hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2018.01.18

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w czwartek 18 stycznia 2018 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Tuba do nauki tabliczki mnożenia (Quercetti), na drugim Opracowania lektur i wierszy - szkoła podstawowa - klasy 7-8 (praca zbiorowa). Kolejny produkt to Opracowania lektur i wierszy - szkoła podstawowa - klasy 4-6 (praca zbiorowa) oraz Po pierwsze: złam wszelkie zasady. Co najwięksi menedżerowie na świecie robią inaczej (Marcus Buckingham, Curt Coffman).
1
Tuba do nauki tabliczki mnożenia - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tuba do nauki tabliczki mnożenia
Quercetti
Dostępny297 szt.

Quercetti tuba Pitagorasa do nauki tabliczki mnożeniaTo edukacyjna zabawka, która poprzez zabawę uczy dzieci tabliczki mnożenia i dzielenia. Wystarczy przekręcić dwa kolorowe pokrętła, a wyniki będą wyświetlane w oknie wzdłuż tuby. Zabawka została wyprodukowana we Włoszech.

89,00 zł
80,99 zł

Rabat 9,0%
oszczędzasz 8,01 zł

2
Opracowania lektur i wierszy - szkoła podstawowa - klasy 7-8 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Opracowania lektur i wierszy - szkoła podstawowa - klasy 7-8
Dostępny187 szt.

Przedstawiamy najnowszą wersję znanej i lubianej serii wydawniczej Opracowania lektur i wierszy - teraz trzyczęściowa edycja do szkoły podstawowej, zgodna z nową podstawą programową, obowiązującą od roku 2017. Książka dla klas 7-8 zawiera omówienia wszystkich znajdujących się w podstawie lektur, zarówno obowiązkowych, jak i uzupełniających, oraz interpretacje i analizy najczęściej omawianych wierszy wymienionych poetów. Są tutaj biografie, streszczenia, charakterystyki bohaterów, problematyka - wszystkie najważniejsze informacje o lekturze w jednym miejscu. Zadbano o to, by język publikacji dostosować do uczniów ostatnich klas szkoły podstawowej, jest on zatem zrozumiały, nieprzeładowany niepotrzebnymi informacjami, przekazuje zwięźle i prosto najważniejsze informacje. Każdy uczeń z przyjemnością będzie korzystał z tej książki. Gorąco polecamy!

39,90 zł
22,34 zł

Rabat 44,0%
oszczędzasz 17,56 zł

3
Opracowania lektur i wierszy - szkoła podstawowa - klasy 4-6 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Opracowania lektur i wierszy - szkoła podstawowa - klasy 4-6
Dostępny628 szt.

Przedstawiamy najnowszą wersję znanej i lubianej serii wydawniczej Opracowania lektur i wierszy – teraz trzyczęściowa edycja do szkoły podstawowej, zgodna z nową podstawą programową, obowiązującą od roku 2017. Książka dla klas 4-6 zawiera omówienia wszystkich znajdujących się w podstawie lektur, zarówno obowiązkowych, jak i uzupełniających, oraz interpretacje i analizy najczęściej omawianych wierszy wymienionych poetów. Są tutaj biografie, streszczenia, charakterystyki bohaterów, problematyka – wszystkie najważniejsze informacje o lekturze w jednym miejscu. Zadbano o to, by język publikacji dostosować do młodych odbiorców, jest on zatem prosty, zrozumiały, bez niepotrzebnych encyklopedycznych terminów. Każdy uczeń z przyjemnością będzie korzystał z tej książki. Gorąco polecamy!

29,90 zł
21,23 zł

Rabat 29,0%
oszczędzasz 8,67 zł

4
Po pierwsze: złam wszelkie zasady. Co najwięksi menedżerowie na świecie robią inaczej - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Po pierwsze: złam wszelkie zasady. Co najwięksi menedżerowie na świeci...
Dostępny69 szt.

Książka podbiła wszystkie listy bestsellerów w Stanach Zjednoczonych od Financial Times po Amazon.com Oparta na obszernym materiale empirycznym, jaki zebrali autorzy prowadząc badania w organizacji Gallupa, pokazuje, że istnieje coś, co łączy wszystkich odnoszących sukces menedżerów – jest tym elastyczność w podchodzeniu do sytuacji i ludzi, przekraczanie i łamanie utartych zasad. Książka proponuje model zarządzania, który pozwoli na wprowadzenie decydujących o sukcesie zmian, zwiększenie kreatywności pracowników i zadowolenia klientów oraz osiągnięcie lepszych zysków. „Spośród setek książek o poprawie funkcjonowania organizacji ta jedna jest oparta na obszernym materiale empirycznym i koncentruje się na szczególnych działaniach, które powinni podjąć menedżerowie, aby już dziś ulepszyć swoją organizację. W świecie, w którym zarządzanie ludźmi pozwala wykorzystać występujące wśród nich zróżnicowanie, książka Po pierwsze: Złam wszelkie zasady to lektura obowiązkowa”. – Jeffrey Pfeffer, profesor w Szkole Biznesu przy Uniwersytecie Stanforda „Ta książka to wyzwanie dla powszechnych przekonań o wielkim zarządzaniu, wyzwanie poparte faktami i argumentami nie do odparcia”. – Bradbury H. Anderson, prezes i dyrektor operacyjny, Best Buy „To jest to! Opierając się na przekonujących wnioskach i poważnych wynikach badań Gallupa, Buckingham i Coffman stworzyli mocne fundamenty skutecznego zarządzania. Po raz pierwszy opisano w jasny sposób drogę do pozyskania zaangażowanych pracowników i stworzenia świetnie prosperujących zespołów roboczych. To zmieniło moje podejście do zarządzania menedżerami. Po pierwsze Złam wszelkie zasady to ważne narzędzie dla każdego kierownika na linii frontu, dla każdego menedżera średniego szczebla i dla każdego lidera”. – Michael W. Morrison, dziekan na Uniwersytecie Toyota Marcus Buckingham jest liderem realizowanego przez Instytut Gallupa, przez dwadzieścia lat projektu, mającego na celu zidentyfikowanie najważniejszych cech wielkich menedżerów i wspaniałych miejsc pracy. Jest też starszym wykładowcą w Gallup's Leadership Institute (Instytucie Przywództwa przy Instytucie Gallupa). Curt Coffman jest światowym liderem praktycznych rozwiązań oferowanych przez The Gallup Organization Workplace Management Practice (Instytut Zarządzania Miejscem Pracy przy Instytucie Gallupa). Jest stałym konsultantem do spraw tworzenia wydajnych miejsc pracy nastawionych na klienta.

59,90 zł
50,92 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 8,98 zł

5
Star Wars. Imperium kontratakuje. Komiks na podstawie filmu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Star Wars. Imperium kontratakuje. Komiks na podstawie filmu
Dostępny16 szt.

Kolejny komiks na podstawie filmu z gwiezdnej sagi. Mimo zniszczenia Gwiazdy Śmierci Imperium wciąż stara się ostatecznie zmiażdżyć Rebelię. Jej bohater, Luke Skywalker, trenuje, aby stać się rycerzem Jedi, tak jak było mu to pisane. Musi się jednak strzec, gdyż Darth Vader chce go pojmać za wszelką cenę. Aby to osiągnąć, jest gotów nawet wystawić przyjaciół Luke’a na niebezpieczeństwo. Nadeszła godzina próby...

20,00 zł
13,60 zł

Rabat 32,0%
oszczędzasz 6,40 zł

6
O Wilku, który miał humory - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
O Wilku, który miał humory
Dostępny81 szt.

Od jakiegoś czasu Wilk nie radzi sobie z własnymi emocjami (może to przez tę pogodę?). Radośnie pogwizduje, gadając do drzew, żeby za moment zwiesić nos na kwintę albo co gorsza wpaść bez powodu we wściekłość. Co może mu pomóc odzyskać wewnętrzną harmonię i spokój? Gimnastyka, węglowodany, architektura? Przed Wilkiem bardzo wiele pracy. Auuuu!

25,90 zł
16,06 zł

Rabat 38,0%
oszczędzasz 9,84 zł

7
Mały Geniusz. Quiz - matematyka - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mały Geniusz. Quiz - matematyka
Lisciani, od 5 lat
Dostępny213 szt.

Gracze poruszają się po planszy, odpowiadając na pytania i rozgrywając ciekawe „minigry” dotyczące tabliczki mnożenia. Dzięki różnym poziomom trudności, także najmłodsze dzieci mogą rozwiązywać problemy arytmetyczne dobrze się przy tym bawiąc. Wartości edukacyjne: • obszar lingwistyczny – rozumienie tekstu; • obszar antropologiczny – zasady współżycia społecznego; • obszar matematyczno-przyrodniczy – liczby i działania, logika, prawdopodobieństwo, miara. Zawartość zestawu: • plansza, • 4 pionki, • spinner, • żetony i odznaki, • 48 dwustronnych kart z pytaniami, • karty specjalne.

45,00 zł
40,05 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 4,95 zł

8
Mumio. Sekrety górskiego balsamu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mumio. Sekrety górskiego balsamu
Dostępny472 szt.

Od starożytności zapiski wspominały o tajemniczej smolistej substancji, która wyciekała ze szczelin skalnych w wysokich górach w wielu miejscach świata. Przypisywano jej niesamowite wprost właściwości zdrowotne. Pisała o niej większość starożytnych lekarzy, którzy położyli podwaliny pod rozwój medycyny. Począwszy od dawnych tybetańskich zapisków, przez związane z farmacją wzmianki Arystotelesa, aż do traktatów Awicenny podkreślano wszechstronność tego środka. Czym jest ta obecna pod wieloma nazwami substancja? Środek ten nazywany był górskim woskiem, balsamem góry, krwią góry, smołą górską, potem skały. Występuje też u nas często pod nazwą Shilajit. Jakie jest jej pochodzenie i skład? Co mówi o niej współczesna nauka? Po przeczytaniu tej książki będziesz wiedział więcej o składzie i tajemniczym pochodzeniu mumio. Poznasz również niechlubny, związany z Egiptem, rozdział tej opowieści. Lecz przede wszystkim książka ta stanowi źródło wielu przepisów wykorzystania mumio w profilaktyce i leczeniu mnóstwa przypadłości. Iwan Nieumywakin opowiada o używaniu mumio w lecznictwie ludowym od najdawniejszych czasów oraz przedstawia historię radzieckich badań nad tym zagadkowym, lecz coraz bardziej popularnym środkiem.

22,00 zł
17,60 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 4,40 zł

9
Pajączek na rowerze - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pajączek na rowerze
Dostępny254 szt.

Pajączek na rowerze to historia dzieci, które początkowo się nie lubią, ale szybko okazuje się, że potrafią się porozumieć. Uczucie, które się między nimi rodzi, jest dla nich zupełnie nowe i trudne. Oprócz tego mają mnóstwo innych kłopotów: w szkole, z rówieśnikami, a w domu muszą mierzyć się z rozpadem rodziny, brakiem oparcia w najbliższych i zrozumienia ze strony rodziców. Główni bohaterowie – Ola i Łukasz – muszą nauczyć się radzić sobie w niełatwym świecie dorosłych. Czy im się to uda? To ciepła i pouczająca powieść, która pokazuje, co w życiu jest najważniejsze i że na miłość nigdy nie jest ani za wcześnie, ani za późno. Polecamy wydanie w serii „Kolorowa Klasyka” we wspaniałej szacie graficznej, z pięknymi, ciepłymi ilustracjami Katarzyny Śliwińskiej.

27,85 zł
19,50 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 8,35 zł

10
Mozaika Pixel Junior, 48 elementów - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mozaika Pixel Junior, 48 elementów
Quercetti
Dostępny118 szt.

Quercetti Mozaika Pixel Junior zestaw zawiera kolorowe kołeczki o średnicy 32mm, z których powstają piękne mozaiki. Aby tak się stało należy jedną z 8 kart ze wzorami umieścić pod przezroczystą tablicą, a następnie zacząć tworzyć mozaikę poprzez wstawianie kolorowych kołeczków w tablicę. Karty i kołeczki przechowywane są w zamykanej walizeczce z uchwytem. Zabawka rozwija koordynację wzrokowo-ruchową, precyzyjne umiejętności motoryczne oraz zachęca do twórczego myślenia.

136,99 zł
124,66 zł

Rabat 9,0%
oszczędzasz 12,33 zł

11
Tor kulkowy Migoga Elevator - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tor kulkowy Migoga Elevator
Quercetti
Dostępny178 szt.

Ten zestaw składa się z 150 giętkich i niełamliwych części oraz plastikowych kuleczek o średnicy 4mm. Za pomocą windy wykonanej z łańcucha i korbki, opadające grawitacyjnie kulki można przemieścić na górę trasy. Dzieci mogą odwzorowywać modele narysowane na opakowaniu lub eksperymentować i budować własne konstrukcje. Zjeżdżalnie, mosty, kolumny, kołowrotki, spirale i kominy mogą być łączone na różne sposoby. Zabawka stymuluje kreatywność, rozumowanie przestrzenne oraz rozwija zdolności manualne. Zabawka została wyprodukowana we Włoszech.

121,99 zł
111,01 zł

Rabat 9,0%
oszczędzasz 10,98 zł

12
Live At Carnergie Hall, 2 CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Live At Carnergie Hall, 2 CD
Budka Suflera, Warner Music Polska
Dostępny17 szt.

Lista utworów: 1.1. Młode lwy 1.2. Sen o dolinie 1.3. Cały mój zgiełk 1.4. Geniusz blues 1.5. To nie tak miało być 1.6. Rock'n'Roll na dobry początek 1.7. Za ostatni grosz 1.8. Nie wierz nigdy kobiecie 1.9. Czas ołowiu 1.10. Noc komety 1.11. Jolka, Jolka pamiętasz 2.1. Jeden raz 2.2. Gdzie jest ta krew 2.3. Głodny 2.4. Strefa półcienia 2.5. Takie tango 2.6. Memu miastu na do widzenia 2.7. Martwe morze 2.8. Cisza jak ta 2.9. Jest taki samotny dom 2.10. V bieg 2.11. Cień wielkiej góry

40,90 zł
37,63 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,27 zł

13
Black Seeds Of Vengeance. CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Black Seeds Of Vengeance. CD
Nile, Mystic Production
Dostępny16 szt.

1. Invocation Of The Gate Of Aat Ankh Es En Amenti 2. Black Seeds Of Vengeance 3. Defiling The Gates Of Ishtar 4. The Black Flame 5. Libation Unto The Shades Who Lurk In The Shadows Of The Temple Of Anhur 6. Masturbation The War God 7. Multitude Of Foes 8. Chapter For Transforming Into A Snake 9. Nas Akhu Khan She En Asbiu 10. To Dream Of Ur 11. The Nameless City Of The Accursed 12. Khetti Satha Shemsu

46,90 zł
43,15 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,75 zł

14
Pajączek na rowerze - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pajączek na rowerze
Dostępny254 szt.

Pajączek na rowerze to historia dzieci, które początkowo się nie lubią, ale szybko okazuje się, że potrafią się porozumieć. Uczucie, które się między nimi rodzi, jest dla nich zupełnie nowe i trudne. Oprócz tego mają mnóstwo innych kłopotów: w szkole, z rówieśnikami, a w domu muszą mierzyć się z rozpadem rodziny, brakiem oparcia w najbliższych i zrozumienia ze strony rodziców. Główni bohaterowie – Ola i Łukasz – muszą nauczyć się radzić sobie w niełatwym świecie dorosłych. Czy im się to uda? To ciepła i pouczająca powieść, która pokazuje, co w życiu jest najważniejsze i że na miłość nigdy nie jest ani za wcześnie, ani za późno. Polecamy wydanie w serii „Kolorowa Klasyka” we wspaniałej szacie graficznej, z pięknymi, ciepłymi ilustracjami Katarzyny Śliwińskiej. Estetyczna i trwała twarda oprawa sprawia, że książka będzie idealnie prezentować się na honorowym miejscu w domowej biblioteczce.

29,90 zł
20,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 8,97 zł

15
Mały geniusz. Quiz - język polski - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mały geniusz. Quiz - język polski
Lisciani, od 5 lat
Dostępny230 szt.

Gra rozwijająca słownictwo, wiedzę oraz zagadnienia gramatyczne z języka polskiego. W grze odpowiadamy na pytania i przesuwamy swój pionek po planszy, zdobywając przy tym specjalne odznaki. Quiz z pytaniami został przygotowany na podstawie programu nauczania w szkole podstawowej i jest podzielony na trzy stopnie trudności. Opakowanie posiada instrukcję. Wymiary opakowania: 27.5 x 7.0 x 27.5 cm

45,00 zł
40,05 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 4,95 zł

16
Opracowania lektur i wierszy - szkoła podstawowa - klasy 1-3 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Opracowania lektur i wierszy - szkoła podstawowa - klasy 1-3
Dostępny142 szt.

Przedstawiamy najnowszą wersję znanej i lubianej serii wydawniczej Opracowania lektur i wierszy - teraz trzyczęściowa edycja do szkoły podstawowej, zgodna z nową podstawą programową, obowiązującą od roku 2017. Książka dla klas 1-3 zawiera omówienia wszystkich znajdujących się w podstawie lektur oraz interpretacje najczęściej omawianych wierszy wymienionych poetów. Są tutaj streszczenia, charakterystyki bohaterów, problematyka - wszystkie najważniejsze informacje w jednym miejscu. Zadbano o to, by język publikacji dostosować do najmłodszych odbiorców, dopiero zaczynających swoją przygodę z edukacją - jest on zatem bardzo prosty, zrozumiały, bez trudnych terminów i zwrotów. Każdy mały uczeń z przyjemnością będzie korzystał z tej książki. Gorąco polecamy!

29,90 zł
20,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 8,97 zł

17
Horse Club. SLH13858. Klacz rasy holsztyńskiej - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Horse Club. SLH13858. Klacz rasy holsztyńskiej
Schleich
Dostępny5 szt.

Konie rasy holsztyńskiej mają bardzo silne tylne nogi, dzięki czemu mogą bardzo wysoko skakać. Często zdobywają medale na igrzyskach olimpijskich i innych dużych turniejach jeździeckich. Podczas, gdy konie rekreacyjne mają średnią wysokość w kłębie około 155 cm, koń holsztyński jest znacznie większy. Zazwyczaj mają one wysokość w kłębie od 165 do 175 cm. Konie holsztyńskie i hanowerskie zaliczają się do koni skokowych odnoszących największe sukcesy. Seria „Horse Club” zawiera imponującą kolekcję figurek koni z całego świata, a także mnóstwo akcesoriów i budynków, takich jak: stajnie, zagrody, pojazdy, figurki jeźdźców, akcesoria do jazdy konnej, elementy turniejowe, wyposażenie stajni, pożywienie dla zwierząt. Dzięki tak bogatej ofercie, kolekcjonerzy mogą stworzyć piękne scenerie i kolekcje ulubionych końskich ras. Firma Schleich jest producentem unikatowych, kolekcjonerskich figurek już od lat 50. XX wieku. Jej filozofią jest dostarczanie najwyższej jakości produktów, stworzonych tak realistycznie i naturalnie jak to tylko możliwe, co stanowi o ich nieocenionym aspekcie edukacyjnym. Firma oferuje wiele serii tematycznych, dzięki czemu każdy może znaleźć coś dla siebie.

37,07 zł
27,06 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,01 zł

18
Jedna jedyna - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jedna jedyna
Dostępny230 szt.

Czwarty kryminał z komisarzem Williamem Wistingiem w roli głównej Jest ciepły, lipcowy dzień. Znana piłkarka ręczna - Kajsa Berg, w drodze do centrum treningowego, nagle znika bez śladu. Zaraz po tym, wybucha pożar lasu. Podczas prac porządkowych, strażacy znajdują zwęglone ludzkie zwłoki przykute do drzewa. Obok leży martwy kot z odciętymi łapami. Podczas prowadzenia śledztwa, wszystkie osoby zdają się coś ukrywać, a dochodzenie stopniowo odkrywa ludzką słabość i żądzę władzy. William Wisting czuje, że coraz bardziej pogrąża się w mrok. Horst ponownie napisał znakomitą powieść kryminalną. – Terje Stemland, Aftenposten Jedna jedyna świetnie komponuje się z serią wcześniejszych czterech wzorcowych powieści kryminalnych. – Kurt Hanssen, Dagbladet Jørn Lier Horst (ur. 27.02.1970) to norweski pisarz i dramaturg; do września 2013 pracował jako szef wydziału śledczego Okręgu Policji Vestfold, obecnie jest pełnoetatowym pisarzem. Studiował kryminologię, filozofię i psychologię. Jest autorem przedstawień dla Teater Ibsen; od dwóch lat ukazują się również jego powieści kryminalne w tzw. serii CLUE, przeznaczone dla młodszych czytelników. Horst zadebiutował w 2004 powieścią Nøkkelvitnet (Świadek koronny). Stworzył cykl powieści kryminalnych, w których głównym bohaterem jest William Wisting, policjant pracujący w Larviku.

39,99 zł
28,79 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,20 zł

19
Drewniane szachy Kadet - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Drewniane szachy Kadet
Filipek
Dostępny8 szt.

Drewniane szachy polskiej firmy Filipek.

106,90 zł
98,35 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 8,55 zł

20
Satanic Deathnoise From The Beyond. CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
92,90 zł
85,47 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 7,43 zł

21
Wild Life. SLH14812. Lew - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wild Life. SLH14812. Lew
Schleich
Dostępny30 szt.

Seria „Wild Life” zawiera okazy zwierząt z całego świata, które często dzieci podziwiają w ogrodach zoologicznych. Teraz dzięki figurkom Schleicha mali miłośnicy przyrody mogą stworzyć swoje własne ZOO z prawdziwego zdarzenia, nie ruszając się z domu.

32,00 zł
29,44 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 2,56 zł

22
Mały Geniusz. Doświadczenia. Woda i lód - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mały Geniusz. Doświadczenia. Woda i lód
Lisciani
Dostępny202 szt.

Przedstawiamy zestaw do wykonania 15 doświadczeń z wodą i lodem. W opakowaniu znajdują się liczne akcesoria ułatwiające przeprowadzenie eksperymentów oraz ilustrowana instrukcja zawierająca wiele ciekawostek naukowych.

39,99 zł
35,59 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 4,40 zł

23
Hipoterapia - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hipoterapia
Dostępny66 szt.

Szczególną, coraz bardziej popularną dziś formą leczenia jest terapia z udziałem koni. Obcowanie z tymi dostojnymi zwierzętami wywiera pozytywny wpływ na psychikę oraz wspomaga, kompensuje i redukuje różnego rodzaju nieprawidłowości związane z funkcjonowaniem układu ruchu człowieka. Książka Jagody Bojarczuk, autorki Atlasu jeździectwa (Wydawnictwo SBM, 2016), to bogato ilustrowana pozycja zawierająca najważniejsze informacje na temat niezwykłych stworzeń, jakimi bez wątpienia są konie, a także ich potrzeb i wymagań. Autorka w przystępny sposób prezentuje podstawy jazdy konnej oraz tajniki hipoterapii.

29,95 zł
21,86 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 8,09 zł

24
Wild Life. SLH14801. Foka - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wild Life. SLH14801. Foka
Schleich
Dostępny25 szt.

Seria „Wild Life” zawiera okazy zwierząt z całego świata, które często dzieci podziwiają w ogrodach zoologicznych. Teraz dzięki figurkom Schleicha mali miłośnicy przyrody mogą stworzyć swoje własne ZOO z prawdziwego zdarzenia, nie ruszając się z domu.

25,73 zł
23,67 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 2,06 zł

25
Simply, CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Simply, CD
Jacques Brel, Mystic Production
Dostępny8 szt.

Lista utworów: CD 1: 1. Au Printemps 2. Grand Jacques (C'est Trop Facile) 3. Madeleine 4. La Haine 5. Le Diable (Ca Va!) 6. Les Bourgeois 7. Il Pleut (Les Carreaux) 8. C'est Comme Ca 9. Sur La Place 10. Il Peut Pleuvoir 11. Il Y A 12. Le Colonel 13. Les Pieds Dans Le Ruisseau 14. Il Nous Faut Regarder 15. Le Fou Du Roi 16. L'homme Dans La Cită© 17. Heureux 18. S'il Te Faut 19. La Foire 20. Sainte Pierre CD 2: 1. Le Plat Pays 2. Les Flamandes 3. Voici 4. Le Moribond 5. J'en Appelle 6. La Bastille 7. L'ivrogne 8. Isabelle 9. Je Ne Sais Pas 10. Vivre Debout 11. Bruxelles 12. Voir 13. Priă¨re Paăżenne 14. Le Prochain Amour 15. Pardons 16. Quand On N'a Que L'amour 17. La Bourră©e Du Că©libataire 18. Les Blă©s 19. Seul 20. Litanies Pour Un Retour CD 3: 1. Ne Me Quitte Pas 2. La Valse A Mille Temps 3. La Dame Patronnesse 4. Je T'aime 5. Clara 6. Qu'avons-nous Fait, Bonnes Gens? 7. L'air De La Băştise 8. Demain L'on Se Marie (Le Chanson Des Fiances) 9. La Mort 10. Dors Ma Mie 11. La Tendresse 12. La Colombe 13. Les Biches 14. On N'oublie Rien 15. La Lumiă¨re Jaillira 16. Le Caporal Casse-pompons 17. Les Pră©noms De Paris 18. L'aventure 19. Les Singes 20. Dites, Si C'etait Vrai

40,90 zł
37,63 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,27 zł

26
Wild Life. SLH14808. Delfin - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wild Life. SLH14808. Delfin
Schleich
Dostępny3 szt.

Seria „Wild Life” zawiera okazy zwierząt z całego świata, które często dzieci podziwiają w ogrodach zoologicznych. Teraz dzięki figurkom Schleicha mali miłośnicy przyrody mogą stworzyć swoje własne ZOO z prawdziwego zdarzenia, nie ruszając się z domu.

26,80 zł
24,66 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 2,14 zł

27
Kronika życia i twórczości Stanisława Ignacego Witkiewicza - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kronika życia i twórczości Stanisława Ignacego Witkiewicza
Dostępny14 szt.

Żaden z naszych twórców nie budził w minionym ćwierćwieczu równie wielkiego zainteresowania, co Witkacy. Tom poświęcony jego życiu podzielony został na trzy części. Pierwsza to Dzieje rodziny Witkiewiczów oraz historia rodu Marii z Pietrzkiewiczów, matki Witkacego. Druga i najważniejsza to kronika: ułożony chronologicznie obszerny przegląd wydarzeń z jego życia prywatnego i twórczego. W kronice uwzględniono aktualny stan badań nad życiem i twórczością autora Szewców. W trzeciej części tomu pomieszczono artykuły i rozprawy, poświęcone kluczowym wątkom w biografii Witkiewicza. Dopełniają one i konkretyzują to, co zawiera kronika. Całość tomu dopełnia bogaty materiał ilustracyjny. Opracowali: Anna Micińska, Janusz Degler, Stefan Okołowicz, Tomasz Pawlak

60,00 zł
44,40 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 15,60 zł

28
Heartwork, CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Heartwork, CD
Carcass, Mystic Production
NiedostępnyBrak

Lista utworów: 1. Buried dreams 2. Carnal forge 3. No love lost 4. Heartwork 5. Embodiment 6. This mortal coil 7. Arbeit macht Fleisch 8. Blind leading the blind 9. Doctrinal expletives 10. Death certificate Bonus Video 11. No Love Lost

62,90 zł
57,87 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,03 zł

29
Blood On Ice. CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Blood On Ice. CD
Bathory, Mystic Production
Dostępny20 szt.

1. Intro 2. Blood On Ice 3. Man Of Iron 4. One Eyed Old Man 5. The Sword 6. The Stallion 7. The Woodwoman 8. The Lake 9. Gods Of Thunder Of Wind And Of Rain 10. The Ravens 11. The Revenge Of The Blood On Ice

65,90 zł
60,63 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,27 zł

30
Drewniane szachy podróżne - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Drewniane szachy podróżne
Filipek, od 6 lat
NiedostępnyBrak

Poręczny zestaw do gry w szachy będzie idealny do zabrania w celu umilenia podróży.

59,90 zł
55,11 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,79 zł

31
Wehikuł czasu i inne opowieści - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wehikuł czasu i inne opowieści
Dostępny8 szt.

Antologia zbierająca wszystkie komiksy stworzone przez Waldemara Andrzejewskiego (1934–1993) – jednego z najciekawszych rysowników „złotego” okresu polskiego komiksu (końca lat siedemdziesiątych XX wieku). Jego prace, adaptacje powieści Herberta George’a Wellsa Wojna światów i Wehikuł czasu, były drukowane w piśmie „Alfa”. Opowieść science fiction Tam gdzie słońce zachodzi seledynowo – w magazynie „Relax”. Niniejsza antologia zawiera też nigdy dotąd nie wydaną opowieść Kapitan Nemo, opartą o prozę Juliusza Verne’a, wciąż zachwycającą rozmachem kadrowania i kolorem. Waldemar Andrzejewski tworzył także ilustracje i okładki książkowe, plakaty filmowe i okolicznościowe, grafiki użytkowe i artystyczne, projekty banknotów, znaczków i kart pocztowych, znaków firmowych, herbów miast. Album Wehikuł czasu… potwierdza – był jednym z najciekawszych ilustratorów w historii polskiego komiksu.

70,00 zł
53,90 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 16,10 zł

32
Wild Life. SLH14815. Miś koala - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wild Life. SLH14815. Miś koala
Schleich
Dostępny5 szt.

Koala to niebywały śpioch. Spędza około 14 godzin dziennie na długich drzemkach. Przez resztę czasu jest zajęty jedzeniem liści eukaliptusa. Codziennie pochłania ich dobry kilogram. Misie koala są bardzo wybredne i jedzą tylko 12 z około 300 gatunków eukaliptusa. Ciekawostka: gdy koale są zestresowane, kiwają uszami i mają czkawkę. Wymiary: 5.0 x 3.5 x 4.2 cm Seria „Wild Life” zawiera okazy zwierząt z całego świata, które często dzieci podziwiają w ogrodach zoologicznych. Teraz dzięki figurkom Schleicha mali miłośnicy przyrody mogą stworzyć swoje własne ZOO z prawdziwego zdarzenia, nie ruszając się z domu. Firma Schleich jest producentem unikatowych, kolekcjonerskich figurek już od lat 50. XX wieku. Jej filozofią jest dostarczanie najwyższej jakości produktów, stworzonych tak realistycznie i naturalnie jak to tylko możliwe, co stanowi o ich nieocenionym aspekcie edukacyjnym. Firma oferuje wiele serii tematycznych, dzięki czemu każdy może znaleźć coś dla siebie.

26,80 zł
24,66 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 2,14 zł

33
Puzzle 3D, 189 elementów. Żaglowiec HMS Victory - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 3D, 189 elementów. Żaglowiec HMS Victory
Cubicfun, 189
Dostępny166 szt.

Opakowanie zawiera puzzle 3D, które umożliwiają złożenie modelu „Żaglowiec HMS Victory”. To pasjonująca zabawa dla dzieci oraz kolekcjonerów statków i okrętów. Do ich złożenia nie potrzeba żadnych narzędzi. Puzzle są ponumerowane i znajdują się w specjalnych arkuszach.

101,10 zł
90,99 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 10,11 zł

34
Mały Geniusz. Wielka gra. Polska - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mały Geniusz. Wielka gra. Polska
Lisciani, od 6 lat
Dostępny103 szt.

Dzięki tej grze odkryjesz wiele ciekawostek na temat naszego kraju – wyzwij na pojedynek przyjaciół i zagrajcie w quiz. Sercem gry są oryginalne „fotokarty” podzielone na trzy grupy tematyczne: • flora i fauna, • geografia, • historia i współczesność. Każda z nich przedstawia zdjęcie związane z Polską. Są to np.: zabytki, miasta, słynne postacie, rośliny, zwierzęta, tradycje i inne. Na odwrocie każdej karty znajdują się 4 pytania z odpowiedziami, ułożone wg poziomu trudności. Aby wygrać, musisz odpowiedzieć na pytania i zebrać 4 elementy mini puzzli, niezbędnych do złożenia mapy Polski. Zawartość opakowania: • duża plansza do gry, • 4 pionki, • 4 mini puzzle z mapą Polski, • 192 karty z foto-quizem, • plansza na karty ze spinnerem, • instrukcja. Wymiary opakowania: 27.5 x 7.5 x 27.5 cm

101,20 zł
90,07 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 11,13 zł

35
Daredevil. Nieustraszony. Tom 3 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Daredevil. Nieustraszony. Tom 3
Dostępny6 szt.

Trzeci tom przygód Daredevila, adwokata za dnia i bezlitosnego sędziego w nocy. Tym razem Matt Murdock musi zmierzyć się Alexandrem Bontem, którego kiedyś wsadził za kratki. Bont po wielu latach wreszcie wyszedł z więzienia i marzy o zemście. Daredevil trafia też na spotkanie ludzi, na życie których jego działania wywarły niemały wpływ. Poczuje się tam jak wielbiony bohater czy raczej jak znienawidzony destruktor? Tymczasem Wilson Fisk kombinuje, jak uniknąć odsiadki. Jego plan polega na sprzedaniu wymiarowi sprawiedliwości dowodów na to, że Matt Murdock to Daredevil. Kingpin twierdzi, że dysponuje aktami, które to potwierdzają. Na takie dokumenty połasi się oczywiście nie tylko FBI... Album zawiera materiały opublikowane pierwotnie w serii Daredevil, w numerach 66–81, What If Karen Page Had Lived? i Ultimate Marvel Team-Up #6–8, a następnie zebrane w trzecim tomie Daredevil: The Man Without Fear! Ultimate Collection ze scenariuszami Briana Michaela Bendisa i rysunkami Alexa Maleeva, Michaela Larka i Billa Sienkiewicza.

120,00 zł
92,40 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 27,60 zł

36
Friendship. CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Friendship. CD
Ash Ra Tempel, Mystic Production
Dostępny9 szt.

1. Reunion 2. Pikant 3. Friendship

68,90 zł
63,39 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,51 zł

37
Wild Life. SLH14817. Szympans samiec - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wild Life. SLH14817. Szympans samiec
Schleich
Dostępny32 szt.

Chcesz stworzyć w zaciszu swojego pokoju własne zoo? Teraz dzięki serii figurek Wild Life firmy Schleich jest to możliwe. Mali miłośnicy zwierząt mogą stworzyć własne ogrody zoologiczne, w których umieszczą okazy zwierząt z całego świata. Figurki wykonane są z najwyższą dbałością o szczegóły. Figurka szympansa: – kod produktu: 14817, – wymiary: około 6.5 x 5.2 x 5.7 cm.

31,10 zł
28,61 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 2,49 zł

38
Fantacolor mozaika (300 elementów) - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fantacolor mozaika (300 elementów)
Quercetti
Dostępny172 szt.

Tworzenie mozaiki poprzez wstawianie kołeczków w perforowaną tablicę zgodnie z proponowanym wzorem bądź własną wyobraźnią jest wspaniałą i twórczą zabawą. Zabawka stymuluje rozpoznawanie kolorów, rozwija umiejętności manualne oraz koordynację ruchową. Zestaw składa się z 300 kołeczków o kwadratowych główkach oraz walizeczki z rączką, która po rozłożeniu staje się podstawką i tabliczką o wymiarach 28.0 x 20.0 cm.

46,99 zł
42,76 zł

Rabat 9,0%
oszczędzasz 4,23 zł

39
Black Mountain 10th Anniversary Deluxe Edition. CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
72,90 zł
67,07 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,83 zł

40
Whore Of Bethlehem. CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Whore Of Bethlehem. CD
Archgoat, Mystic Production
Dostępny5 szt.

68,90 zł
63,39 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,51 zł

41
Individual Thought Patterns. CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Individual Thought Patterns. CD
Death, Mystic Production
Dostępny22 szt.

CD 1 1. Overactive Imagination 2. In Human Form 3. Jealousy 4. Trapped In A Corner 5. Nothing Is Everything 6. Mentally Blind 7. Individual Thought Patterns 8. Destiny 9. Out Of Touch 10. The Philosopher CD 2 Live in Germany April 13th 1993 1. Leprosy 2. Suicide Machine 3. Living Monstrosity 4. Overactive Imagination 5. Flattening Of Emotions 6. Within The mind 7. In Human Form 8. Lack Of Comprehension 9. Trapped In A Corner 10. Zombie Ritual Studio Outtake 11. The Exorcist

68,90 zł
63,39 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,51 zł

42
Pixel Evo. Mozaika, 300 elementów - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pixel Evo. Mozaika, 300 elementów
Quercetti
Dostępny170 szt.

Tworzenie mozaiki poprzez wstawianie kołeczków w perforowaną tablicę jest wspaniałą i twórczą zabawą. Stymuluje rozpoznawanie kolorów, rozwija umiejętności manualne oraz koordynację ruchową. Wszystkie elementy wykonane są z tworzywa wysokiej jakości, są elastyczne i zmywalne, mają zaokrąglone brzegi, są nietłukące i bezpieczne. Zestaw składa się z • walizeczki, która po rozłożeniu staje się podstawką i tabliczką, w którą dziecko wtyka kołeczki o różnych rozmiarach, tworząc ciekawe wzory i obrazy. • 300 kolorowych kołeczków.

64,99 zł
59,14 zł

Rabat 9,0%
oszczędzasz 5,85 zł

43
Blood Fire Death. CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Blood Fire Death. CD
Bathory, Mystic Production
Dostępny20 szt.

65,90 zł
60,63 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,27 zł

44
Showtime, Storytime, DVD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Showtime, Storytime, DVD
Nightwish, Mystic Production
Dostępny20 szt.

Lista utworów: DVD 1: 1. Dark Chest Of Wonders 2. Wish I Had An Angel 3. She Is My Sin 4. Ghost River 5. Ever Dream 6. Storytime 7. I Want My Tears Back 8. Nemo 9. Last Of The Wilds 10. Bless The Child 11. Romanticide 12. Amaranth 13. Ghost Love Score 14. Song Of Myself 15. Last Ride Of The Day 16. Outro: Imaginaerum 17. I Want My Tears Back (Live From Helsinki) 18. Ghost Love Score (Live From Buenos Aires) DVD 2: 1. Please Learn The Setlist In 48 Hours (Documentary) 2. Nightwish Table Hockey Tournament 3. Christmas Song For A Lonely Documentarist

76,90 zł
70,75 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 6,15 zł

45
Literki magnetyczne, duże - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Literki magnetyczne, duże
Quercetti
Dostępny164 szt.

Zestaw uzupełniający do tablicy magnetycznej. Magnetyczne wielkie litery be polskich znaków. Zestaw zawiera 48 elementów.

23,90 zł
21,75 zł

Rabat 9,0%
oszczędzasz 2,15 zł

46
Anthology, 2 CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Anthology, 2 CD
Can, Mystic Production
Dostępny9 szt.

Lista utworów: CD 1 1. Father Cannot Yell 2. Soup 3. Mother Sky 4. She Brings The Rain 5. Mushroom 6. One More Night 7. Outside My Door 8. Spoon 9. Halleluwah 10. Aumgn 11. Dizzy Dizzy 12. Yoo Doo Right CD 2 1. Uphill 2. Mother Upduff 3. Doko E. 4. Musette 5. Blue Bag 6. Tv Spot 7. Half Past One 8. Moonshake 9. Future Days 10. Cascade Waltz 11. I Want More 12. Animal Waves 13. Dont Say No 14. A Spectacle 15. Below This Level 16. Hoolah Hoolah 17. Last Night Sleep

53,90 zł
49,59 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,31 zł

47
The Quantum Enigma. CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Quantum Enigma. CD
Epica, Mystic Production
Dostępny20 szt.

59,90 zł
55,11 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,79 zł

48
Frail Words Collapse. CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Frail Words Collapse. CD
As I Lay Dying, Mystic Production
Dostępny4 szt.

1. 94 hours 2. Falling upon deaf ears 3. Forever 4. Collision 5. Distance is darkness 6. Behind me lies another fallensoldier 7. Undefined 8. A thousand steps 9. The beginning 10. Song 10 11. Tha pain of seperation 12. Elegy

47,90 zł
44,07 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,83 zł

49
In Their Darkened Shrines. CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
In Their Darkened Shrines. CD
Nile, Mystic Production
Dostępny22 szt.

1. Blessed Dead 2. Execration Text 3. Sarcophagus 4. Kheftiu Asar Butchiu 5. Unas Slayer of the Gods 6. Churning the Maelstrom 7. I Whisper in the Ear of the Dead 8. Wind of Horus 9. In Their Darkened Shrines I. Hall of Saurian Entombment 10. In Their Darkened Shrines II. Invocation to Seditious Heresy 11. In Their Darkened Shrines III. Destruction of the Temple of the Enemie 12. In Their Darkened Shrines IV. Ruins

53,90 zł
49,59 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,31 zł

50
Fantacolor Junior. Mozaika 48 elementów z podstawką - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fantacolor Junior. Mozaika 48 elementów z podstawką
Quercetti
Dostępny169 szt.

Quercetti Mozaika Fantacolor Junior zestaw zawiera kolorowe kołeczki o średnicy 32mm, z których powstają piękne mozaiki. Aby tak się stało należy jedną z 8 kart ze wzorami umieścić pod przezroczystą tablicą, a następnie zacząć tworzyć mozaikę poprzez wstawianie kolorowych kołeczków w tablicę. Karty i kołeczki przechowywane są w zamykanej walizeczce z uchwytem. Zabawka rozwija koordynację wzrokowo-ruchową, precyzyjne umiejętności motoryczne oraz zachęca do twórczego myślenia.

88,60 zł
80,63 zł

Rabat 9,0%
oszczędzasz 7,97 zł

Wróć do góry