hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2019.05.03

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w piątek 3 maja 2019 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Gra edukacyjna, niedźwiedź (Roter Kafer), na drugim Baśń o zaczytanym Niedźwiedziu i o Króliku, który spadł z nieba (Przemysław Wechterowicz). Kolejny produkt to 5-latek bawi się i poznaje świat (praca zbiorowa) oraz Co maluch wiedzieć powinien... Skąd się wziąłem? (praca zbiorowa).
1
Gra edukacyjna, niedźwiedź - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gra edukacyjna, niedźwiedź
Roter Kafer, od 3 lat
Dostępny9 szt.

Przyjacielu, zbierz z elementów niedźwiadka! Porusz rączkami i nóżkami! Kim dziś będzie u Ciebie? Sam zdecyduj! Gra trenuje drobną motorykę, logiczne myślenie i pamięć. Zawartość opakowania: • 5 kartonowych elementów z guzikami, • 12 kartonowych elementów, • 14 rzepów, • 6 obrazków sytuacyjnych, • instrukcja.

39,80 zł
29,85 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,95 zł

2
Baśń o zaczytanym Niedźwiedziu i o Króliku, który spadł z nieba - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Baśń o zaczytanym Niedźwiedziu i o Króliku, który spadł z nieba
Dostępny51 szt.

Pewnego razu żył sobie Niedźwiedź podobny do innych niedźwiedzi. Brązowe futro leżało na nim jak ulał, a jego najulubieńszym przysmakiem był miód. Ale nasz bohater miał też pewien dar, który wyróżniał go pośród niedźwiedziej braci. Niedźwiedź ten umiał czytać. Gdy na polanie w lesie znalazł skrzynię pełną książek dla dzieci, z miejsca chciał się podzielić tym skarbem z innymi zwierzętami. Napotkał jednak zdecydowany opór i od tej pory marzył tylko o jednym – znaleźć kogoś, z kim połączy go niewidzialna więź wspólnej miłości do książek. Czy pragnienie Niedźwiedzia się spełni? Baśń o zaczytanym Niedźwiedziu i o Króliku, który spadł z nieba łączy sugestywny, baśniowy tekst, niepowtarzalne ilustracje i oryginalny pomysł na szkatułkową opowieść. Przemysław Wechterowicz wplata w główną historię opowiadania poboczne i tym samym przenosi dzieci pomiędzy kolejnymi baśniowymi światami. Rzeczywistość bajkowego lasu i jego dzikich mieszkańców przeplata się tutaj z tajemniczym Królestwem Porzuconych Zabawek, tworząc szkatułkową opowieść, która wprowadza czytelnika na wyższy poziom wielowarstwowej literatury. Unikalna technika monotypii, precyzja ołówka i misterne wycinanki Gabrieli Cichowskiej podkreślają wymowę baśniowego tekstu, kreując pełen melancholii nastrój i poruszają wyobraźnię czytelnika. Najnowsza książka dwójki wielokrotnie nagradzanych autorów, która powinna się znaleźć na półce każdego młodego wielbiciela literatury.

44,90 zł
32,33 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,57 zł

3
5-latek bawi się i poznaje świat - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
5-latek bawi się i poznaje świat
Dostępny39 szt.

Przedstawiamy książkę opracowaną w oparciu o program nauczania w przedszkolu. Układem nawiązuje do następujących po sobie pór roku. Dziecko poznaje z nią przyrodę: nazwy zwierząt i roślin oraz zjawiska pogodowe obserwowane w ciągu roku. Są tu nawiązania do świąt i zwyczajów. Dzięki tej książce 5-latek uczy się samodzielności, wzbogaca słownictwo, śpiewając piosenki i odgadując zagadki. Wykonuje ćwiczenia manualne przygotowujące do nauki pisania. Koloruje, liczy elementy, porównuje liczebność zbiorów, rozwija spostrzegawczość i podejmuje próby rozpoznawania wybranych liter. W rozwiązaniu zadań wykorzystuje dołączone do książki barwne naklejki. Książkę polecamy do nauki i zabawy.

12,99 zł
10,39 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 2,60 zł

4
Co maluch wiedzieć powinien... Skąd się wziąłem? - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Co maluch wiedzieć powinien... Skąd się wziąłem?
Dostępny6 szt.

Napisana prostym językiem i ciekawie zilustrowana książeczka opowiada o tym, jak rodzi się człowiek, dlaczego jesteśmy podobni do swoich bliskich i po kim dziedziczymy talenty. Bezpieczne w użyciu i trwałe książeczki spodobają się najmłodszym czytelnikom.

8,00 zł
6,40 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 1,60 zł

5
Puzzle Baby Animals, mix wzorów - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle Baby Animals, mix wzorów
Roter Kafer, 3, 4, 5
NiedostępnyBrak

Przedstawiamy pierwsze puzzle dla najmłodszych Komplet zawiera cztery obrazki z ulubionymi zwierzętami z zoo. Dziecko ma za zadanie połączyć elementy puzzli, układając poszczególne zwierzęta. Puzzle o różnej ilości elementów (trzy, cztery, pięć) pomogą dziecku nauczyć się łączyć osobne części w jedną całość zgodnie z zasadami logiki. Zabawa rozwija drobną motorykę, logikę, koncentrację uwagi, skupienie. Zawartość opakowania: • 4 obrazki, • 16 elementów. Uwaga. Mix wzorów, towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 zestawu.

9,50 zł
7,13 zł

Rabat 24,9%
oszczędzasz 2,37 zł

6
Puzzle ramkowe 72 elementy. Mapa fizyczna Europy - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle ramkowe 72 elementy. Mapa fizyczna Europy
Demart, 72 elementy
Dostępny20 szt.

Nowatorskie puzzle. 72 elementy, 37.0 x 29.0 cm. Gotową pracę można umieścić w ramce i powiesić na ścianie. To świetna pomoc naukowa dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Każdy zestaw puzzli jest wyposażony w podkładkę, która ułatwia układanie elementów. Puzzle są tekturowe, twarde i wytrzymałe. Dodatkowo załączona plansza w formie plakatu, ułatwiająca ułożenie. Do ułożenia jest mapa Europy z krainami geograficznymi, której wzorem jest dołączony do układanki plakat. Barwami hipsometrycznymi wyróżniono tereny: depresji, nizin, wyżyn i gór. Cieniowaniem pokreślono zarysy najważniejszych pasm górskich a specjalną kropkowaną linią zaznaczono granice Europy. Układanka pomaga w nauce nazw i rozmieszczenia głównych krain geograficznych. Na mapie zaznaczono też główne: rzeki, jeziora, kanały, wyspy, półwyspy. Dodatkowo wokół mapy umieszczono przykładowe zwierzęta żyjące w Europie oraz krajach wokół Morza Śródziemnego.

19,32 zł
13,52 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 5,80 zł

7
Jedyne. Ścieżki krwi - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jedyne. Ścieżki krwi
Dostępny8 szt.

Jedyne – centrum Wieloświata jest areną nieustającej walki o wpływy pomiędzy frakcjami politycznymi, religiami, korporacjami, gangami i tajnymi stowarzyszeniami. Obiektem ataków rebeliantów, terrorystów, anarchistów i „zaszumionych”. Raz na jakiś czas, kiedy Jedyne próbuje uwolnić się spod władzy Króla, rywalizacja staje się jeszcze bardziej bezpardonowa, a liczba zamachów i przewrotów gwałtownie rośnie. W trakcie obławy na potężnego maga renegata do niewoli trafia jego syn – Myszon Oko. Chłopak co prawda posiada talent magiczny, ale wychowywany w zaściankowym świecie-widmie nie potrafi z niego korzystać. Mimo to na rozkaz Strażniczki zostaje wcielony do elitarnego oddziału Węzłów, tego samego, który go pochwycił. Wszyscy jego członkowie byli niebezpiecznymi buntownikami, których wolną wolę Król złamał, podporządkowując ich sobie i wyznaczając do trudnego zadania ochrony Jedynego. Wkrótce Węzły zostają wysłane w pościg za Szalonym Widmiarzem, który podróżuje przez Wieloświat pradawnymi ścieżkami krwi. Schwytanie uciekiniera nie rozwiązuje jednak problemu bezpieczeństwa Jedynego, a wręcz przeciwnie, uświadamia Węzłom, w jak wielkim niebezpieczeństwie znalazł się wszechświat. Zaczyna się wyścig z czasem! Paweł Majka, trzykrotny laureat Nagrody Literackiej im. Jerzego Żuławskiego, stworzył kolejny tętniący życiem świat, pełen niezwykłych i barwnych postaci. Nieskrępowana wyobraźnia, erudycja i bezkompromisowe podejście do rozmiaru kreowanych wizji gwarantują pasjonującą lekturę. Jeśli podobały Ci się Kroniki Amberu Rogera Zelaznego, Ścieżki krwi Cię zachwycą!

42,00 zł
30,24 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,76 zł

8
Disney Maluch. Hau! - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Disney Maluch. Hau!
Dostępny21 szt.

Kto wesoło merda ogonem? Kto lubi ganiać piłkę? Kto szczeka z radości, gdy idzie na spacer? Wesołe wierszyki o pieskach i kolorowe ilustracje pomogą maluszkowi poznać bliżej świat czworonożnych przyjaciół.

24,99 zł
19,74 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 5,25 zł

9
Zakładka drewniana, czerwono-zielone koliberki - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zakładka drewniana, czerwono-zielone koliberki
Cozywood
NiedostępnyBrak

Przedstawiamy piękną zakładkę do książki Jest drewniana, została wytworzona z wysokiej jakości materiału. Zdobi ją nadruk koliberków i roślin. Zakładkę wyprodukowano na Litwie.

10,00 zł
9,00 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 1,00 zł

10
Gra edukacyjna. Sprytne owoce - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gra edukacyjna. Sprytne owoce
Roter Kafer, od 3 lat
Dostępny37 szt.

Umiesz szybko liczyć? Zbierz jak najwięcej dziesiątek. Śledź owce, omijaj wilki. Gracze odwracają fiszki liczbami po kolei. Na każdej fiszce – liczba od 1 do 9. Ten, kto pierwszy ułoży z liczb 10, wykrzykuje: „Widzę 10!” i zabiera sobie fiszki. Aby zwyciężyć, trzeba zebrać największą ilość dziesiątek.

33,80 zł
25,35 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,45 zł

11
Linijka Twis't Flex decor niełamliwa 20cm MAPED - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Linijka Twis't Flex decor niełamliwa 20cm MAPED
Dostępny208 szt.

Nowa, ekskluzywna wersja linijek Twist&Flex. Wyprodukowane z zastosowaniem nowej, opatentowanej technologii pozwalajacej uzyskac wielokolorowe odcienie na calej dlugosci wewnetrznej i zewnetrznej warstwy linijki. Linijki moga byc zwijane, skrecane i wyginane bez ograniczen. Gietkie i nielamliwe. 4 wersje kolorystyczne. Dekorowane opakowanie zbiorcze moze sluzyc jako ekspozytor. Dlugosc 20 cm.

8,40 zł
12
Zakładka drewniana, jednorożec - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zakładka drewniana, jednorożec
Cozywood
Dostępny3 szt.

Przedstawiamy piękną zakładkę do książki Jest drewniana, została wytworzona z wysokiej jakości materiału. Zdobi ją nadruk jednorożca. Zakładkę wyprodukowano na Litwie.

10,00 zł
9,00 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 1,00 zł

13
Colloquial Polish. The Complete Course for Beginners - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Colloquial Polish. The Complete Course for Beginners
NiedostępnyBrak

Colloquial Polish. The Complete Course for Beginners has been carefully developed by an experienced teacher to provide a step-by-step course to Polish as it is written and spoken today. Combining a clear, practical and accessible style with a methodical and thorough treatment of the language, it equips learners with the essential skills needed to communicate confidently and effectively in Polish in a broad range of situations. No prior knowledge of the language is required. Colloquial Polish is exceptional; each unit presents a wealth of grammatical points that are reinforced with a wide range of exercises for regular practice. A full answer key, a grammar summary, bilingual glossaries and English translations of dialogues can be found at the back as well as useful vocabulary lists throughout.

129,00 zł
116,10 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 12,90 zł

14
Peterkin & Brokk. Księga Czterech - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Peterkin & Brokk. Księga Czterech
Dostępny11 szt.

Bycie niziołkiem w szeregach policji to nie jest bajka. Odo Peterkin przekonuje się o tym niemal każdego dnia służby. Znosi jednak uszczypliwe komentarze elfów, ludzi i krasnoludów, gdyż tym, co sprawia mu największą przyjemność, jest rozwiązywanie skomplikowanych zagadek kryminalnych. Tuur Brokk jest na pierwszy rzut oka przeciwieństwem Peterkina. To uosobienie idealnego policjanta. Krasnolud, weteran wojenny, bokser i postrach przestępczego świata, jak również, o czym wie niewielu, poeta i niepoprawny romantyk. Pierwszym wspólnym zadaniem Odona i Tuura jest wyjaśnienie tajemniczej śmierci znanego muzyka Viventa Rossiego. Na ich drodze staje armia ożywieńców, powołana do życia w czasach Wielkiej Wojny, magowie i wilkołaki, dziennikarze i eugenicy, a nawet, o zgrozo, dziewki wszeteczne! A to bynajmniej nie koniec niespodzianek... „Z daleka detektyw Peterkin i śledczy Brokk przypominają najsłynniejszy tandem literackich detektywów XIX stulecia z opowiadań Artura Conan Doyle'a. Kiedy jednak przybliżyć lupę, na plan pierwszy wychodzą nie podobieństwa, ale te wszystkie smakowite różnice, które sprawiają, że ich śledztwa są tak intrygujące”. – Michał Cetnarowski, publicysta, redaktor „Nowej Fantastyki¸, autor zbioru opowiadań Bestia najgorsza

40,00 zł
28,80 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,20 zł

15
Do DNA - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Do DNA
NiedostępnyBrak

Maciej Blada (1990 r.) – tyszanin. Absolwent lingwistyki stosowanej z wiodącym językiem rosyjskim na Uniwersytecie Warszawskim. Założyciel stowarzyszenia Warto Inaczej. Autor książek obyczajowych: Klub 70 (2017) i Napiwek za przyjaźń (2018). W 2019 roku nominowany w plebiscycie Dziennika Zachodniego na Osobowość Roku w kategorii kultura. Pasjonat tenisa ziemnego, gry na fortepianie oraz kulinariów. „– Masz problem z alkoholem i dlatego mnie tak dobrze rozumiałeś? – Przerwałem mu i zacząłem zgadywać. – Tak bardzo brakuje ci babci, że topisz swoje smutki w szklance? – Z bólem patrzyłem, jak walczył ze swoimi emocjami. W końcu nie wytrzymał”.

19,90 zł
14,33 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 5,57 zł

16
Zakładka drewniana, kolorowe kwiaty - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zakładka drewniana, kolorowe kwiaty
Cozywood
NiedostępnyBrak

Przedstawiamy piękną zakładkę do książki Jest drewniana, została wytworzona z wysokiej jakości materiału. Zdobi ją nadruk ptaka i pięknych kwiatów. Zakładkę wyprodukowano na Litwie.

10,00 zł
9,00 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 1,00 zł

17
Zakładka drewniana, kolorowe ptaszki - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zakładka drewniana, kolorowe ptaszki
Cozywood
Dostępny2 szt.

Przedstawiamy piękną zakładkę do książki Jest drewniana, została wytworzona z wysokiej jakości materiału. Zdobi ją nadruk kolorowych ptaków i kwiatów. Zakładkę wyprodukowano na Litwie.

10,00 zł
9,00 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 1,00 zł

18
Zakładka drewniana, ptaki - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zakładka drewniana, ptaki
Cozywood
Dostępny14 szt.

Przedstawiamy piękną zakładkę do książki Jest drewniana, została wytworzona z wysokiej jakości materiału. Zdobi ją nadruk ptaków. Zakładkę wyprodukowano na Litwie.

10,00 zł
9,00 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 1,00 zł

19
BookBraid. Zakładka do książki, blondynka - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
BookBraid. Zakładka do książki, blondynka
Thinking Gifts
NiedostępnyBrak

Przedstawiamy piękną zakładkę do książki Została wykonana z wysokiej jakości materiałów, a nadruk spodoba się każdej dziewczynce. Wstążeczkę tworzą włosy dziewczyny przedstawionej na produkcie.

8,20 zł
7,05 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 1,15 zł

20
BookBraid. Zakładka do książki, brunetka - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
BookBraid. Zakładka do książki, brunetka
Thinking Gifts
NiedostępnyBrak

Przedstawiamy piękną zakładkę do książki Została wykonana z wysokiej jakości materiałów, a nadruk spodoba się każdej dziewczynce. Wstążeczkę tworzą włosy dziewczyny przedstawionej na produkcie.

8,00 zł
6,88 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 1,12 zł

21
BookBraid. Zakładka do książki, ruda - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
BookBraid. Zakładka do książki, ruda
Thinking Gifts
NiedostępnyBrak

Przedstawiamy piękną zakładkę do książki Została wykonana z wysokiej jakości materiałów, a nadruk spodoba się każdej dziewczynce. Wstążeczkę tworzą włosy dziewczyny przedstawionej na produkcie.

8,20 zł
7,05 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 1,15 zł

22
Lampka do książki, czarna - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lampka do książki, czarna
Thinking Gifts
NiedostępnyBrak

Przedstawiamy lampkę do książki, która może również pełnić funkcję zakładki Dzięki elastyczności można odpowiednio ustawić światło LED. To świetny sposób na ułatwienie czytania w każdym miejscu.

50,00 zł
43,00 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 7,00 zł

23
Lampka do książki, pingwin - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lampka do książki, pingwin
Thinking Gifts
NiedostępnyBrak

Przedstawiamy lampkę do książki, która może również pełnić funkcję zakładki Dzięki elastyczności można odpowiednio ustawić światło LED. To świetny sposób na ułatwienie czytania w każdym miejscu.

50,00 zł
43,00 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 7,00 zł

24
Lampka do książki, czerwona - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lampka do książki, czerwona
Thinking Gifts
Dostępny4 szt.

Przedstawiamy lampkę do książki, która może również pełnić funkcję zakładki Dzięki elastyczności można odpowiednio ustawić światło LED. To świetny sposób na ułatwienie czytania w każdym miejscu.

50,00 zł
43,00 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 7,00 zł

25
Lampka do książki, zielona z napisami - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lampka do książki, zielona z napisami
Thinking Gifts
Dostępny4 szt.

Przedstawiamy lampkę do książki, która może również pełnić funkcję zakładki Dzięki elastyczności można odpowiednio ustawić światło LED. To świetny sposób na ułatwienie czytania w każdym miejscu.

50,00 zł
43,00 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 7,00 zł

26
Lampka do książki, niebieska - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lampka do książki, niebieska
Thinking Gifts
Dostępny9 szt.

Przedstawiamy lampkę do książki, która może również pełnić funkcję zakładki Dzięki elastyczności można odpowiednio ustawić światło LED. To świetny sposób na ułatwienie czytania w każdym miejscu.

50,00 zł
43,00 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 7,00 zł

27
Lampka do książki, niebieska z napisami - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lampka do książki, niebieska z napisami
Thinking Gifts
NiedostępnyBrak

Przedstawiamy lampkę do książki, która może również pełnić funkcję zakładki Dzięki elastyczności można odpowiednio ustawić światło LED. To świetny sposób na ułatwienie czytania w każdym miejscu.

50,00 zł
43,00 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 7,00 zł

28
Lampka do książki, kaczka - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lampka do książki, kaczka
Thinking Gifts
Dostępny2 szt.

Przedstawiamy lampkę do książki, która może również pełnić funkcję zakładki Dzięki elastyczności można odpowiednio ustawić światło LED. To świetny sposób na ułatwienie czytania w każdym miejscu.

50,00 zł
43,00 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 7,00 zł

29
Lampka do książki, mumia - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lampka do książki, mumia
Thinking Gifts
NiedostępnyBrak

Przedstawiamy lampkę do książki, która może również pełnić funkcję zakładki Dzięki elastyczności można odpowiednio ustawić światło LED. To świetny sposób na ułatwienie czytania w każdym miejscu.

50,00 zł
43,00 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 7,00 zł

30
Lampka do książki, muzyka - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lampka do książki, muzyka
Thinking Gifts
Dostępny4 szt.

Przedstawiamy lampkę do książki, która może również pełnić funkcję zakładki Dzięki elastyczności można odpowiednio ustawić światło LED. To świetny sposób na ułatwienie czytania w każdym miejscu.

50,00 zł
43,00 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 7,00 zł

31
Lampka do książki, pomarańczowa, geometryczna - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lampka do książki, pomarańczowa, geometryczna
Thinking Gifts
Dostępny10 szt.

Przedstawiamy lampkę do książki, która może również pełnić funkcję zakładki Dzięki elastyczności można odpowiednio ustawić światło LED. To świetny sposób na ułatwienie czytania w każdym miejscu.

50,00 zł
43,00 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 7,00 zł

32
Plecak Hype Ollie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plecak Hype Ollie
Dostępny5 szt.

Plecak Hype Ollie wykonany jest z wysokiej jakości materiałów . Wyprofilowane plecy Miękkie szelki z możliwością regulacji oraz uchwyt do trzymania w ręku 2 komory Przednia kieszeń Przegroda na laptopa oraz kieszeń z organizerem

154,90 zł
131,67 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 23,23 zł

33
Plecak na kółkach Canvas Tetra - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plecak na kółkach Canvas Tetra
NiedostępnyBrak

Plecak na kółkach zaokrąglony Canvas Tetra, wysoka jakość. Posiada trzy komory i zapinane kieszenie boczne Wymiary: 32×22×45 cm

241,90 zł
205,62 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 36,28 zł

34
Plecak na kółkach Canvas Ziggy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plecak na kółkach Canvas Ziggy
NiedostępnyBrak

Plecak na kółkach zaokrąglony Canvas Ziggy, wysoka jakość. Posiada trzy komory i zapinane kieszenie boczne Wymiary: 32×22×45 cm

241,90 zł
205,62 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 36,28 zł

35
Tornister Anatomiczny Car Racing - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tornister Anatomiczny Car Racing
Dostępny11 szt.

Szkolny anatomiczny tornister Car Racing Posiada profilowane plecy i elementy odblaskowe.

204,00 zł
173,40 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 30,60 zł

36
Tornister Anatomiczny Soccer 3 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tornister Anatomiczny Soccer 3
NiedostępnyBrak

Szkolny anatomiczny tornister Sweet Daisy. Posiada profilowane plecy i elementy odblaskowe.

209,80 zł
178,33 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 31,47 zł

37
Frozen Naszyjniki i wisiorki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
18,90 zł
16,63 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 2,27 zł

38
Zestaw militarny - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
50,90 zł
44,28 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 6,62 zł

39
Andrzej Wajda. Rysunki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Andrzej Wajda. Rysunki
Dostępny101 szt.

Projekt WAJDA ART ukazuje dokonania reżysera inne niż filmowe i teatralne. Na projekt składają się: Album “Andrzej Wajda Rysunki" - to wyjątkowa publikacja. Zawiera kilkaset prac artysty, które pokazują podróże Wajdy (miedzy innymi do Japonii) portrety artystów, a także projekty filmowe i teatralne. Album daje wyjątkową okazję podziwiania jego talentu artystycznego do rysowania, a także oglądanie świata jego oczami. Album “Andrzej Wajda Inspiracje to lubię”, w którym zamieszczono ponad sto obrazów. Ich autorami są należący do najbardziej znanych polscy malarze: Wyspiański, Gierymski, Malczewski, Michałowski, Wróblewski, Sasnal. Swój wybór Wajda uzasadnia krótkimi komentarzami. “Andrzej Wajda Moje Inspiracje” (2016) film dokumentalny, w którym reżyser dzieli się z widzem fascynacją polskim malarstwem i jego wpływem na swoją twórczość filmową. Ten dokument pozwala na pokazanie obrazów i fragmentów filmów, których kadry one zainspirowały. Wstęp do filmu zawdzięczamy Martinowi Scorsese - wielkiemu wielbicielowi twórczości Andrzeja Wajdy. “Biesy Po Latach” (2013) film dokumentalny - "Dlatego ciesze się, że zrealizowaliśmy film dokumentalny "Biesy po latach" prezentujący zachowane fragmenty sceniczne, wspomnienia aktorów i moje. Film, dzięki któremu przetrwa spektakl i duch ówczesnego teatru. Teatr umiał zabrać głos nie tylko w sprawach artystycznych, ale i politycznych".

120,00 zł
102,00 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 18,00 zł

40
Umowa o dożywocie w prawie polskim - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Umowa o dożywocie w prawie polskim
NiedostępnyBrak

Opracowanie obejmuje wszystkie aspekty instytucji umowy o dożywocie – od jej powstania poprzez treść i wykonywanie, aż do chwili ustania. Ponadto, w publikacji poruszono kwestię ochrony osób trzecich w przypadku zawarcia tej umowy tj. ochronę wierzycieli dożywotnika, jego spadkobierców oraz losu prawa dożywocia w postępowaniu egzekucyjnym. W monografii omówiono także: • porównanie umowy o dożywocie z innymi umowami o charakterze alimentacyjnym, w szczególności z umową o dożywotnią rentę w zamian za przeniesienie własności nieruchomości w kontekście dopuszczalności ich zawarcia oraz skutków; • kolizję między przysługującymi dożywotnikowi roszczeniami alimentacyjnymi i roszczeniami ze stosunku dożywocia; • zmianę treści prawa dożywocia na dożywotnią rentę oraz zmianę treści uprawnień dożywotnika; • rozwiązanie umowy o dożywocie we wszystkich konfiguracjach podmiotowych; • przedterminowe ustanie stosunku dożywocia na skutek śmierci dożywotnika przed rozpoczęciem wykonywania umowy; • rozważania dotyczące wzajemnych roszczeń dożywotnika i nabywcy w przypadku ustania stosunku dożywocia z uwzględnieniem przepisów ograniczających nabywanie nieruchomości rolnych.

139,00 zł
125,10 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 13,90 zł

41
Grzechotka/gryzak drewniany. Rybka - Mama i dziecko
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Grzechotka/gryzak drewniany. Rybka
Goki
Dostępny2 szt.

Drewniana rybka od Goki to wspaniały gryzaczek dla malucha. Delikatne kolory zabawki przyciągną wzrok dziecka, a koraliki zachęcą do manipulowania paluszkami. Drewniane gryzaki polecane są do masowania obolałych dziąseł w czasie ząbkowania. Goki to producent drewnianych zabawek dla dzieci, które wyróżnia styl, żywe kolory, wysoka jakość i innowacyjność. Produkty Goki wspierają rozwój sensoryczny i motoryczny dziecka, skłaniają do logicznego myślenia, a rodzicom pomagają tworzyć zrównoważony styl zabawy bez hałasu i plastiku.

31,10 zł
27,06 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 4,04 zł

42
Auta. Piłka skacząca - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Auta. Piłka skacząca
Artyk
NiedostępnyBrak

Przedstawiamy skaczącą piłkę dla dzieci z serii „Auta” Produkt jest czerwony, z nadrukowaną ilustracją z bajki „Auta”. Piłka została wykonana z wysokiej jakości materiałów, z dbałością o szczegóły.

43,00 zł
37,41 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 5,59 zł

43
Historie alternatywne i steampunk w literaturze - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Historie alternatywne i steampunk w literaturze
NiedostępnyBrak

Publikacja poświęcona jest historiom alternatywnym i steampunkowi dwóm istotnym gatunkom literatury fantastycznej, które budują światy powieściowe wokół odpowiedzi na pytanie Co by było, gdyby...? Autorka prezentuje poetykę obu tych gatunków, a także poddaje je wieloaspektowej analizie kulturowej. Historie alternatywne i steampunk są ściśle związane z historią, stanowią istotne, choć przewrotne, medium pamięci kulturowej czytelnik znajdzie więc w książce omówienie relacji między kontrfaktualizmem historycznym a jego literacką odmianą w historiach alternatywnych. Z analizowanych przez autorkę powieści (nie tylko polskich) wyłania się dyskusja na temat kształtu pamięci kulturowej i narodowej, alternatywnej historii literatury i religii, wizji (nie)istniejących miast i metropolii oraz autobiografizmu kontrfaktycznego. Wielość stosowanych ujęć badawczych, interdyscyplinarny, komparatystyczny i analityczny charakter publikacji sygnalizuje użyta w podtytule formuła archipelagu.

49,90 zł
42,91 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 6,99 zł

44
Letterfun - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Letterfun
NiedostępnyBrak

Przedstawiamy innowacyjny podręcznik do nauki alfabetu, przeznaczony dla dzieci uczących się języka angielskiego na poziomie klasy zerowej i uczniów najmłodszych klas szkoły podstawowej. Dzieci poznają kolejne litery, ucząc się ich wymowy oraz kojarząc je z wyrazami z podstawowego zakresu słownictwa. Naukę wspomagają piosenki i rymowanki, a także kolorowe ilustracje, których rolą jest uatrakcyjnienie poznawanego materiału oraz zapewnienie dzieciom zabawy. Bezpłatny dodatek „My Handwriting Booklet” służy do nauki pisania po angielsku zgodnie z zasadami polskiej kaligrafii. Materiał zawarty w podręczniku przewidziany jest do realizacji w trakcie 20-30 godzin lekcyjnych.

39,50 zł
33,97 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 5,53 zł

45
Szachowy Ninja - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szachowy Ninja
NiedostępnyBrak

Ksiązka ta uczy szachowej strategii i taktyki za pomocą wybranych partii z ostanich juniorów głównie mistrzostwSwiata i Europy.Ksiązka ta powie Ci wszytko o należy wiedziec o rozpoznaniu i wykorzystaniu słabości pozycji przeciwnika.Nauczy Cię oceniać swoja pozycję ,opracowac pozycję,obliczć ruchy w ataku i obronie.Zobaczysz też typowe błędy popełniane przez najlepszych młodych szachistów. Mozna rozumiecc taktyke i strategię gry,a mimo to nie osiągać pożądanych rezultatów .Często przegrywamy nie z powodu braku wiedzy ,lecz dlatego,że nie potrafimy jej wykorzystać.Do typowych błędów popełnianych przez młodych szachistów należą: podstawianie figury,przeoczenie najlepszego w danej pozycji najlepszego posuniecia,nie zauważenie groźby przekroczenia czasu.Dlaczego tak się zdarza?Dlatego trzeba usprawnić szachowe myślenie.Autor jest instruktorem i mistrzem FIDE.Ksiązka została wydana ,po angielsku.niemiecku i włosku.

29,40 zł
22,05 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 7,35 zł

46
Polskie Państwo Podziemne, część II - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Polskie Państwo Podziemne, część II
NiedostępnyBrak

Książka została wydana dla upamiętnienia 100-lecia odzyskania niepodległości Aleksander Szumański – rocznik 1931. Urodzony we Lwowie. Ojciec docent medycyny zamordowany przez hitlerowców w akcji Nachtigall we Lwowie, matka filolog polski. Członek Związku Literatów Polskich i Związku Piłsudczyków. Świadek historii. Ścigany i skazany na śmierć przez okupantów niemieckich.

32,00 zł
24,00 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,00 zł

47
Gra edukacyjna. Wesołe rodzinki - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gra edukacyjna. Wesołe rodzinki
Roter Kafer, od 4 lat
Dostępny11 szt.

Wesołe zwierzęta udają się z rodzinami na przejażdżkę! Jednak powinny być ostrożne. Głodne lwy i niebezpieczne wilki już się czają. Bądź uważny i sprytny! Zbierz jak najwięcej rodzin i zdobądź przewagę! Ale strzeż się drapieżników. W zestawie znajduje się 96 elementów.

24,90 zł
18,68 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 6,22 zł

48
3-latek bawi się i poznaje świat - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
3-latek bawi się i poznaje świat
NiedostępnyBrak

Książka opracowana zgodnie z programem wychowania przedszkolnego tematycznie nawiązuje do następujących po sobie pór roku. Dziecko poznaje przyrodę i zachodzące w niej zmiany, uczy się podstawowych zasad higieny i bezpieczeństwa. Ciekawe zadnia rozwiną jego spostrzegawczość, koncentrację i logiczne myślenie. Dodatkową atrakcją są dołączone do książki naklejki.

13,40 zł
10,72 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 2,68 zł

49
Rumunia i Mołdawia; mapa samochodowa w kartonowej oprawie 1:700 000 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rumunia i Mołdawia; mapa samochodowa w kartonowej oprawie 1:700 000
NiedostępnyBrak

Zamek legendarnego Drakuli, malowane klasztory, skalne monastery i dzika przyroda... To wszystko czeka na turystów w Rumunii i Mołdawii. Papierowa mapa samochodowa tych krajów pomoże zaplanować podróż. Obejmuje swoim zasięgiem także wschodnią część Węgier. Mapa zawiera m.in.: – stan dróg, odcinki w budowie, odcinki o zniszczonej nawierzchni, – szczegółową kategoryzację i numerację dróg, – odległości drogowe w kilometrach, – ponad 11 000 miejscowości na mapie, – plastyczną rzeźbę terenu, opisy regionów oraz pasm górskich, – skorowidz miejscowości rumuńskich i mołdawskich.

19,00 zł
13,30 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 5,70 zł

50
Alice in Wonderland. Box set with VR glasses and accessories - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Alice in Wonderland. Box set with VR glasses and accessories
NiedostępnyBrak

A book with Virtual/ Augmented Reality which allows you to enjoy the 3D images, Games, Music and much more surprises behind each page Immerse yourself in Wonderland through the interactive reading experience that this book offers! Alice is spending a hot summer afternoon on the banks of a stream when suddenly White Rabbit runs past, chattering to himself: Oh no, oh no! I m going to be late! Surprised and full of curiosity, Alice follows the rabbit to his burrow, where she falls inside... and her magical adventure begins. Magical cakes, golden key, potions and extraordinary creatures await you in a crazy, fun fantasy world. The classic, timeless tale adapted for and enriched by new technologies will entertain both those returning to Wonderland or readers who are exploring it for the first time. Join Alice in her adventures via the Virtual and Augmented Reality App! Help White Rabbit to find his valuable magical object by unlocking exciting minigames and puzzles as the story unfolds... Meet Wonderland s most famous inhabitants: Take afternoon tea with the Mad Hatter and March Hare, play the Queen of Hearts at croquet, try to find the Cheshire Cat... Many other surprises are waiting for you in this magical adaption of Alice s adventures! Are you brave enough to travel to Wonderland?

82,50 zł
74,25 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 8,25 zł

Wróć do góry