hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2020.07.25

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w sobotę 25 lipca 2020 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się W imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego. Podręczniki do nauki religii dla klasy 1 szkoły podstawowej. Część 1-2 + Domownik (Piotr Tomasik), na drugim Blok techniczny kolorowy A3/8K FIORELLO (Fiorello). Kolejny produkt to Szkoła na szóstkę Zegar i kalendarz oraz Szkoła na szóstkę. Tabliczka mnożenia.
1
W imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego. Podręczniki do nauki religii dla klasy 1 szkoły podstawowej. Część 1-2 + Domownik - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
W imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego. Podręczniki do nauki religii dla...
Dostępny757 szt.

Podręcznik nr AZ-11-01/18-WA-1/20 do nauczania religii rzymskokatolickiej na terenie całej Polski, z zachowaniem praw biskupów diecezjalnych, przeznaczony dla klasy 1 szkoły podstawowej zgodny z programem nauczania numer AZ-1-01/18. Integralną częścią dwutomowego podręcznika do klasy 1 jest „Domownik” przygotowany do pracy w domu z rodzicami oraz nagrania mp3.

39,00 zł
2
Blok techniczny kolorowy A3/8K FIORELLO - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Blok techniczny kolorowy A3/8K FIORELLO
Fiorello
Dostępny21 szt.

format A3 8 kartekgramatura 160 g/m2wyprodukowano w Polsce

8,40 zł
3
Szkoła na szóstkę Zegar i kalendarz - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szkoła na szóstkę Zegar i kalendarz
Dostępny119 szt.

Zabawy matematyczne dla klas 1-2. Zadania matematyczne z kolorowymi ilustracjami, dostosowane do programu nauczania w klasach 1-2. W środku dzieci znajdą ćwiczenia z dodawania, odejmowania, tabliczki mnożenia, a także z posługiwania się kalendarzem. Zabawy matematyczne są doskonałe jako uzupełnienie szkolnych lekcji matematyki.

9,99 zł
5,79 zł

Rabat 42,0%
oszczędzasz 4,20 zł

4
Szkoła na szóstkę. Tabliczka mnożenia - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szkoła na szóstkę. Tabliczka mnożenia
Dostępny51 szt.

Zadania matematyczne z kolorowymi ilustracjami, dostosowane do programu nauczania w klasach 1–2. W środku dzieci znajdą ćwiczenia z dodawania, odejmowania, tabliczki mnożenia, a także z posługiwania się kalendarzem. Zabawy matematyczne są doskonałe jako uzupełnienie szkolnych lekcji matematyki.

9,99 zł
5,89 zł

Rabat 41,0%
oszczędzasz 4,10 zł

5
Naklejki tatuaże 280 mix 455917 - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
2,99 zł
2,72 zł

Rabat 9,0%
oszczędzasz 0,27 zł

6
Szkoła na szóstkę Dodawanie i odejmowanie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szkoła na szóstkę Dodawanie i odejmowanie
Dostępny460 szt.

"Szkoła na szóstkę" to seria dla tych, którzy chcą, aby matematyka nie miała przed nimi tajemnic. Kompendium wiedzy o właściwym liczeniu, opracowane z myślą o dzieciach. Dlatego każda z książek porusza zupełnie inne zagadnienie, wspólne jest zaś to, że ma dynamiczną formę, ułatwiającą zapamiętywanie.

7,99 zł
5,27 zł

Rabat 34,0%
oszczędzasz 2,72 zł

7
Lecznicza głodówka w.2020 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lecznicza głodówka w.2020
Dostępny649 szt.

Książka przedstawia głodówkę jako jedną z niekonwencjonalnych metod leczniczych pozwalających zwalczyć wiele chorób. Autor przedstawił teorię głodówki, zaznaczył kto może skorzystać z takiej terapii a także przedstawił jej dokładny przebieg oraz najczęstsze błędy.

39,99 zł
24,39 zł

Rabat 39,0%
oszczędzasz 15,60 zł

8
Szkoła na szóstkę. Łamigłówki matematyczne - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szkoła na szóstkę. Łamigłówki matematyczne
Dostępny2809 szt.

Zadania matematyczne z kolorowymi ilustracjami, dostosowane do programu nauczania w klasach 1–2. W środku dzieci znajdą ćwiczenia z dodawania, odejmowania, tabliczki mnożenia, a także z posługiwania się kalendarzem. Zabawy matematyczne są doskonałe jako uzupełnienie szkolnych lekcji matematyki.

9,99 zł
5,99 zł

Rabat 40,0%
oszczędzasz 4,00 zł

9
Wóz strażacki z podnośnikiem - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wóz strażacki z podnośnikiem
Siku
Dostępny88 szt.

Unikalny wóz strażacki z serii SIKU Super to idealne rozwiązanie do zadań specjalnych. Precyzyjne wykonanie, metalowe i plastikowe części, wysuwana, obrotowa drabina oraz gumowe opony sprawiają, że wóz ten sprawdzi się nie tylko podczas zabawy małych strażaków, ale będzie wzbogaceniem niejednej ciekawej kolekcji. Wymiary opakowania: 9.8 x 7.8 cm

19,99 zł
17,99 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,00 zł

10
Szkoła na szóstkę Obliczenia pieniężne - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szkoła na szóstkę Obliczenia pieniężne
Dostępny80 szt.

Seria dla tych, którzy chcą, aby matematyka nie miała przed nimi tajemnic. Książki z serii Szkoła na szóstkę to kompendium wiedzy o właściwym liczeniu, opracowane z myślą o dzieciach. Dlatego każda z książek porusza zupełnie inne zagadnienie, wspólne jest zaś to, że ma dynamiczną formę, ułatwiającą zapamiętywanie.

7,99 zł
5,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 2,00 zł

11
Język angielski. Link dla klasy 4. Student's Book - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Język angielski. Link dla klasy 4. Student's Book
Dostępny228 szt.

„Link” to nowoczesny kurs dla klas IV-VIII szkoły podstawowej odpowiadający potrzebom ucznia i nauczyciela. To efektywne przygotowanie do egzaminu z zastosowaniem najnowszych technik i technologii. Niniejsze wydanie jest w pełni zgodne z wymogami obowiązującego prawa oświatowego. Wsparcie w doskonaleniu umiejętności tworzenia wypowiedzi pisemnej: • nauka pisania krok po kroku, • ćwiczenie wszystkich form wypowiedzi pisemnej, • zadania „My Writing Project” stymulujące kreatywność i inne umiejętności przydatne w życiu. Efektywne wykorzystanie czasu na lekcji: • zadania umożliwiające indywidualizowanie pracy z uczniami, • Visual Core Route z oznaczonymi kluczowymi ćwiczeniami pomocny w pełnej realizacji celów lekcji, • mobilizujące do pracy spersonalizowane zadania Your World na początku lekcji. Rozwijanie autonomii ucznia: • przydatne wskazówki i techniki zapamiętywania i utrwalania materiału, • strategie rozwiązywania zadań, • sekcje English in the real world motywujące do nauki języka poza klasą. Kompleksowe przygotowanie do egzaminu już od IV klasy: • zadania w formacie egzaminacyjnym – zarówno otwarte, jak i zamknięte, • pomocne wskazówki, • lekcje Repetytorium.

44,00 zł
39,60 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,40 zł

12
Puzzle 3000 elementów. Tavola di Capri - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 3000 elementów. Tavola di Capri
Castorland, 3000 elementów
Dostępny103 szt.

Układanie puzzli to twórcza rozrywka bez względu na wiek. Rozwija spostrzegawczość, uczy wytrwałości i ćwiczy koncentrację. Jest wyzwaniem, z którym można zmagać się w pojedynkę lub w większym gronie. Cechy produktu: • wysoka jakość nadruku, • idealnie dopasowane elementy, • różnorodność kształtów, • wykonane z tektury o zwiększonej grubości, • odporne na zginanie. Rozmiar obrazka po ułożeniu: 92.0 x 68.0 cm Rozmiar opakowania: 38.0 x 26.5 x 5.0 cm

46,95 zł
36,62 zł

Rabat 22,0%
oszczędzasz 10,33 zł

13
Naklejki papierowe. Kwiaty i owady - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Naklejki papierowe. Kwiaty i owady
Zdesign
Dostępny6 szt.

Naklejki wykonane na naturalnym, brązowym papierze z eleganckim, białym nadrukiem ciekawie prezentują się nawet na zwykłej, białej kartce. Doskonale nadają się do ozdabiania listów, kartek, zaproszeń, upominków, butelek z winem, czy bukietów. Delikatne, czerwono-złote tłoczenia sprawiają, że naklejki w kształcie kwiatów oraz owadów są jeszcze piękniejsze.

6,60 zł
5,94 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 0,66 zł

14
Marker do ubrań Brush 8 kolorów TOMA - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Marker do ubrań Brush 8 kolorów TOMA
TOMA
Dostępny2 szt.

Marker do t-shirtów z wodoodpornym tuszem, niewrażliwym na oddziaływania pogody.

35,20 zł
33,44 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,76 zł

15
Shine On! 1 Zeszyt ćwiczeń OXFORD - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Shine On! 1 Zeszyt ćwiczeń OXFORD
Dostępny197 szt.

Shine On! to nowy kurs dla klas I-III szkoły podstawowej, stworzony dla grup o zróżnicowanym poziomie językowym. Oferuje rozwiązania, które pomagają nauczycielowi rozwijać mocne strony ucznia i dają każdemu dziecku szansę zabłysnąć! Niniejsze wydanie jest w pełni zgodne z wymogami obowiązującego prawa oświatowego.Shine On! to nowy pełen humoru i muzyki kurs dla klas I-III szkoły podstawowej, stworzony dla grup na zróżnicowanym poziomie językowym. Oferuje rozwiązania, które pomagają nauczycielowi rozwijać mocne strony ucznia i dają każdemu dziecku szansę zabłysnąć!Wszechstronny rozwój poznawczy i językowyWzmacnianie procesów pamięciowych przez muzykęWsparcie i zachętę dla każdego ucznia

24,80 zł
22,32 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,48 zł

16
Huśtawka ogrodowa plastik 154743 MALIMAS - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
30,90 zł
27,50 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 3,40 zł

17
Ozdoby drewniane spinacz Renifer BN 10szt FIORELLO - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Ozdoby drewniane spinacz Renifer BN 10szt FIORELLO
Fiorello
Dostępny4 szt.

10 sztukspinacz Boże Narodzeniezgodne z wymaganiami UE

10,10 zł
7,68 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 2,42 zł

18
5-minutowe historie biblijne - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
5-minutowe historie biblijne
Dostępny63 szt.

Tę sympatyczną książkę kierujemy do małych czytelników i ich rodziców, którzy szukają sposobu na rozważanie słowa Bożego w zabieganej codzienności. Przystępne dla dzieci teksty i kolorowe ilustracje tworzą zbiór biblijnych, 5-minutowych historii. Stworzenie świata, Potop, Jonasz i wieloryb, Boże Narodzenie, Przypowieści, Jezus ukrzyżowany, Zmartwychwstanie? to tylko niektóre historie, jakie znajdziemy w tym tomiku. Rodzice pokochają czytanie najpiękniejszych biblijnych opowieści, a dzieci nie będą mogły się doczekać kolejnego wieczoru i kolejnych wersetów słowa Bożego. 5-minutowe historie biblijne dbają o religijny rozwój maluchów i pomagają budować głębokie relacje pomiędzy rodzicami i dziećmi.

22,00 zł
16,28 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 5,72 zł

19
Kryzys na Nieskończonych Ziemiach - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kryzys na Nieskończonych Ziemiach
Dostępny5 szt.

Oto historia, która zmieniła dzieje amerykańskiego komiksu i do dziś wywiera na tę sztukę ogromny wpływ, a przy tym zrewolucjonizowała i usystematyzowała uniwersum DC Comics. Kryzys na Nieskończonych Ziemiach to zbiorcze wydanie całej serii, która miała premierę w latach 80. ubiegłego wieku. Na początku był jeden wszechświat, który podzielił się z czasem na wiele wszechświatów alternatywnych. Rozdzielone rzeczywistości czasem się jednak stykały i wtedy okazywało się, że istnieje kilku Batmanów, Supermanów czy Luthorów, a każdy z nich ma nieco inną historię! Taki stan kosmiczny z alternatywnymi światami trwałby zapewne do dziś, gdyby nie Antymonitor, potworny złoczyńca z jeszcze innego wszechświata, co gorsza składającego się z antymaterii. Podbił już całe swoje uniwersum, a teraz postanowił zniszczyć wszystkie rzeczywistości światów alternatywnych. Taki jest początek epickiej opowieści o totalnej wojnie, która toczy się o wszystko. W wymiarze kosmicznym. Setki superbohaterów z wielu różnych światów starają się ocalić wszystkie znane ludziom wszechświaty. Po zakończeniu tej batalii wszystko się zmieni... Autorem scenariusza Kryzysu... jest Marv Wolfman, autor m.in. takich serii jak „Green Lantern”, „Fantastyczna Czwórka”, „The New Teen Titans”. Rysunki są dziełem równie znakomitego artysty komiksu – George'a Péreza. Polskie wydanie Kryzysu na Nieskończonych Ziemiach ukazało się w kolekcji DC Deluxe prezentującej najwybitniejsze albumy w historii DC Comics.

120,00 zł
92,40 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 27,60 zł

20
Pisaki spiralne YSL 12 kolorów TOMA - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pisaki spiralne YSL 12 kolorów TOMA
TOMA
Dostępny6 szt.

Wyjątkowo wytrzymała końcówka o długiej trwałości.wentylowana nasadka,koncówka nie cofa się,bezpieczna zaślepka,tusz na bazie wody.

10,60 zł
10,07 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 0,53 zł

21
Duże sumy (bloczek podstawowy) G3 - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Duże sumy (bloczek podstawowy) G3
G3
Dostępny3 szt.

Bloczek do gry kościanej Duże sumy! Każdy bloczek składa się z dwustronnych kartek. Jedna strona przeznaczona jest do wykreślania wyników wskazanych przez wyrzucone kości, druga strona służy do podliczenia ostatecznych rezultatów. Prezentowany bloczek jest taki sam, jak ten, który znajduje się w opakowaniu z grą.ZAWARTOŚĆ:bloczek podstawowy do gry "Duże sumy"

19,90 zł
17,51 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 2,39 zł

22
Pióro wieczne w gwiazdki niebieskie TOMA - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pióro wieczne w gwiazdki niebieskie TOMA
TOMA
Dostępny5 szt.

Pióro wieczne z tłoczkiem do atramentu to tradycyjny charakter pióra. Wyposażone w irydową stalówkę zwieńczoną kulką super cienko piszącą typu F oraz profilowany uchwyt.Doskonałe połączenie materiałów wykończeniowych potwierdzają atrybuty pióra klasy Premium, odpowiedniego do pisania przy różnych okazjach. Charakterystyczny delikatny klip.Możliwe również zastosowanie standardowych nabojów atramentowych.

22,60 zł
21,47 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,13 zł

23
Szkoła na szóstkę Dyktanda z zabawami ortograficznymi klasa 1 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szkoła na szóstkę Dyktanda z zabawami ortograficznymi klasa 1
Dostępny121 szt.

Dyktanda z naklejkami dla klas 1. Dyktanda i ćwiczenia ortograficzne dla uczniów klas 1, idealne do pracy w domu. Na każdej stronie znajdują się teksty z lukami do uzupełniania i zadania w formie rebusów, krzyżówek czy rozsypanek wyrazowych.

7,99 zł
5,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 2,00 zł

24
Link 7 Materiały ćwiczeniowe + dostęp online - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Link 7 Materiały ćwiczeniowe + dostęp online
Dostępny91 szt.

Link to nowoczesny kurs dla klas IV-VIII szkoły podstawowej odpowiadający potrzebom ucznia i nauczyciela.Link to efektywne przygotowanie do egzaminu z zastosowaniem najnowszych technik i technologii. Niniejsze wydanie jest w pełni zgodne z wymogami obowiązującego prawa oświatowego.WSPARCIE W DOSKONALENIU UMIEJĘTNOŚCI TWORZENIA WYPOWIEDZI PISEMNEJnauka pisania krok po krokućwiczenie wszystkich form wypowiedzi pisemnejzadania My Writing Project stymulujące kreatywność i inne umiejętności przydatne w życiuEFEKTYWNE WYKORZYSTANIE CZASU NA LEKCJIzadania umożliwiające indywidualizowanie pracy z uczniamiVisual Core Route z oznaczonymi kluczowymi ćwiczeniami pomocny w pełnej realizacji celów lekcjimobilizujące do pracy spersonalizowane zadania Your World na początku lekcjiROZWIJANIE AUTONOMII UCZNIAprzydatne wskazówki i techniki zapamiętywania i utrwalania materiałustrategie rozwiązywania zadańsekcje English in the real world motywujące do nauki języka poza klasąKOMPLEKSOWE PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINU JUŻ OD IV KLASYzadania w formacie egzaminacyjnym - zarówno otwarte, jak i zamkniętepomocne wskazówkilekcje Repetytorium

11,20 zł
10,08 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 1,12 zł

25
Shine On!1 Podręcznik z cyfrowym odzwierciedleniem - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Shine On!1 Podręcznik z cyfrowym odzwierciedleniem
Dostępny219 szt.

Shine On! to nowy kurs dla klas I-III szkoły podstawowej, stworzony dla grup o zróżnicowanym poziomie językowym. Oferuje rozwiązania, które pomagają nauczycielowi rozwijać mocne strony ucznia i dają każdemu dziecku szansę zabłysnąć! Niniejsze wydanie jest w pełni zgodne z wymogami obowiązującego prawa oświatowego.Shine On! to nowy pełen humoru i muzyki kurs dla klas I-III szkoły podstawowej, stworzony dla grup na zróżnicowanym poziomie językowym. Oferuje rozwiązania, które pomagają nauczycielowi rozwijać mocne strony ucznia i dają każdemu dziecku szansę zabłysnąć!Wszechstronny rozwój poznawczy i językowyWzmacnianie procesów pamięciowych przez muzykęWsparcie i zachętę dla każdego ucznia

45,60 zł
41,04 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,56 zł

26
Psychologia poznawcza w praktyce - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Psychologia poznawcza w praktyce
Dostępny23 szt.

Wiedza psychologiczna jest bardzo istotna zarówno dla skutecznego rozwijania biznesu, jak i dla kontrolowania zachowań wyborczych w polityce. Autorzy książki, najwybitniejsi polscy specjaliści z psychologii poznawczej, społecznej i ekonomicznej, którzy są nie tylko teoretykami, ale wykorzystują wiedzę naukową w praktyce, zapoznają czytelników z najnowszymi odkryciami dotyczącymi procesów umysłowych. W poszczególnych rozdziałach koncentrują się na zagadnieniach związanych m.in. z podejmowaniem decyzji finansowych i marketingowych, tworzeniem skutecznych reklam, badaniem wizerunku marki, analizowaniem zachowań konsumentów. Książka stanowi cenne źródło wiedzy nie tylko dla studentów nauk społecznych, ale również dla praktyków zarządzania, marketingu, reklamy, rynków finansowych, menedżerów zajmujących się strategiami kontroli zachowania się człowieka w biznesie, polityce i ekonomii. Prezentowane analizy wskazują na to, że procesy poznawcze i motywacyjne mają charakter pragmatyczny, że są narzędziem rozwiązywania wielu problemów życiowych, wśród których niepoślednią rolę odgrywają problemy ekonomiczne. Książka będzie także bardzo użyteczna dla przedstawicieli świata biznesu ? znajdą w niej wiele zaleceń wyprowadzonych z rzetelnej wiedzy naukowej. [...] Na koniec dwa słowa o stronie przeciwnej ? o ludziach, którzy są przedmiotem oddziaływań złożonych i wyrafinowanych technik marketingowych i technik reklamy. Oni także na lekturze tej książki mogą wiele skorzystać: przekonują się, że są zwierzyną łowną, a myśliwi, którzy na nich polują mają do dyspozycji wyrafinowane pułapki. Znając je będą mogli bardziej racjonalnie zachowywać się we współczesnej rzeczywistości ekonomicznej. Z recenzji prof. dr hab. Tomasza Maruszewskiego

74,00 zł
65,12 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 8,88 zł

27
Romans w biurze - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Romans w biurze
NiedostępnyBrak

Lili ? 22-letnia dyrektor korporacji zostaje uwiedziona przez 24-letniego właściciela firmy Johna Locka. Czy na pewno niezobowiązujący seks jest tym, czego chce? A może odda się w ręce Matta Locka, który to miłość stawia na pierwszym miejscu? Szuka wybranki swojego serca, chce kogoś na stałe i nie lubi przypadkowego seksu. Jak potoczą się ich losy i czy problemy nie sprawią, że to, co wyglądało tak pięknie, nagle stanie się skomplikowane? Co wygra? Miłość czy pożądanie?

35,00 zł
25,20 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,80 zł

28
Działaj z Serverless - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Działaj z Serverless
Dostępny150 szt.

Książka Działaj z Serverless. Wprowadzenie do AWS Lambda i architektury Serverless to praktyczny poradnik, jak rozpocząć pracę z AWS Lambda oraz Serverless Application Model (SAM). Narzędzia te wspólnie pozwalają na tworzenie w łatwy sposób automatycznie skalujących się API oraz serwisów zaprojektowanych pod wdrożenia klasy serverless. W kolejnych rozdziałach książki Działaj z Serverless autor wyjaśnia, jak: stworzyć aplikacje, które w pełni wykorzystają potencjał architektury serverless, zbudować automatycznie skalujące się API, obsługiwać wykonywanie zadań w tle oraz różne modele obsługi zdarzeń, skonfigurować potok wdrożeniowy, tak aby praca w zespole była efektywna, testować i rozwiązywać problemy w aplikacjach zaprojektowanych na platformę AWS Lambda, sprawdzać i monitorować rozwiązania klasy serverless. Działaj z Serverless. Wprowadzenie do AWS Lambda i architektury Serverless została przygotowana w oparciu o doświadczenia autora przy budowie narzędzia MindMup. Ma pomóc czytelnikowi szybciej przejść drogę do stworzenia aplikacji działającej na platformie AWS Lambda, korzystając z dobrych praktyk i unikając pułapek. Kolejne rozdziały pokazują, jak zbudować taką aplikację w praktyce. Gojko Adžic rozpoczyna od wyjaśnienia, jak stworzyć proste statyczne API i rozbudować ją do pełnej i prawdziwej aplikacji służącej do skalowania obrazów, gotowej do przyjęcia milionów użytkowników, ze wszystkimi usługami wspierającymi wdrożenie i zarządzanie takim produktem. W trakcie tworzenia i wdrażania różnych części aplikacji czytelnik dowie się, jak działa AWS Lambda i usługi pokrewne, pozna także wskazówki, techniki i narzędzia, które pomagają w budowaniu rozwiązań klasy serverless.

79,00 zł
69,52 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 9,48 zł

29
Srebro i herbata. Japońskie elity kupieckie Hakaty i Sakai w relacjach z wojownikami w drugiej połowie XVI wieku - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Srebro i herbata. Japońskie elity kupieckie Hakaty i Sakai w relacjach...
Dostępny65 szt.

Książka omawia historię dwóch najważniejszych samorządnych miast handlowych Japonii – Hakaty i Sakai – oraz przedstawia charakterystykę i etos elit kupieckich stojących na ich czele w drugiej połowie XVI w. Licząc na umocnienie własnej pozycji społecznej, kupcy budowali relacje z wojownikami walczącymi o władzę nad krajem. Korzystali przy tym nie tylko ze swoich majątków i wpływów w handlu, lecz także z ceremonii herbaty („chanoyu”) i jej języka symboli. Słynne utensylia herbaciane („meibutsu”) stały się narzędziem komunikacji społecznej. Analiza różnorodnych źródeł z epoki ukazuje zarówno ambicje przedstawicieli elity kupieckiej, jak i realia trudnych relacji z władzą wojskową w schyłkowym okresie wojen domowych i podczas stopniowego jednoczenia kraju przez Odę Nobunagę, Toyotomiego Hideyoshiego i Tokugawę Ieyasu. Silver and Tea. Japanese Merchant Elites of Hakata and Sakai and Their Relationships with Warriors in the Second Half of the 16th Century The book discusses the story of two most important self-governing merchant cities in Japan: Hakata and Sakai and presents the characteristics and the ethos of merchant elites leading those cities in the second half of the 16th century. The merchants, who wanted to strengthen their social position, built relationships with warriors seeking to seize power over the country, using not only their fortunes and influence on trade, but also the tea drinking ceremony („chanoyu”) and its symbolic language.

39,00 zł
32,76 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 6,24 zł

30
Śmierć, pogrzeb i upamiętnienie władców w dawnej Polsce - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Śmierć, pogrzeb i upamiętnienie władców w dawnej Polsce
Dostępny109 szt.

Prezentowany tom zawiera wyniki badań historycznych oraz historyczno-artystycznych nad problematyką śmierci, pochówków i upamiętnienia władców oraz władczyń (nie tylko polskich) od późnego średniowiecza do początku XX wieku. Publikowane artykuły dotyczą, z jednej strony, prywatnej sfery życia monarchów, ich religijności i stosunku do śmierci, z drugiej zaś – organizacyjnego, politycznego i symbolicznego wymiaru ich zgonów oraz pogrzebów. Prace o charakterze syntetycznym przedstawiają tytułowy problem w międzynarodowym kontekście, a studia przypadku włączają do obiegu naukowego dotychczas nieznane, zapomniane lub niedostatecznie wykorzystane materiały źródłowe. Zgromadzenie rozproszonych wiadomości oraz interdyscyplinarne podejście pozwoliły rzucić nowe światło na słabo dotąd rozpoznane zagadnienie śmierci i upamiętnienia władców w dawnej Polsce. Publikacja kierowana jest do wszystkich zainteresowanych historią, historią sztuki, literatury oraz muzyki. Death, Funeral and Commemoration of Rulers in Old Poland The book examines the problem of death, burials and commemoration of male and female rulers (not only Polish ones) since the late Middle Ages until the beginnings of the 20th century. The articles concern, on the one hand, the private sphere of monarchs' lives, their religiousness and attitude to death and, on the other, the organisational, political and symbolic aspects of their deaths and funerals.

42,00 zł
35,28 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 6,72 zł

31
Pusheen, maskotka dinozaur Pusheenosaurus, 6055552 - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
48,90 zł
44,99 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,91 zł

32
Polish Radio Jazz Archives. Volume 1. CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
35,90 zł
28,72 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,18 zł

33
Glenn Gould: The Bach Box - The Remastered Columbia Recordings. CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
364,90 zł
357,60 zł

Rabat 2,0%
oszczędzasz 7,30 zł

34
Zszywki Specjalistyczne Eagle 23/20 Zszywają 130-170 kartek Opak. 1000 szt. - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zszywki Specjalistyczne Eagle 23/20 Zszywają 130-170 kartek Opak. 1000...
KW Trade
NiedostępnyBrak

wysokiej jakości zszywki do zszywaczy specjalistycznych 939, 8539 ilość zszywanych kartek podana dla papieru 80 g/m2

16,90 zł
35
Bosch Układ stabilizacji toru jazdy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
34,60 zł
26,64 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 7,96 zł

36
Sterowanie silników o zapłonie samoczynnym - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sterowanie silników o zapłonie samoczynnym
Dostępny3 szt.

Przegląd układów sterowania silników o zapłonie samoczynnym (silników ZS, zwanych także wysokoprężnymi). W książce opisano budowę różnych układów wtryskowych, sterowanie doprowadzeniem powietrza z uwzględnieniem recyrkulacji spalin i różnych rodzajów doładowania, sterowane elektronicznie i mechanicznie różnego rodzaju pompy wtryskowe oraz urządzenia wspomagające rozruch silnika wysokoprężnego.

59,00 zł
45,43 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 13,57 zł

37
Korektor w płynie 20ml gąbka (10szt) TOMA - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
40,60 zł
38,57 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,03 zł

38
Piórnik DW22 BackUp 3 z wyposażeniem DERFORM - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórnik DW22 BackUp 3 z wyposażeniem DERFORM
Derform
NiedostępnyBrak

Piórnik z wyposażeniem w klasyczny motyw bardzo ciemnego moro w odcieniach khaki.Wnętrze:Piórnik z wyposażeniem, dwukomorowy,w środku znajdziemy:-18 pisaków-9 kredek ołówkowych-2 długopisy-2 ołówki-temperówkę, gumkę do mazania i linijkęrozmiar: 20x13x5cm waga: 350g

39,90 zł
37,91 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,99 zł

39
Piórnik EW29 BackUp 3 z wyposażeniem DERFORM - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórnik EW29 BackUp 3 z wyposażeniem DERFORM
Derform
NiedostępnyBrak

Miętowy piórnik z wyposażeniem w szopy, liski, kotki i pandy. Kontrastowe czarne zamki i naszywka.Wnętrze:Piórnik z wyposażeniem, trzykomorowyw środku znajdziemy:-18 pisaków-18 kredek ołówkowych-2 długopisy-2 ołówki-temperówkę, gumkę do mazania i linijkęrozmiar: 20x13x7cm waga:475g

62,70 zł
59,57 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,13 zł

40
Flamastry Pen 68 Metallic etui metal 6 kol STABILO - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Flamastry Pen 68 Metallic etui metal 6 kol STABILO
Stabilo
Dostępny12 szt.

Flamastry Pen 68 metallic w metalowym etui. 6 kolorów w opakowaniu.

52,40 zł
41
Flamastry Pen 68 Metallic etui metal 8 kol STABILO - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Flamastry Pen 68 Metallic etui metal 8 kol STABILO
Stabilo
Dostępny9 szt.

Flamastry Pen 68 metallic w metalowym etui. 8 kolorów w opakowaniu.

57,90 zł
42
Długopis Superfine 0,5mm zielony (20szt) TOMA - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Długopis Superfine 0,5mm zielony (20szt) TOMA
TOMA
NiedostępnyBrak

Opakowanie zbiorcze 20 sztuk.Długopis jednorazowy w plastikowej obudowie w gwiazdki w kolorze tuszu, wentylowana nasadka, trwała kulka z węglików spiekanych wolframu 0.5 mm. Super cienko-piszący opatentowany wkład Floating Ball (R) szwajcarskiej firmy Premec.

31,40 zł
29,83 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,57 zł

43
Zestaw pióro kulkowe + wieczne w gwiazdki TOMA - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw pióro kulkowe + wieczne w gwiazdki TOMA
TOMA
NiedostępnyBrak

Pióro wieczne z tłoczkiem do atramentu to tradycyjny charakter pióra. Wyposażone w irydową stalówkę zwieńczoną kulką super cienko piszącą typu F oraz profilowany uchwyt.Doskonałe połączenie materiałów wykończeniowych potwierdzają atrybuty pióra klasy Premium, odpowiedniego do pisania przy różnych okazjach. Charakterystyczny delikatny klip.Możliwe również zastosowanie standardowych nabojów atramentowych.

43,70 zł
41,52 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,18 zł

44
Piórnik jednokomorowy DF 17 DERFORM - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórnik jednokomorowy DF 17 DERFORM
Derform
NiedostępnyBrak

Piórnik posiada jedną komorę zapinaną na zamek błyskawiczny oraz dwie wewnętrzne klapki. Suwak zakończony jest ozdobnym pullerem.Wnętrze piórnika posiada liczne zakładki na akcesoria oraz miejsce na plan lekcji i tabliczkę mnożenia.

27,60 zł
26,22 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,38 zł

45
Piórnik z wyposażeniem 2-kom Kraina Lodu 27 - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórnik z wyposażeniem 2-kom Kraina Lodu 27
Derform
NiedostępnyBrak

Piórnik podwójny z wyposażeniem. Posiada dwie komory zamykane na zamek, suwaki mają ozdobne zakończenia. W skład wyposażenia wchodzi: 10 kredek, temperówka, linijka, gumka do mazania, 2 ołówki, notesik, 10 pisaków, plan lekcji. Część wyposażenia ozdobiono grafikami z motywem bohaterów licencji.

68,00 zł
64,60 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,40 zł

46
Tablica znikopis 525856 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
51,90 zł
47,23 zł

Rabat 9,0%
oszczędzasz 4,67 zł

47
Rakietki 48cm z dużymi lotkami YG92G - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
21,90 zł
19,93 zł

Rabat 9,0%
oszczędzasz 1,97 zł

48
Długopis Superfine 0,5mm czer. (20szt) TOMA - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Długopis Superfine 0,5mm czer. (20szt) TOMA
TOMA
NiedostępnyBrak

Długopis jednorazowy w plastikowej obudowie w gwiazdki w kolorze tuszu, wentylowana nasadka, trwała kulka z węglików spiekanych wolframu 0.5 mm. Super cienko-piszący opatentowany wkład Floating Ball (R) szwajcarskiej firmy Premec.

29,80 zł
28,31 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,49 zł

49
Practice Tests for ESB SB + DigiBook - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Practice Tests for ESB SB + DigiBook
NiedostępnyBrak

Practice Tests for ESB Entry Level 3 (B1) is a set of ten complete practice tests written in line with the specifications for ESB Entry Level 3 (B1) and is aimed at candidates preparing for this exam.

44,00 zł
37,84 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 6,16 zł

50
Długopis, mix wzorów - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Długopis, mix wzorów
ADAR
NiedostępnyBrak

Zabawny długopis ozdobiony piłeczką. Przypadnie do gustu każdemu miłośnikowi sportu. Uwaga! Mix wzorów. Wzór wysyłany losowo. Cena za 1 sztukę.

6,40 zł
5,82 zł

Rabat 9,1%
oszczędzasz 0,58 zł

Wróć do góry