hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2018.03.06

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli we wtorek 6 marca 2018 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Sekrety Gdańska (Aleksandra Tarkowska), na drugim Plastelina (6 kolorów) (Hasta). Kolejny produkt to Girl Power. Opowieści dla dziewczyn, które chcą zdobyć świat (Caroline Paul, Wendy MacNaughton) oraz Elmer i ciocia Zelda (David McKee).
1
Sekrety Gdańska - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sekrety Gdańska
Dostępny110 szt.

Zabytkowe uliczki, kawiarniane stoliki, zapach morza, wyjątkowa atmosfera... Tysiącletni Gdańsk zachwyca niepowtarzalnym klimatem, malowniczą architekturą i burzliwą historią. Aleksandra Tarkowska, przewodniczka po Trójmieście, autorka m.in. bestsellerowych Sekretów Gdyni i Gdańska między wojnami, tym razem odczarowuje mapę Gdańska, odnajdując tajemnicze historie, zapomniane miejsca, zaskakujące wydarzenia. Opisuje to, co miasto dotychczas skrywało. Przeszłość i teraźniejszość tkają barwny gobelin gdańskich opowieści. Młoda żona Heweliusza zostaje posądzona o romans z Edmondem Halleyem, dla Polski kupowany jest półwysep Westerplatte, a tony bursztynu szykowane są do budowy ołtarza. Wszystko dynamicznie się zmienia i już na kolejnych kartach najpiękniejsze gdańszczanki spacerują ulicą Mariacką, Günter Grass zdradza swoje sekrety, Danziger Hoff czeka, by ugościć Ignacego Paderewskiego, a Stanisława Przybyszewska opowiada swoją zapomnianą historię. Nagle nastrój się zmienia... zatonął prom, na Biskupiej Górce ustawiane są szubienice, a banda Maternów atakuje miasto! Czterdzieści opowieści splata w całość Sekrety Gdańska. Miasto już nic nie ukrywa. Czytanie czas zacząć!

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

2
Plastelina (6 kolorów) - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plastelina (6 kolorów)
Hasta
Dostępny38 szt.

W opakowaniu znajduje się 6 kolorów nietoksycznej, bezpiecznej dla dzieci i miękkiej plasteliny w intensywnych, jaskrawych kolorach. Produkt dedykowany dzieciom po ukończeniu 3 roku życia.

3,50 zł
3
Girl Power. Opowieści dla dziewczyn, które chcą zdobyć świat - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Girl Power. Opowieści dla dziewczyn, które chcą zdobyć świat
Dostępny188 szt.

Dziewczyny! Odważcie się na życie pełne przygód. Zdobywajcie świat i nie dajcie się strachowi i nieśmiałości! Ta książka jest dla was! A w niej: ekscytujące historie, przygody pełne odwagi, porywające opowieści, historie inspirujących kobiet, zadania do zrobienia i praktyczne triki. Wszystko to spisane przez odważną kobietę, lubiącą wyzwania, aby zainspirować Was do życia pełnego przygód, radości, pewności siebie i fascynacji. Autorka Caroline Paul jako dziecko bała się wielu rzeczy i była nieśmiała. Ale już będąc dorosłą kobietą, pilotuje samoloty, nurkuje, lata na paralotni, wspina się na wysokie szczyty i gasi pożary. W książce dzieli się opowieściami o swoich przygodach – i opowiada o innych dziewczynach i kobietach, które dokonały podobnych wyczynów. Wypełniona zadaniami i żywiołowymi ilustracjami Wendy MacNaughton książka zachęca i inspiruje dziewczyny i kobiety, by pokonały strach, stawiały czoło wyzwaniom i żyły po swojemu – z wiarą w siebie i umiejętnością pokonywania trudności, szukały w życiu przygód, przyjaźni i zabawy. Odwagi można się nauczyć i należy ją praktykować. Autorka nie jest pogromczynią strachu i nieśmiałości, jest po prostu zwolenniczką odwagi, pewności siebie i wiary we własne możliwości.

36,90 zł
27,31 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 9,59 zł

4
Elmer i ciocia Zelda - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Elmer i ciocia Zelda
Dostępny10 szt.

Każdy jest wyjątkowy i ma w sobie coś, co wyróżnia go spośród innych. Elmer uczy nas tego każdego dnia! Elmer to słoń, do którego wszyscy przychodzą po radę. Zawsze podejmuje inicjatywę i potrafi zmotywować innych do działania. Jest dowcipny, cierpliwy, ma naturę badacza. Jego życiowe motto to: „sprawdźmy”, „poszukajmy”, „dowiedzmy się”. Umiejętności społeczne, pozycja w grupie i poczucie humoru – za to między innymi dzieci na całym świecie kochają Elmera. Książki o Elmerze zostały wysoko ocenione przez nauczycieli i bibliotekarzy biorących udział w seminariach promujących czytelnictwo jako cenna i pomocna seria wspierająca dobre emocje.

24,90 zł
18,43 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 6,47 zł

5
Kanada - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kanada
Dostępny11 szt.

Wszystkie drogi prowadzą do Kanady. Odkryj z nami Kanadę. Nasi eksperci starannie zebrali największe atrakcje, najlepsze trasy i najciekawsze lokalne sekrety w jednym, łatwym w użyciu przewodniku. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz, żeby zaplanować idealną wyprawę do Kanady. Największe atrakcje turystyczne, żebyś niczego nie pominął. Wskazówki z pierwszej ręki, żebyś poczuł lokalny klimat. Autorskie trasy, żebyś zobaczył jak najwięcej. „Lonely Planet” już od 40 lat jest źródłem inspiracji i informacji dla podróżników, zapewniając niezapomniane przeżycia na całym świecie. Jesteśmy po to, by Twoja podróż stała się niepowtarzalną i bezpieczną przygodą. Przygotowując każde kolejne wydanie przewodnika, odwiedzamy miejsca, o których piszemy. Nigdy nie korzystamy z niesprawdzonych źródeł, dlatego zawsze można na nas polegać.

64,90 zł
48,03 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 16,87 zł

6
Zoomball Hydro - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zoomball Hydro
Goliath
Dostępny33 szt.

Przygotuj się na dużo zabawy dzięki Zoomball Hydro! Gra rozgrywana jest parami. Zatrzymaj Zoomball na środku linki. Chwyć rączki i szybko otwórz ramiona - wyślij pocisk ZOOMBALL do twojego przeciwnika. Uwaga! Zbliża się Zoomball! Szybko otwórz ramiona, aby go odesłać! Nie zdążyłeś? Będziesz mokry!

45,90 zł
40,85 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 5,05 zł

7
Magiczne zawody. Kowal, czarodziej, alchemik - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Magiczne zawody. Kowal, czarodziej, alchemik
Dostępny7 szt.

Magiczne zawody. Kowal, czarodziej, alchemik to kolejna książka autorstwa Witolda Vargasa i Pawła Zycha, stanowiąca kontynuację niezwykle popularnej serii „Legendarz”. Autorzy „Bestiariusza słowiańskiego” skupiają się tym razem na mitycznym zawodzie kowala. Wśród najczęściej powtarzających się wątków w etnicznej historii kowalstwa pojawiają się bogowie-kowale, czarownicy, pakt z diabłem, niebiańskie pochodzenie żelaza oraz transmutacja, polegająca na przemianie surowca w szlachetny kruszec. Książka, zawierająca wiele ciekawych opowieści, jak również kilkadziesiąt ilustracji autorstwa znanego tandemu, jest wspaniałą pozycją dla każdego miłośnika kultury słowiańskiej.

39,90 zł
29,13 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,77 zł

8
Legalny doping. Naturalna dieta dla aktywnych - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Legalny doping. Naturalna dieta dla aktywnych
Dostępny92 szt.

Lubisz sport, ale nie czujesz się wyczynowcem? Gubisz się w gąszczu informacji, a diety Cię przytłaczają? Im więcej czytasz, tym mniej wiesz? Ta książka rozwieje Twoje wątpliwości i pokaże Ci: • jak proste zmiany przynoszą długotrwałe i zadowalające efekty, • co jeść przed i po treningu, • jakie nawyki pomogą Ci polepszać wyniki w aktywności sportowej, • jak układać jadłospisy, by odejść od sztywnych zasad i od skrajności, • jak znaleźć swój „złoty środek”, ufając intuicji, • jak w świadomy sposób łączyć naturalne żywienie z aktywnością fizyczną. Dieta to nie przymus. Przestań na niej „być” – zacznij się właściwie odżywiać. Bez schematów! Dorota Traczyk – dietetyk sportowy, wielbicielka biegania, kolarstwa, gór, spokoju i dobrego, pozytywnego nastawienia do świata. Certyfikowany instruktor rekreacji ruchowej o specjalizacji fitness oraz edukator w cukrzycy. Założycielka poradni oraz jednego z najpopularniejszych blogów dotyczących dietetyki sportowej w Polsce – dieta-sportowca.pl.

39,90 zł
29,53 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 10,37 zł

9
Cat in the Book. Elementarz języka angielskiego z płytą CD - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cat in the Book. Elementarz języka angielskiego z płytą CD
NiedostępnyBrak

Pierwszy kompleksowy Elementarz do nauki języka angielskiego w wieku przedszkolnym (już od 3 roku życia) i wczesnoszkolnym, oparty na naturalnym sposobie uczenia dzieci. Kreatywnie, przez zabawę, radośnie! Dzięki tej metodzie dziecko doświadcza świat wieloma zmysłami, ucząc się języka całościowo. Książka zawiera słówka, krótkie zdania, wierszyki, rymowanki i piosenki oraz niezbędne wskazówki, jak kreatywnie pracować z dzieckiem w domu i na zajęciach, aby nauka była przyjemnością i dawała najlepsze rezultaty. Do książki dołączona jest płyta.

44,90 zł
32,33 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,57 zł

10
Spotkania biznesowe - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Spotkania biznesowe
Dostępny6 szt.

Spotkania nie są stratą czasu, jeśli są właściwie prowadzone. Brian Tracy, podczas dziesiątków lat działań konsultingowych na całym świecie, bezpośrednio nauczył się, co jest ważne, by były one efektywne. W tym zwięzłym poradniku dzieli się on prostymi ideami, które możesz wykorzystać, by zebrania stały się znacznie lepszymi narzędziami do rozwiazywania problemów, podejmowania decyzji, wymiany pomysłów i szybkiego dochodzenia do oczekiwanych rezultatów. Dowiesz się z niego jak: - Określić agendę spotkania. - Ustalić strukturę ze względu na charakter spotkania: w cztery oczy lub grupowe, informacyjne, służące do rozwiązywania problemów, wewnętrzne lub zewnętrzne. - Panować nad dyskusją. - Unikać niebezpieczeństwa grupowego myślenia. - Doprowadzać do wyciągania wniosków. - Uzyskiwać konsensus, przydzielać zakresy odpowiedzialności i ustalać terminy. - Maksymalizować zwrot z zainwestowanego czasu. I dużo, dużo więcej. Ta książka zajmuje się dwoma rodzajami spotkań. Pierwszy z nich, z którym najczęściej masz do czynienia, to spotkania grupowe. Drugi to spotkania indywidualne, podczas których rozmawiasz z jedną osobą lub małą grupą ludzi, by negocjować, pytać, dyscyplinować, zatrudniać, zwalniać, nagradzać, delegować czynności lub wykonywać inne zadania związane z kierowaniem. Dzięki zapoznaniu się z ideami przedstawionymi w tej książce oraz dzięki ich przyswojeniu możesz udoskonalić umiejętność, która jest jedną z najbardziej istotnych w zawodowym życiu, i będziesz mógł wykorzystać czterdzieści procent traconego dotychczas czasu na wykonywanie efektywnej pracy i osiąganie lepszych rezultatów. Spotkania to zarządzanie w działaniu. Zrób wszystko, by te prowadzone przez ciebie były efektywne i satysfakcjonujące dla wszystkich uczestników. Brian Tracy jest jednym z najlepszych profesjonalnych mówców na świecie. Otworzył, zbudował, zarządzał i kierował 22 biznesami z różnych branż. Co roku prowadzi konsultacje dla ponad 250 000 osób w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Europie i Azji. Jego prezentacje, przemowy i seminaria są specjalnie przygotowane i dostosowane do różnych grup odbiorców. Opisuje się je jako „inspirujące, zabawne, informujące i motywujące”. Tracy pracował z ponad 500 korporacjami, wygłosił ponad 2000 wykładów i przemawiał dla ponad 2 000 000 ludzi.

29,90 zł
25,42 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 4,48 zł

11
Kontrakt Paganiniego - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kontrakt Paganiniego
Dostępny54 szt.

Na uszkodzonym jachcie zostaje znalezione ciało dziewczyny. Łódź należy do Penelope Fernandez, aktywistki działającej na rzecz pokoju w Sudanie, a martwa kobieta to jej siostra. Sama Penelope i jej partner przepadli bez śladu. Śledztwo prowadzi komisarz Joona Linna. Czy uda mu się odnaleźć zaginioną parę zanim będzie za późno?

39,90 zł
29,13 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,77 zł

12
Dżungla - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dżungla
Dostępny36 szt.

Wstrząsająca opowieść o ogromnej woli przeżycia i zmaganiach z bezlitosną naturą. Prawdziwa historia trzech młodych mężczyzn, którzy poznają się podczas podróży po Ameryce Południowej. Spotkany w La Paz doświadczony przewodnik proponuje im wspólną wyprawę w głąb boliwijskiej dżungli. Decydują się bez wahania, marząc o wielkiej przygodzie, poszukiwaniu złota, dotarciu do odciętych od cywilizacji indiańskich wiosek. Gdy w sercu tropikalnego lasu grupa się rozdziela, ekspedycja zamienia się w koszmar. Yossi Ghinsberg rozpoczyna samotną walkę o przetrwanie. Ekranizacja z Danielem Radcliffem w roli głównej.

34,90 zł
25,48 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 9,42 zł

13
Cymbałki - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cymbałki
Artyk
Dostępny32 szt.

Kolorowy instrument stymuluje słuch i rozwój zdolności dziecka. Dzięki cymbałkom 8-tonowym z serii „Edu&Fun” dziecko uczy się pierwszych dźwięków i rytmów, może także ćwiczyć rozpoznawanie cyfr i kolorów. Do zestawu dołączone są pałeczki. To jedna z zabawek, którą powinno mieć każde dziecko. Wymiary opakowania: 14,8 x 27,6 x 5,0 cm

22,90 zł
19,92 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 2,98 zł

14
Zwierzokracja - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zwierzokracja
Dostępny40 szt.

Zwierzokracja – bo zwierzęta są ważne, bo zwierzęta to nie rzeczy, bo zwierzęta też mają swoje prawa! Tym właśnie tematom przyglądamy się z bliska – staramy się zrozumieć pochodzenie i znaczenie praw zwierząt oraz pokazać sytuacje, w których życie dzieci i zwierząt przenika się. Zwierzokracja składa się z 38 rozkładówek z kolorowymi, zabawnymi i pełnymi emocji ilustracjami w dużym formacie. Krótkie, przystępne teksty zawierają wiele informacji i ciekawostek. Książka w przyjazny sposób, zarówno w warstwie tekstowej, jak i ilustracyjnej opowiada o przenikaniu się światów dzieci i zwierząt. Empatia, wrażliwość, uważność – to chcemy przekazać Wam na kartach Zwierzokracji. Kupując egzemplarz tej książki, wesprzecie finansowo zwierzaki będące pod opieką Fundacji Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt Viva! i Stowarzyszenia Otwarte Klatki. Psy, koty, konie, kury, lisy i inni podopieczni bardzo Wam dziękują za pomoc! Autorka i ilustratorka Ola Woldańska-Płocińska to ceniona postać w świecie polskich książek dla dzieci, która troszczy się o los zwierząt. „Podobno ryby głosu nie mają, ale wierzcie mi, że mamy i dzięki tej książce jest coraz bardziej słyszalny!” – – Karp. „Dziękujemy Autorce i Otwartym Klatkom za wsparcie! KO, KO, kochamy Was!” – Szczęśliwe kury. „Chciałam zauważyć, że w tej książce nie występuję i jest to poważne niedopatrzenie. Niemniej pragnę przypomnieć, iż Światowa deklaracja praw zwierząt powstała w 1978 roku i jest bardzo mądra, jak ja. Podpisuję się pod nią oboma skrzydłami” – Sowa. „Daję 10/10. Czytając, czułam mrowienie w czułkach. PS I tak wiemy, że jest to mrówkokracja!” – Mrówka. „Super! Polecamy wszystkim dwunogom. VIVAt!” – Psy i koty ze schroniska.

49,90 zł
36,93 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 12,97 zł

15
Hot Wheels. BFM60 Ciężarówka, mix wzorów - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hot Wheels. BFM60 Ciężarówka, mix wzorów
Hot Wheels, Mattel
Dostępny44 szt.

Ciężarówki na start! Urządzaj niezwykłe wyścigi na trasach swych ulubionych zestawów Hot Wheels. Specjalne przyczepy łączą się z innymi elementami ciężarówek z tej kolekcji – wymieniając je, stworzysz wiele oryginalnych kombinacji i odświeżysz swą flotę ciężarówek! Zabawki sprzedawane oddzielnie w zależności od dostępności. Wymiary opakowania: 20.3 x 16.5 x 3.8 cm Uwaga. Mix wzorów, towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

26,90 zł
24,21 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,69 zł

16
Spokojny sen - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Spokojny sen
Dostępny72 szt.

Wielu rodziców uważa kwestię snu swoich dzieci za co najmniej trudną. Trudności są rozmaite: od nieodróżniania dnia i nocy u noworodków, przez częste pobudki niemowląt, po lęki nocne czy sławetne „wiele żądań przed snem” u przedszkolaków. Sarah Ockwell-Smith przekonuje, że możliwe jest stworzenie takich warunków do odpoczynku dziecka, by w efekcie wyspała się cała rodzina. W swojej książce zawarła: - oparte na dowodach naukowych porady, dopasowane do wieku dziecka - propozycje rytuałów - przykłady z życia rodzin, z którymi pracowała - opowieści o zwyczajach sennych z całego świata - prostą i skuteczną strategię "Dobranocka" Spokojny sen to przewodnik po świecie dziecięcego snu, nie tylko dla rodziców, którzy marzą o tym, by ich dzieci lepiej spały. Także dla tych, którzy po prostu chcą się czegoś więcej o swoich dzieciach dowiedzieć.

39,90 zł
29,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,97 zł

17
Tajemnica Askiru. Tom 1. Pierwszy róg - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tajemnica Askiru. Tom 1. Pierwszy róg
Dostępny8 szt.

Wszystko ma swój początek w zasypanej śniegiem gospodzie w górach dalekiej Północy. Stary wojownik Havald, zmęczony życiem i wieczną walką, tajemnicza czarodziejka Leandra, niebezpieczny przywódca bandy łupieżców i mroczna elfka o szczególnych upodobaniach seksualnych. Każde szuka czegoś innego. Każde podąża w inną stronę. Kim są naprawdę? Dokąd zmierzają? Żadne z nich nie wie, że głęboko pod gospodą krzyżują się prastare linie mocy. Kiedy siarczysty mróz i burza śnieżna odcinają podróżnych od świata, wybucha panika: krwawy mord wskazuje na to, że w pobliżu czai się bestia. Czy Havald i Leandra mogą komuś zaufać? Trop prowadzi do legendarnego królestwa Askiru… Intensywna, gęsta atmosfera, znakomite dialogi i fenomenalnie wykreowani bohaterowie to tylko przedsmak monumentalnego eposu o walce z przepotężnym Imperium Thalaku. Pierwszy Róg rozpoczyna cykl fantasy, który porwał kilkusettysięczną rzeszę czytelników na całym świecie. Tajemnicza, magiczna przygoda wciąga już od pierwszych stron. „Wspaniałe wejście w nowy fantastyczny świat”. – Steppenwolf „Uzależniłem się...”. – Haliax „Bez upiększeń, prosto z mostu, mocne, mroczne i... rewelacyjne!”– Hans Schuhmacher „Lepiej się nie da”. – Sandra „Bardziej wciągającej i porywającej nie ma”. – phantastik-couch

29,99 zł
21,59 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,40 zł

18
Zaopiekuj się Fafikiem - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zaopiekuj się Fafikiem
Dostępny23 szt.

Fafik to sympatyczny psiak, który bardzo potrzebuje przyjaciół. Czy zaopiekujesz się nim? Zabierz go na spacer, narysuj dla niego obrożę, uczesz jego futerko, podaj wodę, pobaw się z nim i z jego przyjaciółmi: Kotem Laserem, Ptakiem Ptiką i innymi. Przy okazji poznasz wiele ciekawostek z życia zwierząt, np.: czy wiesz, w którą stronę bocian wygina drugą nogę, kiedy stoi na jednej nodze? Do zabawy będą Ci potrzebne kredki, nożyczki i klej. Może zaprosisz do zabawy rodziców i kolegów? Bawcie się dobrze!

20,00 zł
14,40 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 5,60 zł

19
Czwarta małpa - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czwarta małpa
Dostępny20 szt.

Tajemniczy seryjny morderca zwany przez policję Zabójcą Czwartej Małpy sieje grozę wśród mieszkańców Chicago. Policja od lat bezskutecznie próbuje odkryć jego tożsamość. Przełomem w śledztwie jest wypadek, w którym pod kołami autobusu ginie pieszy. Prawdopodobnie to Zabójca Czwartej Małpy: przy zwłokach zostaje znalezione charakterystyczne pudełko z fragmentem ciała uprowadzonej ofiary. Detektyw Sam Porter w kieszeni marynarki mężczyzny znajduje pamiętnik. Musi wejść w umysł psychopaty, by zrozumieć jego zagmatwaną historię i odnaleźć ostatnią porwaną osobę. Zanim będzie za późno… J.D. Barker – światowej sławy autor bestsellerów, zdobywca licznych nagród literackich. Jego książki porównuje się do dzieł Stephena Kinga, Deana Koontza i Thomasa Harrisa. Mieszka w Pennsylvanii.

36,99 zł
27,74 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,25 zł

20
Ołówek z gumką, Girls, mix wzorów - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ołówek z gumką, Girls, mix wzorów
Starpak
NiedostępnyBrak

Ołówki uniwersalnej twardości HB z dobrze wymazującą gumką. Mix wzorów. Uwaga! Wzór wysyłany losowo! Podana cena dotyczy 1 sztuki.

0,80 zł
0,72 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 0,08 zł

21
Atrament 50 ml, czarny - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Atrament 50 ml, czarny
Hasta
Dostępny34 szt.

Tradycyjny wymazywalny atrament Hero do piór wiecznych. W buteleczce znajduje się 50 ml produktu w czarnym kolorze.

7,50 zł
22
Cuda dzieją się po cichu. O jasnogórskich cudach i łaskach - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cuda dzieją się po cichu. O jasnogórskich cudach i łaskach
Dostępny11 szt.

Reporterskie śledztwo w sprawie duchowego serca Polski Czy modlitwa przed obliczem Jasnogórskiej Matki Bożej ma rzeczywiście wyjątkową moc? Czy to właśnie przed tym obrazem zapadały najważniejsze decyzje dla historii Polski? Od ponad 600 lat na Jasną Górę przybywają pielgrzymi po pomoc, nadzieję i otuchę. W trudnych momentach przed obrazem klękali królowie i dowódcy. Jasna Góra - maryjna twierdza, strażniczka polskiej niepodległości, której nie pokonał ani potop szwedzki, ani niemiecka eskadra bombowców, ani nienawiść rosyjskich namiestników. Książka jest efektem wnikliwych badań nad nigdy nieopublikowanymi jasnogórskimi dokumentami oraz rozmów ze Strażnikiem Cudów - kustoszem Głównego Archiwum Zakonu na Jasnej Górze – Ojcem Melchiorem Królikiem OSPE. Od ponad 40 lat spisuje on świadectwa ludzi, którzy doznali cudów bądź doświadczyli łask za przyczyną Jasnogórskiej Matki Bożej. Książka zawiera również osobiste, nieoczekiwane przeżycia autorki wynikające ze spotkań z częstochowską Madonną. Anita Czupryn w 300-lecie koronacji Cudownego Obrazu postanowiła odwiedzić Jasnogórskie Sanktuarium i sprawdzić, w czym tkwi sekret tego wyjątkowego dla Polaków miejsca. Anita Czupryn – publicystka „Polski The Times”, autorka artykułów o tematyce społecznej, wywiadów z politykami oraz osobistościami ze świata nauki i kultury. W 2010 roku nominowana do prestiżowej Nagrody Mediów Niptel. W 2013 roku była korespondentką „Polski The Times” w Afganistanie. Laureatka konkursu literackiego „Kobieta na zakręcie” organizowanego przez „Świat Literacki”. Współautorka i autorka książek z dziedziny literatury faktu. Matka trójki dorosłych już dzieci.

39,90 zł
29,13 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,77 zł

23
Słowo, które przenika. Ewangelia dla każdego - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Słowo, które przenika. Ewangelia dla każdego
Dostępny13 szt.

Gdy na chwilę przystaniesz, martwa litera Pisma ożyje. Ksiądz Andrzej Draguła komentuje Ewangelię bez pośpiechu. Uważnie przygląda się pojedynczym słowom i zastanawia się, co oznaczają one dla ludzi XXI wieku. Czy język Biblii i teologii może wpływać na nasze życie? Tak, pod warunkiem że się zatrzymamy i spokojnie zastanowimy nad sensem Słowa. Wtedy powoli zacznie ono przenikać naszą codzienność. Słowo dulos, które tłumaczymy jako „sługa”, oznacza najpierw niewolnika. Jezus przyjmuje postać niewolnika, a przez to staje się podobnym do ludzi. Wszyscy bowiem jesteśmy niewolnikami grzechu. A on stał się niewolnikiem dla nas. Czyż nie nazywano niewolników „nosicielami krzyża”? Człowieka może wyzwolić jedynie Bóg, który sam stał się niewolnikiem, a krzyż był tego widocznym znakiem. Andrzej Draguła (ur. 1966), ksiądz diecezji zielonogórsko‑gorzowskiej, publicysta religijny, członek redakcji kwartalnika „Więź”. Jest doktorem habilitowanym teologii i profesorem nadzwyczajnym Uniwersytetu Szczecińskiego oraz Papieskiego Wydziału Teologicznego we Wrocławiu. Autor książek: Eucharystia zmediatyzowana, Ocalić Boga. Szkice z teologii sekularyzacji, Copyright na Jezusa. Język, znak, rytuał między wiarą a niewiarą, Bluźnierstwo. Między grzechem a przestępstwem, Emaus. Tajemnice dnia ósmego, Czy Bóg nas kusi? 55 pytań o wiarę. W swojej twórczości i badaniach zajmuje się zagadnieniami z zakresu komunikacji religijnej.

29,90 zł
21,53 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,37 zł

24
Rachunkowość finansowa. Teoria, przykłady, zadania - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rachunkowość finansowa. Teoria, przykłady, zadania
Dostępny7 szt.

Książka wypełnia lukę na rynku wydawniczym, łącząc treści o charakterze teoretycznym z przykładami zadań. Dzięki temu może służyć zarówno jako podręcznik akademicki, jak i do samodzielnej nauki. Zawiera treści teoretyczne ilustrowane licznymi przykładami liczbowymi, zadania do samodzielnego rozwiązania oraz ich rozwiązania. Każdy rozdział kończy się pytaniami otwartymi, problemami dyskusyjnymi oraz zadaniami. Autorki koncentrują się na zagadnieniach typowych dla mniejszych firm, przy zachowaniu pełnego zakresu treści niezbędnych do pogłębiania wiedzy z dziedziny rachunkowości finansowej. Osiągają to dzięki prezentowaniu zagadnień dotyczących ewidencji księgowej i wyceny w postaci rozwiązań standardowych oraz rozwiązań uproszczonych. Omawiają także problematykę postaw etycznych w profesji księgowego, ważną z punktu widzenia poszukiwania przez firmy, także te mniejsze, zewnętrznych źródeł finansowania na rynkach kapitałowych. Autorki są profesorami w Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach.

49,90 zł
42,42 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 7,48 zł

25
Farby Tempery Cze 1000ml Giotto Be-be But - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
21,90 zł
17,52 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 4,38 zł

26
Atrament 59 ml, niebieski - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Atrament 59 ml, niebieski
Hasta
Dostępny18 szt.

Tradycyjny wymazywalny atrament Hero do piór wiecznych. W buteleczce znajduje się 59 ml produktu.

7,50 zł
27
Seksualne wykorzystywanie małoletnich w Kościele. Problem - odpowiedź Kościoła - doświadczenie polskie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Seksualne wykorzystywanie małoletnich w Kościele. Problem - odpowiedź ...
Dostępny2 szt.

Redakcja: Adam Żak SJ, Ewa Kusz „Książka Seksualne wykorzystywanie małoletnich w Kościele. Problem – odpowiedź Kościoła – doświadczenie polskie daje Czytelnikom rozległą orientację w problematyce wykorzystywania małoletnich w Kościele oraz wyobrażenie o jego skutkach i skali zagadnienia (…). Ukazując całą złożoność problemu od wszystkich stron: ofiary, sprawcy, przełożonych i wiernych, zaprasza do cierpliwości, spokoju i rozwagi, by zaistniałego dramatu nie pogłębiać przez pochopne działania, które będą jedynie powiększać zaistniałą już krzywdę (…). Pokazuje, że pierwszą winą ludzi odpowiedzialnych za Kościół nie jest pojawianie się sytuacji wykorzystania małoletnich przez księży, gdyż działalność Kościoła była i jest oparta na zaufaniu, którego nadużywają ludzie nieuczciwi, ale na pomniejszaniu i lekceważeniu grzechów księży wobec wiernych oraz na uleganiu korporacyjnemu podejściu do wspólnoty kapłańskiej, w którym „potrzeby i interesy korporacji” stają się ważniejsze od potrzeb, praw i pragnień samych wiernych. Z całej książki tchnie szczera troska o dobro najmłodszych oraz o przejrzystość tych, którzy im w Kościele posługują”. – dr hab. Józef Augustyn SJ

39,00 zł
28,08 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,92 zł

28
Mikser z miską - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mikser z miską
Artyk
Dostępny30 szt.

AGD na wyciągnięcie ręki! Mikser z efektami dźwiękowymi i świetlnymi do złudzenia przypomina ten prawdziwy. Mieszadełka obracają się w dużej misce, a przy tym robot kuchenny świeci i wydaje dźwięki autentycznego sprzętu kuchennego. Miskę można wyjąć a górną część odpiąć i używać jako miksera ręcznego. Wymiary opakowania: 20,0 x 24,0 x 13,0 cm

51,40 zł
44,72 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 6,68 zł

29
Ołówek Progresso B8-b6-b4-b2-hb-aq Koh-i-noor Kpl6szt - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ołówek Progresso B8-b6-b4-b2-hb-aq Koh-i-noor Kpl6szt
Koh-I-Noor
Dostępny19 szt.

Zestaw ołówków bezdrzewnych, zwiera ołówki 8B, 6B, 4B, 2B, HB oraz ołówek akwarelowy 4B.

28,00 zł
25,20 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,80 zł

30
Łowca - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Łowca
Dostępny33 szt.

Komisarz Joona Linna przebywa w więzieniu o zaostrzonym rygorze. Okazuje się jednak, że policja znów potrzebuje jego pomocy, by wyjaśnić sprawę serii morderstw. Ofiar nie łączy nic, poza tym, że przed śmiercią usłyszały dziecięcą rymowankę o królikach. Joona Linna rozpoczyna nieoficjalne śledztwo.

39,90 zł
29,13 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,77 zł

31
Akademia Canterwood. Tom 19. Droga do sławy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Akademia Canterwood. Tom 19. Droga do sławy
Dostępny10 szt.

Przyjazd dawnej dobrej znajomej powinien ucieszyć Lauren… Wkrótce jednak okazuje się, że Brielle coś ukrywa. Czy tajemnica położy się cieniem na ich przyjaźni? Lauren nie może jednak pozwolić sobie na to, żeby skupić na Brielle całą uwagę, bo zbliżają się zawody i egzamin do grupy zaawansowanej. Nieoczekiwanie pojawia się jeszcze jedna konkurentka i to nie byle jaka, bo mistrzyni juniorów ze Szwecji. Czy Lauren poradzi sobie z taką presją?

23,90 zł
17,45 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 6,45 zł

32
Listy z podróży - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Listy z podróży
NiedostępnyBrak

Listy z podróży to relacja z wyprawy po Ameryce Południowej, lecz nie z plażowania na tym gorącym kontynencie. To reportaż z poszukiwania tarantuli w amazońskiej dżungli nocą z tubylcami, z odurzającej nocy z ayahuasca i wyciągania ścięgien konika polnego. Ta książka, to zbiór listów do rodziny i przyjaciół, które pisałem prosto z głowy, często o czwartej nad ranem, leżąc pod ławką na dworcu autobusowym, wplatając w tekst własne emocje i aktualne odczucia z wyprawy. Wspólnie z Martą i Danielem podczas naszej podróży autostopowej przeżyliśmy znacznie więcej, niż mogliśmy sie spodziewać. Chcesz sie poczuć, jak w kraju Inków, lub skorzystać z moich doświadczeń w planowaniu własnej podróży do Ameryki Łacińskiej? Zapomnij o sielance w Chorwacji! Jeśli naprawdę chcesz przeżyć prawdziwą przygodę i poczuć, że żyjesz ? podpowiem Ci, jak to zrobić.

25,00 zł
22,25 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 2,75 zł

33
Saszetka nerka Head 2 - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Saszetka nerka Head 2
Astra
NiedostępnyBrak

Saszetka nerka z młodzieżową grafiką • 1 komora • 1 kieszeń zewnętrzna • wyprofilowane metalowe uchwyty do suwaków • tkanina: poliester 600D x 600D • wymiary: 31.0 x 15.0 x 8.5 cm

45,20 zł
40,68 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,52 zł

34
Plecak jednokomorowy Head 2, granatowy - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plecak jednokomorowy Head 2, granatowy
Astra
NiedostępnyBrak

Szkolny plecak jednokomorowy z serii Head • 1 komora • 1 kieszeń zewnętrzna z uchwytem na klucze • przegroda na laptop • taśma chroniąca suwak przed wilgocią • 1 kieszeń wewnętrzna zapinana na zamek • organizer z brelokiem na klucze w kieszeni zewnętrznej • metalowe uchwyty do suwaka z otworami na kłódkę • tkanina: poliester 600D / PU • wymiary: 44.0 x 31.0 x 13.0 cm

122,10 zł
109,89 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 12,21 zł

35
Plecak szkolny Head 2, różowe liście - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plecak szkolny Head 2, różowe liście
Astra
NiedostępnyBrak

Dwukomorowy, młodzieżowy plecak szkolny z oryginalnym wzorem marki Astra z serii Head • 2 komory • 2 kieszenie zewnętrzne- siatki • kieszonka wewnętrzna zapinana na suwak • wzmocniony uchwyt • usztywnione gąbką plecy • wyściełane gąbką szelki z możliwością regulacji • przegroda na laptop • metalowe uchwyty do suwaka z otworami na kłódkę • tkanina: poliester 600D / PU • wymiary: 44.5 x 30.5 x 16.5 cm

157,00 zł
141,30 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 15,70 zł

36
Plecak szkolny Head 2, kwiaty - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plecak szkolny Head 2, kwiaty
Astra
NiedostępnyBrak

Trzykomorowy plecak szkolny z modną barwną grafiką • 3 komory • 2 kieszenie zewnętrzne z siatki • wzmocniony uchwyt • sztywne, wyprofilowane gąbką plecy • wyściełane gąbką szelki z możliwością regulacji • przegroda na laptop • wyjście na słuchawki • kieszonka na urządzenia mobilne wyściełana polarem • organizer z brelokiem na klucze w kieszeni zewnętrznej • wyprofilowane metalowe uchwyty do suwaków • elementy odblaskowe • tkanina: poliester 600D x 600D • wymiary: 45.0 x 31.0 x 19.0 cm

165,70 zł
149,13 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 16,57 zł

37
Plecak Head 2, szary - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plecak Head 2, szary
Astra
NiedostępnyBrak

Cechy: - 2 komory, - 2 kieszenie zewnętrzne - siatka i zapinana na zamek, - przegroda na laptop, - organizer z brelokiem na klucze w kieszeni zewnętrznej, - wyjście na słuchawki, - kieszonka na urządzenia mobilne wyściełana polarem, - metalowe uchwyty do suwaka z otworami na kłódkę, - tkanina: polyester 600D / PU, - wymiary: 46 x 32 x 13 cm.

157,00 zł
141,30 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 15,70 zł

38
Plecak Head 2, turkusowy - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plecak Head 2, turkusowy
Astra
NiedostępnyBrak

Cechy: - 4 komory, - 2 kieszenie zewnętrzne - siatki, - wzmocniony uchwyt, - sztywne, wyprofilowane gąbką plecy, - wyściełane gąbką szelki z możliwością regulacji, - przegroda na laptop, - wyjście na słuchawki, - kieszonka na urządzenia mobilne wyściełana polarem, - organizer z brelokiem na klucze w kieszeni zewnętrznej, - wyprofilowane metalowe uchwyty do suwaków, - elementy odblaskowe, - tkanina: polyester 600D x 600D, - wymiary: 45 x 31 x 19 cm.

165,70 zł
149,13 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 16,57 zł

39
Piórnik saszetka Head 2 - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórnik saszetka Head 2
Astra
NiedostępnyBrak

Cechy: - 1 komora, - korpus wyściełany gąbką, - organizer na przybory, - wyprofilowane metalowe uchwyty do suwaków, - tkanina: polyester 600D x 600D, - wymiary: 10 x 23 x 5 cm.

34,80 zł
31,32 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,48 zł

40
Torba sportowa Head - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Torba sportowa Head
Astra, 1
NiedostępnyBrak

Cechy produktu: • 1 duża komora zapinana na suwak, • wygodne przegródki w komorze głównej, • 2 kieszenie boczne: na rzep i siatka, • przednia kieszeń zapinana na suwak, • wzmocnione gąbką dno, • gąbkowany uchwyt rączki, • regulowany pas na ramię z możliwością odpięcie, • wyprofilowane metalowe uchwyty do suwaków, • tkanina: polyester 600D x 600D. Wymiary: 44.0 x 26.0 x 21.0 cm

104,60 zł
94,14 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 10,46 zł

41
Worek na plecy Head 2 - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Worek na plecy Head 2
Astra
NiedostępnyBrak

Cechy: - 1 komora, - 1 kieszeń zewnętrzna zapinana na suwak, - polyestrowe sznurki o grubym splocie 900D, - wyprofilowane metalowe uchwyty do suwaków, - tkanina: polyester 600D x 600D, - wymiary: 45 x 38 cm.

34,80 zł
31,32 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,48 zł

42
Plecak Head 2, kratka - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plecak Head 2, kratka
Astra
NiedostępnyBrak

Cechy: - 4 komory, - 2 kieszenie zewnętrzne - siatki, - wzmocniony uchwyt, - sztywne, wyprofilowane gąbką plecy, - wyściełane gąbką szelki z możliwością regulacji, - przegroda na laptop, - wyjście na słuchawki, - kieszonka na urządzenia mobilne wyściełana polarem, - organizer z kieszonką na zamek w przedniej komorze, - wyprofilowane metalowe uchwyty do suwaków, - elementy odblaskowe, - tkanina: polyester 600D x 600D, - wymiary: 45 x 31 x 19 cm.

165,70 zł
149,13 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 16,57 zł

43
Piórnik saszetka na dwa zamki XL, Head 2 - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórnik saszetka na dwa zamki XL, Head 2
Astra
NiedostępnyBrak

Cechy: - 2 komory, - wyprofilowane metalowe uchwyty do suwaków, - tkanina: polyester 600D x 600D, - wymiary: 22.5 x 9.5 x 7.5 cm.

31,30 zł
28,17 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,13 zł

44
Piórnik saszetka na dwa zamki XL, Head 2, kratka - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórnik saszetka na dwa zamki XL, Head 2, kratka
Astra
NiedostępnyBrak

Cechy: - 2 komory, - wyprofilowane metalowe uchwyty do suwaków, - tkanina: polyester 600D x 600D, - wymiary: 22.5 x 9.5 x 7.5 cm.

13,90 zł
12,51 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 1,39 zł

45
Saszetka nerka - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Saszetka nerka
Astra
NiedostępnyBrak

Saszetka „nerka” posiadająca 1 komorę, 1 kieszeń zewnętrzną, wyprofilowane metalowe uchwyty do suwaków. Wymiary: 31.0 x 15.0 x 8.5 cm

45,20 zł
40,68 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,52 zł

46
Piórnik saszetka na dwa zamki XL, Head 2, jelenie - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórnik saszetka na dwa zamki XL, Head 2, jelenie
Astra
NiedostępnyBrak

Cechy: - 2 komory, - wyprofilowane metalowe uchwyty do suwaków, - tkanina: polyester 600D x 600D, - wymiary: 22.5 x 9.5 x 7.5 cm.

31,30 zł
28,17 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,13 zł

47
Pocztówka 3D Kaczątko - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pocztówka 3D Kaczątko
Worth Keeping
NiedostępnyBrak

Pocztówka 3D o gramaturze 20 g, wykonana jest w najwyższej jakości technologii trójwymiarowej. Dzięki aplikacji 4D Scan (dostępnej na smartfony z system Android oraz iOS) pocztówka ożyje i zostaniemy przeniesieni do rzeczywistości 4D!

14,60 zł
12,41 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 2,19 zł

48
Top Trumps Match. Reprezentacja Polski - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Top Trumps Match. Reprezentacja Polski
Winning Moves, od 4 lat
Dostępny5 szt.

Gra Top Trumps Match Jeżeli lubisz szybkie i emocjonujące gry, to Match jest właśnie dla Ciebie! To doskonała gra, w której liczy się nie tylko logiczne myślenie oraz spryt, ale również szczęście! Top Trumps Match to rozbudowana gra, która przypomina kółko i krzyżyk, gdzie dwóch graczy rywalizuje ze sobą nie widząc nawzajem swoich plansz. Chcesz wygrać? Ułóż Match, czyli rząd 5 jednakowych postaci, kombinuj tak, aby pokrzyżować szyki przeciwnikowi! Dodatkowa zaleta to kompaktowe pudełko gry Match, dzięki któremu szybko sprzątniesz kostki po zakończonej rozgrywce. Praktyczne opakowanie pozwoli Ci z łatwością zabrać grę Match w każdą podróż! Gra Top Trumps Match. Reprezentacja Polski Obowiązkowa pozycja dla każdego fana piłki nożnej! Na kostkach tej wyjątkowej gry znajdziesz nie tylko zawodników, ale i zawodniczki polskiej kadry. Pierwszy raz w historii do piłkarzy dołączyły także reprezentantki Polski w piłce nożnej. Ćwicz refleks, obierz odpowiednią taktykę i wraz z piłkarzami i piłkarkami spróbuj szczęścia – sprawdź, czy uda Ci się ułożyć Match! Zasady gry Top Trumps Match. Reprezentacja Polski W grze Match jest jeden cel – ułożyć 5 jednakowych kostek w rzędzie pionowym, poziomym lub na ukos! Rozmieść wszystkie kostki w taki sposób, aby w żadnym rzędzie nie było więcej niż dwie takie same kostki. Następnie potasuj karty i rozdaj każdemu z graczy po dwie, ale pamiętaj, kart nie wolno podglądać! Rozgrywkę rozpoczyna młodszy gracz, wypychając kostkę w lewym górnym rogu na drugą stronę planszy. Następnie drugi gracz bierze tę kostkę wypycha inną dowolną kostkę na stronę przeciwnika. Pamiętaj – nie możesz użyć tego samego miejsca, z którego Twój przeciwnik właśnie wypchnął jedną z kostek! Tę czynność należy powtarzać do momentu, gdy jeden z graczy krzyknie Match! Oznacza to, że ułożył rząd jednakowych postaci w pionie, poziomie lub na ukos! Jednak uważaj, jeśli okaże się, że przeciwnik w swoich kartach będzie miał postać, którą ułożyłeś – zabiera Ci zwycięstwo i wygrywa grę!

86,10 zł
74,05 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 12,05 zł

49
Rosja jako Kozioł Ofiarny. Antyrosyjska fobia USA - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rosja jako Kozioł Ofiarny. Antyrosyjska fobia USA
NiedostępnyBrak

W książce autor analizuje szeroko rozpowszechnianą narrację o rzekomym zagrożeniu USA ze strony Rosji Dan Kovalik ukazuje czytelnikom, w jaki sposób Stany Zjednoczone, ulegając fałszywej doktrynie geopolitycznej, przewrotnie prowokowały Rosję po rozpadzie ZSRR, marnując w ten sposób nadzieję na zgodną współpracę. Amerykanie, prowadząc błędną politykę międzynarodową szerzenia demokracji, nie tylko zaprzepaszczają szansę na rozwój własnego kraju, ale stają się zarzewiem ciągnących się w nieskończoność światowych konfliktów, takich jak wojna w Iraku, Afganistanie, konflikty w Libii, Syrii czy na Ukrainie. Książka Kovalika jest dogłębnym spojrzeniem na dziesięciolecia eskalacji amerykańskich działań podejmowanych przeciwko Rosji oraz złowieszczą prognozą na przyszłość.

45,00 zł
32,40 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,60 zł

50
Klasyczne opowieści. Kraina Lodu. Światła północy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klasyczne opowieści. Kraina Lodu. Światła północy
NiedostępnyBrak

Już za kilka dni odbędzie się kryształowa ceremonia! Dla młodych trolli, które mają przejść do drugiej klasy szkoły kryształów, to wielkie wydarzenie. Skałek musi jeszcze tylko udowodnić, że jest dobrym tropicielem, aby jego ostatni kamień mógł rozbłysnąć. Czy przyjaciele pomogą mu zmierzyć się z tym zadaniem?

22,99 zł
17,01 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 5,98 zł

Wróć do góry