hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2019.07.13

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w sobotę 13 lipca 2019 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Wir smart 3. Język niemiecki dla klasy 6 szkoły podstawowej. Smartbuch. Rozszerzony zeszyt ćwiczeń z interaktywnym kompletem uczniowskim (praca zbiorowa), na drugim Fizyka. Zbiór zadań. Liceum i technikum. Zakres rozszerzony. Klasa 1 (Katarzyna Nessing, Jadwiga Salach, Agnieszka Bożek). Kolejny produkt to Komplett plus 1. Język niemiecki dla 4-letnich liceów i 5-letnich techników. Podręcznik (praca zbiorowa) oraz Komplett plus 1. Zeszyt ćwiczeń do języka niemieckiego dla 4-letnich liceów i 5-letnich techników (praca zbiorowa).
1
Wir smart 3. Język niemiecki dla klasy 6 szkoły podstawowej. Smartbuch. Rozszerzony zeszyt ćwiczeń z interaktywnym kompletem uczniowskim - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wir smart 3. Język niemiecki dla klasy 6 szkoły podstawowej. Smartbuch...
Dostępny824 szt.

Wir smart to pięciotomowy kurs języka niemieckiego dla klas 4-6 szkoły podstawowej. Wir smart jest przeznaczony zarówno dla uczniów rozpoczynających naukę języka niemieckiego w klasie 4, jak i kontynuujących po klasach 1-3 szkoły podstawowej. Realizacja treści kursu umożliwia uczniom opanowanie języka na poziomie A2 według Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego i przystąpienie do międzynarodowych egzaminów językowych Fit in Deutsch 1 i Fit in Deutsch 2 oraz KID 1 i KID 2. Kurs Wir smart kładzie szczególny nacisk na nabycie i doskonalenie umiejętności swobodnego porozumiewania się i jednocześnie zapewnia uczniom opanowanie podstaw słownictwa i gramatyki. Atutem kursu jest kształtowanie w uczniach świadomości językowej dzięki pokazaniu podobieństw i różnic między językiem polskim i niemieckim. Kurs Wir smart to zaproszenie do poznania życia niemieckiej rodziny Malin, bohaterów kursu. Uczniowie poznają codzienność członków rodziny Malin z Augsburga i mogą ją porównać z własną rzeczywistością. Wir smart Smartbuch to rozszerzony zeszyt ćwiczeń oferujący szereg narzędzi umożliwiających skuteczną i przyjemną naukę. Bogactwo ćwiczeń i zadań do podręcznika: • ćwiczenia i zadania utrwalające oraz systematyzujące wiedzę do każdego rozdziału podręcznika, • zestaw zadań leksykalnych, gramatycznych, trening pisania oraz zadania na rozumienie ze słuchu. Lekcje z filmem: • W każdym module zostały zamieszczone cztery lekcje z filmami „FilmBOX”. Oglądając filmy, uczeń utrwala tematy przedstawione w danym module, a przy tym doskonale się bawi i poznaje życie codzienne swoich rówieśników z krajów niemieckojęzycznych oraz ich kulturę. Lekcje z piosenką „Wir singen”: • Każdy rozdział uatrakcyjnia lekcja z piosenką, której tekst odnosi się tematycznie do materiału danego rozdziału. Kącik gier „Spielecke”: • Zestaw ćwiczeń wzbogaca w każdym rozdziale sekcja „Spielecke” składająca się z ćwiczenia do wykonania w parach. Kompleksowa część ewaluacyjna: • Bist du schon fit in Deutsch? – dział ewaluacyjny zawierający osiem testów sprawdzających wiedzę leksykalną i gramatyczną, • Fit-in-Deutsch-Training – testy w formacie egzaminacyjnym skorelowane z treściami danego modułu podręcznika Wir smart, • Übung macht den Meister – przykładowy arkusz egzaminacyjny dla uczniów klas ósmych szkoły podstawowej, • forma zadań odzwierciedla formę zadań egzaminacyjnych, Interaktywny pakiet: • to dostęp do interaktywnych zasobów na platformie e-learningowej, zarówno w trybie pracy online, jak i offline, takich jak: interaktywny zeszyt ćwiczeń oraz interaktywny podręcznik.

33,00 zł
29,70 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,30 zł

2
Fizyka. Zbiór zadań. Liceum i technikum. Zakres rozszerzony. Klasa 1 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fizyka. Zbiór zadań. Liceum i technikum. Zakres rozszerzony. Klasa 1
Dostępny397 szt.

Zbiór zadań jest ściśle skorelowany z podręcznikiem fizyki do klasy 1 do zakresu rozszerzonego. Adresowany jest przede wszystkim do uczniów, którzy zdają egzamin maturalny z fizyki i planują kontynuować naukę na uczelniach technicznych, a także do tych, którzy przygotowują się do konkursów fizycznych. Jest przystosowaną do nowej podstawy programowej i udoskonaloną wersją cieszącego się uznaniem uczniów i nauczycieli zbioru zadań Z fizyką w przyszłość. Każdy dział zbioru rozpoczynają rozwiązane przykłady, stanowiące wzorzec poprawnego rozwiązania typowych problemów – analiza rozwiązań pomoże uczniowi poradzić sobie z problemami trudniejszymi. W każdym rozdziale są zadania otwarte uporządkowane według wzrastającego stopnia trudności. Na końcu zbioru są zamieszczone odpowiedzi do zadań. Zbiór zadań umożliwia uczenie się przez analizowanie przykładów. Zadania odwołujące się do sytuacji rzeczywistych pobudzą uczniów do myślenia, stawiania pytań i radzenia sobie z trudniejszymi problemami – zarówno sprawdzą wiedzę i umiejętności, jak i rozwiną zainteresowania. Zbiór zadań do klasy 1 szkoły ponadpodstawowej obejmuje następujące działy szkolnej fizyki: • Opis ruchu postępowego, • Siła jako przyczyna zmian ruchu, • Praca, moc, energia mechaniczna, • Zjawiska hydrostatyczne.

43,10 zł
37,50 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 5,60 zł

3
Komplett plus 1. Język niemiecki dla 4-letnich liceów i 5-letnich techników. Podręcznik - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Komplett plus 1. Język niemiecki dla 4-letnich liceów i 5-letnich tech...
Dostępny3203 szt.

Komplett plus to kompletny kurs do nauki języka niemieckiego w liceach i technikach dostosowany do nowej podstawy programowej. Komplett plus przeznaczony dla absolwentów 8 klas szkół podstawowych. Kurs przeznaczony jest zarówno dla uczniów rozpoczynających, jak i kontynuujących naukę języka niemieckiego, uwzględnia bowiem wymagania podstawy programowej III.2.0, III.2 oraz III.1P. Komplett plus stworzony jest dla osób, które będą przystępować do matury, ale również dla tych, którzy nie planują zdawać egzaminu. Zróżnicowany poziom zadań i rozmaitość ich typów pozwala na indywidualizację nauczania. Numer dopuszczenia: 941/1/2018 Cały kurs obejmuje łącznie 4 tomy. Tom 4 w sprzedaży od 2021 roku. Wszystkie kursy Klett do języka niemieckiego do nowej podstawy programowej zostały opatrzone dopiskiem „plus” w nazwie. waga: Nowe tytuły i dodruki dotychczasowych wydań oferty szkolnej przygotowywane są od 2020 r. bez płyt CD (wszystkie nagrania dostępne bezpłatnie na www.chmura.klett.pl). Jednocześnie w obrocie dostępna jest część dotychczasowego nakładu z płytami CD – do wyczerpania zapasów.

56,90 zł
51,21 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,69 zł

4
Komplett plus 1. Zeszyt ćwiczeń do języka niemieckiego dla 4-letnich liceów i 5-letnich techników - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Komplett plus 1. Zeszyt ćwiczeń do języka niemieckiego dla 4-letnich l...
NiedostępnyBrak

„Komplett plus” to seria do nauki języka niemieckiego w liceach i technikach dostosowana do nowej podstawy programowej wchodzącej w życie we wrześniu 2019 r. Z podręcznikami będą pracować uczniowie, którzy ukończyli 8-letnią szkołę podstawową. Kurs przeznaczony jest zarówno dla uczniów rozpoczynających, jak i kontynuujących naukę języka niemieckiego. Stworzony dla osób, które będą przystępować do matury, ale również dla tych, którzy nie planują zdawać egzaminu.

37,90 zł
34,11 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,79 zł

5
Komplett plus 2. Język niemieckiego dla 4-letnich liceów i 5-letnich techników. Podręcznik - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Komplett plus 2. Język niemieckiego dla 4-letnich liceów i 5-letnich t...
Dostępny1320 szt.

Komplett plus to kompletny kurs do nauki języka niemieckiego w liceach i technikach dostosowany do nowej podstawy programowej. Komplett plus przeznaczony dla absolwentów 8 klas szkół podstawowych. Kurs przeznaczony jest zarówno dla uczniów rozpoczynających, jak i kontynuujących naukę języka niemieckiego, uwzględnia bowiem wymagania podstawy programowej III.2.0, III.2 oraz III.1P. Komplett plus stworzony jest dla osób, które będą przystępować do matury, ale również dla tych, którzy nie planują zdawać egzaminu. Zróżnicowany poziom zadań i rozmaitość ich typów pozwala na indywidualizację nauczania. Numer dopuszczenia: 941/2/2018 • Cały kurs obejmuje łącznie 4 tomy. Tom 4 w sprzedaży od 2021 roku. • Wszystkie kursy Klett do języka niemieckiego do nowej podstawy programowej zostały opatrzone dopiskiem „plus” w nazwie. Uwaga: Nowe tytuły i dodruki dotychczasowych wydań oferty szkolnej przygotowywane są od 2020 r. bez płyt CD (wszystkie nagrania dostępne bezpłatnie na www.chmura.klett.pl). Jednocześnie w obrocie dostępna jest część dotychczasowego nakładu z płytami CD – do wyczerpania zapasów.

56,90 zł
51,21 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,69 zł

6
Komplett plus 2. Język niemiecki dla 4-letnich liceów i 5-letnich techników. Książka ćwiczeń - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Komplett plus 2. Język niemiecki dla 4-letnich liceów i 5-letnich tech...
NiedostępnyBrak

Komplett plus to kompletny kurs do nauki języka niemieckiego w liceach i technikach dostosowany do nowej podstawy programowej. Komplett plus przeznaczony dla absolwentów 8 klas szkół podstawowych. Kurs przeznaczony jest zarówno dla uczniów rozpoczynających, jak i kontynuujących naukę języka niemieckiego, uwzględnia bowiem wymagania podstawy programowej III.2.0, III.2 oraz III.1P. Komplett plus stworzony jest dla osób, które będą przystępować do matury, ale również dla tych, którzy nie planują zdawać egzaminu. Zróżnicowany poziom zadań i rozmaitość ich typów pozwala na indywidualizację nauczania. • Cały kurs obejmuje łącznie 4 tomy. Tom 4 w sprzedaży od 2021 roku. • Wszystkie kursy Klett do języka niemieckiego do nowej podstawy programowej zostały opatrzone dopiskiem „plus” w nazwie. Uwaga: Nowe tytuły i dodruki dotychczasowych wydań oferty szkolnej przygotowywane są od 2020 r. bez płyt CD (wszystkie nagrania dostępne bezpłatnie na www.chmura.klett.pl). Jednocześnie w obrocie dostępna jest część dotychczasowego nakładu z płytami CD – do wyczerpania zapasów.

37,90 zł
34,11 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,79 zł

7
Rycerze - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
9,50 zł
8,74 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 0,76 zł

8
Fiszki. Wielka gramatyka angielska z ćwiczeniami - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fiszki. Wielka gramatyka angielska z ćwiczeniami
Dostępny23 szt.

Przedstawiony zestaw 555 karteczek podzielony jest na dwie części: 300 fiszek z objaśnieniami oraz 255 z ćwiczeniami i kluczem odpowiedzi. Nauka języka jest najskuteczniejsza wtedy, gdy poświęca się na nią systematyczne około 10-15 minut dziennie. Zestaw fiszek językowych jest bardzo dobrym narzędziem do systematycznej nauki gramatyki.

39,90 zł
31,52 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 8,38 zł

9
Ekodetoks od stóp do głów - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ekodetoks od stóp do głów
Dostępny28 szt.

Każdy z nas marzy o pięknej, zgrabnej sylwetce. Grunt to odchudzać się mądrze: obficie korzystając z darów jakimi obdarza nas przyroda oraz sięgając do roztropnych rad fachowców. Zbigniew T. Nowak – znawca ziół i ceniony ekspert telewizyjny – dzieli się z nami obszerną wiedzą o fascynującym świecie roślin leczniczych. Podkreśla on, że podstawą zdrowej diety jest prawidłowe oczyszczenie organizmu z toksyn, dokonane z zastosowaniem ekologicznych produktów. W tej znakomitej książce autor podaje nam zbiór porad i przepisów, których zastosowanie pozwoli nam przejść przez kompleksowy eko-detoks od stóp do głów, wskazany nie tylko po to, aby uzyskać atrakcyjny wygląd, ale przede wszystkim aby zachować siły i zdrowie na długie lata! Z pomocą tej książki poznamy sekrety zdrowego odżywiania oraz uzyskamy unikalne receptury, które – uwolniwszy nas od toksyn – pomogą nam cieszyć się pełnią życia!

44,90 zł
37,27 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 7,63 zł

10
Falaise '44. Czarna Kawaleria Generała Maczka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Falaise '44. Czarna Kawaleria Generała Maczka
Dostępny3 szt.

Na początku lipca 1944 roku Polacy w składzie II Korpusu Kanadyjskiego wylądowali w Normandii. Miesiąc później rozpoczęła się bitwa pod Falaise – jedno z najwspanialszych zwycięstw polskich żołnierzy w II wojnie światowej, o którym opowiada ta książka, przedstawiając również wojenne losy generała Stanisława Maczka oraz historię formowania i szlak bojowy 1 Dywizji Pancernej, polskiej Czarnej Kawalerii. W nocy z 7 na 8 sierpnia 1944 r. 1 Dywizja Pancerna pod dowództwem gen. Stanisława Maczka zajęła pozycje bojowe na południu Caen, skąd rozpoczęła operację opanowania Falaise. Razem z jednostkami kanadyjskimi polscy pancerniacy zamknęli w kotle osiem niemieckich dywizji. Do połowy sierpnia 1 Dywizja zdołała przełamać główną pozycję obrony stawiających zaciekły opór Niemców, odnosząc świetne zwycięstwo na szlaku bojowym we Francji. Naczelny Wódz, gen. Kazimierz Sosnkowski, w rozkazie po bitwie pod Falaise, 22 sierpnia 1944 roku napisał: „1 Dywizja Pancerna pod wypróbowanym dowództwem gen. Maczka okryła się sławą na polach Normandii i odegrała wybitną rolę w wielkiej bitwie, która pozostanie w pamięci ludzkiej jako jedna z najświetniejszych operacji wojennych, uwieńczona zniszczeniem 7 armii niemieckiej”.

14,90 zł
14,16 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 0,74 zł

11
Cudowne źródełka w Polsce - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cudowne źródełka w Polsce
Dostępny7 szt.

Pierwsza w Polsce zbiorcza publikacja na temat cudownych źródełek przybliża miejsca, które często mają duże znaczenie dla duchowej, religijnej, a także fizycznej kondycji Polaków. Album jest dziełem pionierskim, jedynym na rynku książki, który temat źródełek opracowuje w tak obszerny i wszechstronny sposób. Zamieszczono tu obszerne opisy i fotografie 120 źródełek z różnych stron naszego kraju, z którymi związane są relacje i opowieści o uzdrowieniach i innych wydarzeniach o charakterze nadprzyrodzonym. Dzieło ma znaczące walory krajoznawcze i edukacyjne, cenne zarówno dla młodzieży, jak i osób dorosłych. Zamieszczono tu liczne barwne mapy z zaznaczonymi miejscami, gdzie znajdują się opisywane źródełka: mapę Polski, trzy mapy województw, w których występuje najwięcej źródełek (małopolskie, podkarpackie, podlaskie) oraz 120 niewielkich map z fragmentami kraju stanowiącymi okolice poszczególnych źródełek. Z reguły źródełka usytuowane są obok świątyń: sanktuariów, kościołów lub kaplic. Każde z tych miejsc zostało w niniejszej publikacji szczegółowo omówione i przedstawione na barwnych fotografiach. Tradycja przypisuje niektórym źródłom związek z ważnymi wydarzeniami w dziejach naszej Ojczyzny oraz ze znanymi postaciami, jak Marysieńka Sobieska (związana z historią cudownego źródełka w Krasnobrodzie) czy znane postacie polskiej kultury, jak Stefan Żeromski czy Zygmunt Krasiński. Cudowne źródełka są także ważnym elementem kultury ludowej i ciągle żywych regionalnych tradycji. Piękne legendy opisujące wydarzenia związane z cudownymi źródełkami są dowodem nie tylko ogromnej wiary, ale i bogatej ludowej wyobraźni.

34,90 zł
28,97 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 5,93 zł

12
Mój Torin - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mój Torin
Dostępny9 szt.

Jestem dziwadłem, odmieńcem, nigdzie nie pasuję. Jestem samotna, nikt mnie nie kocha. Jednak szczęście jest tak blisko, prawie mogę go posmakować. Aż nagle zjawia się on. Jest przystojny i bogaty, stanowi uosobienie męskości. Ma smutne brązowe oczy i niesamowity uśmiech. I chce, żebym uciekła razem z nim. Skrywa swoje intencje. Motywy jego postępowania są niejasne. Ale ja i tak z nim odchodzę, bo tu nie jestem szczęśliwa. Jego obietnice są zbyt piękne, by mogły być prawdziwe. Zamek. Fortuna. I konie. To wszystko jest zbyt proste. A w moim życiu nic nigdy nie jest proste. W czym tkwi haczyk? Zawsze jest jakiś haczyk.

38,90 zł
29,18 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,72 zł

13
Angielski dla dzieci 7-9 lat. Pierwsze słówka. Ćwiczenia - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Angielski dla dzieci 7-9 lat. Pierwsze słówka. Ćwiczenia
Dostępny100 szt.

Książka zawiera różnorodne ćwiczenia ułatwiające naukę języka angielskiego w nauczaniu początkowym oraz słowniczek. Opiera się na wykorzystaniu pamięci wzrokowej, rozwija umiejętności manualne poprzez rysowanie czy wyklejanie, wspomaga rozwój intelektualny. Została opracowana przez doświadczonego anglistę specjalizującego się w nauczaniu najmłodszych. Angielski dla dzieci uczy pisania i wymowy oraz pozwala połączyć naukę z zabawą. Znajdziesz tu słownictwo z działów: Days of a week, Rooms in the house, Furniture & house, Equipment, City, Toys, Months, Activities, Shapes, Prepositions of place, Adjectives, Food, Numbers, Family, Feelings.

14,90 zł
13,71 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 1,19 zł

14
Hot Wheels. Pojazd The Beatles Yellow Submarine, mix wzorów - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hot Wheels. Pojazd The Beatles Yellow Submarine, mix wzorów
Hot Wheels
Dostępny64 szt.

Auta Hot Wheels to kolekcja 250 różnych modeli nie tylko aut, ale i wszystkich możliwych pojazdów, jak łodzie podwodne samoloty i koncepcyjne auta przyszłości. Zbierz je wszystkie! Uwaga! Mix wzorów. Wzór wysyłany losowo.

11,00 zł
9,90 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 1,10 zł

15
Kredki Silverino, trójkątne (12 kolorów) - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kredki Silverino, trójkątne (12 kolorów)
Pelikan AG, 12
Dostępny68 szt.

Przedstawiamy kolorowe kredki drewniane. Mają lakierowane wykończenie, miękka kreskę i intensywne kolory. Cechuje je ergonomiczny trójkątny kształt. Są odporne na złamania. W opakowaniu znajduje się 12 kolorów.

16,10 zł
14,49 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 1,61 zł

16
Monte Cassino '44 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Monte Cassino '44
Dostępny13 szt.

18 maja 1944 roku, po niezwykle ciężkich walkach, oddziały II Korpusu Polskiego pod dowództwem gen. Władysława Andersa zdobyły klasztor na Monte Cassino, strategicznym wzgórzu we Włoszech, bronionym potężnym systemem umocnień i przez doborowe jednostki niemieckie. Bitwa o Monte Cassino stała się symbolem waleczności i zwycięstwa polskich żołnierzy w drugiej wojnie światowej. Ta książka, ilustrowana archiwalnymi zdjęciami z pola bitwy, opowiada o tym wielkim triumfie i wielkiej ofierze polskich żołnierzy.

14,90 zł
14,16 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 0,74 zł

17
Książka uczy, bawi, rozwija. Ćwiczenia ortograficzne dla klas I-II, ż-rz - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Książka uczy, bawi, rozwija. Ćwiczenia ortograficzne dla klas I-II, ż-...
Dostępny150 szt.

Serię opracowała doświadczona nauczycielka nauczania początkowego. Starannie dobrane ćwiczenia (np. krzyżówki, rebusy) wprowadzają wiele trudnych ortograficznie słów, utrwalają pisownię słów znanych, rozszerzają zasób słownictwa, rozwijają umiejętność budowania zdań, wspomagają naukę pisania, poprawiają sprawność manualną, rozwijają spostrzegawczość, wzbogacają wiedzę dziecka i pozytywnie wpływają na kreatywność. Każdy zeszyt zawiera słowniczek utrwalający poprawną pisownię trudnych słów.

4,90 zł
4,51 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 0,39 zł

18
Brutalne oblicza miłości - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Brutalne oblicza miłości
NiedostępnyBrak

Przedstawiona publikacja to opowieść pisana przez życie... W książce tej przedstawiam blaski i cienie historii młodej dziewczyny, która na rok wyjeżdża na Zachód, nie wiedząc, że los napisał dla niej zupełnie inny scenariusz. Szczęście i radość, cierpienie i łzy towarzyszą jej na krętej drodze życia. To historia dziewczyny, która poszukuje inspiracji i motywacji do walki o własne szczęście. Niestety, los nie szczędzi jej łez i cierpienia i odbiera jej to, co ma największą wartość – miłość. Ale ona udowadnia, że prawdziwe uczucie nie umiera nawet wtedy, gdy kończy się życie. Książka ta nie jest biografią, ale w większości oparta jest na faktach. Serdecznie polecam Państwu na jesienne i zimowe wieczory.

35,00 zł
25,20 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,80 zł

19
Z archiwum Klio. Tom 3. XIX i XX wiek. Teksty źródłowe z ćwiczeniami dla liceum i technikum - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Z archiwum Klio. Tom 3. XIX i XX wiek. Teksty źródłowe z ćwiczeniami d...
NiedostępnyBrak

Z archiwum Klio to zbiory ćwiczeń ze źródłami historycznymi, przeznaczone dla uczniów przygotowujących się do matury z historii na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Zawierają bogaty wybór tekstów źródłowych wraz z pytaniami, a także źródła ikonograficzne i kartograficzne, pomocne w pracy na lekcji oraz w samodzielnej nauce. Książki z serii „Z archiwum Klio”: • Tom 1. Od starożytności do średniowiecza, • Tom 2. Od XV w. do kongresu wiedeńskiego, • Tom 3. XIX i XX w..

19,50 zł
16,77 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 2,73 zł

20
Od warsztatu do fabryki. Usługi finansowo-księgowe - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Od warsztatu do fabryki. Usługi finansowo-księgowe
NiedostępnyBrak

Obserwowany w ostatnich latach w Polsce dynamiczny rozwój sektora usług finansowo-księgowych prowadzi do rosnącej i zaciętej konkurencji w branży, co stawia przed zarządzającymi takimi firmami wyzwanie związane z poszukiwaniem nowych i efektywnych metod prezentowania swojej działalności. Obecnie o wyborze określonego dostawcy serwisu księgowego przez klienta najczęściej decyduje całokształt oferowanej usługi. W publikacji starano się odpowiedzieć na pytanie, jak skonstruować ofertę produktową by najpełniej zaspokoić rosnące wymagania klientów nabywających usługi finansowo-księgowe. Zaprezentowane w książce ujęcie dostarczą podmiotom świadczącym usługi tej kategorii niezbędnej wiedzy do efektywnego zarządzania ofertą produktową przy uwzględnieniu zarówno strony kosztowej, jak i przychodowej prowadzonej działalności. Zaproponowany przez Autora model – w powiązaniu z metodami rachunkowości zarządczej, m.in. rachunku kosztów docelowych, rachunku cyklu życia produktu – może zostać również zostać wykorzystany przez kadrę menedżerską dla celów marketingowych związanych z prezentacją swoich usług potencjalnym nabywcom.

55,00 zł
44,55 zł

Rabat 19,0%
oszczędzasz 10,45 zł

21
Trójdzielno-autonomiczne bóle głowy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Trójdzielno-autonomiczne bóle głowy
Dostępny150 szt.

Oddajemy do rąk Czytelników pierwszą na polskim rynku nowoczesną monografię poświęconą trójdzielno-autonomicznym bólom głowy Postęp wiedzy, zarówno w zakresie nozologicznym – powstawanie, odkrywanie nowych jednostek chorobowych (zespoły SUNCT i SUNA), jak i zmiany w klasyfikacjach i wytycznych, a także postęp w zakresie badań, przede wszystkim neuroobrazowych, oraz w terapii, skłaniają do prób odnowienia wiedzy dotyczącej grupy samoistnych bólów głowy. Autorzy monografii to znani i cenieni specjaliści, którzy od lat zajmują się tą problematyką. Niniejsza pozycja stanowi doskonałe źródło wiedzy o objawach klinicznych, patofizjologii, neuroradiologii i możliwościach terapeutycznych w trójdzielno-autonomicznych bólach głowy i z pewnością zainteresuje neurologów, lekarzy medycyny rodzinnej, neurochirurgów oraz osoby zainteresowane tematyką bólów głowy.

79,00 zł
73,47 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 5,53 zł

22
Lokator / Eksperyment / Fabryka zabawek / Dziesięć minut - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lokator / Eksperyment / Fabryka zabawek / Dziesięć minut
NiedostępnyBrak

Lokator: Opowiadanie pokazuje historię zwykłego, zadowolonego z życia człowieka, który pewnego dnia dowiaduje się, że nosi w sobie tajemniczego lokatora. Natychmiast podejmuje walkę z nim. Przez kolejne dni zmaga się nie tylko z lokatorem, ale przede wszystkim z samotnością, zwątpieniem, słabościami własnego ciała, chorobą popromienną, bólem i brakiem nadziei. Eksperyment: Nocą 26 kwietnia 1986 roku, gdy Europa smacznie spała, pracownicy Elektrowni Jądrowej w Czarnobylu przeprowadzali pewien test na reaktorze numer IV. Ich próby zakończyły się katastrofą jądrową i skażeniem radioaktywnym na skalę całego świata. Powieść Eksperyment to anatomia tamtej tragedii i próba ustalenia, kto zawinił: człowiek, maszyna czy system. Fabryka zabawek: Gdy cały świat zajęty był walką na frontach II wojny światowej, w amerykańskiej tajnej bazie wojskowej największe ówczesne umysły pracowały w sekrecie nad konstrukcją broni jądrowej. Opowiadanie jest próbą odpowiedzi na pytanie, dlaczego naukowcy wzięli w tym udział i czy mieli wyrzuty sumienia na widok japońskich miast, które wyparowały w obłoku ognia? Czy zwycięzca może zrobić wszystko? Dziesięć minut: Akcja opowiadania rozgrywa się w samym środku zimnej wojny, w mrocznych wodach Atlantyku tuż u wybrzeży Stanów Zjednoczonych, gdy na radzieckim atomowym okręcie podwodnym K-19 doszło do awarii reaktora grożącej całemu światu katastrofą jądrową. Do jego naprawy w pole silnego promieniowania wysłano trzynastu marynarzy. Tylko na dziesięć minut. Co się wtedy wydarzyło? I dlaczego o K-19 dzisiaj się nie pamięta?

29,00 zł
24,36 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 4,64 zł

23
Mroczny Zamek - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mroczny Zamek
Rebel, od 14 lat
NiedostępnyBrak

Wydostań się z najmroczniejszych lochów... Zostaliście niesłusznie uwięzieni w czeluściach Mrocznego Zamku. Wraz z pozostałymi więźniami podejmujecie się desperackiej próby ucieczki. Jednak zamek to przeklęte miejsce, w którym roi się od strachów, pułapek i wyzwań... „Mroczny Zamek” to prosta przygodowa gra fantasy dla 1–4 graczy. Skupia się na budowaniu atmosfery, snuciu opowieści i szeroko pojętej rozrywce. To idealna pozycja dla ludzi dopiero zaczynających swoją planszówkową podróż. Jej przygotowanie trwa 2 minuty, rozgrywka zajmuje około 30 minut, a zamek jest za każdym razem tworzony w losowy sposób, więc każda gra jest inna. Celem gry jest zakończenie każdej karty rozdziału z talii zamku i utrzymanie wszystkich uciekinierów przy życiu. Jeśli się Wam uda, uciekacie z Mrocznego Zamku i wygrywacie wspólnie grę. Jeśli jednak ktoś po drodze zginie, gra natychmiast się kończy i musicie spróbować swych sił jeszcze raz! Na czym to polega? Na samym początku gracze wybierają swoje postaci – zwróćcie uwagę, jakie mają umiejętności, bo największe szanse na zwycięstwo ma dobrze zbalansowana drużyna. Punkty życia, które otrzymują bohaterowie, są zależne od liczby graczy biorących udział w zabawie. Podczas rozgrywki będziecie po kolei odkrywali i rozpatrywali karty kolejnych rozdziałów. Znajdują się na nich warunki ukończenia rozdziału – są to przeróżne zadania do wykonania: od walki poprzez rzuty kośćmi, aż do podjęcia kluczowych decyzji. Ostatnią kartą w talii jest zawsze Mroczny Władca – pokonanie go jest równoznaczne ze zwycięstwem i ucieczką z Mrocznego Zamku. Pamiętajcie, że warunkiem zwycięstwa jest utrzymanie przy życiu wszystkich postaci! Dlaczego pokochasz tę grę? „Mroczny Zamek” pozwala nam na prostą, a jednocześnie niezwykle klimatyczną zabawę przygodową. Tekst na kartach wprowadza nas w historię naszej ucieczki oraz postaci, ale to od nas zależy, jak bardzo wczujemy się w zabawę i jak wielką przygodę przeżyjemy. Mimo prostych zasad, gra daje nam wiele możliwości i wcale nie jest łatwo ją wygrać, zwłaszcza na początku. Mechanizmów rządzących rozgrywką oraz znalezienia właściwego balansu uczymy się wraz z kolejnymi partiami. Dzięki zmiennym układom kart oraz kluczowym decyzjom, które podejmujemy w trakcie zabawy, każda partia jest zupełnie inna. Jeśli zabraknie nam kompanów do zabawy, „Mroczny Zamek” ma również tryb jednoosobowy, w którym kierujemy dwoma uciekinierami. Zawartość opakowania: • 45 kart rozdziałów, • 6 kart postaci 5 kart mrocznych władców, • 35 kart przedmiotów, • karta pomocy, • karta początkowa, • 9 kości rozdziałów, • 6 kości postaci, • notes, • 4 ołówki, • instrukcja.

130,00 zł
114,40 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 15,60 zł

24
Gry planszowe dla dzieci - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gry planszowe dla dzieci
NiedostępnyBrak

Książka zawiera 8 dużych plansz z 9 grami: • Dom, • Łąka, • W świecie bajek, • Piracki berek, • Na boisku, • Wycieczka po Polsce, • Szachy/Warcaby, • Chińczyk.

20,00 zł
18,40 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 1,60 zł

25
Hashima - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hashima
NiedostępnyBrak

Koreańska superprodukcja historyczna Hashima, najdroższy film w historii świecącego obecnie triumfy na całym świecie kina z Korei Południowej. Kang-Ok Lee, muzyk samotnie wychowujący córkę, jak wielu innych koreańskich cywili szuka bezpiecznego schronienia w Japonii. I podobnie jak tysiące z nich wpada w pułapkę: zamiast na bezpieczny ląd, statek dobija do kopalni węgla na wyspie Hashima. Koreańczycy są zmuszeni do wykonywania niewolniczej pracy, która dla wielu z nich kończy się śmiercią z wyczerpania. Robotnicy, pod wodzą charyzmatycznego Choi Chil-sung podejmują próbę ucieczki. Wydanie Blu-Ray i DVD zawierać będzie także ekskluzywne materiały z planu, przybliżające proces powstawania filmu oraz historię wyspy.

30,00 zł
21,00 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 9,00 zł

26
Mój pierwszy atlas świata - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mój pierwszy atlas świata
NiedostępnyBrak

Atlas świata dla dzieci prezentuje najważniejsze informacje dotyczące Ziemi w Układzie Słonecznym, kontynentów oraz Polski. Przy mapie każdego kontynentu – najciekawsze i najbardziej charakterystyczne informacje, np. z przyrody, ciekawych miejsc, historii czy kultury danych narodowości. Dodatkowo atlas zawiera 210 naklejek.

9,50 zł
8,74 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 0,76 zł

27
Akademia 3-latka. Dobre wychowanie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Akademia 3-latka. Dobre wychowanie
NiedostępnyBrak

Doskonałe połączenie nauki i zabawy dla trzylatków – dzieci poznają zasady dobrego wychowania poprzez zabawne rymowanki i rozwiązywanie zadań edukacyjnych zawartych w książce, dodatkowo kolorują obrazki i wklejają duże naklejki we właściwe miejsca. Bohaterami książki są 2 smoki – Mok i Narcyz, znane dzieciom już z innych książek wydawnictwa Literat: Dobrego wychowania, Elementarza, MAXI kolorowanki i samouczków języka angielskiego Picture stories. Dodatkową atrakcją jest kolorowy dyplom 3-latka (dane dziecka do uzupełnienia) za dobre zachowanie podpisany przez smoka Moka.

9,50 zł
8,74 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 0,76 zł

28
Dydaktyczny słownik tematyczny rosyjsko-polskich paraleli leksykalnych. Leksyka kulinarna - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dydaktyczny słownik tematyczny rosyjsko-polskich paraleli leksykalnych...
Dostępny60 szt.

Innowacyjne porównawcze opracowanie leksykograficzne opisuje pełne, niepełne i pozorne paralele leksykalne języka rosyjskiego i polskiego z zakresu słownictwa kulinarnego. Omawia również inne aspekty istotne dla osób uczących się języka rosyjskiego i polskiego oraz tłumaczy: a) zbieżność/rozbieżność między głównym i dodatkowymi znaczeniami słów, b) różnice w cechach stylistycznych, gramatycznych i niektórych innych porównywanych jednostek leksykalnych, c) aktualny zasób leksykalny języka rosyjskiego i polskiego związany z określonymi polami leksykalno-tematycznymi. Słownik zawiera również zbiór ćwiczeń do pracy z nauczycielem lub samodzielnie.

29,00 zł
24,36 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 4,64 zł

29
Siła milionerów - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Siła milionerów
Dostępny161 szt.

Książka Siła milionerów jest zbiorem praktycznych porad opisujących cechy i działania ludzi, którzy odnieśli sukces, budując swoją markę od zupełnych podstaw. Prawdziwa siła milionerów tkwi w umiejętności znajdywania okazji tam, gdzie inni widzą jedynie przeszkody. Milioner ma nie tylko zdolność wykorzystywania najnowszych zdobyczy techniki, lecz także odnajduje szansę na realizację swoich planów w tradycyjnych branżach. Każdy z rozdziałów poradnika jest poświęcony zupełnie innej tematyce, ale w całości stanowi on spójną odpowiedź na to, co charakteryzuje ludzi mających duże zdolności do pozyskiwania i inwestowania pieniędzy. Humorystyczny język ułatwia przyswajanie treści, a barwne przykłady pozwalają natychmiast zastosować zdobytą wiedzę. Autor nie boi się tutaj dotykać spraw często pomijanych w tego typu publikacjach. Siła milionerów jest według niego nieograniczona, m.in. dzięki kreatywności wspartej dobrą komunikacją i konsekwentnemu planowaniu.

29,99 zł
21,59 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,40 zł

30
Zaskocz mnie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Zaskocz mnie
Dostępny1 szt.

Ona ma pasję, za którą skoczyłaby w ogień. Ma marzenia. On wymarzoną pracę i życie, które wydaje się innym niemal idealne. Antek i Jagoda są niczym ogień i woda. Ona, bez planów na przyszłość, żyjąca „tu i teraz”. On, poukładany, planujący przyszłość i zakochany w swojej dziewczynie. Czy tych dwoje może się wzajemnie zrozumieć? Parkour jest ich odpowiedzią. Uparta nauczycielka i uczeń, który nie chce się poddać. Wspólne ćwiczenia pokazują obojgu, że mimo wielu różnic, są do siebie bardziej podobni, niż mogli się spodziewać. Co się stanie, gdy światy i poglądy tych dwojga się zderzą? „Po Palecie marzeń z utęsknieniem czekałam na kolejną powieść Małgosi. Tym razem poznałam jej duet z Darią. Otworzyłam i rozpłynęłam się z każdym przeczytanym słowem. Dziękuję za świetną zabawę” – Małgorzata Heretyk. „Zaskocz mnie to pełna temperamentu mieszanka dwóch odmiennych światów Antka i Jagody. Tych dwoje nieoczekiwanie połączyła pasja do nietypowej formy aktywności fizycznej – parkouru. W tej powieści nic nie jest oczywiste, a sytuacje zmieniają się jak w kalejdoskopie. Sportowe i miłosne perypetie głównych bohaterów wciągają i intrygują. Lekka i zabawna książka, z humorem i z pazurem. Duet Falkowska & Skiba umie zaskoczyć!” – Agnieszka Zakrzewska, autorka serii „Do jutra w Amsterdamie”. „Duet autorek Zaskocz mnie okazał się niezwykle udanym przedsięwzięciem! Nietuzinkowa historia, dwa zranione serca, które lgną do siebie w poszukiwaniu oparcia i miłości, a przede wszystkim pasja – bez której życie byłoby nudne i nic nieznaczące! Sięgajcie prędko po Zaskocz mnie i dajcie się porwać tej fantastycznej opowieści, która nie raz zaskoczy i was!” – Alicja Wlazło, autorka serii „Zaprzysiężeni”.

34,99 zł
17,84 zł

Rabat 49,0%
oszczędzasz 17,15 zł

31
Torebka urodzinowa, mix wzorów - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Torebka urodzinowa, mix wzorów
Rozette
NiedostępnyBrak

Przedstawiamy torebkę, która będzie doskonałym dopełnieniem prezentu urodzinowego. Została wykonana z dbałością o szczegóły. Wyraziste kolory przykują wzrok. Uwaga. Mix wzorów, towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

4,60 zł
3,68 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 0,92 zł

32
Schowek
6,60 zł
5,28 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 1,32 zł

33
Schowek
3,90 zł
3,12 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 0,78 zł

34
Tajemnica niezwykłego życia. Błogosławiona Anna Maria Taigi - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tajemnica niezwykłego życia. Błogosławiona Anna Maria Taigi
NiedostępnyBrak

Błogosławiona Anna Maria Taigi (ur. 1769 w Sienie, zm. 1837 w Rzymie) to włoska mistyczka i tercjarka trynitarska. Mężatka i matka siedmiorga dzieci. Zima 1791 r., podczas modlitwy w Bazylice św. Piotra, poczuła głębokie pragnienie zmiany życia i poświecenia się Bogu. Wstąpiła do Trzeciego Zakonu Trynitarzy przy kościele San Carlo alle Quattro Fontane. Tam podjęła drogę chrześcijańskiej doskonałości, godząc praktyki ascetyczne z obowiązkami rodzinnymi. Obdarzona jedynym w swoim rodzaju darem Mistycznego Słońca, doznawała wizji i ekstaz, znała prawdę o ludzkich duszach, uzdrawiała i inspirowała do duchowej przemiany wiele osób. Od lat dziewięćdziesiątych XVIII wieku, aż do śmierci miała widzenia będące nadprzyrodzonym źródłem wiedzy o sprawach dotyczących przeszłości, teraźniejszości i przyszłości. Więcej szczegółów o jej życiu i doświadczeniach mistycznych poznamy z kart tej pasjonującej książki, która przedstawia miedzy innymi wizje bolesnej przyszłości świata i cierpiącego Kościoła, które zostały objawione innym widzącym, a które współgrają z tym, co ujrzała Anna Maria Taigi w swojej wizji trzech dni ciemności oraz upadku i oczyszczenia Kościoła.

14,90 zł
14,16 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 0,74 zł

35
Skrzydła Laurel Tom 2. Magia Avalonu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Skrzydła Laurel Tom 2. Magia Avalonu
NiedostępnyBrak

Magia Avalonu to druga - po Skrzydłach Laurel - powieść bestsellerowego cyklu Aprilynne Pike. Tytułowa bohaterka Laurel Sewell odkryła, że jest wróżką i ma do spełnienia specjalną misję. W tym celu udaje się do magicznego Avalonu i doskonali swe nadprzyrodzone umiejętności. Opuszcza jednak tę krainę, gdyż nie chce porzucić ludzkiej rodziny, przyjaciół i ukochanego Davida. Ale w Avalonie czeka na nią ktoś, z kim łączy ją głęboka więź - Tamani, niezwykły wartownik o szmaragdowych oczach. Tamani nie traci nadziei, że Laurel wróci do jego świata. Wkrótce dziewczyna będzie musiała dokonać wyboru, który może złamać jej serce...

29,90 zł
21,83 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 8,07 zł

36
Bańki mydlane glass Peppa pig 300ml (12szt) - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bańki mydlane glass Peppa pig 300ml (12szt)
Dostępny5 szt.

Bańki mydlane 300 mlPakowanie: 12 szt./displaywymiary display'a: 20 x 26.5 x 17 cmBańki mydlane pozytywnie przeszły testy pod kątem zawartości substancji szkodliwych, nie wywołują alergii u dzieci.Wyprodukowane we Włoszech.Opakowanie zbiorcze zawiera 12 sztuk.

117,70 zł
104,75 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 12,95 zł

37
Ścigając Księżyc - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ścigając Księżyc
Dostępny15 szt.

JFK podjął się historycznego zadania wysłania ludzi na Księżyc. Oto opowieść o wizjonerach, którzy pół wieku temu pomogli urzeczywistnić jego wizję Książka towarzyszy filmowi stacji PBS pt. „American Experience”. Pisarz i producent Robert Stone (wg ,,Entertainment Weekly” „jeden z naszych najważniejszych dokumentalistów”) przedstawia te istotne postaci w wymiarze głębszym niż produkcja PBS i błyskotliwie kreśli ich życiorysy. W 1961 roku prezydent John F. Kennedy przedstawił wart 20 mld dolarów plan lądowania człowieka na Księżycu jeszcze przed końcem dekady. Ścigając Księżyc, opierając się na relacjach świadków oraz niedawno odkrytych materiałach archiwalnych, po raz pierwszy ujawnia nieznane opowieści o fascynujących osobach, których twórcza, wieloletnia praca doprowadziła do pamiętnego osiągnięcia USA. Lądowanie na Księżycu, którego 50. rocznicę będziemy niedługo obchodzić, to nie tylko opowieść o inżynierach i astronautach; wyrosło z marzeń autorów science fiction, filmowców, geniuszy militarnych i wykraczających poza system naukowców. Należeli do nich: • Arthur C. Clarke, pisarz science fiction który zainspirował wielu spośród najważniejszych uczestników wyścigu na Księżyc. Mając 20 lat, napisał studium, dzięki któremu USA pokonały ZSRR w jednej z dziedzin kosmonautyki: komunikacji satelitarnej. • Wernher von Braun, w czasie II wojny światowej nazistowski geniusz militarny i kierownik hitlerowskiego programu broni rakietowych. Pracował dla armii USA nad pociskami balistycznymi, a później dla NASA, gdzie nadzorował powstanie rakiety nośnej Saturn V. • Frank Borman, astronauta i dowódca pierwszej wyprawy, która okrążyła Księżyc; jego zdecydowane oświadczenie przed Kongresem w 1967 roku ostatecznie uratowało program księżycowy przed kasacją. • Poppy Northcutt, młoda matematyczka, pierwsza kobieta pracująca w centrum kontroli lotów. Pozycja medialna, wyjątkowa w zdominowanym przez mężczyzn świecie, pozwoliła jej walczyć o równouprawnienie kobiet oraz mniejszości społecznych. • Edward Dwight, czarnoskóry astronauta, przyjęty dzięki naleganiu Białego Domu, popierającego prawa obywatelskie, co nie wszystkim przypadło do gustu. Ścigając Księżyc przedstawia losy tych głównych postaci na tle politycznym, społecznym i kulturowym, wykorzystując nietuzinkowe fotografie. Książka skupia się na nauce oraz historii, a co najważniejsze, na nadzwyczajnych osobach, które doprowadziły do niewątpliwie najważniejszego osiągnięcia ludzkości w XX wieku.

44,90 zł
33,68 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 11,22 zł

38
Bańki mydlane maxi Barbie 175ml (16szt) - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bańki mydlane maxi Barbie 175ml (16szt)
NiedostępnyBrak

Bańki mydlane 175 mlPakowanie: 16 szt./displaywymiary display'a: 23.5 x 23.6 x 14.8 cmBańki mydlane pozytywnie przeszły testy pod kątem zawartości substancji szkodliwych, nie wywołują alergii u dzieci.Wyprodukowane we Włoszech.Opakowanie zbiorcze zawiera 16 sztuk.

103,30 zł
91,94 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 11,36 zł

39
Bańki mydlane glass Mickey 300ml (12szt) - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bańki mydlane glass Mickey 300ml (12szt)
NiedostępnyBrak

Bańki mydlane 300 mlPakowanie: 12 szt./displaywymiary display'a: 20 x 26.5 x 17 cmBańki mydlane pozytywnie przeszły testy pod kątem zawartości substancji szkodliwych, nie wywołują alergii u dzieci.Wyprodukowane we Włoszech.Opakowanie zbiorcze zawiera 12 sztuk.

121,90 zł
108,49 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 13,41 zł

40
Wespazjan - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wespazjan
NiedostępnyBrak

To historia sukcesu, jak wyraźnie zaznacza średniowieczna tradycja mówiąc o szlachetnym cesarzu W wydanej w 1483 roku powieści (w języku francuskim, hiszpańskim i portugalskim) Wespazjan cierpi na trąd, a święta Weronika leczy go swoją chustą, cesarz następnie zdobywa Jerozolimę, mszcząc się za Chrystusa każe Żydów i Piłata, aż w końcu nawraca całe Imperium na chrześcijaństwo.Powodzenie Wespazjana, na tle upadku pierwszej dynastii cesarskiej w Rzymie jest przedmiotem pierwszych czterech rozdziałów tej książki. Można powiedzieć, że nowy senator Wespazjan kontynuował swoją karierę pod rządami cesarzy z dynastii julijsko-klaudyjskiej: Tiberiusem, Caius (Caligula przyp. tłum.), Claudiusem i Neronem (14-68). Zebrane przez niego doświadczenie sprawiło, że stało się ono użyteczne w czasie upadku dynastii i dzięki temu uniknął on niebezpieczeństw. Przeżył zawirowania polityczne, jak i trudną kampanię w Brytanii (rozdział I-II), pojawił się w 67 roku jako dowódca wybrany przez Nerona, po to, by przywrócić Judeę w granice cesarstwa (rozdział III). Przybył tam, aby dowodzić trzema walczącymi wówczas legionami, a także by zawrzeć sojusz z namiestnikiem tak Syrii, jak i Egiptu, którzy mieli pięć legionów, w czasie kiedy cesarze 68-69 walczyli o przetrwanie (rozdz. IV.1). Sukces jego zależał od niego, od tego czy jest w stanie zmobilizować legiony, a także pojedyncze osoby zajmujące kluczowe stanowisko w wojsku oraz administracji cywilnej poprzez chłodną kalkulację, strach lub wykorzystując ambicję po prostu korzystając z różnych elementów perswazji (rozdz. IV.2).

70,00 zł
53,90 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 16,10 zł

41
Luisa Piccarreta. Księga Nieba i życie w Woli Bożej - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Luisa Piccarreta. Księga Nieba i życie w Woli Bożej
NiedostępnyBrak

Luisa Piccarreta to włoska tercjarka dominikańska, jedna z największych mistyczek XX wieku. W 1881 roku objawił się jej Jezus, który przekazał jej cierpienia korony cierniowej. Od tamtej chwili aż po śmierć Luiza przeżywała w swej duszy i na ciele Mękę Chrystusa. Całe jej życie upłynęło w ciszy, w cierpieniu i na modlitwie: przez sześćdziesiąt lat pozostawała na swoim łożu cierpienia, wiele godzin dziennie pogrążona w głębokiej kontemplacji. Od chwili pierwszego objawienia jej pokarmem była praktycznie tylko Eucharystia. Od 1899 r. Luisa zaczęła zapisywać w dzienniku orędzia otrzymywane podczas objawień: pierwsze cztery tomy zostały opublikowane w roku 1930. Zmarła w opinii świętości. Obecnie trwa jej proces beatyfikacyjny. Fascynująca książka Marcello Stanzione opowiada o jej życiu i objawieniach.

19,90 zł
18,91 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 0,99 zł

42
Sekretny dziennik duchowy mistyka, cudotwórcy, egzorcysty - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sekretny dziennik duchowy mistyka, cudotwórcy, egzorcysty
NiedostępnyBrak

Przedstawiamy osobisty Dziennik duchowy wielkiego salezjańskiego kapłana, mistyka cudotwórcy i egzorcysty, zmarłego w 1989 roku w opinii świętości ks. Giuseppe Tomasellego Jak sam wyznał, dziennik ten był pisany z racji posłuszeństwa wyraźnemu rozkazowi Jezusa, a także z posłuszeństwa kierownikowi duchowemu pisany jedynie dzięki bezpośredniej więzi z Bogiem jedynej, jakiej przez całe życie był wierny. Ten dziennik jest świadectwem niezwykłego życia duchowego i nadzwyczajnych łask mistycznych, świadectwem prawdziwego kapłana Chrystusa składającego siebie w ofierze na wzór Mistrza, po którego śladach idzie, podejmującego się ofiar i cierpień za słabszych współbraci w kapłaństwie, biorącego na siebie cierpienie walki z pokusą i szatanem, walki, która dla innych była zbyt ciężka, a z której on mógł wyjść zwycięsko. Oto kapłan na nasze, tak trudne dla Kościoła i kapłaństwa czasy.

24,90 zł
23,66 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,24 zł

43
English File. Elementary Student's Book with Oxford Online Skills. Third edition - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
English File. Elementary Student's Book with Oxford Online Skills. Thi...
NiedostępnyBrak

Nowe wydanie bestsellerowego kursu to wiele nowych lekcji z najaktualniejszą tematyką oraz najlepsze lekcje z New English File, odświeżone i przeredagowane. English File to idealnie dobrany materiał językowy, inspiracja do nauki oraz motywowanie uczniów do mówienia. Do publikacji dołączono kod do programu Oxford Online Skills.

127,60 zł
114,84 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 12,76 zł

44
English File. Advanced Multipack A - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
English File. Advanced Multipack A
NiedostępnyBrak

A blend of completely new lessons, updated texts and activities, together with the refreshing and fine-tuning of some favourite lessons from New English File – English File third edition provides the right mix of language, motivation, and opportunity to get students talking.

88,60 zł
79,74 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 8,86 zł

45
Jak zadbać o stawy. Wskazówki i przepisy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jak zadbać o stawy. Wskazówki i przepisy
NiedostępnyBrak

Ból stawów może mieć różne przyczyny, jedną z najczęstszych jest stan zapalny wywołany urazem lub toczącą się w organizmie chorobą Badania wskazują, że odpowiednia dieta ma kolosalny wpływ na dolegliwości związane ze stawami. Książka zawiera wskazówki, jak zapobiegać i leczyć stany zapalne stawów. Jakie produkty włączyć do diety, by ulżyć sobie w bólu? A które ograniczyć? Kilkadziesiąt przepisów na dania wspomagające kondycję stawów ułatwią włączenie zdrowotnych produktów do codziennej diety.

10,00 zł
7,20 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 2,80 zł

46
Lato / Der Sommer - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lato / Der Sommer
NiedostępnyBrak

Sztywnostronicowa książeczka harmonijkowa z obrazkami i podpisami po polsku i niemiecku jest doskonałą pomocą do poznawania otaczającego świata i języka obcego.

2,50 zł
2,30 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 0,20 zł

47
Lato / Summer - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lato / Summer
NiedostępnyBrak

Sztywnostronicowa książeczka harmonijkowa z obrazkami i podpisami po polsku i angielsku jest doskonałą pomocą do poznawania otaczającego świata i języka obcego.

2,50 zł
2,30 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 0,20 zł

48
Reiseatlas ADAC. Deutschland, Europa 2020/2021, 1:200 000 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Reiseatlas ADAC. Deutschland, Europa 2020/2021, 1:200 000
NiedostępnyBrak

Przedstawiamy atlas, który ułatwi zwiedzanie każdemu turyście w Niemczech. Szczegółowa mapa ułatwia poruszanie się po kraju. Skala: 1:200 000 Język: niemiecki

41,90 zł
35,62 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 6,28 zł

49
Fiszki. Wielka gramatyka niemiecka z ćwiczeniami - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fiszki. Wielka gramatyka niemiecka z ćwiczeniami
NiedostępnyBrak

Przedstawiamy zestaw 555 karteczek, który jest podzielony na dwie części: 300 fiszek z objaśnieniami oraz 255 z ćwiczeniami i kluczem odpowiedzi. Nauka języka jest najskuteczniejsza wtedy, gdy poświęca się na nią systematyczne około 10-15 minut dziennie. Zestaw fiszek językowych jest bardzo dobrym narzędziem do systematycznej nauki gramatyki.

39,90 zł
31,52 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 8,38 zł

50
Mój dom w ptasim świecie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mój dom w ptasim świecie
Dostępny114 szt.

Książka o bardzo osobistych spotkaniach z ptakami, sięgających w czasy dzieciństwa, następnie podczas częstych wizyt w Parku Narodowym Ujście Warty oraz wnikliwego podglądania wielu gatunków śpiewających i gniazdujących w ogrodzie, położonym w jego sąsiedztwie. Bogato ilustrowane, ciekawie opisane, czasem zabawne, a czasem smutne historyjki z życia ptasich rodzin. A większość dzieje się w pięknych miejscach. Pośród kwiecistych łąk, zatoczek, meandrujących strużek i rozlewisk Odry oraz w malowniczo wkomponowanym w ten krajobraz Szumiłowie. Życie na Ziemi bez ptaków nie miałoby sensu.

89,00 zł
64,08 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 24,92 zł

Wróć do góry