hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2021.03.08

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w poniedziałek 8 marca 2021 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Sekret listu (Lucinda Riley), na drugim Proszę bardzo (Anda Rottenberg). Kolejny produkt to Splątane losy. Zanim wybaczę (Magdalena Wala) oraz Sekret Heleny (Lucinda Riley).
1
Sekret listu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sekret listu
Dostępny5325 szt.

Zakazana miłość, niebezpieczny list i historia, która się powtarza. śmierć znanego aktora Jamesa Harrisona wywołuje poruszenie nie tylko w Wielkiej Brytanii. Dziennikarka Joanna Haslam, idąc na nabożeństwo żałobne, w którym ma uczestniczyć wiele słynnych osób, liczy na smakowite kąski mogące poprawić jej pozycję w redakcji. Tymczasem uwagę dziennikarki odciąga pewna staruszka, uniemożliwiając jej polowanie na sensację. Rozczarowana Joanna nie ma pojęcia, że dzięki nieznajomej otwiera się przed nią szansa na odsłonięcie długo skrywanej tajemnicy, która może wstrząsnąć monarchią. I nie wie, że są ludzie, którzy nie cofną się przed niczym, żeby tylko nie dopuścić, aby pewien napisany przed laty list miłosny wpadł w niepowołane ręce.

42,90 zł
30,89 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,01 zł

2
Proszę bardzo - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Proszę bardzo
Dostępny1078 szt.

Autobiografia najwybitniejszej w Polsce znawczyni sztuki, jej kanoniczna książka Sztuka w Polsce 1945–2005 jest do tej pory jedynym takim opracowaniem. Książka nominowana do Nagrody Literackiej Nike 2010 oraz do Nagrody Literackiej Gdynia 2010. Saga rodzinna, w której życie codzienne przeplata się z wydarzeniami historycznymi, jest opowieścią o poszukiwaniu tożsamości przez Rottenberg, zawieszonej między tradycją żydowską ojca a światem bogatego mieszczaństwa dawnej Rosji po stronie matki. Zawarta w książce opowieść o zaginięciu syna jest jedną z najdramatyczniejszych historii, jakie opowiedziano w literaturze.

54,90 zł
35,14 zł

Rabat 36,0%
oszczędzasz 19,76 zł

3
Splątane losy. Zanim wybaczę - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Splątane losy. Zanim wybaczę
Dostępny349 szt.

Tajemnica z przeszłości i dług sprawiedliwości. Karolina opiekuje się swoją surową, konserwatywną i apodyktyczną babcią. Marzy, żeby wreszcie się usamodzielnić i żyć według własnych reguł. Dzięki pomocy przyjaciółki znajduje pracę w pensjonacie Jesionowy Zakątek w Zaborzu. Tu próbuje wyjaśnić tajemnicę zawartą w pamiętniku pisanym w czasie II wojny światowej przez młodą dziewczynę, Polkę zmuszoną do służby u esesmana Ericha Henschela. Kim była Ludmiła? Co się stało z jej siostrą? Do czego były zdolne kobiety, by chronić swoje rodziny przez zagładą? Czy po życiu z bestialskim oprawcą jest jeszcze nadzieja? Karolina chce poznać całą historię i rozwikłać związki, które łączyły Ludmiłę i jej prababkę, odnaleźć ją samą lub przynajmniej jej potomków. Czy będzie to możliwe? Czy znajdzie odpowiedzi na wszystkie pytania? Witajcie w Zaborzu. Tu każdy strzeże swoich tajemnic.

36,90 zł
22,51 zł

Rabat 39,0%
oszczędzasz 14,39 zł

4
Sekret Heleny - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sekret Heleny
Dostępny1109 szt.

Magiczny dom, pamiętne lato Podobno każdy, kto odwiedził willę Pandora po raz pierwszy, musi natychmiast się zakochać Dwadzieścia cztery lata temu Helena spędziła magiczne wakacje na Cyprze. Zakochała się wtedy pierwszy raz. Gdy ojciec chrzestny zostawia jej w spadku popadającą w ruinę willę Pandora, Helena powraca na słoneczną wyspę, by wraz z rodziną spędzić tam wakacje. Idylliczny krajobraz wyspy skrywa jednak gęstą pajęczynę sekretów. Helena za nic nie pozwoli, by dowiedzieli się o nich William i Alex, jej mąż i syn. Przeżywający udręki dorastania trzynastoletni Alex jest rozdarty pomiędzy potrzebą chronienia ukochanej matki za wszelką cenę, a nieuniknioną koniecznością zmierzenia się z dorosłymi problemami. Jednocześnie rozpaczliwie pragnie się dowiedzieć, kim był jego prawdziwy ojciec Przypadkowe spotkanie Heleny z jej ukochanym sprzed lat uruchamia lawinę wypadków, w wyniku których zderzenie teraźniejszości z przeszłością staje się nieuniknione. Helena i jej syn wiedzą, że kiedy Pandora odkryje swoje tajemnice, nic już nie będzie takie jak dawniej...

42,90 zł
31,32 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 11,58 zł

5
Kartka okolicznościowa z kopertą. Miłość cierpliwa jest - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kartka okolicznościowa z kopertą. Miłość cierpliwa jest
Życie i misja
Dostępny12 szt.

Kartka okolicznościowa składana z kopertą, brak tekstu w środku. Treść z przodu kartki: Miłość cierpliwa jest… 1 Kor 13:4-8. Format: C6 (11.4 x 16.2 cm)

5,50 zł
3,96 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 1,54 zł

6
Ford F150 Kamper Pick up z akcesoriami - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ford F150 Kamper Pick up z akcesoriami
Siku
Dostępny125 szt.

Ford F150 to najlepiej sprzedający się samochód w Stanach Zjednoczonych. Pick up jest kultowy w USA, zwłaszcza z dużym silnikiem V8. Kabinę można łatwo naładować na weekendowy wyjazd w teren. W zestawie są także akcesoria: krzesełka i stolik. Całość wykonano z dbałością o detale.

33,00 zł
29,70 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,30 zł

7
Puzzle 1000 elementów. Wiedźmin - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. Wiedźmin
Clementoni, 1000
Dostępny192 szt.

Ten wyjątkowy zestaw puzzli, składający się z 1000 elementów, przedstawia wizerunek bohatera filmu „Wiedźmin”. Jak szybko jesteś w stanie go złożyć? Sprawdź, patrząc na obrazek na pudełku. Puzzle są wykonane z materiałów wysokiej jakości, odpornych na zagięcia i niszczenie. Układanie puzzli to doskonała rozrywka. Wymiar obrazka po ułożeniu: 69.0 x 50.0 cm

26,90 zł
23,67 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,23 zł

8
Worek treningowy dmuchany, gladiator, mix wzorów - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Worek treningowy dmuchany, gladiator, mix wzorów
Bestway
Dostępny108 szt.

Twoje dziecko ma niespożyte pokłady energii, a Ty nie zawsze jesteś w stanie zorganizować mu zajęcie? Wypróbuj dmuchany worek bokserski dla dzieci. Worek jest lekki i nie ma problemu z jego przenoszeniem. To produkt, który pomoże dziecku w wyładowaniu emocji, takich jak nagromadzona złość oraz przyczyni się do utrzymania dobrej kondycji fizycznej Twojego podopiecznego. Wysokość produktu: ok. 102.0 cm Uwaga! Mix wzorów. Towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 szt.

21,00 zł
19,11 zł

Rabat 9,0%
oszczędzasz 1,89 zł

9
Super auta. Kolorowanka z naklejkami - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Super auta. Kolorowanka z naklejkami
Dostępny5 szt.

Kolorowanka z cyklu „Super auta”to seria dla najmłodszych miłośników aut. Tym razem można pokolorować auto Peterbilt. Książeczka z naklejkami!

3,80 zł
2,66 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 1,14 zł

10
Chcę widzieć Jesusa - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Chcę widzieć Jesusa
Dostępny2 szt.

Medytacje zawarte w Chcę widzieć Jezusa obejmują wydarzenia od chrztu w Jordanie aż po uroczysty wjazd do Jerozolimy w Niedzielę Palmową. Czytelnik zostaje postawiony w roli krytycznego obserwatora, który przypatrując się Cieśli z Nazaretu, podobnie do współczesnych Mu Żydów, ma szansę stopniowo rozpoznawać w Nim Syna Bożego. Pełno tu trafnych spostrzeżeń na temat ludzkiej natury, zachowań i relacji, które odsłaniają – bez ugrzecznienia – żywy i prawdziwy obraz Jezusa.

34,90 zł
31,41 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,49 zł

11
Coco Chanel. Sypiając z wrogiem - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Coco Chanel. Sypiając z wrogiem
Dostępny1134 szt.

Szokujące, zatajane w oficjalnych biografiach fakty z życia słynnej projektantki mody, która w 1940 roku, mając 57 lat, została zrekrutowana przez Abwehrę – po wojnie Chanel temu zaprzeczała. Stała się agentką F-7124. Pseudonim Chanel „Westminster” pochodził od nazwiska jej dawnego kochanka, diuka de Westminster. Mroczne tajemnice luksusowej marki, której założycielką była ikona mody, Coco Chanel – uosobienie dobrego smaku Francji.

39,90 zł
29,53 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 10,37 zł

12
Ciche wody - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
Ciche wody
Dostępny3 szt.

Pierwszy tom cyklu znakomitych kryminałów historycznych Jest Boże Narodzenie 1519 roku, dwór królewski w Krakowie świętuje radosny okres. Niecałe dwa lata wcześniej włoska arystokratka Bona Sforza przybyła z Bari do stolicy Polski jako świeżo poślubiona małżonka króla Zygmunta. Towarzyszył jej imponujący orszak, do którego należała hrabina Caterina Sanseverino, teraz sprawująca nadzór nad dwórkami usługującymi królowej. Caterina wciąż przyzwyczaja się do życia w tym północnym królestwie mroźnych zim, obcych obyczajów i niezrozumiałego języka, kiedy dworem w wieczór pierwszego dnia Bożego Narodzenia wstrząsa szokujące morderstwo. Kilka dni później, w noc sylwestrową, dochodzi do następnej zbrodni. Ofiary pozornie nie mają ze sobą nic wspólnego. Szaleją plotki, spekulacje i podejrzenia, lecz sprawca pozostaje nieuchwytny. Oficjalne dochodzenie utyka w miejscu, a Caterina z pomocą Sebastiana Konarskiego, młodszego sekretarza króla, postanawia odkryć tożsamość zabójcy. Tropy zaczynają wskazywać na krąg najbliższy królowej i oboje wkrótce ścigają się z czasem, by powstrzymać kolejne morderstwo. "Ciche wody" to powieść o władzy i jej nadużywaniu oraz o ostateczności, do której może posunąć się człowiek, szukając zadośćuczynienia za krzywdy w sytuacji, gdy nie może liczyć na sprawiedliwość. Chociaż osadzona w początkach epoki renesansu, powieść nawiązuje nieomylnie do najważniejszych kwestii społecznych dwudziestego pierwszego wieku. „Ten inteligentny i trzymający w napięciu kryminał rzuca świeże i jasne światło na świat uwielbianych przez wielbicieli Tudorów i Borgiów. P.K. Adams, mająca już na koncie dwie powieści o dwunastowiecznej uzdrowicielce i mistyczce Hildegardzie z Bingen, mistrzowsko przywołuje do życia Polskę epoki renesansu, nie tracąc z oka ludzkich namiętności kierujących jej bohaterami. Cudowny początek nowej serii”. – C. P. Lesley, autorka Song of the Siren P.K. Adams to pseudonim literacki Patrycji Podrazik. Ukończyła licencjat na Columbia University oraz obroniła pracę magisterską ze studiów europejskich na Yale University. Jest blogerką i recenzentką powieści historycznych na portalu www.pkadams-author.com. Jej debiut The Greenest Branch, a Novel of Germany’s First Female Physician znalazł się w 2018 roku w półfinale konkursu Chaucer Book Awards za powieści historyczne osadzone przed rokiem 1750. Jest członkinią Historical Novel Society i mieszka w Nowej Anglii.

38,00 zł
24,70 zł

Rabat 35,0%
oszczędzasz 13,30 zł

13
Worek treningowy dmuchany, dinozaur, mix wzorów - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Worek treningowy dmuchany, dinozaur, mix wzorów
Bestway
Dostępny99 szt.

Twoje dziecko ma niespożyte pokłady energii, a Ty nie zawsze jesteś w stanie zorganizować mu zajęcie? Wypróbuj dmuchany worek bokserski dla dzieci. Worek jest lekki i nie ma problemu z jego przenoszeniem. To produkt, który pomoże dziecku w wyładowaniu emocji, takich jak nagromadzona złość oraz przyczyni się do utrzymania dobrej kondycji fizycznej Twojego podopiecznego. Wysokość produktu: ok. 91.0 cm Uwaga! Mix wzorów. Towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 szt.

22,90 zł
20,84 zł

Rabat 9,0%
oszczędzasz 2,06 zł

14
Pinokio - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pinokio
Dostępny123 szt.

W książce opowiedziana jest kultowa historia Pinokia, bohatera fikcyjnego stworzonego przez Carla Collodiego. Bohater jest drewnianym pajacem, który może mówić i ruszać się. Jego przygody znane są na całym świecie. To wydanie zilustrował Jan Marcin Szancer.

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

15
Marakas, mix kolorów - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Marakas, mix kolorów
MAREK
Dostępny45 szt.

Marakas to wspaniała zabawka muzyczna, która pomoże rozwijać słuch i poczucie rytmu dziecka. Dostępny w różnych wersjach kolorystycznych, z pewnością spodoba się najmłodszym, zachęcając do przygody z muzyką. Jest niezwykle lekki, a poręczny uchwyt ułatwia korzystanie z instrumentu. Podczas ruchu, wydaje wyraźny dźwięk grzechotania. Pobudzi zdolności pociechy, usprawniając zdolności manualne oraz wspierając twórczość malucha. Zapewni wesołą zabawę na wiele sposobów. To popularny instrument rytmiczny Indian Południowej Ameryki! Grzechotka została wykonana z wysokiej jakości tworzywa. Niezastąpiona pomoc dydaktyczna, która wspiera twórczość smyka i trenuje zdolności manualne. Długość produktu: 17.0 cm Uwaga! Mix wzorów. Towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 szt.

8,20 zł
7,30 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 0,90 zł

16
Na okrężnych drogach. Tłumaczenie literackie i jego światy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Na okrężnych drogach. Tłumaczenie literackie i jego światy
Dostępny2 szt.

Polityka przekładu jest polityką wielogłosowości; nie może zgodzić się na wizję świata, w którym relacje z innym/obcym są równoznaczne z „zanieczyszczeniem” tego, co rodzime i „czyste” – pisze Tadeusz Sławek w inspirującym eseju, w którym udowadnia, że refleksja nad przekładem może być użytecznym narzędziem myślenia o świecie. Podstawowe zadanie tłumaczy, twierdzi Sławek, to poszukiwanie porozumienia przy zachowaniu różnic, praca nad konstruowaniem wspólnoty uwzględniającej odrębność jej członków i zawsze gotowej do twórczej zmiany. Jak się to odbywa w praktyce? Odwołując się do dziesiątków przykładów z historii literatury – od Homera po Joyce’a, od Biblii po Baudelaire’a i Kafkę ­– autor zastanawia się nad filologicznymi, ale także filozoficznymi, etycznymi i politycznymi implikacjami postaw tłumaczek i tłumaczy. Książka ukazuje się w koedycji z Instytutem Kultury Miejskiej w Gdańsku, organizatorem Gdańskich Spotkań Literackich „Odnalezione w tłumaczeniu”.

39,00 zł
19,89 zł

Rabat 49,0%
oszczędzasz 19,11 zł

17
Filcowa torebka na ramię, panda - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Filcowa torebka na ramię, panda
Stnux
Dostępny56 szt.

Zestaw filcowy Panda pozwala na samodzielne uszycie własnej torebki o wymiarach 18.0 x 14.0 x 4.0 cm. Zestaw rozwija motorykę dziecka, poprzez prace ręczne, a także uczy dokładności i cierpliwości. W skład zestawu wchodzą: • filcowe elementy gotowe do zszycia, • plastykowa igła, • bawełniane nici, • instrukcja. Wymiary opakowania: 23.5 x 20.5 x 0.5 cm

22,90 zł
20,38 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 2,52 zł

18
Kartka okolicznościowa z kopertą. Powierz Panu drogę swoją - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kartka okolicznościowa z kopertą. Powierz Panu drogę swoją
Życie i misja
Dostępny7 szt.

Kartka okolicznościowa składana z kopertą, brak tekstu w środku. Treść z przodu kartki: Powierz Panu drogę swoją, zaufaj Mu, a On sam będzie działał. Ps. 37:5. Format: C6 (11.4 x 16.2 cm)

6,40 zł
4,61 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 1,79 zł

19
Cobi 740433. Super Wings. Figurka transformująca deluxe Astra - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cobi 740433. Super Wings. Figurka transformująca deluxe Astra
Cobi
NiedostępnyBrak

Astra to bohaterka drużyny Super Wings, która pochodzi z innej galaktyki i chętnie pomaga swoim przyjaciołom w wykonywaniu codziennych obowiązków oraz specjalnych misji ratunkowych. Jest mądra, rozważna i stara się naukowo podchodzić do rozwiązywania wszystkich problemów. Figurka Astry posiada białą karoserię ozdobioną niebieskimi i turkusowymi elementami o perłowym wykończeniu. Robot w kilku prostych krokach transformuje się do postaci samolotu i odwrotnie, co umożliwia zabawę w kilku wymiarach! Zbierz całą kolekcję postaci z ulubionej bajki „Super Wings” i zorganizuj misję na miarę wszechczasów. Zabawka świetnie sprawdzi się zarówno podczas samodzielnej zabawy, jak również jako uzupełnienie domowej kolekcji ulubionych bohaterów.

92,90 zł
83,61 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 9,29 zł

20
Puzzle 180 elementy. Supercolor. Kraina Lodu 2 - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 180 elementy. Supercolor. Kraina Lodu 2
Clementoni, 180
Dostępny33 szt.

Puzzle „Supercolor” Clementoni towarzyszą dziecku w każdej fazie jego wzrostu, pomagając mu rozwijać zręczność manualną i zmysł obserwacji. Jakość materiałów i wyjątkowa technika druku gwarantują, że ilustracje będą zawsze piękne, żywe i błyszczące, a zabawa nigdy się nie znudzi. Wymiar układanki: 48.5 x 33.5 cm Wymiary opakowania: 34.3 x 24.3 x 3.5 cm

19,00 zł
16,72 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 2,28 zł

21
Crawlingbot - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Crawlingbot
Clementoni
Dostępny315 szt.

Wąż do złożenia ożywa i zaczyna pełzać po pokoju jak żywy! Poruszający się robot to niezrównana zabawa. Wąż ma długość 40.0 cm, co czyni interakcję jeszcze bardziej emocjonującą. Po złożeniu 12 segmentów górnych z dolnymi wystarczy go włączyć, aby zobaczyć, jak się porusza i zaprasza do zabawy. W silniku znajduje się przekładnia, dzięki której piasta raz porusza się w prawo, a raz w lewo. W ten sposób zwierzę przesuwa się płynnie do przodu realistycznym, sinusoidalnym ruchem. Po włączeniu robot zaczyna poruszać się wokół dziecka, wsuwając się w szczeliny i kąty, jak prawdziwy wąż. Modułowa struktura robota pozwala odtwarzać niebywale realistyczne wicie się, dokładnie takie, jakie widzimy u węża.

40,90 zł
35,99 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 4,91 zł

22
Nieziemskie łamigłówki biblijne - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nieziemskie łamigłówki biblijne
Dostępny45 szt.

Czas na łamigłówki czy czas na czytanie? A czemu nie na jedno i drugie? W tej kolorowej książce przedstawiliśmy siedemnaście historii biblijnych, a do każdej z nich dołączyliśmy po kilka zadań i łamigłówek, które sprawią, że dzieci powyżej 3-go roku życia na długi czas zajmą się kreatywną zabawą i nauką. Czytajmy z dziećmi krótkie historie biblijne i podsuwajmy im ciekawe zagadki biblijne. Żywe ilustracje zachęcą małych chrześcijan do wesołej zabawy i poznawania Biblii! Publikacja stanowić może świetną pomoc dla katechetów oraz gwarantuje twórczą zabawę w domowym zaciszu.

26,00 zł
19,24 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 6,76 zł

23
Kartka okolicznościowa z kopertą. Niech Pan błogosławi tę dziewczynkę - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kartka okolicznościowa z kopertą. Niech Pan błogosławi tę dziewczynkę
Życie i misja
Dostępny8 szt.

Kartka okolicznościowa składana z kopertą, brak tekstu w środku. Treść z przodu kartki: Niech Pan błogosławi tę dziewczynkę… Ks. Lb. 6:24-26. Format: C6 (11.4 x 16.2 cm)

5,50 zł
3,96 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 1,54 zł

24
Puzzle 60 elementów. Supercolor. Raya i ostatni smok - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 60 elementów. Supercolor. Raya i ostatni smok
Clementoni, 60
Dostępny93 szt.

Puzzle Supercolor Clementoni towarzyszą dziecku w każdej fazie jego wzrostu, pomagając mu rozwijać zręczność manualną i zmysł obserwacji. Jakość materiałów i wyjątkowa technika druku gwarantują, że ilustracje będą zawsze piękne, żywe i błyszczące, a zabawa nigdy się nie znudzi. Wymiary obrazka po ułożeniu: 23.5 x 33.5 cm

9,90 zł
8,71 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 1,19 zł

25
Anioł do wynajęcia. Tom 2. Ze szczęściem pod rękę - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Anioł do wynajęcia. Tom 2. Ze szczęściem pod rękę
Dostępny2 szt.

„Życie jest zbyt krótkie, by stać z boku i przyglądać się, jak kolejne szanse przechodzą koło nosa. Jak inni odważnie realizują swoje cele i marzenia. Jak walczą o siebie. Jest zbyt krótkie na: „nie dam rady” albo „to nie dla mnie”. Żyjesz, więc jest dla Ciebie. Dasz radę, jeśli tylko zmotywujesz się do walki ze słabościami, które zaprzątają Ci głowę. Każdego dnia masz wpływ na to, by zmienić swój świat i żyć tak pięknie jak nigdy dotąd. Zawalczyć o swoje szczęście, jeśli tylko chcesz.”

38,00 zł
19,00 zł

Rabat 50,0%
oszczędzasz 19,00 zł

26
Worek na buty - Beta - Avengers Badges 54308 CP - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Worek na buty - Beta - Avengers Badges 54308 CP
PATIO
Dostępny65 szt.

Sportowy worek w modnym motywem Disney na obuwie, który z łatwością zastąpi plecak. Zamykany za pomocą sznurków. Wykonany z wodoodpornego materiału łatwego w czyszczeniu. Materiał: Poliester. Wymiary: 43 x 33 cm.

39,80 zł
27
Skalpel ’68. Kampania antysemicka w środowisku szczecińskich lekarzy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Skalpel ’68. Kampania antysemicka w środowisku szczecińskich lekarzy
Dostępny10 szt.

Książka Magdaleny i Radosława Ptaszyńskich doskonale pokazuje, jak skalpel propagandy i nagonki Marca 1968 r. przeciął życie szczecińskich Żydów. Jej wyjątkowość to ukazanie mechanizmów wielkiej historii z perspektywy indywidualnych losów. Rozmowy z emigrantami, trud pracy w archiwach i ciekawa narracja pozwoliły na stworzenie swego rodzaju pomnika. Powstał w ten sposób fragment listy strat polskiej medycyny. Dzięki tej książce „obecność nieobecnych” staje się bliska każdemu, kto zechce po taką lekturę sięgnąć”. – Róża Król, przewodnicząca Towarzystwa Społeczno-Kulturalnego Żydów w Szczecinie „Tę książkę czyta się dobrze, liczne cytaty ze wspomnień, relacje, wreszcie koncentracja na bohaterach z krwi i kości powodują, że mamy do czynienia z wartką, wciągającą narracją. Są to losy, które mogłyby stać się kanwą dla pasjonującej opowieści fabularnej. Na takich składowych jak sielanka, napiętnowanie, wygnanie, życie na nowo, zbudowana została przecież nie jedna powieść i film”. – Marcin Zaremba, Uniwersytet Warszawski „Docenić należy pomysłowość i konsekwencję Autorów w dociekaniu prawdy, co wbrew pozorom nie było sprawą łatwą, ponieważ temat wciąż wywołuje mnóstwo emocji. Autorzy opisują przeszłość i teraźniejszość szczecińskich medyków pochodzenia żydowskiego z godnym podziwu znawstwem i biegłością, nie zapominając przy tym o znaczeniu współczynnika humanistycznego”. – Eryk Krasucki, Uniwersytet Szczeciński

39,00 zł
28,47 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,53 zł

28
Studia Buddyjskie. Tom 5. Cztery szlachetne prawdy Motywy buddyjskie w literaturze polskiej do czasów pozytywizmu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Studia Buddyjskie. Tom 5. Cztery szlachetne prawdy Motywy buddyjskie w...
Dostępny5 szt.

Prezentowana praca jest pomyślana jako jeden z aktów budowania wypowiedzi literaturoznawczej i polonistycznej. Przez termin „motyw buddyjski” rozumie się tutaj analizę podstawowej cząstki świata przedstawionego utworu literackiego, taką jak zdarzenie, przedmiot, cecha, sytuacja lub przeżycie, które wynikają ze światopoglądu buddyjskiego. Przy czym należy podkreślić, że w przywoływanych w pracy utworach większość autorów nie wiedziała o istnieniu buddyzmu lub miała o nim bardzo mgliste wyobrażenie. To zrozumiałe, jeśli przypomnieć, że wnikliwa recepcja buddyzmu w Europie to kwestia dopiero drugiej połowy XIX w. W publikowanej tutaj pracy pojawiają się analizy bardzo różnych tekstów polskojęzycznych, tak dojrzałych artystycznie (bajki, poematy, dramaty, proza, kompilacje naukowe) jak i zgoła niewyrafinowanych (relacje z podróży, wspomnienia czy pamiętniki), tak wśród klasyków literatury polskiej (np. Piotr Skarga, Ignacy Krasicki, Juliusz Słowacki), jak u literatów znanych raczej fachowcom (np. Sebastian Piskorski, Stanisław Kostka Potocki, Agaton Giller). Stało się tak, aby dostrzec fakt jak bardzo różnymi kanałami komunikacyjnymi motywy buddyjskie trafiały do kultury polskiej i zostawały rozpoznawane w swej inności, a potem umieszczane w wyobrażeniu świata i w systemie wartości. Mimo specyfiki obrazu fragmentarycznego, szeregu chrześcijańskich i europocentrycznych wyobrażeń, a także idealistycznych lub negatywnych projekcji, buddyzm odkrywał się w literaturze staropolskiej, oświeceniu i romantyzmu w coraz to nowych aktach poznania.

42,00 zł
35,70 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 6,30 zł

29
Ostatni brzeg. Audiobook - Audiobooki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ostatni brzeg. Audiobook
Nevil Shute, Rebis
Dostępny28 szt.

Najsłynniejsza powieść o skutkach globalnej wojny nuklearnej. Rok po wojnie atomowej, która zniszczyła północną półkulę, w Australii chroni się amerykański atomowy okręt podwodny. Jego kapitan Dwight Towers – podobnie jak mieszkańcy antypodów – usiłuje wieść normalne życie. W tym świecie wszystko na pozór toczy się wciąż zwykłym rytmem: ludzie pracują, bawią się, marzą i kochają. I próbują zachować nadzieję. „Ostatni brzeg to klasyka literatury, wciąż aktualne, poruszające studium ludzkich zachowań w obliczu nieuchronnego końca. Szokujący pomysł i wstrząsająco błyskotliwa wyobraźnia, z jaką został on opisany”. – „San Francisco Chronicle” „Najbardziej niepokojąca wizja świata, który umiera w następstwie wojny atomowej”. – „The New York Times”

37,90 zł
28,43 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,47 zł

30
Kartka okolicznościowa z kopertą. Z całego serca Bogu zaufaj - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kartka okolicznościowa z kopertą. Z całego serca Bogu zaufaj
Życie i misja
Dostępny10 szt.

Kartka okolicznościowa składana z kopertą, brak tekstu w środku. Treść z przodu kartki: Z całego serca Bogu zaufaj. Przyp. Sal. 3:5. Format: C6 (11.4 x 16.2 cm)

6,40 zł
4,61 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 1,79 zł

31
Bylejaczek - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Bylejaczek
Dostępny3 szt.

Z Bylejaczkiem Jerzego Ficowskiego jest jak z dobrym serialem na Netfliksie: wciągająca fabuła, dobre dialogi, intrygująco poprowadzona akcja, no i także ukazywał się w odcinkach. Bylejaczek to wierszowana opowieść o przygodach bardzo sympatycznego i niesfornego chłopca, który postanawia wybrać się do lasu z przekonaniem, że wszyscy marzą tam o leniwym i rozczochranym królu. Dość szybko jednak musi zmierzyć się z pierwszymi rozczarowaniami. A z Bylejaczkiem było tak… Bylejaczka spotkaliśmy po raz pierwszy przypadkiem, gdy kilka lat temu przygotowywaliśmy wybór wierszy dla dzieci z tekstami Jerzego Ficowskiego – Lodorosty i bluszczary (2017). Kilkustronicowy maszynopis tego wiersza – z odręcznymi poprawkami – odnaleźliśmy w archiwum poety, które przekazał do Zakładu Narodowego im. Ossolińskich. Okazało się, że Jerzy Ficowski opublikował Bylejaczka po raz pierwszy na łamach „Świerszczyka” w 1958 roku, a tekst ukazywał się w odcinkach. Towarzyszyły mu wówczas rysunki znakomitej ilustratorki – późniejszej kierowniczki artystycznej tego pisma – Hanny Krajnik. Świadomie nie włączyliśmy wtedy tego tekstu do Lodorostów i bluszczarów. Pomyśleliśmy, że byłoby świetnie, gdyby kiedyś Bylejaczek miał własną wersję książkową. Dlatego przez ostatnie miesiące opiekowała się nim ilustratorsko Gabriela Gorączko, wyróżniona niedawno za Leśną sprawę w konkursie Książka Roku 2020 Polskiej Sekcji IBBY. Pozostaje tajemnicą, dlaczego Jerzy Ficowski nigdy nie włączył tego wiersza do swoich późniejszych książek dla dzieci. Być może ten „niesforny chłopak” skutecznie ukrył się przed autorem w archiwum? To jedna z bardzo prawdopodobnych odpowiedzi, ale pewnie nie jedyna. Z tym sekretem jest mu jednak do twarzy! Co więcej – nic nie stracił ze swojego uroku literackiego i osobistego. Dziś – we współpracy z Fundacją im. Jerzego Ficowskiego – ukazuje się po raz pierwszy w wersji książkowej i wyrusza na spotkanie z kolejnym pokoleniem czytelników.

40,00 zł
20,00 zł

Rabat 50,0%
oszczędzasz 20,00 zł

32
Lalaboom. Mini set - Sprytna bryłka - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lalaboom. Mini set - Sprytna bryłka
Trefl
Dostępny11 szt.

Sprytna bryłka Lalaboom to zabawka sensoryczna, która dostarcza najmłodszym wiele zróżnicowanych wrażeń dotykowych ze względu na różne faktury poszczególnych elementów. Zabawka wspiera ćwiczenie koordynacji wzrokowo-ruchowej oraz rozwija kreatywność - łączenie elementów, budowanie. Sprytną bryłkę można łączyć z innymi zestawami i tworzyć w ten sposób nowe, niepowtarzalne konstrukcje. Zawartość opakowania: • Sprytna bryłka, • 8 elementów do składania kulko-klocków.

40,00 zł
34,00 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 6,00 zł

33
Kartka okolicznościowa z kopertą. Ja wiem, jakie myśli mam o was - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kartka okolicznościowa z kopertą. Ja wiem, jakie myśli mam o was
Życie i misja
Dostępny5 szt.

Kartka okolicznościowa składana z kopertą, brak tekstu w środku. Treść z przodu kartki: Ja wiem, jakie myśli mam o Was… Ks.Jr. 29:11. Format: C6 (11.4 x 16.2 cm)

6,40 zł
4,61 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 1,79 zł

34
Puzzle 250 elementów. Gra o tron - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Puzzle 250 elementów. Gra o tron
Clementoni, 250
Dostępny9 szt.

Puzzle Gra o tron 250 elementów. Wyjątkowej barwy druk uzyskano dzięki wykorzystaniu technologii Super color. Wymiar układanki: 48.5 x 33.5 cm

17,00 zł
9,86 zł

Rabat 42,0%
oszczędzasz 7,14 zł

35
Kartka okolicznościowa z kopertą. Najlepsze życzenia - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kartka okolicznościowa z kopertą. Najlepsze życzenia
Życie i misja
Dostępny19 szt.

Kartka okolicznościowa składana z kopertą, brak tekstu w środku. Treść z przodu kartki: Najlepsze życzenia. Format: C6 (11.4 x 16.2 cm)

6,40 zł
4,61 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 1,79 zł

36
Księżniczki. Baw się, przyklejaj i koloruj! - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Księżniczki. Baw się, przyklejaj i koloruj!
Dostępny16 szt.

Seria książeczek dla najmłodszych z kolorowankami i dużymi naklejkami - idealnymi dla małych rączek. Kolorowanie prostych obrazków i naklejanie nalepek według wzoru to ulubione aktywności maluchów.

10,70 zł
8,45 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 2,25 zł

37
Nieziemskie łamigłówki biblijne - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nieziemskie łamigłówki biblijne
Dostępny51 szt.

Czas na łamigłówki czy czas na czytanie? A czemu nie na jedno i drugie? W tej kolorowej książce przedstawiliśmy siedemnaście historii biblijnych, a do każdej z nich dołączyliśmy po kilka zadań i łamigłówek, które sprawią, że dzieci powyżej 7-go roku życia na długi czas zajmą się kreatywną zabawą i nauką. Czytajmy z dziećmi krótkie historie biblijne i podsuwajmy im ciekawe zagadki biblijne. Żywe ilustracje zachęcą małych chrześcijan do wesołej zabawy i poznawania Biblii! Publikacja stanowić może świetną pomoc dla katechetów oraz gwarantuje twórczą zabawę w domowym zaciszu.

26,00 zł
19,24 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 6,76 zł

38
Worek treningowy dmuchany, zwierzak, mix wzorów - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Worek treningowy dmuchany, zwierzak, mix wzorów
Bestway
Dostępny99 szt.

Twoje dziecko ma niespożyte pokłady energii, a Ty nie zawsze jesteś w stanie zorganizować mu zajęcie? Wypróbuj dmuchany worek bokserski dla dzieci. Worek jest lekki i nie ma problemu z jego przenoszeniem. To produkt, który pomoże dziecku w wyładowaniu emocji, takich jak nagromadzona złość oraz przyczyni się do utrzymania dobrej kondycji fizycznej Twojego podopiecznego. Wysokość produktu: ok. 91.0 cm Uwaga! Mix wzorów. Towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 szt.

16,90 zł
15,38 zł

Rabat 9,0%
oszczędzasz 1,52 zł

39
Miotacz śmierci - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Miotacz śmierci
Dostępny73 szt.

Daniel Clowes, mistrz współczesnego komiksu, powraca z nowym tytułem! Spójrzcie! Po ulicach i szkolnych korytarzach grasuje zamaskowany mściciel wykorzystujący w obronie ludzi prawych super-moce zaczerpnięte z nikotyny. Żałujcie każdego, kto rzuci wyzwanie temu przyjacielowi sprawiedliwości, gdyż on i tylko on dzierży ich zgubę.

59,90 zł
44,33 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 15,57 zł

40
Kartka okolicznościowa z kopertą. Miłość moja nie odstąpi - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kartka okolicznościowa z kopertą. Miłość moja nie odstąpi
Życie i misja
Dostępny9 szt.

Kartka okolicznościowa składana z kopertą, brak tekstu w środku. Treść z przodu kartki: Góry mogą ustąpić i pagórki się zachwiać, ale miłość moja nie odstąpi od ciebie… Ks.Iz. 54:10. Format: C6 (11.4 x 16.2 cm)

6,40 zł
4,61 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 1,79 zł

41
Chatka 4-latka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Chatka 4-latka
NiedostępnyBrak

Książeczka Chatka 4-latka to zbiór atrakcyjnych zadań oraz historyjek z naklejkami. Ćwiczenia są dostosowane do możliwości poznawczych czterolatka. Dzięki różnorodności książeczka zapewnia małemu czytelnikowi zarówno rozwój, jak i zabawę. Dziecko zgaduje, słucha, rysuje i nakleja. Dobra zabawa gwarantowana!

10,00 zł
7,90 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 2,10 zł

42
Kartka okolicznościowa z kopertą. Wiara, nadzieja, miłość - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kartka okolicznościowa z kopertą. Wiara, nadzieja, miłość
Życie i misja
Dostępny7 szt.

Kartka okolicznościowa składana z kopertą, brak tekstu w środku. Treść z przodu kartki: Wiara, nadzieja (…) miłość. 1 Kor. 13,13. Format: C6 (11.4 x 16.2 cm)

6,40 zł
4,61 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 1,79 zł

43
Dora i miasto złota, Blu-ray - Filmy
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dora i miasto złota, Blu-ray
James Bobin, 2020
NiedostępnyBrak

Jakkolwiek Dora (Isabela Moner) spędziła większość swego życia na przedzieraniu się przez dżunglę z rodzicami, nic nie przygotowało ją na największe jak dotąd wyzwanie – szkołę średnią. Kiedy jej rodzice tajemniczo zniknęli w trakcie poszukiwania Miasta Złota, Dora wkracza do akcji na czele grupy kiepsko wyposażonych licealistów. Czy szalona wyprawa ma szanse powodzenia? Dołącz do ryzykownej misji Dory i jej nowych przyjaciół, przedzieraj się przez dżungle, ukrywaj się przed poszukiwaczami skarbów i rozwiązuj starożytne zagadki, aby poznać tajemnicę legendarnego miasta. Pełne akcji i niespodzianek oraz zabawy dla każdego – jak mówi Dave Morales z FOX TV – zabierz więc przyjaciół i rodzinę, by dołączyć do Dory i przeżyć przygodę życia!

59,99 zł
56,99 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,00 zł

44
Sonic the Hedgehog Tails. Maskotka 20 cm - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sonic the Hedgehog Tails. Maskotka 20 cm
Jakks Pacific, Orbico
NiedostępnyBrak

Sonic jest głównym bohaterem filmu pod tytułem „Szybki jak błyskawica”, który został stworzony na podstawie serii gier wideo i gier komputerowych opowiadających o przygodach niebieskiego jeża. Przybył on na ziemię w celu poszukiwania schronienia przed złem, które chce odebrać mu moc super szybkości. Niestety ponownie na swojej drodze spotyka największego wroga – Doktora Eggmana. Sprawdź jak potoczą się jego losy, czy Sonic zdoła zachować swoje super moce? Z myślą o miłośnikach przygód niebieskiego jeża i fanach gier z jego udziałem została stworzona seria pluszowych maskotek. Zabawki świetnie odwzorowują bohaterów, są wykonane z dbałością o najdrobniejsze szczegóły z przyjemnych w dotyku materiałów. Seria składa się z głównego herosa Sonic’a, jego najlepszego przyjaciela Miles’a Tails’a Prower’a, kolczatki Knuckles’a oraz pancernika o imieniu Mighty. Wysokość maskotki: ok. 20.0 cm

89,24 zł
82,99 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 6,25 zł

45
Łemkowskie etymologie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Łemkowskie etymologie
NiedostępnyBrak

Adam Fałowski – profesor zwyczajny w Uniwersytecie Jagiellońskim. Zatrudniony w Instytucie Filologii Wschodniosłowiańskiej. Kierownik Katedry Ukrainistyki. Slawista, językoznawca. Autor prac z zakresu morfologii i leksykologii historycznej, etymologii i entnolingwistyki języków wschodniosłowiańskich oraz języka polskiego. Wiktoria Hojsak – doktor, adiunkt w Katedrze Ukrainistyki Instytutu Filologii Wschodniosłowiańskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego. Językoznawca. Autorka prac z zakresu dialektologii i etnolingwistyki ukraińskiej, etymologii, leksykologii kontrastywnej oraz kultury ludowej regionu karpackiego.

50,00 zł
42,50 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 7,50 zł

46
Lalaboom. Koszyczek sortowniczek - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lalaboom. Koszyczek sortowniczek
Trefl
Dostępny16 szt.

Koszyczek Sortowniczek Lalaboom, to zabawka sensoryczna, która dostarcza najmłodszym wiele zróżnicowanych wrażeń dotykowych ze względu na różne faktury poszczególnych elementów. Zabawka daje możliwość ćwiczenia ruchów obrotowych nadgarstka. Umożliwia zabawę w dopasowywanie kształtów oraz rozwija umiejętności manualne i zręcznościowe - ćwiczenie równowagi. Białe ścianki Sortowniczka mogą również stanowić odrębną zabawkę. Górny element zabawki może pełnić funkcję uchwytu, a sam koszyczek można wykorzystać jako pojemnik na kulko - klocki. Zawartość zestawu: • koszyczek sortowniczek - 4 elementy, • 4 kolorowe foremki, • 8 elementów do składania kulko-klocków.

100,00 zł
85,00 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 15,00 zł

47
Sonic the Hedgehog. Maskotka Mighty - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sonic the Hedgehog. Maskotka Mighty
Jakks Pacific, Orbico
NiedostępnyBrak

Mighty jest głównym bohaterem filmu pod tytułem „Szybki jak błyskawica”, który został stworzony na podstawie serii gier wideo i gier komputerowych opowiadających o przygodach niebieskiego jeża. Przybył on na ziemię w celu poszukiwania schronienia przed złem, które chce odebrać mu moc super szybkości. Niestety ponownie na swojej drodze spotyka największego wroga - Doktora Eggmana. Sprawdź jak potoczą się jego losy, czy Sonic zdoła zachować swoje super moce? Z myślą o miłośnikach przygód niebieskiego jeża i fanach gier z jego udziałem została stworzona seria pluszowych maskotek. Zabawki świetnie odwzorowują bohaterów, są wykonane z dbałością o najdrobniejsze szczegóły z przyjemnych w dotyku materiałów. Seria składa się z głównego herosa Sonic’a, jego najlepszego przyjaciela Miles’a Tails’a Prower’a, kolczatki Knuckles’a oraz pancernika o imieniu Mighty.

54,99 zł
51,14 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 3,85 zł

48
Pokemon. Wooloo, 20 cm - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pokemon. Wooloo, 20 cm
Wicked Cool Toys, Orbico
NiedostępnyBrak

Ta maskotka zachwyci fanów serialu „Pokemon”. Została wykonana z dbałością o szczegóły. Cała seria zawiera znanych i lubianych bohaterów fantastycznej animacji, które swoim atrakcyjnym wyglądem oraz wyjątkowym charakterem podbiły serca zarówno najmłodszych jak i dorosłych. Każda z maskotek została wykonana z wysokiej jakości, przyjemnego w dotyku materiału. Wysokość: ok. 20.0 cm

58,99 zł
51,32 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 7,67 zł

49
Cobi 740434. Super Wings. Figurka transformująca deluxe Dizzy - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cobi 740434. Super Wings. Figurka transformująca deluxe Dizzy
Cobi
NiedostępnyBrak

Frunia to przyjaciółka z załogi Super Wings, która jest jedyną dziewczyną w drużynie! Mimo wszystko, wiele razy pokazała, że świetnie radzi sobie z różnymi zadaniami, które wydawać by się mogły ponad jej siły. Udziela pomocy podczas akcji ratunkowych, a później zajmuje się transportowaniem rannych do szpitala. Figurka Fruni jest repliką popularnej, serialowej postaci, która zyskała spore grono fanów na całym świecie. Zabawka bardzo szczegółowo przedstawia różowy helikopter, który w dwóch krokach można transformować do postaci robota. Wymiary opakowania: 22.0 x 21.0 x 16.0 cm

93,22 zł
83,90 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 9,32 zł

50
Sonic. Szybki jak błyskawica, Blu-ray - Filmy
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sonic. Szybki jak błyskawica, Blu-ray
Jeff Fowler, 2020
NiedostępnyBrak

Świat potrzebował bohatera, więc dostał jeża. Napędzany niesamowitą prędkością, Jeż Sonic, zamieszkuje w swoim nowym domu na Ziemi. Do czasu, dopóki przypadkowo nie wyłączy prądu, czym zwraca uwagę bardzo niefajnego geniusza zła doktora Robotnika (Jim Carrey). Tak zaczyna się wyścig superzbira i ponaddźwiękowego jeża, przez cały świat, by powstrzymać Robotnika przed wykorzystaniem supermocy Sonica do panowania nad światem. Sonic łączy siły z Władcą Pączków, znanym również jako szeryf Tom Wachowski (James Marsden), gotowym do misji ocalenia planety – tym pełnym akcji filmie przygodowym dla całej rodziny.

59,99 zł
56,99 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,00 zł

Wróć do góry