hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2018.09.16

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w niedzielę 16 września 2018 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Mądra gra. Cortex 2. Wyzwania (Rebel), na drugim Ortograffiti. Język polski. Zeszyt ćwiczeń dla klasy 7 szkoły podstawowej. Część 1 (Anna Adryjanek). Kolejny produkt to Cicca Dum-Dum. Tom 1 (Carlos Trillo, Jord Bernet) oraz Jeż Jerzy. Dzieła zebrane. Vol. 1 (Rafał Skarżycki, Tomasz Leśniak).
1
Mądra gra. Cortex 2. Wyzwania - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mądra gra. Cortex 2. Wyzwania
Rebel, od 8 lat
Dostępny85 szt.

Zabierz swój mózg na salę gimnastyczną i podejmij wyzwanie, jakim jest rozgrywka w Cortex! Ta szybka i wesoła gra pozwoli Ci wzmocnić pamięć, refleks i logiczne myślenie, jednocześnie dając masę frajdy! W Cortex 2 gracze będą rywalizować ze sobą, szybko zgadując odpowiedzi na 8 rodzajów wyzwań, które rozwijają różne funkcje ludzkiego mózgu. Za prawidłowe odpowiedzi otrzymają części układanki, a pierwsza osoba, która zdobędzie wszystkie 4 części i ukończy swój obrazek mózgu, zostanie zwycięzcą! Cortex pozwoli rozgrzać obie półkule mózgu i porządnie go wygimnastykować. To doskonała gra familijna, która sprawdzi się też na imprezach, spotkaniach, czy w podróży! Na czym to polega? • Najmłodszy z graczy odwraca górną kartę ze stosu, kładąc ją tak, by wszyscy mogli odczytać jej treść. • Gdy któryś z graczy stwierdzi, że zna odpowiedź, natychmiast zakrywa kartę dłonią i wykrzykuje odpowiedź! • Gdy zabierze rękę, sprawdzacie, czy miał rację i jeśli tak – otrzymuje tę (zakrytą) kartę przed sobą. Jeśli gracz uzbiera 2 karty o takim samym rewersie, to wymienia je na jedną z 4 części układanki. • Jeśli nie miał racji, kartę wtasowujecie do stosu i rozpoczynacie następną rundę. Gracz, który właśnie się pomylił nie może udzielać odpowiedzi przez następną kolejkę! Zawartość opakowania: • 90 kart (74 karty testów, 6 kart wyzwań, 10 kart faktur z wytłoczeniami), • 6 układanek z obrazkiem kolorowego mózgu (razem 24 części).

59,95 zł
52,76 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 7,19 zł

15 osób kupiło
2
Ortograffiti. Język polski. Zeszyt ćwiczeń dla klasy 7 szkoły podstawowej. Część 1 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ortograffiti. Język polski. Zeszyt ćwiczeń dla klasy 7 szkoły podstawo...
Dostępny154 szt.

Zestaw ćwiczeń dla uczniów klas 7 mających trudności w uczeniu się. Praca Metodą Ortograffiti zwiększy kompetencje ucznia w obszarze czytania, pisania, rozumienia dłuższego tekstu oraz poleceń, a także przetwarzania i wykorzystywania informacji w różny sposób. Ponadto zadania mają na celu usprawniać i kompensować funkcje poznawcze takie jak koncentracja uwagi, orientacja w przestrzeni, funkcje wzrokowe, ruchowe i słuchowe, doskonalenie ucznia w trudnej dla niego materii grafii, ortografii i interpunkcji. W efekcie pracy uczeń zwiększy poziom wiedzy i umiejętności koniecznych do uzyskiwania pozytywnych ocen z przedmiotów szkolnych, właściwych dla jego potencjału oraz przezwyciężać trudności w uczeniu się nie tylko języka polskiego, ale też innych przedmiotów. Zadania w zeszytach zostały tak opracowane, by przygotować ucznia z trudnościami do egzaminu ósmoklasisty.

38,80 zł
34,92 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,88 zł

10 osób kupiło
3
Cicca Dum-Dum. Tom 1 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cicca Dum-Dum. Tom 1
Dostępny29 szt.

Amunicja typu dum-dum wchodzi w ciało ofiary niepostrzeżenie, by już po chwili rozerwać je na strzępy. Natomiast Cicca Dum-Dum – anioł, którego Najwyższy w swej nieskończonej mądrości stworzył ku ukojeniu szaleńczej żądzy mężczyzn i kobiet – rozpruwa serca, dusze i inne elementy człowieczeństwa szybciej niż cały magazynek takich pocisków. Nieustannie poszukując miłości, kruczowłosa piękność przeżywa nieprzeliczone orgazmy i nieskończenie absurdalne przygody. Organy ścigania wciąż stają na jej drodze do życia opływającego w luksusy. Ścigana przez mafię, meksykańską armię i rzesze niestrudzonych kochanków, Cicca świetnie się bawi i z ujmującą lekkością znajduje rozwiązania nawet najbardziej patowych sytuacji. Czasami musi się trochę spocić, żeby połączyć fakty, ale pomocne narzędzia przeważnie są tuż obok, na wyciągnięcie ręki... Zmysłowy i pełen wywrotowego humoru komiks erotyczny od mistrzowskiego duetu artystycznego: rysownika – Jordiego Berneta (Torpedo) i scenarzysty – Carlosa Trillo (Chicanos). Poniższe wydanie zawiera pierwsze dwa albumy z cyklu o przygodach nieustraszonej pożeraczki serc.

65,00 zł
50,05 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 14,95 zł

2 osoby kupiły
4
Jeż Jerzy. Dzieła zebrane. Vol. 1 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jeż Jerzy. Dzieła zebrane. Vol. 1
Dostępny43 szt.

Jeż Jerzy, jeden z najpopularniejszych bohaterów współczesnego polskiego komiksu, wraca w wielkim stylu! Stworzona przez Tomka Leśniaka i Rafała Skarżyckiego postać zawsze była głosem młodego, zbuntowanego pokolenia, któremu socjologowie nadawali już różne nazwy, a które w komiksie odnalazło swoje frustracje i bolączki wykpione, ośmieszone, a przez to oswojone. W przygodach Jeża Jerzego piętnowana jest głupota, nietolerancja i ksenofobia, a autorzy konfrontując bohatera ze skinami, niekompetentnymi dziennikarzami, pazernymi politykami, mafią a nawet Szatanem nie pozostawiają wątpliwości, po czyjej stronie jest jego sympatia. Komiksy z Jerzym ukazywały się w m.in. w Świerszczyku, Ślizgu, AQQ, Produkcie, czy Świecie Komiksu, a najnowsze wydanie – pierwsze kompletne – zbiera wszystkie historie o kolczastym bohaterze, jakie kiedykolwiek powstały! W tomie pierwszym kompletnego wydania Jeża Jerzego znajdują się albumy Jeż Jerzy,Wróg publiczny, Egzorcysta oraz masa dodatkowych ilustracji, szkiców, alternatywnych okładek, czy rysunkowych tributów innych rysowników.

64,90 zł
48,03 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 16,87 zł

2 osoby kupiły
5
Sztuka improwizacji jazzowej + CD - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sztuka improwizacji jazzowej + CD
Dostępny9 szt.

Szuka improwizacji jazzowej jest trzecią publikacją autorstwa Wojciecha Kazimierza Olszewskiego wydaną przez PWM. Ma uzupełnić wiedzę o muzyce jazzowej ucznia/studenta/melomana z zakresu najważniejszego elementu rozwojowego tej muzyki improwizacji. Autor omawia poszczególne elementy trudnej sztuki, m.in. pulsację rytmiczną i metrum w kompozycjach jazzowych, harmonię i jej zależności skalowe, zastosowanie efektów specjalnych, charakterystycznych dla różnych grup instrumentów, umiejętne wprowadzanie cytatów muzycznych, riffów etc. Objaśnia rolę poszczególnych instrumentów w zespole w ujęciu rytmicznym, harmonicznym i melodycznym. Podaje przydatne uwagi, dotyczące przygotowania występu od wyboru programu i ustalenia kolejności grania solówek do komunikacji z publicznością podczas koncertu. Publikacja zawiera Aneks, w którym Czytelnik może zapoznać się z elementami budowania i rozwijania solówek, rozmaitymi skalami oraz autorskim zestawieniem literatury jazzowej (utworów i płyt jazzowych), których znajomość jest zdaniem Wojciecha Kazimierza Olszewskiego niezbędnym elementem kształcenia muzyka jazzowego. Do książki dołączamy płytę CD z zaprezentowanymi w tekście skalami oraz z krótkimi fragmentami improwizacji fortepianu z towarzyszeniem sekcji rytmicznej, opartymi na tychże skalach.

69,00 zł
53,13 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 15,87 zł

1 osoba kupiła
6
W lasach Łemkowszczyzny - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
W lasach Łemkowszczyzny
Niedostępny
Brak

Łuny w Bieszczadach 1944-1947 we wspomnieniach żołnierza UPA z kurenia "Rena" Wieczorem tego samego dnia przyszedł rozkaz przygotowania się do wymarszu. Przez wsie Łubne i Bystre udaliśmy się w kierunku Baligrodu. Jeszcze zanim zaczęło świtać zostaliśmy rozstawieni na pozycjach wokół Baligrodu. Mój pluton ruszył na stanowisko od strony wsi Stężnica. Wysyłając nas na stanowisko "Burłaka" wydał nam rozkaz ukarania zabójców ukraińskich dzieci, kobiet i mężczyzn. Zwiad miejscowego podziemia od dłuższego czasu sporządzał dokładne spisy Polaków, którzy masakrowali ukraińską ludność. Takie spisy dostały nasze odziały, wysyłane do różnych części Baligordu. [] Obudziwszy tych terrorystów ze snu, nasze grupy specjalne odczytały im wyroki śmierci wydane przez powstańczy sąd polowy, wyliczając szczegółowo ich zbrodnie: kogo, gdzie i kiedy zabili. Następnie wyrok wykonano na miejscu. Zanim mieszkańcy Baligrodu obudzili się, nasza akcja karna była zakończona. []

35,90 zł
25,85 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,05 zł

7
Pegaz dęba, czyli panopticum poetyckie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pegaz dęba, czyli panopticum poetyckie
Niedostępny
Brak

Długo oczekiwane wznowienie wiekopomnego dzieła Juliana Tuwima, wydanego wcześniej w niewielkim nakładzie w 1950 roku. Pegaz dęba to doskonałe świadectwo mistrzostwa poety w dziedzinie humorystyki. Autor, znany ze swojej erudycji, ale i specyficznego poczucia humoru, w niezwykle zabawny sposób uzmysławia czytelnikowi, jak ciekawy jest język sam w sobie, i że może służyć do zabawy, nie tylko do opisów rzeczywistości. Tuwim, przywołując szereg niebanalnych palindromów, kunsztownych rymów, zadziwiających kalamburów i innych absurdalnych językowych wynalazków, wprowadza czytelnika w magiczny świat, w którym słowa pokazują swoje zadziwiające oblicze.

39,90 zł
29,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,97 zł

8
Codzienny czas w szkole - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Codzienny czas w szkole
Niedostępny
Brak

Książka jest o tym, jak nauczyciele doświadczają codziennego czasu w szkole. Przedstawia wielowymiarowość codziennego czasu szkolnego nauczycieli, to, jak postrzegają tempo, planowanie i kontrolę czasu w szkole oraz jego urozmaicenie i wypełnienie. Pokazuje aktywności, którymi wypełniają poszczególne dni, oraz emocje i refleksje rodzące się w związku z ich wykonywaniem. Ponadto opisuje nauczycielskie postrzeganie siebie w szkolnym świecie życia codziennego. Kwestie te zostały zaprezentowane w kontekście problematyki czasu społecznego i jego współczesnych przemian. Ukazując ten szeroki kontekst, kierowałam się stwierdzeniem socjolog czasu Elżbiety Tarkowskiej (1999, s. 351), że większość zjawisk zachodzących w społeczeństwie ma wymiar temporalny, a pojawienie się nowych fenomenów pociąga za sobą zmiany w podejściu do czasu, przekształcając czasową organizację życia codziennego.Niniejsza książka powstała na bazie wypełnianych przez tydzień Formularzy Opisu Przebiegu Dnia, będących rodzajem pamiętnika czasu (time diary) (Robinson, Godbey 1997, s. 5), oraz semistrukturyzowanych wywiadów o pogłębionym charakterze przeprowadzonych z 20 nauczycielami. Zastosowałam takie podejście, gdyż umożliwia rozpoznanie znaczeń przypisywanych przez ludzi zdarzeniom, procesom i strukturom swego życia (Miles, Huberman 2000, s. 10). Ponadto pozwala dostrzec złożoność i wielowymiarowość tego, co się w szkole dzieje, a co jest udziałem nauczycieli. W rozdziale 1 omawiam wybrane zjawiska charakterystyczne dla czasu społecznego w ujęciu globalnym i lokalnym. Posłuży to ukazaniu szerokiego kontekstu społeczno-polityczno-kulturowego oddziałującego na środowisko temporalne szkoły i wyznaczające zewnętrzny horyzont doświadczeń nauczycieli. Czas społeczny jest zjawiskiem zróżnicowanym i postrzeganym na wiele sposobów. Analizie poddam także kulturę teraźniejszości z charakterystyczną dla niej kompresją czasu oraz zjawisko przyśpieszenia. Procesy te oddziałują na wiele obszarów naszego życia, w tym szczególnie przekształcają pracę i czas wolny. W rozdziale 2 analizuję problematykę czasu w szkole, który traktuję jako rodzaj konstrukcji społecznej (Koczanowicz 2009, s. 113). Ukazuję temporalne środowisko szkoły jako wypadkową porządków: politycznego, ekonomicznego, społecznego, kulturowego i jednostkowego. Rodzi to wiele wyzwań doświadczanych przez podmioty edukacyjne, których często nie łączy się z problematyką czasu. Rozdział 3 poświęcony jest analizie codzienności jako perspektywie oglądu życia szkoły. Najpierw omawiam rzeczywistość świata życia codziennego zaproponowaną przez Alfreda Schtza. Jej odczytanie wyznaczyło kształt opracowanego narzędzia badawczego służącego do opisu aktywności podejmowanych codziennie przez nauczycieli. Koncepcja czasu codziennego stworzona przez Katarzynę Popiołek pozwoliła określić dyspozycje do wywiadu. Te dwie koncepcję posłużyły do zdefiniowania kluczowego zagadnienia, jakim jest doświadczanie przez nauczyciela codziennego czasu.

49,80 zł
34,86 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 14,94 zł

9
iM - Words fiszki - Francuski 300 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
iM - Words fiszki - Francuski 300
Dostępny4 szt.

Każda fisz-karta (fiszka) posiada obrazek iM-Words, który uczyni twoją naukę kolorową i jeszcze bardziej zajmującą. Dzięki temu iM-Words fisz-kartami można grać jak w karty. Górny rząd liter wskazuje, jak zgodnie z zasadami gier iM-Words dobierać i grać fisz-karty iM-Words czyniąc naukę jeszcze bardziej zajmującą.Każdy awers dodatkowo posiada oznaczenie języka, dzięki temu może uczyć się nie tylko jednego języka, dodatkow urozmaicając sobie naukę. A oprócz tego: Każda iM-Words fisz-karta jest zrobiona z wysokiej jakości papieru kredowego i o dużym rozmiarze 7,8 x 6.2 cm! Dzięki temu masz większy komfort nauki Język angielski: Każdy zestaw składa się z: 300 kolorowych fisz-kart z obrazkami iM-Words opis metody iM-Words pudełko do iM-Words fisz-kart zasady 20 gier iM-Words pionki, kostka, specjalny fisz-karty do gier.

40,00 zł
34,00 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 6,00 zł

10
Great Western Trail. Kolej na Północ - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Great Western Trail. Kolej na Północ
Lacerta, od 12 lat
Niedostępny
Brak

Gra jest rozszerzeniem gry planszowej „Great Western Trail”, która wprowadza rozgrywkę na wyższy poziom rywalizacji. Grając z dodatkiem „Great Western Trail. Kolej na północ” nadal prowadzisz życie ranczera i pędzisz swoje stada z Teksasu do Kansas City. Kraj jednak dynamicznie się rozwija, a druga rewolucja przemysłowa wymusza konieczność zmian. Kluczowe są teraz inne miasta, jak choćby Chicago na północy czy Nowy Jork na wschodzie. Handel z nimi jest znacznie bardziej wymagający. Mimo to, decydujesz się poszerzyć obszar swojej działalności o północną część kraju. Zakładaj więc oddziały w miastach leżących wzdłuż świeżo wybudowanej trasy kolejowej na północ i korzystaj z nowych opcji rozwoju. Uwaga! To nie jest samodzielna gra! Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: „Great Western Trail (edycja polska)”. Zawartość pudełka: • 1 plansza rozszerzenia, • 8 żetonów budynków prywatnych, • 6 żetonów zawiadowców stacji, • 60 znaczników oddziałów, • 10 żetonów średnich miast, • 4 dodatkowe żetony pomocnicze, • 20 żetonów wymiany, • 4 znaczniki gracza, • 1 instrukcja.

102,90 zł
94,67 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 8,23 zł

11
Cyklady. Hades - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cyklady. Hades
Rebel, od 14 lat
Niedostępny
Brak

Uwaga. To nie jest samodzielna gra. Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: „Cyklady” Chodzą wieści, że Hades powrócił... Na Cykladach panuje teraz spokój, ale echa niedawnych walk wciąż rozbrzmiewają w pamięci mieszkańców. Czy to trwały pokój, czy tylko krótkie zawieszenie broni? Krążą plotki, że Hades wkrótce powróci, a wraz nim nieprzebrane oddziały Nieumarłych i okręty widma... Każde miasto-państwo będzie musiało ponownie wykazać się niezwykłymi umiejętnościami strategicznymi i taktycznymi rekrutując potężnych herosów i pozyskując łaski bóstw Olimpu, aby ostatecznie pokonać przeciwników. Nie obędzie się i bez pomocy przerażającego pana podziemi... Ten dodatek zawiera kilka modułowych rozszerzeń do gry Cyklady, które mogą zostać wprowadzone do gry razem lub osobno. Dodatek #1: Rozmieszczanie Sił – modyfikuje on etap przygotowania do rozgrywki pozwalając graczom na jeszcze większą decyzyjność na tym polu. Dodatek #2: Hades i jego wojska nieumarłych – wprowadza do gry nowego boga, Hadesa wraz z jego armiami nieumarłych. Pojawia się on w grze tylko kilka razy i wkracza siejąc postrach i zniszczenie. Dodatek # 3: Herosi i Stwory – wprowadza do gry nowe Stwory oraz Herosów, których można rekrutować i wcielać w szeregi swojej armii. Posiadają one swoje figurki i specjalne umiejętności. Dodatek #4: Boskie łaski – wprowadza do gry płytki Boskich łask, dzięki którym możemy pozyskać karty Kapłanek oraz cenne artefakty wraz z ich potężnymi umiejętnościami. Zawartość opakowania: • żeton nekropolii (budowla), • 4 żetony teatru (budowla), • 8 znaczników dobrobytu, • płytka Hadesa (strona Hadesa/strona zagrożenia), • 8 kafelków boskich łask, • 5 oddziałów nieumarłych, • 5 flot nieumarłych, • Kolumna Hadesa, • 6 herosów, • Cerber, • 6 kart herosów, • 10 kart magicznych przedmiotów, • 5 kart mitologicznych stworów, • 9 kart kapłanek, • instrukcja, • podsumowanie.

140,00 zł
123,20 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 16,80 zł

12
J.angielski Repetytorium Maturalne 2015 ZP TB - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
J.angielski Repetytorium Maturalne 2015 ZP TB
Niedostępny
Brak

Wygodna w użyciu książka nauczyciela zawiera: - klucz odpowiedzi do wszystkich zadań, - dodatkowe wyjaśnienia dla nauczyciela, - wykaz wszystkich materiałów dodatkowych, kartkówek i testów dostępnych do rozdziału, - informacje kulturowe. Nowe Repetytorium maturalne Longmana na poziomie podstawowym jest w 100% zgodne z formatem matury obowiązującym od 2015 roku. Zachowuje sprawdzoną metodykę oraz cenione przez nauczycieli cechy poprzedniej, bestsellerowej edycji.

78,90 zł
70,22 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 8,68 zł

13
Awantura w bajkach - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Awantura w bajkach
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.03

Ten dzień zaczął się inaczej... Czerwonemu Kapturkowi zapodział się gdzieś kapturek, a Rybak wrócił z połowu bez Złotej Rybki. Jednak nie to było najgorsze. Na spokojnej dotąd Wyspie Bajek pojawili się porywacze. Słowem, szykuje się niezła awantura.

27,90 zł
20,09 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 7,81 zł

14
Torebka upominkowa, mix wzorów - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Torebka upominkowa, mix wzorów
W&K
Niedostępny
Brak

Torebka prezentowa o wymiarach 32.0 x 42.0 x 11.5 cm będzie świetnym dodatkiem do każdego prezentu. Uwaga. Mix wzorów, towar wysyłany losowo.

8,00 zł
7,60 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 0,40 zł

15
Torebka upominkowa KR 2117 S - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Torebka upominkowa KR 2117 S
Niedostępny
Brak

Torebka prezentowa. Mix wzorów, wzór wysyłany losowo.

6,00 zł
5,70 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 0,30 zł

16
Torebka upominkowa dla dzieci, mix wzorów - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Torebka upominkowa dla dzieci, mix wzorów
W&K
Niedostępny
Brak

Torebka o wymiarach 32.0 x 42.0 x 11.5 cm będzie idealnym wykończeniem prezentu dla dziecka. Uwaga. Mix wzorów, towar wysyłany losowo.

8,00 zł
7,60 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 0,40 zł

17
Torebka upominkowa KR 2128 M - UV - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Torebka upominkowa KR 2128 M - UV
Niedostępny
Brak

Torebka prezentowa z naklejanymi, ruchomymi oczkami. Wzór wysyłany losowo.

8,50 zł
8,08 zł

Rabat 4,9%
oszczędzasz 0,42 zł

18
Torebka upominkowa dla dzieci. Zwierzątka, mix wzorów - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Torebka upominkowa dla dzieci. Zwierzątka, mix wzorów
W&K
Niedostępny
Brak

Torebka o wymiarach 32.0 x 42.0 x 11.5 cm będzie idealnym wykończeniem prezentu dla dziecka. Zwierzątko na opakowaniu ma naklejane, ruchome oczka. Uwaga. Mix wzorów, towar wysyłany losowo.

9,00 zł
8,55 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 0,45 zł

19
Torebka upominkowa dla dzieci, mix wzorów - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Torebka upominkowa dla dzieci, mix wzorów
W&K
Niedostępny
Brak

Torebka o wymiarach 26.0 x 32.0 x 12.5 cm będzie idealnym wykończeniem prezentu dla dziecka. Jest lakierowana i błyszcząca. Uwaga. Mix wzorów, towar wysyłany losowo.

8,50 zł
8,08 zł

Rabat 4,9%
oszczędzasz 0,42 zł

20
Torebka upominkowa 3D, mix wzorów - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Torebka upominkowa 3D, mix wzorów
W&K
Niedostępny
Brak

Torebka prezentowa z naklejanymi elementami z efektem 3D o wymiarach 26.0 x 32.0 x 12.5 cm będzie idealnym dopełnieniem prezentu. Uwaga. Mix wzorów, towar wysyłany losowo.

8,50 zł
8,08 zł

Rabat 4,9%
oszczędzasz 0,42 zł

21
Cyklady. Tytani - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cyklady. Tytani
Rebel, od 14 lat
Niedostępny
Brak

Na Cykladach napięcie sięga zenitu. W ostatnim czasie konflikt skupił się na dwóch dużych, sąsiadujących ze sobą wyspach. O panowanie na archipelagu walczy już sześć państw-miast, z których każde liczy na pomoc bogów! Wojna powoli, ale konsekwentnie zbiera swoje żniwo. Jakby nieszczęść było mało, sam Kronos postanowił włączyć się do walki, a wraz z nim pojawili się inni tytani, gotowi zniszczyć wszystko, co stanie im na drodze... Rozszerzenie „Tytani” oferuje nowe dodatki, które zostały zaprojektowane w taki sposób, aby je połączyć ze sobą w jednej rozgrywce. Możliwe jest również dodanie jednego lub kilku dodatków z rozszerzenia „Hades”. Jednak w takim przypadku rozgrywka może okazać się niezwykle trudnym wyzwaniem, dorównującym rozmachem słynnej Odysei! Zalety rozszerzenia: • rozszerzenie pozwala na rozgrywkę do 6 osób w dwóch trybach – drużynowym i indywidualnym (rywalizacji), • gra toczy się teraz na większych, podzielonych na terytoria wyspach, • w przeciwieństwie do gry podstawowej, gracze nie kontrolują całych wysp, ale znajdujące się na nich terytoria, • do gry wkraczają Kronos i tytani!, • „Boskie Artefakty”. Są to karty, które należy wtasować w talię Mitologicznych Stworów oraz figurki, które pojawiają się na planszy w konsekwencji zdobywania kart, • 5 kart Metropolii specjalnych. Uwaga. Przy grze na dwóch graczy należy wykorzystać mapę z gry podstawowej. Przy rozgrywce na 3-6 graczy wykorzystywane są mapy z dodatku. Zawartość opakowania: • dwustronna plansza, • plansza ofiarowania, • 1 płytka boga: Kronos, • 5 figurek Boskich Artefaktów i 5 odpowiadających im kart, • 5 specjalnych metropolii i odpowiadających im kart, • 7 znaczników dobrobytu, • instrukcja, • elementy dla 6 gracza (2 znaczniki ofiarowania, 8 flot, 8 oddziałów, 6 znaczników terytorium, zasłonka, 3 tytanów), • 3 znaczniki terytorium i 3 tytanów w każdym pozostałym kolorze dla każdego gracza.

200,00 zł
176,00 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 24,00 zł

22
Silly Sam. Ekspres do kawy - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Silly Sam. Ekspres do kawy
Dumel Discovery
Niedostępny
Brak

Ekspres do kawy pozwoli dziecku rozwijać wyobraźnię oraz dostarczy mnóstwo radości z zabawy. Umieść kapsułkę do kawy w podajniku, aby nauczyć się kolorów, kształtów czy cyfr. Naciśnij nosek, aby usłyszeć zabawne zwroty i dźwięki. Ekspres pomoże dziecku w poznawaniu zwyczajów życia codziennego, ale również pozwoli rozwijać wyobraźnię. Zabawka mówi po polsku. Wymiary: 30.0 x 22.5 x 14.5 cm

98,00 zł
86,24 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 11,76 zł

23
Odkrywamy na nowo. Historia i społeczeństwo. Przedmiot uzupełniający. Wojna i wojskowość. Podręcznik dla szkół ponadgimnazjalnych - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Odkrywamy na nowo. Historia i społeczeństwo. Przedmiot uzupełniający. ...
Niedostępny
Brak

Numer dopuszczenia: 665/3/2014 Podręcznik przeznaczony jest dla uczniów, którzy wybrali kształcenie w zakresie rozszerzonym z przedmiotów ścisłych i przyrodniczych. Prezentowana publikacja jest propozycją realizacji wątku tematycznego „Wojna i wojskowość” w ramach wszystkich epok historycznych.

33,00 zł
29,70 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,30 zł

Wróć do góry