hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2021.01.26

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli we wtorek 26 stycznia 2021 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Z wielką odwagą. Jak odwaga bycia wrażliwym zmienia to, jak żyjemy i kochamy, jakimi rodzicami i liderami jesteśmy (Brene Brown), na drugim Drugaki. Karty pracy w szkole i w domu (Marta Kurdziel). Kolejny produkt to Pierwszaki. Karty pracy w szkole i w domu (Marta Kurdziel) oraz Odgłosy na wsi (Natalia Kawałko-Dzikowska).
1
Z wielką odwagą. Jak odwaga bycia wrażliwym zmienia to, jak żyjemy i kochamy, jakimi rodzicami i liderami jesteśmy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Z wielką odwagą. Jak odwaga bycia wrażliwym zmienia to, jak żyjemy i k...
Dostępny136 szt.

Wrażliwość stanowi sedno trudnych emocji, takich jak lęk, żal i rozczarowanie, a jednocześnie jest miejscem narodzin miłości, uczucia przynależności, radości, empatii, innowacji i kreatywności. Czerpiąc z obszernych badań i własnego doświadczenia, Brené Brown zgłębia paradoksy odwagi: stajemy się silni, gdy angażujemy naszą wrażliwość, wykazujemy się większą śmiałością, gdy uznajemy nasz lęk. Niniejsza książka nie jest poświęcona wygrywaniu bądź przegrywaniu. W świecie, w którym dominuje myślenie w kategoriach „nigdy dość”, a lęk stał się drugą naturą człowieka, wrażliwość jest czymś niemal wywrotowym. Niewygodnym. Czasem nawet nieco niebezpiecznym. Niewątpliwie, jeśli do niej sięgniemy i odsłonimy swoje prawdziwe ja, ryzyko, że ktoś nas skrytykuje lub że zostaniemy zranieni, znacznie wzrośnie. Jednak gdy cofniemy się i prześledzimy nasze życie, odkryjemy, że nic nie jest równie niekomfortowe, niebezpieczne lub bolesne, jak stanie z boku, zaglądanie do środka i zastanawianie się, jak by to było, gdybyśmy mieli odwagę wkroczyć na ring – niezależnie od tego, czy jest to nowy związek, ważne spotkanie, proces twórczy, czy trudna rozmowa z członkami rodziny. „Samo rozumienie wstydu nie wystarczy. Trzeba jeszcze potrafić z nim żyć. Ta książka jest o tym, jak pomimo potęgi, jaką jest lęk przed oceną każdego dnia wybierać odwagę. Bo odważnymi się nie rodzimy, odważnymi się stajemy” – Joanna Chmura, psycholożka, certyfikowana facylitatorka The Daring Way.

49,90 zł
37,43 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 12,47 zł

2
Drugaki. Karty pracy w szkole i w domu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Drugaki. Karty pracy w szkole i w domu
Dostępny127 szt.

Drugaki to karty pracy przeznaczone dla uczniów klasy 2 szkoły podstawowej. Odpowiadają zakresowi tematycznemu programu nauczania zintegrowanego dla klasy drugiej. Zadania dotyczą podstaw języka polskiego, nauk społecznych, historii, biologii, geografii i ekologii, poruszają takie tematy, jak bezpieczeństwo, pory roku, bogactwa naturalne, elektryczność i energia, gatunki i środowiska życia zwierząt, ekologia, podstawy wiedzy o kosmosie, zdrowie i higiena, najważniejsze wynalazki, święta i zwyczaje, podstawy geografii Polski i wiadomości o świecie, a także wiele innych. Każde z tych zagadnień uczeń spotka na lekcji w szkole oraz w podręczniku. Ćwiczenia doskonalą umiejętność pisania, zapoznają też z takimi formami, jak list, zaproszenie, ogłoszenie, opowiadanie. Zadbaliśmy o kolorową, atrakcyjną dla małego ucznia oprawę graficzną, zadania są ciekawe i nie tylko budują zasób wiedzy, ale też rozwijają umiejętności manualne, wyobraźnię i kreatywność. Dzięki perforacji łatwo wyrwać każdą kartkę z książki, a specjalnie dobrana kolorystyka zapewnia zachowanie czytelności w przypadku kserowania na czarno-białej kopiarce. Codziennie wystarczy przerobić jedną kartkę, by dziecko opanowało wszystkie wymagania z programu dla klasy 2! Serdecznie polecamy! Zachęcamy również do zakupu trzeciej części serii Kart pracy – Trzeciaki.

24,95 zł
12,97 zł

Rabat 48,0%
oszczędzasz 11,98 zł

3
Pierwszaki. Karty pracy w szkole i w domu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pierwszaki. Karty pracy w szkole i w domu
Dostępny256 szt.

Przedstawiamy kolejną pozycję ze znanej i lubianej serii „Karty pracy”, przeznaczoną dla uczniów klasy 1 szkoły podstawowej. Pierwszaki to pozycja odpowiadająca zakresem tematycznym zagadnieniom z programu nauczania zintegrowanego. Są tutaj zatem karty poświęcone nauce pisania, a także zadania dotyczące podstaw języka polskiego, biologii, geografii, nauk społecznych, ekologii i historii. W książce znalazły się tematy poruszane w klasie 1, takie jak m.in. ruch drogowy, zasady bezpieczeństwa, zdrowie i higiena, las i rośliny, zwierzęta domowe i dzikie, pory roku, ekologia i segregacja śmieci, transport i technika, święta i zwyczaje, podstawy wiedzy o Polsce i Europie oraz wiele innych. Wszystko to w kolorowej, przyjaznej dla oka małego ucznia formie graficznej, w postaci atrakcyjnych, ciekawych zadań rozwijających zarówno zasób wiedzy, jak umiejętności manualne, wyobraźnię i kreatywność. Karty posiadają perforację, dzięki czemu łatwo jest je wyrwać, a kolorystyka dobrana jest tak, by po skserowaniu na czarno-białej kopiarce strony zachowały czytelność. Jedna strona codziennie wystarczy, by dziecko opanowało program klasy 1! Gorąco polecamy! Zachęcamy też do zakupu dalszych części serii – na dzieci czekają Drugaki i Trzeciaki!

24,95 zł
17,47 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 7,48 zł

4
Odgłosy na wsi - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Odgłosy na wsi
Dostępny267 szt.

Książeczka sensoryczna – zawiera elementy dźwiękowe. Wspiera wszechstronny rozwój dziecka – pobudza zmysły wzroku, dotyku i słuchu. Prezentuje aż 60 dźwięków. Zawiera proste wierszyki i krótkie opisy. Książka zabiera małych czytelników w niezapomnianą podróż na wieś. Dzieci znajdą w niej proste wierszyki o wiejskich zwierzętach oraz krótkie ciekawostki. Wyróżnikiem publikacji jest aż 60 różnorodnych dźwięków. Dzięki niej maluch dowie się, jakie dźwięki wydają krowa, cielę, koń, źrebię, bocian i kombajn. Starannie dobrane zdjęcia charakteryzują się żywą kolorystyką. Książka: • działa na różne zmysły: wzrok, dotyk, słuch, • zapoznaje z dźwiękami spotykanymi na wsi, • rozwija wyobraźnię, • wzbogaca słownictwo. Seria książeczek sensorycznych przeznaczona dla młodszych dzieci. Wprowadza w świat różnorodnych dźwięków. Uwagę przyciągają wyraziste zdjęcia, wierszyki i ciekawostki.

59,90 zł
37,14 zł

Rabat 38,0%
oszczędzasz 22,76 zł

5
Trzeciaki. Karty pracy w szkole i w domu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Trzeciaki. Karty pracy w szkole i w domu
Dostępny118 szt.

Trzeciaki przeznaczone są dla uczniów klasy 3 szkoły podstawowej. Jest to pozycja odpowiadająca zakresem tematycznym zagadnieniom z programu nauczania zintegrowanego, zawiera zadania dotyczące podstaw języka polskiego, nauk społecznych, ekologii, historii, biologii i geografii. Pojawiają się tematy poruszane na lekcjach w klasie 3, takie jak uczucia i emocje, zdrowie i higiena, zdrowe odżywianie się, ciało człowieka, rolnictwo i rośliny uprawne, podstawy wiadomości o ekosystemach, zwierzęta świata, obieg wody w przyrodzie, surowce naturalne, wiadomości o kosmosie, technika, transport i podróże, czas i kalendarz, podstawy wiadomości o geografii i historii Polski, podstawy wiadomości o krajach świata, znani i sławni Polacy oraz wiele innych zagadnień. Ćwiczenia językowe doskonalą umiejętności nabyte w poprzednich klasach oraz wprowadzają kolejne formy pisemne, jak plan czy opis. Zadania są atrakcyjne i ciekawe, rozwijają zarówno zasób wiedzy, jak kreatywność, wyobraźnię i logiczne myślenie. Karty posiadają perforację, dzięki czemu łatwo je wyrwać, a kolorystykę dobrano tak, by kserowanie na czarno-białej kopiarce nie powodowało utraty czytelności. Jednocześnie szata graficzna jest bardzo kolorowa, przyjemna dla oka ucznia. Jedna kartka codziennie wystarczy, by zapewnić opanowanie przez dziecko programu klasy 3! Polecamy dla każdego trzecioklasisty!

24,95 zł
17,47 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 7,48 zł

6
Klasyka dla dzieci. Sherlock Holmes. Tom 3. Błękitny karbunkuł - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klasyka dla dzieci. Sherlock Holmes. Tom 3. Błękitny karbunkuł
Dostępny22 szt.

Tom trzeci z serii klasycznych opowieści detektywistycznych Arthura Conan Doyle'a o Sherlocku Holmesie w uproszczonych adaptacjach dla dzieci. Idealna propozycja dla młodych wielbicieli zagadek i kapitalne wprowadzenie do klasyki. Ze szkatułki hrabiny Morcar skradziony zostaje słynny klejnot, Błękitny Karbunkuł. Hrabina oferuje 1000 funtów za wskazanie sprawcy. Holmes i Watson wkraczają do śledztwa, by nie skazano niewinnego człowieka. Czy pomoże im w tym… gęś? Dla dzieci powyżej 7 lat.

24,95 zł
15,47 zł

Rabat 38,0%
oszczędzasz 9,48 zł

7
Terapia punktów spustowych. Praktyczny podręcznik - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Terapia punktów spustowych. Praktyczny podręcznik
Dostępny71 szt.

Silny ból mięśni może dopaść każdego. Warto wówczas zastosować terapię punktów spustowych, która jest najnowocześniejszą metodą automasażu służącą redukcji i leczeniu bólu. Dzięki tej profesjonalnej książce samodzielnie poradzisz sobie z rwą kulszową, bólami pleców, krzyża, głowy, kolan i stóp, a także z zapaleniem stawów czy mięśni. Przedstawiona w niej metoda będzie również pomocna przy urazach sportowych i powypadkowych. Jest ona bezpieczna i stosowana zarówno przez zawodowych chiropraktyków jak i całkowitych laików. Polega na usunięciu napięć poprzez techniki uciskowe czy rozciąganie. Likwiduje przykurcze, poprawia ukrwienie mięśni i pozwala na szybkie uzyskanie pełnego uwolnienia od napięć i dolegliwości bólowych. Czas wziąć sprawy w swoje ręce i pozbyć się bólu.

70,35 zł
51,36 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 18,99 zł

8
Rozmowy z Bogiem. Księga 1 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
44,90 zł
29,19 zł

Rabat 35,0%
oszczędzasz 15,71 zł

9
Najpiękniejszy sen - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Najpiękniejszy sen
Dostępny46 szt.

Quinten Aspinall pragnie spełnić obietnicę daną zmarłemu ojcu. Udaje się więc do Kanady, by odszukać rodzeństwo, wysłane do niewolniczej pracy podczas jego pobytu na wojnie. Pracodawca zleca mu przy okazji sprowadzenie swojej bratanicy, która uciekła z kanadyjskim żołnierzem. W nagrodę Aspinall otrzyma własną farmę, dzięki czemu zapewni dom chorej matce i rodzeństwu. Przyjazd Julii Holloway do Toronto okazał się katastrofą. Gdy przybywa pracownik jej wuja i ratuje ją z opresji, dziewczyna postanawia odpłacić się za jego dobroć, pomagając mu w znalezieniu siostry. Jednak druzgocące wieści, jakie właśnie otrzymała, zmienią w jej życiu wszystko. Czy Quinn będzie musiał wybrać pomiędzy połączeniem rodziny a ochroną Julii i własnym szczęściem?

44,90 zł
27,84 zł

Rabat 38,0%
oszczędzasz 17,06 zł

10
Klasyka dla dzieci. Sherlock Holmes. Tom 4. Nakrapiana przepaska - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klasyka dla dzieci. Sherlock Holmes. Tom 4. Nakrapiana przepaska
Dostępny26 szt.

Tom czwarty z serii klasycznych opowieści detektywistycznych Arthura Conan Doyle'a o Sherlocku Holmesie w uproszczonych adaptacjach dla dzieci. Idealna propozycja dla młodych wielbicieli zagadek i kapitalne wprowadzenie do klasyki. Siostra Helen Stoner, Julia, umiera w tajemniczych okolicznościach. Helen czuje, że czeka ją podobny los. Czy Holmes i Watson zdołają pomóc przerażonej dziewczynie? Na jaki trop naprowadzi ich informacja o nakrapianej przepasce, o której Julia mówiła tuż przed śmiercią? Dla dzieci powyżej 7 lat.

24,95 zł
15,72 zł

Rabat 37,0%
oszczędzasz 9,23 zł

11
Polly Pocket. GXC95 Kompaktowa torebka koala - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Polly Pocket. GXC95 Kompaktowa torebka koala
Polly Pocket, Mattel
Dostępny75 szt.

Odkryj mały świat wielkich przygód z Polly Pocket! Kompaktowa torebka otwiera się, by odsłonić zestaw do zabawy z motywem przygody, dwoma mikrolalkami, wesołymi funkcjami, akcesoriami i arkuszem naklejek. Zestaw ma też pasek, aby dzieci mogły nosić go ze sobą jako torebkę! Dzięki technologii Polly Stick mikrolalki można przyczepić w każdym miejscu zestawu. Umieść naklejkę z arkusza (w zestawie) w dowolnym miejscu zestawu i przyczep do niej lalkę. Kompaktowy rozmiar sprawia, że możesz zabrać torebkę ze sobą, dokądkolwiek chcesz. Wymiary opakowania: 31.0 x 23.0 x 6.0 cm

104,80 zł
93,27 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 11,53 zł

12
Dyktanda dla klas 1-3 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dyktanda dla klas 1-3
Dostępny69 szt.

Ortografia nie musi być trudna! Dyktanda pomogą dziecku nauczyć się pisać bez błędów. Zasób słownictwa został dobrany zgodnie z wymaganiami programowymi języka polskiego w klasach młodszych. Czytelny podział na ćwiczone trudności (np. „u-ó”, wielka litera…) oraz stopień trudności – ułatwiają korzystanie z książki. Autorki – nauczycielki z wieloletnią praktyką – tak dobrały treści, żeby nauka była jak najefektywniejsza (z punktu widzenia nauczyciela i rodzica) i jak najprzyjemniejsza (z punktu widzenia dziecka). Tytuł przydatny w domu i w szkole!

12,20 zł
6,95 zł

Rabat 43,0%
oszczędzasz 5,25 zł

13
Wycinanki. Reksio. Podwórko - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wycinanki. Reksio. Podwórko
Dostępny45 szt.

Wspaniała publikacja dla każdego dziecka. Zapewnia aktywizującą zabawę edukacyjną bez użycia kleju i nożyczek.

11,99 zł
8,87 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 3,12 zł

14
Narracyjna terapia więzi - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Narracyjna terapia więzi
Dostępny196 szt.

Ta książka jest zaproszeniem do wędrówki. Autor wprowadza Czytelnika w koncepcję narracyjnej terapii więzi i możliwości jej zastosowania w pracy z parą. Opis kolejnych etapów psychoterapii dr Szymon Chrząstowski wspiera zwięzłym studium pracy z parą. Obficie korzysta przy tym z tekstów kultury i dzieł sztuki, czyniąc lekturę fascynującą przygodą. Niech jednak nie zwiedzie Czytelnika lekkość tekstu. W tej przystępnej formie Autor mówi bowiem o rzeczach poważnych ? o tym, jak można pomóc parom, które przeżywają kryzys w swoim związku. Terapia oparta na narracyjnej teorii więzi łączy istotne nurty myślenia psychoterapeutycznego: współczesną teorię przywiązania, teorię narracyjną, teorię traumy oraz teorię systemów. Pozwala zastosować je w systemowej pracy z pacjentami, parami, rodzinami oraz zespołami i organizacjami. U podstaw tej integracji leżą odkrycia neuronauki, które pokazują kluczową rolę zaufania i intymności w naszych bliskich relacjach oraz to, w jaki sposób brak obecności bliskiej osoby ? chroniącej, wspierającej i przywracającej wiarę w siebie ? sprawia, że doświadczane zagrożenie nie może zostać w pełni zintegrowane przez system nerwowy. Język narracyjnej teorii więzi pozwala na pełniejszy opis cierpienia, jakie przeżywamy w bliskich związkach w ciągu całego życia, wraz z jego międzypokoleniowym rozumieniem. Jednocześnie daje konkretne wskazówki do pracy terapeutycznej. Ze Słowa wstępnego prof. Arlene Vetere i prof. Rudiego Dallosa

59,00 zł
51,92 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 7,08 zł

15
Co każdy przedszkolak... robi co dnia - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Co każdy przedszkolak... robi co dnia
Dostępny67 szt.

Seria „Co każdy przedszkolak...” to wsparcie dla malucha stawiającego pierwsze kroki w małej społeczności oraz świetna zabawa! Jak zachować się na drodze? Jak spędzać czas w domu? Początek i koniec dnia, a pomiędzy mnóstwo zdarzeń, czyli scenki o codziennym poznawaniu świata. Książeczka aktywnościowa, opracowana przez doświadczoną nauczycielkę wychowania przedszkolnego, zawiera informacje o codziennych czynnościach, zachowaniu przy stole, w łazience, podczas spaceru czy wizyty u lekarza. Krótkie, treściwe teksty łatwo zapamiętać, ilustracje mają walor edukacyjny, a barwne naklejki i elementy do kolorowania zapewniają maluchom rozrywkę.

4,90 zł
3,63 zł

Rabat 25,9%
oszczędzasz 1,27 zł

16
Klej do decoupage Creativo 250 ml - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klej do decoupage Creativo 250 ml
Astra
Dostępny47 szt.

Podstawowe wyposażenie każdego warsztatu decoupage. Klej przyda się do wszelkiego rodzaju prac plastycznych, od tworzenia kartek okolicznościowych, po wszelkiego rodzaju ozdobne pudełeczka lub bombki choinkowe.

15,70 zł
14,13 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 1,57 zł

17
Reksio. Wycinanki. Na wakacjach - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Reksio. Wycinanki. Na wakacjach
Dostępny38 szt.

Reksio. Wycinanki. Na wakacjach to wspaniała publikacja dla każdego dziecka. Zapewnia aktywizującą zabawę edukacyjną bez użycia kleju i nożyczek.

12,50 zł
9,25 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 3,25 zł

18
Rozmowy z Bogiem. Księga 2 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rozmowy z Bogiem. Księga 2
Dostępny185 szt.

W drugim tomie Neale ponownie podejmuje dialog z Bogiem, koncentrując się tym razem na ogólniejszych tematach w stosunku do kwestii natury osobistej i jednostkowej, poruszanych w pierwszym tomie. Przeczytamy o tajemnicach czasu i przestrzeni, o polityce, a nawet o pikantnym seksie, jednak książka ta nie ma na celu szokować. Jest to szczere spojrzenie na pewne fundamentalne sprawy, istotne dla nas wszystkich na naszej planecie, a także obraz tego, jak mógłby wyglądać nasz świat, gdybyśmy byli skłonni do większej otwartości umysłu oraz samodzielnego prowadzenia dialogu z Bogiem.

44,90 zł
31,43 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 13,47 zł

19
Moje litery. Piszę na A. Podręcznik dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym, wydanie 2 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Moje litery. Piszę na A. Podręcznik dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym...
Dostępny171 szt.

Drugie poprawione wydanie podręcznika Moje litery. Piszę na A jest zbiorem ćwiczeń do nauki pisania po polsku na poziomie A, czyli podstawowym. Książka przeznaczona jest głównie dla dzieci polonijnych, ale z powodzeniem może również być stosowana jako podręcznik w klasach z dziećmi z doświadczeniem migracji w polskich szkołach. Zawartość podręcznika odzwierciedla wymagania podstawy programowej przygotowanej przez MEN dla dzieci uczących się poza granicami Polski. Książka dzieli się na dwie części – pierwsza poświęcona jest głoskom, literom, sylabom i ortografii polskiej. Druga część zawiera ponad 200 ćwiczeń w pisaniu, obejmujących takie techniki jak: pisanie po śladzie, podpisywanie, przepisywanie, uzupełnianie oraz dokończanie zdań i krótkich tekstów. Znajdują się tu też ćwiczenia, tzw. „otwarte”, czyli nastawione na kreatywność uczących się. Ponadto w podręczniku znajdziemy: • ćwiczenia słownikowe, • ćwiczenia w pisaniu drobnych form użytkowych, • ćwiczenia wspomagające kreatywność dziecka, • ćwiczenia przybliżające wiedzę o Polsce i sławnych Polakach. Do publikacji dołączone są kolorowe karty z literami oraz komentarz dla nauczyciela z wieloma grami i zabawami użytecznymi w nauce pisania.

69,00 zł
50,37 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 18,63 zł

20
Barbie Chelsea. GTN86 Lalka weterynarz z akcesoriami - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Barbie Chelsea. GTN86 Lalka weterynarz z akcesoriami
Barbie, Mattel
Dostępny36 szt.

Lalka Chelsea uwielbia próbować swoich sił w różnych zawodach, podobnie jak jej starsza siostra, Barbie! Dzieci mogą odkryć cudowny świat zabawy dzięki lalkom z linii „Barbie Chelsea”. Możesz wypróbować różne profesje. Możesz wybierać spośród takich lalek jak Chelsea pilotka, lekarka, bizneswoman, gwiazda rocka czy majsterkowiczka. W opakowaniu znajduje się lalka weterynarz. Wysokość lalki: ok. 14.0 cm Wymiary opakowania: 17.0 x 17.0 x 4.0 cm

36,90 zł
33,21 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,69 zł

21
Bayala. SLH70585. Florany - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bayala. SLH70585. Florany
Schleich
Dostępny6 szt.

Florany To jeden z sześciu słodkich, błyszczących źrebaków o kwiatowych tatuażach. Tatuaże te świadczą o ich pochodzeniu, wywodzą się bowiem z przepięknych, obsypanych magicznym kwieciem łąk krainy bayala. Jednorożca o imieniu Florany wyróżnia nieujarzmiona skłonność do płatania figli i psikusów. Na przykład jego popisowym żartem jest wdmuchiwanie pyłku kwiatowego do nosków innych źrebaków, co sprawia, że nie mogą przestać kichać... Ciekawostka Mimo psikusów jest przez wszystkich bardzo lubiany, gdyż zasypuje ich dowcipami, po których bardzo długo nie mogą przestać się śmiać. W sercu bayali żyją pełne wdzięku elfy i wiele innych magicznych istot. Odkryj fantastyczny świat przyjaźni, magii i przygody. Odwiedź elfy, ich jednorożce i magiczne konie w ich świecie pełnym fantazji, gdzie życie toczy się wokół magicznego pałacu elfów. Wymiary: 12.5 x 2.5 x 16.0 cm

25,10 zł
23,09 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 2,01 zł

22
Co każdy przedszkolak... powinien wiedzieć - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Co każdy przedszkolak... powinien wiedzieć
Dostępny69 szt.

Seria „Co każdy przedszkolak...” to wsparcie dla malucha stawiającego pierwsze kroki w małej społeczności oraz świetna zabawa! W co się ubrać, gdy świeci słonko, a w co, gdy pada śnieg? A także zachowanie w sklepie, w lesie, parku czy zoo, czyli scenki o tym, co powinno wiedzieć każde dziecko. Książeczka aktywnościowa, opracowana przez doświadczoną nauczycielkę wychowania przedszkolnego, zawiera informacje o porach roku oraz o tym, jak postępować w różnych okolicznościach. Krótkie, treściwe teksty łatwo zapamiętać, ilustracje mają walor edukacyjny, a barwne naklejki i elementy do kolorowania zapewniają maluchom rozrywkę.

4,90 zł
3,63 zł

Rabat 25,9%
oszczędzasz 1,27 zł

23
Archidiecezja lwowska obrządku ormiańskokatolickiego w latach 1902 - 1938 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Archidiecezja lwowska obrządku ormiańskokatolickiego w latach 1902 - 1...
NiedostępnyBrak

Kościół ormiańskokatolicki w Polsce pod kierownictwem abp. Józefa Teodorowicza przeżył w pierwszych czterech dziesięcioleciach XX wieku odrodzenie. Pierwsze w jego dziejach media (czasopisma, audycje radiowe), renesans organizacji świeckich wiernych w nowoczesnej formie, wspaniała katedra, w której sacrum uzyskało niezwykłą kreację artystyczną, odnowienie kontaktów z macierzystą wspólnotą ormiańskich katolików w innych krajach - to niezaprzeczalne osiągnięcia, które mogły przynieść dobro w różnych wymiarach, narodowym ormiańskim i religijnym katolickim oraz ekumenicznym. Książka Tomasza Krzyżowskiego uzupełnia naszą wiedzą o źródłach i kierunkach odrodzenia, pokazując, jak działały struktury tego Kościoła, jego instytucje, kapłani, zakon żeński, wierni. Autor okazał wielki kunszt w poznawaniu i analizie źródeł. Stworzył rzetelną, bogatą w dane, dobrze skomponowaną monografię. Jest to wierna historiograficzna rekonstrukcja procesu budowy łączącej mistyczne z ludzkim, której drugi z tych wątków przerwała nieubłagana Historia. Dr hab. Andrzej A. Zięba, Uniwersytet Jagielloński Monografia Tomasza Krzyżowskiego powstała na skutek szeroko zakrojonej kwerendy archiwalnej i bibliotecznej w kraju i za granicą. Na skutek tego powstał kompleksowy obraz ormiańskiej archidiecezji lwowskiej ukazujący nieznane dotąd fakty i szczegóły, czasami wręcz zaskakujące. Na tle dotychczasowej historiografii (syntezy dziejów Kościoła ormiańskiego w Polsce autorstwa Czesława Lechickiego i Grzegorza Petrowicza) wyróżnia się wnikliwością ujęcia i daje bardzo dobre świadectwo horyzontów umysłowych jej autora. Prof. dr hab. Krzysztof Stopka, Uniwersytet Jagielloński

50,00 zł
42,50 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 7,50 zł

24
Kaligrafia i ja. Szlaczki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kaligrafia i ja. Szlaczki
Dostępny82 szt.

Pomysł na „dzień dobry” z kaligrafią: • zainteresować dzięki śmiesznym rysunkom i uroczym naklejkom, • krok po kroku rozwijać zdolności manualne i grafomotoryczne, • utrwalić je za sprawą przyjaznych i różnorodnych ćwiczeń. Uwaga: każda strona to niepowtarzalna przygoda! Zeszyt równie uczący, co bawiący!

7,90 zł
5,85 zł

Rabat 25,9%
oszczędzasz 2,05 zł

25
Bayala. SLH70717. Klacz jednorożca mandala - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bayala. SLH70717. Klacz jednorożca mandala
Schleich
Dostępny8 szt.

Klacz jednorożca mandala Klacz jednorożca mandala przyciąga wiele pełnych podziwu spojrzeń w krainie Bayala, gdyż jest przepięknie kolorowym magicznym stworzeniem. Jej cudowny tatuaż to magiczny krąg, znak jej mistycznego pochodzenia. To klacz o wyjątkowo eleganckim wyglądzie, a jednocześnie niezmiernie uczuciowa opiekunka. Jest idealną mamą dla swego małego, dzikiego jednorożca Mandala. Szlachetna klacz, przedstawicielka rodu pochodzącego z rozświetlonych kolorami wzgórz mandali, oczarowuje zapierającym dech w piersiach blaskiem barw! Jej różowy tatuaż lśni niezwykle tajemniczo. Jest częścią nowej rodziny jednorożców Mandala, której członków można rozpoznać po unikalnych tatuażach mandali. Żyją one razem, z dala od innych, na rozległych przestrzeniach kolorowych wzgórz Mandala w krainie Bayala. Ciekawostka Klacz może stać się w jednej chwili niewidoczna na tle wzgórz Mandala, gdyż maść w kolorze różu doskonale wtapia się w ten niesamowity krajobraz. W sercu Bayali żyją pełne wdzięku elfy i wiele innych magicznych istot. Odkryj fantastyczny świat przyjaźni, magii i przygody. Odwiedź elfy, ich jednorożce i magiczne konie w ich świecie pełnym fantazji, gdzie życie toczy się wokół magicznego pałacu elfów. Wymiary: 16.0 x 3.5 x 11.0 cm

82,80 zł
76,18 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 6,62 zł

26
Niania - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Niania
Dostępny927 szt.

Czasami lepiej usłyszeć kłamstwo, bo prawda jest zbyt bolesna. Siedmioletnia Jocelyn nie może przeboleć straty niani, która zniknęła w środku nocy. Dlaczego opuściła dziewczynkę bez pożegnania? Trzydzieści lat później Jo zmuszona jest wrócić do rodzinnego domu i zmierzyć się ze skomplikowaną relacją ze swoją matką. Kiedy na terenie posiadłości zostają odkryte ludzkie szczątki, a do drzwi puka nieoczekiwany gość, Jo odkrywa, że jej wspomnienia z dzieciństwa nie są całkiem zgodne z prawdą. Jakie tajemnice skrywała jej niania… i czy Jo może wierzyć w to, co mówi jej matka? Nowa powieść Gilly Macmillan, autorki bestsellerów Dziewięć dni oraz Inne dziecko, zabierze cię w podróż do świata, w którym nic nie jest oczywiste. Emocje gwarantowane od pierwszej strony do ostatniej. „Tajemnice z przeszłości, wystawiona na próbę lojalność i narastające poczucie strachu... Do zakochania! Napięcie nie opada ani na chwilę, aż do szokującego finału”. – Shari Lapena

39,90 zł
31,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,98 zł

27
Kaligrafia i ja. Literki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kaligrafia i ja. Literki
Dostępny92 szt.

Pomysł na „dzień dobry” z literkami: • naklejkom, • krok po kroku zapoznać z pisownią, • utrwalić je za sprawą przyjaznych i różnorodnych ćwiczeń. Uwaga: każda strona to niepowtarzalna przygoda! Zeszyt równie uczący, co bawiący!

7,90 zł
5,85 zł

Rabat 25,9%
oszczędzasz 2,05 zł

28
Dinosaurs. SLH41470. Pociski znieczulające - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Dinosaurs. SLH41470. Pociski znieczulające
Schleich
Dostępny3 szt.

Zestaw pocisków firmy Schleich serii „Dinosaurs” zawiera pięć wysoce skutecznych strzał znieczulających, które mogą znieczulić T-Rexa w ciągu jednej sekundy. Wymiary: 7.0 x 4.0 x 1.0 cm

16,99 zł
14,10 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 2,89 zł

29
Barbie Skipper. GRP03 Klub opiekunek. Bobasek w przebraniu pieska - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Barbie Skipper. GRP03 Klub opiekunek. Bobasek w przebraniu pieska
Barbie, Mattel
Dostępny15 szt.

Lalki i zabawki Barbie z linii „Skipper” pozwalają dzieciom wcielić się w rolę niani, a dzięki tym lalkom bobaskom w uroczych zwierzęcych przebraniach zabawa jest jeszcze ciekawsza. Każda lalka ma też na sobie pieluszkę, którą można łatwo założyć i zdjąć podczas zabawy w przewijanie. Te lalki są tak urocze, że rozbudzą w dzieciach empatię i troskę oraz zainspirują do wymyślania nieskończonych przygód związanych z opieką nad maluchami! Świeżo upieczone rodzeństwo i małe opiekunki mogą na wiele sposobów rozwijać empatię oraz opiekuńczość. Zbierz wszystkie lalki i zabawki, aby uatrakcyjnić zabawę oraz tworzyć własne historyjki. W opakowaniu znajduje się lalka w przebraniu pieska. Wysokość lalki: ok. 7.0 cm Wymiary opakowania: 11.0 x 10.0 x 4.0 cm

21,10 zł
18,99 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,11 zł

30
Co każdy przedszkolak... poznaje w zabawie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Co każdy przedszkolak... poznaje w zabawie
Dostępny55 szt.

Seria „Co każdy przedszkolak...” to wsparcie dla malucha stawiającego pierwsze kroki w małej społeczności oraz świetna zabawa! Czego można się nauczyć, naśladując rodziców? Baczna obserwacja świata i odgrywanie ról, czyli scenki o tym, jak spędzać czas ciekawie, a zarazem bezpiecznie. Książeczka aktywnościowa, opracowana przez doświadczoną nauczycielkę wychowania przedszkolnego, zawiera przykłady ciekawych zabaw w kręgu całej rodziny, na świeżym powietrzu, z rodzeństwem, na placu zabaw. Krótkie, treściwe teksty łatwo zapamiętać, ilustracje mają walor edukacyjny, a barwne naklejki i elementy do kolorowania zapewniają maluchom rozrywkę.

4,90 zł
3,63 zł

Rabat 25,9%
oszczędzasz 1,27 zł

31
Jak pięknie rysować. Ćwiczenia - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jak pięknie rysować. Ćwiczenia
Dostępny51 szt.

Czy opanowanie trudnej sztuki rysowania było od dawna twoim skrytym marzeniem? Oto książka, dzięki której w zaledwie kilka dni znacząco rozwiniesz swoje umiejętności. Autorka bestsellerowego poradnika Rysunek. Odkryj talent dzięki prawej półkuli mózgu powraca z kolejnym przewodnikiem po sztuce rysowania w formie praktycznych ćwiczeń. Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz swoją artystyczną przygodę, czy jesteś już doświadczonym rysownikiem, dzięki tej kompaktowej książce szybko nabierzesz konkretnych umiejętności i uwierzysz w swój talent. Zapoznasz się z zagadnieniami z dziedziny rysunku i praktycznymi wskazówkami, a następnie, przy uwzględnieniu czasu pracy i poziomu trudności poszczególnych zadań, będziesz mógł wykonać swoje prace w specjalnie do tego wyznaczonych ramkach. Nauczysz się także radzić sobie z problemem wielu artystów – niekończeniem pracy lub opóźnianiem jej wykonania, i pogłębisz korzyści płynące z zaangażowania prawej półkuli mózgu w swoją pracę. Potrzebujesz jedynie przyborów plastycznych, chęci i odrobiny wolnego czasu. Korzystając z niezwykle pomocnych wskazówek i uwag autorki, spełnisz swoje marzenia i staniesz się prawdziwym artystą!

54,90 zł
40,63 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 14,27 zł

32
Walczyć z tą epoką. O faszyzmie i humanizmie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Walczyć z tą epoką. O faszyzmie i humanizmie
Dostępny22 szt.

Widmo krąży dziś nie tylko po Europie. Krąży po całym świecie. Widmo zmutowanego faszyzmu, tej nowej zarazy naszego czasu, jest przedmiotem błyskotliwej analizy holenderskiego intelektualisty Roba Riemena. Riemen opisuje charakter i kształt tej zarazy, smak i zapach tej trucizny. Te analizy są tym bardziej istotne, że dzisiaj nikt nie nazywa siebie faszystą. Faszyści naszego czasu nazywają sami siebie radykalnymi narodowcami, prawdziwymi Holendrami czy Francuzami, czy też Polakami. Riemen analizuje ich język i rozpoznaje charakter pisma faszyzmu lat 30. XX wieku. Zastanawia się też nad źródłami powodzenia tych brunatnych haseł w wielu krajach. Wie, że nie wolno ich lekceważyć. Powtarza za wielkim włoskim reżyserem Fellinim, że faszyzm rodzi się z ducha prowincjonalizmu, z braku wiedzy o rzeczywistych problemach i lenistwa duchowego, które rodzi uprzedzenia do innych. Pisze: Gorzej nawet, oni są dumni ze swojej ignorancji i dążą do sukcesu dla siebie bądź dla swojej grupy poprzez pyszałkowatość, nieuzasadnione roszczenia i fałszywe przedstawianie zalet zamiast czerpać z prawdziwych zdolności, doświadczenia lub przemyśleń kulturowych. Ten faszyzm trzeba zrozumieć. To jest prawdziwe zagrożenie dla wartości europejskich, tak dla chrześcijaństwa, jak i dla oświecenia. Faszyzm nie znosi jednych i drugich. Riemen nie ma wątpliwości, że ten faszyzm jest rezultatem skażeń naszej demokracji. Dlatego powtarza, że każda demokracja może popełnić samobójstwo. To książka ciekawa i bardzo wartościowa. To jest projekt szczepionki na faszyzm naszego czasu – Adam Michnik. Spis treści: • Wprowadzenie • Wieczny powrót faszyzmu • Powrót Europy. Jej łzy, czyny i marzenia • Indeks nazwisk

39,00 zł
28,47 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,53 zł

33
Kaligrafia i ja. Cyferki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kaligrafia i ja. Cyferki
Dostępny60 szt.

Pomysł na „dzień dobry” z cyferkami: • zainteresować dzięki śmiesznym rysunkom i uroczym naklejkom, • krok po kroku zapoznać z pisownią i prostymi rachunkami, • utrwalić je za sprawą przyjaznych i różnorodnych ćwiczeń. Uwaga: każda strona to niepowtarzalna przygoda! Zeszyt równie uczący, co bawiący!

7,90 zł
5,85 zł

Rabat 25,9%
oszczędzasz 2,05 zł

34
Black or White. Wybór - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Black or White. Wybór
Dostępny100 szt.

DRUGI TOM BESTSELLEROWEJ SERII "BLACK"! Anna wysiada na ostatniej stacji kolejowej z przeświadczeniem, że cholerne déja vu istnieje. Oszołomiona myśli, że kupno biletu ?byle gdzie?, a tym samym pójście na żywioł, to jednak nic dobrego. Stojąc przy opuszczonym budynku, cierpliwie czeka na pociąg, którym stąd wyjedzie. Po kilku godzinach stwierdza, że najlepsze, co może zrobić, to pogratulować sobie pomysłowości spowodowanej melancholią, która ją tu doprowadziła. Wreszcie trafia do miasteczka, które podbija jej serce swoim klimatem, ale także życzliwością mieszkańców. Nie zapomina o Alover i mężczyźnie, który ją zranił. Jednocześnie twierdzi, że Carlise jest idealne, żeby wyleczyć złamane serce. ?Oczy Nicolasa złagodniały i uspokoiły się. Ujął jej dłonie w swoje duże, silne ręce i splótł palce z jej palcami. Poczuł, że Anna zaczyna drżeć, ale patrząc w jej oczy, stwierdził, że na szczęście to nie ze strachu. ? Chcę ci zaproponować związek. Taki prawdziwy, z krwi i kości, bo znam cię na tyle, żeby wiedzieć, że takiego oczekujesz. Dla mnie to będzie nowość, ale pragnę spróbować, bo nie mogę cię stracić ? odparł.? ? Fragment powieści

37,90 zł
32,22 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 5,68 zł

35
Kaligrafia z uśmiechem. Cyferki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kaligrafia z uśmiechem. Cyferki
Dostępny107 szt.

Wesołe zabawy i przyjazna nauka. Idealna pozycja na początek! Dziecko poznaje cyferki, doskonali umiejętność pięknego i poprawnego pisania, a także rozwiązuje proste działania na obrazkach. Ponadto rozwija sprawności manualne i intelektualne, kolorując, naklejając i główkując. Przejrzyste, duże ilustracje, prosty układ stron i ciekawe ćwiczenia pomogą w skupieniu i przyciągną uwagę na dłużej. A towarzyski jeżyk umili wspólne chwile!

6,90 zł
5,11 zł

Rabat 25,9%
oszczędzasz 1,79 zł

36
Pakiet: Mulan (film animowany / film fabularny), 2 DVD - Filmy
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pakiet: Mulan (film animowany / film fabularny), 2 DVD
Tony Bancroft, Niki Caro, Barry Cook , 2020
Dostępny300 szt.

Disney przedstawia historię Mulan, nieustraszonej, młodej kobiety, która ryzykuje wszystko w imię miłości do rodziny oraz swojego kraju i staje się największą wojowniczką, jaką kiedykolwiek znały Chiny. Pakiet zawiera kultową animację z 1998 roku, w której Mulan towarzyszy zabawny opiekun, smok Mushu oraz wersję fabularną z 2020 roku.

43,90 zł
40,39 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,51 zł

37
Przybylski i inni cz.2 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przybylski i inni cz.2
Dostępny6 szt.

Książka stanowi kontynuację tomu Przybylski i inni. O znaczeniu Krakowa i regionu w kulturze oświecenia (2019), przygotowanego z okazji dwóchsetlecia śmierci Jacka Idziego Przybylskiego (1756-1819). Przynosi kolejne szczegółowe studia nad częścią pisarskiego dorobku jednej z najważniejszych i najciekawszych postaci życia intelektualnego Krakowa w okresie oświecenia, a także opracowania innych zagadnień istotnych dla pokazania kultury tego miasta i regionu w osiemnastym i na początku dziewiętnastego wieku. Przybylski przypomniany został tu w czterech rozprawach jako autor mowy z okazji setnej rocznicy odsieczy wiedeńskiej, tłumacz Psalmów oraz tłumacz i komentator Homera, a także twórca wiersza okolicznościowego. Przywołano również ? w obszerniejszej części tomu, obejmującej osiem kolejnych studiów ? ówczesne, formułowane z różnych perspektyw i w różnej formie (m.in. wiersze, listy, dziennik podróży), wypowiedzi na temat Krakowa oraz regionu, zjawiska intelektualno-literackie potraktowane jako preromantyczne, funkcjonowanie ciekawego elementu krakowskiego folkloru; przedstawiono wreszcie wybrane dzieła autorów z podwawelskim grodem i okolicami w jakimś stopniu związanych. Krakowskie oświecenie odsłania w ten sposób stopniowo coraz wyraźniej swoją specyfikę, duchowe bogactwo i wielorakość, mocne zakorzenienie w tradycji antycznej oraz staropolskiej, a równocześnie otwartość na nowe idee i wartości estetyczne.

35,00 zł
29,75 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 5,25 zł

38
Barbie Chelsea. GTN86 Lalka gwiazda popu z akcesoriami - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Barbie Chelsea. GTN86 Lalka gwiazda popu z akcesoriami
Barbie, Mattel
Dostępny1 szt.

Lalka Chelsea uwielbia próbować swoich sił w różnych zawodach, podobnie jak jej starsza siostra, Barbie! Dzieci mogą odkryć cudowny świat zabawy dzięki lalkom z linii „Barbie Chelsea. Możesz być”, które wypróbowują różne profesje. Możesz wybierać spośród takich lalek jak Chelsea pilotka, lekarka, bizneswoman, gwiazda rocka czy majsterkowiczka. W opakowaniu jest lalka gwiazda popu. Wysokość lalki: 14.0 cm Wymiary opakowania: 17.0 x 17.0 x 4.0 cm

44,10 zł
39,69 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,41 zł

39
Długopis zamykany Bc Cristal Multi Color pudełko A 20 - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
50,40 zł
47,88 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,52 zł

40
Co każdy przedszkolak... odczuwa - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Co każdy przedszkolak... odczuwa
Dostępny83 szt.

Seria „Co każdy przedszkolak...” to wsparcie dla malucha stawiającego pierwsze kroki w małej społeczności oraz świetna zabawa! Skąd się bierze smutek? Co robić, gdy dopada nas nuda? A także wstyd, radość, ciekawość, złość i strach, czyli scenki o tym, co odczuwa każde dziecko. Książeczka aktywnościowa, opracowana przez doświadczoną nauczycielkę wychowania przedszkolnego, zawiera informacje o uczuciach, sposobach ich okazywania, relacjach z rówieśnikami, rodzeństwem i rodzicami. Krótkie, treściwe teksty łatwo zapamiętać, ilustracje mają walor edukacyjny, a barwne naklejki i elementy do kolorowania zapewniają maluchom rozrywkę.

4,90 zł
3,63 zł

Rabat 25,9%
oszczędzasz 1,27 zł

41
Pióro W Parker Im Sre Ct Etui - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
134,90 zł
125,46 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 9,44 zł

42
Hello Kitty. GVC41 Piórnik do zabawy, wesołe miasteczko - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hello Kitty. GVC41 Piórnik do zabawy, wesołe miasteczko
Mattel
Dostępny54 szt.

Ten piórnik Hello Kitty z przyborami i akcesoriami to równocześnie zestaw do zabawy z ukrytym mikroświatem! Możesz wybierać spośród różnych motywów związanych z Hello Kitty. Zewnętrzna strona piórnika została zaprojektowana w kultowym stylu Hello Kitty z wyjątkowymi detalami. W środku znajdziesz uroczy zestaw do zabawy z wieloma wesołymi niespodziankami. To gotowy miniświat do wymyślania różnych przygód. Odgrywaj urocze scenki z figurkami Sanrio, które są też nakładkami na ołówki! Użyj szablonu, by stworzyć piękne rysunki. Ozdób piórnik naklejkami z arkusza. To stylowy i zabawny sposób na przechowywanie ołówków, gumek do ścierania i innych przyborów szkolnych (sprzedawane oddzielnie). Zawartość opakowania: • piórnik, • 2 figurki Sanrio służące także jako nakładki na ołówki, • gumka, • arkusz naklejek, • szablon, • ołówek. Szerokość: ok. 19.0 cm Wymiary opakowania: 32.0 x 24.0 x 5.0 cm

96,90 zł
87,21 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 9,69 zł

43
Nazistowskie bestie. Kaci z SS - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nazistowskie bestie. Kaci z SS
Dostępny216 szt.

Jednym z najbardziej rozpoznawalnych symboli absolutnego zła jest SS, skrót od nazwy organizacji kierowanej przez Reichsführera Heinricha Himmlera i stanowiącej filar aparatu represji nazistowskich Niemiec. Te runiczne znaki, w połączeniu z czarnym mundurem członków formacji, budziły przerażenie na terenie całej Europy, pozostawiając w historii nie-zatarty ślad z uwagi na ogrom swych zbrodni. W niniejszej pracy czytelnik będzie miał okazję stwierdzić, jak daleko zdolni byli posunąć się ludzie Himmlera na ścieżce wybrukowanej niegodziwością, bez żadnych etycznych czy moralnych hamulców. Opowiedziano tutaj życie czterech postaci będących przykładami mężczyzn i kobiet, którzy dzięki władzy, jaką dawała im przynależność do SS, dali upust swoim najdzikszym instynktom. Najbardziej zaskakującą cechą niemal u wszystkich z nich jest prozaiczna normalność, z jaką przebiegało ich życie do chwili, gdy pojawił się w nim nazizm, a po entuzjastycznym przyjęciu jego ideologii przemienili się w zabójców.

39,90 zł
31,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,98 zł

44
Kaligrafia z uśmiechem. Szlaczki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kaligrafia z uśmiechem. Szlaczki
Dostępny76 szt.

Wesołe zabawy i przyjazna nauka. Idealna pozycja na początek! Dziecko rozwija sprawności manualne i intelektualne potrzebne do nauki pisania, kolorując, naklejając, rysując szlaczki, ozdabiając obrazki i przechodząc labirynty. Przejrzyste, duże ilustracje, prosty układ stron i ciekawe ćwiczenia pomogą w skupieniu i przyciągną uwagę na dłużej. A roześmiana żyrafka umili wspólne chwile!

6,90 zł
5,11 zł

Rabat 25,9%
oszczędzasz 1,79 zł

45
We dwoje - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
We dwoje
Dostępny803 szt.

Ukochaną osobę traci się powoli. Kiedy w drugiej osobie wygasa chęć do budowania wspólnej przyszłości, nawet najczulsze gesty nie mogą uratować przed katastrofą. Przekonuje się o tym Russell Green, trzydziestodwulatek, który myślał, że ma wszystko. Bo codziennie mógł trzymać w ramionach żonę i sześcioletnią córkę. Teraz nie potrafi powiedzieć, kiedy dokładnie jego życie zaczęło się rozpadać. Wie tylko, że z całej siły walczył, żeby na to nie pozwolić. I poniósł porażkę. Russellowi przyjdzie zmierzyć się z nieznanym, pokonać własne słabości i wczuć się w rolę pełnoetatowego ojca. Czeka go wielki emocjonalny test, ale też niespodziewane spotkanie, które odmieni jego przyszłość Jeśli chodzi o opowieści o miłości, Nicholas Sparks jest ich niekwestionowanym królem. Heat Nicholas Sparks to marka sama w sobie. Wystarczy wspomnieć nazwisko i wszystko staje się jasne. koominek.blogspot.com Książki Nicholasa Sparksa przywracają wiarę w miłość. Niewątpliwie tylko Sparks potrafi w tak ujmujących słowach opowiadać o miłości... recenzjeami.blogspot.com

39,90 zł
31,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,98 zł

46
Zeszyt nutowy A4 - notatnik pionowy 60 kartek - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zeszyt nutowy A4 - notatnik pionowy 60 kartek
Dostępny2 szt.

Zeszyt nutowy A4 - notatnik w formacie A4 stojącym (210 x 297 mm).Wygodny do notowania nut. Zeszyt to 60 kartek drukowanych dwustronnie.Zeszyt spiralowany - kolorowa foliowana okładka.Format A4, pionowy.Na jednej stronie znajduje się 12 pięciolinii. Co pozwala na pełne wykorzystanie miejsca.Zeszyt posiada marginesy na zapisanie dodatkowych uwag.Okładka zeszytu nutowego pozwala na podpisanie zeszytu nutowego. Okładka jest miękka, dzięki czemu zeszyt jest łatwy w przenoszeniu, oraz nie jest ciężki.Zeszyt idealny dla każdego ucznia szkoły muzycznej, oraz osoby, która na własny użytek potrzebuje zeszytu w którym notowałaby swoje utwory. Dzięki zastosowaniu spiralnego łączenia, można bez żadnych problemów używać go w formie złożonej, dzięki czemu zmieści się na każdym stojaku do nut.

30,00 zł
47
Tylko bądź blisko - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tylko bądź blisko
Dostępny37 szt.

Na pierwszy rzut oka życie Joli jest szczęśliwe i poukładane. Narzeczony ciężko pracuje, żeby utrzymać rodzinę, a ich córka jest beztroską sześciolatką. To jednak tylko pozory, które przykrywają smutek, lekceważenie i obojętność ze strony Marka. A gdy na jaw wychodzi jego zdrada, Jola z dnia na dzień zostaje samotną matką. Jednak tuż za kolejnym zakrętem życie stawia na jej drodze niezwykle przystojnego mężczyznę, który wydaje się być dziwnie znajomy... Czy Bartek znajdzie sposób, by zbliżyć się do Joli? Czy kobieta da szansę sobie i nowo poznanemu mężczyźnie, by razem mogli odmienić swoje życie i nadać mu nowy sens?

34,90 zł
25,13 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,77 zł

48
Barbie Fairytale. GTF89 Dreamtopia. Syrenka tęczowa przemiana - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Barbie Fairytale. GTF89 Dreamtopia. Syrenka tęczowa przemiana
Barbie, Mattel
Dostępny128 szt.

Dzięki funkcji zmiany koloru lalka „​Barbie Dreamtopia. Syrenka tęczowa przemiana” pobudza wyobraźnię i pozwala zanurzyć się w najbardziej kolorowym bajkowym świecie! Styl lalki​ syrenki Barbie jest bajkowy i pełen barw. W swoich tęczowych włosach ma tiarę, a do tego wielobarwny ogon i top z akcentami inspirowanymi morzem. Przygotuj się na magiczną zmianę kolorów! Zanurz lalkę syrenkę Barbie w ciepłej wodzie i obserwuj, jak jej włosy, top i ogon natychmiast zmieniają kolory, ukazując całą tęczę pięknych pastelowych barw! Zanurz ją w lodowatej wodzie, a kolory wrócą do pierwotnej wersji. Tę transformację możesz powtarzać bez końca! Uwaga. Lalka nie stoi i nie pływa samodzielnie. Kolory i elementy dekoracyjne mogą się różnić. Wysokość lalki bez płetwy: ok. 29.0 cm Wymiary opakowania: 33.0 x 23.0 x 6.0 cm

120,90 zł
108,81 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 12,09 zł

49
Hot Wheels. GVG37 City. Wyścigowy transporter 2w1 z 3 samochodami - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hot Wheels. GVG37 City. Wyścigowy transporter 2w1 z 3 samochodami
Hot Wheels, Mattel
Dostępny238 szt.

Ten zestaw sprawia, że przechowywanie pojazdów i wyścigi wjeżdżają na zupełnie nowy poziom! W transporterze można przechowywać ponad 20 samochodzików Hot Wheels – widać je przez małe okienka w naczepie. Czas na rajd? Po pociągnięciu za uchwyt i rozłożeniu transporter zmienia się w tor wyścigowy o długości aż 1.8 m. Przechowywane pojazdy są wciąż widoczne pod torem, a kabina ciężarówki zamienia się w podwójną wyrzutnię, która posyła dwa samochodziki w ekscytujący wyścig. Dzięki dźwigni na końcu toru pierwszy z pojazdów może ukończyć wyścig, a drugi utknie na torze. Zestaw łączy się z innymi zestawami do zabawy Hot Wheels City (sprzedawane oddzielnie) – zbuduj własną rajdową trasę! Zestaw zawiera 3 samochodziki Hot Wheels w skali 1:64 oraz wielofunkcyjną ciężarówkę, która może pomieścić 20 pojazdów (sprzedawane oddzielnie). Świetna zabawa dla dzieci w wieku od 4 do 8 lat. Kolory i elementy dekoracyjne mogą się różnić. Długość samochodu: ok. 45.0 cm Wymiary opakowania: 25.0 x 56.0 x 10.0 cm

167,90 zł
151,11 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 16,79 zł

50
Osiecka. Tego o mnie nie wiecie. Audiobook - Audiobooki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Osiecka. Tego o mnie nie wiecie. Audiobook
Beata Biały, StoryBox
Dostępny20 szt.

To po raz pierwszy publikowane rozmowy bliskich przyjaciół i znajomych Agnieszki Osieckiej, z których wyłania się niezwykły obraz jej nietuzinkowej osobowości. O jednej z najwybitniejszych polskich artystek opowiadają m.in. Olga Lipińska, Hanna Bakuła, Maryla Rodowicz, Magda Umer, Krystyna Janda, Daniel Passent i Jerzy Satanowski. Każda z tych osób tworzy osobisty portret genialnej przyjaciółki. Z rozmów na temat Osieckiej wyłania się postać pełna sprzeczności: delikatna i okrutna, namiętna i nieczuła, bujająca w obłokach i materialistka, radosna i popadająca w stany depresyjne. Każdy z przyjaciół zapamiętał ją trochę inaczej. Dla każdego miała inną twarz. „Była jak lustro, w którym odbija się świat ze wszystkimi jego barwami i emocjami. Kiedy po jej śmierci to lustro rozpadło się na tysiące kawałeczków, każdy z nas zachował swój kawałek i widzi Agnieszkę w taki sposób, w jaki sam postrzega świat. Każdy z nas opowie inną historię”.

39,90 zł
31,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,98 zł

Wróć do góry