hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2018.04.30

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w poniedziałek 30 kwietnia 2018 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Nożyczki metalowe, Flamingo (Hasta), na drugim Akademia inteligentnego malucha. Dla 2- i 3-latków. CQ Inteligencja kreatywna. Nowe zabawy (praca zbiorowa). Kolejny produkt to Dzielna małpka (Marta Altés) oraz My rymy lubimy. Wieś (praca zbiorowa).
1
Nożyczki metalowe, Flamingo - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nożyczki metalowe, Flamingo
Hasta
Dostępny54 szt.

Nożyczki metalowe 13 cm: – Długość: 13 cm, – ergonomiczny, gumowy uchwyt, – bezpieczeństwo użytkowania podnoszą zaokrąglone ostrza, – nożyczki do użytku szkolnego, biurowego i domowego, – dostępne w trzech rozmiarach: 13, 15 i 20 cm, – kolor uchwytu: błękitno-niebieski.

4,90 zł
2
Akademia inteligentnego malucha. Dla 2- i 3-latków. CQ Inteligencja kreatywna. Nowe zabawy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Akademia inteligentnego malucha. Dla 2- i 3-latków. CQ Inteligencja kr...
Dostępny41 szt.

Każdy z tytułów serii „IQ+CQ+EQ” skupia się na rozwoju jednej z kluczowych sprawności – inteligencji emocjonalnej (EQ), kreatywności (CQ) i logicznego myślenia (IQ). Już dziś zadbaj o równomierny rozwój każdej z nich u swojego dziecka. Podaruj mu klucz do wysokiego ilorazu inteligencji.

18,90 zł
14,55 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 4,35 zł

3
Dzielna małpka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dzielna małpka
Dostępny7 szt.

Trudno jest być małą małpką w dużym stadzie i w jeszcze większej dżungli. Zawsze coś cię omija. Zawsze jest zbyt niebezpiecznie, zbyt wysoko czy zbyt daleko dla kogoś tak małego. Bohaterka tej opowieści postanawia pewnego dnia, że zrobi coś zupełnie na własną rękę – wdrapie się na szczyt najwyższego drzewa w dżungli! Wspaniale, prawda? Tylko że jest jeszcze ktoś, kto cichutko skrada się za małpką na kartach tej książki. Ktoś z pazurami i paskami, i z bardzo ostrymi zębami... Okazuje się, że świat jest wielkim, tajemniczym i cudownym miejscem, gdzie wszystko jest możliwe. Dlatego im jesteś mniejszy, tym większe możesz mieć przygody! Jeśli będziesz śmiały, nieustraszony i ciekawy, możesz osiągnąć wszystko. Piękna, zabawna i pokrzepiająca książka obrazkowa katalońskiej artystki Marty Altés.

36,00 zł
26,28 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 9,72 zł

4
My rymy lubimy. Wieś - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
My rymy lubimy. Wieś
Dostępny52 szt.

Seria zawiera sympatyczne scenki rodzajowe opisane zabawnymi rymowankami. • rozwija wyobraźnię • dostarcza wiedzy • ćwiczy spostrzegawczość • wzbogaca słownictwo • uczy szacunku dla przyrody

5,99 zł
4,31 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 1,68 zł

5
Pisaki dwustronne Fun Joy, 10 kolorów - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pisaki dwustronne Fun Joy, 10 kolorów
Hasta
NiedostępnyBrak

Zestaw 12 pisaków dwustronnych charakteryzujących się bardzo wysoką jakością, którą potwierdzają intensywne kolory, żywe i nieblaknące kolory. Praktyczne dwie grubości końcówek 0.4 cm i 1.2 cm, pozwalające na kreślenie zarówno precyzyjnych linii, jak i dokładne wypełnianie dużych powierzchni. Atrament wyprodukowany na bazie wody. Pisaki nie wydzielają nieprzyjemnego zapachu i łatwo zmywają się z większości powierzchni. Bezpieczna wentylowana skuwka, umożliwiająca oddychanie w przypadku połknięcia.

11,90 zł
6
Akademia inteligentnego malucha. Dla 2- i 3-latków. EQ Inteligencja Emocjonalna. Nowe zabawy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Akademia inteligentnego malucha. Dla 2- i 3-latków. EQ Inteligencja Em...
Dostępny2 szt.

Każdy z tytułów serii „IQ+CQ+EQ” skupia się na rozwoju jednej z kluczowych sprawności – inteligencji emocjonalnej (EQ), kreatywności (CQ) i logicznego myślenia (IQ). Już dziś zadbaj o równomierny rozwój każdej z nich u swojego dziecka. Podaruj mu klucz do wysokiego ilorazu inteligencji.

18,90 zł
14,55 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 4,35 zł

7
Momenty maluszka. Karty do zdjęć - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Momenty maluszka. Karty do zdjęć
Dostępny2 szt.

Pierwsze słowo, pierwszy ząbek i ten moment, kiedy Twoje maleństwo po raz pierwszy zrobi samodzielnie krok... Karty Momenty Maluszka pozwolą Ci uwiecznić ważne chwile w pierwszych miesiącach życia Twojego dziecka. Wystarczy zrobić zdjęcie z odpowiednią kartą i wpisać datę. Teraz już zawsze możesz wracać do najważniejszych momentów Twojego maluszka! Zestaw składa się z 30 pięknie ilustrowanych kart do zdjęć i legendy z osią czasu, na której możesz zaznaczyć najważniejsze momenty z życia Twojego maluszka.

34,90 zł
25,13 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,77 zł

8
Chłopak taki jak ty - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Chłopak taki jak ty
Dostępny2 szt.

Dzień, w którym powinna zginąć, był tym samym dniem, w którym rozpadła się jej rodzina, a Josselyn Winters przestała być miłą dziewczynką z sąsiedztwa, organizującą wyścigi dla wszystkich dzieci. Tego samego dnia zniknął też Christopher, chłopiec, który uratował jej życie. Osiem lat po dniu, który pogrzebał jej dzieciństwo, Joss spotyka nowego ucznia swojej szkoły. Chociaż Wes na pierwszy rzut oka wydaje się kimś obcym, to dziewczyna nie może oprzeć się wrażeniu, że zna go doskonale. Przyciąga ich do siebie jakaś siła, jakby dzielili tragiczne wspomnienie. Dlaczego więc chłopak przedstawia się innym imieniem, skoro na Joss spoglądają oczy Christophera? Czy bohater z jej dzieciństwa wrócił, aby uratować ją po raz drugi? Joss tylko przy nim czuje się jak tamta mała dziewczynka, której obraz ukryła w najdalszych zakamarkach wspomnień. Wes jednak nie wie, że Josselyn, którą wtedy ocalił przed śmiercią, tak naprawdę zginęła tego samego dnia. Nowej Josselyn już nie da się uratować. Nowej Josselyn należy się bać. Po wielu dniach wciąż nie mogę dojść do siebie po przeczytaniu tej niesamowitej książki – Wil Loves Books. Ginger Scott – autorka wielu książek young adult i new adult, będąca jedną z najpopularniejszych na Amazonie. Oprócz pisania wciągających romansów uwielbia sport, który chętnie wplata w swoje powieści. Od zawsze operowała słowem, współpracując przy edycji magazynów i prowadząc bloga. Chętnie opowiada historie olimpijczyków, polityków, aktorów, przestępców i naukowców. Prywatnie mama, zawodowo urodzona pisarka. Debiutowała w 2013 roku, a jej piąta książka This is Falling zdobyła pierwsze miejsce w rankingu Amazona w kategorii młodzieżowej.

34,90 zł
25,83 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 9,07 zł

9
Ponadwymiarowy zasięg umysłu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ponadwymiarowy zasięg umysłu
Dostępny14 szt.

Ponadwymiarowy zasięg umysłu to „list otwarty do społeczeństwa”. Zadaniem książki jest nie tylko objawienie światu odkryć, jakich w sferze duchowej dokonał Maksymilian Wójtowicz, ale pokazanie również drogi, jaką pokonał, by mogli na nią wkroczyć czytelnicy. Radzi przede wszystkim, żeby zapisywać własne myśli, „gdyż nasz umysł skłonny jest do ich kasowania”. Zapisywanie pomaga uporać się ze swoimi porażkami i traumami, by móc żyć prawdziwie i z pożytkiem dla siebie. Dzięki temu autor może dzisiaj przenikać w inny wymiar istnienia. „Po prostu zostałem tym, kim zawsze być chciałem, czyli wielką siłą z ogromnymi zdolnościami i mocą przenikania. Teraz już pora tylko na to, by robić swoje, być tam, gdzie być chciałem i tam, gdzie potrafię się dostać.” Po pokonaniu wszystkich trudności „siła śmiertelności uległa oddaleniu”. Teraz „nic mnie już nie załamie i nie przestraszy” – deklaruje autor.

16,90 zł
12,17 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 4,73 zł

10
Elite King's Club. Tom 2. Marionetka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Elite King's Club. Tom 2. Marionetka
Dostępny25 szt.

Drugi tom niebezpiecznie fascynującej serii Elite Kings Club!„Teraz jestem tylko zepsutą zabaweczką, nie da się mnie naprawić”. Madison Montgomery musi uciekać. Została zdradzona, upokorzona i poznała sekrety chłopaków z Elite Kings Club. Zostało jej bardzo mało czasu. Jeden zły krok, jedna zła decyzja mogą sprawić, że dziewczyna zniknie na zawsze. Pomoc przychodzi z niespodziewanej strony. Madison zdobywa fałszywe dokumenty i szybko opuszcza kraj. W ucieczce towarzyszy jej najlepsza przyjaciółka, która też nie ma nic do stracenia. Dziewczyny będą szukały bezpiecznego miejsca jak najdalej od „Królów”, a w szczególności od jednego z nich. Od tej chwili Madison będzie musiała uważać i stale oglądać się za siebie. Jednak czy podróż na koniec świata wystarczy? Jak długo będzie ignorować uczucie, które zrodziło się do bardzo złego chłopaka? Kontynuacja jednego z najbardziej mrocznych romansów z półki dark. Fascynująca, igrająca z zasadami moralnymi historia, której nie można odłożyć nawet na chwilę! Nieprzewidywalność, mrok, niebezpieczeństwo, tajemnice, perfekcja pod każdym względem. Amo jeszcze nigdy mnie nie zawiodła.– Birdy Rhodes Czekałam na kontynuację tej serii jak oszalała, a teraz czekam na premierę trzeciego tomu. Jak to wytrzymać?– „Niegrzeczne książki”, Agata Wołosik-Wysocka Głowa mi po prostu pęka, a i tak chce jeszcze i jeszcze więcej!– Heather Barnes Amo Jones to pełnoetatowa, bestsellerowa autorka z Nowej Zelandii, która pisze bezkompromisowe książki z tzw. pazurem i bez hamulców. Specjalizuje się w tytułach z półki dark romance. Prywatnie uwielbia długie spacery do winnicy. Mówi, że pisze tak, jak żyje: Na granicy szaleństwa i z kieliszkiem wina w jednej ręce i swoimi zasadami moralnymi lub ich brakiem w drugiej.

39,90 zł
29,53 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 10,37 zł

11
Leczenie odżywianiem. Stany zapalne - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Leczenie odżywianiem. Stany zapalne
Dostępny3 szt.

Groźne powikłania nierozpoznanego stanu zapalnego mogą powodować ciężkie choroby! Samodzielne zdiagnozowanie stanu zapalnego trawiącego organizm nie musi być trudne, a jego uleczenie jest jeszcze łatwiejsze. Z książką z serii „Leczenie odżywianiem”: – dowiesz się, jak rozpoznać i prawidłowo zlokalizować ostry i łagodny stan zapalny, – zmienisz swoją dietę tak, by lepiej radzić sobie z dolegliwościami spowodowanymi chorobami autoimmunologicznymi, bez odwoływania się do sztuczek czy chwilowych mód, – dobierzesz najlepszą suplementację ziołową pomocną przy cukrzycy, astmie czy refluksie, – skutecznie zmniejszysz dolegliwości związane z chorobami wywoływanymi przez stany zapalne. Wypróbuj porady zawarte w książce i przestań zmagać się z powracającymi przeziębieniami, zespołem przewlekłego zmęczenia, chorobami autoimmunologicznymi, nasilonymi objawami alergii, zespołem jelita drażliwego, cukrzycą, łuszczycą, a nawet wrastającymi paznokciami. Kimberly Tessmer – dietetyczka, autorka poradników, kochająca żona i matka. Od 1992 specjalizuje się w różnych dziedzinach żywienia i jedzenia. Aktywnie działa w zawodzie, oferując rzetelne konsultacje dietetyczne. Kimberly jest właścicielką i administratorką serwisu Nutrition Focus, która specjalizuje się w doradztwie w sprawie kontrolowania wagi, przygotowywaniu prezentacji, opracowywaniu menu i innych usługach związanymi z żywieniem. Ponadto Kimberly jest członkiem rady Lifestyles Technologies Inc., która zajmuje się oprogramowaniem związanym z żywieniem i tworzeniem różnorodnych, wartościowych planów dietetycznych.

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

12
Amulet Jaśminy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Amulet Jaśminy
Dostępny58 szt.

Urzekająca opowieść o przeznaczeniu i prawdziwej magii, które mogą odmienić życie każdej kobiety Jaśmina porzuca rodzinną prowincję, która wywołuje w niej wiele przykrych wspomnień. Przeprowadza się do Warszawy, gdzie chce rozpocząć nowe życie. Wkrótce zaczyna pracę wróżki i powoli zapomina o problemach. Jednak nieoczekiwanie wraca do niej przeszłość. Jaśmina rusza w mazurskie strony przesycone zapachem ziół, legend i leśniczego Bojana. Mężczyzna nadal zajmuje szczególne miejsce w jej sercu i choć wygląda na to, że on też jej pragnie, to uparcie ją odrzuca. Kiedy Jaśmina postanawia walczyć o jego miłość, los stawia na jej drodze Krzysztofa, któremu wręcza swój amulet. Pojawi się także starsza pani, która zdradzi jej rodzinną tajemnicę sprzed lat i rzuci na nią urok… Czy Jaśmina odnajdzie wreszcie szczęście i miłość, których tak bardzo pragnie? Adrianna Trzepiota – z wykształcenia polonistka, absolwentka Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego i Uniwersytetu Warszawskiego. Pochodzi ze Szczytna, malowniczego miasteczka na Mazurach. Za Zwilczoną i Sekretną zimę Jaśminy została okrzyknięta najlepszą polską pisarką w kategorii powieści obyczajowych dla kobiet z wątkami fantasy. Mama niesfornej Tosi, żona jednego męża. Obecnie mieszka i pracuje w Warszawie. Miłośniczka kultury południowo-wschodniego Podlasia.

36,90 zł
27,31 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 9,59 zł

13
Wyjątkowi są wśród nas. Zbiór opowiadań z przesłaniami dla rodziców i dzieci - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyjątkowi są wśród nas. Zbiór opowiadań z przesłaniami dla rodziców i ...
Dostępny9 szt.

Maja Chmiel przenosi swoich czytelników do magicznego świata mówiących ludzkim głosem zwierząt, zabawek i bajkowych stworków. Opowieści z pewnością rozbawią najmłodszych i pobudzą ich wyobraźnię. Każde z opowiadań ukazuje inny, niezwykle trudny problem – wykluczenia z grupy rówieśniczej z powodu niepełnosprawności lub nieuleczalnej choroby. Bohaterami opowieści są zwierzęta mające nietypowy kolor, ludziki niemogące sprostać codziennym czynnościom oraz niepełnosprawne i chore dzieci. Wszyscy oni mają jednak kochających rodziców, którzy starają się im wytłumaczyć, że nie są gorsi od swoich kolegów i koleżanek oraz próbują dostrzec zalety ich „inności”. Książka Mai Chmiel nie jest przeznaczona wyłącznie dla dzieci. Ich odbiorcami powinni być również rodzice, bo to do nich autorka kieruje słowa po każdej bajce. Daje wskazówki, w jaki sposób mówić pociechom o niepełnosprawności, tolerancji, jak rozmawiać z nimi, żeby zrozumiały to, co niekiedy tak trudno pojąć nawet dorosłemu człowiekowi.

23,90 zł
17,21 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 6,69 zł

14
Pisaki Fiorello mega, 8 kolorów - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pisaki Fiorello mega, 8 kolorów
KW Trade
Dostępny3 szt.

Wyjątkowa stożkowa końcówka umożliwia rysowanie linii o grubości 2-8 mm. Końcówka wyposażona w blokadę, nie ma możliwości wciśnięcia jej do środka. Pisaki spieralne. Produkt zgodny z normą CE.

14,40 zł
15
Bajka o rybaku i rybce - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bajka o rybaku i rybce
Dostępny14 szt.

Bajka napisana przez wielkiego rosyjskiego poetę i pisarza Aleksandra Puszkina, jest jedną z najsławniejszych bajek świata. Powstała na motywach baśni ludowej, której wątki pojawiały się w tradycjach oralnych w całej Europie. Bajka po raz pierwszy została spisana przez braci Grimm. Puszkin nadał jej koloryt rosyjski, a równocześnie pogłębił zawarte w niej przesłanie psychologiczne i moralne. Od pierwszego wydania w 1833 roku utwór Puszkina wywołał ogromne zainteresowanie w Rosji i innych krajach. Został przetłumaczony na dziesiątki języków, był przedmiotem wielu różnych interpretacji literackich i graficznych. Doczekał się także inscenizacji muzycznych, baletowych i filmowych, zwłaszcza w postaci animacji rysunkowych. Lektura dla klasy IV.

10,70 zł
7,70 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 3,00 zł

16
My rymy lubimy. Las - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
My rymy lubimy. Las
Dostępny39 szt.

Seria zawiera sympatyczne scenki rodzajowe opisane zabawnymi rymowankami. • rozwija wyobraźnię • dostarcza wiedzy • ćwiczy spostrzegawczość • wzbogaca słownictwo • uczy szacunku dla przyrody

5,99 zł
4,31 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 1,68 zł

17
Pierścionek z cyrkonią - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pierścionek z cyrkonią
Dostępny6 szt.

Piotra Bonerskiego poznajemy tuż po tym, jak zostaje wdowcem. Jest zmęczony emocjami towarzyszącymi mu przez ostatnie dni oraz przeżyciami minionych lat. Wyraźną ulgę przynosi mu decyzja o posegregowaniu rzeczy Ewy. Odczuwa niezwykle kojący spokój... Ten stan psychicznego odprężenia pojawił się pierwszy raz, gdy do drzwi domu zapukali policjanci z wieścią o śmiertelnym wypadku jego żony. Przestraszył się wówczas samego siebie. Żadnego żalu, przygnębienia, tylko początkowe niedowierzanie, które następnie zmieniło się w uczucie wyzwolenia. Wróciło to utracone przed laty wrażenie, że może swobodnie oddychać pełną piersią. Z radością zauważył, że towarzyszący mu od dawna strach nagle zniknął. Wspomnienie tych kilku pierwszych wspaniałych i szczęśliwych lat, jakie przeżył z Ewą, mieszało się z gorzką refleksją, że większość małżeńskiego życia byli jednak nie tyle ze sobą, co obok siebie. Wyjął z szuflady granatowe pudełeczko, a z niego delikatny złoty pierścionek z niewielką cyrkonią. Od wielu już lat Bonerski nie rozstawał się z nim, traktując go jak relikwię. Ten drobiazg spoczywał w szufladzie przez wszystkie te długie lata, przez które on i Ewa byli małżeństwem. Nosił go na łańcuszku, zanim się ożenił, zdjął na krótko przed ślubem. Teraz mógł go znów nosić. Co więcej – mógł odszukać kobietę, dla której był on przeznaczony...

32,90 zł
23,69 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,21 zł

18
Kredki ołówkowe Giotto Elios, 12 kolorów - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kredki ołówkowe Giotto Elios, 12 kolorów
Lyra
NiedostępnyBrak

Kolorowe ołówki bez drewna. Wyjątkowo wytrzymały rysik. Nie odpryskują po złamaniu. Żywe kolory.

11,70 zł
9,36 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 2,34 zł

19
Pisaki trójkątne,12 kolorów - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pisaki trójkątne,12 kolorów
Hasta
NiedostępnyBrak

Flamastry trójkątne Fun&Joy Jumbo, 12 kolorów w plastikowym pudełku. Rozmiar opakowania: 12.0 x 17.0 x1.0 cm

6,70 zł
20
Nożyczki metalowe z podziałką, Fun Joy - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nożyczki metalowe z podziałką, Fun Joy
Hasta
NiedostępnyBrak

Nożyczki z podziałką. Zaokrąglone ostrze. Długość całkowita nożyczek: 13 cm, długość ostrza 5.8 cm.

2,70 zł
21
Pisaki Jumbo spieralalne, Flamingo, 8 kolorów - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pisaki Jumbo spieralalne, Flamingo, 8 kolorów
Hasta
NiedostępnyBrak

Flamastry łatwo spieralne Flamingo. Tusz schodzi z większości materiałów, jak i skóry podczas mycia wodą z mydłem. Rozmiar opakowania: 12.0 x 17.0 cm

15,00 zł
22
Nożyczki metalowe, Flamingo - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nożyczki metalowe, Flamingo
Hasta
NiedostępnyBrak

Nożyczki 20 cm: – ergonomiczny, gumowy uchwyt, – bezpieczeństwo użytkowania podnoszą zaokrąglone ostrza, – nożyczki do użytku szkolnego, biurowego i domowego, – dostępne w trzech rozmiarach: 13, 15 i 20 cm, – kolor uchwytu: błękitno-niebieski.

9,90 zł
23
Długopis zamykany Ballpen, czerwony (50 sztuk) - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Długopis zamykany Ballpen, czerwony (50 sztuk)
Hasta, 50 sztuk
NiedostępnyBrak

Długopis z zatyczką w kolorze wkładu . Wkład w kolorze czerwonym. Grubość linii pisania 0.7 cm. Rozmiar opakowania: 7.5 x 15.0 cm

22,90 zł
24
Długopis zamykany Ballpen, niebieski (50 sztuk) - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Długopis zamykany Ballpen, niebieski (50 sztuk)
Hasta, 50 sztuk
NiedostępnyBrak

Długopis z zatyczką w kolorze wkładu . Wkład w kolorze niebieskim. Grubość linii pisania 0.7 cm. Rozmiar opakowania: 7.5 x 15.0 cm

22,90 zł
25
Mega Creative. Kolejka - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mega Creative. Kolejka
Mega Creative
NiedostępnyBrak

Modele kolejek są doskonałym sposobem na wspólną zabawę w gronie kolegów. Dzięki takim zabawom dzieci mogą spędzić więcej czasu z rówieśnikami. Zestaw zapakowany w bardzo ładne kolorowe pudełko, które idealnie nadaje się na prezent. Rozmiar produktu: Kolejka 57.0 x 34.0 x 7.0 cm

72,90 zł
54,68 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 18,22 zł

26
Blok techniczny A4, We Bare Bears - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Blok techniczny A4, We Bare Bears
Starpak
NiedostępnyBrak

Blok techniczny w formacie A4 z 10 białymi kartkami. Gruby i sztywny papier umożliwia tworzenie modeli i trójwymiarowych figur. Okładka ozdobiona uroczą grafiką. Cena za 1 sztukę.

2,59 zł
2,33 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 0,26 zł

27
Teczka kopertowa na zatrzask (12 sztuk) - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Teczka kopertowa na zatrzask (12 sztuk)
Hasta, 12 sztuk
NiedostępnyBrak

Teczka kopertowa na zatrzask. Format DL (21.0 x 9.9 cm). Wykonana z polipropylenowej folii o transparentnej, lekko matowej, prążkowanej fakturze. Kolor: bezbarwny.

16,90 zł
28
Farby do malowania palcami. Pieczątki, 20 kolorów - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Farby do malowania palcami. Pieczątki, 20 kolorów
Hasta
NiedostępnyBrak

Farby do malowania palcami z pieczątkami. Niezastąpione w rozwoju zdolności manualnych. Podnoszą umiejętności kreatywnego myślenia i pobudzają do artystycznego działania. Aż 20 odcieni w użytecznych, zakręcanych pojemnikach, każdy z nich jest ponadto pieczątką o innym wzorze (zwierzątka i kształty). Podstawy pojemników zaopatrzone są w zaczepy, pozwalające zespajać je ze sobą jak puzzle. Żywe, jaskrawe odcienie.

29,90 zł
29
Teczka kopertowa A4 na zatrzask (12 sztuk) - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Teczka kopertowa A4 na zatrzask (12 sztuk)
Hasta, 12 sztuk
Dostępny37 szt.

Teczka kopertowa na zatrzask. Format A4, pozioma. Wykonana z polipropylenowej folii o transparentnej, lekko matowej, prążkowanej fakturze. Kolor: czarna.

32,90 zł
30
Tusz do stempli, zielony - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tusz do stempli, zielony
Hasta
Dostępny24 szt.

Zielony tusz do stempli, nie zawiera oleju. Do stosowania w stemplach kauczukowych i polimerowych. Pojemność 30 ml

2,60 zł
31
Teczka kopertowa A4 na zatrzask (12 sztuk) - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Teczka kopertowa A4 na zatrzask (12 sztuk)
Hasta, 12 sztuk
Dostępny60 szt.

Teczka kopertowa na zatrzask. Format A4, pozioma. Wykonana z polipropylenowej folii o transparentnej, lekko matowej, prążkowanej fakturze.

32,90 zł
32
Teczka PCV A5 Na Zamek Zipper 194581 Fol A 12 - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Teczka PCV A5 Na Zamek Zipper 194581 Fol A 12
Hasta
Dostępny5 szt.

teczka na suwak Zip Bag format A5 wykonana z folii polipropylenowej wykończona kolorowym znacznikiem zamykana na suwak na długim boku posiada kieszeń na wizytówkę lub opis

21,90 zł
10,95 zł

Rabat 50,0%
oszczędzasz 10,95 zł

33
Teczki PCV A4 na zamek, mix kolorów - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Teczki PCV A4 na zamek, mix kolorów
Hasta
NiedostępnyBrak

Teczka na zamek jest w formacie A4. Wykonana z folii polipropylenowej. Wykończona kolorowym znacznikiem. Zamykana na suwak na długim boku. Ma kieszeń na wizytówkę lub opis. Uwaga. Mix kolorów, towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 zestawu.

27,90 zł
34
Taśma samoprzylepna, 18 mm - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Taśma samoprzylepna, 18 mm
Hasta
NiedostępnyBrak

Wysokiej jakości taśma biurowa, przezroczysta. Do wielu zastosowań w biurze i w domu. Szpulka pasuje do typowych podajników. Szerokość: 1.8 cm Długość: 10 m

0,90 zł
35
Follow The Cipher, CD + DVD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Follow The Cipher, CD + DVD
Follow The Cipher, Mystic Production
Dostępny5 szt.

Lista utworów: CD: 1. Enter The Cipher 2. Valkyria 3. My Soldier 4. Winterfall 5. Titan’s Call 6. The Rising 7. A Mind’s Escape 8. Play With Fire 9. I Revive 10. Starlight 11. Carolus Rex DVD: Videos 1. Music Video: Valkyria 2. Music Video: Carolus Rex 3. Lyric Video: A Mind’s Escape 4. Lyric Video: The Rising Live Clips 5. Live from MOR: Enter The Cipher 6. Live from MOR: My Soldier 7. Live from MOR: A Mind’s Escape 8. Live from MOR: Winterfall 9. Live from MOR: I Revive 10. Live from Falkenberg/studio sound: My Soldier 11. Live from SOA with camera sound: Carolus Rex Specials 12. Presentation with Ken Kängström 13. Interview with the band 14. Vlog: Masters Of Rock 15. Vlog: Sabaton Open Air 16. Vlog: Behind the music videos

62,90 zł
57,87 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,03 zł

36
King For A Day, CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
King For A Day, CD
Magic Pie, Mystic Production
NiedostępnyBrak

Lista utworów: 1. Trick Of The Trade 2. Introversion 3. According To Plan 4. Tears Gone Dry 5. The Silent Giant 6. King For A Day

58,90 zł
54,19 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,71 zł

37
Eonian, 2 LP - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Eonian, 2 LP
Dimmu Borgir, Mystic Production
NiedostępnyBrak

Lista utworów: LP 1: A 1. The Unveiling A 2. Interdimensional Summit A 3. Aetheric B 1. Council Of Wolves And Snakes B 2. The Empyrean Phoenix LP 2: C 1. Lightbringer C 2. I Am Sovereign C 3. Archaic Correspondence D 1. Alpha Aeon Omega D 2. Rite Of Passage

110,90 zł
102,03 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 8,87 zł

38
The Uncanny Valley, CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Uncanny Valley, CD
Perturbator, Mystic Production
Dostępny5 szt.

Lista utworów: 1. Neo Tokyo 2. Weapons For Children 3. Death Squad 4. Femme Fatale 5. Venger 6. Disco Inferno 7. She Moves Like A Knife 8. Sentient 9. Diabolus Ex Machina 10. Assault 11. The Cult Of 2112 12. Souls At Zero 13. The Uncanny Valley

68,90 zł
63,39 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,51 zł

39
Djevelsvart, CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Djevelsvart, CD
Glittertind, Mystic Production
Dostępny5 szt.

Lista utworów: 1. Inngang (Intro) 2. Djevelsvart / Devil Black 3. Sundriven / Torn 4. Sprekk For Sol / Burst By Sun 5. Kvilelaus / Restless 6. Trollbunden / Spellbound 7. Nymene / New Moon 8. Teketanker / Foggy Thoughts 9. Stjerneslor / Veil Of Stars 10. Utgang (Outro)

32,90 zł
30,27 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 2,63 zł

40
Do Unto Others, CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Do Unto Others, CD
Mindwars, Mystic Production
NiedostępnyBrak

Lista utworów: 1. The Fourth Turning 2. I Am the One 3. Blacklisted 4. Conspiracy 5. In God's Name 6. Allegiance to Death 7. Wall of Fire 8. Kill or Be Killed 9. Peace Through Violence 10. New World Order 11. Take It All Away

29,90 zł
27,51 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 2,39 zł

41
Limbohead, CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Limbohead, CD
Dobbeltgjenger, Mystic Production
Dostępny5 szt.

Lista utworów: 1. Tin Foil Hat 2. Calling Tokyo 3. Like Monroe 4. Locking My Doors 5. Swing 6. In Limbo 7. Keep 'Em Coming 8. Radio 9. Mangrove

59,90 zł
55,11 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,79 zł

42
Blackend Years, 4 CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Blackend Years, 4 CD
Thy Primordial, Mystic Production
NiedostępnyBrak

Lista utworów: CD 1: 1. The Conquest 2. Av Ondskapens Natur 3. Svart Gryning 4. Forthcoming Centuries 5. Where Only The Seasons Mark The Paths Of Time... 6. Enrapture Silence 7. Kristallklar Vinternatt 8. Hail Unto Thee... Who Travels Over The Heavens 9. Tronad Av Natten 10. Dödsskuggan CD 2: 1. Ceased, To Decay 2. Ex Opere Operatu 3. Disguised As Beings Of Light 4. The Heresy Of An Age Of Reason 5. Mere Are They 6. Tyrannize 7. The Enigma Of The Fall 8. The Dead Living - Shining Crown Of Night CD 3: 1. Subterranean Carnality 2. Genuine Hatred 3. Icon Retribution 4. The Crowning Carnage 5. Worldecay 6. Purveyor Of Chaos 7. Changing The Mortal Disguise 8. Menace Of Human Waste 9. Destroying The Idea Of A God CD 4: 1. Pestilence Upon Mankind 2. Glorious Day 3. Genocide Angel 4. Crowned With Lamentable Creed 5. Death Is Mercy 6. Deprived Of Everlasting Bliss 7. Soul Affliction 8. Branded 9. Grinding Black Madness 10. Revel In Misanthrophy

86,90 zł
79,95 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 6,95 zł

43
Viva La Rock, CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Viva La Rock, CD
Marco Mendoza, Mystic Production
Dostępny6 szt.

Lista utworów: 1. Viva La Rock 2. Sue Is On The Run 3. Rocket Man 4. Sweetest Emotions 5. Chinatown 6. Burned 7. Love 2 You 8. Leah 9. Hey Baby 10. Let It Flow

59,90 zł
55,11 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,79 zł

44
Aura Noire, CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Aura Noire, CD
Aura Noir, Mystic Production
NiedostępnyBrak

Lista utworów: 1. Dark Lung of the Storm 2. Grave Dweller 3. Hell’s Lost Chambers 4. The Obscuration 5. Demoniac Flow 6. Shades Ablaze 7. Mordant Wind 8. Cold Bone Grasp 9. Outro

59,90 zł
55,11 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,79 zł

45
Mind. CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mind. CD
Vorbid, Mystic Production
Dostępny7 szt.

1.If There's Evil (There's People) 2.Zombie 3.Invention Intervention 4.To Mega Therion 5.Mind

55,90 zł
51,43 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,47 zł

46
Rozlewisko. Powroty nad rozlewiskiem. Dom nad rozlewiskiem - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rozlewisko. Powroty nad rozlewiskiem. Dom nad rozlewiskiem
NiedostępnyBrak

Ekskluzywna wersja bestsellerowych książek Małgorzaty Kalicińskiej Dom nad rozlewiskiem i Powroty nad rozlewiskiem. Obie książki zebrane w jeden tom oprawiony w eleganckie płótno.

79,00 zł
60,83 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 18,17 zł

47
Bestie i ludzie. Audiobook - Audiobooki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestie i ludzie. Audiobook
Jacek Piekara, Biblioteka Akustyczna
NiedostępnyBrak

Potwory czają się bliżej, niż myślisz... Bestie i ludzie to zbiór pełnych grozy opowiadań o konfrontacji człowieka i bestii. Nawet bliscy nam ludzie noszą maski, które skrywają ich bestialskie oblicza. Uczucie przenikającego lęku wzmaga świadomość, że niebezpieczeństwo jest tuż obok. Czytają: Tomasz Sobczak - Dobrzy sąsiedzi Roch Siemianowski - Klub Wyjątkowych Dżentelmenów Leszek Filipowicz - Pan Wierszokleta i magiczny świat elfów Krzysztof Plewako-Szczerbiński - Mysterious Stories from the Darkside Roch Siemianowski - Kwiatki i czekoladki Krzysztof Plewako-Szczerbiński - Trzymaj mnie za rękę, kochanie Wojciech Chorąży - Strzeżcie się Marsjan, nawet gdy przynoszą dary Filip Kosior - Pokój zamknięty na klucz Leszek Filipowicz - Panna Chlupka i piesełek Tomasz Sobczak - Moskiewskie wieczory

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

48
Zbrodnie z namiętności. Audiobook - Audiobooki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zbrodnie z namiętności. Audiobook
Sławomir Koper, Biblioteka Akustyczna
NiedostępnyBrak

Bohaterami najnowszej książki Sławomira Kopra są ludzie, którzy za miłość i namiętność zapłacili najwyższą cenę, ginąc z ręki zazdrosnych lub porzuconych partnerów czy rywali. Aktorka warszawskich teatrów Maria Wisnowska, pisarka i muza artystów Dagny Przybyszewska, tancerka Iga Korczyńska, hrabina Zyta Woroniecka każdy przypadek był inny, każdy jednak — dramatyczny i poruszający. Szczególnie przejmująca jest najbardziej współczesna z tych opowieści – historia śmierci uwielbianego przez publiczność piosenkarza Andrzeja Zauchy, zrekonstruowana na podstawie niepublikowanych dotychczas akt sądowych z procesu jego zabójcy. Autor znakomicie przedstawia sylwetki bohaterów i wnika w motywy zbrodni, ukazując ją na fascynującym tle epoki.

34,90 zł
25,13 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,77 zł

49
Gotowi na wszystko. Eksterminator, booklet DVD - Filmy
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gotowi na wszystko. Eksterminator, booklet DVD
Michał Rogalski, 2018
NiedostępnyBrak

Najnowsza komedia producentów obsypanych nagrodami filmów: Ostatnia rodzina i Carte blanche na podstawie przebojowej sztuki teatralnej. Pełna humoru przewrotna opowieść o współczesnych mężczyznach, marzeniach młodości, niespodziewanej miłości i przyjaźni, wystawionej na próbę w obliczu rosnących ambicji. Piątka oddanych przyjaciół miała od dzieciństwa wielkie marzenie – chcieli wstrząsnąć polską sceną metalową i gromadzić na koncertach tłumy jako zespołu Exterminator. Czas jednak pokazał, że młodzieńcze ambicje to jedno, a życie to drugie. Pewnego dnia powracają dawne wspomnienia. Pani burmistrz obiecuje wesprzeć przyjaciół unijną dotacją, o ile dogadają się i doprowadzą do reaktywacji zespołu. Zespół musi jednak wystąpić na kilku festynach, grając utwory dalekie od ich repertuaru. Czy męska duma pozwali bohaterom iść na kompromis? Wieloletnia przyjaźń i związki z kobietami poddane zostają prawdziwej próbie. Zbliża się wielki koncert… Dodatki: zwiastun filmu, making of filmu, teledysk: The Sixpounder - „Time To Kill”

20,00 zł
18,40 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 1,60 zł

50
Instruktaż nadmierny. Historia pewnej przygody seksualnej - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Instruktaż nadmierny. Historia pewnej przygody seksualnej
NiedostępnyBrak

W 1987 roku w polskich szkołach pojawił się podręcznik do edukacji seksualnej. O seksie mówił bez ogródek, radził, jak podjąć decyzję, jak się kochać, by było przyjemnie, jak nie zajść w ciążę. Związki homoseksualne prezentował jako nieróżniące się od heteroseksualnych. Nie straszył seksem w pojedynkę. W szkołach utrzymał się tylko dwa miesiące. Konserwatyści okrzyknęli go „podręcznikiem masturbacji i defloracji”. Postępowcy w zasadzie go nie bronili, uznając za zbyt progresywny. Protestowała tylko młodzież, bo wreszcie ktoś odpowiedział na pytania, które zadawała w szkole i stawiała w listach do seksuologów. Wiesław Sokoluk, pomysłodawca i główny autor podręcznika, opowiada Agnieszce Kościańskiej, jak to się stało, że to właśnie on go stworzył. Jaką drogę intelektualną i życiową przeszedł? Co chcieli wiedzieć młodzi ludzie, którzy pisali do niego listy, z czym przychodzili do poradni, jakie tematy drążyli na lekcjach? Skąd wiedział, jak pisać, by trafić do serc nastolatków? I co stało się później?

34,90 zł
25,48 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 9,42 zł

Wróć do góry