hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2018.10.31

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w środę 31 października 2018 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się National Geographic Kids. Kucyki i konie. Łamigłówki i naklejkowe zadania (praca zbiorowa), na drugim Anatomia człowieka. Atlas do kolorowania (Wynn Kapit, Lawrence M. Elson). Kolejny produkt to National Geographic Kids. Niezwykłe zwierzęta. Łamigłówki i naklejkowe zadania (praca zbiorowa) oraz Middle Truck. Śmieciarka, mix wzorów 32380 (Wader).
1
National Geographic Kids. Kucyki i konie. Łamigłówki i naklejkowe zadania - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
National Geographic Kids. Kucyki i konie. Łamigłówki i naklejkowe zada...
Dostępny315 szt.

Poznaj piękne i szybkie araby, silne perszerony, idealne do jazdy w zaprzęgu morgany... Konie i kuce różnych ras zapraszają do zabawy – rysuj, koloruj i rozwiązuj łamigłówki. Znajdziesz tu: • 1000 naklejek z końmi, kucami i nie tylko, • wciągające zadania: labirynty, łączenie elementów, • ćwiczenia rozwijające twórcze myślenie, • mnóstwo informacji o koniach i kucykach, • ciekawostki, zdjęcia, świetna zabawa i 1000 kolorowych naklejek. Czy można chcieć więcej?

19,99 zł
13,99 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 6,00 zł

2
Anatomia człowieka. Atlas do kolorowania - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Anatomia człowieka. Atlas do kolorowania
Dostępny27 szt.

Wspaniała pomoc naukowa dla studentów medycyny i kierunków pokrewnych, uczniów szkół średnich pragnących kształcić się w tych dziedzinach oraz wszystkich zainteresowanych anatomią. Książka Anatomia człowieka. Atlas do kolorowania od trzydziestu pięciu lat jest uznawana za najlepszy tego typu atlas anatomiczny na świecie. To niezwykle przydatne narzędzie dla studentów, uczniów i wszystkich osób, które interesują się anatomią. Jeśli Ty też do nich należysz, z pewnością urzekną Cię zwięzłe teksty oraz towarzyszące im doskonałe szkice, narysowane właśnie po to, by dzięki łatwemu systemowi kolorowania umożliwić interaktywne poszerzanie wiedzy z zakresu anatomii. Atlas jest ułożony w taki sposób, że wszystkim 162 strukturom ciała i opisującym je terminom towarzyszy pomysłowy system kolorowania ułatwiający przyswajanie wiedzy. Dzięki kolorowaniu, które jest jednym ze sposobów nauczania kinestetycznego, skojarzenia wzrokowe pomogą Ci przyswoić terminologię naukową oraz inne ważne informacje. Z tą książką studiowanie anatomii jest przyjemne i zabawne! Niniejsze wydanie jest bardziej przejrzyste, zwięzłe i przyjazne dla użytkownika; opisy są spójne, a w nagłówkach i nazwach zastosowano pogrubioną czcionkę, co ułatwi studentom, uczniom i wszystkim zainteresowanym tą dziedziną wiedzy korzystanie z tej niezwykłej książki.

59,90 zł
38,94 zł

Rabat 35,0%
oszczędzasz 20,96 zł

3
National Geographic Kids. Niezwykłe zwierzęta. Łamigłówki i naklejkowe zadania - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
National Geographic Kids. Niezwykłe zwierzęta. Łamigłówki i naklejkowe...
Dostępny69 szt.

Tygrysy polują, orły szybują, wilki szczerzą kły... Dzięki tej książce poznasz wiele niezwykłych zwierząt. Znajdziesz tu: • 1000 naklejek ze zwierzętami i nie tylko, • wciągające zadania: labirynty, łączenie elementów, • ćwiczenia rozwijające twórcze myślenie, • mnóstwo informacji o zwierzętach. Ciekawostki, zdjęcia, świetna zabawa i 1000 kolorowych naklejek. Czy można chcieć więcej?

19,99 zł
14,19 zł

Rabat 29,0%
oszczędzasz 5,80 zł

4
Middle Truck. Śmieciarka, mix wzorów 32380 - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Middle Truck. Śmieciarka, mix wzorów 32380
Wader, Wader
Dostępny30 szt.

Śmieciarka z serii Middle Truck to duża i bezpieczna zabawka dla dziecka, nadająca się do zabawy zarówno w domu, jak i w piaskownicy. Całość wykonana jest z lekkiego, ale wytrzymałego tworzywa sztucznego odpornego na warunki atmosferyczne. Pojazd ma wiele ruchomych elementów, które urozmaicą zabawę, np.: • kontener na śmieci, • podnośnik umożliwiający opróżnianie kontenera, • otwieraną tylną klapę. Zabawka spełnia normy zgodne z dyrektywą Parlamentu Europejskiego oraz przepisami rozporządzenia Ministra Gospodarki. Uwaga. Mix wzorów. Wzór wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

73,90 zł
66,51 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,39 zł

5
Puzzle 3D 123 elementy. City Line. Nowy Jork - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 3D 123 elementy. City Line. Nowy Jork
Dante, 123
Dostępny157 szt.

City Line Nowy Jork od Cubic Fun to puzzle 3D do samodzielnego składania. Pasjonująca zabawa dla kolekcjonerów najsłynniejszych budowli świata, modeli pojazdów. Do tworzenia nie potrzeba żadnych przyborów, wystarczy wyjąć z arkusza kawałki piankowych puzzli i rozpocząć budowę. Seria zawiera w sobie najpiękniejsze i najsłynniejsze architektoniczne budowle, monumenty oraz modele pojazdów. Puzzle rozwijają wyobraźnię przestrzenną oraz zdolności manualne u dzieci. Wymiary gotowego modelu: 37.0 x 22.5 x 42.0 cm

58,60 zł
52,74 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,86 zł

6
Władcy Polski. Historia na nowo opowiedziana - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Władcy Polski. Historia na nowo opowiedziana
Dostępny184 szt.

Dzieje Polskich królów i książąt opowiedziane inaczej. Anglicy i Francuzi uczynili ze swoich królów towar eksportowy. Książki o królowej-dziewicy Elżbiecie czy krwawej Margot mają miliony czytelników. Nasi zaś monarchowie, zasuszeni w poczcie Matejki, wydają się nudni i prowincjonalni, wciąż wegetują w rezerwacie szkolnych podręczników. A przecież historia Polski jest pasjonująca i dramatyczna! Jest w niej i bezwzględna rywalizacja o władzę i sukcesję, zdrady i sojusze, dworskie intrygi, romanse i walka na śmierć i życie – wszystko by trzymać czytelnika w najwyższym napięciu. Jest też bogata warstwa życia codziennego, w której zachodnie wpływy zderzają się z sarmackim przepychem i wschodnim rozpasaniem. Władcy Polski to historie królów i książąt polskich od czasów najdawniejszych do ostatniego króla Stanisława Augusta w zupełnie nowej odsłonie. Nie aspiruje do roli dzieła naukowego, choć dzięki naukowcom powstała. Z rozmów z wybitnymi historykami wyłania się opowieść, która łączy cechy historycznej gawędy i solidnej porcji wiedzy dla każdego.

89,99 zł
76,49 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 13,50 zł

7
Potęga miłości - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Potęga miłości
Dostępny59 szt.

Rzecz dzieje się w krainie złota, w Kalifornii, w roku 1850. To czasy, w których mężczyźni gotowi byli sprzedać swoją duszę za torbę złota, a kobiety sprzedawały swoje ciała, żeby znaleźć dach nad głową. Według Angel, od mężczyzn nie można było oczekiwać niczego innego, jak tylko oszustwa i zdrady. Sprzedana w dzieciństwie do domu publicznego, teraz żyła podsycaną ciągle nienawiścią. Najgorętszą niechęć żywiła do mężczyzn, bo to oni wykorzystywali ją i porzucali, zostawiając w jej wnętrzu przerażające poczucie pustki. Wtedy spotkała Michała Ozeasza. Michał we wszystkim pragnął postępować zgodnie z Bożym sercem, dlatego posłuszny Jego wezwaniu, ożenił się z Angel i obdarzył ją bezwarunkową miłością. Powoli, dzień po dniu, udowadniał swoim życiem, że nie spełni gorzkich oczekiwań żony. W końcu serce Angel zaczęło topnieć, bez względu na to, jak bardzo pragnęła się temu przeciwstawić. Niestety, wraz z tą nieoczekiwaną przemianą serca, Angel zaczęła odczuwać miażdżące poczucie winy i braku własnej wartości. Rozpoczęła się jej ucieczka. Ucieczka z powrotem w ciemność, ucieczka odpodążającej za nią wytrwale miłości męża, ucieczka w przerażeniu z powodu niemożliwej już do ukrycia prawdy. Uzdrowienie jej ran musiało przyjść od Tego, który kochał ją bardziej niż Michał Ozeasz... Tego, który nie chciał już nigdy wypuścić jej ze swoich objęć. Opowiadając na nowo przejmujące przesłanie biblijnej księgi Ozeasza, powieść Potęga miłości przedstawia obraz bezwarunkowej, odnawiającej, bezgranicznej miłości Boga w sposób, który ma moc przemienić ludzkie życie.

79,90 zł
62,32 zł

Rabat 22,0%
oszczędzasz 17,58 zł

8
National Geographic Kids. Kosmos. Łamigłówki i naklejkowe zadania - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
National Geographic Kids. Kosmos. Łamigłówki i naklejkowe zadania
NiedostępnyBrak

Planety wirują, rakiety startują, gwiazdy świecą... Wyrusz w kosmiczną podróż i rozwiązuj zadania z tej fantastycznej książki. Znajdziesz tu: • 1000 kosmicznych naklejek, • wciągające zadania: labirynty, łączenie elementów, • ćwiczenia rozwijające twórcze myślenie, • mnóstwo informacji nie z tej ziemi. Ciekawostki, zdjęcia, świetna zabawa i 1000 kolorowych naklejek. Czy można chcieć więcej?

19,99 zł
15,79 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 4,20 zł

9
National Geographic Kids. Psy. Łamigłówki i naklejkowe zadania - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
National Geographic Kids. Psy. Łamigłówki i naklejkowe zadania
Dostępny5 szt.

Hau! Hau! Skacz, biegaj i trop z przyjacielskimi psiakami! Urocze szczeniaki, psy ratownicy, ciekawe rasy i dużo więcej w tej fantastycznej książce pełnej zadań i naklejek. Znajdziesz tu: • 1000 naklejek z psami, szczeniakami i nie tylko, • Wciągające zadania: labirynty, łączenie elementów, • Ćwiczenia rozwijające twórcze myślenie, • Mnóstwo informacji o psach. Ciekawostki, zdjęcia, świetna zabawa i 1000 kolorowych naklejek. Czy można chcieć więcej?

20,00 zł
15,80 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 4,20 zł

10
Klocki 8 w 1. Wiaderko - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klocki 8 w 1. Wiaderko
Clics Toys
Dostępny32 szt.

Poszukujesz idealnego prezentu dla twojego dziecka, ale nie masz dobrego pomysłu. Chcesz, aby twoje dziecko rozwijało swoją wyobraźnię oraz zdolności manualne. A może twoje dziecko jest fanem budowania z klocków. Najważniejsze cechy produktu: • możliwość skonstruowania 8 różnych konstrukcji, • 160 elementów, • prosty sposób łączenia, • wyprodukowane z polipropylenu, • praktyczne zamykane wiaderko z rączką. Clics 8 w 1 to wyjątkowy zestawy kolorowych, edukacyjnych klocków, które sprawdzi się w każdym domu, jak również przedszkolach. Klocki zostały stworzone w taki sposób, by ich obsługa była dziecinnie prosta. W tym celu zastosowano unikalny sposób łączenia, który pozwala na tworzenie konstrukcji zarówno płaskich, jak i przestrzennych. Klocki Clics są produkowane w Belgii i spełniają wszystkie wymogi i regulacje prawne dotyczące bezpieczeństwa zabawek w Unii Europejskiej jak i Stanach Zjednoczonych.

109,90 zł
98,91 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 10,99 zł

11
Rynek dzieł sztuki. Podejście inwestycyjne i behawioralne - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rynek dzieł sztuki. Podejście inwestycyjne i behawioralne
Dostępny8 szt.

Monografia jest rozprawą przekrojową i multidyscyplinarną. Z jednej strony, dotyczy ona rynku dzieł sztuki jako przykładu rynku efemerycznego dobra unikatowego, które wymyka się zasadom ekonomii neoklasycznej i teorii użyteczności von Neumanna-Morgensterna. Z drugiej, koncentruje się na typowo neoklasycznych parametrach inwestycyjnych: stopy zwrotu, wskaźników korelacji i efektywności rynkowej. Trzecią dziedziną włączoną do dyskursu jest ekonomia behawioralna, której zadaniem jest wytłumaczenie powtarzalnych i systematycznych nieefektywności rynku dzieł sztuki, związanych z nieracjonalnym zachowaniem uczestników rynku, kiedy to emocje łączą się z próbami przeprowadzania racjonalnych inwestycji. Rynek dzieł sztuki cieszy się obecnie ogromnym zainteresowaniem ekonomistów i inwestorów. Może to prowadzić do wystąpienia określonych zagrożeń. Jednym z nich jest zaliczenie w ogólnej świadomości dóbr unikatowych (a razem z nimi i dzieł sztuki) do kategorii produktów sensu stricto inwestycyjnych. Jako takowe byłyby tylko kolejną klasą aktywów, Podobnie jak akcje, obligacje czy jednostki funduszy inwestycyjnych. Celem tej monografii jest wykazanie, iż takie rozumowanie niesie ze sobą ryzyko popełnienia błędu.

45,00 zł
36,90 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 8,10 zł

12
Rany Julek! O tym, jak Julian Tuwim został poetą. Audiobook - Audiobooki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rany Julek! O tym, jak Julian Tuwim został poetą. Audiobook
Agnieszka Frączek, Wydawnictwo Buka
Dostępny28 szt.

Dlaczego po mieszkaniu państwa Tuwimów pełzały gady? Jak doszło do potężnego wybuchu w ich kamienicy? Co to jest czabałakiej i jak brzmiałoby w języku esperanto: Ćwir, ćwir, czyrik? Cóż takiego kryło się w szufladzie, do której dostępu Julek bronił niczym lew? I wreszcie – czy bziki mają coś wspólnego z poezją? To tylko kilka spośród zagadek, których rozwiązanie znajdziecie w 7 części serii Mistrzowie wyobraźni – opowieści o dzieciństwie Juliana Tuwima, pełnej nieprawdopodobnych (ale prawdziwych!) zdarzeń.

39,80 zł
33,83 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 5,97 zł

13
Twoje życie w moich rękach - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Twoje życie w moich rękach
Dostępny1249 szt.

Katarzyna Kalukin w rozmowach z lekarzami najpopularniejszych specjalizacji w Polsce i pracownikami polskiej służby zdrowia. Co widzi pacjent w szpitalnej izbie przyjęć? Zatłoczoną poczekalnię, w której siedzi się po kilka godzin, tłok, lekarzy i pielęgniarki, które go lekceważą. A co widzą lekarze i pielęgniarki? O tym jest ta książka. Zbiór rozmów z ludźmi, którzy tworzą naszą służbę zdrowia i opowiadają nam o niej ze swojej perspektywy. Ta publikacja pomoże nam zrozumieć, jak wygląda codzienność z tej drugiej strony – nawał pracy, brak możliwości stosowania najnowszych osiągnięć medycyny, absurdy systemu. „Pacjenci nas obrażają, krzyczą, że płacą składki i nas utrzymują. Nie zapomnę dyżuru na SOR, kiedy pacjenci w poczekalni chcieli mnie zlinczować, bo oni czekali, a ja musiałam pójść na blok operacyjny do urazu. Pacjent przyjechał z innego szpitala, jedno, jedyne oko, a chorzy z zapaleniem spojówek mieli do mnie pretensję, że poszłam zorganizować operatora dla tego najbardziej potrzebującego z nich”. Katarzyna Skrzydłowska-Kalukin – dziennikarka, współpracowała z „Gazetą Wyborczą”, „Dziennikiem Polska Europa Świat”, tygodnikiem „Newsweek”, a obecnie pracuje w tygodniku „Wprost”. To autorka tekstów i książek o tematyce społecznej.

39,90 zł
29,13 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,77 zł

14
Wzlot i upadek D.O.D.O. - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wzlot i upadek D.O.D.O.
Dostępny2805 szt.

Neal Stephenson, autor bestsellerów oraz ceniona przez krytyków powieściopisarka Nicole Galland wspólnie tworzą wciągający i misternie skonstruowany thriller, którego akcja dzieje się w bliskiej przyszłości, splatając historię, naukę, magię i tajemnicę w opowieść podważającą fundamenty naszego nowoczesnego świata. Melisande Stokes, ekspertka od lingwistyki i języków, spotyka na korytarzu Uniwersytetu Harvarda Tristana Lyonsa, pracownika wojskowego wywiadu – i rozpoczyna się ciąg zdarzeń, które odmieniają tak ich życie, jak losy całego świata. Młody człowiek z zakonspirowanej rządowej agencji zwraca się do Mel, szeregowej pracownicy naukowej, z niewiarygodną ofertą. Warunek jest jeden: musi przysiąc, że dochowa tajemnicy, w zamian otrzymując bardzo godziwe wynagrodzenie. Tristan chce, aby Mel przetłumaczyła pewne bardzo stare dokumenty. Jeśli są autentyczne, ich znaczenie jest niemal rewolucyjne: dowodzą, że magia naprawdę istniała i była praktykowana od stuleci, a dopiero przybycie Oświecenia i rewolucji przemysłowej osłabiło jej moc i naraziło na zagładę jej adeptów. W roku 1851, w czasie Wielkiej Wystawy w londyńskim Kryształowym Pałacu, będącej świętem techniki i nowoczesności, magia przestała działać całkowicie. Coś we współczesnym świecie „zagłusza” używane przez magię „fale” i Tristan musi się dowiedzieć, co to takiego. Powstaje więc Departament Od Diachronicznych Operacji – D.O.D.O. – i rusza do pierwszej misji, której celem jest skonstruowanie urządzenia przywracającego magię światu, a potem posłanie w przeszłość Agentów Diachronicznych, aby udaremnili zagładę magii... jednocześnie zmieniając odrobinę historię świata. Lecz doskonaląc tę naukę i technologię, Tristan i jego rozrastająca się organizacja ignorują zdradziecki i nieprzewidywalny czynnik – ludzką naturę. Ta ekscytująca i przepięknie odmalowana powieść fantastyczna, łącząca geniusz, skomplikowanie i pomysłowość Neala Stephensona z ludzkim ciepłem i humorem typowym dla stylu Nicole Galland sprawi, że uwierzycie w to, co niemożliwe, a także przeniesiecie się w zupełnie niewyobrażalne miejsca – i czasy.

49,00 zł
39,20 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 9,80 zł

15
Uczta. Z restauracji wprost na twój stół - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Uczta. Z restauracji wprost na twój stół
Dostępny10 szt.

Gotuj jak szef kuchni! Znany polski szef kuchni Robert Sowa przedstawia restauracyjne przepisy, które możemy przygotować w zaciszu własnej kuchni. Naucz się przyrządzać: • pieczoną polędwicę wołową w skorupce ziołowej z białą fasolą, • pierś indyczą w panco z sałatką włoską, • crumble z orzechów włoskich z truskawkami, tymiankiem, • zapiekane naleśniki z kurczakiem, serem pleśniowym i szpinakiem, • papardele z sosem serowym z brokułami i kaparami. Doskonałe i wyrafinowane smaki podbiją serca twoich gości.

44,90 zł
32,78 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 12,12 zł

16
Puzzle 4 x 12 elementów. Układanka drewniana. Pojazdy budowlane - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 4 x 12 elementów. Układanka drewniana. Pojazdy budowlane
Dromader, 48
Dostępny16 szt.

Wspaniałe zestawy układanek wykonanych z drewna. Zadaniem dziecka jest poukładanie obrazków, odgadywanie znajdujących się na nich przedmiotów i zwierząt. Wyjęte obrazki można również układać na kartce i dorysowując scenę wymyślać historyjki. Takie zabawy rozwijają u dzieci zmysł poznawczy, uczą nowych wyrazów i kreatywności. W zestawie: • pudełko z wysuwaną pokrywką, • ramka do układania na wieku, • 4 układanki w komplecie, • pudełko mieści w sobie wszystkie cztery układanki. Rozmiar obrazka po ułożeniu: 17.0 x 11.5 cm.

19,90 zł
17,91 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 1,99 zł

17
Opowieści o niedoskonałej przyszłości - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Opowieści o niedoskonałej przyszłości
Dostępny17 szt.

Ziemianie, widzieliśmy waszą przyszłość i nie podoba się nam ona ani trochę. Uważamy, że jest okropna. Wierzymy, że jest niedoskonała i wadliwa. Dlatego nasza międzygalaktyczna komisja doszła do dwóch wniosków. Po pierwsze, mamy serdecznie dość was, Ziemian. Kusiło nas nawet, by unicestwić was wszystkich, włącznie z waszą planetą. Po drugie, jesteście skończonymi głupcami – przypuszczalnie zniszczycie sami siebie bez żadnej pomocy z zewnątrz. Tak czy owak, wasze szczątki skażą galaktykę, więc tymczasem zdecydowaliśmy się na trzecią opcję: pokażemy wam niektóre fragmenty waszej przyszłości i mamy nadzieję, że zdołacie zmienić wasze zachowanie i poprawić się, zanim będzie za późno. Statki kosmiczne, mieszkańcy obcych planet, eksploracja galaktyk, a przede wszystkim przyszłość ludzkości... Kultowa seria krótkich opowieści, w których jeden z największych mistrzów gatunku podejmuje w komiksowej formie klasyczne tematy dwudziestowiecznej fantastyki naukowej.

55,00 zł
45,10 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 9,90 zł

18
Ronaldo kontra Messi. Pojedynek tytanów, DVD + booklet - Filmy
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ronaldo kontra Messi. Pojedynek tytanów, DVD + booklet
Tara Pirnia, 2018
Dostępny6 szt.

Reżyser filmu Tara Pimia próbuje w swoim dokumencie postawić pytanie: kto jest obecnie najlepszym piłkarzem na świecie – Messi czy Ronaldo? Kobiece oko wychwytuje zupełnie inne detale na przestrzeni karier obydwu piłkarzy i okazuje się, że nie wiemy wszystkiego o tych tytanach futbolu. Argentyńczyk i Portugalczyk to bez wątpienia jedni z najlepszych piłkarzy w historii futbolu, którzy rywalizują ze sobą od wielu lat nie tylko na boisku, jednakże zawsze pozostaje pytanie – kto jest lepszy? Pele czy Maradona? Messi czy Ronaldo? Na te pytania stara się odpowiedzieć nie tylko reżyserka tego obrazu, ale także uznane w piłkarskim świecie postaci, jak chociażby Sir Alex Ferguson, David Beckham czy Gerard Pique.

6,00 zł
4,20 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 1,80 zł

19
Ochrona odgromowa według nowych Polskich Norm - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ochrona odgromowa według nowych Polskich Norm
Dostępny37 szt.

Książka omawia projektowanie i sprawdzanie instalacji odgromowych wykonywane według drugiej edycji serii Polskich Norm PN-EN 62305. Podaje wskazówki, jak przeprowadzać kontrolę instalacji odgromowej. Wskazuje także na często popełniane błędy w projektowaniu i wykonywaniu instalacji LPS. Opisuje zasady doboru i montażu ograniczników przepięć (SPD) według Normy PN-HD 60364-5-534:2016-04.

119,00 zł
99,96 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 19,04 zł

20
Zdrowaś Maryjo. Modlitwa dziewczynki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zdrowaś Maryjo. Modlitwa dziewczynki
Dostępny6 szt.

Kolejna książeczka z nowej, niezwykle kolorowej serii „Modlitwy dziecka”.Prezentowany tytuł to wersja dla dziewczynek. Publikacja pomoże rodzicom, dziadkom, katechetom w nauczeniu naszych dzieci najważniejszej modlitwy do Matki Bożej. Ilustracje Artura Nowickiego z pewnością sprawią dziewczynkom przyjemność podczas spotkania z tymi książeczkami, wywołując uśmiech na ich twarzach. Jednak ich zadanie jest również edukacyjne. Scenki z życia dziecka uczą lub wyjaśniają sens danego fragmentu modlitwy. Książeczki są małe, poręczne i wytrzymałe, ponieważ wydrukowane są na kartonie.

10,70 zł
9,63 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 1,07 zł

21
Puzzle 4 x 12 elementów. Układanka drewniana. Farma - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 4 x 12 elementów. Układanka drewniana. Farma
Dromader, 48 elementów
Dostępny10 szt.

Wspaniałe zestawy układanek wykonanych z drewna. Zadaniem dziecka jest poukładanie obrazków, odgadywanie znajdujących się na nich przedmiotów i zwierząt. Wyjęte obrazki można również układać na kartce i dorysowując scenę wymyślać historyjki. Takie zabawy rozwijają u dzieci zmysł poznawczy, uczą nowych wyrazów i kreatywności. Cechy produktu: – pudełko z wysuwaną pokrywką, – ramka do układania na wieku, – 4 układanki w komplecie, – pudełko mieści w sobie wszystkie cztery układanki. Rozmiar obrazka po ułożeniu: 17.0 x 11.5 cm

19,90 zł
17,91 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 1,99 zł

22
Edito B1 Methode de francais + CD - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Edito B1 Methode de francais + CD
Dostępny89 szt.

- Une deuxième édition complètement actualisée avec 12 thématiques - Une démarche guidée de la grammaire et de la phonétique - Des pages « Détente » avec des jeux et des quiz - Des ateliers reposant sur l'utilisation des nouvelles technologies - Des encarts au fil des unités : « Drôle d'expression ! » : proverbes et expressions idiomatiques « Au fait ! » : un clin d'oeil linguistique ou culturel - 90 % de documents authentiques - Des activités complémentaires sur le site « RFI Savoirs » : www.savoirs.rfi.fr + le DVD-rom : l'ensemble des documents audio et les vidéos d'une grande variété de genres et de sources (animations, films, documentaires...)

105,00 zł
98,70 zł

Rabat 6,0%
oszczędzasz 6,30 zł

23
Moje kąpieLOVE SPA! Ponad 100 przepisów na kule do kąpieli, peelingi, maseczki i więcej - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Moje kąpieLOVE SPA! Ponad 100 przepisów na kule do kąpieli, peelingi, ...
Dostępny59 szt.

Kochasz kolorowe kule kąpielowe? Uwielbiasz peelingi i maseczki? Sklepy z pachnącymi kosmetykami przyciągają cię jak magnes? Oto książka dla ciebie! Jej autorkami są dwie amerykańskie nastolatki, których pasja robienia domowej roboty kul kąpielowych przekształciła się w wielomilionowy biznes Da Bomb Bath Fizzers. Teraz Ty nauczysz się od nich, jak zrobić kule kąpielowe i inne kosmetyki DIY! Dołącz do światowego trendu, który podbił Internet i serca milionów nastolatek! W książce znajdziesz 100 przepisów z prostych naturalnych składników na musujące kule do kąpieli, pachnące kostki pod prysznic, oczyszczające peelingi, odżywcze maski i inne cudowne preparaty! Zostań królową domowego SPA! Przygotuj własnoręcznie niesamowite kąpielowe bomby: tryskające kolorami Kryształowe Kule, eksplodującą słodyczą Truskawkową Supernową czy Sekretną Wiadomość z ukrytym w środku przesłaniem dla przyjaciółki lub chłopaka. Nareszcie weekend po ciężkim tygodniu? Przygotuj kąpiel z olejkiem Sen Zen! Bad hair day? Zamień czapkę na własnej roboty maskę do włosów Narodziny Wenus! Przed tobą impreza sezonu? Zrób peeling Kawowe Love i zastosuj Maseczkę Gwiazd. Wyczekiwana randka? Nie zapomnij o wybielaczu do zębów Uwaga, Paparazzi i balsamie do ust Daj Buziaka! Moje KąpieLOVE SPA! to 100 pomysłów na genialnie prostą, skuteczną i tanią pielęgnację od stóp do głów przepełnioną zapachami i kolorami, która stanie się twoją nową ekscytującą kreatywną pasją!

49,99 zł
35,99 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 14,00 zł

24
Klocki 10w1. Wiaderko - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klocki 10w1. Wiaderko
Clics Toys
Dostępny25 szt.

Poszukujesz idealnego prezentu dla Twojego dziecka, ale nie masz dobrego pomysłu. Chcesz, aby Twoje dziecko rozwijało swoją wyobraźnię oraz zdolności manualne. A może Twoje dziecko jest fanem budowania z klocków. Najważniejsze cechy produktu: • możliwość skonstruowania 10 różnych konstrukcji, • 226 elementów + 49 akcesoriów + naklejki, • prosty sposób łączenia, • wyprodukowane z polipropylenu, • praktyczne zamykane wiaderko z rączką. Clics 10w1 to wyjątkowy zestawy kolorowych, edukacyjnych klocków, które sprawdzi się w każdym domu, jak również przedszkolach. Klocki zostały stworzone w taki sposób, by ich obsługa była dziecinnie prosta. W tym celu zastosowano unikalny sposób łączenia, który pozwala na tworzenie konstrukcji zarówno płaskich, jak i przestrzennych. Klocki Clics są produkowane w Belgii i spełniają wszystkie wymogi i regulacje prawne dotyczące bezpieczeństwa zabawek w Unii Europejskiej jak i Stanach Zjednoczonych.

214,90 zł
193,41 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 21,49 zł

25
NotatnikA5/80K linia z gumką czarny GRAND - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
NotatnikA5/80K linia z gumką czarny GRAND
Dostępny12 szt.

twarda oprawagrzbiet szyto-klejonyliniatura: liniauchwyt na długopis i wewnętrzna kieszeńwewnątrz notatnika wygodna zakładkaoprawa czarnagramatura 80 g/m2format A580 kartek

14,50 zł
26
Bogowie Krwi i Prochu. Tom 1. Grzechy Imperium - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bogowie Krwi i Prochu. Tom 1. Grzechy Imperium
Dostępny730 szt.

Nowy, stworzony z rozmachem, epicki cykl fantasy Briana McClellana. Świat, w którym ścierają się magia i proch. Fatrasta jest pograniczem rządzonym przez gwałt i przemoc. Jego mieszkańcy dopiero staną się narodem, złożonym z przestępców, biedaków szukających szczęścia, odważnych osadników i magów tropiących zabytki przeszłości. Tylko żelazna wola Lady Kanclerz (i jej tajna policja) są w stanie utrzymać pozory porządku w stolicy. Pod powierzchnią spokoju tli się jednak nieustannie płomyk rewolty. Jedyną obroną przed powstaniem jest przebiegłość i siła. Przebiegłość szpiega, Michela Bravisa, siła szalonego bohatera wojennego Bena Styke i generał Vlory zwanej Krzemień, dowódcy najemników, o przeszłości równie burzliwej jak nastroje w stolicy. Ale przeszłość prześladuje nas wszystkich... Czy lojalność wytrzyma próbę czasu? Oto z okowów wyzwolony zostaje upiór stary jak świat. Mieszkańcy Landfall szybko przekonają się, że rewolta to najmniejszy z ich problemów.

44,90 zł
35,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 8,98 zł

27
Puzzle 3D, 114 elementów. City Line Paris - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 3D, 114 elementów. City Line Paris
Cubicfun, 114
Dostępny222 szt.

City Line Paris od Cubic Fun, to puzzle 3D do samodzielnego składania. Pasjonująca zabawa dla kolekcjonerów najsłynniejszych budowli świata, modeli pojazdów. Do tworzenia nie potrzeba żadnych przyborów, wystarczy wyjąć z arkusza kawałki piankowych puzzli i rozpocząć budowę. Seria zawiera w sobie najpiękniejsze i najsłynniejsze architektoniczne budowle, monumenty oraz modele pojazdów. Zabawka rozwija wyobraźnię przestrzenną oraz zdolności manualne u dzieci. Rozmiar gotowego modelu: 38.1 x 32.7 x 25.4 cm.

58,60 zł
52,74 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,86 zł

28
Byłam dziewczyną mafii - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Byłam dziewczyną mafii
Dostępny85 szt.

Prawdziwa historia namiętności i zbrodni Szokująca relacja byłej miss nastolatek z kulisów konkursów piękności i świata modelingu, którymi od lat interesują się gangsterzy. Dla niektórych dziewcząt ta przygoda kończyła się w domach publicznych. Gdyż są tylko towarem w rękach handlarzy ludźmi, działających na zlecenie gangów. Anna miała nieco więcej szczęścia, z konkursu Miss Polski trafiła do gangu mokotowskiego. Była dziewczyna mafii, poznała życie jej bossów i żołnierzy. Seks, zbrodnie, wynaturzenia, duże pieniądze. To także historia gangu obcinaczy palców – najbardziej bezwzględnej i najlepiej zorganizowanej grupy przestępczej w dziejach polskiej kryminalistyki. Na jej czele miał stać Wojciech S. zwany „Kierownikiem”, uznawany też za szefa komanda śmierci „Mokotowa”. To autorytet i żywa legenda świata przestępczego. „Kierownik” mówi w tej książce o mitach powstających na jego temat, nielojalnych kolegach, upadłych kobietach, przekupnych policjantach oraz zbrodniach, która mu się zarzuca. Dziennikarskie śledztwo Janusza Szostaka ukazuje jak łączyły się świat pięknych kobiet i bezwzględnych gangsterów. Nic nie jest tu czarno-białe ani nawet szare. Jest czerwone od krwi.

39,99 zł
28,79 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,20 zł

29
Przewlekły ból. Terapia poznawczo-behawioralna. Poradnik pacjenta - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
21,90 zł
19,49 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 2,41 zł

30
Zdrowaś Maryjo. Modlitwa chłopca - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zdrowaś Maryjo. Modlitwa chłopca
Dostępny8 szt.

Kolejna książeczka z nowej, niezwykle kolorowej serii Modlitwy dziecka. Prezentowany tytuł to wersja: dla chłopców. Publikacja pomoże rodzicom, dziadkom, katechetom w nauczeniu naszych dzieci najważniejszej modlitwy do Matki Bożej. Ilustracje Artura Nowickiego z pewnością sprawią chłopcom przyjemność podczas spotkania z tymi książeczkami, wywołując uśmiech na ich twarzach. Jednak ich zadanie jest również edukacyjne. Scenki z życia dziecka uczą lub wyjaśniają sens danego fragmentu modlitwy. Książeczki są małe, poręczne i wytrzymałe, ponieważ wydrukowane są na kartonie.

10,70 zł
9,63 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 1,07 zł

31
Puzzle 4 x 12 elementów. Układanka drewniana. ZOO - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 4 x 12 elementów. Układanka drewniana. ZOO
Dromader, 48
Dostępny28 szt.

Wspaniałe zestawy układanek wykonanych z drewna. Zadaniem dziecka jest poukładanie obrazków, odgadywanie znajdujących się na nich przedmiotów i zwierząt. Wyjęte obrazki można również układać na kartce i dorysowując scenę wymyślać historyjki. Takie zabawy rozwijają u dzieci zmysł poznawczy, uczą nowych wyrazów i kreatywności. W zestawie: • pudełko z wysuwaną pokrywką, • ramka do układania na wieku, • 4 układanki w komplecie, • pudełko mieści w sobie wszystkie cztery układanki. Rozmiar obrazka po ułożeniu: 17.0 x 11.5 cm

19,90 zł
17,91 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 1,99 zł

32
Super Minds Starter Presentation Plus DVD-ROM - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Super Minds Starter Presentation Plus DVD-ROM
NiedostępnyBrak

An exciting, seven-level course that enhances young learners' thinking skills, sharpening their memory while improving their language skills. Super Minds helps young learners achieve their full potential by exploring social values and methodically enhancing learners' thinking skills and creativity. Presentation Plus Starter is an all-in-one resource hub to help you plan and deliver lively, engaging lessons. With a user-friendly interface it combines fully interactive Student's and Activity Books, interactive whiteboard tools, the complete multimedia library, teacher's resources, including an online teacher training course on using digital tools in the classroom, and access to extra activities in the Cambridge Primary Platform (LMS). Available for Android and Apple tablets and as a DVD-ROM for Windows and Mac devices.

589,00 zł
518,32 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 70,68 zł

33
Kid's Box 4 Student's Book American English - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kid's Box 4 Student's Book American English
NiedostępnyBrak

An update of the well-loved course for young learners - now fully in line with the revised Cambridge English: Young Learners tests. The fun course for seriously good results! This seven-level course delights children and inspires teachers with bright ideas for the English classroom. Perfect for general use Kid's Box Second edition is now updated with new vocabulary and activities so that it fully covers the syllabus of the revised Cambridge English: Young Learners tests. The Student's Book 4 presents and practices new language through amusing stories and fantastic songs and activities to give children an enjoyable and confident start to learning English. Cambridge English: Movers-type tests evaluate progress and familiarize children with the international tests format.

62,00 zł
54,56 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 7,44 zł

34
Poporodowe choroby macicy u bydła - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Poporodowe choroby macicy u bydła
NiedostępnyBrak

"Poporodowe choroby macicy u bydła" Książka, która znajdzie się na półce w wielu gabinetach weterynaryjnych. - jeden z niewielu podręczników w kraju o rozrodzie bydła - monografia poporodowych zagadnień u bydła ? ocenianych i opisywanych z perspektywy uwarunkowań krajowych - autor posiada zdolność do bardzo prostego wyjaśniania zawiłych zagadnień dotyczących rozrodu Dlaczego warto? Choroby okresu poporodowego są powszechne u bydła, szczególnie zaś u wysokoprodukcyjnych krów mlecznych. Przypadłości te przyczyniają się znacznie do obniżenia płodności i zwiększenia ryzyka brakowania, co sprawia, ze ich rozpoznanie, leczenie, a przede wszystkim zapobieganie są niezmiernie ważne, rzutując w sposób zasadniczy na rachunek ekonomiczny gospodarstwa. Kontrola zaburzeń rozrodu jest także ważna dla utrzymania zdrowia i dobrostanu krów mlecznych ? w celu zmniejszenia stosowania antybiotyków. Co znajdziesz w środku Zogniskowanie tematyki wyłącznie na poporodowych chorobach macicy pozwala na dokładne zgłębienie tematu i zapewnienie Czytelnikom odpowiedzi na wiele pytań, choć oczywiście nie na wszystkie. Nie bez znaczenia pozostaje tu osoba autora, dr Grzegorza Jakuba Dejneki, który cieszy się niemałą sympatią wśród lekarzy weterynarii ? przede wszystkim za zdolność do bardzo prostego wyjaśniania zawiłych zagadnień dotyczących rozrodu. Bardzo czytelny układ rozdziałów i podrozdziałów pozwala na szybkie odnajdywanie poszukiwanych kwestii. Spis treści Rozdział 1. Wprowadzenie Rozdział 2. Fizjologiczny przebieg okresu poporodowego Rozdział 3. Zatrzymanie błon płodowych (retentio secundinarum) Rozdział 4. Zakażenia i zapalenia macicy po porodzie Rozdział 5. Niezakaźne choroby macicy po porodzie

95,00 zł
35
Fabryka muchołapek - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fabryka muchołapek
NiedostępnyBrak

Do czego zdolny jest ktoś, w czyje ręce złożono los tysięcy ludzi? Czy władza w ekstremalnych warunkach musi być władzą absolutną? Czy strategia mniejszego zła może być usprawiedliwiona, kiedy w grę wchodzi życie ludzkie? W mieszkaniu współczesnego polskiego pisarza pojawia się tajemniczy jegomość. Składa propozycję popartą pokaźną sumą – pisarz ma się udać do Łodzi, gdzie przyjrzy się dziwnemu procesowi. Na ławie oskarżonych zasiądzie Mordechaj Chaim Rumkowski, zwany Chaimem Groźnym lub Królem Chaimem Pierwszym. Jako przewodniczący Judenratu stworzył w łódzkim getcie doskonale prosperujące państwo niewolnicze, które dostarczało Niemcom wszelkich dóbr. Miał to być sposób na ocalenie 70 tysięcy Żydów przed Zagładą. Jednak rządy Chaima miały swoje mroczne strony? Świadkami w tym widmowym procesie będą ofiary i współpracownicy Rumkowskiego. Kafkowska atmosfera, balansowanie na granicy urojenia i rzeczywistości oraz zdrowa dawka autoironii… Nie ma wątpliwości, Bart po raz kolejny wspiął się na wyżyny literackiego kunsztu.

45,00 zł
38,25 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 6,75 zł

36
Powstaniec i obywatel z Wielkopolski. Zdzisław Orłowski - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Powstaniec i obywatel z Wielkopolski. Zdzisław Orłowski
Dostępny59 szt.

Zdzisław Orłowski zapisał chlubną kartę w walce o niepodległość Polski, jako uczestnik Powstania Wielkopolskiego 1918-1919, wojny z bolszewicką Rosją 1919-1920 i III Powstania Śląskiego w 1921 r. Po odejściu z wojska odniósł sukces w pracy cywilnej, co umożliwiło mu założenie rodziny i włączenie się w życie społeczne II Rzeczypospolitej. Okres sukcesów zawodowych i osobistych przerwał wybuch II wojny światowej. Jako oficer Wojska Polskiego wziął we wrześniu 1939 r. udział w wojnie obronnej, a potem przez Węgry dotarł do Francji, gdzie wstąpił do Polskich Sił Zbrojnych na Zachodzie. W 1947 r. powrócił z Anglii do Polski i do końca życia działał w organizacjach społecznych i kombatanckich. Bohater tej książki połączył w swoim życiu walkę o niepodległość Polski z pracą dla niej. Kontynuował w ten sposób patriotyczne tradycje swoich przodków – uczestników XIX wiecznych powstań narodowych. W odróżnieniu od nich, zaznał dumy z polskich zwycięstw i radości życia w wolnej Polsce. O znaczeniu, jakie miało dla niego Powstanie Wielkopolskie, świadczy wybór miejsca wiecznego spoczynku – na cmentarzu w Lubaszu, obok powstańców wielkopolskich, którymi dowodził.

42,00 zł
30,24 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,76 zł

37
Wyprawa psim zaprzęgiem przez Kamczatkę - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprawa psim zaprzęgiem przez Kamczatkę
NiedostępnyBrak

Książka Wyprawa psim zaprzęgiem przez Kamczatkę autorstwa Stena Bergmana – szwedzkiego podróżnika, członka Królewskiej Szwedzkiej Akademii Nauk w Sztokholmie – stanowi relację z podróży na Kamczatkę w 1920 roku. Ekspedycja pod kierownictwem Bergmana zaplanowana na trzy lata miała charakter naukowy i jej celem było przeprowadzenie szeroko zakrojonych badań tego półwyspu – wówczas niemal nieznanego – na potrzeby Szwedzkiego Muzeum Historii Naturalnej.

44,00 zł
30,80 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 13,20 zł

38
Podróż po kraju Ussuryjskim - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Podróż po kraju Ussuryjskim
Dostępny9 szt.

Mikołaj Przewalski geograf i badacz, członek Petersburskiej Akademii Nauk. Zasłynął głównie jako badacz środkowej i wschodniej Azji, zwłaszcza Mongolii, Chin i Tybetu i odkrywca ponad dwustu gatunków zwierząt i roślin. Niniejsza publikacja jest pierwszym polskim wydaniem pierwszej książki Mikołaja Przewalskiego, dotąd nietłumaczonej na język polski sprawozdania z jego wyprawy w latach 1867-1869 do Kraju Ussuryjskiego (obszar dzisiejszego Kraju Nadmorskiego i Chabarowskiego). Badacz przemierzył wówczas basen rzeki Ussuri, jeden z ważniejszych dopływów Amuru, kreśląc mapy i kolekcjonując okazy tamtejszej fauny i flory.

44,00 zł
30,80 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 13,20 zł

39
Wybrane aspekty polityki spójności i rozwoju regionalnego Unii Europejskiej w Polsce w latach 1990-2020 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wybrane aspekty polityki spójności i rozwoju regionalnego Unii Europej...
Dostępny31 szt.

„W książce pt. Wybrane aspekty polityki spójności i rozwoju regionalnego Unii Europejskiej w Polsce w latach 1990-2020 przedstawiono absorbcję środków unijnych w Polsce z uwzględnieniem poszczególnych ram finansowych. Analizie poddano wykorzystanie funduszy pomocowych, przedakcesyjnych oraz strukturalnych. W pracy starano się także wskazać, na ile zaimplementowane zasady rządzenia rozwojem regionalnym, a tym samym wydatkowania i realizacji projektów wpłynęły na kondycję gospodarki i równocześnie na umiejętności beneficjentów. Starano się również sprawdzić, czy samorządy nauczyły się, a jeśli tak, to w jakim stopniu, zarządzać unijna polityką regionalną, a tym samym realizować inwestycje często o charakterze wieloletnim. Wskazano liczne konteksty polityczne i ich wpływ na zmiany przepisów prawnych w zakresie pozyskiwania, wydatkowania i realizacji dużych planów inwestycyjnych. Opisano zmiany mentalnościowe, gospodarcze i techniczne, jakie zaszły w ciągu tego okresu, kiedy Polska sięgnęła po pierwsze środki unijne. Wydaje się, że publikacja w sposób całościowy, na ile oczywiście pozwoliły na to źródła, przedstawia meandry polityki regionalnej, a tym samym wskazuje na jej uwarunkowania prawno-polityczne. Książka Wybrane aspekty polityki spójności i rozwoju regionalnego Unii Europejskiej w Polsce w latach 1990-2020 może być pomocą dla osób zainteresowanych funduszami unijnymi, prawem europejskim, zarządzaniem projektami, w tym dla studentów kierunków: administracja, prawo, politologia, zarządzanie”. Fragment z recenzji prof. dra hab. Bogusława Jagusiaka

60,90 zł
43,85 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 17,05 zł

40
Jacek, Kasia i ich Msza - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jacek, Kasia i ich Msza
Dostępny18 szt.

Książka jest kontynuacją historii opisanej w książce Piotrek i Ania idą do Pierwszej Komunii. Ci sami bohaterowie przeżywają nowe, niezwykłe przygody, a jednocześnie zagłębiają się w tajemnicę Mszy Świętej. Dzieci przystępujące do Komunii zaczynają nowy okres w swoim życiu. Ofiara Chrystusa, w której uczestniczą jest wyjaśnieniem najtrudniejszych i najboleśniejszych spraw, z którymi styka się każdy człowiek. Książka Jacek, Kasia i ich Msza pokazuje ciepło życia rodzinnego oraz piękno historii naszego kraju. Książkę mogą czytać dzieci same, lub rodzice mogą im czytań na dobranoc. Publikacja ta to doskonały prezent na Komunię.

39,90 zł
27,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 11,97 zł

41
Wiara a wolność - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wiara a wolność
Dostępny38 szt.

Książka w przystępny sposób tłumaczy zależność wiary i wolności. Ciekawe, nowatorskie, choć oparte na nauce św. Tomasza z Akwinu nauczanie znanego autora rzuca światło na trudne do zrozumienia wybory ludzkie. W książce znajduje się też bardzo ciekawa analiza wolności na różne sposoby rozumianej w różnych cywilizacjach, tutaj autor wspiera się opracowaniami Feliksa Konecznego. Autor jest Teologiem Domu Papieskiego, czyli osobą odpowiedzialną za ortodoksję pism Ojca świętego, a jednocześnie jest wykładowcą na rzymskim Uniwersytecie Angelicum.

29,90 zł
20,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 8,97 zł

42
Depozyt Niepodległości - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Depozyt Niepodległości
Dostępny5 szt.

Rada Narodowa Rzeczpospolitej Polskiej działała na uchodźstwie w latach 1939-1991, z krótkimi przerwami, jako namiastka parlamentu wolnej Polski. W 25. rocznicę zakończenia jej działalności w Senacie RP odbyła się konferencja naukowa jej poświęcona. Teksty zebrane w niniejszym tomie są owocem tego spotkania.

84,00 zł
80,64 zł

Rabat 4,0%
oszczędzasz 3,36 zł

43
Saszetka pluszowa z notesikami Studio Pets - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Saszetka pluszowa z notesikami Studio Pets
NiedostępnyBrak

Saszetka front wykonany z pluszu, tył wykonany w transparentnego PVC, doodatkowo w środku 2 notesiki (30 kartek) w ksztalcie saszetki. Na froncie ozdobne dekoracje wykonane z PVC.

22,30 zł
44
Saszetka pluszowa z notesikami Rachael Hale - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Saszetka pluszowa z notesikami Rachael Hale
NiedostępnyBrak

Saszetka front wykonany z pluszu, tył wykonany w transparentnego PVC, doodatkowo w środku 2 notesiki (30 kartek) w ksztalcie saszetki. Na froncie ozdobne dekoracje wykonane z PVC.

22,30 zł
45
The Dismissal of the Greek Envoys - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Dismissal of the Greek Envoys
Dostępny8 szt.

Poetycki przekład utworu Jana Kochanowskiego na język angielski. Barry Keane jest wykładowcą Uniwersytetu Warszawskiego i uznanym tłumaczem polskiej literatury dawnej. Dzięki jego pracy w języku angielskim dostępne są m.in. Treny Jana Kochanowskiego i utwory Anny Stanisławskiej. A country that once dominated central Europe, and led the European resistance to Ottoman invasions in the sixteenth and seventeenth centuries, Poland later suffered terrible reversals: it was obliterated in the partitions of the 1790s, and though reconstituted after World War I, brutally occupied by Nazis and Soviets in 1939, the latter occupation lasting fifty years. These horrors are strikingly anticipated in Kochanowski's play, performed before a royal audience in 1578, recounting an episode from the Trojan War that showcased the failure of political will and wisdom. Kochanowski's play is a landmark work of Renaissance drama, composed by an author who was both scholar and poet, now splendidly translated by Barry Keane, whose arresting verse highlights the pain, and consequences, of moral breakdown. In the words of Kochanowski's Ulysses: „O kingdom of anarchy and impending doom, where neither laws govern nor justice is handed down.” (Margaret L. King, Editor-in-Chief, Oxford Bibliographies: Renaissance/Reformation)

30,00 zł
22,20 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 7,80 zł

46
Kodeks pracy ze zmianami na 2019 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kodeks pracy ze zmianami na 2019
NiedostępnyBrak

Książka "Kodeks pracy ze zmianami na 2019 r." to część serii wydawniczej "Przepisy z komentarzem", w ramach której prezentujemy praktyczne omówienie obowiązujących przepisów. Publikacja zawiera ujednolicony tekst ustawy Kodeks pracy (wg. stanu prawnego na 15 października 2018 r., wraz z prezentacją zmian wchodzących w życie 25 listopada 2018 r. i 1 stycznia 2019 r.). Ponadto Czytelnik znajdzie w niej omówienie zmian do Kodeksu pracy w zakresie dotyczącym nowych reguł prowadzenia dokumentacji dokumentacji pracowniczej od 2019 r. (w tym akt osobowych w formie elektronicznej), a także wynikające z ostatnich nowelizacji kodeksowych wprowadzonych w 2018 r.

69,00 zł
57,96 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 11,04 zł

47
Piórnik tuba holograficzna Tropicak - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórnik tuba holograficzna Tropicak
Paso
NiedostępnyBrak

Piórnik tuba z efektem hologramu, jedna komora. Idealna na akcesoria piśmiennicze lub jako mała kosmetyczka.

19,68 zł
48
Kuchnia z akcesoriami (31 elementów) 22140 - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kuchnia z akcesoriami (31 elementów) 22140
Wader
NiedostępnyBrak

Przedstawiamy bardzo dobrze wyposażoną kuchnię, w skład której wchodzą: imitacja piekarnika, kuchenka gazowa, wieszak na akcesoria kuchenne, garnek, rondelek i 4-osobowy zestaw obiadowy. W zestawie jest kuchenka gazowa z dwoma pokrętłami wydającymi dźwięk: tryk-tryk. Co ważne, wszystkie naczynia mogą mieć kontakt z prawdziwymi produktami żywnościowymi, można je myć w zmywarce, oraz korzystać z nich w mikrofalówce. Kuchenka ma praktyczny uchwyt, dzięki któremu maluch może przenosić swoje stanowisko pracy i gotować praktycznie wszędzie. Kuchnia jest ładna, kolorowa, a zarazem bezpieczna, produkt ma Certyfikat Jakości Bezpieczeństwa CE. Wymiary opakowania: 25.0 x 42.0 x 28.0 cm Wysokość kuchni: 42.0 cm

56,08 zł
50,47 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,61 zł

49
Puzzle 4 x 12 elementów. Układanka drewniana. Farma - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 4 x 12 elementów. Układanka drewniana. Farma
Dromader, 48
Dostępny31 szt.

Wspaniałe zestawy układanek wykonanych z drewna. Zadaniem dziecka jest poukładanie obrazków, odgadywanie znajdujących się na nich przedmiotów i zwierząt. Wyjęte obrazki można również układać na kartce i dorysowując scenę wymyślać historyjki. Takie zabawy rozwijają u dzieci zmysł poznawczy, uczą nowych wyrazów i kreatywności. W zestawie: • pudełko z wysuwaną pokrywką, • ramka do układania na wieku, • 4 układanki w komplecie, • pudełko mieści w sobie wszystkie cztery układanki. Rozmiar obrazka po ułożeniu: 17.0 x 11.5 cm Rozmiar opakowania: 20.0 x 14.0 x 3.0 cm

21,97 zł
19,77 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,20 zł

50
Puzzle 4 x12 elementów. Układanka drewniana. Dinozaury - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 4 x12 elementów. Układanka drewniana. Dinozaury
Dromader, 48
Dostępny11 szt.

Wspaniałe zestawy układanek wykonanych z drewna. Zadaniem dziecka jest poukładanie obrazków, odgadywanie znajdujących się na nich przedmiotów i zwierząt. Wyjęte obrazki można również układać na kartce i dorysowując scenę wymyślać historyjki. Takie zabawy rozwijają u dzieci zmysł poznawczy, uczą nowych wyrazów i kreatywności. • pudełko z wysuwaną pokrywką, • ramka do układania na wieku, • 4 układanki w komplecie, • pudełko mieści w sobie wszystkie cztery układanki. Rozmiar obrazka po ułożeniu: 17.0 x 11.5 cm

16,77 zł
15,09 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 1,68 zł

Wróć do góry