hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2018.01.07

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w niedzielę 7 stycznia 2018 roku.
1
Witelo - mag - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Witelo - mag
Dostępny6 szt.

Witelo Mag – to historia jego życia, od udziału w bitwie pod Legnicą po służbę na wrocławskim dworze. Z jednej strony, studia w Paryżu i Bolonii, obcowanie z najświetniejszymi umysłami Starego Kontynentu. Z drugiej, walka z zacofaniem, przeciwstawienie się świeckiej i duchownej władzy, w tym inkwizycji. W tle burzliwe dzieje Polski, spustoszonej najazdem tatarskim i podzielonej między Piastów.

34,90 zł
24,43 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 10,47 zł

2
Spotkanie z energią - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Spotkanie z energią
NiedostępnyBrak

Nikomu z nas nie jest obcy smutek, złość, rozczarowanie, wątpienie w samego siebie. Stany te znamy nie tylko jako dorośli. Niestety także nasze dzieci często przeżywają te negatywne emocje. Opisana w tej książce przygoda 9 letniej Ani mającej problemy w szkole dotyczyć może każdego dziecka. W treść książki wpleciona jest bardzo skuteczna forma samopomocy psychologicznej zaczerpniętej z psychoterapii energetycznej. Obecnie najszybciej działającej formy psychoterapii na świecie. Ze względu na swoją treść książka ta nadaje się szczególnie dla dzieci w wieku od 7 do 10 lat. Opisywana zaś w niej metoda (Negativ Affect Erasing Method) może być stosowana z ogromnym powodzeniem absolutnie w każdym wieku. Jest bardzo prosta i niezwykle skuteczna w likwidacji nie tylko negatywnych stanów emocjonalnych, ale także wielu dolegliwości fizycznych, takich jak: bóle głowy, bóle pleców, bezsenność, zmęczenie, stres itd.

14,40 zł
10,37 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 4,03 zł

3
Region Pomorski 1:240000 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Region Pomorski 1:240000
Dostępny6 szt.

atrakcje turystyczne regionu szlaki wodne informator internetowy i telefoniczny ochrona przyrody siedziby władz samorządowych indeks miejscowości

8,50 zł
6,04 zł

Rabat 28,9%
oszczędzasz 2,46 zł

Wróć do góry