hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2018.08.14

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli we wtorek 14 sierpnia 2018 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Między nami. Zeszyt ćwiczeń dla klasy 8. Część 1. Wersja A (A. Łuczak, E. Prylińska), na drugim Między nami. Język polski. Klasa 5. Zeszyt ćwiczeń, część 2, wersja A (Agnieszka Łuczak, Anna Murdzek). Kolejny produkt to Między Nami. Język polski. Klasa 5. Zeszyt ćwiczeń, część 1, wersja A (Agnieszka Łuczak, Anna Murdzek) oraz Czytam sobie z kotylionem. Poziom 3. Nie było telefonów? O córkach, ojcach i wynalazkach (Jan Wróbel, Iwona Kazia Kalitan- Młodkowska).
1
Między nami. Zeszyt ćwiczeń dla klasy 8. Część 1. Wersja A - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Między nami. Zeszyt ćwiczeń dla klasy 8. Część 1. Wersja A
Dostępny260 szt.

Dwuczęściowy zeszyt zawiera zbiór ćwiczeń kształcących m.in. umiejętności czytania ze zrozumieniem i tworzenia wielu form wypowiedzi oraz doskonalących poprawne posługiwanie się językiem. Pomaga w przygotowaniach do egzaminu. W zeszycie znajdują się elementy teorii porządkujące wiedzę. Zeszyt jest dopasowany do zawartości podręcznika.

14,70 zł
12,64 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 2,06 zł

2
Między nami. Język polski. Klasa 5. Zeszyt ćwiczeń, część 2, wersja A - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Między nami. Język polski. Klasa 5. Zeszyt ćwiczeń, część 2, wersja A
Dostępny432 szt.

Dwuczęściowy zeszyt zawiera zbiór ćwiczeń kształcących m.in. umiejętności czytania ze zrozumieniem i tworzenia wielu form wypowiedzi oraz doskonalących poprawne posługiwanie się językiem. W zeszycie znajdują się także elementy teorii porządkujące wiedzę. Zeszyt jest dopasowany do zawartości podręcznika.

14,50 zł
12,47 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 2,03 zł

3
Między Nami. Język polski. Klasa 5. Zeszyt ćwiczeń, część 1, wersja A - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Między Nami. Język polski. Klasa 5. Zeszyt ćwiczeń, część 1, wersja A
Dostępny381 szt.

Dwuczęściowy zeszyt zawiera zbiór ćwiczeń kształcących m.in. umiejętności czytania ze zrozumieniem i tworzenia wielu form wypowiedzi oraz doskonalących poprawne posługiwanie się językiem. W zeszycie znajdują się także elementy teorii porządkujące wiedzę. Zeszyt jest dopasowany do zawartości podręcznika.

14,50 zł
12,47 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 2,03 zł

4
Czytam sobie z kotylionem. Poziom 3. Nie było telefonów? O córkach, ojcach i wynalazkach - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czytam sobie z kotylionem. Poziom 3. Nie było telefonów? O córkach, oj...
Dostępny100 szt.

Niezwykła książka, która pokazuje, jak bardzo nasze codzienne współczesne życie osadzone jest w historii i dokonaniach wielu osób z odległej przeszłości. Jan Wróbel, historyk, dziennikarz i wieloletni dyrektor I Liceum Społecznego. „Bednarska” lekko i z dużą dozą humoru opowiada o relacjach rodzinnych, w których tle przewijają się wątki z polskiej historii i dokonania naukowców. Dowcipne ilustracje są świetnym uzupełnieniem tej literackiej zabawy.

15,00 zł
10,05 zł

Rabat 33,0%
oszczędzasz 4,95 zł

5
Studio Tańca. Tom 1 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Studio Tańca. Tom 1
Dostępny39 szt.

Humorystyczna seria komiksowa o świecie tańca! Komiks opowiada o przygodach Julii, Lusi i Alii, trzech dziewcząt z college'u, które uczą się tańca w Studio Danse. Uczęszczają na zajęcia z klasycznego baletu i modern-jazzu, a także tańców afrykańskich. Na co dzień mierzą się z trudami treningów, muszą dbać o formę, a także wymyślać własne choreografie. Podkochują się w jednym z nauczycieli i przeżywają zauroczenia kolegami tańczącymi hip-hop. Starają się sprytnie godzić szkolne obowiązki z zajęciami w studio tańca. Scenki z ich życia pełne są humoru i wielu zabawnych sytuacji. Seria „Studio Tańca” sprzedała się we Francji w ponad milionie egzemplarzy. Jej twórcami są duet scenarzystów ukrywających się pod wspólnym pseudonimem Béka (właść. Bertrand Escaich i Caroline Roque) oraz rysownik Crip (właść. Christophe Piron). Album zbiorczy zawiera trzy tomy oryginalne.

39,99 zł
27,19 zł

Rabat 32,0%
oszczędzasz 12,80 zł

6
Historia. Podróże w czasie. Ćwiczenia do klasy 5 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Historia. Podróże w czasie. Ćwiczenia do klasy 5
Dostępny882 szt.

Zeszyt ćwiczeń ma ten sam układ treści co podręcznik. W zeszycie znajdują się zadania do każdej lekcji, kształcące między innymi umiejętności czytania tekstów źródłowych i analizy map oraz pomagające utrwalić wiedzę o postaciach, wydarzeniach i datach.

16,20 zł
13,93 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 2,27 zł

7
Czytam sobie z kotylionem. Poziom 2. O Zofii, co zbierała kolory. O Zofii Stryjeńskiej - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czytam sobie z kotylionem. Poziom 2. O Zofii, co zbierała kolory. O Zo...
Dostępny137 szt.

Pełna humoru i zwrotów akcji historia życia wybitnej polskiej malarki Zofii Stryjeńskiej. Pokazuje młodym czytelnikom, z jakimi przeszkodami musiała w owych czasach zmierzyć się dziewczynka, a potem kobieta, która chciała realizować swoje pasje i spełniać marzenia. Poruszająca opowieść o tym, że ciężką pracą i determinacją można osiągnąć to, do czego się dąży, a potem dzielić się tym z innymi. Angelika Kuźniak jest także autorką książki o Zofii Stryjeńskiej dla dorosłych (w 2016 nominowana do Nagrody Literackiej „Nike"). Wysmakowane ilustracje Maćka Blaźniaka świetnie oddają klimat twórczości malarki.

13,40 zł
8,71 zł

Rabat 35,0%
oszczędzasz 4,69 zł

8
Czytam sobie z kotylionem. Poziom 3. Mój Pan woła na mnie Pies. O psie Marszałka Piłsudskiego - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czytam sobie z kotylionem. Poziom 3. Mój Pan woła na mnie Pies. O psie...
Dostępny39 szt.

Zabawna, detektywistyczna historia, w której na pierwszym planie występuje pies o imieniu Pies. Co więcej, to właśnie Pies relacjonuje i komentuje wydarzenia, w których uczestniczy między innymi jego pan. A jego pan to sam Marszałek Piłsudski. Jan Ołdakowski – dyrektor Muzeum Powstania Warszawskiego i ojciec trójki dzieci – opowiada z humorem i lekkością o codziennym życiu wielkiej postaci historycznej. Całość uzupełniają ciepłe ilustracje Doroty Łoskot-Cichockiej.

15,00 zł
10,05 zł

Rabat 33,0%
oszczędzasz 4,95 zł

9
Czytam sobie z kotylionem. Poziom 1. Koronkowa parasolka z Gdyni. Opowieść o mieście - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czytam sobie z kotylionem. Poziom 1. Koronkowa parasolka z Gdyni. Opow...
Dostępny131 szt.

Tytułowa parasolka nie jest zwyczajnym przedmiotem, lecz przewodniczką czytelnika w podróży w przeszłość. Szybuje nad miastem i z jej perspektywy oglądamy Gdynię sprzed stu lat. Unoszona przez morski wiatr ucieka kolejnym postaciom (np. Eugeniuszowi Kwiatkowskiemu), a w tle trwa budowa portu i wre miejskie życie. Przepięknie zilustrowana opowieść o mieście – Izabela Kaczmarek-Szurek, która specjalizuje się w ilustracji wydawniczej oraz plakatach, z humorem oddaje styl epoki. Natalia Fiedorczuk, laureatka „Paszportu Polityki” w kategorii literatura za Jak pokochać centra handlowe (2016), z właściwą sobie błyskotliwością i zmysłem obserwacyjnym oprowadza młodego czytelnika po młodym mieście.

13,40 zł
8,84 zł

Rabat 34,0%
oszczędzasz 4,56 zł

10
Historia. Klasa 8. Podręcznik - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Historia. Klasa 8. Podręcznik
Dostępny320 szt.

Nowy podręcznik dla klasy 8 jest zgodny z podstawą programową obowiązującą od 2017 roku. Książka spełnia wszystkie formalne wymogi stawiane podręcznikom przez nową ustawę oświatową. Podręcznik jest ostatnią częścią chronologicznego kursu historii, który zaczyna się w klasie 5. Na klasę 8 przypada materiał od wybuchu II wojny światowej do współczesności. Numer dopuszczenia: 829/5/2018

39,50 zł
33,97 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 5,53 zł

11
Ptyś i Bill. Tom 1. Do ataku - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ptyś i Bill. Tom 1. Do ataku
Dostępny33 szt.

Skrząca się humorem seria gagów zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Ptyś chodzi do podstawówki. Nie przepada za szkołą ani warzywami, uwielbia za to szalone pomysły i wygłupy. Ma też wielką i niczym nieskrępowaną wyobraźnię. A że jego najlepszym przyjacielem jest skory do żartów pies Bill, więc każdy ich dzień jest wypełniony przygodami. Nie tylko zabawa w Indianę Jonesa czy budowa ogromnego zamku ze śniegu, ale nawet przygotowanie zwykłego obiadu to dla bohaterów okazja do nieziemskiej zabawy, podczas której często wpadają w kłopoty! Pomysłodawcą serii był legendarny belgijski autor Jean Roba (1930–2006; m.in. Sprycjan i Fantazjusz), który tworzył ją w latach 1959–2001). Od 2003 roku cykl przejął francuski rysownik Laurent Verron (Le Maltais, Odilon Verjus, Fugitifs), który we współpracy z różnymi scenarzystami zrealizował osiem albumów Ptysia i Billa. Album zbiorczy zawiera trzy tomy oryginalne: Najlepszy przyjaciel, Do ataku! i Ukochany spaniel. Seria Ptyś i Bill należy do linii wydawniczej "Komiksy są super!", w której ukazują się również takie tytuły, jak: Lou!, Ernest i Rebeka oraz Studio Tańca. Przedstawiamy w niej humorystyczne, świetnie narysowane i mądre komiksy dla dzieci, bestsellery na europejskim rynku wydawniczym.

39,99 zł
27,59 zł

Rabat 31,0%
oszczędzasz 12,40 zł

12
Lou! Codziennik. Tom 1 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lou! Codziennik. Tom 1
Dostępny28 szt.

Pełna humoru i ciepła bestsellerowa seria o dorastającej dziewczynce. Lou ma dziesięć lat, wychowuje ją samotna matka – pisarka, miłośniczka gier Nintendo i beznadziejna kucharka. Z dwoma paniami mieszka także kot, który w niemy, ale wyrazisty sposób wyraża swoje zdanie o wszystkim, co dzieje się wokół niego. Nie dziwi więc fakt, że życie Lou wygląda trochę jak w krzywym zwierciadle. Dziewczynka przeżywa wiele codziennych perypetii – ma wieczne kłopoty z porannym wstawaniem do szkoły, musi zmierzyć się z prezentacją na lekcji wychowawczej, doświadcza pierwszych miłosnych fascynacji i zawiera nowe znajomości. Zaczyna dorastać, idzie do gimnazjum i okazuje się, że życie nie jest takie proste, jak wydawało się, kiedy patrzyło się nań zza maminej spódnicy. Jednym słowem jest tu wszystko to, co przytrafić się może dziewczynie w wieku Lou. Autorem serii jest francuski rysownik i scenarzysta Julien Neel, który za tom pierwszy Lou! otrzymał w 2005 roku nagrodę na Festiwalu Komiksowym w Angoulême. Album zbiorczy zawiera trzy tomy oryginalne: Codziennik, Na końcu świata i Cmentarzysko autobusów. Seria Lou! należy do linii wydawniczej"Komiksy są super!", w której ukazują się również takie tytuły, jak: Ernest i Rebeka, Ptyś i Bill oraz Studio Tańca. Przedstawiamy w niej humorystyczne, świetnie narysowane i mądre komiksy dla dzieci, bestsellery na europejskim rynku wydawniczym.

39,99 zł
27,59 zł

Rabat 31,0%
oszczędzasz 12,40 zł

13
Historia 8. Zeszyt ćwiczeń. Nowa szkoła podstawowa - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Historia 8. Zeszyt ćwiczeń. Nowa szkoła podstawowa
Dostępny680 szt.

Zeszyt ćwiczeń ma ten sam układ treści co podręcznik. W zeszycie znajdują się zadania do każdej lekcji, kształcące między innymi umiejętności czytania tekstów źródłowych i analizy map oraz pomagające utrwalić wiedzę o postaciach, wydarzeniach i datach.

16,20 zł
13,93 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 2,27 zł

14
Złota księga bajek. Star Wars - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Złota księga bajek. Star Wars
NiedostępnyBrak

Zbiór najpiękniejszych historii ze świata „Gwiezdnych wojen”. Wyrusz w niezwykłą podróż po przestworzach kosmicznego uniwersum. Poznaj najdziwniejsze stwory, bestie i obcych z najodleglejszych zakątków galaktyki. Chcesz wstąpić do Ruchu Oporu? A może marzy ci się kariera w Senacie Galaktycznym? W świecie fantazji nie ma granic! Czekają tam na ciebie Leia, Luke, Chewbacca, Han Solo i wielu innych, nowych przyjaciół. Dołącz do nich i sprawdź, czy masz w sobie odwagę bohatera! Galaktyczna przygoda właśnie się zaczyna…

39,99 zł
30,39 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 9,60 zł

15
Lucky Luke. Tom 1. Kopalnia złota Dicka Diggera - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lucky Luke. Tom 1. Kopalnia złota Dicka Diggera
Dostępny22 szt.

Pierwszy album o przygodach Lucky Luke’a, najsławniejszego komiksowego bohatera Dzikiego Zachodu! Samotny kowboj spotyka dawnego znajomego, Dicka Diggera. Stary poszukiwacz złota jest w znakomitym humorze, bo wreszcie odkrył bogate złoże szlachetnego metalu! O złocie dowiadują się bandyci, którzy postanawiają obrabować Dicka. Lucky Luke będzie musiał wyruszyć na długą i niebezpieczną wyprawę, aby wymierzyć sprawiedliwość złoczyńcom. Zaraz potem bohater zostanie wzięty za podobnego do niego mordercę i skazany na powieszenie! Czy i tym razem zdoła uniknąć śmierci? Seria Lucky Luke została stworzona przez dwie legendy frankofońskiego rynku komiksowego: pisarza René Goscinnego (1926–1977) oraz rysownika Morrisa (własc. Maurice de Bevere, 1923–2001). Po śmierci Goscinnego scenariusze kolejnych odcinków serii były tworzone przez kontynuatorów takich jak zespół autorski ukrywający się pod pseudonimem Claude Guylouis (grupa ta składała się z trzech pisarzy, scenarzystów i redaktorów: Claude’a Klotza, Jeana-Louisa Roberta i Guya Vidala).

24,99 zł
19,24 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 5,75 zł

16
Pociąg dwupiętrowy - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pociąg dwupiętrowy
Siku
NiedostępnyBrak

Na tor 1 wjeżdża pociąg piętrowy SIKU. Wykonany w dużej części z metalu pociąg jeździ gładko na równo obracających się kołach i ma nadrukowane kolorowe graffiti. Pociąg piętrowy SIKU z przodu i tyłu ma standardowe sprzęgi na inne pociągi SIKU.

65,00 zł
58,50 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,50 zł

17
Czytam sobie z kotylionem. Poziom 3. Maestro pokoju. O Ignacym Paderewskim - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czytam sobie z kotylionem. Poziom 3. Maestro pokoju. O Ignacym Paderew...
Dostępny77 szt.

Poruszająca i pełna emocji opowieść o Ignacym Paderewskim – pianiście, polityku i społeczniku. Młody czytelnik dowie się tu wiele o dzieciństwie Paderewskiego. Książka pokazuje, że o kraj można walczyć nie tylko z karabinem w dłoni, ale także dyplomacją. Brygida Grysiak – autorka, dziennikarka i reportażystka, z dużym zaangażowaniem i wrażliwością opowiada o tej jakże ważnej postaci dla polskiej historii. Oszczędne ilustracje Jagny Wróblewskiej stanowią subtelne tło opisywanych wydarzeń.

14,99 zł
11,39 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 3,60 zł

18
Schleich. Horse Club. Sekretnik - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Schleich. Horse Club. Sekretnik
Dostępny23 szt.

Hannah, Sofia, Lisa oraz Sarah to cztery wyjątkowe przyjaciółki, które kochają konie bardziej niż cokolwiek na świecie. Dołącz do nich i rozpocznij wspaniałą przygodę! W tym sekretniku możesz pisać o swoich tajemnicach, marzeniach oraz najciekawszych chwilach. Znajdziesz w nim ciekawostki o koniach, cenne wskazówki jeździeckie oraz fantastyczne naklejki. Kolorowy dziennik z pewnością stanie się twoim nieodłącznym towarzyszem.

19,99 zł
15,79 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 4,20 zł

19
Mury - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Mury
Dostępny3 szt.

Czy zabiłbyś, by ratować swoją rodzinę? Praca w więzieniu dla skazanych na śmierć nie była szczytem marzeń Kristy Tucker, ale kobieta jest wdzięczna za zajęcie, dzięki któremu może utrzymać syna i chorego ojca. Kiedy poznaje Lance’a Dobsona, wierzy, że jej życie odmieni się na lepsze. Po ślubie okazuje się jednak, że znalazła się w piekle pełnym przemocy i strachu. Kristy jest twarda i gdy brutalność Lance’a się nasila, zastanawia się, czy nie wprowadzić w czyn pomysłu podsuniętego jej przez więźniów, z którymi pracowała. Teraz musi zdecydować, czy zaryzykuje wszystko, by chronić rodzinę. Czy dysponuje środkami, które pozwolą jej popełnić przestępstwo doskonałe? Mury to trzymająca w napięciu powieść napisana przez autorkę światowego bestsellera Laleczka.

34,99 zł
18,89 zł

Rabat 46,0%
oszczędzasz 16,10 zł

20
Ernest i Rebeka. Tom 1. Mój kumpel mikrob - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ernest i Rebeka. Tom 1. Mój kumpel mikrob
Dostępny49 szt.

Pełna humoru bestsellerowa opowieść dla dzieci i dorosłych! Rebeka ma sześć lat, prawie sześć i pół. Choruje częściej niż inne dzieci, bo ma słaby system odpornościowy. Jakby tego było mało, jej rodzice coraz częściej się kłócą i myślą o rozwodzie. Wtedy w życiu dziewczynki pojawia się niesamowity przyjaciel – mikrob Ernest! Zaczyna szkolić Rebekę w sztuce mikrobii, dzięki której łatwiej będzie jej pokonywać codzienne kłopoty. A kiedy bohaterka wyjedzie na wieś do szalonego Dziadka Owadka, przypomni sobie, jak wygląda szczęśliwe życie... Ernest i Rebeka to chwilami wesoła, chwilami smutna, ale zawsze mądra opowieść, która zdobyła nagrodę Festiwalu Komiksowego w Angoulême w 2013 roku. Pomysłodawcą serii jest francuski scenarzysta Guillaume Bianco (Kegoyo & Klaudia, Billy Brouillard), a rysownikiem włoski grafik Dalena Antonello (Sybil, Monster Allergy). Album zbiorczy zawiera trzy tomy oryginalne: Mój kumpel mikrob, Ten okropny Sam i Dziadek Owadek. Seria Ernest i Rebeka należy do linii wydawniczej "Komiksy są super!", w której ukazują się również takie tytuły, jak: Lou!, Ptyś i Bill oraz Studio Tańca. Przedstawiamy w niej humorystyczne, świetnie narysowane i mądre komiksy dla dzieci, bestsellery na europejskim rynku wydawniczym.

39,99 zł
30,79 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 9,20 zł

21
Płynne pokolenie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Płynne pokolenie
Dostępny28 szt.

Oto ostatnie dzieło ikony kultury, człowieka, który zyskał ogromną popularność dzięki zdolności do komunikowania się ze wszystkimi językiem zrozumiałym, a jednocześnie nigdy zanadto uproszczonym. Badacz ten objaśnił ponowoczesność za pomocą wiele mówiącego obrazu „płynnego społeczeństwa”, które porzuciło wspólnotę na rzecz indywidualizmu, i przekonuje, że jedyną rzeczą stałą jest zmiana, a jedyną pewną – niepewność. Nad tymi stronicami pracował Zygmunt Bauman w ostatnich chwilach przed śmiercią. W dialogu z Thomasem Leoncinim Bauman po raz pierwszy podejmuje rozważania na temat pokolenia urodzonego w latach 80., które w płynnym, ciągle zmieniającym się społeczeństwie czuje się jak w domu. I, jak zwykle na drodze wymiany zdań, Bauman potrafi uchwycić rzeczywistość w jej najprawdziwszym i najgłębszym wymiarze, a nawet w jej najbardziej ulotnych przejawach. Modyfikacje ciała, tatuaże, chirurgia plastyczna, hipsterzy, dynamika agresji (a szczególnie znęcanie się), Internet, przemiany związane z seksem i miłością – wszystko to analizuje w tej zwięzłej, olśniewającej, popowej książce, która wciągnie zarówno tych, którzy z różnych względów mają do czynienia z młodzieżą, jak i większość czytelników Baumana. To ostatnia lekcja, jakiej udziela nam największy socjolog i filozof współczesności.

34,99 zł
26,24 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,75 zł

22
Kościół katolicki wobec buddyzmu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kościół katolicki wobec buddyzmu
Dostępny82 szt.

„Czło­wiek pozbywa się wszelkich iluzji o buddyzmie, gdy dostrzeże całkowitą pustkę, niespójność i sprzeczność tych doktryn, a także duchowe oraz moralne szkody wyrządzane duszy, nie mówiąc już o licznych zagro­żeniach psychologicznych, neurologicznych, a nawet fizycznych. Mogę potwierdzić te obserwacje, ponieważ od kilku lat mieszkam w Azji w otoczeniu środowisk buddyjskich i hinduistycznych. Księża misjonarze pracujący w Azji muszą na co dzień stykać się z całkowitym spustoszeniem, jakie dalekowschodnie praktyki powodują w duszach. (…) Mam nadzieję, że niniejsza książka oświeci prawdą wielu czytelników, a zwłaszcza młodych ludzi, którzy poszukują szczęścia w wierzeniach Dalekiego Wscho­du”. Ze wstępu ks. Karola Stehlina FSSPX, misjonarza w Azji

35,00 zł
25,20 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,80 zł

23
Immortaliści - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Immortaliści
Dostępny2 szt.

A Ty? Jak przeżyłbyś swoje życie, gdybyś wiedział, kiedy umrzesz? Olśniewająca historia trudnej rodzinnej miłości, opisana przez Lorrie Moore jako „wspaniałe odkrycie literackie”. Nowy Jork, lato, rok 1969. Do miasta przybywa tajemnicza kobieta, która potrafi przepowiedzieć dzień śmierci każdego człowieka. Plotka dociera do czwórki Rodzeństwa Goldów, które po krótkim namyśle postanawia odwiedzić wieszczkę, by dowiedzieć się, jaka przyszłość czeka każde z nich. Przepowiednie wieszczki kształtują kolejne pięć dekad ich życia. Złoty chłopiec Simon ucieka na Zachodnie Wybrzeże, by szukać miłości w San Francisco. Bujająca w obłokach Klara zostaje iluzjonistką w Las Vegas. Starszy z braci, Daniel, po atakach na World Trade Center szuka stabilizacji jako lekarz wojskowy. Najstarsza z rodzeństwa Varya rozpoczyna karierę naukową i poświęca się badaniom nad długowiecznością. Czy bohaterom uda się zapomnieć o przepowiedni? Czyje życie zdeterminuje, a komu uda się pokonać ciążące jarzmo przeznaczenia? Bo jak zachować się w sytuacji, kiedy twoje dni są policzone? Chloe Benjamin dorastała w San Francisco. Ukończyła studia literaturoznawcze. Obecnie prowadzi warsztaty z procesu wydawniczego. Mieszka z mężem w Madison w stanie Wisconsin. Jej pierwsza książka, The Anatomy of Dreams, została wyróżniona nagrodą Edna Ferber Fiction Book Award, a w 2014 roku była nominowana do nagrody Center for Fiction First Novel Prize. Prawa do drugiej powieści autorki, The Immortalists, zostały sprzedane w trzynastu krajach. Prawa filmowe zakupiło studio Jackal Group.

39,99 zł
29,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 10,00 zł

24
Czytam sobie z kotylionem. Poziom 1. Piasek i Bruk. O Romanie Dmowskim - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czytam sobie z kotylionem. Poziom 1. Piasek i Bruk. O Romanie Dmowskim
Dostępny159 szt.

Niezwykła biografia Romana Dmowskiego dla dzieci. Znany poeta i dziennikarz, Marcin Baran, przedstawia młodym czytelnikom dzieciństwo i młodość polityka II RP, podkreślając jego późniejszy sukces dyplomatyczny w negocjacjach przy podpisywaniu traktatu wersalskiego. W tle codzienność epoki, sugestywnie zilustrowana przez Marię Mazurowską, która na co dzień rysuje dla „Kosmosu dla dziewczynek”.

13,50 zł
10,26 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 3,24 zł

25
Księga dzieci. Nie bój się być sobą, wydanie 2 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Księga dzieci. Nie bój się być sobą, wydanie 2
Dostępny33 szt.

Dzieci są spontaniczne, zachowują się swobodnie. Są radosne i gotowe do zabawy, twórcze. Nasza kultura przejawia skłonność do patrzenia na dzieciństwo przez różowe okulary i nostalgiczne wspomnienia. Prawda wygląda jednak tak, że wychowanie w rodzinie i szkolna edukacja często pozbawiają dzieci tych naturalnych darów. Są one składane na ołtarzu „szybkich postępów” i dobrego zachowania. Choć wielu z nas wspomina z czułością swoje dzieciństwo, to tylko dla nielicznych dzieci jest to rzeczywiście radosny okres życia. Osho stwierdza: „Każde dziecko pragnie dorosnąć tak szybko, jak to tylko możliwe. Wydaje się mu bowiem, że dorośli są silni, że mogą robić to, co chcą, i że mają dużo pieniędzy. Naturalnie każde dziecko chce szybko urosnąć”.

29,99 zł
22,49 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 7,50 zł

26
Zrób mi jakąś krzywdę - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zrób mi jakąś krzywdę
Dostępny338 szt.

Debiut literacki autora bestsellerowych powieści: Radio Armageddon, Instytut, ślepnąc od świateł i Wzgórze Psów oraz współtwórcy popularnego serialu Belfer. Powieść ukazała się po raz pierwszy w 2006 roku. Zrób mi jakąś krzywdę to obecnie książka kultowa, wciąż czytana, przeżywana i cytowana, a jej nieskrępowany romantyzm i punkrockowy język, po dwunastu latach od premiery, wciąż oczarowują kolejnych czytelników. Zrób mi jakąś krzywdę to przede wszystkim romans - historia dwudziestopięcioletniego Dawida i piętnastoletniej Kaśki, którzy pewnego letniego dnia wyruszają w szaloną podróż po Polsce. Na swojej drodze spotkają zarówno dresiarzy, jak i bogate emerytki, świadków Jehowy, a także aktorów porno oraz pewnego chorego psychicznie prywatnego detektywa. Podczas tej dziwacznej wyprawy oboje zostaną skonfrontowani z podstawowymi pytaniami o miłość, przyjaźń i dorosłość. Obecnie trwają prace nad adaptacją filmową powieści. Jakub Żulczyk (1983 r.) – pisarz, felietonista, scenarzysta. Pochodzi z Mazur, studiował w Olsztynie i Krakowie, mieszka i pracuje w Warszawie. Autor powieści: Radio Armageddon, Instytut, ślepnąc od świateł i Wzgórze Psów oraz współtwórca serialu Belfer. Publikował m.in. w „Polityce”, „Dzienniku” i „Playboyu”.

29,99 zł
23,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,00 zł

27
Czytam sobie z kotylionem. Poziom 3. Aniela i inni. O Domu Towarowym Bracia Jabłkowscy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czytam sobie z kotylionem. Poziom 3. Aniela i inni. O Domu Towarowym B...
Dostępny43 szt.

Pełna niezwykłych detali i fascynujących faktów opowieść o znanym domu towarowym, który w międzywojennej Polsce stał się symbolem dobrobytu i ulubionym miejscem eleganckich obywateli II RP. Cezary Łazarewicz – autor książki o Domu Towarowym Bracia Jabłkowscy dla dorosłych – postanowił przybliżyć tę historię także dzieciom. Opisana przez niego historia, którą ubarwiają ilustracje Aleksandry Artymowskiej, może być dla młodych czytelników fascynującą podróżą w świat sklepów, jakich już dzisiaj nie ma. Autor jest wybitnym reportażystą, zdobywcą literackiej nagrody „Nike” w 2017 roku za reportaż Żeby nie było śladów.

14,99 zł
11,39 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 3,60 zł

28
O. Andrzej Czesław Klimuszko, św. Franciszek z Elbląga - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
O. Andrzej Czesław Klimuszko, św. Franciszek z Elbląga
Dostępny24 szt.

„Śp. ojciec Andrzej był dobrze nam znany. Nie tylko w Elblągu, nie tylko w diecezji, nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Była to postać piękna, znana, prawdziwie chrześcijańska. Gdyby się tak zastanowić, jaka była najważniejsza cecha jego życia, to byśmy powiedzieli, że chciał służyć z miłości. Święty Franciszek, zakonodawca zakonu, do jakiego należał ojciec Andrzej, był najpiękniejszym człowiekiem jakiego wydał Kościół, przez jego miłość do Boga, ludzi i wszystkich stworzeń. Ojciec Andrzej naśladował swojego mistrza. Franciszek chciał być dla wszystkich dobry, chciał wszystkim służyć, i Andrzej służył uśmiechem, czynem, radą, modlitwą. Całe jego życie było służbą miłości.” fragment mowy pożegnalnej ks. Klemensa Śliwińskiego z pogrzebu A.C. Klimuszki

24,00 zł
17,28 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 6,72 zł

29
Rezydencja Belmont. Tom 1. Niezapomniane wrażenie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Rezydencja Belmont. Tom 1. Niezapomniane wrażenie
Dostępny1 szt.

Największym marzeniem Claire Laurent jest uznanie w artystycznym świecie. Na drodze dziewczyny staje jednak ojciec, który naciska, by córka zajmowała się fałszerstwem. Zaledwie rok po zakończeniu wojny secesyjnej jest zmuszona uciekać z Nowego Orleanu do Nashville, gdzie jej losy krzyżują się z losami adwokata Suttona Monroe. Choć spotykają się w niezbyt komfortowych okolicznościach, prawnik traktuje ją jak dar niebios. Obracając się pośród elit Nashville, artystka wierzy, że spełnienie marzenia, by wywrzeć niezapomniane wrażenie w świecie sztuki, jest na wyciągnięcie ręki… Pod warunkiem, że jej nielegalna przeszłość nie zostanie odkryta. Unioniści zniszczyli dom Suttona i skonfiskowali ziemie, a teraz chcą jeszcze odebrać honor jego rodzinie. Prawnik jest zdeterminowany, żeby odzyskać to, co do niego należy, i naprawić wielką krzywdę, ale odkrywa prawdę, która może go kosztować dużo więcej, niż był sobie w stanie wyobrazić… łącznie z utratą kobiety, którą kocha. Miejscem akcji powieści jest historyczna rezydencja Belmont w Nashville – olśniewający przedwojenny majątek wybudowany przez Adelicię Acklen. Niezapomniane wrażenie to porywająca historia o miłości, kraju podnoszącym się po zniszczeniach wojny, powrocie do życia tych, którzy zostali zranieni, i o odwadze, jaką muszą mieć, by przyjąć siebie i innych takimi, jakimi są naprawdę. Tamera Alexander jest bestsellerową powieściopisarką. Stworzone przez nią postacie zyskały popularność wśród czytelników na całym świecie, a większość książek została nagrodzona lub nominowana do wielu nagród, w tym Christy Award, RITA i Carol Award. Po siedemnastu latach pobytu w Kolorado Tamera i jej mąż powrócili na swoje rodzinne południe i mieszkają w Tennessee, gdzie spędzają czas z dwojgiem dorosłych dzieci.

49,90 zł
24,95 zł

Rabat 50,0%
oszczędzasz 24,95 zł

30
Czytam sobie z kotylionem. Poziom 1. Wanda bojowa panna. O Wandzie Krahelskiej - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czytam sobie z kotylionem. Poziom 1. Wanda bojowa panna. O Wandzie Kra...
Dostępny133 szt.

Biografia mało znanej, ale niezwykle inspirującej postaci, Wandy Krahelskiej, która od dziecka gotowa była nieść pomoc i wsparcie potrzebującym. Znany publicysta Roman Kurkiewicz pokazuje młodym czytelnikom trudne czasy, kiedy w Polsce potrzebna bywała postawa bojowa i odważna, ale także zwykłe codzienne gesty ludzkiej życzliwości. Pełne ekspresji i emocji ilustracje Pauliny Dereckiej doskonale współgrają z tą fascynującą historią.

12,99 zł
9,87 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 3,12 zł

31
Książkogra. Baśniowa gimnastyka w dwóch językach - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Książkogra. Baśniowa gimnastyka w dwóch językach
Dostępny5 szt.

Aktywnościowy słownik baśniowy! Ponad 100 angielskich słów połączonych z różnorodnymi aktywnościami stymulującymi rozwój intelektualny, zanurzonymi w świecie znanych i kochanych czterech baśni. Występują: Czerwony Kapturek/Little Red Riding Hood, Śpiąca królewna/Sleeping Beauty, Kopciuszek/Cinderella, Królewna Śnieżka/Snow-white. Obcy język przedstawiony w dobrze znanym świecie baśni łatwiej przyswoić. Różnorodne aktywności rozwijają kreatywność, logiczne myślenie i sprawność manualną. Gra kartonikowa w książce ułatwia przyswojenie nowych słów i zwrotów. Dla dzieci: – wciągające poszukanki, labirynty, policzanki, zgadywanki, – zaskakująca kartonikowa gra pamięciowa, – rekomendacja „Świerszczyka” – gwarancja dobrej zabawy. Dla rodziców: – oryginalny pomysł na przekonanie dziecka do nauki języka obcego, – miniprzewodnik z informacjami o tym, jak mądre aktywności stymulują rozwój dziecka, jak gry kształtują kompetencje indywidualne i społeczne, – rekomendacja magazynu dla dzieci „Świerszczyk” – gwarancja mądrej zabawy i efektywnego spędzania czasu. Dla całej rodziny: – pamięciowa gra kartonikowa – idealny pomysł na wspólne spędzanie czasu!

19,90 zł
17,31 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 2,59 zł

32
Czytam sobie z kotylionem. Poziom 3. Strzała dla komendanta. Historia sprzed 100 lat - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czytam sobie z kotylionem. Poziom 3. Strzała dla komendanta. Historia ...
Dostępny49 szt.

Bardzo wzruszająca historia o dzieciach w Lublinie, które 11 listopada 1918 roku postanawiają wysłać list do Ignacego Daszyńskiego. List ma zawierać ich postulaty, dotyczące tego, jak ma wyglądać niepodległa Polska. Jarosław Górski – felietonista, polonista i nauczyciel, z wielkim wyczuciem i swadą pokazuje współczesnym młodym czytelnikom, jak wyglądało dzieciństwo ich rówieśników 100 lat temu. Realistyczne ilustracje Pauliny Dudek pomagają wyobrazić sobie ówczesny świat ze szczegółami.

14,99 zł
11,39 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 3,60 zł

33
Praktyczne metody osiągania sukcesów - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Praktyczne metody osiągania sukcesów
Dostępny19 szt.

Książka będąca światowym bestsellerem składa się z czterech części: w Zdobywaniu fortuny autor radzi, jak gromadzić pieniądze, osiągać majątek, nie posługując się żadnymi kuglarskimi sztuczkami ani formułowaniem złudnych obietnic. Część ta zawiera rzetelne, sprawdzone metody dochodzenia do bogactwa. Urzeczywistnianie marzeń przedstawia sprawdzone metody osiągania wybranego celu – każdego celu! Życie ludzkie to nieustanne dążenie do celu. Zdarza się jednak, że trudno jest go zrealizować. I właśnie w takiej sytuacji przychodzi z pomocą autor. Poznanie i stosowanie metod zawartych w źródłach inspiracji każdemu ułatwia życie. Autor radzi, jak pokonywać trudności i pozbywać się kłopotów, które przynosi każdy kolejny dzień, oraz jak należy współżyć z ludźmi konfliktowymi. Podobno nie jest to takie trudne. Twierdzi się powszechnie, że myśli kształtują charakter, osobowość i życie człowieka. To ogólne stwierdzenie skłania do wniosku, że aby kształtować siebie, powinno się wiedzieć, jak i o czym myśleć. Prezentowane w Potędze myśli metody pozwolą ulepszyć życie. Warto więc chyba spróbować. Tekst ilustrują dowcipne rysunki Gwidona Miklaszewskiego.

34,90 zł
27,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,98 zł

34
Ty Beanie Babies. Brelok, Psi Patrol. Rocky, 9 cm - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ty Beanie Babies. Brelok, Psi Patrol. Rocky, 9 cm
Ty Inc.
NiedostępnyBrak

Brelok marki Ty Śliczny brelok, wykonany z wyjątkową starannością, z najlepszych gatunkowo materiałów. Wysokość: 9 cm

18,90 zł
16,63 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 2,27 zł

35
Lucky Luke. Tom 31. Tortilla dla Daltonów - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lucky Luke. Tom 31. Tortilla dla Daltonów
Dostępny17 szt.

Dziki Zachód może odetchnąć – Meksykanie porwali braci Daltonów! Ale nie ma tego dobrego, co by na złe nie wyszło… Daltonowie uczą swoich nowych towarzyszy prawdziwie nowoczesnego podejścia do zawodu bandyty i okazują się znakomitymi nauczycielami. W efekcie Lucky Luke musi podążyć za Rio Grande, aby uwolnić Meksyk od plagi Daltonów. Seria Lucky Luke została stworzona przez dwie legendy frankofońskiego rynku komiksowego: pisarza René Goscinnego (1926–1977) oraz rysownika Morrisa (własc. Maurice de Bevere, 1923–2001). Po śmierci Goscinnego scenariusze kolejnych odcinków serii były tworzone przez kontynuatorów takich jak zespół autorski ukrywający się pod pseudonimem Claude Guylouis (grupa ta składała się z trzech pisarzy, scenarzystów i redaktorów: Claude’a Klotza, Jeana-Louisa Roberta i Guya Vidala).

24,99 zł
19,24 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 5,75 zł

36
Dziwniejsza historia - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
Dziwniejsza historia
Dostępny40 szt.

Kiedy płonęło getto, Hubert spoglądał na niebo w płomieniach z okna rodzinnego mieszkania na warszawskiej Ochocie. Michał w tym samym czasie ukrywał się przed Niemcami w kopcu kartofli. Jeden i drugi od początku wiedzieli, że inność potrafi być zagrożeniem, a homofobię i antysemityzm łączy więcej, niż mogłoby się wydawać. Wiedzieli też, że sami są „inni”, a wyjście z szafy oznaczałoby narażenie się na ostracyzm. Bohaterów u Ryzińskiego jest więcej: Jurek z międzywojennej Podkowy Leśnej, który chłopaków pojechał szukać do Warszawy, Lulla – najstarsza polska drag queen, Iza – lesbijka, córka wiedeńskiej Żydówki. Łączy ich wykluczenie ze względu na orientację seksualną i silna potrzeba walki o swoje człowieczeństwo. Dziwniejsza historia to poruszająca opowieść o obcości i samotności. To także podróż po warszawskich ulicach lat wojny i PRL-u, które pod pozorem szarego życia kryły zaskakująco tęczową wolność.

39,90 zł
23,94 zł

Rabat 40,0%
oszczędzasz 15,96 zł

37
Seria 10. Hydroplan - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Seria 10. Hydroplan
Siku
Dostępny40 szt.

Hydrolot ze składanymi skrzydłami to najnowszy model w hangarze SIKU z helikopterem SIKU (1647), samolotem sportowym (1865), ciężarówką SIKU z samolotem sportowym (1866).

16,50 zł
14,85 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 1,65 zł

38
Lubię czytać ze strzałką. Zwariowane litery - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lubię czytać ze strzałką. Zwariowane litery
Dostępny143 szt.

Wiersze genialnej poetki dla dzieci Małgorzaty Strzałkowskiej w formie instrukcji do zabaw z literami i ilustracjami! Pomysł na rozwijające i rozśmieszające aktywne czytanie – z pomocą kartonowej strzałki dzieci odnajdują na obrazku litery opisane w tekście. Wykonywanie zabawnych poleceń zawartych w wierszach pomaga w nauce czytania ze zrozumieniem, poszukiwanie liter umieszczonych w większej ilustracyjnej płaszczyźnie ćwiczy spostrzegawczość, uwagę i koncentrację. Najwyższą jakość ilustracji zapewnia Marcin Bruchnalski. Wiersze z instrukcjami – czytasz i wiesz, co zrobić z literami! Dla dzieci: • wierszowane instrukcje i bogate w szczegóły, pełne humoru ilustracje, • oryginalne kartonowe strzałki do zabawy z czytaniem, • rekomendacja „Świerszczyka” – gwarancja dobrej zabawy. Dla rodziców: • miniprzewodnik z praktycznymi poradami i metodami zachęcającymi dziecko do czytania, • rekomendacja magazynu dla dzieci „Świerszczyk” – gwarancja mądrej zabawy i efektywnego spędzania czasu.

19,90 zł
17,31 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 2,59 zł

39
Era Fryderyka II - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Era Fryderyka II
Dostępny1 szt.

Prezentowana praca stanowi próbę ukazania reform gospodarczych i finansowych Królestwa Prus w drugiej połowie XVIII stulecia do roku 1806. Reform związanych z Fryderykiem II, zwanym później Wielkim. Fryderyk II w dobie wojen potrafił utrzymać system fiskalny odziedziczony po ojcu Fryderyku Wilhelmie I, a następnie, w czasie niemal pięćdziesięcioletniego panowania, doprowadzić do gruntownych przeobrażeń w Królestwie Prus. Podstawowym zadaniem pracy jest próba ukazania polityki gospodarczej i finansowej Fryderyka II, która przełożyła się na sferę gospodarki realnej, na stworzenie przez władcę Prus protekcjonizmu państwowego, absolutystyczno-biurokratycznego państwa, które w zakresie instrumentów administracyjno-gospodarczych dokonało gruntownych przeobrażeń w gospodarce, przyśpieszyło proces industrializacji. „Widzialna ręka rynku”, czyli stworzony przez Fryderyka II protekcjonizm państwowy, doskonale regulowała obroty i upowszechniła mechanizację produkcji i transportu. Pruski protekcjonizm stworzony przez Fryderyka II był alternatywną polityką gospodarczą i stał się podstawą budowy potęgi Prus, a następnie Niemiec, wobec brytyjskiej liberalnej „niewidzialnej ręki rynku” – ze wstępu.

35,00 zł
33,60 zł

Rabat 4,0%
oszczędzasz 1,40 zł

40
Club @dos 2. Kurs do nauki języka francuskiego dla młodzieży. Zeszyt ćwiczeń, A1.2 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Club @dos 2. Kurs do nauki języka francuskiego dla młodzieży. Zeszyt ć...
Dostępny2 szt.

Club @dos to nowa seria dla uczniów rozpoczynających naukę języka francuskiego w klasie 8 od podstaw. Oba tomy (1 i 2) spełniają wymagania nowej podstawy programowej (NPP) obowiązującej od 2017 roku Club @dos to dwutomowa seria podręczników do nauki języka francuskiego w klasach 7-8 szkoły podstawowej. W skład kursu wchodzi podręcznik, do którego dołączona jest płyta CD z nagraniami audio oraz zeszyt ćwiczeń w wersji podstawowej.

24,00 zł
21,60 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,40 zł

41
TY Beanie Boos. Leniwiec, 15 cm - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
TY Beanie Boos. Leniwiec, 15 cm
Meteor
Dostępny7 szt.

Przedstawiamy maskotkę z uwielbianej przez dzieci serii „Ty” Leniwiec został wykonany z wysokiej jakości materiałów, z dbałością o szczegóły. Ma piękne i wielkie oczy, które przykują wzrok dziecka. Mięciutkie pokrycie sprawi, że zabawa będzie jeszcze bardziej bajkowa. To świetny pomysł na prezent. Wielkość: 15.0 cm

24,70 zł
22,23 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,47 zł

42
Wywrotka samowyładowywacz z dźwigiem. Seria 16. Volvo FH - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wywrotka samowyładowywacz z dźwigiem. Seria 16. Volvo FH
Siku
NiedostępnyBrak

Wciągarka hakowa i dźwig: Volvo FH Wielofunkcyjny budowlany samochód ciężarowy. Dźwig można obracać o 360 stopni i przenosić ciężkie ładunki na haku. Wyposażony w dwa stabilne przeguby, dźwig może być również manewrowany w różnych pozycjach. Za pomocą wciągarki hakowej można precyzyjnie rozładować kontener na placu budowy i po napełnieniu wciągnąć go z powrotem na pojazd. Kontener można ładować za pomocą ładowarki.

36,70 zł
33,03 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,67 zł

43
Modlitewnik. Święty Maksymilian Maria Kolbe - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
7,00 zł
5,04 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 1,96 zł

44
Droga siedmiu snów - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Droga siedmiu snów
Dostępny8 szt.

Jaką drogę trzeba przejść, by znaleźć prawdziwą przyjaźń? Czy to droga łatwa, czy może pełna trudów i wyzwań? Czy warto się starać i wytrwale dążyć do celu? Czy marzenia się spełniają? Dowiecie się tego, wędrując przez tajemniczą Krainę Snów wraz z dwiema sympatycznymi dziewczynkami, Jagódką i Rozalką. A zakończenie ich przygód będzie niezwykłe i zaskakujące! Droga siedmiu snów to książka z głębokim i mądrym przesłaniem. Opowiada o szukaniu przyjaźni, dojrzewaniu, odróżnianiu dobra od zła oraz pokonywaniu trudności. Zachęci dzieci do zadawania pytań, inicjując rozmowę z dorosłymi. Każdy sen, przedstawione w nim sytuacje i postaci mogą być wprowadzeniem do cennych rozmów z dzieckiem o uczuciach, wartościach i relacjach z innymi.

17,50 zł
13,83 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 3,67 zł

45
TY Teeny Tys. Orka - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
TY Teeny Tys. Orka
Ty Inc.
Dostępny6 szt.

Przedstawiona orka to pluszak z pięknymi, błyszczącymi oczami, który z pewnością przypadnie do gustu każdemu maluchowi – jest wprost idealny do przytulania! To zabawka starannie wykonana z wysokiej jakości materiałów. Wymiar: 10.0 cm

16,30 zł
14,34 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 1,96 zł

46
Trudne tematy. Tom 3. Pupy i kupy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Trudne tematy. Tom 3. Pupy i kupy
Dostępny67 szt.

To kolejna książka dla dzieci ze wspaniałej serii „Trudne Tematy”. Tym razem możemy przeczytać o wielkim tabu – kupach i pupach! Dlaczego tabu? Przecież bez wypróżniania nie jesteśmy w stanie żyć. I inne stworzenia też nie! Jemy, więc wydalamy. Ta książka to kolejny krok do przezwyciężenia skrępowania u dorosłych, choć to lektura dla dzieci. Książkę napisała badaczka i praktyk Bianca-Beata Kotoro, która nie tylko jest psychologiem i specjalistą z zakresu opieki psychologiczno-seksuologicznej pacjentów z wyłonioną stomią, ale też jednym z niewielu pisarzy, którzy potrafią patrzeć na świat z perspektywy dziecka, znają dokładnie jego etapy rozwojowe i potrafią tak przekazać wiedzę, aby była ona odbierana jak dobra zabawa i trafiała na odpowiedni grunt. Poprzez ciekawostki i żartobliwy ton, dzieci oswoją i poznają świat fizjologii człowieka oraz zwierząt. Słownictwo naukowe przeplata się z potocznym, pozostając w głowach najmłodszych. To z niej dowiedzą się o różowych odchodach płetwala błękitnego, ale również o stomikach, którzy wydalają do woreczków na brzuchu. Koniecznie należy ją przeczytać razem z dziećmi. Bez uprzedzeń, z uśmiechem.

35,90 zł
25,49 zł

Rabat 29,0%
oszczędzasz 10,41 zł

47
Cambridge Alphabet Book - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cambridge Alphabet Book
NiedostępnyBrak

Helps children to write both the capital and small letters of the English alphabet.

12,00 zł
10,56 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 1,44 zł

48
Szlak Andersa Tom 31 najdzielniejsi z dzielnych - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szlak Andersa Tom 31 najdzielniejsi z dzielnych
NiedostępnyBrak

Marsz Armii Andersa nie ma sobie równych w historii: sto dwadzieścia tysięcy ludzi przeszło dwanaście tysięcy kilometrów. Rozsypani po ?nieludzkiej ziemi? Polacy stawili się na wezwanie generała Andersa, licząc na ocalenie. Przekraczali granice Związku Sowieckiego z nadzieją na powrót do domów. Gdy zwyciężali Niemców pod Monte Cassino, Ankoną i Bolonią, wiedzieli już, że te nadzieje pozostaną niespełnione. To oni stali się namiastką wolnej Polski. Żołnierzom towarzyszyli cywile: dzieci, kobiety, starcy. Próbowali normalnie żyć. Działały szpitale, szkoły, sierocińce. Trudy marszu, codzienne rozterki, poświęcenie w boju, drobne radości i wielkie dramaty składają się na opowieść o jednym z najbardziej niezwykłych rozdziałów II wojny światowej. W kolekcji ?Szlak Andersa? pokazujemy ogromną różnorodność ludzi dowodzonych przez Generała Andersa, niezwykły wachlarz ich uczuć i przeżyć. W każdym z 40 tomów zawarte są nieznane relacje świadków, niepublikowane materiały archiwalne oraz zdjęcia dokumentujące ten niezwykły marsz.

25,00 zł
19,00 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 6,00 zł

49
Rafia naturalna 50 g pomarańczowa - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rafia naturalna 50 g pomarańczowa
NiedostępnyBrak

? Wysokiej jakości naturalne włókna rafii barwione w 13 kolorach ? Świetnie nadaje się do prac florystycznych i scrapbookingowych, do wiązania prezentów, etykiet, zaproszeń, dekoracji świątecznych ? Waga 50g

10,50 zł
7,46 zł

Rabat 29,0%
oszczędzasz 3,04 zł

50
Genial! A2 Curso de espanol - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Genial! A2 Curso de espanol
Dostępny7 szt.

?Genial! es un método para jóvenes y adultos que sigue el MCER, así como el PCIC y tiene un enfoque orientado a la acción. En su dise?o se ha tenido en cuenta la ense?anza de ELE en grupos de contextos muy diversos. El aprendizaje se produce de un modo afectivo y eficaz, la progresión de contenidos está bien pautada, existe una ense?anza integrada de las destrezas y la relación entre los contenidos es fluida. Otros puntos que son destacables es la atención que se ha prestado a la pragmática, a las diferencias culturales, a las variedades del espa?ol, a un aprendizaje consciente del alumno y al desarrollo de estrategias de aprendizaje. Incluye un código de acceso al libro digital en www.blinklearning.com

138,60 zł
124,74 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 13,86 zł

Wróć do góry