hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2018.02.20

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli we wtorek 20 lutego 2018 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Blok techniczny A4 10 białych kartek, kotki (Starpak), na drugim Puzzle 160 elementów. Spiderman na ratunek (Trefl). Kolejny produkt to Puzzle 200 elementów. Spider-Man. Urodzony bohater (Trefl) oraz Vocabulaire progressif du Francais niveau debut A1 + CD 3ed (Claire Miquel).
1
Blok techniczny A4 10 białych kartek, kotki - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Blok techniczny A4 10 białych kartek, kotki
Starpak
Dostępny408 szt.

Blok techniczny z grafiką uroczych kotków. Gruby i sztywny papier umożliwia tworzenie modeli i trójwymiarowych figur. Cena dotyczy 1 sztuki. Uwaga! Różne wzory, towar wysyłany losowo.

3,29 zł
3,13 zł

Rabat 4,9%
oszczędzasz 0,16 zł

2
Puzzle 160 elementów. Spiderman na ratunek - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 160 elementów. Spiderman na ratunek
Trefl, 160
Dostępny197 szt.

Puzzle składające się ze 160 elementów, zaprojektowaną z myślą o wszystkich wielbicielach komiksów i filmów serii „Spider-Man”. Po ułożeniu układanki powstanie obrazek o wymiarach 41.0 x 27.5 cm. Produkt został wykonany z wysokiej jakości materiałów, z zastosowaniem specjalnego kalandrowanego papieru odbijającego światło, co ułatwia układanie. Produkt został wyprodukowany w Polsce, a do produkcji zostały użyte materiały ekologiczne.

13,81 zł
12,01 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 1,80 zł

3
Puzzle 200 elementów. Spider-Man. Urodzony bohater - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 200 elementów. Spider-Man. Urodzony bohater
Trefl, 2000
Dostępny389 szt.

Puzzle z bohaterami filmu „Spiderman”. Wysoką jakość, nasycenie kolorów i bezpieczeństwo układania zapewnia kalandrowany papier odbijający światło i wykorzystanie materiałów ekologicznych.

16,58 zł
14,42 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 2,16 zł

4
Vocabulaire progressif du Francais niveau debut A1 + CD 3ed - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Vocabulaire progressif du Francais niveau debut A1 + CD 3ed
NiedostępnyBrak

Oto co jest sprawcą sukcesu tej książki: Przejrzysta organizacja: -lekcja słownictwa na lewej stronie; -ćwiczenia i działania komunikacyjne na stronie po prawej stronie; Stopniowe uczenie się, wynikające z naturalnego rozwoju francuskich metod; Elastyczne w użyciu wykorzystanie w klasie lub do samodzielnego uczenia się; Przygotowanie do certyfikatów lub innych egzaminów - skuteczny trening, aby lepiej zdać egzaminy; Dużo miejsca na ocenę: wiele ćwiczeń poprawkowych i regularne przeglądy. Nowość! Internetowa aplikacja Progressive French Vocabulary do samooceny online: 250 testów samokorygujących.

113,40 zł
102,06 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 11,34 zł

5
Puzzle ramkowe 15 elementów. Świnka Peppa. W wesołym miasteczku - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle ramkowe 15 elementów. Świnka Peppa. W wesołym miasteczku
Trefl, 15 elementów
Dostępny22 szt.

Układanka zawiera 15 elementów umieszczonych w ozdobnej, spójnej graficznie ramce, tworzącej z obrazkiem bardzo ładną całość. Dodatkowo ramka ułatwia młodszym dzieciom ułożenie obrazka i pozwala na bezpieczne przenoszenie układanki, dzięki czemu swobodnie ozdobimy nią pokój. Wyraziste kolory i prosty wzór są idealnie dostosowane do wieku i umiejętności dziecka. Puzzle przyjazne dziecku! Do produkcji puzzli ramkowych, dedykowanych młodszym dzieciom, użyliśmy materiałów ekologicznych i płótnowanego papieru eliminującego odbijanie światła, co gwarantuje bezpieczeństwo i radość zabawy.

11,97 zł
10,41 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 1,56 zł

6
Vocabulaire progressif intermediare livre +CD3ed A2 B1 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Vocabulaire progressif intermediare livre +CD3ed A2 B1
Dostępny29 szt.

Oto co jest sprawcą sukcesu tej książki: Przejrzysta organizacja: -lekcja słownictwa na lewej stronie; -ćwiczenia i działania komunikacyjne na stronie po prawej stronie; 25 rozdziałów tematycznych przedstawiających zwykłe tematy życia codziennego, zazwyczaj poruszanych na poziomach A2 i B1 Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego. Stopniowe uczenie się, wynikające z naturalnego rozwoju francuskich metod; Elastyczne w użyciu wykorzystanie w klasie lub do samodzielnego uczenia się; Przygotowanie do certyfikatów lub innych egzaminów - skuteczny trening, aby lepiej zdać egzaminy; Dużo miejsca na ocenę: wiele ćwiczeń poprawkowych i regularne przeglądy. Nowość! Internetowa aplikacja Progressive French Vocabulary do samooceny online: 300 testów samokorygujących.

115,50 zł
103,95 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 11,55 zł

7
Grammaire progressive niveau interme. A2 B1 + CD - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Grammaire progressive niveau interme. A2 B1 + CD
Dostępny19 szt.

Co decyduje o sukcesie tego podręcznika gramatycznego? Jasna organizacja: lekcja gramatyki na lewej stronie; ćwiczenia szkoleniowe na właściwej stronie; 52 rozdziały przedstawiające punkty ogólnie ujęte na poziomach A2 i B1 Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego; stopniowe uczenie się: wynika z naturalnego rozwoju francuskich metod; elastyczne wykorzystanie: do zajęć lub samodzielnego uczenia się; przygotowanie dostosowane do certyfikacji: skuteczny trening, aby lepiej zdać egzaminy.

117,60 zł
105,84 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 11,76 zł

8
Wszystkie pory uczuć. Wiosna - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wszystkie pory uczuć. Wiosna
Dostępny29 szt.

Ewelina pragnie tylko jednego – zostać matką. Niestety, los nie daje jej takiej możliwości. Razem z mężem decydują się na adopcję. Jednak kiedy na ich drodze pojawia się dziewięcioletni Piotruś – szczęście przysłania obawa. Chłopiec cierpi na FAS – alkoholowy zespół płodowy. Kiedy się urodził, miał ponad promil alkoholu we krwi. Chłopiec całe dzieciństwo spędził w domu dziecka. Czy teraz znajdzie dom, którego tak potrzebuje? Czy pragnienie miłości okaże się silniejsze niż strach?

19,90 zł
14,73 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 5,17 zł

9
Była sobie dziewczynka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Była sobie dziewczynka
Dostępny45 szt.

Co robiły dziewczynki w czasach prehistorycznych? Czym bawiły się w starożytnej Grecji? Jak upływało im dzieciństwo w epoce wiktoriańskiej? Dlaczego w dawnych Chinach nie mogły jeść posiłków z obojgiem rodziców? Kto nadawał im imiona w państwie Azteków? W jakich rejonach świata mogły już wieki temu decydować o własnej przyszłości, a gdzie nie mogą do dziś? Autorzy uwielbianej przez dzieci serii o Ancyklopku przedstawiają inspirującą książkę, dzięki której młode czytelniczki mogą poznać losy swoich rówieśniczek z różnych epok historycznych i zrozumieć, jak to dobrze być współczesną dziewczynką. Mimo wszystko. Bo ludzie często nie zdają sobie sprawy, jak wiele mają szczęścia.

42,90 zł
30,89 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,01 zł

10
Vocabulaire progressif du Francais A1, klucz - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Vocabulaire progressif du Francais A1, klucz
Dostępny16 szt.

Sukces tej książki wynika z przejrzystej organizacji: – lekcja słownictwa na lewej stronie, – ćwiczenia i działania komunikacyjne po prawej stronie, – stopniowe uczenie się, wynikające z naturalnego rozwoju francuskich metod, – elastyczne w użyciu wykorzystanie w klasie lub do samodzielnego uczenia się, – przygotowanie do certyfikatów lub innych egzaminów – skuteczny trening, aby lepiej zdać egzaminy, – dużo miejsca na ocenę: wiele ćwiczeń poprawkowych i regularne przeglądy. Nowość! Internetowa aplikacja Progressive French Vocabulary do samooceny online: 250 testów samokorygujących. To już trzecia edycja tego podręcznika. Publikacja jest kluczem do podręcznika.

52,50 zł
47,25 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,25 zł

11
Zaginiony świat - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zaginiony świat
Dostępny10 szt.

Powieść przygodowa angielskiego pisarza Arthura Conan Doyle'a. Zaginiony świat należy do światowego kanonu literatury fantastyczno-naukowej. Opowiada o wyprawie badawczej grupy brytyjskich podróżników na odcięty od świata płaskowyż w dżungli południowoamerykańskiej. Ekscentryczny profesor biologii George Challenger i jego charyzmatyczni towarzysze, kolega po fachu i konkurent profesor Summerlee, doświadczony łowca dzikich zwierząt lord John Roxton i młody dziennikarz Edward Malone, docierają w niedostępne miejsce, by zostać tam podstępnie uwięzieni. Okazuje się, że na płaskowyżu przetrwały groźne prehistoryczne gatunki dinozaurów i człekokształtnych istot. Ryzykowne prace badawcze kończą się porwaniem obu profesorów przez małpoludy. Ostatecznie podróżnicy nawiązują kontakt z zamieszkującymi prehistoryczną krainę Indianami, tryumfują nad małpoludami i powracają do Londynu. Przywożą ze sobą żywego pterodaktyla, udowadniając istnienie ostatnich dinozaurów. Zaginiony świat był wielokrotnie ekranizowany w kinie i telewizji, zainspirował wiele książek, komiksów i filmów, między innymi „King-Konga” i „Jurassic Park”.

24,50 zł
17,64 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 6,86 zł

12
Kamienie na szaniec. Audiobook - Audiobooki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kamienie na szaniec. Audiobook
Aleksander Kamiński, Aleksandria
NiedostępnyBrak

Jedną z najbardziej przerażających i fascynujących zarazem cech oblicza świata jest jego nieprzewidywalność. Wiosna, pora rodzenia się nowego życia to symboliczny moment, w którym zaczynają się Kamienie na szaniec. Alek, Zośka, Rudy i ich przyjaciele są wówczas młodymi ludźmi, pełnymi aspiracji, rodzącymi się wraz z przyrodą do dorosłości, do nowego życia. Snują plany na przyszłość, marzą. Wiosna przechodzi w lato, a lato w jesień – równie symboliczny czas powolnego umierania. Jesień ich życia zaczyna się we wrześniu 1939 roku. Bo to jest książka o wartościach właśnie: o służbie podejmowanej w obliczu niebezpieczeństwa, braterstwie widocznym w poświęceniach wobec przyjaciół i o pracy nad sobą, która jest nieodłącznym elementem wyzwań, przed którymi stają Zośka, Rudy i Alek. – phm. Tomasz Rawski, w latach 2004-2006 Komendant Harcerskiego Szczepu „Uroczysko” im. Aleksandra Kamińskiego

25,00 zł
18,00 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 7,00 zł

13
Chińczyk - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Chińczyk
Jawa, od 5 lat
Dostępny133 szt.

Zawiera dwustronną planszę dla 2-4 graczy lub dla 2-6 graczy. Celem gry jest przeprowadzenie wszystkich czterech pionków z bazy do domu. Chińczyk to gra rodzinna gra znana na całym świecie, która opiera się na rzucie kostką, przesunięciu pionka i zbiciu pionka. Gracze wybierają pionki, rozkładają plansze i ustawiają pionki na planszy, każdy na swojej bazie. Przy pomocy kostki gracze ustalają kolejność wykonywania ruchów. Kto uzyska największą ilość punktów, rozpoczyna grę. Kolejni gracze przystępują do gry zgodnie z ruchem wskazówek zegara. Celem gry jest przeprowadzenie wszystkich czterech pionków z bazy do domu. Rozmiar opakowania: 5.0 x 25.5 x 36.5

37,72 zł
27,16 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,56 zł

14
Affaires.com. Francais professionnel. Niveau avance B2-C1, podr. + DVD - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Affaires.com. Francais professionnel. Niveau avance B2-C1, podr. + DVD
Dostępny5 szt.

Książka studencka od Affaires.com, metoda francuskiego jako języka obcego (FLE) dla osób starszych i dorosłych, poziom zaawansowany (B2–C1). To już trzecia edycja książki. Affaires.com to metoda profesjonalnego francuskiego i biznesowego skierowana do uczniów z poziomem B1 Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego (CEFR). Odpowiada około 100 godzinom praktyki zawodowej, obejmując poziomy B2 i C1 CEFR. Affaires.com dostosowuje się do różnych kontekstów i sytuacji nauki w biznesie francuskim. Spełnia w szczególności oczekiwania: – osób zainteresowane światem biznesu, – profesjonalistów pracujących lub poszukujących pracy w środowisku frankofońskim, – kandydatów do egzaminu, dyplomu lub certyfikatu w zakresie Business French (np. Professional French Business Diploma B2 lub C1 z Chamber of Commerce and Industry w Paryżu Ile-de-France lub DELF Pro B2), – studentów szkół biznesu, ekonomii lub zarządzania. W tej trzeciej edycji, mocno zmienionej i zaktualizowanej znalazły się: – wypełnione arkusze zasobów wprowadzających nowe terminy, – nowe tematy (e-marketing, gospodarka współpracy, nowe formy transportu i dostawy...), – działania skoncentrowane na komunikacji cyfrowej, – większa liczba dokumentów pisanych i audio, – dalsza eksploatacja sekwencji wideo, – test znajomości świata biznesu.

128,10 zł
115,29 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 12,81 zł

15
Grammaire progressive niveau interme. A2 B1, klucz - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Grammaire progressive niveau interme. A2 B1, klucz
Dostępny14 szt.

Co decyduje o sukcesie tego podręcznika gramatycznego? Jasna organizacja: lekcja gramatyki na lewej stronie; ćwiczenia szkoleniowe na właściwej stronie; 52 rozdziały przedstawiające punkty ogólnie ujęte na poziomach A2 i B1 Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego; stopniowe uczenie się: wynika z naturalnego rozwoju francuskich metod; elastyczne wykorzystanie: do zajęć lub samodzielnego uczenia się; przygotowanie dostosowane do certyfikacji: skuteczny trening, aby lepiej zdać egzaminy. Publikacja jest kluczem do podręcznika.

53,60 zł
48,24 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,36 zł

16
Morane Saulnier MS.406 CI, D-206, 1:72 - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Morane Saulnier MS.406 CI, D-206, 1:72
Mistercraft
NiedostępnyBrak

Przedstawiamy model samolotu myśliwskiego z okresu II Wojny Światowej. Został wykonany z dbałością o szczegóły. Zawartość opakowania: • plastikowy model, • instrukcja montażu, • naklejki, • klej, • opakowanie. Parametry: • skala: 1:72 • poziom trudności: 3 • ilość elementów: 43 • malowania: Francja, Niemcy, Polska, Finlandia, Czeska Republika • długość: 11.0 cm • szerokość: 14.7 cm • wymiary opakowania: 29.0 x 19.0 x 4.5 cm

28,41 zł
25,57 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,84 zł

17
Barwy polskości, czyli życie burzliwe Tadeusza Bułharyna - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Barwy polskości, czyli życie burzliwe Tadeusza Bułharyna
Dostępny12 szt.

Tadeusz Bułharyn to jedna z kluczowych postaci pozwalających zrozumieć polsko-rosyjskie stosunki w I poł. XIX w. oraz dynamikę rozwoju literatury rosyjskiej w okresie od kongresu wiedeńskiego do wojny krymskiej. Służył najpierw w armii rosyjskiej, później zaś wspólnie z Napoleonem walczył przeciw Rosjanom. W obu armiach został odznaczony za męstwo. W 1819 r. osiadł w Petersburgu, gdzie w ciągu dziesięciu lat został uznany za najpoczytniejszego pisarza w Rosji. Współpracował z III oddziałem, wydawał najpopularniejszą gazetę w Cesarstwie Rosyjskim – „Siewiernają Pczełę”. Jest to pierwsza biografia Tadeusza Bułharyna, mimo iż w ciągu ostatnich 25 lat napisano o nim 400 artykułów, a dotyczące go źródła są publikowane od blisko 150 lat. Książka wyjaśnia, dlaczego Aleksander Puszkin i Nikołaj Gogol przez wiele lat zaciekle go zwalczali, Aleksander Gribojedow uważał za najbliższego przyjaciela, Kondratij Rylejew przekazał mu swe utwory, a Adam Mickiewicz dziękował za pomoc i uważał za „męża uczciwego i nieskazitelnego”. „Był dla mnie długo Bułharyn stereotypem renegata na usługach zaborcy. Właśnie dlatego sądzę, że warto przeczytać jego biografię będącą próbą spokojnego, opartego na źródłach, spojrzenia na blaski i cienie życia tego bezsprzecznie utalentowanego pisarza i publicysty” – prof. Wiktoria Śliwowska (Instytut Historii PAN). „Ten twórca nowoczesnej powieści rosyjskiej, którego fenomenalna popularność masowa w pewnym okresie przyćmiła sławę Puszkina, został wyparty z rosyjskiej pamięci i nauki w wyniku splotu pewnych okoliczności, które teraz znajdują sumienne wyjaśnienia, przekonująco przedstawione przez Autora tej książki” – prof. Aleksander Lipatow (Instytut Słowianoznawstwa RAN).

39,00 zł
28,47 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,53 zł

18
Yak-1 Early, B-20, 1:72, mix - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Yak-1 Early, B-20, 1:72, mix
Mistercraft
Dostępny4 szt.

Yak-1 Early – rosyjski samolot myśliwski pochodzący z II wojny światowej. Model do sklejenia został wykonany z wysokiej jakości materiałów z możliwością stworzenia za pomocą kalkomanii 4 wersji malowania. W zestawie znajduje się: • plastikowy model, • instrukcję montażu, • kalkomanie, • klej, • pudełko. Specyfikacja: • skala: 1:72, • poziom trudności: 2, • ilość elementów: 28, • malowania: 4x Rosja, • długość: 13,89 cm, • szerokość: 11,77 cm. Wymiar pudełka: 22.5 x 14.0 x 3.3 cm Uwaga! Cena dotyczy jednej sztuki. Wzór wysyłany losowo.

18,99 zł
17,09 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 1,90 zł

19
Kartki Do Akt Osob 2r-b - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kartki Do Akt Osob 2r-b
Biurfol
Dostępny1 szt.

kartka - przekładka do akt osobowych B

0,90 zł
20
Najbardziej osobisty modlitewnik świata - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Najbardziej osobisty modlitewnik świata
Dostępny19 szt.

Niezwykły modlitewnik, który zawiera tylko czyste kartki. Zaprasza każdego osobiście do pisania codziennie własnej modlitwy lub rozważania. „Celebrując pewnego dnia Eucharystię, usłyszałem takie słowa: Wydaj Mi najbardziej osobisty modlitewnik świata. W moich myślach zapytałem: Panie Jezu, co to oznacza? Usłyszałem kolejną odpowiedź: Ma być to czysta książka, którą zapiszą ludzie swoimi własnymi słowami. Takie modlitwy bardzo Mnie cieszą. Kiedy one płyną prosto z serca, ja przez to będę sam ich uczył, jak mają Mnie usłyszeć”. – ks. Rafał Jarosiewicz

7,10 zł
6,39 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 0,71 zł

21
ABC miłości według Prymasa Tysiąclecia - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
ABC miłości według Prymasa Tysiąclecia
Dostępny36 szt.

Miłość jest wpisana w naturę jako podstawowy cel i warunek rozwoju człowieka, jako głębokie pragnienie w całym życiu (nawet nieuświadomiona, jest celem największych naszych wysiłków i tęsknot). Normalna droga życia: dziecko najpierw przyjmuje miłość i uczy się jej, potem szuka własnego sposobu życia w miłości, by przekazywać ją innym. Tak realizuje się istota człowieka jako „obrazu i podobieństwa do Boga”. Książka jest rozważaniem na temat miłości, ukazuje warunki jej przyjmowania i przekazywana oraz współczesne zagrożenia skierowane wobec miłości. Pozycja jest inspirowana Społeczną Krucjatą Miłości Prymasa Tysiąclecia. Bóg stworzył nas z miłości. Jak udźwignąć Boży dar ludzkimi siłami, a zwłaszcza, jak na niego odpowiedzieć? Ksiądz prałat Marian Rajchel (ur. w 1937 roku) jest jednym z egzorcystów archidiecezji przemyskiej, cenionym rekolekcjonistą; wykładał psychologię w Wyższym Seminarium Duchownym w Przemyślu. Od ponad trzydziestu lat pracuje w Jarosławiu, przez 22 lata był proboszczem parafii NMP Królowej Polski, gdzie prowadził budowę świątyni, zainicjował wykłady biblijne, poradnictwo rodzinne, kuchnię dla bezdomnych im. Brata Alberta, świetlicę dla dzieci z rodzin patologicznych, spotkania dla osób starszych, niepełnosprawnych i anonimowych alkoholików. Rozpoczął też ewangelizację przez media – zorganizował pierwszą w archidiecezji przemyskiej katolicką rozgłośnię radiową Ave Maria. Uczestniczył w 50 pielgrzymkach pieszych do sanktuariów maryjnych.

19,90 zł
14,33 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 5,57 zł

22
Wielkie małe plany - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wielkie małe plany
Dostępny59 szt.

„Wychowano mnie w przekonaniu, że nie jest cnotą potulny konformizm wobec dominujących w danym czasie poglądów” – pisze Jane Jacobs (1916-2006). Autorka rewolucyjnej książki Śmierć i życie wielkich miast Ameryki szła własną drogą, szukając odpowiedzi na pytanie dlaczego jedne miasta i społeczeństwa kwitną, a inne podupadają. Wielkie małe plany to pełny przekrój jej rozważań – od reportaży z Nowego Jorku pisanych jeszcze przed wojną dla „Vogue'a”, przez rewolucyjne manifesty z połowy stulecia, po eseje, wykłady i rozmowy z przełomu XX i XXI wieku. Wybór przygotowany z okazji stulecia urodzin Jacobs uzupełniony jest obszernym tekstem biograficznym oraz kalendarium życia i twórczości. Jane Jacobs (1916-2006) to pisarka, dziennikarka i aktywistka miejska, które przez ponad czterdzieści lat propagowała innowacyjne podejście do urbanistyki. Jej Śmierć i życie wielkich miast Ameryki (1961, wyd. pol. 2014) to prawdopodobnie najistotniejsza książka o ukrytych mechanizmach działania i przyczynach upadku miast, która zainspirowała pokolenia urbanistów i aktywistów. W serii „Fundamenty” przedstawiamy klasyczne manifesty i teorie, które wpłynęły na bieg historii architektury. Dotychczas ukazały się: Le Corbusier, W stronę architektury, Le Corbusier, Kiedy katedry były białe, Jan Chmielewski, Szymon Syrkus, Warszawa funkcjonalna, Adolf Loos, Ornament i zbrodnia, Jane Jacobs, Śmierć i życie wielkich miast Ameryki, Le Corbusier, Urbanistyka, Ebenezer Howard, Miasta-ogrody jutra, Rem Koolhaas, Śmieciowa przestrzeń, Le Corbusier, Karta ateńska. W przygotowaniu: Barbara Brukalska, Zasady społeczne projektowania osiedli mieszkaniowych.

50,00 zł
36,00 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 14,00 zł

23
Zwierzęta wokół nas - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zwierzęta wokół nas
NiedostępnyBrak

Książka ukazuje różnorodność świata zwierząt. Dzięki realistycznym, starannie dobranym ilustracjom i przystępnie ujętym zagadnieniom dziecko odkrywa piękno przyrody. Na końcu książki znajduje się quiz sprawdzający zdobytą wiedzę. Przekonaj się, jak fascynujący może być świat zwierząt. Seria „Poznajemy Przyrodę” zaciekawia otaczającym światem, porządkuje wiedzę przyrodniczą, wzbogaca słownictwo, uczy koncentracji.

24,90 zł
17,93 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 6,97 zł

24
Bezpieczne dziecko. Na drodze - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bezpieczne dziecko. Na drodze
NiedostępnyBrak

Książeczki z serii „Bezpieczne dziecko” są adresowane do przedszkolaków i poruszają szeroko pojętą tematykę bezpieczeństwa w najbliższym otoczeniu dziecka. Cztery harmonijkowe książeczki z trwałego kartonu są opatrzone hasłowymi informacjami i sugestywnymi ilustracjami, które wskondensowanej formie przybliżają najmłodszym zasady bezpieczeństwa. Zastosowany sposób przedstawienia treści za pomocą symboli ułatwia percepcję dziecka.

9,00 zł
6,48 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 2,52 zł

25
Dociekania kognitywne - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dociekania kognitywne
Dostępny3 szt.

Zebrane w tomie teksty wpisują się w dociekania nad językiem jako kluczem do poznania i kultury, którym od półwiecza patronują autor Dociekań filozoficznych, Ludwig Wittgenstein, i Anna Wierzbicka, autorka Dociekań semantycznych, przynależąc bezpośrednio do językoznawstwa kognitywnego lub czerpiąc obficie z jego dorobku i narzędzi badawczych. Są one świadectwem zarówno kontynuacji, jak i zmian zachodzących w obrębie językoznawstwa kognitywnego, w którym coraz większą wagę przykłada się do badania czynników kontekstualnych decydujących o rozumieniu, np. metafory, a także do analizy samych procesów konstruowaniu sensu on-line, wyłaniających się dynamicznie w określonym kontekście, niejednokrotnie w wyniku integracji pojęciowej czy rekonceptualizacji. Spis treści: Agnieszka Libura, Daria Bębeniec i Hubert Kowalewski; Wstęp Jerzy Bartmiński; O profilowaniu pojęć z punktu widzenia etnolingwistyki kognitywnej Barbara Lewandowska-Tomaszczyk; Kulturowe modele znaczeń emotywnych Marta Falkowska; Zrozumieć innych. Wstępny ogląd pola leksykalnego ‘empatii’ w języku polskim Marta Dobrowolska-Pigoń; Peryferie kategorii STRACHU a jej centrum. Analiza wybranych aspektów semantyki polskich czasowników emocji Ewa Kowalska-Stasiak; Pedagogie potoczne jako modele złożone. Badanie ankietowe wiedzy ukrytej – analiza kognitywna Marta Chojnacka-Kuraś; Obrazowanie małżeństwa we współczesnym katolickim dyskursie religijnym (na wybranych przykładach) Hanna Kaczmarek i Elżbieta Pawlikowska-Asendrych; Struktura semantyczna pojęcia HAUS. Analiza w ujęciu kognitywnym Józef Marcinkiewicz; Transfer kategorii liczby w akwizycji języka litewskiego – studium konkretnych użyć Paulina Nalewajko; O dynamiczności struktur pojęciowych. Sceny walki w opowiadaniu Wiedźmin A. Sapkowskiego w oryginale i w przekładzie na język angielski w ujęciu gramatyki kognitywnej Langackera Krystyna Waszakowa; Reinterpretacja procesów integracji przestrzeni mentalnych w wyrazach słowotwórczo pochodnych (na przykładzie compositum biopenetracja) Indeks rzeczowy Indeks osobowy

36,00 zł
26,28 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 9,72 zł

26
Żywienie dziecka w pierwszym roku życia - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Żywienie dziecka w pierwszym roku życia
NiedostępnyBrak

Rozdziały: • Karmienie piersią • Skład mleka kobiecego • Dieta kobiety karmiącej • Karmienie sztuczne. Rodzaje mleka modyfikowanego • Rozszerzanie diety dziecka. Aktualny schemat żywienia dzieci do 1. roku życia • Jak wygląda obecny stan wiedzy? • Co to jest responsive feeding? • Naturalne karmienie do 6 miesiąca życia • Kolejność wprowadzania produktów • Posiłki o właściwej konsystencji • Czy moje dziecko się najadło? • Co jedzą dzieci w Japonii? • Płyny w diecie dziecka • Dziecko a słodycze • Życie od kuchni, czyli kilka pożytecznych rad • Bezpieczeństwo mikrobiologiczne w kuchni • Robimy zakupy • Słoiczki – gotowe posiłki dla dzieci • Pierwsze warzywa • Pierwsze owoce • Zupki • Obiadki • Desery owocowe i owocowo-mleczne • Tadek niejadek • Dzieci z dużym apetytem • Dzieci otyłe • Problemy żołądkowo jelitowe, czyli kupa do obserwacji • Biegunka. Kiedy zacząć się martwić? • BLW i inne podejścia do rozszerzania diety dziecka • Wegetarianizm

30,00 zł
21,60 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,40 zł

27
Magiczny domek na drzewie. Dinozaury przed zmrokiem - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Magiczny domek na drzewie. Dinozaury przed zmrokiem
NiedostępnyBrak

Numer jeden listy bestsellerów „New York Timesa”. „Magiczny domek na drzewie” to przygodowo-edukacyjna seria dla początkujących czytelników. Od 25 lat dzieci na całym świecie podróżują w czasie i przestrzeni z Anią i Jackiem. Przygodę czas zacząć! Skąd się wziął magiczny domek na drzewie? Kto zostawił w nim niezliczone ilości książek? Zanim Ania i Jacek się tego dowiedzą, tajemniczy domek przenosi ich do odległej przeszłości. W pierwszej wyprawie rodzeństwo staje oko w oko z potężnym tyranozaurem. Teraz muszą szybko odkryć, jak powrócić do domu albo skończą jako kolacja dla pradawnych gadów. Czy zdążą przed zmrokiem? Czy może pomóc im pteranodon, który jeszcze przed chwilą był zaledwie ilustracją w książce? Przeżyj niezwykłą podróż w czasie z Jackiem i Anią, a jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o dinozaurach, sięgnij też po książkę Magiczny domek na drzewie. Tropiciele faktów. Dinozaury. Ponad 130 milionów sprzedanych egzemplarzy na całym świecie! W serii „Magiczny domek na drzewie” ukazały się: Dinozaury przed zmrokiem, Rycerz o świcie, Mumie o poranku, Popołudnie z piratami, Noc z wojownikami ninja, Popołudnie nad Amazonką, Epoka lodowcowa o zachodzie słońca, Księżyc o północy, Nurkowanie z delfinami, Słońce zachodzi w mieście duchów. W serii „Magiczny domek na drzewie. Tropiciele faktów” ukazały się: Dinozaury, Rycerze i zamki, Mumie i piramidy, Piraci, Wojownicy ninja i samurajowie, Lasy deszczowe.

34,90 zł
25,48 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 9,42 zł

28
Veni Creator - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Veni Creator
NiedostępnyBrak

„Duch, który umacnia miłość” – to myśl przewodnia publikacji, która trafia do rąk czytelników. Przywoływanie Ducha Świętego w praktyce życia człowieka jest niestety rzadkie, można powiedzieć – od święta. Jest ono jakby zapomniane, a przecież Duch Święty jest duszą Kościoła, a w Nim człowieka. Popularny hymn Veni Creator Spiritus – Przyjdź, Duchu Święty wykonywany jest w wielu określonych obrzędach, a Duch Boży nieustannie działa w człowieku, w Kościele i w całym świecie. Przywołane w książce te przypomnienia niechaj stanowią zachętę do działań i refleksji oraz – częstszego niż dotąd – wołania do Ducha Św. oraz przywoływania Go w swoim życiu.

15,00 zł
10,80 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 4,20 zł

29
Dobre wychowanie z piosenką + CD - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dobre wychowanie z piosenką + CD
Dostępny10 szt.

Zasady dobrego zachowania – czy je znasz? Czy znasz reguły savoir-vivre’u, czyli odpowiedniego zachowania się w różnych codziennych sytuacjach? W tej książce znajdziesz piosenki opisujące zasady dobrego wychowania, które podpowiedzą Ci, co wolno i należy robić, a czego powinieneś unikać. Nauka poprzez zabawę, czyli wspólne śpiewanie piosenek, jest świetną metodą na przyswajanie wiedzy o grzeczności. Dzieci najmłodsze w mig nauczą się zasad dobrego zachowania, a starsze przypomną sobie reguły dobrego współistnienia z innymi ludźmi. W naszej książce każda piosenka opatrzona jest nutami, dzięki czemu piosenki będzie można wykorzystywać na przykład w przedszkolu lub w szkole na lekcjach muzyki.

45,00 zł
32,40 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,60 zł

30
Nikola Tesla. Władca piorunów - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nikola Tesla. Władca piorunów
NiedostępnyBrak

Człowiek, który wymyślił wiek dwudziesty. Bez jego wynalazków nie byłoby prądu przemiennego, turbin w elektrowniach wodnych, pilota do telewizora, robotów przemysłowych a nawet… radia czy telefonii komórkowej. Genialny i zazdrosny, skonfliktowany z Marconim – o wynalazek radia, z Edisonem – o zasady, pieniądze i podpatrzone wynalazki. Nominowany do nagrody Nobla, nigdy jej nie otrzymał. Podobno komitet noblowski zdecydował tak, by nie drażnić innych wynalazców. Wierzył w teorię płaskiej Ziemi i eter – tajemniczą substancję otaczającą naszą planetę rewelacyjnie przewodzącą promieniowanie elektromagnetyczne. Twierdził, że skonstruował odbiorniki potrafiące czerpać z energii wszechświata. O tajemniczych urządzeniach, które demonstrował starannie wybranym osobom, krążyły legendy. Jego twarz gościła na okładce „Time’a”, a wielkonakładowe gazety informowały, że wynalazł tajemniczy promień potrafiący strącić tysiące samolotów z odległości ponad 500 kilometrów. Pracownia naukowa genialnego wynalazcy spłonęła w tajemniczych okolicznościach – wraz z cenną dokumentacją badań. Nigdy nie odnaleziono sprawców. Wszystko podporządkował swoim wynalazkom, żył w celibacie, nie wiążąc się z nikim. Jego śmierć wpisała się w ciąg wydarzeń nazywanych nieraz spiskową teorią dziejów. Ciała nie poddano autopsji, a z jego pokoju zniknęły zapiski naukowe i czarny notatnik podpisany „Sprawy rządowe“. Wszystkie posiadłości należące do Tesli zostały skonfiskowane przez urząd o nazwie Powiernictwo Majątków Obcokrajowców, pomimo że był on pełnoprawnym obywatelem Stanów Zjednoczonych. Zapomniany geniusz. Wizjoner. Tesla.

39,90 zł
29,13 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,77 zł

31
Bezpieczne dziecko. W domu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bezpieczne dziecko. W domu
Dostępny2 szt.

Książeczki z serii „Bezpieczne dziecko” są adresowane do przedszkolaków i poruszają szeroko pojętą tematykę bezpieczeństwa w najbliższym otoczeniu dziecka. Cztery harmonijkowe książeczki z trwałego kartonu są opatrzone hasłowymi informacjami i sugestywnymi ilustracjami, które wskondensowanej formie przybliżają najmłodszym zasady bezpieczeństwa. Zastosowany sposób przedstawienia treści za pomocą symboli ułatwia percepcję dziecka.

9,00 zł
6,48 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 2,52 zł

32
Mały świat - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mały świat
NiedostępnyBrak

„Wierszyki z książeczki pt. Mały świat Mariusza Szwondera (surdopedagoga i polonisty) są po prostu wdzięczne. Rozbudzają wyobraźnię dziecka, poszerzają zasób jego słownictwa, zaszczepiają miłość do literatury, jednocześnie bawiąc. Jestem przekonana, że nawet najbardziej wymagające maluchy będą słuchały tych krótkich historyjek z zapartym tchem, a książeczka ta z pewnością dołączy do grona ulubionych pozycji w domowej biblioteczce. Z niecierpliwością czekam na kolejne teksty pana Mariusza Szwondera i gorąco polecam Mały świat” – Krystyna Czubówna.

34,00 zł
24,48 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,52 zł

33
Świat opilców i oźralców - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Świat opilców i oźralców
NiedostępnyBrak

Ta niezwykła książka bucha zapachem wołowych i wieprzowych pieczeni, wonią skwierczącego na rożnie ptactwa, pachnie egzotycznymi przyprawami i swojskim ciastem, upaja aromatem wina oraz piwa, skrzy się kolorami szlachetnych nalewek. Historia – opowiadana ze swadą i niezwykle ciekawie – toczy się w niej nie na polach bitew, nie w izbach parlamentów, ale przy biesiadnych stołach, przy dźwięku szkła i wtórze toastów. Bo historia to także opowieść o miłych nam, ludziom, przypadłościach – obżarstwie i opilstwie. I hańba temu, kto o tym źle myśli, bowiem nie należy ufać ludziom, którzy mało jedzą: w ogólności są to zazdrośni albo złośnicy. Wstrzemięźliwość jest cnotą nietowarzyską.

29,00 zł
20,88 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,12 zł

34
Wyszeptane - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Wyszeptane
Dostępny1 szt.

Zbiór wierszy Magdaleny Anny Dapczyńskiej. „Przyjacielu mój Z dedykacją Przyjacielu mój, na skrawku chusteczki sercem pisane składam słowa. Przyjacielu mój, co w ciszy poranka mnie budzisz lekkim i wyszeptanym dzień dobry. Aby poranek sennie się wybrzmiał i w dzień zamienił się dobry. Skrawek papieru, pióro i świeczka na stoliku małym. Przyjacielu mój, oddaję Ci każdą ciepłą myśl i każdy uśmiech przez łzy, co się toczą po policzku zranionym. Przyjacielu mój, Serce moje, Duszo moja, Życie moje. Niestworzone siły drzemią ukryte i spowite w naszych oczach. Zaświecą się nam, kiedy życie w swym biegu nas zrani. Ja dla Ciebie niebo otworzę, dla Ciebie poruszę ziemię, by się Tobie w kolory ubrała, by się słońce z księżycem spotkało i tworząc tęczę kolorów radości, by na zawsze w Tobie została. Przyjacielu mój, skąpany w blasku Mojej pamięci. Zamykam oczy i obraz twej twarzy odbity echem w moim sercu. Zostań, bo świat tak szybko pędzi, że zatrzymać go można tylko miłością. Jednym gestem, jednym uśmiechem, jedną radością. Zostań aż łza się na wieki rozpłynie, policzek osuszy dłoń Twego serca. Przyjacielu mój, serce moje, Moja wiaro w to, co mnie czeka. 03.11.2016 Gdzieś w kawiarni…”

22,00 zł
11,00 zł

Rabat 50,0%
oszczędzasz 11,00 zł

35
Opis obyczajów w XV-leciu miedzysojuszniczym Tom 3 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
36,80 zł
31,28 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 5,52 zł

36
Zwycięstwo - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zwycięstwo
NiedostępnyBrak

Joseph Conrad, a właściwie Teodor Józef Konrad Nałęcz Korzeniowski (1857-1924) to bodaj najsłynniejszy w świecie polski pisarz. Tyle że to przecież pisarz angielski. W wieku 16 lat wyjechał z Polski. Najpierw trafił do Marsylii, został marynarzem, pływał do Indii, na Malaje, odwiedził zarówno afrykańskie Kongo jak i Australię; prowadził burzliwe, pełne przygód życie, stąd w jego twórczości mnóstwo wątków marynistycznych. W roku 1894 porzucił morze i ostatecznie zajął się pisarstwem. Napisał kilkanaście książek. Zrewolucjonizował literaturę, pisząc charakterystycznym oszczędnym stylem, ale jednocześnie zerwał z linearną chronologią. Łączył awanturnicze wątki z głęboką analizą psychologiczną, odkrywając w ludzkiej naturze głębokie pokłady mroku. Do jego najsłynniejszych dzieł należą Jądro ciemności, W oczach Zachodu, Tajny agent, Lord Jim, Nostromo, Złota strzała i właśnie Zwycięstwo. Jak pisze w przedmowie sam Joseph Conrad: „Ale jeśli katastrofa dorównywa w tajemniczości rządzącemu nam losowi, najlepszy nawet przedstawiciel ludzkiej rasy może stracić równowagę. Widzimy wyraźnie, że z przybyciem dystyngowanego pana Jonesa, prostodusznego Ricarda i wiernego Pedra, Heyst, człowiek zupełnie od świata oderwany, traci wewnętrzne opanowanie, tę piękną postawę wobec nieuniknionej konieczności, postawę, która się zwie stoicyzmem. Wszystko jest kwestią wzajemnego stosunku zjawisk. Powinien był się znaleźć jakiś sposób wyjścia z sytuacji. A jednak nie było rady. W tym drobnym przykładzie igraszek losu Heyst czuje siłę ślepego przeznaczenia. A przy tym w swym pięknym oderwaniu się od życia Heyst zatracił zdolność samoobrony. Nie mówię tu o odwadze przeciwstawienia się faktom, moralnej czy fizycznej, ale o umiejętności wzięcia się do rzeczy, o sprężystości ducha i odruchowym geście, które przychodzą bez namysłu i prowadzą człowieka do doskonałości w życiu, w sztuce, w zbrodni, w cnocie i jeśli o to chodzi, nawet w miłości. Refleksja jest wielkim wrogiem powodzenia. Muszę wyznać, że zwyczaj głębokich rozmyślań jest najszkodliwszym ze wszystkich zwyczajów wytworzonych przez cywilizowanego człowieka.”

36,00 zł
25,92 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,08 zł

37
Seas Of Oblivion. Limited Edition, CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Seas Of Oblivion. Limited Edition, CD
Nydvind, Mystic Production
Dostępny6 szt.

Lista utworów: 1. Plying the Oars 2. Sailing Towards the Unknown 3. Skywrath 4. 'Til the Moon Drowns 5. Sea of Thalardh 6. The Dweller of the Deep 7. Through Primeval Waters 8. Unveiling a New Earth

68,90 zł
63,39 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,51 zł

38
Turn Back Trilobite, CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Turn Back Trilobite, CD
Sacrilege, Mystic Production
NiedostępnyBrak

Lista utworów: 1. Father Time 2. Silent Dark 3. Soul Search 4. Awaken! (Suryanamaskar) 5. Key To Nirvana 6. Into The Sea Of Tranquility (Parts I, II, III) 7. Equinox 8. Key To Sanity (Demo) 9. Awaken (Suryanamaskar) (Live) 10. Father Time (Live)

62,90 zł
57,87 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,03 zł

39
The Redemption of William Black. Infinite Entanglement. Part III, CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Redemption of William Black. Infinite Entanglement. Part III, CD
Blaze Bayley, Mystic Production
Dostępny20 szt.

Lista utworów: 1. Redeemer 2. Are You Here 3. Immortal One 4. The First True Sign 5. Human Eyes 6. Prayers of Light 7. 18 Days 8. Already Won 9. Life Goes On 10. The Dark Side of Black 11. Eagle Spirit

59,90 zł
55,11 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,79 zł

40
Stigmata Me I'm Misery, CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Stigmata Me I'm Misery, CD
Inquisitor, Mystic Production
NiedostępnyBrak

Lista utworów: 1. Castigate Into Devine Apostle 2. I Am Sick, I Must Die 3. Holy Man's Gallows Pole 4. Dreadful Fate 5. Hammering Rusty Nails 6. Northern Goliath – Death, A Black Rose 7. The Witching Time Of Night 8. On A Black Red Blooded Cross 9. Hate, Misery, Torture & Dismay

34,90 zł
32,11 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 2,79 zł

41
The Visitor 20th Anniversary. Remaster, CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Visitor 20th Anniversary. Remaster, CD
Arena, Mystic Production
NiedostępnyBrak

Lista utworów: 1. A Crack in the Ice 2. Pins and Needles 3. Double Vision 4. Elea 5. The Hanging Tree 6. A State of Grace 7. Blood Red Room 8. In the Blink of an Eye 9. Don't Forget to Breathe 10. Serenity 11. Tears in the Rain 12. Enemy Without 13. Running from Damascus 14. The Visitor 15. State of Grace (Acoustic) [Live] 16. Tears in the Rain (Acoustic) [Live] 17. Double Vision (Live) 18. Elea (Live) 19. The Hanging Tree (Live) 20. Enemy Without (Demo Version) [Live]

94,90 zł
87,31 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 7,59 zł

42
Arson, CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Arson, CD
Harakiri For The Sky, Mystic Production
NiedostępnyBrak

Lista utworów: 1. Fire, Walk with Me 2. The Graves We've Dug 3. You Are the Scars 4. Heroin Waltz 5. Tomb Omnia 6. Stillborn 7. Voidgazer 8. Manifesto

68,90 zł
63,39 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,51 zł

43
The Wine-Dark Sea, CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Wine-Dark Sea, CD
The Osiris Club, Mystic Production
Dostępny7 szt.

Lista utworów: 1. Wormwood Grange 2. Island Of Stone 3. The Hopeless Distance 4. Mausoleum 5. The Signal 6. Ringing The Changes 7. With The Giants 8. Citadel Of The Fly 9. A Winters Night On Sentinal Hill

62,90 zł
57,87 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,03 zł

44
Attrition, CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Attrition, CD
Salem, Mystic Production
Dostępny9 szt.

Lista utworów: 1. Attrition 2. Black and White 3. I'm the One 4. Lest We Forget 5. My Only Son 6. Sights of Wonder 7. Stay With Me 8. Taking Control 9. Warning Signs 10. We Are the Gods 11. Isolation

44,90 zł
41,31 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,59 zł

45
Silicon Messaih. 15th Anniversary Edition, CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Silicon Messaih. 15th Anniversary Edition, CD
Blaze, Mystic Production
Dostępny20 szt.

Lista utworów: 1. Ghost in the Machine 2. Evolution 3. Silicon Messiah 4. Born as a Stranger 5. The Hunger 6. The Brave 7. Identity 8. Reach for the Horizon 9. The Launch 10. Stare at the Sun 11. The Day I Fell to Earth 12. Motherfuckers R Us 13. Steel (Wolfsbane cover)

59,90 zł
55,11 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,79 zł

46
Men Who Climb Mountains. CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Men Who Climb Mountains. CD
Pendragon, Mystic Production
NiedostępnyBrak

49,90 zł
45,91 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,99 zł

47
King, CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
King, CD
Desolation Angels, Mystic Production
Dostępny5 szt.

Lista utworów: 1. Doomsday 2. Another Turn of the Screw 3. Devil Sent 4. Rotten to the Core 5. Your Blackened Heart 6. Find Your Life 7. Hellfire 8. Sky of Pain 9. My Demon Inside

44,90 zł
41,31 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,59 zł

48
Fleischfilm. Limited Edition, CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fleischfilm. Limited Edition, CD
Eisregen, Mystic Production
Dostępny6 szt.

Lista utworów: 1. Drei Mütter 2. Hauch des Todes 3. Jenseits der Dunkelheit 4. Die letzte Reise des Alan Yates (Metamorphose 2) 5. Auf den Spuren der Säge 6. Tiefrot 7. Nahe der Friedhofsmauer 8. Menschenfresser 9. Syndikat des Schreckens 10. Im Blutrausch 11. Satan der Rache 12. Nachts Kommt das Delirium

61,90 zł
56,95 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,95 zł

49
Pinezki tablicowe (100 sztuk) - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pinezki tablicowe (100 sztuk)
KW Trade, 100 sztuk
NiedostępnyBrak

Pinezki tablicowe: – kolorowe, – do tablic korkowych, – 100 sztuk w opakowaniu, T4

6,90 zł
50
Trampolina. Hop, do góry! Pięciolatek - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Trampolina. Hop, do góry! Pięciolatek
Dostępny29 szt.

Wzmocnienie dziecięcej kreatywności i twórczego myślenia oraz wszechstronny rozwój oparty o wspólne kręgi tematyczne – takie cele przyświecały twórcom kolejnej części lubianej serii „Hop, do góry”, dedykowanej pięciolatkom. To wydanie jest zbiorem atrakcyjnych i inspirujących ćwiczeń, gier i zabaw dopasowanych do potrzeb 5-latka, które pozwalają dziecku zdobyć nowe umiejętności i utrwalić już nabyte. Dzięki niemu wychowanie przedszkolne łączy doskonałą zabawę z wieloaspektowym rozwojem. W skład teczki Hop, do góry! Pięciolatek wchodzą: • 4-częściowy zestaw kart pracy, które w atrakcyjny sposób pomagają kształtować umiejętności grafomotoryczne, sprawność manualną, myślenie matematyczne, oraz wspierają jego rozwój emocjonalny, • „Wyprawka” – zestaw inspirujących pomysłów na prace manualno-plastyczne oraz gier i zabaw tematyką dopasowanych do potrzeb 5-latków. Ten pakiet dla 5-latka: • promuje harmonijny, wieloaspektowy rozwój przedszkolaka, • jest odpowiedni dla grup mieszanych w przedszkolu – treść ma spiralny układ i jest nakierowana na wspólne kręgi tematyczne, • zachwyca bogatymi, kolorowymi ilustracjami, • łączy z poprzednimi motyw przewodni – towarzyszem dzieci w poznawaniu świata jest sympatyczny Hops. Jako nauczyciel możesz rozszerzyć materiały dydaktyczne z serii „Hop, do góry!” o dodatkowe wydania z serii „Trampolina +”, a także sięgnąć po pomoce dla nauczyciela (m.in. gotowe scenariusze zajęć oraz nagrania muzyczne). Dzięki temu praca z pięciolatkami przebiega sprawnie, efektywnie i w kreatywnej atmosferze.

152,00 zł
136,80 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 15,20 zł

Wróć do góry