hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2018.08.19

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w niedzielę 19 sierpnia 2018 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się English Class B1+. Student's Book (Suzanne Gaynor, Carolyn Barraclough, Kathryn Alevizos, Arek Tkacz), na drugim Career Paths. Logistics Student's Book + DigiBook (Virginia Evans, Jenny Dooley, Donald Buchannan). Kolejny produkt to Niepodległa. Krzyżówki patriotyczne dla dzieci (Michał Wilk) oraz Career Paths. Electronics Students' Book (Virginia Evans, Jenny Dooley, Carl Taylor).
1
English Class B1+. Student's Book - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
English Class B1+. Student's Book
Dostępny195 szt.

English Class to nowoczesny kurs do nauki języka angielskiego dla klas 4-8 szkoły podstawowej. Kolejne podręczniki z serii „dorastają” razem z uczniami, oferując optymalne połączenie kursu komunikacyjnego z kształceniem poprawności językowej. Seria oferuje bogaty wachlarz komponentów dla nauczyciela, w tym materiały wideo BBC oraz bezpłatne zadania interaktywne dla ucznia w formie Extra Online Homework. Numer dopuszczenia: 840/6/2018

45,00 zł
40,05 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 4,95 zł

2
Career Paths. Logistics Student's Book + DigiBook - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Career Paths. Logistics Student's Book + DigiBook
Dostępny2082 szt.

Logistics z serii „Career Paths” to podręcznik do języka angielskiego zawodowego dla osób przygotowujących się do pracy lub już pracujących w zawodach związanych z logistyką. Pozwala na zintegrowane rozwijanie czterech sprawności językowych przy jednoczesnym poznawaniu i ćwiczeniu słownictwa zawodowego. Książka może być wykorzystywana w szkołach średnich, wyższych i na specjalistycznych kursach językowych. Podręcznikowi towarzyszy DigiBook ze ścieżkami dźwiękowymi, filmami dokumentalnymi oraz interaktywnymi zadaniami.

74,00 zł
63,64 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 10,36 zł

3
Niepodległa. Krzyżówki patriotyczne dla dzieci - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Niepodległa. Krzyżówki patriotyczne dla dzieci
Dostępny3 szt.

• Kto był inicjatorem powstania listopadowego? • Który polski święty uczestniczył w powstaniu styczniowym? • Na jakim instrumencie grał Ignacy Jan Paderewski? • Jak nazywano młodych obrońców Lwowa? Między innymi na te pytania młodzi miłośnicy historii znajdą odpowiedź, rozwiązując krzyżówki, które specjalnie dla nich przygotowaliśmy w roku 100. rocznicy odzyskania niepodległości. Do wspaniałej zabawy z naszymi zagadkami zapraszamy uczniów szkoły podstawowej, którzy rozpoczęli już naukę historii. Hasła krzyżówek pomogą im poznać i utrwalić sobie najważniejsze nazwiska oraz fakty związane z polską walką o wolność. Krótki i przystępny komentarz historyczny, stanowiący wstęp do każdej krzyżówki, może stanowić dla uczniów i ich rodziców przypomnienie podstawowych informacji o tych trudnych latach w historii Polski, przede wszystkim zaś o zasłużonych w walce o niepodległość bohaterach narodowych. Wspólne rozwiązywanie krzyżówek i poznawanie związanych z historią Polski ciekawostek będzie nie tylko świetną okazją do znakomitej zabawy dla całej rodziny, lecz także nietuzinkowym sposobem na kształtowanie w młodych Polakach postawy patriotycznej, opartej na dumie z dokonań naszych wielkich przodków.

10,60 zł
7,63 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 2,97 zł

4
Career Paths. Electronics Students' Book - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Career Paths. Electronics Students' Book
Dostępny515 szt.

Electronics z serii „Career Paths” to publikacja przeznaczona dla osób przygotowujących się do pracy lub pracujących w branżach związanych z elektroniką, pragnących doskonalić znajomość języka angielskiego w aspekcie dotyczącym pracy zawodowej. Książka ucznia (Student's Book) składa się z trzech części (Books 1–3). W skład poszczególnych części wchodzi 15 rozdziałów. Każdy rozdział poświęcony jest innemu zagadnieniu tematycznemu i zawiera osadzone w realistycznym kontekście teksty pozwalające na poznawanie specjalistycznego słownictwa. Obejmuje także różnorodne ćwiczenia umożliwiające zintegrowane rozwijanie czterech sprawności językowych: czytania, słuchania, mówienia i pisania. Po każdej z trzech części znajduje się słowniczek angielsko-angielski zawierający łącznie ponad 400 haseł i zwrotów. Przykładowe tematy to: urządzenia elektroniczne, narzędzia pracy, przygotowanie miejsca pracy, bezpieczeństwo, działania matematyczne, jednostki pomiaru, czytanie dokumentacji technicznej, zagadnienia związane z pracą oraz naprawą urządzeń elektronicznych.

74,00 zł
63,64 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 10,36 zł

5
Tajemnice różańcowe - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tajemnice różańcowe
NiedostępnyBrak

20 rozważań różańcowych, każde na osobnej karcie, połączone w całość. Krótkie wprowadzenie zawierające informacje, jak odmawiać różaniec i starannie dobrane ilustracje to dodatkowe zalety książeczki.

11,50 zł
8,28 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 3,22 zł

6
Lizbona i środkowa Portugalia 3w1: przewodnik + atlas + mapa - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lizbona i środkowa Portugalia 3w1: przewodnik + atlas + mapa
Dostępny24 szt.

Pełna wąskich uliczek Alfama, gdzie krążą zabytkowe żółte tramwaje i okazały Pomnik Odkrywców, malowniczo położony nad brzegiem Tagu. Manueliński klasztor Hieronimitów, nowoczesne Oceanarium i zachwycające Narodowe Muzeum Azulejo, w całości poświęcone słynnym barwnym kafelkom. Baśniowe pałace Sintry, tajemnicze megalityczne kręgi i zachodni kraniec Europy kontynentalnej, czyli Cabo da Roca. Smaki portugalskiej tradycji: dorsz na 365 sposobów, grillowane sardynki i łakocie pastéis de Belém, a dla spragnionych – orzeźwiające vinho verde. Kawiarnie na dachach Lizbony, niewielkie knajpki pobrzmiewające nostalgicznym fado oraz kluby, w których królują gorące brazylijskie rytmy. Przewodnik Lizbona i środkowa Portugalia z serii explore! guide pomoże odkryć atrakcje stolicy Portugalii i jej okolic. To zarówno bogaty i przejrzysty informator o mieście, jak i fascynująca opowieść o jego losach. Nowa jakość wśród przewodników – wyjątkowe połączenie barwnych opisów i szczegółowych map: – mapy tras zwiedzania przedstawiające lokalizację wszystkich opisywanych miejsc, – bogata treść – historia i kultura, przyroda i tradycje, ciekawostki i anegdoty, – przydatne informacje praktyczne – dni i godziny otwarcia obiektów, ceny biletów, transport publiczny, noclegi, pogoda, – informacje o lokalnej kuchni, pomysły na wieczór i miejsca na udane zakupy, – kalendarium najważniejszych imprez cyklicznych, – przejrzysty układ graficzny umożliwiający łatwe wyszukiwanie informacji, – szczegółowy atlas miasta, w którym zaznaczono miejsca opisane w przewodniku, – składana mapa laminowana w kieszonkowym formacie, – schemat komunikacji.

74,90 zł
52,43 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 22,47 zł

7
Farby witrażowe 6 kolorów, PopArt - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Farby witrażowe 6 kolorów, PopArt
Amos
Dostępny9 szt.

Zestaw farbek witrażowych wysokiej jakości wraz z szablonami do wykonania 6 obrazków ze zwierzętami. Farbki przeznaczone do samodzielnego wykonania witraży oraz dekoracji szkła, porcelany, luster, płytek ceramicznych i tworzyw sztucznych. Gotowy, wyschnięty wzór można przenosić z folii na inne powierzchnie, możliwe jest łączenie farb witrażowych z innymi technikami plastycznymi. W zestawie: • 3 ramki, • 3 podkładki, • 3 arkusze folii, • czarny kontur, • 6 kolorów farb (po 22 ml), • 2 końcówki, • wzorniki, • instrukcja.

48,40 zł
44,53 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,87 zł

8
Znaki Tajemnicy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Znaki Tajemnicy
Dostępny73 szt.

„Sakramenty i ich liturgia posiadają szczególne znaczenie dla budowy Kościoła, a refleksja nad nimi może okazać się fascynującą przygodą dla każdego człowieka, który poszukuje nie tylko prawdy wiary, ale również prawdy o sensie istnienia. (Fragment wstępu)Niniejsza monografia jest najpełniejszym polskim opracowaniem poświęconym sakramentologii. Po raz pierwszy na tę dziedzinę spojrzano tak szeroko, zajmując się w obrębie jednego dzieła zarówno sakramentologią fundamentalną, jak i szczegółową.Książka mimo wielości poruszanych zagadnień odznacza się wewnętrzną spójnością. Istotne elementy chrześcijaństwa, takie jak dogmat, liturgia i życie, są w niej traktowane nierozłącznie.Odnowa sakramentologii proponowana w tej książce nie idzie po linii preferencji jednej szkoły refleksji nad drugą, wykazywania słabości i zalet, ale zmierza do symfoniczności ujęć. Oznacza to, że autorzy potrafili połączyć wymóg systematyczności z szczegółowością analiz, dbając a to zasługa redaktorów aby obraz analizowanego tematu nie posiadał przerysowań. W ten sposób otrzymujemy ambitną publikację, która łączy nova et vetera niezbędną dla odnowy życia teologalnego, które w liturgii osiąga swój pełny wyraz”.– fragment recenzji ks. dr. hab. Piotra Roszaka, prof. UMK

89,90 zł
64,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 25,17 zł

9
Rozważania różańcowe z księdzem Dolindo. Maryjo, Ty się tym zajmij! - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rozważania różańcowe z księdzem Dolindo. Maryjo, Ty się tym zajmij!
Dostępny14 szt.

Ksiądz Dolindo Ruotolo urodził się w wigilię uroczystości Matki Bożej Różańcowej, nieprzypadkowo więc różaniec stał się najbliższą jego sercu modlitwą. Znany milionom wiernych akt zawierzenia „Jezu, Ty się tym zajmij” zazwyczaj nie stanowił dla niego oddzielnej modlitwy, lecz integralną część różańca, który odmawiał wielokrotnie w ciągu dnia. Przekonywał, że właśnie przez serce Maryi najszybciej dotrzeć można do Jej Syna. Sam zwracał się do Niej jak do mamy, czule prosząc Ją o pomoc w najbardziej dramatycznych chwilach, których w jego naznaczonym cierpieniem życiu nie brakowało. W spokojnym odmawianiu kolejnych dziesiątek różańca i w głębokim namyśle nad tajemnicami życia Chrystusa widział też ratunek dla pogrążonych w hałasie i zamęcie współczesnego świata rodzin. Oparte na doświadczeniach i przemyśleniach tego wyjątkowego kapłana i mistyka rozważania modlitwy różańcowej to znakomita inspiracja do tego, by każdego dnia na chwilę oderwać się od trosk i zgiełku codzienności i w prawdziwym spokoju serca za pośrednictwem Maryi oddać swoje myśli Jezusowi.

10,60 zł
7,63 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 2,97 zł

10
Nowe Słowa na start! Podręcznik do języka polskiego dla klasy 8 szkoły podstawowej - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowe Słowa na start! Podręcznik do języka polskiego dla klasy 8 szkoły...
NiedostępnyBrak

Podręcznik Nowe Słowa na start! 8 umożliwia integrację kształcenia literackiego, językowego i kulturowego, rozwijanie w uczniu motywacji do czytania oraz poznawania literatury według ponadczasowych motywów. Zalety podręcznika: – wprowadzanie treści z siedmiu wątków tematycznych, takich jak relacje, uczucia, patriotyzm, sprawia, że uczeń staje się coraz bardziej świadomym odbiorcą tekstów kultury, – infografiki „Twórca i jego czasy”, „Twórca i jego dzieło”, konteksty gatunkowe oraz historyczno-literackie, a także zestawy zadań przeznaczonych do realizacji podczas omawiania lektury, ułatwiają omówienie wszystkich wymienionych w podstawie programowej lektur obowiązkowych oraz wybranych tekstów z listy uzupełniającej. – liczne fragmenty powieści współczesnych (autorstwa znanych i lubianych przez młodzież pisarzy, takich jak Ida Pierelotkin, Ewa Nowak, Barbara Kosmowska, Katarzyna Majgier), poruszające aktualne, bliskie uczniom problemy, zachęcają do rozwijania zainteresowań czytelniczych, – integracja zagadnień literacko-kulturowych oraz językowych w jednym podręczniku umożliwia wykorzystanie w praktyce nabytych umiejętności z zakresu wiedzy o języku, – element „Szkoła mówienia i pisania” pomaga uczniom kształcić poprawne wypowiadanie się w mowie i w piśmie oraz zdobywać najważniejsze umiejętności z retoryki. – poprzez spiralny układ, umożliwiający powtarzanie i poszerzanie wiadomości z nauki o języku z poprzednich klas, podręcznik pozwala na wyrównanie różnic programowych oraz bardziej efektywne przyswajanie zagadnień. Umieszczone po każdym rozdziale podsumowania w formie map pojęć, testy oparte na tekstach popularnonaukowych i publicystycznych, a także znajdujący się na końcu podręcznika „Twój niezbędnik” porządkują zdobyte wiadomości i systematycznie przygotowują do egzaminu po klasie 8. – nauka korzystania ze słowników, zasobów bibliotecznych, katalogów internetowych oraz innych źródeł wiedzy, a także „Twój niezbędnik” realizują postulat nowej podstawy programowej dotyczący samokształcenia. Numer dopuszczenia: 907/5/2018

36,90 zł
32,10 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 4,80 zł

11
Fisher-Price. Gryzaczek pacynka małpka - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fisher-Price. Gryzaczek pacynka małpka
Fisher Price
NiedostępnyBrak

Wesoły gryzak zwierzaczek to gwarancja świetnej zabawy nawet podczas ząbkowania! Miękka buzia do gryzienia, szeleszczący materiał pacynki oraz pętelki do chwytania sprawiają, że ten gryzaczek dostarczy zmysłom Twojego malucha mnóstwa wrażeń. Zabawa, która rozwija zmysły: intrygujące połączenie elastycznych, szeleszczących i miękkich materiałów stymuluje rozwijające się zmysły dziecka. Wpływa pozytywnie na zręczność: chwytanie gryzaczka i przyciąganie go do ust pomaga maluchowi w ćwiczeniu koordynacji wzrokowo-ruchowej.

13,90 zł
12,51 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 1,39 zł

12
TY Beanie Boos. Bałwan Buttons, 15 cm - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
TY Beanie Boos. Bałwan Buttons, 15 cm
Meteor
NiedostępnyBrak

Pluszowa zabawka dla wszystkich fanów zwierząt z serii „Beanie Boos”. Uroczy bałwanek Buttons w czapce i jego przyjazne, duże oczy skradną serce każdego właściciela. Miękki w dotyku materiał, wysokiej jakości wypełnienie i wierne odtworzenie szczegółów zagwarantują wiele godzin miłej zabawy. Wysokość maskotki – 15 cm

26,80 zł
24,12 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,68 zł

13
Zabawy integracyjne i nie tylko - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zabawy integracyjne i nie tylko
NiedostępnyBrak

„Pracując z dziećmi, wielokrotnie miałam okazję obserwować, jak zabawa potrafi je rozweselić. Ale poprawa nastroju i wprowadzenie szczególnej atmosfery to tylko jedna z jej zalet. Dobrze dobrana i przeprowadzona zabawa daje szansę każdemu dziecku na uczestnictwo we wspólnym działaniu. Kształtuje więzi grupowe i odpowiednie relacje pomiędzy jej uczestnikami. Integruje zespół. Pomaga w pokonaniu dziecięcych lęków i barier. Podałam tylko niektóre z celów zabawy, wyliczać bowiem można ich dużo. Dlatego pod każdą proponowaną zabawą podałam, czemu służy. W codziennej pracy z dziećmi warto pamiętać, by mieć w zapasie kilka zabaw. Oddając książkę do rąk czytelnika życzę, aby wszystkie zamierzenia zostały podczas zabaw osiągnięte. Mam nadzieję, że zabawy będą cieszyć każdego, również dorosłego uczestnika. Książkę polecam wszystkim wychowawcom, nauczycielom i osobom prowadzącym zajęcia z dziećmi w wieku przedszkolnym i w młodszych klasach szkoły podstawowej”.– Dorota Niewola

20,00 zł
14,00 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 6,00 zł

14
Lato 2018. Disco polo mega hits, 2 CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lato 2018. Disco polo mega hits, 2 CD
różni wykonawcy, Wydawnictwo Folk
Dostępny15 szt.

Zestaw hitów disco polo na lato 2018.\ Lista utworów: Płyta 1: 1. Do niej coś czuję – Mig 2. Zawsze moja wina – After Party 3. Przez dwa serca – Mejk 4. Piękna – Ellixir 5. Summer Time (Ocean Park) – Gesek & Mario Bischin 6. Motyle – Zanoza 7. Co będzie jutro – Andre 8. Lubię to – Drossel 9. Całuję rączki – Cristo Dance 11. Miłość jest piękna – CamaSutra 12. Ja się w Tobie zakochałem – Pablo 13. W Tobie się kocham – Magda Niewińska 14. Serc uwodzicielka – Power Boy 15. Kto nie pije nie baluje – Jaworski, Olo & Sequence 16. Bo jak nie teraz, to kiedy – Veegas 17. Magdaleno – 4Ever 18. Miła ma – Power Play Płyta 2: 1. Perfekcyjna – Power Boy 2. Power biesiada – Andre 3. Lubię Twoje D – Musle 4. To złamane serce – Defis 5. Bogini seksu – Bobi 6. Kocham Cię najbardziej – Joker & Sequence 7. To jest melanż – Gesek 8. A Kalyna (Toca Bass Remix) – Zanoza 9. Princessa – Magda Niewińska 10. Ta co nie daje – Non Stop 11. Chcę żebyś była moją dziewczyną – Effect (10) 12. Dziewczyna ze snu – Spike 13. Dziewczyna – Preludium 14. Jesteś najważniejsza – Toledo 15. Moje serce jest z inną – Van Davi 16. To właśnie ja – Mirage & Yoko

29,90 zł
15
Koszula i krawat - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Koszula i krawat
NiedostępnyBrak

O czym jest ta książka? O poszukiwaniach drogi, którą chcieliśmy odkryć dla dorosłych osób z głębszą niepełnosprawnością intelektualną, aby mogły budować swoje miejsce w otwartym społeczeństwie, a także o spotkaniu, które się zbliża i które jest nieuchronne. Żeby mogło do niego dojść, trzeba zburzyć mity i stereotypy tkwiące w naszych umysłach i z trudem dające się wykorzeniać. Autorzy wychodzą z założenia, że problematyczność podmiotowości niepełnosprawnych intelektualnie dotyczy prawdopodobnie warunków możliwości bycia razem normalnych i nienormalnych we wspólnej przestrzeni. To razem odnosi się przede wszystkim do nienarzucania niepełnosprawnym tylko swojego sposobu widzenia świata, a także realnego spojrzenia na ich możliwości bycia w tym świecie. Publikacja pokazuje ludzi z głębszą niepełnosprawnością intelektualną w codziennych i niecodziennych sytuacjach, z ich mocniejszymi i słabszymi stronami. Czytelnikowi należy się wyjaśnienie: dlaczego, pomimo wyraźnie holistycznego (fenomenologicznego) ujmowania problematyki podjętej w opracowaniu, używamy ciągle określeń: głębsza niepełnosprawność intelektualna czy umiarkowana niepełnosprawność intelektualna (która wraz ze znaczną niepełnosprawnością umysłową składa się właśnie na głębszą, w świetle medycznych i klinicznych opisów opartych na pomiarze możliwości intelektualnych osoby). Chcemy pokazać, że w kręgu naszych zainteresowań leży tematyka związana z budowaniem samostanowienia właśnie wśród tych, wobec których ciągle nie potrafimy się odnaleźć w społecznej rzeczywistości. Jest to grupa niejednorodna pod względem możliwości rozwoju intelektualnego i emocjonalnego czy podjęcia wyzwań stawianych członkom społeczeństwa. Do naszego projektu wybraliśmy osoby, z którymi można się było porozumieć za pomocą mowy, i takie, które potrafiły same się obsługiwać, dbać o higienę osobistą, ale przede wszystkim komunikowały, że są dorosłe i chcą być samodzielne. W świetle dostępnej dokumentacji ich intelektualne i społeczne funkcjonowanie odpowiadało umiarkowanemu poziomowi niepełnosprawności umysłowej.

32,00 zł
22,40 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 9,60 zł

16
Twoja Kobieta. Instrukcja obsługi - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Twoja Kobieta. Instrukcja obsługi
NiedostępnyBrak

Pod żadnym pozorem nie należy uruchamiać nowego modelu lub kontynuować użytkowania aktualnie posiadanego modelu kobiecego bez wcześniejszego, uważnego przeczytania tej instrukcji! Zaniedbanie może mieć zły wpływ na gwarancję szczęśliwego i długotrwałego związku z własnym modelem i/lub zakończyć się wieloma bardzo poważnymi nieporozumieniami, permanentnym brakiem zgodności i okazjonalnym kopniakiem w jaja. Jednak przy pomocy tej bezcennej instrukcji nawet najbardziej beznadziejnie niekompetentny użytkownik może szybko stać się ekspertem w dziedzinie radzenia sobie, współpracowania z, opieki nad i zajmowania się swoim modelem kobiecym, z gwarancją życia pełnego szczęścia i wzajemnego seksualnego spełnienia.

10,00 zł
7,70 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 2,30 zł

17
TY Beanie Boos. Renifer Glitzy, 8 cm - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
TY Beanie Boos. Renifer Glitzy, 8 cm
Meteor
NiedostępnyBrak

Starannie wykonana z wysokiej jakości materiałów, urocza i miękka w dotyku maskotka Beanie Boos – teraz możesz mieć ją zawsze przy sobie dzięki formie breloczka. Miękki w dotyku plusz i hipnotyzujące oczka są znakiem rozpoznawczym serii „TY Beanie Boos”. Wysokość maskotki: około 8,5 cm

16,20 zł
14,58 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 1,62 zł

18
Repetytorium ósmoklasisty. Język angielski A2+/B1. Zeszyt ćwiczeń - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Repetytorium ósmoklasisty. Język angielski A2+/B1. Zeszyt ćwiczeń
NiedostępnyBrak

Zeszyt ćwiczeń do Repetytorium zawiera dodatkowe ćwiczenia i zadania do podręcznika, które zapewniają praktykę umiejętności testowanych na egzaminie. Pomocne dla uczniów będą też modelowe wypowiedzi pisemne, a także bank funkcji i środków językowych oraz listy słów z tłumaczeniami. Zeszyt ćwiczeń zawiera 200 stron, na których uczeń znajdzie: • rozbudowane wyjaśnienia gramatyki w języku polskim, • aż 6 stron ćwiczeń do każdego rozdziału, • ​8 pełnych arkuszy egzaminacyjnych, • banki środków i funkcji językowych oraz modelowych wypowiedzi pisemnych, ułatwiające powtórki w domu, • dodatkowe zamknięte i otwarte zadania egzaminacyjne do materiału z lekcji, • ćwiczenia do filmów BBC Vox Pops.

24,90 zł
22,16 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 2,74 zł

19
Beanie Boos Count 15cm - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
26,80 zł
24,12 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,68 zł

20
Świat do przeczytania. Kultura - język - dialogi. Klasa 2. Część 1. Język polski. Liceum i technikum - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Świat do przeczytania. Kultura - język - dialogi. Klasa 2. Część 1. Ję...
NiedostępnyBrak

„Świat do przeczytania” – seria podręczników do języka polskiego dla liceum i technikum. Podręcznik Świat do przeczytania łączy tradycyjny chronologiczny układ prezentowania zjawisk literackich i artystycznych z nowatorskimi rozwiązaniami dostosowanymi do nowej podstawy programowej. • Jedną z istotnych nowości podręcznika jest położenie szczególnego nacisku na sztukę interpretacji. Kształceniu tej umiejętności służą bogate i różnorodne zadania towarzyszące tekstom literackim i popularnonaukowym oraz dziełom sztuki. Proponowane przez autorów ćwiczenia zachęcają do uważnej i wnikliwej lektury dzieła, do stawiania mu pytań i poszukiwania na nie odpowiedzi. Inspirują do podejmowania twórczego dialogu z tradycją, do dostrzegania w niej elementów wciąż żywych, ułatwiających głębsze rozumienie współczesnej rzeczywistości. • Nowym i ciekawym pomysłem metodycznym zgodnym z nową podstawą programową jest moduł To już znasz. Otwiera on każdy kolejny rozdział podręcznika. Znajdują się w nim ćwiczenia odwołujące się do wiedzy zdobytej przez ucznia na wcześniejszych etapach edukacji. Zadania powtórzeniowe są skonstruowane w taki sposób, by wskazać, jak można wykorzystać posiadaną już wiedzę do interpretacji nowo poznawanych zjawisk literackich i artystycznych. • Autorzy podręcznika proponują zintegrowane nauczanie literatury i języka. Zagadnienia z gramatyki języka polskiego, z zakresu poprawności językowej czy historii języka poznaje uczeń najczęściej w kontekście dzieł literackich. • Za szczególnie ważne autorzy uznają rozwijanie różnorodnych sprawności językowych ucznia oraz pogłębianie jego świadomości językowej, dlatego minimalizują rolę tradycyjnego wykładu na rzecz ćwiczeń. Metoda ta sprzyja kształtowaniu dojrzałych i kompetentnych użytkowników polszczyzny. bW skład serii Świat do przeczytania wchodzą również materiały metodyczne dla nauczycieli: program nauczania oraz broszury metodyczne zawierające m.in. scenariusze lekcji. Nr dopuszczenia MEN: 545/3/2013/2016

38,90 zł
36,18 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 2,72 zł

21
Repetytorium ósmoklasisty. Język angielski A2+/B1. Podręcznik wieloletni - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Repetytorium ósmoklasisty. Język angielski A2+/B1. Podręcznik wielolet...
NiedostępnyBrak

Repetytorium ​to podręcznik wieloletni, który ​zawiera komplet treści określonych w podstawie programowej jako wymagane dla II etapu edukacyjnego. Szerokiej palecie zadań i ćwiczeń towarzyszą szczegółowe wyjaśnienia, a środki i funkcje językowe są rozwijane w oparciu o ciekawe teksty i autentyczne nagrania w ramach 14 rozdziałów odpowiadających 14 tematom z podstawy programowej. Repetytorium ósmoklasisty doskonale sprawdzi się jako podręcznik w klasie ósmej dla uczniów, którzy: – potrzebują gruntownego utrwalenia materiału wymaganego na egzaminie, – z różnych przyczyn nie zdążyli zrealizować podręcznika w poprzednich latach, – chcą uzyskać wprawę w rozwiązywaniu zadań egzaminacyjnych, w tym zadań otwartych. Numer dopuszczenia: 926/2018

42,90 zł
38,18 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 4,72 zł

22
TY Beanie Boos. Brelok bałwan Buttons, 8.5 cm - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
TY Beanie Boos. Brelok bałwan Buttons, 8.5 cm
Meteor
NiedostępnyBrak

Starannie wykonana z wysokiej jakości materiałów, urocza i miękka w dotyku maskotka Beanie Boos – teraz możesz mieć ją zawsze przy sobie dzięki formie breloczka. Miękki w dotyku plusz i hipnotyzujące oczka są znakiem rozpoznawczym serii „TY Beanie Boos”. Wysokość maskotki: około 8.5 cm

16,20 zł
14,58 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 1,62 zł

23
Szlam w wiaderku, mix kolorów - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szlam w wiaderku, mix kolorów
Addo
NiedostępnyBrak

Szlam w kubku to najbardziej ekscytujący slime jaki istnieje! Dostępny w czterech różnych kolorach: niebieski, zielony, pomarańczowy i fioletowy. Zawartość pudełka – 750 g. Dostępne różne kolory. Towar wysyłany losowo.

13,90 zł
12,51 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 1,39 zł

24
Farby witrażowe 6 kolorów, zwierzęta - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Farby witrażowe 6 kolorów, zwierzęta
Amos
NiedostępnyBrak

Zestaw farbek witrażowych wysokiej jakości wraz z szablonami do wykonania 6 obrazków ze zwierzętami. W opakowaniu znajduje się 6 tubek farby, po 10,5 ml każda, przeznaczonych do samodzielnego wykonania witraży oraz dekoracji szkła, porcelany, luster, płytek ceramicznych i tworzyw sztucznych. Gotowy, wyschnięty wzór można przenosić z folii na inne powierzchnie, możliwe jest łączenie farb witrażowych z innymi technikami plastycznymi.

22,00 zł
20,24 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 1,76 zł

25
Twój mężczyzna. Instrukcja obsługi - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Twój mężczyzna. Instrukcja obsługi
NiedostępnyBrak

Ostrzeżenie: pod żadnym pozorem nie powinno się podejmować prób uruchomienia nowego urządzenia typu mężczyzna, lub dalszego użytkowania posiadanego obecnie modelu męskiego bez uprzedniego uważnego przeczytania zaleceń zawartych w instrukcji.Niezastosowanie się do powyższego może spowodować całkowitą utratę gwarancji na szczęśliwy, długoterminowy związek z wybranym modelem męskim i/lub doprowadzić do poważnych rozczarowań i niespełnionych oczekiwań odnośnie do tego, co obejmuje wykaz podstawowych możliwości i zakres działania przeciętnego modelu męskiego.Jednak korzystając z pomocy tej nieocenionej instrukcji obsługi, powinnaś, szanowna właścicielko/użytkowniczko, szybko dowiedzieć się wszystkiego co kiedykolwiek chciałaś wiedzieć (i kilka rzeczy, których pewnie wolałabyś nie wiedzieć) na temat tego jak działa urządzenie typu mężczyzna i czego się możesz po nim spodziewać, a czego nie należy od niego oczekiwać.

10,00 zł
7,70 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 2,30 zł

26
English Class B1+. Zeszyt ćwiczeń. Klasa 8 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
English Class B1+. Zeszyt ćwiczeń. Klasa 8
NiedostępnyBrak

English Class to nowoczesny kurs do nauki języka angielskiego dla klas 4-8 szkoły podstawowej. Kolejne podręczniki z serii „dorastają” razem z uczniami, oferując optymalne połączenie kursu komunikacyjnego z kształceniem poprawności językowej. Seria oferuje bogaty wachlarz komponentów dla nauczyciela, w tym materiały wideo BBC oraz bezpłatne zadania interaktywne dla ucznia w formie Extra Online Homework.

13,00 zł
11,57 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 1,43 zł

27
Twoje nowe dziecko. Instrukcja obsługi - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Twoje nowe dziecko. Instrukcja obsługi
NiedostępnyBrak

Ta bezcenna instrukcja obsługi zagwarantuje ci wiele lat bezawaryjnego działania Twojego Nowego Dziecka. Obejmuje ona tak ważne tematy jak:• podstawowe i zaawansowane tryby i funkcje działania,• wybór programu,• akcesoria dodatkowe,• obsługa techniczna,• specyfikacja i wiele, wiele innych.

10,70 zł
8,24 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 2,46 zł

28
Verbum Nobile nr 20/2016 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Verbum Nobile nr 20/2016
NiedostępnyBrak

Dwudziesty numer czasopisma, pierwszy prawie w całości dwujęzyczny. Będą mogli zapoznać się Państwo z krótkim sprawozdaniem z uroczystości, a także przedrukami wywiadów z czasopism, które ukazały się przy tej okazji. Przedstawione są również artykuły dotyczące kilku rodzin z Kresów I Rzeczpospolitej. Spis treści: 1. Guzów – reaktywacja, Marcin Brzeziński 2. Potęga genów, czyli o polskich korzeniach niedoszłej polskiej królowej Amalii z Wittelsbachów, Adam Biliński 3. To, czego potrzebujesz: odwaga. Rozmowa z Henrykiem Grocholskim i Michałem Niemirowiczem-Szczyttem, Marta Pawłowska 4. Pasja Michała. Życie i męczeńska śmierć bł. o. Michała Czartoryskiego OP, Marcin Brzeziński 5. O wartościach słów kilka. Rozmowa z prof. Krzysztofem Zanussim, Maja Grocholska, Marek Ratajczak 6. Polskie korporacje akademickie kiedyś i dziś, Krzysztof W. Fornalski 7. Bazgroły to też historia, Lech Niepiekło 8. Niezwykły żywot Michała Mrozowickiego, powstańca, dyplomaty oraz emigranta politycznego, Jerzy A. Mrozowicki 9. Commission d'information et de liaison des associations nobles d'Europe – Cilane, Christina Antell i Claës Af Burén 10. Totem inteligencki. Arystokracja, szlachta i ziemiaństwo w polskiej przestrzeni społecznej, Rafał Smoczyński i Tomasz Zarycki 11. 410. rocznica bitwy pod Kircholmem – relacja z wyjazdu do Rygi, Jadwiga Kopeć 12. Wspomnienia Zofii z hr. Zamoyskich Tadeuszowej hr. Grocholskiej, Marcin Brzeziński 13. Najstarsze wizerunki herbu Jelita z XIV w., Maciej Saryusz-Romiszewski 14. Wspomnienia z gwiezdnego pyłu. Concorso d'Eleganza Villa d'Este 2016, Błażej Żuławski 15. Jeden za wszystkich i wszyscy za jednego. Relacja z obozu Zakonu Maltańskiego dla niepełnosprawnej młodzieży, Karol Jarnuszkiewicz 16. Lunch dla czterech – rozmowa o motoryzacji i estetyce, Błażej Żuławski 17. O sztuce smakowania wina, Tomasz Zaremba 18. Jak być szlachcicem w III RP – rozmowa z Henrykiem Grocholskim i Adamem A. Pszczółkowskim, Jakub Majmurek 19. Dwór Polski. Wielka kariera narodowego symbolu – ciągłość, synteza, znaczenie, Beata Kazimierska-Korsak i Michał Korsak 20. Ród Kopciów z Usy, czyli sztuka czytania dekretów wywodowych, Adam A. Pszczółkowski 21. Łotwa i Estonia. Migawki z podróży, Anna Romiszewska i Michał Niemirowicz-Szczytt 22. Słoneccy herbu Korab, Adam Biliński 23. Relacja z obchodów 20-lecia Związku Szlachty Polskiej Podziękowania Zdjęcia z wydarzeń Związku Szlachty Polskiej

50,00 zł
42,50 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 7,50 zł

30
Farby witrażowe 6 kolorów, autka - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Farby witrażowe 6 kolorów, autka
Amos
Dostępny11 szt.

Zestaw farbek witrażowych wysokiej jakości wraz z szablonami do wykonania 6 obrazków ze zwierzętami. W opakowaniu znajduje się 6 tubek farby, po 10,5 ml każda, przeznaczonych do samodzielnego wykonania witraży oraz dekoracji szkła, porcelany, luster, płytek ceramicznych i tworzyw sztucznych. Gotowy, wyschnięty wzór można przenosić z folii na inne powierzchnie, możliwe jest łączenie farb witrażowych z innymi technikami plastycznymi.

22,00 zł
20,24 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 1,76 zł

31
Egzamin ósmoklasisty. Repetytorium. Answer Key - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Egzamin ósmoklasisty. Repetytorium. Answer Key
Dostępny130 szt.

Klucz (Answer Key) zawiera odpowiedzi do wszystkich zadań z Repetytorium.

25,00 zł
21,50 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 3,50 zł

Wróć do góry