hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2019.05.09

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w czwartek 9 maja 2019 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Wirus 2. Ewolucja. Dodatek (Muduko), na drugim Kredki trójkątne (12 kolorów) (KEYROAD). Kolejny produkt to Długopis czarny Soft feel bls 3 szt BIC oraz Życie Jezusa Chrystusa (Fulton J. Sheen).
1
Wirus 2. Ewolucja. Dodatek - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Wirus 2. Ewolucja. Dodatek
Muduko, od 8 lat
Dostępny865 szt.

„Wirus 2” to dodatek do znanej już i uwielbianej gry „Wirus” Gdy tylko działania lekarzy zaczęły przynosić skutek, sprawy mocno się skomplikowały... Wirusy ewoluowały... Dalsze badania próbek przechowywanych w laboratorium ujawniły, że wirusy się zmutowały i są jeszcze bardziej odporne i agresywne. Wobec tego nowego zagrożenia, tradycyjne metody leczenia okazują się być teraz bezużyteczne. Aby zniszczyć zmutowane wirusy, konieczne jest zastosowanie szczepionek eksperymentalnych. Twoim kolejnym zadaniem będzie zatem opanowanie obecnej epidemii i powstrzymanie zmutowanych wirusów przed przedostaniem się do populacji. Wymieniaj karty z innymi graczami, wrzucaj wirusy do kwarantanny i koniecznie nie zapomnij ubrać kombinezonu ochronnego. Zawartość opakowania: • 35 kart, • instrukcja.

22,69 zł
19,29 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 3,40 zł

2
Kredki trójkątne (12 kolorów) - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kredki trójkątne (12 kolorów)
KEYROAD, 12
Dostępny43 szt.

Przedstawiamy mini kredki ołówkowe, idealne do kolorowanek. Mają miękki grafit i są łatwe w temperowaniu. W opakowaniu znajduje się 12 kolorów. Długość: 8.5 cm

7,40 zł
6,29 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 1,11 zł

3
Długopis czarny Soft feel bls 3 szt BIC - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Długopis czarny Soft feel bls 3 szt BIC
Dostępny45 szt.

Zestaw 3 automatycznych długopisów w kolorze czarnym. Końcówka pisząca z miedzi. Grubość końcówki: 1 mm. Wkład szybkoschnący. Obudowa z plastiku. Gumowy uchwyt.

10,50 zł
9,98 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 0,52 zł

4
Życie Jezusa Chrystusa - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Życie Jezusa Chrystusa
Dostępny17 szt.

To głośne, klasyczne już dzieło zostało okrzyknięte najbardziej wymowną ze wszystkich książek Fultona J. Sheena. Będąc owocem wielu lat refleksji, modlitwy i badań, ta dramatyczna i poruszająca opowieść o narodzinach, życiu, ukrzyżowaniu i zmartwychwstaniu Chrystusa jest zarazem pełnym żarliwości, fascynującym portretem Boga-człowieka, nauczyciela, uzdrowiciela, a nade wszystko Zbawiciela, którego obietnica podtrzymywała w ludzkości nadzieję przez tysiąclecia. Życie Jezusa Chrystusa to pasjonujące połączenie filozofii, historii i egzegezy biblijnej, napisane przez najbardziej znanego, szanowanego, a przez wielu wręcz uwielbianego amerykańskiego katolickiego duchownego XX wieku, które od dawna jest źródłem inspiracji i wskazówek. Dla tych, którzy dążą do lepszego zrozumienia przesłania Jezusa Chrystusa, ta żywa reinterpretacja najwspanialszej historii w dziejach jest książką, którą koniecznie trzeba przeczytać. Bardzo niewielu ludzi w nowożytnych czasach wniosło większy wkład w życie katolickie niż arcybiskup Sheen i mało kto w taki stopniu jak on zachęcał i prowadził do bliskiej przyjaźni z Jezusem Chrystusem. Życie Jezusa Chrystusa arcybiskupa Sheena mogłoby być dodatkowym tomem Jezusa z Nazaretu papieża Benedykta XVI.

69,00 zł
62,10 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,90 zł

5
Mamo, to moje życie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mamo, to moje życie
Dostępny5 szt.

Książka dotyczy problemu więzi matka – dorosłe dziecko. Choć autorzy przedstawiają krótko proces kształtowania się tej relacji w dzieciństwie, główna ich uwaga skupia się na uzdrowieniu więzi dorosłych osób z ich matkami. Autorzy omawiają sześć typów relacji, nazywając je kolejno: Mama Manekin, Mama Porcelanowa Figurka, Mama Kontroler, Mama Puchar Zwycięstwa, Mama Zawsze Szef, Mama Master Card. Zajmują się też opisem druzgocących dla ludzkiej psychiki skutków nieprawidłowej więzi z najważniejszą osobą w naszym życiu, wskazują drogi radzenia sobie z tym problemem w oparciu o wspólnotę, która umożliwia proces „powtórnego matkowania”. • Jak uwolnić się od ciężaru przeszłości? • Jak powiedzieć mamie „nie” bez poczucia winy? • Jak zbudować zdrowe relacje z mamą? • Jak uzdrowić relacje z innymi ludźmi? Książka ta nie jest krytyką naszych mam, ale wyjściem naprzeciw jednej z największych potrzeb współczesności: pojednaniu.

34,90 zł
25,83 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 9,07 zł

6
Puzzle 2x20 elementów. Supercolor. Kubuś Puchatek - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 2x20 elementów. Supercolor. Kubuś Puchatek
Clementoni, 2x20
Dostępny56 szt.

Puzzle „Supercolor” Clementoni towarzyszą dziecku w każdej fazie jego rozwoju, pomagając mu rozwijać zręczność manualną i zmysł obserwacji. Jakość materiałów i wyjątkowa technika druku gwarantują, że ilustracje będą zawsze piękne, żywe i błyszczące, a zabawa nigdy się nie znudzi. Wymiary obrazka po ułożeniu: 27.0 x 19.0 cm Wymiary opakowania: 28.2 x 20.2 x 2.8 cm

17,80 zł
15,66 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 2,14 zł

7
Matematyka dla juniorów. Zadania konkursowe. Dla klas VII-VIII szkoły podstawowej i I klasy szkoły ponadpodstawowej - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Matematyka dla juniorów. Zadania konkursowe. Dla klas VII-VIII szkoły ...
Dostępny47 szt.

Książka przeznaczona jest dla uczniów klas VII–VIII szkoły podstawowej i I klasy szkoły ponadpodstawowej, którzy lubią rozwiązywać nieschematyczne zadania matematyczne, wymagające pomysłowości i wyobraźni. Prezentowane zadania i problemy będą pomocne w przygotowaniu do różnych konkursów i olimpiad tak rozpowszechnionych w naszym kraju, a także mogą stanowić ciekawy materiał poznawczy na zajęciach kół matematycznych. Książka zawiera zadania z pełnymi rozwiązaniami i również zadania do całkowicie samodzielnej pracy. Trudniejsze zadania oznaczone są gwiazdkami. Zawarte w Matematyce dla juniorów zadania dotyczą ważnych pojęć arytmetycznych takich, jak: • zapis dziesiętny, • największy wspólny dzielnik, • najmniejsza wspólna wielokrotność, • podzielność, • cechy podzielności, • reszty z dzielenia, • liczby pierwsze i liczby złożone, • kwadraty i sześciany liczb całkowitych, • równania w liczbach całkowitych, • część całkowita liczby rzeczywistej, • ułamki zwykłe i ułamki dziesiętne, • nierówności całkowitoliczbowe. Zamieszczone zadania zawierają istotne pojęcia geometryczne: • pole i obwód figury, • twierdzenia Talesa i Pitagorasa, • przystawanie i podobieństwo figur, • nierówność trójkąta i inne nierówności w geometrii, • elementy geometrii przestrzennej.

22,50 zł
16,65 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 5,85 zł

8
Kubeczek do wody z blokadą - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kubeczek do wody z blokadą
GIMBOO
Dostępny4 szt.

Przedstawiamy kubeczek na wodę z blokadą Praktyczny plastikowy kubeczek dedykowany jest do szkół oraz dla dzieci korzystających z farb wodnych w domu. Dodatkowe tłoczenia zapewniają wygodne miejsce na położenie pędzelków oraz wypłukanie farby. Pojemność: 150 ml Wysokość: ok. 9.0 cm Uwaga. Mix kolorów, produkt wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

7,90 zł
6,72 zł

Rabat 14,9%
oszczędzasz 1,18 zł

9
Korektor w taśmie - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Korektor w taśmie
DONAU
Dostępny34 szt.

Przedstawiamy korektor prosty i bezpieczny w użyciu. Warstwa kryjąca jest wysoko wydajna. Korektor można stosować na wszystkich rodzajach papieru. Transparentna obudowa pozwala kontrolować stan zużycia. Suchy i czysty w zastosowaniu. Długość taśmy: 8 m Szerokość taśmy: 5 mm

12,20 zł
10,25 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 1,95 zł

10
Wytnij i ułóż - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wytnij i ułóż
Dostępny132 szt.

Puzzle z tej publikacji mogą być wykorzystywane w szkole (np. na zajęciach korekcyjno kompensacyjnych, plastycznych czy w świetlicy) lub w domu (zastępując tradycyjne układanki). Są ułożone według wzrastającego stopnia trudności (zarówno pod względem kształtów wycinanych elementów, jak i skomplikowania układanego obrazka).

19,90 zł
15,72 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 4,18 zł

11
Zdania obrazkowo-wyrazowe. Materiał do terapii głosek r, l, li, j - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zdania obrazkowo-wyrazowe. Materiał do terapii głosek r, l, li, j
Dostępny75 szt.

Z myślą o dzieciach oraz pracujących z nimi logopedach, nauczycielach i rodzicach opracowany został kolejny zeszyt Zdań obrazkowo-wyrazowych. Przeznaczony jest do utrwalania prawidłowej artykulacji głosek r, l, li, j, które bardzo często są realizowane nieprawidłowo bądź w ogóle. Książka stanowi ciekawy zbiór wyrazów, zdań i rymowanek. Zawarte w niej ćwiczenia mogą być wykorzystane zarówno do terapii dzieci, jak również osób dorosłych. Materiał językowy został dobrany tak, żeby obok utrwalenia głosek wzbogacać także zasób słownika biernego i czynnego, a szata graficzna przyciągała i utrzymywała uwagę ćwiczącego.

18,50 zł
12,95 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 5,55 zł

12
Choroby serca i układu krążenia. Kuracje ziołowe - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Choroby serca i układu krążenia. Kuracje ziołowe
Dostępny19 szt.

Jak w naturalny sposób zapobiegać chorobom serca i układu krążenia? Coraz więcej ludzi zmaga się dziś z chorobami układu krążenia. Jak z pomocą ziół radzić sobie z wysokim poziomem cholesterolu i nadciśnieniem lub poprawić swój stan po zawale czy udarze? Jak wspomóc leczenie zaproponowane przez kardiologa? Maria Treben – jedna z najwybitniejszych specjalistek z zakresu medycyny naturalnej, nazywana „współczesną Hildegardą” – proponuje proste ziołowe kuracje na szereg chorób i dolegliwości. Przekonaj się, jak skuteczne na kłopoty z sercem są głóg, czosnek niedźwiedzi czy wino z ziołami i miodem! Od czasu powstania słynnej Apteki Pana BogaMaria Treben sprzedała miliony książek, zawierających konkretne porady dotyczące naturalnego leczenia i zapobiegania licznym schorzeniom. Jej zalecenia pomogły wielu ludziom walczyć z chorobami bez wyniszczania organizmu zbędnymi dawkami leków.

24,90 zł
18,18 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 6,72 zł

13
Długopis żelowy niebieski Gel-ocity bls 2szt BIC - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Długopis żelowy niebieski Gel-ocity bls 2szt BIC
Dostępny34 szt.

2 długopisy żelowe z wkładem w kolorze niebieskim Gel - ocity.

14,50 zł
13,78 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 0,72 zł

14
Hiszpański w tłumaczeniach. Sytuacje - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hiszpański w tłumaczeniach. Sytuacje
Dostępny121 szt.

Marzysz o podróżach do Hiszpanii, ale Twój hiszpański wciąż kuleje? Chciałbyś móc swobodnie porozumiewać się z nowo poznanymi kolegami, a może egzotyczna amor puka już do Twoich drzwi? Aby ułatwić Ci komunikowanie się za granicą, postanowiliśmy zebrać tu najbardziej przydatne słownictwo i pokazaliśmy je w charakterystycznych kontekstach, które przypisaliśmy do odpowiednich sytuacji. Korzystając z tej książki, nie tylko poznasz i wzbogacisz słownictwo, ale także nauczysz się odpowiednio stosować je w kontekście. Potrzebne słownictwo pokazaliśmy w charakterystycznych kontekstach językowych, które przypisaliśmy do odpowiednich sytuacji z życia codziennego. Dzięki Sytuacjom bez problemu porozumiesz się w takich miejscach, jak: lotnisko, restauracja, bank, warsztat samochodowy, szpital czy apteka. Dzięki niej: - nauczysz się przydatnych zwrotów używanych w codziennych sytuacjach i utrwalisz je, tłumacząc zdania, - poszerzysz zasób słownictwa, - sprawdzisz poprawność językową, - utrwalisz ćwiczony materiał dzięki krótkim testom, - poszerzysz swoją wiedzę dzięki praktycznym wskazówkom gramatycznym i leksykalnym, które znajdziesz w dymkach, - dzięki nagraniom mp3 udoskonalisz umiejętności rozumienia ze słuchu i prawidłowej wymowy.

49,90 zł
37,43 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 12,47 zł

15
Sin City. Tom 1. Trudne pożegnanie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sin City. Tom 1. Trudne pożegnanie
Dostępny8 szt.

Przedstawiamy pierwszy tom mistrzowskiej serii sensacyjnej Franka Millera, która bardzo szybko stała się pozycją kultową w Ameryce Piękne kobiety, twardzi faceci w prochowcach, obskurne speluny, a wszystko to w znakomitych historiach pełnych seksu i przemocy. Akcja toczy się w Basin City, którym od czasów rewolwerowców rządzi bogata rodzina Roarków, niemal lokalna rodzina królewska. Stary Roark, aby uchronić miasto przed upadkiem, sprowadził do niego najlepsze prostytutki z całego świata, dzięki czemu zyskało ono przydomek Sin City, czyli Miasto Grzechu... Projekt okładki i opracowanie graficzne albumu wykonał Chip Kidd.

80,00 zł
61,60 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 18,40 zł

16
Modlitewnik dla dorosłych - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Modlitewnik dla dorosłych
Dostępny7 szt.

Modlitwa jest naturalną potrzebą ludzkiego serca. Prowadzi nas do osobistego spotkania z Bogiem i dialogu z Nim. Pogłębia naszą wiarę, nadzieję i miłość. Modlitewnik zawiera podstawowe informacje katechizmowe, codzienne modlitwy, obrzędy Mszy świętej, sakramentu pokuty i namaszczenia chorych – a ponadto najważniejsze nabożeństwa, litanie, nowenny i obszerny zbiór modlitw dawnych i nowych, w tym m.in. zaczerpniętych z Dzienniczka św. siostry Faustyny. • Duże wyraźne litery. Mały, kieszonkowy format. Bez problemu zmieści się w kieszeni, torebce. • Estetyczna, skóropodobna oprawa w trzech kolorach do wyboru: brąz, bordo, czarny. Z tasiemkami i złoceniami.

15,90 zł
11,45 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 4,45 zł

17
Pisaki trójkątne JUMBO 12kol. KIDEA - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
12,70 zł
18
Pióro kulkowe 0.3 mm, niebieskie - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pióro kulkowe 0.3 mm, niebieskie
Schneider
Dostępny35 szt.

Przedstawiamy innowacyjne pióro kulkowe stylizowane na klasyczne, eleganckie pióro wieczne. Stożkowa, hybrydowa końcówka jest ze stali szlachetnej. Tusz wodoodporny, zgodny z certyfikatem ISO 14145-2 gwarantuje trwałość znakowania dokumentów. Super-Flow-System kontroluje precyzyjne dozowanie tuszu, który nie wysycha bez zamkniętej skuwki przez 2-3 dni. Duży zbiornik ma wskaźnik poziomu atramentu. Grubość linii pisania: 0.3 mm Kolor: niebieski

10,90 zł
9,27 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 1,63 zł

19
Zeszyt 80 kartek w kratkę Eco, mix wzorów - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zeszyt 80 kartek w kratkę Eco, mix wzorów
Interdruk, 1
Dostępny1 szt.

Uniwersalne połączenie minimalizmu z elegancją, które sprawdzi się zarówno w szkole, na uczelni, jak i w pracy. Cechy: • liczba kartek – 80, • format – A5, • wkład zeszytu – papier offset, • gramatura papieru – 70 g/m2, • zadruk – kratka, • kartki zszyte, • zaokrąglone rogi, • okładka pokryta lakierem UV, • kratki koloru niebieskiego, • margines – czerwony. Uwaga! Mix wzorów. Towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

3,70 zł
3,52 zł

Rabat 4,9%
oszczędzasz 0,18 zł

20
O popisach instrumentów - Ciocia Jadzia zaprasza do wspólnego słuchania muzyki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
O popisach instrumentów - Ciocia Jadzia zaprasza do wspólnego słuchani...
Dostępny19 szt.

"Ech muzyka, muzyka" O, dajcie mi te małe skrzypce Może na skrzypcach wygram Wiatr i pochyłą ulicę I noc, co taka niezwykła Ech, muzyka, muzyka, muzyka Spod smyka zielony kurz Lecą gwiazdy zielone spod smyka Damy karo, bukiety róż. (?) Konstanty Ildefons Gałczyński Jadwiga Mackiewicz ? małym melomanom znana jako Ciocia Jadzia ? od 1960 roku prowadzi w Filharmonii Narodowej koncerty dla dzieci. Uczy słuchania muzyki. Chcąc ?ocalić od zapomnienia? Jej umiejętność i wiedzę, oddajemy w Państwa ręce tę płytę? Głos ma laureatka Orderu Uśmiechu ? nagrody przyznawanej przez dzieci. O popisach instrumentów 01 S. Moniuszko-W.Popp ? Prząśniczka (parafraza) Barbara Świątek ? flet, Janina Baster ? fortepian 2:09 02 A. Marcello ? Koncert c-moll na obój i orkiestrę smyczkową (Allegro) Janusz Banaszek ? obój, zespół kameralistów Filharmonii Narodowej, dyr. Karol Teutsch 4:26 03 x x x - Polka Dziadek 1:56 04 C. Saint-Saëns ? ?Łabędź? z cyklu ?Karnawał zwierząt? 3:20 Wojciech Orawiec ? fagot, Maria Orawiec-Dudek ? fortepian 05 C. Saint-Saëns ? ?Słoń? z cyklu ?Karnawał zwierząt? Zdzisław Piernik ? tuba, Lech Leśniak ? fortepian 2:01 06 G. Fuhlisch ? ?Śmiejący się puzon? Jerzy Górzyński ? puzon, Witalis Raczkiewicz ? fortepian 3:04 07 W. A. Mozart ? Koncert na róg nr 3 Es-dur KV 447 (Allegro) Radek Baborák ? róg, Orquesta Sinfónica de RTVE, dyr. Jean-Jacques Kantorow 3:28 08 P. Czajkowski ? Taniec neapolitański z ?Jeziora łabędziego? Marcin Hiolski ? trąbka, Elżbieta Ziomek ? fortepian 2:30 09 G. Bacewicz ? Kaprys polski 2:32 Konstanty Andrzej Kulka ? skrzypce 10 J. S. Bach ? Polonez Stefan Kamasa - altówka, Krystyna Borucińska ? fortepian 1:40 11 R. Schumann ? Marzenie 3:16 Roman Jabłoński ? wiolonczela, Krystyna Borucińska ? fortepian 12 S. Kusewicki ? Valse miniature op. 1, nr 2 2:30 Matthew McDonald ? kontrabas, Tomoko Takahashi ? fortepian 13 H. Kling ? Słoń i mucha, op. 520 5:11 Peter Verhoyen ? flet, Bernd Van Echelpoel ? tuba, Stefan De Schepper - fortepian

24,90 zł
17,93 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 6,97 zł

21
Notes B6/160K Herbatka ziołowa - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Notes B6/160K Herbatka ziołowa
Dostępny3 szt.

Notatnik Herbatka ziołowa w linie, zdobiony wewnątrz motywamy roślinnymi, zamykany na gumkę, z zaokrąglonymi narożami.

19,90 zł
16,52 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 3,38 zł

22
Nowy solfeż. Dodatek dla nauczyciela - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowy solfeż. Dodatek dla nauczyciela
Dostępny11 szt.

Nowy solfeż. Dodatek dla nauczyciela jest uzupełnieniem Nowego solfeżu o akompaniamenty fortepianowe do wielu melodii i ćwiczeń.

45,00 zł
23
Notes B6/160K Zioła - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Notes B6/160K Zioła
Dostępny1 szt.

Notes Zioła w linie, zdobiony wewnątrz motywamy roślinnymi, zamykany na gumkę, z zaokrąglonymi narożami.

19,90 zł
16,52 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 3,38 zł

24
Marker olejowy, złoty - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Marker olejowy, złoty
Schneider
Dostępny13 szt.

Przedstawiamy marker lakierowy z okrągłą końcówką do wyraźnych linii o grubości 1-3 mm Kolor pisma: złoty Doskonały do zaznaczania i zdobienia powierzchni porowatych jak i gładkich, np. papieru, tworzywa, szkła, ceramiki, metalu, skóry, gumy itp. Mocno kryje, dobrze przylega i jest wytrzymały na ścieranie z większości materiałów, światło- i wodoodporny, odporny również na warunki atmosferyczne oraz na wiele środków żrących i procesy mycia, a także na temperaturę do 300° C. Specjalny zawór kontroluje wypływ tuszu nie zawierającego toluenu ani ksylenu. Końcówka pisząca jest wymienna.

19,10 zł
16,24 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 2,86 zł

25
Puzzle 4w1. Moje Pierwsze Puzzle. Dzikie Zwierzęta - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 4w1. Moje Pierwsze Puzzle. Dzikie Zwierzęta
Clementoni, 2, 3, 4, 5
Dostępny71 szt.

Ten wyjątkowy zestaw puzzli, przedstawia dzikie zwierzęta. Żywe kolory i ciekawe kształty zachęcą maluchy do zabawy i skupią ich uwagę na dłużej. Układanie puzzli pomaga rozwijać zdolności manualne u dziecka, kształtują wyobraźnię i logiczne myślenie. Jak szybko jesteś w stanie je złożyć? Sprawdź, patrząc na obrazek na pudełku. Puzzle są wykonane ze specjalnego, grubego kartonu, który przeznaczony jest dla małych dzieci. Materiał jest wysokiej jakości, odporny na zagięcia i niszczenie.

26,30 zł
23,14 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,16 zł

26
Puzzle 1000 elementów. Seika, Haruyo Morita - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. Seika, Haruyo Morita
Eurographics, 1000
Dostępny13 szt.

Po ułożeniu puzzle tworzą obraz o wymiarach 68 x 48 cm. Kanadyjska firma Eurographics produkuje puzzle w Niemczech,USA i Kanadzie. Dbając o europejskie normy EN71 i środowisko firma produkuje puzzle z materiałów w 100% poddawanych recyklingowi a plastikowy woreczek w którym znajdują się elementy ulega biodegradacji. Farby użyte do produkcji są nietoksyczne,zrobione są na bazie olejów roślinnych. Firma Eurographics jest także dumna z najnowszej technologii produkcji tzw. Smart Cut Technology. Dzięki temu procesowi elementy puzzli są unikalne, mają niespotykane kształty i doskonale do siebie pasują. W pudełku nie ma dwóch elementów o tym samym kształcie. W kolekcji znajdziemy światowe arcydzieła malarstwa, fotografie, słynne plakaty, mozaiki oraz grafikę współczesną.

62,99 zł
59,84 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,15 zł

27
Cari Mora - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cari Mora
Dostępny66 szt.

Thomas Harris, twórca Hannibala Lectera, autor Milczenia owiec i Czerwonego smoka, wraca po 13 latach z nową książką. Cari Mora to wciągająca opowieść o złu, chciwości i mrocznej obsesji – Harris w najwyższej formie! Przestępcy od lat próbują wytropić skarb ukryty pod posiadłością należącą niegdyś do Pablo Escobara w Miami Beach. W wyścigu po 25 milionów dolarów w złocie prowadzi targany chorymi namiętnościami Hans-Peter Schneider – człowiek, który zarabia na życie, realizując przerażające fantazje bogaczy. Na drodze staje mu Cari Mora, piękna strażniczka rezydencji, która znalazła w Stanach schronienie przed przemocą panującą w jej kraju. Schneider wkrótce pozna zaskakujące umiejętności Cari i przekona się, jak silna jest jej wola walki. Między męskim pragnieniem a kobiecym instynktem przetrwania czają się potwory. A żaden pisarz nie kreuje potworów tak sugestywnie jak Thomas Harris.

39,99 zł
29,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 10,00 zł

28
Małe historie o wielkich marzeniach - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Małe historie o wielkich marzeniach
Dostępny43 szt.

Przedstawiamy trzy opowiadania o sile marzeń, odwadze, przyjaźni i prawie do bycia sobą Historia liścia, który marzył o lataniu. Historia małej muchy, która odkrywa, że to nie świat na zewnątrz pędzi, ale pociąg, w którym ona mieszka. Historia ślimaka, który nie zważając na ostrzeżenia postanowił wejść na wielką górę. Niepozorni bohaterowie wychodzą poza schemat i nadają swemu życiu nowy sens. Pełne ciepłego, przewrotnego dowcipu, napisane prostym językiem opowiadania przykuwają uwagę i prowokują do refleksji. Dla dzieci w wieku 4-10 lat.

29,90 zł
21,83 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 8,07 zł

29
Szczerze o życiu bez dzieci - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szczerze o życiu bez dzieci
Dostępny100 szt.

Przedstawiamy lekki, osobisty przewodnik popularnej blogerki po bezdzietności z wyboru • Jak radzić sobie z presją społeczną i odpowiadać na trudne/tendencyjne pytania znajomych, rodziny i lekarzy? • Czy macierzyństwo i ojcostwo są koniecznymi warunkami satysfakcji i życiowego spełnienia? • Jak się zmieniło postrzeganie bezdzietności? • Czy małżeństwo bez dzieci ma sens? • Czym się kierować, by nie żałować? Autorka zaprasza do rozmowy osoby, które otwarcie opowiadają o swoich wyborach. I reakcjach, z którymi musiały się zmierzyć. Poznaj ich punkt widzenia, jeśli właśnie zastanawiasz się, czy rola matki jest dla ciebie. Ale i wtedy, gdy masz już dzieci i… marzysz o chwili wytchnienia. Bezdzietność to nie pustka. To pełna możliwości przestrzeń.

44,90 zł
33,23 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 11,67 zł

30
To nie deszcz, to ludzie. Halina Birenbaum w rozmowie z Moniką Tutak-Goll - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
To nie deszcz, to ludzie. Halina Birenbaum w rozmowie z Moniką Tutak-G...
Dostępny2 szt.

Miłość i pamięć ocalone z Holocaustu Zawsze patrzy przed siebie: „Przeszłość żyje obok mnie, ale ja nie żyję przeszłością”. Jeśli kocha, to całą sobą: „Ja nie wierzyłam, gdy mówili, że Boga trzeba kochać więcej niż wszystkich. Myślałam zawsze: ja moją mamę kocham więcej niż Boga, więcej niż wszystko”. Miała trzynaście lat, gdy straciła ukochaną matkę na Majdanku, gdzie zostały wywiezione z warszawskiego getta. Była też więźniarką Auschwitz-Birkenau, Ravensbrück oraz Neustadt-Glewe. Przywraca pamięć o tych, których nie pamiętałby już nikt. Odważnie mówi o sprawach, o których zazwyczaj się milczy. Jeden z najmocniejszych od lat głosów z głębi Shoah, niezwykle poruszające świadectwo siły życia, kobiecości i pamięci. W głębokiej i osobistej rozmowie z Moniką Tutak-Goll Halina Birenbaum wspomina swoje dzieciństwo w Warszawie, dojrzewanie w getcie, zamordowanie rodziców, pierwszą miłość w Auschwitz, a także odzyskaną wolność, drogę do Izraela oraz budowanie na nowo państwa i rodziny. Ta przejmująca herstoria – książka pisana z perspektywy kobiecej – to opowieść o sprzecznościach i podobieństwach: o Polsce i Izraelu, o łączeniu macierzyństwa z pisaniem, o wpływie Zagłady na relacje z innymi, o zazdrości i miłości, o lęku przed stratą, o wyzwoleniu z poczucia winy wobec dzieci. A nade wszystko to manifest chęci życia i pojednania – nie tylko między krajami, ale także między ludźmi i rodzinami.

44,99 zł
25,87 zł

Rabat 42,5%
oszczędzasz 19,12 zł

31
Święte grzechy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Święte grzechy
NiedostępnyBrak

Nora Roberts to prawdziwa królowa romansu. Jej powieści utrzymywały się na liście bestsellerów „New York Timesa” w sumie przez 893 tygodnie, czyli około 16 lat. Co minutę na świecie sprzedaje się ponad 30 książek jej autorstwa! Grzechy są jej odpuszczone – te słowa widnieją na kartkach pozostawionych przy ciałach młodych kobiet, ofiar seryjnego mordercy w sparaliżowanym strachem Waszyngtonie. Policjantowi z wydziału zabójstw pomaga w śledztwie Tess Court, która ma stworzyć portret psychologiczny sprawcy. Takie zlecenie to prawdziwe wyzwanie dla młodej lekarki psychiatry. Ale też śmiertelne ryzyko – Tess staje się następnym celem „Księdza”. Jakie są motywy szaleńca? Czy dwojgu ludzi uda się wygrać wyścig z czasem, zanim dopadnie on kolejną ofiarę? Groźba i namiętność, pasja i zbrodnia przeobrażają się pod piórem Nory Roberts w elektryzujący sensacyjny suspens. Nora Roberts – znana i ceniona autorka ponad 200 powieści, bestsellerów „New York Timesa”, które zostały przetłumaczone na kilkadziesiąt języków i sprzedały się w nakładzie ponad 400 milionów egzemplarzy na całym świecie. W Polsce ukazały się m.in. Czarne Wzgórza, W samo południe, Poszukiwania, Trzy boginie, Błękitny dym, Lasy w płomieniach, Świadek, Ukryte skarby, Gorący lód.

12,00 zł
9,60 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 2,40 zł

32
Foliopisy permanentne Maxx 220 S, 4 kolory - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Foliopisy permanentne Maxx 220 S, 4 kolory
Schneider, 4 sztuki
Dostępny4 szt.

Do pisania po folii, plastiku, CD/DVD, szkle, metalu itd.. Światło- i wodoodporny tusz w intensywnych kolorach, szybkoschnący, bezzapachowy, nietoksyczny (bez dodatku ksylenu i toluenu). Nie zasychają pozostawione bez skuwki nawet przez 2–3 dni. Możliwe proekologiczne uzupełnienie tuszu za pomocą stacji napełniającej Maxx 645 (kolor czarny). Napełnienie przywraca pełną gotowość do pracy i całkowicie eliminuje potrzebę zakupu nowego markera, tym samym redukuje ilość odpadów. Skuwka z praktycznym klipem. Elementy obudowy w kolorze tuszu. Cechy: • cienka końcówka typu S, • grubość linii pisania: 0.4 mm, • etui, • 4 kolory.

31,80 zł
27,03 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 4,77 zł

33
Plecak TOP SCALE - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plecak TOP SCALE
Dostępny10 szt.

Czterokomorowy, duży plecak stworzony do zadań specjalnych. Niezwykle solidne wykonanie z dbałością o najmniejszy szczegół sprawia, że jest to idealny kompan do dźwigania wszystkich ćwiczeń oraz podręczników podczas mozolnych, szkolnych dni. Cechy plecaka: - duża, pojemna komora główna - dwie przednie komory - dwie boczne kieszonki zapinane na suwak na bidon i drobne akcesoria - niezwykle trwałe i solidne suwaki zakończone metalowymi uchwytami z logiem STREET? - mocno usztywnione plecy, o ergonomicznym ukształtowaniu - wzmocniony spód plecaka - szerokie, dopasowane szelki oddychające z odblaskami - uchwyt do zawieszenia plecaka - gruby, oddychający uchwyt do przenoszenia plecaka w ręku Wymiary: 34 x 14,5 x 46 cm Waga: 0,9 kg

166,30 zł
141,36 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 24,94 zł

34
Temperówka Croc Croc Innowation 2 otwory róż bls - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Temperówka Croc Croc Innowation 2 otwory róż bls
Dostępny8 szt.

Temperówka CROC CROC INNOVATION w kształcie króliczka - doskonały interaktywny towarzysz w szkolnej ławie. Temperowane kredki i ołówki wprawiają w ruch białe ząbki. Kolor różowo-zielony.

13,40 zł
35
Zoo - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zoo
Dostępny26 szt.

Przedstawiona książka jest hołdem Jarosława Mikołajewskiego dla mistrza Jana Brzechwy. To wspaniała publikacja dla najmłodszych dzieci. A dla rodziców świetna okazja, by przeżyć ze swoimi pociechami niezapomniane i wartościowe chwile. Okazuje się, że zwierzęta z Zoo mogą rozmawiać. Wesołe rymowanki i gry słowne zapewniają jedyną w swoim rodzaju zabawę językiem. Wierszyki zdobią niezwykle barwne ilustracje autorstwa Elżbiety Wasiuczyńskiej. Nowa odsłona publikacji została wzbogacona o dotąd nieznane, przewrotne wiersze i zachwycające rysunki.

29,99 zł
22,49 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 7,50 zł

36
Rak i witamina C w świetle badań naukowych - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rak i witamina C w świetle badań naukowych
Dostępny21 szt.

W tej, opartej na badaniach naukowych, książce, Autorzy prezentują informacje na temat stosowania witaminy C jako terapii wspomagającej leczenie raka. Znajdziesz w niej informacje dotyczące powstawania i rozwijania się nowotworów. Dowiesz się więcej o metodach, jakimi są one powszechnie leczone i poznasz rolę witaminy C w tym procesie. Autorzy udokumentowali reakcje chorych na podawanie wysokich dawek kwasu askorbinowego, zdradzają niepublikowane dotychczas informacje o lekach chemioterapeutycznych. Znajdziesz tu również praktyczne porady dotyczące przygotowania się do terapii i stosowania witaminy C jako metody wspomagającej leczenie konwencjonalne. Raka można wyleczyć.

59,50 zł
43,44 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 16,06 zł

37
Raban! O kościele nie z tej ziemi - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Raban! O kościele nie z tej ziemi
Dostępny49 szt.

Kościół w Polsce nie ma ostatnio dobrej prasy. Kolejne afery zniechęcają do niego nawet ludzi głęboko wierzących. Tymczasem są na świecie katolicy, duchowni i świeccy, którzy tworzą zupełnie inny Kościół – taki, jaki się Polakom w głowie nie mieści. Świątynie prowadzone przez kobiety na brazylijskiej prowincji, kardynał odprawiający mszę dla gejów i lesbijek w Londynie, wspólna wigilia dla chrześcijan i muzułmanów w Brukseli, żonaci księża w Czechach, kapłani mieszkający na ulicach wśród slumsów Argentyny, zakonnik broniący traktowanych jak niewolników pracowników plantacji bananów w Dominikanie, katolicki dostojnik z Birmy, który porównuje zmiany klimatu do nadchodzącej Apokalipsy... Oto Kościół XXI wieku – Kościół tych, którzy biorą sobie do serca słynne wezwanie papieża Franciszka „Róbcie raban!”. Którzy jego wzorem i zgodnie z jego słowami nie boją się manifestować swojej wiary w sposób „odważny i konkretny”. Na poszukiwanie niepokornych katolików, rycerzy Bergoglia, wyrusza Mirosław Wlekły, autor głośnej biografii Tu byłem. Tony Halik. Znów przemierza świat, tym razem od Argentyny po Birmę, Brazylii po Liban, Dominikany po Anglię – by pokazać, jak może wyglądać katolicyzm. Raban! to nie tylko awanturnicza i nieco niewiarygodna, choć prawdziwa, opowieść o rabanie w Kościele i próbie powrotu do źródeł chrześcijaństwa. To także swoisty raport o stanie świata i jego problemach: od biedy po ekologię oraz o determinacji, harcie ducha i miłości, bez której nic nie byłoby możliwe, a która na „peryferiach świata” waży jeszcze więcej. Wreszcie, to lektura, po której nieuchronnie nam Polakom, brzęczy w głowie pytanie: czy kiedyś będziemy gotowi na raban w polskim Kościele? A nade wszystko to zbiór reportaży najwyższej próby jednego z najzdolniejszych polskich reporterów młodego pokolenia.

44,99 zł
33,74 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 11,25 zł

38
Bootstrap 4 dla zaawansowanych. Jak pisać znakomite aplikacje internetowe, wydanie II - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bootstrap 4 dla zaawansowanych. Jak pisać znakomite aplikacje internet...
Dostępny9 szt.

Opanuj najnowszą wersję Bootstrapa, żeby tworzyć zindywidualizowane i responsywne aplikacje webowe! Bootstrap jest coraz popularniejszym frameworkiem CSS i JavaScriptu, służącym do szybkiego i bezproblemowego tworzenia responsywnych interfejsów WWW. W sierpniu 2011 roku został zaprezentowany światu w jako projekt open source, a dzisiaj jest marką powszechnie znaną wśród projektantów front-endów aplikacji. Bootstrap jest prosty w użyciu, kompatybilny z różnymi przeglądarkami i umożliwia tworzenie interfejsów mobilnych. Zalety te są doceniane przez rosnące grono użytkowników na całym świecie. Mimo tej popularności dość trudno znaleźć dobry materiał do nauki zaawansowanych opcji dostępnych w najnowszej, czwartej wersji Bootstrapa. To książka przeznaczona dla developerów, którzy chcą pisać kompletne, przyjemne w użytkowaniu i doskonałe jakościowo strony za pomocą Bootstrapa 4. Opisano tu różnorakie podejścia do tworzenia stron od podstaw. Dowiesz się, jak budować właściwy układ strony, stosować różne komponenty nawigacyjne Bootstrapa, korzystać z formularzy i stylizować różnego typu treści. Zrozumiesz budowę wtyczki w Bootstrapie, nauczysz się pisać własne komponenty i rozszerzać Bootstrapa za pomocą jQuery. W książce przedstawiono także klasy pomocnicze Bootstrapa, dzięki którym proces tworzenia strony przebiega sprawniej. Nie zabrakło również szczegółowych instrukcji dotyczących optymalizacji strony i jej integrowania z zewnętrznymi frameworkami. W tej książce między innymi: • wprowadzenie do Bootstrapa 4 i jego najużyteczniejszych elementów, • tworzenie od podstaw układu strony, • korzystanie z wtyczek i bibliotek oraz tworzenie własnych wtyczek, • klasy pomocnicze Bootstrapa 4, ich implementacja i możliwości wykorzystania, • tworzenie zaawansowanych interfejsów za pomocą akordeonów, rozwijanych list i grup list, • Bootstrap 4 dla projektanta: responsywność, jakość, styl! Benjamin Jakobus – jest informatykiem, specjalizował się w zaawansowanych systemach obliczeniowych. Jako inżynier oprogramowania pracował nad wieloma projektami w Europie i Brazylii. Jason Marah – jest inżynierem VP w Teckro. Pracuje jako programista pełnoekranowy, specjalizuje się w JavaScripcie i realizuje różne projekty w Europie.

49,00 zł
34,30 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 14,70 zł

39
Kasacja po grecku. Trylogia kryzysu. Tom 2 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kasacja po grecku. Trylogia kryzysu. Tom 2
Dostępny29 szt.

Zamożni Grecy nie przejmują się płaceniem podatków. Ubogiej i nie mającej wyboru większości pozostaje wściekłość i desperacja w obliczu sytuacji bez wyjścia. W drugiej części trylogii kryzysu, samozwańczy „narodowy poborca podatków” nie traci czasu na lamenty ani też nie szuka luk w prawie. Przechodzi do czynów. Sprawiedliwość wymierza w pełnych gróźb listach, śmiertelnych dawkach cykuty i celnych strzałach z łuku – wszystko w imię państwa prawa. Jak zakończy się kolejne niecodzienne śledztwo komisarza Kostasa Charitosa?

29,00 zł
21,75 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 7,25 zł

40
Karty z obrazkami. Poznaję owoce i warzywa - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karty z obrazkami. Poznaję owoce i warzywa
Muduko, od 18 miesięcy
Dostępny27 szt.

20 barwnych kart obrazkowych, stanowiących pomoc w rozwoju poznawczym dziecka i rozszerzaniu jego diety o zdrowe produkty. Znakomita pomoc dla rodziców w wyrabianiu w dziecku prawidłowych nawyków żywieniowych. O rozwoju słownictwa czy nauce kolorów nie wspominając. Polecane przez psychologów dla dzieci od 18. miesiąca życia. Grę objął patronatem kulinarny blog parentingowy AlaantkoweBLW.

15,79 zł
13,42 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 2,37 zł

41
Najważniejszy zmysł - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Najważniejszy zmysł
NiedostępnyBrak

W złotej erze fantastyki naukowej (lata 30., 40. i początek 50.) królowała hard science fiction z linearną narracją i bohaterami rozwiązującymi problemy naukowe lub techniczne, a czasami ratującymi świat. Każdy kto tęskni za taką dawną SF, znajdzie w zbiorze opowiadań Piotra Prokopowicza ów ulotny klimat, który współczesna literatura chyba już utraciła (zyskując zapewne w oczach niektórych literaturoznawców). Oprócz interesujących historii z kanonu tematów fantastyki naukowej (podróże w czasie, eksploracja kosmosu, kontakt z obcymi, niezwykłe wynalazki, mroczna przyszłość), czytelnik tomu natrafi również na opowieści fantasy przesycone dyskretnym humorem i dystansem (np. o Mikołaju, którego trudno nazwać świętym, albo o przydrożnym kamieniu).

25,99 zł
17,67 zł

Rabat 32,0%
oszczędzasz 8,32 zł

42
Olejki eteryczne i aromaterapia - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Olejki eteryczne i aromaterapia
Dostępny21 szt.

Olejki eteryczne, to wysoce skoncentrowane wyciągi roślinne, zawierające esencję lub woń rośliny, od której pochodzą. Wykazują o wiele potężniejsze działanie niż „roślina matka”. Badania naukowe niezbicie dowodzą, że mogą one pomóc w zapobieganiu i leczeniu chorób. Dodatkową korzyścią jest to, że są naturalne i często tańsze niż farmaceutyki. Dzięki tej publikacji poznasz i zastosujesz najpopularniejsze olejki zapachowe, wykorzystując przy tym ponad 80 prostych przepisów, pomocnych w leczeniu różnego rodzaju schorzeń. Autorzy przekażą Ci również 10 zasad prawidłowego i bezpiecznego mieszania olejków, a także wskazówki odnośnie ich kupowania i przechowywania. Naturalna moc olejków eterycznych!

44,40 zł
32,41 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 11,99 zł

43
Zakreślacze fluorescencyjne Donau D-text (4 kolory) - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zakreślacze fluorescencyjne Donau D-text (4 kolory)
DONAU, 4
Dostępny6 szt.

Przeznaczamy zakreślacze do znaczenia tekstu na praktycznie każdym rodzaju papieru. Nietoksyczny tusz charakteryzuje się wysoką wydajnością oraz trwałością – nie rozmazuje się, gumowane boki obudowy gwarantują komfort kreślenia oraz zapobiegają wyślizgiwaniu się zakreślacza z dłoni. Tusz został wykonany na bazie wody. Zakreślacze charakteryzuje duża odporność na wysychanie oraz klasyczny, prostokątny kształt obudowy. Końcówka jest ścięta. Grubość linii pisania: 1-5 mm Długość linii pisania: 20 0m

21,00 zł
17,64 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 3,36 zł

44
Puzzle 1000 elementów. Triumf muzyki, Marc Chagall - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. Triumf muzyki, Marc Chagall
Eurographics, 1000
Dostępny11 szt.

Po ułożeniu puzzle tworzą obraz o wymiarach 68 x 48 cm. Kanadyjska firma Eurographics produkuje puzzle w Niemczech,USA i Kanadzie. Dbając o europejskie normy EN71 i środowisko firma produkuje puzzle z materiałów w 100% poddawanych recyklingowi a plastikowy woreczek w którym znajdują się elementy ulega biodegradacji. Farby użyte do produkcji są nietoksyczne,zrobione są na bazie olejów roślinnych. Firma Eurographics jest także dumna z najnowszej technologii produkcji tzw. Smart Cut Technology. Dzięki temu procesowi elementy puzzli są unikalne, mają niespotykane kształty i doskonale do siebie pasują. W pudełku nie ma dwóch elementów o tym samym kształcie. W kolekcji znajdziemy światowe arcydzieła malarstwa, fotografie, słynne plakaty, mozaiki oraz grafikę współczesną.

62,99 zł
59,84 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,15 zł

45
Atlas szczęścia - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Atlas szczęścia
NiedostępnyBrak

Podróż dookoła świata, podczas której poznasz 33 sposoby na szczęście. Czujesz strach przed zbliżającą się rozmową o pracę? Bądź jak Islandczycy. Ich betta reddast – przeświadczenie, że wszystko jakoś się ułoży – na pewno doda ci wiary w siebie. Pogubiłeś się w życiu? Sprawdź, jak w podobnej sytuacji radzą sobie Chińczycy, i znajdź swoje xingfú – cel, który nada twoim działaniom głębszy sens. Zbyt wiele spraw na głowie? Z pomocą przyjdą ci Włosi i opanowana przez nich do perfekcji sztuka słodkiego nicnierobienia, czyli dolce far niente. Przytłoczony pracą i oderwany od natury? Szwedzi mają na to radę: smultronställe, dosłownie poletko poziomek, a w głębszym znaczeniu sielskie odludzie, dokąd możesz uciec przed zgiełkiem współczesnego świata. Atlas szczęścia zabierze cię do Australii, Walii, Bhutanu, Irlandii, Finlandii, Turcji, Syrii, Japonii i wielu innych krajów. Odkryjesz sekrety szczęścia z różnych zakątków świata i przekonasz się, jak dzięki nim można zmienić swoją codzienność.

40,00 zł
32,00 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 8,00 zł

46
ZESTAW 4 MARKERÓW DO TABLIC SCHNEIDER MAXX 293 2-5MM - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
ZESTAW 4 MARKERÓW DO TABLIC SCHNEIDER MAXX 293 2-5MM
Dostępny11 szt.

Z końcówką ściętą, użyte na tablicy ścierają się z wyjątkową łatwością, na flipcharcie nie przebijają, innowacyjna końcówka umożliwia przyjemne, ciche pisanie bez charakterystycznego odgłosu skrzypienia, zwiększone dawkowanie tuszu polepsza wyrazistość i intensywność barw, szybkoschnący, bezzapachowy, nietoksyczny - bez dodatku ksylenu i toluenu, nie zasycha pozostawiony bez skuwki nawet przez 2-3 dni, proekologiczne uzupełnienie tuszu za pomocą stacji napełniającej Maxx 655 (kolor czarny): napełnienie przywraca pełną gotowość do pracy i całkowicie eliminuje potrzebę zakupu nowego markera, tym samym redukuje ilość odpadów. Skuwka z praktycznym klipem. Elementy obudowy w kolorze tuszu. Grubość linii pisania: 2-5 mm Zestaw w etui: 4 szt.

28,40 zł
24,14 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 4,26 zł

47
Puzzle 1000 elementów. Łabędzie odbijające się w wodzie jako słonie, Salvador Dali - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. Łabędzie odbijające się w wodzie jako słonie, S...
Eurographics, 1000
Dostępny15 szt.

Po ułożeniu puzzle tworzą obraz o wymiarach 68 x 48 cm. Kanadyjska firma Eurographics produkuje puzzle w Niemczech,USA i Kanadzie. Dbając o europejskie normy EN71 i środowisko firma produkuje puzzle z materiałów w 100% poddawanych recyklingowi a plastikowy woreczek w którym znajdują się elementy ulega biodegradacji. Farby użyte do produkcji są nietoksyczne,zrobione są na bazie olejów roślinnych. Firma Eurographics jest także dumna z najnowszej technologii produkcji tzw. Smart Cut Technology. Dzięki temu procesowi elementy puzzli są unikalne, mają niespotykane kształty i doskonale do siebie pasują. W pudełku nie ma dwóch elementów o tym samym kształcie. W kolekcji znajdziemy światowe arcydzieła malarstwa, fotografie, słynne plakaty, mozaiki oraz grafikę współczesną.

62,99 zł
59,84 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,15 zł

48
Przekręt - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przekręt
NiedostępnyBrak

Sandra Brown, autorka powieści z list bestsellerów „New York Timesa” i „USA Today”, wstrząsa czytelnikiem od pierwszej strony tej wywołującej szybsze bicie serca powieści o zepsuciu, zdradzie i niekończących się oszustwach gdzie nic nie jest takie, na jakie wygląda, a każda ujawniona prawda odsłania mroczne kłamstwo. „Wyjątkowy thriller romantyczny”. – Publishers Weekly

12,50 zł
10,00 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 2,50 zł

49
Spięcie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Spięcie
NiedostępnyBrak

Przedstawiamy powieść pełną zapierających dech w piersiach zwrotów akcji, która trzyma w napięciu od pierwszej do ostatniej strony. To niezwykła opowieść o silnych więzach, które łączą nas z najbliższymi i sekretach, których dochowujemy, by ich ochronić. Crawford Hunt, strażnik Teksasu, chce odzyskać córkę. Przed czterema laty, po śmierci żony, załamał się, a opiekę nad małą Georgią przejęli dziadkowie. Crawford jednak się pozbierał, wypełnił wszystkie narzucone przez sąd wymagania i teraz los jego rodziny spoczywa w rękach sędzi Holly Spencer. Podczas rozprawy o przywrócenie Crawfordowi opieki nad córką do sali sądowej wpada zamaskowany napastnik. Strażnik Teksasu reaguje instynktownie i osłania Holly przed strzałem. Jednak jego bohaterski czyn szybko zaczyna być przedstawiany jako brawura i lekkomyślność. Chmury gromadzące się nad Crawfordem gęstnieją, gdy ten odkrywa przerażającą prawdę kryjącą się za napastnikiem i uświadamia sobie, że zleceniodawca ataku pozostaje na wolności. Crawford stawia sobie za cel schwytanie sprawcy. Jednak ścigając napastnika może zaprzepaścić szanse na odzyskanie córki i zniszczyć karierę Holly Spencer, która potrzebuje ochrony nie tylko przed zabójcą, lecz także przed zakazanym uczuciem, które zaczyna ich łączyć.

10,00 zł
8,00 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 2,00 zł

50
Bezwstydna cnota - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bezwstydna cnota
NiedostępnyBrak

Grace McCabe, znana autorka kryminałów, jest wstrząśnięta śmiercią siostry, zgwałconej i zamordowanej. I odkryciem, że Kathleen, rozwiedziona nauczycielka, prowadziła podwójne życie. Żeby zdobyć pieniądze na adwokata i odzyskać prawo do opieki nad synem, pracowała w sekstelefonie. Grace nie zamierza czekać bezczynnie na wynik śledztwa, wbrew ostrzeżeniom przystojnego detektywa z wydziału zabójstw. Postanawia zwabić mordercę w pułapkę, w której ona sama będzie przynętą. Nora Roberts – znana i ceniona autorka bestsellerów „New York Timesa”, której książki zostały przetłumaczone na kilkadziesiąt języków i sprzedały się w nakładzie ponad czterystu milionów egzemplarzy. W Polsce ukazały się m.in. Czarne Wzgórza, W samo południe, Poszukiwania, Trzy boginie, Błękitny dym, Lasy w płomieniach, świadek, Ukryte skarby, Gorący lód, Życie na sprzedaż.

12,00 zł
9,60 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 2,40 zł

Wróć do góry