hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2018.05.29

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli we wtorek 29 maja 2018 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Pisak do płyt CD, dwustronny, czarny (Cresco), na drugim Naboje do piór niebieskie, 25 sztuk (Cresco). Kolejny produkt to Piękne umysły. Opowiadania dla mądrych dziewczynek (Dorota Sosnowska) oraz Marker suchościeralny Maxx, mix kolorów (Cresco).
1
Pisak do płyt CD, dwustronny, czarny - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pisak do płyt CD, dwustronny, czarny
Cresco
Dostępny64 szt.

Marker wypełniony jest niezmywalnym, odpornym na działanie wody tuszem, który doskonale nadaje się do pisania po gładkich powierzchniach, takich jak: szkło, folia, plastik, płyty CD/DVD itp. Dwie końcówki – gruba i cienka – umożliwiają zróżnicowanie pisma.

1,99 zł
84 osoby kupiły
2
Naboje do piór niebieskie, 25 sztuk - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Naboje do piór niebieskie, 25 sztuk
Cresco, 25
Dostępny14 szt.

Naboje do piór, kolor niebieski, 25 sztuk.

2,49 zł
19 osób kupiło
3
Piękne umysły. Opowiadania dla mądrych dziewczynek - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piękne umysły. Opowiadania dla mądrych dziewczynek
Dostępny69 szt.

Pokochaj odkrywanie świata! Historie dziewczynek, których mądrość zawstydzała niejednego dorosłego! Marysia uwielbiała chemię i fizykę – za swoje osiągnięcia otrzymała dwie Nagrody Nobla. Ulubionym przedmiotem Jane była biologia – ambicje zaprowadziły ją aż do Afryki. Walentina chciała wyruszyć w kosmos – spędziła tam prawie trzy dni! Maria Skłodowska-Curie, Grace Murray Hopper, Jane Goodall, Henrietta Leavitt, Walentina Tiereszkowa, Zaha Hadid, Rachel Carson, Hedy Lamarr, Maria Reiche. Wśród nich możesz być i ty! Bohaterki o pięknych umysłach stawiają pytania, pozwalając odkryć pierwsze pasje i motywują do ich rozwijania. Udowadniają, że każda delikatna księżniczka może zostać także odważnym naukowcem, nie tracąc przy tym dziewczęcego uroku! Pozycja, która inspiruje małe kobietki do stawiania wielkich kroków!

21,90 zł
14,45 zł

Rabat 34,0%
oszczędzasz 7,45 zł

18 osób kupiło
4
Marker suchościeralny Maxx, mix kolorów - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Marker suchościeralny Maxx, mix kolorów
Cresco, 1
Dostępny94 szt.

Marker suchościeralny dostępny w czterech podstawowych kolorach: czarnym, zielonym, czerwonym i niebieskim. Uwaga. Mix kolorów – dostępne różne wersje kolorystyczne produktu – wysyłka losowa. Cena dotyczy 1 sztuki.

1,99 zł
17 osób kupiło
5
Długopis żelowy wymazywalny Reset Click, mix wzorów - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Długopis żelowy wymazywalny Reset Click, mix wzorów
Cresco, 1
Dostępny29 szt.

Długopis automatyczny z linią pisania o grubości 1 mm. Gumowy uchwyt ułatwia trzymanie. Wkład miękko piszący w kolorze niebieskim. Idealny dla dzieci, które dopiero zaczynają naukę pisania. Ciekawa alternatywa dla zastąpienia ołówka. Uwaga! Mix wzorów. Towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

4,49 zł
14 osób kupiło
6
Marker permanentny ścięty, mix kolorów - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Marker permanentny ścięty, mix kolorów
Cresco
Dostępny85 szt.

Wielkopojemnościowy marker permanentny marki Cresco to najwyższej jakości produkt. Doskonale pisze po szkle, folii, metalu, plastiku, ceramice i wielu innych powierzchniach. Marker ma duże nasycenie koloru i ściętą końcówkę umożliwiającą zróżnicowanie grubości linii. Marker dostępny w czterech kolorach: czerwonym, zielonym, niebieskim i czarnym. Uwaga. Mix kolorów, towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

1,99 zł
1,53 zł

Rabat 23,1%
oszczędzasz 0,46 zł

11 osób kupiło
7
Naboje do piór niebieskie Ufo, 50 sztuk - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Naboje do piór niebieskie Ufo, 50 sztuk
Cresco, 50
Dostępny7 szt.

Naboje do piór niebieskie, 50 sztuk w plastikowym pojemniku.

4,99 zł
10 osób kupiło
8
Ja, joga - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ja, joga
Dostępny48 szt.

„Zamykam oczy i robię miejsce w myślach i sercu, żeby tworzyć i śnić.” Słowo „joga” oznacza jedność. To unikalny, ale i prosty sposób na wyciszenie się i uspokojenie. Ja, joga zainspiruje czytelników w każdym wieku. Zawiera dostosowane do dzieci instrukcje praktykowania jogi, aby wzmocnić ciało, uspokoić umysł i rozbudzić wyobraźnię.

34,90 zł
25,48 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 9,42 zł

9 osób kupiło
9
Pióro wieczne Exclusive, mix kolorów - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pióro wieczne Exclusive, mix kolorów
Cresco
Dostępny11 szt.

Eleganckie pióro wieczne dla wymagających. Wytrzymała, metalowa stalówka, solidne wykonanie całości z metalu, prosty kształt. Klasyczny wygląd i komfort pisania w przystępnej cenie. Uwaga! Mix kolorów. Towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 szt.

15,99 zł
9 osób kupiło
10
Lato z Sigge - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lato z Sigge
Dostępny28 szt.

Nareszcie nadeszło lato! Elina i jej koleżanki spędzają wakacje na obozie jeździeckim w stajni w Stoby. Każda z dziewczynek opiekuje się jednym kucykiem. Elina nie posiada się ze szczęścia, gdy przypada jej Siguś. Przez cały tydzień będzie mogła jeździć wyłącznie na nim, co jest spełnieniem jej marzeń. Ale taki obóz to również nowe obowiązki. Jak Elina poradzi sobie z wyzwaniem? Seria o przygodach Sigge stała się bestsellerem nie tylko w Szwecji. Jej autorka Lin Hallberg mieszka w małym szwedzkim gospodarstwie, gdzie hoduje kuce szetlandzkie. Zanim zaczęła pisać książki, pracowała jako instruktorka jazdy konnej.

34,90 zł
25,48 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 9,42 zł

8 osób kupiło
11
Ja, spokój. Księga uważności - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ja, spokój. Księga uważności
Dostępny30 szt.

„Moje myśli uspokajają się. Mój umysł się rozjaśnia.Jestem spokojem.” Idealna lektura do poduszki, znakomita też do czytania w szkole lub przedszkolu. Przewodnik po mindfulness, nazywanym także uważnością lub uważną obecnością. Poczuj wraz z dzieckiem, jak chwila medytacji może przywrócić spokój, radość i równowagę w życiu.

34,90 zł
25,48 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 9,42 zł

7 osób kupiło
12
Długopis eSmart, mix wzorów - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Długopis eSmart, mix wzorów
Cresco
Dostępny3 szt.

Znakomita kolorystyka opierająca się o najnowsze trendy. Posiada uchwyt na smartfona. Cały długopis posiada gumową, powłokę co jest dużym atutem tego produktu. Zapewnia pewne trzymanie w dłoni. Długopisy wyposażone w wkład piszący w kolorze niebieskim z formułą szybko piszącą i cienką końcówką. Występują w dwóch gamach kolorystycznych. Cztery kolory bardziej stonowane (eko) oraz cztery kolory pastelowe (pastel). Uwaga! Mix wzorów. Towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 szt.

4,20 zł
5 osób kupiło
13
Remont małżeński - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Remont małżeński
Dostępny59 szt.

Książka ta jest adresowana do małżeństw – oczywiście nie tylko, ale głównie do małżeństw – jeśli mam pisać o małżeństwie, to trzeba najpierw zacząć od rzeczy najważniejszej, czyli od celu małżeństwa. Powiedzmy wprost: celem życia w małżeństwie jest szczęście doczesne i wieczne, czyli zbawienie. Tytuł Remont małżeński wskazuje na to, że nie chodzi o kosmetykę czy powierzchowny „lifting” a o działania gruntowne, sięgające najgłębszych warstw człowieczeństwa – sfery duchowej. Do gruntownej przemiany potrzebne są wzrost duchowy, zmiana myślenia i ukierunkowanie tęsknot na szczęście prawdziwe, a odrzucenie atrap szczęścia.

29,00 zł
20,88 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,12 zł

5 osób kupiło
14
Długopis automatyczny Carlos, mix wzorów - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Długopis automatyczny Carlos, mix wzorów
Cresco, 1
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.04

Długopis pstrykany w kolorowych obudowach. Wewnątrz niebieski tusz. Grubość linii pisania to 1.0 mm. Uwaga! Mix wzorów. Towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

1,99 zł
4 osoby kupiły
15
Pióro kulkowe na naboje College Football My Live, mix wzorów - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pióro kulkowe na naboje College Football My Live, mix wzorów
Cresco, 1
Dostępny12 szt.

Pióro kulkowe dla prawdziwych fanów footballu! Solidnie wykonana całość gwarantuje komfort pisania w przystępnej cenie. Pióro pomoże wykształcić u dziecka piękny charakter pisma, a sportowy nadruk umili każdą chwilę spędzaną na pisaniu. Dostępne w trzech wersjach kolorystycznych. Uwaga! Mix wzorów. Towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

7,99 zł
3 osoby kupiły
16
Pióro + długopis Winner, błękitne - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pióro + długopis Winner, błękitne
Cresco, 2
Dostępny9 szt.

Cechy: - materiał - metalowy (stal) - pióro na standardowe naboje, stalówka - irydowa, F - długopis z wkładem - wielkopojemny, kolor niebieski, 1,0 mm - mechanizm włączania – pstrykany - opakowanie rodzaj - plastik (ABS), przeźroczyste, wew.szary flok - kolor – błękitny mat

19,99 zł
3 osoby kupiły
17
Rozmówki indonezyjskie ze słownikiem i gramatyką - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rozmówki indonezyjskie ze słownikiem i gramatyką
Dostępny35 szt.

Seria naszych nowoczesnych „Rozmówek” łączy w sobie wysoką jakość oraz przystępną cenę. Umożliwiają one swobodne porozumiewanie się podczas podróży i w życiu codziennym. W „Rozmówkach” szczególny nacisk położono na praktyczną komunikację oraz przejrzysty układ tekstu. Są one doskonałą pomocą dla tych, którzy już posługują się językiem obcym oraz dla tych, którzy go jeszcze nie znają.

34,90 zł
24,43 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 10,47 zł

3 osoby kupiły
18
Zagadka, my wszyscy i pies - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Zagadka, my wszyscy i pies
Dostępny2 szt.

Początek wakacji. Jędrek, konstruktor drona, wraz z kolegami oraz siostrą Pauliną wybierają się na łąki niedaleko ich blokowiska, by tam wypróbować maszynę. Niestety dron spada na ziemię, a w trakcie jego poszukiwań dzieci znajdują właz do bunkra pełnego tuneli i korytarzy, które odkrywają przez całe wakacje. Dowiadują się, że został on zbudowany przed 1939 rokiem, przez słynnego wynalazcę Alfreda Lebona, który pracował nad tworzeniem robotów. W powszechnej opinii dom wynalazcy został przez niego wysadzony tuż przed wojną i nikt nie domyśla się istnienia jego podziemnej części. W bunkrze dzieci odkrywają 5 poziomów tuneli – w jednym prawdopodobnie ukryta jest tajemnica robotów... Znajdują też sejf, a żeby go otworzyć, trzeba by wypróbować aż 43 046 721 kombinacji cyfr... Tymczasem działka, na której znajduje się bunkier, zostaje wystawiona na licytację, a dzieci postanawiają zrobić wszystko, by nie utracić tego niezwykłego miejsca.

21,90 zł
11,83 zł

Rabat 46,0%
oszczędzasz 10,07 zł

3 osoby kupiły
19
Znaki. Gry do auta - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Znaki. Gry do auta
Albi, od 4 lat
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.19

Daleko jeszcze? A właściwie dlaczego tam jedziemy? Jeśli podczas podróży autem często słyszycie podobne pytania, to właśnie dla Was i Waszych pociech przeznaczona jest ta gra. Znajdziecie w niej 50 kart z numerami rejestracyjnymi oraz 50 kart ze znakami drogowymi. Zawartość: • 25 kart z 200 numerami rejestracyjnymi, • 25 kart z 50 znakami drogowymi, • zasady. Zabawka przeznaczona jest dla dzieci od 4 lat.

21,00 zł
18,90 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,10 zł

2 osoby kupiły
20
Ciało wędrowne - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ciało wędrowne
Dostępny30 szt.

Breyten Breytenbach, laureat Międzynarodowej Nagrody Literackiej im. Zbigniewa Herberta 2017, południowoafrykański poeta, prozaik, eseista oraz malarz, przeciwnik apartheidu i więzień polityczny, jest obok J. M. Coetzee'go najbardziej znanym twórcą wywodzącym się z Republiki Południowej Afryki. „Ciało wędrowne” („Sermones ad Mortuos”) jest trzecią książką poety ukazującą się w przekładzie na język polski, tym razem w wyborze i tłumaczeniach z afrikaans Jerzego Kocha.

35,00 zł
25,20 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,80 zł

2 osoby kupiły
21
Pyszna środa - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pyszna środa
Dostępny42 szt.

Słyszeliście o domu dziecka Słonecznik? Rządzi tam pani Pralinka, która uważa, że nadmiar porządku szkodzi wyobraźni, nigdy nie zawraca sobie głowy wymyślaniem kar dla podopiecznych i najbardziej lubi opychać się czekoladkami. Pewnego dnia do Słonecznika przybywa Hesia, dziewczynka dość wyjątkowa, nie tylko dlatego, że znaleziono ją w pociągu. Hesia nie jest może szczególnie ładna ani specjalnie bystra, za to rozsiewa wokół siebie dobry humor, zachwyca się światem i w kółko powtarza „A niech mnie!”. Ma też inną rzadką cechę: na jej głowie rosną chrupiące, soczyste jabłka! Pyszna środa to przyprawiona czeskim humorem i absurdem, klasyczna, w pozytywnym znaczeniu, opowieść o tym, że frajda nie tkwi w logice, a wręcz często jest z nią sprzeczna. Historia Hesi i łobuziaków z domu dziecka Słonecznik doczekała się w Czechach licznych wznowień i inscenizacji w teatrze lalek. Iva Procházková (ur. 1953) jest autorką książek dla dzieci i młodzieży oraz powieści kryminalnych. Pięć razy wyróżniona nagrodą Zlatá Stuha (najważniejszą czeską nagrodą przyznawaną twórcom literatury dziecięcej) oraz dwukrotna zdobywczyni prestiżowej nagrody Magnesia Litera w kategorii Literatura dla dzieci i młodzieży. Mieszka w Pradze i uwielbia jabłka. Książce patronują: Polskie Radio Dzieciom Dzieci – czasopismo dla rodziców przedszkolaków MiastoDzieci.pl StrefaPsotnika.pl Czeskie Centrum w Warszawie CzeskieKlimaty.pl

34,99 zł
25,19 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,80 zł

2 osoby kupiły
22
Długopis Pastel, mix wzorów - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Długopis Pastel, mix wzorów
Cresco, 1
Dostępny36 szt.

Długopis z serii Pastel. Grubość linii 1 mm Uwaga! Mix wzorów. Towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 szt.

2,80 zł
2 osoby kupiły
23
Nelly Rapp i potwór morski w Górskim Jeziorze - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nelly Rapp i potwór morski w Górskim Jeziorze
Dostępny53 szt.

Kolejna niebezpieczna misja upiornej agentki Nelly Rapp! Tym razem Nelly spotka morskiego potwora. W drodze na kemping państwo Rapp planują odpoczynek i grillowanie, a Nelly zamierza chodzić na długie spacery z Londynem. Na miejscu upiorna agentka spotyka poznanego wcześniej Wallego i ani się spodziewa, że razem przypadnie im w udziale wyjątkowa misja ratunkowa!

34,90 zł
25,48 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 9,42 zł

2 osoby kupiły
24
Pióro kulkowe na naboje College Flower, mix wzorów - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pióro kulkowe na naboje College Flower, mix wzorów
Cresco, 1
Dostępny11 szt.

Pióro kulkowe dla fanek delikatnych, dziewczęcych wzorów. Solidnie wykonana całość gwarantuje komfort pisania w przystępnej cenie. Pióro pomoże wykształcić u dziecka piękny charakter pisma, a nowoczesny, kwiatowy nadruk przypadnie do gustu każdej właścicielce. Dostępne w trzech wersjach kolorystycznych. Uwaga! Mix wzorów. Towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

7,99 zł
2 osoby kupiły
25
Wędrówka w świat - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wędrówka w świat
Dostępny47 szt.

Opowieść o egzotycznych odległych krainach i morskich wyprawach Wojtek, młody chłopak, po śmierci ojca rybaka, którego zabrało morze, opuszcza rodzinny dom. Nie mając żadnego fachu w ręku i środków do życia, zaciąga się na „Fennię”, stary statek handlowy. Podczas dalekomorskich wypraw zwiedza różne kontynenty, poznaje ich mieszkańców, nieznane kultury i obyczaje. Zdobywa nowe doświadczenia, które pomagają mu zrozumieć świat i samego siebie.

29,90 zł
23,62 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 6,28 zł

2 osoby kupiły
26
Wkład do żelowego długopisu wymazywalnego Reset Clic, niebieski, cena za 5 szt - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Wkład do żelowego długopisu wymazywalnego Reset Clic, niebieski, cena ...
Cresco, 1
Dostępny7 szt.

Wkład do bardzo popularnych długopisów wymazywalnych Reset Clic: • żelowy, • wymazywalny, • termiczny, • plastikowy, • niebieski • grubość linii pisania: 0.7 mm. Świetnie sprawdzi się w szkole.

13,22 zł
8,59 zł

Rabat 35,0%
oszczędzasz 4,63 zł

2 osoby kupiły
27
Marker permanentny okrągły, mix kolorów - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Marker permanentny okrągły, mix kolorów
Cresco, 1
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.24

Wielkopojemnościowe markery permanentne marki Cresco to najwyższej jakości produkty. Doskonale piszą po szkle, folii, metalu, plastiku, ceramice i wielu innych powierzchniach. Marker ma duże nasycenie koloru i okrągłą końcówkę. Jest dostępny w czterech kolorach: czerwonym, zielonym, niebieskim i czarnym. Kolor wysyłany losowo.

1,99 zł
2 osoby kupiły
28
Pióro wieczne Crazy, mix wzorów - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pióro wieczne Crazy, mix wzorów
Cresco, 1
Dostępny1 szt.

Pióro świetne do pierwszych ćwiczeń ładnego pisania. Uwaga. Mix wzorów – dostępne różne wersje produktu – wysyłka losowa. Cena dotyczy 1 sztuki.

4,29 zł
2 osoby kupiły
29
Pióro kulkowe na naboje College Grip Figure, mix wzorów - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pióro kulkowe na naboje College Grip Figure, mix wzorów
Cresco, 1
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.27

Nowoczesne pióro kulkowe, które pomoże wykształcić u dziecka piękny charakter pisma. Solidne wykonanie całości, ciekawy, graficzny nadruk. Komfort pisania w przystępnej cenie. Dostępne w trzech wersjach kolorystycznych. Uwaga! Mix wzorów. Towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

7,99 zł
2 osoby kupiły
30
Jeden obraz - wiele słów - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jeden obraz - wiele słów
Dostępny60 szt.

„Pokazując świat fotografii, Autorka zaprasza do odważnego i twórczego rozwoju w zawodzie wymagającym profesjonalnego podejścia, dobrej obserwacji, wrażliwości i wyczucia. Pokazuje, jak rozwijać w sobie te umiejętności, skąd czerpać inspirację, jak korzystać z własnych zasobów. Inspiruje do pracy z fotografią z pasją i zaangażowaniem. Dużą wartością jest to, że książka jest zapisem autentycznych doświadczeń i wiedzy zdobytych na polskim rynku. Na taką książkę czekałam. Nowatorska, przełamująca standardy, aktywizująca. Napisana gdzieś pomiędzy uważnością, kreatywnością a coachingiem. Tym bardziej cieszy, że jej twórcą jest polska autorka, Dorota Raniszewska, którą dotychczas znałam jako trenera i coacha. Polecam wszystkim zaangażowanym w rozwój, czy to jednostek, czy też organizacji”. – Inga Bielińska, wiceprezes ICF Polska, trener biznesu i coach „Autorka bardzo rzeczowo i hojnie dzieli się swoją wiedzą dotyczącą wykorzystania fotografii i w pracy coacha, nauczyciela czy trenera. Osobiste historie autorki, jej bliskich osób, ludzi spotkanych na jej zawodowej ścieżce są pisane prosto z serca, a jednocześnie pokazują konkretne przykłady możliwości twórczego wykorzystania fotografii i w kontekście rozwoju osobistego. Książka inspiruje do refleksji i korzystania z doświadczeń w niej opisanych i uwiecznionych na pięknych fotografiach”. – Małgorzata Nader (Lebiedzińska), menedżer, konsultant, trener i coach (ICC, Marshall Goldsmith, Co-Active Coaching)

45,00 zł
40,05 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 4,95 zł

1 osoba kupiła
31
Wizje jasnowidzów. Przepowiednie dla świata - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Wizje jasnowidzów. Przepowiednie dla świata
Dostępny3 szt.

Prezentujemy zbiór wybranych przepowiedni o przyszłości świata i niektórych narodach. Ich autorami są jasnowidze, wizjonerzy i media świeckie. W świetle przedstawionych przepowiedni koniec naszej cywilizacji będzie dramatyczny. Mimo to perspektywy na najbliższą przyszłość są jeszcze obiecujące.

18,90 zł
9,45 zł

Rabat 50,0%
oszczędzasz 9,45 zł

1 osoba kupiła
32
First for Schools. Trainer 2 without answers - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
First for Schools. Trainer 2 without answers
Dostępny60 szt.

Six full practice tests with tips and training for the 2015 revised Cambridge English: First (FCE) for Schools. First for Schools Trainer offers six practice tests for the revised Cambridge English: First (FCE) for Schools exam combined with easy-to-follow guidance and exam tips. The first two tests are fully guided with advice on how to tackle each paper. Extra practice activities, informed by the Cambridge Learner Corpus, a bank of real candidates' exam papers, focus on areas where students typically need most help.

122,00 zł
109,80 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 12,20 zł

1 osoba kupiła
33
Big Little Lies - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Big Little Lies
Dostępny46 szt.

Perfect family, perfect house, perfect life; Jane, Madeline and Celeste have it all... or do they? They are about to find out just how easy it is for one little lie to spiral out of control. From the author of Truly Madly Guilty and The Husband's Secret comes a novel about the dangerous little lies we tell ourselves just to survive. Jane hasn't lived anywhere for longer than six months since her son was born five years ago. She keeps moving in an attempt to escape her past. Now the idyllic coastal town of Pirriwee has pulled her to its shores and Jane feels as if she finally belongs. She finds friends in the feisty Madeline and the incredibly beautiful Celeste, two women with seemingly perfect lives – and their own secrets. But at the start of a new term, an incident involving the children of all three women occurs in the playground, causing a rift between them and other parents. Minor at first but escalating fast, until the whispers and rumours become vicious and spiteful, and the truths blur into lies. It was always going to end in tears, but no one thought it would end in murder...

59,00 zł
54,87 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 4,13 zł

1 osoba kupiła
34
Pierwsza pomoc w stanach nagłych psów i kotów - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pierwsza pomoc w stanach nagłych psów i kotów
Dostępny60 szt.

Niniejsza książka wpisuje się w trend szkoleń i publikacji skierowanych do personelu, który zajmuje się zwierzętami towarzyszącymi, a nie ma wiedzy akademickiej. Asystenci lekarzy, fryzjerzy psów, hodowcy, treserzy, pracownicy centrów szkoleń psów, sklepów zoologicznych i z artykułami dla zwierząt, a także sami właściciele zainteresowani opieką nad swoimi podopiecznymi znajdą w tej książce jasno uporządkowane, przystępne, a jednocześnie wyczerpujące wskazówki, przydatne podczas udzielania zwierzętom pierwszej pomocy w nagłych wypadkach. Książka ta nie może oczywiście zastąpić profesjonalnej opieki weterynaryjnej, ale może ją uzupełnić. Podstawowym celem niniejszej pozycji jest przekazanie informacji, jak reagować na rozmaite stany nagłe przed dotarciem do najbliższego gabinetu weterynaryjnego, a także przygotowanie właściciela do komunikacji z lekarzami.

39,00 zł
1 osoba kupiła
35
Czas gniazdowania - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czas gniazdowania
Dostępny11 szt.

Jeden dzień, który zmienił wszystko Sara ma trzy domy. W jednym mieszka. Do drugiego ucieka w chwilach rozpaczy. O trzecim marzy. Na wprost łóżka Sary wisi ślubna sukienka, której już nigdy nie włoży. Niespodziewanie do jednego z domów wprowadza się Grzegorz. „Wystarczy chwila, by wywrócić nasze życie do góry nogami, a co jeśli takich chwil jest więcej? Czas gniazdowania to powieść o życiu i zmianach, jakie serwuje los, nie pytając, czy nam się one podobają, czy nie. Zapierająca dech historia o uczuciach i tajemnicach... oraz o prawdziwym domu, którego poszukuje każdy z nas. Genialny debiut Doroty Pasek. Gorąco polecam!” – Michalina Foremska „Nie jestem wielką fanką książek obyczajowych, chociaż nie ukrywam, że gdy jakaś powieść tego typu wpadnie mi w oko, potrafię dla niej zarwać noc. Tak było w przypadku tej książki. Nie potrafiłam się od niej oderwać i zachłannie przewracałam kolejne strony. Szybko nawiązałam nić porozumienia z autorką, jasne było każde jej słowo. Książkę Czas gniazdowania Doroty Pasek, mogę polecić każdemu czytelnikowi, który lubi powieści o zwykłych ludziach”. – Angelika Musiał, Książkowy świat Angeli

34,90 zł
27,57 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 7,33 zł

1 osoba kupiła
36
Pióro wieczne College Race, mix wzorów - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Pióro wieczne College Race, mix wzorów
Cresco, 1
Dostępny8 szt.

Szkolne pióro wieczne z serii Collage Race. Uwaga! Cena dotyczy jednej sztuki. Wzór wysyłany losowo

7,99 zł
5,75 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 2,24 zł

1 osoba kupiła
37
Trzecia tajemnica fatimska i inne sekretne orędzia - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Trzecia tajemnica fatimska i inne sekretne orędzia
Dostępny31 szt.

Książka przedstawia pełną treść wszystkich tajemnic fatimskich Oprócz zasadniczych tekstów tych tajemnic publikacja zawiera dalsze przekazy otrzymane przez s. Łucję w latach późniejszych. Opisuje też główne przesłania dla ludzkości o czasach ostatecznych, a także Orędzia z La Salette, Garabandal, Akita, Medjugorie i Naju.

15,75 zł
11,03 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 4,72 zł

1 osoba kupiła
38
Bezdroża Classic. Iran. Skarby Persji, wydanie 1 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bezdroża Classic. Iran. Skarby Persji, wydanie 1
Dostępny15 szt.

Iran to kraj budzący wiele skrajnych emocji i oceniany zwykle przez pryzmat stereotypów, często niezgodnych z rzeczywistością. Warto odrzucić uprzedzenia, by odkryć jego piękno i doświadczyć gościnności jego mieszkańców – ciekawych przybyszów z „innego świata” i łatwo nawiązujących rozmowę przy tradycyjnej szklance herbaty. Zobaczymy tu kilka twarzy Orientu: pustynne pustkowia, zaśnieżone góry, pola szafranu, charakterystyczne dla pejzaży miast minarety i badgiry, barwne bazary, perskie ogrody, mozaiki meczetów, a także liczne pamiątki po olbrzymim imperium, jakim była starożytna Persja. Iran to także kalejdoskop kultur: wielkie miasta i wiejska prowincja to dwie odmienne kulturowo „planety”, współtworzone przez dalekowschodnie ludy – dominujących Persów, ale także Azerów, Kurdów, Lurów, Bachtiarów, Beludżów i in. Ma też Iran co najmniej dwa oblicza społeczno-polityczne: republiki islamskiej opartej na prawie szariatu i kontrolowanej przez konserwatywnych ajatollahów, a równocześnie – „podziemnego” kraju „zwykłych ludzi”, wśród których nie brakuje osób chcących liberalizować liczne sfery prawa i życia, otwartych na świat i tęskniących za nowoczesnością. Jedno jest pewne – każdy, kto choć raz odwiedził Iran, będzie chciał tu wrócić. Przewodnik został przygotowany z myślą o pierwszych podróżach w ten rejon Bliskiego Wschodu, ale także o kolejnych powrotach. Opisujemy w nim standardową trasę zapoznającą z centralną częścią kraju, przybliżamy też miejsca rzadziej odwiedzane przez turystów: tereny nadkaspijskie, prowincje wschodnie oraz wyspy na Zatoce Perskiej. Podpowiemy, jak się zachować, by nie złamać obowiązujących tu norm zwyczajowych, gdzie najlepiej spędzić noc na pustyni oraz... gdzie w Iranie pojeździć na nartach. W każdym regionie czekają na nas nowe wrażenia, krajobrazy, smaki... – zapraszamy w podróż po Iranie! Lubisz podróżować samodzielnie? Chciałbyś poznać historię, kulturę i przyrodnicze atrakcje odwiedzanych krajów, regionów i miast? Seria Bezdroża Classic powstała z myślą o Tobie! Ten przewodnik pomoże Ci zaplanować wyjazd, stanie się Twoim wiernym towarzyszem podróży i zapewni pasjonującą lekturę także po powrocie!

49,90 zł
35,93 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 13,97 zł

1 osoba kupiła
39
Poligon rachunkowy dla chemików. Zbiór zadań z podstaw chemii - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Poligon rachunkowy dla chemików. Zbiór zadań z podstaw chemii
Dostępny1 szt.

Przedstawiamy niezbędnik, który pozwoli przetrwać studentom pierwsze lata studiów chemicznych oraz kierunków pokrewnych. Jego celem jest ugruntowanie nabytej już wiedzy, jak również wprowadzenie zagadnień, które nie są realizowane w szkole średniej, a w wielu przypadkach są niezbędne w pracy chemika. Materiał zebrany w zbiorze obejmuje zagadnienia z: obliczeń bazujących na podstawowych prawach chemicznych, stężeń oraz ich przeliczania, mieszania roztworów, rozpuszczalności, pisania równań reakcji redukcji i utleniania oraz zadań opartych o równania reakcji. Wszystkie zadania poprzedzone są krótkim wstępem teoretycznym wraz z szeroko opisanymi przykładami. Zbiór zadań obejmuje 7 rozdziałów: • Rozdział 1 – podstawowe prawa chemiczne • Rozdział 2 – stężenia roztworów (procentowe, molowe, normalne) • Rozdział 3 – przeliczanie stężeń • Rozdział 4 – mieszanie roztworów, rozcieńczanie, zagęszczanie • Rozdział 5 – równania reakcji red-ox • Rozdział 6 – obliczenia stechiometryczne • Rozdział 7 – pole minowe – zadania z tzw. gwiazdką utrwalające wiadomości z rozdziałów 1-6 Główne założenie książki to przeprowadzić studenta przez możliwie maksymalną ilość zadań obliczeniowych, co pozwoli na opanowanie materiału w sposób wystarczający do samodzielnej pracy laboratoryjnej, w tym również pisaniu równań reakcji chemicznych oraz przeprowadzaniu obliczeń niezbędnych w pracy chemika.

69,00 zł
60,72 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 8,28 zł

1 osoba kupiła
40
Podstawy skrawania materiałów konstrukcyjnych, wydanie 3 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Podstawy skrawania materiałów konstrukcyjnych, wydanie 3
Dostępny37 szt.

Obróbka skrawaniem jest podstawową techniką wytwarzania w budowie maszyn, lotnictwie i motoryzacji. Bez znajomości podstaw skrawania nie można projektować nowoczesnych i efektywnych procesów technologicznych, ani prowadzić wysokowydajnej obróbki części maszyn. Publikacja ta stanowi bogate kompendium wiedzy o procesie skrawania i jego zastosowaniach w przemyśle. W książce przedstawiono obecny stan wiedzy o kształtowaniu ubytkowym materiałów konstrukcyjnych ostrzami o zdefiniowanej geometrii. Wydanie trzecie rozszerzono o nowe wiadomości dotyczące modelowania procesu skrawania, nowoczesnych technik kształtowania materiałów, roli techniki komputerowej i informacyjnej w procesie skrawania, techniki VR oraz charakterystyki 3D chropowatości powierzchni. Książkę kierujemy do studentów uczelni technicznych z kierunkami takimi jak np.: mechanika i budowa maszyn czy inżynieria produkcji, ale również dla praktyków (inżynierów, projektantów) z racji jej walorów aplikacyjnych w zakładach przemysłowych.

79,00 zł
69,52 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 9,48 zł

41
Beside Bowie. The Mick Ronson Story, Blu-ray - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Beside Bowie. The Mick Ronson Story, Blu-ray
Various Artists, Universal Music Polska
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.09

Pierwsze oficjalne wydawnictwo prezentujące przekrojowo twórczość wirtuoza gitary, Micka Ronsona. Na "Beside Bowie. The Mick Ronson Story" trafiły zarówno solowe nagrania artysty, jak i utwory, które zrealizował wspólnie z Davidem Bowie, Eltonem Johnem, Ianem Hunterem, Queenem czy Michaelem Chapmanem. Niektóre z piosenek nie były nigdy wcześniej publikowane, jak na przykład cover "This Is For You". W środku znajduje się obszerny esej poświęcony Ronsonowi. Dziełu towarzyszy także film w reżyserii Jona Brewera, który ukaże się na DVD i Blu-rayu. Jednym z narratorów dokumentu jest sam David Bowie. "Jako duet rockmanów w niczym nie ustępowaliśmy Mickowi Jaggerowi i Keithowi Richardsowi albo Axlowi Rose i Slashowi. Ziggy Stardust i Mick Ronson byli idealnym ucieleśnieniem rockowego dualizmu" - David Bowie

73,90 zł
72,42 zł

Rabat 2,0%
oszczędzasz 1,48 zł

42
Komandos - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Komandos
Niedostępny
Brak

To ja zastrzeliłem bin Ladena! Poruszająca i realistyczna relacja Roberta O’Neilla, komandosa Navy SEAL, który ma na koncie ponad czterysta akcji, w tym uratowanie Marcusa Luttrella (jedynego żołnierza SEAL ocalałego po afgańskiej operacji „Redwing”), odbicie porwanego przez piratów kapitana Richarda Philipsa czy likwidację najbardziej poszukiwanego terrorysty świata, Osamy bin Ladena, który zginął z jego ręki. O’Neill opowiada też o szkoleniu podstawowym oraz trudnych i wyczerpujących treningach, gdy dostał już przydział do najbardziej elitarnego oddziału SEAL. Przez ponad dziesięć lat brał udział w działaniach antyterrorystycznych w okresie, który był najgorętszy pod tym względem w dziejach USA. Nierzadko jego oddział niemal co noc stawał do walki i choć sam O’Neill wyszedł z tego cało, wielu z jego towarzyszy broni nie miało tyle szczęścia. W Komandosie O’Neill przenosi nas do Iraku i Afganistanu, nie szczędzi czarnego humoru związanego z długotrwałym uwikłaniem w walkę i szczegółowo opisuje działania najskuteczniejszych oddziałów specjalnych. Na koniec zaś pozwala nam poznać z pierwszej ręki szczegóły operacji, w której zastrzelił najsłynniejszego terrorystę świata. „O’Neill przedstawia niezwykłą i zdumiewającą opowieść, przy czym druga jej część dotyczy wydarzeń, które śmiało można nazwać najsłynniejszą współczesną operację militarną […]. Najogólniej mówiąc, dowiadujemy się z niej, jak zachować życie i pozostać przy tym człowiekiem, mając tak wiele do czynienia ze śmiercią, zniszczeniem i walką” – Doug Stanton, autor bestsellerów In Harm’s Way i Horse Soldiers.

39,90 zł
29,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,97 zł

43
CHICAGO II - LIVE ON SOUNDSTAGE. CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
CHICAGO II - LIVE ON SOUNDSTAGE. CD
Chicago, Warner Music Polska
Dostępny18 szt.

51,90 zł
47,75 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,15 zł

44
CHICAGO II - LIVE ON SOUNDSTAGE. CD  +  DVD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
80,90 zł
74,43 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 6,47 zł

45
50 BEST RELAXING PIANO. CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
50 BEST RELAXING PIANO. CD
Various Artists, Warner Music Polska
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.24

37,90 zł
34,87 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,03 zł

46
Lageos, CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lageos, CD
Actress, Universal Music Polska
Niedostępny
Brak

Muzyczne spotkanie słynnego elektronicznego producenta Actress i kameralistów z London Contemporary Orchestra. W przeszłości miały już miejsce kolaboracje tego rodzaju, ale ta należy do absolutnie wyjątkowych. Orkiestra w wyborny sposób eksploruje wątki elektroniczne za które odpowiada Actress. Z kolei akustyczne dźwięki zostają przekształcone i zaaranżowane w duchu dokonań Iannisa Xenakisa. „Lageos” to pełna niespodzianek, abstrakcyjna, fascynująca płyta. Lista utworów: 1. Lageos 2. Momentum 3. Galya Beat 4. Chasing Numbers 5. Chaos Rain 6. Surfer's Hymn 7. N.E.W. 8. Audio Track 5 9. Voodoo Posse, Chronic Illusion 10. Hubble

70,90 zł
69,48 zł

Rabat 2,0%
oszczędzasz 1,42 zł

47
Live at Montreux 2013, Blu-ray - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Live at Montreux 2013, Blu-ray
ZZ Top, Universal Music Polska
Niedostępny
Brak

Koncert ZZ Top zarejestrowany podczas słynnego Montreux Jazz Festival w 2013. W setliście znalazły się utwory z wczesnych lat 70. z albumów „Tres Hombres” czy „Fandango”, poprzez kawałki z wydanych w latach 80. „Eliminator” oraz „Afterburner”, jak również z najnowszych płyt, w tym z bluesowego „La Futura”. Środkowa część koncertu zadedykowana jest założycielowi Montreux Festival, Claude'owi Nobsowi, z gościnnym udziałem Mike'a Flanigina na organach Hammonda i Vana Wilksa na gitarze. Tracklista: 1. Got Me Under Pressure (Live At Montreux / 2013) (004:52) 2. Waitin' For The Bus (Live At Montreux / 2013) (003:00) 3. Jesus Just Left Chicago (Live At Montreux / 2013) (004:40) 4. Gimme All Your Lovin' (Live At Montreux / 2013) (004:35) 5. Pincushion (Live At Montreux / 2013) (004:36) 6. I Gotsta Get Paid (Live At Montreux / 2013) (003:59) 7. Flyin' High (Live At Montreux / 2013) (005:57) 8. Kiko (Live At Montreux / 2013) (004:10) 9. I Loved The Woman (Live At Montreux / 2013) (005:58) 10. Foxey Lady (Live At Montreux / 2013) (003:33) 11. My Head's In Mississippi (Live At Montreux / 2013) (004:39) 12. Chartreuse (Live At Montreux / 2013) (003:15) 13. Sharp Dressed Man (Live At Montreux / 2013) (004:55) 14. Legs (Live At Montreux / 2013) (006:22) 15. Tube Snake Boogie (Live At Montreux / 2013) (003:34) 16. La Grange (Live At Montreux / 2013) (008:14) 17. Tush (Live At Montreux / 2013) (004:33) 18. Menu / ZZ Top / Live At Montreux (Live At Montreux / 2013) (001:32) 19. Interview With Billy Gibbons And Dusty Hill ([Blank]) (006:00) 20. Billy Gibbons On The Montreux Jazz Festival ([Blank]) (005:46)

79,99 zł
78,39 zł

Rabat 2,0%
oszczędzasz 1,60 zł

48
Rock For The Rising Sun, Blu-ray - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rock For The Rising Sun, Blu-ray
Aerosmith, Universal Music Polska
Dostępny1 szt.

Wydany na blu-ray'u materiał zawiera koncert grupy Aerosmith w Japonii. W marcu 2011 roku, Japonia została uderzona przez ogromne trzęsienie ziemi, po którym następuje potworne tsunami i katastrofa nuklearna w elektrowni jądrowej Fukushima. Jesienią tego samego roku Aerosmith pomimo wcześniejszych ostrzeżeń o radioaktywności udaje się na Tournee „Back On The Road” do Japonii, kraju, do którego zespół zawsze miał bardzo szczególny stosunek. Japońscy fani tłumnie przybywali na te koncerty, a Aerosmith nagrodził ich jednymi z najlepszych show w swojej długiej karierze. Tracklista: 1. Welcome Back To Japan (Live From Japan / 2011) 2. Draw The Line (Live At The Tokyo Dome Japan / 2011) 3. Love In An Elevator (Live At The Kanazawa Ishikawa Sports Center Japan / 2011) 4. Livin' On The Edge (Live At The Tokyo Dome Japan / 2011) 5. Hangman Jury (Live At The Hiroshima Green Garden Japan / 2011) 6. No More No More (Live At The Hiroshima Green Garden Japan / 2011) 7. Mama Kin (Live At The Hiroshima Green Garden Japan / 2011) 8. Monkey On My Back (Live At The Tokyo Dome Japan / 2011) 9. Toys In The Attic (Live At The Tokyo Dome Japan / 2011) 10. Listen To The Thunder (Live At The Kanazawa Ishikawa Sports Center Japan / 2011) 11. Sweet Emotion (Live At The Tokyo Dome Japan / 2011) 12. Boogie Man (Live At The Marine Messe Fukoka Japan / 2011) 13. Rats In The Cellar (Live At The Osaka Dome Japan / 2011) 14. Movin' Out (Live At The Osaka Dome Japan / 2011) 15. Last Child (Live At The Aichi Perfectur Gym Japan / 2011) 16. S.O.S. (Too Bad) (Live At The Saporro Dome Japan / 2011) 17. Walk This Way (Live At The Tokyo Dome Japan / 2011) 18. Train Kept A Rollin (Live At The Tokyo Dome Japan / 2011) 19. Menu / Aerosmith / Rock For The Rising Sun (Live From Japan / 2011) 20. Lick And A Promise (Live At The Hiroshima Green Garden Arena Japan / 2011) 21. One Way Street (Live At The Marine Messe Fukoka Japan / 2011)

73,90 zł
72,42 zł

Rabat 2,0%
oszczędzasz 1,48 zł

49
No Means Of Escape, DVD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
No Means Of Escape, DVD
Nazareth, Universal Music Polska
Dostępny13 szt.

Koncert zarejestrowany w słynnym Metropolis Studios w Londynie połączony z dokumentem „Made in Scotland”, który opowiada historię niezwykłej kariery Nazareth, od powstania w 1968 roku, poprzez przełomowe lata 70., aż do czasów współczesnych. Na wydawnictwo trafiły największe hity zespołu i ulubione kawałki fanów z różnych okresów twórczości. Dokument zawiera materiały archiwalne oraz wywiady z obecnymi i byłymi członkami Nazareth, w tym między innymi z Danem McCaffertym. Tracklista: 1. Silver Dollar Forger (Live at Metropolis) 2. Sleeptalker (Live at Metropolis) 3. Rock 'n' Roll Telephone (Live at Metropolis) 4. Razamanaz (Live at Metropolis) 5. May the Sun Shine (Live at Metropolis) 6. See You See Me (Live at Metropolis) 7. Turn on Your Receiver (Live at Metropolis) 8. Bad Bad Boy (Live at Metropolis) 9. One Set of Bones (Live at Metropolis) 10. This Flight Tonight (Live at Metropolis) 11. Hair of the Dog (Live at Metropolis) 12. Love Hurts (Live at Metropolis) 13. Expect No Mercy (Live at Metropolis) 14. Menu / Nazareth / No Means of Escape (Live) 15. Made in Scotland 16. Acoustic Session - Sunshine (Acoustic / Live) 17. Pete Agnew Interview 18. Dan Mccafferty Interview 19. Meet the Superfans

61,90 zł
60,66 zł

Rabat 2,0%
oszczędzasz 1,24 zł

50
Beside Bowie: The Mick Ronson Story, CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Beside Bowie: The Mick Ronson Story, CD
różni wykonawcy, APF Zespół Video
Dostępny300 szt.

Pierwsze oficjalne wydawnictwo prezentujące przekrojowo twórczość wirtuoza gitary, Micka Ronsona. Na „Beside Bowie: The Mick Ronson Story” trafiły zarówno solowe nagrania artysty, jak i utwory, które zrealizował wspólnie z Davidem Bowie, Eltonem Johnem, Ianem Hunterem, Queenem czy Michaelem Chapmanem. Niektóre z piosenek nie były nigdy wcześniej publikowane, jak na przykład cover „This Is For You”. W środku znajduje się obszerny esej poświęcony Ronsonowi. Dziełu towarzyszy także film w reżyserii Jona Brewera, który ukaże się na DVD i Blu-rayu. Jednym z narratorów dokumentu jest sam David Bowie. „Jako duet rockmanów w niczym nie ustępowaliśmy Mickowi Jaggerowi i Keithowi Richardsowi albo Axlowi Rose i Slashowi. Ziggy Stardust i Mick Ronson byli idealnym ucieleśnieniem rockowego dualizmu” – David Bowie. Tracklista: 1. All the Young Dudes (Feat. Ian Hunter, David Bowie, Mick Ronson, Joe Elliott & Phil Collen) - Queen 2. Soulful Lady - Michael Chapman 3. Madman Across the Water - Elton John 4. Moonage Daydream - David Bowie 5. Cracked Actor - David Bowie 6. Time - David Bowie 7. Once Bitten, Twice Shy - Ian Hunter 8. I'd Give Anything to See You - Mick Ronson 9. Hard Life - Mick Ronson 10. Midnight Love - Mick Ronson 11. Like a Rolling Stone - Mick Ronson 12. This Is for You - Joe Elliott 13. Heroes - Queen, David Bowie & Mick Ronson 14. Tribute to Mick Ronson - Mike Garson

19,90 zł
16,92 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 2,98 zł

Wróć do góry