hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2021.04.30

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w piątek 30 kwietnia 2021 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Jak zmienić swój umysł? Czego nowe badania nad psychodelikami uczą nas o świadomości, umieraniu, uzależnieniu, depresji i transcendencji (Michael Pollan), na drugim Na koniec wszystko będzie dobrze (Christina von Dreien). Kolejny produkt to Mózg i serce - magiczny duet (James R. Doty) oraz Rodzina. Tata (Barbara Supeł).
1
Jak zmienić swój umysł? Czego nowe badania nad psychodelikami uczą nas o świadomości, umieraniu, uzależnieniu, depresji i transcendencji - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jak zmienić swój umysł? Czego nowe badania nad psychodelikami uczą nas...
Dostępny63 szt.

Słynny amerykański dziennikarz, Michael Pollan, zabiera nas w fascynująca podróżą po historii badań nad psychodelikami, które rozkwitły w latach sześćdziesiątych XX wieku, aby szybko stracić miano obiecujących leków i trafić na listę substancji zakazanych. Aby oddzielić prawdę od mitów, przeszukuje archiwa, ale również spotyka się z grupą psychodelicznych ewangelistów, którzy wieszczyli ich zbawienny wpływ nie tylko na ludzi, ale również porządek społeczny. Ostatecznie decyduje się na wypróbowanie ich działania na samym sobie. W tym celu zaczyna eksplorować podziemną społeczność terapeutów psychodelicznych, aby znaleźć przewodników, którym gotów będzie zaufać. Jak zmienić swój umysł to nie tylko barwna opowieść o psychodelicznych podróżach, ale też mocno osadzono w nauce historia o granicach ludzkiego poznania, zagadce świadomości, poszukiwaniu szczęścia i sensu życia.

59,90 zł
35,94 zł

Rabat 40,0%
oszczędzasz 23,96 zł

2
Na koniec wszystko będzie dobrze - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Na koniec wszystko będzie dobrze
Dostępny634 szt.

Żyjemy w dziwnych, szalonych "koronaczasach", zdominowanych globalnymi kryzysami, lękiem i niepewnością, obostrzeniami i protestami, wrogim myśleniem i wzajemnymi oskarżeniami. W tym zagmatwanym okresie zabiera głos Christina von Dreien, przedstawicielka nowej generacji prekursorów i pozytywnych inspiratorów. Jej imponująca perspektywa umożliwia nowe, obszerniejsze spojrzenie na obecną sytuację światową i na nadchodzące czasy. Wykraczając poza stereotypy nieszablonowych myślicieli i spirytystów, Christina dociera do ludzkich serc i porusza je swoim zarazem prostym, jak i genialnym przekazem. Ta książka zaprasza nas do poszerzenia naszego horyzontu percepcji i przeniesienia odpowiedzialności za wydarzenia na świecie z poziomu politycznego na osobisty: - Co każdy z nas konkretnie może zrobić, aby nasz destrukcyjny i zepsuty system w końcu zmienił się na lepsze? - Dostrzegać we wszystkim pozytywy i je wspomagać. - Otworzyć się na nowe spostrzeżenia. - Nie bać się bez względu na to, co się stanie. - Ufać, że na koniec wszystko będzie dobrze. - Prosić duchowych pomocników o wsparcie. - Kultywować zadowolenie, wdzięczność i przebaczenie. Przesłanie Christiny daje nam siłę i ufność: sami możemy stworzyć - i stworzymy - to niebo na Ziemi, którego wszyscy pragniemy, i to właśnie teraz. Mała książka dająca dużo otuchy.

50,00 zł
37,00 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 13,00 zł

3
Mózg i serce - magiczny duet - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mózg i serce - magiczny duet
Dostępny76 szt.

Prawdziwa historia neurochirurga, który odkrył tajemnice ludzkiego umysłu i sekrety serca. Znany neurochirurg radzi, jak wykorzystać potęgę umysłu i moc serca, by osiągnąć wszystko, czego pragniesz. James Doty urodził się w Lancaster, małym mieście w Kalifornii, w ubogiej rodzinie. Ojciec był alkoholikiem, matka chorowała na przewlekłą depresję. Przyszłość dwunastoletniego Jamesa malowała się w czarnych barwach. Podczas wakacji w 1968 roku nagle wszystko się zmieniło, gdy przypadkiem wstąpił do sklepu z rekwizytami iluzjonistycznymi. Poznał tam Ruth, która przekazała mu magiczną umiejętność – nauczyła go radzić sobie z cierpieniem, określać swoje pragnienia i dążyć do ich spełnienia… James Doty w swojej książce, będącej po części zapisem jego wspomnień, a po części zbiorem informacji na temat odkryć naukowych w dziedzinie neuroplastyczności, uświadamia nam, że w każdym z nas istnieje takie miejsce spokoju i piękna i można zaglądać do niego zawsze, gdy czuje się taką potrzebę. Wystarczy tylko, tak jak Doty, otworzyć drzwi i wejść do środka.

44,90 zł
29,19 zł

Rabat 35,0%
oszczędzasz 15,71 zł

4
Rodzina. Tata - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rodzina. Tata
Dostępny66 szt.

Prowadzi mnie przez życie od pierwszego kroku. Zawsze jest obok, gotów mnie wspierać radą i miłością. Mój najukochańszy Tata. Zapraszamy do wybrania się w sentymentalną podróż przez najważniejsze wydarzenia z życia każdego taty! Wspólnie wspomnicie pierwsze chwile z maluchem, pierwsze spacery i zabawy. To tata zapewnia najlepsze przygody, puszcza latawce i jak nikt zna się na sporcie! To jemu można o wszystkim szczerze opowiedzieć. Seria „Rodzina” to książki nie tylko dla dzieci. Wzruszający tekst i nastrojowe ilustracje autorstwa Sary Olszewskiej przypomną każdemu, że rodzina jest najważniejszą rzeczą na świecie.

17,99 zł
10,79 zł

Rabat 40,0%
oszczędzasz 7,20 zł

5
Pepe ma rodzeństwo - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pepe ma rodzeństwo
Dostępny72 szt.

Brzuch mamy jest znacznie większy niż zwykle. Pepe dowiaduje się, że mieszka w nim jego rodzeństwo, pomaga w przygotowaniach i już nie może się doczekać na myśl o wszystkich rzeczach, które będą mogli razem robić. To takie niezwykłe uczucie, kiedy Pepe po raz pierwszy poczuł rączką dzidziusia w brzuszku mamy. To było prawie jak rozmowa! Kiedy na świecie pojawia się dzidziuś jest dokładnie tak jak wyobrażał to sobie Pepe? Prawie, bo dzidziuś jest bardzo malutki, nie mówi i jeszcze nie może się bawić. To nic, na szczęście ma Pepe, który wszystko mu pokaże i opowie: gdzie będzie mieszkał i co będą razem robili. Pepe i dzidziuś kąpią się, wybierają ubrania, przytulają się do siebie. Jak dobrze jest mieć rodzeństwo! Pepe robi wiele rzeczy po raz pierwszy w życiu, ale wcale nie brakuje mu odwagi. Śmiało odkrywa nieznane miejsca, dopytuje i nie boi się wygłaszać własnego zdania. Cieszy się, że może poznawać świat! Mali czytelnicy towarzyszą mu w jego poczynaniach i uczą się, jak zachowywać w podobnych sytuacjach. Książka obrazkowa z prostą historią i kolorowymi ilustracjami, które nie tylko pozwolą małemu czytelnikowi poznać sympatycznego Pepe, ale również zachęcą dzieci do opowiadania i dopowiadania szczegółów historii. Obrazkowy słowniczek umieszczony na końcu książki tłumaczy pojęcia związane z narodzinami dziecka i pojawieniem się rodzeństwa, z którymi dzieci mogły się dotychczas nie spotkać. To uniwersalna opowieść dla wszystkich małych dziewczynek i chłopców, którzy chcą uczyć się nowych rzeczy. Pełna humoru historia rozbawi zarówno dzieci, jak i dorosłych, którzy zrozumieją, jak ekscytujące mogą być codzienne sprawy widziane oczami dziecka. Sprawdzi się podczas rodzinnego czytania i zachęci do wspólnego spędzania czasu. To obowiązkowa pozycja dla najmłodszych, którzy czekają na braciszka lub siostrzyczkę! Na końcu książeczki znajduje się pamiątkowy dyplom z miejscem na wklejenie zdjęcia rodzeństwa.

19,99 zł
13,99 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 6,00 zł

6
Tappi i wspaniała przyjaźń - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tappi i wspaniała przyjaźń
NiedostępnyBrak

Tappi jak nic innego ceni sobie prawdziwych przyjaciół. Tym bardziej ucieszył się, że mała syrenka Wisienka znalazła przyjaciółkę – gąskę Czupurkę. Od tego momentu były nierozłączne i wspólnie bawiły się nad brzegiem rzeki, śmiały i układały wierszyki. Tylko co się stanie, gdy nadejdzie zima, a wszystkie gęsi będą musiały odlecieć do ciepłych krain? Tappi jak zawsze ma na to dobrą radę. Seria „Tappi i przyjaciele” to ciepłe i pogodne opowiadania, pełne przyjaznych bohaterów i niezwykłych przygód. Zanurz się w baśniowym świecie Szepczącego Lasu i oddaj się magii czytania wspólnie z dzieckiem – w domu, w przedszkolu, przed snem! Każda książka zawiera dziesięć krótkich opowiadań, idealnych dla najmniejszych dzieci do pierwszego czytania. Na podstawie serii książek o przygodach Tappiego powstał serial animowany emitowany w TV i kinach.

21,99 zł
15,83 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 6,16 zł

7
Ziemia kłodzka, Góry Stołowe; laminowany map&guide XL (2w1: przewodnik i mapa) - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ziemia kłodzka, Góry Stołowe; laminowany map&guide XL (2w1: przewodnik...
Dostępny48 szt.

"Ziemia kłodzka, Góry Stołowe" ? Błędne Skały, Szczeliniec Wielki, Śnieżnik ? Twierdze, uzdrowiska, kopalnie złota i uranu ? Góry Sowie i kompleks Riese Górskie eskapady przez skalne labirynty, płukanie złota i poszukiwania uranu, korzystanie z dobrodziejstw uzdrowiskowych i koncerty chopinowskie. Wspinaczka na Szczeliniec Wielki i spotkanie z kozicami w Masywie Śnieżnika. Warowne twierdze i rozmodlone miasteczka. Zjazd Drogą Stu Zakrętów i wejście na polską krzywą wieżę. Map&guide w nowej odsłonie ? większy format i jeszcze więcej treści: ? zajmujące opisy kilkudziesięciu najciekawszych miejsc wartych odwiedzenia, ? mapy i plany miast w dogodnych dla turysty skalach: mapa ziemi kłodzkiej (1:220 000), plany Kłodzka (1:10 000), Kudowy-Zdroju (1:11 000) oraz Lądka-Zdroju (1:15 000), ? łatwa nawigacja: atrakcje z przewodnika ponumerowane i zaznaczone na mapie, ? poręczny format, wygoda składania i trwałość, ? przydatne informacje praktyczne: dni i godziny otwarcia obiektów, ceny biletów, adresy schronisk, ? liczne atrakcje dla rodzin z dziećmi, ? ciekawostki i kolorowe fotografie. "

29,90 zł
20,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 8,97 zł

8
Rodzina Mama - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rodzina Mama
Dostępny147 szt.

Zawsze jest ze mnie dumna i kocha mnie bezwarunkowo. Zawsze się o mnie troszczy i ma dla mnie czas. Wiem, że zawsze jest blisko. Moja ukochana Mama. Ta nostalgiczna książka zabierze was w sentymentalną podróż przez najważniejsze wydarzenia z życia mamy i jej dziecka. Wspomnicie dzień narodzin, pierwsze chwile w ramionach mamy, pierwsze spacery, kroki, ale też młodzieńcze rozterki aż do czasu opuszczenia rodzinnego gniazda i wejścia w dorosłe, samodzielne życie. W tym czasie mama okazała się niezastąpionym wsparciem.

17,99 zł
12,95 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 5,04 zł

9
Ekoliski Misja ratowania ziemi - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ekoliski Misja ratowania ziemi
Dostępny77 szt.

Dwa sympatyczne liski, Miłka i Miłek, zabierają dzieci w podróż po Układzie Słonecznym. Wspólnie z nimi poszukują planety równie pięknej i przyjaznej do życia jak Ziemia, dla której działalność człowieka staje się coraz większym zagrożeniem. Rozważania nad kosmiczną przeprowadzką uświadamiają bohaterom, jak unikatowa jest nasza planeta. O Ziemię warto troszczyć się cały czas ? poprzez dobre nawyki i drobne gesty. Ekoliski wzywają do działania, zanim będzie za późno! ?Dajcie się porwać na niesamowicie pouczającą wyprawę z Miłką i Miłkiem. Podczas niej dowiecie się, jak może wyglądać Ziemia, jeżeli nie będziemy o nią dbać, oraz czy inne planety Układu Słonecznego mogą ją zastąpić. Bajka Marka Marcinowskiego nie tylko uzmysłowi dzieciom, jak ważne jest dbanie o środowisko, ale i przypomni rodzicom, że to oni głównie dają przykład, jak należy postępować. Znajdziemy tutaj odpowiedzi na wiele dziecięcych pytań, jak również propozycje działań, dzięki którym także kolejne pokolenia będą mogły się zachwycać pięknem Matki Natury?. ? Marcelina Ziętek, z wykształcenia pedagog, pracę z dziećmi łączy z wyzwaniami aktorskimi Wiek 4-10 lat

35,00 zł
24,50 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 10,50 zł

10
Tappi i urodzinowe ciasto - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tappi i urodzinowe ciasto
Dostępny69 szt.

Daleko stąd, za górami, za lasami, nad brzegiem wielkiej zatoki, mieszka sobie najsympatyczniejszy wiking na świcie – Tappi! Jego domem jest magiczny Szepczący Las, pełen wyjątkowych miejsc i stworzeń. Tu zawsze dzieje się coś niezwykłego! Można spotkać leśną wróżkę, wpaść na olbrzyma czy porozmawiać ze… starą wierzbą. Tappi, jak to wiking, oprócz długiej, rudej brody i wielkiego brzucha, ma też bardzo dużo odwagi! Dla Szepczącego Lasu i mieszkających w nim przyjaciół jest w stanie stawić czoła wszelkim niebezpieczeństwom. A kto towarzyszy mu w jego przygodach? U jego boku dzielnie kroczy renifer Chichotek. Poznacie również bobra Chrobotka, kruka Paplaka czy niedźwiedzia Brzuchacza. Z Tappim i jego przyjaciółmi warto zawędrować choćby na koniec świata! Seria „Tappi i przyjaciele” to ciepłe i pogodne opowiadania, pełne przyjaznych bohaterów i niezwykłych przygód. Zanurz się w baśniowym świecie Szepczącego Lasu i oddaj się magii czytania wspólnie z dzieckiem – w domu, w przedszkolu, przed snem! Każda książka zawiera dziesięć krótkich opowiadań, idealnych dla najmniejszych dzieci do pierwszego czytania. Na podstawie serii książek o przygodach Tappiego powstał serial animowany emitowany w TV i kinach.

21,99 zł
15,83 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 6,16 zł

11
Pisaki dwustronne multikolor, 20 kolorów - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pisaki dwustronne multikolor, 20 kolorów
Cresco
Dostępny12 szt.

Jedna strona pisaka zawiera tusz w tradycyjnych kolorach, natomiast druga strona pisaka zawiera tusz w kolorach pastelowych. Takie rozwiązanie umożliwia uzyskanie dwóch kolorów za pomocą jednego pisaka. W ten sposób można zaoszczędzić miejsce w piórniku lub na biurku. Obie końcówki pisaka umożliwiają uzyskanie intensywnych kolorów, a wentylowana skuwka jest bezpieczna w przypadku połknięcia. Zastosowany atrament jest nietoksyczny i łatwo zmywalny z większości powierzchni, w tym z tekstyliów. Produkt zgodny z normą EN 71-3. W opakowaniu 20 kolorów

17,00 zł
12
Klej w płynie 50ml z kulką Patio p12 88715   cena za 1 sztukę - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
3,50 zł
13
Słownik polsko-ukraiński, ukraińsko-polski - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Słownik polsko-ukraiński, ukraińsko-polski
Dostępny764 szt.

Słownik polsko-ukraiński ukraińsko-polski zawiera około 14000 haseł z zakresu słownictwa ogólnego, a także pewną ilość terminów specjalistycznych z różnych dziedzin takich jak: technika, medycyna, nauki przyrodnicze.W słowniku uwzględniono również pewien zasób słownictwa potocznego. Wyrażenia podano w ścisłym porządku alfabetycznym. W pierwszej części znajduje się słownik polsko-ukraiński, a w części drugiej ukraińsko-polski.Dla wszystkich haseł ukraińskich w obu częściach słownika podano uproszczoną wymowę zapisaną przy użyciu znaków polskiego alfabetu.W końcowej części publikacji zamieszczono dział z często używanymi zwrotami i przydatnymi wyrażeniami.

39,90 zł
25,54 zł

Rabat 36,0%
oszczędzasz 14,36 zł

14
Teczka A4 - Moniuszko - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Teczka A4 - Moniuszko
Polskie Wydawnictwo Muzyczne
NiedostępnyBrak

Kolorowa teczka powlekana świecącą folią, w rozmiarze A4, z ilustracją autorstwa Mateusza Kołka, zachęcającą zarówno specjalistów, jak i amatorów do wyszukiwania ukrytych treści dotyczących życia i twórczości Henryka Wieniawskiego.

10,10 zł
7,78 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 2,32 zł

15
Pepe idzie do dentysty Kapitan Nauka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pepe idzie do dentysty Kapitan Nauka
Dostępny69 szt.

Pepe po raz pierwszy idzie do dentysty. W tym wyjątkowym wydarzeniu towarzyszą mu mama oraz króliczek. To wcale nie jest takie straszne! Dentystka jest bardzo miła i zaprasza Pepe na wygodny fotel, który przesuwa się w górę i do tyłu oraz włącza lampę, która świeci jasno jak słońce. Na szczęście Pepe ma ze sobą okulary przeciwsłoneczne. Czas policzyć wszystkie ząbki! Pepe robi wiele rzeczy po raz pierwszy w życiu, ale wcale nie brakuje mu odwagi. Śmiało odkrywa nieznane miejsca, dopytuje i nie boi się wygłaszać własnego zdania. Cieszy się, że może poznawać świat! Mali czytelnicy towarzyszą mu w jego poczynaniach i uczą się, jak zachowywać w podobnych sytuacjach. Książka obrazkowa z prostą historią i kolorowymi ilustracjami, które nie tylko pozwolą małemu czytelnikowi poznać sympatycznego Pepe, ale również zachęcą dzieci do opowiadania i dopowiadania szczegółów historii. Obrazkowy słowniczek umieszczony na końcu książki tłumaczy pojęcia związane z wizytą u dentysty, z którymi dzieci mogły się dotychczas nie spotkać. To uniwersalna opowieść dla wszystkich małych dziewczynek i chłopców, którzy chcą uczyć się nowych rzeczy. Pełna humoru historia rozbawi zarówno dzieci, jak i dorosłych, którzy zrozumieją, jak ekscytujące mogą być codzienne sprawy widziane oczami dziecka. Sprawdzi się podczas rodzinnego czytania i zachęci do wspólnego spędzania czasu. To obowiązkowa pozycja przed pierwszą wizytą u dentysty! Na końcu książeczki znajduje się pamiątkowy dyplom upamiętniający pierwsze mycie zębów. Rozwój rozwój mowy, wyobraźnia, poznawanie świata, koncentracja Autorka Anna-Karin Garhamn - szwedzka ilustratorka i projektantka tkanin, studiowała projektowanie tkanin w Konstfack oraz art & design w Sztokholmie. Obecnie mieszka w Gent w Belgii. Jako autorka ilustracji dla dzieci współpracuje m.in. z wydawnictwami Rabén & Sjögren, Bonnier Carlsén, Egmont Kärna. W serii również Pepe idzie do fryzjera Pepe idzie do kina Pepe leci samolotem Pepe jeździ na rowerze Pepe ma rodzeństwo

19,99 zł
13,99 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 6,00 zł

16
Okrycie kąpielowe z żabką, 100 x 100 cm, niebieskie - Mama i dziecko
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Okrycie kąpielowe z żabką, 100 x 100 cm, niebieskie
Akuku
Dostępny6 szt.

Praktyczne i delikatne okrycie z kapturkiem jest niezastąpione już od pierwszej kąpieli. Wykonane z wysokiej jakości miękkiej 100% bawełny typu frotte. Znakomicie wchłania wodę i stanowi skuteczną ochronę przed zimnem dla delikatnej skóry dziecka. Luźny fason nie ogranicza i nie krępuje ruchów wykąpanego maluszka, a wszyty kapturek chroni mokrą głowę dziecka przed oziębieniem.

44,80 zł
36,74 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 8,06 zł

17
Piłki na gumce świecące, 6.5 cm, mix wzorów - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piłki na gumce świecące, 6.5 cm, mix wzorów
BIGTOYS
NiedostępnyBrak

Przeźroczysta piłeczka na gumce z rybkami w środku i z efektami świetlnymi – idealna do robienia trików. Wymiary piłki: ok. 6.5 cm Uwaga! Mix wzorów. Towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

9,00 zł
8,19 zł

Rabat 9,0%
oszczędzasz 0,81 zł

18
Główny Szlak Sudecki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Główny Szlak Sudecki
Dostępny156 szt.

Główny Szlak Sudecki wręcz oszałamia niezwykłym bogactwem atrakcji i – chyba jak żaden inny w naszym kraju – charakteryzuje się niebywałą różnorodnością. Wędrując nim możemy podziwiać alpejskie krajobrazy w Karkonoszach, skalne miasteczka Gór Stołowych, podziemne trasy Gór Sowich i Złotych, urokliwe miasteczka, zaciszne doliny i niezliczoną ilość zabytków. Wydając niniejszy przewodnik chcieliśmy ułatwić przygotowania niezbędnych materiałów przed wyruszeniem na trasę. Dotyczy to przede wszystkim zgromadzenia zestawu map w skali 1:50'000, z dokładnym przebiegiem szlaku, które mają być największym atutem. Ponadto przewodnik zawiera opisy przebiegu szlaku, miejscowości, atrakcji, ciekawostek i legend. Znajdują się tu również precyzyjne sporządzone profile tras z informacją o czasach przejść, dystansem i lokalizacją wyróżniających się miejsc i obiektów. Prezentację uzupełnia bogata galeria zdjęć atrakcji i panoram. Już na końcu, czytelnik znajdzie podstawowe informacje na temat odznaki GSS: mapę i wykaz punktowy za poszczególne etapy oraz regulamin zdobywania odznaki, ustanowionej i przyznawanej przez PTTK. W przewodniku przedstawiliśmy trasę z zachodu na wschód, od Świeradowa-Zdroju do Prudnika, bo jak wynika z obserwacji jest to najczęściej wybierany kierunek marszu. Jednak na mapach prezentujemy także kilometraż w przeciwną stronę. Cała trasa została podzielona na 23 odcinki a podział ten wynika tylko z określonych możliwości prezentacji poszczególnych fragmentów szlaku na przyjętym arkuszu map i nie należy go traktować jako propozycji rozłożenia jej na etapy.

45,00 zł
31,50 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 13,50 zł

19
Jaszczurka 36 cm - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jaszczurka 36 cm
Hipo
Dostępny42 szt.

Figurka jaszczurki w wielu intensywnych kolorach będzie świetną zabawką dla dziecka. Jej szczegółowe wykonanie posiada walory edukacyjne. Uwaga! Różne kolory, towar wysyłany losowo.

8,90 zł
8,10 zł

Rabat 9,0%
oszczędzasz 0,80 zł

20
Bieszczady; laminowany map&guide XL (2w1: przewodnik i mapa) - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bieszczady; laminowany map&guide XL (2w1: przewodnik i mapa)
Dostępny33 szt.

? Połonina Wetlińska i Jezioro Solińskie ? Bieszczadzka Kolejka Leśna ? Sanok, Wetlina, Cisna Połoniny Wetlińska i Caryńska, łagodne szczyty Tarnicy i Chryszczatej, urokliwe doliny dawnych wsi to najczęstsze cele wędrówek osób, które chcą poczuć niezwykłą atmosferę Bieszczadów. Wycieczka Kolejką Leśną, zapora nad Jeziorem Solińskim, zamek i skansen w Sanoku stanowią tylko część atrakcji, jakie czekają na turystów w południowo-wschodnim krańcu Polski. Comfort! map&guide XL ?Bieszczady? pomoże dotrzeć do wszystkich ciekawych zakątków tego regionu. To wyjątkowe połączenie mapy i przewodnika zawiera wszystkie informacje niezbędne zarówno na krótki wyjazd, jak i dłuższe wakacje. Map&guide w nowej odsłonie ? większy format i jeszcze więcej treści: ?zajmujące opisy kilkunastu najciekawszych miejsc wartych odwiedzenia, ?propozycje sześciu wycieczek górskich wraz z profilami tras, informacjami o stopniu trudności i czasach przejść, ? łatwa nawigacja: atrakcje i trasy ponumerowane i zaznaczone na mapie, ? poręczny format, wygoda składania i trwałość, ? mapy i plany w skalach użytecznych dla turystów (mapa samochodowa regionu 1:220 000, mapa turystyczna ze szlakami górskimi 1:65 000, plany Sanoka, Leska, Ustrzyk Dolnych 1:12 000), ? opisane panoramy przedstawiające widoki z najpopularniejszych szczytów, ?przydatne informacje praktyczne: dni i godziny otwarcia obiektów, ceny biletów, ważne dane teleadresowe, ? propozycje aktywnego wypoczynku, ? ciekawostki i kolorowe fotografie.

29,90 zł
20,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 8,97 zł

21
Teczka personalna. O komiksie Kapitan Żbik - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Teczka personalna. O komiksie Kapitan Żbik
Dostępny12 szt.

Jak ten czas szybko leci. Pamiętam, jak do mego pokoju w Komendzie Głównej wszedł młody absolwent Szkoły Oficerskiej ze Szczytna. Tak, to był Janek Żbik. Szybko dał się poznać jako doskonały śledczy i wywiadowiec. Jego zaangażowanie w prowadzone sprawy było wzorem dla nieco młodszej kadry: porucznik Oli, Marzeny czy porucznika Michała. Pochlebnie wypowiadał się o Żbiku kapitan Mirski ze Służby Bezpieczeństwa. Na Puławską, do Komendy docierały liczne listy gratulacyjne od komend dzielnicowych, Służby Ochrony Kolei, Lasów Państwowych, członków ORMO, partyjnych i... harcerzy. I właśnie wtedy na kolaudacji w Filmotece poznałem literata Władysława Krupińskiego oraz Dyrektora Sportu i Turystyki pana Alfreda Górnego. Krupiński wpadł na pomysł, aby przedstawić młodzieży trudną i odpowiedzialną pracę MO. Na bohatera poleciłem mu właśnie Żbika, który początkowo opierał się, mówiąc, że to cały kolektyw rozwiązuje zadania, nie tylko on. I tak 50 lat temu wydrukowano pierwszy "kolorowy zeszyt". W sumie ukazały się 53 zeszyty w ponad 11 milionach egzemplarzy. Każdy milicjant był dumny. Przeczytałem właśnie pracę Teczka personalna poświęconą Żbikowi. Kolega Chosiński zbadał kilkadziesiąt "kolorowych zeszytów", przeczytał wiele ksiażek, obejrzał sporo filmów, odwiedził biblioteki, przejrzał archiwa papierowe i komputerowe. Muszę pochwalić jego pracę. Byłby z Chosińskiego niezły analityk czy wywiadowiec. Jest tylko mała nieścisłość, co do pani kustosz. Otóż żona Janka w dowodzie osobistym wpisane ma jako pierwsze imię Danuta. Jednak niezbyt je lubi. Tak więc na codzień posługuje się drugim imieniem, Krystyna. Z kolei nazwa miejscowości, w której była kustoszem uległa drobnej korekcie dokonanej przez Komisję Ustalania Nazw Miejscowości

49,90 zł
35,93 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 13,97 zł

22
Wichry Diuny - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wichry Diuny
Dostępny27 szt.

Kontynuacja zdarzeń zaprezentowanych w Mesjaszu Diuny. „Metalowe oczy gholi były nieprzeniknione, ale jego twarz wyrażała wściekłość. Kiedy żołnierze popędzili do drugiej klatki schodowej, wypełniając rozkazy, Gurney został na dachu sam z Duncanem. Ghola łypnął na niego i powiedział cicho: – Pozwoliłeś jej uciec. Halleck udawał, że z trudem łapie oddech. Pokręcił głową. – Bogowie podziemi, wzięła mnie z zaskoczenia – rzekł. Ghola przyjrzał mu się chłodno, włączył tarczę osobistą i przyjął postawę bojową. – Zawsze ci ufałem, Gurneyu Halleck, ale chyba nie zaufam ci już nigdy więcej. To była lady Jessika. Pozwoliłeś jej uciec, a ja wiem dlaczego. – Płaska twarz Duncana Idaho była ściągnięta. Uniósł swój krótki miecz. – Masz mi dużo do wyjaśnienia. Straciwszy ukochaną Chani, matkę swoich dzieci, Paul niespodziewanie porzuca Imperium i odchodzi na pustynię. Władzę przejmuje jego nastoletnia siostra Alia, Zły Duch. Pierwsze miesiące jej panowania to wyjątkowo burzliwy okres – okrucieństwa regentki dorównują najgorszym wydarzeniom Dżihadu Muad’Diba, panoszy się wszechwładny kwizarat, a Imperium rozrywają konflikty wewnętrzne. Chociaż wrogowie Atrydów ciągle knują spiski, Alia stopniowo zraża do siebie matkę i najwierniejszych towarzyszy Paula, do rangi wroga publicznego numer jeden urasta zaś Bronso z Ixa, jego dawny przyjaciel”. „Ten sequel Paula z Diuny to istotny dodatek do chronologii Diuny i będzie miał wzięcie u miłośników twórczości Herberta”. – „Library Journal”

65,00 zł
48,75 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 16,25 zł

23
Gryzak silikonowy - ślimak, niebieski - Mama i dziecko
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gryzak silikonowy - ślimak, niebieski
Akuku
Dostępny7 szt.

Miękki silikonowy gryzak w kształcie ślimaka, stworzyliśmy dla najmłodszych dzieci, które ząbkują. Specjalnie wyprofilowana końcówka masuje delikatne dziąsła i łagodzi ból, a kształt i rozmiar pozwalają chwycić go małymi rączkami. Gryzak pełni również funkcję szczoteczki do zębów, a specjalnie zaprojektowany ogranicznik zapobiega zadławieniu. Żywa kolorystyka i kształt zwierzątka na pewno zainteresują Maluszka. Można go schłodzić w lodówce lub zamrażarce. Przed pierwszym i kolejnym użyciem należy myć gryzak szczoteczką z łagodnym środkiem myjącym w ciepłej wodzie, następnie wypłukać i osuszyć. Nie gotować, nie sterylizować, nie polewać wrzątkiem!!! Wyrób należy sprawdzać przed każdym podaniem dziecku. W przypadku pierwszych oznak zniszczenia lub zużycia – wyrzucić! Produkt całkowicie wolny od bisfenolu A (0% BPA). Ostrzeżenie! Gryzak używać zawsze pod nadzorem osoby dorosłej.

26,90 zł
22,06 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 4,84 zł

24
Worek na buty, Pets - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Worek na buty, Pets
Paso
Dostępny10 szt.

Worek szkolny przeznaczony na obuwie lub strój gimnastyczny marki Paso, który posłużyć może również jako lekki plecaczek na wycieczki lub na szkolne dni, w które nie ma konieczności przenoszenia wielu książek. Wykonany został z wysokiej jakości materiałów odpornych na wilgoć. Wymiary: 38.0 x 34.0 cm

26,20 zł
25
Gryzak silikonowy - ślimak, różowy - Mama i dziecko
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gryzak silikonowy - ślimak, różowy
Akuku
Dostępny9 szt.

Miękki silikonowy gryzak w kształcie ślimaka, stworzyliśmy dla najmłodszych dzieci, które ząbkują. Specjalnie wyprofilowana końcówka masuje delikatne dziąsła i łagodzi ból, a kształt i rozmiar pozwalają chwycić go małymi rączkami. Gryzak pełni również funkcję szczoteczki do zębów, a specjalnie zaprojektowany ogranicznik zapobiega zadławieniu. Żywa kolorystyka i kształt zwierzątka na pewno zainteresują Maluszka. Można go schłodzić w lodówce lub zamrażarce. Przed pierwszym i kolejnym użyciem należy myć gryzak szczoteczką z łagodnym środkiem myjącym w ciepłej wodzie, następnie wypłukać i osuszyć. Nie gotować, nie sterylizować, nie polewać wrzątkiem!!! Wyrób należy sprawdzać przed każdym podaniem dziecku. W przypadku pierwszych oznak zniszczenia lub zużycia – wyrzucić! Produkt całkowicie wolny od bisfenolu A (0% BPA). Ostrzeżenie! Gryzak używać zawsze pod nadzorem osoby dorosłej.

26,90 zł
22,06 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 4,84 zł

26
Dziedzictwo Izajasza - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dziedzictwo Izajasza
Dostępny37 szt.

Rok 732 przed Chrystusem Ezechiasz był najsprawiedliwszym królem Judy; przywrócił swym podwładnym wiarę, gdy z powodu bałwochwalstwa niemal że zapomniano o Bogu. Jedyny syn Ezechiasza – Manasses, stał się najbardziej niegodziwym władca Judy i zniszczył wszystko, co jego ojciec odbudował. Po co pisze tak tragiczna opowieść? Myślę, ze może być to jedna z ważniejszych książek, które przeczytasz. Zaprowadzę cię w ponury świat pałacowych intryg i mrocznych wydarzeń. Jeśli jednak wierzysz w Boże obietnice, jak wierzyła w nie Chefsiba, dotrzesz do Światła prawdy. Bóg, który pozwolił, by Manasses go odrzucił, podążył za krnąbrnym królem i przyprowadził go do domu. Ośmioletnia Szule nie znała życia poza swa mała wioska i kochającym ojcem. Tymczasem jej przebiegły wujek Szebna zostaje nauczycielem Manassesa – przyszłego króla Judei. Szebna podstępnie realizuje swój plan z udziałem nieświadomej niczego bratanicy. Wprowadza ja w świat obcych bogów. Dziewczynka, wykorzystując ich moc oraz swój osobisty urok, zaprzyjaźnia się z młodym królem. Czy będzie w stanie oprzeć się manipulacjom podstępnych doradców? Jaka role odegra w dziedzictwie Izajasza? Mijają lata. Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, umiera król Ezechiasz. Na tronie zasiada jego ambitny dwunastoletni syn Manasses. Poddaje się urokowi swej pięknej zony oraz mrocznej sile bożków, czego następstwem jest duchowe zniewolenie i okrutne rządy.

49,99 zł
35,99 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 14,00 zł

27
To jest napad! - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
To jest napad!
Nasza Księgarnia - gry, od 10 lat
Dostępny52 szt.

Nadjeżdża pociąg, pora się obłowić! Przewodzicie bandami napadającymi na pociągi. Podczas gry dojdzie do 6 napadów na pociągi przewożące złoto, dynamit i pieniądze. Najsilniejsze bandy zabierają łupy znajdujące się w wagonach. W przemyślany sposób wysyłajcie swoje bandy po odpowiednie łupy. Na każdej karcie jest 2 zbirów – wybieracie jednego z nich i wysyłacie do napadu. Musicie dokonywać odpowiednich wyborów, aby zdobywać najcenniejsze łupy! Blef, taktyka i nieco szczęścia – bez tego nie zdobędziesz bogactwa na Dzikim Zachodzie!

44,90 zł
32,78 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 12,12 zł

28
Teczka A4 - Wieniawski - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Teczka A4 - Wieniawski
Polskie Wydawnictwo Muzyczne
NiedostępnyBrak

Kolorowa teczka powlekana świecącą folią, w rozmiarze A4, z ilustracją autorstwa Mateusza Kołka, zachęcającą zarówno specjalistów, jak i amatorów do wyszukiwania ukrytych treści dotyczących życia i twórczości Henryka Wieniawskiego.

10,10 zł
7,78 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 2,32 zł

29
Basia. Wielka księga słów - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Basia. Wielka księga słów
Dostępny19 szt.

Świat Basi tworzą słowa – jedne wszystkim znane, inne specyficzne dla Basinego świata. To one nazywają zachodzące w nim zjawiska i emocje, nadają mu niepowtarzalny charakter. Kim dla Basi jest „Babcia”, co oznacza to słowo w jej świecie? Jakie wzbudza skojarzenia i uczucia? A „przyjaciel”?, „gotowanie”, „katar” i „kluseczki”? Bo czym są „błotne kotleciory” powszechnie wiadomo… Słowa potrafią rozśmieszyć, doprowadzić do łez, wzruszyć. Jedno jest pewne – trudno pozostać wobec nich obojętnym. Ta książka to gratka dla wszystkich miłośników Basi i jej świata stworzonego przez Zofię Stanecką i Mariannę Oklejak. Wielka księga pęka w szwach od słów, które niosą tak wiele znaczeń, często różnych dla wielu osób. Przekonajcie się, co znaczą one dla Basi.

40,00 zł
30,40 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 9,60 zł

30
Cudowny świat kociąt, DVD - Filmy
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cudowny świat kociąt, DVD
Dostępny2 szt.

Ta magiczna seria prezentuje niezwykły świat kociąt w trakcie ich pierwszego roku życia. Z zapartym tchem śledzimy poczynania małych kotków, od momentu narodzin po pierwsze urodziny, kiedy to pozostawiają swoje rodzeństwo, by stać się członkiem nowej, ludzkiej rodziny. Oglądaj świat oczami maluchów i odkrywaj, że za ich słodkim wyglądem i sielskim życiem kryje się również świat pełen małych dramatów, nauki, wielkiej odwagi i miłości. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technicznym ta urzekająca seria śledzi kociaki w kluczowych momentach pierwszego roku życia – wraz z nimi przeżywamy ich pierwsze samodzielne próby, upadki i sukcesy.

39,99 zł
37,99 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,00 zł

31
Biblia w pigułce - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Biblia w pigułce
Dostępny10 szt.

Zbiór wersetów biblijnych rzucających wyraziste światło na Dzieło Zbawienia prowadzone przez Stwórcę na przestrzeni wieków,od czasów Adama i Ewy aż po czasy ostateczne.

35,90 zł
25,13 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 10,77 zł

32
Dzień Armagedonu. Bitwa jutlandzka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dzień Armagedonu. Bitwa jutlandzka
NiedostępnyBrak

Bitwa jutlandzka ? największa bitwa I wojny światowej, jedyna w swoim rodzaju, gdy największe floty świata wyszły w morze żeby rozstrzygnąć tu i teraz, raz na zawsze, kto będzie panował na morzach i oceanach świata. Starcie tytanów, dramatyczne zwroty akcji, odwaga i bezgraniczne poświęcenie marynarzy z obu stron, dla których honor był ważniejszy niż śmierć ? wszystko to składa się na tę fascynującą opowieść o legendarnej bitwie, jednej z najważniejszych w historii świata. Autor, zaledwie 23-letni student, to największy talent jaki pojawił się w polskiej marynistyce od czasów pokolenia Lipińskiego, Kosiarza i Pertka. Prowadzony przez niego blog "Burzliwe wody XX w." czytają tysiące zwolenników jego talentu. Dzięki współpracy wydawcy z firmą Wargaming.net, w książce znajduje się kod umożliwiający pobranie za darmo jednej z najpopularniejszych gier online na świecie - World of Warships - ze specjalnymi bonusami.

39,00 zł
31,59 zł

Rabat 19,0%
oszczędzasz 7,41 zł

33
Pod wrogim niebem - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pod wrogim niebem
Rebel, od 12 lat
Dostępny6 szt.

Uratuj świat przed najazdem kosmitów! Na Ziemię przybyli kosmici, których celem jest podporządkowanie sobie naszej planety. Na niebie bardzo szybko zaroiło się od statków obcych. Przerażeni ludzie pochowali się w podziemnych bunkrach, mając nadzieję na rychłe skonstruowanie broni, która pozwoli odeprzeć atak. Zapewnij sobie więcej czasu, zestrzeliwując nadlatujące statki. Rozbudowuj bazę, drążąc tunele, aby poszerzyć swoje możliwości. Zrób wszystko, by uratować Ziemię i jej mieszkańców! Pod wrogim niebem to strategiczna gra dla jednej osoby oparta na zarządzaniu kośćmi i podejmowaniu trudnych decyzji. Aby zwyciężyć, gracz musi obronić miasto i ukończyć badania, zanim obcy statek matka zniszczy bazę. Na czym polega gra? W Pod wrogim niebem weźmiesz udział w misjach, z których każda jest związana z obroną oblężonego przez kosmitów miasta. Twoje działania będą się opierały o rzuty kośćmi i umieszczanie ich w odpowiednich miejscach, by jak najlepiej wykorzystać uzyskane wyniki. Każda akcja, jaką podejmujesz, równocześnie powoduje zbliżanie się statków obcych do zagrożonego miasta. Wyższe wartości kości pozwalają wykonywać efektywniejsze akcje, ale jednocześnie przyspieszają lot wrogich statków. Oprócz walki z kosmitami, kluczowe będzie rozbudowywanie podziemnej bazy, które pozwoli uzyskać dostęp do potężniejszych akcji, umożliwiających zestrzeliwanie wrogich statków czy wykorzystanie robotów. Aby wygrać, trzeba umiejętnie balansować między walką a rozwojem! Dlaczego pokochasz tę grę? • Pod wrogim niebem to ciekawa propozycja dla grających solo, którzy szukają wyzwań dla umysłu. Rozgrywka składa się z szeregu kluczowych decyzji, a żeby wygrać, musimy jak najlepiej wykorzystać nadarzające się okazje. • Gracz ma możliwość wyboru poziomu trudności, a także miasta, które będzie bronił (każde z nich ma inną specjalną umiejętność, która zmienia w jakiś sposób zasady zabawy) • Oprócz wciągającej gry podstawowej, w pudełku znajdziemy również w pełni regrywalną kampanię złożoną z 4 rozdziałów, która zapewni nam jeszcze więcej wyzwań! Jej elementy można też wykorzystać do rozszerzenia możliwości w grze podstawowej. Zawartość: Gra podstawowa • 5 fioletowych statków • 4 białe statki • 3 plastikowe znaczniki • 7 drewnianych kości • 1 znacznik maszyny drążącej • 1 kafel statku matki • 4 kafle nieba • 3 kafle bazy • 3 kafle miast • instrukcja Kampania • notes kampanii • 4 arkusze z komiksem (po 1 na rozdział) • 14 dodatkowych miast • 12 dwustronnych postaci • 13 różnych scenariuszy • 9 dodatkowych kafli nieba i bazy • tekturowe znaczniki scenariuszy • 1 specjalny pomarańczowy statek

130,00 zł
114,40 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 15,60 zł

34
Dwie krople folku CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dwie krople folku CD
Dostępny2 szt.

Płyta "Dwie krople folku" to zapis kilku lat wspólnych występów, zespołowej pracy, godzenia wody z ogniem i dowód wzajemnego szacunku dla odrębności i odmiennego postrzegania muzyki tradycyjnej przez dwa zespoły - Ryczące Dwudziestki i Drake - które podobnie jak tytułowe krople, zlewają się w jeden organizm, tworząc nową jakość na polskim rynku fokowego nurtu muzycznego. Muzycy połączyli siły i wydali wspólny album pod pseudonimem Ryczące-Drake.Lista utworów:1. Na dnie serca2. Mówili...3. Sina mgła4. Bez żalu5. Dwie siostry6. Dumka na rozstanie7. Opowiadaj, opowiadaj8. Nocny kwiat9. Carrickfergus10. Ale jutro...11. Brian Boru

38,00 zł
32,30 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 5,70 zł

35
Kotki. Słodkie kolorowanki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kotki. Słodkie kolorowanki
Dostępny102 szt.

Seria Słodkie kolorowanki w przyjazny sposób wprowadza dzieci w świąt zwierząt. Podczas kolorowania dzieci ćwiczą zdolności manualne, koncentrację i cierpliwość, poznają kolory i bawią się. Uzupełnieniem zabawy ze Słodkimi kolorowankami są naklejki.

4,99 zł
3,59 zł

Rabat 28,1%
oszczędzasz 1,40 zł

36
Impressionism - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Impressionism
Dostępny8 szt.

Różnorodność i piękno sztuki impresjonistycznej zostały ukazane na przykładzie dwunastu obrazów, którym towarzyszą krótkie, merytoryczne komentarze na temat autora każdego z obrazów. Na półkę i na ścianę to seria albumów zawierających 12 całostronicowych reprodukcji w dużym formacie. Wysokiej jakości druk pozwala dostrzec wszystkie detale, a format umożliwia oprawienie ulubionego dzieła.

29,90 zł
25,12 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 4,78 zł

37
Klipsy do papieru - ósemki złote (6 szt.) - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klipsy do papieru - ósemki złote (6 szt.)
Agifty
NiedostępnyBrak

6 sztuk biurowych klipsów do papieru w kształcie złotych nut ósemek, o rozmiarach 19 x 40 mm. Doskonale nadają się do spinania nut - idealny, drobny prezent dla każdego melomana.

18,00 zł
38
Geomag Rainbow. Klocki magnetyczne 15 elementów. Kolory zimne, ciemne - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Geomag Rainbow. Klocki magnetyczne 15 elementów. Kolory zimne, ciemne
Geomag
Dostępny10 szt.

„Geomag Rainbow” to klocki, które pozwalają tworzyć nieograniczoną liczbę struktur przy użyciu magnetycznych paneli i kul. Dzięki tym nowym rozwiązaniom zbudujesz większe i bardziej stabilne konstrukcje – ogranicza cię tylko wyobraźnia! Szeroki wybór kolorów to zupełnie nowy sposób na zabawę!

33,90 zł
31,87 zł

Rabat 6,0%
oszczędzasz 2,03 zł

39
Follow Me, Like Me - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Follow Me, Like Me
Dostępny75 szt.

Kiedy 16-letnia Chloe – królowa Instagrama i selfie – odpowiada na wiadomość od przystojnego nieznajomego, nie ma pojęcia, kogo zaprasza do swojego życia. Gdy jej internetowy fan staje się coraz bardziej natarczywy, jej prawdziwe życie zaczyna się rozpadać i Chloe zdaje sobie sprawę, że musi znaleźć sposób, aby go zatrzymać, zanim sprawy wymkną się spod kontroli. Amber nie jest królową Instagrama i nikt nie ma na jej punkcie obsesji. Jej wielka miłość właśnie wyrzuciła ją ze znajomych na FB, ale to nie przeszkadza dziewczynie w śledzeniu jego Facebooka i Instagrama. W Follow Me, Like Me Charlotte Seager bohaterki mogą odkryć, że prawdę trudniej jest przełknąć niż kłamstwa.

34,99 zł
25,19 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,80 zł

40
Plecak szkolny Trip PPHO21-2808 PASO - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plecak szkolny Trip PPHO21-2808 PASO
Paso
NiedostępnyBrak

Plecak szkolny. Trzy pojemne komory, kieszeń przednia z organizerem, 2 boczne kieszenie z siatki+materiał. Wzmocnione profilowane plecy, miękkie wygodne szelki. Wzmocniony i usztywniony spód. Wygodny uchwyt do przenoszenia i uszko do powieszenia. W komorze głównej przegroda (na laptop), w drugiej komorze organizer z kieszenią na zamek, uchwyt na klucze. Elementy odblaskowe dla większego bezpieczeństwa. Wykonany z materiału wodoodpornego.

207,90 zł
41
Zrozumieć szaleństwo. Najgłośniejszy eksperyment w historii psychiatrii i mroczna prawda, która się za nim kryła - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zrozumieć szaleństwo. Najgłośniejszy eksperyment w historii psychiatri...
Dostępny1072 szt.

Czym jest obłęd? W jaki sposób go zdiagnozować i jak go leczyć? W poszukiwaniu odpowiedzi, psycholog z uniwersytetu stanfordzkiego David Rosenhan i siedmioro innych, zdrowych osób udało się pod przykrywką do szpitali psychiatrycznych na terenie Ameryki, żeby sprawdzić zasadność diagnoz psychiatrycznych. Zmuszeni do pozostania na oddziale zamkniętym, dopóki nie „udowodnią”, że są normalni, wszyscy ośmioro wyszli ze szpitala z niepokojącymi diagnozami i jeszcze bardziej alarmującymi historiami z czasu ich hospitalizacji. Przełomowe badanie Rosenhana rozbiło całą dziedzinę psychiatrii, doprowadzając do zamknięcia wielu zakładów psychiatrycznych i na zawsze zmieniając sposób diagnozowania chorób psychicznych. Nowe niezwykłe badania Cahalan – prawdziwa detektywistyczna historia – pokazuje, że niewiele rzeczy w tej historii było dokładnie takie, jakimi się wydają. Co tak naprawdę zdarzyło się za zamkniętymi drzwiami oddziałów psychiatrycznych? Najgłośniejszy eksperyment w historii psychiatrii i mroczna prawda, która się za nim kryła.

44,90 zł
32,78 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 12,12 zł

42
Zaczarowana mikstura - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zaczarowana mikstura
Multigra, od 6 lat
NiedostępnyBrak

Uwarz swój magiczny eliksir! Dodaj róg jednorożca, dwa skrzydła nietoperza, pajęczynę i gotowe! Ale hola, hola. Nie tak prosto zdobyć cenne składniki eliksirów. Musisz najpierw trochę wytężyć szare komórki i zmierzyć się z rywalami w matematycznym pojedynku. Zawartość opakowania: • plansze kociołki – 4 sztuki, • tabliczki z magicznymi składnikami – 60 sztuk, • dzwonek, • notes, • instrukcja.

30,70 zł
26,10 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 4,60 zł

43
Zuzanna. Co było najpierw: kura czy przyjaźń? - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zuzanna. Co było najpierw: kura czy przyjaźń?
Dostępny90 szt.

Zuzanna jest bardzo rezolutną dziewczynką. Od zawsze wie, czego chce i uwielbia wyzwania. Nuda to jej największy wróg. Musicie wiedzieć jeszcze jedną rzecz o Zuzannie: udaje jej się wszystko, jeśli tylko bardzo tego chce. Kiedy podczas wycieczki rowerowej z tatą spotykają w parku grzebiącą w ziemi chuderlawą kurę, Zuzanna od razu wie, że chce złapać kokoszkę. Jak myślicie? Czy Zuzannie uda się złapać kurę? Czy mała dziewczynka i ptak zaprzyjaźnią się? Jedno możemy wam zdradzić: tak właśnie zaczyna się piękna opowieść o niezwykłej przyjaźni, która dodaje skrzydeł! Przeczytajcie tę zabawną historię, a gwarantujemy, że nie tylko polubicie Zuzannę i Złotą Kurkę, ale dowiecie się wielu zaskakujących faktów o, wydawać by się mogło, nudnych i banalnych kurach. Oto jeden z nich: wiecie, że kury potrafią rozpoznawać ludzkie twarze? Wyraziste ilustracje A.N. Kang dodają uroku tej niecodziennej historii.

26,99 zł
19,43 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 7,56 zł

44
Dublińczycy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dublińczycy
Dostępny148 szt.

Piętnaście opowiadań składających się na Dublińczyków powstało w latach 1904-1907, kiedy Joyce liczył sobie lat dwadzieścia kilka. Zdumiewa wnikliwość psychologicznych obserwacji oddanych ze stylistyczną finezją, są to przecież cechy dojrzałego, wyrobionego pisarza. Realistyczne scenki z życia zwyczajnych ludzi – uczniów, panien sklepowych, drobnomieszczańskich matron, kancelistów, urzędników i obiboków wydają się nie skrywać żadnej tajemnicy, ukazując monotonną, szarą egzystencję, pozbawioną pasji, wielkich dramatów czy namiętności. A jednak poddane wnikliwej lekturze mogą odsłonić drugie dno, skrzętnie ukryte pod warstwą na pozór przeźroczystego języka.

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

45
Dancing with... ABBA CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dancing with... ABBA CD
Abba, Soliton
Dostępny2 szt.

Instrumentalne wersje największych hitów słynnego szwedzkiego zespołu ABBA. Lista utworów: 1. Mamma Mia 2. Gimme! Gimme! Gimme! (A Man After Midnight) 3. Waterloo 4. Chiquitita 5. Money, Money, Money 6. Super Trouper 7. The Winner Takes It All 8. Honey, Honey 9. Fernando 10. S.O.S 11. Voulez Vous 12. I Do, I Do, I Do, I Do, I Do 13. Take a Chance on Me 14. Dancing Queen 15. Knowing Me, Knowing You 16. Lay All Your Love on Me 17. Thank You for the Music

23,50 zł
19,98 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 3,52 zł

46
Piórnik kremowy prostokątny - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórnik kremowy prostokątny
Agifty
NiedostępnyBrak

Elegancki piórnik w kolorze kremowym o wymiarze 22 x 12.5 cm.

20,00 zł
47
Spinacze do papieru - klawiatura (4 szt.) - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Spinacze do papieru - klawiatura (4 szt.)
Agifty
Dostępny2 szt.

Nierdzewne spinacze do papieru w kształcie klawiatury fortepianu, o wymiarach 20 x 25 mm. W opakowaniu znajdują się 4 sztuki. Mogą służyć również jako zakładki do książki.

14,60 zł
48
Kandinsky - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kandinsky
Dostępny2 szt.

W oparciu o 12 wybranych prac z różnych etapów twórczości Kandinsky'ego, w formie krótkich tekstów zostały omówione jego najważniejsze tematy abstrakcyjne i stosowane techniki. Na półkę i na ścianę to seria albumów zawierających 12 całostronicowych reprodukcji w dużym formacie. Wysokiej jakości druk pozwala dostrzec wszystkie detale, a format umożliwia oprawienie ulubionego dzieła.

29,90 zł
25,12 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 4,78 zł

49
Statki gra Family Game QUERCETTI 1003 - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Statki gra Family Game QUERCETTI 1003
Quercetti
Dostępny244 szt.

Klasyczna gra planszowa dla dwóch graczy podczas której stara się odgadnąć pozycję floty przeciwnika, zdefiniowaną przez układ współrzędnych kartezjańskich. Opakowanie zawiera 2 perforowane tablice, kołeczki w różnych kształtach i dodatkowe akcesoria.

89,60 zł
81,54 zł

Rabat 9,0%
oszczędzasz 8,06 zł

50
Wielkie Proroctwo Fatimy. Moje Serce Zatriumfuje. Audiobook - Audiobooki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wielkie Proroctwo Fatimy. Moje Serce Zatriumfuje. Audiobook
Joao Scognamiglio Cla Disa EP, Rafael Dom Wydawniczy
Dostępny35 szt.

Z orędzia fatimskiego jasno wynika, że nadejście nowej epoki na tym świecie – epoki panowania Maryi – jest czymś nieodwołalnym! Jakże trudno to sobie dziś wyobrazić. Laicyzacja, kryzys Kościoła, zgorszenie, odejście od wiary całych społeczeństw, ideologie wymierzone w prawo Boże, prześladowania za wiarę... Wydaje się, że świat naprawdę zmierza ku apogeum moralnego zepsucia. Ale przecież wielkie proroctwo z Fatimy jest jasne. Serce Maryi zatriumfuje! Nie symbolicznie, nie w zaświatach, nawet nie na końcu czasów, ale tu, na tym świecie. Czy zapomnieliśmy o tej niezwykłej obietnicy? W jakim miejscu dziejów jesteśmy? Kiedy nadejdzie czas panowania Maryi? Jak do tego dojdzie? Jak będzie wyglądać? Książka stawia wiele pytań o przyszłość w kontekście przesłania z Fatimy i koncentruje się na tej części orędzia, w które bodaj najtrudniej dziś uwierzyć. To czyni tę publikację jedną z najbardziej przemawiających, istotnych i fascynujących lektur o objawieniach w Fatimie i ich konsekwencjach.

19,90 zł
14,53 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 5,37 zł

Wróć do góry