hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2018.02.12

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w poniedziałek 12 lutego 2018 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Grzybobranie z rodziną Treflików (Trefl), na drugim Nawiedzenia Najświętszego Sakramentu (Alfons Liguori). Kolejny produkt to Stopy (Gen-ichiro Yagyu) oraz Ilustrowana czytanka. Disney Księżniczka. Ariel i Florek (Elisabeth Tate).
1
Grzybobranie z rodziną Treflików - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Grzybobranie z rodziną Treflików
Trefl, od 4 lat
Dostępny59 szt.

Wybierzcie się na spacer z Treflikami i weźcie udział w leśnej przygodzie. Przemierzcie krętą trasę, góry i pagórki w poszukiwaniu pysznych grzybów. Weźcie ze sobą koszyczek i wypełnijcie go po brzegi. Wygra ten, kto zbierze ich najwięcej. Uważajcie na różnego rodzaju przeszkody, które możecie napotkać na trasie swojej wędrówki przez las. Treflikowe „Grzybobranie” to odsłona kultowej gry dla dzieci, tym razem wzbogacona o motyw z serialu pt. „Rodzina Treflików”. Jej dużym atutem jest przestrzenna plansza z polami zadań oraz piękną, kolorową grafiką przedstawiającą Treflika i jego rodzinę. W zależności od wybranego wariantu, gra umożliwia zabawę zarówno młodszym jak i nieco starszym dzieciom. Zawartość opakowania: • plansza wraz z elementami przestrzennymi, • 4 koszyczki, • 26 grzybków (5 czerwonych muchomorów i 21 grzybków jadalnych). • kostka do gry, • instrukcja. Wymiary opakowania: 26.0 x 26.0 x 4.0 cm

42,52 zł
36,99 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 5,53 zł

2
Nawiedzenia Najświętszego Sakramentu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nawiedzenia Najświętszego Sakramentu
NiedostępnyBrak

Nawiedzenia św. Alfonsa Liguoriego to propozycja medytacji podczas adoracji Najświętszego Sakramentu na każdy dzień miesiąca. Są wyrazem ogromnej miłości, jaką darzył on Najświętszy Sakrament. Długie godziny spędzał na jego adoracji i każdemu gorąco ją polecał. Tam też uczył się tej cudownej prawdy: „Bóg oszalał z miłości do człowieka i przez niego pragnie być kochanym”. Święci są mistrzami w przeżywaniu codzienności tak, by jeszcze bardziej miłować Boga. A szkoła, w której nauczyli się tej sztuki, znajduje się przed Najświętszym Sakramentem. Św. Alfons Maria de Liguori (1696–1787), będąc uznanym adwokatem, po przegranym procesie sądowym wstępuje do seminarium i w 1726 roku przyjmuje święcenia kapłańskie. W Neapolu pracuje wśród ludzi ubogich i prostych, do których inni kapłani nie docierali. Takich ludzi spotkał również w wioskach koło Neapolu. Z myślą o nich założył Zgromadzenie Najświętszego Odkupiciela (redemptoryści), któremu powierzył misję głoszenia Ewangelii najbardziej opuszczonym. W 1762 roku został biskupem diecezji Sant’ Agata dei Goti. Papież Pius IX ogłosił go doktorem Kościoła, a Pius XII patronem spowiedników i moralistów.

15,90 zł
11,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 3,97 zł

3
Stopy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Stopy
Dostępny44 szt.

Szósta część serii „Moje Ciało”. Po co nam stopy? Co potrafimy nimi robić? Czym różnią się stopy od dłoni? Do czego potrzebne są linie papilarne? I dlaczego stopa goryla jest tak bardzo podobna do jego dłoni? W szóstej części edukacyjnej serii o ciele dowiemy się wiele o stopach. Będzie też miejsce do uwiecznienia własnych stóp na kartach książki.

34,00 zł
24,48 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,52 zł

4
Ilustrowana czytanka. Disney Księżniczka. Ariel i Florek - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ilustrowana czytanka. Disney Księżniczka. Ariel i Florek
Dostępny175 szt.

Witajcie w morskich głębinach. Codziennie dzieją się tu ciekawe rzeczy i można przeżyć wiele przygód. Pewnego dnia miały przypłynąć wieloryby i wszyscy byli tym bardzo przejęci. Ariel i Florek wypłynęli im naprzeciw. Sprawdź, co się stanie, gdy już się zjawią ci niezwykli przybysze.

13,99 zł
10,63 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 3,36 zł

5
Berlin. Papierowy plan miasta, 1:16 500 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Berlin. Papierowy plan miasta, 1:16 500
Dostępny7 szt.

Plan zawiera: • plan interesujących dla turysty, centralnych dzielnic miasta, • szczegółowa skala 1:16 500 (1 cm – 165 m), • bogata treść turystyczna, m.in.: zabytki, muzea, hotele i inne istotne obiekty, • linie i stacje metra oraz kolejki miejskiej, • plany Spandau i Wannsee, • turystyczne linie autobusowe z przystankami, • schemat metra i kolejki miejskiej, • skorowidz ulic.

14,90 zł
10,43 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 4,47 zł

6
Spaceman. Jak zostać astronautą i uratować nasze oko na Wszechświat - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Spaceman. Jak zostać astronautą i uratować nasze oko na Wszechświat
Dostępny65 szt.

Czy kiedykolwiek wyobrażaliście sobie, jak to jest być przywiązanym do fotela w środku gigantycznej rakiety, która rozpędza się do prędkości od zera do 28 tysięcy kilometrów na godzinę? Lub spojrzeć na Ziemię z kosmosu i zobaczyć zaskakująco precyzyjną linię między dniem a nocą? Albo stanąć przed słynnym Teleskopem Kosmicznym Hubble’a, zastanawiając się, czy misja, która jest waszym celem, przez przypadek nie zrujnuje szansy ludzkości na odkrycie tajemnic Wszechświata? Astronauta Mike Massimino szczegółowo relacjonuje swoje kosmiczne doświadczenia, bez mała umieszczając czytelnika w skafandrze, z całym ekwipunkiem niezbędnym do życia w mikrograwitacji. Opisuje surrealistyczny cud i piękno swojego pierwszego spaceru kosmicznego, ale i tragedię utraty przyjaciół w wypadku promu Columbia. Mike Massimino służył w NASA jako astronauta, w latach 1996–2014, i dwukrotnie poleciał w kosmos: w misji STS-109, wahadłowcem Columbia, w marcu 2002, oraz w misji STS-125, promem Atlantis, w maju 2009. Były to dwa ostatnie loty serwisowe do Kosmicznego Teleskopu Hubble'a. Mike stał się pierwszym człowiekiem, który tweetował z kosmosu, i ostatnim, który pracował we wnętrzu teleskopu Hubble'a. Razem z kolegami z załogi ustanowił zespołowy rekord: w sumie spędzili najwięcej czasu na spacerach w przestrzeni kosmicznej podczas pojedynczej misji wahadłowca. Mike od czasu do czasu grywa samego siebie w serialu „Teoria wielkiego podrywu”. Regularnie pojawia się w telewizji, w wieczornych programach publicystycznych, wiadomościach i filmach dokumentalnych. Jest również rozchwytywanym mówcą inspiracyjnym.

39,99 zł
29,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 10,00 zł

7
Mikroskop - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mikroskop
Dromader
NiedostępnyBrak

Zabawa mikroskopem stymuluje oraz pobudza wyobraźnię dziecka, rozwija jego kreatywność i zdolności manualne. Urządzenie zapewni wiele godzin wspaniałej zabawy. Mikroskop umożliwia przybliżenie obiektu 100, 400, 1200 razy. W skład zestawu wchodzą: • 2 pojemniczki, • pudełko, • czysta etykietka, • szkiełka do próbek, • pęseta. Zasilanie: 2 baterie AA (brak baterii testowych w zestawie) Wymiary opakowania: 19.0 x 24.0 x 8.5 cm

52,90 zł
47,61 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,29 zł

8
Mały geniusz. Quiz. Język angielski - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mały geniusz. Quiz. Język angielski
Lisciani, od 5 lat
Dostępny213 szt.

Przedstawiona gra rozwija słownictwo i wiedzę z języka angielskiego. W grze odpowiadamy na pytania i przesuwamy swój pionek po planszy, zdobywając przy tym specjalne odznaki. Quiz z pytaniami został przygotowany na podstawie programu nauczania w szkole podstawowej i jest podzielony na trzy poziomy trudności. Opakowanie zawiera instrukcję.

45,00 zł
40,05 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 4,95 zł

9
Cobi. MAN-63760. Stretch Screamers. Rozciągliwa figurka Mumia - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cobi. MAN-63760. Stretch Screamers. Rozciągliwa figurka Mumia
Cobi
NiedostępnyBrak

Jesteś na tropie Mumii? Złap ją i sprawdź jak długo wytrzyma rozciąganie. Rozciągaj, ściskaj i tarmoś. W Twojej kolekcji figurek do rozciągania Stretch Scremers, Twoja Mumia zajmie jedno z ważniejszych miejsc. Ma straszne, świecące i wibrujące oczy gdy krzyczy. Nagraj swój głos, a usłyszysz, jak zmienia się w głos Mumii! Wymagane baterie: 3 x AAA

64,90 zł
58,41 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,49 zł

10
Pastele olejne Firster, 12 kolorów - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pastele olejne Firster, 12 kolorów
Hasta, 12 sztuk
Dostępny95 szt.

Pastele olejne o okrągłym przekroju, nietoksyczne, wysokiej jakości, bezpieczne i trwałe. Spełniają normę EN 71 i ASTM D-4236. W komplecie 12 kolorów, każda kredka o grubości 9 mm i długości 6,5 cm. Wymiary opakowania: 8,5 x 14,0 x 1,0 cm.

7,80 zł
11
Basen dmuchany z akcesoriami, 122 x 25 cm, mix wzorów - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Basen dmuchany z akcesoriami, 122 x 25 cm, mix wzorów
Intex, Intex
Dostępny30 szt.

Basen to idealna propozycja na gorące lato. Twoje dziecko będzie mogło bawić się i kąpać w swoim własnym ogrodzie lub na podwórku. Mocne, winylowe ściany zapewniają dużą wytrzymałość. Rozłożenie basenu w ogrodzie jest banalnie proste. Sprowadza się do nadmuchania dwóch pierścieni i nalania wody. Równie prosto i szybko można go złożyć. Obręcze dają możliwość oparcia się o miękką ściankę. Do zestawu dodano także łatki naprawcze na wypadek uszkodzenia. Koło do pływania i piłka pozwolą na zabawę w wodzie. W komplecie znajduje się basen dmuchany dla dzieci, zawór wyposażony w bezpiecznik, nadmuchiwana piłka o średnicy 51.0 cm i nadmuchiwany krąg o średnicy 51.0 cm. Zestaw zachwyci każdego maluszka, który uwielbia wodę i podwodny świat. Piękny nadruk zachęci najmłodszych do popluskania się w wodzie i wygrzania na słoneczku. Wymiary brodzika pozwolą korzystać z niego nie tylko w przydomowym ogrodzie, ale także na działce za miastem, tarasie, czy nawet większym balkonie. Cechy: • lubiane wzory, • otwór spustowy wody, • łatka naprawcza w komplecie, • wytrzymały materiał PVC, • wymiary basenu: 122.0 x 25.0 cm, • rozmiar piłki 51.0 cm, • wymiary kółka 51.0 cm, • pojemność 150 litrów, • wysoka jakość wykonania. Uwaga! Mix wzorów. Towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 kompletu.

55,90 zł
51,43 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,47 zł

12
Szare piórka dekoracyjne - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szare piórka dekoracyjne
Pentacolor
NiedostępnyBrak

Naturalne piórka barwione na szary kolor. Mix wielkości – od kilku do ok. 10 cm długości. Wymiary opakowania: 13,0 x 23,0 x 4,0 cm.

6,80 zł
6,19 zł

Rabat 9,0%
oszczędzasz 0,61 zł

13
Klej Do Dekupazu 50ml Ptr z Werniksem 639 But - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klej Do Dekupazu 50ml Ptr z Werniksem 639 But
Pentacolor
NiedostępnyBrak

Klej i lakier bez połysku, tworzący powierzchnię wodoodporną, rozpuszczalny wodą. Uzywany do ozdabiania technika decoupage powierzchni drewna, masy papierowej, szkła, terakoty, gipsu, kamienia czy styropianu. Zdobiona powierzchnię smarujemy lakierem, nakładamy na nią wycięte wzory tym samym lakierem smarujemy powierzchnię motywu i na koniec nakładamy na całą powierzchnię znowu lakier. Po wyschnięciu powierzchni lakierujemy ja na nowo rozpuszczonym odrobiną wody lakierem

9,90 zł
9,01 zł

Rabat 9,0%
oszczędzasz 0,89 zł

14
Higdon & Tchaikovsky. Violin Concertos, CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Higdon & Tchaikovsky. Violin Concertos, CD
Hilary Hahn, Universal Music Polska
NiedostępnyBrak

„Obdarzona niezrównanymi umiejętnościami technicznymi, dojrzałym smakiem oraz wnikliwą, muzyczną intuicją” – napisał o amerykańskiej skrzypaczce „Grammophone” Hilary Hahn, która w 1995 roku podbiła monachijską publiczność sensacyjnym wykonaniem Beethovenowskiego „Koncertu skrzypcowego”, nie przestaje zadziwiać. Nagrodzona w 2008 roku Grammy za album z nagraniami kompozycji Schoenberga i Sibeliusa sięgnęła po romantyczny Koncert skrzypcowy D-dur Piotra Czajkowskiego, zestawiając go z Koncertem skrzypcowym swojej rodaczki Jennifer Higdon. Neoromantyczna w wyrazie kompozycja zachwyca swobodą, dynamiką, fakturą, łącząc lirykę z wirtuozerią techniczną. Utwór, wyróżniony w 2010 roku nagrodą Pulitzera, ma swoją fonograficzną premierę na płycie Deutsche Grammophon. Skrzypaczce towarzyszy Royal Liverpool Philharmonic Orchestra, którą dyryguje Vasily Petrenko. Lista utworów: Violin Concerto 1. 1726 14:23 2. Chaconni 12:18 3. Fly Forward 5:18 Violin Concerto In D Major Op. 35 1. Allegro Moderato 19:23 2. Canzonetta. Andante 6:23 3. Finale. Allegro Vivacissimo 10:31

54,90 zł
53,25 zł

Rabat 3,0%
oszczędzasz 1,65 zł

15
Face Value (Reedycja). Winyl - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Face Value (Reedycja). Winyl
Collins Phil, Warner Music Polska
NiedostępnyBrak

Phil Collins zapowiedział, że do czynnej działalności muzycznej już nie wróci, ale niedawno podpisał kontrakt z wytwórnią Warner na przygotowanie reedycji ośmiu płyt solowych. Jedną z nich jest album ?Both Sides?. Solowa kariera artysty, który sprzedał na całym świecie ponad 100 mln płyt (solo i z grupą Genesis), zaczęła się na początku lat 80. W lutym 1981 roku ukazał się debiutancki materiał Phila Collinsa, zatytułowany "Face Value". Zdobył szczyt zestawienia w Wielkiej Brytanii i przyniósł megahit ?In The Air Tonight?. Płyta aż pięć razy pokryła się platyną w ojczyźnie muzyka oraz w Stanach Zjednoczonych. W nagraniach wspomógł Collinsa sam Eric Clapton. Dwanaście lat później, kiedy Phil był już wielką gwiazdą na własny rachunek, ukazał się krążek ?Both Sides?, kolejny numer jeden artysty w Wielkiej Brytanii. Również wielokrotnie pokrył się platyną. Phil, w ramach serii reedycji solowych płyt, nazwanej fragmentem tekstu z megahitu ?Against All Odds? ? ?Take A Look At Me Now?, pomógł przygotować wznowienie ?Both Sides?, udostępniając z prywatnego archiwum kompozycje w wersjach demo i live, także strony B singli, które wypełniły drugi, bonusowy dysk. Część z nich nigdy wcześniej nie była publikowana. ?Zawsze byłem dumny z moich piosenek w wersjach demo i zamieszczałem je, jako strony B singli, z paroma wyjątkami. Unikałem ich na składankach. Przygotowując reedycje, skupiłem się bardziej na tym, jak pięknie piosenki te ewoluowały podczas wykonywania na żywo, niż na tym, jak powstawały? ? wyjaśnia artysta. Płyta została zremasterowana przez nominowanego do Grammy inżyniera dźwięku Nicka Davisa, który wykonał fantastyczną pracę przy boxie Genesis ?1970-1975?. Album jest dostępny, jako 2CD w digipaku, w formie plików cyfrowych oraz na dwóch 180-gramowym vinylach. Tracklista: Side A 1. In The Air Tonight (Lp Version) 2. This Must Be Love 3. Behind The Lines 4. The Roof Is Leaking 5. Droned 6. Hand In Hand Side B 1. I Missed Again 2. You Know What I Mean 3. Thunder And Lighting 4. I'm Not Moving 5. If Leaving Me Is Easy 6. Tomorrow Never Knows

73,90 zł
67,99 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,91 zł

16
Hybrid Theory. Winyl - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hybrid Theory. Winyl
Linkin Park, Warner Music Polska
NiedostępnyBrak

Jeden z najwspanialszych albumów ostatnich kilkunastu lat, który na świecie sprzedał się w blisko 28 mln egzemplarzy! Album "Hybrid Theory", od którego zaczęła się wielka kariera grupy Linkin Park. Materiał ukazuje się ponownie na płycie winylowej.

95,90 zł
88,23 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 7,67 zł

17
The Party?s Over. Winyl - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Party?s Over. Winyl
Talk Talk, Warner Music Polska
NiedostępnyBrak

Pochodzący z 1982 roku "The Party's Over" to debiutancki materiał znakomitego brytyjskiego zespołu Talk Talk, który w swojej stylistyce znakomicie połączył synthpop, alternatywny rock, nową falę. Piosenki na album wyprodukował Colin Thurston, który wcześniej współpracował z Davidem Bowie, a także formacją Duran Duran. Płyta otarła się o pierwszą 20. notowania w Wielkiej Brytanii. Utwory "Talk Talk" oraz "Today" były pierwszymi przebojami formacji, która miała stać się jednym z najważniejszych w latach 80. na Wyspach. Tracklista: Side A 1. Talk Talk 2. It?s So Serious 3. Today 4. The Party?s Over Side B 1. Hate 2. Have You Heard the News? 3. Mirror Man 4. Another Word 5. Candy

76,90 zł
70,75 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 6,15 zł

18
Faithful, CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Faithful, CD
Dostępny201 szt.

Marcin Wasilewski Trio to jedna z najwybitniejszych formacji jazzowych swojego pokolenia. Jej skład tworzą, obok lidera Marcina Wasilewskiego, kontrabasista Sławomir Kurkiewicz i grający na perkusji Michał Miśkiewicz. Trio powstało w połowie lat 90. i początkowo działało pod nazwą Simple Acoustic Trio. Na początku następnej dekady muzycy nawiązali współpracę z Tomaszem Stańką, tworząc jego regularny kwartet. W 2005 roku wydali swój pierwszy album dla wytwórni ECM, zatytułowany po prostu „Trio”. Z czasem zespół zgodnie z tradycją większości fortepianowych trio w historii jazzu, przyjął nazwę od nazwiska lidera Marcin Wasilewski. Lista utworów: 1. An Den Kleinen Radioapparat 2. Night Train To You 3. Faithful 4. Mosaic 5. Ballad of the Sad Young Men 6. Oz Guizos 7. Song For Swirek 8. Woke Up In the Desert 9. Big Foot 10. Lugano Lake

37,00 zł
35,89 zł

Rabat 3,0%
oszczędzasz 1,11 zł

19
Swigglefish Figurka jeżdząca Bailey 5-8cm - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Swigglefish Figurka jeżdząca Bailey 5-8cm
Bandai Import
NiedostępnyBrak

Figurka jeżdżąca Bailey z serii Swigglefish firmy BANDAI, przeznaczona dla dzieci w wieku od 4 lat.

25,90 zł
23,83 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 2,07 zł

20
Ultra plastelina brokatowa, mix kolorów - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ultra plastelina brokatowa, mix kolorów
Dromader
NiedostępnyBrak

Brokatowa plastelina zapewni wiele godzin wspaniałej zabawy. Produkt dostępny w kilku wariantach kolorystycznych. Uwaga. Mix wzorów, towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

11,90 zł
10,71 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 1,19 zł

21
Ultra plastelina zmieniająca kolor, mix wzorów - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ultra plastelina zmieniająca kolor, mix wzorów
Dromader
NiedostępnyBrak

Ultra plastelina zmienia kolor! To masa plastyczna o niezwykłych właściwościach – zmienia kolor w zależności od temperatury. To doskonały pomysł na upominek dla dzieci. Magiczna plastelina zamienia kolor w zależności od wersji: • zielony – żółty, • niebieski – fioletowy, • różowy – fioletowy, • pomarańczowy – żółty. Uwaga. Mix wzorów, towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

20,95 zł
18,86 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,09 zł

22
Ultra plastelina matowa, mix kolorów - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ultra plastelina matowa, mix kolorów
Dromader
NiedostępnyBrak

W metalowej puszce znajduje się 58 gramów matowej plasteliny w różnych kolorach. Zalety produktu: elastyczny, nie brudzi rąk, nie przywiera do podłoża, łatwo się modeluje, nie wysycha i dzięki puszce może być wykorzystywany wielokrotnie, występuje w szerokie gamie kolorystycznej. Uwaga. Mix wzorów, towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

10,90 zł
9,81 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 1,09 zł

23
Odkurzacz duży - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Odkurzacz duży
Dromader
NiedostępnyBrak

Ta zabawka spodoba się dzieciom. Działa jak prawdziwy odkurzacz. W zestawie jest wyjmowany pojemnik na śmieci, wyłącznik, elastyczny wąż ze ssawką, woreczek z kulkami do sprzątania. Zabawka uczy odpowiedzialności i zachowywania porządku. Zasilanie: 2 baterie LR14 1,5V (brak w zestawie)

70,90 zł
63,81 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,09 zł

24
Sd.Kfz.184 Elephant - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sd.Kfz.184 Elephant
Trumpeter
NiedostępnyBrak

Zestaw zawiera plastikowy model wozu bojowego do sklejania.

42,90 zł
38,61 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,29 zł

25
TRUMPETER Antonov An-2 C olt on Skis - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
TRUMPETER Antonov An-2 C olt on Skis
Trumpeter
NiedostępnyBrak

Zestaw zawiera plastikowy model samolotu do sklejania.

35,90 zł
32,31 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,59 zł

26
Masa plastyczna, 4x140 g - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Masa plastyczna, 4x140 g
Dromader
Dostępny1 szt.

Masa plastyczna z pewnością ucieszy każdego małego fana zajęć plastycznych. Zapewnia świetną zabawę, która przy okazji rozwija zdolności manualne dziecka, wyobraźnię oraz kreatywność. W opakowaniu znajdują się 4 kolory.

18,90 zł
17,01 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 1,89 zł

27
TRUMPETER Mig-29a Fulcru m - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
92,90 zł
83,61 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 9,29 zł

28
FGF-5 Hellcat - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
FGF-5 Hellcat
Hobby Boss
NiedostępnyBrak

Zestaw zawiera plastikowy model samolotu do sklejania.

24,90 zł
22,41 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,49 zł

29
Hawkerr Typhoon MK.IB - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hawkerr Typhoon MK.IB
Hobby Boss
NiedostępnyBrak

Zestaw zawiera plastikowy model samolotu do sklejania.

25,90 zł
23,31 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,59 zł

30
Torebka dla lalek z akcesoriami - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Torebka dla lalek z akcesoriami
Peterkin
NiedostępnyBrak

Torebka dla lalek z akcesoriamiW zestawie: butelka do karmienia, balsam, szampon.

36,30 zł
33,03 zł

Rabat 9,0%
oszczędzasz 3,27 zł

31
Świece żelowe - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Świece żelowe
Dromader
NiedostępnyBrak

Stwórz własne dekoracje! Zestaw do samodzielnego wykonania świec żelowych pobudzi Twoją kreatywność i pozwoli udekorować pokój według własnej inwencji. Możesz tworzyć świeczki o różnych kształtach, mieszać różne kolory żelu, a także dodać brokat, który roziskrzy świeczkę. Zawartość opakowania: • 5 kredek, • 6 knotów, • 3 pojemniczki, • 4 wykrojniki, • 2 kolory brokatu, • pudełko z żelem, • instrukcja. Wymiary opakowania: 26.0 x 26.0 x 4.5 cm

18,90 zł
17,01 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 1,89 zł

32
TRUMPETER Russian Su-33 Flanker D - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
113,90 zł
102,51 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 11,39 zł

33
280mm K5 (E) Leopold - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
280mm K5 (E) Leopold
Trumpeter
NiedostępnyBrak

Zestaw zawiera plastikowy model ciężkiego działa kolejowego do sklejania.

385,90 zł
347,31 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 38,59 zł

34
TRUMPETER T-34/85 m.1944 - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
TRUMPETER T-34/85 m.1944
Trumpeter
NiedostępnyBrak

Zestaw zawiera plastikowy model czołgu do sklejania.

48,90 zł
44,01 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,89 zł

35
Magiczna plastelina świecąca w ciemności, mix wzorów - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Magiczna plastelina świecąca w ciemności, mix wzorów
Dromader
NiedostępnyBrak

Świecąca w ciemności plastelina zapewni wiele godzin wspaniałej zabawy. Produkt dostępny w kilku wariantach kolorystycznych. Uwaga. Mix wzorów, towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

12,90 zł
11,61 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 1,29 zł

36
Pralka, mix kolorów - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pralka, mix kolorów
Dromader
NiedostępnyBrak

Mała gosposia otrzymuje w swoje ręce pralkę niemal jak prawdziwa. Niewiarygodne, ale można do niej nalać wody. Pranie ubranek lalek za jej pomocą to błahostka. W zestawie do pralki dołączony jest koszyczek na pranie i wieszaki do ubranek. Pralka występuje w dwóch wersjach kolorystycznych i jest kolejnym elementem z kolekcji „Małej Gosposi” firmy Dromader. Pralka jest estetycznie zapakowana i na pewno sprawdzi się wyśmienicie jako prezent dla zaradnych małych gospodyń. Wymiary produktu: ok. 25.0 x 18.0 x 14.0 cm Uwaga. Mix kolorów, towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

62,04 zł
55,84 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,20 zł

37
HO Tory 2 x prosty 3' (76,2 mm), 2 x ŁUK 10R457,2 mm - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
HO Tory 2 x prosty 3' (76,2 mm), 2 x ŁUK 10R457,2 mm
Mehano
NiedostępnyBrak

Tory 2 x PROSTY 3" (76,2 mm) 2 x ŁUK 10R457,2 mm Opakowanie: Blister.

23,90 zł
21,75 zł

Rabat 9,0%
oszczędzasz 2,15 zł

38
Dinozaury. Wykopaliska - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dinozaury. Wykopaliska
Dromader
NiedostępnyBrak

Odkryj szczątki Tyranozaura i zostań archeologiem z zestawem od firmy Dromader! Zestaw zawiera gipsową bryłę, w której ukryte są kości dinozaura, oraz narzędzia do prowadzenia wykopalisk. Po odnalezieniu i oczyszczeniu wszystkich kości można z nich złożyć cały szkielet. Wymiary opakowania: 23.0 x 23.0 x 4.5 cm

28,28 zł
25,45 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,83 zł

39
Keyboard duży z mikrofonem - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Keyboard duży z mikrofonem
Dromader
NiedostępnyBrak

Ten instrument zachwyci dzieci! To świetna nauka i zabawa. Keyboard ma 37 klawiszy i umożliwia wybieranie podkładów akustycznych, akompaniamentów, rejestrację własnych kompozycji oraz śpiewanie do mikrofonu. Wymiary: • szerokość keyboardu: 58.0 cm, • wymiar opakowania: 62.0 x 18.0 x 6.0 cm. Zasilanie: 4 baterie 1.5V AA LR06 (baterie nie dołączone)

55,90 zł
50,31 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,59 zł

40
HOBBY BOSS P-51B Mustang Fighter - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
HOBBY BOSS P-51B Mustang Fighter
Hobby Boss
NiedostępnyBrak

Zestaw zawiera plastikowy model samolotu do sklejania.

24,90 zł
22,41 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,49 zł

41
HOBBY BOSS La-7 Fighter - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
HOBBY BOSS La-7 Fighter
Hobby Boss
NiedostępnyBrak

Zestaw zawiera plastikowy model samolotu do sklejania.

25,90 zł
23,31 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,59 zł

42
F5E Tiger II Fighter - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
F5E Tiger II Fighter
Hobby Boss
NiedostępnyBrak

Zestaw zawiera plastikowy model samolotu do sklejenia.

32,90 zł
29,61 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,29 zł

43
Lalka Natialia Bobas ze zmoczkiem - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
158,20 zł
137,63 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 20,57 zł

44
Pojazd wojskowy, mix wzorów - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pojazd wojskowy, mix wzorów
Dromader
NiedostępnyBrak

Duża ciężarówka wojskowa z napędem ciernym dla wszystkich fanów pojazdów. W ofercie dostępnych 6 różnych modeli. Wymiary opakowania: 46.0 x 20.0 x 13.0 cm Uwaga. Mix wzorów, towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

42,90 zł
38,61 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,29 zł

45
HOBBY BOSS F-84E Thunder jet - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
HOBBY BOSS F-84E Thunder jet
Hobby Boss
NiedostępnyBrak

Zestaw zawiera plastikowy model samolotu do sklejania.

25,90 zł
23,31 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,59 zł

46
TRUMPETER Russia KV-2 Ta nk - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
86,90 zł
78,21 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 8,69 zł

47
Russian KV Big Turret - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Russian KV Big Turret
Trumpeter
NiedostępnyBrak

Zestaw zawiera plastikowy model czołgu do sklejania.

80,90 zł
72,81 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 8,09 zł

48
HOBBY BOSS F-86F-30 Sabr e - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
HOBBY BOSS F-86F-30 Sabr e
Hobby Boss
NiedostępnyBrak

Zestaw zawiera plastikowy model samolotu do sklejania.

24,90 zł
22,41 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,49 zł

49
Dekoracja ścienna, Hot Wheels - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dekoracja ścienna, Hot Wheels
Sticker Boo, 1
NiedostępnyBrak

Sticker Boo to marka popularnych samoprzylepnych naklejek wielokrotnego użytku, do przyklejania na ścianie, lustrze i oknie. Produkt jest wykonany z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu z łatwością się go nakleja, usuwa i przykleja ponownie. W ofercie dekoracja ścienna piankowa z zielonym i czerwonym samochodem Hot Wheels.

3,80 zł
50
Dekoracja ścienna, Hot Wheels Torque Rodger - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dekoracja ścienna, Hot Wheels Torque Rodger
Sticker Boo, 1
Dostępny9 szt.

Sticker Boo to marka popularnych samoprzylepnych naklejek wielokrotnego użytku, do przyklejania na ścianie, lustrze i oknie. Produkt jest wykonany z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu z łatwością się go nakleja, usuwa i przykleja ponownie. W ofercie dekoracja ścienna płaska z samochodami Hot Wheels.

3,80 zł
Wróć do góry