hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2020.11.27

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w piątek 27 listopada 2020 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Czytanie metodą sylabową. Karty pracy w szkole i w domu (Alicja Karczmarska-Strzebońska), na drugim Ballady i romanse (Adam Mickiewicz). Kolejny produkt to Basia. Wielka księga przygód (Zofia Stanecka) oraz Basia. Wielka księga pytań (Zofia Stanecka).
1
Czytanie metodą sylabową. Karty pracy w szkole i w domu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czytanie metodą sylabową. Karty pracy w szkole i w domu
Dostępny968 szt.

Czytanie to kluczowa umiejętność, od której zależy nie tylko szkolne powodzenie dziecka, ale cała jego przyszłość. Zdarza się, że dzieci mają problemy z opanowaniem go – ale nauka czytania nie musi być trudna ani długotrwała! Z pomocą przychodzi Czytanie metodą sylabową – karty pracy. Książka jest efektem połączenia metody sylabowej, uważanej za najskuteczniejszą metodę nauki czytania, ze sprawdzonym rozwiązaniem, jakim jest nauka w oparciu o jedną kartkę dziennie. Taka ilość materiału sprawia, że dziecko nie znudzi się i nie zniechęci, a systematyczność gwarantuje sukces i wymierne postępy, które dziecko widzi i dzięki temu jest zmotywowane do dalszej pracy. Metoda sylabowa uczy czytania sylabami, bez niepotrzebnego głoskowania, co pozwala na uniknięcie związanych z nim kłopotów i przyspiesza naukę. Przejście od czytania sylab przez proste wyrazy do zdań, najpierw krótkich, potem coraz dłuższych, przypomina etapy rozwoju mowy, przez co jest dla dziecka naturalne i intuicyjne. Karty pracy są kolorowe, bogato ilustrowane, atrakcyjne wizualnie, zachęcają do pracy. Zostały też przygotowane tak, by przy kserowaniu na czarno-białej kopiarce strony nie traciły czytelności i estetycznego wyglądu. Gorąco polecamy!

24,95 zł
17,47 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 7,48 zł

2
Ballady i romanse - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ballady i romanse
Dostępny1132 szt.

Ballady i romanse w serii „Kolorowa Klasyka” to najpiękniejsze kolorowe wydanie tego utworu na rynku! Książka zawiera wspaniałe, barwne ilustracje, jej atutem jest duża, ułatwiająca szybkie czytanie czcionka. Edycja na szlachetnym papierze, bardzo trwała i estetyczna. Ballady i romanse Adama Mickiewicza to jedno z najważniejszych dzieł w polskiej literaturze, a jednocześnie utwór otwierający epokę polskiego romantyzmu. Każda z ballad znajdujących się w zbiorze jest doskonałą realizacją motywów romantycznych, które składają się na całokształt epoki – mamy tutaj więc nieszczęśliwą miłość, tajemnice i zbrodnie, nastrojowe i niebezpieczne miejsca oraz krajobrazy, duchy, upiory, zjawy, a wszystkie utwory spaja w całość niezmienne przekonanie o istnieniu Boskiej sprawiedliwości, która za każde zło nieuchronnie zsyła karę, a każde dobro zawsze nagradza. Melodyjność i rytmiczność języka oraz dynamiczna akcja ballad sprawiają, że mimo upływu niemal dwustu lat od ich powstania wciąż nie można oderwać się od lektury. Przedstawiamy nowe wydanie Ballad i romansów – w serii „Kolorowa Klasyka”, starannie opracowane edytorsko i uzupełnione o ilustracje idealnie oddające atmosferę zbioru, stworzone przez tak znanych artystów, jak Michał Elwiro Andriolli, Czesław Jankowski, Piotr Stachiewicz i wielu innych. W połączeniu z intrygującą, klimatyczną okładką sprawiają one, że książka może stanowić doskonały prezent dla konesera literatury, a także ozdobę każdej domowej biblioteczki. Zapraszamy do lektury!

27,95 zł
19,57 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 8,38 zł

3
Basia. Wielka księga przygód - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Basia. Wielka księga przygód
Dostępny86 szt.

Basia w swoim krótkim życiu przeżyła naprawdę wiele przygód. Walczyła z bakteriami, szukała na śniegu śladów zwierząt, a nawet zmieniła się w wilka! Czasem przytrafiały jej się przygody miłe, jak na przykład wtedy, kiedy jadła lody, a czasem niezbyt przyjemne, jak gdy przyśniło jej się coś okropnego. Jednak do wszystkich tych wydarzeń Basia podeszła z charakterystycznym dla siebie humorem. Zresztą dobrze się skończyły. W Wielkiej księdze zebrano 28 krótszych opowiadań o Basi i jej rodzinie, opublikowanych w latach 2011-2012 w miesięczniku „Dziecko”. Książkę podzielono na cztery części, zgodnie z porami roku. Na każdą porę przypada siedem opowiadań. Tom zawiera również szczegółowe drzewo genealogiczne rodziny Basi i przewodnik po jej świecie. Basia to dziewczynka, z którą dzieci bez trudu się utożsamią pomysłowa, czasem niesforna, jak każde dziecko. Autorka Zofia Stanecka z sympatią opisuje perypetie całej rodziny dziewczynki, w której każdy ma swoje wady i zalety, ale przy tym nie sposób ich nie lubić. Książkę zdobią oryginalne ilustracje Marianny Oklejak. Przygody Basi opisane są ładnym, żywym językiem, który dzieci z łatwością zrozumieją. Seria przeznaczona jest dla dzieci w wieku 3-7 lat.

40,00 zł
30,40 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 9,60 zł

4
Basia. Wielka księga pytań - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Basia. Wielka księga pytań
Dostępny103 szt.

Basia. Wielka księga pytań to tak naprawdę wielka księga odpowiedzi na codzienne i niecodzienne pytania przedszkolaków. W końcu, jak wyliczyli naukowcy, dzieci w wielu przedszkolnym zadają około 300-400 pytań dziennie. Basia również. Dlaczego? Po co? Jak? Kiedy? Dociekliwa Basia dopytuje mamę, wierci dziurę w żołądku tacie i ciągnie za język babcię, dziadka, a nawet pluszowego Miśka Zdziśka. Chce zrozumieć, po co jest to wszystko, skąd się wzięło i jak działa. Basia. Wielka księga pytań to skarbnica wiedzy dla dzieci i praktyczna ściąga dla dorosłych. Książka zasypuje pytaniami, ale i odpowiedziami. Basia. Wielka księga pytań ma formę krótkich rozmów Basi z ofiarami jej niebywałej ciekawości. Autorka Zofia Stanecka, jak zwykle postarała się, aby były to dyskusje cięte, pełne humoru i ciepła. Jak zwykle podczas czytania Basi, trudno się powstrzymać się od chichotu. Seria książek o Basi stworzona przez Zofię Stanecką i Mariannę Oklejak należy już do kanonu literatury dla przedszkolaków. Książkę wielką sympatią darzą też rodzice oraz pracownicy bibliotek.

40,00 zł
30,40 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 9,60 zł

5
Dziady. Część 2. Lektura z opracowaniem - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dziady. Część 2. Lektura z opracowaniem
Dostępny135 szt.

Dziady to cykl dramatów romantycznych autorstwa Adama Mickiewicza. Ze względu na swoją strukturę nazywane są dramatem amorficznym, który charakteryzuje się brakiem strukturalnej jedności, kolejne wydarzenia nie są ze sobą połączone. II część jest dramatem społecznym, IV – dramatem miłosnym, a III – dramatem narodowo-rewolucyjnym. II i IV część Dziadów oraz wiersz Upiór, ze względu na miejsce powstania, nazywane są Dziadami wileńsko-kowieńskimi, natomiast III część – drezdeńskimi, według badaczy zaś miały one być zadośćuczynieniem dla rodaków, odkupieniem win za to, że poeta nie brał udziału w powstaniu listopadowym. Adam Mickiewicz (1798-1855) – urodził się 24 grudnia 1798 r. w Zaosiu koło Nowogródka. Wybitny poeta, romantyczny wieszcz, zwany często „bardem słowiańskim” lub „poetą przeobrażeń”. Obok Juliusza Słowackiego i Zygmunta Krasińskiego uważany za największego poetę doby polskiego romantyzmu. Znakomity twórca dramatu romantycznego. Autor ballad, powieści poetyckich, dramatu Dziady, a przede wszystkim epopei narodowej Pan Tadeusz. Zmarł 26 listopada 1855 r. w Konstantynopolu, a w 1890 r. jego prochy zostały złożone w krypcie na Wawelu.

10,60 zł
7,63 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 2,97 zł

6
Kraków; laminowany plan miasta mini 1:20 000 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kraków; laminowany plan miasta mini 1:20 000
Dostępny49 szt.

Jedyny taki format map na rynku. Dwustronnie laminowany miniaturowy plan centralnych dzielnic Krakowa mieści się w dłoni – dosłownie! Zawiera m.in.: • szczegółowy rysunek zabudowy wraz z numeracją budynków wzdłuż ulic i na osiedlach, • bogatą treść turystyczną: zabytki, muzea, hotele, budynki użyteczności publicznej, centra handlowe i inne istotne obiekty, • szczegółowy plan Starego Miasta w skali 1:12 000 (1 cm – 120 m), • linie autobusowe i tramwajowe wraz z nazwami przystanków, • sygnalizację świetlną, ulice jednokierunkowe, parkingi. Seria „comfort! map” to praktyczne mapy na każdą okazję. Dwustronnie laminowane i wodoodporne, nie tracą walorów użytkowych przez długi czas, można na nie nanosić i ścierać notatki. Mapy łatwo też złożyć w dowolny sposób, nie niszcząc ich. Seria obejmuje zarówno mapy turystyczne, jak i samochodowe oraz plany miast w różnych formatach.

6,10 zł
4,27 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 1,83 zł

7
Hitler. Upadek zła 1939-1945 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hitler. Upadek zła 1939-1945
Dostępny30 szt.

Długo oczekiwany drugi tom najważniejszej biografii Hitlera Aż pięć lat czytelnicy musieli czekać na drugi tom słynnej biografii Hitlera autorstwa Volkera Ullricha. Ale czekać było warto. Uznana w Niemczech za najważniejszą biografię Hitlera dla następnych pokoleń, książka Volkera Ullricha to pierwsze monumentalne studium osobowości, która leżała u podstaw aspiracji politycznych i zbrodniczych działań przywódcy III Rzeszy. To właśnie Ullrich, jako pierwszy spośród historyków mierzących się z życiorysem Führera, postawił tezę, że nigdy nie uda nam się zrozumieć fenomenu Hitlera, jeśli odmówimy mu ludzkich cech, skupiając się jedynie na wizerunku potwora. Obalając mity i unikając pułapek, w które niejednokrotnie wpadali poprzednicy, Volker Ullrich tworzy zupełnie nowy, odkrywczy portret Adolfa Hitlera. „Volker Ullrich jest pierwszym niemieckim historykiem, który od czasów wydania dzieła Joachima Festa w 1973 roku miał odwagę stworzyć kolejną wielką biografię dyktatora. Kreśli w niej obraz człowieka, który ukrywał swoje prawdziwe oblicze, i którego maski zwodzą nas po dziś dzień”. – „Die Zeit” „Książka, która urzeka bogactwem źródeł”. – „Süddeutsche Zeitung” „Tę złowieszczą historię zakończył strzał z pistoletu w czaszkę. Adolf Hitler zginął z własnej ręki w bunkrze pod powierzchnią płonącego, leżącego w gruzach Berlina. Dyktator, który chciał uczynić swoją ojczyznę wielką – sprowadził na nią największą w dziejach katastrofę. Śmierć, ogień i spustoszenie. Volker Ullrich kreśli epicką panoramę, prowadząc nas od największych triumfów Hitlera, aż do jego sromotnego upadku. Ukazuje go jako dowódcę wojskowego, masowego mordercę, ale również opisuje jego życie prywatne. Razem z Ullrichem możemy zajrzeć do wnętrza chorobliwej osobowości tyrana – obserwować, jak rozpadała się wraz z kolejnymi klęskami i wojennymi porażkami. Nikt jeszcze nie pisał w ten sposób o Hitlerze i jego mrocznej epoce. Historyczne arcydzieło”. – Piotr Zychowicz, autor Paktu Ribbentrop-Beck i Obłędu ’44 Volker Ullrich jest uznanym niemieckim historykiem. Studiował na Uniwersytecie w Hamburgu. Prowadzi dział polityczny tygodnika „Die Zeit”. Autor kilku książek dotyczących historii Niemiec. W 1992 r. otrzymał tytuł doktora honoris causa Uniwersytetu w Jenie.

99,99 zł
74,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 25,00 zł

8
Zemsta (lektura z opracowaniem) - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zemsta (lektura z opracowaniem)
Dostępny4 szt.

Zemsta Aleksandra Fredry inspirowana jest autentycznymi wydarzeniami, które miały miejsce na zamku w Odrzykoniu. W ostatecznej wersji utworu Fredro osadza czas i miejsce akcji w świecie szlachty sarmackiej, a bohaterów odziewa w szlacheckie żupany i kontusze. Rejent i Cześnik to przedstawiciele Polaków-Sarmatów, aż do przesady przywiązanych do tradycji, którym obce jest wszelkie nowatorstwo. Na tle ich groteskowej kłótni o mur graniczny rozgrywa się historia pełnego uniesień uczucia Wacława i Klary. Utwór ten to komedia omyłek i niezwykłych intryg, a jego lektura z pewnością zarówno rozbawi, jak i zachęci do refleksji. Aleksander Fredro (1793-1876) - polski komediopisarz, poeta, pamiętnikarz. Artysta pełen sprzeczności wewnętrznych, społecznik, który jednocześnie nieustannie poszukiwał samotności i miał skłonność do popadania w melancholię. Autor wielu komedii obyczajowych, ośmieszających głównie życie i zwyczaje szlachty prowincjonalnej. W komediach osiągnął mistrzostwo w budowaniu postaci bohaterów, kształtowaniu i rozwijaniu akcji, operowaniu dowcipnym, rubasznym językiem. Jego utwory zajmują stałe miejsce w kanonie literatury polskiej i znajdują się w repertuarze wielu teatrów. Najbardziej znane są komedie: Zemsta, śluby panieńskie, Pan Jowialski, Mąż i żona, Dożywocie, a także wiele bajek, np. Małpa w kąpieli, Paweł i Gaweł, Zupa na gwoździu...

10,40 zł
7,49 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 2,91 zł

9
Minerały świata (wyd. 4/2020) - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Minerały świata (wyd. 4/2020)
Dostępny700 szt.

Jeśli ktoś interesuje się minerałami, poszukuje ładnych okazów lub ma już ich kolekcję, ten leksykon przyda mu się z pewnością. Ułatwi on rozpoznawanie i oznaczanie minerałów. Ukazano w nim 500 okazów w takim stanie, w jakim znajduje je laik. Umożliwia to nawet początkującym hobbystom skuteczną i stuprocentowo pewną identyfikację znalezionych okazów. Książka zawiera: -system szybkiego oznaczania, pozwalający na szybkie zawężenie poszukiwań do małej, przejrzystej grupy minerałów; -oznaczanie na podstawie takich własności, jak barwa, rysy, twardość, gęstość, połysk, łupliwość, postać krystalograficzna; - dodatkowe informacje dotyczące miejsc występowania oraz minerałów współwystępujących (również w Polsce); -wprowadzenie w mineralogię; -realistyczne, wysokiej jakości barwne zdjęcia;Tłumaczenie: Floriańczyk Barbara

60,00 zł
48,60 zł

Rabat 19,0%
oszczędzasz 11,40 zł

10
Przesłanie Chirona - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przesłanie Chirona
Dostępny8 szt.

Jaki wpływ ma Chiron na Twój znak zodiakuKsiążka oparta jest na podstawowej zasadzie astrologii, cytowanej przez Autora - ,,jak na górze, tak na dole". Wyjaśnia ona, że rozwój astrologii powinien uwzględniać odkrycia nowych planet i gwiazd, by w pełni odzwierciedlać mikrokosmos, jakim jest człowiek. Odkrycie w 1977 roku nowej planety nazwanej Chironem zostało entuzjastycznie przyjęte zarówno przez astronomów, jak i astrologów. Uznano je za symbol Nowej Ery, skok ewolucyjny i źródło ważnych przemian społecznych. Dzięki publikacji Piotra Piotrowskiego, doświadczonego astrologa i filozofa, zrozumiesz znaczenie odkrycia Chirona dla astrologów, rozwoju psychologii transpersonalnej, ale i indywidualnego rozwoju człowieka. Co ważniejsze, dowiesz się, jaki wpływ wywiera Chiron na Twój horoskop codzienny i znak zodiaku.Możesz uwolnić się od własnych ograniczeńChiron jest Centaurem, pół kometą i pół planetoidą, krążącą na peryferiach naszego Układu Słonecznego. Oddziałuje on niezwykle silnie na pozostałe ciała niebieskie. Symbolicznie jego odkrycie jest tłumaczone jako przesłanie boskiej miłości, wskazanie sposobu na uwolnienie się z własnych ograniczeń. Dzięki temu zrozumiesz, jak jego położenie na niebie wpływa na Ciebie, Twoje decyzje i zmiany zachodzące w Twojej sytuacji życiowej.Skorzystaj z uzdrawiającej mocy ChironaWedług wskazań astrologii medycznej, Chiron opiekuje się podwzgórzem, utrzymującym homeostazę, tj. równowagę wewnętrzną organizmu. Jeśli borykasz się z dolegliwościami zdrowotnymi, analiza położenia Chirona jako Centaura Uzdrowiciela pomoże Ci dobrać odpowiednie metody uzdrawiania. Zrozumiesz również, jak położenie Chirona wpływa na fazy snu i jak wykorzystać jego wpływ na regenerację organizmu. Z kolei uwzględniając jego położenie w kosmogramie oraz korzystając z astroterapii, dotrzesz do zapomnianych traum, uzdrowisz je i rozwiniesz swój wewnętrzny potencjał.Chiron wskaże Ci najlepszą drogę rozwoju duchowegoDzięki książce dowiesz się, jak obecność Chirona w Twoim znaku zodiaku manifestuje się w Twoim charakterze czy podejściu do życia. Co więcej, zrozumiesz, kiedy najlepiej podejmować decyzję o zmianach w życiu prywatnym czy zawodowym. Położenie Chirona wyjaśni również relacje w związku partnerskim i wskaże, jak związek będzie się rozwijał. Aby podkreślić siłę wpływu tego ciała niebieskiego na życie i osobowość, Autor przytacza analizę horoskopów znanych osobistości, takich jak Jimiego Morrisona, Robbiego Williamsa czy Oprah Winfrey.

37,40 zł
26,93 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,47 zł

11
Wyścigi na torze - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyścigi na torze
Alexander
Dostępny173 szt.

Zestaw zawiera 2 gry planszowe – wyścigi na torze bolidów i motocykli. Wyścigi motocykli i bolidów to dwie emocjonujące gry planszowe. Wygrywa w nich ten, kto pierwszy postawi swój pionek na ostatnim polu trasy. Na torze gracze napotykają wiele przeszkód. Dzięki temu gry są bardzo emocjonujące i zapewniają doskonałą zabawę nie tylko dzieciom. Zawartość opakowania: • plansza do gry, • pionki, • kostka do gry, • instrukcja.

19,90 zł
17,31 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 2,59 zł

12
Nienawiść - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nienawiść
Dostępny59 szt.

Zbiór opowiadań, który stał się kanwą filmu Wojciecha Smarzowskiego o Wołyniu Polskie Kresy wytworzyły własną piękną legendę, zrodziły takich gigantów literatury jak Mickiewicz, Słowacki, Schulz i Herbert, ale stały się też ziemią kaźni i straszliwych zbrodni ludobójstwa. A zbrodnie te, dokonywane w latach 1939-1947 na Polakach, Żydach, Ormianach przez ukraińskie formacje nacjonalistyczne, odbijały się jak echo hańbą odwetu. Nienawiść to książka o tamtych czasach, o rozpadzie wartości i zagładzie łacińskiej cywilizacji, o konflikcie sumienia i dramacie ludzkiej godności, a także o pamięci, o której Kardynał Stefan Wyszyński pisał: "Gdy gaśnie pamięć ludzka, dalej mówią kamienie". Ten zbiór wstrząsających opowiadań nie pozwala, by tylko kamienie mówiły. W pełnych głębi i prawdy obrazach Srokowski ocala świat, o którym wielu chciałoby zapomnieć. Z niezwykłą ekspresją i wrażliwością pochyla się nad każdą ofiarą, jednoczy się z każdym cierpieniem i przestrzega przed nienawiścią. Stanisław Srokowski – poeta, prozaik, dramaturg, krytyk literacki, tłumacz. Urodzony na Kresach; po wypędzeniu w 1945 r. wraz rodziną osiadł w Szczecińskiem. Studiował na WSP w Opolu (dyplom 1960), pracował w Legnicy, jako nauczyciel. Po Marcu 68 zmuszony do opuszczenia szkoły, zamieszkał we Wrocławiu, zatrudniony m.in., w Klubie Seniora i jako dziennikarz. W stanie wojennym wyrzucony z redakcji; blisko dwa lata bezrobotny. W okresie 1990-1993 wykładowca Uniwersytetu Wrocławskiego. Aktywny uczestnik działań na rzecz odnowy moralnej, społecznej i politycznej kraju. Założył Solidarność w redakcji „Wiadomości”, doradzał Z.W. NSZZ Solidarność R.I. we Wrocławiu; był rzecznikiem prasowym związku. Autor wielu powieści, m. in. Duchy dzieciństwa, Repatrianci, Lęk, Anioł zagłady, trylogii kresowej Ukraiński kochanek, Zdrada, Ślepcy idą do nieba, zbioru opowiadań Strach oraz tomów poezji (m. in. Strefa ciszy, Akty, Zjadanie, Miłość i śmierć, Liryki), a także książek biograficznych, sztuk teatralnych i słuchowisk.

38,00 zł
28,50 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,50 zł

13
Kod uzdrawiania - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kod uzdrawiania
Dostępny79 szt.

Sam możesz sobie poradzić z przyczynami problemów zdrowotnych i uczuciowych oraz niepowodzeń. Uzdrowienie może nastąpić w 6 minut! Poznaj Kod Uzdrawiania, dzięki któremu przezwyciężysz trudności i znowu będziesz cieszyć się zdrowiem i życiem. Doktorzy Alexander Loyd i Ben Johnson naucza cię, jak uporać się z niemal każdym problemem fizycznym, emocjonalnym i uczuciowym, a także sprawią, że twoje życie zawodowe nabierze tempa. Metoda, którą proponują, jest prosta w zastosowaniu i skuteczna! Aktywuj wrodzoną funkcję swojego organizmu, zacznij proces uzdrawiania. Twój system immunologiczny zrobi, co do niego należy i przywróci ci zdrowie. • Metoda uzdrawiania, której zastosowanie zajmuje jedynie kilka minut! • Siedem Sekretów życia, zdrowia i powodzenia. • Dziesięciosekundowa metoda służąca rozładowaniu codziennych stresów. • Test, który pozwoli rozpoznać źródło twoich niepokojów. Odkryj rewolucyjny przepis na rozwiązanie swoich problemów: tych, o których wiesz, a nawet tych, o których nie wiesz.

36,90 zł
26,94 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 9,96 zł

14
Mroczna strona miłości. Tom 1. Towarzyszka mafii - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mroczna strona miłości. Tom 1. Towarzyszka mafii
Dostępny27 szt.

Świat dwudziestopięcioletniej Ellie Walker wali się jak domek z kart, kiedy narzeczony oznajmia jej w dniu ślubu, że kocha inną. Większego wylanego na głowę kubła zimnej wody nie potrafiłaby sobie wyobrazić. W jednej sekundzie wszystkie plany na przyszłość runęły. Z życiowej katastrofy emocjonalnej ratuje ją przyjaciel Philip, który prowadzi agencję pracy. Informuje dziewczynę, że ma dla niej świetną ofertę pracę w Madrycie dla bardzo bogatej rodziny. Ellie miałaby zostać towarzyszką matki pewnego wpływowego biznesmena. Kobieta czuje, że los w końcu się do niej uśmiechnął. Jednak nie ma pojęcia, że przyjmując intratną posadę, wpadnie w sam środek kokainowej wojny. Zamieszka pod dachem mężczyzny, który od początku ją okłamuje. A zamierza zrobić znacznie więcej.

39,90 zł
29,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,97 zł

15
Tablica drewniana suchościeralna - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Tablica drewniana suchościeralna
Tupiko
Dostępny1 szt.

Specjalna wersja tablicy, po której dziecko ma możliwość pisania suchościeralnym markerem, a następnie przy użyciu gąbki starcia napisu. Stabilność tablicy zapewnia trójnożny stojak. Rysowanie na tablicy jest świetną propozycją spędzania wolnego czasu w domu ale tablica znajdzie zastosowanie również w przedszkolach, świetlicach i innych placówkach edukacyjnych. Produkt wykonany jest z naturalnego drewna. Tablica suchościeralna posiada: • płytę białą o właściwościach suchościeralnych, • gąbkę, • 1 marker. Ostrzeżenia! Ze względu na bezpieczeństwo w trakcie użytkowania istnieje możliwość ugryzienia kredy przez dziecko. Zabawka jest nieodpowiednia dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Użytkować wyłącznie pod nadzorem osób dorosłych. Opakowanie nie jest zabawką, dlatego zakazuje się udostępniać opakowania dzieciom do zabawy.

39,00 zł
24,18 zł

Rabat 38,0%
oszczędzasz 14,82 zł

16
Kabel Przewód Green Cell GC PowerStream USB-A - Lightning 120cm szybkie ładowanie Apple 2.4A - Elektronika i akcesoria
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kabel Przewód Green Cell GC PowerStream USB-A - Lightning 120cm szybki...
Green Cell
Dostępny34 szt.

Parametry techniczne: Gwarancja: 24 miesiąceMożliwość zwrotu: Do 30 dniKod produktu: KABGC21Producent: Green CellDługość: 1.2mRodzaj wtyku: USB - lightningKompatybilne technologie szybkiego ładowania: Apple 2.4A

21,00 zł
17
Wprowadzenie do liturgii - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wprowadzenie do liturgii
Dostępny3 szt.

Kolejna pozycja z serii Myśl Teologiczna jest cennym podręcznikiem liturgiki, przeznaczonym zwłaszcza dla wykładowców i studentów duchownych, ale dostępnym także dla zaangażowanych osób świeckich, interesujących się głębiej liturgią Kościołów chrześcijańskich. Zawiera historię liturgii chrześcijańskiej od początku do dziś oraz niezwykle cenne patrystyczne i liturgiczne komentarze jej ewolucji i kolejnych form. Książka zawiera indeksy imienne i rzeczowe.

49,00 zł
35,28 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 13,72 zł

18
Rzeczy ludzi średniowiecza W domu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rzeczy ludzi średniowiecza W domu
NiedostępnyBrak

Książka jest pierwszą z planowanej serii prac o rzeczach jakich używali ludzie w późnym średniowieczu na terenie Europy, ze szczególnym uwzględnieniem Polski. Jest też próbą pokazania, że ludzie w tej epoce dbali o estetykę i wygodę życia, a otaczające ich przedmioty były nie tylko użyteczne ale też bywały piękne. Jest to obraz barwnego średniowiecza widzianego z perspektywy zabytków archeologicznych, dzieł sztuki i źródeł pisanych.

74,90 zł
64,41 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 10,49 zł

19
To nie twoja wina WAM - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
To nie twoja wina WAM
Dostępny1 szt.

Markowi trudno pogodzić się z separacją rodziców. Jest przekonany, że mama i tata rozstają się z jego winy. Rozmowy z dorosłymi nie przynoszą większych rezultatów. Dopiero widok obojga rodziców entuzjastycznie kibicujących mu podczas meczu, przekonuje chłopca o prawdziwości ich słów.Seria Wielkie problemy naszych dzieci prezentuje historyjki terapeutyczne, służące zwerbalizowaniu problemu, a tym samym sprzyjające zrozumieniu lęków, obaw, niepowodzeń oraz pokazujące, jak należy sobie z nimi radzić.Serię kierujemy nie tylko do dzieci, ale przede wszystkim do rodziców i nauczycieli. Pozwoli im ona wspierać dzieci i będzie pomocą pedagogiczną w przekazywaniu umiejętności pokonywania różnych trudności oraz budowaniu relacji z otoczeniem, a uczniów uwrażliwi na potrzeby innych.

12,50 zł
9,00 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 3,50 zł

20
Think, Write, Speak - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Think, Write, Speak
Dostępny6 szt.

Each phase of his wandering life is included, from a precocious essay written while still at Cambridge in 1921, through his fame in the aftermath of the publication of Lolita to the final, fascinating interviews given shortly before his death in 1977. Introduced and edited by his biographer Brian Boyd, this is an essential work for anyone who has been drawn into Nabokov's literary orbit. Here he is at his most inspirational, curious, playful, misleading and caustic. The seriousness of his aesthetic credo, his passion for great writing and his mix of delight and dismay at his own, sudden global fame in the 1950s are all brilliantly delineated.

62,00 zł
57,66 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 4,34 zł

21
L.O.L. Surprise! Clubhouse. Domek Kontener dla lalek - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
L.O.L. Surprise! Clubhouse. Domek Kontener dla lalek
MGA
Dostępny32 szt.

Ten zestaw zachwyci fanki „L.O.L. Surprise!” Został wykonany z dbałością o szczegóły. Masz możliwość rozpakować aż 40 niespodzianek. W domku znajduje się miejsce i do pracy i do zabawy. Zestaw wygląda jakby się składał z dwóch stylowych kontenerów transportowych, ale po rozłożeniu powstaje w pełni wyposażony 3-piętrowy klub dla młodzieży. Szczegóły: • zestaw zawiera 2 lalki – lalkę dziewczynkę L.O.L. Surprise!™ i lalkę chłopczyka L.O.L. Surprise!™, • 7 stref tematycznych: pokój gier, strefa deskorolkarzy, patio z hamakiem, sala kinowa, obserwatorium, sypialnia, kuchnia i nie tylko, • szerokość po rozłożeniu ponad 90.0 cm.

239,35 zł
224,99 zł

Rabat 6,0%
oszczędzasz 14,36 zł

22
Wintering - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wintering
Dostępny27 szt.

'A peaceful rebuff to life in fast-forward' Guardian Wintering is a poignant and comforting meditation on the fallow periods of life, times when we must retreat to care for and repair ourselves. Katherine May thoughtfully shows us how to come through these times with the wisdom of knowing that, like the seasons, our winters and summers are the ebb and flow of life.

48,00 zł
43,20 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,80 zł

23
Python dla DevOps Naucz się bezlitośnie skutecznej automatyzacji - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Python dla DevOps Naucz się bezlitośnie skutecznej automatyzacji
Dostępny26 szt.

Ostatnia dekada zmieniła oblicze IT. Kluczowego znaczenia nabrały big data, a chmura i automatyzacja rozpowszechniły się wszędzie tam, gdzie mowa o efektywności. Inżynierowie muszą wykorzystywać zalety systemów linuksowych w codziennej praktyce, aby zapewnić należyty poziom automatyzacji swoich zadań. Do tych celów świetnie nadaje się Python. Język ten zdobywa coraz większe uznanie z uwagi na jego wszechstronność, jak również wydajność, przenaszalność i bezpieczeństwo kodu. Warto więc wykorzystywać Pythona do administrowania systemami Linux wraz z takimi narzędziami DevOps jak Docker, Kubernetes i Terraform. Dzięki tej książce dowiesz się, jak sobie z tym poradzić. Znalazło się w niej krótkie wprowadzenie do Pythona oraz do automatyzacji przetwarzania tekstu i obsługi systemu plików, a także do pisania własnych narzędzi wiersza poleceń. Zaprezentowano również przydatne narzędzia linuksowe, systemy zarządzania pakietami oraz systemy budowania, monitorowania i automatycznego testowania kodu. Zagadnienia te szczególnie zainteresują specjalistów DevOps. Ponadto zawarto tu podstawowe informacje o chmurze obliczeniowej, usługach IaC i systemach Kubernetes. Omówiono zasady uczenia maszynowego i inżynierii danych z perspektywy DevOps. Przedstawiono także kompletny przewodnik po procesach budowania, wdrażania oraz operacyjnego wykorzystywania modelu uczenia maszynowego z użyciem systemów Flask, sklearn, Docker i Kubernetes. W tej książce: wprowadzenie do Pythona automatyczne przetwarzanie tekstu oraz automatyzacja operacji na plikach automatyzacja za pomocą sprawdzonych narzędzi linuksowych chmura, infrastruktura jako kod, Kubernetes i tryb bezserwerowy uczenie maszynowe i inżynieria danych z perspektywy DevOps tworzenie i operacjonalizacja projektu uczenia maszynowego Python: tutaj ważna jest prawdziwa nowoczesność oprogramowania!

89,00 zł
62,30 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 26,70 zł

24
Szczerość. O wyłanianiu się nowoczesnego porządku komunikacyjnego - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szczerość. O wyłanianiu się nowoczesnego porządku komunikacyjnego
Dostępny158 szt.

Proces przejścia od rytualnej koncepcji komunikacji do komunikacji opartej na szczerości. Autorka łączy opis przeobrażeń kultury europejskiej z analizą przemian polskiej praktyki epistolograficznej w XVIII i na początku XIX w. Analizując m.in. Wyznania Jana Jakuba Rousseau, powinowactwa między sentymentalizmem a jakobińskim terrorem, zmiany we wzorach listów kondolencyjnych w listownikach, konflikt między zwierzeniami a wzajemną kontrolą w korespondencji filomatów czy sposoby wyrażania uczuć w kręgu rodzinnym Juliusza Słowackiego, stara się odtworzyć in statu nascendi napięcia i paradoksy konstytutywne dla porządku nowoczesnego.

39,00 zł
32,76 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 6,24 zł

25
Weronika nie chce zostać modelką - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Weronika nie chce zostać modelką
Dostępny4 szt.

Weronika ma pucołowatą buzię, krągłe ramionka i fałdki na brzuszku. Nic wielkiego - myśli, zadowolona ze swego wyglądu. Nie pochwalają tego jej babcia, mama i siostra, które są wiecznie na diecie. Życie jest trudne, gdy w domu przebywa się wśród samych supermodelek.Seria Wielkie problemy naszych dzieci prezentuje historyjki terapeutyczne, służące zwerbalizowaniu problemu, a tym samym sprzyjające zrozumieniu lęków, obaw, niepowodzeń oraz pokazujące, jak należy sobie z nimi radzić.Serię kierujemy nie tylko do dzieci, ale przede wszystkim do rodziców i nauczycieli. Pozwoli im ona wspierać dzieci i będzie pomocą pedagogiczną w przekazywaniu umiejętności pokonywania różnych trudności oraz budowania relacji z otoczeniem, a uczniów uwrażliwi na potrzeby innych.

12,50 zł
4,88 zł

Rabat 61,0%
oszczędzasz 7,62 zł

26
Książka z otwieranymi okienkami. Bing w ogrodzie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Książka z otwieranymi okienkami. Bing w ogrodzie
Dostępny66 szt.

Gdy Bing i Sula szukają biedronek, okazuje się, że w ogrodzie można natrafić na wiele różnych niespodzianek. Sympatyczną opowieść o przyrodniczych odkryciach ulubionego króliczka kilkulatków i jego przyjaciółki uzupełniają znajdujące się na stronach książeczki otwierane okienka. W każdym z nich czeka co innego na przykład piłka, kwiat albo kotek więc maluch razem z bohaterami odkrywa kolejne niezwykłe rzeczy. Historia opowiedziana w książce przeplata się z pytaniami, które dodatkowo naprowadzają dziecko na właściwy trop. To świetna zabawa, a jednocześnie okazja do wyćwiczenia koordynacji ręka-oko i zaproszenie do odkrywania świata dookoła!

32,99 zł
25,07 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 7,92 zł

27
Błękitna prawda - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Błękitna prawda
NiedostępnyBrak

Jesteś czymś więcej niż pokazuje to twoje życie i wiesz o tym. Kochasz bardziej, niż pozwalają ci związki i jesteś wspanialszy, niż sugeruje to twoja praca i kariera. W tajemnej głębi Istnienia jesteś nieskończony, twórczy, nieograniczony i jak się wydaje kompletnie niezdolny, aby zaprezentować swoją pełną chwałę światu. W Błękitnej Prawdzie David Deida, nauczyciel duchowy o międzynarodowej sławie, przedstawia skarbnicę wglądów dla odkrycia prawdziwego celu własnego serca i niewyczerpanej pasji Miłości. W części pierwszej autor pokazuje jak otworzyć się na całość i pełnię każdej chwili, odczuwając tak głęboko wewnątrz oraz tak daleko na zewnątrz, jak tylko możesz i na tak długo jak otwiera się każda chwila teraz. W części drugiej wskazuje, jak z wdziękiem poruszać się po ścieżce dzikiej krainy intymnych związków, odkrywając przy tym sztukę obdarowywania się seksualnymi darami. Ujawnia i wyjaśnia, jak nie zagubić się w gmatwaninie złości, zazdrości, lęku i pożądania. Błękitna Prawda jest unikalnym przewodnikiem prowadzącym do autentycznego przeżywania osobistej prawdy i przebudzenia oraz do swobodnego obdarowywania miłością wszystkiego i wszystkich dokoła.

42,00 zł
33,60 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 8,40 zł

28
Kabel Przewód Green Cell GC PowerStream USB-A - Micro USB 120cm szybkie ładowanie Ultra Charge, QC 3.0 - Elektronika i akcesoria
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kabel Przewód Green Cell GC PowerStream USB-A - Micro USB 120cm szybki...
Green Cell
Dostępny5 szt.

Parametry techniczne: Gwarancja: 24 miesiąceMożliwość zwrotu: Do 30 dniKod produktu: KABGC20Producent: Green CellDługość: 1.2mRodzaj wtyku: USB - Micro USBKompatybilne technologie szybkiego ładowania: Quick Charge 3.0, GC Ultra Charge, Samsung AFC

22,00 zł
29
The Penguin Book of Oulipo - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Penguin Book of Oulipo
Dostępny2 szt.

Brought together for the first time, here are 100 pieces of 'Oulipo' writing, celebrating the literary group who revelled in maths problems, puzzles, trickery, wordplay and conundrums. Featuring writers including Georges Perec, Raymond Queneau and Italo Calvino, it includes poems, short stories, word games and even recipes. Alongside these famous Oulipians, are 'anticipatory' wordsmiths who crafted language with unusual constraints and literary tricks, from Jonathan Swift to Lewis Carroll. Philip Terry's playful selection will appeal to lovers of word games, puzzles and literary delights.

74,00 zł
68,82 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 5,18 zł

30
Marcin Luter - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Marcin Luter
Dostępny6 szt.

Publiczna działalność Marcina Lutra rozpoczęła się od wywieszenia na drzwiach katedry w Wittenberdze 95 tez, w większości dotyczących odpustów. Zależało mu na reformie Kościoła, na udostępnieniu wiernym Pisma Świętego. Marzył o powrocie do ewangelicznych korzeni. Jego reformatorski wysiłek szybko został upolityczniony i wykorzystany dla celów przez niego niezamierzonych. Wiele jego intuicji przetrwało jednak i znalazło uznanie we współczesnym Kościele.

9,90 zł
7,13 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 2,77 zł

31
Komplet sukienko-body+opaska 86 - Mama i dziecko
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
54,50 zł
49,05 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,45 zł

32
Co komu pisane - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Co komu pisane
Dostępny67 szt.

Opowieść o sile zemsty, która dominuje nad wszystkimi innymi emocjami, bo mieści się w niej i miłość, i smutek, i tęsknota. Cicha spokojna miejscowość pod Warszawą. W życie pewnego lekarza ginekologa niespodziewanie wdziera się znana pisarka. Jej książki czytają niemal wszyscy, ale jej osoba pozostaje dla wszystkich tajemnicą. Nagle ukrywająca się introwertyczka postanawia wyjść z cienia, by zasmakować prawdziwego życia, jakim obdziela bohaterów swoich powieści. Wraz z przybyciem Janiny Opiłko życie Tomasza Bocianowskiego zmienia się diametralnie. Wokół pana doktora mnożą się niesamowite i przerażające wydarzenia. Ktoś zaczyna go prześladować. Autorka, chcąc nie chcąc, coraz mocniej angażuje się w tę historię, nie bacząc, iż jej samej również może grozić niebezpieczeństwo. Pisze nową książkę, opowiadającą o tym, co się dzieje. Tylko ona zna dalszy ciąg akcji i rozwiązanie zagadki. Ktoś jednak zdaje się wiedzieć o wszystkim z wyprzedzeniem i realizuje z nieubłaganą konsekwencją plan, nawiązujący do kolejnych zwrotek pewnej piosenki, a mogący mieć tylko jeden możliwy finał. Zaplanowany przez niego. Maria Ulatowska – (cykl o Sosnówce, Domek nad morzem, Kamienica przy Kruczej, Całkiem nowe życie i kilka innych powieści) oraz Jacek Skowroński (Był sobie złodziej, Mucha, Zabić, zniknąć, zapomnieć), laureat Grand Prix Ogólnopolskiego Konkursu na Opowiadanie Kryminalne, w 2014 roku połączyli siły, tworząc autorski duet. Doszli bowiem do wniosku, że pisanie razem jest o wiele lepsze niż solo, toteż zamierzają to robić do końca świata i ze trzydzieści lat dłużej. Dotychczas wydali wspólnie dziesięć książek. Prywatnie, poza pisaniem, najbardziej lubią podróże po świecie, zwiedzili już cztery kontynenty, a przed nimi jeszcze wiele egzotycznych zakątków, które z całą pewnością odwiedzą.

39,99 zł
29,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 10,00 zł

33
Harry Potter. Magiczne Mikstury - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Harry Potter. Magiczne Mikstury
Spin Master, od 8 lat
Dostępny116 szt.

Masz zadanie od profesora Snape'a: wędruj po terenie Hogwartu, gromadząc składniki na jeden eliksir. Gdy będziesz już mieć wszystkie składniki mikstury, spróbuj dotrzeć do jednego z pól początkowych jako pierwszy, aby wygrać! Uważaj – Argus Filch będzie obserwować każdy Twój ruch, będzie wędrował po terenie, gotowy zatrzymać cię na twoich torach! Zawartość i cechy zestawu: • 1 pionek Argusa Filcha, • 4 pionki domów, • 5 stojaków na pionki, • 4 różdżki, • 2 kostki, • 1 arkusz naklejek, • 30 kart eliksirów, • 1 karta z listą składników do zebrania, • 1 plansza do gry, • 1 instrukcja.

106,65 zł
98,12 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 8,53 zł

34
Olive, Again - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Olive, Again
Dostępny27 szt.

Olive, Again follows the blunt, contradictory yet deeply loveable Olive Kitteridge as she grows older, navigating the second half of her life as she comes to terms with the changes - sometimes welcome, sometimes not - in her own existence and in those around her. Olive adjusts to her new life with her second husband, challenges her estranged son and his family to accept him, experiences loss and loneliness, witnesses the triumphs and heartbreaks of her friends and neighbours in the small coastal town of Crosby, Maine - and, finally, opens herself to new lessons about life.

43,00 zł
39,99 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 3,01 zł

35
Niedziela. Historia, znaczenie, symbolika - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Niedziela. Historia, znaczenie, symbolika
NiedostępnyBrak

Niezwykle interesująca jest historia niedzieli. Dlaczego akurat ten dzień jest wolny od pracy, a w kościele katolickim uznany za święty. Dlaczego Żydzi maja sobotę a muzułmanie piątek? Co jest takiego szczególnego w „niedzieli”? Jaka jest historia jakie jest znaczenie tego dnia dla życia ludzi i całych społeczeństw jak jest symbolika i dlaczego to ten dzień jest tak ważny?

19,00 zł
13,68 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 5,32 zł

36
Komplet sukienka+opaska 98 - Mama i dziecko
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
56,30 zł
50,67 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,63 zł

37
Komplet czapka,apaszka,body.spodnie 68 - Mama i dziecko
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
81,70 zł
73,53 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 8,17 zł

38
Komplet czapka,apaszka,body,spodnie 68 - Mama i dziecko
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
78,30 zł
70,47 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,83 zł

39
Jan Długosz - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jan Długosz
NiedostępnyBrak

Jan Długosz jest powszechnie znany jako kronikarz wychwalający wielkość królestwa Jagiellonów. Był również kanonikiem krakowskim, z jego głosem liczyli się biskupi. Książka zaznajamia czytelnika z biografią Jana Długosza, informuje czym przysłużył się Kościołowi i państwu, poza Rocznikami?

10,60 zł
7,63 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 2,97 zł

40
Stabilizator ręczny do telefonu 3-osiowy, czarny - Elektronika i akcesoria
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Stabilizator ręczny do telefonu 3-osiowy, czarny
Baseus
NiedostępnyBrak

Stabilizator obrazu został zaprojektowany z myślą o codziennym użytkowaniu. Pozwoli Ci cieszyć się płynnością nagrań bez zbędnego bagażu. Jest innowacyjny i niezwykle lekki. To doskonałe, 3-osiowe urządzenie ma system redukujący wstrząsy spowodowane ruchem ręki. Utrzymuje pełną stabilność obrazu nawet w bardzo trudnych warunkach. Na gimbalu można mocować smartfony o wadze do 250 gram. Ma funkcje śledzenia ruchu obiektu, oraz rozpoznawania twarzy. Na jednym ładowaniu może pracować nawet do 12 godzin. Gimbal oferuje trzy tryby stabilizacji, które pozwalają dostosować urządzenie do aktualnych potrzeb. Inteligentne algorytmy antywstrząsowe oraz najnowocześniejsze silniki bezszczotkowe gwarantują płynność oraz stabilność, dzięki którym z łatwością uzyskasz zamierzony efekt.

349,00 zł
41
L.O.L. Surprise! Confetti Pop. Zestaw 6 kul z laleczkami - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
L.O.L. Surprise! Confetti Pop. Zestaw 6 kul z laleczkami
MGA
NiedostępnyBrak

Wielki powrót lalek LOL Surprise! Confetti Pop. Jeśli przegapiłeś zbieranie ulubionych przez fanów postaci z Serii 3, takich jak Waves, teraz masz szansę. Piękny zestaw 6 kul zapakowanych w prezentowym pudełku, w których ukryta jest laleczka oraz wiele niespodzianek do znalezienia pod każdą warstwą podczas rozpakowywania. Dodatkowo, każda kula posiada strzelające konfetti! Każda kula ma 9 warstw, w których skrywa się 9 niespodzianek a wśród nich: 1. warstwa - rebus, 2. warstwa - naklejki kolekcjonerskie, 3. warstwa - tatuaż pierścionek, 4. warstwa - buteleczka dla lalki, 5. warstwa - buciki, 6. warstwa - ubranko, 7. warstwa - dodatek do ubranka, 8. warstwa - strzelające konfetti, 9. warstwa - laleczka niespodzianka z ukrytymi wodnymi funkcjami. Po otwarciu kula może zamienić się w fotel lub domek, aby wygodnie przenosić swoją ulubioną laleczkę. Do zebrania 12 laleczek! Średnica kuli: ok. 10.0 cm Wysokość laleczki: 8.0 cm Wymiar opakowania: 30.5 x 32.0 x 8.0 cm Uwaga! Opakowanie niespodzianka. Dopiero po otwarciu dowiesz się jaka zabawka jest w środku. Cena dotyczy 1 zestawu.

300,00 zł
282,00 zł

Rabat 6,0%
oszczędzasz 18,00 zł

42
Roztocze w malarstwie Dariusza Króla ALBUM - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
55,00 zł
43
30 lat polskiej sceny techno - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
30 lat polskiej sceny techno
NiedostępnyBrak

Pierwsza antologia dokumentująca historię sceny techno i muzyki elektronicznej w Polsce. Kompleksowa panorama kultury, nie tylko dla zapalonych klubowiczów. Wyruszcie z nami w podróż do serca polskiego rave’u – przed wami ponad 700 stron tekstów i fotografii portretujących ewolucję techno w naszym kraju. To podróż od DIY-owych czasów postsocjalistycznej szarzyzny, przez lata raczkującego kapitalizmu, aż po drugą dekadę XXI wieku. Odwiedzicie pionierskie squaty, weźmiecie udział w eksterytorialnych rejsach, poznacie kulisy pierwszej Parady Wolności, biografie DJ-ów i DJ-ek, którzy budowali zaplecze kultowych festiwali, pirackie radiostacje i opętane przez ducha rave’u pustostany. To książka napisana przez ludzi, którzy tworzyli i tworzą polskie techno – producentów, klubowiczki i wielbicieli tej muzyki. Opisuje trzy dekady i kreśli mapę kultury, która obejmuje zarówno Warszawę, Poznań czy Łódź, jak i miejsca, do których nie sięga policyjny radar. Każdy, kto choć raz uległ hipnotyzującej sile rave’u, znajdzie tu coś dla siebie. To właśnie rave wziął zresztą za swoje credo zasady PLUR: Peace, Love, Unity, Respect (Pokój, Miłość, Jedność, Szacunek). Choć klimat panujący w Polsce bywał ponury, dzięki techno mogliśmy doświadczać, co w praktyce znaczą wspólnota i ideały równości. I żeby nie przesadzać z dragami.

69,90 zł
51,73 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 18,17 zł

44
W mojej tajskiej kuchni - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
W mojej tajskiej kuchni
NiedostępnyBrak

W tej książce znajdziesz zapach tajskich przygód, aromat egzotycznych doznań i mnóstwo praktycznych informacji, jak zostać mistrzem tajskich dań we własnej kuchni! Przemierzając Tajlandię, Daria Ładocha ze studentki dziennikarstwa stała się kulinarnym coachem. Szefowie lokalnych restauracji wprowadzili ją w tajniki swojej pracy, starsze kobiety gotujące dla rodzin zdradziły tradycyjne receptury. Obrała kilogramy krewetek, pokroiła góry warzyw i wróciła, by podzielić się tym, czego się nauczyła. Moja tajska kuchnia to 90 przepisów na szybkie, efektowne i niesamowicie smaczne dania. Towarzyszą im opisy produktów i porady, gdzie można je kupić i czym zastąpić. Ugotuj pyszne zielone curry z kurczakiem i bakłażanem tajskim, zasmakuj orientalnej kuchni, poznaj historię białej Tajki i wraz z nią naucz się przyrządzać potrawy z dużą dawką chilii i szczyptą humoru.

44,90 zł
33,23 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 11,67 zł

45
Krainy Wschodu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Krainy Wschodu
NiedostępnyBrak

JEDWAB, STAL I MAGIA Krainy Wschodu wprowadzają do gry DUNGEONS & DRAGONS? atmosferę nieskończenie fantastycznej Azji! Na kartach tej książki znajdziesz: ? 5 nowych ras, w tym hengeyokai, nezumi oraz ludzi-duchy ? 5 nowych klas, w tym samuraja, shugenja oraz wu jena ? ponad 25 nowych klas prestiżowych, w tym ninję, tatuowanego mnicha oraz yakuzę ? 100 nowych czarów ? 75 nowych potworów ? kompletny świat gry: Rokugan, znany z karcianej Legendy Pięciu Kręgów? Podręcznik Gracza, Przewodnik Mistrza Podziemi oraz Księgi Potworów są niezbędne, aby Mistrz Podziemi mógł wykorzystać ten dodatek. Graczowi wystarczy sam Podręcznik Gracza.

82,95 zł
62,21 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 20,74 zł

46
BiznesMama. Biznes urodzony w domu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
39,00 zł
27,30 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 11,70 zł

47
Kalendarz 2021 Sekretne plany BiznesMamy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz 2021 Sekretne plany BiznesMamy
NiedostępnyBrak

Kalendarz to efekt pracy wielu #BiznesMam. Specjalnie dla Ciebie, indywidualnie zaprojektowany, każda strona stworzona z myślą o Tobie i Twoich potrzebach.Wyróżnia nas:indywidualne podejście, nowoczesny styl w pięknym wydaniu, dostosowanie do potrzeb mam aktywnych zawodowo, połączenie planera z kalendarzem w dostosowanym do damskiej torebki formacie ? A5. W kalendarzu znajdziesz osobne miejsce na:plany oraz notatki na kolejne miesiące planery tygodniowe, kwartalnik rozwojowy #BizesMamy czyli ćwiczenia do pracy nad samą sobą w domowym zaciszu, kalendarz dzienny podzielony na część zawodową i domową.

49,00 zł
34,30 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 14,70 zł

48
Czy to Ty? - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czy to Ty?
Dostępny59 szt.

"Czy to Ty?" to także pytanie do każdego czytelnika, aby mógł zastanowić się, co ważnego jest w dzisiejszych czasach. Nasza Ojczyzna skrywa jeszcze wiele tajemnic, ale poezji nie da się zastąpić pustymi słowami czy powszechnymi sloganami. Niniejsze wiersze subtelnie pokazują drogowskaz szacunku do człowieka oraz wiary w lokalny patriotyzm.

23,30 zł
49
Fabryka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
32,90 zł
25,33 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 7,57 zł

50
Nie bądź torbą foliową w rękach wiatru - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nie bądź torbą foliową w rękach wiatru
Dostępny55 szt.

"Moi przyjaciele i nieprzyjaciele, bliżsi i dalsi, i bardzo dalecy, zapamiętani i zapomniani - ta książka składa. się ze zdań, samodzielnych, subiektywnych, przeważnie oznajmujących, chociaż zdarzają się i znaki zapytania.Obfitość myśli - nie tylko złotych, cytatów, sentencji, odłamków wyjętych z kontekstów, zwięzłych opinii, ocen,haseł, pouczeń, przysłów i przeinaczeń, rad i porad, i tym podobnych utworów nie tylko literackich - dopadła dziś naszą pogodną ojczyznę. Tyle tu wskazówek, propozycji, sugestii, przeróżnych ofert, mądrości ludowych i naukowych, że tylko przebierać i wybierać, i zrozumieć trudno czemu lud, naród, społeczeństwo, suweren, przeróżne środowiska i kasty, czyli mieszkańcy licznych nisz ekologicznych, od dna po szczyty - czyli my po prostu, nie stajemy się lepsi, mądrzejsi, dojrzalsi, a wciąż jesteśmy sobą i tylko sobą. I brak racjonalnych dowodów jakichkolwiek zmian, przeobrażeń psychicznych, moralnych, uniwersalnych..." - od Autora

29,00 zł
22,33 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 6,67 zł

Wróć do góry