hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2019.01.21

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w poniedziałek 21 stycznia 2019 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Prawdziwe wyzwania. Znajdź różnice (praca zbiorowa), na drugim Pakiet. Nieodnaleziona / Nieodgadniona (Remigiusz Mróz). Kolejny produkt to Messi. Chłopiec, który stał się piłkarską legendą, wydanie 2 (Yvette Żółtowska-Darska) oraz Gorzka czekolada. Tom 2. Nowe opowiadania o ważnych sprawach (praca zbiorowa).
1
Prawdziwe wyzwania. Znajdź różnice - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Prawdziwe wyzwania. Znajdź różnice
Dostępny4 szt.

Ta książka pęka w szwach od fantastycznych zagadek obrazkowych. Wszystkie różnice trzeba znaleźć w określonym czasie, podanym w minutach i sekundach u góry planszy. Możesz też pokolorować niezadrukowane obszary. Do biegu, gotowi, wytęż wzrok!

19,99 zł
13,79 zł

Rabat 31,0%
oszczędzasz 6,20 zł

2
Pakiet. Nieodnaleziona / Nieodgadniona - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pakiet. Nieodnaleziona / Nieodgadniona
Dostępny214 szt.

Nieodnaleziona – pierwszy polski thriller psychologiczny na miarę największych światowych bestsellerów! Gdybym oświadczył jej się chwilę wcześniej, nigdy by do tego nie doszło. Nie napadnięto by nas, ja nie trafiłbym do szpitala, a ona nie zniknęłaby na zawsze z mojego życia. Dziesięć lat po zaginięciu narzeczonej, Damian Werner jest pewien, że nigdy więcej jej nie zobaczy. Pewnego dnia trafia jednak niespodziewanie na ślad ukochanej – ktoś zamieszcza jej zdjęcie na jednym z profili spotted, szukając dziewczyny. Werner jest gotów przyjąć, że to przypadkowe podobieństwo, spotter wgrywa jednak drugie zdjęcie. Zdjęcie, które zrobił jej sam Werner na kilka dni przed zaginięciem – i którego nikomu od tamtej pory nie pokazał. Kto szuka dziewczyny? I czy to naprawdę ona pojawiła się po dziesięciu latach? Damian znał swoją narzeczoną od dziecka, spędzali ze sobą każdą chwilę. Szukając odpowiedzi na kolejne pytania, odkrywa jednak, że nie wiedział o niej wszystkiego… Nieodgadniona – thriller psychologiczny na miarę największych światowych bestsellerów! Straciłem w życiu tak naprawę jedną bliską osobę, ale to w zupełności wystarczyło, bym zrozumiał, że prędzej czy później stracę wszystko. Rok po ucieczce od męża Kasandra Reimann prowadzi spokojne, ustatkowane życie za granicą. Jest przekonana, że udało jej się zostawić wszystko za sobą – także konsekwencje tego, co zrobiła, by ratować siebie i dziecko. Do czasu. Pewnego dnia jej syn nie wraca do domu po wizycie u kolegi, a jedyny ślad prowadzi do Opola. Zrozpaczona matka zrobi wszystko, by odnaleźć dziecko, nawet jeśli będzie oznaczało to ponowne spotkanie z człowiekiem, którego życie zniszczyła. Damian Werner tymczasem wprowadza się do nowego mieszkania, wciąż starając się zapomnieć o wszystkim, co spotkało go rok temu. Przeglądając jednak rzeczy zostawione przez poprzedniego właściciela, trafia na starą kasetę VHS, która rzuca nowe światło na jego przeszłość…

59,90 zł
38,34 zł

Rabat 36,0%
oszczędzasz 21,56 zł

3
Messi. Chłopiec, który stał się piłkarską legendą, wydanie 2 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Messi. Chłopiec, który stał się piłkarską legendą, wydanie 2
Dostępny526 szt.

Kultowa biografia Leo Messiego dla dzieci w zupełnie nowym wydaniu! Miał dziesięć lat, kiedy przestał rosnąć i usłyszał, że nie ma szans na bycie zawodowym sportowcem. Dziś jest najwybitniejszym piłkarzem XXI wieku. Uratowały go talent i medycyna, ale także determinacja rodziców oraz FC Barcelona, dla której w wieku trzynastu lat opuścił Argentynę i rodzinny dom. Czy był to koniec problemów? Messi to wzruszająca opowieść o sile woli, pasji i niepoddawaniu się przeciwnościom. Oraz o tym, że coś, co wygląda na koniec marzeń, może okazać się tych marzeń... początkiem. Wydana już w9 krajach książka od razu stała się bestsellerem. Dziś, w nowej wersji – z nieznanymi polskiemu czytelnikowi zdjęciami, dodatkowymi rozdziałami, nową szatą graficzną i większą liczbą stron – to książka, którą każdy młody fan futbolu powinien mieć w swojej kolekcji. Yvette Żółtowska-Darska – autorka znakomitych książek dla dzieci jak Lewy, Pazdan, Szczęsny i Grosicki, oraz Messi, Ronaldo, Ibra, Neymar Jr. Wieloletnia szefowa TVN Style, dziś pisarka i mama 13-letniego syna. Zainspirowana jego pasją do futbolu wymyśliła nową koncepcję książek dla dzieci: biografie ich piłkarskich idoli. Jej książki przetłumaczono dotąd na 11 języków.

39,90 zł
29,13 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,77 zł

4
Gorzka czekolada. Tom 2. Nowe opowiadania o ważnych sprawach - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gorzka czekolada. Tom 2. Nowe opowiadania o ważnych sprawach
Dostępny115 szt.

Każdy widzi za jakiego uchodzisz, lecz bardzo niewielu wie, kim jesteś… – Niccolò Machiavelli – Książę. Kolejny zbiór opowiadań napisanych przez popularne autorki i autorów książek dla dzieci i młodzieży. Pierwszy, bestsellerowy zbiór cieszył się ogromną popularnością, a jego egzemplarze można znaleźć w niemal każdej bibliotece w Polsce. Obie książki zostały wydane we współpracy z Fundacją ABCXXI Cała Polska czyta dzieciom. Każde opowiadanie podejmuje inny temat: emocji, które czasem trudno opanować, konsekwencji naszych zachowań, więzi, które tworzą się w rodzinie i w grupie rówieśniczej. Znajdziemy tu historie o miłości, rywalizacji, brawurze, braku akceptacji dla odmienności i o odpowiedzialności. Każda z nich to epizod z życia przypadkowych osób. Bohaterowie opowiadań są tak realistyczni, że mamy wrażenie, jakby żyli obok nas. A może nawet żyją, bo przecież najciekawsze historie pisze samo życie… I każda z tych historii może być wyimkiem z czyjejś codzienności. Wszystkie opowiadania uzupełniono krótkimi rozmowami z psychologami – Teresą Jadczak-Szumiło i Jackiem Masłowskim. Rozmowy te przeprowadziła Irena Koźmińska, prezes Fundacji ABCXXI Cała Polska czyta dzieciom. Poruszone w nich zagadnienia wynikają wprost z treści opowiadań. Psychologowie analizują emocje, które wpływają na zachowania bohaterów oraz ich postawy życiowe; podsuwają odpowiednie lektury i udzielają porad młodym czytelnikom – nie wprost – raczej dając preteksty do dalszych przemyśleń. „Pewnej nocy dwóm osobom przyśniły się podobne sny. Nie było w tym nic niezwykłego. Są sny, które każdej nocy prześladują wielu ludzi. Być może i ty miewasz takie… Jesteś w szkole i stoisz przed tablicą. Cała klasa na ciebie patrzy. I choć znasz odpowiedzi na pytania, nie możesz wydobyć z siebie głosu, czując na sobie paraliżujący wzrok tylu osób. Nauczycielka, choć widzi, że się denerwujesz, zasypuje cię pytaniami i wytyka nieprzygotowanie. Nic nie mówisz. Masz ochotę zapaść się pod ziemię. Chcesz tylko zniknąć, żeby przestali na ciebie patrzeć. Takie właśnie sny przyśniły się tamtej nocy Kubie, który ucieszył się, gdy dzwonek budzika przerwał koszmar, i Markowi, który po przebudzeniu odetchnął z ulgą, że już od dawna nie chodzi do szkoły”. Spis opowiadań: – Katarzyna Ryrych – Gdy rozum śpi…, – Kazimierz Szymeczko – Wieża ciśnień, – Katarzyna Majgier – Włoskie wakacje, – Paweł Beręsewicz – Pstryk!, – Katarzyna Ryrych – Młode koty, – Katarzyna Majgier – Wywiad, – Katarzyna Ryrych – Pierwsze skrzypce, – Kazimierz Szymeczko – Preppers, – Katarzyna Majgier – Życie pożyczone, – Kazimierz Szymeczko – Tetris, – Katarzyna Ryrych – Dziewczyna Mistrza, – Kazimierz Szymeczko – Rycerz na czarnym rumaku, – Katarzyna Terechowicz – Droga na południe.

36,00 zł
23,04 zł

Rabat 36,0%
oszczędzasz 12,96 zł

5
Kakebo. Planowanie domowych wydatków - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kakebo. Planowanie domowych wydatków
Dostępny10 szt.

Kakebo. To japońskie słowo (które wymawia się „kakeibo”) dosłownie znaczy „księga domowych rachunków”. W Japonii posługują się nią wszyscy, nawet dzieci, dla których sporządza się specjalne wersje takiej książki, dostosowane do wieku: zarówno w rodzinie, jak w szkole młodzi ludzie od małego uczą się rejestrować swoje dochody i wydatki. Dlaczego warto stosować kakebo? Oto 5 dobrych powodów: 1. Oszczędność:: kakebo pozwoli ci oszczędzić do 30% wydatków. 2. Porządek: ułatwi usystematyzowanie wydatków. 3. Kontrola: pomoże ci zaplanować i nadzorować wydatki. 4. Autodyscyplina: zmotywuje cię do ograniczenia niepotrzebnych wydatków. 5. Spokój: nauczy cię wiary we własne umiejętności oraz bezstresowego zarządzania domowym budżetem. Kakebo to coś więcej niż oszczędzanie – świadome zarządzanie wydatkami pomaga lepiej poznać samego siebie oraz utrzymać autodyscyplinę, a także buduje poczucie własnej wartości. Mniej stresu, więcej spokoju.

20,00 zł
15,80 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 4,20 zł

6
Gra w kłamstwa - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gra w kłamstwa
Dostępny24 szt.

Zasady gry są proste: 1. Kłam. 2. Trzymaj się swojej wersji wydarzeń. 3. Nie daj się przyłapać. Pewnego czerwcowego poranka spokojną nadmorską wioską Salten wstrząsa makabryczne odkrycie: kobieta spacerująca z psem w okolicach ujścia rzeki Reach natrafia na ludzkie szczątki tkwiące w przybrzeżnym błocie. Następnej nocy trzy mieszkanki Londynu – Isa, Fatima i Thea – otrzymują wiadomość, której nadejścia zawsze się obawiały. Dwa proste słowa: „Potrzebuję was”, wysłane przez Kate, czwartą członkinię tej nierozłącznej niegdyś paczki, wywrócą życie kobiet do góry nogami. Jako uczennice szkoły z internatem w Salten, Isa i jej przyjaciółki długo bawiły się kosztem koleżanek oraz kadry nauczycielskiej, zwodząc i oszukując wszystkich wokół w ramach tak zwanej „Gry w kłamstwa”. Jednak tragiczne wydarzenie sprawiło, że nagle musiały zacząć kłamać nie dla zabawy, lecz po to, aby przetrwać. Teraz Isa, Fatima i Thea powracają do Salten, by zmierzyć się z sekretami, które ukrywały przez siedemnaście lat. Klimatyczna, niepokojąca i pełna zaskakujących zwrotów akcji Gra w kłamstwa to najnowszy thriller Ruth Ware, autorki bestsellerowych powieści W ciemnym, mrocznym lesie oraz Dziewczyna z kabiny nr 10, nazywanej Agathą Christie naszych czasów. „Tęsknisz za serialem Wielkie kłamstewka? Zanurz się w tym psychologicznym thrillerze i sprawdź, czy naprawdę można ufać swoim najbliższym”. – „Cosmopolitan” „Bogu dzięki za Ruth Ware! Gra w kłamstwa tak bardzo trzyma w napięciu, że pochłania się ją za jednym razem. – „The Independent” „Tak wiele pytań… aż do ostatniej strony! Nie trzeba dodawać, że nie mogłam się oderwać od tej książki!” – Reese Witherspoon Ruth Ware dorastała w Sussex, na południowym wybrzeżu Anglii. Po studiach w Manchesterze pracowała jako kelnerka, księgarka, nauczycielka angielskiego oraz rzeczniczka prasowa. Zarówno jej debiutancka powieść W ciemnym, mrocznym lesie, jak i kolejne thrillery: Dziewczyna z kabiny numer 10 oraz najnowszy Gra w kłamstwa, trafiły na listy bestsellerów „New York Timesa” oraz „The Sunday Timesa”. Pisarka z mężem i dwójką dzieci mieszka w północnym Londynie.

42,00 zł
31,50 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 10,50 zł

7
Fisher Price. Wielki blok do kolorowania - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fisher Price. Wielki blok do kolorowania
Dostępny9 szt.

Przed tobą wspaniała przygoda! Poznasz wyjątkowe zwierzęta, będziesz mógł kolorować obrazki według wzoru i naklejać nalepki. Dzięki temu powstaną niezwykłe prace plastyczne.

16,99 zł
13,42 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 3,57 zł

8
Niepodległa na łamach „Kultury” 1947-1962 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Niepodległa na łamach „Kultury” 1947-1962
Dostępny7 szt.

Rozpoczęta w 2012 r. seria „W kręgu paryskiej Kultury” to wspólne przedsięwzięcie wydawnicze Instytutu Literackiego i Instytutu Książki. W zamyśle wydawców jest przypomnienie Czytelnikom wybitnych i wartościowych tekstów oraz książek, które ukazały się w miesięczniku „Kultura” lub wyszły nakładem IL.

15,00 zł
12,75 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 2,25 zł

9
Prawdziwe wyzwania: Gry i labirynty - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Prawdziwe wyzwania: Gry i labirynty
NiedostępnyBrak

W tej książce znajdziesz mnóstwo gier, zagadek i labiryntów! Zaczynają się od prostych, ale z czasem stają się trudniejsze. Obok każdego rysunku pokazano wynik osiągnięty przez eksperta, widoczny w postaci zegara. Pobij rekord! Możesz też pokolorować większość stron. Wiele z nich jest częściowo zabarwionych, a puste obszary można pokolorować kredkami lub flamastrami. Kredki w dłoń!

19,99 zł
15,79 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 4,20 zł

10
Strażak Sam. Żabia fantazja. Moja pierwsza czytanka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Strażak Sam. Żabia fantazja. Moja pierwsza czytanka
Dostępny1 szt.

Seria bogato ilustrowanych książek z ulubionym przez dzieci dzielnym, niezawodnym strażakiem Samem. Każde z opowiadań opisuje przygody bohaterów filmu zawarte w poszczególnych odcinkach serialu. Prosty język i wyraźna czcionka zachęci dzieci do samodzielnego czytania. W serii: Nieposłuszny koń, Szaleństwo na punkcie pizzy, Katastrofa pod psem, Szpiegowskie intrygi, Zamki na piasku, Największy miś, Festyn w Pontypandy, Żabia fantazja.

10,70 zł
8,45 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 2,25 zł

11
Zmierzch Jagiellonów. Barbara Radziwiłłówna - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zmierzch Jagiellonów. Barbara Radziwiłłówna
Dostępny18 szt.

Barbara Radziwiłłówna to kolejna po Bonie postać z autorskiego cyklu Magdaleny Niedźwiedzkiej „Zmierzch Jagiellonów”. Może nie tak wyrazista i charakterna jak Bona, ale za to wygadana i nieprzejmująca się konwenansami. Jej nieprzeciętna uroda miała ogromny wpływ na losy kraju; o mały włos wybuchłaby przez nią wojna domowa. Jak to często bywa z pięknymi kobietami, była oskarżana o złe prowadzenie się, a nawet czary. Książka o niej to również historia wielu interesujących postaci i koronowanych głów, łącznie z Boną, która szczerze nienawidziła Barbary i zabiegała o unieważnienie jej małżeństwa z Zygmuntem II Augustem. Radziwiłłówna jest fenomenem polskiej kultury. Mimo że żyła krótko, należy do grona najsławniejszych kobiet w historii Polski. Jej dzieje badało wielu uczonych, losy opiewali słynni poeci, a na płótnach uwieczniali ją wybitni artyści. Jawi się jako osoba buńczuczna, pewna siebie i swojego uroku, budzi ogromną sympatię. Magdalena Niedźwiedzka, autorka zbeletryzowanych biografii Królewska heretyczka i Maria Skłodowska-Curie oraz cykli „Opowieści z angielskiego dworu” i „Zmierzch Jagiellonów”. Łączy pracę na uczelni technicznej z pisaniem powieści. W wolnych chwilach maluje obrazy olejne.

44,99 zł
33,74 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 11,25 zł

12
Jak powstał język. Historia największego wynalazku ludzkości - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jak powstał język. Historia największego wynalazku ludzkości
Dostępny22 szt.

Książka Jak powstał język wyjaśnia, co wiemy, co chcielibyśmy wiedzieć i czego zapewne nigdy się nie dowiemy o powstaniu najpotężniejszego narzędzia, jakie stworzył człowiek. Publikacja to podsumowanie całej obecnej wiedzy na temat ewolucji języka, prowadzone na gruncie wielu dyscyplin – od archeologii i antropologii po neuronaukę. Jednocześnie jest to porywająca podróż przez ponad 60 tysięcy pokoleń dzielących nas od czasów, w których nasz przodek Homo erectus dał początek językowi, zapewniając sobie status niekwestionowanego władcy planety. Daniel L. Everett – słynny amerykański lingwista, dziekan wydziału Nauk Humanistycznych na Bentley University w Waltham, Massachusetts. Wykładał na University of Manchester, był szefem Wydziału Lingwistyki na University of Pittsburgh i szefował Wydziałowi Lingwistyki, Literatury i Kultury na Illinois State University. Sławę przyniosły mu przede wszystkim badania języka amazońskiego plemienia Pirahã.

49,99 zł
37,49 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 12,50 zł

13
Strażak Sam. 500 naklejek - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Strażak Sam. 500 naklejek
NiedostępnyBrak

Alarm w remizie strażackiej! Dołącz do Sama i brygady z Pontypandy, by wziąć udział w specjalnej misji. Rozwiązuj łamigłówki, dodaj barw kolorowankom i nalepiaj ponad 500 naklejek. Do dzieła!

17,00 zł
13,43 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 3,57 zł

14
Kobiety z odzysku - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kobiety z odzysku
Dostępny59 szt.

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak często życiem rządzi przypadek? Trzy kobiety: młoda wdowa, była żona bigamisty oraz doświadczona przez życie rozwódka nawet nie przypuszczają, jak wiele w ich życie mogą wnieść wspólne egipskie wakacje. Leniwy urlop na leżaku? Nic bardziej błędnego. Niesamowite zbiegi okoliczności sprawią, że ich świat stanie na głowie i po powrocie do kraju już nic nie będzie takie jak przedtem… „Usiądź wygodnie, zapnij pasy i mocno przyciśnij kapcie do podłogi. Jest szansa, że nie spadną Ci z nóg w obliczu kalejdoskopu niecodziennych wydarzeń, w których przyjdzie Ci uczestniczyć. Wciągnięty bez reszty, nie raz uśmiejesz się do łez, przeżyjesz chwile wzruszeń, a nawet grozy, by po przeczytaniu ostatniej strony opaść na oparcie fotela, westchnąwszy: Ale jazda!” – Edyta Nadolska, malarka. Izabella Frączyk (ur. 1970) – absolwentka Akademii Ekonomicznej w Krakowie oraz Wyższej Szkoły Handlu i Finansów Międzynarodowych w Warszawie. Pisaniem zajęła się w 2009 roku. Do tej pory wydała książki: Pokręcone losy Klary (2010), Kobiety z odzysku (2011), Koniec świata (2014), Jak u siebie (2014), Siostra mojej siostry (2015) i Do trzech razy sztuka (2016), Wszystko nie tak (2018) wszystkie ciepło przyjęte przez Czytelniczki. W 2017 roku na rynek trafił trzytomowy cykl „Stajnia w Pieńkach”. W 2018 roku ukazał się jej nowy cykl „Śnieżna Grań”: Za stare grzechy i Pół na pół.

39,99 zł
29,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 10,00 zł

15
Domino 6/469006 ADAR - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
19,90 zł
18,11 zł

Rabat 9,0%
oszczędzasz 1,79 zł

16
Zostały po niej sekrety - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zostały po niej sekrety
Dostępny4 szt.

Sara Weston wychodzi do sklepu i… znika. Dlaczego samotna matka porzuciła swojego poparzonego syna? Odtąd siedemnastoletni Keith sam musi się zmagać z demonami przeszłości i bolesnymi sekretami, które zostawiła mu w spuściźnie. Keith otarł się o śmierć w pożarze, któremu winna była Maggie. To potworne przeżycie okaleczyło go fizycznie i emocjonalnie. Pozbawiony środków do życia, z bólem radzi sobie tylko dzięki bardzo silnym lekom. Jest odcięty od świata, przepełniony gniewem. Dziewiętnastoletnia Maggie spędziła rok w więzieniu za spowodowanie pożaru, w którym zginęły trzy osoby, a wiele innych ucierpiało. Wraca do domu, ale wciąż dręczą ją wyrzuty sumienia. Znała Keitha od dziecka, był jej towarzyszem zabaw, a niedawno okazało się… że mają wspólnego ojca. I właśnie ta dziewczyna, której Keith nienawidzi, jest teraz jedyną rodziną, jaka mu pozostała. Tak będzie, dopóki Sara nie wróci. Jeśli wróci… „Diane Chamberlain to Jodi Picoult Południa” – Mary Alice Monroe, autorka bestsellerów z listy „New York Timesa”. „Narracja, rozpięta między przeszłością a teraźniejszością, nadaje powieści idealnie wyważone tempo” – „Publishers Weekly”. Diane Chamberlain jest nagradzaną autorką powieści obyczajowych, w tym Sekretnego życia CeeCee Wilkes i Prawa matki. Mieszka w Karolinie Północnej.

39,99 zł
29,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 10,00 zł

17
Mary Queen Of Scots, CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mary Queen Of Scots, CD
różni wykonawcy, Universal Music Polska
NiedostępnyBrak

Ścieżka dźwiękowa do filmu Maria, królowa Szkotów autorstwa Maxa Richtera – jednego z najwybitniejszych kompozytorów współczesnych. Muzyka znakomicie oddaje nie tylko historyczną atmosferę filmu, ale także złożone emocje bohaterów. Lista utworów: 1. The Shores Of Scotland 2. Elizabeth's Portrait 3. A Claim To The Throne 4. If Ye Love Me 5. My Crown 6. The Poem 7. Darnley's Visit 8. The Wedding 9. Knox 10. The Hilltop 11. Rizzio's Plea 12. The Ambush 13. Pray For Me 14. A New Generation 15. Darnley's Dismissal 16. Outmaneuvered 17. The Assassination 18. Finale

41,90 zł
40,64 zł

Rabat 3,0%
oszczędzasz 1,26 zł

18
Zadania do kieszonki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zadania do kieszonki
Dostępny177 szt.

Seria kolorowanek i książeczek z okładkami z gumką. W środku znajdziesz zadania: dopasowanki, labirynty, łączenie kropek. Schowaj książeczkę do kieszonki i sięgaj po nią, gdy dopada cię nuda.

10,70 zł
8,45 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 2,25 zł

19
Bawmy się w berka. W morzu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bawmy się w berka. W morzu
Dostępny307 szt.

Zagraj w berka ze zwierzątkami. To świetna zabawa! Seria pełnokartonowych książeczek dla najmłodszych. Sympatyczne zwierzątka mieszkające w lesie, w morzu, na wiejskim podwórku i na sawannie bawią się w berka. Dziecko może dotknąć zwierzątek i wyczuć paluszkami fakturę ich sierści lub skóry.

8,00 zł
6,32 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 1,68 zł

20
Fever, LP - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fever, LP
Balthazar, Mystic Production
Dostępny6 szt.

Grupa Balthazar powraca z krążkiem. „Fever” ukazał się nakładem wytwórni Play It Again Sam. Z pierwszych nut tytułowej kompozycji (oraz pierwszego singla) „Fever” jasno wynika, że zespół zmienił kierunek, w którym podąża nie tylko z powodu indywidualnych muzycznych poszukiwań jego wokalistów w ciągu ostatnich kilku lat. Przerwa, którą Maarten Devoldere i Jinte Deprez wykorzystali na realizację różnych indywidualnych zainteresowań, zarówno w sferze prywatnej, jak i twórczej skutkuje skomponowaniem najbardziej spójnego albumu, jaki do tej pory nagrał zespół. Maarten Devoldere wydał dwa krążki pod pseudonimem Warhaus, co uwolniło go od wszelkich ograniczeń związanych z pracą nad utworami Balthazar. Po dość intensywnym okresie udał się do Kurdystanu odpocząć i złapać inną perspektywę. Jinte Deprez pozostał w Ghent i nagrał oldschoolową płytę R&B jako J. Bernardt. Wolność tworzenia i sukcesy związane z solowym projektami wywołały w muzykach tęsknotę za wspólnym komponowaniem utworów. Nie było żadnego planu związanego z albumem, zespół chciał się skupić na ulepszaniu tego, co udało im się do tej pory osiągnąć. Obydwaj muzycy zgodzili się na tworzenie mniej poważanych i melancholijnych kompozycji, skłaniając ku lekkim, odświeżającym brzmieniom. „Niektóre utwory to typowe popowe kawałki Balthazar, jedne bardziej zabawne inne mniej, ale dopiero „Fever” nadał ostateczny kształt całej płycie” – mówi Devoldere. Lista utworów: 1. Fever 2. Changes 3. Wrong Faces 4. Whatchu Doin' 5. Phone Number 6. Entertainment 7. I'm Never Gonna let You Down Again 8. Grapefruit 9. Wrong Vibration 10. Roller Coaster 11. You're So Real

106,90 zł
98,35 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 8,55 zł

21
Bawmy się w berka. W lesie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bawmy się w berka. W lesie
Dostępny143 szt.

Zagraj w berka ze zwierzątkami. To świetna zabawa! Seria pełnokartonowych książeczek dla najmłodszych. Sympatyczne zwierzątka mieszkające w lesie, w morzu, na wiejskim podwórku i na sawannie bawią się w berka. Dziecko może dotknąć zwierzątek i wyczuć paluszkami fakturę ich sierści lub skóry.

8,00 zł
6,32 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 1,68 zł

22
Wacław Tokarz 1873–1937. Historyk walk o niepodległość - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wacław Tokarz 1873–1937. Historyk walk o niepodległość
Dostępny6 szt.

Trudno o lepszy wybór tematu monografii w roku obchodów stulecia odzyskania niepodległości Polski. Profesor Wacław Tokarz był historykiem wojskowości, którego interesowała głównie walka narodu o odzyskanie własnego, niepodległego państwa. Jego ciekawe życie oraz doniosłe osiągnięcia naukowe zostały rzetelnie scharakteryzowane w książce Piotra Bilińskiego, którą warto polecić nie tylko fachowym badaczom przeszłości, ale także czytelnikowi zainteresowanemu dziejami Polski końca XIX i pierwszej połowy XX wieku. Z recenzji prof. dr. hab. Zbigniewa Romka Profesor Piotr Biliński należy do ścisłej czołówki polskich historyków historiografii. Jego głównym zainteresowaniem naukowym są wybitni badacze czasów Polski Niepodległej. Po znakomitych monografiach dorobku Feliksa Konecznego, Stanisława Kutrzeby i Władysława Konopczyńskiego kolejnym bohaterem jego rozważań stał się płk prof. Wacław Tokarz, pierwszy polski profesjonalny historyk wojskowości. Z recenzji prof. dr. hab. Jerzego Maronia

29,00 zł
24,65 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 4,35 zł

23
Strażak Sam. Największy miś. Moja pierwsza czytanka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Strażak Sam. Największy miś. Moja pierwsza czytanka
NiedostępnyBrak

Seria bogato ilustrowanych książek z ulubionym przez dzieci dzielnym, niezawodnym strażakiem Samem. Każde z opowiadań opisuje przygody bohaterów filmu zawarte w poszczególnych odcinkach serialu. Prosty język i wyraźna czcionka zachęci dzieci do samodzielnego czytania. W serii: Nieposłuszny koń, Szaleństwo na punkcie pizzy, Katastrofa pod psem, Szpiegowskie intrygi, Zamki na piasku, Największy miś, Festyn w Pontypandy, Żabia fantazja.

10,70 zł
8,45 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 2,25 zł

24
Klocki Waffle Blocks, zamek - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klocki Waffle Blocks, zamek
Little Tikes
NiedostępnyBrak

Przedstawiamy klocki typu „waffle”, z których z łatwością każde dziecko zbuduje swobodnie budynki, a także inne realistyczne konfiguracje Zestaw można rozbudować o dodatkowe figurki między innymi naukowca, gejszy, pływaka, robota, wróżki czy też sowy, jednorożca, niedźwiedzia, tygrysa i wiele innych (sprzedawane oddzielnie). Wszystkie klocki waffle łączą się i są kompatybilne by nigdy nie kończyła się zabawa. Produkty firmy Little Tikes są znane i lubiane na wszystkich kontynentach, w wielu domach wśród niezliczonej rzeszy uśmiechniętych dzieci oraz zadowolonych rodziców. Mając na uwadze bezpieczeństwo dzieci, firma Little Tikes wytwarza produkty, które gwarantują wszystkie niezbędne normy bezpieczeństwa. Zawartość opakowania: • 80 klocków, • 5 figurek.

165,80 zł
149,22 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 16,58 zł

25
Klocki Waffle Blocks. Straż pożarna i strażak - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klocki Waffle Blocks. Straż pożarna i strażak
Little Tikes
NiedostępnyBrak

Zbuduj trójwymiarową stację gaśniczą Little Tikes Waffle Blocks, aby ugasić płomienie lub cokolwiek innego, co twój mały budowniczy może sobie wyobrazić! Dzięki realistycznym efektom dźwiękowym i światłom, zabawa nigdy się nie kończy!

170,10 zł
153,09 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 17,01 zł

26
Wywrotka kopalniana Belaz - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wywrotka kopalniana Belaz
Polesie
NiedostępnyBrak

BelAZ to białoruska firma specjalizująca się w produkcji samochodów ciężarowych specjalnego przeznaczenia. Samochód BelAZ to gigantyczna wywrotka kopalniana, której ładowność wynosi aż 130 ton. Wywrotka ma aż 11,5 metra długości a jej wysokość to niemal 6 metrów. Kierowca, aby dostać się do kabiny, musi najpierw wejść po specjalnych schodkach (drabinie) znajdujących się z przodu pojazdu. Teraz mali entuzjaści dużych samochodów mogą mieć swoją własną wywrotkę BelAZ. Wywrotka posiada ruchomą skrzynię ładunkową, którą można podnieść i w łatwy sposób opróżnić. Pojazd został wyprodukowany na licencji BelAZ, dzięki czemu przypomina ciężarówki poruszające się w kopalniach. Zabawka spełnia europejskie normy bezpieczeństwa. Rozmiar produktu: 32.0 cm Rozmiar opakowania: 32.0 x 19.0 x 18.0 cm

23,90 zł
21,51 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,39 zł

27
Wirujący ptaszek RC, niebieski - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wirujący ptaszek RC, niebieski
Little Tikes
NiedostępnyBrak

Łatwy w obsłudze pilot dla początkujących, sprawia, że wirujący ptaszek to idealny pierwszy pojazd RC dla najmłodszych dzieci. Pilot wyposażony jest w 2 przyciski, które oferują dwa sposoby zabawy – jedź do przodu lub obróć się o 360 stopni. Niespodzianka! Drzwi się otwierają, gdy się obraca! Zwariowany ruch oraz solidna konstrukcja zapewniają wyśmienitą zabawę dla najmłodszego rajdowca. Pojazd jest idealny do zabawy oraz koordynacji „ręka-oko'”. Najważniejsze cechy: • efekty świetlne i dźwiękowe, • zabawka z radosną buźką, • łatwy w obsłudze pilot, • 2 tryby działania (pojazd jedzie do przodu lub obraca się o 360 stopni), • otwierające się skrzydła, • zabawka przeznaczona dla dzieci od 2 roku życia.

106,40 zł
95,76 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 10,64 zł

28
STAN GETZ WITH GUEST ARTIST L. ALMEIDA. CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
19,90 zł
19,30 zł

Rabat 3,0%
oszczędzasz 0,60 zł

29
SYNCHRONICITY CONCERT. DVD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
SYNCHRONICITY CONCERT. DVD
Police, Universal Music Polska
NiedostępnyBrak

28,90 zł
28,03 zł

Rabat 3,0%
oszczędzasz 0,87 zł

30
Jeep strażacki safari - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jeep strażacki safari
Polesie
NiedostępnyBrak

Samochód strażacki. Doskonała zabawka dla każdego chłopca.

16,90 zł
15,21 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 1,69 zł

31
Klocki Waffle Blocks. Gospodarstwo - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klocki Waffle Blocks. Gospodarstwo
Little Tikes
NiedostępnyBrak

Zbuduj świat super zabawy dzięki małym bloczkom waflowym Little Tikes! Jest to jedyny, tak łatwy w użyciu systemem konstrukcyjny, zaprojektowany do łączenia bloczków na różne sposoby, co pozwala na jeszcze ciekawsze pomysły.

113,90 zł
102,51 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 11,39 zł

32
Figurka Waffle Blocks. Tygrys - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Figurka Waffle Blocks. Tygrys
Little Tikes
NiedostępnyBrak

Zbuduj świat super zabawy dzięki małym bloczkom waflowym Little Tikes! Jest to jedyny, tak łatwy w użyciu systemem konstrukcyjny, zaprojektowany do łączenia bloczków na różne sposoby, co pozwala na jeszcze ciekawsze pomysły!

20,80 zł
18,72 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,08 zł

33
Klocki Waffle Blocks. Straż Pożarna - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klocki Waffle Blocks. Straż Pożarna
Little Tikes
NiedostępnyBrak

Poczuj się jak strażak z wozem strażackim Waffle Blocks! Dzieci mogą zbudować samochód strażacki 3D, stworzyć własny pojazd lub cokolwiek, co można sobie wyobrazić!

99,90 zł
89,91 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 9,99 zł

34
Figurki Waffle Blocks. Naukowiec i robot - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Figurki Waffle Blocks. Naukowiec i robot
Little Tikes
NiedostępnyBrak

Zbuduj świat super zabawy dzięki małym bloczkom waflowym Little Tikes! Jest to jedyny, tak łatwy w użyciu systemem konstrukcyjny, zaprojektowany do łączenia bloczków na różne sposoby, co pozwala na jeszcze ciekawsze pomysły!

36,90 zł
33,21 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,69 zł

35
Figurki Waffle Blocks. Wróżka i jednorożec - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Figurki Waffle Blocks. Wróżka i jednorożec
Little Tikes
NiedostępnyBrak

Opakowanie zawiera dwóch znajomych: wróżkę i jednorożca. Figurki są kompatybilne z wszystkim klockami typu „waffle”. Zbuduj świat super zabawy dzięki małym bloczkom waflowym Little Tikes! Jest to jedyny, tak łatwy w użyciu systemem konstrukcyjny, zaprojektowany do łączenia bloczków na różne sposoby, co pozwala na jeszcze ciekawsze pomysły!

25,00 zł
22,50 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,50 zł

36
Wirujacy ptaszek RC, różowy - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wirujacy ptaszek RC, różowy
Little Tikes
NiedostępnyBrak

Łatwy w obsłudze pilot dla początkujących, sprawia, że wirujący ptaszek to idealny pierwszy pojazd RC dla najmłodszych dzieci. Pilot wyposażony jest w 2 przyciski, które oferują dwa sposoby zabawy – jedź do przodu lub obróć się o 360 stopni. Niespodzianka! Drzwi się otwierają, gdy się obraca! Zwariowany ruch oraz solidna konstrukcja zapewniają wyśmienitą zabawę dla najmłodszego rajdowca. Pojazd jest idealny do zabawy oraz koordynacji „ręka - oko'”. Najważniejsze cechy: – efekty świetlne i dźwiękowe, – zabawka z radosną buźką, – łatwy w obsłudze pilot, – 2 tryby działania (pojazd jedzie do przodu lub obraca się o 360 stopni), – otwierające się skrzydła, – zabawka przeznaczona dla dzieci od 2 roku życia.

135,40 zł
121,86 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 13,54 zł

37
Klocki Waffle Blocks. Pociąg parowy - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klocki Waffle Blocks. Pociąg parowy
Little Tikes
NiedostępnyBrak

Wszyscy na pokład pociągu parowego Waffle Blocks! Dzięki prawdziwym dźwiękom pary i pociągu zabawa nigdy się nie kończy! Możesz zbudować trójwymiarowy tor pociągu, pociąg i stację lub cokolwiek innego, co można sobie wyobrazić!

275,90 zł
248,31 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 27,59 zł

38
UNA MAS (RUDY VAN GELDER REMASTER). CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
36,90 zł
35,79 zł

Rabat 3,0%
oszczędzasz 1,11 zł

39
LIFEFORMS. CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
LIFEFORMS. CD
FUTURE SOUND OF LONDON, THE, Universal Music Polska
NiedostępnyBrak

54,90 zł
53,25 zł

Rabat 3,0%
oszczędzasz 1,65 zł

40
A GO GO. CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
A GO GO. CD
SCOFIELD, JOHN, Universal Music Polska
NiedostępnyBrak

54,90 zł
53,25 zł

Rabat 3,0%
oszczędzasz 1,65 zł

41
Shostakovich: Under Stalin`s Shadow, CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Shostakovich: Under Stalin`s Shadow, CD
Andris Nelsons, Universal Music Polska
NiedostępnyBrak

Lista utworów: 1. Passacaglia Interlude from Act II of Lady Macbeth of Mtsensk Symphony No. 10 in E minor op. 93 e-moll 2. I. Moderato 3. II. Allegro 4. III. Allegretto 5. IV. Andante - Allegro

54,90 zł
53,25 zł

Rabat 3,0%
oszczędzasz 1,65 zł

42
Cinema Cygan. Piosenki filmowe Jacka Cygana, CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cinema Cygan. Piosenki filmowe Jacka Cygana, CD
różni wykonawcy, Universal Music Polska
Dostępny301 szt.

„Cinema Cygan” to kompilacja, która przedstawia zbiór najpiękniejszych piosenek, autorstwa Jacka Cygana, napisanych do produkcji, znanych zarówno z dużego, jak i małego ekranu. Na płycie znalazły się m.in. utwory z takich filmów jak: „Ogniem i mieczem”, „Kingsajz”, „Tulipan”, „O dwóch takich, co ukradli księżyc”, „Powrót sfory”, „Klan”, „1920. Bitwa Warszawska” w wykonaniu takich artystów, jak: Edyta Górniak, Ryszard Rynkowski, Anna Jurksztowicz, Grzegorz Markowski, Lady Pank, Seweryn Krajewski, Dariusz Kordek, Natasza Urbańska. Na uwagę zasługuje także fakt, że utwory z serialu „Bodo”, „Radio Romans”, „Rodzina zastępcza”, a także piosenka Grzegorza Markowskiego „Powiedz, czy jest raj” nigdy nie były publikowane na płytach. Lista utworów: 1. Otulmy się miłością – Krzysztof Kiljański („Będziesz moja”) 2. Zmysły precz – Anna Jurksztowicz („Kingsajz”) 3. Dumka na dwa serca – Edyta Górniak i Mieczysław Szcześniak („Ogniem i mieczem”) 4. Baw mnie – Seweryn Krajewski („Och, Karol”) 5. Nocy bure cienie – Piotr Fronczewski („Tulipan”) 6. Życie jest nowelą – Ryszard Rynkowski („Klan”) 7. Ktoś ukradł księżyc – Lady Pank („O dwóch takich, co ukradli księżyc”) 8. Piosenka o zbójach – Lady Pank („O dwóch takich, co ukradli księżyc”) 9. Zło – Grzegorz Markowski („Fałszerze: Powrót sfory”) 10. Widzisz, Marto – Ryszard Rynkowski („Prawo ojca”) 11. Śpiewka 1920 – Natasza Urbańska („1920. Bitwa Warszawska”) 12. Powiedz, czy jest raj – Grzegorz Markowski („S.O.S. dzieciom”) 13. Radio Romans – Ryszard Rynkowski („Radio Romans”) 14. Hej man! – Anna Jurksztowicz („Czułość i kłamstwa”) 15. Tkanina – Seweryn Krajewski („Rodzina zastępcza”) 16. Tango Finito – Dariusz Kordek („Bodo”) 17. Piosenka małpy – Tomasz Schuchardt („Bodo”)

41,90 zł
40,64 zł

Rabat 3,0%
oszczędzasz 1,26 zł

43
Cinema Accordion, CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cinema Accordion, CD
różni wykonawcy, Universal Music Polska
NiedostępnyBrak

„Cinema Accordion” to wyjątkowa kompilacja muzyki filmowej, w której główną rolę gra akordeon. Instrument ten wpisał się w kulturę muzyczną takich krajów jak Argentyna, Francja czy Rosja, ale odnalazł także swoje miejsce w świecie filmu. W różnorodnej, pełnej emocji i nastrojów kolekcji usłyszymy kompozycje takich twórców jak: Astor Piazzolla, Goran Bregovic, Gottan Project, Michał Lorenc czy Nino Rota. To idealna propozycja dla fanów brzmień wyrazistych i klimatycznych. Lista utworów: 1. Georges Delerue – Le Corniaud Generique... 2. Gotan Project – Santa Maria (Del Buen Ayre) 3. Astor Piazzolla – Remembrance 4. Francois Parisi – Ballad Du Paris 5. Ensemble Polaris – Le Manine Di Primavera 6. Claudio Ragazzi, Guillermo Vadala – Miranda 7. Tomasz Gąssowski – Pretty Estrangeira 8. Orquesta Filarmonica De Moravia Olomouc – Suite Punta Del Este 9. Sophie Solomon, Perry Montague-Mason, Ian Watson, The Easy Virtue Orchestra – Easy Virtue Tango 10. Marco Lo Russo – La Valse D'amelie 11. Maciej Zieliński – Tango De Amor 12. Glover Gill – La Cosa Pequena 13. Marco Lo Russo – Life Is Beatiful 14. Goran Bregovic – Talijanska 15. Tosca Tango Orchestra – Mi Otra Mitad De Nar... 16. Dr. Nelle Karajlic, Dejan Sparavalo, Vojislav Aralica – Daddy's Gone (Instrumental) 17. Goran Bregovic – Gypsy Reggae 18. Tango Attack – Por Una Cabeza...

41,90 zł
40,64 zł

Rabat 3,0%
oszczędzasz 1,26 zł

44
Tango So Nice!, 2 CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tango So Nice!, 2 CD
różni wykonawcy, Universal Music Polska
NiedostępnyBrak

„Tango So Nice!” – to przepełniona muzyczną namiętnością, ekspresją i tanecznym rytmem kompilacja, która oddaje hołd jednemu z najbardziej rozpoznawalnych elementów argentyńskiej kultury, jakim jest tango. Na dwóch płytach usłyszymy standardy tego gatunku w interpretacjach takich gwiazd, jak: Astor Piazzolla, Sophie Salomon, Kenny G czy Aníbal Troilo. Na krążkach nie zabrakło również nowoczesnej odmiany tanga, czyli electro tango, które wykonali: Otros Aires, Waldeck, Campo, Emilio Kauderer. Znajdziemy i polski akcent w wydaniu: Kayah & Royal Quartet, Adriana Konarskiego, Pawła Lucewicza, Tango Attack! & Sądeckej Orkiestry Kameralnej. „Tango So Nice” – to uczta dla miłośników tanga i wysmakowanych brzmień rodem z malowniczej Argentyny. Lista utworów: CD 1 1. Sophie Solomon – Burnt By The Sun 2. Waldeck – Addicted 3. Kayah & Royal Quartet – Tabakiera 4. Otros Aires – Perro Viejo 5. Supervielle – Miles De Pasajeros 6. Klazz Brothers & Cuba Percussion – Tres Lindas Cubanas 7. Emilio Kauderer – Maroma 8. Omar Mollo – Malevaje 9. Trio Macchiato – Querer 10. Electro Dub Tango – Pampas (Remix) 11. Artur Gadowski & Tangata Quintet – Zakochaj Się We Mnie Jeszcze Raz 12. Juan Calors Caceres – Guarilo 13. Tango Attack! & Sądecka Orkiestra Kameralna – Cumparsita 14. Campo – Naranjo En Flor 15. Kenny G – Tango CD 2 1. Bogdan Kierejsza – Sufrir Por Amor 2. Rafael Cortés – Tango De La Luna 3. Tango Orkestret & Marcelo Nisinman – Adios Nonino 4. Henrik Gunde – Tango Jalouise 5. Adrian Konarski – Tango 6. Otros Aires – Catedral 7. Juan D'Arienzo Y Su Orquesta Típica – Derecho Viejo 8. Marina Cedro – Puse Un Hechizo En Vos 9. Aníbal Troilo – La Tablada 10. Electro Dub Tango – Mundo Bizarro (Remix) 11. Paweł Lucewicz – Tango 12. Carlos Di Sarli Y Su Orquesta Típica – Rodríguez Pena 13. Astor Piazzolla Y Su Quinteto – Verano Porteno (En Vivo) 14. Héctor Varela Y Su Orquesta Típica – Historia De Un Amor 15. Trío Federico-Berlingieri – Boedo

45,90 zł
44,52 zł

Rabat 3,0%
oszczędzasz 1,38 zł

45
Soliloquy, CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Soliloquy, CD
Lou Doillon, Universal Music Polska
Dostępny5 szt.

Soliloquy – czyli monolog – szansa na głośne wyrażenie myśli głęboko tkwiących w człowieku. Na swoim albumie Lou Doillon odsłania więcej niż kiedykolwiek. – Zapragnęłam być bardziej bezpośrednia – wyjaśnia artystka. Soliloquy to trzeci album w dorobku Francuzki, następca świetnie przyjętych przez słuchaczy i krytykę „Places” oraz „Lay Low”. Lista utworów: 1. Brother 2. The Joke 3. All These Nights 4. Last Time 5. Too much 6. It's You 7. Burn 8. Flirt 9. Nothings 10. Soliloquy 11. Widows 12. Snowed In

41,90 zł
40,64 zł

Rabat 3,0%
oszczędzasz 1,26 zł

46
TCHAIKOVSKY:SYMPH.5. CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
TCHAIKOVSKY:SYMPH.5. CD
DUDAMEL, GUSTAVO, Universal Music Polska
NiedostępnyBrak

54,90 zł
53,25 zł

Rabat 3,0%
oszczędzasz 1,65 zł

47
STAY IN TOUCH. CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
STAY IN TOUCH. CD
Sandra, Universal Music Polska
NiedostępnyBrak

36,90 zł
35,79 zł

Rabat 3,0%
oszczędzasz 1,11 zł

48
Tomb Raider, Blu-ray 3D + Blu-ray - Filmy
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tomb Raider, Blu-ray 3D + Blu-ray
Roar Uthaug, 2018
NiedostępnyBrak

Hit kinowy na podstawie kultowej serii gier video. Lara Croft (Alicia Vikander), niezależna córka zaginionego poszukiwacza przygód postanawia na własną rękę rozwiązać zagadkę tajemniczej śmierci ojca. Uzbrojona w bystry umysł, wiarę i wrodzoną upartość, wyrusza w niebezpieczną podróż do nieznanych krain i uczy się przekraczać własne ograniczenia.

88,90 zł
81,79 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 7,11 zł

49
COLTRANE 58: THE PRESTIGE RECORDINGS (5CD). CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
110,90 zł
107,57 zł

Rabat 3,0%
oszczędzasz 3,33 zł

50
TALES OF AMERICA (LP). Winyl - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
TALES OF AMERICA (LP). Winyl
ONDARA, J.S., Universal Music Polska
Dostępny1 szt.

95,90 zł
93,02 zł

Rabat 3,0%
oszczędzasz 2,88 zł

Wróć do góry