hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2021.02.17

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w środę 17 lutego 2021 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Złota kolekcja. Maanam, CD (Maanam), na drugim Psi Patrol. Wodą malowane. Superakcja! (praca zbiorowa). Kolejny produkt to Rodzina Treflików. Urodzinki (Trefl) oraz Wyspa trzech ojczyzn. Reportaż z podzielonego Cypru (Thomas Orchowski).
1
Złota kolekcja. Maanam, CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Złota kolekcja. Maanam, CD
Maanam, Warner Music Polska
Dostępny307 szt.

Wybór największych przebojów zespołu Maanam. Lista utworów: 1. Ta noc do innych jest niepodobna 2. O! Nie rób tyle hałasu 3. Cykady na cykladach 4. Paranoja jest goła 5. Boskie Buenos 6. Luciolla 7. Lipstick On The Glass 8. To tylko tango 9. Szał niebieskich ciał 10. Raz-dwa, raz-dwa 11. Kocham cię, kochanie moje 12. Szare miraże 13. Miłość od pierwszego spojrzenia 14. Po prostu bądź 15. Wyjątkowo zimny maj 16. Krakowski Spleen 17. Sie ściemnia 18. Róża (zdrada i wniebowstąpienie) 19. Anioł (miłość to wieczna tęsknota)

18,90 zł
17,39 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 1,51 zł

2
Psi Patrol. Wodą malowane. Superakcja! - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Psi Patrol. Wodą malowane. Superakcja!
Dostępny471 szt.

Do pokolorowania rysunków w tej książce nie potrzebujesz farb ani kredek – wystarczy mokry pędzelek. Maluj wodą i odkrywaj kolory z Psim Patrolem.

9,40 zł
6,86 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 2,54 zł

3
Rodzina Treflików. Urodzinki - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rodzina Treflików. Urodzinki
Trefl, od 4 lat
Dostępny231 szt.

Rodzina Treflików organizuje huczne przyjęcie urodzinowe. Z tej okazji upieczono trzypiętrowy tort. Impreza już się zbliża, a ciasto jeszcze nieudekorowane. Pomóżcie Treflikom ozdobić tort, zanim psotnik kot popsuje Wam plany. Ale będzie zabawa! Zawartość pudełka: • tort 3D • podest • 30 żetonów z ozdobami • 30 par rzepów • 5 pionków z podstawkami • 1 kość oczkowa • 1 kość cyfrowa • instrukcja

42,52 zł
36,99 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 5,53 zł

4
Wyspa trzech ojczyzn. Reportaż z podzielonego Cypru - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyspa trzech ojczyzn. Reportaż z podzielonego Cypru
Dostępny135 szt.

Kawa na Cyprze ma fundamentalne znaczenie, ale jeszcze ważniejsze jest to, jak się ją określa. „Cypryjską” pije zwolennik jedności Cypru, „grecką” zwolennik enosis, „turecką” zaś zamówi rzecznik zbliżenia z Ankarą. I tak jak rodzaje kawy, tak ojczyzny na Cyprze są trzy. Thomas Orchowski opowiada o tej małej wyspie we wschodniej części Morza Śródziemnego z perspektywy, o której turyści zachwycający się lazurem wody nie mają zwykle pojęcia. To Cypr od wieków walczący z kolejnymi okupantami, naznaczony traumą konfliktów wewnętrznych i ścierających się nacjonalizmów. Cypr, z którego nie wyjeżdża się z urzekającymi fotografiami wybrzeża, ale z pamięcią o zbrodniach z Asii, Tochni, Alody, Maraty i Sandalaris, za które nikogo nie ukarano. Wyspa trzech ojczyzn to reporterska relacja z podzielonego Cypru. Thomas Orchowski wyjaśnia nam jego skomplikowaną historię, podążając śladem osobistych historii mieszkańców – od roku 1955 aż po czasy współczesne, które wciąż nie przynoszą rozwiązania i szans na zakończenie konfliktu.

44,90 zł
26,94 zł

Rabat 40,0%
oszczędzasz 17,96 zł

5
Czerwony śnieg na Etnie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czerwony śnieg na Etnie
Dostępny110 szt.

Leonardo Sciascia nie mylił się, pisząc, że „Sycylia jest metaforą”. Bo jak inaczej mówić o miejscu uwodzącym różnorodnością odziedziczoną po wszystkich, którzy w ciągu wieków żeglowali przez Morze Śródziemne? W sycylijskich krajobrazach i miasteczkach jak w zwierciadle odbija się skomplikowana historia wyspy, a kontrasty nie dają o sobie zapomnieć: Wschód i Zachód, turyści i uchodźcy, mafia i praworządność, historia i nowoczesność. Jarosław Mikołajewski i Paweł Smoleński, „jeden z Rzymu, drugi z Krymu”, zabierają nas w wyjątkową podróż po Sycylii. Spotkanie poetyckie w więzieniu, gwarny targ rybny, stare świątynie, wyludnione centra miasteczek, dzielnice imigrantów – to tylko kilka z licznych przystanków na trasie tej niezwykłej wyprawy. Czerwony śnieg na Etnie to pełna głębokiego humanizmu opowieść o złożonej naturze sycylijskiego świata i sycylijskiej duszy – opowieść, w której poetycka czułość Mikołajewskiego i reporterska wnikliwość Smoleńskiego współtworzą barwny portret wyspiarskiej rzeczywistości.

39,90 zł
24,34 zł

Rabat 39,0%
oszczędzasz 15,56 zł

6
Saga von Becków - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Saga von Becków
Dostępny334 szt.

Pełna napięcia historia dwojga ludzi, których los zetknął ze sobą tuż przed wojną. Książka opowiada o zawiłych losach polskiej nauczycielki i niemieckiego oficera SS oraz ich potomków.\/b Akcja powieści rozgrywa się na przestrzeni niemal osiemdziesięciu lat, przenosząc czytelnika z przedwojennego Wolnego Miasta Gdańsk i pruskiej arystokratycznej posiadłości w Szlezwiku-Holsztynie do wojennego Krakowa i Olkusza, powojennego Berlina Wschodniego i Warszawy, następnie do prowansalskiej wsi i Paryża lat sześćdziesiątych, aż wreszcie do Polski po roku 1989. Barwnie kreśląc postacie i umiejętnie dawkując tajemnice, autorka stworzyła wzruszającą opowieść o wybaczaniu, miłości, trudnych wyborach i dylematach moralnych, nienawiści, żądzy zemsty, chciwości i skomplikowanych relacjach rodzinnych. Joanna Jax, Sagavon Becków. Tom 2: Piętno von Becków Julia Kunis, prawnuczka Wernera von Becka, postanawia prześledzić dzieje rodu von Becków. W trakcie swoich wędrówek poznaje historyczkę Martę Landowską, spadkobiercę żydowskich jubilerów – Dawida Halperna i cynicznego poszukiwacza drogocennych pamiątek III Rzeszy – Toma Andersa. Odkrywając historię swojej rodziny i osób z nią związanych, Julia wkracza na niebezpieczną ścieżkę, która może zakończyć się dla niej tragicznie. Skrzywdzona przez ostatniego partnera nie chce wchodzić w kolejne związki, ale głos serca nie pozwala jej zapomnieć o sile uczuć. W trakcie sentymentalnej podróży do kraju przodków na jej drodze stają miłość i namiętność, które kolejny raz wygrywają ze zdrowym rozsądkiem. Jednak piętrzące się przeszkody i strach przez kolejnym zranieniem wydają się nie do pokonania...

69,00 zł
42,09 zł

Rabat 39,0%
oszczędzasz 26,91 zł

7
Jaśminowa saga. Tom 2. Czas gniewu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jaśminowa saga. Tom 2. Czas gniewu
Dostępny180 szt.

Drugi tom epickiej „Jaśminowej sagi” autorstwa Anny Sakowicz – Czas gniewu, rozpoczyna się we wrześniu 1939, gdy w Gdańsku rozbrzmiewają pierwsze grzmoty wojennej burzy. Wszystko się zmienia – mężczyźni idą na front, a kobiety, które pozostały w domach, również muszą walczyć – o przetrwanie i zachowanie dawnego życia w nowej, strasznej rzeczywistości, w czasie gniewu. Wolne Miasto Gdańsk staje się znów niemieckie, a jest to tylko kolejny z wielu zwrotów jego burzliwych losów. Okres wojenny jest częścią powieści – autorka w drugim tomie sagi, snuje losy bohaterów dalej, ponad dwadzieścia lat poza wojnę i oplata je wokół zniszczonego, i z trudem odbudowanego Gdańska. Rodzą się nowe dzieci by zająć miejsce tych, którzy zginęli podczas wojny, odnajdują się zaginieni, a żywi plotą życie dalej, w komunistycznej rzeczywistości. Książka kończy się w 1968, przed kolejną z burz, marcowymi protestami, które zapoczątkują ciąg epokowych wydarzeń rozgrywanych w Gdańsku. Kolejny tom w przygotowaniu.

49,99 zł
29,99 zł

Rabat 40,0%
oszczędzasz 20,00 zł

8
Puzzle mini 54 elementy. Piękne Księżniczki - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle mini 54 elementy. Piękne Księżniczki
Trefl
Dostępny97 szt.

Układanki dla najmłodszych umieszczone w małych, wygodnych pudełeczkach, które swobodnie zmieszczą się w dziecięcym plecaczku i na półce z zabawkami. Produkt został wykonany z wysokiej jakości materiałów, z zastosowaniem specjalnego kalandrowanego papieru odbijającego światło, co ułatwia układanie. Puzzle zostały wyprodukowane w Polsce, a do produkcji zostały użyte materiały ekologiczne. Uwaga. Mix wzorów, towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

3,21 zł
2,79 zł

Rabat 13,1%
oszczędzasz 0,42 zł

9
Puzzle 2000 elementów. Rovinj, Chorwacja - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 2000 elementów. Rovinj, Chorwacja
Trefl, 2000 elementów
Dostępny176 szt.

Puzzle składające się z 2000 elementów przedstawiające malownicze miasto Rovinj w Chorwacji. Produkt został wykonany z wysokiej jakości materiałów, z zastosowaniem specjalnego kalandrowanego papieru odbijającego światło, co ułatwia układanie. Produkt został wyprodukowany w Polsce, a do produkcji zostały użyte materiały ekologiczne. Rozmiar obrazka po ułożeniu: 96.1 x 68.2 cm

32,26 zł
28,07 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 4,19 zł

10
Strrraszna historia. Ci koszmarni Celtowie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Strrraszna historia. Ci koszmarni Celtowie
Dostępny32 szt.

Strrrasznie koszmarni ci Celtowie! Na pewno nie wiesz: Jak nazywało się święte drzewo Celtów? Która celtycka bogini przybierała postać wrony, a która – kruka? Czym zajmował się dzierżystopa? Celtowie, przez Rzymian zwani Galami, to nie tylko sprytny Obeliks i jego nieodłączny przyjaciel Asteriks, którzy wywiedli w pole samego Juliusza Cezara. Z tej książki dowiesz się przerażającej prawdy o dzikim i wojowniczym narodzie, który nie bał się skoczyć do gardła Rzymianom, a ponadto miał uroczy zwyczaj kolekcjonowania ludzkich głów... „Strrraszna historia” to seria dla ludzi o mocnych nerwach i sporym poczuciu humoru.

19,99 zł
13,59 zł

Rabat 32,0%
oszczędzasz 6,40 zł

11
Strrraszna historia. Narwani Normanowie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Strrraszna historia. Narwani Normanowie
Dostępny67 szt.

Historyczny pasztet dla smakoszy! Na pewno nie wiesz: Dlaczego normańscy rycerze spali z lalkami? Który święty oddał swoje imię psu? Dlaczego okręty krzyżowców wiozły mocz w beczkach? Ta książka jest wprost naszpikowana fascynującymi faktami o wielkim wrednym Wilhelmie Zdobywcy i jego walecznych łobuzach, którzy bili się pod Hastings, stratowali Europę kopytami swoich koni i ochoczo przyłączyli się do lukratywnych krucjat. Przeczytaj opowieści o krwawych rycerskich rozróbach i torturach dla świętych. Naucz się, jak wykrywać spiski i dowiedz, co naprawdę działo się w 1066 roku! Historia jeszcze nigdy nie była tak strrraszna! „Strrraszna historia” to seria dla ludzi o mocnych nerwach i sporym poczuciu humoru.

19,99 zł
13,59 zł

Rabat 32,0%
oszczędzasz 6,40 zł

12
Jezus do duszy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jezus do duszy
Dostępny211 szt.

Sekret modlitwy księdza Dolindo Ruotolo. Ksiądz Dolindo Ruotolo mawiał, że modlitwa ma niezrównaną siłę. Jego głęboka, osobista relacja z Bogiem, którego nazywał najlepszym przyjacielem, zaowocowała powstaniem 220 tysięcy immaginette – małych obrazków, na których kapłan zapisywał słowa „Jezusa do duszy” lub „Maryi do duszy”. Joanna Bątkiewicz-Brożek zebrała i opracowała wiele proroczych przesłań, które ksiądz Dolindo przekazywał wiernym za pomocą „immaginette”. Te poruszające słowa także dla nas mogą się stać duchowymi radami i konkretnymi wskazówkami do rozwiązania trudnych sytuacji. W książce znajdziemy ponadto liczne modlitwy – między innymi o nawrócenie, o dobrą spowiedź, za kapłanów – które zostawił nam sługa Boży z Neapolu. Joanna Bątkiewicz-Brożek – ur. w 1976 roku, żona Grzegorza, mama Basi, Eli i Wojtka. Ukończyła filologię romańską na Uniwersytecie Jagiellońskim, studia podyplomowe z teologii na Wydziale Teologicznym Uniwersytetu Śląskiego oraz Studium Postulatorskie przy Kongregacji do spraw Świętych w Rzymie. Współpracuje z watykańskim portalem „Vatican Insider”. Autorka pierwszej biografii o. Dolindo, Jezu, Ty się tym zajmij! O. Dolindo Ruotolo, Życie i cuda nagrodzonej Feniksem w 2018 roku. Od kilku lat bada życie sługi Bożego z Neapolu.

34,90 zł
20,94 zł

Rabat 40,0%
oszczędzasz 13,96 zł

13
Kawa, wydanie 2 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kawa, wydanie 2
Dostępny66 szt.

Czy picie kawy mogło uchodzić za dowód zniewieściałości? Dlaczego odmawianie współmałżonce filiżanki naparu mogło skończyć się rozwodem? Czym groziła wizyta „węszyciela kawy”? A może pierwszą wiedeńską kawiarnię tak naprawdę założył Polak? Znakomity słoweński antropolog Božidar Jezernik przygląda się roli kawy w kulturze, zgłębia tajniki jej kultu i tradycję jej picia. Barwna historia kawowych ziaren to także fascynujący przypis do historii medycyny, socjologii, prawa, ekonomii i religii. Pasjonująca lektura nie tylko dla miłośników czarnego naparu.

44,90 zł
27,39 zł

Rabat 39,0%
oszczędzasz 17,51 zł

14
Strażak Sam. Motor policyjny z figurką Malcolma i akcesoriami - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Strażak Sam. Motor policyjny z figurką Malcolma i akcesoriami
Simba Toys
Dostępny2 szt.

Kolekcja figurek, pojazdów i budynków z bajki „Strażak Sam” powstała z myślą o dzieciach, które chętnie oglądają przygody dzielnego strażaka i z radością odtwarzają sceny lub tworzą nowe przygody, wcielając się w role ukochanych bohaterów. Nieustraszony Strażak Sam i jego drużyna znowu ruszają do akcji! W miasteczku Pontypandy pojawia się nowa postać – policjant Malcolm Williams. On i strażacy wezmą udział w wielu wspólnych akcjach ratunkowych. Malcolm, jak na policjanta przystało, będzie też tropił przestępców, którzy zakłócą spokój mieszkańców. Policjant Malcolm może błyskawicznie odpowiedzieć na wezwanie swoim policyjnym motocyklem! W zestawie: • biały motor z niebiesko-żółtymi refleksami, • figurka policjanta z ruchomymi kończynami • akcesoria. Zestaw dla miłośników bajki o dzielnym strażaku Samie. Długość pojazdu: ok. 9.5 cm Wymiary opakowania: 12.0 x 16.0 x 8.0 cm

48,16 zł
34,19 zł

Rabat 29,0%
oszczędzasz 13,97 zł

15
Horrrendalna historia Polski. Sakramencki sarmatyzm - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Horrrendalna historia Polski. Sakramencki sarmatyzm
Dostępny53 szt.

Ta książka to husarska szarża historii. Na pewno nie wiecie: Jak wznieść toast butem pana wojewody? Co to znaczy umartwiać się na potęgę? Jak zrywać sejmy i prać pohańca? Dzięki tej książce dowiecie się o szalonej polskiej szlachcie i jej złotej wolności. Przekonacie się, jak wówczas umiano jeść i pić, jak się bić i jak bujnie żyć. Kiedy zobaczycie, co wyczyniano w XVII wieku, będziecie żałować, że nie urodziliście się w siodle i z szablą w dłoni! Ta książka uzbroi was do walki ze szkolną nudą i pokaże, jak bronić wolności swoich przekonań! Nie wie mama, nie wie tata, jaki fajny był Sarmata!

19,99 zł
15,19 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 4,80 zł

16
Przeprowadzka z Rodziną Treflików - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przeprowadzka z Rodziną Treflików
Trefl, od 3 lat
Dostępny441 szt.

Przeprowadzka z Rodziną Treflików to rodzinna gra zręcznościowa z 3 poziomami trudności. Kooperacja ucząca współpracy i integrująca wszystkich przy stole. Złóżcie samochód i meble i postarajcie się zmieścić je wszystkie na samochodzie. Drewniana kostka wskaże, który kolor mebla dokładacie jako kolejny. Uważajcie, aby nie strącić Małego Wujcia, który pomaga Wam zapakować wszystko jak należy. Gra przeznaczona jest dla dzieci powyżej 3 roku życia, ale z całą pewnością również starsi odnajdą się w tej wspaniałej rozgrywce. Zawartość pudełka: • samochód, • szafa, • łóżko, • piekarnik, • lampa, • 4 krzesła, • 4 drabiny, • 4 garnuszki, • 6 kołysek, • figurka Małego Wujcia, • 3 żetony Małego Wujcia, • kostka, • instrukcja.

53,17 zł
46,26 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 6,91 zł

17
Horrrendalna historia Polski. Zagmatwane zabory - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Horrrendalna historia Polski. Zagmatwane zabory
Dostępny75 szt.

Ta historia to gra o wolność! Na pewno nie wiesz: Jakim horrorem były knut i kibitka? Co skaut może zrobić z trupem? Jak urządzić bunt w budzie? Czujesz się jak w niewoli? Śledzą cię, kontrolują i musztrują? Spokojnie, wszystko już było i na wszystko są sposoby! Ta książka to najlepsza nauczycielka życia, więc poczytaj, co opowiada o zagmatwanych zaborach – i graj o wolność! Kto się nie podda niewoli, wkrótce się wyzwoli!

19,99 zł
15,19 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 4,80 zł

18
Teczka z gumką papierowa A4 satin Gold 2, mix wzorów - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Teczka z gumką papierowa A4 satin Gold 2, mix wzorów
Interdruk, 1
Dostępny100 szt.

Uwaga. Mix wzorów – dostępne różne wersje produktu – wysyłka losowa. Cena dotyczy 1 sztuki.

5,70 zł
5,13 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 0,57 zł

19
Rachunek sumienia - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rachunek sumienia
Dostępny33 szt.

Rachunek sumienia jest częścią sakramentu pojednania. Pozwala stanąć przed Panem Bogiem w prawdzie, by było gotowe na przyjęcie łaski Bożego miłosierdzia. Proponowany rachunek sumienia został ułożony przez ojca Marcina Ciechanowskiego, paulina z Jasnej Góry, autora bestsellerowej książki Rekolekcje Anielskie. Autor stawia wiernym pytania, które z perspektywy osoby wierzącej są niezwykle ważne. Tylko szczere przyznanie się do grzechów przed samym sobą, sprawi, że staniemy się gotowi, aby złożyć grzechy przed Panem Bogiem. Rozpoczęcie rachunku sumienia powinno być poprzedzone skupieniem i gorliwą modlitwą. Autor zachęca, aby rachunek sumienia, stał się częścią codziennej modlitwy, a przez to drogowskazem na drodze prowadzącej do Boga.

8,80 zł
6,42 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 2,38 zł

20
Przygody jeża Szymona, wiosna-lato - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przygody jeża Szymona, wiosna-lato
Dostępny158 szt.

Do lasu jeża Szymona przyszła wiosna. Wielu przyjaciół przebudziło się z zimowego snu. Jak miło spotkać ich po długiej zimie! A czyje to czarne oczka błyskają w trawie? „– My się jeszcze nie znamy! – mówi jeż Szymon, ale nie zdążą sprawdzić, kto to, bo już mama zabiera go na spacer na łąkę. Teraz jest tu zielono i kolorowo od kwiatów. – Jak tu pięknie! – zachwyca się Szymon. – To taka jest wiosna! Latem, z powodu upału jeże nie mogą zasnąć. Dla ochłody idą nad leśne jezioro – a tam jest wesoło i głośno – dzieci mają wakacje. – Wakacje? Co to takiego? – nie rozumie jeżyk, ale czuje, że to coś bardzo przyjemnego”. Zapraszamy Was na wiosenno-letni spacer z małym Szymonem jego mamą.

26,90 zł
19,37 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 7,53 zł

21
My Perspectives 5. Język angielski. Poziom C1. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
My Perspectives 5. Język angielski. Poziom C1. Podręcznik dla liceum o...
Dostępny196 szt.

Podręcznik spełnia wymagania nowej podstawy programowej dla szkół ponadpodstawowych oraz ponadgimnazjalnych, gwarantuje nauczycielowi ich realizację, oraz zawiera liczne atrakcyjne rozwiązania dydaktyczne, m.in.: - Zadania rozwijające kluczowe kompetencje XXI wieku, „Life Skills”; - Materiały autentyczne inspirujące „ideami wartymi propagowania” dzięki dydaktyzowanym prezentacjom TED Talks; - Bogactwo materiałów przygotowujących do egzaminu maturalnego już od pierwszego poziomu serii; - Lekcje Starter wyrównujące poziom startowy uczniów.

81,90 zł
71,25 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 10,65 zł

22
Gra zaklinacza - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gra zaklinacza
Dostępny4728 szt.

Dziesięć lat po premierze bestsellerowego Zaklinacza, Donato Carrisi powraca z nową kryminalną zagadką... O zmierzchu na posterunku policji słychać dzwonek telefonu. Przerażona kobieta z farmy błaga o pomoc. Kiedy przyjeżdża policja, ilość krwi nie pozostawia wątpliwości – doszło do tragedii. Wydarzyło się coś niepokojącego, coś strasznego, czego śledczy nie potrafią pojąć. Tylko jedna osoba może odkryć prawdę, ale Mila Vasquez nie pracuje już jako agentka. Nie wie, że Enigma (podejrzany w śledztwie) zaplanował wciągnięcie jej w diaboliczną grę...

39,90 zł
31,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,98 zł

23
Mały wielki notes A6 - Pan jest pasterzem moim - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mały wielki notes A6 - Pan jest pasterzem moim
Szaron
Dostępny20 szt.

Mały wielki notes, to...coś specjalnego dla małych odkrywców, na których czekają wielkie rzeczy.Odkrywanie Słowa Bożego, to prawdziwa przygoda. Kto szuka - ten znajduje. Skarby w Słowie znalezione są niezmierzone. W przygodę wyrusz z podręcznym notatnikiem. Skrupulatnie opisuj dzieje wędrówki, żeby zostały przy tobie na zawsze.Notes jest w formacie A6. Oznacza to, że ma 10,5 cm szerokości i prawie 15 cm wysokości. Zapisz każdą ze 128 stron!

6,90 zł
5,38 zł

Rabat 22,0%
oszczędzasz 1,52 zł

24
Evi. Lalka brokatowa syrenka, mix kolorów - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Evi. Lalka brokatowa syrenka, mix kolorów
Simba Toys
Dostępny71 szt.

Laleczka Evi jako syrenka, której płetwa błyszczy po potrząśnięciu, zawarte w niej połyskujące drobinki mienią się kolorami. Wysokość lalki: 14.0 cm Uwaga. Mix kolorów – dostępne różne wersje kolorystyczne zabawki – wysyłka losowa. Cena dotyczy 1 sztuki.

16,56 zł
14,90 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 1,66 zł

25
Dziedzictwo von Becków - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dziedzictwo von Becków
Dostępny97 szt.

Pełna napięcia historia dwojga ludzi, których los zetknął ze sobą tuż przed wojną. Książka opowiada o zawiłych losach polskiej nauczycielki i niemieckiego oficera SS oraz ich potomków. Akcja powieści rozgrywa się na przestrzeni niemal osiemdziesięciu lat, przenosząc czytelnika z przedwojennego Wolnego Miasta Gdańsk i pruskiej arystokratycznej posiadłości w Szlezwiku-Holsztynie do wojennego Krakowa i Olkusza, powojennego Berlina Wschodniego i Warszawy, następnie do prowansalskiej wsi i Paryża lat sześćdziesiątych, aż wreszcie do Polski po roku 1989. Barwnie kreśląc postacie i umiejętnie dawkując tajemnice, autorka stworzyła wzruszającą opowieść o wybaczaniu, miłości, trudnych wyborach i dylematach moralnych, nienawiści, żądzy zemsty, chciwości i skomplikowanych relacjach rodzinnych.

39,90 zł
29,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,97 zł

26
Boss Monster: Krypta Złoczyńców - dodatek - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Boss Monster: Krypta Złoczyńców - dodatek
Muduko
Dostępny18 szt.

Krypta stanęła otworem i świat gry Boss Monster już nigdy nie będzie taki sam!To rozszerzenie zawiera prawdziwy skarbiec, pełen najróżniejszych niespodzianek dla każdego gracza!Zadbaj o zbalansowaną grę i jednocześnie stwórz niezliczone kombinacje podczas rozgrywki. Wkrocz do Krypty złoczyńców i zostań najpotężniejszym bossem!Ulepsz swoje podziemia wynajmując jednego z 15 zupełnie nowych minibossów!Zdobywaj monety, aby odblokowywać niespotkane moce z 25 nowymi komnatamiRozwijaj rozgrywki na 5-6 osób dzięki nowym kartom do Twardego lądowaniaNowi bossowie, czary i wiele więcej! Z Kryptą złoczyńców możesz połączyć swoje zestawy gry Boss Monster, poczynając od pierwszego wydania, na Powstaniu minibossów kończąc.Zawartość opakowania:64 karty2 formatki z żetonami (32 żetony)Instrukcja

30,00 zł
25,50 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 4,50 zł

27
Smerf Reporter. Tom 22 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Smerf Reporter. Tom 22
Dostępny17 szt.

Smerf Reporter to pierwszy od lat album komiksowy o Smerfach na polskim rynku! Pewien dociekliwy Smerf dochodzi do wniosku, że wszyscy wokół są zdecydowanie niedoinformowani. Nie wiedzą nawet, co dzieje się pod ich własnym nosem, czyli w wiosce Smerfów! Prosi więc Papę Smerfa o zgodę na wydawanie miejscowego biuletynu. Początkowo bieżące wiadomości spisuje na kartce, którą wywiesza na słupie ogłoszeniowym, ale to z czasem przestaje mu wystarczać. A może by tak stworzyć smerfną gazetę?... Czy dzięki temu życie naprawdę stanie się prostsze? Oto prawdziwa historia Smerfa Reportera! Smerfy podbijają serca telewidzów od lat i pozostają jednym z najpopularniejszych seriali animowanych dla dzieci. Ale zanim trafiły na mały ekran, cieszyły miliony czytelników jako opowieść komiksowa autorstwa Peyo. Naprawdę ten belgijski rysownik i scenarzysta nazywał się Pierre Culliford, a grupę Smerfów umieścił w jednym z odcinków swojego komiksu Johan et Pirlouit już w 1958 roku! Postaci zabawnych skrzacików tak się spodobały czytelnikom, że Peyo postanowił im poświęcić osobną serię komiksową. I to był strzał w dziesiątkę! Po kilku latach wydawania komiksów o Smerfach Peyo otworzył własne studio filmowe, w którym jego następcy (w tym syn Thierry) tworzą animacje i komiksy o niebieskich stworkach.

24,99 zł
19,24 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 5,75 zł

28
Zestaw balonów "krówka", 30-70 cm (7 sztuk) - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw balonów "krówka", 30-70 cm (7 sztuk)
MK TRADE, 7 sztuk
Dostępny2 szt.

Zawartość zestawu: • 1 szt. balon foliowy przedstawiający krówkę (60.0 x 70.0 cm), • 6 szt. balon lateksowy (30.0 cm).

13,90 zł
11,82 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 2,08 zł

29
Kubek wysoki z pokrywką - Bóg jest dobry - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Kubek wysoki z pokrywką - Bóg jest dobry
Szaron
Dostępny1 szt.

Kubek w którym zmieścisz niejeden łyk kawy Kubek ceramiczny z wersetem lub tekstem opartym o wartości chrześcijańskie. Doskonały do pracy i podróży w samochodzie dzięki pokrywce zabezpieczającej przed wylaniem napoju. Wybierz swój ulubiony werset i pij z przyjemnością. Bóg jest dobry cały czas. Psalm 100:50. Pozwól, żeby Twój ulubiony napój smakował jeszcze lepiej! Szczegóły: • każdy kubek zapakowany jest w ozdobne, tekturowe pudełko, • wysokość kubka – ok. 13.5 cm, • szerokość dna – ok. 6.4 cm, • szerokość u góry kubka – 9.2 cm, • pojemność – 450 ml, • kubek nie zawiera ucha, powierzchnia po nalaniu wrzącego napoju może się nagrzewać, • można myć w zmywarkach.

49,90 zł
14,97 zł

Rabat 70,0%
oszczędzasz 34,93 zł

30
Przez drogi i bezdroża. Podróż po nowych Chinach, wydanie 2 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przez drogi i bezdroża. Podróż po nowych Chinach, wydanie 2
Dostępny137 szt.

Latem 2001 roku Peter Hessler, wieloletni korespondent „New Yorkera”, nie bez trudu zdobył chińskie prawo jazdy, a następnie ruszył w podróż przez Kraj Środka, by obserwować zmiany, jakie zaszły w Chinach dzięki rozwijającemu się przemysłowi motoryzacyjnemu i szeroko zakrojonej akcji budowy dróg. Na jego oczach niemal zupełnie wyludniona wioska niedaleko Pekinu przekształciła się w ciągu kilku lat w prosperujące centrum turystyczne. Był też świadkiem zakładania specjalnych stref ekonomicznych, w których bez przeszkód rozwija się prywatny przemysł. Wszędzie, gdzie dotrą państwowe autostrady, jak grzyby po deszczu wyrastają fabryki guzików, butów czy usztywniaczy do biustonoszy. Jednak podróże Hesslera to nie tylko opis zmieniającego się krajobrazu Chin, ale także opowieść o ludziach poznanych w drodze: o autostopowiczkach jadących do rodziców, którzy zostali na wsi, o starcach, którzy jako jedyni nie wyjechali z opuszczonych osad, o początkujących biznesmenach marzących o rozkręceniu własnego interesu i robotnikach migrujących w poszukiwaniu lepszych warunków życia. Peter Hessler z niezwykłą zręcznością opisuje zmieniający się krajobraz rolniczego państwa, które niegdyś skryło się przed obcymi za Wielkim Murem, a teraz buduje fabryki i drogi, by ściągnąć ich do siebie. Książka otrzymała nominację do BBC Samuel Johnson Prize for Non-Fiction 2011.

49,90 zł
36,43 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 13,47 zł

31
Lusterko kieszonkowe - O jak piękna jesteś - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lusterko kieszonkowe - O jak piękna jesteś
Szaron
NiedostępnyBrak

Kwadratowe lusterko kieszonkowe. O jak piękna jesteś przyjaciółko, jakże piękna! PnP 4,1. Lusterko w oprawie typu ekoskóra. W środku zawiera zwyczajne oraz powiększające lusterko. Wymiary: 6.0 x 6.0 cm

14,90 zł
11,62 zł

Rabat 22,0%
oszczędzasz 3,28 zł

32
Wzgórze wisielców - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wzgórze wisielców
Dostępny162 szt.

Gálgahraun, ponure lawowisko na obrzeżach Rejkiawiku. Niegdyś miejsce egzekucji, dziś – atrakcja turystyczna. Aż do tego poranka, kiedy znaleziono tam wiszącego mężczyznę. Gwóźdź wbity w jego klatkę piersiową dowodzi, że to nie było samobójstwo, choć z przyczepionej nim wiadomości został tylko skrawek papieru. Gdy policja udaje się do mieszkania mężczyzny, okazuje się, że sprawa zamordowanego to nie jedyna zagadka, jaką mają do rozwiązania: w środku został czteroletni chłopiec. Wygląda na to, że nie ma żadnego związku z ofiarą, ale jego rysunki wskazują na to, że był świadkiem czegoś strasznego. Detektyw Huldar rozpoczyna polowanie na zabójcę, a psycholog dziecięca Freya szuka rodziców chłopca. Kolejne elementy powoli tworzą mroczną układankę: historię przemocy, przywilejów i zemsty. „Czuły portret codziennych ludzkich problemów i frapująca tajemnica czynią tę powieść szczególnie udanym thrillerem. Ekscytujący, zręcznie skonstruowany i napisany kryminał, który porusza najbardziej palące współczesne problemy.” „Frettabladid” „Makabrycznością często przypomina Stephena Kinga. Islandzkie długie ciemne noce są najbardziej przerażające w klimatycznych thrillerach Sigurðardóttir.” „Financial Times”

42,90 zł
33,46 zł

Rabat 22,0%
oszczędzasz 9,44 zł

33
Piętno Von Becków - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
39,90 zł
29,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,97 zł

34
Mały wielki notes A6 - Radość w Panu moją siłą - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mały wielki notes A6 - Radość w Panu moją siłą
Szaron
Dostępny20 szt.

Mały wielki notes, to...coś specjalnego dla małych odkrywców, na których czekają wielkie rzeczy.Odkrywanie Słowa Bożego, to prawdziwa przygoda. Kto szuka - ten znajduje. Skarby w Słowie znalezione są niezmierzone. W przygodę wyrusz z podręcznym notatnikiem. Skrupulatnie opisuj dzieje wędrówki, żeby zostały przy tobie na zawsze.Notes jest w formacie A6. Oznacza to, że ma 10,5 cm szerokości i prawie 15 cm wysokości. Zapisz każdą ze 128 stron!

6,90 zł
5,38 zł

Rabat 22,0%
oszczędzasz 1,52 zł

35
Balon foliowy złoty - cyfra 6, 81 cm - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Balon foliowy złoty - cyfra 6, 81 cm
MK TRADE
NiedostępnyBrak

Przedstawiamy balon foliowy złoty w kształcie cyfry „6”. Wysokość produktu: 81.0 cm

6,00 zł
5,10 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 0,90 zł

36
Ubranka dla lalek, mix wzorów - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ubranka dla lalek, mix wzorów
M&Z
Dostępny2 szt.

Twórz modne stylizacje dla swoich lalek! Zestaw zawiera: • 2 sukienki, • torebkę, • 2 pary bytów. Wymiary opakowania: 23.0 x 23.0 x 3.0 Uwaga! Mix wzorów. Towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 zestawu.

15,90 zł
14,15 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 1,75 zł

37
Maluszek poznaje. Dźwięki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Maluszek poznaje. Dźwięki
Dostępny70 szt.

Nowa seria twardostronicowych książeczek dla najmłodszych czytelników. W każdej z nich dzieci znajdą, dobrane tematycznie, piękne portrety zwierząt, przedmiotów, roślin, pojazdów czy innych elementów z naszego otoczenia. Idealne książeczki na pierwsze samodzielne poznawanie świata.

5,99 zł
4,49 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 1,50 zł

38
Mapa kieszonkowa - Szklarska Poręba w.2020 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mapa kieszonkowa - Szklarska Poręba w.2020
Dostępny11 szt.

Wodoodprona mapa kieszonkowa Szklarskiej Poręby i okolic z zaznaczonymi szlakami turystycznymi pieszymi i rowerowymi. Dodatkowo na mapie umieszczono opis wybranych atrakcji turystycznych wraz ze zdjęciami.Skala: 1:70 000 (okolice), 1:10 000 (plany miasta)Wydanie 2, 2020Format: 34x48 cm

9,10 zł
6,55 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 2,55 zł

39
Gra dotykowa w worku - dopasuj kształty - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gra dotykowa w worku - dopasuj kształty
Goki
Dostępny7 szt.

Kolejna ciekawa propozycja gry pamięciowej od Goki. Tym razem używamy zmysłu dotyku i czucia. Chowamy klocki do worka i wkładając rękę do środka naszym zadaniem jest dopasowanie kształtów dwóch drewnianych elementów. Zestaw zawiera 32 elementy. Zabawka została wykonana z drewna.Goki to producent drewnianych zabawek dla dzieci, które wyróżnia styl, żywe kolory, wysoka jakość i innowacyjność. Produkty Goki wspierają rozwój sensoryczny i motoryczny dziecka, skłaniają do logicznego myślenia, a rodzicom pomagają tworzyć zrównoważony styl zabawy bez hałasu i plastiku.

62,30 zł
54,20 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 8,10 zł

40
Notes B6 - Błogosławieństwo różowe - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Notes B6 - Błogosławieństwo różowe
Szaron
Dostępny5 szt.

Jeśli jesteś osobą, która zapisuje myśli, modlitwy bądź słowa Boga, które do ciebie przemówiły, jest to idealny produkt dla ciebie.

9,90 zł
7,72 zł

Rabat 22,0%
oszczędzasz 2,18 zł

41
Kinetic Sand. Piasek kinetyczny, mix kolorów - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kinetic Sand. Piasek kinetyczny, mix kolorów
Spin Master
Dostępny101 szt.

Piasek kinetyczny od Spin Master o bardzo mocno nasyconych barwach. Dzieci mogą rozkoszować się podczas zabawy piaskiem jego intensywnym kolorem i dużą pojemnością – aż 127g. To doskonałe uzupełnienie zestawów, które dziecko już ma lub samodzielna zabawka. Zabawa idealna do ćwiczenia zdolności plastycznych dziecka. Formowanie, kształtowanie i lepienie ćwiczy rączki malucha, usprawnia jego zdolności manualne, rozwija wyobraźnię oraz precyzję. Piasek jest kinetyczny, czyli nie brudzi, nie zostawia śladów, a jego resztki można z łatwością usunąć. Uwaga. Mix kolorów, towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

12,90 zł
11,87 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 1,03 zł

42
Spotkajmy się zanim przyjdzie zima - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Spotkajmy się zanim przyjdzie zima
Dostępny95 szt.

Miłość rzadko kiedy bywa łatwa i prosta. Szczególnie miłość w czasie Powstania Styczniowego. W bitwie pod Żyrzynem Polacy zdobywają transport rosyjskich rubli. Żołnierz Jan Młynarski zachowuje jedną złotą monetę, by podzielić ją na połówki – jedną dla siebie, drugą dla ukochanej Oleńki Zaporewicz, z którą rozdzieliła go wojna. Tak zaczyna się podróż kawałków złota przez czas i przestrzeń. Lwów w XIX wieku, Syberia, literacka Warszawa i artystyczny Paryż z przełomu wieków. Rozdzielone połówki monety przechodzą przez trzy pokolenia kobiet i mężczyzn z rodów Zaporewicz i Młynarskich. Schowane po kieszeniach lub dumnie prezentowane w medalionach, wraz z kolejnymi właścicielami są świadkami rewolucji bolszewickiej w Rosji, Wielkiej Wojny, odzyskania niepodległości Polski, narodzin faszyzmu w Niemczech i hitlerowskiej okupacji podczas II wojny światowej. Czy połówki monety się kiedyś spotkają? Czy dalecy potomkowie Oleńki i Jana wreszcie odnajdą zagubioną w powstaniu miłość? I co ma wspólnego z carskim złotem współczesna już historia Moniki Wilczyńskiej, która nie pamięta niczego, co wydarzyło się w jej życiu przed 1994 rokiem? Zbigniew Zborowski (ur. 1966) – autor sag historycznych (Trzy odbicia w lustrze, Pąki lodowych róż), kryminałów (Skaza, Kręgi, Głos przeszłości) i thrillera science fiction (Nowy drapieżnik). Przez wiele lat był reporterem – zbierając materiały do reportaży, zjeździł całą Polskę i kawałek świata, poznał wielu niezwykłych ludzi i ich historie. Często pracował jako dziennikarz pod przykrywką, wchodząc do hermetycznych środowisk i poznając panujące w nich zwyczaje. Te spotkania i sporządzone przy ich okazji notatki stanowią teraz bezcenne archiwum, z którego korzysta, przygotowując się do napisania każdej kolejnej książki. Wraz z rodziną mieszka w Warszawie.

39,99 zł
29,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 10,00 zł

43
Puzzle 500 elementów. High Quality Collection. Classic romance - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 500 elementów. High Quality Collection. Classic romance
Clementoni, 500 elementów
Dostępny391 szt.

Sugestywne obrazki, doskonała jakość wydruku, precyzyjne wycięcia, trwałe i cenne materiały. Wszystko to charakteryzuje High Quality Collection Clementoni: elegancką linię puzzli zrealizowaną z wielką dbałością o szczegóły. Wymiary obrazka po ułożeniu: 49.0 x 36.0 cm Wymiary opakowania: 34.4 x 25.4 x 4.6 cm

20,44 zł
17,99 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 2,45 zł

44
Miki. Rysujemy Szlaczki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Miki. Rysujemy Szlaczki
Dostępny63 szt.

W towarzystwie swoich ulubionych bohaterów najmłodsi będą ćwiczyć kreślenie szlaczków i rysowanie różnorodnych kształtów. Będzie to dla nich nie tylko wspaniała zabawa, ale też doskonały trening umiejętności manualnych przygotowujący do nauki pisania liter i cyfr. Dzięki specjalnym stronom i ścieralnemu mazakowi w każdej chwili dzieci mogą zacząć przygodę ze szlaczkami od nowa. Dodatkową atrakcją są wesołe rymowanki na temat lubianych postaci.

18,99 zł
15,00 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 3,99 zł

45
Kubek wysoki z pokrywką - Bądźcie mocni - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Kubek wysoki z pokrywką - Bądźcie mocni
Szaron
Dostępny1 szt.

Kubek w którym zmieścisz niejeden łyk kawy Kubek ceramiczny z wersetem lub tekstem opartym o wartości chrześcijańskie. Doskonały do pracy i podróży w samochodzie dzięki pokrywce zabezpieczającej przed wylaniem napoju. Wybierz swój ulubiony werset i pij z przyjemnością. Bądźcie mocni w Panu – siłą Jego potęgi. Efezjan 6,10. Pozwól, żeby Twój ulubiony napój smakował jeszcze lepiej! Szczegóły: • każdy kubek zapakowany jest w ozdobne, tekturowe pudełko, • wysokość kubka – ok. 13.5 cm, • szerokość dna – ok. 6.4 cm, • szerokość u góry kubka – 9.2 cm, • pojemność – 450 ml, • kubek nie zawiera ucha, powierzchnia po nalaniu wrzącego napoju może się nagrzewać, • można myć w zmywarkach.

49,90 zł
14,97 zł

Rabat 70,0%
oszczędzasz 34,93 zł

46
Mój dziennik - Ufaj wierz nie bój się - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mój dziennik - Ufaj wierz nie bój się
Szaron
NiedostępnyBrak

Mój dziennik - Jest to specjlnie skrojony zeszyt, który zawiera werset biblijny na każdej stronie.Jeśli jesteś osobą, która zapisuje myśli, modlitwy bądź słowa Boga, które do ciebie przemówiły, jest to idealny produkt dla ciebie.

9,90 zł
7,72 zł

Rabat 22,0%
oszczędzasz 2,18 zł

47
Tut Tut Autka. Diabelska pętla 360 stopni - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tut Tut Autka. Diabelska pętla 360 stopni
Vtech
Dostępny7 szt.

Zestaw został stworzony przez znaną z jakości markę vTech z serii „Tut Tut Autka”, czyli pojazdów i torów wyścigowych z niezwykłą technologią Punktów Rozpoznających Pojazdy. Kiedy auto pojawi się na Punkcie Rozpoznającym zainicjuje dźwięki i zwroty (w języku polskim), czym gwarantują świetną naukę przez zabawę, gdyż dzieci skojarzą je z pojazdami i ich funkcjami. Zestaw zawiera tor kaskaderski z wyrzutnią oraz małe autko z dźwiękiem i światłem. Wyścigówka reaguje w Punktach Rozpoznających. Dzięki przyciskowi funkcyjnemu, uczy nazw i funkcji pojazdu poprzez odgrywanie ról, a także odtwarza 3 wesołe piosenki i 6 melodii. Tor ma wiele ruchomych elementów takich jak dźwignia pozwalająca wprowadzać autka na tor oraz wyrzutnia, dzięki której autka pokonują pętlę. Zasilanie: 2 baterie AAA Wymiary opakowania: 30.2 x 24.2 x 13.3 cm

150,00 zł
135,00 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 15,00 zł

48
Zestaw balonów cyfra 8, 40-60 cm, 9 szt. - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw balonów cyfra 8, 40-60 cm, 9 szt.
MK TRADE, 9
NiedostępnyBrak

Zawartość zestawu: • 1 balon foliowy - cyfra - 60.0 cm, • 1 balon foliowy - serce - 46.0 cm, • 1 balon foliowy - gwiazda - 46.0 cm, • 6 balonów lateksowych - 40.0 cm, • 1 srebrna tasiemka.

10,90 zł
9,27 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 1,63 zł

49
Mały wielki notes A6 szop - Bóg cię kocha - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mały wielki notes A6 szop - Bóg cię kocha
Szaron
Dostępny15 szt.

Mały wielki notes, to...coś specjalnego dla małych odkrywców, na których czekają wielkie rzeczy.Odkrywanie Słowa Bożego, to prawdziwa przygoda. Kto szuka - ten znajduje. Skarby w Słowie znalezione są niezmierzone. W przygodę wyrusz z podręcznym notatnikiem. Skrupulatnie opisuj dzieje wędrówki, żeby zostały przy tobie na zawsze.Notes jest w formacie A6. Oznacza to, że ma 10,5 cm szerokości i prawie 15 cm wysokości. Zapisz każdą ze 128 stron!

6,90 zł
5,38 zł

Rabat 22,0%
oszczędzasz 1,52 zł

50
Mały wielki notes A6 misiu - Bóg cię kocha - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mały wielki notes A6 misiu - Bóg cię kocha
Szaron
Dostępny12 szt.

Mały wielki notes, to...coś specjalnego dla małych odkrywców, na których czekają wielkie rzeczy.Odkrywanie Słowa Bożego, to prawdziwa przygoda. Kto szuka - ten znajduje. Skarby w Słowie znalezione są niezmierzone. W przygodę wyrusz z podręcznym notatnikiem. Skrupulatnie opisuj dzieje wędrówki, żeby zostały przy tobie na zawsze.Notes jest w formacie A6. Oznacza to, że ma 10,5 cm szerokości i prawie 15 cm wysokości. Zapisz każdą ze 128 stron!

6,90 zł
5,38 zł

Rabat 22,0%
oszczędzasz 1,52 zł

Wróć do góry