hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2019.05.21

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli we wtorek 21 maja 2019 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Farby plakatowe, 12 kolorów (Starpak), na drugim Farby plakatowe 12 kolorów, Cuties (Starpak). Kolejny produkt to Być (nie)zwykłym wychowawcą (Anna Konarzewska) oraz Londyn; laminowany map&guide (2w1: przewodnik i mapa) (praca zbiorowa).
1
Farby plakatowe, 12 kolorów - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Farby plakatowe, 12 kolorów
Starpak
Dostępny138 szt.

Farby plakatowe w 12 intensywnych kolorach rozwijające kreatywność małych twórców. Dzięki optymalnej konsystencji farby dokładnie pokrywają malowaną powierzchnię i mają długi okres trwałości. Piękna szata graficzna inspiruje małych malarzy. Każdy kolor farby jest zamknięty w oddzielnym 20 ml zakręcanym pojemniczku, a całość w kartonowym pudełku, co ułatwia przechowywanie farb. Farby plakatowe są produkowane w Polsce.

13,60 zł
12,92 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 0,68 zł

2
Farby plakatowe 12 kolorów, Cuties - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Farby plakatowe 12 kolorów, Cuties
Starpak, 12 kolorów
Dostępny834 szt.

Farby plakatowe w 12 intensywnych kolorach rozwijają kreatywność małych twórców. Dzięki optymalnej konsystencji farby dokładnie pokrywają malowaną powierzchnię i mają długi okres trwałości. Piękna szata graficzna inspiruje małych malarzy. Każdy kolor farby jest zamknięty w oddzielnym 20 ml zakręcanym pojemniczku, a całość w kartonowym pudełku, co ułatwia przechowywanie farb. Farby plakatowe są produkowane w Polsce. Pojemność słoiczka: 20 ml Ilość kolorów: 12

13,60 zł
12,92 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 0,68 zł

3
Być (nie)zwykłym wychowawcą - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Być (nie)zwykłym wychowawcą
Dostępny187 szt.

Prezentowana publikacja to zbiór scenariuszy na lekcję wychowawczą, odpowiadającą oczekiwaniom współczesnej młodzieży. Poruszane są tutaj zagadnienia bardzo ważne, a jednocześnie trudne: bliższe poznanie uczniów, nawiązanie z nimi więzi i zbudowanie relacji pozwalającej na rozmowę na każdy temat. Patronat nad wydaniem objęło Polskie Stowarzyszenie im. Janusza Korczaka. Anna Konarzewska – niestrudzona, stale dokształcająca się edukatorka, polonistka. Kreatywna, pełna pasji i energii dyplomowana nauczycielka oraz wieloletnia wychowawczyni kilku pokoleń uczniów. Blogerka „Być nauczycielem” – strony, za pomocą której inspiruje pedagogów na całym świecie – od Ameryki, przez Europę po Azję. Liderka Gdańskiego Projektu Edukacyjnego „Kreatywna Pedagogika”, w ramach którego prowadzi od paru lat warsztaty dla nauczycieli, dzieląc się swoją wiedzą, motywacją i doświadczeniem. Nominowana przez swoich uczniów do tytułu „Nauczyciel na medal” w województwie pomorskim w kategorii szkół ponadgimnazjalnych. Finalistka etapu miejskiego i wojewódzkiego tegoż plebiscytu pod patronatem „Dziennika Bałtyckiego” oraz marszałka województwa pomorskiego w 2017 r. Z uczniami dzieli swoje pasje teatralne. Jako szkolny zespół „Makabra” zdobyli kilka nagród na scenie wojewódzkiej w przeglądach teatralnych. Na co dzień współpracuje z Teatrem Wybrzeże, z Gdańskim Teatrem Szekspirowskim oraz z artystami Opery Bałtyckiej, aby wspierać wszechstronny rozwój swoich uczniów.

38,00 zł
23,18 zł

Rabat 39,0%
oszczędzasz 14,82 zł

4
Londyn; laminowany map&guide (2w1: przewodnik i mapa) - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Londyn; laminowany map&guide (2w1: przewodnik i mapa)
Dostępny36 szt.

Big Ben, Tower Bridge czy London Eye to symbole rozpoznawalne na całym świecie. Turyści przybywają do Londynu, żeby zobaczyć także siedzibę parlamentu i pałac Buckingham. comfort! map&guide. Londyn pomoże dotrzeć do wszystkich ciekawych zakątków brytyjskiej stolicy. To wyjątkowe połączenie mapy i przewodnika zawiera wszystkie informacje niezbędne na krótki wyjazd. Praktycznie i treściwie coś dla zabieganych oraz ceniących wygodę i prostotę. Publikacja zawiera m.in.: – zajmujące opisy 43 najciekawszych miejsc wartych odwiedzenia, – mapę w skali użytecznej dla turystów (1:20 000), – łatwą nawigację: atrakcje z przewodnika ponumerowane i zaznaczone na mapie, – poręczny format, wygoda składania i trwałość, – przydatne informacje praktyczne: dni i godziny otwarcia obiektów, ceny biletów, transport publiczny, – podpowiedzi, co zjeść i wypić oraz dokąd wybrać się na zakupy, – kalendarium imprez cyklicznych, – schemat metra. Legenda w języku polskim i angielskim.

19,90 zł
13,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 5,97 zł

5
Naklejki na zeszyt Garfield 20 szt. - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Naklejki na zeszyt Garfield 20 szt.
NiedostępnyBrak

Naklejki na zeszyty Dwa arkusze po dziesięć naklejek Miks wzorów

7,80 zł
6,47 zł

Rabat 17,1%
oszczędzasz 1,33 zł

6
Kraina Lodu. Rysujemy szlaczki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kraina Lodu. Rysujemy szlaczki
Dostępny101 szt.

Mieszkańcy Arendelle zapraszają do krainy szlaczków! W towarzystwie swoich ulubionych bohaterów najmłodsi będą ćwiczyć kreślenie szlaczków i rysowanie różnorodnych kształtów. Będzie to dla nich nie tylko wspaniała zabawa, ale też doskonały trening umiejętności manualnych przygotowujący do nauki pisania liter i cyfr. Dzięki specjalnym stronom i ścieralnemu mazakowi w każdej chwili dzieci mogą zacząć przygodę ze szlaczkami od nowa. Dodatkową atrakcją są wesołe rymowanki na temat lubianych postaci.

18,99 zł
13,29 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 5,70 zł

7
W oparach absurdu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
W oparach absurdu
Dostępny54 szt.

W oparach absurdu to kultowy już zbiór primaaprilisowych żartów, tekstów satyrycznych, porad, drobnych ogłoszeń i reklam przygotowywanych przez Juliana Tuwima i Antoniego Słonimskiego w latach 1920-1936. Autorzy raczą nas inspiracją dotyczącą dań grzybowych na każdy miesiąc roku, spisem alfabetycznym kontynentów czy szalonymi figlami matematycznymi. Dowiemy się, jak odpowiadać dzieciom na drażliwe pytania i jak w najłatwiejszy możliwy sposób wywabić plamy z obrusa. Znajdziemy też ważną przestrogę, co może się przydarzyć, jeśli wychodząc z domu, nie zamkniemy lufcika! Autorzy, jak sami zaznaczali, podczas tworzenia tego tomiku („pisania bredni i nonsensów”) wspaniale się bawili i znajdowali w tym radość nie mniejszą niż przy pisaniu wierszy, artykułów czy sztuk teatralnych. W oparach absurdu to dzieło wyjątkowe pod wszystkimi względami, ukazujące, że po niemal stu latach wybitnie absurdalny humor doskonale wytrzymuje próbę czasu, a jego opary wcale nie wietrzeją? Mamy głęboką nadzieję, że przyswojenie tej lektury sprawi, że niejedna i niejeden z was rozpocznie na dziedzińcu budowę małego szałasiku dla... ale o tym dowiecie się już z kart książki.

25,00 zł
16,25 zł

Rabat 35,0%
oszczędzasz 8,75 zł

8
Farby plakatowe Football, 12 kolorów - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Farby plakatowe Football, 12 kolorów
Starpak
Dostępny59 szt.

Farby plakatowe, 12 kolorów w słoiczkach o pojemności 20 ml.

15,00 zł
14,25 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 0,75 zł

9
Klej w sztyfcie transparentny 8g NOSTER - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klej w sztyfcie transparentny 8g NOSTER
Dostępny27 szt.

Klej w sztyfcie transparentny 8g. BB Kids. W opakowaniu 2 sztuki. Dostępne 2 wersje kolorystyczne. Wysyłane losowo!

7,70 zł
10
Farby plakatowe, 12 kolorów - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Farby plakatowe, 12 kolorów
Prima Art
Dostępny1136 szt.

Zestaw farb plakatowych w 12 kolorach. Pojemność 12 ml

16,90 zł
16,06 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 0,84 zł

11
Akademia mądrego dziecka. Mój zeszyt obserwacji przyrodniczych. Drzewa - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Akademia mądrego dziecka. Mój zeszyt obserwacji przyrodniczych. Drzewa
Dostępny38 szt.

Seria zeszytów przyrodniczych z zadaniami zachęca dziecko do przeprowadzenia obserwacji drzew, owadów, przyrody go otaczającej. Krótkie zadania do przeprowadzenia w terenie, ale także wycinanki i kolorowanki pozwalają utrwalić wiedzę, przekazaną na stronach.

23,00 zł
17,48 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 5,52 zł

12
Nie zmienił się tylko blond - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nie zmienił się tylko blond
Dostępny216 szt.

Nie zmienił się tylko blond to debiutancka powieść autorki, której dziś już nikomu nie trzeba przedstawiać. To właśnie tę historię kilka lat temu napisała, by poradzić sobie z zawodem miłosnym. Poznajcie prawdziwy komediowy hit Agaty Przybyłek, dzięki któremu uśmiechniętą, rudowłosą pisarkę poznały czytelniczki w całej Polsce! Iwonka ma męża, czwórkę dzieci i sielankowe życie. Mąż ma sklep z bielizną i biuściastą kochankę Adelę. Iwonka dowiaduje się, że w wieku 37 lat zostanie babcią. Przepis na dramat? Nigdy w życiu! Nie zmienił się tylko blond to pełna humoru powieść o kobiecie, która musi na nowo poukładać sobie życie. Urzeknie czytelniczki w każdym wieku, bez względu na to, czy są blondynkami, czy też nie!

36,90 zł
27,68 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,22 zł

13
Angielski. Gramatyka. Czasy, przyimki, mowa zależna, wydanie drugie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Angielski. Gramatyka. Czasy, przyimki, mowa zależna, wydanie drugie
Dostępny12 szt.

W prezentowanym praktycznym poradniku omówiono najważniejsze problemy praktyczne (użycie przyimków, czasów gramatycznych i mowy zależnej) gramatyki angielskiej. Charakterystyczną cechą tak przygotowanej książki są krótkie komentarze gramatyczne, poparte angielskimi przykładami z polskim tłumaczeniem. Wszystkie zaproponowane ćwiczenia opatrzone są kluczem z rozwiązaniami.

24,99 zł
17,99 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 7,00 zł

14
Iznogud. Tom 1. Przygody wielkiego wezyra Iznoguda - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Iznogud. Tom 1. Przygody wielkiego wezyra Iznoguda
Dostępny31 szt.

Iznogud to niewielki wzrostem, ale wielce ambitny wezyr. Nie wystarcza mu stanowisko głównego zausznika władcy Bagdadu, dlatego nie cofnie się przed żadnym łotrostwem ani najokropniejszą zdradą, aby zostać kalifem w miejsce kalifa! Razem ze swoim sługą Pali Bebehem każdego dnia knuje, jak odebrać tron łatwowiernemu Harunowi Arachidowi. Wezwie na pomoc dżina, wynajmie porywaczy, postara się rozwścieczyć groźnego sułtana Pulmankara, ruszy przeciw Mongołom, popłynie na wyspę olbrzymów – a wszystko po to, żeby spełnić swoje marzenie o władzy absolutnej. Czy w końcu uda mu się osiągnąć cel? Przygody wielkiego wezyra Iznoguda to pierwszy tom przygód słynnego bohatera, którego postać wymyślili dwaj legendarni francuscy autorzy: scenarzysta René Goscinny (Asterix, Lucky Luke, książki o Mikołajku) i rysownik Jean Tabary (Corinne et Jeannot). Na podstawie cyklu komiksowego o wielkim wezyrze nakręcono serial animowany i film fabularny.

99,99 zł
76,99 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 23,00 zł

15
Bułgaria. Złoto i rakija - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bułgaria. Złoto i rakija
Dostępny196 szt.

„Ta erudycyjna i pełna humoru książka to także moja Bułgaria. Dawno nie czytałem niczego, co przeniosłoby mnie tak wiernie w czasy i miejsca dzieciństwa. Bo niekiedy miejsca, które pozornie doskonale znamy, zasługują na ponowne odkrycie. Takim odkryciem jest Bułgaria Magdaleny Genow”. – Hubert Urbański Dlaczego rakii nie pije się na raz? Czy to prawda, że Bułgaria jest rajem dla archeologów i że przeciętny Bułgar lubi rozmawiać o ziołach? Dlaczego ostatni car Bułgarii wrócił do władzy? I w końcu, jak to się stało, że ten czarnomorski kraj zasłużył sobie na miano „Róży Europy”? Bułgaria kojarzy nam się przede wszystkim z wczasami w PRL-u. Na wakacjach w Złotych Piaskach popijano pomarańczowy schweppes, a na pamiątkę każdy pakował do torby koniak Słynczew Briag. Kwitł nie tylko handel wymienny, ale także nawiązywały się wieloletnie przyjaźnie. A jaka jest współczesna Bułgaria? Autorka przedstawia nieznane oblicze jednego z najciekawszych krajów Europy. Prowadzi nas mało uczęszczanymi szlakami, mierzy się z mitami, uwodzi znajomością miejsca i kultury. „Magdalena Genow pisze o Bułgarii w tak niezwykły sposób, że czyta się ją jednym tchem. Jej miłość do tego kraju to cudowna rekomendacja dla niezdecydowanych”. – Jarosław Kuźniar „Pełna smaków, zapachów i wrażeń książka o Bułgarii i Bułgarach. Autorka ciepło i z nostalgią, bez cienia sentymentalizmu, pisze o kraju lat dziecinnych, zapamiętanych obrazach, wyprawach w różne rejony Bułgarii, babci, która odeszła, i tańczących niedźwiedziach. Bardzo polecam”. – Ałbena Grabowska, autorka wielu powieści, w tym ekranizowanej sagi „Stulecie winnych” i non-fiction o Bułgarii Tam, gdzie urodził się Orfeusz

39,90 zł
29,13 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,77 zł

16
Mini naklejki Itsy bitsy, foki - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mini naklejki Itsy bitsy, foki
Kolorowe Baloniki, 1 a
Dostępny10 szt.

Podziel się swoją miłością z morskim życiem dzięki naklejce Slippery Seals Itsy Bitsy. Ten zestaw zabawnych naklejek ma urocze pastelowe kolorowe Foki, które pokazują całą swoją słodycz. Te małe naklejki świetnie nadają się do umieszczenia ich w terminarzu, kalendarzu, telefonie komórkowym lub w dowolnym miejscu, w którym chcesz dodać zabawny kolor w swoim życiu. W każdym arkuszu naklejek znajduje się 28 przyjemnych naklejek. Odpowiedni dla osób w wieku od 3 lat.

10,40 zł
17
Kultura i sprawczość - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kultura i sprawczość
Dostępny26 szt.

Margaret Scotford Archer, brytyjska profesor socjologii, związana z University of Warwick i University College w Londynie, w latach 1986-1990 przewodnicząca Międzynarodowego Stowarzyszenia Socjologicznego, od 2014 do 2019 roku przewodnicząca Papieskiej Akademii Nauk Społecznych. Od lat pozostaje w kontakcie z polskimi ośrodkami socjologicznymi. W 2017 roku otrzymała tytuł doktora honoris causa Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Autorka jest współtwórczynią nurtu realizmu krytycznego, który wzbogaciła m.in. oryginalną teorią sprawczego, refleksyjnego podmiotu. Do jej największych osiągnięć należy stworzenie koncepcji dualizmu analitycznego oraz ukucie pojęć konflacji i elizjonizmu, dziś podstawowych dla rozumienia relacji między strukturami a podmiotami działania społecznego. Książką Kultura i sprawczość z 1988 roku Archer uzupełniła istotną lukę w teorii społecznej, która do tej pory analizowała ludzką sprawczość przede wszystkim w kontekście struktury społecznej. Jest to pierwsze polskie wydanie tego ważnego dla współczesnej socjologii dzieła. Zamiarem Archer jest znalezienie sposobu badania dynamiki kultury, struktur społecznych i osobowości ludzi. Nie zadowala się stwierdzeniami, że to ludzie tworzą kulturę w interakcjach lub kultura kształtuje ludzi, a nawet nie godzi się na konstatację, że jest to funkcja zależności zwrotnej. Uczona pragnie zrozumieć, jak i dlaczego tak się dzieje. - Krzysztof Wielecki, fragment Wstępu

69,00 zł
48,99 zł

Rabat 29,0%
oszczędzasz 20,01 zł

18
Roblox. Wyjątkowy awatar. Album z naklejkami - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Roblox. Wyjątkowy awatar. Album z naklejkami
Dostępny3 szt.

Dzięki tej książce stworzysz niezwykłe awatary do wybranych gier na popularnej platformie gamingowej Roblox. Do wykorzystania fantastyczne scenerie wprost z Roblox High School, Speed Run 4, Neverland Lagoon i wiele, wiele innych, a także kilkaset naklejek, dzięki którym wyposażysz swojego awatara w niezbędny sprzęt i ubranie. Do dzieła – wybierz strój na pierwszy dzień szkoły, użyj naklejek z ubraniami sportowymi do parkour, wybierz akcesoria pirata... A może wolisz, aby twój awatar nurkował w morzu z syrenami? Wszystko zależy od twojej wyobraźni!

27,00 zł
20,52 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 6,48 zł

19
Skrzydła ognia. Księga 6. Przebudzenie Pełni - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Skrzydła ognia. Księga 6. Przebudzenie Pełni
Dostępny1024 szt.

Wojna między plemionami wreszcie się zakończyła i teraz smoczęta przeznaczenia mają plan, jak zapewnić wszystkim trwały pokój: otworzą Akademię na Jadeitowej Górze, szkołę, która zgromadzi smoki z różnych plemion i nauczy je żyć razem, może nawet się przyjaźnić. Luna nie jest jednakże pewna, jakie uczucia budzi w niej ta szkoła. Ta młoda Nocoskrzydła, która przez większość życia ukrywała się w lesie deszczowym, ma potworną tajemnicę. Potrafi czytać w myślach, a nawet widzieć przyszłość. Mieszkanie w jaskini z dziesiątkami smoków oznacza dla niej hałas i jest wyczerpujące. A także niebezpieczne. Już po kilku dniach Luna zorientuje się, że jej skrywane moce ją przerastają. Bombardują ją dziwne myśli, między innymi tajemniczego smoka, który może okazać się straszliwym wrogiem. A kiedy ktoś zacznie atakować smoki w akademii, Luna będzie musiała zdecydować: ukrywać się i zapewnić sobie bezpieczeństwo? Czy zaryzykować i ratować swoich nowych przyjaciół?

29,00 zł
23,20 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,80 zł

20
Pocztówki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pocztówki
Dostępny244 szt.

Pierwsza seria Agnieszki Lis! Wakacje na Wyspach Kanaryjskich w styczniu, kiedy w Polsce jest szaro i zimno, wydają się strzałem w dziesiątkę. Słoneczne plaże, piękne widoki, hotel all inclusive. Żyć, nie umierać! A jednak i w słonecznym raju nie zawsze może być idealnie. Trudno powstrzymać się od złośliwych komentarzy, widząc turystkę w zbyt skąpym stroju czy małżeństwo objadające się w hotelowej restauracji. Gdy okazuje się, że przewodnik testuje nową trasę, w której nie ma ani widoków ani wygód, maski opadają – do głosu dochodzą najgłębiej skrywane sekrety i ukrywane latami kłamstwa. Bohaterowie będą zmuszeni spojrzeć w głąb siebie i odkryć swoje prawdziwe ja. Agnieszka Lis w swojej nowej powieści kreśli wyraziste portrety psychologiczne. Pokazuje jakie emocje rodzą się w nas, gdy wymarzone wakacje zamieniają się w nieporozumienie. Czy ten urlop na zawsze zmieni życie bohaterów?

36,90 zł
27,68 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,22 zł

21
Sherlock Holmes Society. Tom 2. Czarne są ich dusze - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sherlock Holmes Society. Tom 2. Czarne są ich dusze
Dostępny4 szt.

Kontynuacja opowieści rozpoczętej w albumie Sprawa w Keelodge. Minął miesiąc od spalenia przez brytyjskie wojsko trzystu krwiożerczych zombi w irlandzkiej wiosce Keelodge. Sherlock Holmes, mimo że został odsunięty od śledztwa przez swojego brata Mycrofta, wysokiego funkcjonariusza Ministerstwa Wojny, prowadzi dochodzenie na własną rękę. Natrafia na ślad człowieka, który mógł wyprodukować substancję użytą w Keelodge do przemienienia ludzi w potwory. Wkrótce okazuje się, że sprawa jest znacznie bardziej skomplikowana, niż Sherlock sobie wyobrażał... Detektyw i jego przyjaciel Watson stają u progu ponurej tajemnicy, przez co ściągają na siebie wielkie niebezpieczeństwo.

35,00 zł
26,95 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 8,05 zł

22
Języki gropowieści. Studia o różnojęzyczności gier cyfrowych - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Języki gropowieści. Studia o różnojęzyczności gier cyfrowych
NiedostępnyBrak

Książka Tomasza Z. Majkowskiego należy do ciągle nielicznych polskich opracowań jednego z najważniejszych zjawisk współczesnej kultury popularnej, jakimi są cyfrowe gry wideo Publikacja łączy w sobie zalety kompetentnego przewodnika (przydatnego zarówno dla początkujących, jak i dla zaawansowanych) po tym rozległym kontynencie powszechnej rozrywki, coraz bardziej wyrafinowanej technologii, niezwykle dochodowego kulturowego przemysłu oraz nieprzerwanie rosnącej, wielomilionowej rzeszy entuzjastycznych konsumentów wszystkich pokoleń – z walorami oryginalnej, profesjonalnej kulturowej analizy tego ważnego fenomenu dzisiejszej cyberkultury. Zainteresowania autora skupiają się na centralnej formie czy gatunku tego świata gier cyfrowych, którą autor nazywa gropowieściami. Ich aspekty growe podporządkowane są przebiegom fabularnym, niosącym całościową, złożoną, pełną „różnojęzycznych” napięć ideowych wizję świata, wyłaniającą się w toku przygód poszukującego w nim swego miejsca działającego człowieka. Tomasz Z. Majkowski zarysowuje genealogię owych gropowieści, dostrzegalną już w tradycji kultury ludowej, ewolucyjne przemiany, jakie zaszły w rozwoju tego gatunku w ostatnim ćwierćwieczu, oraz najbardziej charakterystyczne cechy składające się na jego poetykę, którą ciekawie i pomysłowo analizuje na licznych przykładach, odkrywczo inspirując się teorią różnojęzyczności, dialogowości i polifonii Michaiła Bachtina.

39,90 zł
33,12 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 6,78 zł

23
Według Ducha.O potrzebie osobowej relacji z Bogiem - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Według Ducha.O potrzebie osobowej relacji z Bogiem
Dostępny14 szt.

Książka podejmuje zagadnienie odnowy podejścia do życia duchowego rozumianego jako głębsze wejście w ducha Ewangelii, prowadzącego do życia pełnią łaski, (...) zachęca do przejścia od doktryny rozumianej intelektualistycznie do egzystencjalnego otwarcia się na powiew Ducha, który odnowi myślenie chrześcijan i skłoni do wejścia w logikę Ewangelii jako autentycznego programu życia (o. prof. dr hab. Andrzej Derdziuk OFMCap).

20,00 zł
16,80 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 3,20 zł

24
Samouczek języka angielskiego dla średnio zaawansowanych - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Samouczek języka angielskiego dla średnio zaawansowanych
Dostępny150 szt.

Zestaw składający się z książki i 3 płyt CD Audio umożliwiający samodzielną, efektywną naukę angielskiego na poziomie średnio zaawansowanym. Przedstawia autentyczne dialogi związane z różnymi sytuacjami codziennymi, wyrażenia i zwroty potoczne z ostatnich lat, współczesne teksty o tematyce społecznej ekologicznej, edukacyjnej, informatycznej i turystycznej, a także przejrzyste wytłumaczenie trudności gramatycznych, liczne ćwiczenia i testy (z kluczem odpowiedzi), słowniczek. Płyty CD zawierają ponad 160 minut nagrań.

24,90 zł
22,91 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 1,99 zł

25
Koperta A5 na napę z nadrukiem Barcelona - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Koperta A5 na napę z nadrukiem Barcelona
Dostępny59 szt.

Wykonana z nadrukowanego PP o grubości 180 mic Zamykana na napę Pojemność 120 kartek

5,40 zł
4,48 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 0,92 zł

26
Torebka z brokatem 3D, A3, syrenka, mix wzorów - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Torebka z brokatem 3D, A3, syrenka, mix wzorów
JU-PITER
Dostępny53 szt.

Przedstawiamy torebkę, która będzie doskonałym uzupełnieniem każdego prezentu. Grafika wykonana na torbie spodoba się każdej dziewczynce. Piękne syrenki zdobiące każdą torebkę są śliczne, a brokat, który został wykorzystany do zdobień, pięknie się mieni. Do torebki została dołączona wstążeczka, która tworzy uchwyty. Wymiary: 30.0 x 39.0 x 12.0 cm Uwaga! Cena dotyczy jednej sztuki. Wzór wysyłany losowo.

5,99 zł
27
Kobold - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kobold
Dostępny25 szt.

Wstrząsająca powieść o sile i słabości, o destrukcyjnym uczuciu i nieustającej opresji, przede wszystkim zaś o złu, które rodzi się niepostrzeżenie, by potem prędko rozrosnąć się do monstrualnych rozmiarów. Uosobieniem tego demonicznego pierwiastka jest tytułowy bohater, Michael Kobold – charyzmatyczny mężczyzna ogarnięty osobliwą obsesją na punkcie wody. Tuż przed wybuchem drugiej wojny światowej Kobold poznaje siedemnastoletnią Hellę, piękną, ambitną dziewczynę z dobrej żydowskiej rodziny. Hella, przekonana, że małżeństwo z Koboldem uratowało ją od obozu, staje się zupełnie zależna od męża, a tym samym skazuje się na życie w strachu, bólu i poniżeniu. Jedyną drogą ucieczki są słowa w dziwnym języku, spisywane na opakowaniach po mące i cukrze… Kobold Radki Denemarkovej składa się z dwóch komplementarnych wobec siebie części, nawiązujących tytułami do dwóch żywiołów. To czytelnik decyduje, która z nich wprowadzi go w przedstawione w powieści historie: tę małą, rodzinną, i tę wielką, europejską. Za pomocą subtelnych, a przy tym niezwykle oddziałujących obrazów i metafor Radka Denemarková pokazuje, że obie historie są właściwie historiami przemocy.

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

28
Akademia mądrego dziecka. Mój zeszyt obserwacji przyrodniczych. Pożywienie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Akademia mądrego dziecka. Mój zeszyt obserwacji przyrodniczych. Pożywi...
Dostępny10 szt.

Seria zeszytów przyrodniczych z zadaniami zachęca dziecko do przeprowadzenia obserwacji drzew, owadów, przyrody go otaczającej. Krótkie zadania do przeprowadzenia w terenie, ale także wycinanki i kolorowanki pozwalają utrwalić wiedzę, przekazaną na stronach.

23,00 zł
17,48 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 5,52 zł

29
Bayern Monachium. Sztuczki i triki piłkarzy, wydanie drugie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bayern Monachium. Sztuczki i triki piłkarzy, wydanie drugie
Dostępny6 szt.

Książka jest adresowana do wszystkich młodych miłośników piłki nożnej, którzy na co dzień grają w piłkę dla przyjemności na szkolnych czy podwórkowych boiskach, oraz dla tych, którzy próbują swoich sił w klubach zajmujących się szkoleniem piłkarskim na poziomie wyczynowym. Naszym celem było pokazanie wam, że technika piłkarska to podstawowy element związany z uprawianiem tego sportu. Jest niezbędna do tego, aby stać się piłkarzem wszechstronnym – to znaczy takim, który radzi sobie w najtrudniejszych sytuacjach na boisku. Jako przykład wykorzystaliśmy piłkarzy najbardziej utytułowanego niemieckiego klubu – Bayernu Monachium, którzy w różnych latach stanowili o sile tego zespołu, a dzięki swoim indywidualnym umiejętnościom sprawiali radość kibicom podziwiającym ich fenomenalne zagrania. Książka została napisana przez specjalistów, którzy na co dzień zajmują się piłką nożną – tworzą jeden z największych piłkarskich programów w Polsce – Piłkarską przyszłość z LOTOSEM. Mają do czynienia z takimi jak ty, młodymi zawodnikami, których największym marzeniem jest grać jak Lewandowski, Robben czy Neuer.

19,99 zł
14,39 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 5,60 zł

30
Krasnoludki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Krasnoludki
Dostępny13 szt.

101 bajek dla dzieci! Tak! Sto jeden pięknie opowiedzianych – raz wierszem, innym razem prozą – bajek należących do polskiego i światowego kanonu literatury dla dzieci. Każda urocza książeczka z serii 101 bajek przeniesie małego czytelnika do świata baśni, który jest jednocześnie światem poezji. Mamo! Tato! Poczytajcie mi te bajki!

10,70 zł
7,70 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 3,00 zł

31
Cenny motyw - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cenny motyw
Dostępny170 szt.

Zdrada małżeńska, zbrodnia, cenny pierścionek spływający krwią Aleksandra otrzymuje od swojego kochanka drogocenny pierścionek. Wkrótce zostaje zamordowana. Czy zbrodnia ma coś wspólnego z wyjątkową biżuterią? Celina Stefańska – prywatna detektyw, która przypadkowo trafia na miejsce morderstwa postanawia wszcząć dochodzenie. Śledcza stawia przed sobą jeszcze jedno trudne zadanie. Wobec nieudolności policji, postanawia odnaleźć morderców swoich rodziców i raz na zawsze zamknąć tę trudną sprawę. Czy Celinie uda się dotrzeć do bolesnej prawdy? Czy odkryje, kto stoi za traumą, z którą musi się borykać? Nowa powieść mistrzyni kryminału psychologicznego!

36,90 zł
27,68 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,22 zł

32
Oficjalny Przewodnik Fortnite. Jak Przetrwać Battle Royale - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Oficjalny Przewodnik Fortnite. Jak Przetrwać Battle Royale
Dostępny51 szt.

Dominuj Battle Royale Od podstawowych zasad rozgrywki po bardziej zaawansowane manewry: w tym podręczniku omówiliśmy wszystko – rozmaite wskazówki i triki – czego potrzebujesz, by zwycięsko dobrnąć do końca rundy. Poznaj liczne zakątki wyspy, szeroką gamę uzbrojenia, przydatne w walce sztuczki, zasady wznoszenia budowli, taktyki zespołowe i wiele więcej niezbędnych instrukcji. Znajdziesz tu: Kompletny przewodnik po wyspie Zestawienie kluczowych miejsc, w których można wylądować i zgarnąć cenne łupy, a także podpowiedzi, jak sprawnie poruszać się po wyspie. Pomysłowe taktyki przetrwania Sprytne sposoby wykorzystania burzy, garść wskazówek, jak rozwiązywać problemy dzięki budowaniu osłon oraz skuteczne metody wtapiania się w otoczenie. Jak walczyć lepiej i mądrzej Śmiałe pomysły na zyskanie przewagi za sprawą wybranych elementów gry zarówno w rozgrywce solowej, jak i zespołowej. Oficjalna książka Epic Games, twórcy Fortnite - największej marki w świecie gier.

34,99 zł
27,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,00 zł

33
Rozmówki rosyjskie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rozmówki rosyjskie
Dostępny151 szt.

Praktyczne rozmówki przydatne na co dzień, w podróży i przy ubieganiu się o pracę. Mają charakter samouczka, umożliwiają samodzielną naukę. Zawierają bogaty zbiór potocznych, nowych słów, wyrażeń i zwrotów oraz przykładowe dialogi.

9,50 zł
8,74 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 0,76 zł

34
Karteczki samoprzylepne 127x76mm 100 kartek pastel - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karteczki samoprzylepne 127x76mm 100 kartek pastel
Dostępny14 szt.

Samoprzylepne karteczki idealne do podkreślania, oznaczania i indeksowania istotnych informacji.Łatwo na nich pisać. Jasne, pastelowe kolory, zapewniają dobrą czytelność notatek.Rozmiar: 125x75 mm, ilość karteczek: 100 szt., kolor: pastelowy żółty.

5,20 zł
4,94 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 0,26 zł

35
Mini naklejki Itsy bitsy, Arktyka - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mini naklejki Itsy bitsy, Arktyka
Kolorowe Baloniki, 1 arkusz
NiedostępnyBrak

Przynieś arktyczną dobroć do swojego dnia dzięki naklejce Itsy Bitsy Arctic Antics. Ta zabawna kartka z naklejkami zawiera wszystkie rodzaje małych naklejek zwierząt polarnych, takich jak pingwiny, foki, wieloryby i niedźwiedzie polarne. Spróbuj przykleić te śliczne naklejki do wszystkiego, od notebooków, telefonów komórkowych, planistów lub gdziekolwiek chcesz. Na każdym arkuszu jest 36 naklejek. Odpowiedni dla osób w wieku od 3 lat.

9,10 zł
36
Zszywki nr 10 x 1000szt niebieskie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zszywki nr 10 x 1000szt niebieskie
Dostępny6 szt.

Zszywki wykonane z japońskiej galwanizowanej stali (Fuji Heavy Industries) Charakteryzują się najwyższą wytrzymałością i niezawodnością Dwukrotnie kalibrowane Pakowane po 1000 szt

6,70 zł
5,03 zł

Rabat 24,9%
oszczędzasz 1,67 zł

37
Korektor w taśmie 5mm x 6m NEBULO - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Korektor w taśmie 5mm x 6m NEBULO
Dostępny60 szt.

Produkt łatwo i szybko przylega , dzięki czemu można po nim natychmiast pisać Elastyczna końcówka i mocna taśma są osłonięte osłoną ochronną Korektor idealnie pasuje do twojej dłoni ź mały wymiar zapewnia że zmieści sie w prawie każdym piórniku

8,60 zł
7,31 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 1,29 zł

38
Koperta A4 na napę z nadrukiem Barcelona - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Koperta A4 na napę z nadrukiem Barcelona
Dostępny3 szt.

Wykonana z nadrukowanego PP o grubości 180 mic. Zamykaną na napę. Pojemność 120 kartek.

6,40 zł
5,31 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 1,09 zł

39
Akademia mądrego dziecka. Mój zeszyt obserwacji przyrodniczych. Przyroda w mieście - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Akademia mądrego dziecka. Mój zeszyt obserwacji przyrodniczych. Przyro...
Dostępny21 szt.

Seria zeszytów przyrodniczych z zadaniami zachęca dziecko do przeprowadzenia obserwacji drzew, owadów, przyrody go otaczającej. Krótkie zadania do przeprowadzenia w terenie, ale także wycinanki i kolorowanki pozwalają utrwalić wiedzę, przekazaną na stronach.

23,00 zł
17,48 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 5,52 zł

40
Sekrety surowej diety - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
42,00 zł
34,86 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 7,14 zł

41
100 pytań o jedwabiu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
100 pytań o jedwabiu
Dostępny60 szt.

Jedwab to skarb Chin i klejnot Wschodu, który zapisał się złotymi zgłoskami na kartach historii i odegrał doniosłą rolę na scenie kultury światowej. Historia produkcji jedwabiu sięga ponad tysiąca lat. Jak powstaje jedwab? Jak doszło do jego odkrycia? Czym był Jedwabny Szlak? Na te i wiele innych pytań odpowiada ta publikacja, która powstała w chińskim Muzeum Jedwabnictwa znajdującego się w Hangzhou u stóp góry Yuhuang nad brzegiem Jeziora Zachodniego. Jest to także muzeum państwowe, które będąc jednocześnie największym w Chinach ośrodkiem gromadzenia zabytków tkackich, ich wystawiania, ochrony i badania, prowadzi także działalność edukacyjną w zakresie jedwabnictwa i jest bramą wprowadzającą w świat kultury jedwabiu. 100 pytań o jedwabiu to praca zespołowa, której inspiracją były pytania od zwiedzających muzeum licznych wycieczek z całego świata.

29,00 zł
23,78 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 5,22 zł

42
Nieszczęścia chodzą stadami. Tom 2 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nieszczęścia chodzą stadami. Tom 2
Dostępny192 szt.

Halina, matka Iwonki – bohaterki znanej z Nie zmienił się tylko blond – nie może pogodzić się z wyprowadzką córki oraz wnuków z domu. Lekarstwem na złe samopoczucie starszej pani ma okazać się przyjazd jej córki chrzestnej – Martusi. Dziewczyna wraca do Sosenek po kilku latach pobytu w Anglii. Przywozi ze sobą dwójkę dzieci: kilkuletnią Marysię i trzymiesięcznego Krzysia. Kiedy Halina odkrywa, że chłopiec jest czarnoskóry, robi wszystko, by nie dowiedział się o tym żaden mieszkaniec wsi i… żeby chrześnica jak najszybciej wyprowadziła się z jej domu. Starsza pani każe usunąć wszelkie „luksusy”, zarządza cowieczorne wyłączanie prądu, karmi Martusię zdrowym, prostym jedzeniem (czytaj: głodzi). Brzmi tragicznie? Niekoniecznie! Nieszczęścia chodzą stadami to najzabawniejsza kobieca powieść! Los uśmiecha się do tego, kto się śmieje. Zwłaszcza, jeżeli pomogą przyjaciele, a właściwie ten jeden przyjaciel, który z czasem zaczyna być kimś więcej…

36,90 zł
27,68 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,22 zł

43
Mistrzowie komiksu. Corto Maltese. Tango. Tom 10 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mistrzowie komiksu. Corto Maltese. Tango. Tom 10
Dostępny4 szt.

Dziesiąty tom legendarnego cyklu przygodowego o awanturniku Corto Maltese. Tym razem maltański kapitan wyrusza do Ameryki Południowej... Rok 1923. Po powrocie z wyprawy do Azji Corto dostaje list z prośbą o pomoc od mieszkającej w Argentynie przyjaciółki. Natychmiast rusza do kraju tanga. W Buenos Aires od razu wplątuje się w poważną aferę kryminalną. Codziennie dochodzi do kolejnych morderstw, ale maltański kapitan długo nie może zyskać pewności, czy są za nie odpowiedzialni polscy sutenerzy, skorumpowani policjanci, brytyjscy obszarnicy, politycy czy koncerny międzynarodowe. Przy okazji wychodzą na jaw fakty z młodości Corto, kiedy wraz ze sławnymi jankeskimi bandoleros prowadził rozbójnicze życie w Patagonii... Serię o przygodach marynarza włóczęgi i romantycznego awanturnika stworzył słynny włoski scenarzysta i rysownik Hugo Pratt (1927–1995), znany polskiemu czytelnikowi ze znakomitych albumów Indiańskie lato czy El Gaucho. Cykl Corto Maltese jest obecnie uznawany za klasykę komiksu europejskiego. Pierwszy album serii pt. Opowieść słonych wód zdobył w 1976 roku prestiżową nagrodę na Międzynarodowym Festiwalu Komiksu w Angouleme w kategorii najlepszy komiks realistyczny.

70,00 zł
53,90 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 16,10 zł

44
Okładka na dokumenty duża Zebra - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Okładka na dokumenty duża Zebra
NiedostępnyBrak

Wykonana z tektury oblewanej folią Posiada 6 wgrzanych koszulek (4 duże, 2 małe) oraz 2 kieszenie wewnętrzne

10,90 zł
9,05 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 1,85 zł

45
To, co mi pomaga. Materiały edukacyjne dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
To, co mi pomaga. Materiały edukacyjne dla uczniów z niepełnosprawnośc...
Dostępny15 szt.

To, co mi pomaga. Materiały edukacyjne dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną to seria książek opracowana na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 14 lutego 2017 r. Będzie ona pomocna dla nauczycieli i terapeutów podczas realizacji treści nauczania i wychowania zawartych w podstawie programowej. W tej książce przedstawiono zagadnienia dotyczące działu „To, co mi pomaga”. Do ich omówienia wykorzystano zdjęcia. Na stronach parzystych znajdują się fotografie dla ucznia. Na stronach nieparzystych – pytania, które czyta nauczyciel, terapeuta lub rodzic. Pierwsze pytania dotyczą zdjęcia. Kolejne pomagają zdobyć lub utrwalić dodatkowe wiadomości i umiejętności związane z omawianym tematem. Ostatnie pytania dotyczą doświadczeń ucznia. Pod pytaniami umieszczono ćwiczenia dla dziecka, dzięki którym ma ono utrwalić zdobyte informacje..

29,90 zł
23,62 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 6,28 zł

46
Jej ostatni oddech - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jej ostatni oddech
Dostępny10 szt.

Druga książka z detektyw Tracy Crosswhite Północna część Seattle to rewir seryjnego mordercy, nazywanego przez policję Kowbojem. Poluje on na młode kobiety nocujące w tanich motelach. Tracy ma prawo przypuszczać, że będzie jego kolejnym celem... Ma do dyspozycji niezbyt jasne wskazówki, ale przeczuwa, że kluczem do powstrzymania szaleńca może być dochodzenie sprzed 10 lat. Okazuje się jednak, że kolegom Tracy bardzo zależy na tym, by tamta sprawa pozostała zamknięta. Czy nieustraszona policjantka zdoła znaleźć dowód, który pozwoli jej schwytać psychopatę, czy też sama wpadnie w jego sidła? Kowboj już rozpoczął łowy!

12,50 zł
10,00 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 2,50 zł

47
Zestaw pędzli drewnianych (2-4-6-8-10) NEBULO - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw pędzli drewnianych (2-4-6-8-10) NEBULO
Dostępny8 szt.

Okrągła końcówka pędzelka do malowania Pędzelki z końskiego włosia Opakowanie zawiera 5 szt pędzelków o różnych rozmiarach: 2, 4, 6, 8 i 10 Jednokolorowe drewniane uchwyty

13,90 zł
11,82 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 2,08 zł

48
Pamiętniki żołnierzy Batalionu AK - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pamiętniki żołnierzy Batalionu AK
Dostępny150 szt.

O zamachu na Kutscherę, na Koppego czy walkach „Parasola” napisano już wiele książek, nakręcono wiele filmów. W tej książce po raz pierwszy zabierają głos sami uczestnicy tych legendarnych akcji i ich bliscy.

49,00 zł
39,69 zł

Rabat 19,0%
oszczędzasz 9,31 zł

49
Szkicownik podróżny Kot - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szkicownik podróżny Kot
Dostępny5 szt.

Szkiwonik podróżny - 60 czystych perforowanych kartek - Zamknięcie na rzep - Format 23 x 18 cm - Papier o gramaturze 100 g/m - Papier bezkwasowy Uchwyt wygodny dla małych rączek!

58,90 zł
50
Pozycja trupa - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pozycja trupa
Dostępny32 szt.

Uwaga! Wciągająca akcja, zaskakujące zbiegi okoliczności i pełen humoru język­. Magda Kuydowicz wskrzesza najlepsze tradycje komedii kryminalnej. W popularnej szkole jogi na podwarszawskiej wsi stali bywalcy szukają spokoju, wyciszenia i wewnętrznej harmonii. Marianna, dobiegająca czterdziestki tłumaczka, chce uciec od zawodowych stresów i problemów w swoim związku ze znanym dziennikarzem śledczym. Asany, wegańskie posiłki i kontakt z naturą wydają się spełnieniem jej pragnień. Nic dalszego od prawdy! Tajemnicze zniknięcie kucharza i seria zagadkowych morderstw w sielskiej scenerii sprawiają, że nie dane jej będzie odpocząć...

36,90 zł
27,31 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 9,59 zł

Wróć do góry