hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2020.02.21

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w piątek 21 lutego 2020 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Malowanka z pisakiem wodnym. Zwierzęta (praca zbiorowa), na drugim Malowanka z pisakiem wodnym. Na wsi (praca zbiorowa). Kolejny produkt to Malowanka z pisakiem wodnym. Pojazdy (praca zbiorowa) oraz Strach ma wielkie oczy. Książka która dodaje odwagi (Magdalena Młodnicka ).
1
Malowanka z pisakiem wodnym. Zwierzęta - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Malowanka z pisakiem wodnym. Zwierzęta
Dostępny336 szt.

Pojawiające się kolorowe zwierzęta, zagadki i zabawa w nieskończoność – to magiczne! • Wystarczy napełnić wodą pisak i malować nim każde miejsce kolejnych kart. • Kiedy ukażą się kolorowe obrazki, można pozostawić je na kilka minut do wyschnięcia i rozpocząć zabawę od nowa.

22,99 zł
18,39 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 4,60 zł

2
Malowanka z pisakiem wodnym. Na wsi - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Malowanka z pisakiem wodnym. Na wsi
Dostępny324 szt.

Pojawiająca się kolorowa wieś, zagadki i zabawa w nieskończoność - to magiczne! Wystarczy napełnić wodą pisak i malować nim każde miejsce kolejnych kart. Kiedy ukażą się kolorowe obrazki, można pozostawić je na kilka minut do wyschnięcia i rozpocząć zabawę od nowa.

22,99 zł
18,39 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 4,60 zł

3
Malowanka z pisakiem wodnym. Pojazdy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Malowanka z pisakiem wodnym. Pojazdy
Dostępny280 szt.

Pojawiające się kolorowe pojazdy, zagadki i zabawa w nieskończoność – to magiczne! Wystarczy napełnić wodą pisak i malować nim każde miejsce kolejnych kart. Kiedy ukażą się kolorowe obrazki, można pozostawić je na kilka minut do wyschnięcia i rozpocząć zabawę od nowa. To wspaniała wodna zabawa!

22,99 zł
18,39 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 4,60 zł

4
Strach ma wielkie oczy. Książka która dodaje odwagi - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Strach ma wielkie oczy. Książka która dodaje odwagi
Dostępny89 szt.

Wszyscy znamy powiedzenie „strach ma wielkie oczy”. Ta książka w przystępny i pełen humoru sposób dotyka tematu strachu. Przedstawia typowe sytuacje z życia dzieci, w których odczuwają one lęk. Opisuje je dziecięcym językiem i proponuje mnóstwo praktycznych porad. Wszystko po to, by w łatwy sposób „rozbroić strach” i sprawić, by już dłużej nie miał nad małym człowiekiem władzy. Jak się zachować, kiedy ktoś opowiada nam o czymś strasznym? Jak nie wpadać w panikę, gdy czeka nas wizyta u lekarza? Co zrobić, by spokojnie zasnąć w ciemnym pokoju? Jak radzić sobie z paraliżującym strachem dopadającym nas podczas szkolnych akademii? Na te pytania odpowiada ta książka, po którą warto sięgnąć, by skutecznie rozwiązywać wielkie problemy małych ludzi! Książki z serii „Wielkie problemy małych ludzi” przedstawiają ważne tematy dotyczące dzieci w wieku wczesnoszkolnym. Czynią to w sposób przystępny, rzeczowy i kompetentny. Wszystkie tomiki serii powstają przy udziale wykwalifikowanych pedagogów i psychologów, ich autorami są ludzie, którym bliski jest świat dziecka.

19,90 zł
11,54 zł

Rabat 42,0%
oszczędzasz 8,36 zł

5
Aquabeads. Koraliki gwiazdki. Zestaw zwierzęta - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Aquabeads. Koraliki gwiazdki. Zestaw zwierzęta
Epoch
Dostępny59 szt.

Te koraliki dają możliwość niezwykle prostego tworzenia puszystych zwierzątek. Lama, jednorożec, flaming, sowa, piesek i wiele innych, ponad 600 koralików okrągłych i w kształcie gwiazdek w najróżniejszych kolorach oraz szablony z motywami dają wiele możliwości. Koraliki Aquabeads łączą się w magiczny sposób – podobnie jak koraliki do prasowania. Różnica: zabawa odbywa się bez użycia żelazka, koraliki łączy się przez spryskanie ich wodą. Produkt przeznaczony dla dzieci od 4 roku życia. Zawartość opakowania: • ponad 600 kolorowych koralików gwiazdek, • szablony z motywami. Podkładka do układania oraz spryskiwacz sprzedawane osobno. Wymiary opakowania: 18.0 x 18.0 x 3.0 cm

42,90 zł
39,90 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 3,00 zł

6
Malowanka z pisakiem wodnym. Księżniczki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Malowanka z pisakiem wodnym. Księżniczki
Dostępny1157 szt.

Pojawiające się kolorowe księżniczki, zagadki i zabawa w nieskończoność - to magiczne! Wystarczy napełnić wodą pisak i malować nim każde miejsce kolejnych kart. Kiedy ukażą się kolorowe obrazki, można pozostawić je na kilka minut do wyschnięcia i rozpocząć zabawę od nowa. To wspaniała wodna zabawa!

22,99 zł
18,39 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 4,60 zł

7
Blok Wycinanka A5/10K 100g HAPPY COLOR - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Blok Wycinanka A5/10K 100g HAPPY COLOR
Dostępny463 szt.

Blok z błyszczącym kolorowym papierem w intensywnych barwach i dodatkowymi kartkami z motywem kropek i pasków. Polecany dla dzieci w szkole i przedszkolu. 10 ark. Gramatura 100 g. Format A5.

4,20 zł
3,99 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 0,21 zł

8
Zakładki indeksujące 8x15, Emodjidex - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zakładki indeksujące 8x15, Emodjidex
Panta Plast
Dostępny6 szt.

Zakładki indeksujące z nadrukami buziek. Idealnie nadają się do zaznaczania notatek w książkach i zeszytach.

6,40 zł
5,31 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 1,09 zł

9
Piórnik saszetka flaming - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórnik saszetka flaming
Panta Plast
Dostępny31 szt.

Piórnik o wymiarach 220x120 mm z modnym nadrukiem w flamingi. Pomieści wszystkie niezbędne przybory szkolne.

7,80 zł
6,47 zł

Rabat 17,1%
oszczędzasz 1,33 zł

10
Mediolan; laminowany map&guide (2w1: przewodnik i mapa) - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mediolan; laminowany map&guide (2w1: przewodnik i mapa)
Dostępny23 szt.

Mediolan • Legendarna La Scala, zamek Sforzów i San Siro • „Ostatnia wieczerza” Leonarda da Vinci • Sklepy projektantów i outlety Spacer po dachu mediolańskiej katedry, przedstawienie operowe w La Scali, podziwianie tajemniczej ?Ostatniej wieczerzy? Leonarda da Vinci, a może emocjonujący mecz na San Siro? Comfort! map&guide ?Mediolan? pomoże zaplanować udany wypoczynek w stolicy Lombardii. To wyjątkowe połączenie mapy i przewodnika zawiera wszystkie informacje niezbędne na krótki wyjazd. Praktycznie i treściwie ? coś dla zabieganych oraz ceniących wygodę i prostotę: • zajmujące opisy 43 najciekawszych miejsc wartych odwiedzenia, • łatwa nawigacja: atrakcje z przewodnika ponumerowane i zaznaczone na mapie, • poręczny format, wygoda składania i trwałość, • mapa w użytecznej dla turystów skali 1:12 000, • przydatne informacje praktyczne: dni i godziny otwarcia obiektów, ceny biletów, • podpowiedzi, co zjeść i wypić oraz dokąd wybrać się na zakupy, • kalendarium imprez cyklicznych, • schemat metra i kolei miejskiej.

19,90 zł
13,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 5,97 zł

11
All for the game. Tom 3. The King's Men - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
All for the game. Tom 3. The King's Men
Dostępny74 szt.

Trzeci tom serii, która zachwyciła fanów w Polsce i za oceanem! Neilowi Jostenowi kończy się czas. Kiedy zjawił się na Uniwersytecie Palmetto, sądził, że nie przetrwa tam nawet roku. Jednak teraz gdy śmierć czyha za każdym rogiem, Neil ma więcej powodów, żeby żyć niż kiedykolwiek wcześniej. Przyjaźń z Lisami nie była dobrym pomysłem. Neil powinien zachować dystans i z nikim się nie wiązać, lecz ignorowanie Andrew nigdy nie należało do prostych rzeczy. Może, kiedy obaj uznają, że nic ich nie łączy, Neilowi będzie łatwiej odpuścić. Jednak ostatnią osobą, którą powinien okłamywać, jest on sam. Neil chce dotrzymać swojej obietnicy i pragnie poprowadzić drużynę do zwycięstwa. Aby to zrobić, jeszcze przez jakiś czas powinien unikać konfrontacji z Riko. Ale Riko nie jest jedynym potworem w jego życiu. Prawda może zabić ich wszystkich albo być jedyną szansą Neila na przetrwanie.

44,90 zł
30,08 zł

Rabat 33,0%
oszczędzasz 14,82 zł

12
Zeszyt wzorowego sześciolatka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zeszyt wzorowego sześciolatka
Dostępny55 szt.

Starannie dobrane i pięknie zilustrowane ćwiczenia, które znajdziecie w tej książce, pomogą dziecku osiągnąć gotowość szkolną. Tym terminem określają dokumenty MEN umiejętności związane z przygotowaniem dziecka do podjęcia nauki pisania, czytania i liczenia. Zadania zawarte w tej książce rozwijają takie umiejętności, jak: – umiejętność liczenia, – abstrakcyjne myślenie – wyobraźnia przestrzenna, – pamięć wzrokowa. Na każdej stronie znajdują się informacje rodziców określające precyzyjnie, co rozwija dane ćwiczenie. Atuty: • Doskonałe opracowanie merytoryczne książki. • Ścisły związek pomiędzy ćwiczeniami a programem szkolnym. • Książka w atrakcyjny sposób rozwijająca umiejętności przydatne do nauki czytania, pisania i liczenia. • Informacje dla rodziców określające, jakie umiejętności rozwija dane ćwiczenie. • Kolorowe ilustracje umilające naukę.

14,99 zł
10,79 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 4,20 zł

13
Ania z Zielonego Wzgórza. Audiobook - Audiobooki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ania z Zielonego Wzgórza. Audiobook
Lucy Maud Montgomery, Aleksandria
Dostępny40 szt.

Czy okropna pomyłka może okazać się szczęśliwym zrządzeniem losu? Jakie są skutki chodzenia po szczycie dachu? Czy może być gorszy kolor włosów od rudego? Dlaczego nie wolno rozmarzyć się przy pieczeniu ciasta dla gości? Czemu warto wcześniej spróbować soku, który podaje się przyjaciółce od serca? Nie wiecie? Posłuchajcie historii pewnej temperamentnej, rudowłosej dziewczynki! Kiedy Maryla i Mateusz Cuthbertowie postanawiają zaadoptować chłopca z sierocińca, mają wszystko dokładnie przemyślane i zaplanowane. Jednakże wszelkie plany i nadzieje burzą się, gdy na progu ich domu staje drobna, piegowata i wyjątkowa dziewczynka. Ania (nie Anka) przewróci życie mieszkańców Zielonego Wzgórza do góry nogami, sprawiając swoim opiekunom tyle samo radości, co kłopotów.

25,00 zł
16,00 zł

Rabat 36,0%
oszczędzasz 9,00 zł

14
Gorączka złotych rybek - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gorączka złotych rybek
Dostępny175 szt.

Opowieść o obsesji i poszukiwaniu idealnego piękna pióra Kanoko Okamoto, niezwykle interesującej osobowości przedwojennej Japonii. Hodowca, owładnięty wspomnieniem pierwszej miłości, usiłuje czar swojej ukochanej zakląć w nowym gatunku złotej rybki, a marzenie to niczym gorączka pcha go głębiej i głębiej w objęcia obłędu. Pierwsza książka z serii „Tajfuny mini”, prezentującą dzieła pisarzy i pisarek z pierwszej połowy XX wieku, którzy nie byli wcześniej tłumaczeni na język polski, a zdecydowanie na to zasługują.

35,00 zł
26,95 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 8,05 zł

15
Aquabeads. Gwiezdne koraliki - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Aquabeads. Gwiezdne koraliki
Epoch
Dostępny85 szt.

Koraliki gwiazdki już się skończyły albo nie ma ulubionego koloru? Zestaw uzupełniający koralików gwiazdek Aquabeads zawiera 800 koralików w 8 kolorach. Zestaw pozwala na tworzenie kolejnych motywów z wykorzystaniem już posiadanych zestawów. Koraliki Aquabeads łączą się w magiczny sposób – podobnie jak koraliki do prasowania. Różnica: zabawa odbywa się bez użycia żelazka, koraliki łączy się przez spryskanie ich wodą. Produkt przeznaczony dla dzieci od 4 roku życia.

35,15 zł
32,69 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 2,46 zł

16
Kreda tablicowa kolorowa (100 sztuk) - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kreda tablicowa kolorowa (100 sztuk)
Panta Plast, 100 sztuk
Dostępny36 szt.

Miękko pisząca, nie drapiąca, mało pyląca. Przeznaczona do wszelkiego rodzaju tablic. Łatwo zmywalna.

13,00 zł
10,79 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 2,21 zł

17
Jesteś jednym z nas - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jesteś jednym z nas
Dostępny132 szt.

Miś Bartek jest bardzo zmartwiony. Jego nos nie wygląda tak jak u innych niedźwiadków? Czy zwierzęta nie będą się z niego śmiały? Wiewiórka Basia pociesza przyjaciela i obiecuje pomóc w zamaskowaniu dużego, czerwonego nosa. Ale sama także ma nie lada kłopot – chce ukryć swój pękaty brzuszek. Ta rozczulająca opowieść pomaga najmłodszym czytelnikom zrozumieć, że różnimy się od siebie i powinniśmy to zaakceptować. Inny nie znaczy gorszy. To właśnie odmienność sprawia, że jesteśmy wyjątkowi i niepowtarzalni. I mimo różnic możemy się ze sobą przyjaźnić. Piękne i mądre przesłanie zawarte w tekście nie tylko uczy dzieci akceptacji, ale także dodaje pewności siebie tym, którzy sami – tak jak miś Bartek i wiewiórka Basia – wstydzą się swojego wyglądu i martwią się, czy zostaną zaakceptowani. Książeczka pomoże rodzicom i opiekunom rozpocząć z dziećmi rozmowę o potrzebie akceptacji siebie i innych.

15,90 zł
11,77 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 4,13 zł

18
Zestaw długopisów żelowych Metaliczne, 12 kolorów - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw długopisów żelowych Metaliczne, 12 kolorów
Panta Plast
NiedostępnyBrak

Zestaw zawiera 12 kolorów żelowych długopisów z metalicznym wkładem. Grubość linii pisania 1.00 mm.

14,90 zł
12,37 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 2,53 zł

19
Lekarz z Auschwitz - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lekarz z Auschwitz
Dostępny3 szt.

Styczeń 1945 r. W Auschwitz-Birkenau pozostaje 4800 więźniów, którzy nie nadawali się nawet do pędzenia na zachód w marszach śmierci. Komory gazowe wysadzono w powietrze, a wojska sowieckie wdzierają się w głąb obrony hitlerowskiej w takim tempie, że obozowi SS-mani nie zdążyli zabić garstki ocaleńców. 5 lutego Józef Bellert wraz z grupą ponad trzydziestu krakowskich lekarzy i pielęgniarek wyjeżdża do Oświęcimia. Przez osiem miesięcy prowadzi prawdopodobnie największy szpital polowy w Europie. Mimo braku kanalizacji, wody jedzenia i leków niesie pomoc medyczną wyzwolonym więźniom. Jego pacjenci ważą średnio 25-30 kg. Zapadają na dur brzuszny i gruźlicę, nękają ich biegunki głodowe, obrzęki i odleżyny. Boją się ludzi w kitlach i strzykawek, które kojarzą im się z zastrzykami z fenolu, którymi niemieccy zwyrodnialcy uśmiercali chorych więźniów. Trudno w to uwierzyć, ale z 4800 chorych przywrócił do życia i zdrowia 4400 pacjentów. Józef Bellert – cichy bohater, którego biografią można obdzielić kilkanaście osób. Konspirator PPS, żołnierz Legionów i sanitariusz brygady Piłsudskiego, działacz niepodległościowy i społeczny, żołnierz września 1939 i Powstaniec Warszawski. Skromny lekarz powiatowy z Pińczowa. „Odznaczeń wojskowych nie posiadam, gdyż o nie nie dbałem, ani nie starałem się”. „Jeszcze pod koniec życia samotnym chorym robił zakupy lub palił w piecu”. Lekarz, który ocalonym z piekła przywrócił godność, zdrowie i wiarę w człowieka.

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

20
Krytyczni, wymagający i dysfunkcyjni rodzice. Jak wyznaczać granice i budować zdrowe relacje - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Krytyczni, wymagający i dysfunkcyjni rodzice. Jak wyznaczać granice i ...
Dostępny68 szt.

Wyznacz granice swoim trudnym rodzicom. Czy twój rodzic cię lekceważy, nieustannie krytykuje lub domaga się ciągłej uwagi? Czy martwisz się, że w końcu będziesz musiał zrezygnować z kontaktów z rodzicami?  Czy marzysz o bliskiej osobie, z którą można otwarcie porozmawiać? David M. Allen, psychoterapeuta z czterdziestoletnim stażem, udowadnia, że można na nowo zdefiniować wzorce rodzinne, uzdrowić wzajemne stosunki i stworzyć satysfakcjonujące relacje.  Czerpiąc z metod psychoterapii integracyjnej, autor uczy, jak dotrzeć do przyczyn powstawania krzywdzących zachowań rodziców, które najczęściej mają swoje źródło w przeszłości. Przedstawione w książce techniki i strategie – poparte licznymi przykładami – pokazują, jak dbać o własne potrzeby, wyznaczać granice i bronić się przed dysfunkcyjnym zachowaniem rodziców. Podstawą wszystkich działań jest wypracowanie asertywności i dostosowanie postępowania do konkretnej sytuacji.   Naprawa relacji z bliskimi jest wstępem do życia zgodnie z własnymi wyborami, a nie pod dyktando rodziców. Ten wartościowy poradnik otwiera drogę do samorealizacji i pomaga zbudować nową, satysfakcjonującą więź w rodzinie. 

44,00 zł
36,52 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 7,48 zł

21
Siku Super: Seria 10 - Fendt 1050 Vario - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
16,50 zł
22
Prezent dla ciebie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Prezent dla ciebie
Dostępny136 szt.

Niedźwiadek Bartek został zaproszony na przyjęcie urodzinowe wiewiórki Basi. Miś zastanawia się, jaki prezent przygotować dla swojej najlepszej przyjaciółki. Co mogłoby ucieszyć Basię? Wiadomo, prezent musi być wyjątkowy! Bartek ma wiele pomysłów, ale wszystkie okazują się niedoskonałe. Gdy nadchodzi dzień urodzin, jako jedyny nie pojawia się na przyjęciu? To pełna emocji opowieść, która pomaga najmłodszym zrozumieć, czym jest przyjaźń i w jaki sposób warto ją okazywać. Prezenty są miłe, ale nie najważniejsze. Ta książeczka pokazuje dzieciom, że najcenniejsze, co dostajemy od przyjaciela, to jego obecność, czas, zrozumienie i? sama przyjaźń. Uroczo zilustrowane perypetie sympatycznego misia Bartka zaciekawią małych czytelników i pomogą zrozumieć przesłanie tej opowieści. Książeczka pomoże rodzicom i opiekunom rozpocząć z dziećmi rozmowę o budowaniu relacji i wartości przyjaźni.

15,90 zł
11,77 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 4,13 zł

23
Druciki kreatywne, 5 kolorów, 15 sztuk - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Druciki kreatywne, 5 kolorów, 15 sztuk
Fandy, 15 sztuk
Dostępny162 szt.

Cechy produktu: • giętkie kolorowe druciki, które można łatwo wyginać, tworząc dowolne kształty, • idealne do prac plastycznych i dekoracji • zestaw zawiera 5 koloroów, • średnica: 6 mm, • długość: 30.0 cm, • w zestawie 15 sztuk.

5,60 zł
5,04 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 0,56 zł

24
Saga rodziny z Ogrodowej. Tom 1. Słoneczniki po burzy. Audiobook - Audiobooki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Saga rodziny z Ogrodowej. Tom 1. Słoneczniki po burzy. Audiobook
Ewelina Mantycka, StoryBox
Dostępny11 szt.

Pierwsza część barwnej sagi rodzinnej, osadzonej w realiach współczesnej polskiej wsi Liliana Kłosowska-Maj po pięciu latach trwania w toksycznym małżeństwie postanawia uciec z wielkiego miasta, by jej córeczka mogła wychowywać się w innym, pozbawionym wiecznego strachu, środowisku. Wprowadza się do rodzinnego dworku, gdzie spędziła dzieciństwo. Nawiedzony dwór prababki Rozalii, zwanej „Czarownicą z Ogrodowej”, staje się spokojną przystanią dla matki i córki. Choć wszystko zdaje się pomyślnie układać, a na horyzoncie pojawia się nowe uczucie, natrętnie powracają wspomnienia przeszłości, a stare domostwo kryje w swoich zakamarkach okrutne tajemnice, legendy i wiele wylanych łez. Losy Kai i Lilki to początek opowieści o różnych pokoleniach, problemach i losach rodziny z Ogrodowej.

30,00 zł
24,00 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,00 zł

25
Antychryst - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Antychryst
Dostępny187 szt.

Fryderyk Nietzsche (1844-1900) – jeden z najważniejszych filozofów niemieckich, także filolog, poeta. Człowiek, którego poglądy znacząco wpłynęły na całą późniejszą filozofię, myślenie o człowieku, kulturze, religii. Głosił upadek cywilizacji zachodniej, opartej na myśli greckiej, sokratejskiej i etyce chrześcijańskiej. Tej apollińskiej postawie przeciwstawiał dionizyjską, witalną (połączoną z ideą woli mocy i pojęciem nadczłowieka). Krytykował chrześcijaństwo, ale jednocześnie podziwiał Chrystusa. Jego myśl doczekała się setek interpretacji i omówień. Nie sposób sobie wyobrazić współczesną filozofię bez przemyślenia jego wpływu, wpływu intelektualnego jego idei. Antychryst to oprócz Jako rzecze Zaratustra jedna z najważniejszych jego – mimo niewielkich rozmiarów – książek. Jest bowiem Antychryst zasadniczą rozprawą niemieckiego filozofa nie tylko z chrześcijaństwem, ale wręcz szerzej z całą tradycją judeochrześcijańską (dla przyszłych antysemitów to niestety była jedna z zasadniczych nietzscheańskich tez – ta o najfatalniejszym ludzie w historii). Ma jednak Nietzsche problem z samą postacią Chrystusa, negując jego postawę typu miłość bliźniego, nadstawianie drugiego policzka, traktuje go jednak z niekłamanym szacunkiem. Traktuje go jako postać historyczną i przypisuje mu krańcowo przeciwstawne żydowskiej hierarchii i tradycji – intencje. Ba, wręcz traktuje Chrystusa jako uosobienie buntu – z czym się solidaryzuje – przeciwko wszelkim dotychczasowym hierarchiom i porządkom. Warto poznać ten niezwykle interesujący, dekonstruujący dotychczasowe osądy punkt widzenia tego geniusza niemieckiej, europejskiej myśli filozoficznej.

14,00 zł
10,08 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 3,92 zł

26
Ale historia... Ta potworna wojna. Audiobook - Audiobooki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ale historia... Ta potworna wojna. Audiobook
Grażyna Bąkiewicz, StoryBox
Dostępny6 szt.

„Cześć, jestem Witek i lubię rozmyślać o dziwnych rzeczach. Moi rodzice są artystami i zarazili mnie swoją fascynacją niewidzialnym światem fal. Zawsze noszę słuchawki na uszach, ale nie po to, aby słuchać muzy, tylko żeby zanurzyć się w krainie fal, które, nie bujam, gadają!” Grupka nastolatków przenosi się w czasy drugiej wojny światowej. Mają sprawdzić, jak udało się pokonać Hitlera i zakończyć tę potworną wojnę. Przy okazji pomogą uratować przed kradzieżą „Bitwę pod Grunwaldem” Jana Matejki i nauczą się śpiewać zakazane piosenki. Dziwne? Wcale nie! W niedalekiej przyszłości nauka historii wygląda zupełnie inaczej… Szczególnie gdy nauczycielem jest pan Cebula. Seria „Ale historia…” z humorem przekazuje fakty historyczne i ciekawostki. W siódmej części dowiecie się między innymi, jak wyglądało życie podczas okupacji oraz dlaczego Japończycy pomogli pokrzyżować szyki Hitlerowi. Wydanie tradycyjne jest bogato i dowcipnie ilustrowane przez Artura Nowickiego. Ilustracje i komiksy nie zostały pominięte w audiobooku: Maciej Więckowski, artysta innego medium, zinterpretował je dla słuchaczy używając słów i intonacji, a także dużej dawki inwencji i talentu. Był to pierwszy taki projekt zrealizowany w studiu nagrań Storyboxu, więc z niepokojem czekaliśmy na decyzję autorki: publikować, czy schować w najgłębszych zakamarkach dysku…? No i doczekaliśmy się: „Jest super. A już sposób przedstawienia komiksów to mistrzostwo. Bardzo mi się podoba”. – Grażyna Bąkiewicz

28,00 zł
22,40 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,60 zł

27
Malarstwo / Painting. Nikifor - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Malarstwo / Painting. Nikifor
Dostępny17 szt.

Nikifor (Epifaniusz Drowniak) to jeden z najbardziej fascynujących artystów sztuki europejskiej XX wieku, samouk, półanalfabeta ? postać tajemnicza i kontrowersyjna. Znaczną część swojego życia spędził w skrajnej nędzy, aby pod koniec dostąpić zaszczytu wystawiania swoich obrazów w prestiżowych galeriach na całym świecie, w zyskując międzynarodową sławę. Album stanowi wybór najlepszych prac słynnego malarza prymitywisty z całego okresu twórczości. Znalazło się w nim ponad 50 kolorowych reprodukcji obrazów Nikifora. Całość uzupełnia wstęp Zbigniewa Wolanina, znawcy twórczości krynickiego Matejki, kierownika Muzeum Nikifora w Krynicy.

24,90 zł
18,18 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 6,72 zł

28
Sylvanian Families. Pralka i odkurzacz - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sylvanian Families. Pralka i odkurzacz
Epoch
NiedostępnyBrak

Zestaw z pralką i odkurzaczem sprawi, że pranie i odkurzanie będzie prawdziwą przyjemnością w domku dla lalek Sylvanian Families. Odkurzacz jest wyposażony także w mały odkurzacz ręczny, który zrobi porządek także w zakamarkach. Aby zrobić pranie, wystarczy włożyć ubrania do pralki, zamknąć drzwiczki i zaczyna się zabawa. Obracanie kółka z boku powoduje, że pojawia się woda i bęben się kręci. Zestaw zawiera odkurzacz z małym odkurzaczem ręcznym, działającą pralkę i ręcznik. Zawartość i cechy zestawu: • odkurzacz z małym odkurzaczem ręcznym, • działająca pralka, • ręcznik. Wymiary opakowania: 15.0 x 8.0 x 6.0 cm

40,90 zł
38,04 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 2,86 zł

29
Inteligencja emocjonalna w działaniu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Inteligencja emocjonalna w działaniu
Dostępny6 szt.

Spraw, by emocje działały na twoją korzyść, a nie przeciwko tobie. W dzisiejszych czasach wysoki iloraz inteligencji emocjonalnej, czyli EQ, jest nam potrzebny jak nigdy wcześniej. Dzięki tej książce nauczysz się korzystać z inteligencji emocjonalnej w kontaktach z bliskimi, ze współpracownikami i w innych relacjach. Dowiesz się m.in., jak utarte myśli i nawyki wpływają na emocje, jak inni ludzie mogą wykorzystywać twoje uczucia, by tobą manipulować, i jak się przed tym bronić. Znajdziesz tu także zestaw praktycznych narzędzi i ćwiczeń, które pomogą ci zostawić za sobą dawne urazy i stać się w pełni sobą. „Wciągająca lektura wykorzystująca wiedzę na temat naszych zachowań emocjonalnych i pokazująca, jak zaprząc tę wiedzę do działania”. – dr Hendrie Weisinger, autor Inteligencji emocjonalnej w biznesie „Inteligencja emocjonalna w działaniu bije na głowę inne poradniki – prowokuje do myślenia oraz pokazuje, jak stać się lepszym przywódcą… i lepszym człowiekiem”. – Jeff Haden, autor książki Mit motywacji.

39,90 zł
29,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,97 zł

30
Zestaw długopisów żelowych Metaliczne, 6 kolorów - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw długopisów żelowych Metaliczne, 6 kolorów
Panta Plast, 6 sztuk
Dostępny54 szt.

Zestaw zawiera 6 kolorów żelowych długopisów z metalicznym wkładem. Grubość linii pisania 1.00 mm.

8,80 zł
7,30 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 1,50 zł

31
Sylvanian Families. Dziecko jeżyków - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sylvanian Families. Dziecko jeżyków
Epoch
Dostępny7 szt.

Ignacy uwielbia zbierać skrawki pozostałego materiału, układać je na kupkę, a potem chować się w niej zwinięty w kłębek. Zestaw zawiera małego jeżyka w ubranku, kapelusz i różową torebkę. Zawartość opakowania: • figurka dziecko jeżyków, • kapelusz, • torebka. Wysokość figurki: ok. 4.0 cm Wymiary opakowania: 12.0 x 8.0 x 4.0 cm

28,90 zł
26,88 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 2,02 zł

32
Polska. Na tropie historii - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Polska. Na tropie historii
Dostępny15 szt.

Historia nie musi być nudna! Polska. Na tropie historii to 12 bogato ilustrowanych opowieści o dziejach Polski, m.in. słowiańskiej osadzie, turniejach rycerskich, bitwach z husarią na czele, XIX-wiecznych fabrykach, okupowanych w czasie II wojny światowej miastach i długaśnych kolejkach po mięso w czasach PRL. Barwnym, panoramicznym ilustracjom towarzyszą ciekawe opowieści czytane przez lektora. Z myślą o najmłodszych odbiorcach powstała gra obserwacyjna, która pozwala ćwiczyć spostrzegawczość i koncentrację oraz intuicyjnie przyswajać wiedzę. Jak żyli mieszkańcy średniowiecznego miasta? W co ubierała się szlachta? Jakie udogodnienia można było zobaczyć na XIX-wiecznej ulicy i co czekało na pasażerów w czasie rejsu transatlantykiem „Batory”? Odbiorcy tej książki odkryją ciekawostki dotyczące pracy i rozrywki mieszkańców dawnej Polski, mody oraz najważniejszych wynalazków, a dzięki realistycznym i pełnym szczegółów ilustracjom namalowanych przez Zuzę Wollny, autorkę bestsellerowego cyklu „Był sobie król...”, przeniosą się w czasie do historycznej epoki i poznają jej niepowtarzalny styl. W historycznej podróży czytelnikom towarzyszy wyjątkowy audioprzewodnik. Opowieści do każdej z 12 scen (do pobrania w formie mp3 na stronie wydawnictwa) pomagają uporządkować wiedzę i przyswajać ją w najbardziej naturalny i intuicyjny sposób. Informacje o historycznej Polsce zostały opracowane we współpracy z dr Sebastianem Adamkiewiczem, historykiem i muzealnikiem. Dla młodszych czytelników przygotowano grę obserwacyjną, polegającą na tropienia obiektów na ilustracjach, która rozwija spostrzegawczość i koncentrację. „Jak opowiadać dzieciom o historii? Zrezygnujcie z dat i nazwisk. Snujcie ciekawe opowieści. Wykorzystajcie piękne, panoramiczne ilustracje, żeby pokazać dzieciom, jak wyglądało życie przed wiekami. Zaangażujcie je w zabawę w wyszukiwanie tajemniczych przedmiotów. To wystarczy, żeby połknąć historycznego bakcyla! W końcu bez znajomości naszej historii nie wiemy, kim jesteśmy” – Emka Kowalska, blog obibooki.pl, prowadząca „Przeczytaj mi tę historię” w TVP Historia.

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

33
Złoto Johnny'ego - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Złoto Johnny'ego
Dostępny151 szt.

Historyjka zatytułowana Złoto Johnny?ego to druga z trzech opowieści o przemianach, jakim ulegał Kimor dzięki osiedleniu się na planecie Johnny?ego Profita, a także jak zmiany te wpłynęły na życie następnych pokoleń. Książka Złoto Johnny?ego ma zasadniczo jeden cel, a mianowicie pragnie przekonać młodych ludzi, że uczciwe osiąganie zysku jest czymś dobrym i nauczyć jednocześnie podstawowych pojęć wolnego rynku. Autor posługując się prostym językiem, opisując z wdziękiem i lekkością fikcyjne życie planety Kimor przekazuje młodemu Czytelnikowi proste zasady kapitalizmu, pochodzenie i znaczenie pieniądza, działanie mechanizmów ekonomicznych oraz tłumaczy, dlaczego właśnie złoto jest dla ludzi najlepszym pieniądzem. (?) Na końcu długiej, stromej i krętej drogi, na szczycie wzgórza porośniętego strzelistymi drzewami stał potężny zamek Czarnoksiężnika z Kimoru. Zły Czarodziej spoglądał na wioskę leżącą poniżej zamkowej góry. Przez potężne i skrzypiące zamkowe wrota wchodzili na teren gmaszyska przerażeni wieśniacy, by w głębokim pokłonie złożyć hołd okrutnemu władcy. (?) Bezwzględny i okrutny czarnoksiężnik był kiedyś zwykłym mieszkańcem Kimoru. Wzbogacił się na ciężkiej pracy i cierpieniach współbraci. W miarę upływu lat traktował ich coraz gorzej; wszyscy się go bali i lękali. Ludzie uważali bowiem, że ma w sobie jakąś magiczną moc czynienia zła (?) (?) Na szczęście, pewnego słonecznego dnia, pojawił się w Kimorze, Johnny. To on, jego zapał, pomysłowość i niezwykłe wynalazki ulżyły ciężkiej doli mieszkańców, budując ich niezależność i dobrobyt, uwalniając w ten sposób od łaski i niełaski Złego Czarodzieja (?) Jak do tego doszło opowiada historyjka o złocie Johnny'ego, którą oddajemy w Wasze ręce. O Kocie biznesiku, przygodach Johnny?ego i innych przedsiębiorczych bohaterach naszych książek dowiecie się na profilu Facebooka @Akademia Młodych Milionerów. Wydawca Fundacja Instytut Carla Mengera

34,00 zł
28,56 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 5,44 zł

34
Sylvanian Families. Kolejka linowa - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sylvanian Families. Kolejka linowa
Epoch
Dostępny13 szt.

Kolejka linowa dla maluchów Sylvanian Families to wspaniała zabawa. Urocze maluchy wspinają się tutaj bez końca. Po wejściu na platformę mogą jeździć kolejką linową tam i z powrotem. Gdy pociągnie się w dół mały pieniek, porusza się kolejka i obraca się wiatrak. Zestaw zawiera kolejkę linową o wielkości ok. 21.0 x 25.0 cm i figurkę dziecka biszkoptowych królików. Produkt przeznaczony dla dzieci od 3 roku życia. Zawartość opakowania: • figurka dziecka biszkoptowych królików, • kolejka linowa dla maluchów z ręczną funkcją jazdy tam i z powrotem. Wysokość figurki: ok. 5.5 cm Wymiary opakowania: 17.0 x 21.0 x 7.0 cm

70,99 zł
66,02 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 4,97 zł

35
Uczę się czytać z rodzicami - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Uczę się czytać z rodzicami
Dostępny36 szt.

Naucz swoje dziecko czytać! Pomoże Ci dołączony do książki szczegółowy przewodnik dla rodziców. Prezentujemy książkę opartą na nowoczesnej metodzie nauki czytania. Można ją wykorzystać do pracy już z dziećmi przedszkolnymi wykazującymi zapał do podjęcia nauki czytania. Sprawdzi się także w przypadku uczniów klas zerowych i pierwszych. Zastosowana metoda wykorzystuje sylabiczną budowę wyrazów. Poznawaniu kolejnych liter towarzyszą ćwiczenia słuchu fonematycznego i spostrzegania wzrokowego. Książka jest podzielona na cztery części związane z wprowadzaniem: samogłosek, spółgłosek, dwuznaków oraz zmiękczeń. W kolejnych częściach użyto coraz mniejszej czcionki. Poświęć dziecku swój czas i nie szczędź mu pochwał, a nie tylko nauczysz je czytać, ale - co może ważniejsze - pomożesz zbudować poczucie własnej wartości. Dla człowieka, który wierzy w siebie, nie ma rzeczy niemożliwych! Uzupełnieniem Uczę się czytać z rodzicami jest pozycja Uczę się pięknie pisać. Z obydwiema dziecko może pracować równocześnie, gdyż nauka czytania powinna przebiegać równolegle z nauką pisania.

25,00 zł
18,00 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 7,00 zł

36
Blok z motywami Flowers A4/15K 80g HAPPY COLOR - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Blok z motywami Flowers A4/15K 80g HAPPY COLOR
Dostępny56 szt.

Bloki z motywami idealne do zabawy z dziećmi, tworzenia laurek, obrazków i dekoracji. Gramatura 80 g. Format A4. 15 arkuszy w bloku.

12,40 zł
11,78 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 0,62 zł

37
Ołówek z gumką - 4 sztuki Starpak Football - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ołówek z gumką - 4 sztuki Starpak Football
Starpak
Dostępny247 szt.

Ołówki uniwersalnej twardości HB, z miękką, dobrze wymazującą gumką. Ozdobione motywami dobrze znanymi dzieciom i młodzieży.

4,40 zł
3,96 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 0,44 zł

38
Barcelona (Barcelone); laminowany plan miasta 1:20 000 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Barcelona (Barcelone); laminowany plan miasta 1:20 000
Dostępny33 szt.

Spacer śladami wielkich artystów: Gaudiego, Picassa i Miró, ekscytująca przejażdżka kolejką linową, relaks na plaży, a może wizyta w świątyni futbolu: Camp Nou? Dwustronnie laminowany, wygodny w składaniu turystyczny plan Barcelony w dogodnej dla turysty skali 1:20 000 (1 cm ? 200 m) pomoże odnaleźć się w katalońskiej stolicy. Na mapie m.in.: • bogata treść turystyczna, m.in.: zabytki, muzea, hotele i inne istotne obiekty, • linie i stacje metra, linie autobusów turystycznych, • schemat metra, • plan centrum Barcelony w szczegółowszej skali 1:10 000 (1 cm ? 100 m), • skorowidz ulic.

24,90 zł
17,43 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 7,47 zł

39
Ziemia Święta i Jordania; przewodnik z atlasem - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ziemia Święta i Jordania; przewodnik z atlasem
Dostępny6 szt.

Ziemia Święta i Jordania Święte miejsca trzech wielkich religii w Jerozolimie: Droga Krzyżowa, Ściana Płaczu i Kopuła na Skale. Bazylika Narodzenia Pańskiego w Betlejem, ścieżki, którymi stąpał Jezus w Galilei. Wycieczki na wielbłądzim grzbiecie przez pustynię Negew, niezapomniana kąpiel w Morzu Martwym, nurkowanie wśród rafy koralowej w Morzu Czerwonym i wyprawa w góry Ejlat, z których szczytów widać cztery kraje. Zabawa w tętniącym życiem Tel-Awiwie. A dodatkowo największe atrakcje Jordanii, w tym wizyta w Petrze ? wspaniale zachowanym skalnym mieście Nabatejczyków. Nowa jakość wśród przewodników ? wyjątkowe połączenie barwnych opisów i szczegółowych map: ? mapy tras zwiedzania przedstawiające lokalizację wszystkich opisywanych miejsc, ? bogata treść ? historia i kultura, przyroda i tradycje, ciekawostki i anegdoty, ? przydatne informacje praktyczne ? dni i godziny otwarcia obiektów, ceny biletów, transport publiczny, noclegi, pogoda, ? informacje o lokalnej kuchni, propozycje aktywnego wypoczynku, ? przejrzysty układ graficzny umożliwiający łatwe wyszukiwanie informacji, ? szczegółowy atlas Ziemi Świętej, w którym zaznaczono miejsca opisane w przewodniku.

79,90 zł
55,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 23,97 zł

40
Rysuję i zgaduję z koparką Barbarką - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rysuję i zgaduję z koparką Barbarką
Kapitan Nauka, od 5 lat
Dostępny27 szt.

Rysuję i zgaduję z koparką Barbarką” to wyjątkowy zestaw edukacyjny dla dzieci w wieku 5-6 lat, który za pomocą interesujących zagadek o pojazdach, rozwija zainteresowania i umiejętności najmłodszych podczas twórczej zabawy. Nauka liczenia, rozwój mowy i grafomotoryki, a także zwiększenie wiedzy o przyrodzie, a to wszystko w jednym zestawie 100 rozwijających zabaw dopasowanych do wieku dziecka. Podczas zabawy zostają pobudzone wszystkie sfery dziecięcej aktywności, a każde z zadań jest inne, dlatego nie ma mowy o nudzie! Wybierz „Rysuję i zgaduję z koparką Barbarką” i zapewnij swojemu dziecku niekończącą się zabawę! Dzięki ścieralnym kartom, zadania można rozwiązywać wielokrotnie i bawić się wspólnie z rodzeństwem lub rówieśnikami. W zestawie książeczka z zadaniami, 30 dwustronnych zmywalnych kart z zadaniami oraz flamaster. Pakiet zdobył 1 miejsce w prestiżowym konkursie „Świat przyjazny dziecku” organizowanym przez Komitet Ochrony Praw Dziecka oraz wyróżnienie w konkursie „Zabawka Roku”. „Rysuję i zgaduję z koparką Barbarką” to: • zadania dostosowane do dzieci w wieku 5-6 lat, • 100 rozwijających zabaw, • nauka liczenia w zakresie 10, • dzielenie wyrazów na głoski i sylaby, • przygotowanie do nauki pisania, • klasyfikacja przedmiotów, • ćwiczenie spostrzegawczości i myślenia logicznego. To nowe wydanie bestsellera: 100 zabaw z koparką Barbarką.

44,90 zł
32,33 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,57 zł

41
Ekierka plastikowa Flexible 14 cm, mix - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ekierka plastikowa Flexible 14 cm, mix
Panta Plast
Dostępny13 szt.

Mix kolorów. Towar wysyłany losowo. Cena za pojedynczą sztukę.Elastyczna, giętka niełamliwa ekierka. Skala po obu stronach.

5,10 zł
4,23 zł

Rabat 17,1%
oszczędzasz 0,87 zł

42
Akta Dresdena. Tom 14. Zimne dni - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
39,00 zł
31,20 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,80 zł

43
Zestaw długopisów żelowych Brokat, 12 kolorów - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw długopisów żelowych Brokat, 12 kolorów
Panta Plast, 12 sztuk
Dostępny10 szt.

Długopisy żelowe z brokatowym wkładem. Grubość lini pisania 1.00 m.

15,30 zł
12,70 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 2,60 zł

44
Zestaw długopisów żelowych Neon, 6 kolorów - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw długopisów żelowych Neon, 6 kolorów
Panta Plast, 6 sztuk
Dostępny71 szt.

Długopisy żelowe w 6 żywych kolorach. Grubość lini pisania 1.00 m.

8,80 zł
7,30 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 1,50 zł

45
Rysuję i zgaduję z robotem Eliotem - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rysuję i zgaduję z robotem Eliotem
Kapitan Nauka, od 4 lat
Dostępny421 szt.

Rysuję i zgaduję z robotem Eliotem” to zestaw zabaw edukacyjnych dla dzieci w wieku 4-5 lat, który rozwinie umiejętności i zainteresowania dziecka, przenosząc go do kosmicznego świata pełnego robotów, planet i różnorodnych zadań. Najmłodsi udoskonalą kompetencje matematyczne, logiczne oraz wzbogacą słownictwo i pobudzą dziecięcą wyobraźnię do kreatywnego działania. To niekończąca się zabawa, dzięki zmywalnym kartom, dzięki którym zadania można rozwiązywać wielokrotnie, a także wymieniać się i sprawdzać z rodzeństwem i rówieśnikami. W zestawie książeczka z zadaniami, 30 dwustronnych zmywalnych kart z zadaniami oraz flamaster. Pakiet zdobył 1 miejsce w prestiżowym konkursie „Świat przyjazny dziecku” organizowanym przez Komitet Ochrony Praw Dziecka oraz wyróżnienie w konkursie „Zabawka roku”. „Rysuję i zgaduję z robotem Eliotem” to: • 100 rozwijających zabaw • zadania dopasowane do dzieci w wieku 4-5 lat • kosmiczny świat pełen robotów, rakiet i planet • liczenie w zakresie 10 • porównywanie wielkości i liczebności • wstęp do nauki czytania i pisania • ćwiczenie spostrzegawczości i myślenia logicznego To nowe wydanie bestsellera: 100 zabaw z robotem Eliotem.

44,90 zł
32,33 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,57 zł

46
Sylvanian Families. Wyspa kuchenna - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sylvanian Families. Wyspa kuchenna
Epoch
Dostępny34 szt.

Wyspa kuchenna to modna nowość w każdym domku dla lalek Sylvanian Families. Składa się ona z segmentu kuchennego o wielkości ok. 11 cm z blatem, wieloma półkami i zlewozmywakiem. Najpierw wszystkie składniki trzeba odważyć na wadze kuchennej, a następnie przygotować smaczne ciasto przy użyciu robota kuchennego. W gofrownicy można upiec pyszne gofry i pączki. Mmm... pycha. Zestaw akcesoriów kuchennych zawiera wyspę kuchenną, gofrownicę, robota kuchennego, wagę kuchenną i wiele innych przydatnych w kuchni akcesoriów. Zawartość i cechy zestawu: • wyspa kuchenna ze zlewozmywakiem i półkami, • gofrownica, • waga kuchenna, • robot kuchenny, • produkty spożywcze m.in. mleko, jajka, mąka, • pozostałe akcesoria wzbogacające zabawę. Wymiary opakowania: 15.0 x 13.0 x 6.0 cm

48,90 zł
45,48 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 3,42 zł

47
Zmiana - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zmiana
Dostępny120 szt.

Pierwszy tom bestsellerowej serii Black! Anna Dziewczyna znikąd, trochę zagubiona w dorosłej rzeczywistości, dostaje szansę na lepsze życie od losu i od mężczyzny, którego nie potrafi wyrzucić z pamięci od czasu ich pierwszego spotkania. Nicolas Niezbyt arogancki, niezbyt władczy, ale samotny, mimo wielu życzliwych osób wokół siebie. Zdecydował się zaufać swojej intuicji i dziewczynie, która zawładnęła jego rozumem w kilka minut.

39,90 zł
33,92 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 5,98 zł

48
Memory na 3 sposoby. Farma - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Memory na 3 sposoby. Farma
Kapitan Nauka - gry, od 24 miesięcy
Dostępny22 szt.

Gra rozwijająca pamięć, spostrzegawczość i refleks Memory „Farma” to niezwykła gra z trzema wariantami rozgrywek o rosnącym stopniu trudności. Wciąga do zabawy dzieci w każdym wieku i o różnym temperamencie, a przy okazji rozwija pamięć, spostrzegawczość i refleks. Fascynująca gra dla dzieci w każdym wieku! To nie jest zwykłe memory. To gra z trzema wariantami rozgrywki doskonalącymi: • pamięć (2+) – trzeba zapamiętać, gdzie leży drugi element z pary, • spostrzegawczość (4+) – gracze odkrywają, czym różnią się ilustracje, • refleks (6+) – wygrywa ten, kto jako pierwszy odnajdzie wszystkie trzy różnice. Gra z kolorowymi ilustracjami Magdaleny Popovics przedstawia życie na farmie: codzienne czynności w gospodarstwie oraz rośliny i zwierzęta mieszkające na wsi. Dzieci dowiedzą się m.in., co jedzą owce, gdzie mieszkają pszczoły i kogo straszy strach na wróble. Trwałe, duże karty o wymiarach 11.0 x 11.0 cm zostały wykonane z grubej tektury, co gwarantuje bezpieczną zabawę oraz wytrzymałość nawet podczas najbardziej emocjonujących rozgrywek.

36,90 zł
25,83 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 11,07 zł

49
Puzzle 1000 elementów. Kraina Lodu 2 - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. Kraina Lodu 2
Trefl, 1000 elementów
Dostępny319 szt.

Panoramiczne puzzle 1000-elementowe ze zdjęciem przedstawiającym bohaterów „Krainy Lodu” 2. Po ułożeniu powstanie obrazek o wymiarach 97.0 x 34.0 cm. Wysoką jakość, nasycenie kolorów i bezpieczeństwo układania zapewnia kalandrowany papier odbijający światło, pokryty ekologicznymi farbami spożywczymi.

24,88 zł
21,65 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 3,23 zł

50
Plan na życie. Twój osobisty trener świętości - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plan na życie. Twój osobisty trener świętości
Dostępny1 szt.

Wśród wielu poradników ten jest wyjątkowy. Kiedy inni próbują nas przekonać do odpowiedniej diety czy aktywności fizycznej, ojciec Landry pokazuje, w jaki sposób wzrastać duchowo. Bo sukces w dziedzinie duchowości – jak w każdej innej – wymaga strategii: dobrego planu i konsekwencji w jego realizacji. Co robić, by krok po kroku zbliżać się do doskonałości i bliskości z Bogiem? Tego właśnie dowiemy się z tej publikacji – naszego osobistego i skutecznego trenera świętości.

27,90 zł
25,11 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,79 zł

Wróć do góry