hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2020.05.03

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w niedzielę 3 maja 2020 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Łódki do wody (Teddies), na drugim Tupiko, foremki zabawka dla dzieci (Tupiko). Kolejny produkt to Klocki konstrukcyjne Domek Pupila (Tupiko) oraz Dźwig zdalnie sterowany (Smily Play).
1
Łódki do wody - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Łódki do wody
Teddies, Teddies
Dostępny101 szt.

Zestaw 3 kolorowych łódek do wody sprawi, że kąpiel będzie jeszcze większą frajdą. Uwaga! Różne kolory, towar wysyłany losowo.

10,90 zł
9,92 zł

Rabat 9,0%
oszczędzasz 0,98 zł

2
Tupiko, foremki zabawka dla dzieci - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
3,70 zł
3,33 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 0,37 zł

3
Klocki konstrukcyjne Domek Pupila - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klocki konstrukcyjne Domek Pupila
Tupiko, Tupiko
Dostępny43 szt.

Zestaw klocków składa się z domku z klocków konstrukcyjnych oraz jednego zwierzątka - kotka lub pieska. Uwaga! Różne figurki, towar wysyłany losowo.

9,90 zł
8,91 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 0,99 zł

4
Dźwig zdalnie sterowany - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dźwig zdalnie sterowany
Smily Play
Dostępny100 szt.

Dźwig sterowany na kabel. Dźwig do zdalnego sterowania. Użyj pilota, aby obrócić ramię dźwigiem w lewo w prawo i przesunąć hak w górę i w dół. Wysokość dźwigu: 100.0 cm Rozmiar produktu: 50.5 x 53.0 x 19.5 cm Zasilanie: 3 x baterie AA (w zestawie)

101,90 zł
91,71 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 10,19 zł

5
After Piotr Piotrowski Art. Democracy and Friendship - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
After Piotr Piotrowski Art. Democracy and Friendship
Dostępny4 szt.

Piotr Piotrowski (1952?2015) stał się jedną z głównych postaci w dyskursie o historii sztuki w Europie Środkowo-Wschodniej, a także globalnej historii sztuki, będąc wśród tych, którzy rozumieli, że nowa sytuacja geopolityczna na świecie wymaga rewizji sposobów, w jakie art sformułowany jest dyskurs historyczny. Jego koncepcja ?horyzontalnej historii sztuki?, opracowana w trakcie pisania historii sztuki powojennej tworzonej w Europie Środkowo-Wschodniej, okazała się mieć znaczenie na całym świecie.1 Jednak znaczenie pism i działań Piotrowskiego wykracza poza to, a w tej książce koncentrujemy się na innym aspekcie, mniej znanym międzynarodowej publiczności - mianowicie na jego zainteresowaniu politycznym zaangażowaniem sztuki, artystów i historyków sztuki.

35,00 zł
6
Strażak Sam. Gaśnica z tłokiem na wodę - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Strażak Sam. Gaśnica z tłokiem na wodę
Simba Toys
Dostępny14 szt.

Strażak Sam to najdzielniejszy strażak świata! Niestraszne mu potężne pożary i skakanie po drabinie, żeby ratować kotki sąsiadek. Wciel się w młodego i odważnego strażaka i razem z Samem gaś pożary! Zabawkowa gaśnica to produkt zainspirowany znaną na całym świecie serią animowaną o przygodach dzielnego strażaka. Ma jak najdokładniej odzwierciedlać wygląd prawdziwego urządzenia. Powstała z trwałych i bezpiecznych dla dzieci materiałów. Ponadto ozdabia ją barwny wzór z ilustracją przedstawiającą scenkę z bajki „Strażak Sam”. Dzieci będą mogły również napełnić wodą zabawkę i później pryskać nią, imitując gaszenie pożaru. Ta zabawka zachwyci każdego fana „Strażaka Sama”. Gaśnica działa przez naciśnięcie tłoka, woda wytryska przez elastyczny sznur. Zabawka nie wymaga baterii. Wysokość gaśnicy: 31.0 cm Pojemność: 900 ml Zasięg wyrzutu wody: 6.0 m

69,70 zł
62,73 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,97 zł

7
Sugarinas. Wirująca balerina. Figurka zapachowa, mix wzorów - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sugarinas. Wirująca balerina. Figurka zapachowa, mix wzorów
WowWee, Orbico
NiedostępnyBrak

Weź udział w zabawie tanecznej z Prima Sugarinas. Zaproś najbliższych przyjaciół i wspólnie zorganizujcie wielkie wydarzenie, na którym wystąpią wirujące baletnice. Odkryjcie, jaką tajemnicę kryją słodkie opakowania, które swoim kształtem przypominają cukierki. Na jaką Prima Sugarinę udało wam się trafić tym razem? Złap obydwa końce cukierkowego opakowania, a następnie pociągnij – przed swoimi oczami ujrzysz niewielką tańczącą laleczkę. Zabawka została wykonana z wysokiej jakości tworzywa. W serii znajdują się popularne baleriny, rzadko spotykane, a nawet legendarne, na które z pewnością trafisz mając odrobinę szczęścia. Uwaga. Mix wzorów. Towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

42,60 zł
38,34 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,26 zł

8
Bing. Królik w czerwonym ubranku - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Bing. Królik w czerwonym ubranku
Golden Bear, Orbico
Dostępny11 szt.

Pluszowa maskotka przedstawia króliczka Binga. Wywoła uśmiech na twarzy każdego malucha! Króliczek Bing to główny bohater animowanej bajki. Razem ze swoim opiekunem Flopem i resztą najbliższych przyjaciół każdego dnia natrafia na niesamowite przygody. Bing wiele rzeczy wykonuje po raz pierwszy w swoim życiu i sprawia mu to ogromną radość. Główny bohater bajki z pewnością stanie się doskonałym kompanem do zabawy każdego przedszkolaka. Maskotka przedstawia główną postać z bajki – Binga. Króliczek posiada czarne futerko, duże, szpiczaste uszy oraz zielone oczy. Ma na sobie zieloną koszulkę oraz czerwone ogrodniczki w kratę, które zdobi duży, żółty guzik. Producent zadbał o wierne odwzorowanie detali, aby pluszowa zabawka odwzorowywała serialowego bohatera. Maskotka króliczka Binga świetnie sprawdzi się jako dekoracja dziecięcego pokoju, podczas zabawy w odrywanie bajkowych scenek, a także jako przytulanka, która utuli twojego malucha do snu. Wysokość maskotki Binga: ok. 65.0 cm z uszami, 50.0 cm bez uszu Wymiary opakowania: ok. 50.0 x 25.0 x 18.0 cm

185,00 zł
142,45 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 42,55 zł

9
I'M Genius Science 100 pierwszych eksperymentów - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
I'M Genius Science 100 pierwszych eksperymentów
Lisciani
NiedostępnyBrak

Zestaw 100 eksperymentów z różnych dziedzin nauki: chemii, fizyki, botaniki, anatomii, optyki i mechaniki. Produkt wprowadza dzieci w fascynujący świat wiedzy i doświadczeń naukowych. Dzięki kolorowej planszy dzieci i rodzice mogą na bieżąco obserwować postępy w nauce. W opakowaniu znajdują się liczne akcesoria, które ułatwiają przeprowadzenie eksperymentów oraz 64-stronicowa, ilustrowana instrukcja zawierająca ciekawostki naukowe. Wiek 8-12 lat

70,72 zł
62,94 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 7,78 zł

10
Komarowszczyzna Język pogranicza białorusko-polsko-litewskiego - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Komarowszczyzna Język pogranicza białorusko-polsko-litewskiego
NiedostępnyBrak

Książka o języku gwarowym badanego obszaru, jego historii, ale także o ludziach ? mieszkańcach wsi Komarowo i pobliskich miejscowości. Komarowszczyzną nazywano dawniej majątek Starzeńskich, wokół którego w późniejszym okresie powstała wieś Komarowo. Przyjęty w niniejszej pracy termin ?Komarowszczyzna? ma nieco szerszy zasięg, obejmuje bowiem także szereg sąsiednich wsi i jest nazwą symboliczną, pod którą kryje się gwara Komarowa i innych miejscowości, które zostały objęte badaniami. Autorka analizuje i opisuje mowę Komarowszczyzny oraz pokazuje, w jaki sposób są realizowane różnorodne zjawiska językowe podczas komunikacji, a język znajduje się w ścisłej korelacji z tożsamością wspólnoty komunikatywnej.

28,00 zł
11
Smugi Zagłady książki przeoczone Borwicz i inni - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Smugi Zagłady książki przeoczone Borwicz i inni
NiedostępnyBrak

Autorka przedstawia zmagania Borwicza z cenzurą oraz z trudnymi relacjami polsko-żydowskimi. Podejmuje ważkie kwestie często pomijane przez innych antologistów, bliskie jest jej też ujmowanie przez Borwicza literatury tworzonej in extremis jako formy przeżycia, samoobrony, wyrazu doświadczenia zarówno piszących, jak i bezpośrednich odbiorców ? współwięźniów. ?Czytanie Borwicza? służy tu wydobyciu z zapomnienia jego niedocenianych dokonań jako poety, redaktora, autora tekstów, a także przedstawieniu w nowej perspektywie kwestii rzadko omawianych w badaniach nad Zagładą.

32,00 zł
12
Kulisiewicz w cyfrowych inspiracjach i interpretacjach - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kulisiewicz w cyfrowych inspiracjach i interpretacjach
NiedostępnyBrak

Ustanowiony w Kaliszu rok Tadeusza Kulisiewicza w 120 rocznicę urodzin Mistrza nawiązuje do sylwetki wybitnego artysty, którego twórczy dorobek stanowi nieustające źródło inspiracji dla kolejnych pokoleń sympatyków jego talentu. Sposobność stworzenia prac inspirowanych twórczością Tadeusza Kulisiewicza stała się dodatkową zachętą do wartościowania kontekstów, motywów, które w sposób bezpośredni lub aluzyjny odnoszą się do jego prac. Do projektu zostały zgłoszone pracownie artystyczne Zakładu Edukacji Plastycznej, pokrewnie definiujące zapis twórczego obrazowania, które łączy idea artystycznego obrazowania za pośrednictwem warsztatu, jakim posługiwał się we własnej kreacji Tadeusz Kulisiewicz: Pracownia Grafiki Warsztatowej, kierowana przez piszącego te słowa, oraz Pracownia Rysunku, prowadzona przez prof. UAM dra hab. Tadeusza Gaworzewskiego. Powstałe kompozycje zostały określone i wykonane za pomocą technologii zapisu cyfrowego, a więc medium, którym nasz bohater się nie posługiwał. Ten sposób wartościowania zapisu zróżnicował artystyczną materialność Kulisiewiczowskiego obrazu, wprowadził i zaproponował potencjalnemu odbiorcy przekaz wizualny, którego w warstwie technologicznej, w medialnej i informacyjnej rzeczywistości, sam na co dzień doświadcza.

12,00 zł
13
Pedagogika dziecka Podręcznik akademicki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pedagogika dziecka Podręcznik akademicki
NiedostępnyBrak

Współczesność to czas wymagający głębokiej refleksji nad dzieciństwem ? zwłaszcza podmiotowego spojrzenia na dziecko jako na Osobę wpisaną w historię, kulturę i społeczeństwo. Współczesność obliguje zatem w pewnym sensie do rekonstrukcji Korczakowskich pytań o dziecko i zapytania o to, kim tak naprawdę jest dziecko, jakie są jego prawdziwe cechy, prawdziwe potrzeby, jakie kryją się w nim prawdziwe możliwości? Podręcznik akademicki Pedagogika dziecka to książka, która w nowatorski sposób przedstawia aktualne zagadnienia teoretyczne i badawcze dotyczce dziecka, jego rozwoju i edukacji, i wypełnia lukę na rynku polskim, na którym brak opracowań tego typu. Każdy rozdział zamyka bibliografia oraz pytania sprawdzające wiedzę z zakresu omawianego tematu. Publikacja powstała w wyniku wieloletnich refleksji nad dzieciństwem towarzyszących organizowanym na Wydziale Studiów Edukacyjnych UAM w Poznaniu konferencjom z cyklu ?Świat małego dziecka?. Przedstawione tu zagadnienia ukazują złożoność podjętej problematyki i ich wzajemne zależności, stanowią cenne źródło wiedzy dla studentów i prowadzących zajęcia z pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej oraz osób zainteresowanych tą dziedziną. Tom stanowi początek obszernego dzieła i będzie systematycznie rozwijany i rozszerzany.

54,00 zł
14
SELFIND Innowacyjne narzędzia pomiaru i elektronicznego wsparcia  samodzielności życiowej osób z niepełnosprawnością intelektualną - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
SELFIND Innowacyjne narzędzia pomiaru i elektronicznego wsparcia samo...
Dostępny3 szt.

W książce przedstawiono etapy pracy Konsorcjum realizującego projekt SelFind wraz z weryfikacją i testowaniem projektu przez jego głównych adresatów (osoby z niepełnosprawnością intelektualną) i ich opiekunów, nie tylko rodzinnych. Na każdym z etapów prac uwzględniono różnych adresatów i partnerów. Uwzględniono także szerokie spektrum odbiorców; bezpośrednich użytkowników/, otoczenie społeczne (rodziny) i instytucjonalne (placówki terapeutyczne, specjaliści pracujący lub przygotowujący się do pracy z osobami z niepełnosprawnością intelektualną, nauczyciele, studenci pedagogiki). Zwrócono także uwagę na bariery zewnętrzne, lokalne, regulacje prawne. Książka jest jednocześnie formą informacji i promocji niezwykle ważnego przełomowego projektu o wielostronnym zastosowaniu w pracy z osobami z niepełnosprawnością intelektualną.

22,00 zł
15
Libri Veritatis Atanazego Raczyńskiego / Von  Athanasius Raczyński Suplement /Supplement - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Libri Veritatis Atanazego Raczyńskiego / Von Athanasius Raczyński Sup...
Dostępny7 szt.

Zasadniczy trzon archiwum Raczyński pogrupował tematycznie, zszył, oprawił w 48 róz˙nej objętości tomów i nazwał ?Libri Veritatis?. Zachowało się 46 z nich. Zostały one opracowane przez Wojciecha Suchockiego i opublikowane w latach 2017?2018 w dwóch tomach. Niniejszy tom zatytułowany Libri Veritatis. Suplement stanowi dopełnienie i uzupełnienie właściwych Ksiąg Prawdy. To, co odróz˙nia od nich niniejszy Suplement, to decyzja samego Raczyńskiego o niewła?czeniu do archiwum prezentowanych dokumentów. Jak słusznie zauwaz˙yła Anna Tomczak, wybrane przez Atanazego Raczyńskiego materiały, złoz˙one we właściwe Libri Veritatis, jako zespół nie sa? neutralnym i obiektywnym świadectwem historycznym. Odzwierciedlaja? wizję przeszłości autorstwa kolekcjonera4. Publikowany w niniejszym tomie materiał otwiera równiez˙ pole do analiz. Dlaczego tych dokumentów (zwłaszcza odnosza?cych się do konkretnych zamówień) kolekcjoner nie wła?czył do swojego wyja?tkowego archiwum? Czy odnosza? się do dzieł ? według Raczyńskiego ? mniej waz˙nych w jego kolekcji? Czy dotycza? aspektów mniej istotnych dla Atanazego ? znawcy sztuki, badacza, wreszcie historyka sztuki z połowy XIX w.? To tylko kilka pytań o charakter relacji między dokumentacja? wyodrębniona? przez Atanazego Raczyńskiego a pozostałymi dokumentami, równie skrupulatnie zbieranymi, ale nie umieszczonymi razem z kolekcja? dzieł sztuki w berlińskiej Galerii.

95,00 zł
16
Środki retoryczne w manifestach organizacji Al-Kaida i Państwo Islamskie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Środki retoryczne w manifestach organizacji Al-Kaida i Państwo Islamsk...
NiedostępnyBrak

W publikacji przedstawiono spójny model retoryki polityczno-religijnej wykorzystywanej w manifestach organizacji Al-Kaida i Państwo Islamskie, które odwołują się w kampanii wizerunkowej i agitacyjnej do norm klasycznej, arabskiej sztuki oratorskiej oraz zasad dyskursu liturgicznego. Autor analizuje liczne materiały propagandowe publikowane przez wymienione ugrupowania, dowodząc tego, że obie organizacje stosują różne metody komunikacji językowej uwzględniającej zarówno tradycyjną formę dyskursu, jak i nowatorskie rozwiązania w postaci retoryki wizualnej oraz mediów społecznościowych. Monografia zawiera bogaty materiał źródłowy oraz szczegółowy indeks osobowy.

18,00 zł
17
Widma ?przeklętego? Pisarki i pisarze w kulturze XX i XXI wieku - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Widma ?przeklętego? Pisarki i pisarze w kulturze XX i XXI wieku
NiedostępnyBrak

Czy kategoria ?artysty przeklętego?, fenomen raczej socjologiczny niż estetyczny, pozostawała tak długo kategorią teoretycznie nietkniętą, gdyż ta, w sposób nieunikniony, gotowa była wystawić teorię (historię i krytykę również) na płycizny ?biografizmu?? Nie chodzi tu wszak o bezkrytyczny powrót do korzeni, lecz o świadomość, że to wciąż żywe, fascynujące zagrożenie, niekoniecznie w wersji z początku dwudziestego stulecia, stanowi w sposób wcale dwuznaczny siłę napędową rozwoju najnowszej humanistyki, zwłaszcza popularnej dziś, prężnie się rozwijającej i głęboko zróżnicowanej perspektywy ?nowej humanistyki?. Pytanie to, wymagające zresztą przemieszczenia sensu ?przeklętości? w rejony dotychczas jej obce, pozostaje w tej chwili otwarte. Kto wie, być może kategoria ta, choć już tylko pośrednio związana z modelem współczesnego artysty, sprawdziłaby się ? ustalając pewne warunki ? w roli narzędzia służącego do opisu przemian w obrębie dyskursu teoretycznoliterackiego, a dalej ? historii literatury i krytyki literackiej. Idea ?przepisania? kategorii ?artysty przeklętego? towarzyszyła zorganizowanej w listopadzie 2016 roku w Poznaniu drugiej edycji konferencji zatytułowanej Zaangażowani ? przeklęci ? osobni. Pisarki i pisarze w kulturze XX i XXI wieku. W niniejszym tomie zgromadzone zostały referaty, których autorzy przyjęli nader zróżnicowane strategie podejścia do zaproponowanego tematu.

25,00 zł
18
IKONA Eseje o sztuce MARINY ABRAMOVIĆ - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
IKONA Eseje o sztuce MARINY ABRAMOVIĆ
NiedostępnyBrak

Na autobiografie? Mariny Abramović można spojrzeć jak na dynamiczny, płynny i otwarty ikonostas. Wizualność poszczególnych ikon wykreowanych przez artystke? cyrkuluje w systemie medialnego zapośredniczenia, którego elementem jest nasza percepcja. Ikony skonstruowane przez Abramović nie odsyłają jednak do absolutu teologicznego, transcendentnej boskości, ale do absolutu cybernetycznego, który realizuje sie? w mechanizmie sprze?żenia zwrotnego. Różnorodne pod wzgle?dem czasoprzestrzennym ikony, tworzone przez Abramović, dążą do skomponowania struktury ikonostasu, be?dącego w ciągłym stanie metamorfozy i transformacji. Jest on złożony z fragmentów: działań, obrazów, wspomnień, historii, zawsze jednak oznaczonych przez indywidualną wrażliwość artystki.

25,00 zł
19
Pokemon, maskotka Pikachu - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pokemon, maskotka Pikachu
Wicked Cool Toys, Orbico
NiedostępnyBrak

Pikachu jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych Pokemon’ów Maskotka została wykonana z przyjemnego w dotyku materiału. To fantastyczny podarunek, który z pewnością wywoła radość na twarzy każdego miłośnika Pokemon’ów! Wymiary produktu: 28.0 x 38.0 x50.0 cm Waga produktu: 290 g

147,90 zł
128,67 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 19,23 zł

20
Pokemon. Pikachu - maskotka interaktywna - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pokemon. Pikachu - maskotka interaktywna
Wicked Cool Toys, Orbico
NiedostępnyBrak

Teraz także Ty możesz mieć swojego Pikachu! Jest to najpopularniejszy i najbardziej rozpoznawalny Pokemon z całej serii. Maskotka Pikachu zaciekawi twoją pociechę wieloma interakcjami. Zabawka posiada wbudowane sensory ruchu, zachwyca efektami dźwiękowymi oraz świetlnymi. Od teraz twoje dziecko i jego pluszowy Pokemon będą mogli spędzać wspólnie każdą wolną chwilę bawiąc się przy tym doskonale. Wymiary produktu: 13.0 x 23.0 x 33.0 cm

208,00 zł
180,96 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 27,04 zł

21
Bing. Maskotka interaktywna, królik - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bing. Maskotka interaktywna, królik
Golden Bear, Bing
NiedostępnyBrak

Pluszowa maskotka przedstawia króliczka Binga – głównego bohatera animowanego serialu. Zachwyci twoją pociechę i utuli ją do snu! Czarny króliczek ubrany jest w niebieską piżamę z wyszywanymi elementami. Maskotka ma długie uszy, szyte oczka oraz uśmiech. Po naciśnięciu na łapkę króliczka – maskotka opowiada wesołe historie w języku polskim. Bing to trzyletni króliczek uczęszczający do przedszkola. Każdego dnia poznaje świat, w którym czekają na niego niesamowite przygody. Uwielbia spędzać czas na zabawie z przyjaciółmi. Twoje dziecko zaprzyjaźni się z tym pozytywnie nastawionym do życia, zawsze uśmiechniętym bohaterem i z pewnością ucieszy się gdy pluszowa maskotka przedstawiająca króliczka Binga dołączy do jego kolekcji zabawek. Cechy zabawki: • króliczek mówi w języku polskim, • gra 3 melodie znane z bajki, • maskotka została wykonana z najwyższej jakość materiałów, • wysokość maskotki Binga: ok. 38.0 cm z uszami, 30.0 cm bez uszu, • wymagane baterie: 3xLR44 (brak w zestawie).

115,00 zł
103,50 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 11,50 zł

22
Kraina Lodu. Lalka Anna - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kraina Lodu. Lalka Anna
Jakks Pacific
NiedostępnyBrak

Ciąg dalszy ekscytujących przygód bohaterów filmu Disneya „Kraina lodu 2”! Dołącz do przyjaciół Anny, Elsy, Kristoffa, Olafa i Svena, którzy opuszczają bramy Arendelle, wychodząc na spotkanie przygodzie, która wzmocni ich przyjaźń i na zawsze odmieni ich życie. Wyrusz w pełną niebezpieczeństw podróż z lalką Anną z Krainy lodu 2. Anna jest wolna duchem, a jednocześnie lojalna, zdecydowana i odważna. Ma na sobie swój filmowy strój, dopracowany w najmniejszych szczegółach, piękną, fioletową pelerynę podróżną i niesamowitą, nową fryzurę, która uprzyjemni zabawę. Wysokość: 33.0 cm

123,90 zł
115,23 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 8,67 zł

23
Pokemon Battle, zestaw figurek - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pokemon Battle, zestaw figurek
Wicked Cool Toys, Pokemon
NiedostępnyBrak

127,90 zł
111,27 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 16,63 zł

24
Bing. Figurki Binga i Sula - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bing. Figurki Binga i Sula
Golden Bear, Orbico
NiedostępnyBrak

Podaruj swojemu maluchowi figurki Binga i Suli – ulubionych bohaterów z dziecięcej bajki! Jeżeli twoja pociecha z niecierpliwością wyczekuje emisji kolejnego odcinka serialu opowiadającego o przygodach Króliczka Binga i jego najbliższych przyjaciół to podaruj mu niesamowity prezent w postaci figurek przedstawiających bohaterów bajki. Dzięki nim będzie mogła odgrywać przeróżne scenki z udziałem Binga i Suli, a także tworzyć zupełnie nowe historie jakie tylko sobie wyobrazi. Figurki zostały wykonane z wysokiej jakości tworzywa, bezpiecznego do użytku przez najmłodszych. Są pełne wielu istotnych szczegółów i wiernie odwzorowują postacie znane z bajki – króliczka Binga oraz jego koleżanki Suli. Z uwagi na niewielkie wymiary zabawki przeznaczone są dla dzieci powyżej 18. miesiąca życia!

51,10 zł
45,99 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,11 zł

25
Bing. Figurki Binga i Flopa - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bing. Figurki Binga i Flopa
Golden Bear, Orbico
NiedostępnyBrak

Podaruj swojemu maluchowi figurki Binga i Flopa – ulubionych bohaterów z dziecięcej bajki! Jeżeli twoja pociecha z niecierpliwością wyczekuje emisji kolejnego odcinka serialu opowiadającego o przygodach Króliczka Binga i jego najbliższych przyjaciół to podaruj mu niesamowity prezent w postaci figurek przedstawiających bohaterów bajki. Dzięki nim będzie mogła odgrywać przeróżne scenki z udziałem Binga i Flopa, a także tworzyć zupełnie nowe historie jakie tylko sobie wyobrazi. Figurki zostały wykonane z wysokiej jakości tworzywa, bezpiecznego do użytku przez najmłodszych. Są pełne wielu istotnych szczegółów i wiernie odwzorowują postacie znane z bajki – króliczka Binga oraz jego opiekuna Flopa. Z uwagi na niewielkie wymiary zabawki przeznaczone są dla dzieci powyżej 18. miesiąca życia!

37,90 zł
34,11 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,79 zł

26
Metalions. Figurka transformująca, Mini Leo - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Metalions. Figurka transformująca, Mini Leo
Young Toys, Orbico
NiedostępnyBrak

Ośmioletni chłopiec o imieniu Elon podczas porządkowania domu znajduje tajemnicze urządzenie oraz skuter, który pozostawił po sobie jego dziadek Theodor. Młodzieniec postanowił wybrać się na przejażdżkę odnalezionym pojazdem. Przemierzając okolicę Elon natrafił na niebezpieczeństwo. Chłopiec odkrywa, że tajemnicze urządzenie na jego dłoni zaczyna migać, a tuż obok niego pojawia się nieznana dotąd postać. To właśnie Leo – przyjazny, mądry i pomocny Nieskończony Wojownik, który kiedyś walczył u boku dziadka Elona – naukowca Theodora. Jest zbulwersowany i zasmucony, ponieważ uświadamia sobie, że cała energia Ziemi już dawno wygasła. Prosi swojego towarzysza Elona o pomoc w odnalezieniu Kamieni Archeanu, które zostały rozrzucone po całym świecie. Jedynie za ich pomocą można ponownie przywrócić dawną energię planety. Miniaturowa figurka Leo dedykowana jest dla dzieci powyżej 4 roku życia. Ta niesamowita zabawka powinna znaleźć się w kolekcji każdego miłośnika „Metalions”! Figurka Leo Mini stanowi prawą rękę robota Mini Infinity.

56,80 zł
51,12 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,68 zł

27
Metalions. Mini Ursa - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Metalions. Mini Ursa
Young Toys, Orbico
NiedostępnyBrak

Ursa to niezwykle inteligentny niedźwiedź, który wykorzystuje swoją kreatywność i ogromną wiedzę w ustalaniu strategii bitewnych. Przyjaciele z drużyny doceniają jego umiejętności. Pojedynki z przeciwnikami są o wiele bardziej przemyślane co przybliża zespół Metalions do zwycięstwa. Bystry Ursa często używa swojego intelektu, aby manipulować kolegami z drużyny. Wydaje polecenia i rozdziela zadania. Niektóre rzeczy mógłby wykonać samodzielnie lecz utrudnia mu to jego lekkie lenistwo. Wolny czas uwielbia spędzać na słuchaniu muzyki. Jest to jego sposób na relaks i odpowiedni czas na zebranie myśli przed kolejnym pojedynkiem. Figurka Mini Ursa przypadnie do gustu miłośnikom Koreańskiej bajki „Metalions”. Zabawka przeznaczona jest dla dzieci powyżej 4 roku życia. Figurka Mini Ursa jest niezbędna do stworzenia robota Mini Infinity i stanowi jego ciało oraz głowę.

71,00 zł
63,90 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,10 zł

28
Tupiko, zestaw do piasku Księżniczki - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
26,90 zł
24,21 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,69 zł

29
Materac dmuchany, Hot-Dog - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Materac dmuchany, Hot-Dog
Intex
NiedostępnyBrak

Materac dmuchany w kształcie hot doga zapewni świetną zabawę podczas pluskania się w wodzie. Gadżet wodny przeznaczony jest zarówno dla dorosłych, jak i zapewnia bezpieczeństwo dzieciom. Materac wykonany jest z wysokiej jakości winylu. Jest świetnym sposobem na letnią nudę nad wodą Wymiary: • szerokość: 89.0 cm, • długość: 180.0 cm.

66,90 zł
61,55 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,35 zł

30
Materac dmuchany, cheesburger - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Materac dmuchany, cheesburger
XQ
NiedostępnyBrak

Pływająca wyspa w kształcie hamburgera marki Intex to zabawny materac, który musi znaleźć się z bagażu każdego wybierającego się na wypoczynek miłośnika fast foodów! Materac dzięki odpowiedniemu kształtowi i realistycznemu nadrukowi wysokiej jakości do złudzenia przypomina prawdziwego burgera imponujących rozmiarów. Wymiary materaca pozwalają na wypoczynek dwójki dzieci lub wygodne rozłożenie się jednej osoby dorosłej. Materac wykonano z wytrzymałego winylu o grubości 0.28 mm, który spełnia wszelkie wysokie normy dopuszczenia do sprzedaży na rynku europejskim. Parametry: • wymiary: 145.0 x 142.0 cm, • realistyczny nadruk, • 2 uchwyty z trwałego tworzywa, • materiał PCV o grubości 0.28 mm, • dołączona łatka naprawcza.

94,90 zł
85,41 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 9,49 zł

31
Bayer, fotelik samochodowy dla lalki, 67612AA - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
68,90 zł
61,32 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 7,58 zł

32
Układanka obrazkowa - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Układanka obrazkowa
Tupiko
Dostępny39 szt.

6 kostek z ilustracjami do ułożenia. Uwaga. Dostępne różne wersje układanki – wysyłka losowa. Cena dotyczy 1 sztuki.

15,90 zł
14,31 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 1,59 zł

33
Super Zings seria 4 saszetka - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Super Zings seria 4 saszetka
Magic Box
NiedostępnyBrak

Figurki pochodzące z niezwykle popularnej serii Super Zings zostały stworzone przez firmę MagicBox Toys. Figurki przedstawiają rzeczy codziennego użytku w postaci super bohaterów. W 4 serii jest do zebrania ponad 80 zupełnie nowych figurek. Figurki zapakowane są w szczelnie zamkniętą saszetkę i zostaną wysłane losowo. Super Zings to wspaniała zabawka dla każdego dziecka, które uwielbia tworzyć kolekcję figurek. Figurka będzie doskonałym początkiem lub uzupełnieniem kolekcji z serii Super Zings.

6,00 zł
5,40 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 0,60 zł

34
Mata piankowa - miasto - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mata piankowa - miasto
Smily Play
NiedostępnyBrak

Edukacyjna mata dla dzieci 100.0 x 120.0 cm jest idealna dla najmłodszych jak i ciut starszych dzieciaczków. Tworzy dla nich wspaniałe miejsce do zabawy, nauki siadania, raczkowania i każdej innej aktywności fizycznej, a kiedy maluszek opadnie z sił może na niej wygodnie odpocząć. Dzięki tej macie dzieci od pierwszych chwil życia poznają kolory, drogi, budynki i wszystko co jest związane z miastem, które są nadrukowane. Jeśli dziecko zechce ich dotknąć samo będzie próbowało wstać i raczkować do celu. Starsze dzieci mogą spokojnie wykorzystać matę do zabawy samochodami, pociągami etc. Mata doskonale nada się jako dywanik do pokoju dziecięcego, na którym dzieci mogą leżeć, bawić się, odpoczywać, a może nawet uciąć sobie krótka drzemkę. Mata posiada powłokę , która chroni dziecko przed zimnem podłogi lub podłoża. Mata wykonana jest z bezpiecznych materiałów. Zalety produktu: • wykonane z miłej w dotyku miękkiej i bezpiecznej pianki, • spełniają standardy bezpieczeństwa CE, EN 71, • łatwe w czyszczeniu - wystarczy przetrzeć wilgotną ściereczką. Wymiary maty: 100.0 x 120.0 x 0.5 cm

46,90 zł
42,21 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,69 zł

35
Pociąg ze światłem i dźwiękiem, 1:55 - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pociąg ze światłem i dźwiękiem, 1:55
Smily Play
NiedostępnyBrak

Metalowy pociąg ze światłem i dźwiękiem. Odjeżdżamy! Wyrusz w podróż pociągiem. Naciśnij przycisk na dachu, usłysz realistyczne dźwięki. Seria pojazdów HTI to samochody, o których marzy każdy chłopiec. Cechuje ich różnorodność i wysoka jakość wykonania. Produkt w szczegółach przypomina prawdziwe pojazdy. Jesteś wielbicielem helikopterów, lokomotyw, karetek czy ciężarówek? W tej serii znajdziesz dla siebie idealne auto. Zabawka wspiera: • rozwój zmysłu słuchu, • umiejętność kreatywnej zabawy, • stymuluje zmysł wzorku, • kształtowanie małej motoryki. Zasilanie: baterie 3 x AG13 1.5V (niewymienialne, w zestawie) Rozmiar produktu: 21.0 x 9.0 x 5.0

31,30 zł
28,17 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,13 zł

36
Teamsterz, Lokomotywa parowa - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Teamsterz, Lokomotywa parowa
HTI, Teamsterz
NiedostępnyBrak

26,90 zł
24,21 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,69 zł

37
Świnka Peppa, wózek spacerówka dla lalek - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
52,90 zł
47,61 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,29 zł

38
Anek, lalka szmacianka - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
60,70 zł
53,42 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 7,28 zł

39
Tupiko, Łóżeczko dla lalek - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
47,90 zł
43,11 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,79 zł

40
Szachy - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szachy
Swede
NiedostępnyBrak

21,90 zł
19,71 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,19 zł

41
Komplet do piasku (9 elementów), mix wzorów 75044 - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Komplet do piasku (9 elementów), mix wzorów 75044
Euro-Trade
Dostępny1 szt.

Dziewięcioelementowy zestaw doskonale nadaje się do zabawy na plaży, w piaskownicy czy ogrodzie. Zabawki zostały ozdobione naklejkami wykonanymi przy użyciu technologii IML (wtopione bezpośrednio w plastik), dzięki czemu są odporne na temperaturę czy słoną wodę oraz niezdzieralne. Zestaw występuje w dwóch wersjach. Każdy z nich zawiera: • wiaderko o pojemności 2 l, • 3 foremki (muszelka, krab, rozgwiazda lub serduszko, gwiazdka i kwiatek) • łopatkę, • grabki, • sitko, • łódkę, • młynek. Całość w żywej, letniej kolorystyce, wyprodukowana z nietoksycznych, bezpiecznych i wytrzymałych materiałów. Uwaga. Mix wzorów, towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 zestawu.

22,50 zł
21,38 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,12 zł

42
L.O.L. Surprise! OMG Royal Bee. Głowa do stylizacji - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
L.O.L. Surprise! OMG Royal Bee. Głowa do stylizacji
MGA
NiedostępnyBrak

Royal Bee to słodka główka laleczki O.M.G. z błyszczącymi ustami i piękną fryzurą: po jednej stronie złote loczki, a pod drugiej słodkie warkoczyki. W opakowaniu znajdziesz ponad 30 niespodzianek, które pomogą Ci ułożyć wiele innych, równie stylowych, fryzur Royal Bee, na każdą okoliczność. Wybieracie się na przyjęcie, a może wychodzicie do teatru? Pośród dołączonych akcesoriów są 3 rodzaje kępek miękkich loczków, które z łatwością przymocujesz do głowy. Dodaj spinki, bądź opaskę i sprawdź, która wersja podoba Ci się najbardziej. W zestawie znajdziesz odpowiedni do delikatnych włosków Royal Bee grzebyk, ale także złote kolczyki i błyszczący naszyjnik. Głowa do stylizacji Royal Bee umieszczona jest na wygodnym podeście, który jest jednocześnie szufladką na wszystkie akcesoria. Dodatkowo sama głowa obraca się, co pozwoli na dostęp do magicznej szufladki w każdym momencie stylizowania L.O.L. To nie koniec niespodzianek! Weź kostkę lodu i przemyj Royal Bee oczy i usta, zmienią kolor! Zawartość opakowania: • głowa do stylizacji Royal Bee, • 30 niespodzianek., m.in.: – 3 rodzaje włosów, – przyrządy fryzjerskie, takie jak: spinki w kształcie korony, opaska, specjalny grzebyk, – złote kolczyki, – błyszczący naszyjnik, – szuflada w podstawce.

157,90 zł
148,43 zł

Rabat 6,0%
oszczędzasz 9,47 zł

43
Bayer, ubranko dla lalek, 84664AA - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
56,90 zł
50,64 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 6,26 zł

44
Fiat 500, mix kolorów - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fiat 500, mix kolorów
Bburago
Dostępny12 szt.

Fiat 500 pochodzi z kolekcji firmy Bburago. Model metalowy z elementami plastikowymi wykonany jest z dbałością o szczegóły. Uwaga. Mix kolorów, towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

76,00 zł
68,40 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,60 zł

45
Materac dmuchany serce, Be mine - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Materac dmuchany serce, Be mine
Intex
Dostępny4 szt.

Wyspa w kształcie serduszka spodoba się każdemu. Ten wygodny materac stanie się prawdziwym hitem wakacyjnego wyjazdu. Stwarza wiele możliwości aktywnej zabawy w wodzie. Spraw by Twoja pociecha miała frajdę a jednocześnie czuła się pewnie i bezpiecznie podczas pluskania w wodzie. Profilowanie materaca zapewnią komfort użytkowania. Możesz rozkoszować się słońcem i wodą, jak długo zechcesz. Materac jest lekki i poręczny a jednocześnie bardzo wytrzymały. Po wypuszczeniu powietrza nie zajmuje wiele miejsca i nie wymaga pompki do pompowania, co sprawia że można go zabrać w każdą wakacyjną podróż. Materac zbudowany z wytrzymałego materiału winylowego. W komplecie znajduje się łatka naprawcza. Szczegóły: • wymiary: 145.0 x 142.0 cm, • maksymalne obciążenie: 100.0 kg, • miejsce na napoje, • dwie komory powietrzne, • tworzywo: grube PVC, • wymiary opakowania: 30.5 x 26.5 x 18.0 cm.

77,90 zł
71,67 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 6,23 zł

46
Na pomoc! Mam cyberdziecko! - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Na pomoc! Mam cyberdziecko!
NiedostępnyBrak

Nasze dzieci wykazują swobodę i niestety często brak rozwagi w surfowaniu po Internecie. My, rodzice, urodzeni w późnej epoce rozwoju prasy, jesteśmy ciągle na obrzeżach tej wiedzy. Martwi nas fakt, że nie nadążamy za postępem informatyki. Ale zrzucanie za to winy na Internet, to jak obwinianie lasu z baśni o Czerwonym Kapturku. Wrogiem jest wilk, a nie las. Zawsze istnieje jakieś ryzyko, godzące jednak tylko w tego, kto nie zdaje sobie z niego sprawy.

19,90 zł
13,53 zł

Rabat 32,0%
oszczędzasz 6,37 zł

47
Cuda na fasadach Detale szczecińskich budynków - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cuda na fasadach Detale szczecińskich budynków
NiedostępnyBrak

Książka zawiera ponad 120 fotografii zdobień, które znajdują się na budynkach Szczecina. Po takiej lekturze wielu z nas idąc ulicą z pewnością spojrzy w górę.Michał Rembas to szczeciński dziennikarz-krajoznawca. Swoje teksty publikował m.in. na łamach magazynu National Geographic, Gazety Wyborczej, Kuriera Szczecińskiego oraz wielu innych gazet.Album "Cuda na fasadach" otrzymał nagrodę za II miejsce w XXIV Ogólnopolskim Przeglądzie Książki Krajoznawczej i Turystycznej w kategorii Albumy krajoznawcze. W uzasadnieniu jury napisano: "Za intrygujące i wysoce wartościowe fotograficzne ukazanie detali architektonicznych, pozostających na ogół poza zasięgiem zainteresowania turystów, a świadczące o podjęciu oryginalnej tematyki, przy zastosowaniu lapidarnych, ale trafnych podpisów informacyjnych. "

35,00 zł
31,50 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,50 zł

48
PlastoCoolki neonowe, 6 kolorów - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
27,90 zł
25,39 zł

Rabat 9,0%
oszczędzasz 2,51 zł

Wróć do góry