hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2020.07.19

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w niedzielę 19 lipca 2020 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Kompass Team 2. Materiały ćwiczeniowe do języka niemieckiego dla klas 7-8 szkoły podstawowej (Małgorzata Jezierska-Wiejak, Elżbieta Reymont, Agnieszka Sibiga), na drugim Chopin. Complete works. Etiudy (Fryderyk Chopin). Kolejny produkt to Chopin. Complete Works. Tom VII. Nokturny (Fryderyk Chopin) oraz Chopin. Complete works. Walce (Fryderyk Chopin).
1
Kompass Team 2. Materiały ćwiczeniowe do języka niemieckiego dla klas 7-8 szkoły podstawowej - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kompass Team 2. Materiały ćwiczeniowe do języka niemieckiego dla klas ...
Dostępny453 szt.

To bogaty zbiór ćwiczeń ułatwiających utrwalenie materiału leksykalno-gramatycznego. Uczniowie znajdą tu ćwiczenia automatyzujące struktury gramatyczne, utrwalające i rozszerzające słownictwo oraz rozwijające sprawności rozumienia tekstu czytanego i pisania. W ćwiczeniach zastosowano różnorodne techniki, np. zadania z lukami, zadania wielokrotnego wyboru, krzyżówki, wypowiedzi sterowane obrazkiem. Uczący się znajdą tu również wskazówki dotyczące strategii uczenia się. Dodatkowo ćwiczenia zawierają zadania typu egzaminacyjnego i przykładowy arkusz egzaminacyjny, uławiające przygotowanie uczniów do egzaminu ósmoklasisty. Nagrania (w formacie mp3) do zadań z materiałów ćwiczeniowych oraz testy do samooceny Teste dich selbst wraz z kluczem i kartą samooceny dostępne bezpłatnie w „Strefie ucznia” na www.wszpwn.com.pl.

36,50 zł
32,85 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,65 zł

2
Chopin. Complete works. Etiudy - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Chopin. Complete works. Etiudy
Fryderyk Chopin, Polskie Wydawnictwo Muzyczne
NiedostępnyBrak

Prezentują pełny repertuar ćwiczebny rodzajów artykulacji i faktur, jednak w oczywisty sposób wykraczają poza te ściśle praktyczne zadania. Są miniaturami lirycznymi w których formuły techniki wykonawczej, pogłębione i wysublimowane, stały się środkami muzycznej ekspresji.Utwory zostały opracowane przez I. J. Paderewskiego, L. Bronarskiego i J. Turczyńskiego.

49,00 zł
37,73 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 11,27 zł

3
Chopin. Complete Works. Tom VII. Nokturny - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Chopin. Complete Works. Tom VII. Nokturny
Dostępny10 szt.

Zgodnie z tradycją gatunku, odznaczają się sentymentalizmem, salonowością i tendencjami programowymi. Charakterystyczna dla nich jest burzliwa część środkowa i bogato ornamentowana repryza. Jednak właściwa dla nokturnów nie jest dynamika i zmienność muzycznego przebiegu, lecz trwanie w szczególnym nastroju, przepełnionym oczekiwaniem lub uobecnioną przeszłością. Utwory zostały opracowane przez I. J. Paderewskiego, L. Bronarskiego i J. Turczyńskiego.

53,00 zł
40,81 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 12,19 zł

4
Chopin. Complete works. Walce - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Chopin. Complete works. Walce
Fryderyk Chopin, Polskie Wydawnictwo Muzyczne
Dostępny5 szt.

Osiągały szczyty popularności, przez wielu uważane za arcydzieła, choć zdaniem sceptyków ciążyły niebezpiecznie ku salonowości. Zaliczane były, wraz z nokturnami i impromptu, do kobiecego nurtu twórczości Chopina. W opisach ich charakteru pojawiają się: lotność, eteryczność, wzmożenie ruchu, arystokratyczność, erotyzm. Dzielą się na dwa nurty: towarzyski oraz koncertowy.Utwory zostały opracowane przez I. J. Paderewskiego, L. Bronarskiego i J. Turczyńskiego.

42,00 zł
32,34 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 9,66 zł

5
Tajemnica sukcesu. Solar plexus. Viril - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tajemnica sukcesu. Solar plexus. Viril
Dostępny48 szt.

Solar plexus wyjaśnia, że oprócz mózgu posiadamy również inne ośrodki umysłu umiejscowione w ciele, z których najważniejszy ulokowany jest w splocie słonecznym. Opracowanie to umożliwia czytelnikowi aktywowanie tegoż ośrodka, co ma niezwykle pozytywny wpływ na życie emocjonalne, a zarazem uruchamia ukryte zasoby witalności, jakże potrzebne we wszystkich dziedzinach życia.Vril albo magnetyzm witalny zajmuje się subtelną formą energii o tej samej nazwie, którą interesowali się wszyscy adepci nauk tajemnych minionych epok. Omawia takie kwestie jak czym jest vril, w jakiej formie występuje w naturze, jak manifestuje się we fizycznej oktawie oraz jak człowiek może energię tę transformować i pozyskiwać z pożywienia, wody oraz powietrza. Książka podaje również praktyczne ćwiczenia zastosowania vril dla celów podniesienia witalności, jak również uzdrawiania siebie i innych. Autor omawia, co należy robić, by magazynować tę formę energii oraz transmutować ją w energię duchową.

39,00 zł
28,08 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,92 zł

6
Taśma pakowa przeźroczysta 48mmx50m (6szt) D.RECT - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Taśma pakowa przeźroczysta 48mmx50m (6szt) D.RECT
D.RECT
Dostępny16 szt.

- uniwersalna przeźroczysta taśma pakowa- wykonana z folii BOPP 40 mic- możliwość stosowania w temperaturze -5 do 40 C- klej akrylowy- wysoka przyczepność do podłoża- duża wytrzymałość na rozciąganie i oderwanie- rozmiar 48 mm x 50 m

30,50 zł
29,89 zł

Rabat 2,0%
oszczędzasz 0,61 zł

7
Und so weiter. Extra 1. Język niemiecki. Klasa 4. Materiały ćwiczeniowe - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Und so weiter. Extra 1. Język niemiecki. Klasa 4. Materiały ćwiczeniow...
Dostępny22 szt.

Kurs „Und so weiter. Extra” jest dostosowany do nowej podstawy programowej obowiązującej od września 2017 roku. Nowa seria jest przeznaczona dla uczniów klas 4–6 szkół podstawowych, rozpoczynających lub kontynuujących naukę języka niemieckiego na drugim etapie edukacyjnym w wymiarze 2–3 godzin tygodniowo. Głównym celem kursu jest przygotowanie uczniów do rozumienia języka niemieckiego oraz skutecznego komunikowania się w sytuacjach życia codziennego na poziomie A2 według ESOKJ. Materiały ćwiczeniowe to bogaty zestaw różnorodnych ćwiczeń utrwalających i systematyzujących materiał leksykalno-gramatyczny.

36,50 zł
32,85 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,65 zł

8
Kalendarz nauczyciela 2020/2021 czerwony laminat - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz nauczyciela 2020/2021 czerwony laminat
NiedostępnyBrak

Elegancja, trwałość i wysoka jakość - terminarz ma twardą oprawę z materiału skóropodobnego, do tego jest ładny i efektowny.Przyjemność pisania - do druku wykorzystano papier piśmienniczy, (to ważne jeżeli w kalendarzu pisze się przez cały rok).Istotne informacje dla nauczycieli - to co niezbędne, potrzebne i ważne.Dołączony długopis - poręcznie i zawsze pod ręką.

27,80 zł
24,46 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,34 zł

9
Fontes Historiae Antiquae XLVII: Diodorus Siculus, Alexander Macedonius / Diodor Sycylijski, Dzieje Aleksandra Sycylijskiego - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fontes Historiae Antiquae XLVII: Diodorus Siculus, Alexander Macedoniu...
NiedostępnyBrak

Księga XVII Biblioteki Historycznej Diodora Sycylijskiego ma w pewnym sensie charakter monograficzny. Autor koncentruje się na osobie Aleksandra Wielkiego i jego dokonaniach. W trakcie wyprawy Aleksandra na Wschód sytuację w Grecji pozostawia głęboko w tle, a o części zachodniej świata antycznego ? Italii, Sycylii, Kartaginie ? nie pisze w ogóle. Warto jednak podkreślić, że relacja Diodora z Agyrion to najwcześniejszy z zachowanych, i to niemal w całości, opis czynów Aleksandra w trakcie ?dwunastu lat i siedmiu miesięcy (jego) panowania? (336-323, zob. rozdz. 117.5). Między rozdziałami 83. a 84. znajduje się w rękopisach spora luka, która obejmowała wydarzenia roku (attyckiego) 327/326, oznacza to, że w relacji Diodora brakuje, z dwunastu lat i siedmiu miesięcy panowania Aleksandra (rozdz. 117.5), jednego roku.

26,00 zł
10
Puzzle dwustronne 60 elementów. Myszka Minnie - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle dwustronne 60 elementów. Myszka Minnie
Lisciani, 60
Dostępny89 szt.

Wyjątkowe puzzle dwustronne w opakowaniu z rączką, która umożliwia ich łatwe przenoszenie, składające się z 60 elementów. Dwustronne puzzle zapewniają dwa razy więcej zabawy! Po ułożeniu obrazka dziecko może pokolorować ilustrację na drugiej stronie puzzli. Wymiary obrazka po ułożeniu: 50.0 x 35.0 cm

28,30 zł
25,19 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 3,11 zł

11
Puzzle dwustronne 60 elementów. Myszka Miki - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle dwustronne 60 elementów. Myszka Miki
Lisciani, 60
Dostępny80 szt.

Wyjątkowe puzzle dwustronne w opakowaniu z rączką, która umożliwia ich łatwe przenoszenie, składające się z 60 elementów. Dwustronne puzzle zapewniają dwa razy więcej zabawy! Po ułożeniu obrazka dziecko może pokolorować ilustrację na drugiej stronie puzzli. Wymiary obrazka po ułożeniu: 50.0 x 35.0 cm

28,30 zł
25,19 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 3,11 zł

12
Armia Andersa w ZSRS 1941-1942. Niespełnione „braterstwo broni” z Armią Czerwoną - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Armia Andersa w ZSRS 1941-1942. Niespełnione „braterstwo broni” z Armi...
Dostępny9 szt.

Zakulisowe rozmowy przywódców polskich na uchodźstwie, polityków sowieckich, brytyjskich i amerykańskich, konflikty interesów między głównymi siłami sceny politycznej czasów II wojny światowej, nieporozumienia na szczeblu dyplomatycznym, błędna interpretacja faktów oraz słów adwersarzy i wreszcie powstanie w 1941 r. Armii Andersa oraz jej ewakuacja do Iranu w 1942 r. Temu właśnie poświęcona jest książka Sławomira Kalbarczyka. Gdy na frontach toczyła się wojna, w gabinetach trwała gra, której stawką była przyszłość tysięcy łagierników i zesłańców na nieludzkiej ziemi. Autor ukazuje, często w zupełnie nowym świetle, bieg wydarzeń i rolę poszczególnych jej uczestników. Nowe jest także wyjaśnienie fundamentalnego problemu w dziejach tej armii okoliczności, w jakich zapadła decyzja o jej wyjściu do Iranu. Wydarzenie to było do tej pory rozmaicie, często zupełnie dowolnie, interpretowane w historiografii. Książka ukazuje się w roku 50-lecia śmierci dowódcy Armii Polskiej w ZSRS gen. Władysława Andersa.

20,00 zł
14,40 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 5,60 zł

13
Puzzle dwustronne 60 elementów. Księżniczki Disneya - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle dwustronne 60 elementów. Księżniczki Disneya
Lisciani, 60
Dostępny48 szt.

Wyjątkowe puzzle dwustronne w opakowaniu z rączką, która umożliwia ich łatwe przenoszenie, składające się z 60 elementów. Dwustronne puzzle zapewniają dwa razy więcej zabawy! Po ułożeniu obrazka dziecko może pokolorować ilustrację na drugiej stronie puzzli. Wymiary obrazka po ułożeniu: 50.0 x 35.0 cm

28,30 zł
25,19 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 3,11 zł

14
Puzzle dwustronne 108 elementów. Kraina Lodu 2 - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle dwustronne 108 elementów. Kraina Lodu 2
Lisciani, 108
Dostępny23 szt.

Dwustronne puzzle zapewniają dwa razy więcej zabawy! Wyjątkowe puzzle składające się z 108 elementów. Po ułożeniu obrazka dziecko może pokolorować ilustrację na drugiej stronie puzzli. Wymiary obrazka po ułożeniu: 50.0 x 35.0 cm

31,40 zł
27,95 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 3,45 zł

15
Puzzle dwustronne 60 elementów. Kraina Lodu 2 - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle dwustronne 60 elementów. Kraina Lodu 2
Lisciani, 60
Dostępny121 szt.

Dwustronne puzzle zapewniają dwa razy więcej zabawy! Wyjątkowe puzzle składające się z 60 elementów. Po ułożeniu obrazka dziecko może pokolorować ilustrację na drugiej stronie puzzli. Wymiary obrazka po ułożeniu: 50.0 x 35.0 cm

22,90 zł
20,38 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 2,52 zł

16
Puzzle 3x48 elementów. Supercolor. Gigantosaurus - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 3x48 elementów. Supercolor. Gigantosaurus
Clementoni, 3x48
NiedostępnyBrak

W zestawie aż 3 układanki! Puzzle Supercolor Clementoni towarzyszą dziecku w każdej fazie jego wzrostu, pomagając mu rozwijać zręczność manualną i zmysł obserwacji. Jakość materiałów i wyjątkowa technika druku gwarantują, że ilustracje będą zawsze piękne, żywe i błyszczące, a zabawa nigdy się nie znudzi. Wymiary obrazka po ułożeniu: 32.0 x 22.0 cm

32,30 zł
28,42 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,88 zł

17
Zabawa i edukacja. Kolekcja gier edukacyjnych - piraci - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zabawa i edukacja. Kolekcja gier edukacyjnych - piraci
Lisciani
Dostępny205 szt.

Czy jesteście gotowi na przygodę na pełnym morzu? Z tym wspaniałym zestawem ze statkiem pirackim odkryjesz całą gamę gier edukacyjnych! Baw się grą pamięciową, układaj kolorowe i wytrzymałe puzzle i czytaj ekscytującą piracką książeczkę! Światowa Organizacja Zdrowia wyodrębniła 10 umiejętności życiowych, które są potrzebne by wyrosnąć na lepszą i szczęśliwszą osobę, która jest w stanie prowadzić godne życie. I to właśnie te umiejętności są rozwijane w grach z tej serii, które są również dla dziecka świetną zabawą. Wymiary: 39.2 x 28.5 x 6.7 cm

103,30 zł
91,94 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 11,36 zł

18
Puzzle dwustronne 24 elementy. Kraina Lodu 2 - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle dwustronne 24 elementy. Kraina Lodu 2
Lisciani, 24
Dostępny38 szt.

Dwustronne puzzle zapewniają dwa razy więcej zabawy! Wyjątkowe puzzle składające się z 24 elementów. Po ułożeniu obrazka dziecko może pokolorować ilustrację na drugiej stronie puzzli. Wymiary obrazka po ułożeniu: 50.0 x 35.0 cm

23,30 zł
20,74 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 2,56 zł

19
Puzzle dwustronne 24 elementy. Kraina Lodu 2 - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle dwustronne 24 elementy. Kraina Lodu 2
Lisciani, 24
Dostępny29 szt.

Dwustronne puzzle zapewniają dwa razy więcej zabawy! Wyjątkowe puzzle składające się z 24 elementów. Po ułożeniu obrazka dziecko może pokolorować ilustrację na drugiej stronie puzzli. Wymiary obrazka po ułożeniu: 50.0 x 35.0 cm

31,40 zł
27,95 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 3,45 zł

20
Puzzle dwustronne w walizeczce 60 Frozen - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle dwustronne w walizeczce 60 Frozen
Lisciani
NiedostępnyBrak

Wyjątkowe puzzle dwustronne w opakowaniu z rączką, która umozliwia ich łatwe przenoszenie, składające się z 60 elementów. Po ułożeniu tworzą obrazek o wymiarach 50 x 35 cm. Dwustronne puzzle zapewniają dwa razy więcej zabawy! Po ułożeniu obrazka dziecko może pokolorować identyczną ilustrację na drugiej stronie puzzli.

41,20 zł
36,67 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 4,53 zł

21
Puzzle dwustronne 60 elementów. Księżniczki Disneya - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle dwustronne 60 elementów. Księżniczki Disneya
Lisciani, 60
Dostępny47 szt.

Dwustronne puzzle zapewniają dwa razy więcej zabawy! Wyjątkowe puzzle składające się z 60 elementów. Po ułożeniu obrazka dziecko może pokolorować ilustrację na drugiej stronie puzzli. Wymiary obrazka po ułożeniu: 50.0 x 35.0 cm

31,40 zł
27,95 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 3,45 zł

22
CPR. CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
CPR. CD
CPR, Warner Music Polska
Dostępny1 szt.

31,90 zł
29,35 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 2,55 zł

23
Skalne miasto mapa turystyczna/Galileos/ - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
10,50 zł
24
Najpiekniejszy Wieniawski na skrzypce i fortepian - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Najpiekniejszy Wieniawski na skrzypce i fortepian
praca zbiorowa, Polskie Wydawnictwo Muzyczne
NiedostępnyBrak

Uwory zawarte w niniejszym zbiorze to jedne z najbardziej efektownych i pięknych sporód kompozycji na skrzypce i fortepian Henryka Wieniawskiego (jedynie Trzy kaprysy pochodzące z op. 10 i 18 z partią fortepianową zaaranżowaną przez Z. Jahnkego w oryginale przeznaczone są na skrzypce solo lub solo z towarzyszeniem drugich skrzypiec). Zbiór składa się z 12 kompozycji Henryka Wieniawskiego m.in. takich jak: ''Kujawiak a-moll'', ''Polonaise brillante D-dur'', ''Souvenir de Moscou'' i ''Gigue''.

39,00 zł
30,03 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 8,97 zł

25
Najpiękniejsza Bacewicz na skrzypce i fortepian - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Najpiękniejsza Bacewicz na skrzypce i fortepian
praca zbiorowa, Polskie Wydawnictwo Muzyczne
Dostępny3 szt.

Wybór najpiękniejszych i najsłynniejszych utworów Grażyny Bacewicz. Zbiór zawiera kompozycje na skrzypce i fortepian.

39,00 zł
30,03 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 8,97 zł

26
Supertonic Mixes. CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Supertonic Mixes. CD
Diana Ross, Universal Music Polska
NiedostępnyBrak

19,90 zł
19,30 zł

Rabat 3,0%
oszczędzasz 0,60 zł

27
Undead. CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Undead. CD
Ten Years After, Universal Music Polska
NiedostępnyBrak

19,90 zł
19,30 zł

Rabat 3,0%
oszczędzasz 0,60 zł

28
Mother. Winyl - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mother. Winyl
In This Moment, Warner Music Polska
Dostępny3 szt.

250,90 zł
230,83 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 20,07 zł

Wróć do góry