hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2018.10.15

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w poniedziałek 15 października 2018 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Odkryj świat. Adamigo memory (Adamigo), na drugim Memory. Flagi świata (Adamigo). Kolejny produkt to Szycie jest łatwe (praca zbiorowa) oraz Memory. Znaki drogowe (Adamigo).
1
Odkryj świat. Adamigo memory - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Odkryj świat. Adamigo memory
Adamigo, od 7 lat
Dostępny114 szt.

Ta gra jest doskonałą rozrywką towarzyską dla wszystkich lubiących dobrą zabawę w wesołym klimacie Rozwija pamięć, uczy koncentracji, zbliża rodzinę i uprzyjemnia wolne chwile. Dzięki tej grze w mgnieniu oka przenosimy się do najbardziej niezwykłych miejsc pełnych okazałych zabytków i cudów natury. To świetny sposób na wspólne odkrywanie świata z pociechą. Pudełko zawiera 80 sztuk twardych „tafelków”, na których znajduje się 40 par zdjęć z najbardziej znanych zakątków pięknego świata. Więc... odkryj świat... grając w memory adamigo.

43,10 zł
35,34 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 7,76 zł

25 osób kupiło
2
Memory. Flagi świata - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Memory. Flagi świata
Adamigo, od 7 lat
Dostępny195 szt.

Gra „Adamigo Memory” jest doskonałą grą towarzyską dla wszystkich lubiących dobrą zabawę w wesołym klimacie. Rozwija pamięć, uczy koncentracji, zbliża rodzinę i uprzyjemnia wolne chwile. Tym razem młody gracz ma okazję zapoznać się z wyglądem aż 40 flag różnych państw z całego świata. Zestaw gry zawiera: • 80 kartoników przedstawiających 40 flag państw świata. Wymiary opakowania: 24.0 x 22.0 cm

43,10 zł
35,34 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 7,76 zł

19 osób kupiło
3
Szycie jest łatwe - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szycie jest łatwe
Dostępny116 szt.

Książka Szycie jest łatwe to krawiecki must have! Osoby szyjące polecają ją sobie od lat. Dla wielu z nich to najlepsza książka o krawiectwie. Pierwsze wydanie pojawiło się w 1994 roku. Każda krawcowa znajdzie tu informacje niezbędne do doskonalenia swoich umiejętności lub rozpoczęcia przygody z szyciem. W książce znajdziesz m.in. odpowiedzi na pytania o: domową pracownię, dobór materiałów, zdejmowanie miary, techniki wykrojów, poprawki przy przymiarkach, szwy ręczne i maszynowe, wykonanie podszewek, kieszeni, dziurek na guziki, kołnierzy, mankietów, rękawów, zapięć, zamków, odszyć podkrojów, pasków, wypustek, aplikacji, falbanek, marszczeń oraz mnóstwo innych praktycznych porad. Ilustrowane instrukcje krok po kroku pokazują, jak uszyć daną rzecz. Alfabetyczny indeks ułatwi wyszukiwanie w książce interesujących cię zagadnień. Szycie jest łatwe to poradnik dla osób średnio- i bardzo zaawansowanych. Zawiera podstawy materiałoznawstwa i mnóstwo praktycznych porad, dzięki którym dopasujesz wykroje do konkretnych sylwetek oraz skorygujesz błędy ujawniane przy przymiarkach. Lektura tej książki gwarantuje postępy w nauce szycia!

49,90 zł
36,43 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 13,47 zł

19 osób kupiło
4
Memory. Znaki drogowe - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Memory. Znaki drogowe
Adamigo, od 7 lat
Dostępny294 szt.

Przedstawiona gra jest doskonałą grą towarzyską dla wszystkich; rozwija pamięć, uczy koncentracji, zbliża rodzinę i uprzyjemnia wolne chwile Słowo „memory” w języku angielskim znaczy „pamięć”. Zawartość opakowania: 80 kartoników pogrupowanych w pary, mające na jednej stronie takie same obrazki w parze. Jest więc 40 par i 40 różnych obrazków przedstawiających znaki drogowe.

43,10 zł
35,34 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 7,76 zł

16 osób kupiło
5
Naklejki. Płatki śniegu, kryształki, 10 sztuk - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Naklejki. Płatki śniegu, kryształki, 10 sztuk
Craft with Fun
Dostępny56 szt.

Opakowanie zawiera 10 sztuk kryształowych, samoprzylepnych aplikacji w kształcie śnieżynki. Przy pomocy tego zestawu możesz zaprojektować własne ozdoby świąteczne. Używaj tych produktów w połączeniu z innymi akcesoriami z serii Craft with Fun lub z innymi kompletami z serii.

7,70 zł
5,62 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 2,08 zł

12 osób kupiło
6
Drewniane spinacze ozdobne (40 sztuk) - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Drewniane spinacze ozdobne (40 sztuk)
Craft with Fun
Dostępny253 szt.

Opakowanie zawiera 40 mini spinaczy w dwóch kolorach: czerwonym oraz zielonym. Kolory te kojarzą się ze świętami Bożego Narodzenia, dlatego spinacze pasują między innymi do różnego rodzaju dekoracji świątecznych.

10,10 zł
7,37 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 2,73 zł

10 osób kupiło
7
To Bóg uzdrawia i czyni cuda. O marzeniach, słabości i potędze Bożego działania - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
To Bóg uzdrawia i czyni cuda. O marzeniach, słabości i potędze Bożego ...
Dostępny17 szt.

Zapraszamy czytelników do fascynującej lektury wywiadu z pełnym pasji człowiekiem, który zamarzył, by w jego małym mieście wydarzyły się cuda znane z Dziejów Apostolskich. Historia niestrudzonego dążenia Marcina Zielińskiego do spełnienia marzenia o osobistym doświadczeniu mocy Ducha Świętego to jednak nie sensacyjny materiał dla świata mediów, choć i on zafascynował się niezwykłą posługą lidera małej wspólnoty modlitewnej ze Skierniewic. To przede wszystkim poruszające świadectwo głębokiej wiary, wytrwałej modlitwy i młodzieńczego entuzjazmu, który przyciąga do Jezusa tłumy ludzi pragnących prawdziwej odnowy życia. Wsłuchaj się w słowa Marcina i odkryj przepełniony modlitwą świat, w którym każdego dnia możesz oczekiwać bliskości Boga, mającego realny wpływ zarówno na Twoje życie, jak i na życie innych. Jest to świat, w którym wszystko jest możliwe, ponieważ przemierzasz go z Bogiem, który jest wszechmogący. Z tej porywającej rozmowy dowiesz się nie tylko, jak spełnić marzenia, lecz również: • co zrobić, by doświadczyć cudu, • dlaczego potrzebujesz trwania w uwielbieniu, • jakie jest znaczenie cierpienia w życiu chrześcijanina, • czy każdy może zostać uzdrowiony, • jak utrzymać dary, które ofiarowuje nam Bóg, • czego można się nauczyć od braci innych wyznań, • jaką rolę w życiu charyzmatyka odgrywa Maryja, a także... • czy piłka nożna może pomóc w drodze do zbawienia. Marcin Zieliński – lider skierniewickiej Wspólnoty Uwielbienia „Głos Pana”, znany ze swego zaangażowania w posługę uzdrawiania i głoszenia Słowa Bożego. Z Dobrą Nowiną o Bogu, który pragnie zbawić każdego człowieka, dotarł już do setek miejsc w Polsce i za granicą. Prywatnie absolwent AWF, zafascynowany piłką nożną.

24,90 zł
17,93 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 6,97 zł

9 osób kupiło
8
Ozdoba drewniana. Anioł, 3 sztuki - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ozdoba drewniana. Anioł, 3 sztuki
Craft with Fun
Dostępny295 szt.

Drewniane aniołki to świetny dodatek do różnego rodzaju dekoracji. Można je malować, oklejać i ozdabiać na wiele sposobów. Cena za 1 opakowanie zawierające 3 anioły.

3,70 zł
2,70 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 1,00 zł

8 osób kupiło
9
Zawieszka Do Ozdob Swiatecznych 10 Sre Pbh Op8sz - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
2,30 zł
2,09 zł

Rabat 9,1%
oszczędzasz 0,21 zł

8 osób kupiło
10
Ozdoba dekoracyjna. Drewniany płatek śniegu, 3 sztuki - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ozdoba dekoracyjna. Drewniany płatek śniegu, 3 sztuki
Craft with Fun
Dostępny270 szt.

Przy pomocy tego produktu możesz zaprojektować własne ozdoby lub dekoracje. Idealne do wykonywania wszelkich prac dekoratorskich, jak również do zabaw plastycznych, do wzbogacania ozdób wykonanych techniką decoupage. Przeznaczony jest do dekoracji papieru, kartonu, drewna i innych powierzchni. Używaj tych produktów w połączeniu z innymi akcesoriami z serii Craft With Fun lub z innymi kompletami z serii. Zestaw zawiera 3 elementy.

8,20 zł
5,99 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 2,21 zł

7 osób kupiło
11
Telefon komórkowy - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Telefon komórkowy
Dromader
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.27

Zabawkowy telefon komórkowy przypominający prawdziwy aparat. Realistyczny wygląd spodoba się każdemu dziecku. Zabawka z efektami dźwiękowymi w języku polskim.

11,90 zł
10,95 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 0,95 zł

5 osób kupiło
12
Boże Narodzenie w Lost River, wydanie 3 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Boże Narodzenie w Lost River, wydanie 3
Dostępny3 szt.

Opowieść wigilijna, która wniesie wiele radości do naszych domów.Już ponad pół miliona czytelników znalazło w niej swój balsam dla duszy! Gdzieś na południu Alabamy, w najdalszym zakątku tego stanu, nad brzegami rzeki wolno snującej swój bieg, leży urocze senne miasteczko. Nazywa się Lost River i rzeczywiście, świat jakby o nim zapomniał. Czasem ktoś się zabłąka, źle skręci z autostrady, przyjedzie na krótką kurację. I… zostanie! Bo miejsce jest magiczne. Zgodnie z sugestią lekarza Oswald T. Campbell zostawił za sobą chłodne i wilgotne Chicago, by nadchodzącą zimę spędzić w ciepłym klimacie Lost River. Ciężko chory i samotny, nie spodziewał się, że zaprzyjaźni się z listonoszem, który pocztę dostarcza łodzią, sklepikarzem leczącym zranione serca, a nawet stanie się… obiektem matrymonialnych intryg! Pośród pięknej przyrody i ludzi, którzy hojnie obdarowują się dobrem i nigdy nie zamykają drzwi swoich domów, jego życie niespodziewanie rozkwita. Oswald odkrywa w sobie talent artystyczny, ale czy zdoła pokonać chorobę? Wszak Boże Narodzenie to czas cudu, a dobro wraca… Ta pełna ciepła, życzliwości i humoru opowieść o uzdrawiającej mocy przyjaźni, wiary i nadziei stała się klasykiem pośród prezentów znajdowanych pod choinką. Jest w niej wszystko to, za co miliony czytelników pokochały przed laty Fannie Flagg i mimo zmieniających się literackich mód trwają w tej miłości wiernie: proste, domowe mądrości, łagodność, uśmiech, którego nie można nie odwzajemnić i nieskończenie wiele powodów do wzruszeń. „Niemal od początku czujemy, że powieść nieubłaganie zmierza do happy endu” – „Twój Styl”. „Za nic nie będziesz chciała oderwać się od tej lektury. Zwłaszcza kiedy zimno za oknem, a święta tuż, tuż” – „Olivia”. „Pamiętasz Smażone zielone pomidory Fannie Flagg, która pisze lekko i z dużą dawką humoru? Jej powieść nie zawiedzie czytelników. Dla wszystkich” – „Glamour”.

34,90 zł
26,18 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,72 zł

5 osób kupiło
13
Ozdoba dekoracyjna. Konfetti Choinka, 20 g - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ozdoba dekoracyjna. Konfetti Choinka, 20 g
Craft with Fun
Dostępny244 szt.

Konfetti 20 g, zawiera napis Merry Christmas i aplikacje choinki. Używaj tych produktów w połączeniu z innymi akcesoriami z serii Craft with Fun lub z innymi kompletami z serii.

5,90 zł
4,31 zł

Rabat 26,9%
oszczędzasz 1,59 zł

3 osoby kupiły
14
Wzmocnij pamięć - usuń demencję. Samodzielna aktywacja regeneracji mózgu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wzmocnij pamięć - usuń demencję. Samodzielna aktywacja regeneracji móz...
Dostępny4 szt.

Już dziś możesz zacząć wzmacniać uzdrowicielskie właściwości własnego mózgu i zapobiegać wystąpieniu chorób neurodegeneracyjnych. Jak przekonuje Autor, ceniony neurobiolog i twórca międzynarodowych bestsellerów, nigdy nie jest za późno, aby żyć choć odrobinę zdrowiej niż dotychczas. Jest to o tyle ważne, że w niezdrowym ciele nie może znajdować się zdrowy mózg. Wyjaśnia przy tym, jak przestać ranić siebie i innych poprzez samo polubienie własnej osoby. Uzmysławia, że nie czując się związanym z innymi, pozostajesz sam na sam z własnymi problemami. Instruuje, jak znaleźć pomysł na siebie, nie zatracić się i nadać właściwy kierunek swojemu życiu. Pomaga również wzmocnić poczucie własnej tożsamości. A wszystko to dla lepszego zdrowia mózgu, które może trwać przez całe życie. Czas wyrwać się z sideł demencji!

34,65 zł
25,29 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 9,36 zł

3 osoby kupiły
15
Fokker Dr.I Red Baron, D-230, 1:48 - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fokker Dr.I Red Baron, D-230, 1:48
Mistercraft
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.15

Fokker Dr.I Red Baron – niemiecki samolot myśliwski z okresu I wojny światowej. Został wykonany z wysokiej jakości materiałów, z dbałością o szczegóły. Możliwe są 2 wersje malowania. Zawartość opakowania: • plastikowy model, • instrukcja montażu, • naklejki, • pudełko. Specyfikacja: • skala: 1:48, • poziom trudności: 3, • ilość elementów: 31, • malowania: Niemcy, Francja, • długość: 13.0 cm, • szerokość: 16.1 cm. Wymiary opakowania: 29.0 x 19.0 x 4.5 cm

28,41 zł
25,57 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,84 zł

3 osoby kupiły
16
Pieczywo domowe - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pieczywo domowe
Dostępny62 szt.

Reprint oryginału wydanego w 1928 roku. Ponad 100 prostych, tradycyjnych przepisów na domowe wypieki: chleba (jasnego i ciemnego), bułek i słodkich rozmaitości.

18,00 zł
13,14 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 4,86 zł

2 osoby kupiły
17
Sigalin. Towarzysz odbudowy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sigalin. Towarzysz odbudowy
Dostępny50 szt.

Józef Sigalin budował Warszawę przez blisko czterdzieści lat. Wszystkie instytucje i inwestycje, które wyznaczały rytm powojennego życia miasta – Biuro Odbudowy Stolicy, Trasa W-Z, Marszałkowska Dzielnica Mieszkaniowa, Starówka, Pałac Kultury i Nauki, Zamek Królewski, Trasa Łazienkowska, aż po dolinę Wisły – związane są w ten lub inny sposób z jego nazwiskiem. O czym jest ta publikacja? Autor, przytaczając liczne, przeważnie niepublikowane dokumenty i relacje, opowiada o życiu pierwszego po wojnie naczelnego architekta Warszawy. Pisze o mieście, które na skutek całkowitego zniszczenia i bezprecedensowej skali odbudowy całkowicie zmieniło swój charakter. Jest to również historia przemian w polskiej architekturze związanych z zadekretowaniem realizmu socjalistycznego, którego Józef Sigalin w pewnym okresie życia był symbolem.

44,90 zł
32,78 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 12,12 zł

2 osoby kupiły
18
Trudna miłość - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Trudna miłość
Dostępny37 szt.

Bohaterką powieści jest trzydziestodziewięcioletnia Natalia, żona Wiktora, mama nastoletniej Julki. Natalia nie czuje się spełniona w życiu – zajmuje się domem i myśli o sobie z pogardą „kura domowa”. Nie jest szczęśliwa w małżeństwie, ma wrażenie, że popadli z mężem w rutynę. Marzy o ideale mężczyzny i pewnego dnia wydaje się, że go spotyka. Nieznajomy wydaje się być właśnie ucieleśnieniem jej marzeń. Jednak okazuje się, że nic nie jest takie, jak myślała. Wtedy Natalia zmienia nastawienie do życia i odzyskuje pewność siebie. Znajduje pracę i wszystko zaczyna układać się po jej myśli. Niestety, spotyka ją rodzinna tragedia. Czy będzie umiała poradzić sobie z bólem i stawić czoło faktom, które niespodziewanie wyszły na jaw? Czy będzie potrafiła przebaczyć?

34,95 zł
25,16 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,79 zł

2 osoby kupiły
19
Jesienna zbrodnia - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jesienna zbrodnia
Dostępny16 szt.

Późne popołudnie u schyłku lata 1990 roku. Pięcioro przyjaciół z dzieciństwa biwakuje w swoim ulubionym miejscu, w nieczynnych kamieniołomach. Wszyscy zdali właśnie maturę i cały świat stoi przed nimi otworem. Są w doskonałych humorach, a jednocześnie czują pewną melancholię i smutek, kiedy uświadamiają sobie, że nadszedł czas pożegnania młodzieńczej beztroski i rozstania. Potwierdzi się to jeszcze zanim nastanie świt i spadnie pierwszy jesienny deszcz, kiedy to w ciemnych wodach kamieniołomu znajdą unoszące się na powierzchni ciało. Według policji to nieszczęśliwy wypadek, jednak nie wszyscy w to wierzą...

39,99 zł
29,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 10,00 zł

3 osoby kupiły
20
Architektura jest najważniejsza. Tom 4. Drzewa - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Architektura jest najważniejsza. Tom 4. Drzewa
Dostępny9 szt.

Zamieszczone w książce teksty Barbary Bartkowicz, Marty Leśniakowskiej, Małgorzaty Omilanowskiej, Olgi Tokarczuk, Grzegorza Piątka, Piotra Wróbla i Jana Rylkego mierzą się z zagadnieniami wzajemnej zależności, ostrego konfliktu, przenikania się i współżycia świata drzew z rozwijającą się w szalonym tempie cywilizacją człowieka i jej najlepiej widoczną emanacją: architekturą i budownictwem.

40,00 zł
28,80 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,20 zł

2 osoby kupiły
21
Diabeł i arcydzieło. Teksty pierwszorzędne - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Diabeł i arcydzieło. Teksty pierwszorzędne
Dostępny60 szt.

Świat oczami Lema Nauka, literatura i wizje przyszłości, z których wiele stało się rzeczywistością. Diabeł i arcydzieło to tom, który zawiera m.in. nieznane dotąd teksty Stanisława Lema i ujawnia nie tylko jego literacki geniusz, ale i profetyczny potencjał. Pełne erudycji wywody, swobodne żonglowanie wiedzą z najróżniejszych dziedzin oraz wyjątkowe poczucie humoru autora urzekną zarówno koneserów jego twórczości, jak i tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z Lemem. Mimo upływu lat rozważania krakowskiego pisarza nadal inspirują i posiadają nie mniejszą energię niż książki najpoczytniejszych współczesnych historyków i myślicieli, którzy starają się opisać możliwe drogi rozwoju ludzkości. Dzięki tej książce czytelnik dowie się, jak Lem rozumiał erozję kultury, dlaczego uważał, że nie można skopiować ludzkiego umysłu i jakie zastosowania widział dla matematyki jako nauki. „Nie jest łatwo zaprojektować tom, dający czytelnikowi pojęcie o poglądach Lema. Niezwykła różnorodność tematyczna eseistyki pisarza sprawia wrażenie, że znał się nieomal na wszystkim. Diabeł i arcydzieło to z pewnością książka o wymiarze i głębokości ujęcia, do których Lem przyzwyczaił nas w swych najwybitniejszych dziełach”. – Jerzy Jarzębski, krytyk i historyk literatury

48,00 zł
36,00 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 12,00 zł

2 osoby kupiły
22
Wyśpiewam wam więcej - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyśpiewam wam więcej
Dostępny11 szt.

Po znakomicie przyjętym literackim debiucie Urszula Dudziak powraca z nową książką. Wyśpiewam wam więcej to porcja świetnych anegdot i inspirujących historii z życia fenomenalnej artystki, charyzmatycznej osobowości, elektryzującej kobiety. Kto przeczytał Wyśpiewam wam wszystko i polubił wspomnienia Urszuli Dudziak za układ jazzowego koncertu życzeń, na pewno będzie miał apetyt na więcej. Czeka go niespodzianka, bo Wyśpiewam wam więcej to opowieść snuta w innym stylu i tempie, opowieść jak koronka, jak mówi o niej sama artystka. Z jej słów wyłania się portret silnej kobiety, znającej smak sukcesu, ale i porażki, z wielu nici-wątków powstaje wzór skomplikowany jak samo życie. Składa się nań kolejna porcja muzycznych wspomnień i zabawnych anegdot, refleksja nad codziennością i potężna dawka optymizmu. To właśnie optymizm (poza tenisem i jazzem, rzecz jasna) promuje autorka od pierwszej do ostatniej strony. I nie ma nic przeciwko temu, by tym razem powiedzieć nieco mniej o muzyce, a znacznie więcej o sobie. Można byłoby się rozpisywać o sukcesach artystycznych Urszuli Dudziak, o jej dorobku, scenach dzielonych z Bobbym McFerrinem, Herbie Hancockiem czy Stingiem. Można by było wyliczać jej niespotykaną skalę głosu, perfekcyjną intonację oraz unikalną technikę wokalną. Można by było… ale muzyka to tylko część Urszuli Dudziak. Kobiety, która ma w sobie niezmierzone pokłady optymizmu, którym obdarza wszystkich dokoła. Może w przypadku kogoś innego zabrzmiałoby to jak frazes, ale wystarczy znaleźć się na chwilę w jej obecności, żeby zrozumieć, że ta energia to prawdziwa „supermoc”. Urszula Dudziak zagrzewa inne kobiety do działania – bez względu na wiek. Pokazuje, jak czerpać z życia pełnymi garściami i chwytać każdą chwilę. Gra w tenisa, prowadzi traktor, buduje dom, koncertuje, jest youtuberką i najlepszą gawędziarką na świecie. Swoim poczuciem humoru, dystansem do codzienności, historiami i anegdotami o legendach światowego jazzu czaruje od lat. Wyśpiewam wam więcej to tylko kolejny fragment tej skarbnicy.

40,00 zł
30,00 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 10,00 zł

2 osoby kupiły
23
Wystarczy być - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wystarczy być
Dostępny941 szt.

Ile trzeba, by zostać uznanym za głos pokolenia? Tajemniczy ogrodnik, który nagle znalazł się w centrum świata. Ale czy to z niego należy się śmiać? Prostaczek, który całe życie spędził w zamknięciu, zajmując się pielęgnowaniem ogrodu, a rzeczywistość zna tylko z telewizji, przez przypadek wkracza w wielki świat amerykańskiej finansjery. Otwiera się przed nim oszałamiająca kariera. Mężczyźni widzą w nim genialnego polityka, kobiety – doskonałego kochanka. W każdej jego wypowiedzi, które de facto dotyczą jedynie ogrodu, doszukują się ukrytych znaczeń i głębokich myśli.

27,90 zł
22,32 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,58 zł

2 osoby kupiły
24
Smaczek - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Smaczek
Dostępny36 szt.

Gra dla 2-4 graczy w wieku od 5-ciu lat. Każdy gracz układa dietę dla swojego Smaczka. Na czterech suto zastawionych stołach należy odszukać produkty z diety. Plansze osobiste ? wagi pomagają sprawdzić czy przygotowana dieta przynosi efekty. Na polach ? talerzach znajdują się różne produkty, a wśród nich te z diety. Wygrywa gracz, który pierwszy odchudzi Smaczka.

42,64 zł
30,70 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,94 zł

2 osoby kupiły
25
Bazgraki w przedszkolu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bazgraki w przedszkolu
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.23

Bazgraki w przedszkolu to doskonała propozycja rozwijającej zabawy dla dzieci w wieku 3-6 lat. Podczas rozwiązywania inspirujących zadań przedszkolaki pomogą puchatym stworkom odszukać takie same klocki, rozwiążą sekretny szyfr i znajdą drogę do przedszkola. Różnorodne ćwiczenia i łamigłówki przygotowują do nauki pisania, rozwijają koncentrację i spostrzegawczość, a także ćwiczą pamięć wzrokową i orientację w przestrzeni. Piękne ilustracje Poli Augustynowicz oswoją maluchy z nowym miejscem albo przypomną znane otoczenie tym, którzy już chodzą do przedszkola. Dzięki dołączonemu do zestawu suchościeralnemu flamastrowi odpowiedzi można zmazywać i poprawiać bez końca, a wygodny, większy format sprawi, że z rozwiązywaniem zadań nie będą miały problemu już trzylatki. Czyja głowa wygląda zza wagonika? Kto zbudował zamek z klocków? Sympatyczne Bazgraki odwiedziły przedszkolaków, by pokazać im swoje ulubione zabawy! Bazgraj i baw się z Bazgrakami!

25,90 zł
18,65 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 7,25 zł

2 osoby kupiły
26
Z naszej przyrody - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Z naszej przyrody
Dostępny441 szt.

Reprint oryginału z 1903 roku. Pasjonujący opis rodzimej flory i fauny w pięknej polszczyźnie, z mnóstwem rycin w tekście i 24 kolorowymi litografiami – istne arcydzieło edytorskie. Narrację zdobią cytaty Mickiewicza, Konopnickiej, Rydla, Pola, Syrokomli, Lenartowicza i wielu innych, o których już nawet poloniści zapomnieli. U Dyakowskiego przyroda stanowi integralną część świata ludzi, a nie katalog bezosobowych procesów i mechanizmów. Widzi się ją na żywo, przy pracy lub na spacerze, nie zaś pod mikroskopem w laboratorium.

86,00 zł
62,78 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 23,22 zł

2 osoby kupiły
27
Uniwersalna książka kucharska - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Uniwersalna książka kucharska
Dostępny524 szt.

Reprint wydania z początku XX wieku. Maria Ochorowicz-Monatowa to najgłośniejsza polska autorka książek kulinarnych w pierwszej połowie XX wieku, godna następczyni Lucyny Ćwierczakiewiczowej. Przez dziesięciolecia jej Uniwersalna książka kucharska służyła w wielu domach. Do dziś jej przepisy inspirują miłośników tradycyjnej polskiej kuchni – smaków zdrowych i domowych.

94,00 zł
68,62 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 25,38 zł

2 osoby kupiły
28
Pokój Ryski - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pokój Ryski
Dostępny133 szt.

Reprint wydania z 1931 roku. Jan Dąbski (1880-1931) – polski działacz ludowy i polityk, dziennikarz, uczestnik rokowań z Rosją Radziecką w Rydze.

32,00 zł
23,36 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 8,64 zł

1 osoba kupiła
29
Ozdoba dekoracyjna. Taśma parciana 4 cm/1m - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ozdoba dekoracyjna. Taśma parciana 4 cm/1m
Craft with Fun
Dostępny213 szt.

Przy pomocy tego produktu możesz zaprojektować własne ozdoby lub dekoracje. Idealne do wykonywania wszelkich prac dekoratorskich, jak również do zabaw plastycznych, do wzbogacania ozdób wykonanych techniką decoupage. Przeznaczony jest do dekoracji papieru, kartonu, drewna i innych powierzchni. Używaj tych produktów w połączeniu z innymi akcesoriami z serii Craft With Fun lub z innymi kompletami z serii. Taśma dekoracyjna 4.0 cm x 1.0 m

7,90 zł
5,77 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 2,13 zł

1 osoba kupiła
30
Zakładka do książki Mongolfiere (op 3 sztuki) - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zakładka do książki Mongolfiere (op 3 sztuki)
Dostępny9 szt.

Elegancka kartonowa zakładka do książki wyprodukowana we Włoszech. Gramatura 300g/m2. Opakowanie zawiera 3 sztuki zakładek.

7,00 zł
5,95 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 1,05 zł

1 osoba kupiła
31
Przepisy ubiorów dla Księstwa Warszawskiego - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przepisy ubiorów dla Księstwa Warszawskiego
Dostępny86 szt.

Przepisy ubiorów dla woysk i administracyow wojennych Xięstwa Warszawskiego – reprint wydania z 1810 roku z kolorowymi ilustracjami K. Wawrosza. Przesyłaiąc do wiadomości Woyska, któremu mam zaszczyt dowodzić, przepis Munduru przez Jego Królewską Mość Pana mego Miłościwego dla Generałów, Officyerów wszelkiey Broni, Inspektorów i Pod-Inspektorów Popisów, Kommifsarzów zwierzchnych i zwyczaynych Woiennych, Płatników, Inspektorów, i Urzędników Zdrowia, Officyalistów żywności i Szpitalów; zgoła dla wszelkich Stopniów i Urzędów rozmaitego powołania i obowiązków w Woysku i przy Woysku będących, ustanowiony; do których każdego oddzielnie Nayiaśnieyszy Pan w miarę Jego Ceny przywiązywał powagę, godność i Uszanowanie, famą tylko miarą, przełożeństwa i użytku rozróżnione. — Zalecam, żeby ten przepis był od każdego Woyskowego względnie fwego ftosunku, w Służbie, w Urzędowaniu, w wszelkich Uroczyftościach, paradach i w służbowym przedstawieniu się swoim Zwierzchnikom, ściśle zachowany pod odpowiedzią za nieposłuszeństwo Woyskowe. Czego przykład i doftrzeganie porucza się naczelnym Dowódzcom i naczelnym Urzędnikom. – fragment.

54,00 zł
39,42 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 14,58 zł

1 osoba kupiła
32
Polskie budownictwo drewniane - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Polskie budownictwo drewniane
Dostępny3 szt.

Reprint oryginału wydanego w 1916 roku nakładem własnym autora. Rozważania na temat polskiej architektury drewnianej oparte na bogatym materiale ikonograficznym. Są to zdjęcia i szkice, rysunki wykonane przez samego autora, przedstawiające budowle drewniane i detale architektoniczne. Jan Sas Zubrzycki (1860-1935) – architekt, konserwator sztuki, profesor Politechniki Lwowskiej. Opublikował liczne prace zawierające m.in. rozważania na temat polskiego stylu narodowego. Wskazywał na oryginalne, rodzime cechy polskiej architektury. Jako architekt tworzył głównie w duchu neogotyku. Wybudował ponad 40 kościołów i przebudował około 20. Opracowywał też projekty przebudowy kamienic i budowy świeckich budowli publicznych, m.in. ratuszów w Jordanowie i Niepołomicach.

89,00 zł
64,97 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 24,03 zł

1 osoba kupiła
33
Przewodnik do oznaczania roślin z 376 miedziorytami - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przewodnik do oznaczania roślin z 376 miedziorytami
Dostępny18 szt.

Reprint oryginału z 1906 roku. Wydanie trzecie obejmujące koło 900 dziko rosnących roślin z 376 rycinami.

46,00 zł
33,58 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 12,42 zł

1 osoba kupiła
34
Zakładki do książki, Libri (2 sztuki) - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zakładki do książki, Libri (2 sztuki)
Tassotti, 2
Dostępny6 szt.

Eleganckie kartonowe zakładki do książki wyprodukowane we Włoszech. Gramatura 300 g/m². Opakowanie zawiera 2 sztuki.

7,00 zł
5,95 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 1,05 zł

1 osoba kupiła
35
Ozdoba dekoracyjna, anielskie włosy - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ozdoba dekoracyjna, anielskie włosy
Craft with Fun
Dostępny1478 szt.

Anielskie włosy mogą służyć jako girlanda lub łańcuch na choinkę, urozmaicą również inne świąteczne dekoracje. Można je łączyć z innymi akcesoriami Craft with Fun. Mix 4 kolorów (srebrny, fioletowy, czerwony i zielony), produkt wysyłany losowo. Cena za 1 opakowanie.

2,50 zł
1,83 zł

Rabat 26,8%
oszczędzasz 0,67 zł

1 osoba kupiła
36
Zakładka do książki Fiore Liberty (op 2 sztuki) - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zakładka do książki Fiore Liberty (op 2 sztuki)
Dostępny14 szt.

Elegancka kartonowa zakładka do książki wyprodukowana we Włoszech. Gramatura 300g/m2. Opakowanie zawiera 2 sztuki zakładek.

7,00 zł
5,95 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 1,05 zł

1 osoba kupiła
37
Babcia dziergajka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Babcia dziergajka
Dostępny2 szt.

Opowieść wierszem – o sile pasji, stereotypach ról, nobilitująca miłość. Stworzona, by pokazać najmłodszym prawdę najstarszą: że miłość jest silniejsza niż przemijanie. Mieć taką osobistą Babcię Dziergajkę, to dopiero cudna sprawa! Przyjmijcie ją do siebie. Wspomnijcie tych, którzy byli w Waszym sercu i życiu najważniejsi, bo są skarbem największym i najcenniejszym! Pełna humoru, ciepła i miłości oraz zadumy wierszowana historia o niezwykłej babci, która nietuzinkowo – bo poprzez swoje oryginalne hobby – wyrażała miłość do bliskich. Czy bliskim to się podobało? Co to była za pasja? Dowiecie się z książki! Margarett Borroughdame pokazuje w niej, że w życiu nie liczą się stereotypy i tradycyjny podział ról społecznych na żeńskie i męskie. W zabawny sposób przedstawia, jak wielką siłą mogą być pasja i hobby i jaką moc ma miłość, która nie zna granic przestrzeni ani czasu. Autorka w subtelny i refleksyjny sposób dotyka tematu przemijania i pożegnania z bliskimi. Wiersz kończy się optymistyczną puentą, która pomaga dzieciom zbudować pozytywny obraz świata – magia uczuć i nasze codzienne dokonania to ślad, który po sobie zostawiamy. Książka zachęca do rozmowy z dziećmi na trudne tematy, których nie da się przecież uniknąć w życiu, skłania do refleksji nad sposobami okazywania miłości. Historia napisana pięknym językiem, pełnym plastycznych opisów, kształtów, kolorów i sytuacji, zilustrowana z klasą i humorem! Gorąco zachęcamy do przeczytania książki i przyjaźni z Babcią Dziergajką!

27,00 zł
14,58 zł

Rabat 46,0%
oszczędzasz 12,42 zł

1 osoba kupiła
38
Ozdoby filcowe. Bombki, 3 sztuki - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ozdoby filcowe. Bombki, 3 sztuki
Craft with Fun
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.17

Przedstawiamy filcowe ozdoby w kształcie bombek. Każda jest innego koloru. Można je dowolnie ozdabiać. Idealnie sprawdzą się jako bożonarodzeniowe dekoracje. Przy pomocy ozdób Craft With Fun można zaprojektować własne dekoracje. Idealne do wykonywania wszelkich prac dekoratorskich, jak również do zabaw plastycznych, do wzbogacenia ozdób wykonanych techniką decoupage. Używaj tych produktów w połączeniu z innymi akcesoriami oraz kompletami z serii Craft With Fun! W opakowaniu znajdują się 3 sztuki.

5,50 zł
4,02 zł

Rabat 26,9%
oszczędzasz 1,48 zł

3 osoby kupiły
39
Yak-1B Luganskij, B-17, 1:72 - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Yak-1B Luganskij, B-17, 1:72
Mistercraft
Dostępny2 szt.

Yak-1B Luganskij – rosyjski samolot myśliwski pochodzący z II wojny światowej. Model do sklejenia został wykonany z wysokiej jakości materiałów z możliwością stworzenia za pomocą kalkomanii 4 wersji malowania. W zestawie znajduje się: • plastikowy model, • instrukcję montażu, • kalkomanie, • klej, • pudełko. Specyfikacja: • skala: 1:72, • poziom trudności: 2, • ilość elementów: 28, • malowania: 2x Rosja, Polska, • długość: 13,89 cm, • szerokość: 11,77 cm. Wymiar pudełka: 22.5 x 14.0 x 3.3 cm

18,99 zł
17,09 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 1,90 zł

1 osoba kupiła
40
Dziewczynka z Szóstego Księżyca. Tom 2. Nina i tajemnica ósmej nuty - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dziewczynka z Szóstego Księżyca. Tom 2. Nina i tajemnica ósmej nuty
Dostępny172 szt.

Rozpoczyna się kolejna fascynująca przygoda Niny, małej alchemiczki, walczącej niestrudzenie o ocalenie Szóstego Księżyca. Przy wsparciu czwórki nierozłączonych przyjaciół: Cesca, Doda, Fiore i Roxy oraz androida Maksa, Nina wyrusza w podróż w czasie i dociera aż do starożytnego Egiptu. Ale czy Karkon... na pewno żyje? O pierwszych przygodach Niny opowiada książka Dziewczynka z Szóstego Księżyca.

24,99 zł
19,74 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 5,25 zł

1 osoba kupiła
41
Sztuka średniowieczna - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sztuka średniowieczna
Dostępny72 szt.

Reprint oryginału z 1886 roku, opisujący szczegółowo powstanie stylów średniowiecznych: gotyckiego i romańskiego. Dzieło bogato ilustrowane własnoręcznie przez autora wieloma elementami architektonicznymi, planami zabudowań i rysami architektonicznymi z podziałem na poszczególne style. Autor analizuje rozwój sztuki średniowiecznej w poszczególnych krajach europejskich i ukazuje różnice w stylu budowania oraz zdobień. Dodatkowo zawarł zbiór tablic z poszczególnymi detalami architektonicznymi, również z podziałem na style oraz budowle charakterystyczne dla tych okresów. Książka wraz z tablicami pięknie kaligrafowana przez samego autora.

98,00 zł
71,54 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 26,46 zł

1 osoba kupiła
42
Terminale LNG w polityce energetycznej państw nadbałtyckich UE - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Terminale LNG w polityce energetycznej państw nadbałtyckich UE
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.25

Rola gazu ziemnego jako surowca energetycznego w zamożnych państwach europejskich staje się coraz ważniejsza. Stopniowa wypiera on tradycyjnie wykorzystywany w północnej i środkowej części Starego Kontynentu węgiel. Wobec nieodwracalności procesu dekarbonizacji gospodarki należy spodziewać się dalszego wzmocnienia pozycji „błękitnego paliwa” na rynku. Z dużą dozą prawdopodobieństwa należeć będzie do niego najbliższa dekada. Kluczowego znaczenia w kontekście prognozowanego wzrostu popytu na ten surowiec nabiera kwestia zaspokojenia go oraz logistycznych rozwiązań związanych z dystrybucją i zaopatrzeniem odbiorców. Naturalne stają się pytania o infrastrukturę przesyłową oraz magazynową, o pozaekonomiczne determinanty podejmowanych decyzji. Praca Mirosława Skarżyńskiego poświęcona Terminalom LNG w polityce państw bałtyckich jest czymś więcej niż kolejnym głosem w toczącym się dyskursie naukowym dotyczącym dostaw gazu ziemnego. Stanowi pionierskie na gruncie krajowym i międzynarodowym analityczne opracowanie zdefiniowanego tytułem książki problemu – kierownik Pracowni Polityki Energetycznej i Bezpieczeństwa UZ, dr hab.Piotr Kwiatkiewicz, prof. UZ.

37,80 zł
27,22 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,58 zł

1 osoba kupiła
43
Carcassonne Safari Gra planszowa - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Carcassonne Safari Gra planszowa
Dostępny25 szt.

Jest to niezależna gra ze świata Carsassonne. Nie potrzebujesz innych części, żeby w nią zagrać. Odwiedź afrykańską sawannę i szukaj małp, lwów, zebr, słoni i żyraf. Znajdziesz je przy wodopojach. Zawartość: 72 płytki terenu 50 żetonów zwierząt płytka startowa plansza punktacji 5 liczników punktów (50/100) 30 małych drewnianych meepli 5 drewnianych słoni 2 drewniane patrole instrukcja. Wiek 7+ Liczba graczy 2-5

99,90 zł
84,92 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 14,98 zł

1 osoba kupiła
44
Wspomnienia Polesia, Wołynia i Litwy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wspomnienia Polesia, Wołynia i Litwy
Dostępny69 szt.

Reprint relacji z podróży po Kresach Józefa Ignacego Kraszewskiego wydanej w Wilnie w 1840 roku. Wydanie paryskie z 1860 ilustrowane było szkicami wykonanymi przez pisarza. Kraszewski sam o tej książce pisze: (...) mówili dawniej, obejrzeć nie można; a z nim ileż to odmian i w nas samych i dokoła! Wzięliśmy w rękę wspomnienia przed laty wydane, a przeglądając je zdumieliśmy się, smutnie licząc straty, które nam przywiodły na pamięć, w ludziach i ukochanych i w wielu a wielu nadziejach. Na czele tej, dziś już starej książki położone było imię zacnego i prawego człowieka, który od lat kilku nie żyje! Na kartkach jej wspomnianych było wiele osób zgasłych także; grób otacza nas, a życie jest ciągłą śmiercią cząstkową. Umieramy w krewnych, przyjaciołach, myślach weselszych, miłych nadziejach i pod koniec życia lżej rozstać się ze światem, co na wpół dla nas pokrył się całunem. Czemuż byśmy z naszego i bliskich nam życia, z żywota kraju naszego, z dogorywających pamiątek, które także śmierć spotka, nie mieli kilka kart napisać?.

59,00 zł
43,07 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 15,93 zł

1 osoba kupiła
45
Mama Gęś - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mama Gęś
Dostępny175 szt.

Po raz pierwszy ponad trzydzieści wierszyków z nieprzebranej skarbnicy Mamy Gęsi (Mother Goose) trafia do polskich dzieci w wersji spolszczonej. Wyboru utworów i ich literackiego przekładu dokonała znakomita poetka Małgorzata Strzałkowska. Te popularne w krajach angielskojęzycznych rymowanki (np. Baa, Baa, Black Sheep, Pussy Cat, Pussy Cat, Little Miss Muffet, Little Jack Horner czy Humpty Dumpty) powstały na przestrzeni kilku stuleci i często, czego większość z czytelników nawet nie podejrzewa, łączą się z nimi niezwykłe miejsca i tajemnicze, dawno zapomniane historie. Dotarcie do nich wymagało od Autorki niekiedy iście detektywistycznej pracy, której efekty zadziwią nie tylko najmłodszych. Warto mieć tę książkę także ze względu na pyszne, pełne angielskiego humoru ilustracje Adama Pękalskiego.

34,90 zł
25,13 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,77 zł

1 osoba kupiła
46
Prąd Stały/Prąd Zmienny Lp. Winyl - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
143,90 zł
132,39 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 11,51 zł

1 osoba kupiła
47
Zakładki do książki, Leonardo (2 sztuki) - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zakładki do książki, Leonardo (2 sztuki)
Tassotti, 2
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.15

Przedstawiamy kartonowe zakładki do książki, wykonane z materiału wysokiej jakości. Gramatura: 300g/m2. Modny wzór spodoba się każdemu czytelnikowi. W opakowaniu znajdują się 2 sztuki.

7,00 zł
5,95 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 1,05 zł

1 osoba kupiła
48
Królestwo - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Królestwo
Niedostępny
Brak

Zaskakująca kontynuacja jednego z największych bestsellerów ostatnich lat Ryfka ma jeden cel — przetrwać. W swojej kryjówce pielęgnuje na wpół przytomnego Jakuba Szapirę, który niczym nie przypomina niegdysiejszego postrachu stolicy. Kobieta nocami wychodzi na gruzowisko, którym po polskim powstaniu stała się Warszawa. Zdobywa pożywienie, obmyśla plan dalszej ucieczki, pieniądze wymienia na coś znacznie cenniejszego — na broń. Jej oczy widzą upadek dawnego „królestwa” Szapiry, jej nozdrza rozpoznają zapach porzuconych resztek jedzenia, jak i trupi odór, a do jej uszu dochodzą coraz to nowe pogłoski. Podobno pod ruinami byłego getta żyje nieomal mityczny Ares, krwią podpisujący swoje nazistowskie ofiary… Dawid, syn Szapiry, przeżył wywózkę z Umschlagplatz. O losie ojca niewiele wie, bo też mało go on obchodzi. W ukryciu wspomina dawne czasy i przedwojenną potęgę Jakuba. Spotkał w życiu wielu złych ludzi, ale nikt nie jawi mu się gorszym niż Jakub Szapiro… Opowieść Ryfki i historia Dawida układają się w zaskakującą kontynuację Króla, jednego z największych bestsellerów ostatnich lat. Chwytająca za gardło opowieść o wojnie oraz bezkompromisowe spojrzenie na oprawców i ofiary. Żydzi, Polacy i Niemcy. I to najtrudniejsze wyzwanie… pozostać człowiekiem.

49,90 zł
37,43 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 12,47 zł

49
Nowe media w komunikacji marketingowej na rynku międzynarodowym - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowe media w komunikacji marketingowej na rynku międzynarodowym
Dostępny15 szt.

Opisane są w niej najnowsze strategie marketingowe, które powstały ze względu na powszechny dostęp do Internetu, rozwój technologii oraz nowych mediów jak np. marketing społecznościowy, marketing 360, marketing inbound. Autorka przedstawia zestaw narzędzi wykorzystywanych do pomiaru skuteczności i efektywności zastosowania nowych mediów w działalności marketingowej. Pokazuje jakie czynniki mogą determinować działania w ramach komunikacji marketingowej na rynkach zagranicznych. W publikacji zaprezentowane zostały również wyniki badań ilościowych i jakościowych przeprowadzonych w ponad 320 przedsiębiorstwach działających na rynku polskim, ale także na rynkach zagranicznych – z podziałem na rynki B2B i B2C. Wskazują one jakie rozwiązania stosują przedsiębiorstwa w komunikacji z partnerami pochodzącymi z różnych rynków, a także od czego może zależeć charakter prowadzonej komunikacji. Ze względu na zaprezentowane studia przepadków, książka jest nieocenionym źródłem wiedzy dla wszystkich, którzy badają trendy na rynku i koordynują działania marketingowe. Może być również wykorzystywana przez studentów zarządzania, marketingu i nowych mediów w zakresie przedmiotów: marketing, komunikacja marketingowa, marketing międzynarodowy, digitalizacja w marketingu.

74,00 zł
65,12 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 8,88 zł

50
Zespół nieszczelnego jelita ukryta przyczyna Twoich dolegliwości - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zespół nieszczelnego jelita ukryta przyczyna Twoich dolegliwości
Dostępny15 szt.

Autor, ceniony lekarz i znawca holistycznego podejścia do zdrowia, wyjaśnia, jak jelito – podobnie jak mózg, serce, wątroba i inne kluczowe dla ludzkiego ciała narządy – musi być odpowiednio odżywione, aby umożliwić mu prawidłowe funkcjonowanie. Jeśli Twoje jelito nie jest zdrowe, układ odpornościowy również na tym ucierpi. Poprawa zdrowia jelit i zażywanie mniejszej ilości leków pomoże Ci poczuć się lepiej i wyglądać młodziej, poprawi funkcjonowanie mózgu i wyeliminuje niezliczone choroby. Ta książka zawiera wszystkie informacje potrzebne do zmiany tego, co teraz robisz, abyś mógł zagwarantować sobie optymalne zdrowie jelit, a co za tym idzie, poprawę ogólnego stanu zdrowia i samopoczucia. Zdrowe jelita – zdrowe ciało!

44,40 zł
32,41 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 11,99 zł

Wróć do góry