hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2021.04.16

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w piątek 16 kwietnia 2021 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Nauka. To lubię. Audiobook (Tomasz Rożek), na drugim Ciekawski George i urodzinowa niespodzianka (Margret, H.A.Rey). Kolejny produkt to Aksamitny Królik (Margery Williams) oraz Reset. Alkoholowa gra karciana (Grammi).
1
Nauka. To lubię. Audiobook - Audiobooki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nauka. To lubię. Audiobook
Tomasz Rożek, StoryBox
Dostępny96 szt.

Czy wydmy potrafią śpiewać? Od czego zależy kształt piorunów? Kto skonstruował najprecyzyjniejszy zegar na świecie? Dlaczego gorąca woda zamarza szybciej niż zimna? Tomasz Rożek, dziennikarz i popularyzator nauki, prowadzi czytelników przez labirynt wiedzy. Pisze o zjawiskach, z którymi spotykamy się na co dzień, i o tych zachodzących daleko w kosmosie, odległych o lata świetlne. Odsłania tajemnice, nad którymi badacze głowią się od dawna, ale prezentuje również najnowsze odkrycia uczonych. Dowcipnie i przystępnie opisuje nawet najbardziej skomplikowane zagadnienia i procesy, a dzięki licznym przykładom z życia codziennego jego teksty pobudzają wyobraźnię i skłaniają do pogłębiania wiedzy. W poszczególnych rozdziałach znajdują się również propozycje eksperymentów, które z łatwością można przeprowadzić w domowych warunkach. Dzięki temu zarówno rodzice, jak i dzieci poczują się niczym prawdziwi odkrywcy. Nauka. To lubię to książka familijna dla ciekawego świata czytelnika w każdym wieku.

29,90 zł
20,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 8,97 zł

45 osób kupiło
2
Ciekawski George i urodzinowa niespodzianka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ciekawski George i urodzinowa niespodzianka
Dostępny135 szt.

Ciekawski George nie może usiedzieć spokojnie na wieść o tym, że pan w żółtym kapeluszu szykuje niespodziankę. Gdy okazuje się, że ma to być urodzinowa niespodzianka, George jest ciekawy, kto obchodzi urodziny. Ciekawski George, mała niesforna małpka, świętuje swoje 80-lecie. Tyle lat minęło od ukazania się w pierwszego wydania książki pt. Ciekawski George. Od tego czasu George, dzięki książkom, serialom i filmom nie przestaje być ulubieńcem kolejnych pokoleń dzieci na całym świecie.

13,65 zł
9,56 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 4,09 zł

22 osoby kupiły
3
Aksamitny Królik - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Aksamitny Królik
Dostępny54 szt.

Jedna z najważniejszych książek światowej literatury dla dzieci w kanonicznym wydaniu z ilustracjami mistrza Williama Nicholsona Kiedy jesteśmy mali, z zapartym tchem słuchamy tej bajki o przyjaźni Chłopca z Królikiem i czekamy na odpowiedź na frapujące pytanie: jak zabawki stają się prawdziwe. Kiedy jesteśmy zakochani, Aksamitny Królik staje się piękną historią o miłości aż po sypiące się ze starości trociny – bo „skoro jesteś Prawdziwy, to w oczach tego, kto cię kocha, nie możesz być brzydki. Brzydkim mogą cię nazwać tylko ci, którzy niczego nie pojmują, którzy nie rozumieją, jak to pięknie być Prawdziwym”. To również głęboka refleksja o życiu… po życiu. Od magicznego wyobrażenia Wróżki z dziecięcego pokoju, która przenosi Królika do lepszego świata, po wiarę w przetrwanie dzięki pamięci tego, kto naprawdę cię kochał. Setki razy cytowany w książkach i filmach, kilkakrotnie zekranizowany, wystawiany na deskach wielu teatrów – jest równie obecny w kulturze jak Mały Książę i Kubuś Puchatek. Popularna współczesna autorka książek dla dzieci i młodzieży Jacqueline Wilson umieściła Aksamitnego Królika na swojej liście dziesięciu najważniejszych książek do głośnego czytania. W filmie „W chmurach” zwolniony z pracy mężczyzna siedzi w pokoju dziecięcym i czyta Aksamitnego królika. – Znasz? – pyta granego przez George’a Clooneya Ryana Binghama. – Tak, mocna rzecz – odpowiada Bingham.

32,00 zł
24,00 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,00 zł

19 osób kupiło
4
Reset. Alkoholowa gra karciana - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Reset. Alkoholowa gra karciana
Grammi, od 18 lat
Dostępny305 szt.

„Reset” to gra karciana przeznaczona na różnego rodzaju imprezy okolicznościowe. Idealnie sprawdzi się na nie jednych urodzinach. Zasady gry oraz zawarte w niej polecenia są tak skonstruowane aby zapewnić dobrą zabawę, dużo śmiechu oraz imprezowy nastrój. Pudełko zawiera 120 kart z zadaniami, wyzwaniami oraz pytaniami o różnym stopniu trudności, dzięki którym imprezę zapamiętacie na długo! Rozgrywkę może podjąć dowolna ilość graczy. Produkt przeznaczony dla osób dorosłych.

20,90 zł
12 osób kupiło
5
Zeszyt A5 32 kartki w kratkę, zwierzęta (10 sztuk) - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zeszyt A5 32 kartki w kratkę, zwierzęta (10 sztuk)
Herlitz, 10 sztuk
Dostępny53 szt.

Zestaw zeszytów 32-kartkowych w kratkę ze wzorem zwierząt na okładce • okładka: papier biało/biały 200 gr, • zadruk okładki zewnętrznej: 4 kolory, • zadruk okładki wewnętrznej: 1 kolor, • uszlachetnienie: lakier dyspersyjny matowy, • elementy dodatkowe: • etykieta do wpisania danych na okładce wewnętrznej, • liniatura: niebieska, • grubość papieru: 70g/m2.

23,37 zł
22,20 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,17 zł

10 osób kupiło
6
Tego nie mogę ci powiedzieć - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tego nie mogę ci powiedzieć
Dostępny75 szt.

Jeden moment, który zmienia wszystko Karolina to dziewczyna z dobrego domu, której świat wywrócił się do góry nogami. Odcina się od znajomych i całe dnie spędza w domu, składając origami lub grając w LOL-a. To właśnie w tej grze poznaje Kubę, chłopaka z zupełnie innego środowiska. Jego codzienność to stosujący przemoc ojciec, zastraszona matka oraz młodsze rodzeństwo, które chłopak chciałby uchronić przed złem tego świata. Gdy między Kubą a Karoliną powstaje więź wykraczająca poza przyjaźń z Internetu, postanawiają spotkać się w realu. Czy będą w stanie się w ogóle porozumieć? Czy Karolina wreszcie zdradzi Kubie swój największy sekret? Ten, który do tej pory zbywała krótkim „tego nie mogę ci powiedzieć”?

36,90 zł
26,57 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,33 zł

8 osób kupiło
7
Legendy polskie. Kwiat paproci - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Legendy polskie. Kwiat paproci
Dostępny68 szt.

„Legendy polskie” dla najmłodszych, opowiedziane na nowo wspaniałymi rymami! To seria, która w przyjazny i zabawny sposób przybliża małym czytelnikom najciekawsze motywy z polskich legend i wprowadza ich w świat dobrej literatury. Kartonowe strony i zjawiskowe ilustracje sprawiają, że legendy na długo utrzymują dziecięcą uwagę. Kwiat paproci zakwita tylko raz w roku na krótką chwilę. Ten, kto go znajdzie, otrzyma złoto, klejnoty, wszystkie skarby świata. Czy znajdzie się śmiałek?

29,90 zł
21,83 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 8,07 zł

8 osób kupiło
8
Legendy polskie. Smok wawelski - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Legendy polskie. Smok wawelski
Dostępny65 szt.

„Legendy polskie” dla najmłodszych, opowiedziane na nowo wspaniałymi rymami! To seria, która w przyjazny i zabawny sposób przybliża małym czytelnikom najciekawsze motywy z polskich legend i wprowadza ich w świat dobrej literatury. Kartonowe strony i zjawiskowe ilustracje sprawiają, że legendy na długo utrzymują dziecięcą uwagę. Smok wawelski mieszka w Krakowie pod Wawelem. Kiedyś był groźnym stworem i pożerał owce. A teraz? Przekonajmy się.

29,90 zł
21,83 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 8,07 zł

7 osób kupiło
9
Szary kot Flico z kokardą 34cm - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szary kot Flico z kokardą 34cm
Beppe
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.03

Maskotka wykonana z wysokiej jakości pluszu, rozkochuje w sobie dziecko od pierwszego wejrzenia.

35,90 zł
32,31 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,59 zł

7 osób kupiło
10
Niegrzeczne Książki. Dwa tygodnie i jedna noc - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Niegrzeczne Książki. Dwa tygodnie i jedna noc
Dostępny112 szt.

Jest koszmarnym szefem. Ciągle chce więcej. Nie można od niego uciec Tara, po miesiącach niepowodzeń, wreszcie uwierzyła, że los się do niej uśmiechnął – została zauważona przez boskiego Prestona Parkera, kilkukrotnego mistera Nowego Jorku, nieziemsko przystojnego miliardera. Nie spodziewa się tylko, że ten oszałamiający mężczyzna okaże się najgorszym szefem, jakiego tylko można sobie wyobrazić. Dzięki wrodzonej determinacji Tarze udaje się utrzymać na stanowisku asystentki Parkera, właściciela sieci luksusowych hoteli, dłużej niż komukolwiek przed nią. Nawet ona ma jednak swoje granice. Po dwóch latach znoszenia obelg, wykonywania praktycznie niemożliwych zadań i konieczności bycia dostępną przez dwadzieścia cztery godziny na dobę kosztem swojego prywatnego życia składa wypowiedzenie. Z pewnością jednak nie przewidziała, w jaki sposób szef zareaguje na jej rezygnację… Kipiący od emocji, gorący romans biurowy Whitney G., autorki cyklu „Intensywne doznania”.

36,90 zł
27,31 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 9,59 zł

7 osób kupiło
11
Life Skills. Uczę się pokonywać zły humor - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Life Skills. Uczę się pokonywać zły humor
Lisciani, od 24 miesięcy
Dostępny181 szt.

Uczę się pokonywać zły humor Wszystkie dzieci miewają napady złości, ale niektórym zdarza się to bardzo często! Ta gra pomaga nauczyć dziecko jak radzić sobie z napadami złego humoru przez zabawę i dzielenie się doświadczeniami. Zawartość: • 20 kart, • instrukcja. Każda gra z tej linii jako cel obiera rozwój i trening przede wszystkim jednej życiowej umiejętności, pozwalając dziecku na zmierzenie się z wyzwaniami rozwojowymi w sposób pozytywny. Life Skills to osobiste i społeczne umiejętności, które każde dziecko powinno rozwijać, by żyć dobrej jakości życiem i wydobywać swój potencjał w taki sposób, by stać się lepszą i bardziej szczęśliwą osobą.

57,60 zł
51,26 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 6,34 zł

7 osób kupiło
12
Life Skills. Uczę się koncentracji - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Life Skills. Uczę się koncentracji
Lisciani, od 3 lat
Dostępny214 szt.

Uczę się koncentracji Dzięki wielu kartom dziecko nauczy się koncentracji w prosty i przyjemny sposób. Wiele aktywności zostało opracowanych na podstawie założeń psychologii, by pomóc dziecku skupić uwagę. Zawartość: • 20 kart, • instrukcja. Każda gra z tej linii jako cel obiera rozwój i trening przede wszystkim jednej życiowej umiejętności, pozwalając dziecku na zmierzenie się z wyzwaniami rozwojowymi w sposób pozytywny. Life Skills to osobiste i społeczne umiejętności, które każde dziecko powinno rozwijać, by żyć dobrej jakości życiem i wydobywać swój potencjał w taki sposób, by stać się lepszą i bardziej szczęśliwą osobą.

42,56 zł
37,88 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 4,68 zł

6 osób kupiło
13
Ostatni taki szczyt. Jak zdobyto Kanczendzongę - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ostatni taki szczyt. Jak zdobyto Kanczendzongę
Dostępny168 szt.

Historia zdobycia trzeciego najwyższego szczytu Ziemi Mick Conefrey – pisarz i filmowiec, od ponad dwudziestu lat tworzący filmy dokumentalne o tematyce górskiej dla takich stacji jak BBC, History Channel i Discovery, opowiada ekscytującą historię pierwszego wejścia na Kanczendzongę. Na szczycie ośmiotysięcznika, trzeciego co do wielkości szczytu świata, leżącego w Indiach na granicy Nepalu i Sikkimu, stanęli w maju 1955 roku dwaj Brytyjczycy, przyjaciele Joe Brown, wspinacz z Manchesteru, i George Band, absolwent Uniwersytetu Cambridge. Wyprawą kierował Charles Evans. Ten ogromny sukces poprzedzały nieudane, niekiedy tragiczne w skutkach próby. Kanczendzonga zyskała reputację niezwyciężonej. Połączenie ekstremalnej pogody, wysokości i skomplikowanego technicznie terenu budziło wątpliwości, czy jest ona w ogóle możliwa do zdobycia. Mick Conefrey z pasją popartą wiedzą i badaniami opowiada o świętej górze Sikkimu, o marzeniach i determinacji, tragediach i uporze himalaistów w dotarciu na szczyt tej potężnej i majestatycznej góry.

44,90 zł
32,33 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,57 zł

6 osób kupiło
14
O zdrowie zadbaj sam - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
O zdrowie zadbaj sam
Dostępny67 szt.

Medycyna naturalna w coraz to większym stopniu zyskuje ogromną popularność. Najnowsze badania wykazują, że wiatminy, sole mineralne, rośliny lecznicze, produkty pszczele, wielonienasycone kwasy tłuszczowe i inne produkty naturalne zapewniają optymalne zdrowie i pomagają uniknąć wielu chorób, wzmacniają siły obronne organizmu, równocześnie zwalczają choroby. Wśród roślin, którym dzięki leczniczym i odżywczym właściwościom udało się zrobić karierę w obrębie medycyny naturalnej należy wymienić: aloes, czosnek, żeń-szeń. Innymi cudami natury są miód i pyłek pszczeli. Zastosowania tych oraz innych produktów naturalnych znajdziecie w tym oto znakomitym poradniku opisującym: objawy, przyczyny, proponowane leczenie na ponad 200 chorób.

24,90 zł
17,93 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 6,97 zł

5 osób kupiło
15
Roboty. Tom 2. Pozytonowy detektyw - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Roboty. Tom 2. Pozytonowy detektyw
Dostępny16 szt.

Drugi tom cyklu „Roboty” Isaaca Asimova. Od Wielkiego Buntu stosunki między Ziemianami a ich potomkami Przestrzeńcami są napięte. Tymczasem w eksterytorialnym Kosmopolu, zamieszkiwanym przez dumnych obywateli Światów Zaziemskich, zamordowany zostaje prominentny naukowiec. Doktor Sarton zajmował się kontrowersyjnym projektem robotyzacji ludzkiego społeczeństwa. Śledztwo w tej sprawie prowadzi para niezwykłych detektywów – nowojorski policjant Elijah Baley i reprezentujący Przestrzeńców humanoid R. Daneel Olivaw. Jaki wpływ rezultaty ich dochodzenia będą miały na przyszłość Ziemi i jej mieszkańców? Czy Ziemianie nie utracą ostatniej szansy na stworzenie Imperium Galaktycznego?

49,90 zł
37,43 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 12,47 zł

5 osób kupiło
16
Rysuję i piszę szlaczki. Ćwiczenia i zadania do nauki pisania od 4 lat - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
7,90 zł
6,32 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 1,58 zł

5 osób kupiło
17
Pakiet: Marzenia do spełnienia. Audiobook - Audiobooki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pakiet: Marzenia do spełnienia. Audiobook
Dorota Milli, StoryBox
Dostępny12 szt.

Tom 1 – To jedno lato Lukrecja Lis, doradca klienta w warszawskim banku, po kolejnej porażce miłosnej postanawia odpocząć od miasta i jedzie do Dźwirzyna, rodzinnej miejscowości. Tam stukot jej szpilek dociera do ucha lokalnego kierowcy busa bałtyckiego kurortu, przystojnego Huberta. Warszawianka staje się wyzwaniem dla pewnego siebie mężczyzny. Tom 2 – To jedno spojrzenie Rozalia Lis zostawia za sobą rodzinne Dźwirzyno, wyjeżdża do Warszawy i z determinacją zabiera się do realizacji swojego nowego pomysłu na życie – otwiera Salonik Spojrzeń. Wtedy w jej życiu pojawia się mężczyzna, z pozoru tak od niej inny, jak ogień różni się od wody. Tom 3 – To jedno zdjęcie Eugenia Lipiec dostaje propozycję wyjazdu do Londynu. Nie zastanawia się długo i wyrusza w drogę, która ma ją zaprowadzić na szczyty świata mody. Na swojej drodze do szczęścia spotyka mężczyznę, który pochodzi z odmiennego świata. Spokojny Tom i żywiołowa Eni razem odkrywają sekrety Londynu, przy okazji odsłaniając swoje. Tom 4 – Ta jedna miłość Florka kochała czekoladę i nie wyobrażała sobie bez niej życia. Jednak nie można objadać się słodyczami bez konsekwencji. Pewnie dlatego coraz częściej czuła się najbrzydsza, najgrubsza i niekochana. Zimowe wczasy pielęgnacyjne w nadbałtyckim Mrzeżynie miały otworzyć nowy rozdział w jej życiu. Czy będzie miała szansę przywrócić smak swojemu życiu? Zawartość pakietu: • Tom 1 – To jedno lato – czas trwania: 13 godz. 25 min; • Tom 2 – To jedno spojrzenie – czas trwania: 13 godz. 41 min; • Tom 3 – To jedno zdjęcie – czas trwania: 14 godz. 6 min; • Tom 4 – Ta jedna miłość – czas trwania: 14 godz. 23 min.

79,95 zł
63,96 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 15,99 zł

5 osób kupiło
18
Szlaczki 1-klasisty. Przygotowanie do nauki pisania - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
11,99 zł
9,59 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 2,40 zł

4 osoby kupiły
19
Zły Kocurek. Witaj w drużynie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zły Kocurek. Witaj w drużynie
Dostępny87 szt.

Kocurek ma fatalną kondycję. Nie jest w stanie nawet dogonić myszy ani dręczyć Szczeniaczka! Nic dziwnego, ciągle by tylko leżał, spał i jadł. Trzeba coś na to zaradzić! Koniec z pączkami, hot dogami, koniec z pizzą i lodami! Czas zacząć uprawianie sportu! Tylko jak przekonać do tego Kocurka… Prześmieszna seria dla początkujących czytelników i zaawansowanych kociarzy (oraz psiarzy). Duże litery i komiksowe elementy sprawiają, że jest łatwa do samodzielnego czytania, a potężna dawka humoru sprawia, że chętnie po nią sięga każde dziecko.

29,90 zł
21,83 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 8,07 zł

4 osoby kupiły
20
Puzzle w ramce 40 Wielkie pojazdy budowlane - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle w ramce 40 Wielkie pojazdy budowlane
Ravensburger
Dostępny48 szt.

Puzzle w ramce dla dzieci od 4 lat, 40 elementów.

31,30 zł
28,17 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,13 zł

4 osoby kupiły
21
Czarnobyl i Fukushima - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czarnobyl i Fukushima
Dostępny153 szt.

Publikacja Czarnobyl i Fukushima przedstawia dokładne przyczyny, rzetelny opis przebiegu obu katastrof jądrowych, nie mający precedensu w polskiej i światowej literaturze popularno-naukowej. Książka jest oparta na naukowych raportach i była konsultowana ze specjalistami – między innymi z Państwowej Agencji Atomistyki, Akademii Górniczo-Hutniczej czy Instytutu Techniki Cieplnej Politechniki Warszawskiej. Książka Czarnobyl i Fukushima tłumaczy, czym jest promieniowanie, objaśnia zasadę działania elektrowni jądrowych i zawiera autorskie wypowiedzi specjalistów w tej dziedzinie. Obala wszelkie mity narosłe przez lata w temacie promieniowania jonizującego i energetyki jądrowej oraz samych katastrof. Niewątpliwą ogromną zaletą książki są bogate doświadczenia z wielu wizyt w obu strefach Autora książki – Tomasza Ilnickiego. Autor włączył do niej również wiele unikatowych zdjęć z miejsc katastrof, niepublikowane wcześniej rozmowy z miejscową ludnością czy komentarze wybitnych specjalistów z dziedziny atomistyki. Reporterskie zacięcie Autora, niepublikowane wywiady, przedstawienie skomplikowanych mechanizmów w możliwie najprostszy sposób – to jest to, co powoduje, że naprawdę warto sięgnąć po tę publikację. Wydawnictwo kieruje ją do szerokiego grona odbiorców – pasjonatów historii – historii nauki, historii XX wieku, historii ZSRR oraz Japonii, ale także energetyków, ekologów, zwolenników i przeciwników OZE i energetyki jądrowej.

49,00 zł
43,12 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 5,88 zł

4 osoby kupiły
22
Cienkopis 0.4 Fib, truskawkowy, cena za 1 szt - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cienkopis 0.4 Fib, truskawkowy, cena za 1 szt
Stabilo
Dostępny26 szt.

Uniwersalny cienkopis do pisania, podkreślania, kreślenia i kolorowania.

3,69 zł
4 osoby kupiły
23
Gorszy syn Tom 1. W imię zemsty - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gorszy syn Tom 1. W imię zemsty
Dostępny8 szt.

W świecie, w którym liczą się pieniądze i wpływy, nie ma miejsca na litość. Nawet miłość nie może stanąć na drodze do realizacji celu. Ważne jest tylko to, aby przetrwać i utrzymać władzę. Igor miał tego pecha, że urodził się w rodzinie Leonida Sokołowa, ukraińskiego multimilionera związanego z rosyjskimi sferami rządowymi i stojącego na czele zorganizowanej grupy przestępczej. Dorastając jako drugi, niechciany, gorszy syn, nie mógł liczyć choćby na odrobinę ciepła ze strony ojca. Po traumie z dzieciństwa zdołał odnaleźć spokój na Lazurowym Wybrzeżu, gdzie po ucieczce z Odessy rozpoczął wraz z matką nowe życie. Niestety, przeszłość nie pozwala o sobie zapomnieć... Jest ktoś, kto pała nienawiścią do rodziny Sokołowa. Ktoś, kto chce wyrównać rachunki. Za grzechy Leonida muszą odpowiedzieć jego bliscy, a zemsta ma być bardzo bolesna. Rozpoczyna się gra, w której główną rolę odgrywa intryga i namiętność. Jak w tym wszystkim odnajdzie się Igor? Czy będzie potrafił przezwyciężyć swoje słabości? A może to właśnie on, jak twierdzi francuska policja, stoi za wszystkim?

39,90 zł
29,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,97 zł

4 osoby kupiły
24
Klasyka dla dzieci. Sherlock Holmes. Tom 9. Lokatorka w woalce. Audiobook - Audiobooki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klasyka dla dzieci. Sherlock Holmes. Tom 9. Lokatorka w woalce. Audiob...
Arthur Conan Doyle, StoryBox
Dostępny6 szt.

Tom dziewiąty z serii klasycznych opowieści detektywistycznych Arthura Conan Doyle'a o Sherlocku Holmesie w uproszczonych adaptacjach dla dzieci. Idealna propozycja dla młodych wielbicieli zagadek i kapitalne wprowadzenie do klasyki. Siedem lat temu w wiosce Abbas Parva miał miejsce przerażający incydent. Pan Ronder, właściciel objazdowego Cyrku Dzikich Zwierząt, zginął rozszarpany przez lwa, który wydostał się z klatki. Badający sprawę Holmes otrzymuje zaproszenie na spotkanie z kobietą, która nie chce ujawnić swojej twarzy. Popełniona siedem lat temu makabryczna zbrodnia miała straszne konsekwencje. Holmes musi spróbować ocalić lokatorkę w woalce przed wyrokiem jej własnego sumienia.

25,00 zł
20,00 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,00 zł

4 osoby kupiły
25
Świerczewski. Śmierć i kult bożyszcza komunizmu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Świerczewski. Śmierć i kult bożyszcza komunizmu
Dostępny92 szt.

Przez ponad 60 lat do niewielkich Jabłonek w Bieszczadach rokrocznie „pielgrzymowały” tysiące Polaków. Pojedynczo i grupowo oddawali hołd poległemu właśnie tutaj generałowi Karolowi Świerczewskiemu, postaci wykreowanej przez ludową władzę nie tylko na narodowego bohatera, ale wręcz komunistycznego świętego. Świerczewski stał się bożyszczem peerelu. Jego imię nadawano ulicom, szkołom i zakładom przemysłowym, znalazło się na sztandarach wojskowych i harcerskich, a jego podobizna w końcu ozdobiła znaczki pocztowe i zielony pięćdziesięciozłotowy banknot. Przed wystawionym generałowi pomnikiem w Jabłonkach składano przysięgi na wierność ojczyźnie, osądzano zmyślonych wrogów, śpiewano patriotyczne pieśni, ale też handlowano pokątnie złotą biżuterią i pito wódkę zakąszaną kiełbasą z rożna. W 1977 roku w obchodach trzydziestolecia śmierci „Waltera” uczestniczyło – jak podały media - blisko 15 tysięcy osób. A ledwie na dwa lata przed upadkiem PRL-u ku czci generała zbudowano u podnóża gór gigantyczne muzeum, przez co zabrakło pieniędzy na nową szkołę w Baligrodzie. Dlaczego nieprzebrane rzesze biły pokłony pomnikowi generała, choć pewna część wiedziała o jego zbrodniach? W pasjonującym reportażu autor odkrywa kulisy śmierci i kultu Świerczewskiego „Waltera” – bożyszcza komunizmu, alkoholika, kobieciarza, nieobliczalnego dowódcy i agenta sowieckiego wywiadu. Krzysztof Potaczała – dziennikarz, reporter. Publikuje w prasie regionalnej i ogólnopolskiej. Do tej pory wydał: KSU - rejestracja buntu, Bieszczady w PRL-u (trzy tomy), To nie jest miejsce do życia, Stalinowskie wysiedlenia znad Bugu i z Bieszczadów oraz Zostały tylko kamienie. Akcja Wisła, wygnanie i powroty. Mieszka w Ustrzykach Dolnych.

42,00 zł
31,50 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 10,50 zł

4 osoby kupiły
26
Twoja kamasutra premium - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Twoja kamasutra premium
Grammi
Dostępny42 szt.

Pozegnajcie się z monotonią klasycznych pozycji i odkryjcie nowe, sprawiające kosmiczną przyjemność. Jeśli chcecie dodać pikanterii swojemu życiu erotycznemu, te karty pomogą wam spełnić najdziksze fantazje i odkryć własną cielesną inwencje.

23,40 zł
4 osoby kupiły
27
Carotina. Czytam, piszę i bawię się. Mój świat - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Carotina. Czytam, piszę i bawię się. Mój świat
Lisciani
Dostępny329 szt.

Zestaw przeznaczony jest dla dzieci w wieku przedszkolnym. Podczas zabawy dzieci wykonują aktywności, które pozwalają wprowadzić je do czytania i pisania Poprzez pisanie po śladzie, tworzenie skojarzenia literowego z danym słowem i jego reprezentacją graficzną, dziecko może powoli poznawać litery w zabawny sposób. Gra wyzwala w dziecku chęć odkrywania liter poprzez zabawę w łączenie obrazka z pierwszą literą nazwy danej rzeczy. Poza tym, przy użyciu zmazywalnego pisaka, dziecko może ćwiczyć pisanie, łączyć przerywaną linię i tworzyć wyrazy. W ten sposób rozwija swoje zdolności manualne oraz uczy się pisać. Zestaw zawiera elementy, które umożliwiają poznanie dziecku poznanie rzeczy z którymi dziecko styka się codziennie.

47,20 zł
42,01 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 5,19 zł

3 osoby kupiły
28
Beskid Śląski. Mapa wodoodporna, 1:25 000 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Beskid Śląski. Mapa wodoodporna, 1:25 000
Dostępny10 szt.

Mapa obustronna, obejmuje Beskid Śląski, łącznie z takimi miejscowościami jak: Ustroń, Brenna, Wisła, Istebna, Bielsko-Biała, Szczyrk i Milówka. Na mapie zaznaczono m.in. zabytki, noclegi, bazę gastronomiczną, baseny, wyciągi narciarskie. Podano aktualne przebiegi szlaków pieszych i rowerowych, łącznie z kilometrażem, przy szlakach pieszych podano również orientacyjny czas przejścia, co pozwala łatwiej zaplanować wycieczkę. W miejscowościach podano nazwy ulic. Ukształtowanie terenu pokazano przy pomocy warstwic o cięciu co 20 m. Mapa posiada siatkę geograficzną opartą na elipsoidzie WGS 84, stosowaną w nawigacji. Ta mapa jest wydrukowana na specjalnym materiale. Odpornym na przetarcia – rozdarcia oraz na wilgoć, deszcz, ulewę, grad. Nie wymaga stosowania mapnika. Idealna na każde warunki pogodowe. Po zabrudzeniu jej można ją umyć w wodzie. Może tez służyć jako peleryna od deszczu. STUDIO PLAN gwarantuje 100% wodoodporność.

23,90 zł
17,21 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 6,69 zł

3 osoby kupiły
29
Kąkol - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
Kąkol
Dostępny337 szt.

Powrót do wakacji spędzanych na wsi, do przyrody, dzieciństwa – trudnego, naznaczonego niewyjaśnionym międzypokoleniowym konfliktem ludzi przymuszonych do bycia ze sobą. Kilkunastoletnia narratorka patrzy na świat rozdarty między dalekim i zdominowanym przez swojego ojca ojcem, a matką, która jest postacią idealną, niezwykłą – lecz odrzuconą przez rodzinę męża, nieumiejącą się odnaleźć. Dziecko nie potrafi wytłumaczyć sobie zależności, w które zostało wrzucone – i próbuje znaleźć własne miejsce, odrzucić poczucie winy. To historia pamięci. Zioła, liście, trawy wkładane pomiędzy kartki książki, mogą oznaczać coś, co chcemy zachować, albo o czym chcemy zapomnieć. To książka o przyjaźni, próbującej pogodzić świat dziecka z miasta z wakacjami dziecka ze wsi. O poszukiwaniu kogoś, kto bardzo się stara być taki, jak my, chociaż nie jest. Kąkol szuka wreszcie odpowiedzi na najstarsze z pytań: czym jest dobro, a czym zło? Czy jesteśmy złem naznaczeni, czy też wybieramy je świadomie? Czy dziecko potrafi być złe? Ta książka pachnie suchą trawą, mlekiem i korą drzew. Boli jak pierwsze doświadczenie niesprawiedliwości. Jest urokliwa i straszna, nieprawdziwa i prawdziwa – jak każda baśń. „Warto udać się w tę baśniową podróż. Warto przedzierać się przez zarośla wydarzeń, przez gęstwiny historii, przez nieuchronne koleje losu. W tym magicznym realizmie dzieje się wyraziste życie, z którego „trzeba wyrywać chwasty” i pamiętać, skąd przychodzimy i po co jesteśmy stworzeni”. Ewa Lipska „Historię rodzinną można pisać na wiele sposobów. Zośka Papużanka zamyka ją we wspomnieniu z dzieciństwa, z wakacji na wsi, gdzie wspólnie spędzają długie tygodnie dziadkowie, ich dzieci z małżonkami i wnuki, czy tego chcą czy nie. Gorzko-słodką opowieść autorka snuje przecudnym językiem i jak zawsze uwodzi wielką uważnością, nie pomijając żadnego chrabąszcza ani polnego chwastu”. Maria Fredro-Smoleńska, „Vogue Polska”

44,90 zł
26,04 zł

Rabat 42,0%
oszczędzasz 18,86 zł

3 osoby kupiły
30
Cienkopis 0,4 mm, zieleń błotna - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cienkopis 0,4 mm, zieleń błotna
Stabilo
Dostępny20 szt.

Ten cienkopis sprawdzi się w szkole i w biurze. Ma kolor zieleni. Cena dotyczy 1 sztuki.

2,99 zł
4 osoby kupiły
31
Bracia Karamazow. Audiobook - Audiobooki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bracia Karamazow. Audiobook
Fiodor Dostojewski, StoryBox
Dostępny15 szt.

Ostatnia, najdojrzalsza i powszechnie uważana za arcydzieło powieść Fiodora Dostojewskiego. Opowiada dzieje czterech braci, których łączy tragedia: zabójstwo ojca. Każdy z nich, dręczony własnymi winami, stara się znaleźć swoje miejsce w mrocznym świecie Karamazowów. Dostojewski był mistrzem analizy najmroczniejszych zakątków duszy ludzkiej i targających człowiekiem namiętności. W „Braciach Karamazow” roztrząsa odwieczne dylematy ludzkości: istnienie wolnej woli, Boga, zła, miłości. Powieść ta uznana została przez wielu myślicieli, takich jak Zygmunt Freud czy Albert Einstein, za jedno z najwybitniejszych dzieł literatury światowej.

35,00 zł
28,00 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,00 zł

3 osoby kupiły
32
Wenanty Katarzyniec. Franciszkanin - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wenanty Katarzyniec. Franciszkanin
Dostępny42 szt.

Wyłącznie i tylko Bogu mam służyć, a wszystkie moje starania mają zmierzać do tego, aby Panu Bogu się podobać to prosta formuła ojca Wenantego Katarzyńca, którą kierował się w życiu. Dziś jego proces beatyfikacyjny szybkimi krokami zmierza ku końcowi i wiele osób z nadzieją wyczekuje chwili, gdy Kościół katolicki oficjalnie wskaże go światu jako wzór chrześcijańskiego życia. Nie ma lepszego sposobu poznania człowieka niż przez wsłuchanie się w to, co mówi. A ojciec Wenanty mówi do nas przez pisma, które po sobie zostawił. Równie ważne są jego postawy i zachowania, o których świadczą ci, którzy poznali go osobiście. Na tych źródłach opiera się biografia Wenantego Katarzyńca. Wczytując się w codzienność Wenantego, przekonaj się, że także w Twoim życiu, masz wszystko, czego potrzeba do bycia szczęśliwym. Od niego nauczysz się to dostrzegać. Albert Wojtczak OFMConv, urodził się w 1907 r. Był franciszkaninem, teologiem i doktorem filozofii, wykładowcą w seminariach duchownych we Lwowie, Krakowie i Wrocławiu. Od roku 1948 oddał się twórczości biograficznej, przybliżając czytelnikom sylwetki nowych wówczas kandydatów na ołtarze: Maksymiliana Kolbego, Melchiora Fordona, Anieli Salawy oraz Wenantego Katarzyńca.

59,90 zł
43,13 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 16,77 zł

3 osoby kupiły
33
Ekierka Study niełamliwa 21 cm-45 niebieska - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ekierka Study niełamliwa 21 cm-45 niebieska
Maped
Dostępny19 szt.

Mocna i w pełni elastyczna, niełamliwa ekierka STUDY 21 cm, 45. Nieścieralna podziałka odporna na promieniowanie UV. Zaokrąglone rogi. Wyróżnione wartości co 5 cm. Kolor błękitny. Pakowana w torebkę z zawieszką. J.S.: 1 szt.

4,80 zł
3 osoby kupiły
34
Gra w pozycje - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gra w pozycje
Grammi
Dostępny230 szt.

Festiwal striptizu, beztroskich wygłupów oraz zwariowanego sexu! Zabawny i erotyczny sposób, aby przynieść radość z powrotem do swojego życia seksulanego.

17,70 zł
3 osoby kupiły
35
Tabletki na dorosłość. Audiobook - Audiobooki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tabletki na dorosłość. Audiobook
Dorota Suwalska, StoryBox
Dostępny5 szt.

Wszystko miało się skończyć, kiedy je połknie. Wreszcie stanie się dorosły i będzie mógł zlekceważyć załamującą nad nim ręce mamusię. Oleje mającego i tak wszystko gdzieś tatusia. Zignoruje zapatrzone w siebie dziewczyny. Wypnie się na nic nierozumiejących kumpli. Wyśmieje nauczycieli złośliwie stawiających pałę za pałą. Wszystko miało się skończyć, kiedy je połknie. A dopiero się zaczęło. Książka wyróżniona w konkursie Książka Roku 2018 Polskiej Sekcji IBBY.

30,00 zł
24,00 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,00 zł

3 osoby kupiły
36
Koparka Ekspert-mini - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Koparka Ekspert-mini
Polesie
Dostępny12 szt.

Koparka „Ekspert–mini” uzupełni kolekcję maszyn budowlanych malucha. Koparka firmy Polesie zrobiona z bardzo dobrej jakości atestowanych materiałów. Idealnie pasuje do zabawy w domu i na powietrzu. Opływowy kształt, brak ostrych krawędzi sprawia gwarantują bezpieczne i wygodne użytkowanie dla najmniejszych rączek. Wszystkie koła obracają się. Zabawka zapakowana jest w siatkę. Wymiary opakowania: 16.2 x 9.8 x 13.5 cm

13,90 zł
12,51 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 1,39 zł

3 osoby kupiły
37
Carotina jedzie do Londynu - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Carotina jedzie do Londynu
Lisciani
Dostępny264 szt.

Nowy produkt z serii „Carotina” to świetna propozycja nauki poprzez zabawę Umożliwia naukę angielskiego z użyciem radosnej marchewki, która motywuje dzieci do nauki radosnymi okrzykami, za każdym razem, gdy udzielą poprawnej odpowiedzi.

46,90 zł
41,74 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 5,16 zł

3 osoby kupiły
38
Będziesz tego żałować. Tom 1. Uwikłane - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Będziesz tego żałować. Tom 1. Uwikłane
Dostępny133 szt.

Początek nowej serii autorki bestsellerów Stażystka i Służąca! Uciekała przed niebezpieczeństwem. Azyl okazał się pułapką. Po brutalnym ataku na jej najlepszą przyjaciółkę Iga nie czuje się już bezpiecznie w swoim mieszkaniu. Zmęczona ciągłym oglądaniem się za siebie i przeczuciem, że jest obserwowana, decyduje się na przeprowadzkę. Osiedle Marzeń kusi ją obietnicą bezpieczeństwa. Wysokie mury, nowoczesny system ochrony i zamknięta społeczność, która doskonale ją rozumie. Musi tylko zgodzić się na kilka zasad, które na pierwszy rzut oka wydają się dość ekscentryczne. Czego jednak nie robi się dla spokoju? Po kilku tygodniach zostają jej przedstawione nowe zasady. Bardziej… specyficzne. Jaką cenę będzie musiała zapłacić za to, aby schować się przed całym światem?

39,90 zł
29,53 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 10,37 zł

3 osoby kupiły
39
Trójmiejski Park Krajobrazowy. Mapa wodoodporna, 1:25 000 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Trójmiejski Park Krajobrazowy. Mapa wodoodporna, 1:25 000
Dostępny8 szt.

Opracowanie kartograficzne obejmuje obie strony arkusza mapy. Obejmuje swoim zasięgiem obszar Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego od Wejherowa przez Redę, Rumię, Gdynię, Sopot aż do Gdańska. Na mapie ujęto wszystkie informacje przydatne turyście. Podano aktualne przebiegi szlaków pieszych, rowerowych, konnych, nordic walking i konnych, łącznie z kilometrażem, co pozwoli łatwiej zaplanować wycieczkę. Wszystkie ulice posiadają nazwy. Znajduje się tu też plan centrum Gdańska w skali 1:7 000. Mapa posiada siatkę GPS co pozwala pracować z urządzeniami posiadającymi GPSy. Ta mapa jest wydrukowana na specjalnym materiale. Odpornym na przetarcia – rozdarcia oraz na wilgoć, deszcz, ulewę, grad. Nie wymaga stosowania mapnika. Idealna na każde warunki pogodowe. Po zabrudzeniu jej można ją umyć w wodzie. Może tez służyć jako peleryna od deszczu. STUDIO PLAN gwarantuje 100% wodoodporność.

23,90 zł
17,21 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 6,69 zł

3 osoby kupiły
40
150 lat malarstwa polskiego. Audiobook - Audiobooki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
150 lat malarstwa polskiego. Audiobook
Maria Anna Potocka, StoryBox
Dostępny10 szt.

Zbiór blisko pięćdziesięciu esejów poświęconych najwybitniejszym polskim artystom od drugiej połowy XIX wieku do czasów współczesnych. Każdy z tekstów koncentruje się na wskazaniu esencji twórczości danego malarza – od zarysowania tła biograficznego, często przez analizę psychologiczną twórcy, po podsumowanie jego dorobku artystycznego. Rozważania wzbogacone są w interpretacje wybranych dzieł sztuki, które niejednokrotnie wykraczają poza oczywiste przesłanie, jakie niesie obraz. Jak zauważa autorka: „Właściwy sens sztuki zawiera się w twórcy. Dzieła są jedynie tropami, które pozwalają do tego źródła dotrzeć”. Maria Anna Potocka umożliwia czytelnikom wnikliwe i bardzo subiektywne spojrzenie na dorobek artystyczny wielu polskich malarzy, choćby Jana Matejki, Jacka Malczewskiego, Tadeusza Kantora, Wojciecha Fangora, Edwarda Dwurnika czy Leona Tarasewicza, tłumacząc, że indywidualne relacje z czyjąś sztuką i zgłębienie jej w osobisty sposób pozwalają każdemu odbiorcy przeistoczyć się niejako w artystę.

24,95 zł
19,96 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 4,99 zł

3 osoby kupiły
41
Dziedziczka z Moczarowisk - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dziedziczka z Moczarowisk
Dostępny102 szt.

Nowa ręka przejmuje Pałac w Moczarowiskach. Nika, która znalazła się tam przez zwykły przypadek - jak się okazuje, w najwłaściwszym momencie - zostaje spadkobierczynią moczarowickich włości. Wydziedziczony wnuk poprzedniego właściciela, Władysław Moczarowski, nie może się z tym pogodzić i postanawia walczyć o rodzinną schedę. Ponieważ niedoszły spadkobierca wygląda jak ucieleśnienie kobiecych marzeń, Nika, ku rozpaczy swoich bliskich, poddaje się jego urokowi. Szczególnie boleje nad tym Paweł, wierny przyjaciel, który kocha się w niej od dzieciństwa. Niestety, dla dziewczyny jest tylko przyszywanym bratem. Leokadia mobilizuje siły i wzywa na pomoc zaufanych znajomych, knując, jak to ona, misterną intrygę. Do Pałacu przybywa tymczasem Elwira, przyjaciółka Niki ze studiów, oraz Teofil, tajemniczy nieznajomy, spotkany przypadkiem przez właścicielkę Pałacu. Co połączy starych mieszkańców z przybyszami? Czy wnukowi hrabiego uda się przeprowadzić makiaweliczny plan? A może Nika zdoła na tyle wpłynąć na Władysława, że ten zmieni swoje zamiary? Nie chciała tej miłości, ale skoro sama przyszła… Maria Ulatowska (cykl o Sosnówce, Domek nad morzem, Kamienica przy Kruczej, Całkiem nowe życie i kilka innych powieści) oraz Jacek Skowroński (Był sobie złodziej, Mucha, Zabić, zniknąć, zapomnieć), laureat Grand Prix Ogólnopolskiego Konkursu na Opowiadanie Kryminalne, w 2014 roku połączyli siły, tworząc autorski duet. Dotychczas wydali wspólnie jedenaście książek. Prywatnie, poza pisaniem, najbardziej lubią podróże po świecie, zwiedzili już cztery kontynenty i zamierzają to robić dalej.

39,99 zł
29,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 10,00 zł

3 osoby kupiły
42
Mind Skills. Wygrywam ze stresem - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mind Skills. Wygrywam ze stresem
Lisciani, od 6 lat
Dostępny161 szt.

Nieskomplikowana gra planszowa, której celem jest rozładowanie stresu. Podczas rozgrywki należy zachować spokój, by pokonać swojego przeciwnika. Odpowiadaj poprawnie na zadawane pytania, podawaj wymaganą liczbę nazw z danej kategorii i pokonaj swojego przeciwnika! Światowa Organizacja Zdrowia wyodrębniła 10 umiejętności życiowych, które są potrzebne, by wyrosnąć na lepszą i szczęśliwszą osobę, która jest w stanie prowadzić godne życie. I to właśnie te umiejętności są rozwijane w grach z tej serii, które są również dla dziecka świetną zabawą. Są to miękkie umiejętności, niezbędne w codziennym życiu. Pozwalają dzieciom lepiej poznać samych siebie, swoje emocje, łatwiej nawiązywać kontakty z innymi ludźmi czy radzić sobie ze stresem. Zawartość: • 66 dużych kart, • klepsydra, • instrukcja.

42,56 zł
37,88 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 4,68 zł

3 osoby kupiły
43
Zeszyt A5 16 kartek w kratkę, sport (10 sztuk) - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zeszyt A5 16 kartek w kratkę, sport (10 sztuk)
Herlitz, 10 sztuk
Dostępny22 szt.

Zestaw zeszytów 16-kartkowych w kratkę z grafikami przedstawiającymi sportowców na okładce • okładka: papier biało/biały 200 gr, • zadruk okładki zewnętrznej: 4 kolory, • zadruk okładki wewnętrznej: 1 kolor, • uszlachetnienie: lakier dyspersyjny matowy, • elementy dodatkowe: • etykieta do wpisania danych na okładce wewnętrznej, • elementy edukacyjne na tylnej okładce - tabliczka mnożenia • liniatura: niebieska, • grubość papieru: 70g/m2.

15,10 zł
14,35 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 0,75 zł

2 osoby kupiły
44
100 wesel i zaginięcie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
100 wesel i zaginięcie
Dostępny15 szt.

Najpierw kwiaty, potem wiersze, wreszcie... śmierć. Gdy Emilia Brzeska robiła zdjęcia na setnym weselu w swojej karierze nie sądziła, że jej przyjaciółka, uczestnicząca w imprezie, tej samej nocy zaginie bez śladu. Poszukiwania Natalii nie przynoszą rezultatu, a wkrótce zostaje znalezione ciało innej dziewczyny. Wiele wskazuje na to, że za zbrodnią stoi tajemniczy adorator Natalii - i że tym razem na jego celowniku znalazła się sama Emilia...

34,90 zł
22,69 zł

Rabat 35,0%
oszczędzasz 12,21 zł

2 osoby kupiły
45
Life Skills. Uczę się żyć bez smoczka - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Life Skills. Uczę się żyć bez smoczka
Lisciani, od 18 miesięcy
Dostępny183 szt.

Uczę się żyć bez smoczka Dla dzieci smoczek jest źródłem komfortu, pocieszenia i czymś pewnym z czym nigdy nie chcą się rozstawiać. Jednak ważne jest, by zrezygnowały z niego do 36 miesiąca życia. Ta gra proponuje wiele rozwiązań oraz aktywności, które pomogą dziecku pożegnać się ze smoczkiem bez zbędnego stresu. Zawartość: 20 kart Każda gra z tej linii jako cel obiera rozwój i trening przede wszystkim jednej życiowej umiejętności, pozwalając dziecku na zmierzenie się z wyzwaniami rozwojowymi w sposób pozytywny. Life Skills to osobiste i społeczne umiejętności, które każde dziecko powinno rozwijać, by żyć dobrej jakości życiem i wydobywać swój potencjał w taki sposób, by stać się lepszą i bardziej szczęśliwą osobą.

42,56 zł
37,88 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 4,68 zł

2 osoby kupiły
46
Klasyka dla dzieci. Miłość i przyjaźń. Audiobook - Audiobooki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Klasyka dla dzieci. Miłość i przyjaźń. Audiobook
Jane Austen, StoryBox
Dostępny1 szt.

Klasyczna książka Jane Austen w adaptacji dla dzieci. Laura wiodła bajkowe życie, dopóki do drzwi jej domu nie zapukał obcy człowiek. Wtedy rozpoczęła się przygoda i zaczęły kłopoty. W dramatycznych listach Laura opowiada historię bezdusznych ojców i uciekających dzieci, dawno niewidzianych dziadków i kuzynów-złodziei. Oto historia niespodziewanych omdleń, wielkiej przyjaźni i nieszczęśliwej miłości.

25,00 zł
13,75 zł

Rabat 45,0%
oszczędzasz 11,25 zł

2 osoby kupiły
47
Wiersze cytowane - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
20,00 zł
14,00 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 6,00 zł

2 osoby kupiły
48
Władca much. Audiobook - Audiobooki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Władca much. Audiobook
William Golding, StoryBox
Dostępny7 szt.

Jedna z najsłynniejszych powieści o upadku kultury i cywilizacji, która weszła na stałe do kanonu najważniejszych dzieł XX wieku. Grupa chłopców, którzy jako jedyni ocaleli po katastrofie lotniczej, znajduje schronienie na bezludnej wyspie. Początkowo rozbitkowie, pozbawieni nadzoru dorosłych, cieszą się wolnością w rajskiej scenerii z dala od cywilizacji. Jednak ich wysiłki, by stworzyć własne małe społeczeństwo, prowadzą do katastrofy, a przygoda obraca się w koszmar. Laureat literackiej Nagrody Nobla William Golding rozwiewa złudzenia o dobrej naturze człowieka, pokazując w sugestywny i przerażający sposób, jak zwykli uczniowie brytyjskich szkół stopniowo pogrążają się w barbarzyństwie i zatracają swoje ludzkie odruchy.

37,90 zł
30,32 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,58 zł

2 osoby kupiły
49
Templariusze. Historia i mity, wydanie 2 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Templariusze. Historia i mity, wydanie 2
Dostępny44 szt.

Inspirują pisarzy i twórców kina. Narosło wokół nich mnóstwo mitów i teorii spiskowych. Kim byli templariusze? Jaką rolę odegrali na Ziemi Świętej? Jaki wiedli żywot? Czy oskarżenia o herezje były zasadne? Templariusze. Historia i mity jest pozycją obowiązkową dla ludzi zainteresowanych dziejami średniowiecza. Od dawna prowokuje rozmaitych badaczy i poszukiwaczy teorii spiskowych. Wokół Zakonu Templariuszy narosło wiele kontrowersji. Jaki żywot wiedli rycerze zakonni? Jaka była ich rola w odbiciu świętego miejsca, Jerozolimy? Michael Haag uchyla rąbka tajemnicy, ukazując prawdziwe oblicze Zakonu Templariuszy. Pomimo olbrzymich wpływów politycznych i posiadanego bogactwa, zakonnicy żyli skromnie. Gotowi byli do poświęceń bez mrugnięcia okiem. Dlaczego zniknęli z kart historii? Jak polityczne zakusy króla Francji Filipa IV Pięknego wpłynęły na zagładę Zakonu Templariuszy i konfiskatę ich majątku? Skąd wynikał brak wsparcia ze strony papieża? Czy był on w jakiś sposób podporządkowany królowi Francji? W 2007 roku odkryto pergamin z zapisanym przebiegiem śledztwa prowadzonego przez funkcjonariuszy papiestwa. Ów dokument pochodzi z roku 1308 i przedstawia koronny dowód na niewinność rycerzy zakonu. Dlaczego nie uwzględniono werdyktu papieskiego w procesie o herezję templariuszy? Michael Haag jest pisarzem i historykiem. Specjalizuje się w obszarze Morze Śródziemnego. Autor wielu książek z zakresu historii politycznej, kulturowej i społecznej określonych miejsc.

49,99 zł
34,99 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 15,00 zł

2 osoby kupiły
50
Statek. Pierwsze słówka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
4,30 zł
3,40 zł

Rabat 20,9%
oszczędzasz 0,90 zł

2 osoby kupiły
Wróć do góry