hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2019.03.13

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w środę 13 marca 2019 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Uczucia Gucia. Gucio się smuci (Aurelie Chien, Chow Chine), na drugim Studio Tańca. Tom 3 (Béka, Crip). Kolejny produkt to Uczucia Gucia. Gucio się boi (Aurelie Chien, Chow Chine) oraz Harvard Business Review. Podręcznik lidera (Ron Ashkenas, Brook Manville).
1
Uczucia Gucia. Gucio się smuci - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Uczucia Gucia. Gucio się smuci
Dostępny189 szt.

Gucio to mały jednorożec taki jak wszystkie. Albo prawie… Jego tęczowa grzywa zmienia kolor zależnie od tego, co Gucio odczuwa. Dzisiaj Gucio jest smutny. Pokłócił się z przyjaciółmi. Zobacz, jak uda mu się odzyskać dobry humor. Nowa seria historyjek, które uczą nazywania emocji i panowania nad nimi. W każdej książeczce opisano jedno uczucie. Na końcu historyjki znajdują się bardzo proste ćwiczenia, które pomogą dziecku wyciszyć się i zapanować nad emocjami.

12,90 zł
8,00 zł

Rabat 38,0%
oszczędzasz 4,90 zł

2
Studio Tańca. Tom 3 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Studio Tańca. Tom 3
Dostępny29 szt.

Trzeci album zbiorczy humorystycznej serii, która sprzedaje się we Francji w milionowych nakładach. Alia, Lusia i Julia chodzą po lekcjach do Studia Tańca, ale że zajęcia im nie wystarczają, dziewczyny tańczą wszędzie: w parku, na placu i w domu. Kiedy koleżanka daje im znać, że w zimowe ferie odbędzie się w Londynie nabór do świątecznego musicalu, od razu decydują się jechać. A kiedy szkoła organizuje spektakl o królewnie Śnieżce, z radością podejmują się odgrywania wyznaczonych ról. Nawet w wakacje nie mogą porzucić swojej pasji, wyjeżdżają więc na miesięczne tournée z przedstawieniem o historii tańca jazzowego. Każdy dzień niesie trzem przyjaciółkom kolejną wesołą przygodę związaną z tańcem! Twórcami scenariusza serii jest dwoje francuskich autorów, którzy występują pod wspólnym pseudonimem Béka: zawodowy scenarzysta komiksowy Bertrand Escaich i pisarka powieści dla młodzieży Caroline Roque. Wspólnie stworzyli też bestsellerowy cykl Les Rugbymen. Z kolei Crip to pseudonim cenionego francuskiego grafika, który do scenariuszy duetu Béka rysuje także serię Les Fées Valentines. Album zawiera oryginalne tomy 7–9.

39,99 zł
27,19 zł

Rabat 32,0%
oszczędzasz 12,80 zł

3
Uczucia Gucia. Gucio się boi - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Uczucia Gucia. Gucio się boi
NiedostępnyBrak

Gucio to mały jednorożec taki jak wszystkie. Albo prawie… Jego tęczowa grzywa zmienia kolor zależnie od tego, co Gucio odczuwa. Jest wieczór i Gucio się boi. Pora iść spać, a jest tak ciemno! Zobacz, jak uda mu się odzyskać dobry humor! Nowa seria historyjek, które uczą nazywania emocji i panowania nad nimi. W każdej książeczce opisano jedno uczucie. Na końcu historyjki znajdują się bardzo proste ćwiczenia, które pomogą dziecku wyciszyć się i zapanować nad emocjami.

13,40 zł
9,92 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 3,48 zł

4
Harvard Business Review. Podręcznik lidera - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Harvard Business Review. Podręcznik lidera
Dostępny81 szt.

Jedyny podręcznik, jakiego potrzebujesz, żeby rozwinąć umiejętności niezbędne liderowi. Zapomnij o przereklamowanych nowych modelach przywództwa, najważniejsze praktyki przywódcze są od dawna znane. Jakość przywództwa zależy od tego, jak tworzysz wizję i inspirujesz innych, żeby za nią podążali. Jak podejmujesz trudne strategiczne decyzje. Jak wprowadzasz innowacje. Jak uzyskujesz wyniki. W tym kompleksowym podręczniku Ron Ashkenas i Brook Manville, specjaliści w dziedzinie strategii i zmian, zbierają wiedzę na temat sprawdzonych koncepcji i cech definiujących dobre przywództwo i uzupełniają ją wywiadami z wysokiej rangi menedżerami oraz własnymi doświadczeniami z tej dziedziny – a wszystko po to, by pomóc początkującym liderom stać się wybitnymi przywódcami i wywierać istotny wpływ na otoczenie. W Harvard Business Review. Podręczniku lidera znajdziesz m.in.: - zwięzłe omówienie sprawdzonych modeli przywództwa, opracowane na podstawie publikowanych w „Harvard Business Review” artykułów takich autorów, jak Clayton M. Christensen i Michael E. Porter, - pogłębione studia przypadków dotyczące wysokich rangą liderów, na przykład Jamesa Wolfensohna z Banku Światowego, Pauli Kerger z PBS, Darrena Walkera z Ford Foundation i Jamesa C. Smitha z Thomson Reuters, - szczegółowe wskazówki ułatwiające zrozumienie i stosowanie sześciu podstawowych praktyk przywódcy, którymi są: tworzenie jednoczącej wizji, opracowywanie strategii, pozyskiwanie świetnych współpracowników, koncentrowanie się na wynikach, innowacyjne działanie na rzecz przyszłości i kierowanie sobą.

49,90 zł
32,44 zł

Rabat 35,0%
oszczędzasz 17,46 zł

5
Amazing Spider-Man. Globalna sieć. Tom 2. Mroczne królestwo - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Amazing Spider-Man. Globalna sieć. Tom 2. Mroczne królestwo
Dostępny11 szt.

Drugi tom przygód Spider-Mana z nowej serii wydawniczej Marvel NOW! 2.0. Peter Parker rozwija międzynarodową działalność, a jego kolejnym przystankiem są Chiny, gdzie odkrywa, że złowrogi Pan Negatyw zniewolił dwoje jego przyjaciół: Cloaka i Dagger. Czy niesamowity ścianołaz upora się z przemienionymi przez Negatywa bohaterami i sam nie podzieli ich losu? Podróże Petera nie zakończą się jednak na Dalekim Wschodzie – ostateczny pojedynek z Zodiakiem rzuci go do Europy. Jeśli Skorpion wcieli swój mistrzowski plan w życie, nawet Spider-Man może nie dać rady powstrzymać go przed przejęciem kontroli nad przyszłością...

39,99 zł
30,79 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 9,20 zł

6
Mazaki z brokatem 8 kolorów MERplus - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mazaki z brokatem 8 kolorów MERplus
Dostępny5 szt.

8 sztuk kolorowych mazaków z brokatem.

28,30 zł
19,81 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 8,49 zł

7
Krab do robienia baniek mydlanych - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Krab do robienia baniek mydlanych
Askato
Dostępny75 szt.

Baw się licząc i łapiąc bąbelki. Super zabawa podczas kąpieli. Krab ma 3 przyssawki, dzięki którym można go przymocować do kafli lub wanny. Aby wytwarzał pianę należy wlać do pojemnika mydło w płynie. Podczas kąpieli dziecko może słuchać także muzyki, gdyż krab wytwarza pianę w rytm melodii. Teraz kąpiel będzie jeszcze bardziej przyjemna. Zasilanie: 2 x baterie AA (brak w zestawie)

41,90 zł
35,62 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 6,28 zł

8
Zauroczenie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zauroczenie
Dostępny20 szt.

W Śmierci w La Fenice, pierwszej powieści z tego bardzo poczytnego cyklu, Donna Leon zapoznała czytelników z wytwornym i okrutnym światem opery oraz z jedną z najznakomitszych żyjących włoskich sopranistek, Flavią Petrelli. Teraz Flavia wraca do Wenecji, by wystąpić w tytułowej roli w Tosce. Pewnego wieczoru po przedstawieniu okazuje się, że w jej garderobie jest mnóstwo – zbyt wiele – żółtych róż. Jakiś anonimowy wielbiciel zasypywał ją prezentami w Londynie, Sankt Petersburgu i Amsterdamie, teraz zaś robi to w Wenecji. Flavia wyznaje Brunettiemu, że jest przerażona tymi wyjątkowymi przejawami uwielbienia. Kiedy młoda wenecjanka, utalentowana śpiewaczka, która zwróciła uwagę Flavii, pada ofiarą brutalnej napaści, komisarz dochodzi do wniosku, że obawy Petrelli są uzasadnione w sposób niewyobrażalny dla nich obojga. Brunetti musi wczuć się w psychikę jakiegoś natrętnego fana, zanim Flavii bądź komuś innemu stanie się krzywda.

29,00 zł
21,75 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 7,25 zł

9
Marzi. Nowe życie. Tom 2 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Marzi. Nowe życie. Tom 2
Dostępny25 szt.

W drugim zbiorczym tomie opowieści o dzieciństwie w Polsce Marzi wspomina pamiętne lato i jesień 1989 roku, kiedy w Polsce i Europie Wschodniej skończył się komunizm. Dla bohaterki nastał ważny okres pożegnania z dzieciństwem oraz pierwszych nastoletnich problemów i wyborów. Na końcu komiksu zamieszczony jest dziennik podróży Marzeny Sowy z Polski do Francji, w którym znajdziemy wiele zdjęć bohaterów i miejsc, stanowiących inspirację do napisania tej historii. Pełne humoru i refleksji opowiadanie znakomicie zilustrował Sylvain Savoia. Przygody Marzi ukazały się w Belgii, Hiszpanii, we Francji i Włoszech, a także w Stanach Zjednoczonych, Chinach i Korei Południowej. Z przedmowy: „Postać bohaterki pozwoliła nam pokazać różne emocje i przeżycia młodej dziewczyny, które stały się zrozumiałe i ciekawe dla odbiorców w różnym wieku we Francji, w Polsce i innych krajach. Okazało się, że nie jest ważne, w jakim kontekście politycznym, społecznym czy ekonomicznym się żyje, bo dzieciństwo to stan uniwersalny. Teraz oddajemy w ręce czytelników kolejne przygody Marzi. Mam nadzieję, że i tym razem skok w młodość w polskich realiach obudzi drzemiące w Was dziecko i dostarczy niezapomnianych wrażeń!”. - Sylvain Savoia

79,99 zł
61,59 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 18,40 zł

10
Potężna Thor. Tom 1. Grzmiąca krew - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Potężna Thor. Tom 1. Grzmiąca krew
Dostępny27 szt.

Pierwszy tom opowieści o Gromowładnej z nowej serii wydawniczej Marvel NOW! 2.0. Dziesięć Królestw ogarnął niepokój. Mroczny elf Malekith podżega do wojny, w Asgardzie szykuje się zbrojne powstanie, a Thor toczy bitwę nie tylko z wrogami pokoju, ale i z rakiem, który niszczy jej śmiertelne ciało. Czy niespodziewane pojawienie się Lokiego, boga łgarstw, pomoże jej uspokoić sytuację w Wiecznym Królestwie, czy tylko przysporzy problemów? Scenariusz tego tomu napisał Jason Aaron, autor takich serii jak: Skalp, Thor Gromowładny czy Wolverine i X-Men. Rysunki stworzył Russell Dauterman (Supurbia, Thor).

40,00 zł
30,80 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 9,20 zł

11
Wtedy kiedy? Gra imprezowa - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wtedy kiedy? Gra imprezowa
Egmont - gry, od 10 lat
Dostępny23 szt.

Światowy bestseller! Ponad 500 ciekawych wydarzeń! Kilka minut nauki zasad – wiele godzin zabawy! Ponadczasowa gra imprezowa! Każdy gracz tworzy swoją linię czasu, dokładając do niej kolejne wydarzenia. Aby wygrać, nie trzeba znać dokładnych dat, wystarczy ułożyć je chronologicznie. Baw się, ryzykuj i poznaj różne ciekawostki z nowożytnej historii. Wraz z podstawową grą dostępny będzie pierwszy dodatek do gry – „Szalone fakty”. Zawartość opakowania: • 274 dwustronne karty (548 wydarzeń), • karta-zakładka, • instrukcje, • w pudełku zostawiono miejsce na przyszłe dodatki.

59,99 zł
44,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 15,00 zł

12
O najnowszej historii Polski 1939–1989. Szkice i artkuły - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
O najnowszej historii Polski 1939–1989. Szkice i artkuły
Dostępny24 szt.

„W zakresie naszej najnowszej historii istnieje jeszcze bardzo wiele „białych plam” – zagadnień niezbadanych i nieopisanych, życiorysów, wydarzeń. Naszym obowiązkiem jest szukać, dopisywać, poprawiać to, co już zrobione. Mamy tragiczną spuściznę po okresie Polski Ludowej (1944–1989) – panowanie bardzo ścisłej cenzury w ramach restrykcyjnych wymogów ideologicznych spowodowało, że w licznych przypadkach „dzieła” historyczne były farsą. W latach następnych, po 1989 roku, sytuacja tylko nieznacznie się poprawiła”. Leszek Żebrowski ze wstępu Leszek Żebrowski w swojej najnowszej książce obala kolejne „mity przeciwko Polsce”. Tym razem odkłamuje historię Narodowych Sił Zbrojnych i pokazuje, „jak hartowała się stal”, czyli jak powstały oraz skąd się wzięły tzw. „elity” komunistyczne. Jarosław Kornaś Instytut Promocji Kultury

45,00 zł
32,40 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,60 zł

13
Kot Winston. Mruczący agent. Audiobook - Audiobooki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kot Winston. Mruczący agent. Audiobook
Frauke Scheunemann, Wydawnictwo Debit
Dostępny11 szt.

Winston uwielbia wylegiwać się na kanapie i pozwalać się Darii drapać za uchem. Jego zdaniem tak już powinno pozostać. Kiedy jednak ktoś porywa Emilkę, koleżankę z klasy Darii, Winston musi wkroczyć do akcji. Porywacze szantażują jej rodziców, a policja tylko błądzi po omacku. Do stu tysięcy kuwet! Winston nie wie, co to strach, gdy trzeba stawić czoło przestępcy. No, powiedzmy, że na ogół nie wie. Na szczęście ma do pomocy gang dachowców, rosyjską babcię i swój nieomylny węch.

22,90 zł
16,95 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 5,95 zł

14
Garfield. Tłusty koci trójpak. Tom 3 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Garfield. Tłusty koci trójpak. Tom 3
Dostępny34 szt.

Czworonożny futrzany balon, którego czule nazywamy Garfieldem, zawsze chce więcej. A daje z siebie, co może, żeby w tym solidnym tomie zrywać boki ze śmiechu. Czy tłucze Odiego gazetą, ciska w Jona ciastem, stosuje dietę „tyle kawy, ile tylko wypijesz”, czy przemyka do samolotu, Garfield zawsze dba o to, żeby jego nieszczęsny właściciel się nie nudził, a wygłodniali czytelnicy znaleźli powód do śmiechu. Garfieldowy cykl „Tłustych Kocich Trójpaków” stanowi kolekcję komiksowych pasków zebranych w nowym, kolorowym wydaniu. Garfield zmieniał się trochę na przestrzeni lat, ale jedno pozostało niezmienne: jego gigantyczny apetyt na jedzenie i poczucie humoru. Czeka was dużo szaleńczej radości z nienasyconym kotem, ponieważ nigdy dosyć zabawy.

79,99 zł
61,59 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 18,40 zł

15
Templariusz 1120–1312 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Templariusz 1120–1312
Dostępny58 szt.

Zakon templariuszy był wojskowo-religijną organizacją, która powstała w celu ochrony pielgrzymów i osadników w Ziemi Świętej. Sami templariusze wierzyli, że są wojownikami Boga, walczącymi w jego imieniu, dzięki czemu wypracowali sobie przerażającą reputację wśród sąsiednich władców muzułmańskich. Niniejsza praca została poświęcona mężczyznom, którzy dołączyli do zakonu i próbuje prześledzić ich motywy, skupiając się na walczących w Ziemi Świętej. W oparciu o ówczesne źródła, zapewnia ona skuteczny wgląd w życie codzienne wojowników od czasu ich przyjęcia w poczet braci, przez szkolenie, organizację w polu, po sposoby walki.

40,00 zł
30,80 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 9,20 zł

16
Rick i Morty. Tom 4 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rick i Morty. Tom 4
Dostępny17 szt.

Rick i Morty to humorystyczna seria komiksów science fiction oparta na docenionym przez krytyków serialu telewizyjnym studia Adult Swim. Te świeżutkie jak bułki komiksy zawierają zupełnie nowe, inne od serialowych, przygody Ricka i Morty’ego. W czwartym tomie nominowany do Nagrody Eisnera scenarzysta Kyle Starks we współpracy z rysownikiem serii CJ Cannonem prezentują trzyczęściową historię o międzyplanetarnych siatkach narkotykowych i kosmicznych podrywaczach. Oprócz tego tom zawiera krótszą historię Masz coś w sobie, rozgrywającą się na królewskim dworze, oraz totalnie napakowany, sportowy komiks Skaczący Morty! Komiks, podobnie jak serial, pełen jest nawiązań do klasycznych dzieł popkultury ze szczególnym uwzględnieniem fantastyki i horroru – od Doktora Who, Strefy Mroku, Jurassic Park i Star Trek po Incepcję, Koszmar z ulicy Wiązów czy Star Wars. Rick i Morty, autorstwa Justina Roilanda i Dana Harmona, najpopularniejszy program studia Adult Swim, przedstawia przygody socjopatycznego naukowca-geniusza Ricka Sancheza, który mieszka z rodziną swojej córki Beth i nieustannie zabiera ją, swojego zięcia Jerry’ego, wnuczkę Summer i, z natury nieśmiałego, wnuka Morty'ego na szalenie niebezpieczne międzygalaktyczne eskapady. Czy rodzina przetrwa obłęd Ricka i cały ten chaos wszechświata, który na nich ściąga? Obecny, trzeci sezon serialu Rick i Morty stał się wielkim hitem zarówno wśród fanów, jak i wśród krytyków. Twórcy serialu i studio Adult Swim ogłosili niedawno, że produkowane jest kolejne siedemdziesiąt odcinków.

39,99 zł
30,79 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 9,20 zł

17
Hellblazer. Tom 1 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hellblazer. Tom 1
Dostępny11 szt.

Przedstawiamy pierwszą część opowieści o Johnie Constantinie autorstwa Briana Azzarello. Głównym bohaterem jest parający się magią Anglik, który wikła się w dziwne, niebezpieczne sytuacje, często związane ze zjawiskami paranormalnymi. Specyficzne podejście do rzeczywistości powoduje, że jego postać jest moralnie niejednoznaczna, a czasem wręcz odpychająca. Dla wyższego dobra posługuje się bowiem podstępem, oszustwem i manipulacją, a nawet... magią, co zraża do niego ludzi i powoduje, że dotychczasowi przyjaciele stają się jego wrogami. Autorem tej dwuczęściowej serii jest Brian Azzarello, amerykański scenarzysta komiksowy znany m.in. z serii „100 naboi”, za którą otrzymał Nagrodę Eisnera oraz Harveya, a także albumu Batman – Rozbite miasto czy serii „Loveless”. Rysunki stworzyli Richard Corben, Marcelo Frusin, Steve Dillon, Dave E. Taylor.

110,00 zł
84,70 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 25,30 zł

18
Torebka ozdobna 17 x 17 cm, kraftowa - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Torebka ozdobna 17 x 17 cm, kraftowa
MERplus, 1
Dostępny18 szt.

Uniwersalna torebka ozdobna o wymiarach 17.0 x 17.0 x 6.5 cm. Wykonana w sposób ekologiczny z brązowego papieru oraz sznurka.

3,70 zł
2,59 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 1,11 zł

19
Plecak szkolny, niebieski ombre - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plecak szkolny, niebieski ombre
Starpak
NiedostępnyBrak

Wygodny i funkcjonalny plecak szkolny Starpak z młodzieżową uniwersalną grafiką. Plecak szkolny składa się z dwóch komór zapinanych na zamek, co pozwoli na lepsze zorganizowanie wewnętrznej przestrzeni. Na zewnątrz znajduje się bardzo obszerna przednia, zapinana kieszeń, po bokach dwie kieszenie ze ściągaczem na umieszczenie w nich bidonu z napojem. Plecy i szelki wyściełane gąbką zapewniają komfort użytkowania i równomierne rozłożenie obciążenia na plecach dziecka. Wykonany z trwałego materiału wykończonego elementami odblaskowymi dla większego bezpieczeństwa. Plecak jest wyrobem tekstylnym. Wymiary: 40.0 x 28.0 x 13.0 cm

46,90 zł
42,21 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,69 zł

20
Neonomicon - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Neonomicon
Dostępny7 szt.

Gratka dla fanów H.P. Lovecrafta! Dwie opowieści Alana Moore’a inspirowane twórczością autora Zewu Cthulu. Aldo Sax, agent FBI specjalizujący się w teorii anomalii, poszukuje sprawcy piętnastu bestialskich morderstw. Analiza śladów wiedzie go prosto do klubu Zootique i tajemniczego, skrywającego twarz za chustką Johnny’ego Carcosy. Dalsze śledztwo okaże się jednak dużo bardziej niebezpieczne, a próba odkrycia prawdy doprowadzi Saxa na skraj szaleństwa. Jego śladem wyruszy kolejnych dwoje agentów...

70,00 zł
53,90 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 16,10 zł

21
Klej w sztyfcie 10g (30szt) AMOS - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klej w sztyfcie 10g (30szt) AMOS
Dostępny909 szt.

Klej w sztyfcie 10gx30 sztuk.

110,90 zł
102,03 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 8,87 zł

22
Wtedy kiedy. Szalone fakty, dodatek nr 1 - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wtedy kiedy. Szalone fakty, dodatek nr 1
Egmont - gry, od 10 lat
Dostępny31 szt.

Przedstawiamy dodatek do gry „Wtedy kiedy”. To światowy bestseller! Ponad 500 ciekawych wydarzeń! Kilka minut nauki zasad – wiele godzin zabawy! Ponadczasowa gra imprezowa! Każdy gracz tworzy swoją linię czasu, dokładając do niej kolejne wydarzenia. Aby wygrać, nie trzeba znać dokładnych dat, wystarczy ułożyć je chronologicznie. Baw się, ryzykuj i poznaj różne ciekawostki z nowożytnej historii. Opakowanie zawiera 110 nowych, szalonych i zaskakujących wydarzeń.

19,99 zł
14,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 5,00 zł

23
Usagi Yojimbo Saga. Księga 2 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Usagi Yojimbo Saga. Księga 2
NiedostępnyBrak

Nowe wydanie popularnej serii Usagi Yojimbo. Ponad 600 stron przygód niezwykłego królika ronina. Drugi tom zbiera historie wydane w tomach: Pory roku, Ostrze bogów i Szare cienie. Pod koniec szesnastego wieku Japonią wstrząsały liczne wojny domowe. W jednej z bitew Miyamoto Usagi utracił swojego suwerena, pana Mifune. Od tego dnia samotny ronin przemierza kraj, poszukując spokoju ducha, walcząc o sprawiedliwość i doskonaląc umiejętności samurajskie. W tym tomie w ręce Usagiego trafi Pożeracz Traw – legendarne ostrze, którego pożądają członkowie Spisku Ośmiu, waleczny królik spotka też młodego samuraja podążającego za cieniem swojego bohaterskiego ojca, weźmie udział w turnieju szermierczym i pozna błyskotliwego detektywa, inspektora Ishidę, z którym połączy go wieloletnia przyjaźń. Seria Usagi Yojimbo Saga to mistrzowska adaptacja komiksowa samurajskich legend, wydawana od ponad 30 lat i przetłumaczona na kilkadziesiąt języków. Autorem scenariusza i rysunków jest Stan Sakai, a nowe wydanie zostało wzbogacone o kolorową galerię okładek.

90,00 zł
69,30 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 20,70 zł

24
W 27 dni - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
W 27 dni
Dostępny2 szt.

Opowieść o odkupieniu, pierwszej miłości i ogromnej sile potrzebnej, by zmienić przyszłość... Hadley Jamison jest zszokowana, gdy dowiaduje się, że kolega z klasy – Archer Morales – popełnił samobójstwo. Mimo że nie znała zbyt dobrze tego cichego i wyalienowanego chłopca, w głębi duszy czuje, że mogła coś zrobić, by zapobiec tragedii. Na pogrzebie Archera zaczepia ją mężczyzna przedstawiający się jako Śmierć i oferuje jej pewien układ. Hadley może cofnąć się w czasie o 27 dni i spróbować powstrzymać Archera przed samobójstwem... Niesamowicie wciągająca! Pełna napięcia historia, od której nie można się oderwać.

34,90 zł
25,83 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 9,07 zł

25
Basia i śmieci - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Basia i śmieci
NiedostępnyBrak

Kolejny tom przygód Basi – ulubionej przyjaciółki przedszkolaków! Skąd się biorą śmieci? Czy musi ich być tak dużo? Co można zrobić, żeby było ich mniej? Te wszystkie pytania zadaje sobie i innym Basia. Zadaje je w czasie sprzątania pokoju, podczas spaceru nad rzeką i w mieście. Wszędzie tam, gdzie są śmieci. A one są, niestety, wszędzie...

20,00 zł
15,20 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 4,80 zł

26
Strażak Sam. Skuter Juno z figurką Elvisa i akcesoriami - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Strażak Sam. Skuter Juno z figurką Elvisa i akcesoriami
Simba Toys
Dostępny146 szt.

Zestaw dla miłośników bajki o dzielnym strażaku Samie. Skuter „Juno” pomaga Samowi prowadzić akcje ratownicze na wodzie i lądzie. Wyposażono go w ponton ratowniczy i deskę. W zestawie występuje także figurka strażaka Elvisa z ruchomymi kończynami oraz drobne akcesoria tematyczne. Zawartość i cechy zestawu: • zestaw inspirowany bajką „Strażak Sam”, • skuter ratowniczy Juno, • unosi się na wodzie, • pojazd jest ruchomy na lądzie, • figurka strażaka Elvisa w pełni ruchoma, • ponton ratowniczy i deska, • akcesoria tematyczne m.in.: kask, kamizelka, łopata, megafon. Długość pojazdu: ok. 16.0 cm Wymiary opakowania: 12.0 x 20.0 x 13.0 cm

65,93 zł
59,34 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,59 zł

27
Pistolet policyjny z kajdankami - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pistolet policyjny z kajdankami
Askato
Dostępny31 szt.

Zestaw idealny dla małego stróża prawa W skład zestawu wchodzi pistolet z efektami świetlnymi i dźwiękowymi oraz kajdanki z kluczykiem. Wszystkie elementy zostały wykonane z wysokiej jakości tworzywa i z troską o detale. Zatrzymaj złodzieja i zakuj go w kajdanki! Wymiary opakowania: 25.7 x 4.3 x 17.4 cm Zasilanie: 3 baterie AG10 (w zestawie)

18,90 zł
16,07 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 2,83 zł

28
Zakładnicy historii - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zakładnicy historii
Dostępny4 szt.

Autorka prezentuje historyczne ujęcie kwestii odrodzenia narodowego Polaków na obszarze współczesnej Wileńszczyzny na przełomie lat 80. i 90. XX wieku, ze szczególnym uwzględnieniem działań na rzecz utworzenia polskojęzycznej, autonomicznej jednostki w obrębie Litwy. Wątek polityki narodowościowej w krajach byłego bloku Związku Socjalistycznych Republik Radzieckich nieustannie powraca w międzynarodowej przestrzeni publicznej. Z powodów politycznych opisane wydarzenia do dziś budzą kontrowersje oraz rzutują na relacje bilateralne Polski i Litwy, dlatego warto poznać ich genezę. „To bardzo ważne. aby nie pozwalać narzucać w historiografii fałszywej wizji historii, niezgodnej z faktami i przebiegiem wydarzeń. Trzeba pamiętać, że jeśli na to pozwolimy, wówczas wypaczony obraz wydarzeń historycznych zostanie utrwalony oraz znajdzie odbicie w publikacjach w obcych językach, a wtedy tym trudniej będzie go zwalczać i polemizować z nim. Dlatego trzeba przeszłość pokazywać taką, jaką była naprawdę, bez upiększeń spowodowanych doraźnymi potrzebami politycznymi i tzw. poprawnością polityczną. Tę ważną funkcję spełnia znakomicie książka dr Barbary Jundo-Kaliszewskiej”. Prof. Grzegorz Mazur

49,90 zł
42,91 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 6,99 zł

29
Torebka ozdobna - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Torebka ozdobna
MERplus
Dostępny30 szt.

Torebka ozdobna o wymiarach 39.0 x 23.5 x 9.5 cm

4,90 zł
3,43 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 1,47 zł

30
Wesołe bajeczki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wesołe bajeczki
Dostępny60 szt.

Wesołe bajeczki dla Ciebie w sam raz. Z wesołą bajeczką wesoło mknie czas. A smok uśmiechnięty, królewna czy stworek na pewno każdemu poprawią humorek.

19,99 zł
15,79 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 4,20 zł

31
Zestaw dentystyczny - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw dentystyczny
Askato
Dostępny52 szt.

Dzieci uwielbiają naśladować sytuacje z życia dorosłych Dzięki temu zestawowi maluszek będzie mógł wcielić się w rolę dentysty i sprawdzić stan uzębienia swoich lalek. Zestaw składa się z 7 elementów: szczęki, wiertła, szpikulca, lusterka, strzykawki, szczoteczki oraz lekarstwa. Wymiary opakowania: 25.0 x 9.0 x 18.0 cm

44,40 zł
37,74 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 6,66 zł

32
Torebka ozdobna 10 x 10 cm, kraftowa - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Torebka ozdobna 10 x 10 cm, kraftowa
MERplus, 1
Dostępny17 szt.

Uniwersalna torebka prezentowa o wymiarach 10.0 x 10.0 x 6.5 cm. Wykonana w sposób ekologiczny, z brązowego papieru oraz sznurka.

3,30 zł
2,15 zł

Rabat 34,8%
oszczędzasz 1,15 zł

33
Segregator A4/80 Her 50021659 - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
20,77 zł
18,69 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,08 zł

34
English is not Easy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
English is not Easy
Dostępny124 szt.

Ekscentrycznie ilustrowany, błyskotliwie pikantny, ale też niezwykle praktyczny przewodnik po osobliwościach jednego z najbardziej zwodniczych języków świata, przeznaczony dla (dorosłych) adeptów angielskiego jako języka obcego. Jest to jedyny w swoim rodzaju ilustrowany podręcznik do nauki języka angielskiego z niebanalną treścią, niezbyt poprawnym politycznie poczuciem humoru i niesamowitymi ilustracjami. Niestety, dla niektórych, szczególnie dorosłych, angielski nie jest łatwy. Ale teraz Ty też możesz nauczyć się języka Shakespeare'a z pomocą tego wyjątkowego, najbardziej oryginalnego przewodnika, jaki kiedykolwiek miałeś w ręku. Znajdziesz w nim zasady gramatyczne, użyteczne wyrażenia i slang przedstawione w taki sposób, że zrozumie je każdy. 17 jasnych, figlarnych i prawdziwie zapadających w pamięć ilustrowanych lekcji pokieruje i zabawi adeptów języka angielskiego, którzy chcą dodać nieco pikanterii do swojej nauki. Autorka książki, Luci Gutiérrez, jest niezwykle utalentowaną ilustratorką, która regularnie współpracuje z „New Yorkerem", „The New York Timesem", „The Washington Post", „The Wall Street Journal", „Newsweekiem"czy „Forbesem". Jej praca została wyróżniona nagrodą Junceda Press Prize 2010. została także nominowana do CJ Picture Book Awards, White Ravens Awards i otrzymała wyróżnienie w Bologna Ragazzi Awards. Jest to swoista kronika przygód, które przeżyła autorka podczas swojego długiego pobytu w Nowym Jorku, ucząc się języka. Absolutny must have dla wszystkich dorosłych z zamiłowania uczących się języka angielskiego.

49,90 zł
37,43 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 12,47 zł

35
Taki sam! Głoska r - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Taki sam! Głoska r
NEURONY, od 6 lat
Dostępny25 szt.

Karciana gra edukacyjna Taki sam! ćwiczy spostrzegawczość, refleks, a także utrwala prawidłową wymowę głoski r. Czy wiesz, że...? Sześciolatek powinien już prawidłowo wymawiać głoskę r? Materiał wyrazowy w grze został tak dobrany, aby ćwiczyć wymowę r po spółgłoskach w nagłosie i śródgłosie oraz w sąsiedztwie samogłosek. Zawartość pudełka: 3 podwójne talie kart, którymi można grać na 4 różne sposoby.

60,00 zł
42,00 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 18,00 zł

36
Superman Action Comics. #1000 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Superman Action Comics. #1000
Dostępny3 szt.

Ukazanie się tysięcznego numeru Action Comics zbiega się w czasie ze świętowaniem osiemdziesiątych urodzin Supermana. Przez osiem dekad Człowiek ze Stali wielokrotnie ratował Metropolis oraz Ziemię, ale to nie koniec jego niezwykłej przygody! Teraz rozpoczyna się nowy rozdział podróży tego ikonicznego już superbohatera. W jubileuszowym wydaniu Action Comics #1000 znani i cenieni scenarzyści i rysownicy oddają hołd magazynowi, od którego wszystko się zaczęło. Autorami historii zawartych w tym albumie są: Brian Michael Bendis, John Cassaday, Olivier Coipel, Paul Dini, José Luis García-López, Patrick Gleason, Butch Guice, Geoff Johns, Dan Jurgens, Tom King, Jim Lee, Clay Mann, Brad Meltzer, Jerry Ordway, Louise Simonson, Scott Snyder, Curt Swan, Peter J. Tomasi, Marv Wolfman... oraz wielu innych!

30,00 zł
23,10 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 6,90 zł

37
Nela. Zapiski zoologa. Zadziwiające zwierzęta - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nela. Zapiski zoologa. Zadziwiające zwierzęta
NiedostępnyBrak

Cześć! Znasz na pewno wiele zwierząt. Niektóre spotkałeś w ich naturalnym środowisku, inne w ogrodzie zoologicznym a jeszcze inne znasz z filmów przyrodniczych lub książek. Nie dziwi cię długa szyja żyrafy, trąba słonia albo kolce jeża. Jednak świat zwierząt to nieprzebrane bogactwo kształtów i kolorów. Setki tysięcy gatunków. Na naszej planecie żyją zwierzęta, których istnienia nawet nie podejrzewasz. Czy wyobrażasz sobie jelonka z... kłami? Masz ochotę poznać jaszczurkę, która potrafi zmylić przeciwnika „drugą” głową? Ciekawi cię, kto kradnie jad meduzom? Chcesz się dowiedzieć, czy najbliższy kuzyn żyrafy ma na ciele paski? W książce Nela. Zapiski zoologa. Zadziwiające zwierzęta poznasz czternaście zwierząt, o których najprawdopodobniej nigdy nie słyszałeś. Dowiesz się, jak wyglądają, co jedzą i w jaki sposób przystosowały się do życia w swoim środowisku. Spróbujemy wspólnie rozwiązać zoologiczne zagadki. Znajdziesz tu również specjalne strony na swoje notatki, rysunki i zapiski. To książka dla każdego miłośnika zwierząt! Nela

34,90 zł
25,48 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 9,42 zł

38
Z dala od świateł - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Z dala od świateł
Dostępny47 szt.

Samantha Young nieodmiennie zachwyca każdą swoją powieścią. Jej fanki na pewno nie będą zawiedzione! Co mógłbyś poświęcić dla miłości? Dawno temu Skylar Finch była wokalistką amerykańskiego zespołu pop-rockowego odnoszącego wielkie sukcesy. Jednak sława nie dawała jej szczęścia i kosztowała zbyt wiele wyrzeczeń. Lata życia w zakłamaniu zakończyły się tragedią, a Skylar zniknęła z muzycznej mapy Ameryki. Mija półtora roku. Skylar znajduje swoje miejsce do życia w Glasgow. Ale jest bezdomna, sypia w namiocie na cmentarzu. Zarabia na jedzenie, występując jako uliczna artystka. Udaje się jej zachować anonimowość, ale mimo to przyciąga uwagę Killiana O’Dea, ambitnego dyrektora artystycznego Scyscrapers Records – najważniejszej szkockiej wytwórni fonograficznej. Killian, od dziecka wychowywany przez wuja, właściciela firmy płytowej, dorastałby w świecie pozbawionym miłości, gdyby nie jego kochająca siostra. Chłopak chce za wszelką cenę zapewnić firmie jeszcze większe sukcesy, a bezdomna dziewczyna, występująca na głównej ulicy Glasgow, ma mu w tym pomóc. Nie potrafi zrozumieć, dlaczego jej muzyka tak głęboko go porusza. Ale skoro przemawia do jego mrocznej duszy, na pewno zachwyci tłumy. Skylar stanowczo odmawia podpisania kontraktu. Zbyt dobrze pamięta dawne czasy… Kiedy jednak doświadcza na własnej skórze, jakie niebezpieczeństwa grożą młodej, bezdomnej kobiecie, zmienia zdanie i zwraca się o pomoc do Killiana. Tworzy się między nimi wyjątkowa więź. Mimo to Skylar nie zamierza podążać ścieżką kariery, którą próbuje wytyczyć dla niej Killian. Kiedy dopada ją własna przeszłość, Killian staje przed dramatycznym wyborem: może zwolnić Skylar ze zobowiązań, zrezygnować z wyrachowanych manipulacji i zaprzepaścić wszystko, co chce osiągnąć, w świecie muzyki lub… stracić kobietę, która teraz znaczy dla niego więcej, niż kiedykolwiek mógł się spodziewać. Czy kariera będzie dla niego ważniejsza od ukochanej?

39,90 zł
29,13 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,77 zł

39
Koparka - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Koparka
Askato
Dostępny4 szt.

Koparka to kreatywna i zajmująca zabawka dla małego budowniczego. Dzięki gąsienicom i kolorystyce realistycznie odwzorowuje prawdziwy sprzęt budowlany w skali 1:50. Długość pojazdu: ok. 17.0 cm Wymiary opakowania: 22.5 x 7.0 x 11.5 cm

21,50 zł
18,28 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 3,22 zł

40
Kot Winston. Polowanie na rabusiów. Audiobook - Audiobooki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kot Winston. Polowanie na rabusiów. Audiobook
Frauke Scheunemann, Wydawnictwo Debit
Dostępny11 szt.

Afera w szkole Darii: ktoś wykradł sejf, w którym były prace z próbnych matur z matematyki! Mikołaj, starszy brat Tomka, jest załamany. Obawia się, że jeszcze raz będzie musiał pisać próbną maturę. Ale jak intruzi dostali się do szkoły? Oto nowe zadanie dla kota Winstona! Z pomocą swych przyjaciół Winston bierze się za rozwiązanie zagadki i zaczyna deptać po piętach szajce groźnych przestępców. Tym razem grozi mu prawdziwe niebezpieczeństwo…

22,90 zł
16,95 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 5,95 zł

41
Dziewczyno, ogarnij się! - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dziewczyno, ogarnij się!
Dostępny9 szt.

Rachel Hollis, założycielka witryny TheChicSite.com zajmującej się tematyką lifestyle oraz prezes własnej firmy medialnej, dzięki dzieleniu się radami ułatwiającymi życie i odważnym opowiadaniu o mrocznych stronach swojego życia stworzyła w wirtualnej rzeczywistości ogromne społeczeństwo. W tej wymagającej i inspirującej książce Rachel obnaża dwadzieścia kłamstw i błędnych wyobrażeń, które zdecydowanie zbyt często powstrzymują nas przed radosnym, produktywnym życiem. Kłamstwa te były nam powtarzane tak często, że wiele z nich przyjęłyśmy jako oczywistość! Z właściwym sobie, do bólu szczerym podejściem i z łobuzerskim poczuciem humoru Rachel rozkłada na części pierwsze mity, które kiedyś ją przytłaczały i zaniżały jej poczucie wartości. Po zdemaskowaniu kłamstwa, Rachel dzieli się konkretnymi strategiami, które pomogły jej przezwyciężyć kłamliwe schematy. Rachel dodaje otuchy, rozbawia do łez, daje nawet kopa w tyłek – wszystko po to, aby otworzyć ci oczy i pomóc stać się radosną, pewną siebie kobietą, którą tak naprawdę w głębi duszy jesteś. Przepełniona nieustraszoną wiarą i nieustającą wytrwałością książka Dziewczybo, ogarnij się pokazuje, co zrobić, aby stać się dla siebie bardziej łagodną, ale nie pobłażliwą oraz jak zacząć żyć z pasją i werwą, „Jeśli Rachel Hollis mówi ogarnij się, czym prędzej weź się do roboty! To mentorka, której potrzebuje każda kobieta – od młodych mam po dojrzałe kobiety biznesu” – Anna Todd, autorka bestsellerów –New York Timesa”. „Książka Rachel to świetne połączenie inspirującej motywacji rodem z podręczników coachingu z głosem rozsądku twojej najlepszej (i najzabawniejszej) przyjaciółki. Szokująco szczera i przepełniona humorystycznym rozsądkiem książka Dziewczyno, ogarnij się! jest darem dla kobiet, które pragną rozkwitnąć i zacząć żyć odważnie i prawdziwie” – Megan Tamte, założycielka i dyrektor Evereve. „Brakuje nam liderek, które mówiłyby kobietom odważ się. Przeważnie liderem jest pełna troski opiekunka; rzadko trafia się instruktorka rodem z obozu dla rekrutów. Rachel z miłością i werwą pokazuje nam, jak przestać stawiać sprawy na głowie i doprawić życie odrobiną dzikości. Dziewczyno, ogarnij się! to dynamiczna książka, której lektura popchnie cię w kierunku zepchniętych na boczny tor marzeń. Uwielbiam tę dziewczynę!” – Jen Hatmaker, autorka bestsellerów „New York Timesa” For the Love oraz Of Mess and Moxie. „W swojej pierwszej niebeletrystycznej książce Rachel Hollis daje się poznać bardziej jako trenerka motywacyjna niż cheerleaderka. To oznacza, że czytelniczki tej lektury otrzymają nie tylko inspirację, ale także odpowiednie narzędzia do osiągania swoich marzeń. Osiąganie marzeń to specjalność Rachel. Jak tylko przeczytasz tę książkę, stanie się to i twoją specjalnością!” – Jessica Honegger, założycielka i dyrektor Noonday Collection. „Rachel ma rzadko spotykany dar, który sprawia, że, śmiejąc się na cały głos, poddajesz refleksji całe swoje życie. Słowa zawarte w tej książce są jak fantastyczny prezent. Jesteśmy przekonani, że ta lektura doda ci sił oraz zmobilizuje do działania” – Jefferson i Alyssa Bethke, autorzy bestsellerów „New York Timesa” Jesus Religion oraz Love That Lasts.

34,90 zł
27,22 zł

Rabat 22,0%
oszczędzasz 7,68 zł

42
Gabi. Tego właśnie chcę! - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gabi. Tego właśnie chcę!
Dostępny10 szt.

Gabi i Bartek powracają! Gabi wychowuje się w rodzinie zastępczej, ma sześcioro rodzeństwa. Uwielbia marzyć, ciągle chodzi z głową w chmurach, a dobry humor niemal nigdy jej nie opuszcza. Bartek jest nieśmiałym jedynakiem, który wszystkim się przejmuje. Nowe przygody, problemy, zmartwienia, ważne decyzje do podjęcia. Rezolutne ośmiolatki na pewno sobie poradzą, cokolwiek by się działo! Gabi. Tego właśnie chcę! to druga część serii dla dzieci, napisanej przez Magdalenę Różczkę. Magdalena Różczka – aktorka filmowa i teatralna, Ambasador Dobrej Woli UNICEF, laureatka nagrody specjalnej Róż Gali za działalność charytatywną, trzykrotnie wyróżniona tytułem Gwiazda Dobroczynności. Angażuje się w wiele kampanii społecznych dotyczących dzieci, m.in. „Kocham. Nie biję”. Współpracuje z Fundacją Spełnionych Marzeń i wspiera Interwencyjny Ośrodek Preadopcyjny prowadzony przez Fundację Rodzin Adopcyjnych. Mama dwóch cudownych córek. Marta Wysocka-Jóźwiak – psycholożka, terapeutka integracji sensorycznej, mama dwójki wspaniałych dzieciaków. Początkująca autorka dziecięcych książek (choć dla dzieci już „pisarka”). Założyła Domową Akademię Rozwoju, ponieważ fascynuje ją różnorodność i spontaniczność świata dzieci. Uwielbia z nimi przebywać, bawić się i rozmawiać. Twórczyni projektu „Portret Malowany Wierszem”, dzięki któremu rymuje o małych i dużych (www.domowaakademia.pl).

34,90 zł
25,48 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 9,42 zł

43
Czwórka z Baker Street. Tom 1. Tajemnicze porwanie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czwórka z Baker Street. Tom 1. Tajemnicze porwanie
Dostępny15 szt.

Przed wami „Czwórka z Baker Street” – drużyna najmłodszych detektywów epoki wiktoriańskiej! Billy, Charlie i Czarny Tom są nierozłączni. Nie bez powodu! Życie na londyńskim East Endzie, w towarzystwie fałszywych żebraków, hord złodziejaszków i prawdziwych degeneratów, to ciągła walka o przetrwanie. Na szczęście trzej przyjaciele mogą liczyć na pomoc Sherlocka Holmesa, dla którego od czasu do czasu działają jako ekipa młodych ulicznych tropicieli... Kiedy wybranka serca Czarnego Toma zostaje w biały dzień porwana wprost z ulicy, chłopcy muszą natychmiast wcielić w życie plan odbicia uprowadzonej, wykorzystując całą wiedzę, którą podzielił się z nimi doświadczony detektyw. Nie obejdzie się także bez pomocy pewnego typa spod ciemnej gwiazdy, ale... czego się nie robi dla miłości!

35,00 zł
26,95 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 8,05 zł

44
Jak radzić sobie z nastolatkiem. Poradnik dla dorosłych - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jak radzić sobie z nastolatkiem. Poradnik dla dorosłych
Dostępny33 szt.

Jak rozszyfrować zachowanie nastolatka i zbudować z nim silną więź. Każde dziecko, aby osiągnąć życiowy sukces, potrzebuje przynajmniej jednego troskliwego dorosłego. W tej książce Josh Shipp – światowej sławy ekspert do spraw młodzieży – uczy nas, jak zostać takim dorosłym w życiu nastolatka. Opierając się na sprawdzonych strategiach, opisuje konkretne zachowania pozwalające rozwiązać różne problemy. Należą do nich: • odpowiedzialność: Jak sprawić, aby mój nastolatek wziął odpowiedzialność za kłopoty, których narobił? • komunikacja: Jak nakłonić nastolatka, aby ze mną rozmawiał, a nie tylko odburkiwał? • znęcanie się: Pomocy! Mój nastolatek jest gnębiony – w sieci i poza nią. • trudne i niezręczne rozmowy: Narkotyki. Śmierć. Seks. Poradnik ten, chwilami zabawny, lecz przede wszystkim niezwykle rzeczowy, zawiera praktyczne i konstruktywne rady pozwalające pozytywnie wpłynąć na nastolatka.

39,90 zł
29,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,97 zł

45
Segregator A4/80 Her 50021642 - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
21,80 zł
19,62 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,18 zł

46
No to gramy! Muzyczna awantura od Little Richarda do Björk - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
No to gramy! Muzyczna awantura od Little Richarda do Björk
Dostępny8 szt.

Marianna Oklejak powraca z kolejną książką autorską w cyklu ART. Tym razem na warsztat bierze muzykę i wraz z trojgiem stworzonych przez siebie bohaterów zabiera nas w bajecznie kolorową, pełną ciekawostek i dźwięków podróż w przeszłość - dalszą i bliższą, od Little Richarda do Bjӧrk. Peel it slowly and see!

52,00 zł
39,52 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 12,48 zł

47
Lucky Luke. Tom 82. Kowboj w Paryżu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lucky Luke. Tom 82. Kowboj w Paryżu
Dostępny19 szt.

Najnowszy – wydany we Francji w 2018 roku – album przygód najsławniejszego komiksowego kowboja. Tym razem rewolwerowiec szybszy od własnego cienia wybierze się na Stary Kontynent! Lucky Luke dwukrotnie ratuje z poważnych opresji francuskiego rzeźbiarza Bartholdiego. Przybysz z Europy odbywa właśnie tournée po Stanach Zjednoczonych, prezentując swoje dzieło: ogromną pochodnię, która jest częścią Statuy Wolności – gigantycznego posągu, mającego stanąć w nowojorskim porcie. Samotny Kowboj postanawia chronić rzeźbiarza przed zbirami nasłanymi przez szalonego dyrektora więzienia, który nie chce dopuścić do wzniesienia pomnika wolności. Bohaterów czeka wiele przygód – nie tylko w Ameryce, gdyż najszybszy strzelec Dzikiego Zachodu dotrze nawet do Paryża! Czy spodoba mu się najsłynniejsze miasto świata? Seria Lucky Luke została stworzona przez dwie legendy frankofońskiego rynku komiksowego: pisarza René Goscinnego (1926–1977) oraz rysownika Morrisa (własc. Maurice de Bevere, 1923–2001). Po ich śmierci prace nad cyklem kontynuują uznani francuscy autorzy. Rysownik Achdé jest współtwórcą kilkunastu serii humorystycznych, między innymi Big Twin, Esmeralda czy Kid Lucky. Z kolei Jul napisał scenariusze do takich bestsellerów rynku frankofońskiego, jak Silex and the City, La Planète des sages i Platon la Gaffe.

24,99 zł
19,24 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 5,75 zł

48
Wysokie napięcie, doładowana wersja - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wysokie napięcie, doładowana wersja
Lacerta, od 12 lat
Dostępny14 szt.

Zdobywca tytułu Gra Roku, czyli polska edycja światowego bestsellera – „Power Grid” Zarabianie pieniędzy na elektryczności? Zbijanie kokosów na elektryczności? Co za świetny pomysł! Czy powinienem używać węgla lub oleju do wytwarzania prądu w tradycyjny sposób? A może te zasoby wyczerpią się w przyszłości? A może przyszłość leży w spalaniu śmieci? Z pewnością energia jądrowa jest bardzo zachęcająca. Jeśli tylko rząd zatroszczy się o składowanie odpadów atomowych przyniesie to spory zysk. Oczywiście możesz używać bardziej ekologicznych źródeł energii i być niezależnym od zasobów. Ale czy takie rozwiązanie będzie wystarczająco wydajne, aby zaspokoić wszystkich klientów? No i nie zapomnij o rywalach. Konkurencja nie śpi. Analizuj jakie elektrownie budują, jakie miasta mają w zasięgu, od jakich zasobów zależy ich sukces i jakimi nowymi elektrowniami się interesują. W trakcie gry licytuje się elektrownie (np. atomowe, wiatrowe, itp.), których następnie używa się do podłączania miast do swojej sieci energetycznej. Niektóre rodzaje elektrowni wymagają specyficznych surowców (np. węgla, uranu), których ceny i dostępność zmienia się dynamicznie na rynku. Zwycięzcą zostaje osoba, która podłączyła do swojej sieci i zaopatruje w energię największą liczbę miast. Jakie zmiany na lepsze wprowadza „wersja doładowana”? • Dodatkowe drewniane elementy: młotek aukcyjny, 1 znacznik zniżki, 1 znacznik Etap 2 oraz 1 znacznik Koniec gry, • dodatkowe zasady, specyficzne dla planszy Niemcy, • dodatkowe zasady, specyficzne dla planszy USA, • nowe zasady odnośnie najtańszej karty elektrowni, • nowe zasady gry w 2 osoby, • znaczniki paliw w kształtach odpowiadających każdemu rodzaju paliwa osobno, • zmieniony tor kolejności w rundzie, umożliwiający śledzenie kolejności w trakcie każdej tury, • zmienione grafiki elektrowni i paliw na kartach, • zmienione koszulki kart małych elektrowni. Zawartość opakowania: • dwustronna plansza (USA/Niemcy), • 54 karty, • 220 drewnianych znaczników, • plik banknotów, • instrukcja.

170,00 zł
156,40 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 13,60 zł

49
Odwrót Wehrmachtu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Odwrót Wehrmachtu
NiedostępnyBrak

W 1943 r. niemiecka armia, spadkobierczyni tradycji opierającej się na bezwzględnych, doprowadzonych do perfekcji operacjach ofensywnych, uległa własnemu wyczerpaniu oraz wymogom XX-wiecznej, uprzemysłowionej wojny. W swojej nowej książce wielokrotnie nagradzany autor Robert Citino opisuje dzieje konającego i desperacko broniącego się, lecz wciąż niezwykle groźnego i zabójczego Wehrmachtu.

60,00 zł
46,20 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 13,80 zł

50
Zestaw narzędzi z wiertarką - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw narzędzi z wiertarką
Askato
Dostępny43 szt.

Ten zestaw zachwyci każdego małego majsterkowicza Zestaw składa się z 27 popularnych narzędzi oraz zabawkowej wkrętarki. Komplet pozwoli małym majsterkowiczom rozwinąć zmysł techniczny oraz zapoznać się z podstawowymi narzędziami, które używane są w codziennym życiu. Dodatkowych atrakcji podczas zabawy dostarczy wkrętarka, której wiertło po naciśnięciu przycisku obraca się jak w prawdziwym sprzęcie. Zawartość zestawu: • wiertarko-wkrętarka z wymiennymi wiertłami, • śrubokręty, • młotek, • klucz, • obcęgi, • gogle ochronne, • zestaw śrubek i podkładek. Zasilanie: 2 baterie AA (brak w zestawie) Wymiary opakowania: 42.0 x 6.5 x 27.5 cm .

82,50 zł
70,13 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 12,37 zł

Wróć do góry