hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2019.08.05

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w poniedziałek 5 sierpnia 2019 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Ekspres Polarny (Chris Van Allsburg), na drugim Długopis automatyczny Zenith 7 pastelowy, mix kolorów (Astra). Kolejny produkt to Angielski. Najważniejsze idiomy (praca zbiorowa) oraz Rady i wspomnienia. Św. Teresa od Dzieciątka Jezus (praca zbiorowa).
1
Ekspres Polarny - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Ekspres Polarny
Dostępny1 szt.

Zanurz się w tę magiczną świąteczną opowieść. Może i Ty usłyszysz dźwięk zaczarowanego dzwoneczka? W wigilijny wieczór chłopiec czeka na Świętego Mikołaja, jednak zamiast zaprzęgu i reniferów pod dom bohatera podjeżdża zaczarowany pociąg. Ekspres Polarny zabiera dzieci w niesamowitą podróż w kierunku Bieguna Północnego. Tam przekonują się, że Święty Mikołaj naprawdę istnieje, chociaż nie wszyscy słyszą dźwięk dzwoneczków z jego sań. Ekspres Polarny to ponadczasowa opowieść o dziecięcej wyobraźni i magii świąt. Napisana ponad 30 lat temu historia stała się klasykiem literatury dziecięcej, sprzedała się w ponad 12 milionach egzemplarzy. Ekspres Polarny zyskał miano bestsellera „New York Timesa”, otrzymał także Medal Caldecotta – prestiżową amerykańską nagrodę. W 2004 roku do kin weszła ekranizacja tej opowieści, a w główną rolę wcielił się Tom Hanks.

37,99 zł
19,00 zł

Rabat 50,0%
oszczędzasz 18,99 zł

2
Długopis automatyczny Zenith 7 pastelowy, mix kolorów - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Długopis automatyczny Zenith 7 pastelowy, mix kolorów
Astra, 1
Dostępny18 szt.

Długopis automatyczny popularnej i niezawodnej marki Zenith świetnie sprawdzi się w codziennym użytku w domu, szkole czy biurze. Cechy: • grubość końcówki 0.8 mm, • długość linii pisania 4500 m, • wymienny wkład, • tusz dokumentalny odporny na światło, wodę i czynniki chemiczne, • wyjątkowo trwała końcówka z kulką z węglika wolframu.

14,20 zł
12,78 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 1,42 zł

3
Angielski. Najważniejsze idiomy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Angielski. Najważniejsze idiomy
Dostępny27 szt.

Poznaj ponad 800 niezbędnych zwrotów! Angielski. Najważniejsze idiomy to zestawienie wyrażeń w języku angielskim, używanych w codziennej komunikacji. To świetna propozycja dla osób posługujących się językiem angielskim na poziomie średnio zaawansowanym (B1-B2 według klasyfikacji Rady Europy). Nauka z podręcznikiem usprawni umiejętność swobodnego porozumiewania i przyda się do powtórek przed egzaminami. W zbiorze znajduje się 800 idiomów pogrupowanych tematycznie w 30 rozdziałach, z przykładami użycia wyrażeń w kontekście. Do utrwalenia wiedzy posłuży 150 różnorodnych ćwiczeń, testy podsumowujące oraz indeks idiomów. Angielski. Najważniejsze idiomy to: • 800 niezbędnych zwrotów, • język angielski na poziomie średnio zaawansowanym (B1-B2), • przykłady użycia idiomów w kontekście, • współczesny język angielski, • 150 urozmaiconych ćwiczeń, • testy podsumowujące z odpowiedziami, • indeks idiomów.

32,90 zł
23,03 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 9,87 zł

4
Rady i wspomnienia. Św. Teresa od Dzieciątka Jezus - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rady i wspomnienia. Św. Teresa od Dzieciątka Jezus
Dostępny1 szt.

Publikacja jest wyciągiem z zeznań, jakie dawne nowicjuszki św. Teresy od Dzieciątka Jezus złożyły na piśmie podczas procesu kanonicznego o beatyfikację i kanonizację. To wydanie zawiera jedynie „Rady i wspomnienia” zebrane przez rodzoną siostrę Świętej – siostrę Genowefę od Najświętszego Oblicza. Celina była nie tylko jej siostrą wedle ciała, ale stała się ona jej uczennicą wedle ducha. „Niebo będę przeżywać, czyniąc dobro na ziemi”. – św. Teresa od Dzieciątka Jezus „Podziwiałam jej wielką przenikliwość, z jaką umiała wyśledzić podstępy natury, rozmaite poruszenia duszy. [...] nieraz można było sądzić, że czytała w naszych myślach. Odczuwało się w tym, że działała prawdziwie pod natchnieniem; ja, radząc się jej, wierzyłam, że się nie może mylić, że Duch Święty przemawia przez jej usta, choć mówiła zupełnie zwyczajnie”. – Genowefa od Najświętszego Oblicza, siostra świętej Teresy

19,00 zł
13,68 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 5,32 zł

5
Wenus w futrze. Audiobook - Audiobooki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wenus w futrze. Audiobook
Leopold von Sacher-Masoch, StoryBox
Dostępny5 szt.

Najsłynniejsza skandalizująca powieść Leopolda von Sacher-Masocha, którego nazwisko posłużyło do stworzenia pojęcia masochizmu. „Wenus w futrze” jest oparta częściowo na motywach autobiograficznych. Główny bohater przyznaje, że znajduje szczególną podnietę seksualną w cierpieniu, a tyrania, okrucieństwo i niewierność pięknej kobiety wywołują i wzmagają u niego silną namiętność. Seweryn zdradza zakochanej w nim pięknej Wandzie swoje skryte pragnienia. Marzy o kobiecie idealnej, która będzie się z nim okrutnie obchodzić, bić go i traktować jak niewolnika. Wanda, po początkowym wahaniu, zgadza się spełnić fantazje mężczyzny. Od tej pory odbywają razem podróże, on jako jej służący, ona jako jego okrutna pani...

30,00 zł
24,00 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,00 zł

6
Dzieci kontra Rodzice. Pluszaki - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dzieci kontra Rodzice. Pluszaki
Kangur
Dostępny10 szt.

Wesoła i kreatywna zabawa dla najmłodszych. Dekoruj kolorowymi naklejkami pluszaki i spraw, by wszystkie wyglądały jeszcze piękniej.

11,00 zł
7,70 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 3,30 zł

7
Wilcze gniazdo - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wilcze gniazdo
Dostępny972 szt.

Gdyby Henryk Sienkiewicz żył w XXI wieku, to pisałby tak jak Jacek Komuda. - Jacek Piekara Mamy tutaj wszystko, czego potrzebuje dobra powieść historyczno-przygodowa. Jest wiek XVII. Gedeon Siemieński, zubożały szlachcic, chcąc zająć dobra po swoim stryju, wyrusza na zieloną Ukrainę – dziki, nieokiełznany kraj na rubieżach Rzeczpospolitej szlacheckiej. Kraj bardzo piękny w swej bezwzględności. Siemieńskiemu nieustannie przytrafiają się liczne przygody i tarapaty – powstanie kozackie, wielka miłość, zajazdy i pojedynki. Jednakże polski szlachcic nawet z największych opresji wychodzi w sposób odważny i pomysłowy, doskonale się przy tym bawiąc.

39,90 zł
31,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,98 zł

8
Angielski. Najważniejsze kolokacje - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Angielski. Najważniejsze kolokacje
Dostępny21 szt.

Poznaj 1000 niezbędnych połączeń wyrazowych! Angielski. Najważniejsze kolokacje to zbiór angielskich wyrażeń rzeczownikowych, czasownikowych i przymiotnikowych wzbogacających codzienną komunikację. Książka przeznaczona jest dla osób posługujących się językiem angielskim na poziomie średnio zaawansowanym (B1-B2 według klasyfikacji Rady Europy), które chcą zwiększyć zasób słownictwa i poznać zwroty ze współczesnego języka angielskiego. Szczególnie polecana również dla osób przygotowujących się do egzaminów, w tym do FCE. W podręczniku zawarto 1000 kolokacji pogrupowanych tematycznie w 30 rozdziałach i zilustrowanych przykładem użycia w zdaniu. Do utrwalenia materiału posłuży 100 różnorodnych ćwiczeń, testy podsumowujące z odpowiedziami oraz indeks kolokacji. Angielski. Najważniejsze kolokacje to: - 1000 niezbędnych zwrotów, - materiał dla osób średnio zaawansowanych (B1-B2), - przykłady użycia kolokacji w kontekście, - współczesny język angielski, - 100 różnorodnych ćwiczeń, - testy podsumowujące wiedzę.

36,90 zł
25,83 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 11,07 zł

9
Kiedy Bóg zasypia. Audiobook - Audiobooki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kiedy Bóg zasypia. Audiobook
Rafał Dębski, StoryBox
Dostępny2 szt.

Fascynująca podróż do czasów pierwszych Piastów, pomiędzy panowaniem Mieszka II Lamberta a Kazimierza Odnowiciela. Mieszko II zostaje zamordowany. W kraju bez króla panuje zamęt. Rodzima słowiańska wiara rośnie w siłę, uzyskawszy poparcie chłopstwa. Polskę najeżdżają Czesi. W tym momencie na arenę wkracza ukochany syn Mieszka II – Bolesław. Idealna lektura dla miłośników historii oraz mrocznej, mocnej fantasy.

28,00 zł
22,40 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,60 zł

10
Uzdrawiające obietnice - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Uzdrawiające obietnice
Dostępny4 szt.

Tak bardzo potrzebujemy dziś miłości Jezusa. Rodziny cierpią, ludzie są samotni i zagubieni, bo świat pokazuje nieraz przerażające oblicze. Wielu ludzi prowadzi rozpaczliwe poszukiwania, nie wiedząc, czego szukają. A jednak, gdy wydaje się nam, że nadchodzi nasz koniec, historia Serca Jezusa zaczyna się na nowo. To opowieść o nadziei, o uzdrowieniu, o miłości.

29,90 zł
21,53 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,37 zł

11
W cieniu złych drzew. Audiobook - Audiobooki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
W cieniu złych drzew. Audiobook
Andrzej Kalinin, StoryBox
Dostępny7 szt.

Znakomita opowieść o tworzeniu podwalin PRL. Autor pokazuje, że okres pomiędzy zakończeniem okupacji hitlerowskiej, a Odwilżą Październikową 1956 roku, to nie tylko czas dyktatury, walki z wrogami klasowymi, cenzura, ale również epoka, w której żyli zwykli ludzie. Różni ludzie, ci szlachetni, oddani Polsce, ale także ci pozbawieni skrupułów, niegodziwi. W 2000 roku książka została uhonorowana Literacką Nagrodą „Solidarności”.

28,00 zł
22,40 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,60 zł

12
Mrs. Dalloway. Pani Dalloway z podręcznym słownikiem angielsko-polskim - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mrs. Dalloway. Pani Dalloway z podręcznym słownikiem angielsko-polskim
Dostępny2 szt.

Powieść Pani Dalloway jest tak samo popularna jak znana i kontrowersyjna jest jej autorka, Virginia Woolf. Angielską pisarkę nie bez powodu traktuje się jako jedną z ważniejszych postaci literatury modernistycznej XX wieku. Akcja Pani Dalloway toczy się w Londynie, pewnego czerwcowego dnia 1923 roku. Główna bohaterka, Klarysa Dalloway, przechadza się po mieście, rozmyśla nad swoim życiem, utraconą miłością i nad czekającym ją wieczornym spotkaniu z dawnym ukochanym. Wydaje się, jakby niewiele się w tej powieści działo, a jednak emocje i namiętności, które targają tytułową panią Dalloway, sprawiają, że wraz z nią odkrywamy, co może się kryć pod powierzchnią rodzinnego szczęścia i harmonii. Książka Virginii Woolf ujmuje pięknym językiem, poetyckimi metaforami, plastycznymi opisami Londynu i prawdziwością przemyśleń głównej bohaterki, żyjącej wspomnieniami. Czy kiedykolwiek próbowałeś przeczytać książkę po angielsku? Czy natrafiłeś na słowa, których nie znałeś? Czy ciągłe korzystanie ze słownika podczas czytania tekstów w oryginale jest męczące? Czy słownik na marginesie ze wszystkimi nowo pojawiającymi się słowami ułatwiłby Ci zrozumienie tekstu? Czy chciałbyś spróbować przeczytać książkę po angielsku, która zawiera tłumaczenia wszystkich słów? Jeżeli odpowiedziałeś na powyższe pytania twierdząco, to książki Wydawnictwa [ze słownikiem] są przygotowane z myślą o Tobie.

39,00 zł
28,08 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,92 zł

13
Metody analizy finansowej przedsiębiorstwa - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Metody analizy finansowej przedsiębiorstwa
Dostępny22 szt.

Książka zawiera syntetyczny opis poszczególnych zagadnień objętych analizą finansową w przedsiębiorstwie, a następnie ukazuje podstawowe metody analizy finansowej odnoszące się do rozpatrywanych zjawisk. Współczesna analiza finansowa musi być nie tylko analizą retrospektywną, ale także prospektywną, dostarczającą podstaw do podjęcia decyzji odnoszących się do przyszłości. Aby wykorzystać w pełni analizę finansową, należy dokładnie poznać złożoność zjawisk występujących w przedsiębiorstwie oraz w jego otoczeniu, a także nabyć umiejętność posługiwania się metodami tej dyscypliny naukowej. Zawartość książki ujęto w kilku grupach problemowych: • teoretyczno-metodyczne aspekty analizy finansowej przedsiębiorstwa, • metody analizy zasobów majątkowych i kapitałowych przedsiębiorstwa, • metody analizy kategorii strumieniowych, tj. przychodów, kosztów i wyniku finansowego, • metody analizy wskaźnikowej, • syntetyczne podejście analizy finansowej do oceny zdolności przedsiębiorstwa do rozwoju. Książka znajdzie szerokie zastosowanie na studiach stacjonarnych wyższych szkół zawodowych i uczelni akademickich. Ze względu na przystępny sposób prezentowania zagadnień może być pomocna studentom studiów zaocznych w pogłębianiu wiedzy. Mogą z niej korzystać również praktycy, księgowi i finansiści uczestniczący w różnych formach szkolenia zawodowego albo samodzielnie podnoszący poziom swojej wiedzy.

69,90 zł
52,43 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 17,47 zł

14
Edukacyjne Puzzle - seria T - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Edukacyjne Puzzle - seria T
Dostępny46 szt.

Puzzle z serii `T` składają się z czterech specjalnie zaprojektowanych i elegancko wykonanych w drewnie elementów, z których można ułożyć50 figur. Kształty figur zamieszczone są w instrukcji. Niewątpliwym atutem tych puzzli jest ich edukacyjny charakter - kształtują intuicję geometryczną, rozwijają wyobraźnię przestrzenną oraz zdolność do kreatywnego myślenia. Uczą koncentracji - czyli umiejętności skupienia sie w wybranym problemie oraz spostrzegawczości - czyli zdolności dostrzegania różnych rozwiązań Wiek: 7+

39,00 zł
33,15 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 5,85 zł

15
Kroniki oporu i miłości - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kroniki oporu i miłości
Dostępny3279 szt.

Kobieta, społeczeństwo, miłość. Wobec tego co dzieje się w Polsce, bunt staje się naturalną reakcją. Ale Ruch, który współtworzy główna bohaterka, prowokuje również brutalną ingerencję obcych ludzi w jej starannie odseparowane życie. Czy oddanie prywatności jest ceną, którą trzeba zapłacić za wątpliwy przywilej bycia długo wyczekiwaną liderką? Co przytrafiło się mnie i światu – analizuje narratorka-kronikarka, podążając do źródeł swojego niesprecyzowanego lęku. Próbując zrozumieć proces zanikania relacji i poczucia jakiejkolwiek wspólnoty społecznej, bezustannie powraca do pogmatwanych rodzinnych wspomnień oraz analizuje swoje nieudane związki. Napisane pełnym smutku i ironii językiem Kroniki oporu i miłości są bardzo osobistą książką w dorobku Ingi Iwasiów. Impulsem do stworzenia tej „rozsypanej kroniki” stało się uczestnictwo w demonstracjach, które angażowały dziesiątki tysięcy Polek i Polaków. Efektem jest przejmująca diagnoza stanu naszego społeczeństwa i kobiecego ducha w obliczu dramatycznie nabrzmiewających konfliktów politycznych.

34,90 zł
27,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,98 zł

16
Przypływy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Przypływy
Dostępny2 szt.

Jest lato. Wakacje. Siedemnastoletnia Capucine spędza je na brytyjskiej wyspie Jersey. Kąpie się w morzu, jeździ na rowerze, surfuje. I poznaje swoją starszą siostrę. Siostrę, o której istnieniu do tej pory nie miała pojęcia. Mają takie same rude włosy, dużo piegów, skłonność do alergii i bezsenności. Czy to wystarczy, żeby poczuć się rodziną? Powieść Brigitte Vaillancourt Przypływy to historia o rodzinnych tajemnicach. O poznawaniu siebie i o budowaniu relacji.

35,90 zł
18,31 zł

Rabat 49,0%
oszczędzasz 17,59 zł

17
erzy Dowódca Batalionu Armii Krajowej "Zośka" - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
erzy Dowódca Batalionu Armii Krajowej "Zośka"
Dostępny75 szt.

Pięknie wydana książka, w której spisane są powojenne losy „Jerzego”, uczestnika akcji pod Arsenałem oraz wybitnego architekta, harcerza i żołnierza. Po emigracji do Argentyny był cenionym architektem, szefem ważnych urzędów, które decydowały o rozwoju tego państwa. Publikacja zawiera niepublikowane wcześniej listy Białousa do dawnych towarzyszy broni i unikatowe zdjęcia.

69,00 zł
48,30 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 20,70 zł

18
Norwegian Wood. Audiobook - Audiobooki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Norwegian Wood. Audiobook
Haruki Murakami, Muza
Dostępny112 szt.

Ta nostalgiczna powieść zaczyna się od słów piosenki Beatlesów o tym samym tytule i tak jak ona opowiada o spotkaniu chłopaka z dziewczyną, które na zawsze go zmieniło. Przyniosła autorowi ogromny sukces. Tylko w Japonii sprzedano 3,5 miliona egzemplarzy. Tokio, koniec lat sześćdziesiątych dwudziestego wieku: jazz, wolna miłość, dzieci kwiaty, protesty na uczelniach. Toru Watanabe spotyka piękną Naoko. Ich wzajemna fascynacja i uczucie obciążone są samobójczą śmiercią wspólnego przyjaciela i depresyjną naturą dziewczyny. Wkrótce w życiu Toru pojawia się Midori, zwolenniczka niezależności i swobody seksualnej. Obie kobiety są dla niego bardzo ważne. W kręgu miłości, przyjaźni i śmierci Watanabe staje się dojrzałym mężczyzną.

39,90 zł
29,13 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,77 zł

19
Rycerze biało-czerwonej szachownicy. Audiobook - Audiobooki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rycerze biało-czerwonej szachownicy. Audiobook
Bohdan Arct, StoryBox
Dostępny4 szt.

Książka jest zapisem fascynacji autora najlepszymi, najwybitniejszymi polskimi lotnikami, których wyczyny budziły podziw i dumę w sercach rodaków. On sam jako lotnik walczył w Bitwie o Anglię.

28,00 zł
22,40 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,60 zł

20
DISCO POLO KIDS 3+4 BOX. CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
DISCO POLO KIDS 3+4 BOX. CD
Various, Universal Music Polska
NiedostępnyBrak

12,90 zł
12,51 zł

Rabat 3,0%
oszczędzasz 0,39 zł

21
Map Of Lost Keys, CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Map Of Lost Keys, CD
Thief, Mystic Production
Dostępny10 szt.

Lista utworów: 1. Vespers 2. Frost Breath 3. Pyromancy 4. Desert Djinn 5. Holy Regicide 6. With Love, from Nihil 7. Unsafe 8. Gouging Out a Cave in Empty Sky 9. Without a Master 10. Spirit Box 11. Spirit Archery

68,90 zł
63,39 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,51 zł

22
The Headless Children, LP - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Headless Children, LP
W.A.S.P., Mystic Production
Dostępny10 szt.

Lista utworów: 1. The Heretic (The Lost Child) 2. The Real Me 3. The Headless Children 4. Thunderhead 5. Mean Man 6. The Neutron Bomber 7. Mephisto Waltz 8. Forever Free 9. Maneater 10. Rebel In The F.D.G. 11. Locomotive Breath 12. For Whom The Bell Tolls 13. Lake Of Fools 14. War Cry 15. L.O.V.E. Machine (Live) 16. Blind In Texas (Live)

164,90 zł
151,71 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 13,19 zł

23
Discouraged Ones, LP - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Discouraged Ones, LP
Katatonia, Mystic Production
NiedostępnyBrak

Lista utworów: 1. I Break 2. Stalemate 3. Deadhouse 4. Relention 5. Cold Ways 6. Gone 7. Last Resort 8. Nerve 9. Saw You Drown 10. Instrumental 11. Distrust 12. Quiet World 13. Scarlet Heavens

134,90 zł
124,11 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 10,79 zł

24
Quantum Gate, LP - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Quantum Gate, LP
Tangerine Dream, Mystic Production
NiedostępnyBrak

Lista utworów: 1. Sensing Elements 2. Roll the Seven Twice 3. Granular Blankets 4. When Everyone Is Dancing It Is Time to Leave 5. Identity Proven Matrix 6. Non-Locality Destination 7. Proton Bonfire 8. Tear Down the Grey Skies 9. Genesis of Precious Thoughts

134,90 zł
124,11 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 10,79 zł

25
The Great Cold Distance. 10th Anniversary Edition, LP - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Great Cold Distance. 10th Anniversary Edition, LP
Katatonia, Mystic Production
NiedostępnyBrak

Lista utworów: 1. Leaders 2. Deliberation 3. Soil's Song 4. My Twin 5. Consternation 6. Follower 7. Rusted 8. Increase 9. July 10. In The White

146,90 zł
135,15 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 11,75 zł

26
Live In The Raw, 2 LP - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Live In The Raw, 2 LP
W.A.S.P., Mystic Production
NiedostępnyBrak

Lista utworów: LP 1: 1. Inside the electric circus 2. I don't need no doctor 3. L.O.V.E. machine 4. Wild child 5. 9.5. – N.A.S.T.Y. 6. Sleeping (in the fire) 7. The manimal 8. I wanna be somebody LP 2: 1. Harder faster 2. Blind Texas 3. Scream until you like it 4. Shoot from the hip 5. Widowmaker 6. Sex drive 7. Sleeping (in the fire) (Acoustic)

146,90 zł
135,15 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 11,75 zł

27
Inside The Electric Circus, 2 LP - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Inside The Electric Circus, 2 LP
W.A.S.P., Mystic Production
NiedostępnyBrak

Lista utworów: LP 1: 1. The Big Welcome 2. Inside the Electric Circus 3. I Don't Need No Doctor 4. 95-N.A.S.T.Y 5. Restless Gypsy 6. Shoot from the Hip LP 2: 1. I'm Alive 2. Easy Living 3. Sweet Cheetah 4. Mantronic 5. King of Sodom and Gomorrah 6. The Rock Rolls on

121,90 zł
112,15 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 9,75 zł

28
The Crimson Idol, 2 LP - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Crimson Idol, 2 LP
W.A.S.P., Mystic Production
NiedostępnyBrak

Lista utworów: LP 1: 1. The Titanic Overture 2. The Invisible Boy 3. Arena of Pleasure 4. Chainsaw Charlie (Murders in the New Morgue) 5. The Gypsy Meets the Boy 6. Doctor Rockter LP 2: 1. I Am One 2. The Idol 3. Hold on to My Heart 4. The Great Misconceptions of Me

164,90 zł
151,71 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 13,19 zł

29
Towards The Sinister, LP - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Towards The Sinister, LP
My Dying Bride, Mystic Production
NiedostępnyBrak

Lista utworów: 1. Symphonaire Infernus Et 2. Vast Choirs (1990 Demo)

134,90 zł
124,11 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 10,79 zł

30
Splinter Group LP. Winyl - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Splinter Group LP. Winyl
Peter Green, Mystic Production
NiedostępnyBrak

1. Hitch Hiking Woman 2. Travelling Riverside Blues 3. Look On Yonder Wall 4. Homework 5. The Stumble 6. Help Me 7. Watch Your Step 8. From 4' Till Late 9. Steady Rollin' Man 10. It Takes Times 11. Dark End Of The Street 12. Going Down

110,90 zł
102,03 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 8,87 zł

31
Exocrash. Gorilla Bear Blue - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Exocrash. Gorilla Bear Blue
Goliath
Dostępny2 szt.

Exocrash to spotkanie dwóch światów, United, w celu stworzenia epickich bitew! Zmierz się z wrogami z najbardziej lojalnym sojusznikiem (Naszym lub Nosorożcem) i bądź pierwszym, który zburzy rekordy przeciwnika, aby wygrać.

54,90 zł
48,86 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 6,04 zł

32
Exocrash. Gorilla Bear Black - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Exocrash. Gorilla Bear Black
Goliath
Dostępny2 szt.

Exocrash to spotkanie dwóch światów, United, w celu stworzenia epickich bitew! Zmierz się z wrogami z najbardziej lojalnym sojusznikiem (Naszym lub Nosorożcem) i bądź pierwszym, który zburzy rekordy przeciwnika, aby wygrać.

54,90 zł
48,86 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 6,04 zł

33
Exocrash. Gorilla Rhino Green - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Exocrash. Gorilla Rhino Green
Goliath
Dostępny2 szt.

Exocrash to spotkanie dwóch światów, United, w celu stworzenia epickich bitew! Zmierz się z wrogami z najbardziej lojalnym sojusznikiem (Naszym lub Nosorożcem) i bądź pierwszym, który zburzy rekordy przeciwnika, aby wygrać.

54,90 zł
48,86 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 6,04 zł

34
Exocrash. Gorilla Rhino Red - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Exocrash. Gorilla Rhino Red
Goliath
Dostępny2 szt.

Exocrash to spotkanie dwóch światów, United, w celu stworzenia epickich bitew! Zmierz się z wrogami z najbardziej lojalnym sojusznikiem (Naszym lub Nosorożcem) i bądź pierwszym, który zburzy rekordy przeciwnika, aby wygrać.

54,90 zł
48,86 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 6,04 zł

35
Exocrash. Gorilla Orange - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Exocrash. Gorilla Orange
Goliath
NiedostępnyBrak

Exocrash to spotkanie dwóch światów, United, w celu stworzenia epickich bitew! Zmierz się z wrogami z najbardziej lojalnym sojusznikiem (Naszym lub Nosorożcem) i bądź pierwszym, który zburzy rekordy przeciwnika, aby wygrać.

72,90 zł
64,88 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 8,02 zł

36
Puzzle 4w1. Supercolor. Kubuś puchatek - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 4w1. Supercolor. Kubuś puchatek
Clementoni, 2x20, 2x60
NiedostępnyBrak

Puzzle 2x20 + 2x60 elementów dla najmłodszych Puzzle Supercolor Clementoni towarzyszą dziecku w każdej fazie jego wzrostu, pomagając mu rozwijać zręczność manualną i zmysł obserwacji. Jakość materiałów i wyjątkowa technika druku gwarantują, że ilustracje będą zawsze piękne, żywe i błyszczące, a zabawa nigdy się nie znudzi. Wymiary obrazka po ułożeniu: 27.0 x 19.0 cm

27,78 zł
24,45 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,33 zł

37
Exocrash. Gorilla Dark Blue - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Exocrash. Gorilla Dark Blue
Goliath
Dostępny2 szt.

Exocrash to spotkanie dwóch światów, United, w celu stworzenia epickich bitew! Zmierz się z wrogami z najbardziej lojalnym sojusznikiem (Naszym lub Nosorożcem) i bądź pierwszym, który zburzy rekordy przeciwnika, aby wygrać.

72,90 zł
64,88 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 8,02 zł

38
Avengers. Figurka Legends, mix wzorów - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Avengers. Figurka Legends, mix wzorów
Hasbro
NiedostępnyBrak

Figurka z pewnością spodoba się każdemu fanowi serii Avengers – zbierz całą kolekcję figurek. Wysokość figurki: 15.0 cm Uwaga. Mix wzorów – towar wysyłany losowo. Cena dotyczy jednej sztuki

107,90 zł
98,19 zł

Rabat 9,0%
oszczędzasz 9,71 zł

39
Avengers. Figurka Kapitan Ameryka + Power FX - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Avengers. Figurka Kapitan Ameryka + Power FX
Hasbro, Avengers
NiedostępnyBrak

Avengers to grupa niezwykłych postaci z Marvel Universe – fikcyjnego świata, w którym rzeczywistość plącze się z wątkami fantasy czy science fiction. Świat ten wypełniają zwykli, przeciętni ludzie, borykający się z codziennymi problemami, a także bohaterowie o nadprzyrodzonych zdolnościach, bogowie, obcy. W życie ludzi wdziera się magia, a nawet siły kosmiczne. To właśnie motyw postaci nieprzeciętnych sprawia, że filmy z serii Avengers cieszą się ogromnym powodzeniem, a bohaterowie wyznaczają wzorce wśród małych, niebojących się marzyć dzieci. Bohaterowie Avengers wracają w ulepszonej, tytanowej wersji! Figurka Kapitana Ameryka z Titan Hero Series jest w zestawie z Power FX Pack (mocowany do portu na ramieniu figurki), który aktywuje dźwięki z filmu i charakterystyczne zwroty danego bohatera, dodatkowo posiada pocisk gotowy do wystrzału. Power Pack jest kompatybilny ze wszystkimi nowymi elektronicznymi i nieelektronicznymi figurkami Titan Hero Series od 2018 roku. Zawartość i cechy zestawu: • figurka Tytan – Kapitan Ameryka, • wygląd wzorowany jest na postaci z filmu „Avangers: Koniec gry”, • posiada 7 punktów ruchu, • power FX aktywuje dźwięki z filmu i charakterystyczne zwroty danego bohatera, posiada pocisk gotowy do wystrzału, • mówi w języku angielskim, • power FX jest kompatybilny z figurkami z serii Titan Hero Series od 2018 roku, • wysokość figurki: ok 30.0 cm, • baterie: 3 x LR44 (baterie testowe w zestawie).

127,90 zł
116,39 zł

Rabat 9,0%
oszczędzasz 11,51 zł

40
Avengers. Figurka Iron Man + Power FX - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Avengers. Figurka Iron Man + Power FX
Hasbro, Avengers
NiedostępnyBrak

Avengers to grupa niezwykłych postaci z Marvel Universe – fikcyjnego świata, w którym rzeczywistość plącze się z wątkami fantasy czy science fiction. Świat ten wypełniają zwykli, przeciętni ludzie, borykający się z codziennymi problemami, a także bohaterowie o nadprzyrodzonych zdolnościach, bogowie, obcy. W życie ludzi wdziera się magia, a nawet siły kosmiczne. To właśnie motyw postaci nieprzeciętnych sprawia, że filmy z serii Avengers cieszą się ogromnym powodzeniem, a bohaterowie wyznaczają wzorce wśród małych, niebojących się marzyć dzieci. Bohaterowie Avengers wracają w ulepszonej, tytanowej wersji! Figurka Iron Mana z Titan Hero Series jest w zestawie z Power FX Pack (mocowany do portu na ramieniu figurki), który aktywuje dźwięki z filmu i charakterystyczne zwroty danego bohatera, dodatkowo posiada pocisk gotowy do wystrzału. Power Pack jest kompatybilny ze wszystkimi nowymi elektronicznymi i nieelektronicznymi figurkami Titan Hero Series od 2018 roku. Zawartość i cechy zestawu: • figurka Tytan Iron Man, • wygląd wzorowany jest na postaci z filmu „Avangers: Koniec gry”, • posiada 7 punktów ruchu, • power FX aktywuje dźwięki z filmu i charakterystyczne zwroty danego bohatera, posiada pocisk gotowy do wystrzału, • mówi w języku angielskim, • power FX jest kompatybilny z figurkami z serii Titan Hero Series od 2018 roku, • wysokość figurki: ok. 30.0 cm, • baterie: 3 x LR44 (baterie testowe w zestawie).

93,90 zł
85,45 zł

Rabat 9,0%
oszczędzasz 8,45 zł

41
Transformers BumbleBee. Wyrzutnia na rękę Stinger Blaster - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Transformers BumbleBee. Wyrzutnia na rękę Stinger Blaster
Hasbro, Transformers
NiedostępnyBrak

Wyrzutnia na rękę Stinger Blaster inspirowana filmem „Transformers: Bumblebee” ma wyjątkowe funkcje. Uruchom dyski w trybie blaster, następnie wciśnij przycisk, aby aktywować konwersję i kontynuować wystrzały w trybie stinger. Wyrzutnia łatwo dopasowuje się do nadgarstka, posiada regulowany pasek. W zestawie znajduje się zakodowany dysk, który odblokowuje zasilanie w aplikacji Bee Vision (aplikacja wymaga posiadania maski Bee Vision, sprzedawana oddzielnie w zależności od dostępności). Zawartość i cechy zestawu: • wyrzutnia na rękę Stinger Blaster zainspirowana kultową bronią z filmu „Transformers: Bumblebee”, • 5 dysków, • wystrzał dysków w dwóch trybach, • regulowany pasek, • kod do zeskanowania, kompatybilny z MV6 Maska Bee Vision AR Experience E0707 (sprzedawana oddzielnie), • instrukcja. Wymiary: ok. 25.0 cm Wymiary opakowania: 15.0 x 25.0 x 11.0 cm

114,90 zł
104,56 zł

Rabat 9,0%
oszczędzasz 10,34 zł

42
Spiderman. Figurka Legends, mix wzorów - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Spiderman. Figurka Legends, mix wzorów
Hasbro
NiedostępnyBrak

Ta figurka zapewni wspaniałą zabawę każdemu fanowi Spidermana. Została wykonana z dbałością o detale, z wysokiej jakości materiałów. Uwaga. Mix wzorów, towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

108,90 zł
99,10 zł

Rabat 9,0%
oszczędzasz 9,80 zł

43
Disney Princess. Brokatowa Księżniczka, Kopciuszek - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Disney Princess. Brokatowa Księżniczka, Kopciuszek
Hasbro
NiedostępnyBrak

Rozpocznij swoją bajkową kolekcję z nowymi lalkami – Brokatowe Księżniczki Disneya! Każda z nich ubrana została w przepiękną kreację, która efektownie mieni się w świetle! Przeżyj niezapomniane chwile znane z wielkiego ekranu na nowo, z nową kolekcją Brokatowych Księżniczek Disneya. Kopciuszek to urocza księżniczka, mądra, wrażliwa i pracowita sierota wychowywana przez okrutną macochę. Jej przygody rozpoczynają się na balu, na który trafiła dzięki pomocy Wróżki Chrzestnej. Bądź jej towarzyszką podczas tej wspaniałej przygody i przeżyj razem z nią niezapomniane chwile! Kopciuszek to laleczka, która idealnie odwzorowuje filmową postać księżniczki. Szczegóły jej wykonania zapierają dech w piersi, jej cudowne blond włosy, błękitne oczy oraz jasna karnacja przenoszą nas do jej filmowego świata! Ubrana w piękną brokatową błękitną sukienkę, jasnoniebieską opaskę do włosów oraz idealnie pasujące do stroju niebieskie pantofelki. Jej strój ozdobiony jest drobinkami brokatu, dzięki czemu cudownie się mieni.

56,70 zł
51,60 zł

Rabat 9,0%
oszczędzasz 5,10 zł

44
Nie ma jak u mamy. 11 odsłon szkaplerznych postaw - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nie ma jak u mamy. 11 odsłon szkaplerznych postaw
NiedostępnyBrak

„Wziąć Maryję do siebie” można na dwa sposoby. Według pierwszego – łatwego sposobu – można np. nałożyć na szyję szkaplerz. Drugi, znacznie trudniejszy, polega na upodobnieniu się do naszej Mamy, Maryi, poprzez naśladowanie Jej postaw w naszej codzienności. To jest właściwy sposób wypełniania testamentu Zbawiciela. Taki jest też cel nabożeństwa szkaplerznego, o czym traktuje niniejsza książka.

12,90 zł
9,29 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 3,61 zł

45
Man of War. Tom 3. Bracia w chwale. Audiobook - Audiobooki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Man of War. Tom 3. Bracia w chwale. Audiobook
H. Paul Honsinger, StoryBox
NiedostępnyBrak

USS „Cumberland” wraz z załogą wykonują misję niemożliwą do wykonania, a wycofanie się nie wchodzi w grę. Czasem kapitan Robichaux walczy zgodnie z zasadami, a czasem zapomina o nich całkowicie. To czyni go wschodzącą gwiazdą Marynarki Wojennej Unii. To także utrzymuje przy życiu jego i jego niedoświadczoną załogę. Kiedy Max i jego okręt, niszczyciel USS „Cumberland”, osaczeni zostają przez osiem okrętów przeciwnika, ich szanse przeżycia wynoszą mniej niż jeden do miliona. Wszystkich umiejętności i stalowych nerwów potrzeba, aby po prostu uciec z pułapki. Wysłani z tajną misją za linie wroga, Max i jego załoga mają przeprowadzić tak ważne uderzenie, że jego sukces może odmienić koleje wojny. Przegrana zaś kosztować będzie życie nie tylko ich samych, ale najprawdopodobniej także wszystkich ludzi w Galaktyce.

29,95 zł
23,96 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,99 zł

46
Pan na Wisiołach. Tom 3. Trzeba to zabić. Audiobook - Audiobooki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pan na Wisiołach. Tom 3. Trzeba to zabić. Audiobook
Piotr Kulpa, StoryBox
Dostępny9 szt.

Kilka lat to mgnienie, to chwila i błysk. Właśnie tak – nagle – dzieje się wszystko i nie wiadomo ostatecznie, kiedy i w którym miejscu zostaje przekroczona granica między tym, co dobre i złe, między dzieciństwem i dorosłością, między prawdą i fałszem. Gdy odwracalne staje się nieodwracalne... Od koszmarnych wydarzeń w Wisiołach minęło sześć lat. Tymoteusz, odrzucony przez rodzinę, przebywa w specjalnym ośrodku dla bestii. Magda z dorastającym Czarkiem oraz pięcioletnią Anielką znajdują schronienie w Bełchatowie. Tymczasem przez kraj przetacza się fala niewyjaśnionych przypadków śmierci, a Czarek, pchany dziwnym pragnieniem, jedzie do ojca. W czasie jego nieobecności w domu zagnieżdża się opętańcza siła i bierze we władanie mamę. Tymczasem jego siostrą interesuje się HUMANGEN, fundacja prowadząca badania nad starzeniem się. Do miejsca zamieszkania Anielki ściągają wszystkie złe siły i moce. Dlaczego? Co takiego kryje w sobie chora na progerię dziewczynka? Kto uratował Tymka? Czy okrutny Cygan Gajgaro zrealizował swoje zamiary? Czy wystarczy nakryć głowę kołdrą, by potwory zniknęły? Odpowiedzi na te i inne pytania w trzecim tomie cyklu „Pan na Wisiołach”.

27,95 zł
22,36 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,59 zł

47
Wyklęci. Audiobook - Audiobooki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyklęci. Audiobook
Olga Haber, StoryBox
Dostępny3 szt.

Pośród szalejącej zadymki przypadkowi świadkowie znajdują w fontannie zwłoki młodej skrzypaczki z poderżniętym gardłem. Zbrodnia szokuje miasto, okazuje się jednak, że to dopiero początek – pojawiają się kolejne morderstwa, gwałtownie wzrastająca fala samobójstw i bestialski akt kanibalizmu. Młoda, ambitna podkomisarz wraz z partnerem usiłuje rozwikłać piętrzące się sprawy, jednak złu, które zagościło w mieście, niełatwo się przeciwstawić. Ludzie zaczynają szeptać, że okolicę nęka jedna z najstarszych i najpotężniejszych europejskich wiedźm. Jest jednak ktoś, kto twierdzi, że potrafi walczyć z przywołanymi przez nią demonami, ale czy zdoła tę walkę wygrać?

28,00 zł
22,40 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,60 zł

48
Z powodu picia podłego piwa. Audiobook - Audiobooki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Z powodu picia podłego piwa. Audiobook
Eugeniusz Dębski, StoryBox
Dostępny6 szt.

Kolejny tom przygód nierozłącznej pary przyjaciół – Hondelyka i jego sługi Cadrona. Główny bohater ma nadprzyrodzoną zdolność mimikry, jest Xameleonem. To ciekawe połączenie fantasy z science-fiction składa się z dwóch opowiadań i mikropowieści: „O włos od serca” „Niepotrzebna twierdza” (mikropowieść) „Z powodu picia podłego piwa”

28,00 zł
22,40 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,60 zł

49
Hayden War. Tom 5. Za wszelką cenę. Audiobook - Audiobooki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hayden War. Tom 5. Za wszelką cenę. Audiobook
Evan Currie, StoryBox
NiedostępnyBrak

Wojna o Haydena się skończyła. SOLCOM i Sojusz rozpoczynają rozmowy pokojowe, ale żadna ze stron nie ma pojęcia, jak rozstrzygnęła się ostateczna bitwa w wojnie o Haydena. Dyplomatyczne niuanse nie są specjalnością major Sorilli Aidy, która dostaje zadanie: znaleźć jakąś słabość przeciwnika, dać ludziom czas, by dowiedzieli się, co się stało z Walkirią i jednocześnie mogli się upewnić, że Sojusz nie zaryzykuje kolejnego otwartego konfliktu.

32,90 zł
26,32 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,58 zł

50
Skazaniec 666 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Skazaniec 666
Dostępny20 szt.

Oto historia Józefa Mogiły (Ze do Caixao, w USA znanego jako Coffin Joe), opętanego pragnieniem zdobycia idealnej kobiety i spłodzenia idealnego potomka. Groteskowa, brutalna, mroczna i dziwaczna opowieść o postaci wymyślonej przez reżysera Jose Mojikę na potrzeby makabrycznych filmów „O północy posiądę twoją duszę” (1964) oraz sequela „Tej nocy wcielę się w twoje zwłoki” (1967). Nietzscheańska z natury, mroczna, utrzymana na poły w klimacie filmów wytwórni Hammer, na poły przywodząca klasyk filmowej grozy, niemy „M – morderca” Fritza Langa. Józef Mogiła ma w sobie coś z Drakuli, ale przede wszystkim postaci ze starych filmów grozy takich jak „Nosferatu” czy „Gabinet doktora Cagliari”. Wszystko za sprawą nieprawdopodobnej wizji artystycznej oraz formy graficznej będącej dziełem wybitnego plastyka, Samuela Casala. Komiks, który oddajemy Wam do rąk, jest uzupełnieniem trylogii filmowej, którą Mojica realizował przez 40 lat! Samuel Casal - twórca zjawiskowych drzeworytów, szalonych ceramik, zabierając się do pracy nad horrorem postanowił wygrać go formą. A ta jest doprawdy zjawiskowa! Casal stworzył opowieść wyjaśniającą co działo się z Józefem Mogiłą pomiędzy drugim a trzecim filmem („Diabeł wcielony”) Mojiki. Opowieść równie makabryczną i ciężką jak filmy starego mistrza horroru. Ale opowieść swoją, oryginalną. Skorzystał z wolności artystycznej jak tylko on potrafi: z drapieżnością, wydobywając mroki brazylijskich więzień, mroki ludzkiej natury, zabierając czytelnika do wcale niewesołego miasteczka makabry.

55,00 zł
47,30 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 7,70 zł

Wróć do góry