hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2019.08.31

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w sobotę 31 sierpnia 2019 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Gra Jenga (Mega Creative), na drugim Matematyka z plusem dla liceum i technikum 1. Ćwiczenia podstawowe (Małgorzata Dobrowolska, Marcin Karpiński, Jacek Lech). Kolejny produkt to Atlas anatomii człowieka Sobotta Łacińskie mianownictwo. Tom 3. (Paulsen F., Waschke J.) oraz Flota miejska. Helikopter ratunkowy (Dumel Discovery).
1
Gra Jenga - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gra Jenga
Mega Creative, od 3 lat
Dostępny49 szt.

Przedstawiamy grę, która urozmaici każde spotkanie. Proste zasady sprawią, że gracze często będą po nią sięgać Wbrew pozorom, gra nie należy do łatwych. Z drewnianych klocków należy ułożyć wieżę, a później każdy gracz wyciąga po jednym klocku, by ją „rozłożyć”. Elementy trzeba wyciągać w taki sposób, by budowla się nie zwaliła.

34,80 zł
26,10 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,70 zł

2
Matematyka z plusem dla liceum i technikum 1. Ćwiczenia podstawowe - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Matematyka z plusem dla liceum i technikum 1. Ćwiczenia podstawowe
Dostępny308 szt.

Publikacja nie jest zwykłym zeszytem ćwiczeń. Z nim od początku roku szkolnego wszystko i wszystkim dobrze się układa. Zawarte w publikacji ćwiczenia do każdego rozdziału podręcznika pozwalają uczniom dobrze opanować elementarne umiejętności i nadrobić możliwe braki w wiedzy. Nauczyciele pracujący z Ćwiczeniami nie muszą martwić się o poziom klasy, tu nikt nie zostanie z nauką z tyłu. Ćwiczenia podstawowe można też wykorzystywać do zadań domowych. Dla absolwentów szkoły podstawowej.

14,40 zł
12,38 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 2,02 zł

3
Atlas anatomii człowieka Sobotta Łacińskie mianownictwo. Tom 3. - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
164,00 zł
4
Flota miejska. Helikopter ratunkowy - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Flota miejska. Helikopter ratunkowy
Dumel Discovery
NiedostępnyBrak

Rewelacyjny helikopter ratunkowy z mnóstwem atrakcji zapewni maluchowi moc wyśmienitej zabawy! Wygląda niezwykle realistycznie, ma ruchome śmigła (nie uniosą go w powietrzu), dzięki którym wyglądy jakby miał na prawdę polecieć na pomoc. Pojazd został wyposażony w realistyczne efekty świetlne i dźwiękowe charakterystyczne dla helikopterów policyjnych. Zasilanie: 3 baterie AAA 1,5V (zawarte w zestawie) Wymiary opakowania: 33.0 x 17.0 x 13.0 cm

65,00 zł
57,20 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 7,80 zł

5
Atlas anatomii człowieka Sobotta. Łacińskie mianownictwo. Tom 1. - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
164,00 zł
6
Kuchnia wegetariańska - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kuchnia wegetariańska
Dostępny7 szt.

Pomysłów na smaczne, zdrowe, ciekawe i odżywcze dania wegetariańskie jest całe mnóstwo. Kuchnia ta daje wiele możliwości. Wystarczy poszukać swojego smaku... Na śniadanie spróbuj wytrawnych placków z płatków owsianych albo tofucznicy z jarmużem. Przetestuj pastę słonecznikową lub grzanki z guacamole i jajkiem sadzonym. Oceń owocowy smoothie bowl oraz pudding ryżowy z mango. Popołudniowy głód zaspokój kremem z grillowanej cukinii i pieczarek z dodatkiem komosy ryżowej lub zupą z ciecierzycy na mleku kokosowym. Oczaruj dorszem duszonym w porach z kaszą bulgur lub gulaszem warzywnym oraz pulpetami z kaszy jaglanej i tofu. Poczęstuj gości wegetariańskimi gołąbkami, kopytkami z sosem grzybowym. Kolacją zaskocz wszystkich. Wybierz to, co lubisz najbardziej – „paprykarz” z kaszy jaglanej i marchewki, pizzę z patelni, kalmary w tempurze lub tatar z suszonych pomidorów, orkiszową tartę ze szpinakiem i fetą albo frittatę z ziemniakami i kolorowymi warzywami. W książce zamieszczonych zostało aż 30 przepisów. Na pewno uda Ci się znaleźć w niej coś pysznego dla siebie.

7,00 zł
5,04 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 1,96 zł

7
Nowoczesne zabiegi fryzjerskie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowoczesne zabiegi fryzjerskie
Dostępny205 szt.

Podręcznik do kwalifikacji FRK.01 Profesjonalna nauka fryzjerstwa – teoria i praktyka w zawodzie fryzjer dla zawodu fryzjer 514101 i technik usług fryzjerskich 514105. Książka jest odpowiednia dla poziomu podstawowego i ponadpodstawowego. Odbiorcy: branżowa szkoła I stopnia, technikum (dla ucznia, nauczyciela, czeladnika, mistrza), nauka pracownika pomocniczego fryzjera, kwalifikacyjne kursy zawodowe, szkolenia w salonach. Tematyka: podstawy fryzjerstwa, konsultacja, materiały fryzjerskie, bhp, wykonywanie zabiegów fryzjerskich, stylizowanie włosów, włosy dodawane np. zagęszczane, nowoczesne technologie i techniki pracy. Podręcznik realizuje w sposób profesjonalny efekty kształcenia zawarte w nowej Podstawie Programowej z zakresu teorii i praktyki. Zawartość: • konsultacja, klient, forma, kolor, kształt, długość, dobór fryzury, • chemia we fryzjerstwie, • budowa oraz fizjologia skóry i włosów, ich nieprawidłowości – podstawy w trychologii, • bhp w usługach fryzjerskich: zasady, dekontaminacja, zagrożenia..., • stanowisko pracy fryzjera – wyposażenie i charakterystyka, • zabiegi pielęgnacji, • zabiegi nietrwałego i trwałego odkształcania włosów, w tym prostowanie włosów, • zabiegi strzyżenia włosów, • zabiegi rozjaśniania i koloryzacji włosów – zmiany koloru włosów, • zabiegi zagęszczania i przedłużanie włosów, tupety, peruki – pielęgnacja i postępowanie w włosami dodanymi, • dodatek technologiczny – technologie i produkty w nowoczesnych usługach fryzjerskich w zabiegach krok-po-kroku, opisy działania produktów fryzjerskich na włosy i skórę głowy, informacje dla fryzjerów damskich, męskich i trychologów. Podręcznik zawiera dużo fachowych i pięknych zdjęć oraz rysunków, które obrazują treść. Jest pomocny w nauczaniu praktyki i teorii w usługach fryzjerskich.

57,00 zł
54,15 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,85 zł

8
Atlas anatomii człowieka Sobotta Łacińskie mianownictwo. Tom 2 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
164,00 zł
9
Flota miejska. Samochód policyjny - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Flota miejska. Samochód policyjny
Dumel Discovery
Dostępny2 szt.

Przedstawiamy rewelacyjny policyjny pojazd z mnóstwem atrakcji, który zapewni maluchowi moc wyśmienitej zabawy! Wygląda on niezwykle realistycznie, do złudzenia przypomina prawdziwy pojazd! Zabawka ma moduł świetlno-dźwiękowy, dzięki czemu zawsze jest przygotowana na wszelkie okoliczności. Po naciśnięciu na czerwony element na drzwiach zaczynają migać koguty i słychać dźwięk sygnału lub odpalającego się silnika. Zasilanie: 3 baterie AAA 1.5 V (w zestawie) Wymiary opakowania: ok. 33.0 x 13.0 x 17.0 cm

65,00 zł
57,20 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 7,80 zł

10
Dinozaur pchacz z piłeczkami - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dinozaur pchacz z piłeczkami
Smily Play
NiedostępnyBrak

Dinozaur pchacz potrafi strzelać kolorowymi piłeczkami i połykać je z powrotem do swojego brzuszka. Popchnij Dinozaura, z zabawki wyskoczy piłka, a Dinozaur złapie ją do otwartej mordki. Piłeczki mogą też wyskakiwać na zewnątrz. Gdy najedziesz zabawką na piłeczki, Dinozaur pozbiera je, aby można było rozpocząć zabawę od nowa! Może strzelać także piłeczkami w trakcie „postoju”. Należy wtedy załadować piłeczki do jego brzuszka i naciskać przycisk znajdujący się przy bębnie. Dinozaur pchacz z piłeczkami: • ma łatwy do chwycenia i popychania uchwyt ze schowkiem na piłki, • róg migoce światełkiem, • nogi i mordka jest ruchoma, • gra melodie i wydaje dźwięki. Dinozaur Pchacz z piłeczkami pomaga rozwijać umiejętności: • rozwój fizyczny – rozwija małą i dużą motorykę, • rozwój społeczny – pomaga w wyrażaniu siebie. Wymiary produktu: szer. 9.0 x wys. 40.0 x gł. 31.0 cm Baterie: 2 x AAA

83,90 zł
75,51 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 8,39 zł

11
Marvel. Encyclopedia, New Edition - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Marvel. Encyclopedia, New Edition
Dostępny51 szt.

Discover the essential facts about Marvel Comics' timeless heroes such as Captain America, Spider-Man, and Iron Man and villains like Thanos, Loki, and Kingpin. Keep up with the ever-expanding Marvel Universe with the new edition of DK's best-selling Marvel Encyclopedia, featuring an introduction by Marvel Comics supremo Stan Lee. Updated and expanded, this definitive Who's Who of Marvel Comics reveals vital info and secret histories of more than 1200 classic and brand new Marvel characters, and provides the lowdown on recent key events including Civil War 2, Secret Empire, and Infinity Countdown. From iconic teams such as the Avengers, X-Men, and Guardians of the Galaxy to fan favourites Black Panther, Deadpool, and Captain Marvel to rising stars Amadeus Cho, Squirrel Girl and the Exiles, every significant Marvel character is showcased with the latest comic artwork. Meticulously researched, expertly written, and stunningly illustrated, the Marvel Encyclopedia boasts newly commissioned cover art by one of Marvel's hottest up-and-coming talents. This unique, in-depth, and accessible encyclopedia is an indispensable guide to Marvel Comics that devoted fans and newcomers alike will return to time and again.

199,00 zł
189,05 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 9,95 zł

12
Pies rasy Spaniel Cavalier King Charles - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pies rasy Spaniel Cavalier King Charles
Dostępny187 szt.

Figurka kolekcjonerska firmy Collecta. Produkty tej firmy cechuje wysoka jakość wykonania oraz wiernie oddany kształt oraz kolor zwierzęcia. Cała kolekcja obejmuje przeszło 553 gatunków.

19,40 zł
17,07 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 2,33 zł

13
Samotność solisty. Wspinaczka w stylu free solo - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Samotność solisty. Wspinaczka w stylu free solo
Dostępny11 szt.

Publikacja opowiada o ekstremalnej wspinaczce Alexa Honnolda na El Capitan. 3 czerwca 2017 roku mężczyzna jako pierwszy człowiek na świecie wspiął się po ścianie El Capitan w Yosemite bez liny, partnera ani jakiejkolwiek asekuracji. To przejście zostało określone mianem „najwybitniejszego wyczynu w historii wspinaczki skalnej” („National Geographic”) oraz „jednym z najwspanialszych dokonań sportowych wszech czasów” („New York Times”). Honnold już wcześniej zaliczał się do grona najsłynniejszych poszukujących przygód sportowców – po tym wyczynie okrzyknięto go „najwybitniejszym wspinaczem wszech czasów” („Vertical Magazine”).

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

14
Bawół afrykański - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bawół afrykański
Collecta
Dostępny153 szt.

Figurka kolekcjonerska firmy Collecta. Produkty tej firmy cechuje wysoka jakość wykonania oraz wiernie oddany kształt oraz kolor zwierzęcia. Cała kolekcja obejmuje przeszło 553 gatunków.

27,90 zł
24,55 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,35 zł

15
Desert Buggy, pojazd moro - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Desert Buggy, pojazd moro
Carrera
Dostępny64 szt.

Maksymalna Prędkość + Długi Czas Zabawy = Najwyższa Jakość Rozrywki Wyjątkowo wysoki poziom rozrywki Carrera RC został uzyskany poprzez kombinację maksymalnej prędkości, długiego czasu zabawy, szybkiego ładowania baterii, wysokiej jakości materiałów oraz najnowszych technologii. To wszystko stawia produkty Carrera RC na najwyższej półce w tym segmencie zabawek elektronicznych. Carrera RC przeniesie Cię w niepowtarzalny świat wyścigów samochodowych bez konieczności wychodzenia z domu! Asortyment Carrera RC obejmuje szeroki wybór samochodów wyścigowych i terenowych, a także łodzi motorowych i modeli latających. Produkty Carrera gwarantują najwyższą jakość zabawy – pasjonujące wyścigi, niesamowite ewolucje, szybkość i perfekcyjną kontrolę pojazdu, czyli wszystko, czego ojciec i syn mogą wymagać od tych produktów. Carrera RC to synonim jakości, szybkości i najnowszych technologii. Te podstawowe wartości znajdują swe odbicie również w polityce marketingowej tej marki. Zawartość i cechy zestawu: • ergonomiczny kontroler w technologii 2,4 GHz, • pełny zakres sterowania (we wszystkich kierunkach), • opona pneumatyczna, • podwozie wyposażone w resory, • napęd na wszystkie koła, • do zabawy wewnątrz i na zewnątrz, • skala 1:24, • prędkość: max. 20 km/h. Baterie: 6 x AA (w zestawie) Długość pojazdu: ok. 22.0 cm Wymiary opakowania: 17.0 x 32.0 x 19.0 cm

157,90 zł
142,11 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 15,79 zł

16
Minus Trzy Raz, dwa, trzy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Minus Trzy Raz, dwa, trzy
Dostępny168 szt.

Kolejna seria szalonych przygód oryginalnej, jedynej w swoim rodzaju pary, dla której ? jak się okazuje ? nie ma rzeczy niemożliwych. Piękna opowieść o potędze miłości, która przezwycięża wszelkie przeciwieństwa losu, ale także o akceptacji odmienności i potrzebie tolerancji.

36,00 zł
26,64 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 9,36 zł

17
Pies Welsh corgi - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pies Welsh corgi
Collecta
Dostępny152 szt.

Figurka kolekcjonerska firmy Collecta. Produkty tej firmy cechuje wysoka jakość wykonania oraz wiernie oddany kształt oraz kolor zwierzęcia. Cała kolekcja obejmuje przeszło 553 gatunków.

19,40 zł
17,07 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 2,33 zł

19
Anatomia człowieka. Woźniak - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Anatomia człowieka. Woźniak
Dostępny152 szt.

Podręcznik może okazać się pomocny szczególnie dla posiadaczy Atlasu anatomii człowieka Sobotty, znajdują się w nim bowiem liczne odwołania do zamieszczonych w atlasie rycin. Udział wielu anatomów, reprezentantów różnych dyscyplin klinicznych, zapewnia właściwy dobór wiadomości w poszczególnych działach. Książka przeznaczona jest dla studentów medycyny i kierunków pokrewnych.

119,00 zł
20
Atlas anatomii człowieka Sobotta. Angielskie mianownictwo. Tom 1. - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
164,00 zł
21
Atlas anatomii człowieka Sobotta. Angielskie mianownictwo. Tom 2. - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
164,00 zł
22
Atlas anatomii człowieka Sobotta. Angielskie mianownictwo. Tom 3. - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
164,00 zł
23
Tablice anatomiczne mięśni, stawów i nerwów. Angielskie mianownictwo - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tablice anatomiczne mięśni, stawów i nerwów. Angielskie mianownictwo
Dostępny150 szt.

Tablice anatomiczne mięśni, stawów i nerwów. Atlas anatomii człowieka Sobotta. Angielskie mianownictwo

42,00 zł
24
Dinozaur Alioram - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dinozaur Alioram
Dostępny203 szt.

Figurka kolekcjonerska firmy Collecta. Produkty tej firmy cechuje wysoka jakość wykonania oraz wiernie oddany kształt oraz kolor zwierzęcia. Cała kolekcja obejmuje przeszło 553 gatunków.

27,90 zł
24,55 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,35 zł

25
Leopard śnieżny młody biegnący - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Leopard śnieżny młody biegnący
Collecta
NiedostępnyBrak

Figurka kolekcjonerska firmy Collecta. Produkty tej firmy cechuje wysoka jakość wykonania oraz wiernie oddany kształt oraz kolor zwierzęcia. Cała kolekcja obejmuje przeszło 553 gatunków.

12,90 zł
11,35 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 1,55 zł

26
Leopard śnieżny - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Leopard śnieżny
Collecta
Dostępny153 szt.

Figurka kolekcjonerska firmy Collecta. Produkty tej firmy cechuje wysoka jakość wykonania oraz wiernie oddany kształt oraz kolor zwierzęcia. Cała kolekcja obejmuje przeszło 553 gatunków.

36,30 zł
31,94 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 4,36 zł

27
Pies rasy Chow chow - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pies rasy Chow chow
Dostępny159 szt.

Figurka kolekcjonerska firmy Collecta. Produkty tej firmy cechuje wysoka jakość wykonania oraz wiernie oddany kształt oraz kolor zwierzęcia. Cała kolekcja obejmuje przeszło 553 gatunków.

19,90 zł
17,51 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 2,39 zł

28
Dinozaur Agustinia - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dinozaur Agustinia
Collecta
Dostępny154 szt.

Figurka kolekcjonerska firmy Collecta. Produkty tej firmy cechuje wysoka jakość wykonania oraz wiernie oddany kształt oraz kolor zwierzęcia. Cała kolekcja obejmuje przeszło 553 gatunków.

26,60 zł
23,41 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,19 zł

29
Dinozaur Dilofozaur - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dinozaur Dilofozaur
NiedostępnyBrak

Figurka kolekcjonerska firmy Collecta. Produkty tej firmy cechuje wysoka jakość wykonania oraz wiernie oddany kształt oraz kolor zwierzęcia. Cała kolekcja obejmuje przeszło 553 gatunków.

18,70 zł
16,46 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 2,24 zł

30
Pies rasy Beagle - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pies rasy Beagle
NiedostępnyBrak

Figurka kolekcjonerska firmy Collecta. Produkty tej firmy cechuje wysoka jakość wykonania oraz wiernie oddany kształt oraz kolor zwierzęcia. Cała kolekcja obejmuje przeszło 553 gatunków.

12,90 zł
11,35 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 1,55 zł

31
Pies rasy Shar Pei - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pies rasy Shar Pei
Dostępny166 szt.

Figurka kolekcjonerska firmy Collecta. Produkty tej firmy cechuje wysoka jakość wykonania oraz wiernie oddany kształt oraz kolor zwierzęcia. Cała kolekcja obejmuje przeszło 553 gatunków.

26,60 zł
23,41 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,19 zł

32
Konserwacja suwnic - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Konserwacja suwnic
NiedostępnyBrak

Książka zawiera podstawowe wiadomości z zakresu budowy i konserwacji suwnic oraz wciągników i wciągarek z napędem elektrycznym. Książka adresowana jest do osób ubiegających się o uzyskanie uprawnienia do konserwacji suwnic, konserwatorów pragnących pogłębić wiadomości oraz osób zajmujących się nadzorem nad eksploatacją.

57,00 zł
33
B1 Preliminary for Schools 1 for the Revised 2020 Exam Authentic practice tests with Answers with Audio - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
B1 Preliminary for Schools 1 for the Revised 2020 Exam Authentic pract...
Dostępny47 szt.

Authentic examination papers from Cambridge Assessment English provide perfect practice because they are EXACTLY like the real exam. Inside B1 Preliminary for Schools 1 for revised exam from 2020 you'll find four complete examination papers from Cambridge Assessment English. Be confident on exam day by working through each part of the exam and scoring system so you can familiarise yourself with the format and practise your exam technique. The book contains a comprehensive answer key, transcripts, sample writing answers, scripts for the Speaking test, sample answer sheets and audio for the listening material. Use the access code on the inside front cover to download the audio for the Listening tests.

170,00 zł
149,60 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 20,40 zł

34
Artemis, CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Artemis, CD
Lindsey Stirling , Warner Music Polska
NiedostępnyBrak

Lista utworów: 1. Underground 2. Artemis 3. Til The Light Goes Out 4. Between Twilight 5. Foreverglow 6. Love Goes On And On (Feat. Amy Lee) 7. Masquerade 8. Sleepwalking 9. Darkside 10. The Upside 11. Guardian 12. Aurora 13. The Upside (Feat. Elle King)

37,90 zł
34,87 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,03 zł

35
Schowek
Naklejki 160x160 Derform The Dog Mini Mix Fol A 25
Derform
NiedostępnyBrak

NALEPKI 16x16 MINI THE DOG

19,90 zł
18,91 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 0,99 zł

36
Hatchimals. Sezon 6, figurka, mix wzorów - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hatchimals. Sezon 6, figurka, mix wzorów
Spin Master
NiedostępnyBrak

Hatchimals to przesłodkie stworki, które wykuwają się z jaj. Występują w najróżniejszych postaciach, posiadają niepowtarzalny wygląd i nigdy nie wiadomo jaka figurka znajduje się w jaju. Przedstawiamy pudełeczko z krystalicznym jajeczkiem niespodzianką. W środku znajduje się mała figurka Hatchimals, jednakże nigdy nie wiadomo jaka będzie to figurka. To niespodzianka! Oprócz Hatchimala, w każdym jajeczku znajduje się również akcesorium. Zbierz całą kolekcję – 50 figurek – i ruszaj na bal w krainie Hatchtopia! Wymiary opakowania: 6.0 x 6.0 x 5.0 cm

13,90 zł
12,79 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 1,11 zł

37
Zestaw stajnia - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw stajnia
Icom
Dostępny8 szt.

Ten zestaw zachwyci miłośników koni W opakowaniu znajdują się dwie figurki koni z dżokejami, płotki i inne niezbędne akcesoria. Wszystko zostało wykonane z dbałością o szczegóły.

35,63 zł
32,78 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 2,85 zł

38
Short Tuck Buggy, niebieski - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Short Tuck Buggy, niebieski
Carrera
NiedostępnyBrak

Maksymalna Prędkość + Długi Czas Zabawy = Najwyższa Jakość Rozrywki Wyjątkowo wysoki poziom rozrywki Carrera RC został uzyskany poprzez kombinację maksymalnej prędkości, długiego czasu zabawy, szybkiego ładowania baterii, wysokiej jakości materiałów oraz najnowszych technologii. To wszystko stawia produkty Carrera RC na najwyższej półce w tym segmencie zabawek elektronicznych. Carrera RC przeniesie Cię w niepowtarzalny świat wyścigów samochodowych bez konieczności wychodzenia z domu! Asortyment Carrera RC obejmuje szeroki wybór samochodów wyścigowych i terenowych, a także łodzi motorowych i modeli latających. Produkty Carrera gwarantują najwyższą jakość zabawy – pasjonujące wyścigi, niesamowite ewolucje, szybkość i perfekcyjną kontrolę pojazdu, czyli wszystko, czego ojciec i syn mogą wymagać od tych produktów. Carrera RC to synonim jakości, szybkości i najnowszych technologii. Te podstawowe wartości znajdują swe odbicie również w polityce marketingowej tej marki. Zawartość i cechy zestawu: • ergonomiczny kontroler w technologii 2,4 GHz, • pełny zakres sterowania (we wszystkich kierunkach), • opona pneumatyczna, • podwozie wyposażone w resory, • do zabawy wewnątrz i na zewnątrz, • skala 1:24, • prędkość: max. 14 km/h, • baterie: 3 x AAA + 2 x AA (w zestawie). Wymiary samochodu: ok. 21.0 cm Wymiary opakowania: 24.0 x 28.0 x 8.0 cm

90,58 zł
81,52 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 9,06 zł

39
Schowek
1,50 zł
40
Schowek
1,60 zł
41
Scale Buggy, niebiesko-żółty - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Scale Buggy, niebiesko-żółty
Carrera
NiedostępnyBrak

Prezentowany pojazd ma pneumatyczne ogumienie, mechanizm różnicowy i resorowane zawieszenie. Model działa w zakresie 2,4 GHz, co pozwala na zabawę jednocześnie 16 pojazdami bez żadnych zakłóceń. Nadwozie wykonano z tworzywa równie trwałego jak ABS.Detale są doskonale odwzorowane. Autko ma wbudowaną antenę. Zawartość opakowania: • pojazd, • kontroler, • baterie do kontrolera oraz samochodu. Skala: 1:18 Długość: 25.0 cm Zasięg: 60.0 m Prędkość maksymalna: 9.0 km/h

129,07 zł
116,16 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 12,91 zł

42
Turbine Storm, niebieski - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Turbine Storm, niebieski
Carrera
NiedostępnyBrak

Maksymalna Prędkość + Długi Czas Zabawy = Najwyższa Jakość Rozrywki Wyjątkowo wysoki poziom rozrywki Carrera RC został uzyskany poprzez kombinację maksymalnej prędkości, długiego czasu zabawy, szybkiego ładowania baterii, wysokiej jakości materiałów oraz najnowszych technologii. To wszystko stawia produkty Carrera RC na najwyższej półce w tym segmencie zabawek elektronicznych. Carrera RC przeniesie Cię w niepowtarzalny świat wyścigów samochodowych bez konieczności wychodzenia z domu! Asortyment Carrera RC obejmuje szeroki wybór samochodów wyścigowych i terenowych, a także łodzi motorowych i modeli latających. Produkty Carrera gwarantują najwyższą jakość zabawy – pasjonujące wyścigi, niesamowite ewolucje, szybkość i perfekcyjną kontrolę pojazdu, czyli wszystko, czego ojciec i syn mogą wymagać od tych produktów. Carrera RC to synonim jakości, szybkości i najnowszych technologii. Te podstawowe wartości znajdują swe odbicie również w polityce marketingowej tej marki. Zawartość i cechy zestawu: • ergonomiczny kontroler w technologii 2,4 GHz, • pełny zakres sterowania (we wszystkich kierunkach), • precyzyjne sterowanie 360°, • możliwość robienia akrobacji (360° jechać bezstopniowo i kierować), • funkcja wheely, • tryb driftingu, • do zabawy wewnątrz i na zewnątrz, • skala 1:24, • prędkość: max. 9 km/h, • baterie: 8xAA (w zestawie). Wymiary: ok. 16.0 cm (długość pojazdu) Wymiary opakowania: 17.0 x 27.0 x 21.0 cm

120,00 zł
108,00 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 12,00 zł

43
TY Beanie Boos. Cekinowy kotek - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
TY Beanie Boos. Cekinowy kotek
Meteor, Ty
NiedostępnyBrak

Przedstawiamy oryginalną maskotkę z serii „TY Beanies Boos”. To idealna przytulanka dla Twojego dziecka lub uroczy prezent dla bliskiej osoby. Przecudny pluszak oczarowuje swoimi dużymi oczami. Wysokość: ok. 24.0 cm

56,83 zł
51,15 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,68 zł

44
Szalony doktor - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szalony doktor
Icom, od 6 lat
NiedostępnyBrak

Ta gra zręcznościowa spodoba się wszystkim dzieciom. Zasada polega na wyjęciu organów pacjenta bez zrobienia mu krzywdy i obudzenia go z narkozy. To wcale nie jest łatwe zadanie!

26,78 zł
24,64 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 2,14 zł

45
Mikser z efektem świetlnym i dźwiękowym - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mikser z efektem świetlnym i dźwiękowym
Icom
NiedostępnyBrak

Przedstawiamy plastikowy mikser imitujący ten używany przez rodziców w realnym życiu. Dzięki tej zabawce, świecącej i wydającej dźwięki, dziecko może „gotować” wraz z rodzicem i naśladować jego ruchy.

26,78 zł
24,64 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 2,14 zł

46
Zestaw kuchenny, patelnia + 2 steki i parówki - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw kuchenny, patelnia + 2 steki i parówki
Icom
NiedostępnyBrak

Przedstawiamy zestaw, dzięki któremu dzieci będą mogły bawić się gotowanie, naśladując czynności dorosłych. W zestawie znajduje się między innymi zabawkowa patelnia, steki, parówki.

38,28 zł
35,22 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,06 zł

47
Brulion na spirali A4 80 kartek w kratkę, kwiaty, mix wzorów - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Brulion na spirali A4 80 kartek w kratkę, kwiaty, mix wzorów
Herlitz
NiedostępnyBrak

Przedstawiamy brulion na spirali w pięknej kwiatowej grafice. Ma dziurkowane kratki i zaokrąglone narożniki. Przyda się zarówno w pracy jak i szkole. Papier wysokiej jakości ma gramaturę 70 g/m2. Uwaga. Mix wzorów, towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

13,45 zł
12,11 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 1,34 zł

48
Świecąca kula - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Świecąca kula
Icom
NiedostępnyBrak

Świecąca latająca kula to niesamowita zabawa dla miłośników nowych technologii! Kula sterowana jest za pomocą dłoni, wyczuwa obiekty znajdujące się pod nimi i reguluje ilość obrotów na sekundę, co powoduje zmianę wysokości lotu. Kulę uruchamiamy za pomocą guziczka znajdującego się na spodzie. Po włączeniu produkt zaświeci się mnóstwem kolorów i jest gotowy do startu. Zabawka doskonale nadaje się do zabawy w pomieszczeniach zamkniętych, jak również przyciemnionych. Potrafi się wznieść na wysokość ok 4.5m! Latająca kula ma wbudowany akumulator, który jest ładowany za pomocą kabla USB.

24,60 zł
22,63 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 1,97 zł

49
Auto z muzyką i światłem - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Auto z muzyką i światłem
Pierot
NiedostępnyBrak

Auto z muzyką i światłem 4 funkcje R/C, charger, USB.

51,57 zł
47,44 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,13 zł

50
Auta ciężarowe ze światłem i dźwiękiem - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Auta ciężarowe ze światłem i dźwiękiem
Icom
NiedostępnyBrak

Ten zestaw zachwyci każdego chłopca Przedstawiamy autka ciężarowe wykonane z dbałością o szczegóły. Dobrze odwzorowują prawdziwe pojazdy. Efekty świetlne sprawią, że zabawa będzie jeszcze lepsza.

57,46 zł
52,86 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,60 zł

Wróć do góry