream, Warner Music Polska
Niedostępny
Brak

Lista utworów: DVD 1: 1. I'm So Glad 2. Spoonful 3. Outside Woman Blues 4. Pressed Rat And Warthog 5. Sleepy Time Time 6. N.S.U. 7. Badge 8. Politician 9. Sweet Wine 10. Rollin' And Tumblin' 11. Stormy Monday 12. Deserted Cities Of The Heart 13. Born Under A Bad Sign 14. We're Going Wrong 15. Sleepy Time Time 16. We're Going Wrong DVD 2: 1. Crossroads 2. Sitting On Top Of The World 3. White Room 4. Toad 5. Sunshine Of Your Love 6. Sunshine Of Your Love 7. Interviews – Ginger Baker & Jack Bruce & Eric Clapton

65,90 zł
60,63 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,27 zł

43
The Visitors - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Visitors
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.18

36,90 zł
36,16 zł

Rabat 2,0%
oszczędzasz 0,74 zł

44
Koncert, CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Koncert, CD
Magda Umer, Warner Music Polska
Niedostępny
Brak

Lista utworów: 1. Koncert jesienny na dwa na dwa świerszcze i wiatr w kominie 2. Jeśli myślisz 3. Już szumią kasztany 4. Twoje włosy 5. Na wesoło 6. Dawne zabawne 7. Kiedy mnie już nie będzie 8. Szpetni czterdziestoletni 9. Oczy tej małej 10. Jeszcze w zielone gramy 11. Już czas na sen 12. Miasteczko Bełz – dwadzieścia 13. O niebieskim pachnącym gro 14. Koniugacja

26,90 zł
24,75 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 2,15 zł

45
Arie di Bravura (Mozart, Salieri, Righini Opera Arias) - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
54,90 zł
46
Złota Kolekcja. Ja zwariuję, CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Złota Kolekcja. Ja zwariuję, CD
Czerwony Tulipan, Warner Music Polska
Dostępny205 szt.

Lista utworów: 1. Song o ciszy 2. Ja zwariuję 3. Jedyne co mam 4. Szwagierka 5. Sekret kardynała Richelieu 6. Prosty jak zegarek świat 7. Stukot kół 8. Żeby się sobą zauroczyć 9. Świetliku, świetliku 10. A ja chcę tu być 11. Wywiad 12. Song o solniczce 13. Zabiegani, uwikłani 14. Olsztyn kocham 15. Obiecywałam niebo 16. PC komputer 17. Rudy płomień 18. Niezauważalna 19. Mądrość... a ja jej nie rozumiem 20. Ja tonę 21. A jednak po nas coś zostanie 22. Grajek... ile pan dostaje 23. Czyści jak łza

21,90 zł
20,15 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 1,75 zł

47
To co naprawdę - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
34,90 zł
32,11 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 2,79 zł

1 osoba kupiła
48
Demanufacture, CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Demanufacture, CD
Fear Factory, Warner Music Polska
Niedostępny
Brak

Lista utworów: 1. Demanufacture 2. Self Bias Resistor 3. Zero Signal 4. Replica 5. New Breed 6. Dog Day Sunrise 7. Body Hammer 8. Flashpoint 9. H-K (Hunter-Killer) 10. Pisschrist 11. A Therapy For Pain

27,90 zł
25,67 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 2,23 zł

49
Farben Lehre (Digipack) - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
48,90 zł
44,01 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,89 zł

50
Remember That Night, 2 Blu-ray - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Remember That Night, 2 Blu-ray
David Gilmour, Warner Music Polska
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.15

Lista utworów: DVD 1 1. Speak To Me 2. Breathe 3. Time 4. Breath (Reprise) 5. Castellorizon 6. On An Island (feat. Crosby & Nash) 7. The Blue (feat. Crosby & Nash) 8. Red Sky At Night 9. This Heaven 10. Then I Close My Eyes (feat. Robert Wyatt) 11. Smile 12. Take A Breath 13. A Pocketful of Stones 14. Where We Start 15. Shine On You Crazy Diamond (feat. Crosby & Nash) 16. Fat Old Sun 17. Coming Back To Life 18. High Hopes 19. Echoes 20. Wish You Were Here 21. Find The Cost Of Freedom (feat. Crosby & Nash) 22. Arnold Layne (feat. David Bowie) 23. Comfortably Numb (feat. David Bowie) DVD 2 1. Wot's... Uh The Deal (Performances from the Royal Albert Hall) 2. Dominoes (Performances from the Royal Albert Hall) 3. Wearing The Inside Out (feat. Richard Wright) (Performances from the Royal Albert Hall)3. Arnold Layne (feat. Richard Wright) (Performances from the Royal Albert Hall) 4. Arnold Layne (feat. Richard Wright) (Performances from the Royal Albert Hall) 5. Comfortably Numb (feat. Richard Wright) (Performances from the Royal Albert Hall) 6. Breaking Bread, Drinking Wine (Documentary) 7. Dark Globe (Performance from Summer Tour 2006) 8. Astronomy Domine (Recorded at Abbey Road Studios) 9. This Heaven (Performance from the AOL Sessions) 10. Castellorizon (Performances from the BBC Mermaid Theatre concert) 11. Castellorizon (Performances from the BBC Mermaid Theatre concert) 12. On An Island 13. The Blue 14. Take A Breath 15. High Hopes 16. The Making Of „On An Island” (Documentary) 17. The West Coast (Documentary) 18. On An Island (MusicVideo) 19. Smile (MusicVideo) 20. Island Jam 2007 (Bonus Track) 21. Photo Gallery

196,00 zł
180,32 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 15,68 zł

Wróć do góry