hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2019.11.16

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w sobotę 16 listopada 2019 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Kot Biznesik (Arkadiusz Błażyca), na drugim Karak. Regent (Albi). Kolejny produkt to Włoski w obrazkach. Słówka, rozmówki, gramatyka (praca zbiorowa) oraz Kraina Lodu. Magiczne kryształy (Clementoni).
1
Kot Biznesik - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kot Biznesik
Dostępny152 szt.

Opowieść dla dzieci o tym, jak pewien kto, zamiast godzić się na pracę najemną, zapragnął otworzyć własny interes. Akcja książki rozgrywa się w okresie, gdy Kot Biznesik dowiaduje się, w jaki sposób tworzy się własna firmę.

45,00 zł
34,65 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 10,35 zł

2
Karak. Regent - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karak. Regent
Albi, od 7 lat
NiedostępnyBrak

„Regent” to rozszerzenie do popularnej gry „Karak”. Dzięki niej otrzymasz czterech nowych bohaterów, nowe części labiryntu, nowych przeciwników. Gra jest wprowadzeniem do nowego trybu gry, w którym jeden z graczy przyjmuje rolę upadłego władcy i stara się o przywrócenie mu jego dawnej władzy. Zawartość opakowania: • 18 elementów podziemi, • 5 kart bohaterów, • 5 pionków bohaterów, • 5 podstawek, • 8 żetonów z potworami, • instrukcję gry w 8 językach. Uwaga. To nie jest samodzielna gra. Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Karak.

70,00 zł
63,00 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,00 zł

3
Włoski w obrazkach. Słówka, rozmówki, gramatyka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Włoski w obrazkach. Słówka, rozmówki, gramatyka
Dostępny2 szt.

Włoski w obrazkach to doskonały sposób na naukę języka włoskiego za pomocą skojarzeń przeznaczony dla osób na poziomie początkującym. W książce za pomocą ilustracji przedstawiono 1000 najpotrzebniejszych słówek. Zastosowanie metody wizualnej ułatwia zapamiętanie materiału i przyspiesza naukę. Kurs zawiera również liczne ćwiczenia oraz wyjaśnienia gramatyczne i fonetyczne. Ucz się języka, poznawaj słówka i zwroty przydatne w codziennej komunikacji i poznawaj kulturę Włoch! Włoski w obrazkach. Słówka, rozmówki, gramatyka to: • kurs leksykalno-gramatyczny z ilustracjami, • materiał na poziomie podstawowym (A1–A2), • ponad 1000 słów z ilustracjami, • rozmówki z wykorzystaniem najbardziej przydatnych zwrotów, • objaśnienia gramatyczne z przykładami, • wskazówki dotyczące poprawnej wymowy, • ćwiczenia utrwalające z kluczem odpowiedzi, • wiedza o włoskiej kulturze, • słowniczek.

49,90 zł
34,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 14,97 zł

4
Kraina Lodu. Magiczne kryształy - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kraina Lodu. Magiczne kryształy
Clementoni
Dostępny94 szt.

Ten zestaw zachwyci wszystkich fanów „Krainy Lodu” Zawartość opakowania: • saszetki z siarczanem glinowo-potasowym, • saszetki z dwuwodorofosforanem amonu, • saszetka z gipsem, • barwnik, • lateksowe rękawiczki, • kubki o pojemności 50 ml z zakrętką, • okrągły pojemnik, • prostokątna miska, • szpatułka, łyżka dozująca, • pipeta, foremka, • ilustrowana instrukcja.

64,90 zł
57,11 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 7,79 zł

5
Wszechświat krok po kroku - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wszechświat krok po kroku
Dostępny37 szt.

Wszechświat krok po kroku to pierwsza na polskim rynku książka, która tak szczegółowo, a jednocześnie tak przystępnie opisuje historię Wszechświata: od skali kosmicznej, przez planetarną, po świat istot żywych. Każdy z kilkudziesięciu krótkich, bogato ilustrowanych rozdziałów prowadzi czytelnika jeden krok dalej, budując na rozdziałach wcześniejszych. W ten sposób opisana zostaje „architektura” ewoluującego świata: złożona, piękna, niemal artystyczna, a przy tym głęboko logiczna i zrozumiała. Opisane są tu między innymi: mechanizm generowania pola magnetycznego Słońca, „anatomia” ziarenka pyłu galaktycznego, kolejne etapy powstawania krateru uderzeniowego, a także 28 głównych grup pierwotniaków. Autor przekonuje, że są to w istocie rzeczy łatwe do zrozumienia i warte poznania, choć często zakryte przed nami przez żargon naukowy. Mają jednak sens – i ujawniają swoje wewnętrzne piękno – jeśli się je ujrzy jako epizody jednej Wielkiej Opowieści. „Cytat z Norwida „odpowiednie dać rzeczy słowo” był wielokrotnie nadużywany do różnych celów. W odniesieniu do tej książki jest na swoim miejscu: „rzeczą” jest piękno Wszechświata i wszystkich jego części. Tej „rzeczy” autor dał odpowiednie – naprawdę piękne – słowo”. – Michał Heller „Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że jest to jedna z najlepszych książek o kosmosie obecnie dostępnych na polskim rynku wydawniczym”. – Radosław Kosarzycki, Puls Kosmosu „Dla początkujących astronomów może stanowić bardzo dobry start w kierunku historii Kosmosu, a starzy wyjadacze mogą odkryć nowe spojrzenia na nurtujące ich zagadnienia i przypomnieć sobie dawno zapomniane fascynujące szczegóły. Prosty język i przejrzysta treść tym bardziej przyciągną do niej ludzi, którzy mieli niewiele wspólnego z astronomią.(...). Dla każdego zainteresowanego tym tematem powinna to być pozycja obowiązkowa. Być może wciągnie ona kolejnych w obserwację, jak ujął to autor, aktu radosnej, artystycznej kreatywności. – Jan Nowosielski, AstroNET

59,90 zł
41,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 17,97 zł

6
Pakiet Planet Singli - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pakiet Planet Singli
Dostępny7 szt.

Doskonała seria komedii romantycznych opartych na filmach "Planeta Singli" z Agnieszką Więdłochą i Maciejem Stuhrem w rolach głównych. Miało być jak w bajce, a wyszło jak zawsze? Ania to niepoprawna romantyczka. Kocha dobre kino, klasyczne sukienki, pielęgnuje pamiątki z dzieciństwa i jak może, chroni się przed brutalnym światem cyników i kolekcjonerów kobiecych serc. Nie przestaje jednak wierzyć w prawdziwą miłość i księcia na białym koniu. A że cel uświęca środku, decyduje się na założenie profilu na jednym z portali randkowych. Nie zamierza odpuszczać, tym bardziej że zbliża się do trzydziestki. Początek jest mało zachęcający: na pierwszą randkę kandydat na narzeczonego w ogóle się nie stawia, Ania poznaje za to gwiazdę telewizji - bezczelnego, zakochanego w sobie podrywacza Tomka Wilczyńskiego. Celebryta proponuje jej układ - ona będzie mu opowiadała o swoich nieudanych randkach z portalu Planeta Singli, a on będzie wykorzystywał jej przygody w swoim telewizyjnym show. Planeta Singli zburzy spokojne życie Anki, a jej randki zburzą spokój showmana. On odkryje czym jest zazdrość, ona - że ma temperament. Romantyzm czy cynizm? Co wygra? W miłości jak na wojnie - wygra silniejszy!

49,90 zł
36,93 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 12,97 zł

7
Magiczny trójkąt - stymulacja funkcji wzrokowych - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Magiczny trójkąt - stymulacja funkcji wzrokowych
Dostępny15 szt.

Magiczny trójkąt jest układanką rozwijającą funkcje wzrokowe. Przygotowuje do szybkiego przeprowadzania analizy bodźców wzrokowych. Włącza w swój zakres ćwiczenia myślenia. Pobudzanie analizatora wzrokowego wpływa w sposób naturalny na rozwój pozostałych funkcji poznawczych. Stymulacja analizatora wzroku jest konieczna u wszystkich dzieci, ponieważ aktywne spostrzeganie wzrokowe, jest obok percepcji słuchowej, prymarnym etapem w rozwoju inteligencji oraz uczenia się komunikacji językowej. Magiczny trójkąt jest materiałem symbolicznym, abstrakcyjnym. Zestaw figur łączy się, by w konsekwencji mógł powstać trójkąt. Pomimo, iż dziecko może dostrzegać podobne elementy w życiu codziennym, należy takie obrazy, uczynić przedmiotem świadomego uczenia. W przyszłości będzie to ważne dla rozumienia symbolicznej funkcji języka, jak i dla nauki czytania i pisania. W pierwszym etapie pracy dorosły wybiera elementy w jednym kolorze i składa je w ramce. Dziecko obserwuje działanie, by mogło samodzielnie składać trójkąt według podanego wzoru. Następnie dorosły pokazuje dziecku wzór i analizując go krok, po kroku wspólnie z dzieckiem składa trójkat. Kolejnym etapem jest samodzielne działanie dziecka. Układa ono trójkąty według załączonych wzorów. Proste wzory są rozdzielone kreską. Trudniejsze nie zawierają kresek łączących elementy. W tym przypadku dziecko, na podstawie wcześniejszych doświadczeń, musi domyśleć się, w jaki sposób złożyć trójkąt. Zadaniem dziecka jest np. - ułożenie trójkąta w wybranym kolorze. Wśród wszystkich figur musi wybrać takie elementy, które będą pasowały do danej kategorii, - ułożenie trójkąta składającego się z dwóch, trzech kolorów. Po kilkakrotnym ułożeniu trójkątów według załączonych wzorów, dziecko, może układać samodzielnie wzory, według własnego pomysłu. Materiał: - kolorowe elementy z płyty PCV (pocięte trójkąty na 3,5,7 i 9 elementów w czterech kolorach) - podkładka do układania trójkąta z białej płyty PCV - 36 wzorów do układania z różnym stopniem trudności - instrukcja wraz z trudniejszymi rozwiązaniami - twarde opakowanie

150,00 zł
8
Pryncypia i marginesy Schulza. Eseje - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pryncypia i marginesy Schulza. Eseje
Dostępny47 szt.

Napisać po prostu, że Józef Olejniczak zebrał w całość dziesięć esejów o Schulzu i że zarówno ta całość, jak i poszczególne eseje są znakomite, to właściwie wykpić się od powiedzenia czegoś ważnego o tej książce. Jej istota bowiem polega na konstrukcji szkiców ?mówionych? ? w sensie ujawnianego warsztatu interpretacyjnego, metatekstowych uwag o postępowaniu badawczym i o nawiązaniach pomiędzy tekstami ? ale też na konstrukcji quasi-autobiograficznej, jako pisanej esejami opowieści o studiowaniu pisarstwa Drohobyczanina, i o kręgach fascynacji tym pisarstwem, i o tym, jak coraz nowe horyzonty się w nim badaczowi odsłaniają. To też zresztą nie do końca charakteryzuje narrację Pryncypiów i marginesów Schulza w jej ciągłych wylotach ku pomysłom innych badaczy, w nawiązaniach do własnych wcześniejszych ustaleń; szkice mają gęsto tkaną emocjonalną fakturę interpretacji, fascynacji, ?rozmów? okołotekstowych i ? żeby to jakoś sprawozdać ? trzeba tę książkę, niezwykle zaciekawiającą w czytaniu, po prostu opowiedzieć. [z recenzji wydawniczej prof. dr. hab. Andrzeja Zieniewicza]

49,00 zł
41,16 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 7,84 zł

9
Góry bystrzyckie I góry orlickie 1:40 000 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
12,90 zł
9,29 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 3,61 zł

10
Zestaw garnków - 12 elementów, mix kolorów - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw garnków - 12 elementów, mix kolorów
Hipo
NiedostępnyBrak

12 elementowy zestaw naczyń do zabawy dla najmłodszych miłośników gotowania. Kolorowy zestaw został wykonany z trwałych materiałów, z dbałością o szczegóły. Uwaga. Mix kolorów – dostępne różne wersje kolorystyczne zabawki – wysyłka losowa. Cena dotyczy 1 zestawu.

43,00 zł
39,13 zł

Rabat 9,0%
oszczędzasz 3,87 zł

11
Śląski chachor - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Śląski chachor
Dostępny37 szt.

W powszechnym mniemaniu dzieciństwo uważane jest za okres niewinności i radosnej, spontanicznej zabawy. To w tym czasie człowiek nabywa wartości, uczy się zachowań społecznych i dorasta do odpowiedzialnego, dorosłego życia. Nie w każdym przypadku jednak lata dziecięce przywołują pozytywne wspomnienia. Dla niektórych naznaczone są bowiem bolesnymi, a niekiedy tragicznymi wydarzeniami, które rzutują na późniejsze losy człowieka, jego postrzeganie siebie, innych ludzi i rzeczywistości. Chęć do życia i motywacja potrzebna do wprowadzenia zmian mogą okazać się siłą potrzebną do pokonania traumy z czasu dzieciństwa. Książka autorstwa Grzegorza Ablamowicza Śląski chachor jest doskonałym przykładem na to, że szczera miłość, gorące pragnienie normalnego życia i założenie szczęśliwej rodziny są w stanie sprawić, że to, co wydawało się niemożliwe i nieosiągalne, znajdzie się w zasięgu ręki?

29,90 zł
21,53 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,37 zł

12
Marketing Premium - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Marketing Premium
Dostępny10 szt.

Poznaj świat marek luksusowych i premium!Polskie społeczeństwo się bogaci - to fakt. Przybywa ludzi dobrze sytuowanych, średnia zarobków z roku na rok rośnie. Wzrasta PKB. Wraz z poprawą wskaźników gospodarczych powiększa się grupa konsumentów, którzy mogą i zamierzają korzystać z usług i towarów należących do segmentu premium. To dobra wiadomość dla producentów, eksporterów i usługodawców chcących trafić ze swoją ofertą do zamożnego klienta. Pytanie brzmi: jak to zrobić? Czy użyć tych samych strategii marketingowych, które sprawdzają się w przypadku marek masowych? Co dziś przekonuje coraz bardziej świadomych konsumentów? Jakie działania podejmują marki, które odnoszą sukcesy na rynku dóbr luksusowych? W jakim kierunku zmierza ten rynek oraz jak komunikują się marki w coraz szybciej zmieniających się okolicznościach? Odpowiedzi na powyższe pytania znajdziesz w tej książce, będącej wynikiem wnikliwej obserwacji zmian, jakie zachodzą dziś na rodzimym rynku.Dostęp do informacji, które pomagałyby menadżerom i właścicielom firm z sektora dóbr luksusowych podejmować skuteczne decyzje, wciąż jest ograniczony. Książka Dominiki Trawki wypełnia tę lukę - to publikacja poświęcona wyłącznie zagadnieniu komunikacji marek luksusowych i tych z segmentu premium. Przedstawiciele agencji, domów mediowych i marketerzy znajdą tutaj dawkę wiedzy i inspiracji - zestawienie najcenniejszych przedsięwzięć i najlepszych praktyk. Z kolei entuzjastom marek z wyższej półki ta pozycja pozwoli zapoznać się z ciekawymi inicjatywami, które pomogą im stać się bardziej świadomymi konsumentami.W książce opisano 12 trendów skutecznie wspomagających promocję brandów z wyższej półki, a także podano ponad 50 konkretnych przykładów działań. Publikację uzupełniają wypowiedzi ekspertów oraz przedstawicieli firm z branży produktów i usług premium.

49,00 zł
36,26 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 12,74 zł

13
Mój Leonardo. Pięćdziesiąt lat rozsądku i szaleństwa w świecie sztuki i poza jego granicami - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mój Leonardo. Pięćdziesiąt lat rozsądku i szaleństwa w świecie sztuki ...
Dostępny47 szt.

Osobiste wspomnienia przeplatane wnikliwymi analizami pokazują życiową pasję Martina Kempa, emerytowanego profesora Oksfordu, który od 50 lat bada dorobek Leonarda da Vinci. Każdy rozdział traktuje o konkretnym arcydziele. Wciągająca narracja wyjaśnia złożone zagadnienia atrybucji, interpretacje ekspertów i ponadczasowe znaczenie koneserstwa. Znajdziemy tu cały wachlarz zagadnień –od analizy technicznej poszczególnych prac po inspirowane życiem i dorobkiem Leonarda obiekty współczesnej popkultury.

69,00 zł
51,06 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 17,94 zł

14
Pociąg ekspresowy - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pociąg ekspresowy
Artyk
Dostępny12 szt.

Ten pociąg zachwyci nie tylko maluchy Jest sterowany za pomocą pilota. Został wykonany z dbałością o szczegóły. To zabawa, która się nie nudzi. Dodatkowo pociąg jest wyposażony w efekty świetlne i dźwiękowe. Zawartość opakowania: • 2 lokomotywy, • wagon, • tory, • drzewa, • znaki, • pilot. Długość toru: 176.0 cm

84,70 zł
73,69 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 11,01 zł

15
Żołnierze 40szt w worku  M 2658F HIPO - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
7,90 zł
7,19 zł

Rabat 9,0%
oszczędzasz 0,71 zł

16
Nadir - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nadir
Dostępny2 szt.

Jedynym sposobem na ucieczkę z tego więzienia jest śmierć.Załoga Nadira, promu kosmicznego klasy C, składa się wyłącznie z więźniów. Zwyrodniali przestępcy, których skazano na dożywotnią tułaczkę, nie wiedzą, dokąd zmierza statek. Nikt nie powiedział im również, w jakim celu podróżują. Nadir, pilotowany przez bezduszny komputer, niestrudzenie niesie ich ku nieznanemu. Na dolnym pokładzie znajdują się zamknięte, pancerne drzwi, broniące dostępu do tajemniczego pomieszczenia. Pewnego dnia samozwańczy przywódca więźniów zauważa ślad buta na progu, w połowie skryty za owymi drzwiami. Zaczynają pojawiać się pytania: Który z członków załogi od samego początku miał klucz? Dlaczego ukrywał ten fakt przed pozostałymi? Czego zdrajca szukał w niedostępnym pomieszczeniu?Niewiele później skazańcy znajdują ciało kolegi. I nie jest to ostatnie ciałoZenit nad nami, a nadir pod nami powiedziała.Spojrzałem w górę przez szybę samochodu. Niebo zasnuły ciemne, deszczowe chmury. Nadejście burzy było tylko kwestią czasu. Pojazd kierowany przez komputer gnał wielopasmową autostradą, pokonując kolejne kilometry [...][...] Nie słuchałem. Spojrzałem raz jeszcze w niebo. Dłonie drżały. Na czoło wyszły krople potu. Ręce same wyciągnęły się w kierunku jej szyi. Palce dotknęły delikatnej skóry. Zatopiły się w kasztanowych lokach. Pocałowałem ją, równocześnie zaciskając dłonie na szyi. Odebrała to jako pieszczotę. Pojazd pędził. Mówiła coś jeszcze, ale nie słuchałem.

37,99 zł
27,73 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,26 zł

17
Figurki Ford GT, mix wzorów - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Figurki Ford GT, mix wzorów
Hipo
Dostępny61 szt.

Metalowe figurki samochodów marki Ford GT w skali 1:38 w czterech wariantach kolorystycznych. Wymiary figurki: 12.0 x 5.0 x 4.0 cm Uwaga! Mix wzorów. Towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

22,90 zł
20,84 zł

Rabat 9,0%
oszczędzasz 2,06 zł

18
Schowek
32,80 zł
19
English B for the IB Diploma Teacher?s Resource - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
English B for the IB Diploma Teacher?s Resource
NiedostępnyBrak

With schemes of work and teaching notes for each unit of the coursebook, this book supports busy teachers to deliver any IB Language B course. Designed to save you planning time, the book helps you incorporate all elements of the IB curriculum ? such as the extended essay ? into your language acquisition classes. It also includes references to the Learner Profile, Concepts, reflection and Approaches to Teaching to help you integrate these into your teaching. Includes answers to the questions in the coursebook, making it easy for you to mark.

194,00 zł
170,72 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 23,28 zł

20
Me Elton John - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Me Elton John
NiedostępnyBrak

In his first and only official autobiography, music icon Elton John reveals the truth about his extraordinary life, which is also the subject of the film Rocketman. The result is Me - the joyously funny, honest and moving story of the most enduringly successful singer/songwriter of all time. Christened Reginald Dwight, he was a shy boy with Buddy Holly glasses who grew up in the London suburb of Pinner and dreamed of becoming a pop star. By the age of twenty-three, he was on his first tour of America, facing an astonished audience in his tight silver hotpants, bare legs and a T-shirt with ROCK AND ROLL emblazoned across it in sequins. Elton John had arrived and the music world would never be the same again. His life has been full of drama, from the early rejection of his work with song-writing partner Bernie Taupin to spinning out of control as a chart-topping superstar; from half-heartedly trying to drown himself in his LA swimming pool to disco-dancing with the Queen; from friendships with John Lennon, Freddie Mercury and George Michael to setting up his AIDS Foundation. All the while, Elton was hiding a drug addiction that would grip him for over a decade. In Me Elton also writes powerfully about getting clean and changing his life, about finding love with David Furnish and becoming a father. In a voice that is warm, humble and open, this is Elton on his music and his relationships, his passions and his mistakes. This is a story that will stay with you, by a living legend.

89,00 zł
77,43 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 11,57 zł

21
Polska Walcząca Tom 63 Polowania na wyższych dowódców niemieckich - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Polska Walcząca Tom 63 Polowania na wyższych dowódców niemieckich
NiedostępnyBrak

Kolekcja książek o historii Polskiego Państwa Podziemnego. Każdy tom dostarcza najważniejszych informacji na temat ruchu niepodległościowego, czynu zbrojnego, najważniejszych postaci i bohaterów tamtym czasów. Całość zilustrowano fotografiami ze zbiorów Muzeum Wojska Polskiego w Warszawie, Centralnej Biblioteki Wojskowej oraz Muzeum Powstania Warszawskiego.

20,00 zł
15,20 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 4,80 zł

22
Złote dziecko Opowiesć o małym Jacku Malczewskim - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Złote dziecko Opowiesć o małym Jacku Malczewskim
Dostępny43 szt.

Jest zima. Michał idzie właśnie ze szkolną wycieczką do radomskiego muzeum. Jacek spaceruje natomiast śliskimi uliczkami Starego Ogrodu podczas rodzinnego spaceru. Obu chłopców coś łączy, chociaż w świecie Michała jeżdżą samochody, a w świecie Jacka dorożki przemierzają brukowane ulice. W dodatku tylko jeden chłopiec ma szansę dowiedzieć się o istnieniu drugiego. W obu światach jednak trzeba tak samo konsekwentnie podążać swoją drogą. Albo chociaż dróżką...

24,90 zł
17,93 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 6,97 zł

23
Po drugiej stronie jeziora - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Po drugiej stronie jeziora
Dostępny7 szt.

Czasem nawet najbardziej szalone fantazje stają się rzeczywistością. Choć Mia Lang nie lubi hucznych imprez ani bycia w centrum uwagi, podczas swoich osiemnastych urodzin życzy sobie, aby w jej poukładanym dotąd życiu coś się wreszcie zmieniło. Nie musi długo czekać. Tego samego wieczoru jej świat wywraca się do góry nogami, a mówiąc dokładniej: całkowicie znika... Nastolatka trafia do tajemniczej krainy Locus, gdzie zostaje wplątana w misję, której celem jest wyzwolenie Krainy Pięciu Miast. Zayn, dowódca wyprawy, okazuje się apatycznym, małomównym i kapryśnym egoistą, który budzi w niej sprzeczne uczucia. Wkrótce jednak stanie się jasne, że to właśnie on jest powodem, dla którego Mia nie potrafi się zdecydować na powrót do domu. Nagłe, nieznane i coraz silniejsze uczucie sprawia, że dziewczyna toczy ze sobą wewnętrzną walkę. Co zwycięży: rozsądek, który każe jej porzucić to miejsce i wrócić do bezpiecznego świata, czy chęć przeżycia szalonej przygody u boku fascynującego ją mężczyzny?

38,00 zł
27,74 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,26 zł

24
Indygo - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Indygo
NiedostępnyBrak

W każdym dobru jest trochę zła, w każdym złu znajduje się odrobina dobra... Życie nastoletniego Brayana Harrisa przypomina hollywoodzką bajkę – od najmłodszych lat rozpieszczany przez najbliższych, wychowany w eleganckiej posiadłości swoich znanych i cenionych rodziców, ma wszystko, czego zapragnie, zaczynając od pieniędzy, a na wszelkich używkach kończąc. Przychodzi jednak taki dzień, w którym sielanka niespodziewanie zamienia się w koszmar. Brayan zostaje oskarżony o brutalny gwałt na byłej dziewczynie swojego przyjaciela i umieszczony w zakładzie karnym o złagodzonym rygorze. Tam trafia pod opiekę Stevena Marco, czterdziestoletniego kryminalisty, który wkrótce uświadomi młodemu chłopakowi, ile tak naprawdę ominęło go w dotychczasowym życiu i jak wielką cenę przyjdzie mu zapłacić za swoją lekkomyślność...

37,99 zł
27,73 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,26 zł

25
Pokolonie złotych rentierów - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pokolonie złotych rentierów
Dostępny21 szt.

Czy zastanawiałeś się kiedykolwiek nad posiadaniem złota i srebra jako prawdziwego pieniądza? Alan Greenspan, były szef FED, pisał: ?Bez standardu złota nie ma żadnej możliwości ochrony oszczędności przed wywłaszczeniem w wyniku inflacji?, zaś w wywiadzie udzielonym CFR nadał swojemu stanowisku nieco bardziej uniwersalne znaczenie, stwierdzając wprost: "(...) złoto jest walutą, i to najważniejszą, z którą inne waluty, wliczając w to dolara amerykańskiego, nie mogą się mierzyć." Równie dobitnie przedstawił to Maxwell Keiser: ?Zastanów się przez chwilę i pomyśl! Ile siły nabywczej swoich papierowych czy elektronicznych pieniędzy tak naprawdę straciłeś? Czy rozumiesz, że głupotą jest wiara w rząd, który dodrukowując waluty i zadłużając kraj, (?) zabiera Ci twoje możliwości finansowe? Przyjrzyj się dużym inwestorom i ich sposobom ochrony swojego kapitał. Bierz z nich przykład! Przestań być głupi!? Inne trafne podsumowanie znajdziemy u Larry?ego Parksa, dyrektora zarządzającego The Foundation for the Advancement of Monetary Education?FAME: ?W obecnym systemie monetarnym oszczędności całego życia mogą zniknąć w mgnieniu oka.? Co robić? Najzamożniejsi wybierają złoto i srebro! A Ty jak sobie z tym radzisz? Oto książka, która pomoże Ci zrozumieć, jak bezpiecznie i długoterminowo myśleć o inwestowaniu w kruszce. Książka napisana z dużym zaangażowaniem, jest niezłym przewodnikiem po świecie biznesu. Rozjaśnia znacząco pokrętne mechanizmy rządzące finansowym światem i stanowi jednocześnie próbę zachęty do budowania swojej majętności. Gratuluję odwagi pisarskiej w niełatwym temacie. Andrzej Gwadera ? generał brygady WP Tylko ok. 4% ludzi posiada prawidłowe nastawienia, nawyki, umiejętności w obszarze pieniędzy. Wszyscy pozostali mają jeszcze spore rezerwy w tym zakresie. A to znaczy, że pracują więcej oraz ciężej i mają z tego mniej niż by mogli mieć. Chodzi o to, aby pieniądze dobrze służyły temu wszystkiemu, co w naszym życiu jest wartościowe. Temu, na czym nam zależy. Bardzo tę książkę polecam. Kazimierz F. Nalepa - doradca, coach, trener i wykładowca akademicki Autor, popełniając te książkę, zawarł w niej zbiór prawd, zasad i przemyśleń, wynikających z osobistego doświadczenia. Polecam, ponieważ jeśli choć jedna osoba dzięki niej odniesie sukces, to spełni ona swoją rolę propagatora tej niepoprawnej niepoprawności, która wyróżnia ludzi unikalnych, wyjątkowych, twórczych, kreatywnych, wolnych i niezależnych. Janusz Zając - przedsiębiorca, założyciel Institute Janza Inter@ctive Consulting Group Autor książki dzieli się swoimi doświadczeniami i podsuwa szereg wskazówek, jak bezpiecznie i skutecznie inwestować w złoto, nie dopuszczając, by gromadzone oszczędności straciły na wartości. Oddaje do rąk czytelników swego rodzaju elementarz pełen praktycznej wiedzy o skutecznym zarządzaniu prywatnymi finansami. Mariusz Gryżewski - twórca, redaktor naczelny i Prezes Zarządu Spółki MaxMedia PATRONI MEDIALNI: VIP MAGAZYN, RYNEK INWESTYCJI, FAKTY. MAGAZYN GOSPODARCZY, FENOMEN POLSKA, WWK, SZTUKATER.PL

32,00 zł
23,04 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,96 zł

26
Istota ludzka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Istota ludzka
Dostępny22 szt.

Czy jesteśmy zdolni akceptować inność? Jak reagujemy na obecność kogoś wybitnego w naszym otoczeniu? Czy nauka ma moralne granice swoich eksperymentów? Gdzie się zaczyna, a gdzie kończy etos ojca? Robert Ross śmiało stawia te pytania i próbuje poszukiwać odpowiedzi, zaskakując czytelnika licznymi zwrotami akcji i niespodziewanymi wydarzeniami. Nic, co jest oczywiste, w istocie takie nie jest, a czytelnik stawiany jest w roli etycznego arbitra. Bo kim dla Ciebie jest Istota Ludzka?

28,00 zł
20,16 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 7,84 zł

27
Konstytucyjne uwarunkowania pracy komornika sądowego - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Konstytucyjne uwarunkowania pracy komornika sądowego
Dostępny2 szt.

W publikacji znajduje się kompleksowa ocena uwarunkowań pracy komornika sądowego w świetle Konstytucji oraz ustawy z 22 marca 2018 r. o komornikach sądowych, która weszła w życie 1 stycznia 2019 r., wprowadzając fundamentalne zmiany dotyczące pozycji ustrojowej komornika sądowego, a także jego praw i obowiązków. Nowe przepisy budzą kontrowersje m.in. dotyczące uprawnień i obowiązków komornika sądowego, a także możliwości skutecznego wykonywania czynności w ramach postępowania egzekucyjnego. W opracowaniu poddano analizie: - status prawny komornika sądowego z perspektywy praw i wolności konstytucyjnych, w tym równości wobec prawa, wolności pracy, wolności zrzeszania się, wolności gospodarczej, a także ochrony prawa własności; - ustawowy model pracy komornika sądowego przez pryzmat konstytucyjnych gwarancji ochrony warunków pracy zarobkowej, do których należą prawo do minimalnego wynagrodzenia za pracę, maksymalne normy czasu pracy oraz prawo do corocznego odpłatnego urlopu wypoczynkowego. Podsumowaniem rozważań są propozycje wykładni aktualnie obowiązujących przepisów ustawowych oraz postulaty de lege ferenda. Publikacja stanowi próbę odpowiedzi na pytanie o konstrukcję prawną służby komorniczej oraz umiejscowienie pracy świadczonej przez komornika sądowego w ramach szeroko rozumianego systemu zatrudnienia.

129,00 zł
116,10 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 12,90 zł

28
System prawa pracy Tom 10 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
System prawa pracy Tom 10
NiedostępnyBrak

Tom X Systemu prawa pracy w sposób syntetyzujący prezentuje fundamentalne standardy normatywne prawodawstwa Rady Europy i Unii Europejskiej oraz dokonuje analizy w zakresie ich implementacji do polskiego systemu prawa pracy. Rozważania w nim zamieszczone zostały oparte na mechanizmach generalizacji cechujących się ogólnością wywodów, a zarazem ich wieloaspektowością. W książce omówiono m.in.: pojęcie, źródła, funkcje oraz genezę i ewolucję europejskiego prawa pracy. Autorzy tomu są uznanymi przedstawicielami nauki prawa pracy, reprezentującymi różne ośrodki naukowe z całego kraju i wyróżniającymi się znaczącym dorobkiem w zakresie opracowanych zagadnień. Publikacja przedstawia zasadnicze standardy europejskiego prawa pracy, w szczególności dotyczące: - stanowienia prawa pracy w Unii Europejskiej, - stosowania europejskiego prawa pracy, - swobody przepływu pracowników, - delegowania pracowników i ich migracji w ramach świadczenia usług, - obowiązku informowania pracowników o warunkach umowy o pracę, - przejścia przedsiębiorstwa, zakładu lub ich części, - zasady równego traktowania i zakazu dyskryminacji, - wynagradzania pracowników i czasu pracy, - ochrony zatrudnienia kierowców w prawie unijnym, - prawa do wypoczynku w prawie Unii Europejskiej, - ochrony kobiet i rodzicielstwa, - ochrony pracy młodocianych i dzieci oraz pracowników niepełnosprawnych, - zwalniania pracowników, - europejskiego zbiorowego prawa pracy.

349,00 zł
314,10 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 34,90 zł

29
Wspomnienia z młodości ubogiej służącej - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wspomnienia z młodości ubogiej służącej
Dostępny61 szt.

Wspomnienia z młodości ubogiej służącej zawierają obrazki z życia gdańskiego mieszczaństwa oraz biedoty drugiej połowy XIX wieku, czyli okresu wciąż słabo znanego zarówno gdańskiej historiografii, jak i współczesnemu polskiemu czytelnikowi. Narracja książki prowadzona jest najczęściej w żartobliwym tonie, językiem soczystym, pozornie naiwnym i okraszonym lokalnym słownictwem. Podczas lektury czytelnik zagląda do domów mieszczan, kwater wojskowych, suteren biedoty, miejskich sklepów i zakładów produkcyjnych, wraz z narratorką wędruje po tętniących życiem ulicach Gdańska, jego cichych przedmieściach i wiejskich okolicach. Dofinansowano ze środków Miasta Gdańska

45,00 zł
37,80 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 7,20 zł

30
Mistrzyni romansu. Tom 46. Maskarada - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mistrzyni romansu. Tom 46. Maskarada
NiedostępnyBrak

Saskie, księgowa w firmie hotelarskiej, nie lubi spędzać wolnego czasu poza domem. Nie potrafiła jednak odmówić przyjaciółce, proszącej, by pomogła jej wypróbować wierność narzeczonego. Zgodziła się zaczepić w restauracji wskazanego mężczyznę. Ten jednak uznał ją za kobietę obyczajów i oddalił się. Następnego dnia w pracy wezwano Saskię do biura by poznała nowego właściciela firmy, gdy dziewczyna go ujrzała, zrozumiała, że poprzedniego wieczoru popełniła poważny błąd.....

16,00 zł
12,16 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 3,84 zł

31
Korekcja wad wzroku procedury badania refrakcji - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Korekcja wad wzroku procedury badania refrakcji
NiedostępnyBrak

Wydanie III, znacznie rozszerzone. Uzupełnione o ponad 50 rycin i nowe fragmenty tekstu. Książka stanowi kompendium współczesnej optometrii. Przygotowana została z myślą o licznym środowisku optyków okularowych, studentów optyki okularowej i optometrii, lekarzy specjalizujących się w okulistyce oraz osób uczących się zawodu optyka okularowego tradycyjną drogą - w zakładzie rzemieślniczym lub technikum.

80,00 zł
32
Kabała - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kabała
NiedostępnyBrak

Hebrajski termin qabbala(h) oznacza tradycyjną naukę otrzymaną od przodków i pochodzi od qabel ? otrzymywać. W Talmudzie termin ten zachowuje swoje pierwotne znaczenie, oznacza zatem tradycję i odnosi się do tekstów biblijnych bez żadnych konotacji mistycznych czy ezoterycznych. Teksty biblijne rozumie jako otrzymane od Boga i przekazywane przez kolejne pokolenia, nie dopatrując się w tych tekstach szczególnych treści mistycznych, czy tajemniczych, dostępnych jedynie dla wąskiej grupy wybranych. Od dwunastego wieku po Chrystusie znaczenie terminu kabała ulega jednak zmianie i nadaje się mu sens ezoteryczny, jest to przekaz zarezerwowany tylko dla wtajemniczonych, odnoszący się do mistyki, od której jest niedaleko do tego, co tajemnicze, zagadkowe i magiczne. Chociaż później termin ten zostanie rozciągnięty na wszystkie formy mistyki judaizmu, także wcześniejsze, znaczenie jego jednak nie przestanie graniczyć z dziedziną tajemnicy i magii, a przez to pośrednio z wróżbiarstwem. Są to peryferie mistyki, ale czasem łatwiej zobaczyć te peryferie, niż właściwy prąd umysłowy określany jako kabalistyka... Nasze spotkanie się z mistyką żydowską będzie wejściem jedynie do przedsionków jej wspaniałych ogrodów, zaledwie dotkniemy różnych aspektów zagadnienia bez ich dogłębnego przenikania. Nie będzie odpowiadało zastosowanemu w opowiadaniu określeniu popatrzył (hecic), które nie oznacza wykładu (tu zastosowano by termin derasza), ale kontemplację i doświadczenie mistyczne. Dlatego nie musimy obawiać się negatywnych skutków spotkania z żydowską mistyką, ale także nie dojdziemy do królewskich komnat, z których Rabbi Akiba w pokoju wyszedł ubogacony doświadczeniem Boga.

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

33
Lit Niezwykły lek w psychiatrii - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lit Niezwykły lek w psychiatrii
NiedostępnyBrak

Najnowsza monografia Profesora Janusza Rybakowskiego pt. "Lit. Niezwykły lek w psychiatrii" przedstawia różne oblicza tego pierwiastka, który ma zdumiewające własności psychotropowe. Publikacja porządkuje wiedzę na temat chorób afektywnych i ich leczenia oraz odnosi się do historii i współczesności stosowania litu w tych chorobach. Omawiana jest skuteczność litu w leczeniu i profilaktyce nawrotów chorób afektywnych, objawy niepożądane i postępowanie w przypadku ich wystąpienia, interakcje farmakokinetyczne i farmakodynamiczne oraz biochemiczne mechanizmy działania litu. Wyodrębniono również rozdziały poświęcone stosowaniu litu w ciąży i okresie poporodowym, zapobieganiu samobójstwom, a także działaniu litu przeciwwirusowemu i immunomodulacyjnemu oraz neuroprotekcyjnemu i "przeciwotępiennemu". Dzieło powstało z perspektywy obejmującego niemal pół wieku doświadczenia klinicznego i badawczego Autora dotyczącego litu. Dla psychiatrów, książka stanowi praktyczny przewodnik leczenia litem. Może to spowodować, że większa liczba pacjentów z chorobami afektywnymi stanie się beneficjentami terapeutycznego stosowania tego niezwykłego pierwiastka.

70,00 zł
52,50 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 17,50 zł

34
Świadectwo - Mit - Tajemnica. O Gustawie Herlingu-Grudzińskim - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Świadectwo - Mit - Tajemnica. O Gustawie Herlingu-Grudzińskim
Dostępny45 szt.

Tom jubileuszowy wydany z okazji Roku Gustawa Herlinga-Grudzińskiego zawiera zbiór esejów i artykułów naukowych odnoszących się do literackiego oraz publicystycznego dorobku pisarza. Przedstawiciele świata humanistyki ukazują jego życie i twórczość z perspektywy najnowszych badań. Ujęcia interpretacyjne zostały wzbogacone zarówno o świadectwa przyjaciół Herlinga, jak i głos samego twórcy.

45,00 zł
31,95 zł

Rabat 29,0%
oszczędzasz 13,05 zł

35
Drgania układów mechanicznych - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Drgania układów mechanicznych
Dostępny121 szt.

Analiza wpływu drgań na struktury mechaniczne ma duże znaczenie przy badaniu wytrzymałości dynamicznej konstrukcji i samego materiału konstrukcyjnego oraz zapewnieniu trwałości i niezawodności działania maszyn. To z kolei przekłada się na bezpieczeństwo funkcjonowania wielu systemów produkcyjnych. Niniejsza publikacja prezentuje podstawową wiedzę na temat drgań mechanicznych. Autor przedstawia w niej podstawowe warunki zaistnienia drgań, zagadnienia ruchu harmonicznego oraz analizę harmoniczną drgań. Szczególną uwagę poświęcił równaniom Lagrange?a II rodzaju, umożliwiającym modelowanie układów mechanicznych, wychodząc z energii mechanicznych towarzyszących zjawisku drgań. W książce zaprezentowano metody pomiarów drań ? zarówno te konwencjonalne, jak i nowoczesne, a także zagadnienia związane z redukcją drgań szkodliwych. Całość poparta została przykładnymi oraz zadaniami do samodzielnego rozwiązania. Niniejsza pozycja skierowana jest przede wszystkim do studentów wydziałów mechanicznych, mechatronicznych oraz budownictwa, a także wykładowców przedmiotów takich jak: Podstawy teorii drgań układów mechanicznych, Drgania układów mechanicznych, Dynamika maszyn, Diagnostyka wibroakustyczna maszyn, Optymalizacja dynamiczna systemów mechatronicznych. Może też stanowić pomoc w pracy inżynierów, zmagających się z problematyką drgań podczas projektowania konstrukcji.

69,00 zł
60,72 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 8,28 zł

36
Ćwiczenia ortograficzne dla klas I-II. U-Ó - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ćwiczenia ortograficzne dla klas I-II. U-Ó
NiedostępnyBrak

Serię opracowała doświadczona nauczycielka. Starannie dobrane ćwiczenia (np. krzyżówki, rebusy) wprowadzają wiele trudnych ortograficznie słów, utrwalają pisownię słów znanych, rozszerzają zasób słownictwa, rozwijają umiejętność budowania zdań, wspomagają naukę pisania, poprawiają sprawność manualną, rozwijają spostrzegawczość, wzbogacają wiedzę dziecka i pozytywnie wpływają na kreatywność. Każdy zeszyt zawiera słowniczek utrwalający poprawną pisownię trudnych słów.

4,90 zł
4,51 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 0,39 zł

37
Rzecznik Praw Dziecka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rzecznik Praw Dziecka
Dostępny4 szt.

Książka ma charakter popularyzatorski, badawczy, naukowy. Mieści się w zakresie regulacji prawa publicznego, ma charakter interdyscyplinarny, co wiąże się z faktem, iż działalność RPD wkracza w różne gałęzie prawa i życia społecznego, pomoc społeczną, służbę zdrowia, wymiar sprawiedliwości itd. nie mniej jednak widoczny jest akcent administracyjnoprawny i konstytucyjny. Praca łączy wątki historyczne, a następnie teoretycznoprawne z opisem i analizą obowiązujących regulacji dotyczących RPD oraz elementami prakseologii. Autorka dokonała kompleksowej analizy systemowego spojrzenia na pozycję ustrojową tego organu w polskim porządku prawnym, doprecyzowania i rozwiązania spornych problemów, co daje szansę wypełnienia luki i podstawę do scharakteryzowania tego organu w kontekście jego miejsca i roli w polskim systemie prawnym, a także okazje do porównań z innymi regulacjami innych państw i wniosków w tym zakresie. Książka obejmuje w zasadniczej mierze zagadnienia z ustrojowego prawa administracyjnego, nauki administracji oraz instytucji administracyjnego prawa procesowego. Ponadto w pracy znajdują się zagadnienia z zakresu prawa konstytucyjnego, prawa cywilnego, prawa europejskiego i prawa międzynarodowego. Publikacja adresowana jest do odbiorców zainteresowanych tematyką historyczną, parlamentarną, prawną, społeczną związaną z instytucją o charakterze ombudsmańskim, funkcjonującą w wielu krajach Europy i świata w tym także w Polsce. Wyznacza obszary ochrony praw i dobra dziecka. Publikacja przeznaczona jest m.in. dla studentów, teoretyków i praktyków prawa, oraz wszystkich tych których uwaga skierowana jest na działania w obszarze szeroko pojętych praw i dobra dziecka.

69,00 zł
56,58 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 12,42 zł

38
Kalendarz 2020 KL 09 Jaga 10 sztuk mix - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz 2020 KL 09 Jaga 10 sztuk mix
NiedostępnyBrak

okładka kartonowa czerwona, niebieska, zielona, purpurowa i żółta, kredowana; kalendarium miesięczne, podwójne imiona; skrócone kalendarium roku bieżącego oraz następnego, telefony kierunkowe, miejsce na notatki banderolowane w pakietach po 10 egz.

24,60 zł
22,63 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 1,97 zł

39
Letters to a New Student - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Letters to a New Student
NiedostępnyBrak

Letters to a New Student is a study skills book with a twist. You decide how to read it. Based on a series of short, informal, problem page letters that you can read in any order, the book uses principles of human psychology, teaching, and coaching practice to offer a refreshing approach to study skills and learning techniques. The letters form a brief ?survive and thrive? study guide to work smarter not harder and offer advice on topics such as motivation, stress, revision, and assignments. It?s a tried-and-tested, blueprint to make information stick with less effort. The book takes a holistic approach to learning. It covers health and wellbeing, the ?nuts-and-bolts? shortcuts, the obstacles, and the pitfalls. It also includes short learning principles and cross-references to other entries, with practical advice in response to the frequently asked questions many students ask during their studies. Letters to a New Student is for any student under pressure, parents and family who want to offer support, or anyone with interest in lifelong learning. It?s written by a psychologist, teacher, academic coach, and advice columnist, with over 20 years professional experience.

56,00 zł
50,40 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,60 zł

40
Mazurska piramida i pruskie Ateny - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mazurska piramida i pruskie Ateny
NiedostępnyBrak

Poszukiwana jak dotąd, i najbardziej rzetelna, historia unikalnego w skali nie tylko ogólnopolskiej zabytku - piramidy-grobowca Farenheidów w Rapie. Dodatkowo w publikacji zawarte będą ciekawostki związane z Ulrichem von Salpiusem - znanym w USA rysownikiem, przyjacielem tego rodu (jego epitafium znajduje się w pobliskim kościele).

21,00 zł
15,75 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 5,25 zł

41
WEDDING GUEST - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
36,00 zł
42
Girl Woman Other - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
59,00 zł
43
Original Album Series: Hot Chocolate. CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
46,90 zł
43,15 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,75 zł

44
Ford F-100 Pick-Up p12 KT5385D  HIPO, cena za 1szt. - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
18,90 zł
17,20 zł

Rabat 9,0%
oszczędzasz 1,70 zł

45
Art. spożywcze z pizzą 20 części w pud.  HIPO - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
24,90 zł
22,66 zł

Rabat 9,0%
oszczędzasz 2,24 zł

46
Psi Patrol. Pojazd zdalnie sterowany, Marshall - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Psi Patrol. Pojazd zdalnie sterowany, Marshall
Spin Master
Dostępny116 szt.

Zdalnie sterowana zabawka inspirowana jest wozem strażackim szczeniaczka Marshalla – jednego z głównych bohaterów niesamowicie popularnego serialu animowanego dla najmłodszych „Psi Patrol” Autko swoim kształtem świetnie oddaje wygląd pojazdu znanego z ekranu. W tylnej części auta znajduje się ruchoma imitacja sikawki. Pilot sterujący wozem ma dwa przyciski: pierwszy odpowiadający za jazdę na wprost, drugi-za nawrót. Intuicyjny sposób sterowania zabawką sprawia, że nadaje się ona nawet dla najmłodszych dzieci. Figurka Marshalla znajdująca się w pojeździe nie jest wyjmowalna. Zawartość zestawu: • wóz strażacki Marshalla, • pilot zdalnego sterowania. Długość autka: ok. 20.0 cm Wymiary opakowania: 25.0 x 23.0 x 13.0 cm Zasilanie: 5 baterii AAA(LR03) 1,5V(brak w zestawie)

153,90 zł
141,59 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 12,31 zł

47
Sun Songs (Limited Edition Orange Variant). Winyl - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
85,90 zł
79,03 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 6,87 zł

48
MERRIE LAND (DELUXE BOXSET). Winyl - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
442,90 zł
407,47 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 35,43 zł

49
Dionne Warwick & The Voices Of Christmas, CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dionne Warwick & The Voices Of Christmas, CD
Dionne Warwick, Warner Music Polska
Dostępny29 szt.

Lista utworów: 1. Silent Night 2. Jingle Bells (Feat. John Rich, The Oak Ridge Boys & Ricky Skaggs) 3. Frosty The Snowman (Feat. Eric Paslay) 4. God Rest Ye Merry Gentleman (Feat. Dianne Reeves) 6. White Christmas (Feat. Johnny Mathis) 7. This Christmas (Feat. Aloe Blacc) 8. The Christmas Song (Feat. Wanya Morris) 10. Jingle Bell Rock (Feat. Michael Mcdonald) 11. Silver Bells (Feat. Chloe X Halle) 12. First Noel

65,90 zł
60,63 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,27 zł

50
Live In Concert, 2 CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Live In Concert, 2 CD
Katie Melua, Warner Music Polska
NiedostępnyBrak

Lista utworów: CD 1: 1. Tu Ase Turpa Ikavi 2. Plane Song 3. Belfast 4. Nine Million Bicycles 5. Just Like Heaven 6. River 7. Dreams on Fire 8. Cradle Song 9. All-Night Vigil – Nunc Dimittis 10. O Holy Night 11. Diamonds Are Forever CD 2: 1. Perfect World 2. The Little Swallow 3. I Cried for You 4. The Flood 5. The Closest Thing to Crazy 6. Piece by Piece 7. Wonderful Life 8. Fields of Gold 9. Maybe I Dreamt It 10. What a Wonderful World

76,90 zł
70,75 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 6,15 zł

Wróć do góry