hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2019.06.09

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w niedzielę 9 czerwca 2019 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Matematyka z plusem 1. Podręcznik do liceum i technikum. Zakres podstawowy (Małgorzata Dobrowolska, Marcin Karpiński, Jacek Lech), na drugim Matematyka z plusem 1. Podręcznik do liceum i technikum. Zakres rozszerzony (Małgorzata Dobrowolska, Marcin Karpiński, Jacek Lech). Kolejny produkt to Mitologia. Audiobook (Jan Parandowski) oraz Język polski. Nauka o języku. Ćwiczenia dla klasy 6 szkoły podstawowej. Część 2 (Piotr Borys, Anna Halasz).
1
Matematyka z plusem 1. Podręcznik do liceum i technikum. Zakres podstawowy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Matematyka z plusem 1. Podręcznik do liceum i technikum. Zakres podsta...
Dostępny109 szt.

Podręcznik ściśle dopasowaliśmy do wiedzy i umiejętności absolwentów 8-letniej szkoły podstawowej. Dawkujemy w nim wiedzę tak, żeby uczniowie mieli wystarczająco czasu na jej przyswojenie. Po każdym fragmencie teorii mogą sprawdzić jej zrozumienie, rozwiązując specjalnie dobrane zadania. Książka mieści dużo zadań różnego typu i o różnym poziomie trudności, są wśród nich i takie z przykładowymi rozwiązaniami zachęcą one uczniów do samodzielnego rozwiązywania problemów, a nauczycielom pomogą kształcić umiejętność budowania i posługiwania się modelami. Numer dopuszczenia: 964/1/2019

41,60 zł
36,61 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 4,99 zł

2
Matematyka z plusem 1. Podręcznik do liceum i technikum. Zakres rozszerzony - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Matematyka z plusem 1. Podręcznik do liceum i technikum. Zakres rozsze...
Dostępny302 szt.

Podręcznik ściśle dopasowaliśmy do wiedzy i umiejętności absolwentów 8-letniej szkoły podstawowej. Dawkujemy w nim wiedzę tak, żeby uczniowie mieli wystarczająco czasu na jej przyswojenie. Po każdym fragmencie teorii mogą sprawdzić jej zrozumienie, rozwiązując specjalnie dobrane zadania. Książka mieści dużo zadań różnego typu i o różnym poziomie trudności, które z pewnością będą odpowiadać ambicjom uczniów i sprostają potrzebom nauczycieli uczących w klasach ze zwiększoną liczbą godzin matematyki. Numer dopuszczenia: 963/1/2019

46,40 zł
40,83 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 5,57 zł

3
Mitologia. Audiobook - Audiobooki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mitologia. Audiobook
Jan Parandowski, Aleksandria
Dostępny143 szt.

Mitologia jest zbiorem baśni o bogach i bohaterach. Zawsze patrzono na mitologię jak na jeden z naj­piękniejszych tworów wyobraźni greckiej i była ona zbiorem nie­śmiertelnych tematów, motywów, symbolów, bez których i dziś sztuka nie umie się obejść i wciąż do nich wraca.

34,90 zł
20,94 zł

Rabat 40,0%
oszczędzasz 13,96 zł

4
Język polski. Nauka o języku. Ćwiczenia dla klasy 6 szkoły podstawowej. Część 2 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Język polski. Nauka o języku. Ćwiczenia dla klasy 6 szkoły podstawowej...
Dostępny125 szt.

Nauka o języku dla klasy 6 to kontynuacja systematycznego kursu wiedzy o języku rozpoczynającego się w klasie 4. Zeszyty realizują materiał określony w nowej podstawie programowej. Zadania z zeszytów Nauka o języku są funkcjonalne i koncentrują się na rozwijaniu niezbędnych umiejętności praktycznych. Są pomysłowe i atrakcyjne, dzięki czemu wpływają na motywację uczniów do nauki gramatyki i rozwijania sprawności językowej.

15,90 zł
13,99 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 1,91 zł

5
Język polski. Nauka o języku. Ćwiczenia dla klasy 6 szkoły podstawowej. Część 1 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Język polski. Nauka o języku. Ćwiczenia dla klasy 6 szkoły podstawowej...
Dostępny168 szt.

Nauka o języku dla klasy 6 to kontynuacja systematycznego kursu wiedzy o języku rozpoczynającego się w klasie 4. Zeszyty realizują materiał określony w nowej podstawie programowej. Zadania z zeszytów Nauka o języku są funkcjonalne i koncentrują się na rozwijaniu niezbędnych umiejętności praktycznych. Są pomysłowe i atrakcyjne, dzięki czemu wpływają na motywację uczniów do nauki gramatyki i rozwijania sprawności językowej.

15,90 zł
13,99 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 1,91 zł

6
Repetytorium maturalne 2017. Podręcznik wieloletni. Język angielski. Poziom rozszerzony + Testy maturalne. Język angielski. Poziom podstawowy i rozszerzony - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Repetytorium maturalne 2017. Podręcznik wieloletni. Język angielski. P...
Dostępny1663 szt.

Repetytorium maturalne Longmana na poziomie podstawowym jest w 100% zgodne z formatem matury obowiązującym od 2015 roku. Repetytorium maturalne. Poziom rozszerzony zachowuje cenione przez nauczycieli i uczniów cechy poprzedniej, bestsellerowej serii: – podział na część referencyjną i tematyczną oraz część gramatyczną, – treningi maturalne przygotowujące do rozwiązywania zadań egzaminacyjnych, – tematyczne listy słów z transkrypcją, nagrane w formacie MP3 (do pobrania), – lekcje o kulturze krajów anglojęzycznych. Repetytorium maturalne zostało poszerzone o testy maturalne – specjalny dodatek egzaminacyjny, zawierający 6 pełnych arkuszy maturalnych: – 3 arkusze na poziomie podstawowym, – 3 arkusze na poziomie rozszerzonym. Umożliwia to sprawdzenie swoich umiejętności na długo przed oficjalnym egzaminem! Część referencyjna: – zawiera listę przydatnych czasowników frazowych oraz bank funkcji językowych potrzebnych do tworzenia wypowiedzi pisemnej i ustnej, – pokazuje modelowe wypowiedzi pisemne w każdej z wymaganych form. Na przykładzie pełnego zestawu maturalnego dokładnie opisuje każdy typ zadania, testowane w nim umiejętności oraz podpowiada, na co zwrócić uwagę przy jego rozwiązywaniu. Część tematyczna: – mnóstwo zadań maturalnych, także w lekcjach kulturowych i w sekcji „Słownictwo”, – układ sekcji odzwierciedla kolejność części arkusza maturalnego, – sekcja „Środki językowe” z wszystkimi typami zadań, – pełne powtórzenie i bonusowy zestaw do egzaminu ustnego po każdym rozdziale, – pełne tematyczne listy słów wraz z ćwiczeniami utrwalającymi, dostępne także w formie audiokursu MP3. Część gramatyczna: – wszystkie struktury obowiązujące na egzaminie rozszerzonym, – gramatyka przedstawiona czytelnie w tabelach, – wszystkie wyjaśnienia w języku polskim, – każdemu zagadnieniu towarzyszą także ćwiczenia utrwalające, – sekcje „Gramatyka na maturze” utrwalają struktury gramatyczne w formie zadań maturalnych. PLUS dostęp do interaktywnej wersji Repetytorium online na platformie edesk.pearson.pl, która daje nauczycielowi możliwość śledzenia zaangażowania uczniów w wirtualnej klasie oraz ciekawe narzędzia motywujące młodzież do pracy zdalnej. Kod dostępu wysyłany jest drogą mailową. Ważny jest przez 24 miesiące od daty aktywacji i należy go aktywować na jednym urządzeniu. Korzystanie z platform Pearson na innym urządzeniu jest możliwe, wystarczy zalogować się swoimi danymi na odpowiedniej stronie (np. edesk.pearson.pl lub english.com/login, zależnie od produktu).

104,90 zł
89,17 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 15,73 zł

7
Giełda Papierów Wartościowych dla bystrzaków - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Giełda Papierów Wartościowych dla bystrzaków
Dostępny135 szt.

Nauka pływania z rekinami Język, którym posługują się eksperci od inwestowania na giełdzie, bywa skomplikowany, prawda? Tabele, wykresy, skróty, obco brzmiące słowa rodem z londyńskiego City i nowojorskiej Wall Street z tym wszystkim spotyka się na co dzień każdy gracz. Do tego definicje trudnych terminów, które niczego nie wyjaśniają, ponieważ same składają się z wyrazów jeszcze trudniejszych. Jak ma to zrozumieć początkujący inwestor? Dlaczego nikt nie próbuje zmienić tego języka? To proste tak jak samo inwestowanie na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Utrudnienia są celowe: starzy wyjadacze wiedzą, że nie taka giełda straszna i nie taki parkiet śliski. Po prostu nie chcą dzielić się zyskami! Na szczęście dla ciebie autor zaczynał tak jak ty. Najpierw z otwartymi ustami słuchał oświeconych wywodów ekspertów, potem samotnie wgryzł się w temat, zaryzykował, zainwestował i wygrał! Teraz zaś chce podzielić się z tobą swoją wiedzą w sposób prosty, zrozumiały, bez zbędnych słów i napuszonych definicji. Ta książka może stać się twoim najlepszym przewodnikiem w drodze od amatora do inwestora.

69,00 zł
49,68 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 19,32 zł

8
Święci i Biesy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Święci i Biesy
Dostępny14 szt.

Witold Vargas i Paweł Zych, uznany i ceniony duet autorski, tym razem zabierają nas w podróż po zaświatach i ziemskim padole śladami legend o polskich świętych i biesach. W oparciu o ludowe wierzenia, przekazy historyczne i literaturę hagiograficzną autorzy odtworzyli kilkaset historii o niebiańskich wysłannikach i ich diabelskich oponentach działających na naszych ziemiach. Książka napisana barwnym, gawędziarskim stylem, bogata w ciekawostki historyczne, literackie, krajoznawcze. Opowieść o niebiańskich i piekielnych bohaterach dopełniają znakomite ilustracje oparte na kulturowych wyobrażeniach i fantazji autorów.

39,90 zł
29,13 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,77 zł

9
Modlitewnik codzienny, bordowy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Modlitewnik codzienny, bordowy
Dostępny8 szt.

Poręczny format, nieduża objętość, przejrzysty układ, duża czcionka to zalety Modlitewnika codziennego, stworzonego dla wszystkich tych, którzy w sercach noszą słowa świętego Pawła: „Nieustannie się módlcie!”. W Modlitewniku codziennym znajdziesz: – mały katechizm, – modlitwy codzienne i okolicznościowe, – pomoc w przygotowaniu do sakramentów, – pieśni na różne okresy roku liturgicznego i uroczystości, – rozważania różańcowe i drogi krzyżowej.

14,90 zł
10,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 4,17 zł

10
Modlitewnik codzienny, oprawa mozaikowa - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Modlitewnik codzienny, oprawa mozaikowa
Dostępny12 szt.

Poręczny format, nieduża objętość, przejrzysty układ, duża czcionka to zalety Modlitewnika codziennego, stworzonego dla wszystkich tych, którzy w sercach noszą słowa świętego Pawła: „Nieustannie się módlcie!”. W Modlitewniku codziennym znajdziesz: – mały katechizm, – modlitwy codzienne i okolicznościowe, – pomoc w przygotowaniu do sakramentów, – pieśni na różne okresy roku liturgicznego i uroczystości, – rozważania różańcowe i drogi krzyżowej.

14,90 zł
10,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 4,17 zł

11
Blood, Sweat & Tears. CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Blood, Sweat & Tears. CD
Blood Sweat and Tears, Sony Music Entertainment
Dostępny199 szt.

28,90 zł
28,32 zł

Rabat 2,0%
oszczędzasz 0,58 zł

12
Pluszak. Lumo Unicorn Velvet classic - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pluszak. Lumo Unicorn Velvet classic
Tactic
NiedostępnyBrak

W tej kolekcji pluszaków można znaleźć zwierzęta Północy, których kolorystyka inspirowana jest barwami natury.

26,70 zł
21,89 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 4,81 zł

13
Notes Classic 11,5x18 tw. kratka czarny MOLESKINE - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Notes Classic 11,5x18 tw. kratka czarny MOLESKINE
Dostępny8 szt.

Wystarczająco mały, aby zmieścić się w każdej torbie, wystarczająco duży, aby zmieścił największe pomysły. Nowy, średniej wielkości, klasyczny notes Moleskine zawiera zaokrąglone narożniki, które chronią przed wybojami na drodze i elastyczne zamknięcie, aby zachować twoje odręcznie zapisane myśli i twórcze treści. Dopasowana kolorystycznie wstążka zakładki pomaga śledzić projekty, a wewnętrzna kieszeń z możliwością rozbudowy jest idealna do przechowywania luźnych notatek zebranych w ciągu dnia. Wyróżniające się oznaczenie Moleskine "W przypadku zagubienia" na stronie tytłowej zachęca do dodania swojego nazwiska, danych kontaktowych i nagrody - na wypadek, gdybyś zgubił swoje niezbędne notatki. Dostępny w klasycznej czerni, szkarłacie i szafirowym błękicie, a także w wersji w linie, gładki, w kratkę i w kropki, ten średniej wielkości towarzysz notatek jest zaprojektowany tak, aby towarzyszyć Ci wszędzie, gotowy do przechwytywania inspiracji za każdym razem, gdy przyjdzie. Kolorowy twarda okładka Klasyczny notes Zaokrąglone rogi Elastyczne zamknięcie Papier koloru kości słoniowej Moleskine Dopasowana zakładka wstążki Papier: 70 g / m2, bezkwasowy, kość słoniowa, podszewka "W wypadku zgubienia" wydrukowany na stronie tytułowej Rozszerzana kieszeń wewnętrzna z tyłu Wielokrotnego użytku papierowa opaska B-SIDE z dodatkowymi narzędziami drukowanymi Leży płasko, otwiera się przy 180 208 stron.

96,80 zł
87,12 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 9,68 zł

14
Duchy polskich miast i zamków - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Duchy polskich miast i zamków
NiedostępnyBrak

Przedstawiamy pięknie ilustrowany leksykon duchów, zjaw i upiorów straszących w polskich miastach i zamkach. Autorzy odszukali w polskiej historii i legendach postacie najbardziej znane, ale też te zapomniane, a ciekawe duchy i widma.

39,90 zł
29,13 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,77 zł

15
Notes Classic 11,5x18 tw. gładki sapphire blue - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Notes Classic 11,5x18 tw. gładki sapphire blue
NiedostępnyBrak

Wystarczająco mały, aby zmieścić się w każdej torbie, wystarczająco duży, aby zmieścił największe pomysły. Nowy, średniej wielkości, klasyczny notes Moleskine zawiera zaokrąglone narożniki, które chronią przed wybojami na drodze i elastyczne zamknięcie, aby zachować twoje odręcznie zapisane myśli i twórcze treści. Dopasowana kolorystycznie wstążka zakładki pomaga śledzić projekty, a wewnętrzna kieszeń z możliwością rozbudowy jest idealna do przechowywania luźnych notatek zebranych w ciągu dnia. Wyróżniające się oznaczenie Moleskine "W przypadku zagubienia" na stronie tytułowej zachęca do dodania swojego nazwiska, danych kontaktowych i nagrody - na wypadek, gdybyś zgubił swoje niezbędne notatki. Dostępny w klasycznej czerni, szkarłacie i szafirowym błękicie, a także w wersji w linie, gładki, w kratkę i w kropki, ten średniej wielkości towarzysz notatek jest zaprojektowany tak, aby towarzyszyć Ci wszędzie, gotowy do przechwytywania inspiracji za każdym razem, gdy przyjdzie. Kolorowy twarda okładka Klasyczny notes Zaokrąglone rogi Elastyczne zamknięcie Papier koloru kości słoniowej Moleskine Dopasowana zakładka wstążki Papier: 70 g / m2, bezkwasowy, kość słoniowa, podszewka "W wypadku zgubienia" wydrukowany na stronie tytułowej Rozszerzana kieszeń wewnętrzna z tyłu Wielokrotnego użytku papierowa opaska B-SIDE z dodatkowymi narzędziami drukowanymi Leży płasko, otwiera się przy 180 208 stron.

74,00 zł
66,60 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,40 zł

16
Slime. Doktor Czaszka - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Slime. Doktor Czaszka
RUSSELL
NiedostępnyBrak

Potworrrrna maszyna do robienia slime'a. Wystarczy wlać kej i aktywator do czaszki, dodać inne składniki i starannie wymieszać, by w kilka chwil cieszyć się autorskim slimem. W zestawie: – arkusz naklejek, – 2 opakowania brokatu, – zestaw narzędzi, – kombinerki, – 4 tubki z pokrywkami, – łyżeczka z plastiku, – stacja robocza z czaszką do mieszania, – aktywator (120 ml), – klej (360 ml), – pojemnik z pokrywką, – 4 metaliczne pigmenty, – miarka, – plastikowe owady, – instrukcja. Nietoksyczny i niebrudzący (prawie).

206,60 zł
185,94 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 20,66 zł

17
Slime. Magiczny mixer - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Slime. Magiczny mixer
RUSSELL
NiedostępnyBrak

Stwórz własnego slime'a z mnóstwem wyjątkowych dodatków. W zestawie znajdziesz wszystko, czego ci potrzeba: brokatowo-cekinowy slime do samodzielnego zrobienia. W opakowaniu: – mikser z trzema końcówkami, – 2 probówki ze stojakiem, – klej, – aktywator, – 4 pojemniki z pokrywkami, – mieszadła, – 4 pigmenty, – 2 zapachy, – kolorowe cekiny, – kwiatki, – instrukcja. Rozmiar opakowania: 30.5 x 9.8 x 44.7 cm

155,00 zł
139,50 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 15,50 zł

18
Notes Classic 11,5x18 tw. gładki scarlet red - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Notes Classic 11,5x18 tw. gładki scarlet red
NiedostępnyBrak

Wystarczająco mały, aby zmieścić się w każdej torbie, wystarczająco duży, aby zmieścił największe pomysły. Nowy, średniej wielkości, klasyczny notes Moleskine zawiera zaokrąglone narożniki, które chronią przed wybojami na drodze i elastyczne zamknięcie, aby zachować twoje odręcznie zapisane myśli i twórcze treści. Dopasowana kolorystycznie wstążka zakładki pomaga śledzić projekty, a wewnętrzna kieszeń z możliwością rozbudowy jest idealna do przechowywania luźnych notatek zebranych w ciągu dnia. Wyróżniające się oznaczenie Moleskine "W przypadku zagubienia" na stronie tytłowej zachęca do dodania swojego nazwiska, danych kontaktowych i nagrody - na wypadek, gdybyś zgubił swoje niezbędne notatki. Dostępny w klasycznej czerni, szkarłacie i szafirowym błękicie, a także w wersji w linie, gładki, w kratkę i w kropki, ten średniej wielkości towarzysz notatek jest zaprojektowany tak, aby towarzyszyć Ci wszędzie, gotowy do przechwytywania inspiracji za każdym razem, gdy przyjdzie. Kolorowy twarda okładka Klasyczny notes Zaokrąglone rogi Elastyczne zamknięcie Papier koloru kości słoniowej Moleskine Dopasowana zakładka wstążki Papier: 70 g / m2, bezkwasowy, kość słoniowa, podszewka "W wypadku zgubienia" wydrukowany na stronie tytułowej Rozszerzana kieszeń wewnętrzna z tyłu Wielokrotnego użytku papierowa opaska B-SIDE z dodatkowymi narzędziami drukowanymi Leży płasko, otwiera się przy 180 208 stron.

74,00 zł
66,60 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,40 zł

19
Sketch album do szkiców L 88K kraft brown MOLESKIN - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sketch album do szkiców L 88K kraft brown MOLESKIN
NiedostępnyBrak

Szkicowniki i albumy z kolekcji ART zachęcają do wypełnienia pustych przestrzeni szkicami i rysunkami. To Twoja przenośna strefa komfortu: bądź kreatywny w podróży, gdziekolwiek jesteś. Zachowaj swoją grafikę dla siebie lub dziel się ze światem. Kolekcja ART to szereg profesjonalnych narzędzi artystycznych, aby rozwinąć wyobraźnię i umożliwić kreatywność Okładka kartonowa Zaokrąglone rogi Papier z kości słoniowej Moleskine Papier: 120 gsm, bezkwasowy, koloru kości słoniowej, gładki Rozszerzalna kieszeń wewnętrzna z tyłu Papierowa opaska B-SIDE wielokrotnego użytku z dodatkowymi narzędziami drukowanymi Leży płasko, otwiera się pod kątem 180 Historia Moleskine jest w środku Moleskine srl. tworzy i sprzedaje produkty z certyfikatem FSC.

61,00 zł
54,90 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,10 zł

20
Notes Classic 11,5x18 tw. kratka scarlet red - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Notes Classic 11,5x18 tw. kratka scarlet red
NiedostępnyBrak

Wystarczająco mały, aby zmieścić się w każdej torbie, wystarczająco duży, aby zmieścił największe pomysły. Nowy, średniej wielkości, klasyczny notes Moleskine zawiera zaokrąglone narożniki, które chronią przed wybojami na drodze i elastyczne zamknięcie, aby zachować twoje odręcznie zapisane myśli i twórcze treści. Dopasowana kolorystycznie wstążka zakładki pomaga śledzić projekty, a wewnętrzna kieszeń z możliwością rozbudowy jest idealna do przechowywania luźnych notatek zebranych w ciągu dnia. Wyróżniające się oznaczenie Moleskine "W przypadku zagubienia" na stronie tytłowej zachęca do dodania swojego nazwiska, danych kontaktowych i nagrody - na wypadek, gdybyś zgubił swoje niezbędne notatki. Dostępny w klasycznej czerni, szkarłacie i szafirowym błękicie, a także w wersji w linie, gładki, w kratkę i w kropki, ten średniej wielkości towarzysz notatek jest zaprojektowany tak, aby towarzyszyć Ci wszędzie, gotowy do przechwytywania inspiracji za każdym razem, gdy przyjdzie. Kolorowy twarda okładka Klasyczny notes Zaokrąglone rogi Elastyczne zamknięcie Papier koloru kości słoniowej Moleskine Dopasowana zakładka wstążki Papier: 70 g / m2, bezkwasowy, kość słoniowa, podszewka "W wypadku zgubienia" wydrukowany na stronie tytułowej Rozszerzana kieszeń wewnętrzna z tyłu Wielokrotnego użytku papierowa opaska B-SIDE z dodatkowymi narzędziami drukowanymi Leży płasko, otwiera się przy 180 208 stron.

74,00 zł
66,60 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,40 zł

21
Łamigłówka Grand Master Quintuplets. Poziom 4/4 - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Łamigłówka Grand Master Quintuplets. Poziom 4/4
G3, od 6 lat
NiedostępnyBrak

Eureka 3D Puzzle jest cenionym producentem łamigłówek w Europie. Różnorodny asortyment, niezmienna dbałość o wysoką jakość wykonania oraz duża troska o estetykę i wartość intelektualną oferowanych produktów zjednały firmie uznanie na całym świecie. Wszystkie prezentowane łamigłówki świetnie sprawdzają się w zróżnicowanym towarzystwie. Bawią, uczą, zmuszają do myślenia i uwolnienia twórczej wyobraźni. Pozwalają na znalezienie „wspólnego języka” ludziom w różnym wieku i stają się początkiem wielkiej pasji, często łącząc całe rodziny wokół wspólnego hobby. Wśród produktów Eureki każdy może znaleźć coś dla siebie! Sprawdź, czy poradzisz sobie z rozwiązaniem rewelacyjnych łamigłówek belgijskiej firmy Eureka. A może masz wrodzoną zdolność do rozwiązywania zadań logicznych? Rozwiązujesz je szybciej niż inni? Proponujemy zapoznanie się z szalenie pomysłowymi i bardzo dobrze wykonanymi łamigłówkami, których rozwiązanie zapewni Ci godziny fantastycznej zabawy. W naszej ofercie prezentujemy łamigłówki logiczne dla osób w każdym wieku. Gwarantujemy duże zainteresowanie i udaną zabawę. Spraw komuś prezent, który inspiruje do myślenia i stanowi nie lada wyzwanie! Wystaw swój spryt oraz intelekt na ciężką próbę! Pamiętaj! Szukaj rozwiązania bez użycia siły, aby nie uszkodzić swojej łamigłówki. Zawartość: 1 łamigłówka - poziom 4/4 Rozmiar opakowania: 12.5 x 9.5 x 4.0 cm

22,00 zł
19,36 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 2,64 zł

22
Zestaw 3 zeszytów Cahier Journals 13x21 linie pink - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw 3 zeszytów Cahier Journals 13x21 linie pink
NiedostępnyBrak

Cahier Journals są lekkimi, elastycznymi, papierowymi towarzyszami do codziennych notatek i pomysłów. Są dostępne w zestawach po 3, dzięki czemu można oddzielić określone projekty i plany. Widoczne szwy Singer i konfigurowalne surowe tekturowe okładki sprawiają wrażenie ręcznie wykonanych a 16 odrywanych stron z tyłu jest idealnym rozwiązaniem, gdy musisz podzielić się swoimi przemyśleniami. okładka kartonowa zaokrąglone rogi widoczne szwy na grzbiecie klapa z miejscem do zbierania luźnych kartek papier bezkwasowy w kolorze kości słoniowej 70 g / m? ostatnie 16 arkuszy odpinanych pakowane po 3 sztuki.

52,00 zł
46,80 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,20 zł

23
Notes Classic 13x21 tw. kropki czarny MOLESKINE - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Notes Classic 13x21 tw. kropki czarny MOLESKINE
Dostępny5 szt.

Ta rozszerzona wersja klasycznego notesu ma aż 400 stron i 2 wstążkowe zakładki do segregowania i zachowywania większej liczby pomysłów niż kiedykolwiek wcześniej. Dostępne wersje z miękkimi lub twardymi okładkami oraz w linię, gładkie, w kropki lub w kratkę, możesz wybrać układ, który najlepiej pasuje do Twoich niekończących się notatek. Klasyczny notes jest spadkobiercą i następcą oryginalnego legendarnego notesu używanego przez artystów i myślicieli w ciągu ostatnich 2 stuleci. Ten prosty, ale dobrze zaprojektowany obiekt zachęca do zapisywania własnej historii słowami, szkicami, listami, losowymi notatkami, profesjonalnymi projektami i kreatywnymi treściami. Rozszerzony, klasyczny notes zawiera charakterystyczne elementy Moleskine, w tym zaokrąglone narożniki, rozszerzaną wewnętrzną kieszeń na luźne notatki spisane w pośpiechu, dopasowane elastyczne zamknięcie, które chroni Twoje pomysły, oraz charakterystyczny komunikat "W przypadku zaginięcia", aby zapisać swoje dane kontaktowe i nagrodą dla każdego, kto znajdzie twoje cenne notatki. Twardy i miękki okładkowy notes klasyczny Zaokrąglone rogi Elastyczne zamknięcie Papier koloru kości słoniowej Moleskine Zakładka z podwójną wstążką 400 stron Papier: 70 g / m2, bezkwasowy, kość słoniowa, podszewka "W wypadku zgubienia" wydrukowane na stronie tytułowej Rozszerzana kieszeń wewnętrzna z tyłu Wielokrotnego użytku papierowa opaska B-SIDE z dodatkowymi narzędziami drukowanymi Leży płasko, otwiera się przy 180 400 stron.

151,80 zł
136,62 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 15,18 zł

24
Piłkolepka - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piłkolepka
Keycraft
NiedostępnyBrak

Nadmuchiwana piłka, rozszerzająca się do 75.0 cm. Uwaga! Mix kolorów. Towar wysyłany losowo!

28,40 zł
24,71 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 3,69 zł

25
Notes Classic 9x14 tw. kropki myrtle green - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Notes Classic 9x14 tw. kropki myrtle green
NiedostępnyBrak

Zawiera 192 bezkwasowe strony w kolorze 70 g / m2, oprawione w nici i rozszerzalną wewnętrzną kieszeń z kartonu i tkaniny.W zestawie zakładka ze wstążką, w przypadku powiadomienia o utracie, oraz wymienna ulotka z historią Moleskine.

65,00 zł
58,50 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,50 zł

26
Pluszak. Lumo Unicorn Velvet mini - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pluszak. Lumo Unicorn Velvet mini
Tactic
NiedostępnyBrak

W tej kolekcji pluszaków można znaleźć zwierzęta Północy, których kolorystyka inspirowana jest barwami natury.

17,20 zł
14,10 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 3,10 zł

27
Notes Classic 11,5x18 tw. linie scarlet red - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Notes Classic 11,5x18 tw. linie scarlet red
NiedostępnyBrak

Wystarczająco mały, aby zmieścić się w każdej torbie, wystarczająco duży, aby zmieścił największe pomysły. Nowy, średniej wielkości, klasyczny notes Moleskine zawiera zaokrąglone narożniki, które chronią przed wybojami na drodze i elastyczne zamknięcie, aby zachować twoje odręcznie zapisane myśli i twórcze treści. Dopasowana kolorystycznie wstążka zakładki pomaga śledzić projekty, a wewnętrzna kieszeń z możliwością rozbudowy jest idealna do przechowywania luźnych notatek zebranych w ciągu dnia. Wyróżniające się oznaczenie Moleskine "W przypadku zagubienia" na stronie tytłowej zachęca do dodania swojego nazwiska, danych kontaktowych i nagrody - na wypadek, gdybyś zgubił swoje niezbędne notatki. Dostępny w klasycznej czerni, szkarłacie i szafirowym błękicie, a także w wersji w linie, gładki, w kratkę i w kropki, ten średniej wielkości towarzysz notatek jest zaprojektowany tak, aby towarzyszyć Ci wszędzie, gotowy do przechwytywania inspiracji za każdym razem, gdy przyjdzie. Kolorowy twarda okładka Klasyczny notes Zaokrąglone rogi Elastyczne zamknięcie Papier koloru kości słoniowej Moleskine Dopasowana zakładka wstążki Papier: 70 g / m2, bezkwasowy, kość słoniowa, podszewka "W wypadku zgubienia" wydrukowany na stronie tytułowej Rozszerzana kieszeń wewnętrzna z tyłu Wielokrotnego użytku papierowa opaska B-SIDE z dodatkowymi narzędziami drukowanymi Leży płasko, otwiera się przy 180 208 stron.

74,00 zł
66,60 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,40 zł

28
Notes 19x25 kratka myrtle green MOLESKINE - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Notes 19x25 kratka myrtle green MOLESKINE
NiedostępnyBrak

Kolekcja Klasyczna przedstawia nowe odważne nowe kolory i różnorodne układy stron, które czekają na zapisanie twoich pomysłów. Ma wszystkie charakterystyczne elementy legendarnego notesu: zaokrąglone rogi, kartki z papieru koloru kości słoniowej, elastyczne zamknięcie, wstążkę zakładkową i rozszerzaną tylną kieszeń - zamknięte w kolorowej, twardej i miękkiej okładce. Kolorowy twardy i miękki okładkowy klasyczny notes NOWOŚĆ WIOSNA 2019: kolor mirtowa zieleń Zaokrąglone rogi Elastyczne zamknięcie Papier koloru kości słoniowej Moleskine Dopasowana zakładka wstążki Papier: 70 g / m2, bezkwasowy, kość słoniowa, podszewka "W wypadku zgubienia" wydrukowany na stronie tytułowej Rozszerzana kieszeń wewnętrzna z tyłu Wielokrotnego użytku papierowy pasek B-SIDE z dodatkowymi narzędziami drukowanymi Leży płasko, otwiera się przy 180 192 strony.

96,00 zł
86,40 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 9,60 zł

29
Pluszak. Lumo Unicorn Pilkku classic - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pluszak. Lumo Unicorn Pilkku classic
Tactic
NiedostępnyBrak

Lumo Stars Jajko niespodzianka. Pluszaki Lumo Stars w nowej odsłonie – w metalowym jajku.

26,70 zł
21,89 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 4,81 zł

30
Notes Classic L 13x21 tw. kratka mirtowa zieleń - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Notes Classic L 13x21 tw. kratka mirtowa zieleń
NiedostępnyBrak

 Kolekcja Klasyczna przedstawia nowe odważne nowe kolory i różnorodne układy stron, które czekają na zapisanie twoich pomysłów. Ma wszystkie charakterystyczne elementy legendarnego notesu: zaokrąglone rogi, kartki z papieru koloru kości słoniowej, elastyczne zamknięcie, wstążkę zakładkową i rozszerzaną tylną kieszeń . Wszystko to zamknięte w kolorowej, twardej i miękkiej okładce. Kolorowy twardy i miękki okładkowy klasyczny notes NOWOŚĆ WIOSNA 2019: kolor mirtowa zieleń Zaokrąglone rogi Elastyczne zamknięcie Papier koloru kości słoniowej Moleskine Dopasowana zakładka wstążki Papier: 70 g / m2, bezkwasowy, kość słoniowa, podszewka "W wypadku zgubienia" wydrukowany na stronie tytułowej Rozszerzana kieszeń wewnętrzna z tyłu Wielokrotnego użytku papierowy pasek B-SIDE z dodatkowymi narzędziami drukowanymi Leży płasko, otwiera się przy 180 ° Historia Moleskine jest w środku Moleskine srl. tworzy i sprzedaje produkty z certyfikatem FSC

83,00 zł
74,70 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 8,30 zł

31
Notes linie L Bob Dylan fioletowy MOLESKINE - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Notes linie L Bob Dylan fioletowy MOLESKINE
NiedostępnyBrak

Obejrzyj fotografię Boba Dylana na okładce tych 2 limitowanych notesów poświęconych amerykańskiemu piosenkarzowi, autorowi tekstów, poecie, malarzowi, znanemu symbolowi kulturowemu, liderowi świata muzyki i, co nie mniej ważne, laureatowi Nagrody Nobla. Przez całą swoją karierę Dylan nie dał się zdefiniować, a jego dzieła obejmują szeroki zakres kreatywnych form, czerpiących z równie szerokiego zakresu wpływów. Jest niemożliwy do określenia i w ciągłym rozwoju, Dylan reprezentuje coś innego dla wszystkich. Niezależnie od tego, czy jest to utwór, wiersz czy projekt literacki, wszystko zaczyna się od pióra i pustych stron notatnika. Utrwal chwilę, uchwyć uczucie i pozwól, aby twoje pomysły znalazły się bardziej skoncentrowane na papierze. Pozwól Dylan wpływać i inspirować twoje własnoręcznie napisane notatki. Każdy zeszyt w kolekcji zawiera naklejki tematyczne i papierową opaskę Boba Boba Dylana. Strona B zielonego notebooka została zainspirowana pionierskim filmem Dylan wykonanym do jego piosenki z 1965 roku Subterranean Blues - tekst, do którego teksty są drukowane na wyklejkach notesu. Purpurowy notes i jego papierowy opaska przedstawiają ikoniczny The Times They A-Changin '. Twarda okładka z motywem limitowanej edycji Bob Dylan Zaokrąglone rogi Elastyczne zamknięcie Moleskine Ivory Paper Dopasowanie wstążki zakładki Papier: 70 g / m2, bezkwasowy, kość słoniowa, podszewka Tematyczne naklejki Rozszerzana kieszeń wewnętrzna z tyłu "W przypadku zagubienia" wydrukowane na przodzie Papier B-SIDE do wielokrotnego użytku z dodatkowymi nadrukami Leży płasko, otwiera się przy 180 Historia Moleskine jest w środku Moleskine S.r.l. tworzy i sprzedaje produkty z certyfikatem FSC?

99,00 zł
89,10 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 9,90 zł

32
Zestaw 3 zeszytów Cahier Journals 9x14 linie pink - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw 3 zeszytów Cahier Journals 9x14 linie pink
NiedostępnyBrak

Cahier Journals są lekkimi, elastycznymi, papierowymi towarzyszami do codziennych notatek i pomysłów. Są dostępne w zestawach po 3, dzięki czemu można oddzielić określone projekty i plany. Widoczne szwy Singer i konfigurowalne surowe tekturowe okładki sprawiają wrażenie ręcznie wykonanych a 16 odrywanych stron z tyłu jest idealnym rozwiązaniem, gdy musisz podzielić się swoimi przemyśleniami. okładka kartonowa zaokrąglone rogi widoczne szwy na grzbiecie klapa z miejscem do zbierania luźnych kartek papier bezkwasowy w kolorze kości słoniowej 70 g / m? ostatnie 16 arkuszy odpinanych pakowane po 3 sztuki.

29,00 zł
26,10 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,90 zł

33
Doktor Slime - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Doktor Slime
RUSSELL
NiedostępnyBrak

Teraz każdy może zrobić sobie slime'a sam! Podążaj za instrukcją, precyzyjnie odmierzaj składniki dołączone do zestawu i twórz różne rodzaje autorskiego slime'a: kolorowe, pachnące, z dodatkiem owadów czy czegokolwiek innego. W zestawie: – miska, – probówka ze stojakiem, – plastikowa łyżeczka, – łopatka, 2 kolory brokatu, – klej (240 ml), – aktywator (80 ml), – 4 metaliczne pigmenty, – instrukcja. Rozmiar produktu: 40.0 x 30.0 x 8.5 cm

113,90 zł
102,51 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 11,39 zł

34
Notes Classic 9x14 tw. kratka myrtle green - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Notes Classic 9x14 tw. kratka myrtle green
NiedostępnyBrak

Zawiera 192 bezkwasowe strony w kolorze 70 g / m2, oprawione w nici i rozszerzalną wewnętrzną kieszeń z kartonu i tkaniny.W zestawie zakładka ze wstążką, w przypadku powiadomienia o utracie, oraz wymienna ulotka z historią Moleskine.

65,00 zł
58,50 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,50 zł

35
Notes Classic 13x21 tw. kratka czarny MOLESKINE - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Notes Classic 13x21 tw. kratka czarny MOLESKINE
Dostępny9 szt.

Ta rozszerzona wersja klasycznego notesu ma aż 400 stron i 2 wstążkowe zakładki do segregowania i zachowywania większej liczby pomysłów niż kiedykolwiek wcześniej. Dostępne wersje z miękkimi lub twardymi okładkami oraz w linię, gładkie, w kropki lub w kratkę, możesz wybrać układ, który najlepiej pasuje do Twoich niekończących się notatek. Klasyczny notes jest spadkobiercą i następcą oryginalnego legendarnego notesu używanego przez artystów i myślicieli w ciągu ostatnich 2 stuleci. Ten prosty, ale dobrze zaprojektowany obiekt zachęca do zapisywania własnej historii słowami, szkicami, listami, losowymi notatkami, profesjonalnymi projektami i kreatywnymi treściami. Rozszerzony, klasyczny notes zawiera charakterystyczne elementy Moleskine, w tym zaokrąglone narożniki, rozszerzaną wewnętrzną kieszeń na luźne notatki spisane w pośpiechu, dopasowane elastyczne zamknięcie, które chroni Twoje pomysły, oraz charakterystyczny komunikat "W przypadku zaginięcia", aby zapisać swoje dane kontaktowe i nagrodą dla każdego, kto znajdzie twoje cenne notatki. Twardy i miękki okładkowy notes klasyczny Zaokrąglone rogi Elastyczne zamknięcie Papier koloru kości słoniowej Moleskine Zakładka z podwójną wstążką 400 stron Papier: 70 g / m2, bezkwasowy, kość słoniowa, podszewka "W wypadku zgubienia" wydrukowane na stronie tytułowej Rozszerzana kieszeń wewnętrzna z tyłu Wielokrotnego użytku papierowa opaska B-SIDE z dodatkowymi narzędziami drukowanymi Leży płasko, otwiera się przy 180

151,80 zł
136,62 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 15,18 zł

36
Zestaw 3 zeszytów Cahier Journals 13x21 gładki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw 3 zeszytów Cahier Journals 13x21 gładki
NiedostępnyBrak

Cahier Journals są lekkimi, elastycznymi, papierowymi towarzyszami do codziennych notatek i pomysłów. Są dostępne w zestawach po 3, dzięki czemu można oddzielić określone projekty i plany. Widoczne szwy Singer i konfigurowalne surowe tekturowe okładki sprawiają wrażenie ręcznie wykonanych a 16 odrywanych stron z tyłu jest idealnym rozwiązaniem, gdy musisz podzielić się swoimi przemyśleniami. okładka kartonowa zaokrąglone rogi widoczne szwy na grzbiecie klapa z miejscem do zbierania luźnych kartek papier bezkwasowy w kolorze kości słoniowej 70 g / m? ostatnie 16 arkuszy odpinanych pakowane po 3 sztuki.

52,00 zł
46,80 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,20 zł

37
Lolli Putti Potworki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lolli Putti Potworki
NiedostępnyBrak

Stwórz własnego zwariowanego potwora z losowym wyborem części ciała zawartych w każdym zestawie!Różne wzory, towar wysyłany losowo.

24,10 zł
20,97 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 3,13 zł

38
Notes 19x25 linie myrtle green MOLESKINE - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Notes 19x25 linie myrtle green MOLESKINE
NiedostępnyBrak

Kolekcja Klasyczna przedstawia nowe odważne nowe kolory i różnorodne układy stron, które czekają na zapisanie twoich pomysłów. Ma wszystkie charakterystyczne elementy legendarnego notesu: zaokrąglone rogi, kartki z papieru koloru kości słoniowej, elastyczne zamknięcie, wstążkę zakładkową i rozszerzaną tylną kieszeń - zamknięte w kolorowej, twardej i miękkiej okładce. Kolorowy twardy i miękki okładkowy klasyczny notes NOWOŚĆ WIOSNA 2019: kolor mirtowa zieleń Zaokrąglone rogi Elastyczne zamknięcie Papier koloru kości słoniowej Moleskine Dopasowana zakładka wstążki Papier: 70 g / m2, bezkwasowy, kość słoniowa, podszewka "W wypadku zgubienia" wydrukowany na stronie tytułowej Rozszerzana kieszeń wewnętrzna z tyłu Wielokrotnego użytku papierowy pasek B-SIDE z dodatkowymi narzędziami drukowanymi Leży płasko, otwiera się przy 180 192 strony.

96,00 zł
86,40 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 9,60 zł

39
Worek Berrywood, niebieski - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Worek Berrywood, niebieski
MILAN
NiedostępnyBrak

Idealny do przedszkola, szkoły lub na wycieczkę. Przy produkcji użyto najlepszych materiałów (materiał wierzchni – 100% bawełna, podszewka – 150D poliester), bardzo wytrzymałych sznurków oraz wzmocnionych nici. Niepowtarzalne wzornictwo. Rozmiar produktu: 31.5 x 30.5 x 0.7 cm

52,50 zł
40
Zestaw 3 zeszytów Cahier Journals 13x21 linie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw 3 zeszytów Cahier Journals 13x21 linie
NiedostępnyBrak

Cahier Journals są lekkimi, elastycznymi, papierowymi towarzyszami do codziennych notatek i pomysłów. Są dostępne w zestawach po 3, dzięki czemu można oddzielić określone projekty i plany. Widoczne szwy Singer i konfigurowalne surowe tekturowe okładki sprawiają wrażenie ręcznie wykonanych a 16 odrywanych stron z tyłu jest idealnym rozwiązaniem, gdy musisz podzielić się swoimi przemyśleniami. okładka kartonowa zaokrąglone rogi widoczne szwy na grzbiecie klapa z miejscem do zbierania luźnych kartek papier bezkwasowy w kolorze kości słoniowej 70 g / m? ostatnie 16 arkuszy odpinanych pakowane po 3 sztuki.

52,00 zł
46,80 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,20 zł

41
Poznajemy zawody i miejsca pracy-Pakiet edukacyjny - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Poznajemy zawody i miejsca pracy-Pakiet edukacyjny
NiedostępnyBrak

Pakiet edukacyjny przeznaczony jest dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną i może być wykorzystywany jako pomoc edukacyjna w szkołach specjalnych, klasach integracyjnych, na zajęciach rewalidacyjnych, a także w domu jako propozycja zadań domowych.W publikacji znajdują się materiały edukacyjne usprawniające i kształtujące procesy poznawcze uczniów z niepełnosprawnością intelektualną. W książce umieszczono zdjęcia, które dziecko może nazywać, oraz krótkie, proste czytanki na temat różnych zawodów i miejsc pracy. Ćwiczenia znajdujące się na kartach pracy kształtują między innymi grafomotorykę, percepcję wzrokową, logiczne myślenie, zdolność tworzenia kategorii i abstrahowania. Zadania doskonalą również umiejętność etykietowania, czytania i pisania wyrazów oraz zdań, a także rozwijają podstawowe umiejętności matematyczne.

33,00 zł
26,07 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 6,93 zł

42
Modlitewnik codzienny, granatowa - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Modlitewnik codzienny, granatowa
Dostępny21 szt.

Poręczny format, nieduża objętość, przejrzysty układ, duża czcionka to zalety Modlitewnika codziennego, stworzonego dla wszystkich tych, którzy w sercach noszą słowa świętego Pawła: „Nieustannie się módlcie!”. W Modlitewniku codziennym znajdziesz: – mały katechizm, – modlitwy codzienne i okolicznościowe, – pomoc w przygotowaniu do sakramentów, – pieśni na różne okresy roku liturgicznego i uroczystości, – rozważania różańcowe i drogi krzyżowej.

14,90 zł
10,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 4,17 zł

43
L.O.L. Surprise! Baw się modą. Projektowanie i kolor - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
L.O.L. Surprise! Baw się modą. Projektowanie i kolor
NiedostępnyBrak

Książeczka z kolorowankami dla małych miłośniczek lalek „L.O.L. Surprise!” Znajdziemy w niej pomysły na ciekawe stylizacje czy dodatki, które można wykonać za pomocą kredek i ołówka. Do tego garść ciekawostek z krainy L.O.L. i podpowiedzi, jak projektować.

13,40 zł
9,78 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 3,62 zł

44
Notes Blend 19 13x21 tw. linie zielony MOLESKINE - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Notes Blend 19 13x21 tw. linie zielony MOLESKINE
NiedostępnyBrak

Mieszanka odcieni, tkanin i faktur. Kolekcja Blend to miejsce, gdzie spotykają się kolory i dotyk. Ta dotykowa tkanina o wyrazistym splocie pokrywająca każdy notes jest teraz dostępny w nowej palecie kolorów. Każdy notes Blend ma zakładkową wstążkę i elastyczne zamknięcie w efektownych, uzupełniających się kolorach, a także rozszerzoną kieszeń wewnętrzną do przechowywania luźnych kartek i charakterystyczne powiadomienie "W przypadku zagubienia". Notesy Blend będąc częścią szerszej kolekcji notesów tekstylnych, łączą zmysły wypełniając puste strony wewnątrz. Tkanina twarda okładka Zaokrąglone rogi Elastyczne zamknięcie Papier koloru kości słoniowej Moleskine Dopasowana zakładka wstążki Papier: 70 g / m2, bezkwasowy, kość słoniowa, podszewka "W wypadku zgubienia? wydrukowany na stronie tytułowej Rozszerzana kieszeń wewnętrzna z tyłu Wielokrotnego użytku papierowy pasek B-SIDE z dodatkowymi narzędziami drukowanymi Leży płasko, otwiera się przy 180

85,00 zł
76,50 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 8,50 zł

45
Notes 19x25 gładki myrtle green MOLESKINE - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Notes 19x25 gładki myrtle green MOLESKINE
NiedostępnyBrak

Kolekcja Klasyczna przedstawia nowe odważne nowe kolory i różnorodne układy stron, które czekają na zapisanie twoich pomysłów. Ma wszystkie charakterystyczne elementy legendarnego notesu: zaokrąglone rogi, kartki z papieru koloru kości słoniowej, elastyczne zamknięcie, wstążkę zakładkową i rozszerzaną tylną kieszeń - zamknięte w kolorowej, twardej i miękkiej okładce. Kolorowy twardy i miękki okładkowy klasyczny notes NOWOŚĆ WIOSNA 2019: kolor mirtowa zieleń Zaokrąglone rogi Elastyczne zamknięcie Papier koloru kości słoniowej Moleskine Dopasowana zakładka wstążki Papier: 70 g / m2, bezkwasowy, kość słoniowa, podszewka "W wypadku zgubienia" wydrukowany na stronie tytułowej Rozszerzana kieszeń wewnętrzna z tyłu Wielokrotnego użytku papierowy pasek B-SIDE z dodatkowymi narzędziami drukowanymi Leży płasko, otwiera się przy 180 192 strony.

96,00 zł
86,40 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 9,60 zł

46
Animal Club. Tom 6. Zwierzakowe zabawy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Animal Club. Tom 6. Zwierzakowe zabawy
NiedostępnyBrak

Kolorowa książeczka dla wszystkich miłośników zwierzaków. Z każdego wydania najmłodsi czytelnicy dowiedzą się interesujących informacji ze świata różnych zwierząt. W środku także łamigłówki, kolorowanki, ciekawe zadania oraz dwie pełne strony naklejek.

8,00 zł
5,84 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 2,16 zł

47
Zestaw 3 zeszytów Cahier Journals 13x21 gładki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw 3 zeszytów Cahier Journals 13x21 gładki
NiedostępnyBrak

Cahier Journals są lekkimi, elastycznymi, papierowymi towarzyszami do codziennych notatek i pomysłów. Są dostępne w zestawach po 3, dzięki czemu można oddzielić określone projekty i plany. Widoczne szwy Singer i konfigurowalne surowe tekturowe okładki sprawiają wrażenie ręcznie wykonanych a 16 odrywanych stron z tyłu jest idealnym rozwiązaniem, gdy musisz podzielić się swoimi przemyśleniami. okładka kartonowa zaokrąglone rogi widoczne szwy na grzbiecie klapa z miejscem do zbierania luźnych kartek papier bezkwasowy w kolorze kości słoniowej 70 g / m? ostatnie 16 arkuszy odpinanych pakowane po 3 sztuki.Gładki, 80 stron.

52,00 zł
46,80 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,20 zł

48
Notes 13x21 gładki myrtle green MOLESKINE - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Notes 13x21 gładki myrtle green MOLESKINE
NiedostępnyBrak

Kolekcja Klasyczna przedstawia nowe odważne nowe kolory i różnorodne układy stron, które czekają na zapisanie twoich pomysłów. Ma wszystkie charakterystyczne elementy legendarnego notesu: zaokrąglone rogi, kartki z papieru koloru kości słoniowej, elastyczne zamknięcie, wstążkę zakładkową i rozszerzaną tylną kieszeń - zamknięte w kolorowej, twardej i miękkiej okładce. Kolorowy twardy i miękki okładkowy klasyczny notes NOWOŚĆ WIOSNA 2019: kolor mirtowa zieleń Zaokrąglone rogi Elastyczne zamknięcie Papier koloru kości słoniowej Moleskine Dopasowana zakładka wstążki Papier: 70 g / m2, bezkwasowy, kość słoniowa, podszewka "W wypadku zgubienia" wydrukowany na stronie tytułowej Rozszerzana kieszeń wewnętrzna z tyłu Wielokrotnego użytku papierowy pasek B-SIDE z dodatkowymi narzędziami drukowanymi Leży płasko, otwiera się przy 180 192 strony.

83,00 zł
74,70 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 8,30 zł

49
Notes Classic 11,5x18 tw. linie, czarny MOLESKINE - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Notes Classic 11,5x18 tw. linie, czarny MOLESKINE
Dostępny10 szt.

Wystarczająco mały, aby zmieścić się w każdej torbie, wystarczająco duży, aby zmieścił największe pomysły. Nowy, średniej wielkości, klasyczny notes Moleskine zawiera zaokrąglone narożniki, które chronią przed wybojami na drodze i elastyczne zamknięcie, aby zachować twoje odręcznie zapisane myśli i twórcze treści. Dopasowana kolorystycznie wstążka zakładki pomaga śledzić projekty, a wewnętrzna kieszeń z możliwością rozbudowy jest idealna do przechowywania luźnych notatek zebranych w ciągu dnia. Wyróżniające się oznaczenie Moleskine "W przypadku zagubienia" na stronie tytłowej zachęca do dodania swojego nazwiska, danych kontaktowych i nagrody - na wypadek, gdybyś zgubił swoje niezbędne notatki. Dostępny w klasycznej czerni, szkarłacie i szafirowym błękicie, a także w wersji w linie, gładki, w kratkę i w kropki, ten średniej wielkości towarzysz notatek jest zaprojektowany tak, aby towarzyszyć Ci wszędzie, gotowy do przechwytywania inspiracji za każdym razem, gdy przyjdzie. Kolorowy twarda okładka Klasyczny notes Zaokrąglone rogi Elastyczne zamknięcie Papier koloru kości słoniowej Moleskine Dopasowana zakładka wstążki Papier: 70 g / m2, bezkwasowy, kość słoniowa, podszewka "W wypadku zgubienia" wydrukowany na stronie tytułowej Rozszerzana kieszeń wewnętrzna z tyłu Wielokrotnego użytku papierowa opaska B-SIDE z dodatkowymi narzędziami drukowanymi Leży płasko, otwiera się przy 180 208 stron.

96,80 zł
87,12 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 9,68 zł

50
Notes Classic 9x14 tw. kropki myrtle green - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Notes Classic 9x14 tw. kropki myrtle green
NiedostępnyBrak

Zawiera 192 bezkwasowe strony w kolorze 70 g / m2, oprawione w nici i rozszerzalną wewnętrzną kieszeń z kartonu i tkaniny.W zestawie zakładka ze wstążką, w przypadku powiadomienia o utracie, oraz wymienna ulotka z historią Moleskine.

65,00 zł
58,50 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,50 zł

Wróć do góry