hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2020.03.01

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w niedzielę 1 marca 2020 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Magnesy piankowe Transport, na drugim Układanka magnetyczna, figury geometryczne (Askato). Kolejny produkt to Układanka magnetyczna, pojazdy (Askato) oraz Baby puzzle maxi Farma.
1
Magnesy piankowe Transport - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Magnesy piankowe Transport
Dostępny51 szt.

Tematyczny komplet magnesów zapozna dziecko z różnymi środkami transportu.Znakomite ilustracje, zrozumiałe dla dzieci obrazki, objętościowe magnesiki, grube, łatwe do pobierania do dziecięcej ręki i przesuwania z miejsca na miejsce.Łatwo mocują się do dowolnej metalowej powierzchni.Gra z magnesami rozwija małą motorykę rąk, myślenie twórcze, rozszerza pojęcie o otaczającym świecie i powiększa słownictwo dziecka.

18,80 zł
14,10 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 4,70 zł

2
Układanka magnetyczna, figury geometryczne - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Układanka magnetyczna, figury geometryczne
Askato
Dostępny84 szt.

Magnetyczna układanka to doskonała zabawka rozwijająca kreatywność i wyobraźnię. Zabawa polega na układaniu na planszy magnesów we wzory, które dziecko może dowolnie tworzyć. Układanki będę służyć dziecku przed długi czas, dzięki możliwości kreacji wielu wzorów. Pięknie wykonana zabawka, rozbudza zmysł artystyczny, ćwiczy logiczne myślenie oraz koordynację manualną. Opakowanie wykonane jest ze sztywnego kartonu w formie książki, a plansza magnetyczna jest jednocześnie wewnętrzną stroną okładki. Idealne na prezent. Układanka figury geometryczne posiada 75 magnesów z różnymi kształtami oraz 8 kart z przykładowymi, gotowymi wzorami. Zestaw zawiera: • 75 magnesów, • 8 kart, • skrzyneczkę z tablicą magnetyczną. Wymiary opakowania: 26.5 x 4.0 x 19.0 cm

44,70 zł
38,00 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 6,70 zł

3
Układanka magnetyczna, pojazdy - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Układanka magnetyczna, pojazdy
Askato
Dostępny38 szt.

W zestawie 57 elementów – magnetyczne pojazdy, znaki drogowe, znaki ostrzegawcze oraz 8 obrazków z różnymi pojazdami. Zestaw daje możliwość ułożenia na załączonej planszy pojazdy, tworzenia obrazków z załączonych elementów. Świetna zabawa, podczas której można nauczyć się nazw środków transportu i znaków drogowych.

41,90 zł
35,62 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 6,28 zł

4
Baby puzzle maxi Farma - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Baby puzzle maxi Farma
Dostępny14 szt.

ROTER KAFER wykorzystuje w grach różne materiały codziennego użytku: klamerki, sznurowadła, rzepy, guziki. Zwyczajne przedmioty zamienili w elementy zabawek, które pomogą dziecku rozwijać się manualnie. Technologia FOAM jest opracowana przez technologów specjalnie dla malutkich dzieci. Polega na tym, że wszystkie detale puzzli i magnesów składają się z "grubej" warstwy pianki, która nadaje im objętości. Piankowe magnesy - miękkie trójwymiarowe magnesy można łatwo zdejmować z tablicy magnetycznej i dowolnie rozmieszczać na jej powierzchni, co nie jest niemożliwe w przypadku zwykłych płaskich magnesów. Puzzle zostały wykonane z trwałych elementów, dzięki czemu obrazki nie rozpadają się.

25,50 zł
19,13 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 6,37 zł

5
Wąż z groszkiem 38cm A117-DB - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
10,90 zł
9,92 zł

Rabat 9,0%
oszczędzasz 0,98 zł

6
Naturalne kuracje w przeziębieniu i grypie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Naturalne kuracje w przeziębieniu i grypie
Dostępny36 szt.

Nawet największy zapas antybiotyków i drogich, szeroko dziś reklamowanych syntetyków zgromadzony w domowej apteczce wcale nie zagwarantuje nam skutecznego leczenia przeziębienia, grypy i innych jesienno zimowych infekcji. Niekiedy bardziej pomocne w kuracjach mogą okazać się leki z apteki Pana Boga często dostępne za darmo lub za niewielkie pieniądze. Ta właśnie książka dostarcza czytelnikowi potrzebnej wiedzy o wybranych roślinach leczniczych, miodzie i propolisie, które są wprost nieocenione, gdy dopadają nas wszelkie infekcje tego typu oraz gdy słabnie układ odpornościowy organizmu. Podpowiada też jak przygotować z nich w domu tanie i skuteczne specyfiki. A wszystko podparte najnowszymi osiągnięciami medycyny!

59,90 zł
49,72 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 10,18 zł

7
SuperKids Starter SB + CD MACMILLAN - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
SuperKids Starter SB + CD MACMILLAN
NiedostępnyBrak

Wszechstronny, nowoczesny i ciekawy kurs języka angielskiego - napisany specjalnie dla polskich uczniów przez polskich nauczycieli. SuperKids to merytorycznie doskonale opracowana seria podręczników dla klas 4-6 szkoły podstawowej. Uczniom oferuje modną, współczesną tematykę i różnorodne zadania językowe, angażujące wiele rodzajów inteligencji, zaś nauczycielom zapewnia bogactwo dodatkowych materiałów, które pozwalają na bardzo szybkie przygotowanie ciekawych zajęć. Ten kompletny, czteropoziomowy kurs umożliwia łagodne rozpoczęcie nauki dzieciom, które wcześniej nie miały kontaktu z angielskim (SuperKids Starter), jak i rozwijanie swoich językowych umiejętności tym dzieciom, które uczyły się angielskiego w klasach 1 - 3 (SuperKids 1). DODATKOWE KOMPONENTY KURSU: KSIŻKA NAUCZYCIELANiezwykle bogaty poradnik dla nauczycieli zawiera wiele dodatkowych praktycznych materiałów - szczegółowych planów lekcji, oryginalnych zadań do powielania i pomysłów do wykorzystania na zajęciach, co pomaga nauczycielom maksymalnie wykorzystać zalety kursu. SUPERKIDS GAMES KITNowatorska pomoc dydaktyczna towarzysząca serii SuperKids. Składa się z 5 zestawów plansz i kości do gier językowych przeprowadzanych w grupach, które poprzez zabawę sprawdzają stopień opanowania materiału. Do każdego poziomu serii autorki przygotowały dwie gry, z których każda nawiązuje do święta lub ważnego wydarzenia w roku szkolnym, np. Halloween, New Years Eve, Springtime czy Wintergame. Grom towarzyszą szczegółowe opisy ich wykorzystania w klasie. SUPERKIDS FLASHCARDSDostępne z częściami Starter oraz SuperKids 1 zestawy zabawnie zilustrowanych kart obrazkowych, które aktywizują poznawane słownictwo. WARTO WIEDZIEĆ: Każda kolejna część serii ma inną, dobraną do zainteresowań uczniów formę i odwołuje się do świata komiksów, książek, czasopism oraz nowoczesnych mediów. Nowy materiał językowy jest prezentowany i utrwalany w interesujących i bardzo współczesnych kontekstach. Gry i zabawy językowe pozwalają na naukę prawdziwej komunikacji w języku angielskim. Uczniowie zyskują solidne podstawy gramatyczne dzięki aktywnemu poznawaniu reguł i wielu urozmaiconym ćwiczeniom. Podręcznik gwarantuje możliwość realizacji wszystkich ścieżek edukacyjnych wymaganych na tym etapie kształcenia.

47,00 zł
40,89 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 6,11 zł

8
Leki prosto z natury cz.14 Reumatyzm - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Leki prosto z natury cz.14 Reumatyzm
Dostępny31 szt.

Książka została opracowana przez lekarzy specjalistów oraz dietetyków ifitoterapeutów. Znajdą w niej Państwo takie rozdziały, jak: Terapia kasztanami,sabelnik, czerwone wino, brzoza, bez czarny, pokrzywa, toksyczny tojad, dziewanna,balsam z igliwia, odmładzająca terpentyna, dziki ryż, glinka lecznicza, żywokost,grzyb ryżowy, leczenie jadem pszczelim, pyłek kwiatowy i podmor pszczeli.Serdecznie polecamy! Następny tytuł: KRĘGOSŁUP - leczenie i profilaktyka.

7,00 zł
4,90 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 2,10 zł

9
Wremiena 3. Podręcznik. Kurs dla początkujących i kontynuujących naukę + CD - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wremiena 3. Podręcznik. Kurs dla początkujących i kontynuujących naukę...
Dostępny19 szt.

Podręcznik składa się z 10 rozdziałów. Na początku każdego z nich znajdują się ćwiczenia prezentujące nowe zjawiska językowe. Zjawiska te są wdrażane i utrwalane poprzez różnorodne ćwiczenia. Tematyka ćwiczeń odnosi się do życia codziennego ucznia, miejsca młodzieży w zjednoczonej Europie, pobytu w lokalu gastronomicznym, relacji emocjonalnych pomiędzy młodymi ludźmi, zdrowia i samopoczucia, pogody, ekologii, turystyki. Wiadomości gramatyczne są prezentowane zarówno w kontekście, jak i w postaci schematów i wzorców odmiany. W każdym rozdziale znajduje się sekcja zatytułowana, służąca utrwaleniu nowych wiadomości i ćwiczeniu umiejętności językowych. W końcowej części każdego rozdziału zamieszczono dodatkowe materiały dla uczniów do samodzielnej lektury. Integralną część podręcznika stanowi płyta CD. Nagrano na niej ćwiczenia fonetyczne, dialogi, opowiadania oraz piosenki.

49,20 zł
43,30 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 5,90 zł

10
Pięć okien z widokiem na Szanghaj - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pięć okien z widokiem na Szanghaj
Dostępny6 szt.

Żywiołowa codzienność współczesnego Szanghaju Pełne wzlotów i upadków historie piątki bohaterów, którzy szukają pieniędzy, miłości, sukcesu, akceptacjiPHOEBE przyjeżdża do Szanghaju do obiecanej pracy - ale na miejscu okazuje się, że pracy nie będzie. GARY, chłopak ze wsi, został gwiazdą pop, lecz życie zaczyna mu się wymykać spod kontroli. JUSTIN znalazł się w Szanghaju, by rozbudowywać rodzinną firmę, lecz nowe zadanie go przerasta. YINGHUI, w młodości lewicująca miłośniczka poezji, przeistoczyła się w odnoszącą sukcesy szanghajską bizneswoman. Właśnie zabiera się za wspólne przedsięwzięcie z tajemniczym WALTEREM CHAO, którego sekrety i intrygi wpłyną na życie wszystkich bohaterów. Sceną dla ich marzeń i nadziei będzie SZANGHAJ, świetlisty symbol nowych Chin, miasto nieustannych zmian, odgrywające brzemienną w skutki rolę w życiu swych mieszkańców.

40,00 zł
29,20 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,80 zł

11
Aha! New 3B. Podręcznik z ćwiczeniami dla gimnazjum. Kurs rozszerzony dla początkujących i kontynuujących naukę - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Aha! New 3B. Podręcznik z ćwiczeniami dla gimnazjum. Kurs rozszerzony ...
Dostępny36 szt.

Podręcznik aha! Neu. Kurs rozszerzony w wersji papierowej oraz elektronicznej na platformie edukacyjnej WSiPnet.pl to najlepszy sposób na skuteczną naukę języka niemieckiego w gimnazjum. Rozwiązywanie zadań online uatrakcyjnia naukę i pozwala na śledzenie postępów w rozwoju wszystkich sprawności językowych oraz na przygotowanie do egzaminu z języka niemieckiego na poziomie rozszerzonym. W drukowanym podręczniku znajduje się kod dostępu do ćwiczeń elektronicznych zamieszczonych na platformie WSiPnet.pl. Po zalogowaniu się na stronie WSiPnet.pl można rozwiązywać treningowe zadania online. System sprawdzi je automatycznie, a wynik będzie dostępny od razu. Dzięki podręcznikowi i ćwiczeniom przygotowanie się do lekcji, odrabianie pracy domowej oraz powtórki przed sprawdzianami zajmą Ci znacznie mniej czasu, a zdobyte wiadomości na pewno się utrwalą. Ćwiczenia online motywują do systematycznej pracy i poprawiania wyników, co sprawia, że nauka staje się bardziej skuteczna. Podręcznik jest sprzedawany tylko w komplecie z CD i CD-ROM. Podana cena dotyczy kompletu.

40,60 zł
35,73 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 4,87 zł

12
W matni - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
W matni
Dostępny27 szt.

W matni prezentuje historię życia kobiety zmagającej się uzależnieniem. W trzech częściach autorka relacjonuje uczucia, zachowania i doświadczenia bohaterki, która początkowo nie widzi problemu w spotykaniu się z Nim - dawnym przyjacielem rodziny. Dopiero kiedy dochodzi do sytuacji granicznych, odgrywających dużą rolę w życiu kobiety i jej najbliższych, zdaje sobie ona sprawę z wielkości problemu i konieczności zmiany tego stanu rzeczy. Autorka prowadzi nas przez trudną drogę powrotu do normalności, do nawiązywania zdrowych relacji z najbliższym otoczeniem, której podjęła się bohaterka. Jak widać na kolejnych stronach książki, nie jest to łatwe przedsięwzięcie, lecz walka, wymagająca ogromnego wsparcia ze strony rodziny. Na szczęście wokół kobiety znajdują się osoby życzliwe, które wyciągają pomocną dłoń. Dzięki temu udaje się jej zrobić duży krok do osiągnięcia zamierzonego celu. ?Doświadczając i mając świadomość ogromu nieszczęść, jakie towarzyszą uzależnieniu, inaczej patrzę na świat. Dostrzegam przebłyski światła w długim, jakże wyboistym i usianym kolcami tunelu" (fragment książki). Katarzyna Sas-Dachniewska - absolwentka Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych oraz Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Autorka książki Romans z C2H5OH. Porusza trudne i wrażliwe społecznie tematy dotyczące uzależnień, które pomimo zmiany spojrzenia i podejścia społeczeństwa nadal obarczone są często wstydem i niezrozumieniem. Zwłaszcza kobiety, postrzegane stereotypowo, muszą bardziej poświęcić się walce z uzależnieniem. Oceniane przez społeczeństwo surowo i bezwzględnie, często napiętnowane, gorzej radzą sobie z przeciwnościami losu. Zainteresowanie tą problematyką i wgląd w środowisko osób uzależnionych zaowocowały powstaniem książki W matni, której głównym przesłaniem dla wszystkich zagubionych i pozbawionych nadziei jest wiara w to, że naprawdę może być lepiej.

28,00 zł
20,16 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 7,84 zł

13
Expert. Encyklopedia kotów rasowych - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
30,00 zł
14
AC Milan - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
AC Milan
NiedostępnyBrak

Kontynuacja bestsellerowej serii poświęconej wielkim klubom piłkarskim Europy. Dotychczas ukazały się: AC Milan i Bayern Monachium. W każdej z kolejnych książek prezentujemy historię klubu, przedstawiamy legendy i obecną drużynę. Fani lubiący statystyki znajdą tu ciekawe zestawienia na temat klubu, stadionu, piłkarzy oraz ciekawe zdjęcia.

19,90 zł
14,33 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 5,57 zł

15
13 porad dla nieporadnych czyli jak być szczęśliwym nieudacznikiem - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
13 porad dla nieporadnych czyli jak być szczęśliwym nieudacznikiem
Dostępny42 szt.

Chociaż niewielka książeczka Anny Gawlik 13 porad dla nieporadnych, czyli jak być szczęśliwym nieudacznikiem jest jednym z wielu poradników obecnych na rynku, z pewnością nie można jej uznać za poradnik typowy. Autorka nie rości sobie prawa do znajomości przepisu na szczęście. Z właściwym sobie humorem, żartem i lekkością sugeruje tylko, że dróg do osiągnięcia tej jakże pożądanej wartości, a przynajmniej do przybliżenia się ku niej, jest wiele. Udziela tu kilku niezobowiązujących i ostrożnych ? można rzec ? wskazówek. Jej książeczka nie uczyni nas nagle ludźmi szczęśliwymi. Niewątpliwie jednak poprawi czytelnikom nastrój, pozwalając spojrzeć na życie z dystansem i przymrużeniem oka. Gorąco polecamy porady tu zawarte z małym zastrzeżeniem samej Autorki: ?Nieudaczniku, nie obiecuj sobie za wiele. Szczerze mówiąc, stracisz trochę czasu. I nie dowiesz się z tego poradnika niczego nowego, czego ludzkość jeszcze nie odkryła. Ale nie przejmuj się tym zbytnio. Jeśli nawet stracisz czas, to nie za wiele, bo poradnik jest krótki. A jeśli nie skorzystasz z żadnej z porad tu zamieszczonych, to pomyślisz sobie ? pewnie to pisał jakiś nieudacznik. Raźniej ci będzie?.

24,00 zł
17,28 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 6,72 zł

16
Słowenia. Praktyczny przewodnik - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Słowenia. Praktyczny przewodnik
NiedostępnyBrak

SŁOWENIA - różnorodność krajobrazów, bogactwo zabytków i gościnni mieszkańcy. Tylko tutaj można zobaczyć ośnieżone Alpy i odpocząć na ciepłych plażach Adriatyku. Praktyczny Przewodnik dla Podróżników Oddajemy Ci w ręce nasz najpełniejszy przewodnik po Słowenii. Zapakowaliśmy do niego mnóstwo niezbędnych informacji tak, jak pakuje się plecak przed wielką wyprawą. Nie zamieściliśmy w nim wielu zdjęć, bo woleliśmy wyczerpująco opowiedzieć Ci o tym, co warto zobaczyć i czego doświadczyć w tych krajach. Aby Twój bagaż był lżejszy, specjalnie wybraliśmy bardzo lekki papier, niemęczący oczu nawet w ostrym słońcu. Ten przewodnik pomoże Ci zaplanować podróż i zaprowadzi do wszystkich miejsc, które chciałbyś odwiedzić. SŁOWENIA nie będzie miała przed Tobą żadnych tajemnic. To nasz najlepszy przewodnik, bo: - znajdziesz w nim bardzo szczegółowe informacje - sam zaplanujesz ambitną wyprawę - odkryjesz miejsca, do których nie trafią zwykli turyści

49,90 zł
36,93 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 12,97 zł

17
Camping Story. Wakacje namiot i rodzinne katastrofy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Camping Story. Wakacje namiot i rodzinne katastrofy
NiedostępnyBrak

Czy pamiętasz czasy, gdy stłoczeni w samochodzie, obładowani po dach, z znamiotem zamiast domu jechaliście całą rodziną na wakacje? Właśnie tak wyglądały wakacje małej Emmy Kennedy i jej rodziców. Każdy ich wyjazd - bez względu, czy była to dzika Walia, czy słoneczna Francja - zaczynał się wspaniale, lecz kończyłkatastrofą. Poturbowani, posiniaczeni, ze stratami w dobytku i"na psychice" wracali do domu przysięgając sobie, że to był ich ostatni wyjazd na camping. I że za rok juz na pewno pojadą do miłego hotelu ze śniadaniemi basenem. Camping story to idealna lektura dla tych, którzy kochają podróże z namiotem, jak i dla tych, którzy ich nienawidzą. Nieprawdopodobne, lecz prawdziwe perypetie autorki oraz jej pełen autoironni styl gwarantują wyśmienitą zabawę pod warunkiem, że nic podobnego nie przytrafi się nam samym.

39,90 zł
29,53 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 10,37 zł

18
With The Dead, CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
With The Dead, CD
With The Dead, Mystic Production
Dostępny9 szt.

Przedstawiamy projekt założyciela i lidera legendarnego zespołu Napalm Death oraz doom metalowego zespołu Cathedral Lee Doriana.

59,90 zł
55,11 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,79 zł

19
BEATLES IN CLASSICSBEATLES IN CLASSICS. CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
15,90 zł
14,63 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 1,27 zł

20
The Cambridge Handbook of Second Language Acquisition - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Cambridge Handbook of Second Language Acquisition
NiedostępnyBrak

What is language and how can we investigate its acquisition by children or adults? What perspectives exist from which to view acquisition? What internal constraints and external factors shape acquisition? What are the properties of interlanguage systems? This comprehensive 31-chapter handbook is an authoritative survey of second language acquisition (SLA). Its multi-perspective synopsis on recent developments in SLA research provides significant contributions by established experts and widely recognized younger talent. It covers cutting-edge and emerging areas of enquiry not treated elsewhere in a single handbook, including third language acquisition, electronic communication, incomplete first language acquisition, alphabetic literacy and SLA, affect and the brain, discourse, and identity. Written to be accessible to newcomers as well as experienced scholars of SLA, the handbook is organised into six thematic sections, each with an editor-written introduction. A one-stop guide providing up-to-date coverage of the central aspects of second language acquisition. Provides extensive coverage of new psycholinguistics- and neurolinguistics-based research in second language processing. Includes a substantial glossary of 400 items, as well as editor-written transitions between the six sections of the handbook.

160,00 zł
140,80 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 19,20 zł

21
Na granicy śmierci - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Na granicy śmierci
Dostępny3 szt.

Wampir David Lyle Hardwick to poeta, który od ponad wieku żyje jako nieumarły, opierając się swojemu pragnieniu krwi. Piękna, lecz poraniona śmiertelniczka Zero zostaje wysłana, by go zabić, jednak ulega uwodzicielskiej mocy Davida. Razem postanawiają wytropić swoich wspólnych wrogów...

40,00 zł
34,40 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 5,60 zł

22
Wyświadcz sobie przysługę przebacz - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyświadcz sobie przysługę przebacz
NiedostępnyBrak

Zachowując w sobie urazy, zatruwamy dusze kumulowaną złością i goryczą. Nauczyłam się, że kiedy wybaczam temu, kto mnie zranił, w rzeczywistości wyświadczam przysługę samej sobie. Ta świadomość ułatwia mi podejmowanie decyzji o wybaczaniu całkowitym i bez namysłu. Niestety, nie mogę stwierdzić, że posiadłam tę wiedzę dawno temu i nie zmarnowałam cennego czasu, tłumiąc w sercu złość i żal. To, czym pragnę podzielić się w tej książce Wyświadcz sobie przysługę przebacz, zajęło mi nie lata, ale dekady.Cóż, życie nie jest usłane różami i nie gwarantuje nam szczęścia. Pewnie nieraz zostaniesz zraniony. Doświadczenie uczy, że życie jest pełne krzywd, jednak możemy uwolnić się od bólu, odsuwając urazy w niepamięć i ufając, że Bóg będzie adwokatem, wnoszącym w nasze życie sprawiedliwość.Korzenie nieprzebaczenia są bardzo niebezpieczne. Wrastają głęboko w serca i oplatają dusze. Działają podstępem, gdyż przekonują nas, że dopóki osoba, która nas skrzywdziła, nie poniesie kary, nie będziemy mogli zaznać szczęścia i pokoju. Oczekujemy zapłaty za cierpienie i ból, ale tylko Bóg może wynagrodzić nam zło. Dzieje się tak, gdy pokładamy w Nim ufność i zgodnie z Jego wolą przebaczamy nieprzyjaciołom.Jestem pewna, że wielu czytelników sięgnie po Wyświadcz sobie przysługę przebacz z sercem wypełnionym złością i poczuciem krzywdy. Może ktoś głęboko cię zranił albo po prostu rozczarowała cię egzystencja. Modlę się, by Bóg otworzył twoje serce, abyś umiał dostrzec, że życie może być piękne i wolne od wszelkiej goryczy, urazy i nieprzebaczenia.Wierzę, że choć każdego dnia czy tygodnia doświadczasz niesprawiedliwości, która rodzi naturalną złość, poznanie Bożej woli da ci odwagę, by wznieść się ponad emocje i zacząć cieszyć błogosławieństwami, jakie pragnie ofiarować ci Pan. Uwierz, że nieprzebaczenie rani przede wszystkim ciebie. Jest jak trucizna, którą połykasz z nadzieją, że zginie twój nieprzyjaciel. Bóg nigdy nie prosi o to, co mogłoby nam zaszkodzić. Dlatego pragnę, byś Mu zaufał i nauczył się, jak bezinteresownie przebaczać.Modlę się, byś dzięki tej książce zrozumiał, że jeśli nauczysz się przeżywać gniew w zdrowy sposób i wybaczać przysługa przebaczenia, wyświadczona drugiej osobie, okaże się w istocie wielkim darem dla ciebie.

28,90 zł
25,43 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,47 zł

23
Zapiski Joanny - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zapiski Joanny
Dostępny19 szt.

Zdzisława Kwiatkowska - urodziła się 27 sierpnia 1956 r. w Warszawie, jako córka Zygmunta Skrzypczaka i Władysławy Anny z Borgulskich. Mieszka i tworzy w stolicy. Z zawodu księgowa, posiada wykształcenie o kierunku ekonomicznym i pedagogicznym, ukończyła również Studium Doradztwo Chrześcijańskiego. W roku 2006 została odznaczona przez kard. Józefa Glempa prymasowskim medalem ?Ecclesiae populoque servitium praestanti? - Zasłużony w posłudze dla Kościoła i Narodu. Obecnie przebywa na emeryturze. Jej zainteresowania to literatura (pisanie i czytanie), psychologia duchowości, organizacja i zarządzanie. Szczególnym hobby jest pisanie wierszy i opowiadań. Członkini Chóru RAS im. Stanisława Moniuszki w Warszawie. Jako poetka zadebiutowała tomikiem wierszy Tchnienie Ducha Świętego, wydanym przez Warszawską Firmę Wydawniczą w 2013 r. Prowadzi fanpage tego tytułu na Facebooku. Od maja 2014 r. publikuje Blog o przemijaniu czasu, gdzie prezentuje swoje utwory. Na jego podstawie opracowała (wspólnie z mężem Edwardem - jego autorstwa są rysunki) drugi tomik wierszy, który zatytułowała Przemijanie czasu. Został on wydany w 2016 r. również przez Warszawską Firmę Wydawniczą. Wiersze i opowiadania publikuje na portalach internetowych literackich i społecznościowych, takich jak: Serwis Miłośników Poezji (Grupa Autorów BEJ) - www.wiersze.kobieta.pl (pod nickiem Joanna Es-Ka), Facebook i Blogger (jako Zdzisława Kwiatkowska). Swoją twórczość prezentuje także w bibliotekach i domach kultury w Warszawie. Uczestniczy w spotkaniach Stowarzyszenia Autorów Polskich II Oddział w Warszawie - z ramienia Zarządu, w czerwcu 2018 r., zasiadała w jury Turnieju Jednego Wiersza w kategorii ?Muzyka?. Należy do Klubu Literackiego Rembertowskie Pióra działającego przy Domu Kultury Rembertów w Warszawie. Edward Stanisław Kwiatkowski - jak mówi: Urodzony z pięknej matki Polki, wychowany no patriotę i katolika, robotnik z pochodzenia, obieżyświat z przypadku. Odwiedził Brukselę, Wilno, Wiedeń, Berlin, Paryż, Rzym, Krym... Choć nie bardzo lubi pisać o sobie, ułożył wiersz ?Losu koleje? (opublikowany w tomiku wierszy Przemijanie czasu w 2016 r). Przykład żony Zdzisławy tak go zainspirował, że od 2015 r sam zaczął pisać wiersze oraz ilustrować twórczość swojej żony i swoją.

26,00 zł
18,72 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 7,28 zł

24
Mężczyzna z lasu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mężczyzna z lasu
NiedostępnyBrak

Najnowsza powieść amerykańskiego autora, w której opisuje ludzkie namiętności. Prowokujący thriller psychologiczny pełen bolesnych spostrzeżeń na temat mroków i ułomności ludzkiej natury. Pisarz powraca do miejsca i do bohaterów `Statku z papieru`, swej wcześniejszej powieści, która trafiła na listę bestsellerów `New York Timesa`. Paul już jako nastolatek radził sobie ze wszystkim sam. Prowadził życie człowieka wolnego i niezależnego, nie zawdzięczając nic nikomu. Odważny i stanowczy kierował się własnymi zasadami moralnymi. Kiedyś sądził, że jego życie toczyć się będzie od przypadku do przypadku, a kontakty z innymi ludźmi pozostaną jedynie przelotne. Tak się jednak nie stało, bo spotkał piękną i kochającą Kate Ellis i jej córkę, które ofiarowały mu miłość i poczucie bezpieczeństwa. Pewnego dnia w drodze do domu zjeżdża z autostrady do parku stanowego, gdzie natyka się na mężczyznę bijącego psa. Zaledwie kilka chwil wystarcza, by wciągnięty w wir agresji uruchomił serię wydarzeń, podczas których pozna samego siebie, doświadczy poczucia winy i odrzucenia.

35,00 zł
25,55 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 9,45 zł

25
Miłość muzyka i góry - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Miłość muzyka i góry
Dostępny7 szt.

Spotkali się w Górach Kaczawskich. On wędrował po tamtejszych szlakach wiedziony potrzebą odpoczynku, ale też nieznanym sobie i nie do końca uświadamianym wołaniem. Ona przesiadywała na zielonych zboczach, wypasając krowy i marząc o lepszym życiu, nienaznaczonym traumą wojny i powojennej rzeczywistości. Jaś i Jasia ... Jednak to nie tylko imiona ich połączyły. Połączyła ich przede wszystkim miłość - miłość do siebie nawzajem, a przez to do gór i muzyki. Połączyła ich podobna wrażliwość, ciekawość i potrzeba drugiego człowieka, umiłowanie piękna, a jednocześnie poczucie bycia nietutejszym. Czy taka miłość jest w ogóle możliwa? Czy taka miłość istnieje? Powieść Krzysztofa Gduli jest przepięknym przywołaniem, a także przekształceniem starożytnego mitu na temat mitycznej pary kochanków - utalentowanego artysty dłuta i jego cudownej rzeźby, Pigmaliona i Galatei. Autor zastanawia się nad istotą samej miłości i jej miejscem w obecnym świecie. Ukazuje uczucie niedzisiejsze, pełne delikatności, bezinteresowności i bezgranicznego oddania. Jednocześnie zastanawia się nad tym, gdzie są jego granice, docieka prawdy i odsłania różne wymiary piękna. Warto zatem razem z nim wyruszyć szlakami Jasia i Jasi, Gór Kaczawskich i muzyki, aby odkryć to, co w życiu najważniejsze.

28,00 zł
20,16 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 7,84 zł

26
Świat Dinozaurów T.40 Celofyz - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Świat Dinozaurów T.40 Celofyz
NiedostępnyBrak

Bohaterami najnowszej kolekcji Świat Dinozaurów są uwielbiane przez dzieci prehistoryczne gady. Każda książka to kompendium wiedzy o jednym gatunku - informacje, odkrycia, ciekawostki, a ponadto plakat, gry i zabawy oraz figurka tytułowego dinozaura

17,00 zł
12,92 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 4,08 zł

27
Kreatywna zabawa - Wyklejanie diamencikami Poopsie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
38,00 zł
31,54 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 6,46 zł

28
Barbie Fashionistas. GHX53 / FBR37 Modna Barbie w sukience w romby - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Barbie Fashionistas. GHX53 / FBR37 Modna Barbie w sukience w romby
Barbie, Mattel
NiedostępnyBrak

Każda lalka Barbie Fashionistas ma swój wyjątkowy wygląd i styl, począwszy od luźnego stylu casual a na oryginalnym boho-chic skończywszy, wszystkie stylizacje inspirowane są najnowszymi trendami! Różnorodność nowych stylów, kostiumów, bucików i akcesoriów, aby młode specjalistki od mody miały więcej możliwości wykorzystania wyobraźni i odgrywania swoich historyjek. W zestawie znajduje się lalka Barbie Fashionistas w ubrankach i z dodatkami. Ma kolorowy strój w romby i płaskie buty.

47,90 zł
43,11 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,79 zł

29
Some Great Reward. Winyl - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Some Great Reward. Winyl
Mode Depeche, Sony Music Entertainment
NiedostępnyBrak

117,90 zł
115,54 zł

Rabat 2,0%
oszczędzasz 2,36 zł

30
Magnesy piankowe Farma - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Magnesy piankowe Farma
NiedostępnyBrak

ROTER KAFER wykorzystuje w grach różne materiały codziennego użytku: klamerki, sznurowadła, rzepy, guziki. Zwyczajne przedmioty zamienili w elementy zabawek, które pomogą dziecku rozwijać się manualnie. Technologia FOAM jest opracowana przez technologów specjalnie dla malutkich dzieci. Polega na tym, że wszystkie detale puzzli i magnesów składają się z "grubej" warstwy pianki, która nadaje im objętości. Piankowe magnesy - miękkie trójwymiarowe magnesy można łatwo zdejmować z tablicy magnetycznej i dowolnie rozmieszczać na jej powierzchni, co nie jest niemożliwe w przypadku zwykłych płaskich magnesów. Puzzle zostały wykonane z trwałych elementów, dzięki czemu obrazki nie rozpadają się.

41,30 zł
30,98 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 10,32 zł

31
Klocki SWAT samochód 288el 23505 DROMADER - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
41,90 zł
37,71 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,19 zł

32
Klocki Micro Waffle 80 sztuk (Słoń) Marioinex - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
27,60 zł
24,84 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,76 zł

33
Shangri-La - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Shangri-La
Dostępny17 szt.

W odległej przyszłości, za kilkaset lat, ludzie będą mieszkać na stacji kosmicznej, daleko od zdewastowanej Ziemi. Stacja jest zarządzana nie przez rząd, ale przez międzynarodową korporację, która jest otoczona prawdziwym konsumpcyjnym kultem. Na pierwszy rzut oka wszyscy wydają się zadowoleni z tego „idealnego społeczeństwa”. Ludzkość chcą przekraczać własne granice i stać się równa bogom. Aby to osiągnąć grupa zbuntowanych naukowców wdraża programu tworzenia życia na Shangri-La, jednym z najbardziej terraformowanych rejonów Tytana. Zamierzają opowiedzieć „Genesis” na swój własny sposób. Tymczasem główny bohater, Scott, bada dla korporacji Tianzhu, serię dziwnych wybuchów, które niszczą sprzęt badawczy i stanowią zagrożenie dla całej kolonii. Tianzhu bagatelizuje jednak jego odkrycia. Na stacji kipią i rodzą się nowe konflikty i bunty społeczne, których jednak wszechwładna korporacja Tianzhu nie tłumi w zarodku. Opowieść rodzi wiele pytań, wśród nich to najważniejsze o przetrwanie ludzkości. Matieu Bablet to francuski twórca komiksów urodzony w 1987 roku. Zadebiutował albumem La Belle Mort w 2011 roku. Tworzy głównie komiksy SF. Shangri-La znalazła się na liście komiksów nominowanych do nagród na festiwalu w Angouleme w 2017 roku.

126,00 zł
90,72 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 35,28 zł

34
Kodeks pracy. Komentarz T.1-2 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kodeks pracy. Komentarz T.1-2
Dostępny5 szt.

Piąte wydanie komentarza do Kodeksu pracy uwzględnia wszystkie zmiany ustawy, jakie miały miejsce od czasu ostatniej edycji w 2018 roku

289,00 zł
260,10 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 28,90 zł

35
Szósty rewolwer. Tom 6. Taniec duchów - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szósty rewolwer. Tom 6. Taniec duchów
Dostępny54 szt.

Nasz świat nie zawsze był taki, jaki jest teraz. A może być jeszcze inny. Sześć. Zestaw tajemniczych rewolwerów posiadających moc przekształcania rzeczywistości. Zostały użyte, by zburzyć rzeczywistość i odbudować ją na nowo. Becky Montcrief trafia na Taniec Duchów, by doświadczyć dokonań przerażającej mocy Sześciu i tego, co jeszcze mogą dokonać. Becky jest zagubiona i bezbronna, ale nie jest sama. Ścigają ją groźni Skinwalkerzy, próbując zabić dziewczynę w chwili, gdy jest najsłabsza, a złowrodzy wygłodniali czają się na brzegach Ścieżki, czekając niecierpliwie na czyjś nieuważny krok.Przemierzając te duchowe rozstaje, Becky napotyka upiorne duchy, nieoczekiwanych sojuszników, zapomniane królestwa, rycerzy, mityczne stworzenia i najgroźniejszą bandę rzezimieszków, jaka kiedykolwiek krążyła po Zachodzie! Najbardziej osobliwa z przygód w historii Szóstego rewolweru właśnie się zaczyna, i nie każdy ją przeżyje! Taniec Duchów zawiera materiały pierwotnie opublikowane w zeszytach 30-35 serii.

69,00 zł
49,68 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 19,32 zł

36
Komplet morski do piasku z konewką - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
19,40 zł
17,46 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 1,94 zł

37
Hip Hop Genealogia. Tom 3 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hip Hop Genealogia. Tom 3
Dostępny59 szt.

Kontynuacja cenionej przez krytykę serii Eda Piskora! W tomie 3 zobaczycie jak Run-DMC znalazło się na drodze do sławy i poznacie takich niezapomnianych artystów jak Whodini, The Fat Boys, Slick Rick czy Doug E. Fresh. Beastie Boys stają się składem hip hopowym. Rick Rubin wreszcie spotyka Russella Simmonsa i razem otwierają wytwórnię Def Jam Records, a ich pierwszym artystą zostaje LL Cool J.W tym tomie, obejmującym lata 1983-1984, przeczytacie również o pilotowym odcinku Graffiti Rock oraz filmach dokumentalnych Style Wars oraz Breakin' and Enterin'. Ed Piskor nadal dostarcza fascynujące historie.

69,00 zł
49,68 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 19,32 zł

38
Matematyka. Matematyka wokół nas. Podręcznik. Klasa 3 gimnazjum + CD - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
39,40 zł
34,67 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 4,73 zł

39
Polesie 49063 "Agat", traktor-ładowarka wojskowy - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
16,90 zł
15,21 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 1,69 zł

40
In The Flesh, CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
In The Flesh, CD
Waters, Roger, Rockers Publishing
Dostępny200 szt.

Lista utworów: CD 1: 1. In The Flesh 2. The Happiest Days Of Our Lives 3. Another Brick In The Wall, Part 2 4. Mother 5. Get Your Filthy Hands Off My Desert 6. Southampton Dock 7. Pigs On The Wing, Part 1 8. Dogs 9. Welcome To The Machine 10. Wish You Were Here 11. Shine On You Crazy Diamond 12. Set The Controls For The Heart Of The Sun CD 2: 1. Breath (In The Air) 2. Time 3. Money 4. Pros And Cons Of Hitch Hiking Part 11 (aka 5:06 a.m. - Every Stranger's Eyes) 5. Perfect Sense (Parts I and II) 6. The Bravery Of Being Out Of Range 7. It's A Miracle 8. Amused To Death 9. Brain Damage 10. Eclipse 11. Dark Side Of The Moon 12. Each Small Candle

105,90 zł
95,31 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 10,59 zł

41
Zestaw do piaskownicy: wiaderko małe z noskiem, szufelka, grabki, foremki - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw do piaskownicy: wiaderko małe z noskiem, szufelka, grabki, fore...
Polesie
NiedostępnyBrak

Zawartość zestawu do piaskownicy: • wiaderko małe z noskiem, • szufelka, • grabki, • foremki (tygrys + mamut).

7,90 zł
7,11 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 0,79 zł

42
Klocki Micro Waffle 150 sztuk (Traktor) Marioinex - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
51,70 zł
46,53 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,17 zł

43
Foremki do piasku 2 sztuki, mix kolorów 57501 - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Foremki do piasku 2 sztuki, mix kolorów 57501
Wader
NiedostępnyBrak

Zestaw 2 kolorowych foremek wykonanych z wytrzymałego tworzywa. Foremki świetnie sprawdzą się zarówno podczas zabawy w ogrodzie, jak i na plaży. W zestawie foremki: lody + precel. Uwaga. Mix kolorów – dostępne różne wersje kolorystyczne zestawu – wysyłka losowa. Cena dotyczy 1 kompletu.

4,80 zł
4,32 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 0,48 zł

44
Główny Szlak sudecki. Przewodnik turystyczny, 1:50 000 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Główny Szlak sudecki. Przewodnik turystyczny, 1:50 000
NiedostępnyBrak

Główny Szlak Sudecki wręcz oszałamia niezwykłym bogactwem atrakcji i – chyba jak żaden inny w naszym kraju – charakteryzuje się niebywałą różnorodnością. Wędrując nim możemy podziwiać „alpejskie” krajobrazy w Karkonoszach, skalne miasteczka Gór Stołowych, podziemne trasy Gór Sowich i Złotych, urokliwe miasteczka, zaciszne doliny i niezliczoną ilość zabytków. Wydając niniejszy przewodnik, chcieliśmy ułatwić przygotowania niezbędnych materiałów przed wyruszeniem na trasę. Dotyczy to przede wszystkim zgromadzenia zestawu map w skali 1:50 000, z dokładnym przebiegiem szlaku, które mają być największym atutem. Ponadto przewodnik zawiera opisy przebiegu szlaku, miejscowości, atrakcji, ciekawostek i legend oraz precyzyjne sporządzone profile tras z informacją o czasach przejść, dystansem i lokalizacją wyróżniających się miejsc i obiektów. Prezentację uzupełnia bogata galeria zdjęć zabytków, panoram i ciekawych miejsc. Już na końcu czytelnik znajdzie podstawowe informacje na temat odznaki GSS: mapę i wykaz punktowy za poszczególne etapy oraz regulamin zdobywania odznaki, ustanowionej i przyznawanej przez PTTK. W przewodniku przedstawiliśmy trasę z zachodu na wschód, od Świeradowa-Zdroju do Prudnika, bo jak wynika z obserwacji jest to najczęściej wybierany kierunek marszu. Jednak na mapach prezentujemy także kilometraż w przeciwną stronę. Cała trasa została podzielona na 23 odcinki, a podział ten wynika tylko z określonych możliwości prezentacji poszczególnych fragmentów szlaku na przyjętym arkuszu map i nie należy go traktować jako propozycji rozłożenia jej na etapy.

45,00 zł
31,50 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 13,50 zł

45
Pogórze Przemyskie. W krwawym zakolu Sanu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pogórze Przemyskie. W krwawym zakolu Sanu
NiedostępnyBrak

POGÓRZE PRZEMYSKIE rozsiadłe u stóp Bieszczadów, między Sanokiem a Przemyślem nieodkryte, tajemnicze i dotknięte bolesną historią.Ta malownicza, pograniczna i wielokulturowa dolina Sanu ma przebogate dzieje i liczne ich pozostałości, jak choćby szesnastowieczne ruiny obronnego zamku w Dąbrówce Starzeńskiej. Ozdobą tej krainy są wiekowe drewniane cerkwie, a wśród nich te najstarsze w Uluczu i Piątkowej, swoiste perły architektury sakralnej.Pod koniec XIX stulecia rodzące się nacjonalizmy polski i ukraiński uznały San na tym terenie za granicę etniczną. To rozgraniczenie przyniosłotragiczne skutki w latach 19441947. Przywołać tu wystarczy mordy na Ukraińcach w Pawłokomie, Bachowie, Brzusce, Sufczynie, mord na Polakach w Borownicy i Dylągowej, czy słynną trzykrotną obronę Birczy. Te wydarzenia do dziś wywołują kontrowersje, wielu zapomina, że ofiary były po obu stronach, że byli to również cywile, kobiety i dzieci, wciągnięci w machinę przemocy i strachu przez ścierających się trzech silnych przeciwników: partyzantkę poakowską, oddziały UPA oraz tzw. Ludowe Wojsko Polskie, wspierane przez MO i NKWD.

49,90 zł
37,43 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 12,47 zł

46
Matematyka GIM 2001 2  podr. w.2012 WSiP - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
38,20 zł
33,62 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 4,58 zł

47
Klocki Micro Waffle. Zestaw morski (230 elementów) - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klocki Micro Waffle. Zestaw morski (230 elementów)
Mario-inex
Dostępny14 szt.

Klocki Marioinex są zaprojektowane tak, aby były jak najbardziej przyjazne i bezpieczne dla dzieci. Są wykonane z elastycznego, miękkiego i przyjemnego w dotyku materiału. Ich kształt został idealnie dopasowany do kształtu i wielkości dziecięcych dłoni, a zastosowane barwy są łagodne i przyjemne dla oka.

84,50 zł
76,05 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 8,45 zł

48
Baby puzzle maxi Zoo - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Baby puzzle maxi Zoo
Dostępny29 szt.

ROTER KAFER wykorzystuje w grach różne materiały codziennego użytku: klamerki, sznurowadła, rzepy, guziki. Zwyczajne przedmioty zamienili w elementy zabawek, które pomogą dziecku rozwijać się manualnie. Technologia FOAM jest opracowana przez technologów specjalnie dla malutkich dzieci. Polega na tym, że wszystkie detale puzzli i magnesów składają się z "grubej" warstwy pianki, która nadaje im objętości. Piankowe magnesy - miękkie trójwymiarowe magnesy można łatwo zdejmować z tablicy magnetycznej i dowolnie rozmieszczać na jej powierzchni, co nie jest niemożliwe w przypadku zwykłych płaskich magnesów. Puzzle zostały wykonane z trwałych elementów, dzięki czemu obrazki nie rozpadają się.

25,50 zł
19,13 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 6,37 zł

49
Natura to zdrowie T.1 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Natura to zdrowie T.1
Dostępny18 szt.

Seria skierowana jest przede wszystkim do kobiet w średnim wieku, zamieszczone felietony opracowane są przez dietetyków, lekarzy, fitoterapeutów i innych specjalistów. W pierwszym numerze znajdziemy takie tematy, jak: Dzika róża- przyjaciel diabetyka, Profilaktyka przeciwnowotworowa, Natura przeciw miażdżycy, Leczenie piwem, Karczochy w diecie i odchudzaniu, Olejek czosnkowy, Nalewki lecznicze, B17 - niezwykła witamina przeciwnowotworowa i inne. Wkrótce kolejny numer. Polecamy!

5,90 zł
4,13 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 1,77 zł

Wróć do góry