hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2020.01.20

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w poniedziałek 20 stycznia 2020 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Zakladka Ind 15x55 4x20k Animal B/c 24/1008 (Starpak), na drugim Matematyka. Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty. Zestawy zadań (Marzenna Grochowalska, Jerzy Janowicz, Jacek Lech). Kolejny produkt to Jano i Wito. Na wsi (Wiola Wołoszyn, Przemek Liput) oraz Minnie. Kolorowanka z naklejkami (praca zbiorowa).
1
Zakladka Ind 15x55 4x20k Animal B/c 24/1008 - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
3,94 zł
3,74 zł

Rabat 5,1%
oszczędzasz 0,20 zł

60 osób kupiło
2
Matematyka. Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty. Zestawy zadań - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Matematyka. Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty. Zestawy zadań
Dostępny204 szt.

Książka pomaga solidnie powtórzyć materiał z matematyki i dobrze przygotować się do egzaminu w 8 klasie. Dzięki niej uczniowie zapoznają się z formułą arkusza egzaminacyjnego oraz sprawdzą stopień opanowania wiadomości i umiejętności wymaganych na egzaminie. Książka zawiera 15 zestawów z zadaniami różniącymi się typem oraz skalą trudności, rozwiązania do zadań otwartych oraz odpowiedzi do wszystkich zadań. Uczniowie mogą pracować z książką samodzielnie albo pod opieką nauczyciela. Zamieszczone w książce zestawy zadań opracowano na podstawie wytycznych CKE znajdujących się w Informatorze o egzaminie ósmoklasisty z matematyki.

27,60 zł
24,29 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,31 zł

39 osób kupiło
3
Jano i Wito. Na wsi - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
Jano i Wito. Na wsi
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.28

Duży Jano i mały Wito przeżywają nowe przygody. Tym razem są u babci i dziadka na wsi. Dziadek jest chory i trzeba znaleźć jego ulubiony kocyk. Jest taki miły w dotyku… Chłopcy zaczynają poszukiwania na dworze. Spotykają psa, kurę, krowę i nawet traktor, ale gdzie się podział kocyk? Kolejna kartonowa książka w serii uwielbianej przez najmłodszych i cenionej przez rodziców za walory edukacyjne. Seria „Jano i Wito” została stworzona przez autorkę bloga Matkawariatka.pl i logopedkę Wiolę Wołoszyn oraz lubianego nie tylko przez dzieci ilustratora Przemka Liputa. Mnóstwo wyrazów dźwiękonaśladowczych, elementy sensoryczne, żartobliwa fabuła oraz przyjazne ilustracje sprawiają, że jest to książka, od której nie ucieknie żadne dziecko! Książeczka całokartonowa.

44,90 zł
24,70 zł

Rabat 45,0%
oszczędzasz 20,20 zł

34 osoby kupiły
4
Minnie. Kolorowanka z naklejkami - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Minnie. Kolorowanka z naklejkami
Dostępny146 szt.

Kolorowanka z naklejkami zapewni dziecku świetną zabawę, a przy okazji pomoże doskonalić kluczowe dla wieku przedszkolnego umiejętności. Załączone do książeczki barwne naklejki stanowią wzór do pokolorowania czarno-białych rysunków jest to doskonałe ćwiczenie spostrzegawczości oraz zdolności manualnych. Czas na świetną zabawę z Minnie i jej przyjaciółmi!

10,70 zł
7,17 zł

Rabat 33,0%
oszczędzasz 3,53 zł

27 osób kupiło
5
Malutka Czarownica - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Malutka Czarownica
Dostępny154 szt.

Kolejny klasyczny tytuł w serii „Mistrzowie Ilustracji”. Była sobie Malutka Czarownica, która miała tylko sto dwadzieścia siedem lat, a to, jak na czarownicę, jest naprawdę bardzo mało. Za mało, by być zaproszoną na tańce dorosłych czarownic. Jednak Malutka Czarownica nie zamierzała czekać na zaproszenie. I tak zaczęły się jej kłopoty... Malutka Czarownica to jedna z tych magicznych książek, które – przeczytane w dzieciństwie – zapamiętuje się na całe życie. Wielu dorosłych wspomina tę uroczą powieść pełną czarów i niezwykłych przygód jako jedną z najważniejszych i najbardziej ukochanych lektur lat dziecięcych. Teraz także ich dzieci będą mogły zapomnieć o całym świecie, śledząc z zapartym tchem perypetie Malutkiej Czarownicy i mówiącego kruka Abraksasa, i poznać zdumiewający sekret: czym zła czarownica różni się od dobrej. Malutka Czarownica powraca odświeżona edytorsko i wzbogacona o unikalne, niepublikowane nigdy wcześniej ilustracje Danuty Konwickiej. Dla dzieci od 5 roku życia.

32,00 zł
20,16 zł

Rabat 37,0%
oszczędzasz 11,84 zł

21 osób kupiło
6
Długopis Zenith Handy, niebiski (4 sztuki) - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Długopis Zenith Handy, niebiski (4 sztuki)
Astra, 4 sztuki
Dostępny1 szt.

Długopis Zenith Handy 0.7 mm niebieski: • grubość końcówki 0.7 mm • kolor tuszu - niebieski • wyjątkowa lekkość pisania • w opakowaniu znajdują się 4 sztuki.

4,50 zł
4,28 zł

Rabat 4,9%
oszczędzasz 0,22 zł

17 osób kupiło
7
Pollyanna - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pollyanna
Dostępny95 szt.

Historia dziewczynki, która dobrocią, promienną radością i optymizmem zmienia otaczający ją świat. Pollyanna po śmierci ojca przybywa do domu oschłej, surowej ciotki. Uśmiechem, wewnętrzną pogodą, niezwykłą umiejętnością dostrzegania we wszystkim jasnych stron zdobywa powszechna sympatię, a jej słynna „gra w zadowolenie” odmienia los wielu ludzi w miasteczku.

19,95 zł
13,97 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 5,98 zł

13 osób kupiło
8
Wilk - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Wilk
Dostępny21 szt.

Fascynująca przygoda i ekologiczna przypowieść, która kwestionuje miejsce człowieka w królestwie zwierząt. W samym sercu alpejskiej doliny Vénéon biały wilk i pasterz prowadzą wyniszczającą walkę. Do ostatniej kropli krwi, do ostatniego tchnienia przeciwnika. Nie wyobrażają sobie koegzystencji, aż do momentu, gdy jedno wydarzenie zmusi człowieka i zwierzę do współpracy. Jean-Marc Rochette, klasyk francuskiego komiksu, daje w Wilku świadectwo fascynacji naturą i górami – ich pięknem, surowością, obojętnością wobec cierpienia. Próbuje także znaleźć rozwiązanie odwiecznego konfliktu pomiędzy człowiekiem, który chce ocalić życie swoich zwierząt, a zagrożonym gatunkiem, który próbuje przetrwać. Wilk to jedna z najgłośniejszych komiksowych premier roku 2019 we Francji. Album spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem krytyków i czytelników. Znalazł się w oficjalnej selekcji festiwalu w Angoulême, najważniejszej komiksowej imprezy w Europie, oraz otrzymał nominację do prestiżowej nagrody za najlepszy komiks roku przyznawanej przez sieć FNAC.

49,90 zł
25,95 zł

Rabat 48,0%
oszczędzasz 23,95 zł

9 osób kupiło
9
Ciastolina, tęczowa lodziarnia - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ciastolina, tęczowa lodziarnia
Play-Doh, Hasbro
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.28

Stwórz lody w polewie lub z posypką, w pucharku lub wafelku - jakie sobie tylko wymarzysz przy pomocy zestawu Tęczowa lodziarnia! Niby-lody wyglądają jak prawdziwe dzięki niesamowitej płynnej polewie, która zastyga na ich powierzchni. Użyj klasycznej ciastoliny Play-Doh w maszynce do lodów, a potem pokryj je polewą. Polewę możesz zdjąć, kiedy tylko chcesz i zacząć zabawę od nowa! Zestaw zawiera także 2 dwustronne karty z przepisami oraz akcesoria. Zawartość i cechy zestawu: • maszynka do robienia lodów, • 6 kolorowych tub masy plastycznej - ciastoliny Play-Doh, • 2 tubki z polewą, • 2 pucharki do lodów, • 2 łyżeczki, • 3 kolorowe wafelki do lodów, • 2 dwustronne karty z przepisami, • wyciskarka. Wymiary opakowania: 22.0 x 28.0 x 8.0 cm

120,00 zł
108,00 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 12,00 zł

9 osób kupiło
10
Disney Księżniczka. Suknie księżniczek. Przyjęcia - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Disney Księżniczka. Suknie księżniczek. Przyjęcia
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.19

Księżniczki uwielbiają bywać na przyjęciach. Pomóż im wybrać najlepsze kreacje na wyjątkowe okazje. Znajdź wśród naklejek odpowiednie stroje na wielkie wyjście dla Kopciuszka, Arielki, Dżasminy i Roszpunki. Ubierz księżniczki i baw się razem z nimi. Dodatkowo na stronach do pokolorowania możesz ozdobić stroje za pomocą kredek.

14,99 zł
11,84 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 3,15 zł

6 osób kupiło
11
Mroczne materie. Tom 3. Bursztynowa luneta - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mroczne materie. Tom 3. Bursztynowa luneta
Dostępny18 szt.

Przedstawiamy trzeci tom przełomowej trylogii Philipa Pullmana Mroczne materie, której niedawna ekranizacja – porywający serial telewizyjny zrealizowany przez BBC we współpracy z HBO – została entuzjastycznie przyjęta przez krytykę. „Wyprawiamy się do krainy umarłych i zamierzamy z niej wrócić”. Will i Lyra, których losy splotły się nierozerwalnie za sprawą sił drzemiących w innych światach, zostali gwałtownie rozdzieleni. Muszą się teraz odnaleźć, bo czeka ich nie tylko najstraszniejsza ze wszystkich wojen, lecz także podróż do mrocznej krainy, z której nikt nigdy nie wrócił.

39,00 zł
31,20 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,80 zł

5 osób kupiło
12
Szukaj mnie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szukaj mnie
Dostępny50 szt.

Detektyw D. D. Warren i Flora Dane powracają w kolejnej odsłonie pełnej zwrotów akcji serii Lisy Gardner. Tym razem staną przed trudnym dylematem– albo uratują młodej dziewczynie życie, albo… oddadzą ją w ręce sprawiedliwości. Dawny dom pięcioosobowej rodziny stał się właśnie miejscem zbrodni: czworo ludzi brutalnie zamordowano, a ostatnie dziecko – szesnastoletnia dziewczyna – zaginęła bez wieści. Czyżby udało jej się uciec? A może zniknięcie jest dowodem na to, że sama uczestniczyła morderstwie? Policjantki muszą zmierzyć się z całą serią zagadek. A zaginiona – ofiara lub podejrzana – woła do nich: szukaj mnie… „Pełen emocji thriller o relacjach rodzinnych i przyjacielskich” – „USA Today”. „Imponująca, mroczna podróż w głąb krwawych rodzinnych sekretów i nieporozumień. Szukaj mnie to opowieść pełna zwrotów akcji i gwałtownych zakrętów tak dobrze znanych fanom Lisy Gardner” – „The Providence Journal”.

39,90 zł
29,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,97 zł

5 osób kupiło
13
Trzy kobiety - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
Trzy kobiety
Dostępny1001 szt.

To najbardziej pogłębiony reporterski portret kobiecego pożądania jaki napisano, i jedna z najbardziej wyczekiwanych publikacji roku Uwodzi nas i dręczy. Kontroluje myśli, niszczy życie lub nadaje sens egzystencji. A mimo to prawie nigdy o nim nie rozmawiamy. Pożądanie – ukryta siła napędowa naszego istnienia – dotąd pozostawało prawie nieodkryte. Taddeo oddaje kobietom głos i prawo do opowiadania o tym, co je podnieca, napędza i ekscytuje, a przy tym niczego nie ocenia, nie moralizuje i nie poronografizuje żadnych praktyk ani zachowań. To wybitne osiągnięcie dziennikarskie i narracyjny triumf, przedstawiony szczerze i bezpretensjonalnie – książka pełna niuansów, różnorodnych punktów widzenia, a przede wszystkim nieprzebranej tolerancji i empatii. Maggie zwierza się ze swojego nastoletniego romansu z nauczycielem. Niespodziewane zerwanie wpłynęło na całej jej późniejsze życie. Dopiero podczas procesu sądowego zrozumiała, że tak naprawdę została wykorzystana. Solane opowiada o tym, co skłoniło ją i jej męża do otwarcia związku, jak te praktyki wpływają na ich relację i jak pomogły żonie zrozumieć, gdzie kończy się pożądanie męża, a zaczyna jej własne. Z kolei Linie dopiero romans pozwolił odkryć, jak ważna jest dla niej czułość, której brakowało jej w długoletnim małżeństwie. Autorka z niespotykaną dotąd głębią spostrzeżeń i siłą emocjonalnego wyrazu kreśli portret kobiecej erotycznej tęsknoty, obrazując jednocześnie kruchość, złożoność i nierówność pożądania. Dzięki takiemu podejściu bohaterki w pełni się otworzyły, dały dziennikarce dostęp do swoich żyć, domów, sypialni i najgłębiej skrywanych sekretów – czasem mrocznych, zaskakujących, niekiedy trudnych do zrozumienia.

39,90 zł
23,14 zł

Rabat 42,0%
oszczędzasz 16,76 zł

4 osoby kupiły
14
Zwierzęta leśne 10cm 6szt w worku  HP0404 - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zwierzęta leśne 10cm 6szt w worku HP0404
Hipo
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.21

16,90 zł
16,06 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 0,84 zł

4 osoby kupiły
15
Credo - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Credo
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.21

Poruszający „portret wielokrotny” ludzkiej twarzy. Intymny album z pamiątkami po najbliższych (po tych, z którymi poeta zetknął się osobiście, jak i znanych mu jedynie z historii kultury) Świadectwo załamania się wiary w człowieka i rozpadu sensu w obliczu wojny. Poetyckie próby budowania nowej komunikacji „po Oświęcimiu", ale też stawiane przez starego poetę – ironicznie, w poetyce recyklingu – diagnozy dotyczące nieprzejrzystości języka w „płynnej nowoczesności". Zbiór 25 wierszy i poematów Różewicza, opracowany przez długoletniego redaktora poety Jana Stolarczyka, udowadnia, że autor Niepokoju obejmował swoim spojrzeniem najważniejsze doświadczenia XX i początku XXI wieku.

34,00 zł
24,48 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,52 zł

4 osoby kupiły
16
Wypocznij i zgiń - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wypocznij i zgiń
Dostępny45 szt.

Pod wyciągiem narciarskim na szczawnickiej Palenicy zostaje znalezione ciało Mateusza Słowika. Czy lokalny biznesmen padł ofiarą bezwzględnej konkurencji? A może jego śmierć to skutek rodzinnych porachunków? Właściciel wyciągu wynajmuje Szymona Solańskiego i zleca mu złapanie mordercy. Prywatny detektyw przyjeżdża do Szczawnicy z Różą Kwiatkowską i kundelkiem Guciem. W toku śledztwa okazuje się, że sprawa ma związek z tragedią, która wydarzyła się w dwudziestoleciu międzywojennym, gdy do tutejszych wód ściągały osobistości świata kultury. W wolnych chwilach Róża unika jazdy na nartach, a Solański przygotowuje dla niej niespodziankę...

29,90 zł
21,83 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 8,07 zł

4 osoby kupiły
17
Dołek - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dołek
Dostępny81 szt.

Dołek leży za salą gimnastyczną. Ktoś kiedyś wybrał stamtąd ziemię i teraz w Dołku rosną krzaki, i sterczą pieńki, i można się w nim bawić bez końca w najlepsze zabawy. Wszyscy uwielbiamy Dołek, wszyscy z wyjątkiem dorosłych. Oni go nienawidzą! Autorska książka obrazkowa Emmy Adbåge uhonorowana w 2018 roku Nagrodą Augusta – najważniejszym szwedzkim wyróżnieniem dla książki dziecięcej. Pean na cześć dziecięcej zabawy jako przestrzeni wolności i wyobraźni.

34,90 zł
25,48 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 9,42 zł

4 osoby kupiły
18
Rycerze krzyża i miecza - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rycerze krzyża i miecza
Dostępny26 szt.

Dzieje Zakonu Kawalerów Mieczowych, który wśród wszystkich średniowiecznych zakonów rycerskich miał najgorszą sławę. Niewiele też o nim wiadomo bowiem w papieskim otoczeniu traktowany był głównie jako kaprys jednego z niemieckich hierarchów, który ośmielił się sięgnąć po uprawnienia zastrzeżone dla głowy Kościoła katolickiego.

23,73 zł
16,61 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 7,12 zł

4 osoby kupiły
19
Sekrety ogrodu. Dramaty z rabaty i różane perypetie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sekrety ogrodu. Dramaty z rabaty i różane perypetie
Dostępny6 szt.

Zielone opowieści autorki bestsellerowych Sekretów roślin. Historia, botanika, językoznawstwo, entomologia, kultura, zoologia i religie odsłaniają tajemnice naszych ogrodów. Jak powstały pierwsze ogrody? Czy Ewa naprawdę skosztowała jabłka? Komu starożytni Grecy zakładali wieńce z mięty? Który z owianych złą sławą władców był nazywany „zjadaczem porów”? Gdzie rośnie jedyna na świecie katedra z roślin? Dlaczego pod koniec lata liście jednych drzew czerwienieją, a innych żółkną? Które owoce można zbierać niedojrzałe? Ile lat może spoczywać w ziemi ziarenko maku, nim wykiełkuje? Czy warto zaprosić ropuchę pomiędzy grządki i rabaty? Anne-France Dautheville trzy razy objechała na motorze świat dookoła, zanim w końcu osiadła w swoim podparyskim ogrodzie. Z jej pracy, obserwacji i lektur wyrasta ta pasjonująca opowieść o świecie roślin, od małego ziółka poprzez owoce aż po drzewa, pełna anegdot, legend, zaskakujących faktów naukowych i praktycznych porad. Mój ogród powstał w głębi jednej z dolin regionu Brie. Z początku przed domem roztaczał się kawał dzikiej, zapuszczonej łąki. Posadziłam tam drzewa, czy raczej młode samosiejki wykopane w pobliskim lesie, które i tak nie przeżyłyby w cieniu swoich matek. Potrzeba im światła by dążyć w stronę słońca, ale rodzinne listowie by im na to nie pozwoliło, a zatem uratowałam im życie. Przed domem rosły już jabłonie, ale rachityczne, zatopione w gąszczu jeżyn. Nie mogłam się z tym pogodzić. Odsłoniłam je i odtąd jabłonie odwdzięczają się co roku obfitością czerwonych lub zielonych owoców o delikatnym, kwaskowatym miąższu. Gdy byłam dzieckiem, mówiło się na takie pogardliwie „kwaśne jabłka”. Teraz nazywam je „wykwintnymi cudami mojego ogrodu". Ogródek za domem przypominał wysypisko śmieci. Pośrodku rumowiska złomu, gruzu, drewna i kamieni rósł czarny bez. Wszędzie panoszyły się jeżyny, wprawdzie mniej rozrośnięte niż te przed domem, ale o wiele bardziej uparte. Za starym kurnikiem rósł olbrzymi orzech i parę wiekowych śliw. Krajobraz przypominał pobojowisko, zielony ocean przygód w rodzaju łamania w krzyżu i odcisków na dłoniach. Krótko mówiąc - trzy tysiące metrów kwadratowych wapienno-gliniastego podłoża o bardzo średnim Ph. Mijały lata, drzewa rosły, kwiaty kwitły. Żonglowałam kolorami, zapachami, kształtami, rozmiarami. I czytałam. Zresztą każda roślina sama w sobie jest powieścią. Każda bowiem znalazła swój sposób życia, sobie właściwy, każda pełni swoją rolę wśród innych. Rośliny podróżowały, zmieniały się, zapisując się trwale w sercach i umysłach ludzi. Niosą w pamięci bliskie i dalekie krainy, z których pochodzą, rośliny i zwierzęta, które im towarzyszyły w ich wędrówce. Każda z nich – czy to w miejskim ogródku, czy w dużym parku na wsi – jest ambasadorką swojej rodziny; a ponieważ w 80 procentach przypadków pochodzi z innego kontynentu, staje się pretekstem, by snuć opowieść o naszej planecie. Gdyby rośliny potrafiły mówić, opowiedziałyby nam niesłychane historie. Spróbuję zrobić to w ich zastępstwie. - Anne-France Dautheville

32,90 zł
24,68 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,22 zł

3 osoby kupiły
20
Detektyw na pustyni - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Detektyw na pustyni
Dostępny87 szt.

Drugi tom zabawnego cyklu o przygodach Ture Sventona – najsprytniejszego detektywa w Szwecji. Ture Sventon – praktykujący prywatny detektyw, miłośnik ptysiów z kremem i posiadacz prawdziwego latającego dywanu – powraca! Tym razem wybiera się na pustynię arabską, by odwiedzić swego przyjaciela, Omara – i zupełnie przypadkiem trafia w sam środek przestępczej intrygi. Czy uda mu się uchronić przed kradzieżą najnowsze odkrycie genialnego wynalazcy? I jak zapakować ptysie, by nie zepsuły się w upalnej Arabii? – Posiadałem wczoraj trzy wielbłądy – powiedział Omar i ukłonił się. – Ach tak – odparł Sventon, pociągając łyk kawy. – Rubina, Szmaragda i Diamenta – rzekł Omar. – Dziś posiadam tylko dwa: Rubina i Szmaragda. – Trzeciego skradziono – powiedział natychmiast Sventon. Prywatnego detektywa nigdy nie dziwi, gdy się dowiaduje, że ukradziono wielbłąda. Wydaje mu się to zupełnie naturalne. Seria „Mistrzowie Ilustracji” przywołuje najlepsze tradycje polskiej grafiki książkowej. Wydajemy w niej reedycje ponadczasowych hitów literatury dziecięcej zilustrowanych przez najwybitniejszych przedstawicieli polskiej szkoły ilustracji.

32,00 zł
24,00 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,00 zł

3 osoby kupiły
21
Czas do łóżeczka! Małe wielkie wyzwania - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czas do łóżeczka! Małe wielkie wyzwania
Dostępny57 szt.

Ilustrowana rymowanka dla dziecka i przewodnik dla rodziców: jak wspierać malucha w radzeniu sobie z wyzwaniami dzieciństwa. Najwyższy czas stawić czoła kaprysom. Żeby udomowić małego lwa, który drzemie w każdym dziecku, potrzeba przede wszystkim cierpliwości, zrozumienia i dużo miłości! Każda książka z serii Małe wyzwania to nie tylko ilustrowana opowiastka przemawiająca do wyobraźni malucha i przewodnik ze wskazówkami dla rodziców w jednym. To także doskonałe narzędzie pomagające małym i dużym zmierzyć się z wyzwaniami rozwojowymi i wspólnie osiągać kolejne cele w trudnym procesie, jaki jest wychowanie dziecka.

14,99 zł
11,84 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 3,15 zł

3 osoby kupiły
22
Barbie. GHK43 Domowy makaron - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Barbie. GHK43 Domowy makaron
Barbie, Mattel
Dostępny3 szt.

Poczuj radość kreatywnej zabawy z zestawem Barbie® Domowy makaron! Małe kucharki pokochają samodzielne robienie noodli. W zestawie znajduje się lalka Barbie® w profesjonalnym stroju (z uroczą grafiką inspirowaną gotowaniem), stanowisko do przygotowania posiłku i akcesoria. Aby zrobić noodle, weź białą masę z jednego pojemnika (w drugim jest zielona masa) i włóż ją do otworu pośrodku stanowiska do pracy. Potem postaw miseczkę z pokrywką nad otworem, naciśnij boczny blat i obserwuj, jak „makaron” pojawia się w misce! Doskonała zabawa! Czas dołożyć nieco „warzyw”, wykorzystaj do tego zieloną masę i foremkę. Wymiary opakowania: 22.5 x 33.5 x 7.5 cm

125,43 zł
75,26 zł

Rabat 40,0%
oszczędzasz 50,17 zł

3 osoby kupiły
23
Plan Marshalla. Postawić świat na nogi - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plan Marshalla. Postawić świat na nogi
Dostępny13 szt.

Decydująca rozgrywka początku zimnej wojny. Kulisy powstania planu odbudowy powojennej Europy. W latach 1948-1952 Stany Zjednoczone przeznaczyły równowartość dzisiejszych 800 miliardów dolarów na odbudowę Europy Zachodniej. Plan Marshalla jest powszechnie uważany za największy i najskuteczniejszy program pomocy zagranicznej, jednak mniej doceniany za najbardziej udany w historii przykład polityki zagranicznej, zawierającej się w haśle: „Najpierw Ameryka”. Pomoc ekonomiczna dla zrujnowanego Starego Kontynentu autorstwa sekretarza stanu USA miała bowiem cel również polityczny – przyciągnąć Europę do Ameryki, zanim zrobią to Sowieci. Benn Steil w fascynującym stylu prowadzi czytelnika po meandrach historii dyplomacji i ekonomii, ukazując powstawanie i realizację planu Marshalla. W tle odmalowuje dramatyczną sytuację Europy po II wojnie światowej, pełną beznadziei i bezwzględnej walki o byt.

74,90 zł
56,18 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 18,72 zł

3 osoby kupiły
24
Tupcio Chrupcio. Ja się nie boję! - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tupcio Chrupcio. Ja się nie boję!
Dostępny4 szt.

Urocza myszka odkrywa otaczający ją świat, codziennie uczy się nowych rzeczy, przeżywa takie doświadczenia jak każde dorastające dziecko. Przygody Tupcia Chrupcia zostały przedstawione w zrozumiały dla najmłodszych dzieci sposób Opowieści przekazują pozytywne wzorce zachowań, uczą samodzielności oraz logicznego myślenia w radzeniu sobie z trudnościami.

8,00 zł
6,00 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 2,00 zł

2 osoby kupiły
25
Fisher-Price. GJD32 Mata do masażu i przewijania. Króliczek - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fisher-Price. GJD32 Mata do masażu i przewijania. Króliczek
Fisher Price, Mattel
Dostępny100 szt.

Mata do masażu i przewijania Króliczek od Fisher-Price ma wszystko, czego potrzebujesz, aby po kąpieli ukoić maluszka delikatnym masażem. Wodoodporna mata to komfortowe (i urocze) miejsce do ułożenia dziecka, a dzięki pokryciu nadającemu się do prania w pralce dodatkowo pełni też funkcję przewijaka. Śliczna poduszeczka-króliczek świetnie się sprawdza podczas zabawy na brzuszku i doskonale podtrzymuje maleństwo, gdy delikatnie masujesz mu plecki. W zestawie jest też broszurka z podstawami masażu dla dzieci oraz szeleszcząca książeczka i gryzaczek w kształcie marcheweczki – do zabawy i gryzienia. Wartości edukacyjne: • zmysły: niezwykle miękkie materiały, szeleszcząca książeczka i gryzaczek pomagają rozwijać zmysły dotyku i słuchu, a poręczny gryzaczek ułatwia przetrwanie ząbkowania; • bezpieczeństwo i zadowolenie: kojący masaż w towarzystwie mięciutkiego króliczka pozwala maleństwu poczuć się dobrze i bezpiecznie; • dobre nawyki: wygodny zestaw do masażu ułatwia budowanie więzi z dzieckiem po kąpieli i wyciszanie go przed snem.

129,37 zł
116,43 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 12,94 zł

2 osoby kupiły
26
Hot Wheels. GLC96 Track Builder. Zestaw Potrójna pętla - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hot Wheels. GLC96 Track Builder. Zestaw Potrójna pętla
Hot Wheels, Mattel
Dostępny4 szt.

Zestaw do zabawy to wyścigowe emocje w dużej skali! Trzy różnej wielkości pętle kaskaderskie zapewniają potrójnie lepszą zabawę. To pierwsza w historii Hot Wheels sztuczka kaskaderska na potrójnej pętli z epickim skokiem! Czy uda Ci się pokonać wszystkie pętle i wskoczyć do pojemnika? Rywalizuj z przyjaciółmi lub trenuj solo! Wielofunkcyjne elementy mogą być stosowane w różnych kombinacjach – zabawa wyzwala kreatywność i zachęca do podejmowania kolejnych wyzwań. Zestaw składa się, co ułatwia jego przenoszenie i przechowywanie. W zestawie znajduje się jeden pojazd Hot Wheels. Cechy zestawu: • pozwala wykonać pierwszą w historii Hot Wheels sztuczkę kaskaderską na potrójnej pętli!, • wielofunkcyjne elementy mogą być stosowane w wielu kombinacjach – co wyzwala kreatywność i zachęca do podejmowania kolejnych wyzwań. Ten fantastyczny zestaw to 50.0 cm epickiej akcji!, • mknij po pętlach i wykonaj brawurowy skok! Połącz ten zestaw z innymi, aby stawiać sobie jeszcze bardziej niezapomniane wyzwania, • zestaw można łatwo złożyć, co ułatwia przechowywanie i przenoszenie, by bawić się zawsze i wszędzie. Zestaw zawiera jeden pojazd Hot Wheels. Wymiary opakowania: 36.0 x 46.0 x 11.0 cm

211,90 zł
192,83 zł

Rabat 9,0%
oszczędzasz 19,07 zł

2 osoby kupiły
27
Medyceusze. Mężczyzna u władzy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Medyceusze. Mężczyzna u władzy
Dostępny51 szt.

Zdrady, intrygi i mroczne tajemnice – oto historia Medyceuszy, najpotężniejszej rodziny epoki renesansu, której losy stały się kanwą serialu! Florencja, rok 1469. Wnuk wielkiego Cosimo de’Medici, Lorenzo, wygrywa turniej i składa hołd narzeczonej, Clarice Orsini. Decyzja o ślubie nie jest dla niego łatwym krokiem. Jego serce należy do Lukrecji Donati. W obliczu śmierci ojca ulega i decyduje się na małżeństwo, umacniając sojusz z wpływowym rodem Rzymu. Nie wie jednak, że rządy nad miastem nigdy nie mogą toczyć się spokojnie. Możni znów spiskują przeciwko Medyceuszom, dążąc do obalenia Lorenza. Krwawy spisek, jaki zawiążą Girolamo Riario, siostrzeniec papieża Sykstusa IV, oraz Francesco Salviati, arcybiskup Pizy, okaże się szczególnie zgubny w skutkach. Nad Florencją znów zbiorą się czarne chmury. Nastanie czas przemocy i zemsty, z którego ocaleje niewielu… Pełna pasji i emocji historia il Magnifico, mecenasa Michała Anioła.

39,00 zł
29,25 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,75 zł

2 osoby kupiły
28
Opis nieszczęścia. Eseje o literaturze - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Opis nieszczęścia. Eseje o literaturze
Dostępny34 szt.

Zamieszczone w niniejszym tomie eseje pochodzą z trzech książek W.G. Sebalda: Die Beschreibung des Unglücks (1985), Unheimliche Heimat (1991) i Logis in einem Landhaus (1998). Obiektami dociekań i interpretacji albo bohaterami esejów niemieckiego autora są m.in. Arthur Schnitzler, Franz Kafka, Elias Canetti, Thomas Bernhard, Joseph Roth, Jean Améry, Jean-Jacques Rousseau, Gottfried Keller, Robert Walser, a do grona pisarzy dołącza Jan Peter Tripp, malarz i szkolny kolega Sebalda; osobny szkic został poświęcony fenomenowi pierwszych autorów żydowskich tworzących w języku niemieckim, takich jak Leopold Kompert i Karl Emil Franzos. W pierwszej części tomu Sebald przygląda się głównie literaturze austriackiej, potem przechodzi do omawiania literackich indywidualności Szwajcarii. W swojej pracy korzysta na równi z kompetencji filologa i z licencji eseisty. Jako badacz, jako krytyk i jako pisarz jest bowiem przede wszystkim namiętnym czytelnikiem. Czyta uważnie, z bliska – wybiera z potoku narracji pojedynczą frazę i skupia się na jej szczególnym i złożonym znaczeniu. Porusza się po mapie literatury własnym szlakiem. Opis nieszczęścia to tytuł zapożyczony od pierwszego zbioru esejów pisarza. Formuła celnie uwydatnia to, co autora najbardziej interesuje w literaturze. W przedmowie do książki z 1985 roku Sebald pisał: „Ci, którzy obierają zawód pisarza, z reguły nie zaliczają się do ludzi najbardziej niefrasobliwych. Jakże inaczej gotowi byliby wdawać się w niemożliwe zajęcie, polegające na poszukiwaniu prawdy? […] Opis nieszczęścia zawiera w sobie możliwość jego przezwyciężenia”. „Synchroniczna lektura trzech zbiorów eseistycznych Sebalda pozwala nie tylko wniknąć wobszar jego literackich fascynacji, lecz także wyraźniej dostrzec nowatorskie elementy indywidualnej poetyki autora oraz prześledzić, jak stopniowo zmienia się wektor jego pisarstwa krytycznoliterackiego – jak od celnej akademickiej rzetelności przechodzi ono zwolna do swobodnej eseistycznej celności” – z posłowia Arkadiusza Żychlińskiego. W.G. Sebald (1944-2001) – niemiecki prozaik, eseista, poeta, krytyk literacki i literaturoznawca; jeden z najwybitniejszych pisarzy europejskich drugiej połowy XX wieku. Urodził się w Wertach w Bawarii, studiował literaturę niemiecką i angielską na uniwersytecie we Freiburgu i w szwajcarskim Fryburgu. Od roku 1966, z krótkimi przerwami, studiował i pracował w Anglii, najpierw na Uniwersytecie Manchesterskim, potem na Uniwersytecie Anglii Wschodniej w Norwich (był m.in. założycielem i pierwszym dyrektorem działającego przy tamtejszej uczelni British Centre for Literary Translation). Do najważniejszych dzieł Sebalda należą tomy prozatorskie Czuję. Zawrót głowy (1990, wyd. polskie 1998), Wyjechali (1992, wyd. polskie 2005), Pierścienie Saturna (1995, wyd. polskie 2009) i Austerlitz (2001, wyd. polskie 2007); w Polsce ukazały się także wykłady Wojna powietrzna i literatura (1999, wyd. polskie 2012) oraz książka z pogranicza eseju i prozy Campo santo (2003, wyd. polskie 2014). W.G. Sebald był laureatem wielu prestiżowych nagród literackich; w ostatnich latach życia wymieniano go jako kandydata do Nagrody Nobla w dziedzinie literatury. Zginął w wypadku samochodowym w okolicach Norwich.

44,00 zł
31,24 zł

Rabat 29,0%
oszczędzasz 12,76 zł

2 osoby kupiły
29
Zestaw piłek sensorycznych buźki, 6 sztuk - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw piłek sensorycznych buźki, 6 sztuk
Tullo
Dostępny71 szt.

Zestaw miękkich piłek sensorycznych przeznaczonych do ćwiczeń integracji sensorycznej oraz zabawy. Każda piłka posiada inny rozmiar i inną fakturę, dzięki czemu dostarcza różnych wrażeń czuciowych. Piłeczki sensoryczne Tullo są polecane przez fizjoterapeutów do masażu niemowląt, w celu rozluźnienia napięcia mięśniowego. Czarno-białe zestawienie kolorystyczne idealnie stymuluje zmysł wzroku u niemowlaka, który nie rozróżnia jeszcze barw. Piłki sensoryczne Tullo nie posiadają dziurki, dzięki temu świetnie sprawdzają się podczas kąpieli. Woda nie przedostaje się do środka, a dzieci mają kontakt tylko z zewnętrzną warstwą zabawki. To jeszcze więcej higieny dla Twojego malucha. Co potrafią zabawki Tullo: • dostarczają wrażeń dotykowych przez zastosowanie różnych struktur materiału, co usprawnia precyzyjne ruchy dłoni i palców, • pobudzają receptory czuciowe, • masaż piłeczkami rozluźnia napięcie mięśniowe, • pobudzają zmysł wzroku, • są niezastąpione w okresie raczkowania, maluch może turlać piłki, • sprawdzają się również w okresie ząbkowania, ponieważ faktury piłek masują dziąsła, • idealne do zabawy podczas kąpieli. Produkty Tullo są bezpieczne: • wykonane w Polsce z najwyższej jakość atestowanych surowców, • nie zawierają ftalanów, BPA, metali ciężkich.

38,99 zł
33,14 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 5,85 zł

2 osoby kupiły
30
Fisher-Price. GJD37 Miękkie zwierzątka, książeczka - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fisher-Price. GJD37 Miękkie zwierzątka, książeczka
Fisher Price, Mattel
Dostępny50 szt.

Książeczka aktywizująca od Fisher-Price® to fascynująca przygoda sensoryczna dla twojego niemowlęcia. Mięciutka książeczka ma 5 stron poświęconych zwierzątkom, na każdej z nich twoje dziecko znajdzie wspaniałą, rozwijającą zmysły zabawę. Książeczka może stać samodzielnie, gdy dziecko podpiera się podczas zabawy na brzuszku. Milutki miś przyjaciel jest też doskonały do tulenia. Twój maluszek może godzinami bawić się tą mięciutką książeczką dzięki szeleszczącej stronie, dużemu lusterku do odkrywania własnej buzi, listkowi „a kuku”, gryzaczkowi w kształcie koali i innym przyciągającym uwagę elementom. Rozmiar opakowania: 16.5 x 27.9 x 8.6 cm

75,90 zł
68,31 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,59 zł

3 osoby kupiły
31
Moje ciało. Tom 7. Włosy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Moje ciało. Tom 7. Włosy
Dostępny16 szt.

Po co nam włosy na głowie? Czy to kłopot, gdy się ich nie ma? Do czego się przydają brwi i rzęsy? Co się stanie, gdy spływający z czoła pot zatrzyma się na połączonych ze sobą brwiach? Co to jest meszek? Czy rzeczywiście rośnie na całym ciele? Kiedy włosy zaczynają rosnąć w miejscach intymnych? Czy włosy pod pachami trzeba golić? Czy zarost na twarzy przydaje się do czegoś? Kto zapuszcza włosy w nosie? Siódmy tom edukacyjnej serii „Moje ciało”, jak zwykle po brzegi wypełniony humorem i zabawą, przybliża wiedzę na temat włosów i włosków rosnących na ciele człowieka.

34,00 zł
28,90 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 5,10 zł

2 osoby kupiły
32
Małe rączki w kuchni. Książka nie tylko kucharska - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
Małe rączki w kuchni. Książka nie tylko kucharska
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.27

Dzieci przejmują kuchnię! Książka kucharska, która ułatwi wszystkim rodzicom, dziadkom i opiekunom gotowanie z maluchami w wieku od 1 do 4 lat. Wszystko w tej książce jest przyjazne małym dzieciom i minimalizuje potrzebę interwencji dorosłych – nie ma rozgrzanych płyt kuchennych, ostrych noży ani surowego mięsa. Starannie dobrane przepisy dają dzieciom możliwość robienia tego, co kochają: ugniatania, sortowania, mieszania i nalewania. Małe rączki w kuchni to opisane krok po kroku 60 przepisów idealnych dla całej rodziny. Znajdziecie tu także informacje o alergiach pokarmowych, rady dla rodziców niejadków i mnóstwo pomysłów na rozwiązywanie typowych problemów. Książka jest pełna prostych i pysznych dań, z których samodzielnego przygotowania będzie dumne każde dziecko. Annabel Woolmer jest mamą dwójki dzieci, która zainteresowała się gotowaniem pewnego deszczowego popołudnia, kiedy próbowała zabawić swoje 13-miesięczne dziecko. Od tamtej pory gotowała regularnie z obojgiem dzieci i wieloma innymi maluchami. Sfrustrowana brakiem odpowiednich przepisów dla małych dzieci Annabel postanowiła napisać własną książkę, skupiając się na radosnej zabawie i odkrywaniu przez dzieci prawdziwego jedzenia.

39,90 zł
21,95 zł

Rabat 45,0%
oszczędzasz 17,95 zł

2 osoby kupiły
33
Bóg słucha. Osobiste świadectwa wysłuchanych modlitw - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bóg słucha. Osobiste świadectwa wysłuchanych modlitw
Dostępny7 szt.

Cudowna moc modlitwy Wypowiadamy ją w potrzebie. Szepczemy w nadziei na lepsze. Powtarzamy w myślach, dziękując za otrzymane łaski. Niekiedy wymaga samotności, kiedy indziej wspólnoty i liturgicznych rytuałów. I choć przeważnie ma ściśle określoną treść, bywa, że ubieramy ją we własne słowa. Czasem jest jedyną rzeczą, jaką jesteśmy w stanie zrobić dla innych. I może być wszystkim, co mamy. Niezależnie od tego, kiedy, jak i dlaczego odmawiamy modlitwę, zawsze bierze się ona z wiary w to, że Bóg nas słucha. Najnowsza książka Lorene Hanley Duquin to wyjątkowy, niezwykle intymny zbiór opowieści o sile modlitwy. Zawarte tu osobiste świadectwa pokazują, że w modlitwie tak naprawdę chodzi o to, by wierzyć, że jej słowa mogą przemieniać rzeczywistość. A także ufać, że Bóg wie lepiej i że cuda się dzieją. Lorene Hanley Duquin – katolicka pisarka i wykładowczyni, prowadzi wykłady i warsztaty na konferencjach na temat ewangelizacji i zarządzania dla członków parafii i wolontariuszy.

34,90 zł
25,13 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,77 zł

1 osoba kupiła
34
Barbie. GLM47 Trenerka piłki nożnej - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Barbie. GLM47 Trenerka piłki nożnej
Barbie, Mattel
Dostępny12 szt.

Poznaj smak sportowej przygody z zestawem do zabawy „Barbie. Trenerka piłki nożnej”! Jeśli uwielbiasz grać w piłkę, możesz zostać trenerką lub piłkarką, bo kiedy bawisz się Barbie, możesz być kim chcesz! W zestawie treningowym jest lalka Barbie trenerka w niebieskim stroju piłkarskim i korkach oraz urocza mała uczennica w różowym stroju piłkarskim i korkach. Dzieci będą miały mnóstwo zabawy w trenowanie oraz rozgrywanie meczów z dwiema lalkami i akcesoriami, takimi jak piłka, podkładka, bramka, dwa pachołki, ławeczka, gwizdek, „jabłko”, butelka „wody” i puchar. Ciężka praca i determinacja się opłaciły – Barbie Trenerka piłki nożnej wraz z drużyną zdobywa puchar! Dzieci pokochają niezliczone możliwości wyrażania siebie i opowiadania przeróżnych historyjek! Uwaga. Lalka nie stoi samodzielnie. Zawartość opakowania: • lalka trenerka, • mała lalka piłkarka, • piłka, • podkładka, • bramka, • dwa pachołki, • ławeczka, • gwizdek, • „jabłka”, • butelka „wody”, • puchar. Wymiary opakowania: 22.0 x 7.0 x 33.0 cm

97,77 zł
58,66 zł

Rabat 40,0%
oszczędzasz 39,11 zł

2 osoby kupiły
35
Testy dla menedżerów stawiających na efektywność Poradnik psychologiczny - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
20,00 zł
16,20 zł

Rabat 19,0%
oszczędzasz 3,80 zł

1 osoba kupiła
36
Wheels. Betoniarka - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wheels. Betoniarka
Play-Doh, Hasbro
Dostępny89 szt.

Droga do zabawy prowadzi przez wyobraźnię, a dzięki tej niesamowitej betoniarce możesz poprowadzić swoją własną ulicę! Obrotowy mechanizm wewnątrz pojazdu sprawia, że wydobywająca się z niego ciastolina Play-Doh jest super zakręcona! Dzięki cementowej tubie Play-Doh, twój plac budowy będzie niezwykle realistyczny! W zestawie znajdziesz również młot pneumatyczny, który zostawia ślady na ciastolinie oraz taczkę z zabawnymi szablonami. Zawartość i cechy zestawu: • zestaw betoniarka z funkcjami do zabawy ciastoliną, • młot pneumatyczny ze stempelkami do tłoczenia, • taczka z szablonami, • blokada drogowa - forma do ciastoliny, • 4 tuby z ciastoliną w tematycznych kolorach (imitująca cemet, niebieska, czarna, pomarańczowa). Wymiary opakowania: 22.0 x 38.0 x 81.0 cm

143,90 zł
129,51 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 14,39 zł

1 osoba kupiła
37
Fisher-Price. GMX41 Wesoły aparat fotograficzny - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fisher-Price. GMX41 Wesoły aparat fotograficzny
Fisher Price, Mattel
Dostępny16 szt.

Uwaga! Zrób śmieszną minę! Z wesołym aparatem fotograficznym z linii „Ucz się i śmiej!” Twój mały fotograf może „robić zdjęcia” i słuchać piosenek o literkach, cyferkach i nie tylko. Ten zabawkowy aparat ma „lampę błyskową”, realistyczne odgłosy aparatu i elementy aktywizujące, które dziecko będzie z radością odkrywać. Uśmiech, proszę! To zabawka, która rozwija: • wczesną naukę: wesołe piosenki i wypowiedzi uczą literek, cyferek i nie tylko, • zręczność: elementy aktywizujące – takie jak przyciski i klikające pokrętło – pomagają wzmacniać zręczność i koordynację ręka-oko, • wyobraźnię: realistyczny wygląd aparatu pozwala dziecku naśladować rodziców, gdy „robi zdjęcia” Szczeniaczkowi. Zawartość edukacyjna w języku polskim. Cechy produktu: • zabawkowy aparat ze światełkami, muzyką i dźwiękami do wczesnej zabawy w odgrywanie ról, • wesołe piosenki, dźwięki i wypowiedzi uczą literek, cyferek i nie tylko – w języku polskim, • naciśnij przycisk „migawki”, aby „zrobić zdjęcie” Szczeniaczkowi, a potem wsuń je z powrotem, aby bawić się od nowa, • miękki uchwyt idealny dla małych rączek, klikające pokrętło i grzechoczące kuleczki zapewniają mnóstwo aktywizującej zabawy. Zasilanie: 2 baterie AAA (testowe w zestawie) Wymiary: ok. 13.0 x 11.0 x 12.0 cm Wymiary opakowania: 20.0 x 18.0 x 12.0 cm

80,90 zł
72,81 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 8,09 zł

1 osoba kupiła
38
Dzień kobiet - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dzień kobiet
Dostępny45 szt.

Trzy kobiety, co roku 8 marca, spotykają się w kawiarni u Róży, aby porozmawiać, o swojej kobiecości, błędach, które popełniły, radościach, które się im przydarzyły. Są od siebie tak różne, a jednak połączone ze sobą nie tylko więzami krwi, a także splotami zdarzeń. Cecylia, seniorka rodu, mama i babcia, była tancerka, snuje opowieści, o czasach, kiedy tańczyła na deskach największych teatrów Europy. Agnieszka, rozwiodła się z mężem, kiedy Izabella, jej córka, była małą dziewczynką. Przytłoczona obowiązkami domowymi, postanowiła czerpać z życia garściami. Tylko, to, o czym marzyła, wcale nie było takie piękne, jak jej się na początku wydawało. Do tej pory próbuje naprawić stosunki z córką. A kiedy na horyzoncie pojawia się jej były mąż, sama uwierzy, że stara miłość jednak nie rdzewieje. Izabella, kobieta po trzydziestce, na pozór szczęśliwa, ale tak naprawdę pogubiona i samotna. Kiedy na jej drodze, pojawia się przystojny lekarz, jej świat wywraca się do góry nogami. Ale czy sekret, który skrywa kobieta, nie będzie rzutował na przyszłość rodzącej się miłości? Czy błędy przeszłości ulegają przedawnieniu? Czy kobiecość jest taka jak próbują nam wmówić? Czy warto rzucić wszystko i podążać za swoim szczęściem? A może warto zacząć wszystko od nowa?

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

1 osoba kupiła
39
Fisher-Price. Ucz się i śmiej! GMM43 Smartwatch Szczeniaczka - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fisher-Price. Ucz się i śmiej! GMM43 Smartwatch Szczeniaczka
Fisher Price, Mattel
Dostępny156 szt.

Czas na zabawę! Dzięki inteligentnemu zegarkowi z linii „Ucz się i śmiej!” Twoje dziecko może uciąć sobie pogawędkę ze Szczeniaczkiem, policzyć do trzech oraz posłuchać różnych powitań i nazw kolorów. Zabawkowy smartwatch wygląda jak prawdziwy, ma podświetlany ekran, uchwyt idealny dla małych rączek i mnóstwo aktywizujących elementów, które maluch będzie z radością odkrywać. Zabawa, która rozwija. Wczesna nauka: wesołe piosenki i wypowiedzi uczą dzieci kolorów i powitań. Zręczność: elementy aktywizujące takie jak przełącznik, pokrętło i przyciski pomagają wzmacniać zręczność i koordynację ręka-oko. Zabawa z wyobraźnią: realistyczny wygląd zegarka pozwala dziecku naśladować rodziców! Zawartość edukacyjna w języku polskim. Wymiary produktu: 11.0 x 9.0 x 7.0 cm Zasilanie: 3 baterie LR 44 (w zestawie)

52,60 zł
47,34 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,26 zł

1 osoba kupiła
40
W blasku Twoich oczu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
W blasku Twoich oczu
Dostępny6 szt.

Miłość! Zmieniają się obyczaje, dekoracje, tło, a ona jest nieugięta. Potrafi życiu nadać sens, dokonać rzeczy niemożliwych, ale i w ciągu chwili zniszczyć wszystko. Bohaterowie książki są fikcyjni, ale w tle prawdziwe wydarzenia historyczne i rzeczywiste miejsca: dworek z lat trzydziestych, Warszawa okupacyjna i powstańcza, warszawskie kawiarenki...

19,95 zł
13,97 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 5,98 zł

1 osoba kupiła
41
Bez. Ballada o Joannie i Władku z jurajskiej doliny - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Bez. Ballada o Joannie i Władku z jurajskiej doliny
Dostępny1 szt.

Rodzinny dramat w krajobrazie podkrakowskiej wsi, skrytej w cieniu mrocznej jurajskiej doliny Ona i on. Niespełnione marzenia, wciąż żywe tęsknoty i wspólna pamięć codziennie zasypująca ich furą niesegregowanych śmieci. Przejmująco autentyczna opowieść o bezpłodności, współczesności i pokoleniu dzisiejszych trzydziesto-, czterdziestolatków. – Zmiany w psychice bezpłodnych porównuje się do następstw stresu bojowego, choroby nowotworowej. A wie pani, jakie są następstwa tego następstwa? – Już dość, proszę. Pani nas zniszczy. – fragment. Andrzej Muszyński nie idzie na kompromisy. W swojej najnowszej powieści podejmuje tematy ważne i niewygodne, dotąd w polskiej literaturze omijane. Własnym, wyjątkowym, szorstkim, poetyckim językiem opowiada o bezpłodności, aborcji, in vitro, depresji. Nie ucieka, nikogo nie udaje, mierzy się z rzeczywistością. I tego samego wymaga od swoich bohaterów. To nie jest kolejna powieść o pięknie prowincji, uroku sielskiego życia na wsi i naiwnie widzianych «peryferiów». Bez to opowieść pełna emocji i – jak to w balladzie bywa – odrobinę zdradziecka, którą trzeba czytać uważnie, smakować. Chyba że się zachłannie ją połknie jednego dnia. Jak najlepszy serial, od którego nie można się uwolnić. Przepisów na lekturę książki Muszyńskiego jest wiele, ale najważniejsze, by zacząć go czytać. Bo to wybitny pisarz – Wojciech Szot, zdaniemszota.pl.

34,90 zł
19,54 zł

Rabat 44,0%
oszczędzasz 15,36 zł

1 osoba kupiła
42
To ja tu rządzę! Małe wielkie wyzwania - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
To ja tu rządzę! Małe wielkie wyzwania
Dostępny123 szt.

Ilustrowana rymowanka dla dziecka i przewodnik dla rodziców: jak wspierać malucha w radzeniu sobie z wyzwaniami dzieciństwa. Najwyższy czas stawić czoła kaprysom. Żeby udomowić małego lwa, który drzemie w każdym dziecku, potrzeba przede wszystkim cierpliwości, zrozumienia i dużo miłości! Każda książka z serii Małe wyzwania to nie tylko ilustrowana opowiastka przemawiająca do wyobraźni malucha i przewodnik ze wskazówkami dla rodziców w jednym. To także doskonałe narzędzie pomagające małym i dużym zmierzyć się z wyzwaniami rozwojowymi i wspólnie osiągać kolejne cele w trudnym procesie, jaki jest wychowanie dziecka.

14,99 zł
11,84 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 3,15 zł

1 osoba kupiła
43
Zwierzęta dzikie 12szt. P9606/12 - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zwierzęta dzikie 12szt. P9606/12
Hipo
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.15

10,90 zł
10,36 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 0,54 zł

1 osoba kupiła
44
Równowaga duchowa. Jak odnaleźć wewnętrzny pokój - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Równowaga duchowa. Jak odnaleźć wewnętrzny pokój
Dostępny6 szt.

Droga do wewnętrznej harmonii jest w zasięgu każdego. Życie duchowe można porównać do układanki tworzącej spójny obraz. Gdybyśmy próbowali uzupełnić ją elementem pochodzącym z innego zestawu - obraz utraciłby sens i różniłby się od wzoru znajdującego się na pudełku. Tak dzieje się wtedy, kiedy w naszej codzienności pojawia się grzech. Pogłębiające się wady sprawiają, że tracimy równowagę duchową. W konsekwencji prowadzi to do chaosu w życiu wewnętrznym. Ojciec Stanisław Biel, przywołując fragmenty ksiąg biblijnych oraz dzieła psychologów, szczegółowo opisuje okoliczności, w których mierzymy się z brakiem równowagi duchowej. Ukazuje również rozmaite drogi wyjścia, jakimi możemy podążyć, aby odzyskać stabilizację. Stanisław Biel SJ (ur. 1961) – rekolekcjonista i kierownik duchowy, udziela Ćwiczeń duchowych w Częstochowie, wcześniej pełnił funkcję dyrektora Domu Rekolekcyjnego w Zakopanem. Autor licznych książek i artykułów z dziedziny duchowości. Wydanie pierwsze ukazało się z tytułem Równowaga duchowa. Wokół siedmiu grzechów głównych.

27,90 zł
20,09 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 7,81 zł

1 osoba kupiła
45
Barbie Estate. GMT46 Plażowy Jeep - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Barbie Estate. GMT46 Plażowy Jeep
Barbie, Mattel
Dostępny3 szt.

Dziewczynki dzięki wyobraźni mogą wyruszyć w drogę z tym przygotowanym na przygodę pojazdem Barbie! Dzięki ruchomym kołom i fajnemu wyglądowi na świeżym powietrzu maluchy mogą zapiąć lalkę Barbie i przyjaciela i zabrać je ze sobą wszędzie, gdzie prowadzą ich historie (lalki sprzedawane osobno). Ten kolorowy samochód terenowy to styl lalki Barbie z fioletowym nadwoziem, różowym wnętrzem i jasnoniebieskim wykończeniem. Wyposażony w zabawne akcenty, takie jak logo Barbie i spersonalizowana tablica rejestracyjna, jest gotowy na każdą przygodę. Pozwól wyobraźni odkrywać drogę, ponieważ dzięki Barbie możesz być kimkolwiek! Zbierz inne lalki Barbie i akcesoria, aby zapakować samochód pełen zabawy (każda sprzedawana osobno, w zależności od dostępności). Uwaga. Lalki nie znajdują się w zestawie. Wymiary opakowania: 36.0 x 19.0 x 22.0 cm

146,66 zł
108,53 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 38,13 zł

1 osoba kupiła
46
Miasto niedźwiedzia - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Miasto niedźwiedzia
Niedostępny
Brak

Bestsellerowy autor Człowieka imieniem Ove, Pozdrawiam i przepraszam oraz Britt-Marie tu była powraca z olśniewającą i przenikliwą powieścią o małym miasteczku z wielkimi marzeniami. Björnstad to dziura. Maleńka społeczność zamknięta w głębi ponurego lasu, który powoli zabiera ludziom przestrzeń do życia. Jest tylko jedno miejsce, które przywraca mieszkańcom wiarę w lepsze jutro – stare lodowisko nad jeziorem zbudowane przed laty przez założycieli miasta. Juniorzy drużyny hokejowej rywalizują właśnie w krajowej lidze i, o dziwo, naprawdę mają szansę zagrać w finale. Na barkach kilku nastolatków spoczywają więc nadzieje i marzenia całego Björnstad, ale mecz półfinałowy wywołuje w niektórych graczach skrajne emocje. Straszny czyn kładzie się cieniem na społeczności miasteczka i dzieli ją na zawsze, stawiając pod znakiem zapytania przyszłość nie tylko drużyny, ale każdego obywatela Björnstad. To powieść o tym, co wiąże społeczność i jak zbiorowa świadomość może odsuwać od siebie prawdę. W tym niewielkim leśnym miasteczku Backmanowi udało się zamknąć cały świat.

39,90 zł
29,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,97 zł

47
Zabić króla - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zabić króla
Dostępny23 szt.

W Polsce korona nie stanowiła gwarancji nietykalności królów i książąt, zawsze za to stawała się przedmiotem pożądania. I nie było wtedy żadnych granic czy hamulców, a nawet odstraszających surowych kar. Polskich władców próbowano zgładzać w rozmaity sposób. Najskuteczniejsze było otrucie. Swoistym rekordzistą był król Kazimierz Jagiellończyk, którego kilkunastokrotnie próbowano pozbawić życia.

19,95 zł
13,97 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 5,98 zł

48
Mroczny świt - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mroczny świt
Niedostępny
Brak

Stany Zjednoczone. W luksusowym apartamencie na Manhattanie zostaje znalezione ciało prokuratora. Ślad po nakłuciu, nacięcie na czole, lalki starannie ułożone na fotelu i muzyka klasyczna w tle – oto niecodzienne okoliczności jego śmierci. Dochodzenie prowadzą John Slade, agent FBI o polskich korzeniach, oraz Karen Lee, mająca bacznie obserwować swojego partnera. Wkrótce sprawy zaczynają się komplikować, giną kolejni pracownicy federalni, a śledczy dostrzegają, że każdemu z morderstw towarzyszy zagadkowy szczegół związany z Polską. Tylko co łączy zabójstwa, muzykę Krzysztofa Pendereckiego, swastykę i „Nóż w wodzie” Romana Polańskiego? Polska. Nadkomisarz Robert Laurentowicz prowadzi sprawę siatki przestępczej odpowiedzialnej za nagrywanie i rozprowadzanie brutalnej pornografii dziecięcej. Tropy prowadzą do Gdańska, gdzie w domu dla księży emerytów mieszka były proboszcz, w przeszłości związany z Solidarnością. Duchowny, posądzony niegdyś o molestowanie dziewczynki, nigdy nie został skazany, zaś jego oskarżyciel musiał wyjechać z kraju. Laurentowicz zaczyna jednak coraz wyraźniej dostrzegać, że trwające śledztwo może przybrać bardzo nieoczekiwany zwrot. Równie zaskakujący jak nagłe zniknięcie Slade’a, który wydaje się być kluczem do powiązania tych obydwu spraw… Polska i USA. Policja i FBI. Zagadkowe morderstwa w kolejnych stanach, tajemnice z czasów PRL-u i międzynarodowa siatka pedofili, którzy schowali się tam, gdzie nikt nie szuka. Czy mroczny świt obnaży to, co od lat pozostaje w ukryciu? „Co łączy morderstwo na Manhattanie z filmami porno, kręconymi w starej gazowni na warszawskiej Woli? Klaudiusz Szymańczak w Mrocznym świcie płynnie łączy odległe od siebie światy. Jego bohaterowie są wyraziści i zupełnie niestereotypowi, a wszystko to jest świetnie napisane. Lektura warta zarwanej nocy” – Piotr Bratkowski, „Newsweek”.

39,90 zł
29,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,97 zł

49
Planetside. Tom 2. Przestrzeń - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Planetside. Tom 2. Przestrzeń
Dostępny1124 szt.

„Kolejna uzależniająca powieść autorstwa Michaela Mammaya. Korporacyjne intrygi, międzyplanetarna polityka i operacje wojskowe łączą się w spójną całość, która jednocześnie satysfakcjonuje i zapewnia świetną rozrywkę” – „SFCrowsnest”. Słynny weteran trafia między młot intryg obcej rasy a kowadło ludzkiej hipokryzji... Gdy pułkownik Carl Butler wraca po zakończeniu swojej misji na Kappie, spotyka się ze sprzecznymi reakcjami. Jedni uważają go za nieustraszonego bohatera wojennego, inni widzą w nim pariasa. Zmuszony do przejścia w stan spoczynku, osiedla się na planecie Talca Cztery, gdzie obejmuje stanowisko wiceprezesa do spraw bezpieczeństwa w firmie zajmującej się nowoczesnymi technologiami wojskowymi. Oficjalnie ma ją chronić na korporacyjnym polu walki, w rzeczywistości ma jedynie robić wrażenie na klientach i inwestorach. Do czasu. Gdy następuje włamanie do sieci komputerowej konkurencyjnej firmy, zwierzchnicy pułkownika zaczynają obawiać się o swoje bezpieczeństwo. Chcą, aby Butler dowiedział się, kto jest sprawcą i dlaczego nikt nie przyznał się do tak finezyjnego ataku. Szybko okazuje się, że włamanie to tylko przykrywka a sprawa jest znacznie bardziej skomplikowana. Śledztwo pociąga za sobą kolejne ofiary, a wszystkie tropy prowadzą prosto do... Butlera. Pułkownik nie wie już, czy ma do czynienia z paranoicznymi urojeniami, czy też z niebezpieczną rzeczywistością, Jedno jest pewne – właśnie natknął się na coś znacznie poważniejszego, niż ktokolwiek sobie wyobrażał. Jednak w takich sytuacjach czuje się przecież jak ryba w wodzie. Gdyby tylko nie podpisał na siebie wyroku śmierci...

44,90 zł
35,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 8,98 zł

50
London Apocalypticon. Live At The Roundhouse, CD + Blu-ray - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
London Apocalypticon. Live At The Roundhouse, CD + Blu-ray
Kreator , Mystic Production
Dostępny1 szt.

Trasa koncertowa promująca album „Gods Of Violence” obejmowała 150 koncertów na pięciu kontynentach. Materiał „London Apocalypticon – Live At The Roundhouse” jest doskonałym dokumentem tej trasy i świetną pamiątką dla tych, którzy w tych koncertach uczestniczyli. Zdecydowanie najlepsze wydawnictwo koncertowe zespołu! Lista utworów: 1. The Four Horsemen/Choir Of The Damned 2. Enemy Of God 3. Hail To The Hordes 4. Awakening Of The Gods 5. People Of The Lie 6. Gods Of Violence 7. Satan Is Real 8. Mars Mantra 9. Phantom Antichrist 10. Fallen Brother 11. Flag Of Hate 12. Phobia 13. Hordes Of Chaos 14. The Patriarch 15. Violent Revolution 16. Pleasure To Kill 17. Apocalypticon

85,90 zł
79,03 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 6,87 zł

Wróć do góry