hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2019.11.11

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w poniedziałek 11 listopada 2019 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Cztery pory roku. Wierszyki logopedyczne (Sylwia Chmiel), na drugim MAGICZNY QUIZ DLA DZIECI 4-5 LAT ZIELONY (praca zbiorowa). Kolejny produkt to Chrabąszcz w podróży. Wierszyki logopedyczne (Janusz Jabłoński) oraz Bajki z 1000 i jednej nocy (praca zbiorowa).
1
Cztery pory roku. Wierszyki logopedyczne - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cztery pory roku. Wierszyki logopedyczne
Dostępny2 szt.

Przedstawiamy zbiór lekkich, zabawnych i pełnych inwencji wierszyków Na niektórych rzeczywiście można połamać sobie język i właśnie na tym polega cała zabawa – zarówno dla młodszych, jak i starszych czytelników. Zawarte w obu częściach dowcipne wierszyki i ilustracje dostarczają mnóstwo uśmiechu i rozrywki, pobudzają wyobraźnię, a przy tym są znakomitymi ćwiczeniami logopedycznymi.

9,99 zł
7,19 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 2,80 zł

2
MAGICZNY QUIZ DLA DZIECI 4-5 LAT ZIELONY - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
20,00 zł
16,00 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 4,00 zł

3
Chrabąszcz w podróży. Wierszyki logopedyczne - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Chrabąszcz w podróży. Wierszyki logopedyczne
Dostępny73 szt.

Zbiór lekkich, zabawnych i pełnych inwencji wierszyków. Na niektórych rzeczywiście można połamać sobie język i właśnie na tym polega cała zabawa – zarówno dla młodszych, jak i starszych czytelników. Zawarte w obu częściach dowcipne wierszyki i ilustracje dostarczają mnóstwo uśmiechu i rozrywki, pobudzają wyobraźnię, a przy tym są znakomitymi ćwiczeniami logopedycznymi.

10,70 zł
7,70 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 3,00 zł

4
Bajki z 1000 i jednej nocy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bajki z 1000 i jednej nocy
Dostępny26 szt.

Ta książka zabierze wszystkie dzieci i ich rodziców w niezapomnianą podróż, gdzie spotkają latające dywany, rozbójników i ich ukryte skarby. W tych baśniach wszystko może się zdarzyć. Barwne opowieści wzbogacają piękne ilustracje doskonale oddające piękno dalekiego kraju i magię opowieści.

14,99 zł
10,79 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 4,20 zł

5
11 wspaniałych. Część 1. Lionel Messi - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
11 wspaniałych. Część 1. Lionel Messi
Dostępny1626 szt.

Bogato ilustrowana kolekcja 11 książek prezentujących sylwetki i kariery 11 obecnie aktywnych piłkarzy. Obejmuje następujące postaci: Lionel Messi (Barcelona, Argentyna), Cristiano Ronaldo (Real, Portugalia), Wayne Rooney (Manchester Utd, Anglia), Zlatan Ibrahimovic (Milan, Szwecja), Robin van Persie (Arsenal, Holandia), Jakub Błaszczykowski, Xavi (Barcelona, Hiszpania), Lukas Podolski, Iker Casillas (Real, Hiszpania), Franck Ribery (Bayern, Francja), Wesley Sneijder (Inter Mediolan, Holandia). Najpierw Lionel Messi, potem Cristiano Ronaldo, Wayne Rooney i inni. Nie tylko suche wyniki i największe sukcesy. Przedstawiamy ich życie prywatne, słabości, słabe i mocne strony charakteru. Odpowiadamy, jak to się stało, że wspięli się na szczyt i komu to zawdzięczają. Wszystko bogato ilustrowane unikatowymi zdjęciami. Przypominamy najładniejsze gole i najważniejsze mecze.

4,00 zł
2,88 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 1,12 zł

6
Magiczny quiz dla dzieci 4-5 lat. Niebieski - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Magiczny quiz dla dzieci 4-5 lat. Niebieski
Dostępny1 szt.

Magiczny quiz to doskonała zabawa dla dzieci. Magiczna farba zapewnia wielokrotną zabawę i zachęca dzieci do sprawdzania swojej wiedzy oraz poznawania świata. Czarne pola znikają i pojawiają się na nowo. Aby wskazać odpowiedź, należy delikatnie potrzeć pokryty farbą termiczną kwadracik przez około 5 sekund – pod wpływem ciepła pojawi się znaczek poprawnej lub błędnej odpowiedzi. W książce zamieszczonych jest 76 pytań obrazkowych wraz z odpowiedziami. Quiz to pomysł na udany prezent i interesującą naukę.

19,99 zł
15,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 4,00 zł

7
Manaslu. Góra Ducha, Góra Kobiet - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Manaslu. Góra Ducha, Góra Kobiet
NiedostępnyBrak

Niniejsza książka to relacja z wyprawy autorki na znajdujący się w Himalajach ośmiotysięcznik Manaslu (8156 m n.p.m.), pod względem wysokości ósmą górę świata. Podobnie jak inne książki Moniki, nie jest to typowa relacja ze wspinaczki, uzupełnia ją zbiór różnego typu ciekawostek, anegdot i interesujących historii dotyczących zarówno himalaizmu, jak i przyrody czy życia Nepalczyków. W trakcie lektury dowiemy się: • dlaczego Manaslu nazywane jest Górą Ducha; • jak wyglądały pierwsze polskie wyprawy na Manaslu (opowieści K. Wielickiego i R. Gajewskiego); • co sprawia, że Manaslu to góra o dość wysokim współczynniku śmiertelnych wypadków; • dlaczego wspinacze kojarzą Manaslu z samogonem; • czy sępy sępią i jak wygląda lokalna tarantula; • o czym opowiadają nepalskie bajki; • dlaczego Manaslu to Góra Kobiet; • jaki sprzęt warto zabrać na wyprawę; • jak zorganizować sobie, jeśli nie wspinaczkę na szczyt, to przynajmniej himalajski treking. Jedno jest pewne – to książka dla wszystkich, którzy kochają góry! Monika Witkowska – podróże są jej pasją i nałogiem. Odwiedziła 180 krajów na wszystkich kontynentach, ale zdecydowanie bardziej ceni poznawanie niż „zaliczanie” kolejnych miejsc. Jej ulubione wyjazdy to te w pojedynkę (celowo, żeby mieć lepszy kontakt z miejscową ludnością), autostopem albo lokalnymi środkami lokomocji, bez zarezerwowanych z góry noclegów, z żywieniem się w lokalnych knajpkach lub ulicznych gar-kuchniach. Z podróżami wiążą się jej inne pasje, spośród których najważniejsze są góry (zdobyła Mt Everest i prawie całą Koronę Ziemi) oraz żeglarstwo morskie (ma za sobą przepłynięcie Pacyfiku i Atlantyku, opłynięcie Przylądka Horn i pokonanie Przejścia Północno-Zachodniego).

44,90 zł
32,33 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,57 zł

8
Pinokio. Baśniowe opowieści - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pinokio. Baśniowe opowieści
NiedostępnyBrak

Spraw, by historia o drewnianym chłopczyku Pinokiu ożyła dzięki tej książeczce, która sama przeczyta baśń! Czytaj, oglądaj kolorowe ilustracje, a potem naciśnij guzik, by usłyszeć tekst z kolejnych stron książki. Bajkę czyta Roch Siemianowski W serii Baśniowe opowieści ukazały się tytuły: Titelitury, Mała syrenka, Jaś i magiczna fasola, Alicja w krainie czarów, Tomcio Paluszek, Mały ołowiany żołnierz, Calineczka, Wilk i siedem koźlątek, Muzykanci z Bremy, Pinokio, Aladyn, Złotowłosa i trzy misie, Piękna i bestia, Brzydkie kaczątko, Kot w butach.

20,00 zł
15,80 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 4,20 zł

9
Schowek
Torebka Lux z Brok. Średnia Xmas Zwierzaki 18x24x8
Rozette
NiedostępnyBrak

Torebki ozdobne Lux 210 gsm, pakowane po 12 szt. mix 4 wzor oacute w, cena dotyczy 1 szt. torebki

33,90 zł
27,12 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,78 zł

10
Psychologia jogi. Wprowadzenie d jogasutr Patandzalego, wydanie 2 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Psychologia jogi. Wprowadzenie d jogasutr Patandzalego, wydanie 2
NiedostępnyBrak

Joga? To skomplikowane? Na pewno nie proste. Ścieżka jogi klasycznej, którą reprezentował Patańdźali, autor Jogasutr, była szkołą ascetyczną. W formie niezmienionej jest dziś praktycznie niemożliwa do praktykowania. W związku z tym w swojej bestsellerowej książce Maciej Wielobób podjął próbę reinterpretacji dzieła sprzed ponad 2 tysięcy lat i dostosowania 195 sutr do naszych czasów i warunków życia, tak by każdy współczesny człowiek mógł przyswoić filozofię procesu doświadczania. Studiując tę książkę, poznasz źródła, z których czerpią praktykujący jogę. Dowiesz się, jak należy medytować i dlaczego nie powinno się do tego podchodzić bez odpowiedniej podbudowy intelektualnej i duchowej. Maciej Wielobób poprowadzi Cię śladem Patańdźalego ku najskuteczniejszym ścieżkom oczyszczenia umysłu, co przygotuje cię do praktykowania klasycznej jogi. Jeśli podejdziesz do tematu poważnie, twoje dotychczasowe życie wyraźnie się zmieni, a ty staniesz się nową osobą – nieskończenie mądrą i wolną. W drugim wydaniu Psychologii jogi autor jeszcze uważniej przyjrzał się filologicznej warstwie pracy Patańdźalego. Ponadto uzupełnił aneks o medytację miłującej dobroci oraz mapę Jogasutr, która pozwoli lepiej zrozumieć podział sutr na grupy. Maciej Wielobób jest mężem Agnieszki, tatą Tymona, nauczycielem medytacji i jogi oraz autorem wielu książek. Odebrał konwencjonalne wykształcenie w zakresie rozwoju osobistego, jogi i medytacji dostępne na Zachodzie, ale też od 1994 roku podąża tradycyjną ścieżką mistyczną indyjskich sufich. Był członkiem zarządu głównego Międzynarodowego Ruchu Sufich, a obecnie jest głową Otwartej Drogi (The Open Way), jednej z sufickich organizacji inspirowanych nauczaniem Hazrata Inayata Khana. Naucza jogi i medytacji w Polsce i Europie, zarówno na uczelniach, jak i podczas mniej formalnych warsztatów i odosobnień. Wielobób w prosty i użyteczny sposób przekazuje głębię tradycyjnej wiedzy medytacyjnej, tak by czytelnicy i uczestnicy zajęć mogli uwalniać się od napięcia, doświadczać spokoju umysłu i wykorzystywać pełnię swoich możliwości. Uwielbia pokazywać konkretne zastosowania dawnych koncepcji i narzędzi w życiu codziennym.

29,90 zł
22,13 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 7,77 zł

11
Schowek
3,00 zł
12
Zimowe bajki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zimowe bajki
NiedostępnyBrak

W książce znajdują się znane i lubiane baśnie, które przez lata towarzyszą kolejnym pokoleniom dzieci. Pełne uroku, magii i tajemnic opowieści zabiorą najmłodszych w podróż, gdzie dobro triumfuje nad złem, a sprawiedliwość i odwaga są nagradzane.

8,90 zł
6,41 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 2,49 zł

13
Najpiękniejsze wiersze - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Najpiękniejsze wiersze
NiedostępnyBrak

Książka jest zbiorem najpopularniejszych wierszy Juliana Tuwima. Lektura utworów zapewni wiele radości, ale także pozwoli wysnuć różne ciekawe wnioski na temat otaczającej rzeczywistości. W wierszach Juliana Tuwima pojawia się cała galeria ciekawych postaci, a każda z nich wyróżnia się jakąś cechą, np. Grześ, który często mija się z prawdą czy Zosia, która chce wszystko robić sama.

10,00 zł
7,20 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 2,80 zł

14
Najpiękniejsze wiersze - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Najpiękniejsze wiersze
NiedostępnyBrak

Wiersze Jana Brzechwy to klasyka literatury dziecięcej. Ich lektura dostarcza wiele radości, gdyż każdy z utworów ma wydźwięk humorystyczny i ukazuje piękno otaczającego nas świata. W swoich krótkich utworach Jan Brzechwa ukazuje bowiem wiele różnych ludzkich postaw, nawet jeżeli bohaterami są zwierzęta czy rośliny. Zapraszamy do wspaniałej lektury.

9,99 zł
7,19 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 2,80 zł

15
Kolędy świąteczne - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolędy świąteczne
NiedostępnyBrak

Co sprawia, że święta Bożego Narodzenia są tak wyjątkowe? Magiczna atmosfera, prezenty, pyszne potrawy na wigilijnym stole i... wspólne kolędowanie! W tej kolorowej, bogato ilustrowanej książce znajdziecie teksty najpiękniejszych polskich kolęd: Lulajże, Jezuniu, Cicha noc, Pójdźmy wszyscy do stajenki i wiele innych. Usiądźcie całą rodziną przy choince i zaśpiewajcie. Bo święta są po to, żeby być razem!

8,00 zł
5,76 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 2,24 zł

16
Tradycje i zwyczaje wigilijne - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tradycje i zwyczaje wigilijne
NiedostępnyBrak

Najciekawsze polskie obyczaje wigilijne bogato zilustrowane i interesująco opisane językiem przeznaczonym dla ucznia szkoły podstawowej. Dzięki tej książce dziecko pozna polskie tradycje z okresu Bożego Narodzenia.

8,00 zł
5,76 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 2,24 zł

17
Ilustrowane wiersze polskie dla dzieci - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ilustrowane wiersze polskie dla dzieci
NiedostępnyBrak

Dzieci, ich rodzice, babcie i dziadkowie pokochają tę książkę od pierwszego... otworzenia Na jej kartach spotkamy bohaterów najpiękniejszych, najzabawniejszych i najciekawszych polskich wierszy dla małych czytelników. Polskie wiersze bawią, wzruszają i zachwycają także szatą graficzną. Zarówno dzieci, jak i dorośli docenią niezwykłość przepięknych ilustracji autorstwa Aleksandry Michalskiej-Szwagierczak, Marcina Minora i Tomasza Pląskowskiego.

9,99 zł
7,19 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 2,80 zł

18
Wierszyki dla trzylatka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wierszyki dla trzylatka
NiedostępnyBrak

Przedstawiona książka prezentuje dzieciom znane wiersze polskich autorów. Utwory, które wciąż uczą i bawią, zostały dobrane odpowiednio do wieku dziecka, aby nie były zbyt długie i trudne. Czytelnik znajdzie tu wiersze takich autorów jak: Maria Konopnicka, Władysław Bełza, Stanisław Jachowicz czy Ignacy Krasicki. Książka została również bogato zilustrowana, aby łatwiej było zainteresować dziecko wspólną lekturą.

7,99 zł
5,75 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 2,24 zł

19
Kołysanki. Najpiękniejsze znane i lubiane piosenki na dobranoc - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kołysanki. Najpiękniejsze znane i lubiane piosenki na dobranoc
NiedostępnyBrak

Wszyscy pamiętamy kołysanki i inne piosenki, śpiewane przez rodziców, dziadków czy starsze rodzeństwo. Kołysały nas do snu, dawały poczucie bezpieczeństwa, przenosiły w świat sennych marzeń... Dziś przynoszą spokojny sen naszym dzieciom, wnukom, małym siostrzyczkom i braciszkom. W tej książce oprócz tradycyjnych „śpiewanek” znalazły się także piękne poetyckie utwory, które można czytać, śpiewać, szeptać... Są także zabawne pełne uroku wierszyki, które – czytane na dobranoc – gwarantują kolorowe sny.

9,99 zł
7,19 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 2,80 zł

20
Ilustrowane bajki o zwierzętach - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ilustrowane bajki o zwierzętach
NiedostępnyBrak

Książka jest zbiorem bajek dla dzieci, których bohaterami są zwierzęta mające ludzkie cechy. Autorzy obnażają i wyśmiewają przywary ludzkie, spersonifikowane u zwierząt. Każda bajeczka kończy się morałem lub przesłaniem dydaktycznym, uczącym dziecko odróżniać dobro od zła.

9,99 zł
7,19 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 2,80 zł

21
Lulanki. Najpiękniejsze znane i lubiane piosenki na dobranoc - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lulanki. Najpiękniejsze znane i lubiane piosenki na dobranoc
NiedostępnyBrak

Wszyscy pamiętamy kołysanki i inne piosenki, śpiewane przez rodziców, dziadków czy starsze rodzeństwo. Kołysały nas do snu, dawały poczucie bezpieczeństwa, przenosiły w świat sennych marzeń... Dziś przynoszą spokojny sen naszym dzieciom, wnukom, małym siostrzyczkom i braciszkom. W tej książce oprócz tradycyjnych „śpiewanek” znalazły się także piękne poetyckie utwory, które można czytać, śpiewać, szeptać... Są także zabawne pełne uroku wierszyki, które – czytane na dobranoc – gwarantują kolorowe sny.

9,99 zł
7,19 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 2,80 zł

22
Bajki z 1000 i jednej nocy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bajki z 1000 i jednej nocy
NiedostępnyBrak

Ta książka zabierze wszystkie dzieci i ich rodziców w niezapomnianą podróż, gdzie spotkają latające dywany, rozbójników i ich ukryte skarby. W tych baśniach wszystko może się zdarzyć. Barwne opowieści wzbogacają piękne ilustracje doskonale oddające piękno dalekiego kraju i magię opowieści.

10,70 zł
7,70 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 3,00 zł

23
Wierszyki dla dwulatka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wierszyki dla dwulatka
NiedostępnyBrak

Przedstawiona książka prezentuje dzieciom znane wiersze polskich autorów. Utwory, które wciąż uczą i bawią, zostały dobrane odpowiednio do wieku dziecka, aby nie były zbyt długie i trudne. Czytelnik znajdzie tu wiersze takich autorów jak: Maria Konopnicka, Władysław Bełza, Stanisław Jachowicz czy Aleksander Fredro. Książka została również bogato zilustrowana, aby łatwiej było zainteresować dziecko wspólną lekturą.

8,90 zł
6,41 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 2,49 zł

24
Najpiękniejsze wiersze polskie dla dzieci - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Najpiękniejsze wiersze polskie dla dzieci
NiedostępnyBrak

Dzieci, ich rodzice, babcie i dziadkowie pokochają tę książkę od pierwszego... otworzenia. Na jej kartach spotkamy bohaterów najpiękniejszych, najzabawniejszych i najciekawszych polskich wierszy dla małych czytelników. Polskie wiersze bawią, wzruszają i zachwycają także szatą graficzną. Zarówno dzieci, jak i dorośli docenią niezwykłość przepięknych ilustracji autorstwa Aleksandry Michalskiej-Szwagierczak, Marcina Minora i Tomasza Pląskowskiego.

9,99 zł
7,19 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 2,80 zł

25
MAGICZNY QUIZ DLA DZIECI 3-4 LATA FIOLETOWY - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
20,00 zł
16,00 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 4,00 zł

26
MAGICZNY QUIZ DLA DZIECI 5-6 LAT CZERWONY - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
15,90 zł
12,72 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 3,18 zł

27
MAGICZNY QUIZ DLA DZIECI 5-6 LAT POMARAŃCZOWY - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
20,00 zł
16,00 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 4,00 zł

28
Magiczny quiz dla dzieci 3-4 lata. Różowy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Magiczny quiz dla dzieci 3-4 lata. Różowy
NiedostępnyBrak

"Magiczny quiz" to doskonała zabawa dla dzieci. Magiczna farba zapewnia wielokrotną zabawę i zachęca dzieci do sprawdzania swojej wiedzy oraz poznawania świata. Czarne pola znikają i pojawiają się na nowo. Aby wskazać odpowiedź, należy delikatnie potrzeć pokryty farbą termiczną kwadracik przez około 5 sekund – pod wpływem ciepła pojawi się znaczek poprawnej lub błędnej odpowiedzi. W książce zamieszczonych jest 76 pytań obrazkowych wraz z odpowiedziami. Quiz to pomysł na udany prezent i interesującą naukę.

15,90 zł
12,72 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 3,18 zł

29
Wielka księga zadań. 153 niebanalne łamigłówki dla bystrej główki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wielka księga zadań. 153 niebanalne łamigłówki dla bystrej główki
NiedostępnyBrak

Wielka księga zadań. 153 niebanalne łamigłówki dla bystrej główki to wyjątkowo bogaty zbiór zadań logicznych i rozrywek umysłowych dla młodszych nastolatków. Nikomu, kto usiądzie z ołówkiem nad tą książką, przez wiele godzin nie zagrozi nuda.

15,00 zł
13,99 zł

Rabat 6,7%
oszczędzasz 1,01 zł

30
Królewna śnieżka. Dźwiękowe bajeczki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Królewna śnieżka. Dźwiękowe bajeczki
NiedostępnyBrak

Spraw, by historia królewny śnieżki ożyła dzięki tej książeczce, która sama opowie baśń! Czytaj, oglądaj kolorowe ilustracje, a potem naciśnij guzik, by usłyszeć tekst z kolejnych stron książki. Bajkę czyta Roch Siemianowski

20,00 zł
15,80 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 4,20 zł

31
Trzy małe świnki. Dźwiękowe bajeczki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Trzy małe świnki. Dźwiękowe bajeczki
NiedostępnyBrak

Spraw, by historia o trzech małych świnkach ożyła dzięki tej książeczce, która sama opowie baśń! Czytaj, oglądaj kolorowe ilustracje, a potem naciśnij guzik, by usłyszeć tekst z kolejnych stron książki. Bajkę czyta Jan Krzysztof Szczygieł

20,00 zł
15,80 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 4,20 zł

32
ABC zdrowia dziecka. Leksykon zdrowia. Fakt zdrowie 2/2012 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
ABC zdrowia dziecka. Leksykon zdrowia. Fakt zdrowie 2/2012
NiedostępnyBrak

Kiedy maluch często choruje, martwimy się. Ale jest to też sygnał, że powinniśmy zastanowić się razem z lekarzem nad sposobami wzmocnienia odporności dziecka i ewentualnymi badaniami, które pomogą wykryć przyczynę częstych infekcji. Jakie są typowe choroby wieku dziecięcego? Jak je rozpoznać i jak leczyć? Kiedy poradzimy sobie sami, a kiedy musimy udać się z malcem do lekarza. Na wszystkie te pytania odpowie nasz miniporadnik.

3,00 zł
2,16 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 0,84 zł

33
Kopciuszek. Baśniowe opowieści - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kopciuszek. Baśniowe opowieści
NiedostępnyBrak

Spraw, aby historia Kopciuszka ożyła dzięki tej książce, która sama opowie baśń! Czytaj, oglądaj kolorowe ilustracje, a potem naciśnij guzik, by usłyszeć tekst z kolejnych stron książki. Bajkę czyta: Roch Siemianowski.

20,00 zł
15,80 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 4,20 zł

34
Opowieści biblijne - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Opowieści biblijne
Dostępny7 szt.

Książeczka zawiera zbiór tekstów Starego i Nowego testamentu, który ma na celu przybliżyć dzieciom jedno z najważniejszych dzieł, do którego odwołuje się kultura Zachodu. Bez jego znajomości trudno zrozumieć liczne frazeologizmy czy symbolikę religijną, która otacza nas w codziennym życiu.

9,80 zł
7,06 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 2,74 zł

Wróć do góry