hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2020.08.15

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w sobotę 15 sierpnia 2020 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Czytam sobie. Poziom 1. Koty i kotki (Justyna Bednarek), na drugim Czytam sobie. Poziom 2. Nelka i piesek Fafik (Dorota Łaskot-Cichocka). Kolejny produkt to Czytam sobie. Poziom 1. Koperta z kotem (Justyna Bednarek, Maja Barska) oraz Minecraft. Podręcznik podboju oceanu (Stephanie Milton).
1
Czytam sobie. Poziom 1. Koty i kotki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Czytam sobie. Poziom 1. Koty i kotki
Dostępny189 szt.

Co może się wydarzyć, gdy dwa koty, Bazyli i Cyryl, wybiorą się na spacer nad staw? Kogo spotkają podczas swojej wycieczki? Czy uda im się złapać rybę, a przy tym nie wylądować w wodzie? Wyrusz na wycieczkę wraz z kocim duetem! Koty i kotki Justyny Bednarek to doskonały sposób na naukę czytania dla najmłodszych dzieci. Prosta historia z sympatycznymi bohaterami wciągnie najmłodszych, a duża czcionka i krótkie, zrozumiałe zdania nie sprawią problemu początkującym czytelnikom. Lekturę ułatwią także umieszczone w ramkach ćwiczenia głoskowania. Koty i kotki z serii „Czytam sobie. Poziom 1” to: • proste, zrozumiałe dla dzieci historyjki zawierające od 150 do 200 słów, • teksty zbudowane z podstawowych 23 głosek, • duża czcionka dostosowana do najmłodszych czytelników, • zabawne zdarzenia i sympatyczni bohaterowie, • pełne uroku ilustracje Magdy Kozieł-Nowak, • rozwijające ćwiczenia głoskowania przeznaczone dla dzieci w wieku przedszkolnym. W bestsellerowej serii „Czytam sobie” ukazują się książeczki do nauki czytania przeznaczone dla dzieci w wieku 5–7 lat. Trzy poziomy trudności dostosowane do wieku i możliwości małych czytelników są doskonałym materiałem do rozpoczęcia przygody z czytaniem. Książki zostały przygotowane według zaleceń metodyków, a ich autorami są wybitni polscy autorzy.

15,00 zł
10,05 zł

Rabat 33,0%
oszczędzasz 4,95 zł

175 osób kupiło
2
Czytam sobie. Poziom 2. Nelka i piesek Fafik - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czytam sobie. Poziom 2. Nelka i piesek Fafik
Dostępny138 szt.

Pewnego dnia Nelka znajduje pod samochodem taty małe, kudłate stworzenie. Gdy okazuje się, że to piesek, dziewczynka zrobi wszystko, by zatrzymać go w domu na dłużej. Fafik – bo tak nazwala pieska – wprowadza w domu niezłą rewolucje. Czy Nelce uda się namówić pozostałych członków rodziny na to, by Fafik z nimi zamieszkał? Czy uda się jej wymyślić wakacje, na które będą mogli ruszyć z czworonożnym przyjacielem? Przeczytaj sam te niezwykłą historię! Nelka i piesek Fafik to drugi poziom nauki czytania w ramach serii „Czytam sobie”. Dzięki tej książce twoje dziecko będzie mogło poćwiczyć sylabizowanie, a także pozna dłuższe zdania złożone i elementy dialogu. Tekst zawiera 23 podstawowe głoski oraz „h”, więc samodzielne przeczytanie całej historii o Nelce przez dziecko nie będzie problemem. W książce jest około 800-900 wyrazów, co sprawia, że jest ona odpowiednia dla dzieci uczących się składać zdania. Dodatkowym ułatwieniem jest duża czcionka, która pomaga średniozaawansowanym czytelnikom w lekturze. Autorką książki jest Dorota Łoskot-Cichocka – ilustratorka i twórczyni książek dla dzieci. „Czytam sobie” to program wspierający naukę samodzielnego czytania wśród dzieci w wieku 5–7 lat. Poszczególne książki są podzielone na poziomy zaawansowania - poziom pierwszy: „Składam słowa”, poziom drugi: „Składam zdania” oraz poziom trzeci: „Połykam strony”. W prace nad serią zaangażowani są czołowi polscy autorzy i ilustratorzy, a także pedagodzy i eksperci, którzy dbają o to, by każdy z tomów był zgodny z zaleceniami metodologów. Do tej pory sprzedano ponad milion egzemplarzy książek z serii „Czytam sobie”, co świadczy o tym, że to skuteczny i lubiany przez dzieci sposób na rozpoczęcie przygody z samodzielnym czytaniem. Serii „Czytam sobie” towarzyszy akcja społeczna „Czytam sobie. Mogę być, kim chcę!”, której celem jest pokazanie, jak nauka czytania od najmłodszych lat wpływa na rozwijanie w sobie pasji, a w konsekwencji świadomy wybór przyszłej drogi zawodowej. W promocję akcji zaangażowało się wielu aktorów, sportowców i ludzi mediów.

14,99 zł
10,04 zł

Rabat 33,0%
oszczędzasz 4,95 zł

70 osób kupiło
3
Czytam sobie. Poziom 1. Koperta z kotem - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czytam sobie. Poziom 1. Koperta z kotem
Dostępny174 szt.

Janek chce zrobić niespodziankę swoim kuzynkom, które kochają zwierzęta. Chciałby wysłać im psa i kota… tylko jak zmieścić zwierzaki do koperty? Koperta z kotem to pełna uroku książeczka do nauki czytania dla najmłodszych dzieci. Duża czcionka i napisana prostym, zrozumiałym dla maluchów językiem historia autorstwa Justyny Bednarek sprawią, że pierwsza przygoda z czytaniem stanie się łatwa i przyjemna. Ćwiczenia głoskowania ułatwią lekturę, a piękne ilustracje Mai Barskiej będą doskonałym uzupełnieniem tekstu. W książeczce Koperta z kotem z serii „Czytam sobie. Poziom 1” dziecko znajdzie: • sympatyczną i zabawną historię napisaną krótkimi zdaniami z użyciem tylko podstawowych 23 głosek, • krótki tekst o długości ok. 200 słów, • zachwycające ilustracje Mai Barskiej, • rozwijające ćwiczenia głoskowania i dużą czcionkę ułatwiającą czytanie. Stworzona zgodnie z zaleceniami metodyków seria „Czytam sobie” to przyjemny i wciągający sposób na rozpoczęcie nauki czytania. Książki przeznaczone są dla dzieci w wieku 5–7 lat, a trzy poziomy trudności pozwalają dostosować naukę do wieku i możliwości małych czytelników. „Tradycyjne pisanie listów i kartek ma w sobie magię, której brak współczesnym sposobom komunikacji. Nie wystarczy napisać paru słów i kliknąć wyślij, jak na komputerze. Trzeba odbyć podróż do sklepu papierniczego, wziąć pióro do ręki, a czasem coś od serca narysować, zanim dotrze się na pocztę i pośle opatrzoną znaczkiem wiadomość w daleki świat. Jeśli nie chcesz, żeby ten świat zaginął pomyśl o kimś bliskim kto mieszka daleko i wyślij Mu niespodziankę! Gwarantowana radość dla nadawcy i adresata!”. – Maja Barska, ilustrator

14,99 zł
10,49 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 4,50 zł

45 osób kupiło
4
Minecraft. Podręcznik podboju oceanu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Minecraft. Podręcznik podboju oceanu
Dostępny152 szt.

Oceany Minecrafta tętnią różnobarwnym życiem i są pełne skarbów, ale w głębinach czają się też niebezpieczeństwa, co sprawia, że niełatwo tu przetrwać. Z oficjalnego Podręcznika podboju oceanu dowiesz się, jak oddychać pod wodą, jak znaleźć zatopione łupy oraz jak walczyć ze strażnikami i innymi groźnymi mobami z oceanicznej toni. Fachowe porady i wskazówki ekspertów z Mojanga czynią z tej książki obowiązkową lekturę dla wszystkich spragnionych podwodnych przygód!

33,00 zł
25,08 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 7,92 zł

30 osób kupiło
5
Czytam sobie Eko. Poziom 1. Wielki skarb - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czytam sobie Eko. Poziom 1. Wielki skarb
Dostępny120 szt.

Dzieci doskonale wiedzą, czym są skarby. Każde dziecko ma ich mnóstwo: ulubioną przytulankę, szklany koralik z popsutej bransoletki mamy, kolorowy kamyk znaleziony na morzem… A czy woda, która jest w kałuży i leci z kranu, może być skarbem? Jest przecież tak łatwo dostępna. A jednak woda pitna może się skończyć. Jak to możliwe? I czy można coś z tym zrobić? „Czytam sobie Eko” Wielki skarb to książka, która w przyjemny i prosty sposób wprowadzi Twoje dziecko w świat ekologii. Seria „Czytam sobie. Eko” wprowadza dzieci w zagadnienia związane z ekologią i tłumaczy, jak wielki mamy wpływ na otaczający nasz świat. Uczy najmłodszych, jak mogą dbać o nasze wspólne dobro – naszą planetę. Książki dostosowane są do możliwości poznawczych dzieci. Wielki skarb Marcina Sendeckiego to książka z poziomu 1, który charakteryzuje się dużym krojem pisma, aby ułatwić początkującym czytanie, zastosowaniem krótkich zdań i tylko podstawowych głosek, a także niewielką ilością tekstu i pięknymi ilustracjami Zofii Różyckiej. Podczas lektury dzieci: • dowiedzą się więcej o zasobach wody na Ziemi, • poznają jej rolę w przyrodzie, • nauczą się, jak oszczędzać ten cenny skarb i nie marnować wody. Dzięki niej Twoje dziecko pokocha czytanie i dbanie o naturę!

14,99 zł
10,34 zł

Rabat 31,0%
oszczędzasz 4,65 zł

28 osób kupiło
6
Czytam sobie Eko. Poziom 2. Misja inspektora - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czytam sobie Eko. Poziom 2. Misja inspektora
Dostępny108 szt.

Inspektor Maskonur to nadmorski agent do zadań specjalnych. Rozbroi każdą plastikową pułapkę i zażegna niebezpieczeństwo, jakim są plastikowe butelki, słomki czy torebki dla innych ptasich mieszkańców plaży. Jego przyjaciele mogą na niego liczyć! A jak każdy z nas może zadbać bezpieczeństwo ptaków na plaży? „Czytam sobie Eko” Misja inspektora Maskonura to wciągająca opowieść wprowadzająca dzieci w zagadnienia ekologii, napisana przez Zofię Stanecką. Seria „Czytam sobie Eko” w przystępny i ciekawy sposób wprowadza dzieci w tematy związane z ekologią i przekonuje, że każdy z nas powinien dbać o planetę, bo wszyscy mamy wpływ na świat, który nas otacza. Małe zmiany robią czasem wielką różnicę! Misja inspektora Maskonura to także rewelacyjna propozycja dla dzieci, które uczą się czytać. Opowieść o ptasim inspektorze sprawi, że pokochają książki! Większa czcionka ułatwia lekturę, a kapitalne ilustracje Macieja Blaźniaka są doskonałym uzupełnieniem tekstu. Napisana została zrozumiałym dla dzieci językiem z użyciem zdań prostych i złożonych, a także podstawowych głosek oraz głoski h. Jest to książka z poziomu 2 serii „Czytam sobie”, wprowadza m.in. elementy dialogu, czyli kolejny etap w nauce czytania. Z książki dzieci dowiedzą się: • dlaczego nie wolno wyrzucać śmieci na plaży, • jakie zagrożenie dla zwierząt niosą ze sobą plastikowe odpadki, • jakie działania można podjąć, by nie zaśmiecać plaży i morza. Seria „Czytam sobie Eko” udowodni Twojemu dziecku, że czytanie może być świetną zabawą!

15,40 zł
11,70 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 3,70 zł

19 osób kupiło
7
Bing. Bajki 5 minut przed snem - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bing. Bajki 5 minut przed snem
Dostępny239 szt.

Co tym razem spotka królika Binga, Sulę i ich przyjaciół? Krótkie opowiastki idealnie sprawdzą się w roli bajek na dobranoc dla najmłodszych!Bing. Bajki 5 minut przed snem to doskonała propozycja przeznaczona dla przedszkolaków. W książeczce maluchy znajdą 11 opowieści napisanych prostym językiem (9 nowych, wcześniej niepublikowanych, oraz dwa najbardziej lubiane Prezent urodzinowy i Gdzie jest Króliś Tuliś?), dostosowanym do wieku najmłodszych. Krótkie, bogato ilustrowane teksty zachęcą dzieci do samodzielnego czytania, a duża czcionka nie sprawi trudności nawet początkującym czytelnikom.W książeczce Bing. Bajki 5 minut przed snem dziecko znajdzie:niepublikowane wcześniej, króciutkie historyjki, których przeczytanie zajmuje jedynie 5 minut;przygody swoich ulubionych bohaterów, znanych dzieciom z animowanej bajki emitowanej na kanale MiniMini+;prosty, zrozumiały dla najmłodszych język;kolorowe ilustracje z animacji;świetny materiał na pierwszą przygodę z czytaniem!Bajki 5 minut przed snem to seria książeczek do nauki czytania dla najmłodszych dzieci. Proste, krótkie teksty będą doskonałą okazją do prób samodzielnego czytania, lecz sprawdzą się także jako lektura czytana dziecku na dobranoc przez rodzica. Sympatyczni bohaterowie, wciągające przygody i kolorowe obrazki wprawią najmłodszych w miły nastrój i pozytywnie nastroją przed snem.

39,99 zł
30,39 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 9,60 zł

16 osób kupiło
8
Historie spod podłogi - Wyprawa - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Historie spod podłogi - Wyprawa
Dostępny72 szt.

Kudelkowi i Grubełkowi znudziła się ich norka przytulna jak filcowy paputek, mimo, że mają w niej komputer, warcaby, telefon i radio. Postanowili wyruszyć na wyprawę. Udało im się dotrzeć nawet pod kredens, gdzie znaleźli starą monetę, kredkę i pestkę po nektarynce. Poczytajcie, kogo spotkani po drodze. Wyprawa to druga część przygód Kudełka i Grubełka, których poznaliście w tomie Historie spod podłogi. Dom.Czytam sobie. Historie spod podłogi. Wyprawa to drugi poziom nauki czytania w ramach serii Czytam sobie. Dzięki tej książce twoje dziecko będzie mogło poćwiczyć sylabizowanie, a także pozna dłuższe zdania złożone i elementy dialogu. Tekst zawiera 23 podstawowe głoski oraz h, więc samodzielne przeczytanie całej historii Kudełka i Grubelka przez dziecko nie będzie problemem.W książce jest około 800-900 wyrazów, co sprawia, że jest ona odpowiednia dla dzieci uczących się składać zdania. Dodatkowym ułatwieniem jest duża czcionka, która pomaga średnio zaawansowanym czytelnikom w lekturze. Autorką tekstu jest Justyna Bednarek: dziennikarka, pisarka i tłumaczka literatury francuskiej. Historie spod podłogi zilustrował Marcin Minor, absolwent wydziału malarstwa Europejskiej Akademii sztuk, pedagog i arteterapeuta.Czytam sobie to program wspierający naukę samodzielnego czytania wśród dzieci w wieku 5-7 lat. Poszczególne książki są podzielone na poziomy zaawansowania - poziom pierwszy: Składam słowa, poziom drugi: Składam zdania oraz poziom trzeci: Połykam strony. W prace nad serią zaangażowani są czołowi polscy autorzy i ilustratorzy, a także pedagodzy i eksperci, którzy dbają o to, by każdy z tomów był zgodny z zaleceniami metodologów. Do tej pory sprzedano ponad milion egzemplarzy książek z serii Czytam sobie, co świadczy o tym, że to skuteczny i lubiany przez dzieci sposób na rozpoczęcie przygody z samodzielnym czytaniem.Serii Czytam sobie towarzyszy akcja społeczna Czytam sobie. Mogę być, kim chcę!, której celem jest pokazanie, jak nauka czytania od najmłodszych lat wpływa na rozwijanie w sobie pasji, a w konsekwencji świadomy wybór przyszłej drogi zawodowej. W promocję akcji zaangażowało się wielu aktorów, sportowców i ludzi mediów.

15,00 zł
11,40 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 3,60 zł

12 osób kupiło
9
Zanurzeni w liczbach - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zanurzeni w liczbach
Dostępny71 szt.

Zachwycający, niezwykle różnorodny zbiór esejów. Świetna zabawa i doskonały prezent dla każdego cierpiącego na paniczny lęk przed matematyką, niezależnie od wieku – „Kirkus Reviews”. Czy naprawdę jesteśmy na wskroś przesiąknięci matematyką? Daniel Tammet, zakochany w matematyce autystyczny sawant, prowadzi czytelnika po meandrach liczb z zaskakującym wdziękiem, lekkością i ciepłym humorem. Udowadnia, że kombinatoryka, ułamki i równania nie są tylko odstręczającymi abstrakcjami, lecz stanowią tkankę rzeczywistości, przesiąkają każdy jej aspekt, a w dodatku są zwyczajnie... piękne. Być może trudniej by mu było tego dowieść, gdyby nie znalazł sobie popleczników w filozofach, geniuszach literatury i światłych umysłach z najróżniejszych epok i zakątków świata. Niezależnie od tego, czy ostatecznie uda mu się nas przekonać, sama podróż z Tammetem jest niesłychanie inspirująca. Kiedy Daniel Tammet mówi o liczbach, robi to z widoczną fascynacją i nabożnym podziwem – oczaruje każdego czytelnika, niezależnie od stopnia, w jakim uważa się on za zainteresowanego matematyką. Tammet wplata w wywód wiele wątków osobistych, co czyni jego książkę wspaniałą lekturą dla szerokiej publiczności. Warto polecić ją każdemu, ale absolutnie zatoną w niej miłośnicy nauk ścisłych z zacięciem matematycznym – „Library Journal”. Zawsze pouczający, zawsze zabawny Daniel Tammet nigdy nie przestaje darzyć szacunkiem tajemnic królestwa liczb – J.M. Coetzee. Daniel Tammet jest synestetą i autystycznym sawantem, autorem cenionego przez krytyków światowego bestsellera Urodziłem się pewnego błękitnego dnia. Pamiętnik nadzwyczajnego umysłu z zespołem Aspergera (Wołowiec 2010). Jego umiejętność objaśniania istoty swoich zdolności językowych i matematycznych jest absolutnie wyjątkowa wśród podobnych mu osób. To, jak specyficznie odbiera świat, pozwala nam ujrzeć w nowej perspektywie odwieczne pytania o sens życia i istotę człowieczeństwa.

49,90 zł
34,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 14,97 zł

9 osób kupiło
10
Czytam sobie. Poziom 3. Szarka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czytam sobie. Poziom 3. Szarka
Dostępny50 szt.

Połykam strony, trzeci poziom serii „Czytam sobie”, to świetny sposób na utrwalenie nauki czytania. Wciągające historie, napisane dłuższymi i bardziej złożonymi zdaniami, są dziełem wybitnych polskich autorów. Duża czcionka ułatwia czytanie, a słowa zaznaczone gwiazdką są wyjaśnione w alfabetycznym słowniczku na końcu książki. Czarno-białe ilustracje i przewaga ilościowa tekstu nad ilustracjami daje poczucie obcowania z prawdziwą książką. Tytułowa Szarka to młody wilczek, który trafia pod opiekę do kilkuletniej Gabrysi. Spędzająca zimowe ferie u dziadków na wsi dziewczynka podobnie jak oni nie podejrzewa prawdziwego pochodzenia zwierzęcia, żywiąc przekonanie, że Szarka to mały piesek… W jedną z ciemnych zimowych nocy o wilczka upominają się jednak członkowie jego rodziny…

14,99 zł
11,39 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 3,60 zł

4 osoby kupiły
11
Czytam sobie. Poziom 2. Thor i Loki. O tym jak karły wykuły młot dla Thora - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czytam sobie. Poziom 2. Thor i Loki. O tym jak karły wykuły młot dla T...
Dostępny57 szt.

Thor i Loki to bogowie z Asgardu. Są braćmi i ciągle dochodzi między nimi do sporów. Bogowie są od siebie bardzo różni. Thor to silny i barczysty kolos, prawdziwy bohater, ale intelektualnie daleko do Lokiego, który, mimo że wątły, to bystry i pełen polotu. Niestety, Loki jest też niezłym intrygantem – potrafi kłamać jak z nut i jest zmienny jak pogoda. Co przyniesie kolejna awantura rozkręcona przez tego gagatka? Przeczytaj sobie te książkę i przekonaj się, że mity mogą być bardzo pasjonujące. Thor i Loki. O tym jak karły wykuły młot dla Thora to drugi poziom nauki czytania w ramach serii „Czytam sobie”. Dzięki tej książce twoje dziecko będzie mogło poćwiczyć sylabizowanie, a także pozna dłuższe zdania złożone i elementy dialogu. Tekst zawiera 23 podstawowe głoski oraz „h”, więc samodzielne przeczytanie całej historii o superbohaterach przez dziecko nie będzie problemem. W książce jest około 800–900 wyrazów, co sprawia, że jest ona odpowiednia dla dzieci uczących się składać zdania. Dodatkowym ułatwieniem jest duża czcionka, która pomaga średniozaawansowanym czytelnikom w lekturze. „Czytam sobie” to program wspierający naukę samodzielnego czytania wśród dzieci w wieku 5–7 lat. Poszczególne książki są podzielone na poziomy zaawansowania – poziom pierwszy: „Składam słowa”, poziom drugi: „Składam zdania” oraz poziom trzeci: „Połykam strony”. W prace nad serią zaangażowani są czołowi polscy autorzy i ilustratorzy, a także pedagodzy i eksperci, którzy dbają o to, by każdy z tomów był zgodny z zaleceniami metodologów. Do tej pory sprzedano ponad milion egzemplarzy książek z serii „Czytam sobie”, co świadczy o tym, że to skuteczny i lubiany przez dzieci sposób na rozpoczęcie przygody z samodzielnym czytaniem. Serii „Czytam sobie” towarzyszy akcja społeczna „Czytam sobie. Mogę być, kim chcę!”, której celem jest pokazanie, jak nauka czytania od najmłodszych lat wpływa na rozwijanie w sobie pasji, a w konsekwencji świadomy wybór przyszłej drogi zawodowej. W promocję akcji zaangażowało się wielu aktorów, sportowców i ludzi mediów.

14,99 zł
11,39 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 3,60 zł

3 osoby kupiły
12
Klasse! A1.1. podręcznik + audio + video - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klasse! A1.1. podręcznik + audio + video
Dostępny5 szt.

Klasse! - das neue Deutsch als Fremsprache-LehrwerkŹ fr Jugendliche ab 12 Jahren - steht fr einen kommunikativen und handlungsorientiertenUnterricht. Es zeichnet sich durch viele kooperative und erfolgsorientierte bungsformen aus und setzt den Fokus auf Kreativitt und konsequente Lerneraktivierung.

52,00 zł
46,80 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,20 zł

2 osoby kupiły
13
Klasse! A1.1 ćwiczenia + audio online - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klasse! A1.1 ćwiczenia + audio online
Dostępny5 szt.

Klasse! - das neue Deutsch als Fremsprache-LehrwerkŹ fr Jugendliche ab 12 Jahren - steht fr einen kommunikativen und handlungsorientiertenUnterricht. Es zeichnet sich durch viele kooperative und erfolgsorientierte bungsformen aus und setzt den Fokus auf Kreativitt und konsequente Lerneraktivierung.

47,00 zł
42,30 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,70 zł

2 osoby kupiły
14
Samochody z Żerania 1978-2011 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Samochody z Żerania 1978-2011
Dostępny13 szt.

Druga część bogato ilustrowanej dwutomowej książki poświęconej pojazdom produkowanym w Fabryce Samochodów Osobowych w Warszawie od 1978 do 2011 roku. Opisano samochody produkowane seryjnie, montowane oraz prototypy. W drugiej części ujęto następujące pojazdy: Polski Fiat 125p/FSO 1500 (różne odmiany i prototypy), FSO Polonez (różne odmiany i prototypy), Fiat Ritmo, Opel Astra F (I), Daewoo Tico, Daewoo Espero, Daewoo Lanos, Daewoo Nubira, Daewoo Leganza, Daewoo Matiz, Daewoo Tacuma i Chevrolet Aveo oraz prototypy FSO (m.in. mikrobus wycieczkowy; Analog; Wars; BR-83, 85 i 87) i modele samochodów rozpatrywanych jako pojazdy licencyjne lub montowane. Uwzględniono historię powstania i rozwój konstrukcji oraz podstawowe dane techniczne. Opis każdego pojazdu zilustrowano wieloma zdjęciami, często dotychczas niepublikowanymi.Odbiorcy: miłośnicy motoryzacji, hobbyści oraz wszyscy zainteresowani samochodami projektowanymi, produkowanymi i montowanymi w FSO.

56,00 zł
43,12 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 12,88 zł

2 osoby kupiły
15
Oxford Discover 3 Grammar - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Oxford Discover 3 Grammar
Dostępny5 szt.

Oxford Discover - kurs 6- poziomowy, pierwszy poziom zalecany jest dla 8-9-latków po 1-2 latach wcześniejszej nauki, może być kontynuacją kursu Show and Tell' lub innego kursu dla przedszkolaków.Oxford Discover rozwija sprawności 21-szego wieku: krytyczne myślenie, komunikację,współpracę, kreatywność. Podręcznik wykorzystuje naturalną ciekawość dzieci do poznawania świata i znajdowania odpowiedzi na ważne pytania (Big Questions).Kurs zapewnia solidną pracę nad słownictwem, gramatyką, czytaniem, słuchaniem, mówieniem i pisaniem, a uczniowie używają autentycznych materiałów, poznają różne typy tekstów i rozwijają strategie czytania i krytycznego myślenia.Drugie wydanie to nowe elementy w kursie:bogaty zestaw materiałów dla nauczyciela w Teacher's Resource Centre oraz filmy z praktycznymi wskazówkami metodycznymi Teaching Strategies for Oxford Discovermateriały wspomagające ocenianie kształtujące: Assessment for Learning PackageClassroom Presentation Tool to podręcznik na ekranie. Oprogramowanie uatrakcyjnia lekcje i umożliwia zdalną prezentację materiału.atrakcyjne tresci dla ucznia to materiał w formie wideo i aplikacja Oxford Discover App.Kurs bogaty w materiały dodatkowe i uzupełniające, polecany głównie dla prywatnych szkółjęzykowych i grup dwujęzycznych. Zeszyt ćwiczeń zawiera kod do Online Practice zestawu atrakcyjnych, interaktywnych ćwiczeń z możliwością zadawania, automatycznego oceniania, monitorowania i tworzenia raportów przez nauczyciela.

66,70 zł
60,03 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,67 zł

1 osoba kupiła
16
ABC Mądrego Rodzica: Inteligencja Twojego Dziecka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
ABC Mądrego Rodzica: Inteligencja Twojego Dziecka
Dostępny3 szt.

Dowiedz się jak rozwinąć inteligencję Twojego dziecka i sprawić, aby wykorzystało maksimum swoich możliwości.

29,90 zł
24,52 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 5,38 zł

1 osoba kupiła
17
Długopis + ołówek autom. Compact Sunset MILAN - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Długopis + ołówek autom. Compact Sunset MILAN
MILAN
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.25

18,60 zł
1 osoba kupiła
18
Historia fizyki w Polsce - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Historia fizyki w Polsce
Dostępny101 szt.

Aby właściwie zrozumieć i przedstawić stan fizyki w jakiejś odległej epoce, trzeba się postarać ?wejść w skórę? działających wtedy uczonych, naśladować ich sposób myślenia i pojmować ich ograniczenia. Musimy się starać ?podsłuchać? miniony czas. Inaczej łatwo jest wyciągać fałszywe i nieuzasadnione wnioski. z Przedmowy Niniejsza publikacja to pierwszy w Polsce kompleksowy opis rozwoju fizyki w naszym kraju ? od początków jego państwowości, aż do czasów współczesnych. Autor prezentuje w niej rozwój polskich badań w dziedzinie fizyki na tle historii nauki europejskiej, a także historii szkolnictwa uniwersyteckiego w Europie. Książka jest podzielona na cztery części, z których pierwsza obejmuje okres do utraty niepodległości w roku 1795. Część druga poświęcona opisowi rozwoju fizyki na ziemiach polskich w okresie zaborów. Część trzecia dotyczy stanu tej dziedziny nauki w Polsce w okresie międzywojennym. Część czwarta to historia fizyki w Polsce po 1945 roku. Całość wzbogacono o biogramy fizyków oraz nierzadko humorystyczne cytaty z ich opracowań naukowych. Książka ta skierowana jest przede wszystkim do studentów nauk ścisłych i przyrodniczych oraz pracowników naukowych, zajmujących się badaniami i dydaktyką w tych dziedzinach. Polecana jest także pasjonatom historii nauki, filozofii i kultury.

139,00 zł
122,32 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 16,68 zł

19
Dzienniki. Legiony i II wojna światowa - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Dzienniki. Legiony i II wojna światowa
Dostępny1 szt.

Tadeusz Pełczyński żył w okresie w którym musiał walczyć dwukrotnie o niepodległość Polski - w legionach i w II wojnie światowej. Jego życiorys, jak i jego rodziny - żony Wandy Pełczyńskiej i ich syna był podporządkowany jednej idei: walce o niepodległość Polski. Po klęsce wrześniowej od początku wszedł w struktury Polskiego Państwa Podziemnego. W latach 1940?1941 komendant Okręgu Lubelskiego ZWZ. Od lipca 1943, zostaje zastępcą komendanta głównego AK. Dowodzi akcjami sabotażowymi przeprowadzanymi przez oddziały Kedywu. Ciężko ranny w Powstaniu Warszawskim, po wojnie na emigracji.

39,00 zł
25,35 zł

Rabat 35,0%
oszczędzasz 13,65 zł

20
Historia Technik Budowlanych. - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Historia Technik Budowlanych.
Dostępny39 szt.

To pierwsza z trzech książek z serii prezentującej z jednej strony metody stosowane w dawnym budownictwie, z drugiej współczesną wiedzę konserwatorską. Jest efektem wieloletniej działalności naukowo-badawczej i doświadczenia zawodowego Profesora Jana Tajchmana ? prekursora współczesnych badań naukowych nad technologią, technikami i materiałoznawstwem historycznych budowli. Pierwszy tom dotyczy fundamentów, rusztowań, murów, więźb oraz sklepień. Jest polecany w szczególności studentom kierunków technicznych, architektury, uczelni plastycznych a także badaczom historycznej architektury oraz zawodowym konserwatorom zabytków.

69,00 zł
60,72 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 8,28 zł

21
Obrządek pogrzebowy ludności kultury przeworskiej  nadliswarcińskiego regionu osadniczego - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Obrządek pogrzebowy ludności kultury przeworskiej nadliswarcińskiego ...
Dostępny23 szt.

Opracowanie autorstwa dr Joanny Zagórskiej-Telegi stanowi niezwykle rzetelne, wieloaspektowe studium obrzędowości pogrzebowej społeczności kultury przeworskiej osiadłych w dorzeczu Liswarty w młodszym i późnym okresie rzymskim oraz we wczesnej fazie okresy wędrówek ludów. W kompleksowej analizie uwzględnione zostały zróżnicowane kategorii źródeł archeologicznych i przyrodniczych, a w niektórych wypadkach odwołano się także do wzmianek zawartych w antycznych źródłach pisanych. Autorka nakreśliła spójny obraz przemian rytuałów funeralnych wspomianych społeczności i zaproponowała nową, przekonująca interpretację funkcji niektórych obiektów sepulkralnych, określanych jako obiekty rowkowe typu żabienieckiego, obiekty warstwowe czy warstwy ciałopalenia. Ustalenia te mają niewątpliwie znaczenie ponadregionalne. Praca ta rzuca nowe światło na wiele zagadnień, co pozwala mieć nadzieje, że zainspiruje ona innych badaczy do podjęcia dalszych studiów nad obrzędowością pogrzebowa kultury przeworskiej. Z recenzji wydawniczej dr hab. Judyty Rodzińskiej-Nowak, prof. UJ

120,00 zł
86,40 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 33,60 zł

22
Paphos Agora Project - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Paphos Agora Project
Dostępny6 szt.

This publication, which is now being bestowed on its readers, opens a new publishing series - Paphos Agora Project. Its purpose is to publish research results of the Jagiellonian University project and cooperating institutions in the Agora and, more broadly, in the anicent city of Nea Paphos, the UNESCO World Heritage List site. The first volume presents the first research results from the years 2011-2015. Further volumes are planned in the coming years. It is hoped that this new series will help to increase knowledge of Paphos, solve many research problems, pose new research questions and increase interest in conducting more comprehensive research on Hellenistic and Roman Paphos and Cyprus in general.

80,00 zł
57,60 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 22,40 zł

23
Medycyna fizykalna w praktyce klinicznej - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Medycyna fizykalna w praktyce klinicznej
Dostępny81 szt.

Rozwój medycyny fizykalnej, rosnąca świadomość jej potencjalnych możliwości oraz postęp techniki spowodowały, że stała się ona istotnym elementem terapii coraz większej liczby schorzeń. Podręcznik przedstawia w nowoczesnym, nieschematycznym ujęciu wszystkie zagadnienia związane z medycyną fizykalną. W publikacji przedstawiono jej podstawy fizjologiczne, rodzaje bodźców fizykalnych, fizykalne metody diagnostyczne przydatne w pracy fizjoterapeuty, a także w szczegółowy sposób metodykę poszczególnych zabiegów oraz jednoczesnego stosowania kilku zabiegów. Obszerny rozdział poświęcono zabiegom z pogranicza fizjoterapii, medycyny uzdrowiskowej i turystyki zdrowotnej. Na szczególną uwagę zasługuje rozdział pt. ?Medycyna fizykalna w wybranych chorobach i stanach klinicznych?. Czytelnik znajdzie w nim opis ponad 40 chorób i specyficznych stanów klinicznych, w których można włączyć do leczenia różne formy fizjoterapii. Książka jest kompleksowym źródłem wiedzy dla lekarzy i fizjoterapeutów, którzy potrzebują odświeżyć informacje zdobyte w toku swojej edukacji oraz studentów pragnących usystematyzować swoją wiedzę przed egzaminem.

149,00 zł
138,57 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 10,43 zł

24
Filtr do pompy basenowej INTEX 29000, typ A - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
10,90 zł
10,03 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 0,87 zł

25
Schowek
38,90 zł
35,01 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,89 zł

26
Segregator A4/20/2r B-fol Noz-01-01 - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
14,90 zł
27
Brelok Portmonetka Mega Creative 364308 - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Brelok Portmonetka Mega Creative 364308
Mega Creative
Niedostępny
Brak

Portmonetka na pieniądze i brelok w jednym. W środku wyścielana miękkim materiałem. Portmonetka posiada grafikę w duże białe groszki i występuje w czterech wersjach kolorystycznych czarnym, granatowym, czerwonym i r oacute żowym. Produkt sprzedawany w zestawach po 12 sztuk, zapakowanych w woreczek. nbsp br / bull Cechy rozwojowe u dziecka rozszerza doświadczenia, rozwija wyobraźnię, wyrabia umiejętność przystosowania się do otaczającej rzeczywistości, kształtuje cechy osobowości systematyczność, wytrwałość , wyrabiać u dziecka samodzielność i wytrwałość przy realizowaniu podjętych zadań, wzmacnia jego motywację, bogaci jego życie emocjonalne, przygotowuje do czynnego udziału w życiu społecznym. br / bull Cechy produktu nadaje się do r oacute żnych temat oacute w zabaw, ma wartość wychowawczą, służy do zapamiętywania kształt oacute w przedmiot oacute w używanych przez ludzi dorosłych i jednocześnie do naśladowania czynności dorosłych, przyjemne dla oka i w dotyku, mocna konstrukcja, wytrzymałe, bezpieczne, łatwe w przechowywaniu. br / bull Możliwość użycia w domu, na zewnątrz, w podr oacute ży. br / bull Produkt zapakowany w foliowy woreczek. br / bull Produkt nie wymaga zasilania bateriami. br / bull Produkt wykonany z lakierowanej gumy i metalu, wyprodukowany w Chinach, importer Euro-Trade. /p p Akcesoria br / - 12x portmonetka nbsp nbsp /p p Wymiary produktu w cm br / 8 x 7 x 3,5 /p p Wymiary opakowania br / jedna portmonetka 11 nbsp x 12 x 3,5 br / całe opakowanie 25 x 20 x 5,5

54,90 zł
43,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 10,98 zł

28
Standardy kardiologiczne okiem echokardiografisty 2020 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Standardy kardiologiczne okiem echokardiografisty 2020
Niedostępny
Brak

- zawiera omówienie zaleceń Sekcji Echokardiografii PTK 2020 dotyczących wykonywania badań echokadiograficzncyh w dobie pandemii COVID-19 - przybliża wytyczne Europejskiego Towarzystwa Kardiologicznego, a także amerykańskie wytyczne kardiologicznych w ujęciu echokardiograficznym dotyczące min. -- przewlekłych zespołów wieńcowych -- niewydolności serca -- nadkomorowych zaburzeń rytmu -- zatorowości płucnej - ułatwia zrozumienie rekomendacji i ich zapamiętanie poprzez zobrazowanie diagnostyki i postępowania przy użyciu echokardiografii.

99,00 zł
29
Schowek
6,20 zł
5,58 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 0,62 zł

30
Schowek
6,20 zł
5,58 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 0,62 zł

31
Schowek
7,10 zł
6,39 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 0,71 zł

32
Schowek
17,90 zł
8,95 zł

Rabat 50,0%
oszczędzasz 8,95 zł

33
Schowek
7,90 zł
7,11 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 0,79 zł

34
Schowek
6,20 zł
5,58 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 0,62 zł

35
Schowek
7,90 zł
7,11 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 0,79 zł

36
Schowek
8,60 zł
7,74 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 0,86 zł

37
Schowek
6,20 zł
5,58 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 0,62 zł

38
Żyrafa Ola. Zestaw przedszkolaka 5-latki PLUS - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Żyrafa Ola. Zestaw przedszkolaka 5-latki PLUS
Niedostępny
Brak

Żyrafa Ola i przyjaciele to program wychowania przedszkolnego, który poprzez zabawę i spontaniczne doświadczanie, przygotowuje dzieci do pierwszych kroków w szkole podstawowej. Pakiet przygotowany w oparciu o koncepcję porozumienia bez przemocy uwrażliwia przedszkolaki na innych, uczy je empatii, ale daje również doskonale narzędzia dla nauczyciala, które są wsparciem na każdy dzień w pracy z dziećmi w ciągu roku. Dzieciom i nauczycielom towarzyszy przemiła bohaterka, która z pewnością zyska ich akceptację.

129,00 zł
116,10 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 12,90 zł

39
Defi 3 Podręcznik + CD + Kod Premium - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Defi 3 Podręcznik + CD + Kod Premium
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.03

Defi to kurs do nauki języka francuskiego w szkołach ponadpodstawowych, od poziomu A1.1 do poziomu A2.2.

155,00 zł
139,50 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 15,50 zł

40
Żyrafa Ola. Zestaw przedszkolaka 3-latki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Żyrafa Ola. Zestaw przedszkolaka 3-latki
Niedostępny
Brak

Żyrafa Ola i przyjaciele to program wychowania przedszkolnego, który poprzez zabawę i spontaniczne doświadczanie, przygotowuje dzieci do pierwszych kroków w szkole podstawowej. Pakiet przygotowany w oparciu o koncepcję porozumienia bez przemocy uwrażliwia przedszkolaki na innych, uczy je empatii, ale daje również doskonale narzędzia dla nauczyciala, które są wsparciem na każdy dzień w pracy z dziećmi w ciągu roku. Dzieciom i nauczycielom towarzyszy przemiła bohaterka, która z pewnością zyska ich akceptację.

35,00 zł
31,50 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,50 zł

41
Żyrafa Ola. Zeszyt grafomotoryczny 6-latki cz.2 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Żyrafa Ola. Zeszyt grafomotoryczny 6-latki cz.2
Niedostępny
Brak

Zeszyt grafomotoryczny Żyrafa Ola i przyjaciele cz. 2 to kolejna część ćwiczeń grafomotorycznych mających za zadanie rozwój motoryki ręki dla dzieci 6-letnich. Zeszyt to 29 stron do wypełniania, a każda strona zawiera zestaw liter do pisania. Znajdziesz tam zarówno pojedyncze litery jak i całe słowa.

14,90 zł
13,41 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 1,49 zł

42
Temperówko-gumka Capsule Cuddles + 2 gumki MILAN - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Temperówko-gumka Capsule Cuddles + 2 gumki MILAN
MILAN
Niedostępny
Brak

Połączenie gumki i temperówki z depozytem. Projekt KAPSUŁKI, edycja Cuddles. Temperówka posiada ostre i wytrzymałe stalowe ostrze, dzięki czemu idealnie nadaje się do wszystkich rodzajów ołówków. Bezpieczny system ostrzy, który zapobiega odłączaniu się ostrza od korpusu temperówki. 3 różne kolory: granat, róż i turkus. Oryginalny projekt stworzony przez własny dział R + D MILAN. Zawiera 2 zapasowe gumki.

19,40 zł
43
Piórnik 3 poz. z wyprawką Be Atomic żółty MILAN - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórnik 3 poz. z wyprawką Be Atomic żółty MILAN
MILAN
Niedostępny
Brak

Piórnik trzypiętrowy wypełniony. Seria specjalna Be Atomic, kolor beżowy. Zawartość: 1 gumka 4024, 1 temperówka do ołówków AFILA, 1 ołówek grafitowy HB, 3 pisaki CAPSULE Uno (niebieski, czerwony i zielony), 1 nożyczki Basic, 5 rozświetlaczy, 10 plastipastel, 12 trójkątnych ołówków kolorowych, 18 długopisów ze stożkową końcówką. Skład: poliester na zewnątrz i wewnątrz podszewka. Rozmiar: 19,5 x 13 x 7,5 cm.

175,00 zł
44
Piórnik 2 poz. z wyprawką Be Atomic czarny MILAN - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórnik 2 poz. z wyprawką Be Atomic czarny MILAN
MILAN
Niedostępny
Brak

Piórnik piętrowy z wypełnieniem. Seria specjalna Be Atomic, kolor czarny. Zawartość: 2 gumki do ścierania (4024 i niebieski Nata), 1 temperówka AFILA, 1 ołówek grafitowy HB, 1 niebieski długopis CAPSULE Uno, 1 linijka 15 cm, 12 trójkątnych ołówków kolorowych, 18 stożkowych długopisów. Skład: poliester na zewnątrz i wewnątrz podszewka. Rozmiar: 19,5 x 13 x 5 cm.

136,90 zł
45
55 Wortschatzspiele fr Gruppen und Plenumsarbeit - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
55 Wortschatzspiele fr Gruppen und Plenumsarbeit
Niedostępny
Brak

Diese Spielesammlung enthlt 55 aktivierende und motivierende Spiele zum ben, Anwenden, Verankern, Wiederholen, Testen und Erweitern von Wortschatz. Diese knnen begleitend zu jedem DaF-Sprachlehrwerk eingesetzt werden. Alle Spiele enthalten detaillierte Spielbeschreibungen und Kopiervorlagen fr den sofortigen Einsatz im Unterricht.Die Spielesind fr die Niveaustufen A1 B2 konzipiert.eignen sich fr den Unterricht mit Erwachsenen und Jugendlichen.untersttzen ideal die Vernetzung im mentalen Lexikon.erfordern wenig Vorbereitung.sind direkt und flexibel im Unterricht einsetzbar.

108,00 zł
97,20 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 10,80 zł

46
55 Spiele mit Chunks LEKTORKLETT - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
55 Spiele mit Chunks LEKTORKLETT
Niedostępny
Brak

Zestaw 55 aktywizujących i motywujących gier wspierających stosowanie zbitek wyrazowych (tzw. "chunks"), które ułatwiają komunikację. Gry mogą towarzyszyć dowolnemu kursowi językowemu DaF. Zawierają szczegółowe instrukcje oraz materiały do kopiowania ułatwiające ich użycie w trakcie zajęć.Zaprojektowane dla poziomów A1-A2.Odpowiednie na lekcje z dorosłymi i młodzieżą.Wymagane minimum przygotowania do lekcji.Wielorakie możliwości zastosowania.Wspieranie umiejętności mówienia w języku niemieckim od początku nauki.

108,00 zł
97,20 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 10,80 zł

47
Piórnik 2 poz. z wyprawką Super Chefs nieb. MILAN - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórnik 2 poz. z wyprawką Super Chefs nieb. MILAN
MILAN
Niedostępny
Brak

Piórnik piętrowy z wypełnieniem. Seria specjalna Super Chefs, kolor niebieski. Zawartość: 2 gumki do ścierania (4024 i niebieski Nata), 1 temperówka AFILA, ołówek grafitowy 1HB, 1 niebieski długopis CAPSULE Uno, 1 linijka 15 cm, 12 trójkątnych kolorowych ołówków, 18 stożkowych długopisów. Skład: bawełniana strona zewnętrzna i poliestrowa podszewka. Wymiary: Rozmiar: 19,5 x 13 x 5 cm.

107,90 zł
48
Defi 1 Podręcznik + CD + Kod Premium LEKTORKLETT - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Defi 1 Podręcznik + CD + Kod Premium LEKTORKLETT
Niedostępny
Brak

Defi to kurs do nauki języka francuskiego w szkołach ponadpodstawowych, od poziomu A1.1 do poziomu A2.2.

141,00 zł
126,90 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 14,10 zł

49
Piórnik 2 poz. z wyprawką Super Chefs bordo MILAN - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórnik 2 poz. z wyprawką Super Chefs bordo MILAN
MILAN
Niedostępny
Brak

Piórnik piętrowy z wypełnieniem. Seria specjalna Super Chefs, kolor fioletowy. Zawartość: 2 gumki do ścierania (4024 i niebieski Nata), 1 temperówka AFILA, 1 ołówek grafitowy HB, 1 niebieski długopis CAPSULE Uno, 1 linijka 15 cm, 12 trójkątnych kolorowych ołówków, 18 stożkowych długopisów. Skład: bawełniana strona zewnętrzna i poliestrowa podszewka. Wymiary: Rozmiar: 19,5 x 13 x 5 cm.

138,00 zł
50
Piórnik 2 poz. z wyprawką Sugar Diamonds MILAN - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórnik 2 poz. z wyprawką Sugar Diamonds MILAN
MILAN
Niedostępny
Brak

Piórnik Milan(R) dwukomorowy, zapinany na suwaki, z wyposażeniem.Wyposażenie piórnika:- 12 kredek trójkątnych,- 18 flamastrów trójkątnych,- długopis,- ołówek HB,- temperówka,- 2 gumki syntetyczne,- linijka 15 cm.

138,00 zł
Wróć do góry