hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2019.08.16

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w piątek 16 sierpnia 2019 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Uchwyt do książki, niebieski (IF), na drugim Book End Podpórka pod książki biała. Kolejny produkt to Spirit Riding Free. Przyjaźń, przygoda, konie. Przewodnik (Stacia Deutsch) oraz Dzieje człowieka piszącego (Kazimierz Orłoś).
1
Uchwyt do książki, niebieski - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Uchwyt do książki, niebieski
IF
Dostępny2 szt.

Dzięki temu małemu uchwytowi książka pozostaje otwarta tam, gdzie tego potrzebujesz.

8,60 zł
7,31 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 1,29 zł

2
Book End Podpórka pod książki biała - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Book End Podpórka pod książki biała
Dostępny32 szt.

Dzięki tej podpórce Twoje książki już nigdy nie spadną z półki. Jest trwała i praktyczna. Zapakowana w blister.

27,70 zł
23,55 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 4,15 zł

3
Spirit Riding Free. Przyjaźń, przygoda, konie. Przewodnik - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Spirit Riding Free. Przyjaźń, przygoda, konie. Przewodnik
Dostępny51 szt.

Dołącz do Lucky, Pru, Abigail oraz ich wspaniałych rumaków i baw się dobrze dzięki tej wyjątkowej książce. Znajdziesz tu masę informacji o Miradero i świecie serialu „Mustang. Duch Wolności”, a oprócz tego gigantyczny plakat, quizy, gry, pocztówki, ciekawostki dotyczące ras koni i jeździectwa, pomysły na własnoręcznie wykonane drobiazgi, proste przepisy kulinarne i całe mnóstwo inspiracji. To jeszcze nie wszystko! W książce jest także miejsce na twoją własną twórczość. Rysuj, wklejaj, zapisuj to, co dla ciebie ważne, i dziel się swoimi myślami z przyjaciółkami – zamień przewodnik w swą prywatną kronikę i noś go zawsze przy sobie.

35,00 zł
26,60 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 8,40 zł

4
Dzieje człowieka piszącego - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dzieje człowieka piszącego
NiedostępnyBrak

Kazimierz Orłoś o sobie samym. Urzekająca autobiografia wybitnego prozaika. Dzieje człowieka piszącego to kontynuacja ciepło przyjętej sagi rodzinnej Dzieje dwóch rodzin, Mackiewiczów z Litwy i Orłosiów z Ukrainy. Autor wspomina swoje dzieciństwo i młodość w Warszawie, które – choć przypadły na lata stalinizmu – były dla niego czasem beztroskim i szczęśliwym. Z pasją przedstawia też wejście w dorosłość, pierwsze sympatie i miłości, niepokoje związane z karierą zawodową i odpowiedzialnością za rodzinę. Opisuje wreszcie opór inteligencji przeciwko władzy Polski Ludowej, a także osobistą, dramatyczną historię opozycyjności – wydanie powieści Cudowna melina o wszechwładzy partyjnych kacyków i konsekwencje tego twórczego wyboru. Opowieść Kazimierza Orłosia to nie tylko autobiografia jednego z najlepszych pisarzy, ale również wnikliwy portret zmieniającej się Polski: powstania z wojennych zniszczeń, codzienności w czasach stalinizmu i komunizmu, a wreszcie kształtowania się ruchu oporu wobec władzy ludowej, który ostatecznie doprowadził do upadku systemu i narodzin wolności. Niby wszystko było jak dawniej: studia, próby pisania, rytm podobnych dni, wypełnionych podobnymi zajęciami. A jednak wyczuwaliśmy nadchodzące zmiany. Ludzie związani z reżimem, zwłaszcza fanatyczni stalinowcy, przeżywali wstrząs po rewelacjach Chruszczowa. Fala odwilży płynęła do nas ze wschodu, z powieścią Erenburga Odwilż, z ludźmi, którzy wracali z łagrów. W sierpniu 1955 roku „Nowa Kultura” wydrukowała Poemat dla dorosłych Adama Ważyka. Pamiętam, że czytając strofy tego utworu poety — jeszcze do niedawna żarliwego komunisty — przeżyłem szok: czy to możliwe? To był wyraźny sygnał, że nadchodząca zmiana jest nieuchronna. Egzemplarz „Nowej Kultury” z poematem Ważyka na pierwszej stronie schowałem na pamiątkę. Jeszcze dziś, czytany po latach, wydaje się niezwykły. Jako druzgocąca krytyka tego wszystkiego, co działo się pod rządami komunistów – fragment książki.

54,90 zł
41,18 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 13,72 zł

5
Uchwyt do książki, miętowy - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Uchwyt do książki, miętowy
IF
Dostępny22 szt.

Dzięki temu małemu uchwytowi książka pozostaje otwarta tam, gdzie tego potrzebujesz.

11,00 zł
9,35 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 1,65 zł

6
Lampka do książki, turkusowa - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lampka do książki, turkusowa
IF
NiedostępnyBrak

Lampka do książki, która doskonale sprawdza się w podróży. Posiada uchwyt w formie klipsa, jest giętka, a za zasilanie odpowiada 1 bateria AAA (dołączona do zestawu). Posiada 3 stopnie mocy światła.

43,10 zł
36,64 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 6,46 zł

7
Uchwyt do książki, liliowy - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Uchwyt do książki, liliowy
IF
Dostępny17 szt.

Dzięki temu małemu uchwytowi książka pozostaje otwarta tam, gdzie tego potrzebujesz.

11,00 zł
9,35 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 1,65 zł

8
Medytacja to nie to, co myślisz. Dlaczego uważność jest tak istotna - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Medytacja to nie to, co myślisz. Dlaczego uważność jest tak istotna
Dostępny12 szt.

Mindfulness to pierwszy krok do bycia sobą. „Jeden z najwspanialszych nauczycieli mindfulnessu, jakiego kiedykolwiek spotkasz” – Jack Kornfield. Jon Kabat-Zinn to jeden z pionierów światowego ruchu mindfulness, powszechnie znany popularyzator medytacji i płynących z niej korzyści. Miliony ludzi na całym świecie podejmują dziś formalną praktykę medytacji uważności. Czym jednak jest medytacja? Dlaczego warto jej spróbować i w jaki sposób doskonalić tę umiejętność? W dzisiejszym świecie medytacja to zajęcie, które wymaga prawdziwej odwagi, a zanurzenie się w świadomości jest tak naprawdę przejawem troski. Medytacja to nie to, co myślisz jest odpowiedzią na wszystkie dręczące cię pytania i dowodem na to, jak istotna jest praktyka uważności. Dr Jon Kabat-Zinn jest emerytowanym profesorem medycyny, inicjatorem programu redukcji stresu opartego na uważności (MBSR) oraz założycielem Centrum Badań nad Zastosowaniem Uważności w Medycynie, Opiece Zdrowotnej i Społeczeństwie na Wydziale Medycyny Uniwersytetu Massachusetts. Jest autorem licznych bestsellerów, takich jak Życie, piękna katastrofa, Gdziekolwiek jesteś, bądź, Uważność dla początkujących. Wraz z żoną Mylą napisał poradnik Dary codzienności. Podręcznik świadomego rodzicielstwa.

34,99 zł
26,24 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,75 zł

9
Milion Dolarów Zakładka do książki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Milion Dolarów Zakładka do książki
Dostępny12 szt.

Zakładka do książki w formie banknotu milion dolarów. Zaznacz stronę najcenniejszą zakładką na świecie.

15,80 zł
13,43 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 2,37 zł

10
Rozmowy z drzewami. Część 2. Mądrość drzew - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rozmowy z drzewami. Część 2. Mądrość drzew
Dostępny42 szt.

Autorka przekazuje czytelnikom pradawną wiedzę o tym, jak można z drzewami rozmawiać i współpracować z nimi dla uzdrowienia rzeczywistości. Jeśli wylewa się z Ciebie energia życia, ukierunkuj ją w stronę przeciwną do ogólnych tendencji. Nie idź z duchem czasu. Idź zgodnie ze swoim duchem. Czyń to, co przychodzi Ci na myśl. Myśl co czynisz. Ale czyń wszystko co jest zgodne z twoją duszą. Moment pierwszej myśli nie jest z rozumu, a z serca. – powiedziały Cisy

48,00 zł
34,56 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 13,44 zł

11
Nierozłączki. Lilka i Pestka biją rekord świata - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nierozłączki. Lilka i Pestka biją rekord świata
Dostępny20 szt.

Czy ktoś, kto ma tysiąc pomysłów, może się nudzić? A jednak! Pestka, jak zawsze żądna przygód, bardzo się nudzi… dopóki nauczycielka nie pokaże jej Niezwykłej księgi rekordów. Fascynująca książka opowiada o najdłuższych, najmniejszych i najdziwniejszych rzeczach na świecie, a gorączka bicia rekordów ogarnia całą klasę. Kto najwięcej razy zrobi gwiazdę? Kto powiesi sobie na twarzy szesnaście łyżeczek? Na pewno nie Lilka i Pestka, które bicie rekordów też wolą zrobić po swojemu. Na jaki pomysł wpadną dziewczyny? Czy uda im się zrealizować swój plan? Lilka i Pestka biją rekord świata to wciągająca i zabawna opowieść o przyjaźni, determinacji i niezwykłej wyobraźni dwóch pomysłowych dziewczynek, która sprawi, że Twoje dziecko pokocha czytanie! Książka przeznaczona jest dla dzieci w wieku 7–13 lat. W serii „Nierozłączki” Twoje dziecko znajdzie: • żywy, ale prosty język dostosowany do młodych czytelników, • wciągające, ciepłe historie o przyjaźni i sile fantazji, • sympatyczne i pomysłowe bohaterki, z którymi łatwo się utożsamić, • błyskotliwy humor i zabawne, codzienne sytuacje.

23,00 zł
17,48 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 5,52 zł

12
Presja rówieśników. Poradnik jak żyć w zgodzie ze sobą - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Presja rówieśników. Poradnik jak żyć w zgodzie ze sobą
Dostępny15 szt.

Nie być gorszym, nie być innym, nie wyróżniać się – oto wyzwania, którym próbuje sprostać dziecko, by zasłużyć na akceptację rówieśników, by zyskać ich uznanie. Tylko co zrobić, gdy te „wyzwania” kłócą się ze zdrowym rozsądkiem, gdy są sprzeczne z pragnieniami młodego człowieka, niezgodne z tym, czego uczą rodzice, co zwyczajnie dziecko uznaje za dobre? Pomocne elfy ruszają z odsieczą! Podpowiadają, jak nie ulegać presji rówieśników, jak obstawać przy swoim i jak mówić: „Nie”.

14,90 zł
10,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 4,17 zł

13
Magnifi-i, arkusz A7 powiększający/lupa do książki - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Magnifi-i, arkusz A7 powiększający/lupa do książki
IF
Dostępny20 szt.

Arkusz powiększający/lupa w kształcie karty kredytowej. Powiększenie dwukrotne. Idealna do codziennego użytku.

13,20 zł
11,22 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 1,98 zł

14
Czytam sobie. Poziom 3. Dziadek do orzechów - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czytam sobie. Poziom 3. Dziadek do orzechów
Dostępny25 szt.

Marysia, uczennica szkoły baletowej, chciałaby pewnego dnia wystąpić na deskach teatru. Okazja nadarzy się szybciej, niż mogłaby sobie wymarzyć! W szkole mają się odbyć przesłuchania do „Dziadka do orzechów”. Czy dziewczynka spełni swoje marzenia i dostanie upragnioną rolę? Czy jej ciężka praca przyniesie rezultaty? „Połykam strony” to trzeci poziom bestsellerowej serii „Czytam sobie” przeznaczonej dla dzieci w wieku 5–7 lat, które chcą utrwalić naukę czytania. Duża czcionka ułatwia lekturę, a od wciągających historii nie można się oderwać! Sympatyczni bohaterowie przypadną do gustu małym czytelnikom i sprawią, że czytanie „Dziadka do orzechów” będzie dla Twojego dziecka przyjemnością. Autorką książki jest znana i lubiana przez dzieci Ewa Nowak. W książce Dziadek do orzechów znajdziesz: • opowieść napisaną dłuższymi, złożonymi zdaniami liczącą 2500–2800 wyrazów, • alfabetyczny słowniczek trudniejszych wyrazów zamieszczony na końcu książki, • świetne ilustracje Ewy Beniak-Haremskiej, • wciągającą historię, dzięki której Twoje dziecko będzie chętnie rozwijać swoją czytelniczą pasję! Seria „Czytam sobie” powstała we współpracy z ekspertami i metodykami czytania, a do jej stworzenia zaproszono uznanych polskich autorów literatury dziecięcej.

15,00 zł
11,40 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 3,60 zł

15
Best Seler i tajemnica rodu Kokosów - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Best Seler i tajemnica rodu Kokosów
Dostępny14 szt.

Pamiętacie nieustraszonego szeryfa Jarzynowa? Mamy dla was dobre wieści – Best Seler wraca do akcji! Tym razem nasz warzywny detektyw będzie miał nie lada orzech do zgryzienia… Los postawi przed nim trudne zadanie odnalezienia siostrzenicy opływającego w dostatki Henryka Kokosa, którego potężny ród trzęsie Owocowicami. Kto jest zamieszany w zniknięcie Wiórki Kokos? Co mają do ukrycia Tolek Banan, Anton Antonówka i Yoko Kokos? Czy zaginięcie Wiórki ma coś wspólnego ze sprawą Delgado Awokado? I jak z nowymi detektywistycznymi wyzwaniami poradzą sobie siostry Brukselki? Zastanawiacie się, o czym jest ten niezwykły vege kryminał? Niech wystarczą wam słowa babci Barbary, która odnalezioną w antykwariacie drugą część przygód Best Selera wręcza swoim wnuczkom… O niesamowitym, owocowym mieście, przerażającym przetworze zagrażającym jego mieszkańcom, o tajemnicy wielkiego rodu i nieustraszonym detektywie, który do spółki ze swoimi pomocniczkami, jako jedyny może ją odkryć. Ale detektywa i jego pomocnice chyba już znacie. Zresztą, co ja wam będę opowiadała… Jeśli chcecie, przeczytajcie! Fantastyczna lektura dla młodych czytelników z kryminalną, trzymającą w napięciu intrygą, naszpikowana – ku uciesze rodziców (!) – całą masą cytatów z kultury popularnej.

29,90 zł
22,43 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 7,47 zł

16
Book End Podpórka pod książki miętowa - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Book End Podpórka pod książki miętowa
Dostępny29 szt.

Dzięki tej podpórce Twoje książki już nigdy nie spadną z półki. Jest trwała i praktyczna. Zapakowana w blister.

27,70 zł
23,55 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 4,15 zł

17
Magnifi-i, arkusz A5 powiększający/lupa do książki - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Magnifi-i, arkusz A5 powiększający/lupa do książki
IF
Dostępny11 szt.

Elastyczny arkusz powiększający/lupa w formacie A5. Dwukrotne powiększenie. Idealnie pasuje na stronę standardowej książki.

19,80 zł
16,83 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 2,97 zł

18
Reset - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Reset
Dostępny33 szt.

Zaskakujący finał mrocznej łódzkiej trylogii. Zabójca studentki Martyny Bułeckiej, policjantki Magdy Giętkiej i prawdopodobnie wielu innych kobiet zniknął. Zapadł się pod ziemię. Nikt nie wie, co się z nim stało. Ani próbująca go wytropić policja, ani Tomek Kawęcki, który wprawdzie odszedł ze służby, ale nie porzucił poszukiwań sprawcy. Były śledczy, jak zwykle balansując na granicy prawa, próbuje się dowiedzieć, kim naprawdę jest morderca, co go ukształtowało i gdzie się ukrywa. Po drodze stara się rozwiązać swoje problemy z gangsterami, a także odkrywa sekrety prokuratora Wargi, komendanta Dębca oraz biznesmena Halberta. Tymczasem zabójca, schowany w bezpiecznym miejscu, planuje kolejną zbrodnię. Już ostatnią. Najbardziej spektakularną ze wszystkich. Reset to ostatnia część łódzkiej trylogii kryminalnej. Cześć pierwsza – Detoks – ukazała się w kwietniu 2018. Część druga – Trans – w lutym 2019. Krzysztof Domaradzki (ur. 1989) to łodzianin mieszkający w Warszawie. Jest absolwentem Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Łódzkim. Obecnie pracuje w magazynie „Forbes”, w którym przedstawia historie czołowych polskich przedsiębiorców oraz opisuje trudne związki sportu i biznesu. Współpracował również z „Newsweekiem”, „Przeglądem Sportowym” oraz portalami Onet i Weszło. Uwielbia uprawiać sport, czytać kryminały i analizować najbardziej pokręcone umysły.

39,99 zł
29,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 10,00 zł

19
Kot niebieski - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kot niebieski
Dostępny22 szt.

Nowa powieść Martyny Bundy, autorki wielokrotnie nagradzanego debiutu Nieczułość. Epicki rozmach, wyraziste postaci oraz trzymająca w napięciu akcja brawurowo rozpisana na siedem wieków historii. Zaczyna się w tysiąc trzysta siedemdziesiątym dziewiątym roku od samotnej wędrówki przez kaszubską puszczę i mnicha pragnącego wybudować klasztor o najsurowszej na świecie regule. Zakonnik dotrze do miejsca, które wiele lat później zostanie nazwane Kartuzami, a wraz z jego przybyciem ten niewielki skrawek ziemi, wciśnięty pomiędzy kaszubskie jeziora, stanie się areną, na której przecinają się losy z pozoru jedynie zwyczajnych bohaterów. Targany obsesjami donator klasztoru, przeorysza Alma widziana w wielu miejscach jednocześnie, kat, który zatraca się w swojej roli, czy akuszerka budząca strach, fascynację, a w końcu nienawiść. Ich losom, od początku do końca, milcząco przyglądają się błękitne koty, które na kaszubską wieś przybyły wraz z mnichem w XIV wieku. Od siedmiu stuleci pojawiają się i znikają niczym symbol tajemniczej równowagi i ukrytej harmonii, znak powtarzania, gubienia i odzyskiwania wszystkiego w nie wiadomo którym pokoleniu, miejscu i czasie… Martyna Bunda w mistrzowski sposób buduje i podtrzymuje napięcie między myśleniem magicznym i naukowym, między biologią a duchowością, tym co racjonalne a instynktowne. Kot niebieski to powieść intrygująca, wolna od oczywistych odniesień i ukazująca pełnię narracyjnego talentu autorki.

39,90 zł
29,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,97 zł

20
Papier dekoracyjny, Top secret - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Papier dekoracyjny, Top secret
IF
Dostępny8 szt.

Papier dedykowany do okładania książek. Pasuje do większości rozmiarów. Może służyć jako opakowanie na prezent lub dodatkowa wyjątkowa okładka.

10,30 zł
8,76 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 1,54 zł

21
Klocki małych geniuszy - puzzle, 75 elementów - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klocki małych geniuszy - puzzle, 75 elementów
Askato
Dostępny91 szt.

Konstrukcyjne puzzle Fantastyczne, unikatowe klocki rozwijające wyobraźnię oraz postrzeganie przestrzenne dziecka. 8 kolorów pozwala stworzyć fantastyczne figury, zaczynając od tych prostych takich jak prostokąt, koło, serce, poprzez nieco trudniejszego pieska czy domek. Zabawka rozwija dziecięcą kreatywność, a intensywne kolory klocków zachęcają do tworzenia coraz to trudniejszych konstrukcji. W zestawie: 75 elementów, 8 kolorów Wymiary opakowania: 25.5 x 5.0 x 23.0 cm

33,10 zł
28,14 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 4,96 zł

22
Papier dekoracyjny, Leather satchel - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Papier dekoracyjny, Leather satchel
IF
Dostępny28 szt.

Papier dedykowany do okładania książek. Pasuje do większości rozmiarów. Może służyć jako opakowanie na prezent lub dodatkowa wyjątkowa okładka.

7,80 zł
6,63 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 1,17 zł

23
Pytania płynące z serca - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pytania płynące z serca
Dostępny15 szt.

Pytania płynące z serca to pierwsza z czterech książek z serii „Prawdziwe życie”, zawierająca przemówienia Osho z jego pobytu w Stanach Zjednoczonych. Osho zwykł mówić: „to prawdziwe szczęście, że człowiek rodzi się z nurtującymi go pytaniami”. Jeden z najbardziej znanych współczesnych mistyków radzi, aby skupiać się na naszych prawdziwych wątpliwościach, płynących z głębi serca. Zaleca, aby zamiast powielania oklepanych frazesów, wykonywać ciężką pracę rzetelnego słuchania siebie. Bo sens mają tylko takie pytania, na które odpowiedzi realnie zmieniają nasze życie.

34,99 zł
26,24 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,75 zł

24
Magnifi-i, arkusz A4 powiększający/lupa do książki - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Magnifi-i, arkusz A4 powiększający/lupa do książki
IF
Dostępny12 szt.

Arkusz powiększający/lupa w formacie A4. Powiększenie dwukrotne. Duży, sztywny arkusz, zaprojektowany dla tych, którzy potrzebują powiększyć większy obszar.

49,50 zł
42,08 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 7,42 zł

25
Hobbit. Zakładka magnetyczna. Elfy - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hobbit. Zakładka magnetyczna. Elfy
IF
Dostępny190 szt.

Zakładka magnetyczna do książki z motywem z filmu Hobbit. Wymiary: 5.0 x 14.0 cm

7,90 zł
6,72 zł

Rabat 14,9%
oszczędzasz 1,18 zł

26
Lampka do czytania, latarenka - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lampka do czytania, latarenka
IF
Dostępny11 szt.

Mała wersja klasycznej, stylowej latarki. Wykonana z dbałością o każdy detal.

37,60 zł
31,96 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 5,64 zł

27
Papier dekoracyjny, Victoriana - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Papier dekoracyjny, Victoriana
IF
NiedostępnyBrak

Papier dedykowany do okładania książek. Pasuje do większości rozmiarów. Może służyć jako opakowanie na prezent lub dodatkowa wyjątkowa okładka.

7,80 zł
6,63 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 1,17 zł

28
Powrót do życia. O żałobie i grzybach - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Powrót do życia. O żałobie i grzybach
Dostępny2 szt.

Poznaj uzdrawiającą moc grzyboterapii! Opowieść o stracie, walce o samą siebie oraz… o hermetycznym środowisku zbieraczy grzybów Nic nie może nas przygotować na pożegnanie z osobą, z którą dzieliliśmy dosłownie wszystko. Wraz ze śmiercią małżonka znika połowa naszego życia. Nie ma już nikogo, kto mógłby potwierdzić prawdziwość wspomnień, wspólnie przeżytych chwil… Long Litt Woon doświadczyła takiej właśnie tragedii. Pewnego dnia jej mąż po prostu zmarł. Nie wiedziała, co robić dalej. Z przypadku, przekory lub antropologicznej ciekawości postanowiła zgłosić się na kurs grzyboznawczy dla początkujących. Od tego wszystko się zaczęło. Wkroczyła do królestwa grzybów. W nowym świecie odnalazła niesamowite bogactwo przyrody, poznała wartościowych ludzi oraz stała się częścią tajemniczej „sekty grzybiarzy”. Dzięki temu odbyła dwie równoległe podróże: zewnętrzną – po krainie grzybów i wewnętrzną – po bezdrożach smutku i żałoby. Na szczęście na końcu drogi czekał na nią upragniony spokój. Marie Kondo nauczyła nas magii sprzątania, Long Litt Woon uczy nas, na czym polega magia zbierania grzybów. Poczuj flow grzybobrania!

44,90 zł
33,68 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 11,22 zł

29
Konstrukcyjne kulki, 80 elementów - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Konstrukcyjne kulki, 80 elementów
Askato
Dostępny118 szt.

Konstrukcyjne klocki kulki. 80 klocków w 8 kolorach pozwalają stworzyć fantastyczne, przestrzenne figury, zaczynając od tych prostych takich jak cyferki czy okulary poprzez nieco trudniejszego kraba lub statek. Wymiary opakowania: 40.0 x 6.0 x 25.0 cm

66,60 zł
56,61 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 9,99 zł

30
Bookaroo Notebook Tidy Organizer na notes szary - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bookaroo Notebook Tidy Organizer na notes szary
Dostępny18 szt.

Dzięki temu organizerowi wiele przedmiotów, których używasz będziesz mógł mieć przy sobie. Pasuje na książkę/notatnik w formacie A5.

59,40 zł
50,49 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 8,91 zł

31
Papier dekoracyjny, Marbled paper - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Papier dekoracyjny, Marbled paper
IF
Dostępny14 szt.

Papier dedykowany do okładania książek. Pasuje do większości rozmiarów. Może służyć jako opakowanie na prezent lub dodatkowa wyjątkowa okładka.

10,30 zł
8,76 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 1,54 zł

32
Sticky Highligter Tabs Zakładki wskazujące 160szt - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sticky Highligter Tabs Zakładki wskazujące 160szt
Dostępny16 szt.

Zestaw 160 kolorowych samoprzyplepnych zakładek-znaczników (8 kolorów po 20 sztuk). Idealne do nauki! Dzięki nim zaznaczysz wiele miejsc, o których musisz pamiętać w podręcznikach, powieściach, czy innych materiałach. Wykonane z półprzezroczystego materiału, nie pozostawiają po sobie żadnych śladów. Można na nich notować.

19,80 zł
16,83 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 2,97 zł

33
Hobbit - Zakładka magnetyczna Łucznik - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hobbit - Zakładka magnetyczna Łucznik
Dostępny99 szt.

Zakładka do książki z motywem z filmu Hobbit.

7,90 zł
6,72 zł

Rabat 14,9%
oszczędzasz 1,18 zł

34
Book End Podpórka pod książki czarna - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Book End Podpórka pod książki czarna
Dostępny8 szt.

Dzięki tej podpórce Twoje książki już nigdy nie spadną z półki. Jest trwała i praktyczna. Zapakowana w blister.

27,70 zł
23,55 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 4,15 zł

35
Kajko i Kokosz. Zamach na Milusza (po kaszubsku) - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kajko i Kokosz. Zamach na Milusza (po kaszubsku)
Dostępny13 szt.

Kajko i Kokosz – Zamach na Milusza (czyli Zamach na Milusia) to drugi album przetłumaczony na język kaszubski (przed laty nakładem wydawnictwa Egmont ukazał się album Kajko i Kokosz – Na latowiskù). Cykl opowiada o dwóch wojach – dzielnym i rozważnym Kajku oraz żarłocznym i samolubnym Kokoszu, którzy bronią Mirmiłowa przed atakami niecnych Zbójcerzy pod wodzą Hegemona i przeżywają masę zabawnych przygód. Komiks powstawał w latach 70. i 80. XX wieku i był jedną z wizytówek czasopisma młodzieżowego „Świat Młodych”. W 2003 roku wydawnictwo Egmont Polska wznowiło serię, a dzięki tej reedycji wszystkie części komiksu ukazały się po raz pierwszy w kolorze. Kajko czy Kokosz? Który z wojów dostanie skierowanie na wczasy? Obaj zasłużyli, ale Referent do Spraw Turystyki i Wypoczynku przywiózł tylko jedno skierowanie... Na szczęście Lubawa, żona kasztelana Mirmiła, jest nie tylko gospodarną, ale i mądrą kobietą, wpada więc na pomysł, aby na turystyczną wyspę plemienia Ranów wysłać oficjalnie Kajka, a Kokosz dołączyłby do niego na gapę. Przyjaciele jadą więc na wypoczynek, który, jak się okaże, wymaga wyjątkowo dużo wysiłku, bo i problemów jest niemało na wczasach. Wszystko zaczyna się od konfliktu z arcykapłanem boga Porewita (oraz miłośnikiem miodu i hipnozy), a później wojowie lądują w warowni wikingów. Na szczęście wieści o ich krwiożerczości okazują się mocno przesadzone. A w tym samym czasie w okolicy Mirmiłowa Zbójcerze knują, jak wykorzystać nieobecność obrońców grodu i wreszcie go zdobyć... Niezwykły język kaszubski w połączeniu z unikalnym humorem Chirsty to znakomita zabawa, a przy okazji materiał pomocniczy przy kultywacji tego języka.

24,99 zł
19,24 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 5,75 zł

36
Minecraft zbuduj! Zombieland - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Minecraft zbuduj! Zombieland
Dostępny31 szt.

Praktyczny podręcznik dla graczy Minecrafta, którzy fascynują się światem zombie. Minecraft. Zbuduj! Zombieland to pozycja dla fanów Minecrafta w wieku 7-13 lat. Przewodnikami po podręczniku są sympatyczne minecraftowe postaci: Sparks, Bear, Scout i Monty. Razem z bohaterami Minecraft. Zbuduj! Zombieland czytelnicy i gracze poznają dokładne opisy kolejnych kroków, aby stworzyć najmroczniejszą krainę zombie w całym Minecrafcie. Książka to prawdziwa skarbnica wiedzy o Zombieland. Poznajemy szczegóły na temat: • rodzajów zombie, • typów zombie, • posągów zombie, • miasta zombie, i wszystkich innych elementów, które pozwolą spędzić wiele fascynujących godzin w świecie Minecrafta. Minecraft. Zbuduj! Zombieland to oficjalny podręcznik, który prowadzi za rękę, ale jednocześnie zachęca do kreatywności i sięgania do własnej fantazji.

29,99 zł
22,79 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 7,20 zł

37
Klocki konstrukcyjne, 40 elementów - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klocki konstrukcyjne, 40 elementów
Askato
Dostępny80 szt.

Kolorowe klocki konstrukcyjne pozwalają tworzyć fantazyjne figury, budowle i pojazdy. To świetna zabawa i sposób na rozwijanie wyobraźni oraz zdolności manualnych. Opakowanie zawiera: 40 elementów w 8 kolorach.

81,50 zł
69,28 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 12,22 zł

38
Zakładka do książki, Little Miss Princess - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zakładka do książki, Little Miss Princess
IF
Dostępny11 szt.

Magnetyczna zakładka do książki z serii Mr. Men & Little Miss.

5,70 zł
4,85 zł

Rabat 14,9%
oszczędzasz 0,85 zł

39
Wachlarz książkowy szary - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wachlarz książkowy szary
Dostępny11 szt.

Wyjątkowe książkowe wachlarze doskonale nadają się jako unikatowy prezent. W środku odkryjesz tekst starej książki i ilustracje z epoki, a dodatkowe wykończenie złotą folią uszlachetnia ten produkt.

27,70 zł
23,55 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 4,15 zł

40
Papier dekoracyjny, Reading list - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Papier dekoracyjny, Reading list
IF
Dostępny21 szt.

Papier dedykowany do okładania książek. Pasuje do większości rozmiarów. Może służyć jako opakowanie na prezent lub dodatkowa wyjątkowa okładka.

11,90 zł
10,12 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 1,78 zł

41
Lekcje. Moja droga do dobrego życia - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lekcje. Moja droga do dobrego życia
Dostępny26 szt.

Supermodelka i filantropka Gisele Bündchen dzieli się swoją osobistą historią, przemyśleniami i prywatnymi fotografiami, opisując ludzi, wartości i wydarzenia, które ukształtowały jej życie Podróż Gisele Bündchen rozpoczęła się w południowej Brazylii, gdzie dorastała z pięcioma siostrami, grając w siatkówkę i ratując psy i koty w rodzinnym mieście. Chciała zostać zawodową siatkarką albo weterynarzem. Los zadecydował jednak inaczej. Miała 13 lat, gdy w centrum handlowym w São Paulo wypatrzył ją scout szukający kandydatek na gwiazdy modelingu. Cztery lata później Gisele pojawiła się na pamiętnym skąpanym w deszczu pokazie Alexandra McQueena w Londynie. Była wiosna 1998 roku. Tak zaczęła się jej spektakularna kariera modelki, a era „heroin chic” w modzie dobiegła końca. Od tego czasu Gisele wystąpiła w prawie 400 kampaniach reklamowych i pojawiła się na ponad 1200 okładkach czasopism. Wzięła udział w ponad 470 pokazach mody dla najważniejszych marek na świecie. Stała się ikoną, która pozostawiła trwały ślad w branży modowej. Do tej pory niewiele osób miało szansę poznać prawdziwą Gisele, kobietę, której życie prywatne mocno kontrastuje z wizerunkiem publicznym. W Lekcjach po raz pierwszy ujawnia, kim naprawdę jest i czego nauczyła się, żeby żyć pełnią życia. Zabiera czytelników w podróż, która zaczyna się od dzieciństwa spędzonego boso w małym mieście do czasów wielkiej międzynarodowej kariery, macierzyństwa i małżeństwa ze sportowcem, Tomem Bradym. Będąc dziełem świadczącym o wielkiej otwartości i wrażliwości, Lekcje ukazują wewnętrzne życie kobiety, która jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych osób na świecie.

44,90 zł
33,68 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 11,22 zł

42
Lampka do książki, turkusowa - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lampka do książki, turkusowa
IF
NiedostępnyBrak

Lampka do książki, idealna do czytania w łóżku. Posiada uchwyt w formie klipsa, jest giętka, a za zasilanie odpowiadają 3 baterie AAA (dołączone do zestawu). Posiada możliwość regulowania mocy światła.

51,70 zł
43,95 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 7,75 zł

43
L.O.L. Surprise! Domek Cape Cottage - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
L.O.L. Surprise! Domek Cape Cottage
Little Tikes
NiedostępnyBrak

Ooooh, L.O.L.! Zakochaj się w tym pięknym domku Stylowy domek w różowej odsłonie ozdobiono naklejkami z motywami nawiązującymi do kolekcji „L.O.L. Surprise!” To miejsce cudownych zabaw dla maluchów, zarówno na dworze, jak i w pomieszczeniu. Domek ma łukowate wejście z połówkowymi drzwiczkami w dwóch ścianach, otwierane, białe okiennice, ściany z imitacją cegły i ciemny dach z tłoczeniami w formie dachówki. Ponadto przy drzwiach umieszczono skrzynkę na listy, do której można wrzucać korespondencję. Śliczny design, wesołe naklejki z motywami laleczek LOL Surprise i kolorystyka domku sprawią, że pokochają go dziewczynki i chętnie będą spędzać w nim czas. Cechy produktu: • nowoczesny, stylowy design, • 2 otwieranych drzwi, • 2 okna z otwieranymi okiennicami, • skrzynka na listy, • ściany z imitacją cegły, • naklejki z motywami „L.O.L. Surprise!”, • dziewczęca kolorystyka. Wymiary: 109.0 x 83.0 x 124.0 cm Wymiary opakowania: 25.0 x 105.0 x 126.0 cm

643,90 zł
579,51 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 64,39 zł

44
Koń czerwony z dźwiękiem - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Koń czerwony z dźwiękiem
BINO
NiedostępnyBrak

Na drewnianym drążku umieszczono pluszową głowę konia z uchwytami i uzdą. Na dole drążka znajdują się drewniane kółka. Dziecko może wcielić się w rolę jeźdźca, a efekty dźwiękowe dodatkowo urozmaicą tę zabawę! Wymiary: około 25.0 x 25.0 x 100.0 cm Wymagane 2 baterie typu AA (brak w zestawie).

77,44 zł
45
Frozen. Szkatułka ze skarbami - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Frozen. Szkatułka ze skarbami
Lisciani
NiedostępnyBrak

Elza i Anna towarzyszą dzieciom w zabawie i tworzeniu biżuterii w stylu Frozen. Bransoletki, pierścionki, charmsy i wiele łatwych do wykonania dekoracji, które można nosić! Do przechowywania elementów posłuży piękne opakowanie w kształcie serca. W zestawie: • szkatułka, • bransoletka, • dwa pierścienie, • kolorowe koraliki, • amulety, • klipsy. Własnoręcznie wykonana biżuteria wygląda jak prawdziwa.

45,90 zł
40,85 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 5,05 zł

46
Bookaroo Glasses case Uchwyt na okulary turkusowy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bookaroo Glasses case Uchwyt na okulary turkusowy
Dostępny21 szt.

Oryginalny uchwyt na okulary. Podszewka wykonana z weluru. Pasuje na książkę/notatnik w formacie A5.

39,60 zł
33,66 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 5,94 zł

47
Bookaroo Notebook Tidy Organizer na notes turkus - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bookaroo Notebook Tidy Organizer na notes turkus
Dostępny12 szt.

Dzięki temu organizerowi wiele przedmiotów, których używasz będziesz mógł mieć przy sobie. Pasuje na książkę/notatnik w formacie A5.

49,50 zł
42,08 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 7,42 zł

48
Bookaroo Travel Tech-Tidy Organizer podróżny miedź - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bookaroo Travel Tech-Tidy Organizer podróżny miedź
Dostępny10 szt.

Zwiń i starannie przechowuj kable, ładowarki, słuchawki i inne przedmioty. Ten elegancki i wszechstronny futerał służy do uporządkowania tych przedmiotów. Posiada różne kieszenie i uchwyty. Doskonale sprawdza się również w podróży. Produkt nie zawiera wyposażenia.

99,00 zł
84,15 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 14,85 zł

49
Zakładka 3D National Geographic, żaba - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zakładka 3D National Geographic, żaba
IF
NiedostępnyBrak

Zakładki ze zdjęciami z legendarnej kolekcji obrazów National Geographic. Nie potrzebujesz specjalnych okularów, by cieszyć się ich wyjątkowością.

12,10 zł
10,29 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 1,81 zł

50
Monolith Arena: Akademicy PL/ENG PORTAL - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Monolith Arena: Akademicy PL/ENG PORTAL
NiedostępnyBrak

Akademicy to dodatek do taktycznej gry planszowej Monolith Arena. Zawiera zastęp magów mesmeryzacji i wiele potężnych runów. Znajdziesz w nim nową mechanikę zwaną Maną oraz Mędrca zdolnego wyleczyć twoje jednostki na planszy. Akademicy to gildia czarodziejów, której atuty wykraczają daleko poza samo władanie magią. Pod ich kontrolą znajdują się kwitnące państwa-miasta wyrosłe wokół niezwykłych faktorii, w których magia miesza się z technologią. Czy zdecydujesz się stanąć na ich czele?

40,00 zł
34,00 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 6,00 zł

Wróć do góry